İspanya Tercera Division - Group 10 Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

İspanya Tercera Division - Group 10
İspanya Tercera Division - Group 10
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:00 MS Coria CF 2-2 La Palma
27/02/2021 19:00 MS San Roque Lepe 1-0 Puente Genil
21/02/2021 19:30 MS Puente Genil 4-4 Utrera
21/02/2021 19:00 MS Ciudad de Lucena 1-0 Coria CF
21/02/2021 18:30 MS San Roque Lepe 2-1 Castilleja
21/02/2021 14:00 MS La Palma 1-3 Córdoba II
21/02/2021 14:00 MS Gerena 1-2 Pozoblanco
21/02/2021 14:00 MS Arcos 1-0 Lebrijana
21/02/2021 14:00 MS AD Ceuta FC 3-0 Rota
21/02/2021 14:00 MS Xerez 0-1 Xerez Deportivo
21/02/2021 14:00 MS Conil 1-0 Los Barrios
21/02/2021 14:00 MS Antoniano 0-0 Cabecense
17/02/2021 21:30 MS Cabecense 1-0 Rota
17/02/2021 20:00 MS Ciudad de Lucena 3-0 San Roque Lepe
14/02/2021 18:30 MS Antoniano 2-2 Conil
14/02/2021 18:15 MS Rota 2-1 Arcos
14/02/2021 18:00 MS Córdoba II 1-2 San Roque Lepe
14/02/2021 14:30 MS Coria CF 1-1 Puente Genil
14/02/2021 14:00 MS Utrera 1-0 Gerena
14/02/2021 14:00 MS Cabecense 2-2 Lebrijana
14/02/2021 14:00 MS Xerez Deportivo 3-0 AD Ceuta FC
14/02/2021 14:00 MS Los Barrios 1-0 Xerez
14/02/2021 14:00 MS Castilleja 2-3 Sevilla III
14/02/2021 14:00 MS Pozoblanco 0-1 La Palma
07/02/2021 19:00 MS Ciudad de Lucena 3-1 Castilleja
07/02/2021 15:00 MS Sevilla III 1-2 Córdoba II
07/02/2021 14:00 MS Los Barrios 0-0 Arcos
07/02/2021 14:00 MS La Palma 0-1 San Roque Lepe
07/02/2021 14:00 MS Gerena 1-0 Coria CF
07/02/2021 14:00 MS Pozoblanco 4-0 Utrera
03/02/2021 21:00 MS Utrera 0-1 Coria CF
31/01/2021 20:30 MS Lebrijana 0-1 Rota
31/01/2021 15:00 MS AD Ceuta FC 2-3 Los Barrios
31/01/2021 14:30 MS Arcos 1-1 Xerez Deportivo
31/01/2021 14:30 MS Conil 1-1 Cabecense
31/01/2021 14:00 MS San Roque Lepe 1-1 Sevilla III
31/01/2021 14:00 MS Castilleja 1-1 Puente Genil
31/01/2021 14:00 MS Coria CF 3-1 Pozoblanco
31/01/2021 14:00 MS Utrera 0-1 La Palma
31/01/2021 14:00 MS Córdoba II 2-2 Ciudad de Lucena
30/01/2021 20:00 MS Xerez 3-1 Antoniano


İspanya Tercera Division - Group 10 Puan Durumu

2020/2021 Tercera Division: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Bergantiños Bergantiños 41
2 Somozas Somozas 34
3 Polvorín Polvorín 32
4 Villalbés Villalbés 28
5 Arzúa Arzúa 26
6 Viveiro Viveiro 24
7 Deportivo La Coruña II Deportivo La Coruña II 22
8 Silva Silva 20
9 Fisterra Fisterra 16
10 Agrupación Estudiantil Agrupación Estudiantil 16
11 As Pontes As Pontes 15
12 Paiosaco Paiosaco 10
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 El Palmar El Palmar 9
2 Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 7
3 Águilas Águilas 6
4 Real Murcia II Real Murcia II 4
5 Bullense Bullense 4
6 EDMF Churra EDMF Churra 3
7 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 2
8 SFC Minerva SFC Minerva 1
9 Los Garres Los Garres 1
10 Plus Ultra Plus Ultra 1
11 Olímpico Totana Olímpico Totana 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Arenteiro Arenteiro 39
2 Arosa Arosa 34
3 Choco Choco 25
4 Rápido Bouzas Rápido Bouzas 25
5 Alondras Alondras 24
6 Estradense Estradense 24
7 Barco Barco 23
8 UD Ourense UD Ourense 22
9 Ribadumia Ribadumia 21
10 Ourense CF Ourense CF 20
11 Atios Atios 20
12 Pontellas Pontellas 7
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 12
2 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 6
3 Portmany Portmany 6
4 Manacor Manacor 5
5 Cardassar Cardassar 5
6 Sóller Sóller 5
7 Collerense Collerense 4
8 Constància Constància 4
9 Génova Génova 4
10 Ferriolense Ferriolense 1
11 Felanitx Felanitx 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Xerez Xerez 28
2 Xerez Deportivo Xerez Deportivo 27
3 Los Barrios Los Barrios 22
4 AD Ceuta FC AD Ceuta FC 19
5 Rota Rota 17
6 Conil Conil 16
7 Arcos Arcos 16
8 Cabecense Cabecense 15
9 Lebrijana Lebrijana 13
10 Antoniano Antoniano 13
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 14
2 Real Murcia II Real Murcia II 12
3 Águilas Águilas 11
4 SFC Minerva SFC Minerva 10
5 Los Garres Los Garres 9
6 El Palmar El Palmar 8
7 Bullense Bullense 8
8 EDMF Churra EDMF Churra 8
9 Olímpico Totana Olímpico Totana 8
10 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 4
11 Plus Ultra Plus Ultra 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mosconia Mosconia 3
2 Caudal Caudal 3
3 Llanera Llanera 3
4 Real Avilés Real Avilés 1
5 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
6 Ceares Ceares 0
7 Navarro Navarro 0
8 Praviano Praviano 0
9 Gijón Industrial Gijón Industrial 0
10 Lenense Lenense 0
11 Vallobín Vallobín 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ciudad de Lucena Ciudad de Lucena 33
2 San Roque Lepe San Roque Lepe 33
3 Córdoba II Córdoba II 24
4 Puente Genil Puente Genil 22
5 Sevilla III Sevilla III 22
6 Utrera Utrera 21
7 Pozoblanco Pozoblanco 20
8 Gerena Gerena 20
9 Castilleja Castilleja 14
10 Coria CF Coria CF 14
11 La Palma La Palma 10
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mar Menor Mar Menor 17
2 Racing Murcia Racing Murcia 13
3 La Unión Atlético La Unión Atlético 13
4 Cartagena FC Cartagena FC 12
