İspanya Tercera Division - Group 11 Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

İspanya Tercera Division - Group 11
İspanya Tercera Division - Group 11
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
29/11/2020 19:00 MS Cardassar 1-1 Génova
29/11/2020 14:30 MS Santanyí 1-0 Formentera
29/11/2020 14:00 MS Mallorca II 0-0 San Rafael
29/11/2020 14:00 MS Portmany 1-2 Andratx
29/11/2020 13:30 MS Llosetense 1-0 Esporles
28/11/2020 20:30 MS Felanitx 2-2 Collerense
28/11/2020 18:30 MS PE Sant Jordi 2-1 Binissalem
28/11/2020 18:15 MS Manacor 2-0 Sóller
28/11/2020 18:00 MS Alcúdia 0-0 Santa Catalina Atlético
28/11/2020 17:30 MS Constància 1-0 Ferriolense
22/11/2020 18:00 MS Sóller 2-0 Constància
22/11/2020 14:30 MS Formentera 6-1 Alcúdia
21/11/2020 19:30 MS Collerense 3-1 Cardassar
21/11/2020 19:00 MS Andratx 0-1 Manacor
21/11/2020 18:30 MS Binissalem 0-1 Platges Calvià
21/11/2020 18:00 MS San Rafael 1-0 Santanyí
21/11/2020 18:00 MS Santa Catalina Atlético 1-0 Llosetense
21/11/2020 18:00 MS Ferriolense 2-0 Felanitx
21/11/2020 17:15 MS Esporles 1-1 PE Sant Jordi
21/11/2020 14:30 MS Génova 0-3 Ibiza Islas Pitiusas
15/11/2020 19:00 MS Cardassar 1-1 Ferriolense
15/11/2020 18:00 MS Alcúdia 1-1 San Rafael
15/11/2020 14:30 MS Llosetense 1-2 Formentera
15/11/2020 14:00 MS PE Sant Jordi 1-0 Santa Catalina Atlético
15/11/2020 14:00 Ertelendi Ibiza Islas Pitiusas - Collerense
14/11/2020 18:30 MS Platges Calvià 1-1 Esporles
14/11/2020 18:30 MS Felanitx 2-0 Sóller
14/11/2020 18:00 MS Santanyí 2-0 Mallorca II
14/11/2020 17:30 MS Constància 0-2 Andratx
14/11/2020 14:30 MS Manacor 1-0 Portmany
08/11/2020 18:30 MS Sóller 2-2 Cardassar
08/11/2020 14:30 MS Formentera 0-1 PE Sant Jordi
08/11/2020 14:00 MS Portmany 2-1 Constància
07/11/2020 19:30 MS Collerense 2-0 Génova
07/11/2020 19:00 MS Andratx 3-1 Felanitx
07/11/2020 18:30 MS Esporles 2-2 Binissalem
07/11/2020 18:00 MS Mallorca II 4-1 Alcúdia
07/11/2020 18:00 MS San Rafael 3-1 Llosetense
07/11/2020 18:00 MS Santa Catalina Atlético 0-1 Platges Calvià
07/11/2020 17:00 MS Ferriolense 0-2 Ibiza Islas Pitiusas


İspanya Tercera Division - Group 11 Puan Durumu

2020/2021 Tercera Division: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Somozas Somozas 19
2 Bergantiños Bergantiños 14
3 Villalbés Villalbés 11
4 Deportivo La Coruña II Deportivo La Coruña II 9
5 Arzúa Arzúa 9
6 As Pontes As Pontes 8
7 Viveiro Viveiro 7
8 Polvorín Polvorín 6
9 Fisterra Fisterra 5
10 Silva Silva 5
11 Paiosaco Paiosaco 3
12 Agrupación Estudiantil Agrupación Estudiantil 2
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 El Palmar El Palmar 9
2 Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 7
3 Águilas Águilas 6
4 Real Murcia II Real Murcia II 4
5 Bullense Bullense 4
6 EDMF Churra EDMF Churra 3
7 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 2
8 SFC Minerva SFC Minerva 1
9 Los Garres Los Garres 1
10 Plus Ultra Plus Ultra 1
11 Olímpico Totana Olímpico Totana 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Arosa Arosa 15
2 Alondras Alondras 13
3 Arenteiro Arenteiro 13
4 Barco Barco 13
5 Choco Choco 11
6 Estradense Estradense 9
7 Atios Atios 8
8 UD Ourense UD Ourense 8
9 Ribadumia Ribadumia 8
10 Rápido Bouzas Rápido Bouzas 7
11 Ourense CF Ourense CF 4
12 Pontellas Pontellas 2
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 12
2 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 6
3 Portmany Portmany 6
4 Manacor Manacor 5
5 Cardassar Cardassar 5
6 Sóller Sóller 5
7 Collerense Collerense 4
8 Constància Constància 4
9 Génova Génova 4
10 Ferriolense Ferriolense 1
