Bulgaristan B PFG Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Bulgaristan B PFG
Bulgaristan B PFG
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
24/11/2020 15:00 MS Ludogorets II 1-1 Sportist Svoge
23/11/2020 15:30 MS Septemvri Sofia 0-2 Pirin Blagoevgrad
21/11/2020 15:30 MS Strumska Slava 3-3 Litex
21/11/2020 15:30 MS Hebar 1918 2-0 FK Minyor Pernik
21/11/2020 15:30 MS Sozopol 3-3 Lokomotiv G. Oryahovitsa
21/11/2020 03:00 İptal Edildi Vitosha Bistritsa - Kariana Erden
20/11/2020 15:30 MS Yantra 2019 1-1 Lokomotiv Sofia
20/11/2020 15:00 MS Septemvri Simitli 1-2 Neftochimic Burgas
09/11/2020 15:30 MS Ludogorets II 2-0 Septemvri Sofia
09/11/2020 15:30 MS Kariana Erden 1-2 Pirin Blagoevgrad
08/11/2020 15:30 MS Neftochimic Burgas 1-1 Yantra 2019
08/11/2020 15:30 MS Dobrudzha 2-0 Strumska Slava
07/11/2020 15:30 MS Sportist Svoge 1-0 Sozopol
07/11/2020 15:30 MS Lokomotiv G. Oryahovitsa 3-0 Septemvri Simitli
07/11/2020 15:30 - Litex - Vitosha Bistritsa
06/11/2020 15:30 MS Lokomotiv Sofia 1-3 Hebar 1918
02/11/2020 17:00 MS Sozopol 3-2 Ludogorets II
02/11/2020 16:30 MS Pirin Blagoevgrad 0-0 Litex
01/11/2020 15:30 - Vitosha Bistritsa - Dobrudzha
01/11/2020 15:30 MS Yantra 2019 1-3 Lokomotiv G. Oryahovitsa
01/11/2020 15:30 MS Septemvri Simitli 0-1 Sportist Svoge
31/10/2020 15:30 MS Strumska Slava 1-0 FK Minyor Pernik
31/10/2020 15:30 MS Hebar 1918 1-1 Neftochimic Burgas
31/10/2020 13:45 MS Septemvri Sofia 0-0 Kariana Erden
27/10/2020 18:30 MS Litex 1-2 Kariana Erden


Bulgaristan B PFG Puan Durumu

2020/2021 Second League Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad 29
2 Kariana Erden Kariana Erden 27
3 Lokomotiv Sofia Lokomotiv Sofia 26
4 Ludogorets II Ludogorets II 26
5 Hebar 1918 Hebar 1918 25
6 Septemvri Sofia Septemvri Sofia 21
7 Sportist Svoge Sportist Svoge 18
8 Litex Litex 16
9 Strumska Slava Strumska Slava 16
10 Septemvri Simitli Septemvri Simitli 15
11 Lokomotiv G. Oryahovitsa Lokomotiv G. Oryahovitsa 14
12 Dobrudzha Dobrudzha 13
13 Sozopol Sozopol 12
14 FK Minyor Pernik FK Minyor Pernik 11
15 Neftochimic Burgas Neftochimic Burgas 10
16 Yantra 2019 Yantra 2019 9
17 Vitosha Bistritsa Vitosha Bistritsa 6
24/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.