5 Huércal Overa Huércal Overa 11
6 Muleño Muleño 8
7 Mazarrón FC Mazarrón FC 8
8 Deportiva Minera Deportiva Minera 7
9 CAP Ciudad de Murcia CAP Ciudad de Murcia 5
10 Cartagena FC Cartagena FC 4
11 Lorca Lorca 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 L'Entregu L'Entregu 6
2 Siero Siero 3
3 San Martín San Martín 3
4 Urraca Urraca 3
5 Condal Condal 1
6 Real Titánico Real Titánico 1
7 Valdesoto Valdesoto 0
8 Tuilla Tuilla 0
9 Colunga Colunga 0
10 Llanes Llanes 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 38
2 Águilas Águilas 34
3 Real Murcia II Real Murcia II 34
4 Los Garres Los Garres 24
5 Bullense Bullense 21
6 SFC Minerva SFC Minerva 20
7 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 19
8 El Palmar El Palmar 19
9 Olímpico Totana Olímpico Totana 17
10 EDMF Churra EDMF Churra 14
11 Plus Ultra Plus Ultra 5
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Montijo Montijo 20
2 CD Coria CD Coria 19
3 Moralo Moralo 15
4 Extremadura UD II Extremadura UD II 14
5 Plasencia Plasencia 12
6 Çinto Çinto 8
7 Calamonte Calamonte 8
8 Aceuchal Aceuchal 6
9 Campanario Campanario 5
10 Valdivia Valdivia 5
11 Lobón Lobón 3
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Europa Fc Europa Fc 9
2 Terrassa Terrassa 9
3 Igualada Igualada 9
4 Manresa Manresa 6
5 Castelldefels Castelldefels 6
6 San Cristóbal San Cristóbal 4
7 Santfeliuenc Santfeliuenc 4
8 Vilafranca Vilafranca 3
9 Valls Valls 1
10 Montañesa Montañesa 1
11 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mar Menor Mar Menor 37
2 Cartagena FC Cartagena FC 34
3 La Unión Atlético La Unión Atlético 30
4 Racing Murcia Racing Murcia 29
5 Mazarrón FC Mazarrón FC 23
6 Cartagena FC Cartagena FC 23
7 CAP Ciudad de Murcia CAP Ciudad de Murcia 19
8 Deportiva Minera Deportiva Minera 17
9 Huércal Overa Huércal Overa 16
10 Muleño Muleño 15
11 Lorca Lorca 1
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Diocesano Diocesano 22
2 Cacereño Cacereño 19
3 Jerez Jerez 16
4 Miajadas Miajadas 14
5 Olivenza Olivenza 10
6 Arroyo Arroyo 10
7 Azuaga Azuaga 9
8 RCP Valverdeño RCP Valverdeño 9
9 Trujillo Trujillo 6
10 Llerenense Llerenense 6
11 Fuente Cantos Fuente Cantos 3
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Alzira Alzira 6
2 Benicarló Benicarló 6
3 Saguntino Saguntino 5
4 Torrent Torrent 5
5 RC Catarroja RC Catarroja 4
6 Acero Acero 4
7 Silla Silla 3
8 Vilamarxant Vilamarxant 3
9 Villarreal III Villarreal III 2
10 Paterna Paterna 2
11 Roda Roda 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Montijo Montijo 42
2 CD Coria CD Coria 41
3 Moralo Moralo 38
4 Extremadura UD II Extremadura UD II 31
5 Plasencia Plasencia 24
6 Aceuchal Aceuchal 20
7 Calamonte Calamonte 19
8 Çinto Çinto 12
9 Lobón Lobón 12
10 Valdivia Valdivia 12
11 Campanario Campanario 9
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Real Zaragoza II Real Zaragoza II 12
2 Huesca II Huesca II 12
3 Teruel Teruel 10
4 Cariñena Cariñena 10
5 Illueca Illueca 9
6 CDJ Tamarite CDJ Tamarite 8
7 Atlético Monzón Atlético Monzón 6
8 Belchite 97 Belchite 97 6
9 Valdefierro Valdefierro 6
10 Binéfar Binéfar 5
11 Fraga Fraga 5
12 San Juan Mozarrifar San Juan Mozarrifar -3
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Elche II Elche II 9
2 Eldense Eldense 6
3 Hércules II Hércules II 5
4 Intercity Intercity 4
5 Crevillente Crevillente 4
6 Jove Español Jove Español 3
7 Benigànim Benigànim 2
8 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 1
9 Villajoyosa Villajoyosa 1
10 Novelda Novelda 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 9
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 9
3 Unión Viera Unión Viera 6
4 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 6
5 Guía Guía 6
6 Las Palmas III Las Palmas III 6
7 La Cuadra La Cuadra 4
8 Arucas Arucas 3
9 Lanzarote Lanzarote 3
10 Gran Tarajal Gran Tarajal 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cacereño Cacereño 44
2 Jerez Jerez 36
3 Diocesano Diocesano 35
4 Miajadas Miajadas 26
5 Azuaga Azuaga 22
6 RCP Valverdeño RCP Valverdeño 19
7 Arroyo Arroyo 18
8 Llerenense Llerenense 18
9 Olivenza Olivenza 17
10 Trujillo Trujillo 15
11 Fuente Cantos Fuente Cantos 9
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Utebo Utebo 11
2 Sariñena Sariñena 10
3 Brea Brea 10
4 Barbastro Barbastro 9
5 Calamocha Calamocha 7
6 Cuarte Cuarte 7
7 Villanueva CF Villanueva CF 6
8 Borja Borja 5
9 Almudévar Almudévar 5
10 Robres Robres 4
11 Épila Épila 4
12 Sabiñánigo Sabiñánigo 4
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón 15
2 Unión Adarve Unión Adarve 15
3 Flat Earth Flat Earth 14
4 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 13
5 Moratalaz Moratalaz 11
6 Complutense Complutense 11
7 Torrejón Torrejón 10
8 San Fernando Henares San Fernando Henares 7
9 RSD Alcalá RSD Alcalá 6
10 Alcobendas Sport Alcobendas Sport 5
11 Santa Ana Santa Ana 1
12 Villanueva Pardillo Villanueva Pardillo 0
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Huarte Huarte 14
2 San Juan San Juan 14
3 Beti Kozkor Beti Kozkor 12
4 Beti Onak Beti Onak 11
5 Subiza Subiza 11
6 Pamplona Pamplona 10