11 Felanitx Felanitx 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Xerez Xerez 14
2 AD Ceuta FC AD Ceuta FC 10
3 Lebrijana Lebrijana 10
4 Los Barrios Los Barrios 9
5 Xerez Deportivo Xerez Deportivo 7
6 Arcos Arcos 7
7 Rota Rota 4
8 Conil Conil 4
9 Cabecense Cabecense 4
10 Antoniano Antoniano 3
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mosconia Mosconia 3
2 Caudal Caudal 3
3 Llanera Llanera 3
4 Real Avilés Real Avilés 1
5 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
6 Ceares Ceares 0
7 Navarro Navarro 0
8 Praviano Praviano 0
9 Gijón Industrial Gijón Industrial 0
10 Lenense Lenense 0
11 Vallobín Vallobín 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ciudad de Lucena Ciudad de Lucena 15
2 San Roque Lepe San Roque Lepe 13
3 Utrera Utrera 10
4 Puente Genil Puente Genil 10
5 Sevilla III Sevilla III 10
6 Gerena Gerena 8
7 Córdoba II Córdoba II 7
8 Castilleja Castilleja 7
9 Pozoblanco Pozoblanco 3
10 La Palma La Palma 3
11 Coria CF Coria CF 3
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 L'Entregu L'Entregu 6
2 Siero Siero 3
3 San Martín San Martín 3
4 Urraca Urraca 3
5 Condal Condal 1
6 Real Titánico Real Titánico 1
7 Valdesoto Valdesoto 0
8 Tuilla Tuilla 0
9 Colunga Colunga 0
10 Llanes Llanes 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Águilas Águilas 11
2 El Palmar El Palmar 10
3 Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 10
4 Real Murcia II Real Murcia II 8
5 Los Garres Los Garres 8
6 Olímpico Totana Olímpico Totana 6
7 Bullense Bullense 5
8 EDMF Churra EDMF Churra 5
9 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 4
10 SFC Minerva SFC Minerva 4
11 Plus Ultra Plus Ultra 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Europa Fc Europa Fc 9
2 Terrassa Terrassa 9
3 Igualada Igualada 9
4 Manresa Manresa 6
5 Castelldefels Castelldefels 6
6 San Cristóbal San Cristóbal 4
7 Santfeliuenc Santfeliuenc 4
8 Vilafranca Vilafranca 3
9 Valls Valls 1
10 Montañesa Montañesa 1
11 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mar Menor Mar Menor 16
2 La Unión Atlético La Unión Atlético 12
3 Cartagena FC Cartagena FC 10
4 Huércal Overa Huércal Overa 8
5 Racing Murcia Racing Murcia 7
6 Deportiva Minera Deportiva Minera 7
7 Mazarrón FC Mazarrón FC 7
8 CAP Ciudad de Murcia CAP Ciudad de Murcia 5
9 Cartagena FC Cartagena FC 3
10 Muleño Muleño 2
11 Lorca Lorca 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Alzira Alzira 6
2 Benicarló Benicarló 6
3 Saguntino Saguntino 5
4 Torrent Torrent 5
5 RC Catarroja RC Catarroja 4
6 Acero Acero 4
7 Silla Silla 3
8 Vilamarxant Vilamarxant 3
9 Villarreal III Villarreal III 2
10 Paterna Paterna 2
11 Roda Roda 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Montijo Montijo 16
2 CD Coria CD Coria 16
3 Moralo Moralo 14
4 Extremadura UD II Extremadura UD II 13
5 Plasencia Plasencia 8
6 Çinto Çinto 5
7 Aceuchal Aceuchal 5
8 Calamonte Calamonte 5
9 Valdivia Valdivia 5
10 Lobón Lobón 1
11 Campanario Campanario 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Elche II Elche II 9
2 Eldense Eldense 6
3 Hércules II Hércules II 5
4 Intercity Intercity 4
5 Crevillente Crevillente 4
6 Jove Español Jove Español 3
7 Benigànim Benigànim 2
8 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 1
9 Villajoyosa Villajoyosa 1
10 Novelda Novelda 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 9
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 9
3 Unión Viera Unión Viera 6
4 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 6
5 Guía Guía 6
6 Las Palmas III Las Palmas III 6
7 La Cuadra La Cuadra 4
8 Arucas Arucas 3
9 Lanzarote Lanzarote 3
