İspanya Segunda B - Group 2 Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

İspanya Segunda B - Group 2
İspanya Segunda B - Group 2
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
29/11/2020 19:00 - Haro Deportivo - Ebro
29/11/2020 19:00 - Arenas Getxo - Real Sociedad II
29/11/2020 18:30 - Calahorra - Tarazona
29/11/2020 14:00 - Ejea - SD Logroñés
29/11/2020 14:00 - Tudelano - Mutilvera
29/11/2020 13:30 - Portekizete - Laredo
28/11/2020 20:00 MS Racing Santander 3-0 Barakaldo
28/11/2020 18:00 MS Osasuna II 3-2 Izarra
28/11/2020 18:00 MS Deportivo Alavés II 0-0 Leioa
28/11/2020 17:45 MS Amorebieta 1-0 Real Unión
25/11/2020 21:00 MS Arenas Getxo 1-0 Leioa
22/11/2020 19:00 MS SD Logroñés 0-0 Calahorra
22/11/2020 19:00 MS Izarra 2-0 Ejea
22/11/2020 19:00 MS Leioa 1-1 Athletic Club II
22/11/2020 19:00 MS Barakaldo 0-0 Arenas Getxo
22/11/2020 18:30 MS Deportivo Alavés II 0-0 Amorebieta
22/11/2020 14:00 MS Tarazona 1-0 Haro Deportivo
22/11/2020 14:00 MS Real Sociedad II 0-1 Real Unión
21/11/2020 20:30 MS Laredo 0-0 Racing Santander
21/11/2020 19:00 MS Mutilvera 3-3 Osasuna II
21/11/2020 14:00 MS Ebro 2-1 Tudelano
18/11/2020 19:00 MS Real Unión 1-2 Deportivo Alavés II
18/11/2020 17:00 MS Tudelano 1-1 Haro Deportivo
15/11/2020 19:00 MS Arenas Getxo 1-0 Laredo
15/11/2020 19:00 MS Real Unión 2-1 Barakaldo
15/11/2020 14:00 MS Tarazona 1-0 Osasuna II
15/11/2020 13:30 MS Portekizete 1-0 Leioa
14/11/2020 18:30 MS Amorebieta 2-1 Real Sociedad II
14/11/2020 17:45 MS Athletic Club II 2-0 Deportivo Alavés II
14/11/2020 14:00 MS Ebro 0-0 SD Logroñés
08/11/2020 20:00 MS Laredo 1-0 Real Unión
08/11/2020 19:00 MS Barakaldo 1-4 Real Sociedad II
08/11/2020 19:00 MS SD Logroñés 3-1 Tarazona
08/11/2020 18:30 MS Calahorra 1-0 Izarra
08/11/2020 14:00 MS Ejea 0-3 Mutilvera
07/11/2020 20:00 MS Athletic Club II 2-1 Amorebieta
07/11/2020 19:00 - Leioa - Racing Santander
07/11/2020 18:00 MS Osasuna II 0-0 Ebro
07/11/2020 17:45 MS Deportivo Alavés II 1-0 Portekizete
01/11/2020 20:30 MS Real Sociedad II 3-0 Laredo
01/11/2020 20:00 MS Racing Santander 3-0 Deportivo Alavés II
01/11/2020 19:00 MS Izarra 1-1 SD Logroñés
01/11/2020 19:00 MS Haro Deportivo 0-1 Osasuna II
01/11/2020 19:00 MS Tarazona 0-0 Tudelano
01/11/2020 14:00 MS Ebro 1-1 Ejea
01/11/2020 13:30 MS Portekizete 2-3 Athletic Club II
31/10/2020 18:30 MS Mutilvera 0-1 Calahorra
31/10/2020 17:45 MS Amorebieta 2-0 Barakaldo


İspanya Segunda B - Group 2 Puan Durumu

2020/2021 Segunda B: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna 10
2 Pontevedra Pontevedra 8
3 Zamora Zamora 8
4 Racing Ferrol Racing Ferrol 7
5 Unionistas de Salamanca Unionistas de Salamanca 5
6 Compostela Compostela 5
7 Guijuelo Guijuelo 4
8 Salamanca UDS Salamanca UDS 3
9 Celta de Vigo II Celta de Vigo II 2
10 Coruxo Coruxo 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Algeciras Algeciras 16
2 Cádiz II Cádiz II 10
3 Sanluqueño Sanluqueño 8
4 Linense Linense 8
5 Recreativo Huelva Recreativo Huelva 7
6 Tamaraceite Tamaraceite 6
7 Marbella Marbella 5
8 San Fernando CD San Fernando CD 4
9 Las Palmas II Las Palmas II 3
10 Marino Marino 1
28/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 7
2 Numancia Numancia 7
3 Langreo Langreo 7
4 Lealtad Lealtad 7
5 Real Oviedo II Real Oviedo II 6
6 Burgos Burgos 6
7 Sporting Gijón II Sporting Gijón II 4
8 Real Valladolid II Real Valladolid II 3
9 Marino de Luanco Marino de Luanco 1
10 Covadonga Covadonga 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Amorebieta Amorebieta 0
2 Arenas Getxo Arenas Getxo 0
3 Athletic Club II Athletic Club II 0
