İspanya Tercera Division - Group 17 Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

İspanya Tercera Division - Group 17
İspanya Tercera Division - Group 17
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
29/11/2020 20:00 AWD Fraga 3-0 San Juan Mozarrifar
29/11/2020 18:30 MS Illueca 1-4 Teruel
29/11/2020 18:00 MS Borja 0-1 Brea
29/11/2020 18:00 MS Almudévar 2-3 Sabiñánigo
29/11/2020 18:00 MS Villanueva CF 1-1 Calamocha
29/11/2020 18:00 MS Épila 0-1 Cuarte
29/11/2020 18:00 MS Cariñena 2-4 Huesca II
29/11/2020 14:00 MS Barbastro 0-0 Utebo
29/11/2020 14:00 MS Sariñena 3-2 Robres
29/11/2020 14:00 MS Valdefierro 2-0 Binéfar
29/11/2020 13:30 MS Real Zaragoza II 1-1 Atlético Monzón
29/11/2020 13:30 MS CDJ Tamarite 0-0 Belchite 97
22/11/2020 20:00 - Sabiñánigo - Villanueva CF
22/11/2020 20:00 AWD San Juan Mozarrifar 0-3 Real Zaragoza II
22/11/2020 20:00 - Teruel - Huesca II
22/11/2020 18:30 MS Borja 2-2 Épila
22/11/2020 18:30 MS Utebo 2-0 Almudévar
22/11/2020 18:30 MS Fraga 0-0 Cariñena
22/11/2020 18:30 MS Binéfar 0-2 Illueca
22/11/2020 17:30 Ertelendi Robres - Cuarte
22/11/2020 14:00 MS Calamocha 1-0 Sariñena
22/11/2020 14:00 MS Atlético Monzón 1-2 CDJ Tamarite
22/11/2020 14:00 MS Belchite 97 3-0 Valdefierro
22/11/2020 13:30 MS Brea 1-2 Barbastro
15/11/2020 18:30 MS Illueca 0-0 Belchite 97
15/11/2020 18:00 MS Barbastro 1-1 Borja
15/11/2020 18:00 MS Almudévar 1-1 Brea
15/11/2020 18:00 MS Épila 1-1 Robres
15/11/2020 18:00 Ertelendi Cariñena - Teruel
15/11/2020 17:30 MS Sariñena 3-2 Sabiñánigo
15/11/2020 14:00 MS Villanueva CF 1-1 Utebo
15/11/2020 14:00 MS Cuarte 1-3 Calamocha
15/11/2020 14:00 Ertelendi Valdefierro - Atlético Monzón
15/11/2020 14:00 MS Huesca II 2-1 Binéfar
15/11/2020 13:30 MS Real Zaragoza II 2-1 Fraga
15/11/2020 13:30 Ertelendi CDJ Tamarite - San Juan Mozarrifar
08/11/2020 20:00 - Barbastro - Épila
08/11/2020 20:00 - Borja - Almudévar
08/11/2020 20:00 - Brea - Villanueva CF
08/11/2020 20:00 - Utebo - Sariñena
08/11/2020 20:00 - Sabiñánigo - Cuarte
08/11/2020 20:00 - Calamocha - Robres
08/11/2020 20:00 - Real Zaragoza II - Cariñena
08/11/2020 20:00 - Fraga - CDJ Tamarite
08/11/2020 20:00 - San Juan Mozarrifar - Valdefierro
08/11/2020 20:00 - Atlético Monzón - Illueca
08/11/2020 20:00 - Belchite 97 - Huesca II
08/11/2020 20:00 - Binéfar - Teruel
01/11/2020 20:00 - Almudévar - Barbastro
01/11/2020 20:00 - Villanueva CF - Borja
01/11/2020 20:00 - Sariñena - Brea
01/11/2020 20:00 - Cuarte - Utebo
01/11/2020 20:00 - Robres - Sabiñánigo
01/11/2020 20:00 - Épila - Calamocha
01/11/2020 20:00 - CDJ Tamarite - Real Zaragoza II
01/11/2020 20:00 - Valdefierro - Fraga
01/11/2020 20:00 - Illueca - San Juan Mozarrifar
01/11/2020 20:00 - Huesca II - Atlético Monzón
01/11/2020 20:00 - Teruel - Belchite 97
01/11/2020 20:00 - Cariñena - Binéfar


İspanya Tercera Division - Group 17 Puan Durumu

2020/2021 Tercera Division: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Somozas Somozas 19
2 Bergantiños Bergantiños 14
3 Villalbés Villalbés 11
4 Deportivo La Coruña II Deportivo La Coruña II 9
5 Arzúa Arzúa 9
6 As Pontes As Pontes 8
7 Viveiro Viveiro 7
8 Polvorín Polvorín 6
9 Fisterra Fisterra 5
10 Silva Silva 5
11 Paiosaco Paiosaco 3