10 Gran Tarajal Gran Tarajal 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Diocesano Diocesano 18
2 Miajadas Miajadas 14
3 Cacereño Cacereño 13
4 Jerez Jerez 13
5 Azuaga Azuaga 9
6 RCP Valverdeño RCP Valverdeño 9
7 Olivenza Olivenza 6
8 Arroyo Arroyo 6
9 Llerenense Llerenense 4
10 Fuente Cantos Fuente Cantos 3
11 Trujillo Trujillo 2
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Huesca II Huesca II 12
2 Real Zaragoza II Real Zaragoza II 8
3 Illueca Illueca 8
4 Teruel Teruel 6
5 Valdefierro Valdefierro 6
6 Belchite 97 Belchite 97 5
7 Fraga Fraga 4
8 CDJ Tamarite CDJ Tamarite 4
9 Cariñena Cariñena 4
10 Atlético Monzón Atlético Monzón 2
11 Binéfar Binéfar 1
12 San Juan Mozarrifar San Juan Mozarrifar -3
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 7
2 RSD Alcalá RSD Alcalá 4
3 Torrejón Torrejón 4
4 Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón 4
5 Unión Adarve Unión Adarve 4
6 San Fernando Henares San Fernando Henares 3
7 Complutense Complutense 3
8 Flat Earth Flat Earth 3
9 Alcobendas Sport Alcobendas Sport 2
10 Moratalaz Moratalaz 1
11 Villanueva Pardillo Villanueva Pardillo 0
12 Santa Ana Santa Ana 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pamplona Pamplona 6
2 Beti Onak Beti Onak 6
3 San Juan San Juan 5
4 Subiza Subiza 4
5 Valle Egüés Valle Egüés 4
6 River Ega River Ega 3
7 Txantrea Txantrea 2
8 Beti Kozkor Beti Kozkor 1
9 Huarte Huarte 1
10 Burladés Burladés 1
11 Corellano Corellano 1
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Utebo Utebo 8
2 Calamocha Calamocha 7
3 Sariñena Sariñena 6
4 Cuarte Cuarte 6
5 Villanueva CF Villanueva CF 5
6 Barbastro Barbastro 5
7 Sabiñánigo Sabiñánigo 4
8 Brea Brea 4
9 Épila Épila 3
10 Borja Borja 2
11 Robres Robres 1
12 Almudévar Almudévar 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ardoi Ardoi 7
2 Peña Sport Peña Sport 6
3 Baztán Baztán 5
4 Cantolagua Cantolagua 4
5 Cirbonero Cirbonero 4
6 Bidezarra Bidezarra 4
7 Peña Azagresa Peña Azagresa 1
8 Lourdes Lourdes 1
9 Cortes Cortes 1
10 Murchante Murchante 1
11 Fontellas Fontellas 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón 15
2 Unión Adarve Unión Adarve 15
3 Flat Earth Flat Earth 14
4 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 13
5 Moratalaz Moratalaz 11
6 Complutense Complutense 11
7 Torrejón Torrejón 10
8 San Fernando Henares San Fernando Henares 7
9 RSD Alcalá RSD Alcalá 6
10 Alcobendas Sport Alcobendas Sport 5
11 Santa Ana Santa Ana 1
12 Villanueva Pardillo Villanueva Pardillo 0
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Agoncillo Agoncillo 4
2 Vianés Vianés 4
3 La Calzada La Calzada 4
4 Berceo Berceo 3
5 Varea Varea 3
6 Comillas Comillas 3
7 Oyonesa Oyonesa 3
8 Anguiano Anguiano 1
9 Villegas Villegas 1
10 Arnedo Arnedo 1
11 Alfaro Alfaro 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Leganés II Leganés II 19
2 Alcorcón II Alcorcón II 13
3 Móstoles Móstoles 12
4 El Álamo El Álamo 10
5 Carabanchel Carabanchel 9
6 AD Parla AD Parla 8
7 Atlético Pinto Atlético Pinto 7
8 Real Aranjuez Real Aranjuez 5
9 Villaverde-Boetticher Villaverde-Boetticher 4
10 Trival Valderas Trival Valderas 3
11 Móstoles CF Móstoles CF 0
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 18
2 Manacor Manacor 14
3 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 9
4 Collerense Collerense 8
5 Sóller Sóller 8
6 Cardassar Cardassar 7
7 Constància Constància 7
8 Portmany Portmany 6
9 Ferriolense Ferriolense 5
10 Génova Génova 5
11 Felanitx Felanitx 4
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD Logroñés II UD Logroñés II 6
2 Racing Rioja Racing Rioja 6
3 Náxara Náxara 6
4 River Ebro River Ebro 6
