Fransa National 3 - Group K |
2023-2024 Sezonu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 21:30 | MS | Lyon Duchere | 3-0 | Feurs | |||
23/03/2024 20:00 | MS | Olympique de Valence | 5-0 | Vaulx | |||
23/03/2024 20:00 | MS | Clermont II | 2-1 | Saint-Priest | |||
23/03/2024 20:00 | MS | Chambéry | 4-0 | Saint-Étienne II | |||
23/03/2024 20:00 | MS | Ain Sud | 3-1 | Chassieu Décines | |||
23/03/2024 20:00 | MS | Hauts Lyonnais | 0-4 | Limonest | |||
22/03/2024 22:00 | MS | Olympique Lyonnais II | 2-3 | Espaly-Saint-Marcel | |||
17/03/2024 17:00 | MS | Saint-Étienne II | 3-0 | Ain Sud | |||
16/03/2024 20:00 | MS | Saint-Priest | 1-0 | Chambéry | |||
16/03/2024 20:00 | MS | Chassieu Décines | 3-2 | Lyon Duchere | |||
16/03/2024 20:00 | MS | Feurs | 0-1 | Olympique Lyonnais II | |||
16/03/2024 20:00 | MS | Espaly-Saint-Marcel | 2-1 | Limonest | |||
16/03/2024 20:00 | MS | Olympique de Valence | 3-2 | Hauts Lyonnais | |||
16/03/2024 18:00 | MS | Vaulx | 0-2 | Clermont II | |||
09/03/2024 20:00 | MS | Ain Sud | 2-2 | Saint-Priest | |||
09/03/2024 20:00 | MS | Chambéry | 3-1 | Vaulx | |||
09/03/2024 20:00 | MS | Hauts Lyonnais | 2-1 | Espaly-Saint-Marcel | |||
09/03/2024 19:00 | MS | Clermont II | 1-0 | Olympique de Valence | |||
09/03/2024 18:00 | MS | Lyon Duchere | 3-1 | Saint-Étienne II | |||
09/03/2024 17:00 | MS | Limonest | 4-3 | Feurs | |||
08/03/2024 22:00 | MS | Olympique Lyonnais II | 2-1 | Chassieu Décines | |||
25/02/2024 17:00 | MS | Saint-Étienne II | 4-2 | Olympique Lyonnais II | |||
24/02/2024 20:00 | - | Saint-Priest | - | Lyon Duchere | |||
24/02/2024 20:00 | - | Olympique de Valence | - | Chambéry | |||
24/02/2024 20:00 | - | Vaulx | - | Ain Sud | |||
24/02/2024 19:00 | MS | Clermont II | 1-2 | Hauts Lyonnais | |||
24/02/2024 18:30 | MS | Feurs | 0-0 | Espaly-Saint-Marcel | |||
24/02/2024 18:00 | MS | Chassieu Décines | 4-2 | Limonest | |||
17/02/2024 20:00 | - | Chambéry | - | Clermont II | |||
17/02/2024 20:00 | - | Ain Sud | - | Olympique de Valence | |||
17/02/2024 20:00 | - | Espaly-Saint-Marcel | - | Chassieu Décines | |||
17/02/2024 20:00 | - | Hauts Lyonnais | - | Feurs | |||
17/02/2024 18:00 | MS | Lyon Duchere | 1-1 | Vaulx | |||
17/02/2024 18:00 | MS | Olympique Lyonnais II | 2-5 | Saint-Priest | |||
17/02/2024 17:00 | MS | Limonest | 1-0 | Saint-Étienne II | |||
10/02/2024 20:00 | MS | Clermont II | 2-4 | Limonest | |||
10/02/2024 20:00 | MS | Espaly-Saint-Marcel | 1-2 | Saint-Priest | |||
04/02/2024 17:00 | MS | Saint-Étienne II | 1-0 | Espaly-Saint-Marcel | |||
03/02/2024 20:00 | MS | Vaulx | 1-0 | Olympique Lyonnais II | |||
03/02/2024 20:00 | MS | Chassieu Décines | 1-1 | Feurs | |||
03/02/2024 20:00 | MS | Olympique de Valence | 1-2 | Lyon Duchere | |||
03/02/2024 20:00 | MS | Clermont II | 1-1 | Ain Sud | |||
03/02/2024 20:00 | MS | Chambéry | 1-0 | Hauts Lyonnais | |||
02/02/2024 22:00 | MS | Saint-Priest | 2-2 | Limonest | |||
27/01/2024 19:00 | MS | Chambéry | 3-0 | Espaly-Saint-Marcel | |||
27/01/2024 18:00 | MS | Lyon Duchere | 1-0 | Olympique Lyonnais II | |||
27/01/2024 18:00 | MS | Clermont II | 1-4 | Feurs | |||