4 Barakaldo Barakaldo 0
5 Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II 0
6 Laredo Laredo 0
7 Leioa Leioa 0
8 Portekizete Portekizete 0
9 Racing Santander Racing Santander 0
10 Real Sociedad II Real Sociedad II 0
11 Real Unión Real Unión 0
17/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Espanyol II Espanyol II 4
2 Badalona Badalona 3
3 Barcelona B Barcelona B 3
4 L'Hospitalet L'Hospitalet 3
5 FC Andora FC Andora 2
6 Llagostera Llagostera 1
7 Cornellà Cornellà 0
8 Olot Olot 0
9 Lleida Esportiu Lleida Esportiu 0
10 Prat Prat 0
11 Gimnastic Gimnastic 0
25/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ucam Murcia Ucam Murcia 11
2 Granada II Granada II 8
3 Cordoba Cordoba 8
4 Linares Deportivo Linares Deportivo 7
5 Real Murcia Real Murcia 7
6 El Ejido El Ejido 7
7 Real Betis II Real Betis II 6
8 Sevilla Atletico Sevilla Atletico 5
9 Lorca Deportiva Lorca Deportiva 3
10 Yeclano Yeclano 3
28/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pontevedra Pontevedra 12
2 Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna 11
3 Unionistas de Salamanca Unionistas de Salamanca 8
4 Racing Ferrol Racing Ferrol 8
5 Zamora Zamora 8
6 Compostela Compostela 7
7 Guijuelo Guijuelo 5
8 Celta de Vigo II Celta de Vigo II 5
9 Salamanca UDS Salamanca UDS 3
10 Coruxo Coruxo 1
28/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Real Sociedad II Real Sociedad II 9
2 Athletic Club II Athletic Club II 7
3 Racing Santander Racing Santander 7
4 Amorebieta Amorebieta 7
5 Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II 6
6 Laredo Laredo 6
7 Real Unión Real Unión 3
8 Portekizete Portekizete 2
9 Arenas Getxo Arenas Getxo 1
10 Leioa Leioa 0
11 Barakaldo Barakaldo 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Badalona Badalona 0
2 Barcelona B Barcelona B 0
3 Cornellà Cornellà 0
4 Espanyol II Espanyol II 0
5 FC Andora FC Andora 0
6 Gimnastic Gimnastic 0
7 L'Hospitalet L'Hospitalet 0
8 Llagostera Llagostera 0
9 Lleida Esportiu Lleida Esportiu 0
10 Olot Olot 0
11 Prat Prat 0
17/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cádiz II Cádiz II 3
2 Linense Linense 3
3 Sanluqueño Sanluqueño 1
4 Recreativo Huelva Recreativo Huelva 1
5 Tamaraceite Tamaraceite 1
6 San Fernando CD San Fernando CD 1
7 Algeciras Algeciras 1
8 Marbella Marbella 1
9 Marino Marino 0
10 Las Palmas II Las Palmas II 0
25/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Real Valladolid II Real Valladolid II 11
2 Langreo Langreo 10
3 Numancia Numancia 9
4 Burgos Burgos 9
5 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 8
6 Lealtad Lealtad 8
7 Real Oviedo II Real Oviedo II 7
8 Sporting Gijón II Sporting Gijón II 5
9 Marino de Luanco Marino de Luanco 1
10 Covadonga Covadonga 0
28/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Calahorra Calahorra 9
2 SD Logroñés SD Logroñés 7
3 Tudelano Tudelano 7
4 Mutilvera Mutilvera 6
5 Ebro Ebro 5
6 Osasuna II Osasuna II 4
7 Tarazona Tarazona 4
8 Ejea Ejea 2
9 Izarra Izarra 1
10 Haro Deportivo Haro Deportivo 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Algeciras Algeciras 0
2 Cádiz II Cádiz II 0
3 Las Palmas II Las Palmas II 0
4 Linense Linense 0
5 Marbella Marbella 0
6 Marino Marino 0
7 Recreativo Huelva Recreativo Huelva 0
8 San Fernando CD San Fernando CD 0
9 Sanluqueño Sanluqueño 0
10 Tamaraceite Tamaraceite 0
17/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Baleares Atlético Baleares 3
2 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 3
3 Real Madrid II Real Madrid II 3
4 Navalcarnero Navalcarnero 3