12 Agrupación Estudiantil Agrupación Estudiantil 2
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 El Palmar El Palmar 9
2 Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 7
3 Águilas Águilas 6
4 Real Murcia II Real Murcia II 4
5 Bullense Bullense 4
6 EDMF Churra EDMF Churra 3
7 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 2
8 SFC Minerva SFC Minerva 1
9 Los Garres Los Garres 1
10 Plus Ultra Plus Ultra 1
11 Olímpico Totana Olímpico Totana 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Arosa Arosa 15
2 Alondras Alondras 13
3 Arenteiro Arenteiro 13
4 Barco Barco 13
5 Choco Choco 11
6 Estradense Estradense 9
7 Atios Atios 8
8 UD Ourense UD Ourense 8
9 Ribadumia Ribadumia 8
10 Rápido Bouzas Rápido Bouzas 7
11 Ourense CF Ourense CF 4
12 Pontellas Pontellas 2
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 12
2 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 6
3 Portmany Portmany 6
4 Manacor Manacor 5
5 Cardassar Cardassar 5
6 Sóller Sóller 5
7 Collerense Collerense 4
8 Constància Constància 4
9 Génova Génova 4
10 Ferriolense Ferriolense 1
11 Felanitx Felanitx 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Xerez Xerez 14
2 AD Ceuta FC AD Ceuta FC 10
3 Lebrijana Lebrijana 10
4 Los Barrios Los Barrios 9
5 Xerez Deportivo Xerez Deportivo 7
6 Arcos Arcos 7
7 Rota Rota 4
8 Conil Conil 4
9 Cabecense Cabecense 4
10 Antoniano Antoniano 3
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mosconia Mosconia 3
2 Caudal Caudal 3
3 Llanera Llanera 3
4 Real Avilés Real Avilés 1
5 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
6 Ceares Ceares 0
7 Navarro Navarro 0
8 Praviano Praviano 0
9 Gijón Industrial Gijón Industrial 0
10 Lenense Lenense 0
11 Vallobín Vallobín 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ciudad de Lucena Ciudad de Lucena 15
2 San Roque Lepe San Roque Lepe 13
3 Utrera Utrera 10
4 Puente Genil Puente Genil 10
5 Sevilla III Sevilla III 10
6 Gerena Gerena 8
7 Córdoba II Córdoba II 7
8 Castilleja Castilleja 7
9 Pozoblanco Pozoblanco 3
10 La Palma La Palma 3
11 Coria CF Coria CF 3
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 L'Entregu L'Entregu 6
2 Siero Siero 3
3 San Martín San Martín 3
4 Urraca Urraca 3
5 Condal Condal 1
6 Real Titánico Real Titánico 1
7 Valdesoto Valdesoto 0
8 Tuilla Tuilla 0
9 Colunga Colunga 0
10 Llanes Llanes 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Águilas Águilas 11
2 El Palmar El Palmar 10
3 Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 10
4 Real Murcia II Real Murcia II 8
5 Los Garres Los Garres 8
6 Olímpico Totana Olímpico Totana 6
7 Bullense Bullense 5
8 EDMF Churra EDMF Churra 5
9 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 4
10 SFC Minerva SFC Minerva 4
11 Plus Ultra Plus Ultra 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Europa Fc Europa Fc 9
2 Terrassa Terrassa 9
3 Igualada Igualada 9
4 Manresa Manresa 6
5 Castelldefels Castelldefels 6
6 San Cristóbal San Cristóbal 4
7 Santfeliuenc Santfeliuenc 4
8 Vilafranca Vilafranca 3
9 Valls Valls 1
10 Montañesa Montañesa 1
11 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mar Menor Mar Menor 16
2 La Unión Atlético La Unión Atlético 12
3 Cartagena FC Cartagena FC 10