7 Txantrea Txantrea 8
8 Corellano Corellano 6
9 River Ega River Ega 6
10 Valle Egüés Valle Egüés 5
11 Burladés Burladés 5
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Teruel Teruel 40
2 Huesca II Huesca II 38
3 Illueca Illueca 30
4 Real Zaragoza II Real Zaragoza II 28
5 Binéfar Binéfar 28
6 Belchite 97 Belchite 97 28
7 Cariñena Cariñena 26
8 CDJ Tamarite CDJ Tamarite 24
9 Atlético Monzón Atlético Monzón 24
10 Valdefierro Valdefierro 18
11 Fraga Fraga 18
12 San Juan Mozarrifar San Juan Mozarrifar 0
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón 18
2 Unión Adarve Unión Adarve 18
3 Moratalaz Moratalaz 14
4 Flat Earth Flat Earth 14
5 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 13
6 Complutense Complutense 11
7 Torrejón Torrejón 10
8 RSD Alcalá RSD Alcalá 9
9 San Fernando Henares San Fernando Henares 7
10 Alcobendas Sport Alcobendas Sport 5
11 Villanueva Pardillo Villanueva Pardillo 3
12 Santa Ana Santa Ana 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 18
2 Manacor Manacor 14
3 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 9
4 Collerense Collerense 8
5 Sóller Sóller 8
6 Cardassar Cardassar 7
7 Constància Constància 7
8 Portmany Portmany 6
9 Ferriolense Ferriolense 5
10 Génova Génova 5
11 Felanitx Felanitx 4
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ardoi Ardoi 15
2 Peña Sport Peña Sport 15
3 Cortes Cortes 12
4 Cirbonero Cirbonero 10
5 Cantolagua Cantolagua 9
6 Peña Azagresa Peña Azagresa 8
7 Bidezarra Bidezarra 8
8 Baztán Baztán 8
9 Murchante Murchante 7
10 Fontellas Fontellas 7
11 Lourdes Lourdes 4
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Brea Brea 38
2 Cuarte Cuarte 35
3 Utebo Utebo 28
4 Calamocha Calamocha 28
5 Borja Borja 27
6 Barbastro Barbastro 27
7 Sariñena Sariñena 26
8 Robres Robres 23
9 Épila Épila 20
10 Villanueva CF Villanueva CF 18
11 Almudévar Almudévar 18
12 Sabiñánigo Sabiñánigo 11
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Leganés II Leganés II 20
2 Alcorcón II Alcorcón II 16
3 Móstoles Móstoles 15
4 AD Parla AD Parla 11
5 Carabanchel Carabanchel 10
6 El Álamo El Álamo 10
7 Atlético Pinto Atlético Pinto 10
8 Real Aranjuez Real Aranjuez 5
9 Villaverde-Boetticher Villaverde-Boetticher 4
10 Trival Valderas Trival Valderas 3
11 Móstoles CF Móstoles CF 0
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 18
2 Manacor Manacor 14
3 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 9
4 Collerense Collerense 8
5 Sóller Sóller 8
6 Felanitx Felanitx 7
7 Cardassar Cardassar 7
8 Constància Constància 7
9 Portmany Portmany 6
10 Ferriolense Ferriolense 5
11 Génova Génova 5
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Varea Varea 13
2 Anguiano Anguiano 13
3 Vianés Vianés 13
4 Comillas Comillas 12
5 Oyonesa Oyonesa 11
6 Arnedo Arnedo 11
7 Alfaro Alfaro 10
8 La Calzada La Calzada 8
9 Berceo Berceo 7
10 Agoncillo Agoncillo 6
11 Villegas Villegas 1
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Unión Adarve Unión Adarve 35
2 Moratalaz Moratalaz 32
3 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 31
4 Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón 29
5 Flat Earth Flat Earth 29
6 Complutense Complutense 23
7 Torrejón Torrejón 22
8 RSD Alcalá RSD Alcalá 22
9 Alcobendas Sport Alcobendas Sport 18
10 San Fernando Henares San Fernando Henares 16
11 Villanueva Pardillo Villanueva Pardillo 15
12 Santa Ana Santa Ana 8
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Platges Calvià Platges Calvià 16
2 PE Sant Jordi PE Sant Jordi 16
3 Formentera Formentera 12
4 Mallorca II Mallorca II 10
5 Santanyí Santanyí 9
6 San Rafael San Rafael 9
7 Llosetense Llosetense 9
8 Santa Catalina Atlético Santa Catalina Atlético 8
9 Binissalem Binissalem 3
10 Esporles Esporles 3
11 Alcúdia Alcúdia 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Huarte Huarte 11
2 Beti Onak Beti Onak 10
3 San Juan San Juan 10
4 Subiza Subiza 10
5 Beti Kozkor Beti Kozkor 9
6 Txantrea Txantrea 7
7 Pamplona Pamplona 7
8 Burladés Burladés 5
9 Valle Egüés Valle Egüés 5
10 Corellano Corellano 3
11 River Ega River Ega 3
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD Logroñés II UD Logroñés II 16
2 Racing Rioja Racing Rioja 14
3 Náxara Náxara 12
4 Calahorra II Calahorra II 12
5 Casalarreina Casalarreina 12
6 River Ebro River Ebro 11
7 Yagüe Yagüe 8
8 Calasancio Calasancio 7
9 Alberite Alberite 4
10 Pradejón Pradejón 3
11 Tedeón Tedeón 2
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Móstoles Móstoles 37
2 Leganés II Leganés II 35
3 Alcorcón II Alcorcón II 27
4 AD Parla AD Parla 21
5 Carabanchel Carabanchel 20
6 Atlético Pinto Atlético Pinto 20
7 Real Aranjuez Real Aranjuez 15
8 El Álamo El Álamo 15
9 Villaverde-Boetticher Villaverde-Boetticher 14
10 Trival Valderas Trival Valderas 13
11 Móstoles CF Móstoles CF 10
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 35
2 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 34
3 Manacor Manacor 27
4 Constància Constància 25
5 Collerense Collerense 23
6 Portmany Portmany 22
7 Sóller Sóller 19
8 Felanitx Felanitx 15
9 Cardassar Cardassar 15
10 Ferriolense Ferriolense 10
