Hırvatistan Third NL - Jug 2022-2023 Sezonuda Oynanan Maç Sonuçları

Hırvatistan Third NL - Jug
Hırvatistan Third NL - Jug
2022-2023 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Hırvatistan Third NL - Jug Hırvatistan - Third NL - Jug ( Lig Maçı )
25/09/2022 17:00 - Sloga Mravince - Zagora
24/09/2022 17:00 MS Junak 3-1 RNK Split
24/09/2022 17:00 MS Neretva Metković 0-1 HNK Zadar
24/09/2022 17:00 MS Kamen Ivanbegovina 2-6 GOŠK Kaštel Gomilica
24/09/2022 17:00 MS Uskok Klis 3-1 Vodice
23/09/2022 17:00 - Zmaj Makarska - Neretvanac Opuzen
23/09/2022 17:00 - GOŠK Dubrovnik - Urania Baška Voda
22/09/2022 17:00 - Primorac Biograd - Hrvatski vitez
18/09/2022 17:30 MS Urania Baška Voda 4-1 Primorac Biograd
18/09/2022 17:30 MS Neretvanac Opuzen 0-0 Junak
17/09/2022 17:30 MS GOŠK Dubrovnik 0-1 Uskok Klis
17/09/2022 17:30 MS Vodice 1-1 Sloga Mravince
17/09/2022 17:30 MS Zagora 5-1 Kamen Ivanbegovina
17/09/2022 17:30 MS GOŠK Kaštel Gomilica 1-0 Neretva Metković
17/09/2022 17:30 MS HNK Zadar 3-2 Zmaj Makarska
17/09/2022 17:30 MS RNK Split 3-1 Hrvatski vitez
11/09/2022 17:30 - Sloga Mravince - GOŠK Dubrovnik
10/09/2022 17:30 - Primorac Biograd - RNK Split
10/09/2022 17:30 - Hrvatski vitez - Neretvanac Opuzen
10/09/2022 17:30 - Junak - HNK Zadar
10/09/2022 17:30 - Zmaj Makarska - GOŠK Kaštel Gomilica
10/09/2022 17:30 - Neretva Metković - Zagora
10/09/2022 17:30 - Kamen Ivanbegovina - Vodice
10/09/2022 17:30 - Uskok Klis - Urania Baška Voda
07/09/2022 18:00 - Uskok Klis - Primorac Biograd
07/09/2022 18:00 - Urania Baška Voda - Sloga Mravince
07/09/2022 18:00 - GOŠK Dubrovnik - Kamen Ivanbegovina
07/09/2022 18:00 - Vodice - Neretva Metković
07/09/2022 18:00 - Zagora - Zmaj Makarska
07/09/2022 18:00 - GOŠK Kaštel Gomilica - Junak
07/09/2022 18:00 - HNK Zadar - Hrvatski vitez
07/09/2022 18:00 - Neretvanac Opuzen - RNK Split
04/09/2022 18:00 - Sloga Mravince - Uskok Klis
03/09/2022 18:00 - Primorac Biograd - Neretvanac Opuzen
03/09/2022 18:00 - RNK Split - HNK Zadar
03/09/2022 18:00 - Hrvatski vitez - GOŠK Kaštel Gomilica
03/09/2022 18:00 - Junak - Zagora
03/09/2022 18:00 - Zmaj Makarska - Vodice
03/09/2022 18:00 - Neretva Metković - GOŠK Dubrovnik
03/09/2022 18:00 - Kamen Ivanbegovina - Urania Baška Voda
28/08/2022 18:00 - Sloga Mravince - Primorac Biograd
28/08/2022 18:00 - Urania Baška Voda - Neretva Metković
27/08/2022 18:00 - Uskok Klis - Kamen Ivanbegovina
27/08/2022 18:00 - GOŠK Dubrovnik - Zmaj Makarska
27/08/2022 18:00 - Vodice - Junak
27/08/2022 18:00 - Zagora - Hrvatski vitez
27/08/2022 18:00 - GOŠK Kaštel Gomilica - RNK Split
27/08/2022 18:00 - HNK Zadar - Neretvanac Opuzen


Hırvatistan Third NL - Jug Puan Durumu

2022/2023 Third NL: South Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Uskok Klis Uskok Klis 16
2 HNK Zadar HNK Zadar 14
3 Zagora Zagora 11
4 GOŠK Kaštel Gomilica GOŠK Kaštel Gomilica 10
5 Vodice Vodice 10
6 Primorac Biograd Primorac Biograd 10
7 Urania Baška Voda Urania Baška Voda 7
8 Junak Junak 7
9 Zmaj Makarska Zmaj Makarska 7
10 Hrvatski vitez Hrvatski vitez 7
11 Kamen Ivanbegovina Kamen Ivanbegovina 7
12 Sloga Mravince Sloga Mravince 6
13 GOŠK Dubrovnik GOŠK Dubrovnik 5
14 Neretva Metković Neretva Metković 5
15 Neretvanac Opuzen Neretvanac Opuzen 4
16 RNK Split RNK Split 3
25/09/2022 tarihi itibariyle son puan durumu.