Avusturya Landesliga - Oberosterreich |
2023-2024 Sezonu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) | |||||||
28/03/2024 21:30 | - | Weißkirchen / Allhaming | - | Ostermiething | |||
23/03/2024 17:30 | MS | Bad Schallerbach | 3-1 | Pregarten | |||
23/03/2024 17:30 | MS | Bad Ischl | 2-2 | Union Perg | |||
23/03/2024 17:30 | MS | Friedburg / Pöndorf | 1-3 | Oedt | |||
23/03/2024 17:30 | MS | St. Martin i.M. | 1-2 | Weißkirchen / Allhaming | |||
23/03/2024 16:00 | MS | Grün Weiß Micheldorf | 1-3 | Mondsee | |||
22/03/2024 21:30 | MS | Ostermiething | 1-1 | Wohnbau Dietach | |||
22/03/2024 21:00 | MS | Union Edelweiß | 3-2 | St. Valentin | |||
22/03/2024 20:00 | MS | Vortuna Bad Leonfelden | 6-0 | Wels | |||
16/03/2024 17:30 | MS | Wohnbau Dietach | 1-2 | St. Martin i.M. | |||
16/03/2024 17:30 | MS | Wels | 1-2 | Friedburg / Pöndorf | |||
16/03/2024 17:00 | MS | Union Perg | 0-0 | Ostermiething | |||
16/03/2024 17:00 | MS | Pregarten | 2-3 | Grün Weiß Micheldorf | |||
16/03/2024 16:00 | MS | Oedt | 4-0 | Bad Schallerbach | |||
16/03/2024 15:30 | MS | St. Valentin | 1-2 | Bad Ischl | |||
15/03/2024 21:00 | MS | Weißkirchen / Allhaming | 4-2 | Vortuna Bad Leonfelden | |||
15/03/2024 21:00 | MS | Mondsee | 3-1 | Union Edelweiß | |||
09/03/2024 17:00 | MS | Bad Ischl | 1-1 | Mondsee | |||
09/03/2024 17:00 | MS | Grün Weiß Micheldorf | 3-1 | Union Edelweiß | |||
09/03/2024 17:00 | MS | Vortuna Bad Leonfelden | 0-2 | Wohnbau Dietach | |||
09/03/2024 17:00 | MS | Friedburg / Pöndorf | 2-3 | Weißkirchen / Allhaming | |||
09/03/2024 17:00 | MS | St. Martin i.M. | 2-1 | Union Perg | |||
09/03/2024 16:00 | MS | Bad Schallerbach | 1-0 | Wels | |||
08/03/2024 21:30 | MS | Ostermiething | 1-1 | St. Valentin | |||
08/03/2024 21:00 | MS | Pregarten | 0-2 | Oedt | |||
03/03/2024 17:00 | MS | Union Perg | 0-1 | Vortuna Bad Leonfelden | |||
02/03/2024 17:00 | MS | Mondsee | 1-2 | Ostermiething | |||
02/03/2024 17:00 | MS | Wels | 1-2 | Pregarten | |||
02/03/2024 17:00 | MS | Oedt | 1-2 | Grün Weiß Micheldorf | |||
02/03/2024 17:00 | MS | St. Valentin | 0-2 | St. Martin i.M. | |||
02/03/2024 16:00 | MS | Wohnbau Dietach | 1-2 | Friedburg / Pöndorf | |||
01/03/2024 21:00 | MS | Weißkirchen / Allhaming | 0-0 | Bad Schallerbach | |||
01/03/2024 21:00 | MS | Union Edelweiß | 3-1 | Bad Ischl | |||
11/11/2023 16:00 | - | St. Valentin | - | Vortuna Bad Leonfelden | |||
11/11/2023 16:00 | - | Union Perg | - | Friedburg / Pöndorf | |||
11/11/2023 16:00 | - | Bad Ischl | - | Grün Weiß Micheldorf | |||
11/11/2023 16:00 | - | Wohnbau Dietach | - | Bad Schallerbach | |||