11 Génova Génova 9
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Huarte Huarte 14
2 San Juan San Juan 14
3 Beti Kozkor Beti Kozkor 12
4 Beti Onak Beti Onak 11
5 Subiza Subiza 11
6 Pamplona Pamplona 10
7 Txantrea Txantrea 8
8 Corellano Corellano 6
9 River Ega River Ega 6
10 Valle Egüés Valle Egüés 5
11 Burladés Burladés 5
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Albacete II Albacete II 15
2 Huracán Balazote Huracán Balazote 14
3 La Roda La Roda 13
4 Almagro Almagro 10
5 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 8
6 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 8
7 Almansa Almansa 7
8 Manchego Manchego 6
9 La Solana La Solana 5
10 Manzanares Manzanares 4
11 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 3
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Platges Calvià Platges Calvià 35
2 Formentera Formentera 30
3 Mallorca II Mallorca II 28
4 PE Sant Jordi PE Sant Jordi 28
5 Santanyí Santanyí 26
6 Llosetense Llosetense 18
7 San Rafael San Rafael 14
8 Binissalem Binissalem 14
9 Santa Catalina Atlético Santa Catalina Atlético 13
10 Alcúdia Alcúdia 12
11 Esporles Esporles 7
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Varea Varea 13
2 Anguiano Anguiano 13
3 Vianés Vianés 13
4 Comillas Comillas 12
5 Oyonesa Oyonesa 11
6 Arnedo Arnedo 11
7 Alfaro Alfaro 10
8 La Calzada La Calzada 8
9 Berceo Berceo 7
10 Agoncillo Agoncillo 6
11 Villegas Villegas 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Guadalajara Guadalajara 14
2 Toledo Toledo 13
3 Marchamalo Marchamalo 13
4 Tarancón Tarancón 12
5 Conquense Conquense 12
6 Villacañas Villacañas 11
7 Illescas Illescas 10
8 Torrijos Torrijos 7
9 Azuqueca Azuqueca 7
10 Pedroñeras Pedroñeras 4
11 Madridejos Madridejos 2
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 San Juan San Juan 30
2 Huarte Huarte 24
3 Beti Kozkor Beti Kozkor 24
4 Pamplona Pamplona 23
5 Valle Egüés Valle Egüés 23
6 Burladés Burladés 20
7 Beti Onak Beti Onak 19
8 Subiza Subiza 19
9 Corellano Corellano 18
10 Txantrea Txantrea 13
11 River Ega River Ega 13
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD Logroñés II UD Logroñés II 16
2 Racing Rioja Racing Rioja 14
3 Náxara Náxara 12
4 Calahorra II Calahorra II 12
5 Casalarreina Casalarreina 12
6 River Ebro River Ebro 11
7 Yagüe Yagüe 8
8 Calasancio Calasancio 7
9 Alberite Alberite 4
10 Pradejón Pradejón 3
11 Tedeón Tedeón 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Caudal Caudal 17
2 Real Avilés Real Avilés 15
3 Ceares Ceares 13
4 Llanera Llanera 12
5 Gijón Industrial Gijón Industrial 7
6 Mosconia Mosconia 7
7 Vallobín Vallobín 6
8 Navarro Navarro 6
9 Lenense Lenense 4
10 Praviano Praviano 3
11 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Peña Sport Peña Sport 39
2 Ardoi Ardoi 30
3 Cantolagua Cantolagua 24
4 Peña Azagresa Peña Azagresa 24
5 Cirbonero Cirbonero 22
6 Fontellas Fontellas 20
7 Murchante Murchante 19
8 Bidezarra Bidezarra 18
9 Cortes Cortes 18
10 Baztán Baztán 16
11 Lourdes Lourdes 12
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Albacete II Albacete II 15
2 Huracán Balazote Huracán Balazote 14
3 La Roda La Roda 13
4 Almagro Almagro 10
5 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 8
6 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 8
7 Almansa Almansa 7
8 Manchego Manchego 6
9 La Solana La Solana 5
10 Manzanares Manzanares 4
11 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 3
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 San Martín San Martín 16
2 L'Entregu L'Entregu 12
3 Llanes Llanes 11
4 Siero Siero 7
5 Tuilla Tuilla 7
6 Real Titánico Real Titánico 7
7 Urraca Urraca 6
8 Valdesoto Valdesoto 3
9 Colunga Colunga 3
10 Condal Condal 2
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Anguiano Anguiano 36
2 Alfaro Alfaro 35
3 Varea Varea 34
4 Arnedo Arnedo 27
5 La Calzada La Calzada 24
6 Oyonesa Oyonesa 22
7 Agoncillo Agoncillo 21
8 Comillas Comillas 20
9 Vianés Vianés 19
10 Berceo Berceo 12
11 Villegas Villegas 2
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Guadalajara Guadalajara 14
2 Toledo Toledo 13
3 Marchamalo Marchamalo 13
4 Tarancón Tarancón 12
5 Conquense Conquense 12
6 Villacañas Villacañas 11
7 Illescas Illescas 10
8 Torrijos Torrijos 7
9 Azuqueca Azuqueca 7
10 Pedroñeras Pedroñeras 4
11 Madridejos Madridejos 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Real Avilés Real Avilés 11
2 Caudal Caudal 11
3 Ceares Ceares 10
4 Mosconia Mosconia 6
5 Llanera Llanera 6
6 Vallobín Vallobín 6
7 Navarro Navarro 6
8 Gijón Industrial Gijón Industrial 4
9 Lenense Lenense 4
10 Praviano Praviano 3
11 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Tropezón Tropezón 14
2 Escobedo Escobedo 11
3 Castro Castro 11
4 Vimenor Vimenor 11
5 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 10
6 Torina Torina 10
7 Cartes Cartes 7
8 Barreda Barreda 7
9 Selaya Selaya 7
10 Solares Solares 4
11 Guarnizo Guarnizo 2
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Racing Rioja Racing Rioja 36
2 UD Logroñés II UD Logroñés II 33
3 Náxara Náxara 33
4 Yagüe Yagüe 27
5 Calahorra II Calahorra II 25
