İspanya Tercera Division - Group 12 Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

İspanya Tercera Division - Group 12
İspanya Tercera Division - Group 12
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
13/06/2021 14:00 MS Vera 0-0 Villa Santa Brígida
13/06/2021 14:00 MS Atlético Tacoronte 4-1 Guía
12/06/2021 19:00 MS Ibarra 0-2 Arucas
12/06/2021 14:00 MS Atlético Victoria 2-1 La Cuadra
06/06/2021 14:00 MS Tenisca 2-1 Las Palmas III
06/06/2021 14:00 MS Mensajero 1-2 UD San Fernando
06/06/2021 14:00 MS Atlético Paso 1-2 Panadería Pulido
06/06/2021 14:00 MS Tenerife II 1-0 Lanzarote
06/06/2021 14:00 MS Buzanada 2-1 Gran Tarajal
06/06/2021 14:00 MS Santa Úrsula 5-0 Unión Viera
06/06/2021 13:30 MS La Cuadra 2-1 Güímar
05/06/2021 19:00 MS Villa Santa Brígida 1-0 Atlético Tacoronte
05/06/2021 19:00 MS Arucas 0-0 Vera
05/06/2021 18:30 MS Guía 3-2 Atlético Victoria
02/06/2021 19:00 MS Arucas 4-0 Atlético Victoria
30/05/2021 14:00 MS Panadería Pulido 2-1 Mensajero
30/05/2021 14:00 MS UD San Fernando 3-2 Tenisca
30/05/2021 14:00 MS Lanzarote 2-0 Santa Úrsula
30/05/2021 14:00 MS Gran Tarajal 0-2 Tenerife II
30/05/2021 14:00 MS Atlético Tacoronte 1-2 Arucas
30/05/2021 14:00 MS Güímar 2-4 Guía
30/05/2021 14:00 MS Atlético Victoria 1-2 Villa Santa Brígida
29/05/2021 15:00 MS Las Palmas III 1-0 Atlético Paso
29/05/2021 14:30 MS Ibarra 1-2 La Cuadra
29/05/2021 13:00 MS Unión Viera 0-1 Buzanada
26/05/2021 19:00 MS Tenisca 2-1 UD San Fernando
23/05/2021 19:00 MS Atlético Paso 3-2 UD San Fernando
23/05/2021 14:00 MS Tenisca 4-2 Panadería Pulido
23/05/2021 14:00 MS Santa Úrsula 2-0 Gran Tarajal
23/05/2021 14:00 MS Buzanada 3-1 Lanzarote
23/05/2021 13:30 MS Tenerife II 4-0 Unión Viera
23/05/2021 13:30 MS La Cuadra 1-0 Vera
22/05/2021 19:00 MS Mensajero 2-1 Las Palmas III
22/05/2021 19:00 MS Villa Santa Brígida 5-0 Güímar
22/05/2021 18:30 MS Guía 3-0 Ibarra
19/05/2021 18:15 MS UD San Fernando 2-1 Atlético Paso
16/05/2021 14:00 MS UD San Fernando 1-2 Mensajero
16/05/2021 14:00 MS Lanzarote 0-0 Tenerife II
16/05/2021 14:00 MS Gran Tarajal 2-2 Buzanada
16/05/2021 14:00 MS Vera 0-0 Guía
16/05/2021 14:00 MS Güímar 1-3 Arucas
16/05/2021 14:00 MS Atlético Tacoronte 2-1 La Cuadra
15/05/2021 18:30 MS Ibarra 0-0 Villa Santa Brígida
15/05/2021 14:00 MS Las Palmas III 2-2 Tenisca
15/05/2021 14:00 MS Panadería Pulido 1-1 Atlético Paso
15/05/2021 13:00 MS Unión Viera 0-1 Santa Úrsula