5 Calahorra II Calahorra II 4
6 Calasancio Calasancio 1
7 Yagüe Yagüe 0
8 Tedeón Tedeón 0
9 Pradejón Pradejón 0
10 Casalarreina Casalarreina 0
11 Alberite Alberite 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Platges Calvià Platges Calvià 16
2 PE Sant Jordi PE Sant Jordi 16
3 Formentera Formentera 12
4 Mallorca II Mallorca II 10
5 Santanyí Santanyí 9
6 San Rafael San Rafael 9
7 Llosetense Llosetense 9
8 Santa Catalina Atlético Santa Catalina Atlético 8
9 Binissalem Binissalem 3
10 Esporles Esporles 3
11 Alcúdia Alcúdia 2
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Albacete II Albacete II 6
2 Huracán Balazote Huracán Balazote 3
3 La Roda La Roda 3
4 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 3
5 Almagro Almagro 3
6 La Solana La Solana 3
7 Almansa Almansa 3
8 Manchego Manchego 1
9 Manzanares Manzanares 1
10 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 0
11 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Beti Onak Beti Onak 10
2 San Juan San Juan 10
3 Subiza Subiza 10
4 Beti Kozkor Beti Kozkor 9
5 Huarte Huarte 8
6 Txantrea Txantrea 7
7 Pamplona Pamplona 7
8 Burladés Burladés 5
9 Valle Egüés Valle Egüés 5
10 Corellano Corellano 3
11 River Ega River Ega 3
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Conquense Conquense 6
2 Illescas Illescas 4
3 Toledo Toledo 4
4 Tarancón Tarancón 3
5 Marchamalo Marchamalo 3
6 Torrijos Torrijos 3
7 Azuqueca Azuqueca 3
8 Guadalajara Guadalajara 1
9 Villacañas Villacañas 1
10 Pedroñeras Pedroñeras 1
11 Madridejos Madridejos 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ardoi Ardoi 12
2 Peña Sport Peña Sport 11
3 Cirbonero Cirbonero 9
4 Bidezarra Bidezarra 7
5 Baztán Baztán 7
6 Cortes Cortes 6
7 Cantolagua Cantolagua 6
8 Murchante Murchante 6
9 Peña Azagresa Peña Azagresa 5
10 Fontellas Fontellas 4
11 Lourdes Lourdes 3
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mosconia Mosconia 3
2 Caudal Caudal 3
3 Llanera Llanera 3
4 Real Avilés Real Avilés 1
5 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
6 Ceares Ceares 0
7 Navarro Navarro 0
8 Praviano Praviano 0
9 Gijón Industrial Gijón Industrial 0
10 Lenense Lenense 0
11 Vallobín Vallobín 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Varea Varea 13
2 Comillas Comillas 12
3 Vianés Vianés 12
4 Alfaro Alfaro 10
5 Anguiano Anguiano 10
6 La Calzada La Calzada 8
7 Arnedo Arnedo 8
8 Oyonesa Oyonesa 8
9 Berceo Berceo 7
10 Agoncillo Agoncillo 5
11 Villegas Villegas 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Siero Siero 3
2 Urraca Urraca 3
3 L'Entregu L'Entregu 3
4 San Martín San Martín 3
5 Condal Condal 1
6 Real Titánico Real Titánico 1
7 Valdesoto Valdesoto 0
8 Tuilla Tuilla 0
9 Colunga Colunga 0
10 Llanes Llanes 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD Logroñés II UD Logroñés II 16
2 Racing Rioja Racing Rioja 13
3 Calahorra II Calahorra II 12
4 River Ebro River Ebro 11
5 Náxara Náxara 9
6 Casalarreina Casalarreina 9
7 Yagüe Yagüe 7
8 Calasancio Calasancio 4
9 Alberite Alberite 4
10 Pradejón Pradejón 3
11 Tedeón Tedeón 2
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Escobedo Escobedo 6
2 Torina Torina 6
3 Tropezón Tropezón 4
4 Castro Castro 3
5 Barreda Barreda 3
6 Solares Solares 1
7 Cartes Cartes 1
8 Guarnizo Guarnizo 1
9 Selaya Selaya 0
10 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 0
11 Vimenor Vimenor 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Huracán Balazote Huracán Balazote 11
2 La Roda La Roda 10
3 Albacete II Albacete II 9
4 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 8
5 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 8
6 Almansa Almansa 7