4 Huércal Overa Huércal Overa 8
5 Racing Murcia Racing Murcia 7
6 Deportiva Minera Deportiva Minera 7
7 Mazarrón FC Mazarrón FC 7
8 CAP Ciudad de Murcia CAP Ciudad de Murcia 5
9 Cartagena FC Cartagena FC 3
10 Muleño Muleño 2
11 Lorca Lorca 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Alzira Alzira 6
2 Benicarló Benicarló 6
3 Saguntino Saguntino 5
4 Torrent Torrent 5
5 RC Catarroja RC Catarroja 4
6 Acero Acero 4
7 Silla Silla 3
8 Vilamarxant Vilamarxant 3
9 Villarreal III Villarreal III 2
10 Paterna Paterna 2
11 Roda Roda 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Montijo Montijo 16
2 CD Coria CD Coria 16
3 Moralo Moralo 14
4 Extremadura UD II Extremadura UD II 13
5 Plasencia Plasencia 8
6 Çinto Çinto 5
7 Aceuchal Aceuchal 5
8 Calamonte Calamonte 5
9 Valdivia Valdivia 5
10 Lobón Lobón 1
11 Campanario Campanario 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Elche II Elche II 9
2 Eldense Eldense 6
3 Hércules II Hércules II 5
4 Intercity Intercity 4
5 Crevillente Crevillente 4
6 Jove Español Jove Español 3
7 Benigànim Benigànim 2
8 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 1
9 Villajoyosa Villajoyosa 1
10 Novelda Novelda 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 9
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 9
3 Unión Viera Unión Viera 6
4 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 6
5 Guía Guía 6
6 Las Palmas III Las Palmas III 6
7 La Cuadra La Cuadra 4
8 Arucas Arucas 3
9 Lanzarote Lanzarote 3
10 Gran Tarajal Gran Tarajal 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Diocesano Diocesano 18
2 Miajadas Miajadas 14
3 Cacereño Cacereño 13
4 Jerez Jerez 13
5 Azuaga Azuaga 9
6 RCP Valverdeño RCP Valverdeño 9
7 Olivenza Olivenza 6
8 Arroyo Arroyo 6
9 Llerenense Llerenense 4
10 Fuente Cantos Fuente Cantos 3
11 Trujillo Trujillo 2
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Huesca II Huesca II 12
2 Real Zaragoza II Real Zaragoza II 8
3 Illueca Illueca 8
4 Teruel Teruel 6
5 Valdefierro Valdefierro 6
6 Belchite 97 Belchite 97 5
7 Fraga Fraga 4
8 CDJ Tamarite CDJ Tamarite 4
9 Cariñena Cariñena 4
10 Atlético Monzón Atlético Monzón 2
11 Binéfar Binéfar 1
12 San Juan Mozarrifar San Juan Mozarrifar -3
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cristo Atlético Cristo Atlético 9
2 UD Santa Marta UD Santa Marta 8
3 Salamanca II Salamanca II 7
4 Atlético Astorga Atlético Astorga 6
5 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 6
6 Bembibre Bembibre 4
7 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 4
8 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 3
9 La Bañeza La Bañeza 1
10 Peñaranda Peñaranda 1
11 Becerril Campos Becerril Campos 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Utebo Utebo 8
2 Calamocha Calamocha 7
3 Sariñena Sariñena 6
4 Cuarte Cuarte 6
5 Villanueva CF Villanueva CF 5
6 Barbastro Barbastro 5
7 Sabiñánigo Sabiñánigo 4
8 Brea Brea 4
9 Épila Épila 3
10 Borja Borja 2
11 Robres Robres 1
12 Almudévar Almudévar 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 12
2 Real Ávila Real Ávila 9
3 Real Burgos Real Burgos 6
4 Numancia II Numancia II 4
5 Mirandés II Mirandés II 4
6 La Granja La Granja 3
