İspanya Tercera Division - Group 14 Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

İspanya Tercera Division - Group 14
İspanya Tercera Division - Group 14
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
25/02/2021 22:45 - RCP Valverdeño - Olivenza
25/02/2021 22:00 - Calamonte - Moralo
21/02/2021 19:00 MS Lobón 1-1 Valdivia
21/02/2021 19:00 MS Aceuchal 0-1 Moralo
21/02/2021 18:30 MS Trujillo 1-1 Cacereño
21/02/2021 14:15 MS Campanario 1-1 Plasencia
21/02/2021 14:00 MS Çinto 1-4 CD Coria
21/02/2021 14:00 MS Calamonte 0-0 Extremadura UD II
21/02/2021 14:00 MS Miajadas 0-0 Llerenense
21/02/2021 14:00 MS Olivenza 0-0 Fuente Cantos
21/02/2021 14:00 MS Arroyo 0-0 Diocesano
21/02/2021 14:00 MS Azuaga 0-0 RCP Valverdeño
17/02/2021 23:00 MS Fuente Cantos 3-0 RCP Valverdeño
17/02/2021 23:00 MS Calamonte 2-2 Çinto
14/02/2021 19:00 MS Moralo 1-0 Plasencia
14/02/2021 18:45 MS Valdivia 2-1 Campanario
14/02/2021 18:30 MS CD Coria 2-0 Lobón
14/02/2021 18:30 MS Diocesano 1-1 Olivenza
14/02/2021 14:15 MS Jerez 3-0 Azuaga
14/02/2021 14:00 - Montijo - Calamonte
14/02/2021 14:00 MS Fuente Cantos 1-1 Miajadas
14/02/2021 14:00 MS Cacereño 2-1 Arroyo
14/02/2021 14:00 MS RCP Valverdeño 0-3 Trujillo
14/02/2021 13:30 MS Extremadura UD II 3-0 Çinto
10/02/2021 22:30 MS Olivenza 0-0 Jerez
10/02/2021 22:00 MS Arroyo 0-0 Azuaga
07/02/2021 19:00 MS Lobón 1-1 Extremadura UD II
07/02/2021 19:00 MS Olivenza 0-3 Cacereño
07/02/2021 18:30 MS Llerenense 1-0 Fuente Cantos
07/02/2021 18:15 - Çinto - Montijo
07/02/2021 14:15 MS Campanario 1-0 CD Coria
07/02/2021 14:00 MS Plasencia 1-0 Valdivia
07/02/2021 14:00 MS Calamonte 1-2 Aceuchal
07/02/2021 14:00 MS Miajadas 0-0 Diocesano
07/02/2021 14:00 MS Arroyo 0-1 RCP Valverdeño
07/02/2021 13:30 MS Trujillo 2-3 Jerez
04/02/2021 23:00 MS Azuaga 2-0 Olivenza
03/02/2021 21:30 MS Trujillo 1-2 Arroyo
31/01/2021 19:00 MS Moralo 2-0 Valdivia
31/01/2021 19:00 MS Jerez 1-0 Arroyo
31/01/2021 18:30 MS CD Coria 2-1 Plasencia
31/01/2021 14:00 - Montijo - Lobón
31/01/2021 14:00 MS Aceuchal 1-0 Çinto
31/01/2021 14:00 MS Diocesano 0-2 Llerenense
31/01/2021 14:00 MS Cacereño 1-0 Miajadas
31/01/2021 14:00 MS Azuaga 0-0 Trujillo
30/01/2021 19:00 MS Extremadura UD II 4-2 Campanario
27/01/2021 22:00 MS Miajadas 0-1 Azuaga


İspanya Tercera Division - Group 14 Puan Durumu

2020/2021 Tercera Division: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Bergantiños Bergantiños 38
2 Somozas Somozas 33
3 Polvorín Polvorín 29
4 Villalbés Villalbés 25
5 Viveiro Viveiro 24
6 Arzúa Arzúa 23
7 Deportivo La Coruña II Deportivo La Coruña II 22
8 Silva Silva 19
9 Fisterra Fisterra 16
10 As Pontes As Pontes 15
11 Agrupación Estudiantil Agrupación Estudiantil 13
12 Paiosaco Paiosaco 10
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 El Palmar El Palmar 9
2 Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 7
3 Águilas Águilas 6
4 Real Murcia II Real Murcia II 4
5 Bullense Bullense 4
6 EDMF Churra EDMF Churra 3
7 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 2
8 SFC Minerva SFC Minerva 1
9 Los Garres Los Garres 1
10 Plus Ultra Plus Ultra 1
11 Olímpico Totana Olímpico Totana 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Teruel Teruel 34
2 Huesca II Huesca II 32
3 Illueca Illueca 27
4 Real Zaragoza II Real Zaragoza II 23
5 Cariñena Cariñena 23
6 CDJ Tamarite CDJ Tamarite 23
7 Belchite 97 Belchite 97 22
8 Binéfar Binéfar 21
9 Atlético Monzón Atlético Monzón 20
10 Valdefierro Valdefierro 17
11 Fraga Fraga 12
12 San Juan Mozarrifar San Juan Mozarrifar 0
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Arenteiro Arenteiro 36
2 Arosa Arosa 33
3 Choco Choco 25
4 Alondras Alondras 24
5 Barco Barco 23
6 UD Ourense UD Ourense 22
7 Rápido Bouzas Rápido Bouzas 22
8 Estradense Estradense 21
9 Ourense CF Ourense CF 20
10 Atios Atios 19
11 Ribadumia Ribadumia 18
12 Pontellas Pontellas 7
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 12
2 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 6
3 Portmany Portmany 6
4 Manacor Manacor 5
5 Cardassar Cardassar 5
6 Sóller Sóller 5
7 Collerense Collerense 4
8 Constància Constància 4
9 Génova Génova 4
10 Ferriolense Ferriolense 1
11 Felanitx Felanitx 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Brea Brea 37
2 Cuarte Cuarte 30
3 Utebo Utebo 26
4 Calamocha Calamocha 24
5 Borja Borja 23
6 Robres Robres 21
7 Barbastro Barbastro 20
8 Sariñena Sariñena 19
9 Épila Épila 18
10 Villanueva CF Villanueva CF 17
11 Almudévar Almudévar 14
12 Sabiñánigo Sabiñánigo 10
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Xerez Xerez 28
2 Xerez Deportivo Xerez Deportivo 27
3 Los Barrios Los Barrios 22
4 AD Ceuta FC AD Ceuta FC 19
5 Rota Rota 17
6 Conil Conil 16
7 Arcos Arcos 16
8 Cabecense Cabecense 15
9 Lebrijana Lebrijana 13
10 Antoniano Antoniano 13
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 14
2 Real Murcia II Real Murcia II 12
3 Águilas Águilas 11
4 SFC Minerva SFC Minerva 10
5 Los Garres Los Garres 9
6 El Palmar El Palmar 8
7 Bullense Bullense 8
8 EDMF Churra EDMF Churra 8
9 Olímpico Totana Olímpico Totana 8
10 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 4
11 Plus Ultra Plus Ultra 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mosconia Mosconia 3
2 Caudal Caudal 3
3 Llanera Llanera 3
4 Real Avilés Real Avilés 1
5 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