6 River Ebro River Ebro 23
7 Casalarreina Casalarreina 16
8 Tedeón Tedeón 16
9 Calasancio Calasancio 12
10 Pradejón Pradejón 10
11 Alberite Alberite 10
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Caudal Caudal 17
2 Real Avilés Real Avilés 15
3 Ceares Ceares 13
4 Llanera Llanera 12
5 Gijón Industrial Gijón Industrial 7
6 Mosconia Mosconia 7
7 Vallobín Vallobín 6
8 Navarro Navarro 6
9 Lenense Lenense 4
10 Praviano Praviano 3
11 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gernika Gernika 22
2 Deusto Deusto 15
3 Real Sociedad III Real Sociedad III 13
4 Tolosa Tolosa 12
5 Beasain Beasain 11
6 Santutxu Santutxu 11
7 Sestao River Sestao River 8
8 Urgatzi Urgatzi 6
9 Balmaseda Balmaseda 5
10 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 3
11 JD Somorrostro JD Somorrostro 2
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 35
2 Albacete II Albacete II 35
3 Manchego Manchego 28
4 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 23
5 La Roda La Roda 23
6 Huracán Balazote Huracán Balazote 22
7 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 17
8 Almansa Almansa 16
9 La Solana La Solana 15
10 Manzanares Manzanares 15
11 Almagro Almagro 11
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 San Martín San Martín 16
2 L'Entregu L'Entregu 12
3 Llanes Llanes 11
4 Siero Siero 7
5 Tuilla Tuilla 7
6 Real Titánico Real Titánico 7
7 Urraca Urraca 6
8 Valdesoto Valdesoto 3
9 Colunga Colunga 3
10 Condal Condal 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Escobedo Escobedo 11
2 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 9
3 Tropezón Tropezón 8
4 Cartes Cartes 7
5 Vimenor Vimenor 7
6 Torina Torina 7
7 Barreda Barreda 6
8 Selaya Selaya 6
9 Castro Castro 5
10 Solares Solares 3
11 Guarnizo Guarnizo 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pasaia KE Pasaia KE 15
2 Urduliz Urduliz 13
3 Durango Durango 10
4 Sodupe Sodupe 10
5 San Ignacio San Ignacio 10
6 Anaitasuna Anaitasuna 10
7 Vitoria Vitoria 9
8 Ariznabarra Ariznabarra 9
9 Basconia Basconia 7
10 Santurtzi Santurtzi 6
11 Lagun Onak Lagun Onak 2
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Marchamalo Marchamalo 38
2 Guadalajara Guadalajara 30
3 Toledo Toledo 26
4 Tarancón Tarancón 25
5 Torrijos Torrijos 25
6 Villacañas Villacañas 23
7 Azuqueca Azuqueca 21
8 Conquense Conquense 20
9 Illescas Illescas 18
10 Madridejos Madridejos 14
11 Pedroñeras Pedroñeras 12
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Tropezón Tropezón 14
2 Escobedo Escobedo 11
3 Castro Castro 11
4 Vimenor Vimenor 11
5 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 10
6 Torina Torina 10
7 Cartes Cartes 7
8 Barreda Barreda 7
9 Selaya Selaya 7
10 Solares Solares 4
11 Guarnizo Guarnizo 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Europa Fc Europa Fc 17
2 Terrassa Terrassa 14
3 Vilafranca Vilafranca 13
4 Manresa Manresa 13
5 Santfeliuenc Santfeliuenc 13
6 Castelldefels Castelldefels 10
7 San Cristóbal San Cristóbal 9
8 Igualada Igualada 9
9 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 6
10 Valls Valls 5
11 Montañesa Montañesa 1
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ceares Ceares 40
2 Caudal Caudal 38
3 Real Avilés Real Avilés 36
4 Llanera Llanera 31
5 Praviano Praviano 21
6 Gijón Industrial Gijón Industrial 21
7 Navarro Navarro 21
8 Lenense Lenense 19
9 Mosconia Mosconia 17
10 Vallobín Vallobín 11
11 Avilés Stadium Avilés Stadium 9
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cayón Cayón 21
2 Racing Santander II Racing Santander II 14
3 Sámano Sámano 13
4 Textil Escudo Textil Escudo 11
5 Atlético Albericia Atlético Albericia 9
6 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 8
7 Siete Villas Siete Villas 7
8 Bezana Bezana 6
9 Revilla Revilla 5
10 Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco 2
11 Barquereño Barquereño 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gernika Gernika 19
2 Deusto Deusto 12
3 Beasain Beasain 11
4 Tolosa Tolosa 11
5 Santutxu Santutxu 11
6 Sestao River Sestao River 8
7 Real Sociedad III Real Sociedad III 7
8 Balmaseda Balmaseda 5
9 Urgatzi Urgatzi 3
10 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 2
11 JD Somorrostro JD Somorrostro 2
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 17
2 Peralada Peralada 14
3 Sant Andreu Sant Andreu 14
4 Granollers Granollers 12
5 Girona II Girona II 12
6 Grama Grama 12
7 Horta Horta 9
8 Figueres Figueres 8
9 Vilassar Mar Vilassar Mar 6
10 Banyoles Banyoles 3
11 Sants Sants 2
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 L'Entregu L'Entregu 34
2 San Martín San Martín 30
3 Llanes Llanes 25
4 Tuilla Tuilla 24
5 Condal Condal 18
6 Real Titánico Real Titánico 18
7 Urraca Urraca 17
8 Colunga Colunga 13
9 Siero Siero 13
10 Valdesoto Valdesoto 11
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gernika Gernika 22
2 Deusto Deusto 15
3 Real Sociedad III Real Sociedad III 13
4 Tolosa Tolosa 12
5 Beasain Beasain 11
6 Santutxu Santutxu 11
7 Sestao River Sestao River 8
8 Urgatzi Urgatzi 6
9 Balmaseda Balmaseda 5
10 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 3