7 Burgos Promesas Burgos Promesas 3
8 Arandina Arandina 3
9 Almazán Almazán 3
10 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 3
11 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 0
12 Bupolsa Bupolsa 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 9
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 9
3 Unión Viera Unión Viera 6
4 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 6
5 Guía Guía 6
6 Las Palmas III Las Palmas III 6
7 La Cuadra La Cuadra 4
8 Arucas Arucas 3
9 Lanzarote Lanzarote 3
10 Gran Tarajal Gran Tarajal 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón 15
2 Unión Adarve Unión Adarve 15
3 Flat Earth Flat Earth 14
4 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 13
5 Moratalaz Moratalaz 11
6 Complutense Complutense 11
7 Torrejón Torrejón 10
8 San Fernando Henares San Fernando Henares 7
9 RSD Alcalá RSD Alcalá 6
10 Alcobendas Sport Alcobendas Sport 5
11 Santa Ana Santa Ana 1
12 Villanueva Pardillo Villanueva Pardillo 0
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Leganés II Leganés II 19
2 Alcorcón II Alcorcón II 13
3 Móstoles Móstoles 12
4 El Álamo El Álamo 10
5 Carabanchel Carabanchel 9
6 AD Parla AD Parla 8
7 Atlético Pinto Atlético Pinto 7
8 Real Aranjuez Real Aranjuez 5
9 Villaverde-Boetticher Villaverde-Boetticher 4
10 Trival Valderas Trival Valderas 3
11 Móstoles CF Móstoles CF 0
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 18
2 Manacor Manacor 14
3 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 9
4 Collerense Collerense 8
5 Sóller Sóller 8
6 Cardassar Cardassar 7
7 Constància Constància 7
8 Portmany Portmany 6
9 Ferriolense Ferriolense 5
10 Génova Génova 5
11 Felanitx Felanitx 4
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Platges Calvià Platges Calvià 16
2 PE Sant Jordi PE Sant Jordi 16
3 Formentera Formentera 12
4 Mallorca II Mallorca II 10
5 Santanyí Santanyí 9
6 San Rafael San Rafael 9
7 Llosetense Llosetense 9
8 Santa Catalina Atlético Santa Catalina Atlético 8
9 Binissalem Binissalem 3
10 Esporles Esporles 3
11 Alcúdia Alcúdia 2
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Beti Onak Beti Onak 10
2 San Juan San Juan 10
3 Subiza Subiza 10
4 Beti Kozkor Beti Kozkor 9
5 Huarte Huarte 8
6 Txantrea Txantrea 7
7 Pamplona Pamplona 7
8 Burladés Burladés 5
9 Valle Egüés Valle Egüés 5
10 Corellano Corellano 3
11 River Ega River Ega 3
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ardoi Ardoi 12
2 Peña Sport Peña Sport 11
3 Cirbonero Cirbonero 9
4 Bidezarra Bidezarra 7
5 Baztán Baztán 7
6 Cortes Cortes 6
7 Cantolagua Cantolagua 6
8 Murchante Murchante 6
9 Peña Azagresa Peña Azagresa 5
10 Fontellas Fontellas 4
11 Lourdes Lourdes 3
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Varea Varea 13
2 Comillas Comillas 12
3 Vianés Vianés 12
4 Alfaro Alfaro 10
5 Anguiano Anguiano 10
6 La Calzada La Calzada 8
7 Arnedo Arnedo 8
8 Oyonesa Oyonesa 8
9 Berceo Berceo 7
10 Agoncillo Agoncillo 5
11 Villegas Villegas 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD Logroñés II UD Logroñés II 16
2 Racing Rioja Racing Rioja 13
3 Calahorra II Calahorra II 12
4 River Ebro River Ebro 11
5 Náxara Náxara 9
6 Casalarreina Casalarreina 9
7 Yagüe Yagüe 7