10/11/2023 21:00 | - | Weißkirchen / Allhaming | - | Pregarten | |||
10/11/2023 21:00 | - | Union Edelweiß | - | Ostermiething | |||
10/11/2023 21:00 | - | Wels | - | Oedt | |||
10/11/2023 20:30 | - | Mondsee | - | St. Martin i.M. | |||
06/11/2023 21:30 | MS | Oedt | 1-3 | Weißkirchen / Allhaming | |||
04/11/2023 17:00 | MS | Pregarten | 0-3 | Wohnbau Dietach | |||
04/11/2023 16:00 | MS | St. Martin i.M. | 3-1 | Union Edelweiß | |||
04/11/2023 16:00 | MS | Grün Weiß Micheldorf | 1-0 | Wels | |||
04/11/2023 16:00 | MS | Vortuna Bad Leonfelden | 0-5 | Mondsee | |||
04/11/2023 16:00 | MS | Friedburg / Pöndorf | 3-1 | St. Valentin | |||
04/11/2023 16:00 | MS | Bad Schallerbach | 3-1 | Union Perg | |||
03/11/2023 21:30 | MS | Ostermiething | 2-2 | Bad Ischl | |||
28/10/2023 16:30 | MS | St. Valentin | 2-1 | Bad Schallerbach | |||
28/10/2023 16:30 | MS | Wohnbau Dietach | 1-0 | Oedt | |||
28/10/2023 16:30 | MS | Bad Ischl | 1-3 | St. Martin i.M. | |||
27/10/2023 20:00 | MS | Weißkirchen / Allhaming | 4-0 | Wels | |||
27/10/2023 20:00 | MS | Grün Weiß Micheldorf | 2-2 | Ostermiething | |||
27/10/2023 20:00 | MS | Union Edelweiß | 1-0 | Vortuna Bad Leonfelden | |||
27/10/2023 19:30 | MS | Mondsee | 4-2 | Friedburg / Pöndorf | |||
26/10/2023 16:30 | MS | Union Perg | 2-0 | Pregarten | |||
21/10/2023 16:30 | MS | Wels | 2-0 | Wohnbau Dietach | |||
21/10/2023 16:30 | MS | St. Martin i.M. | 1-1 | Ostermiething | |||
21/10/2023 16:30 | MS | Bad Schallerbach | 1-2 | Mondsee | |||
21/10/2023 16:30 | MS | Friedburg / Pöndorf | 1-0 | Union Edelweiß | |||
20/10/2023 21:00 | MS | Pregarten | 3-0 | St. Valentin | |||
20/10/2023 20:30 | MS | Vortuna Bad Leonfelden | 2-3 | Bad Ischl | |||
20/10/2023 20:00 | MS | Oedt | 6-0 | Union Perg | |||
20/10/2023 20:00 | MS | Weißkirchen / Allhaming | 3-0 | Grün Weiß Micheldorf | |||
14/10/2023 17:00 | - | Bad Ischl | - | Friedburg / Pöndorf | |||
14/10/2023 17:00 | - | Ostermiething | - | Vortuna Bad Leonfelden | |||
14/10/2023 17:00 | - | Wohnbau Dietach | - | Weißkirchen / Allhaming | |||
14/10/2023 15:00 | - | St. Valentin | - | Oedt | |||
13/10/2023 19:30 | - | Union Perg | - | Wels | |||
13/10/2023 19:30 | - | Grün Weiß Micheldorf | - | St. Martin i.M. | |||
13/10/2023 19:30 | - | Union Edelweiß | - | Bad Schallerbach | |||
13/10/2023 19:30 | - | Mondsee | - | Pregarten | |||
08/10/2023 17:00 | - | Wels | - | St. Valentin | |||
07/10/2023 17:00 | - | Wohnbau Dietach | - | Grün Weiß Micheldorf | |||
07/10/2023 17:00 | - | Friedburg / Pöndorf | - | Ostermiething | |||
07/10/2023 17:00 | - | Vortuna Bad Leonfelden | - | St. Martin i.M. | |||