5 Atlético Madrid II Atlético Madrid II 3
6 Las Rozas Las Rozas 0
7 Getafe II Getafe II 0
8 Poblense Poblense 0
9 SS Reyes SS Reyes 0
10 Internacional de Madrid Internacional de Madrid 0
25/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Amorebieta Amorebieta 14
2 Athletic Club II Athletic Club II 11
3 Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II 11
4 Racing Santander Racing Santander 11
5 Real Unión Real Unión 9
6 Real Sociedad II Real Sociedad II 9
7 Arenas Getxo Arenas Getxo 8
8 Laredo Laredo 7
9 Portekizete Portekizete 5
10 Leioa Leioa 2
11 Barakaldo Barakaldo 1
28/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 L'Hospitalet L'Hospitalet 6
2 FC Andora FC Andora 6
3 Gimnastic Gimnastic 5
4 Prat Prat 5
5 Badalona Badalona 5
6 Espanyol II Espanyol II 4
7 Barcelona B Barcelona B 4
8 Lleida Esportiu Lleida Esportiu 3
9 Llagostera Llagostera 1
10 Olot Olot 1
11 Cornellà Cornellà 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Calahorra Calahorra 10
2 Tarazona Tarazona 10
3 SD Logroñés SD Logroñés 9
4 Ebro Ebro 9
5 Tudelano Tudelano 8
6 Osasuna II Osasuna II 8
7 Mutilvera Mutilvera 7
8 Izarra Izarra 4
9 Haro Deportivo Haro Deportivo 2
10 Ejea Ejea 2
28/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ibiza Ibiza 9
2 Orihuela Orihuela 8
3 Hércules Hércules 7
4 Peña Deportiva Peña Deportiva 5
5 Villarreal II Villarreal II 4
6 La Nucía La Nucía 4
7 Valencia II Valencia II 3
8 Levante II Levante II 2
9 Alcoyano Alcoyano 1
10 Atzeneta Atzeneta 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 L'Hospitalet L'Hospitalet 10
2 Cornellà Cornellà 10
3 Lleida Esportiu Lleida Esportiu 9
4 FC Andora FC Andora 9
5 Badalona Badalona 9
6 Gimnastic Gimnastic 8
7 Llagostera Llagostera 6
8 Prat Prat 6
9 Olot Olot 5
10 Barcelona B Barcelona B 4
11 Espanyol II Espanyol II 4
28/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Algeciras Algeciras 10
2 Linense Linense 8
3 Cádiz II Cádiz II 7
4 Tamaraceite Tamaraceite 6
5 Marbella Marbella 5
6 Sanluqueño Sanluqueño 5
7 San Fernando CD San Fernando CD 4
8 Recreativo Huelva Recreativo Huelva 4
9 Marino Marino 1
10 Las Palmas II Las Palmas II 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ibiza Ibiza 15
2 Hércules Hércules 11
3 Villarreal II Villarreal II 8
4 Orihuela Orihuela 8
5 Peña Deportiva Peña Deportiva 6
6 Alcoyano Alcoyano 5
7 La Nucía La Nucía 5
8 Valencia II Valencia II 3
9 Atzeneta Atzeneta 2
10 Levante II Levante II 2
28/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ucam Murcia Ucam Murcia 10
2 Cordoba Cordoba 8
3 El Ejido El Ejido 7
4 Real Murcia Real Murcia 4
5 Linares Deportivo Linares Deportivo 4
6 Yeclano Yeclano 2
7 Lorca Deportiva Lorca Deportiva 2
8 Real Betis II Real Betis II 2
9 Sevilla Atletico Sevilla Atletico 1
10 Granada II Granada II 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 13
2 Navalcarnero Navalcarnero 10
3 SS Reyes SS Reyes 10
4 Real Madrid II Real Madrid II 7
5 Internacional de Madrid Internacional de Madrid 6
6 Atlético Baleares Atlético Baleares 5
7 Las Rozas Las Rozas 4
8 Getafe II Getafe II 4
9 Atlético Madrid II Atlético Madrid II 4
10 Poblense Poblense 3
28/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Segunda B: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Badajoz Badajoz 13
2 Melilla Melilla 10
3 Villanovense Villanovense 8
4 CF Talavera CF Talavera 8
5 Extremadura Extremadura 8
6 Mérida AD Mérida AD 7
7 Don Benito Don Benito 5
8 Villarrubia Villarrubia 5
9 Socuéllamos Socuéllamos 2
10 Villarrobledo Villarrobledo 1
28/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.