6 Ceares Ceares 0
7 Navarro Navarro 0
8 Praviano Praviano 0
9 Gijón Industrial Gijón Industrial 0
10 Lenense Lenense 0
11 Vallobín Vallobín 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Unión Adarve Unión Adarve 32
2 Flat Earth Flat Earth 28
3 Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón 26
4 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 26
5 Moratalaz Moratalaz 22
6 Torrejón Torrejón 20
7 Complutense Complutense 19
8 RSD Alcalá RSD Alcalá 18
9 Alcobendas Sport Alcobendas Sport 18
10 San Fernando Henares San Fernando Henares 14
11 Villanueva Pardillo Villanueva Pardillo 11
12 Santa Ana Santa Ana 8
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ciudad de Lucena Ciudad de Lucena 33
2 San Roque Lepe San Roque Lepe 30
3 Córdoba II Córdoba II 24
4 Puente Genil Puente Genil 22
5 Sevilla III Sevilla III 22
6 Utrera Utrera 21
7 Pozoblanco Pozoblanco 20
8 Gerena Gerena 20
9 Castilleja Castilleja 14
10 Coria CF Coria CF 13
11 La Palma La Palma 9
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mar Menor Mar Menor 17
2 Racing Murcia Racing Murcia 13
3 La Unión Atlético La Unión Atlético 13
4 Cartagena FC Cartagena FC 12
5 Huércal Overa Huércal Overa 11
6 Muleño Muleño 8
7 Mazarrón FC Mazarrón FC 8
8 Deportiva Minera Deportiva Minera 7
9 CAP Ciudad de Murcia CAP Ciudad de Murcia 5
10 Cartagena FC Cartagena FC 4
11 Lorca Lorca 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 L'Entregu L'Entregu 6
2 Siero Siero 3
3 San Martín San Martín 3
4 Urraca Urraca 3
5 Condal Condal 1
6 Real Titánico Real Titánico 1
7 Valdesoto Valdesoto 0
8 Tuilla Tuilla 0
9 Colunga Colunga 0
10 Llanes Llanes 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Leganés II Leganés II 31
2 Móstoles Móstoles 28
3 Alcorcón II Alcorcón II 23
4 Carabanchel Carabanchel 19
5 AD Parla AD Parla 18
6 Real Aranjuez Real Aranjuez 15
7 Atlético Pinto Atlético Pinto 14
8 El Álamo El Álamo 13
9 Trival Valderas Trival Valderas 8
10 Villaverde-Boetticher Villaverde-Boetticher 8
11 Móstoles CF Móstoles CF 7
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 34
2 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 28
3 Manacor Manacor 25
4 Portmany Portmany 21
5 Collerense Collerense 20
6 Constància Constància 19
7 Sóller Sóller 16
8 Felanitx Felanitx 12
9 Cardassar Cardassar 12
10 Ferriolense Ferriolense 10
11 Génova Génova 9
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 35
2 Real Murcia II Real Murcia II 33
3 Águilas Águilas 31
4 Los Garres Los Garres 23
5 Bullense Bullense 21
6 SFC Minerva SFC Minerva 20
7 El Palmar El Palmar 19
8 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 16
9 Olímpico Totana Olímpico Totana 14
10 EDMF Churra EDMF Churra 14
11 Plus Ultra Plus Ultra 5
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Montijo Montijo 20
2 CD Coria CD Coria 19
3 Moralo Moralo 15
4 Extremadura UD II Extremadura UD II 14
5 Plasencia Plasencia 12
6 Çinto Çinto 8
7 Calamonte Calamonte 8
8 Aceuchal Aceuchal 6
9 Campanario Campanario 5
10 Valdivia Valdivia 5
11 Lobón Lobón 3
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Europa Fc Europa Fc 9
2 Terrassa Terrassa 9
3 Igualada Igualada 9
4 Manresa Manresa 6
5 Castelldefels Castelldefels 6
6 San Cristóbal San Cristóbal 4
7 Santfeliuenc Santfeliuenc 4
8 Vilafranca Vilafranca 3
9 Valls Valls 1
10 Montañesa Montañesa 1
11 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Platges Calvià Platges Calvià 31
2 Mallorca II Mallorca II 25
3 Formentera Formentera 23
4 Santanyí Santanyí 23
5 PE Sant Jordi PE Sant Jordi 22
6 Llosetense Llosetense 17
7 Binissalem Binissalem 13
8 Santa Catalina Atlético Santa Catalina Atlético 12
9 San Rafael San Rafael 11
10 Alcúdia Alcúdia 11
11 Esporles Esporles 7
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cartagena FC Cartagena FC 34
2 Mar Menor Mar Menor 34
3 Racing Murcia Racing Murcia 29
4 La Unión Atlético La Unión Atlético 27
5 Cartagena FC Cartagena FC 23
6 Mazarrón FC Mazarrón FC 20
7 CAP Ciudad de Murcia CAP Ciudad de Murcia 16
8 Huércal Overa Huércal Overa 16
9 Deportiva Minera Deportiva Minera 16
10 Muleño Muleño 14
11 Lorca Lorca 1
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Diocesano Diocesano 22
2 Cacereño Cacereño 19
3 Jerez Jerez 16
4 Miajadas Miajadas 14
5 Olivenza Olivenza 10
6 Arroyo Arroyo 10
7 Azuaga Azuaga 9
8 RCP Valverdeño RCP Valverdeño 9
9 Trujillo Trujillo 6
10 Llerenense Llerenense 6
11 Fuente Cantos Fuente Cantos 3
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Alzira Alzira 6
2 Benicarló Benicarló 6
3 Saguntino Saguntino 5
4 Torrent Torrent 5
5 RC Catarroja RC Catarroja 4
6 Acero Acero 4
7 Silla Silla 3
8 Vilamarxant Vilamarxant 3
9 Villarreal III Villarreal III 2
10 Paterna Paterna 2
11 Roda Roda 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Montijo Montijo 39
2 CD Coria CD Coria 38
3 Moralo Moralo 34
4 Extremadura UD II Extremadura UD II 31
5 Plasencia Plasencia 21
6 Aceuchal Aceuchal 20
7 Calamonte Calamonte 18
8 Çinto Çinto 12
9 Lobón Lobón 12
10 Valdivia Valdivia 9
11 Campanario Campanario 9
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 San Juan San Juan 24
2 Huarte Huarte 23
3 Beti Kozkor Beti Kozkor 23
4 Pamplona Pamplona 22
5 Valle Egüés Valle Egüés 21
6 Beti Onak Beti Onak 18
7 Burladés Burladés 17
8 Subiza Subiza 17
9 Corellano Corellano 14