07/10/2023 16:00 | - | Pregarten | - | Union Edelweiß | |||
06/10/2023 20:00 | - | Weißkirchen / Allhaming | - | Union Perg | |||
06/10/2023 20:00 | - | Bad Schallerbach | - | Bad Ischl | |||
06/10/2023 20:00 | - | Oedt | - | Mondsee | |||
30/09/2023 18:00 | - | Union Edelweiß | - | Oedt | |||
30/09/2023 17:00 | - | Bad Ischl | - | Pregarten | |||
30/09/2023 15:00 | - | St. Valentin | - | Weißkirchen / Allhaming | |||
29/09/2023 20:30 | - | St. Martin i.M. | - | Friedburg / Pöndorf | |||
29/09/2023 20:30 | - | Grün Weiß Micheldorf | - | Vortuna Bad Leonfelden | |||
29/09/2023 20:00 | - | Union Perg | - | Wohnbau Dietach | |||
29/09/2023 20:00 | - | Mondsee | - | Wels | |||
29/09/2023 20:00 | - | Ostermiething | - | Bad Schallerbach | |||
24/09/2023 12:00 | - | Wohnbau Dietach | - | St. Valentin | |||
23/09/2023 17:00 | - | Wels | - | Union Edelweiß | |||
23/09/2023 17:00 | - | Friedburg / Pöndorf | - | Vortuna Bad Leonfelden | |||
23/09/2023 17:00 | - | Pregarten | - | Ostermiething | |||
23/09/2023 15:45 | - | Oedt | - | Bad Ischl | |||
22/09/2023 20:00 | - | Bad Schallerbach | - | St. Martin i.M. | |||
22/09/2023 20:00 | - | Weißkirchen / Allhaming | - | Mondsee | |||
22/09/2023 19:30 | - | Union Perg | - | Grün Weiß Micheldorf | |||
16/09/2023 17:00 | - | Bad Ischl | - | Wels | |||
16/09/2023 17:00 | - | St. Martin i.M. | - | Pregarten | |||
16/09/2023 15:30 | - | St. Valentin | - | Union Perg | |||
15/09/2023 20:30 | - | Ostermiething | - | Oedt | |||
15/09/2023 20:30 | - | Vortuna Bad Leonfelden | - | Bad Schallerbach | |||
15/09/2023 20:00 | - | Grün Weiß Micheldorf | - | Friedburg / Pöndorf | |||
15/09/2023 20:00 | - | Union Edelweiß | - | Weißkirchen / Allhaming | |||
15/09/2023 19:30 | - | Mondsee | - | Wohnbau Dietach | |||
09/09/2023 19:00 | - | Weißkirchen / Allhaming | - | Bad Ischl | |||
09/09/2023 17:30 | - | St. Valentin | - | Grün Weiß Micheldorf | |||
09/09/2023 17:00 | - | Oedt | - | St. Martin i.M. | |||
09/09/2023 17:00 | - | Wels | - | Ostermiething | |||
09/09/2023 17:00 | - | Wohnbau Dietach | - | Union Edelweiß | |||
08/09/2023 21:00 | - | Pregarten | - | Vortuna Bad Leonfelden | |||
08/09/2023 20:00 | - | Bad Schallerbach | - | Friedburg / Pöndorf | |||
08/09/2023 19:30 | - | Union Perg | - | Mondsee | |||
02/09/2023 18:00 | - | Vortuna Bad Leonfelden | - | Oedt | |||
02/09/2023 17:00 | - | Bad Ischl | - | Wohnbau Dietach | |||
02/09/2023 17:00 | - | Friedburg / Pöndorf | - | Pregarten | |||
01/09/2023 20:30 | - | Ostermiething | - | Weißkirchen / Allhaming | |||
01/09/2023 20:00 | - | St. Martin i.M. | - | Wels | |||
01/09/2023 20:00 | - | Union Edelweiß | - | Union Perg | |||