11 JD Somorrostro JD Somorrostro 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Saguntino Saguntino 14
2 Alzira Alzira 11
3 Torrent Torrent 11
4 Roda Roda 10
5 RC Catarroja RC Catarroja 8
6 Benicarló Benicarló 8
7 Vilamarxant Vilamarxant 7
8 Villarreal III Villarreal III 6
9 Paterna Paterna 5
10 Acero Acero 5
11 Silla Silla 4
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Tropezón Tropezón 38
2 Escobedo Escobedo 32
3 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 30
4 Cartes Cartes 24
5 Vimenor Vimenor 24
6 Selaya Selaya 23
7 Castro Castro 20
8 Barreda Barreda 18
9 Torina Torina 16
10 Guarnizo Guarnizo 11
11 Solares Solares 10
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pasaia KE Pasaia KE 15
2 Urduliz Urduliz 13
3 Durango Durango 10
4 Sodupe Sodupe 10
5 San Ignacio San Ignacio 10
6 Anaitasuna Anaitasuna 10
7 Vitoria Vitoria 9
8 Ariznabarra Ariznabarra 9
9 Basconia Basconia 7
10 Santurtzi Santurtzi 6
11 Lagun Onak Lagun Onak 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Terrassa Terrassa 14
2 Europa Fc Europa Fc 14
3 Castelldefels Castelldefels 10
4 Vilafranca Vilafranca 10
5 Manresa Manresa 10
6 Santfeliuenc Santfeliuenc 10
7 San Cristóbal San Cristóbal 9
8 Igualada Igualada 9
9 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 6
10 Valls Valls 2
11 Montañesa Montañesa 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Eldense Eldense 16
2 Elche II Elche II 16
3 Intercity Intercity 9
4 Hércules II Hércules II 9
5 Villajoyosa Villajoyosa 8
6 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 7
7 Jove Español Jove Español 6
8 Crevillente Crevillente 5
9 Benigànim Benigànim 5
10 Novelda Novelda 1
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cayón Cayón 39
2 Racing Santander II Racing Santander II 37
3 Sámano Sámano 33
4 Siete Villas Siete Villas 30
5 Textil Escudo Textil Escudo 26
6 Bezana Bezana 16
7 Barquereño Barquereño 15
8 Atlético Albericia Atlético Albericia 13
9 Revilla Revilla 13
10 Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco 13
11 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 12
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Europa Fc Europa Fc 17
2 Terrassa Terrassa 14
3 Vilafranca Vilafranca 13
4 Manresa Manresa 13
5 Santfeliuenc Santfeliuenc 13
6 Castelldefels Castelldefels 10
7 San Cristóbal San Cristóbal 9
8 Igualada Igualada 9
9 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 6
10 Valls Valls 5
11 Montañesa Montañesa 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Astorga Atlético Astorga 16
2 Cristo Atlético Cristo Atlético 14
3 UD Santa Marta UD Santa Marta 12
4 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 11
5 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 11
6 Bembibre Bembibre 7
7 Salamanca II Salamanca II 7
8 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 6
9 Peñaranda Peñaranda 4
10 La Bañeza La Bañeza 3
11 Becerril Campos Becerril Campos 1
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gernika Gernika 39
2 Sestao River Sestao River 36
3 Real Sociedad III Real Sociedad III 36
4 Deusto Deusto 32
5 Beasain Beasain 25
6 Santutxu Santutxu 25
7 Tolosa Tolosa 20
8 Balmaseda Balmaseda 16
9 JD Somorrostro JD Somorrostro 16
10 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 11
11 Urgatzi Urgatzi 7
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 17
2 Peralada Peralada 14
3 Sant Andreu Sant Andreu 14
4 Granollers Granollers 12
5 Girona II Girona II 12
6 Grama Grama 12
7 Horta Horta 9
8 Figueres Figueres 8
9 Vilassar Mar Vilassar Mar 6
10 Banyoles Banyoles 3
11 Sants Sants 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Saguntino Saguntino 11
2 Alzira Alzira 10
3 Roda Roda 9
4 Torrent Torrent 8
5 RC Catarroja RC Catarroja 7
6 Benicarló Benicarló 7
7 Vilamarxant Vilamarxant 7
8 Villarreal III Villarreal III 5
9 Acero Acero 5
10 Silla Silla 3
11 Paterna Paterna 3
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 24
2 Real Ávila Real Ávila 16
3 Almazán Almazán 12
4 Burgos Promesas Burgos Promesas 10
5 Mirandés II Mirandés II 10
6 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 10
7 La Granja La Granja 9
8 Real Burgos Real Burgos 8
9 Arandina Arandina 8
10 Numancia II Numancia II 7
11 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 5
12 Bupolsa Bupolsa 4
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Urduliz Urduliz 34
2 Pasaia KE Pasaia KE 33
3 Anaitasuna Anaitasuna 27
4 Vitoria Vitoria 22
5 Durango Durango 22
6 San Ignacio San Ignacio 22
7 Basconia Basconia 21
8 Santurtzi Santurtzi 19
9 Sodupe Sodupe 18
10 Ariznabarra Ariznabarra 15
11 Lagun Onak Lagun Onak 10
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Saguntino Saguntino 14
2 Alzira Alzira 11
3 Torrent Torrent 11
4 Roda Roda 10
5 RC Catarroja RC Catarroja 8
6 Benicarló Benicarló 8
7 Vilamarxant Vilamarxant 7
8 Villarreal III Villarreal III 6
9 Paterna Paterna 5
10 Acero Acero 5
11 Silla Silla 4
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Torreperogil Torreperogil 12
2 Huétor Tájar Huétor Tájar 10
3 Mancha Real Mancha Real 9
4 Almería II Almería II 8