10 Txantrea Txantrea 12
11 River Ega River Ega 11
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Real Zaragoza II Real Zaragoza II 12
2 Huesca II Huesca II 12
3 Teruel Teruel 10
4 Cariñena Cariñena 10
5 Illueca Illueca 9
6 CDJ Tamarite CDJ Tamarite 8
7 Atlético Monzón Atlético Monzón 6
8 Belchite 97 Belchite 97 6
9 Valdefierro Valdefierro 6
10 Binéfar Binéfar 5
11 Fraga Fraga 5
12 San Juan Mozarrifar San Juan Mozarrifar -3
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Elche II Elche II 9
2 Eldense Eldense 6
3 Hércules II Hércules II 5
4 Intercity Intercity 4
5 Crevillente Crevillente 4
6 Jove Español Jove Español 3
7 Benigànim Benigànim 2
8 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 1
9 Villajoyosa Villajoyosa 1
10 Novelda Novelda 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 9
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 9
3 Unión Viera Unión Viera 6
4 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 6
5 Guía Guía 6
6 Las Palmas III Las Palmas III 6
7 La Cuadra La Cuadra 4
8 Arucas Arucas 3
9 Lanzarote Lanzarote 3
10 Gran Tarajal Gran Tarajal 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cacereño Cacereño 41
2 Jerez Jerez 33
3 Diocesano Diocesano 32
4 Miajadas Miajadas 26
5 Azuaga Azuaga 22
6 Olivenza Olivenza 17
7 RCP Valverdeño RCP Valverdeño 16
8 Trujillo Trujillo 15
9 Arroyo Arroyo 15
10 Llerenense Llerenense 15
11 Fuente Cantos Fuente Cantos 9
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Peña Sport Peña Sport 33
2 Ardoi Ardoi 29
3 Cirbonero Cirbonero 22
4 Peña Azagresa Peña Azagresa 21
5 Cantolagua Cantolagua 20
6 Fontellas Fontellas 20
7 Bidezarra Bidezarra 15
8 Baztán Baztán 15
9 Cortes Cortes 14
10 Murchante Murchante 13
11 Lourdes Lourdes 12
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Utebo Utebo 11
2 Sariñena Sariñena 10
3 Brea Brea 10
4 Barbastro Barbastro 9
5 Calamocha Calamocha 7
6 Cuarte Cuarte 7
7 Villanueva CF Villanueva CF 6
8 Borja Borja 5
9 Almudévar Almudévar 5
10 Robres Robres 4
11 Épila Épila 4
12 Sabiñánigo Sabiñánigo 4
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón 15
2 Unión Adarve Unión Adarve 15
3 Flat Earth Flat Earth 14
4 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 13
5 Moratalaz Moratalaz 11
6 Complutense Complutense 11
7 Torrejón Torrejón 10
8 San Fernando Henares San Fernando Henares 7
9 RSD Alcalá RSD Alcalá 6
10 Alcobendas Sport Alcobendas Sport 5
11 Santa Ana Santa Ana 1
12 Villanueva Pardillo Villanueva Pardillo 0
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Varea Varea 33
2 Anguiano Anguiano 30
3 Arnedo Arnedo 26
4 Alfaro Alfaro 26
5 Oyonesa Oyonesa 22
6 Comillas Comillas 20
7 Agoncillo Agoncillo 18
8 La Calzada La Calzada 18
9 Vianés Vianés 18
10 Berceo Berceo 11
11 Villegas Villegas 2
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Teruel Teruel 37
2 Huesca II Huesca II 35
3 Illueca Illueca 30
4 Real Zaragoza II Real Zaragoza II 28
5 Binéfar Binéfar 27
6 Belchite 97 Belchite 97 25
7 Atlético Monzón Atlético Monzón 24
8 Cariñena Cariñena 23
9 CDJ Tamarite CDJ Tamarite 23
10 Valdefierro Valdefierro 18
11 Fraga Fraga 15
12 San Juan Mozarrifar San Juan Mozarrifar 0
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón 18
2 Unión Adarve Unión Adarve 18
3 Moratalaz Moratalaz 14
4 Flat Earth Flat Earth 14
5 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 13
6 Complutense Complutense 11
7 Torrejón Torrejón 10
8 RSD Alcalá RSD Alcalá 9
9 San Fernando Henares San Fernando Henares 7
10 Alcobendas Sport Alcobendas Sport 5
11 Villanueva Pardillo Villanueva Pardillo 3
12 Santa Ana Santa Ana 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 18
2 Manacor Manacor 14
3 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 9
4 Collerense Collerense 8
5 Sóller Sóller 8
6 Cardassar Cardassar 7
7 Constància Constància 7
8 Portmany Portmany 6
9 Ferriolense Ferriolense 5
10 Génova Génova 5
11 Felanitx Felanitx 4
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Racing Rioja Racing Rioja 33
2 Náxara Náxara 30
3 Calahorra II Calahorra II 25
4 UD Logroñés II UD Logroñés II 24
5 Yagüe Yagüe 24
6 River Ebro River Ebro 19
7 Casalarreina Casalarreina 12
8 Calasancio Calasancio 12
9 Tedeón Tedeón 10
10 Alberite Alberite 10
11 Pradejón Pradejón 7
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Brea Brea 37
2 Cuarte Cuarte 34
3 Utebo Utebo 27
4 Calamocha Calamocha 27
5 Borja Borja 26
6 Sariñena Sariñena 25
7 Barbastro Barbastro 24
8 Robres Robres 22
9 Épila Épila 18
10 Villanueva CF Villanueva CF 17
11 Almudévar Almudévar 17
12 Sabiñánigo Sabiñánigo 10
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Leganés II Leganés II 20
2 Alcorcón II Alcorcón II 16
3 Móstoles Móstoles 15
4 AD Parla AD Parla 11
5 Carabanchel Carabanchel 10
6 El Álamo El Álamo 10
7 Atlético Pinto Atlético Pinto 10
8 Real Aranjuez Real Aranjuez 5
9 Villaverde-Boetticher Villaverde-Boetticher 4
10 Trival Valderas Trival Valderas 3
11 Móstoles CF Móstoles CF 0
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 18
2 Manacor Manacor 14
3 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 9
4 Collerense Collerense 8
5 Sóller Sóller 8
6 Felanitx Felanitx 7
7 Cardassar Cardassar 7
8 Constància Constància 7
9 Portmany Portmany 6
10 Ferriolense Ferriolense 5
11 Génova Génova 5
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Albacete II Albacete II 34