01/09/2023 19:30 | - | Mondsee | - | St. Valentin | |||
01/09/2023 19:00 | - | Grün Weiß Micheldorf | - | Bad Schallerbach | |||
29/08/2023 20:30 | - | Vortuna Bad Leonfelden | - | Weißkirchen / Allhaming | |||
27/08/2023 18:00 | - | St. Valentin | - | Union Edelweiß | |||
26/08/2023 18:30 | - | Wohnbau Dietach | - | Ostermiething | |||
26/08/2023 18:00 | - | Wels | - | Vortuna Bad Leonfelden | |||
26/08/2023 15:45 | - | Oedt | - | Friedburg / Pöndorf | |||
25/08/2023 21:00 | - | Union Perg | - | Bad Ischl | |||
25/08/2023 21:00 | - | Pregarten | - | Bad Schallerbach | |||
25/08/2023 20:00 | - | Weißkirchen / Allhaming | - | St. Martin i.M. | |||
25/08/2023 19:30 | - | Mondsee | - | Grün Weiß Micheldorf | |||
19/08/2023 18:00 | - | Bad Ischl | - | St. Valentin | |||
19/08/2023 18:00 | - | St. Martin i.M. | - | Wohnbau Dietach | |||
19/08/2023 17:00 | - | Friedburg / Pöndorf | - | Wels | |||
18/08/2023 20:30 | - | Ostermiething | - | Union Perg | |||
18/08/2023 20:00 | - | Grün Weiß Micheldorf | - | Pregarten | |||
18/08/2023 20:00 | - | Bad Schallerbach | - | Oedt | |||
18/08/2023 20:00 | - | Union Edelweiß | - | Mondsee | |||
15/08/2023 18:00 | - | St. Martin i.M. | - | St. Valentin | |||
12/08/2023 18:00 | - | Wels | - | Bad Schallerbach | |||
12/08/2023 18:00 | - | St. Valentin | - | Ostermiething | |||
11/08/2023 21:00 | - | Union Perg | - | St. Martin i.M. | |||
11/08/2023 20:00 | - | Weißkirchen / Allhaming | - | Friedburg / Pöndorf | |||
11/08/2023 20:00 | - | Mondsee | - | Bad Ischl | |||
11/08/2023 20:00 | - | Oedt | - | Pregarten | |||
11/08/2023 20:00 | - | Union Edelweiß | - | Grün Weiß Micheldorf | |||
11/08/2023 19:30 | - | Wohnbau Dietach | - | Vortuna Bad Leonfelden | |||
08/08/2023 20:00 | - | Bad Schallerbach | - | Weißkirchen / Allhaming | |||
08/08/2023 19:00 | - | Friedburg / Pöndorf | - | Wohnbau Dietach | |||
05/08/2023 19:00 | - | Pregarten | - | Wels | |||
04/08/2023 20:00 | - | Vortuna Bad Leonfelden | - | Union Perg | |||
04/08/2023 20:00 | - | Grün Weiß Micheldorf | - | Oedt | |||
04/08/2023 20:00 | - | Ostermiething | - | Mondsee | |||
04/08/2023 19:15 | - | Bad Ischl | - | Union Edelweiß |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Oedt | 42 |
2 | Weißkirchen / Allhaming | 38 |
3 | Wohnbau Dietach | 36 |
4 | Ostermiething | 34 |
5 | Bad Schallerbach | 33 |
6 | St. Martin i.M. | 31 |
7 | Grün Weiß Micheldorf | 30 |
8 | Union Edelweiß | 27 |
9 | Vortuna Bad Leonfelden | 27 |
10 | Mondsee | 27 |
11 | Friedburg / Pöndorf | 24 |
12 | Union Perg | 21 |
13 | Bad Ischl | 19 |
14 | St. Valentin | 18 |
15 | Pregarten | 15 |