5 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 8
6 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 7
7 Maracena Maracena 6
8 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 6
9 Huétor Vega Huétor Vega 6
10 Loja Loja 6
11 Real Jaén Real Jaén 1
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Europa Fc Europa Fc 32
2 Terrassa Terrassa 31
3 Vilafranca Vilafranca 30
4 San Cristóbal San Cristóbal 28
5 Manresa Manresa 25
6 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 21
7 Castelldefels Castelldefels 19
8 Santfeliuenc Santfeliuenc 18
9 Igualada Igualada 12
10 Valls Valls 10
11 Montañesa Montañesa 7
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Eldense Eldense 16
2 Elche II Elche II 16
3 Intercity Intercity 9
4 Hércules II Hércules II 9
5 Villajoyosa Villajoyosa 8
6 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 7
7 Jove Español Jove Español 6
8 Crevillente Crevillente 5
9 Benigànim Benigànim 5
10 Novelda Novelda 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cristo Atlético Cristo Atlético 14
2 Atlético Astorga Atlético Astorga 13
3 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 11
4 UD Santa Marta UD Santa Marta 9
5 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 8
6 Salamanca II Salamanca II 7
7 Bembibre Bembibre 5
8 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 5
9 Peñaranda Peñaranda 4
10 La Bañeza La Bañeza 3
11 Becerril Campos Becerril Campos 0
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Antequera Antequera 13
2 Málaga II Málaga II 13
3 Motril Motril 11
4 Vélez Vélez 11
5 El Palo El Palo 11
6 Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos 9
7 Alhaurín Alhaurín 6
8 Estepona Estepona 5
9 Alhaurino Alhaurino 4
10 Melilla CD Melilla CD 3
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 16
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 13
3 Las Palmas III Las Palmas III 13
4 Unión Viera Unión Viera 12
5 Guía Guía 10
6 Gran Tarajal Gran Tarajal 8
7 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 7
8 La Cuadra La Cuadra 5
9 Arucas Arucas 4
10 Lanzarote Lanzarote 3
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Girona II Girona II 32
2 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 32
3 Granollers Granollers 26
4 Vilassar Mar Vilassar Mar 25
5 Sant Andreu Sant Andreu 25
6 Grama Grama 23
7 Peralada Peralada 21
8 Figueres Figueres 18
9 Sants Sants 17
10 Horta Horta 12
11 Banyoles Banyoles 12
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Astorga Atlético Astorga 16
2 Cristo Atlético Cristo Atlético 14
3 UD Santa Marta UD Santa Marta 12
4 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 11
5 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 11
6 Bembibre Bembibre 7
7 Salamanca II Salamanca II 7
8 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 6
9 Peñaranda Peñaranda 4
10 La Bañeza La Bañeza 3
11 Becerril Campos Becerril Campos 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Paso Atlético Paso 15
2 Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte 13
3 Atlético Victoria Atlético Victoria 13
4 Tenisca Tenisca 11
5 Mensajero Mensajero 11
6 Buzanada Buzanada 10
7 Tenerife II Tenerife II 7
8 Güímar Güímar 7
9 Santa Úrsula Santa Úrsula 5
10 Vera Vera 5
11 Ibarra Ibarra 3
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Alzira Alzira 33
2 Roda Roda 30
3 Saguntino Saguntino 23
4 Villarreal III Villarreal III 22
5 Silla Silla 19
6 RC Catarroja RC Catarroja 19
7 Torrent Torrent 19
8 Acero Acero 18
9 Benicarló Benicarló 17
10 Paterna Paterna 16
11 Vilamarxant Vilamarxant 14
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 24
2 Real Ávila Real Ávila 16
3 Almazán Almazán 12
4 Burgos Promesas Burgos Promesas 10
5 Mirandés II Mirandés II 10
6 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 10
7 La Granja La Granja 9
8 Real Burgos Real Burgos 8
9 Arandina Arandina 8
10 Numancia II Numancia II 7
11 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 5
12 Bupolsa Bupolsa 4
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Torreperogil Torreperogil 9
2 Almería II Almería II 8
3 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 8
4 Huétor Tájar Huétor Tájar 6
5 Huétor Vega Huétor Vega 6
6 Maracena Maracena 6
7 Loja Loja 6
8 Mancha Real Mancha Real 5
9 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 4
10 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 3
11 Real Jaén Real Jaén 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Elche II Elche II 31
2 Eldense Eldense 29
3 Intercity Intercity 27
4 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 21
5 Villajoyosa Villajoyosa 16
6 Benigànim Benigànim 16
7 Jove Español Jove Español 15
8 Hércules II Hércules II 14
9 Crevillente Crevillente 11
10 Novelda Novelda 8
21/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cristo Atlético Cristo Atlético 38
2 Atlético Astorga Atlético Astorga 29
3 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 29
4 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 27
5 Bembibre Bembibre 25
6 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 22