2 Manchego Manchego 26
3 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 23
4 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 23
5 La Roda La Roda 22
6 Huracán Balazote Huracán Balazote 15
7 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 15
8 Manzanares Manzanares 13
9 La Solana La Solana 12
10 Almansa Almansa 12
11 Almagro Almagro 11
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Unión Adarve Unión Adarve 32
2 Moratalaz Moratalaz 31
3 Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón 29
4 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 29
5 Flat Earth Flat Earth 28
6 Torrejón Torrejón 22
7 Complutense Complutense 20
8 RSD Alcalá RSD Alcalá 19
9 San Fernando Henares San Fernando Henares 16
10 Villanueva Pardillo Villanueva Pardillo 15
11 Alcobendas Sport Alcobendas Sport 15
12 Santa Ana Santa Ana 8
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Platges Calvià Platges Calvià 16
2 PE Sant Jordi PE Sant Jordi 16
3 Formentera Formentera 12
4 Mallorca II Mallorca II 10
5 Santanyí Santanyí 9
6 San Rafael San Rafael 9
7 Llosetense Llosetense 9
8 Santa Catalina Atlético Santa Catalina Atlético 8
9 Binissalem Binissalem 3
10 Esporles Esporles 3
11 Alcúdia Alcúdia 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Huarte Huarte 11
2 Beti Onak Beti Onak 10
3 San Juan San Juan 10
4 Subiza Subiza 10
5 Beti Kozkor Beti Kozkor 9
6 Txantrea Txantrea 7
7 Pamplona Pamplona 7
8 Burladés Burladés 5
9 Valle Egüés Valle Egüés 5
10 Corellano Corellano 3
11 River Ega River Ega 3
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Marchamalo Marchamalo 32
2 Tarancón Tarancón 25
3 Guadalajara Guadalajara 24
4 Toledo Toledo 23
5 Villacañas Villacañas 23
6 Torrijos Torrijos 21
7 Azuqueca Azuqueca 21
8 Conquense Conquense 19
9 Illescas Illescas 15
10 Madridejos Madridejos 11
11 Pedroñeras Pedroñeras 9
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Móstoles Móstoles 37
2 Leganés II Leganés II 32
3 Alcorcón II Alcorcón II 24
4 AD Parla AD Parla 21
5 Carabanchel Carabanchel 20
6 Atlético Pinto Atlético Pinto 17
7 Real Aranjuez Real Aranjuez 15
8 El Álamo El Álamo 15
9 Villaverde-Boetticher Villaverde-Boetticher 11
10 Móstoles CF Móstoles CF 10
11 Trival Valderas Trival Valderas 10
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 34
2 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 31
3 Manacor Manacor 26
4 Constància Constància 22
5 Portmany Portmany 22
6 Collerense Collerense 20
7 Sóller Sóller 19
8 Cardassar Cardassar 15
9 Felanitx Felanitx 12
10 Ferriolense Ferriolense 10
11 Génova Génova 9
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Huarte Huarte 14
2 San Juan San Juan 14
3 Beti Kozkor Beti Kozkor 12
4 Beti Onak Beti Onak 11
5 Subiza Subiza 11
6 Pamplona Pamplona 10
7 Txantrea Txantrea 8
8 Corellano Corellano 6
9 River Ega River Ega 6
10 Valle Egüés Valle Egüés 5
11 Burladés Burladés 5
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ceares Ceares 36
2 Real Avilés Real Avilés 30
3 Llanera Llanera 29
4 Caudal Caudal 28
5 Navarro Navarro 21
6 Praviano Praviano 20
7 Gijón Industrial Gijón Industrial 17
8 Mosconia Mosconia 17
9 Lenense Lenense 16
10 Vallobín Vallobín 11
11 Avilés Stadium Avilés Stadium 7
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Platges Calvià Platges Calvià 34
2 Formentera Formentera 29
3 Mallorca II Mallorca II 28
4 PE Sant Jordi PE Sant Jordi 25
5 Santanyí Santanyí 23
6 Llosetense Llosetense 17
7 San Rafael San Rafael 14
8 Binissalem Binissalem 13
9 Santa Catalina Atlético Santa Catalina Atlético 12
10 Alcúdia Alcúdia 11
11 Esporles Esporles 7
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Varea Varea 13
2 Anguiano Anguiano 13
3 Vianés Vianés 13
4 Comillas Comillas 12
5 Oyonesa Oyonesa 11
6 Arnedo Arnedo 11
7 Alfaro Alfaro 10
8 La Calzada La Calzada 8
9 Berceo Berceo 7
10 Agoncillo Agoncillo 6
11 Villegas Villegas 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 L'Entregu L'Entregu 31
2 San Martín San Martín 26
3 Tuilla Tuilla 24
4 Llanes Llanes 21
5 Condal Condal 18
6 Urraca Urraca 17
7 Real Titánico Real Titánico 17
8 Colunga Colunga 12
9 Valdesoto Valdesoto 11
10 Siero Siero 10
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 San Juan San Juan 27
2 Pamplona Pamplona 23
3 Huarte Huarte 23
4 Beti Kozkor Beti Kozkor 23
5 Valle Egüés Valle Egüés 22
6 Beti Onak Beti Onak 19
7 Subiza Subiza 18
8 Burladés Burladés 17
9 Corellano Corellano 17
10 Txantrea Txantrea 13
11 River Ega River Ega 12
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD Logroñés II UD Logroñés II 16
2 Racing Rioja Racing Rioja 14
3 Náxara Náxara 12
4 Calahorra II Calahorra II 12
5 Casalarreina Casalarreina 12
6 River Ebro River Ebro 11
7 Yagüe Yagüe 8
8 Calasancio Calasancio 7
9 Alberite Alberite 4
10 Pradejón Pradejón 3
11 Tedeón Tedeón 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Tropezón Tropezón 37
2 Escobedo Escobedo 32
3 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 28
4 Vimenor Vimenor 21
5 Castro Castro 20
6 Selaya Selaya 20
7 Cartes Cartes 18
8 Barreda Barreda 17
9 Torina Torina 12
10 Guarnizo Guarnizo 10
11 Solares Solares 8
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Peña Sport Peña Sport 36
2 Ardoi Ardoi 30
3 Cirbonero Cirbonero 22
4 Cantolagua Cantolagua 21
5 Peña Azagresa Peña Azagresa 21