7 Almagro Almagro 7
8 La Solana La Solana 4
9 Manchego Manchego 3
10 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 2
11 Manzanares Manzanares 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cayón Cayón 6
2 Sámano Sámano 6
3 Racing Santander II Racing Santander II 4
4 Siete Villas Siete Villas 3
5 Atlético Albericia Atlético Albericia 3
6 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 3
7 Textil Escudo Textil Escudo 1
8 Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco 1
9 Bezana Bezana 1
10 Revilla Revilla 0
11 Barquereño Barquereño 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Tarancón Tarancón 12
2 Guadalajara Guadalajara 11
3 Toledo Toledo 10
4 Conquense Conquense 9
5 Illescas Illescas 9
6 Marchamalo Marchamalo 7
7 Torrijos Torrijos 6
8 Azuqueca Azuqueca 6
9 Villacañas Villacañas 5
10 Madridejos Madridejos 1
11 Pedroñeras Pedroñeras 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Santutxu Santutxu 6
2 Gernika Gernika 6
3 Balmaseda Balmaseda 4
4 Beasain Beasain 3
5 Deusto Deusto 3
6 Urgatzi Urgatzi 3
7 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 1
8 Tolosa Tolosa 1
9 Sestao River Sestao River 1
10 Real Sociedad III Real Sociedad III 0
11 JD Somorrostro JD Somorrostro 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Real Avilés Real Avilés 11
2 Caudal Caudal 11
3 Ceares Ceares 10
4 Mosconia Mosconia 6
5 Llanera Llanera 6
6 Vallobín Vallobín 6
7 Navarro Navarro 6
8 Gijón Industrial Gijón Industrial 4
9 Lenense Lenense 4
10 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
11 Praviano Praviano 0
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Vitoria Vitoria 4
2 Urduliz Urduliz 4
3 Santurtzi Santurtzi 3
4 Durango Durango 2
5 Anaitasuna Anaitasuna 2
6 Pasaia KE Pasaia KE 2
7 Ariznabarra Ariznabarra 2
8 San Ignacio San Ignacio 2
9 Sodupe Sodupe 1
10 Basconia Basconia 1
11 Lagun Onak Lagun Onak 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 San Martín San Martín 12
2 Llanes Llanes 9
3 L'Entregu L'Entregu 9
4 Siero Siero 6
5 Tuilla Tuilla 6
6 Real Titánico Real Titánico 4
7 Valdesoto Valdesoto 3
8 Urraca Urraca 3
9 Condal Condal 1
10 Colunga Colunga 0
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Igualada Igualada 6
2 Castelldefels Castelldefels 6
3 Terrassa Terrassa 3
4 Vilafranca Vilafranca 3
5 Europa Fc Europa Fc 3
6 San Cristóbal San Cristóbal 3
7 Santfeliuenc Santfeliuenc 3
8 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 0
9 Manresa Manresa 0
10 Montañesa Montañesa 0
11 Valls Valls 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Escobedo Escobedo 10
2 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 8
3 Tropezón Tropezón 8
4 Cartes Cartes 7
5 Vimenor Vimenor 7
6 Torina Torina 7
7 Barreda Barreda 6
8 Selaya Selaya 6
9 Castro Castro 5
10 Solares Solares 3
11 Guarnizo Guarnizo 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Girona II Girona II 6
2 Sant Andreu Sant Andreu 6
3 Horta Horta 4
4 Peralada Peralada 4
5 Figueres Figueres 3
6 Granollers Granollers 1
7 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 1
8 Banyoles Banyoles 0
9 Sants Sants 0
10 Grama Grama 0
11 Vilassar Mar Vilassar Mar 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cayón Cayón 15
2 Racing Santander II Racing Santander II 10
3 Sámano Sámano 10
4 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 8
5 Textil Escudo Textil Escudo 7
6 Siete Villas Siete Villas 6
7 Bezana Bezana 5
8 Revilla Revilla 4
9 Atlético Albericia Atlético Albericia 3
10 Barquereño Barquereño 1
11 Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Benicarló Benicarló 5