8 Calasancio Calasancio 4
9 Alberite Alberite 4
10 Pradejón Pradejón 3
11 Tedeón Tedeón 2
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Huracán Balazote Huracán Balazote 11
2 La Roda La Roda 10
3 Albacete II Albacete II 9
4 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 8
5 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 8
6 Almansa Almansa 7
7 Almagro Almagro 7
8 La Solana La Solana 4
9 Manchego Manchego 3
10 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 2
11 Manzanares Manzanares 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Tarancón Tarancón 12
2 Guadalajara Guadalajara 11
3 Toledo Toledo 10
4 Conquense Conquense 9
5 Illescas Illescas 9
6 Marchamalo Marchamalo 7
7 Torrijos Torrijos 6
8 Azuqueca Azuqueca 6
9 Villacañas Villacañas 5
10 Madridejos Madridejos 1
11 Pedroñeras Pedroñeras 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Real Avilés Real Avilés 11
2 Caudal Caudal 11
3 Ceares Ceares 10
4 Mosconia Mosconia 6
5 Llanera Llanera 6
6 Vallobín Vallobín 6
7 Navarro Navarro 6
8 Gijón Industrial Gijón Industrial 4
9 Lenense Lenense 4
10 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
11 Praviano Praviano 0
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 San Martín San Martín 12
2 Llanes Llanes 9
3 L'Entregu L'Entregu 9
4 Siero Siero 6
5 Tuilla Tuilla 6
6 Real Titánico Real Titánico 4
7 Valdesoto Valdesoto 3
8 Urraca Urraca 3
9 Condal Condal 1
10 Colunga Colunga 0
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Escobedo Escobedo 10
2 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 8
3 Tropezón Tropezón 8
4 Cartes Cartes 7
5 Vimenor Vimenor 7
6 Torina Torina 7
7 Barreda Barreda 6
8 Selaya Selaya 6
9 Castro Castro 5
10 Solares Solares 3
11 Guarnizo Guarnizo 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cayón Cayón 15
2 Racing Santander II Racing Santander II 10
3 Sámano Sámano 10
4 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 8
5 Textil Escudo Textil Escudo 7
6 Siete Villas Siete Villas 6
7 Bezana Bezana 5
8 Revilla Revilla 4
9 Atlético Albericia Atlético Albericia 3
10 Barquereño Barquereño 1
11 Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gernika Gernika 19
2 Deusto Deusto 12
3 Beasain Beasain 11
4 Tolosa Tolosa 11
5 Santutxu Santutxu 11
6 Sestao River Sestao River 8
7 Real Sociedad III Real Sociedad III 7
8 Balmaseda Balmaseda 5
9 Urgatzi Urgatzi 3
10 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 2
11 JD Somorrostro JD Somorrostro 2
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pasaia KE Pasaia KE 12
2 Urduliz Urduliz 12
3 San Ignacio San Ignacio 10
4 Durango Durango 9
5 Sodupe Sodupe 9
6 Vitoria Vitoria 9
7 Anaitasuna Anaitasuna 9
8 Ariznabarra Ariznabarra 8
9 Basconia Basconia 6
10 Santurtzi Santurtzi 5
11 Lagun Onak Lagun Onak 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Terrassa Terrassa 14
2 Europa Fc Europa Fc 14
3 Castelldefels Castelldefels 10
4 Vilafranca Vilafranca 10
5 Manresa Manresa 10
6 Santfeliuenc Santfeliuenc 10
7 San Cristóbal San Cristóbal 9
8 Igualada Igualada 9
9 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 6
10 Valls Valls 2
11 Montañesa Montañesa 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 14