6 Fontellas Fontellas 20
7 Bidezarra Bidezarra 18
8 Cortes Cortes 17
9 Murchante Murchante 16
10 Baztán Baztán 15
11 Lourdes Lourdes 12
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Albacete II Albacete II 15
2 Huracán Balazote Huracán Balazote 14
3 La Roda La Roda 13
4 Almagro Almagro 10
5 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 8
6 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 8
7 Almansa Almansa 7
8 Manchego Manchego 6
9 La Solana La Solana 5
10 Manzanares Manzanares 4
11 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 3
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cayón Cayón 35
2 Racing Santander II Racing Santander II 33
3 Siete Villas Siete Villas 30
4 Sámano Sámano 30
5 Textil Escudo Textil Escudo 25
6 Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco 13
7 Bezana Bezana 13
8 Revilla Revilla 12
9 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 12
10 Atlético Albericia Atlético Albericia 11
11 Barquereño Barquereño 9
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Varea Varea 33
2 Anguiano Anguiano 33
3 Alfaro Alfaro 32
4 Arnedo Arnedo 26
5 Oyonesa Oyonesa 22
6 La Calzada La Calzada 21
7 Comillas Comillas 20
8 Vianés Vianés 19
9 Agoncillo Agoncillo 18
10 Berceo Berceo 12
11 Villegas Villegas 2
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Guadalajara Guadalajara 14
2 Toledo Toledo 13
3 Marchamalo Marchamalo 13
4 Tarancón Tarancón 12
5 Conquense Conquense 12
6 Villacañas Villacañas 11
7 Illescas Illescas 10
8 Torrijos Torrijos 7
9 Azuqueca Azuqueca 7
10 Pedroñeras Pedroñeras 4
11 Madridejos Madridejos 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Real Avilés Real Avilés 11
2 Caudal Caudal 11
3 Ceares Ceares 10
4 Mosconia Mosconia 6
5 Llanera Llanera 6
6 Vallobín Vallobín 6
7 Navarro Navarro 6
8 Gijón Industrial Gijón Industrial 4
9 Lenense Lenense 4
10 Praviano Praviano 3
11 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gernika Gernika 37
2 Sestao River Sestao River 32
3 Real Sociedad III Real Sociedad III 32
4 Deusto Deusto 32
5 Beasain Beasain 23
6 Santutxu Santutxu 22
7 Tolosa Tolosa 16
8 Balmaseda Balmaseda 14
9 JD Somorrostro JD Somorrostro 13
10 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 11
11 Urgatzi Urgatzi 6
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Racing Rioja Racing Rioja 33
2 Náxara Náxara 33
3 UD Logroñés II UD Logroñés II 30
4 Yagüe Yagüe 27
5 Calahorra II Calahorra II 25
6 River Ebro River Ebro 22
7 Tedeón Tedeón 13
8 Casalarreina Casalarreina 12
9 Calasancio Calasancio 12
10 Alberite Alberite 10
11 Pradejón Pradejón 7
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Caudal Caudal 17
2 Real Avilés Real Avilés 15
3 Ceares Ceares 13
4 Llanera Llanera 12
5 Gijón Industrial Gijón Industrial 7
6 Mosconia Mosconia 7
7 Vallobín Vallobín 6
8 Navarro Navarro 6
9 Lenense Lenense 4
10 Praviano Praviano 3
11 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pasaia KE Pasaia KE 31
2 Urduliz Urduliz 28
3 Anaitasuna Anaitasuna 23
4 Vitoria Vitoria 22
5 San Ignacio San Ignacio 21
6 Basconia Basconia 19
7 Durango Durango 19
8 Sodupe Sodupe 17
9 Ariznabarra Ariznabarra 15
10 Santurtzi Santurtzi 13
11 Lagun Onak Lagun Onak 9
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Albacete II Albacete II 34
2 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 32
3 Manchego Manchego 27
4 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 23
5 La Roda La Roda 23
6 Huracán Balazote Huracán Balazote 21
7 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 16
8 Almansa Almansa 15
9 Manzanares Manzanares 14
10 La Solana La Solana 12
11 Almagro Almagro 11
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 San Martín San Martín 16
2 L'Entregu L'Entregu 12
3 Llanes Llanes 11
4 Siero Siero 7
5 Tuilla Tuilla 7
6 Real Titánico Real Titánico 7
7 Urraca Urraca 6
8 Valdesoto Valdesoto 3
9 Colunga Colunga 3
10 Condal Condal 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Escobedo Escobedo 11
2 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 9
3 Tropezón Tropezón 8
4 Cartes Cartes 7
5 Vimenor Vimenor 7
6 Torina Torina 7
7 Barreda Barreda 6
8 Selaya Selaya 6
9 Castro Castro 5
10 Solares Solares 3
11 Guarnizo Guarnizo 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Europa Fc Europa Fc 28
2 Terrassa Terrassa 27
3 Vilafranca Vilafranca 26
4 San Cristóbal San Cristóbal 24
5 Manresa Manresa 23
6 Castelldefels Castelldefels 18
7 Santfeliuenc Santfeliuenc 18
8 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 17
9 Igualada Igualada 11
10 Valls Valls 10
11 Montañesa Montañesa 6
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Marchamalo Marchamalo 35
2 Guadalajara Guadalajara 27
3 Toledo Toledo 26
4 Tarancón Tarancón 25
5 Villacañas Villacañas 23
6 Torrijos Torrijos 22
7 Azuqueca Azuqueca 21
8 Conquense Conquense 20
9 Illescas Illescas 15
10 Pedroñeras Pedroñeras 12
11 Madridejos Madridejos 11
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Tropezón Tropezón 14
2 Escobedo Escobedo 11
3 Castro Castro 11
4 Vimenor Vimenor 11
5 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 10
6 Torina Torina 10
7 Cartes Cartes 7
8 Barreda Barreda 7
9 Selaya Selaya 7
10 Solares Solares 4
11 Guarnizo Guarnizo 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 26
2 Girona II Girona II 25