2 RC Catarroja RC Catarroja 4
3 Saguntino Saguntino 4
4 Alzira Alzira 3
5 Silla Silla 3
6 Torrent Torrent 2
7 Villarreal III Villarreal III 1
8 Paterna Paterna 1
9 Roda Roda 0
10 Acero Acero 0
11 Vilamarxant Vilamarxant 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gernika Gernika 19
2 Deusto Deusto 12
3 Beasain Beasain 11
4 Tolosa Tolosa 11
5 Santutxu Santutxu 11
6 Sestao River Sestao River 8
7 Real Sociedad III Real Sociedad III 7
8 Balmaseda Balmaseda 5
9 Urgatzi Urgatzi 3
10 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 2
11 JD Somorrostro JD Somorrostro 2
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Elche II Elche II 6
2 Eldense Eldense 6
3 Crevillente Crevillente 4
4 Jove Español Jove Español 3
5 Hércules II Hércules II 2
6 Benigànim Benigànim 2
7 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 1
8 Intercity Intercity 1
9 Villajoyosa Villajoyosa 1
10 Novelda Novelda 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pasaia KE Pasaia KE 12
2 Urduliz Urduliz 12
3 San Ignacio San Ignacio 10
4 Durango Durango 9
5 Sodupe Sodupe 9
6 Vitoria Vitoria 9
7 Anaitasuna Anaitasuna 9
8 Ariznabarra Ariznabarra 8
9 Basconia Basconia 6
10 Santurtzi Santurtzi 5
11 Lagun Onak Lagun Onak 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Salamanca II Salamanca II 7
2 UD Santa Marta UD Santa Marta 5
3 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 4
4 Atlético Astorga Atlético Astorga 3
5 Cristo Atlético Cristo Atlético 3
6 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 3
7 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 3
8 La Bañeza La Bañeza 1
9 Bembibre Bembibre 1
10 Peñaranda Peñaranda 1
11 Becerril Campos Becerril Campos 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Terrassa Terrassa 14
2 Europa Fc Europa Fc 14
3 Castelldefels Castelldefels 10
4 Vilafranca Vilafranca 10
5 Manresa Manresa 10
6 Santfeliuenc Santfeliuenc 10
7 San Cristóbal San Cristóbal 9
8 Igualada Igualada 9
9 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 6
10 Valls Valls 2
11 Montañesa Montañesa 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 9
2 Real Ávila Real Ávila 6
3 Numancia II Numancia II 3
4 Real Burgos Real Burgos 3
5 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 3
6 Mirandés II Mirandés II 3
7 Burgos Promesas Burgos Promesas 0
8 La Granja La Granja 0
9 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 0
10 Almazán Almazán 0
11 Arandina Arandina 0
12 Bupolsa Bupolsa 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 14
2 Peralada Peralada 14
3 Sant Andreu Sant Andreu 14
4 Girona II Girona II 11
5 Granollers Granollers 9
6 Grama Grama 9
7 Horta Horta 8
8 Figueres Figueres 7
9 Banyoles Banyoles 3
10 Vilassar Mar Vilassar Mar 3
11 Sants Sants 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Maracena Maracena 4
2 Huétor Tájar Huétor Tájar 4
3 Loja Loja 3
4 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 1
5 Torreperogil Torreperogil 1
6 Mancha Real Mancha Real 1
7 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 1
8 Real Jaén Real Jaén 1
9 Almería II Almería II 1
10 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 0
11 Huétor Vega Huétor Vega 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Saguntino Saguntino 11
2 Alzira Alzira 10
3 Roda Roda 9
4 Torrent Torrent 8
5 RC Catarroja RC Catarroja 7
6 Benicarló Benicarló 7
7 Vilamarxant Vilamarxant 7
8 Villarreal III Villarreal III 5
9 Acero Acero 5
10 Silla Silla 3
11 Paterna Paterna 3
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Antequera Antequera 6
2 El Palo El Palo 6
3 Vélez Vélez 4
4 Motril Motril 4