7 UD Santa Marta UD Santa Marta 20
8 Salamanca II Salamanca II 19
9 La Bañeza La Bañeza 18
10 Becerril Campos Becerril Campos 15
11 Peñaranda Peñaranda 13
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Torreperogil Torreperogil 12
2 Huétor Tájar Huétor Tájar 10
3 Mancha Real Mancha Real 9
4 Almería II Almería II 8
5 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 8
6 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 7
7 Maracena Maracena 6
8 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 6
9 Huétor Vega Huétor Vega 6
10 Loja Loja 6
11 Real Jaén Real Jaén 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 15
2 Las Palmas III Las Palmas III 13
3 Panadería Pulido Panadería Pulido 10
4 Guía Guía 10
5 Unión Viera Unión Viera 9
6 Gran Tarajal Gran Tarajal 7
7 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 7
8 La Cuadra La Cuadra 5
9 Arucas Arucas 4
10 Lanzarote Lanzarote 3
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 52
2 Burgos Promesas Burgos Promesas 31
3 Arandina Arandina 30
4 Real Ávila Real Ávila 30
5 Numancia II Numancia II 30
6 Mirandés II Mirandés II 28
7 Almazán Almazán 27
8 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 23
9 Real Burgos Real Burgos 18
10 La Granja La Granja 18
11 Bupolsa Bupolsa 17
12 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 13
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Torreperogil Torreperogil 12
2 Huétor Tájar Huétor Tájar 10
3 Mancha Real Mancha Real 9
4 Almería II Almería II 8
5 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 8
6 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 7
7 Maracena Maracena 6
8 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 6
9 Huétor Vega Huétor Vega 6
10 Loja Loja 6
11 Real Jaén Real Jaén 1
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 16
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 13
3 Las Palmas III Las Palmas III 13
4 Unión Viera Unión Viera 12
5 Guía Guía 10
6 Gran Tarajal Gran Tarajal 8
7 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 7
8 La Cuadra La Cuadra 5
9 Arucas Arucas 4
10 Lanzarote Lanzarote 3
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 49
2 Arandina Arandina 30
3 Numancia II Numancia II 30
4 Burgos Promesas Burgos Promesas 28
5 Real Ávila Real Ávila 27
6 Mirandés II Mirandés II 22
7 Almazán Almazán 21
8 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 20
9 Real Burgos Real Burgos 18
10 La Granja La Granja 18
11 Bupolsa Bupolsa 14
12 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 13
21/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Almería II Almería II 26
2 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 26
3 Torreperogil Torreperogil 25
4 Mancha Real Mancha Real 24
5 Huétor Tájar Huétor Tájar 22
6 Huétor Vega Huétor Vega 21
7 Real Jaén Real Jaén 20
8 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 19
9 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 16
10 Loja Loja 15
11 Maracena Maracena 12
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 16
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 13
3 Las Palmas III Las Palmas III 13
4 Unión Viera Unión Viera 12
5 Guía Guía 10
6 Gran Tarajal Gran Tarajal 8
7 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 7
8 La Cuadra La Cuadra 5
9 Arucas Arucas 4
10 Lanzarote Lanzarote 3
09/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Vélez Vélez 28
2 Málaga II Málaga II 24
3 Antequera Antequera 23
4 Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos 20
5 El Palo El Palo 20
6 Alhaurín Alhaurín 19
7 Motril Motril 17
8 Alhaurino Alhaurino 13
9 Estepona Estepona 13
10 Melilla CD Melilla CD 13
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 22
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 22
3 Las Palmas III Las Palmas III 19
4 Gran Tarajal Gran Tarajal 15
5 Unión Viera Unión Viera 15
6 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 11
7 Guía Guía 10
8 La Cuadra La Cuadra 9
9 Arucas Arucas 6
10 Lanzarote Lanzarote 4
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Vélez Vélez 27
2 Málaga II Málaga II 24
3 Antequera Antequera 23
4 El Palo El Palo 20
5 Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos 19
6 Alhaurín Alhaurín 19
7 Motril Motril 17
8 Alhaurino Alhaurino 13
9 Estepona Estepona 13
10 Melilla CD Melilla CD 10
21/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Paso Atlético Paso 24
2 Buzanada Buzanada 21
3 Mensajero Mensajero 21
4 Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte 19
5 Tenisca Tenisca 18
6 Vera Vera 15
7 Atlético Victoria Atlético Victoria 15
8 Tenerife II Tenerife II 12
9 Güímar Güímar 9
10 Santa Úrsula Santa Úrsula 8
11 Ibarra Ibarra 5
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Paso Atlético Paso 20
2 Mensajero Mensajero 18
3 Buzanada Buzanada 18
4 Tenisca Tenisca 17
5 Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte 15
6 Atlético Victoria Atlético Victoria 14
7 Vera Vera 11
8 Tenerife II Tenerife II 9
9 Güímar Güímar 9
10 Santa Úrsula Santa Úrsula 7
11 Ibarra Ibarra 5
21/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.