3 Sant Andreu Sant Andreu 25
4 Vilassar Mar Vilassar Mar 22
5 Peralada Peralada 20
6 Granollers Granollers 19
7 Figueres Figueres 18
8 Grama Grama 17
9 Horta Horta 12
10 Banyoles Banyoles 11
11 Sants Sants 11
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ceares Ceares 37
2 Caudal Caudal 35
3 Real Avilés Real Avilés 33
4 Llanera Llanera 30
5 Praviano Praviano 21
6 Navarro Navarro 21
7 Lenense Lenense 19
8 Gijón Industrial Gijón Industrial 18
9 Mosconia Mosconia 17
10 Vallobín Vallobín 11
11 Avilés Stadium Avilés Stadium 8
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cayón Cayón 21
2 Racing Santander II Racing Santander II 14
3 Sámano Sámano 13
4 Textil Escudo Textil Escudo 11
5 Atlético Albericia Atlético Albericia 9
6 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 8
7 Siete Villas Siete Villas 7
8 Bezana Bezana 6
9 Revilla Revilla 5
10 Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco 2
11 Barquereño Barquereño 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gernika Gernika 19
2 Deusto Deusto 12
3 Beasain Beasain 11
4 Tolosa Tolosa 11
5 Santutxu Santutxu 11
6 Sestao River Sestao River 8
7 Real Sociedad III Real Sociedad III 7
8 Balmaseda Balmaseda 5
9 Urgatzi Urgatzi 3
10 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 2
11 JD Somorrostro JD Somorrostro 2
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Alzira Alzira 31
2 Roda Roda 23
3 Saguntino Saguntino 19
4 Torrent Torrent 18
5 Villarreal III Villarreal III 17
6 Silla Silla 15
7 RC Catarroja RC Catarroja 15
8 Benicarló Benicarló 15
9 Paterna Paterna 14
10 Acero Acero 13
11 Vilamarxant Vilamarxant 12
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 L'Entregu L'Entregu 34
2 San Martín San Martín 29
3 Llanes Llanes 24
4 Tuilla Tuilla 24
5 Condal Condal 18
6 Real Titánico Real Titánico 18
7 Urraca Urraca 17
8 Colunga Colunga 13
9 Siero Siero 13
10 Valdesoto Valdesoto 11
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gernika Gernika 22
2 Deusto Deusto 15
3 Real Sociedad III Real Sociedad III 13
4 Tolosa Tolosa 12
5 Beasain Beasain 11
6 Santutxu Santutxu 11
7 Sestao River Sestao River 8
8 Urgatzi Urgatzi 6
9 Balmaseda Balmaseda 5
10 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 3
11 JD Somorrostro JD Somorrostro 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Eldense Eldense 28
2 Elche II Elche II 28
3 Intercity Intercity 23
4 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 15
5 Benigànim Benigànim 15
6 Jove Español Jove Español 14
7 Hércules II Hércules II 13
8 Villajoyosa Villajoyosa 13
9 Crevillente Crevillente 11
10 Novelda Novelda 4
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Tropezón Tropezón 37
2 Escobedo Escobedo 32
3 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 29
4 Selaya Selaya 23
5 Cartes Cartes 21
6 Vimenor Vimenor 21
7 Castro Castro 20
8 Barreda Barreda 18
9 Torina Torina 15
10 Guarnizo Guarnizo 11
11 Solares Solares 9
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pasaia KE Pasaia KE 15
2 Urduliz Urduliz 13
3 Durango Durango 10
4 Sodupe Sodupe 10
5 San Ignacio San Ignacio 10
6 Anaitasuna Anaitasuna 10
7 Vitoria Vitoria 9
8 Ariznabarra Ariznabarra 9
9 Basconia Basconia 7
10 Santurtzi Santurtzi 6
11 Lagun Onak Lagun Onak 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Terrassa Terrassa 14
2 Europa Fc Europa Fc 14
3 Castelldefels Castelldefels 10
4 Vilafranca Vilafranca 10
5 Manresa Manresa 10
6 Santfeliuenc Santfeliuenc 10
7 San Cristóbal San Cristóbal 9
8 Igualada Igualada 9
9 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 6
10 Valls Valls 2
11 Montañesa Montañesa 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cristo Atlético Cristo Atlético 29
2 Atlético Astorga Atlético Astorga 25
3 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 25
4 Bembibre Bembibre 22
5 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 21
6 UD Santa Marta UD Santa Marta 19
7 La Bañeza La Bañeza 17
8 Salamanca II Salamanca II 17
9 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 15
10 Becerril Campos Becerril Campos 12
11 Peñaranda Peñaranda 11
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cayón Cayón 38
2 Racing Santander II Racing Santander II 34
3 Siete Villas Siete Villas 30
4 Sámano Sámano 30
5 Textil Escudo Textil Escudo 25
6 Bezana Bezana 16
7 Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco 13
8 Atlético Albericia Atlético Albericia 12
9 Revilla Revilla 12
10 Barquereño Barquereño 12
11 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 12
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Europa Fc Europa Fc 17
2 Terrassa Terrassa 14
3 Vilafranca Vilafranca 13
4 Manresa Manresa 13
5 Santfeliuenc Santfeliuenc 13
6 Castelldefels Castelldefels 10
7 San Cristóbal San Cristóbal 9
8 Igualada Igualada 9
9 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 6
10 Valls Valls 5
11 Montañesa Montañesa 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 48
2 Arandina Arandina 28
3 Real Ávila Real Ávila 27
4 Numancia II Numancia II 27
5 Burgos Promesas Burgos Promesas 25
6 Mirandés II Mirandés II 21
7 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 20
8 Almazán Almazán 18
9 La Granja La Granja 16
10 Real Burgos Real Burgos 15
11 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 13
12 Bupolsa Bupolsa 11