27/01/2024 17:30 | MS | Hauts Lyonnais | 0-2 | Saint-Priest | |||
21/01/2024 17:00 | MS | Hauts Lyonnais | 2-2 | Chassieu Décines | |||
20/01/2024 20:00 | MS | Ain Sud | 1-0 | Chambéry | |||
20/01/2024 18:00 | MS | Olympique Lyonnais II | 2-2 | Olympique de Valence | |||
20/01/2024 18:00 | MS | Lyon Duchere | 2-4 | Clermont II | |||
20/01/2024 17:00 | MS | Feurs | 1-2 | Saint-Étienne II | |||
20/01/2024 17:00 | MS | Limonest | 2-2 | Vaulx | |||
14/01/2024 15:30 | MS | Saint-Étienne II | 2-0 | Hauts Lyonnais | |||
13/01/2024 20:00 | MS | Ain Sud | 1-1 | Lyon Duchere | |||
13/01/2024 20:00 | MS | Chambéry | 1-0 | Olympique Lyonnais II | |||
13/01/2024 20:00 | MS | Saint-Priest | 3-0 | Chassieu Décines | |||
13/01/2024 20:00 | MS | Olympique de Valence | 0-1 | Espaly-Saint-Marcel | |||
13/01/2024 18:00 | MS | Vaulx | 0-1 | Feurs | |||
06/01/2024 20:00 | MS | Espaly-Saint-Marcel | 5-0 | Ain Sud | |||
06/01/2024 20:00 | MS | Olympique de Valence | 1-1 | Chassieu Décines | |||
16/12/2023 20:00 | - | Chassieu Décines | - | Vaulx | |||
16/12/2023 20:00 | - | Espaly-Saint-Marcel | - | Clermont II | |||
16/12/2023 19:00 | - | Limonest | - | Chambéry | |||
16/12/2023 18:00 | - | Feurs | - | Olympique de Valence | |||
16/12/2023 18:00 | - | Lyon Duchere | - | Hauts Lyonnais | |||
16/12/2023 18:00 | - | Olympique Lyonnais II | - | Ain Sud | |||
16/12/2023 16:00 | - | Saint-Étienne II | - | Saint-Priest | |||
09/12/2023 20:00 | - | Ain Sud | - | Limonest | |||
09/12/2023 20:00 | - | Vaulx | - | Saint-Étienne II | |||
03/12/2023 17:00 | MS | Saint-Étienne II | 4-0 | Olympique de Valence | |||
02/12/2023 22:00 | MS | Olympique Lyonnais II | 2-1 | Hauts Lyonnais | |||
02/12/2023 20:00 | MS | Chassieu Décines | 1-0 | Clermont II | |||
02/12/2023 20:00 | MS | Feurs | 1-1 | Chambéry | |||
02/12/2023 20:00 | MS | Saint-Priest | 5-0 | Vaulx | |||
02/12/2023 18:00 | MS | Limonest | 0-4 | Lyon Duchere | |||
26/11/2023 17:30 | MS | Clermont II | 3-0 | Saint-Étienne II | |||
25/11/2023 20:00 | MS | Lyon Duchere | 0-0 | Espaly-Saint-Marcel | |||
25/11/2023 20:00 | MS | Ain Sud | 2-4 | Feurs | |||
25/11/2023 20:00 | MS | Saint-Priest | 2-1 | Olympique de Valence | |||
25/11/2023 20:00 | MS | Chambéry | 0-0 | Chassieu Décines | |||
25/11/2023 16:00 | MS | Hauts Lyonnais | 2-1 | Vaulx | |||
24/11/2023 22:00 | MS | Olympique Lyonnais II | 1-0 | Limonest | |||
12/11/2023 17:00 | MS | Saint-Étienne II | 2-2 | Chambéry | |||
11/11/2023 20:00 | MS | Saint-Priest | 1-0 | Clermont II | |||
11/11/2023 20:00 | MS | Chassieu Décines | 1-1 | Ain Sud | |||
11/11/2023 20:00 | MS | Feurs | 2-3 | Lyon Duchere | |||
11/11/2023 20:00 | MS | Espaly-Saint-Marcel | 1-2 | Olympique Lyonnais II | |||
11/11/2023 18:00 | MS | Limonest | 1-0 | Hauts Lyonnais | |||
11/11/2023 17:00 | MS | Vaulx | 3-3 | Olympique de Valence | |||
04/11/2023 20:00 | - | Clermont II | - | Vaulx | |||
04/11/2023 20:00 | - | Chambéry | - | Saint-Priest | |||
04/11/2023 20:00 | - | Ain Sud | - | Saint-Étienne II | |||
04/11/2023 20:00 | - | Lyon Duchere | - | Chassieu Décines | |||
04/11/2023 20:00 | - | Olympique Lyonnais II | - | Feurs | |||