5 Málaga II Málaga II 3
6 Alhaurino Alhaurino 2
7 Melilla CD Melilla CD 2
8 Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos 1
9 Alhaurín Alhaurín 1
10 Estepona Estepona 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Unión Viera Unión Viera 6
2 UD San Fernando UD San Fernando 6
3 Panadería Pulido Panadería Pulido 6
4 Guía Guía 6
5 La Cuadra La Cuadra 4
6 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 3
7 Las Palmas III Las Palmas III 3
8 Gran Tarajal Gran Tarajal 1
9 Lanzarote Lanzarote 0
10 Arucas Arucas 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Elche II Elche II 13
2 Eldense Eldense 13
3 Hércules II Hércules II 9
4 Intercity Intercity 8
5 Jove Español Jove Español 6
6 Benigànim Benigànim 5
7 Villajoyosa Villajoyosa 5
8 Crevillente Crevillente 4
9 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 4
10 Novelda Novelda 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte 9
2 Atlético Victoria Atlético Victoria 6
3 Tenerife II Tenerife II 4
4 Mensajero Mensajero 4
5 Ibarra Ibarra 3
6 Buzanada Buzanada 3
7 Güímar Güímar 3
8 Tenisca Tenisca 2
9 Atlético Paso Atlético Paso 1
10 Santa Úrsula Santa Úrsula 1
11 Vera Vera 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cristo Atlético Cristo Atlético 14
2 Atlético Astorga Atlético Astorga 13
3 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 11
4 UD Santa Marta UD Santa Marta 9
5 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 8
6 Salamanca II Salamanca II 7
7 Bembibre Bembibre 5
8 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 5
9 Peñaranda Peñaranda 4
10 La Bañeza La Bañeza 3
11 Becerril Campos Becerril Campos 0
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 21
2 Real Ávila Real Ávila 16
3 Mirandés II Mirandés II 9
4 Burgos Promesas Burgos Promesas 8
5 Real Burgos Real Burgos 7
6 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 7
7 La Granja La Granja 6
8 Almazán Almazán 6
9 Arandina Arandina 5
10 Numancia II Numancia II 4
11 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 4
12 Bupolsa Bupolsa 3
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
21/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Torreperogil Torreperogil 9
2 Almería II Almería II 8
3 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 8
4 Huétor Tájar Huétor Tájar 6
5 Huétor Vega Huétor Vega 6
6 Maracena Maracena 6
7 Loja Loja 6
8 Mancha Real Mancha Real 5
9 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 4
10 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 3
11 Real Jaén Real Jaén 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
21/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Málaga II Málaga II 13
2 Antequera Antequera 12
3 Motril Motril 11
4 Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos 8
5 Vélez Vélez 8
6 El Palo El Palo 8
7 Alhaurín Alhaurín 5
8 Alhaurino Alhaurino 3
9 Melilla CD Melilla CD 2
10 Estepona Estepona 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 15
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 10
3 Las Palmas III Las Palmas III 10
4 Unión Viera Unión Viera 9
5 Guía Guía 9
6 Gran Tarajal Gran Tarajal 7
7 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 7
8 La Cuadra La Cuadra 5
9 Lanzarote Lanzarote 3
10 Arucas Arucas 3
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte 13
2 Atlético Victoria Atlético Victoria 13
3 Atlético Paso Atlético Paso 12
4 Mensajero Mensajero 11
5 Tenisca Tenisca 8
6 Tenerife II Tenerife II 7
7 Güímar Güímar 7
8 Buzanada Buzanada 7
9 Vera Vera 5
10 Ibarra Ibarra 3
11 Santa Úrsula Santa Úrsula 2
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.