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gernika Gernika 38
2 Real Sociedad III Real Sociedad III 35
3 Sestao River Sestao River 33
4 Deusto Deusto 32
5 Beasain Beasain 24
6 Santutxu Santutxu 22
7 Tolosa Tolosa 17
8 JD Somorrostro JD Somorrostro 16
9 Balmaseda Balmaseda 15
10 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 11
11 Urgatzi Urgatzi 7
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 17
2 Peralada Peralada 14
3 Sant Andreu Sant Andreu 14
4 Granollers Granollers 12
5 Girona II Girona II 12
6 Grama Grama 12
7 Horta Horta 9
8 Figueres Figueres 8
9 Vilassar Mar Vilassar Mar 6
10 Banyoles Banyoles 3
11 Sants Sants 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Saguntino Saguntino 11
2 Alzira Alzira 10
3 Roda Roda 9
4 Torrent Torrent 8
5 RC Catarroja RC Catarroja 7
6 Benicarló Benicarló 7
7 Vilamarxant Vilamarxant 7
8 Villarreal III Villarreal III 5
9 Acero Acero 5
10 Silla Silla 3
11 Paterna Paterna 3
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Torreperogil Torreperogil 25
2 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 23
3 Huétor Tájar Huétor Tájar 22
4 Mancha Real Mancha Real 22
5 Almería II Almería II 22
6 Huétor Vega Huétor Vega 21
7 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 16
8 Loja Loja 15
9 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 12
10 Maracena Maracena 12
11 Real Jaén Real Jaén 11
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pasaia KE Pasaia KE 32
2 Urduliz Urduliz 31
3 Anaitasuna Anaitasuna 26
4 Vitoria Vitoria 22
5 San Ignacio San Ignacio 21
6 Basconia Basconia 20
7 Durango Durango 19
8 Sodupe Sodupe 18
9 Santurtzi Santurtzi 16
10 Ariznabarra Ariznabarra 15
11 Lagun Onak Lagun Onak 10
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Saguntino Saguntino 14
2 Alzira Alzira 11
3 Torrent Torrent 11
4 Roda Roda 10
5 RC Catarroja RC Catarroja 8
6 Benicarló Benicarló 8
7 Vilamarxant Vilamarxant 7
8 Villarreal III Villarreal III 6
9 Paterna Paterna 5
10 Acero Acero 5
11 Silla Silla 4
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Vélez Vélez 24
2 Antequera Antequera 23
3 Málaga II Málaga II 21
4 El Palo El Palo 19
5 Alhaurín Alhaurín 19
6 Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos 18
7 Motril Motril 14
8 Alhaurino Alhaurino 13
9 Estepona Estepona 13
10 Melilla CD Melilla CD 7
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 22
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 19
3 Las Palmas III Las Palmas III 19
4 Gran Tarajal Gran Tarajal 12
5 Unión Viera Unión Viera 12
6 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 11
7 Guía Guía 10
8 La Cuadra La Cuadra 8
9 Arucas Arucas 5
10 Lanzarote Lanzarote 4
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Europa Fc Europa Fc 31
2 Terrassa Terrassa 30
3 Vilafranca Vilafranca 27
4 San Cristóbal San Cristóbal 25
5 Manresa Manresa 24
6 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 20
7 Castelldefels Castelldefels 19
8 Santfeliuenc Santfeliuenc 18
9 Igualada Igualada 12
10 Valls Valls 10
11 Montañesa Montañesa 7
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Eldense Eldense 16
2 Elche II Elche II 16
3 Intercity Intercity 9
4 Hércules II Hércules II 9
5 Villajoyosa Villajoyosa 8
6 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 7
7 Jove Español Jove Español 6
8 Crevillente Crevillente 5
9 Benigànim Benigànim 5
10 Novelda Novelda 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cristo Atlético Cristo Atlético 14
2 Atlético Astorga Atlético Astorga 13
3 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 11
4 UD Santa Marta UD Santa Marta 9
5 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 8
6 Salamanca II Salamanca II 7
7 Bembibre Bembibre 5
8 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 5
9 Peñaranda Peñaranda 4
10 La Bañeza La Bañeza 3
11 Becerril Campos Becerril Campos 0
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Paso Atlético Paso 19
2 Buzanada Buzanada 16
3 Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte 14
4 Mensajero Mensajero 14
5 Atlético Victoria Atlético Victoria 13
6 Tenisca Tenisca 11
7 Güímar Güímar 8
8 Tenerife II Tenerife II 8
9 Vera Vera 8
10 Santa Úrsula Santa Úrsula 6
11 Ibarra Ibarra 4
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Girona II Girona II 29
2 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 29
3 Vilassar Mar Vilassar Mar 25
4 Sant Andreu Sant Andreu 25
5 Granollers Granollers 22
6 Peralada Peralada 21
7 Grama Grama 20
8 Figueres Figueres 18
9 Horta Horta 12
10 Banyoles Banyoles 11
11 Sants Sants 11
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Astorga Atlético Astorga 16
2 Cristo Atlético Cristo Atlético 14
3 UD Santa Marta UD Santa Marta 12
4 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 11
5 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 11
6 Bembibre Bembibre 7
7 Salamanca II Salamanca II 7
8 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 6
9 Peñaranda Peñaranda 4
10 La Bañeza La Bañeza 3
11 Becerril Campos Becerril Campos 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Alzira Alzira 33
2 Roda Roda 27
3 Saguntino Saguntino 22
4 Villarreal III Villarreal III 19
5 Silla Silla 19
6 RC Catarroja RC Catarroja 19
7 Torrent Torrent 19
8 Benicarló Benicarló 16
9 Acero Acero 15
10 Paterna Paterna 15
11 Vilamarxant Vilamarxant 13