04/11/2023 19:00 | - | Limonest | - | Espaly-Saint-Marcel | |||
04/11/2023 16:30 | MS | Hauts Lyonnais | 3-2 | Olympique de Valence | |||
22/10/2023 16:00 | MS | Saint-Étienne II | 0-1 | Lyon Duchere | |||
21/10/2023 21:00 | MS | Chassieu Décines | 1-0 | Olympique Lyonnais II | |||
21/10/2023 19:00 | MS | Feurs | 1-3 | Limonest | |||
21/10/2023 19:00 | MS | Saint-Priest | 2-0 | Ain Sud | |||
21/10/2023 19:00 | MS | Olympique de Valence | 1-3 | Clermont II | |||
21/10/2023 19:00 | MS | Espaly-Saint-Marcel | 1-0 | Hauts Lyonnais | |||
21/10/2023 16:00 | MS | Vaulx | 0-1 | Chambéry | |||
07/10/2023 19:00 | - | Olympique Lyonnais II | - | Saint-Étienne II | |||
07/10/2023 19:00 | - | Espaly-Saint-Marcel | - | Feurs | |||
07/10/2023 19:00 | - | Lyon Duchere | - | Saint-Priest | |||
07/10/2023 19:00 | - | Chambéry | - | Olympique de Valence | |||
07/10/2023 19:00 | - | Ain Sud | - | Vaulx | |||
07/10/2023 18:00 | - | Limonest | - | Chassieu Décines | |||
07/10/2023 16:30 | - | Hauts Lyonnais | - | Clermont II | |||
27/09/2023 21:00 | - | Saint-Priest | - | Olympique Lyonnais II | |||
24/09/2023 16:00 | - | Saint-Étienne II | - | Limonest | |||
23/09/2023 19:00 | - | Clermont II | - | Chambéry | |||
23/09/2023 19:00 | - | Olympique de Valence | - | Ain Sud | |||
23/09/2023 19:00 | - | Vaulx | - | Lyon Duchere | |||
23/09/2023 19:00 | - | Chassieu Décines | - | Espaly-Saint-Marcel | |||
23/09/2023 19:00 | - | Feurs | - | Hauts Lyonnais | |||
09/09/2023 19:00 | - | Feurs | - | Chassieu Décines | |||
09/09/2023 19:00 | - | Espaly-Saint-Marcel | - | Saint-Étienne II | |||
09/09/2023 19:00 | - | Limonest | - | Saint-Priest | |||
09/09/2023 19:00 | - | Olympique Lyonnais II | - | Vaulx | |||
09/09/2023 19:00 | - | Lyon Duchere | - | Olympique de Valence | |||
09/09/2023 19:00 | - | Ain Sud | - | Clermont II | |||
09/09/2023 17:30 | - | Hauts Lyonnais | - | Chambéry | |||
03/09/2023 16:00 | - | Saint-Étienne II | - | Feurs | |||
02/09/2023 19:00 | - | Saint-Priest | - | Espaly-Saint-Marcel | |||
02/09/2023 19:00 | - | Vaulx | - | Limonest | |||
02/09/2023 19:00 | - | Olympique de Valence | - | Olympique Lyonnais II | |||
02/09/2023 19:00 | - | Chambéry | - | Ain Sud | |||
02/09/2023 19:00 | - | Chassieu Décines | - | Hauts Lyonnais | |||
02/09/2023 18:00 | - | Clermont II | - | Lyon Duchere | |||
26/08/2023 19:00 | - | Lyon Duchere | - | Chambéry | |||
26/08/2023 19:00 | - | Olympique Lyonnais II | - | Clermont II | |||
26/08/2023 19:00 | - | Chassieu Décines | - | Saint-Étienne II | |||
26/08/2023 19:00 | - | Feurs | - | Saint-Priest | |||
26/08/2023 19:00 | - | Espaly-Saint-Marcel | - | Vaulx | |||
26/08/2023 18:00 | - | Hauts Lyonnais | - | Ain Sud | |||
26/08/2023 18:00 | - | Limonest | - | Olympique de Valence |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Lyon Duchere | 40 |
2 | Saint-Priest | 40 |
3 | Chambéry | 36 |
4 | Saint-Étienne II | 33 |
5 | Limonest | 31 |
6 | Espaly-Saint-Marcel | 28 |
7 | Olympique Lyonnais II | 28 |
8 | Clermont II | 26 |
9 | Hauts Lyonnais | 26 |
10 | Feurs | 23 |
11 | Chassieu Décines | 23 |
12 | Olympique de Valence | 21 |
13 | Vaulx | 15 |
14 | Ain Sud | 15 |