Hırvatistan 3. HNL - Jug Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Hırvatistan 3. HNL - Jug
Hırvatistan 3. HNL - Jug
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
28/11/2020 15:30 Ertelendi Zmaj Makarska - Kamen Ivanbegovina
28/11/2020 15:30 Ertelendi Neretva Metković - RNK Split
28/11/2020 15:30 Ertelendi Zagora - Otok
28/11/2020 15:30 Ertelendi Primorac Biograd - Hrvace
28/11/2020 15:30 Ertelendi Hrvatski vitez - Neretvanac Opuzen
28/11/2020 15:30 - Sloga Mravince - Urania Baška Voda
28/11/2020 15:30 Ertelendi Vodice - GOŠK Dubrovnik
28/11/2020 15:30 Ertelendi Zmaj Blato - Uskok Klis
25/11/2020 15:30 - RNK Split - Kamen Ivanbegovina
25/11/2020 14:00 - Zmaj Blato - Sloga Mravince
22/11/2020 15:30 - Urania Baška Voda - Hrvatski vitez
22/11/2020 15:30 - Neretvanac Opuzen - Primorac Biograd
22/11/2020 15:30 - Kamen Ivanbegovina - Jadran LP
21/11/2020 15:30 - Uskok Klis - Vodice
21/11/2020 15:30 MS GOŠK Dubrovnik 0-0 Sloga Mravince
21/11/2020 15:30 MS Hrvace 2-1 Zagora
21/11/2020 15:30 MS Otok 0-0 Neretva Metković
21/11/2020 15:30 MS RNK Split 1-0 Zmaj Makarska
15/11/2020 16:00 - Sloga Mravince - Uskok Klis
14/11/2020 16:00 - Jadran LP - RNK Split
14/11/2020 16:00 - Zmaj Makarska - Otok
14/11/2020 16:00 - Neretva Metković - Hrvace
14/11/2020 16:00 - Zagora - Neretvanac Opuzen
14/11/2020 16:00 - Primorac Biograd - Urania Baška Voda
14/11/2020 16:00 - Hrvatski vitez - GOŠK Dubrovnik
14/11/2020 16:00 - Vodice - Zmaj Blato
11/11/2020 16:00 - Kamen Ivanbegovina - Otok
11/11/2020 16:00 - Sloga Mravince - Vodice
08/11/2020 16:00 - Urania Baška Voda - Zagora
08/11/2020 16:00 - Neretvanac Opuzen - Neretva Metković
07/11/2020 16:00 MS Uskok Klis 5-0 Hrvatski vitez
07/11/2020 16:00 MS GOŠK Dubrovnik 1-3 Primorac Biograd
07/11/2020 16:00 - Hrvace - Zmaj Makarska
07/11/2020 16:00 MS Otok 2-1 Jadran LP
31/10/2020 16:00 MS Jadran LP 4-2 Hrvace
31/10/2020 16:00 MS Zmaj Makarska 2-0 Neretvanac Opuzen
31/10/2020 16:00 MS Neretva Metković 3-2 Urania Baška Voda
31/10/2020 16:00 MS Zagora 1-1 GOŠK Dubrovnik
31/10/2020 16:00 MS Primorac Biograd 2-1 Uskok Klis
31/10/2020 16:00 MS Hrvatski vitez 2-0 Zmaj Blato


Hırvatistan 3. HNL - Jug Puan Durumu

2020/2021 3. HNL: South Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Jadran LP Jadran LP 31
2 Neretvanac Opuzen Neretvanac Opuzen 27
3 Zagora Zagora 26
4 Zmaj Makarska Zmaj Makarska 25
5 Hrvace Hrvace 24
6 Uskok Klis Uskok Klis 23
7 Urania Baška Voda Urania Baška Voda 23
8 Otok Otok 23
9 Primorac Biograd Primorac Biograd 20
10 Kamen Ivanbegovina Kamen Ivanbegovina 19
11 RNK Split RNK Split 18
12 Neretva Metković Neretva Metković 18
13 Zmaj Blato Zmaj Blato 17
14 Hrvatski vitez Hrvatski vitez 17
15 GOŠK Dubrovnik GOŠK Dubrovnik 15
16 Sloga Mravince Sloga Mravince 13
17 Vodice Vodice 12
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.