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 24
2 Real Ávila Real Ávila 16
3 Almazán Almazán 12
4 Burgos Promesas Burgos Promesas 10
5 Mirandés II Mirandés II 10
6 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 10
7 La Granja La Granja 9
8 Real Burgos Real Burgos 8
9 Arandina Arandina 8
10 Numancia II Numancia II 7
11 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 5
12 Bupolsa Bupolsa 4
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Torreperogil Torreperogil 9
2 Almería II Almería II 8
3 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 8
4 Huétor Tájar Huétor Tájar 6
5 Huétor Vega Huétor Vega 6
6 Maracena Maracena 6
7 Loja Loja 6
8 Mancha Real Mancha Real 5
9 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 4
10 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 3
11 Real Jaén Real Jaén 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Elche II Elche II 31
2 Eldense Eldense 29
3 Intercity Intercity 27
4 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 21
5 Villajoyosa Villajoyosa 16
6 Benigànim Benigànim 16
7 Jove Español Jove Español 15
8 Hércules II Hércules II 14
9 Crevillente Crevillente 11
10 Novelda Novelda 8
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Torreperogil Torreperogil 12
2 Huétor Tájar Huétor Tájar 10
3 Mancha Real Mancha Real 9
4 Almería II Almería II 8
5 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 8
6 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 7
7 Maracena Maracena 6
8 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 6
9 Huétor Vega Huétor Vega 6
10 Loja Loja 6
11 Real Jaén Real Jaén 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 15
2 Las Palmas III Las Palmas III 13
3 Panadería Pulido Panadería Pulido 10
4 Guía Guía 10
5 Unión Viera Unión Viera 9
6 Gran Tarajal Gran Tarajal 7
7 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 7
8 La Cuadra La Cuadra 5
9 Arucas Arucas 4
10 Lanzarote Lanzarote 3
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cristo Atlético Cristo Atlético 38
2 Atlético Astorga Atlético Astorga 28
3 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 28
4 Bembibre Bembibre 25
5 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 24
6 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 21
7 UD Santa Marta UD Santa Marta 19
8 Salamanca II Salamanca II 18
9 La Bañeza La Bañeza 17
10 Becerril Campos Becerril Campos 14
11 Peñaranda Peñaranda 12
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Antequera Antequera 13
2 Málaga II Málaga II 13
3 Motril Motril 11
4 Vélez Vélez 11
5 El Palo El Palo 11
6 Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos 9
7 Alhaurín Alhaurín 6
8 Estepona Estepona 5
9 Alhaurino Alhaurino 4
10 Melilla CD Melilla CD 3
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 16
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 13
3 Las Palmas III Las Palmas III 13
4 Unión Viera Unión Viera 12
5 Guía Guía 10
6 Gran Tarajal Gran Tarajal 8
7 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 7
8 La Cuadra La Cuadra 5
9 Arucas Arucas 4
10 Lanzarote Lanzarote 3
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 49
2 Arandina Arandina 30
3 Numancia II Numancia II 30
4 Burgos Promesas Burgos Promesas 28
5 Real Ávila Real Ávila 27
6 Mirandés II Mirandés II 25
7 Almazán Almazán 24
8 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 23
9 Real Burgos Real Burgos 18
10 La Granja La Granja 18
11 Bupolsa Bupolsa 14
12 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 13
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Paso Atlético Paso 15
2 Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte 13
3 Atlético Victoria Atlético Victoria 13
4 Tenisca Tenisca 11
5 Mensajero Mensajero 11
6 Buzanada Buzanada 10
7 Tenerife II Tenerife II 7
8 Güímar Güímar 7
9 Santa Úrsula Santa Úrsula 5
10 Vera Vera 5
11 Ibarra Ibarra 3
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 26
2 Almería II Almería II 25
3 Torreperogil Torreperogil 25
4 Mancha Real Mancha Real 23
5 Huétor Tájar Huétor Tájar 22
6 Huétor Vega Huétor Vega 21
7 Real Jaén Real Jaén 17
8 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 16
9 Loja Loja 15
10 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 13
11 Maracena Maracena 12
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Vélez Vélez 27
2 Málaga II Málaga II 24
3 Antequera Antequera 23
4 El Palo El Palo 20
5 Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos 19
6 Alhaurín Alhaurín 19
7 Motril Motril 17
8 Alhaurino Alhaurino 13
9 Estepona Estepona 13
10 Melilla CD Melilla CD 10
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 22
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 19
3 Las Palmas III Las Palmas III 19
4 Gran Tarajal Gran Tarajal 12
5 Unión Viera Unión Viera 12
6 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 11
7 Guía Guía 10
8 La Cuadra La Cuadra 8
9 Arucas Arucas 5
10 Lanzarote Lanzarote 4
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Paso Atlético Paso 23
2 Buzanada Buzanada 21
3 Mensajero Mensajero 18
4 Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte 18
5 Tenisca Tenisca 17
6 Vera Vera 14
7 Atlético Victoria Atlético Victoria 14
8 Tenerife II Tenerife II 9
9 Güímar Güímar 9
10 Santa Úrsula Santa Úrsula 7
11 Ibarra Ibarra 5
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.