2 Peralada Peralada 14
3 Sant Andreu Sant Andreu 14
4 Girona II Girona II 11
5 Granollers Granollers 9
6 Grama Grama 9
7 Horta Horta 8
8 Figueres Figueres 7
9 Banyoles Banyoles 3
10 Vilassar Mar Vilassar Mar 3
11 Sants Sants 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Saguntino Saguntino 11
2 Alzira Alzira 10
3 Roda Roda 9
4 Torrent Torrent 8
5 RC Catarroja RC Catarroja 7
6 Benicarló Benicarló 7
7 Vilamarxant Vilamarxant 7
8 Villarreal III Villarreal III 5
9 Acero Acero 5
10 Silla Silla 3
11 Paterna Paterna 3
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Elche II Elche II 13
2 Eldense Eldense 13
3 Hércules II Hércules II 9
4 Intercity Intercity 8
5 Jove Español Jove Español 6
6 Benigànim Benigànim 5
7 Villajoyosa Villajoyosa 5
8 Crevillente Crevillente 4
9 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 4
10 Novelda Novelda 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cristo Atlético Cristo Atlético 14
2 Atlético Astorga Atlético Astorga 13
3 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 11
4 UD Santa Marta UD Santa Marta 9
5 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 8
6 Salamanca II Salamanca II 7
7 Bembibre Bembibre 5
8 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 5
9 Peñaranda Peñaranda 4
10 La Bañeza La Bañeza 3
11 Becerril Campos Becerril Campos 0
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 21
2 Real Ávila Real Ávila 16
3 Mirandés II Mirandés II 9
4 Burgos Promesas Burgos Promesas 8
5 Real Burgos Real Burgos 7
6 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 7
7 La Granja La Granja 6
8 Almazán Almazán 6
9 Arandina Arandina 5
10 Numancia II Numancia II 4
11 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 4
12 Bupolsa Bupolsa 3
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Torreperogil Torreperogil 9
2 Almería II Almería II 8
3 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 8
4 Huétor Tájar Huétor Tájar 6
5 Huétor Vega Huétor Vega 6
6 Maracena Maracena 6
7 Loja Loja 6
8 Mancha Real Mancha Real 5
9 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 4
10 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 3
11 Real Jaén Real Jaén 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Málaga II Málaga II 13
2 Antequera Antequera 12
3 Motril Motril 11
4 Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos 8
5 Vélez Vélez 8
6 El Palo El Palo 8
7 Alhaurín Alhaurín 5
8 Alhaurino Alhaurino 3
9 Melilla CD Melilla CD 2
10 Estepona Estepona 1
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 15
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 10
3 Las Palmas III Las Palmas III 10
4 Unión Viera Unión Viera 9
5 Guía Guía 9
6 Gran Tarajal Gran Tarajal 7
7 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 7
8 La Cuadra La Cuadra 5
9 Lanzarote Lanzarote 3
10 Arucas Arucas 3
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte 13
2 Atlético Victoria Atlético Victoria 13
3 Atlético Paso Atlético Paso 12
4 Mensajero Mensajero 11
5 Tenisca Tenisca 8
6 Tenerife II Tenerife II 7
7 Güímar Güímar 7
8 Buzanada Buzanada 7
9 Vera Vera 5
10 Ibarra Ibarra 3
11 Santa Úrsula Santa Úrsula 2
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.