İspanya Tercera Division - Group 18 Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

İspanya Tercera Division - Group 18
İspanya Tercera Division - Group 18
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
22/11/2020 20:30 MS Huracán Balazote 0-0 La Roda
22/11/2020 19:00 MS Manchego 1-1 Calvo Sotelo
22/11/2020 18:30 MS Manzanares 0-1 Almansa
22/11/2020 14:00 MS Conquense 2-0 Madridejos
22/11/2020 14:00 MS Azuqueca 0-3 Tarancón
15/11/2020 20:00 - Conquense - Azuqueca
15/11/2020 19:00 MS La Roda 2-1 La Solana
15/11/2020 19:00 MS Toledo 2-0 Villacañas
15/11/2020 18:30 MS Madridejos 3-3 Guadalajara
15/11/2020 18:00 MS Albacete II 1-2 Quintanar del Rey
15/11/2020 18:00 MS Atlético Ibañés 1-1 Calvo Sotelo
15/11/2020 18:00 MS Pedroñeras 0-1 Marchamalo
15/11/2020 14:00 MS Almagro 3-1 Manzanares
15/11/2020 13:30 MS Tarancón 2-0 Torrijos
14/11/2020 19:00 MS Almansa 2-3 Huracán Balazote
08/11/2020 19:00 MS Calvo Sotelo 4-1 Almagro
08/11/2020 18:30 Ertelendi La Solana - Manchego
08/11/2020 18:30 MS Torrijos 3-0 Madridejos
08/11/2020 18:15 MS Quintanar del Rey 0-0 Atlético Ibañés
07/11/2020 19:00 - Guadalajara - Pedroñeras
07/11/2020 19:00 MS Villacañas 1-1 Illescas
07/11/2020 18:30 MS Marchamalo 0-1 Toledo
01/11/2020 19:00 MS La Roda 4-0 Manzanares
01/11/2020 19:00 MS Toledo 1-2 Guadalajara
01/11/2020 18:30 MS Madridejos 1-2 Azuqueca
01/11/2020 18:00 MS Atlético Ibañés 0-1 Albacete II
01/11/2020 14:00 MS Almagro 1-1 Quintanar del Rey
01/11/2020 13:30 MS Illescas 0-0 Marchamalo
01/11/2020 03:00 TBD Manchego - Huracán Balazote
31/10/2020 19:00 MS Almansa 1-0 Calvo Sotelo
31/10/2020 19:00 MS Tarancón 1-2 Conquense
31/10/2020 18:30 MS Pedroñeras 1-1 Torrijos


İspanya Tercera Division - Group 18 Puan Durumu

2020/2021 Tercera Division: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Somozas Somozas 16
2 Bergantiños Bergantiños 11
3 Deportivo La Coruña II Deportivo La Coruña II 9
4 Villalbés Villalbés 8
5 Viveiro Viveiro 7
6 Arzúa Arzúa 6
7 Fisterra Fisterra 5
8 Silva Silva 5
9 As Pontes As Pontes 5
10 Polvorín Polvorín 3
11 Paiosaco Paiosaco 3
12 Agrupación Estudiantil Agrupación Estudiantil 2
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 El Palmar El Palmar 9
2 Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 7
3 Águilas Águilas 6
4 Real Murcia II Real Murcia II 4
5 Bullense Bullense 4
6 EDMF Churra EDMF Churra 3
7 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 2
8 SFC Minerva SFC Minerva 1
9 Los Garres Los Garres 1
10 Plus Ultra Plus Ultra 1
11 Olímpico Totana Olímpico Totana 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Arosa Arosa 12
2 Alondras Alondras 10
3 Arenteiro Arenteiro 10
4 Choco Choco 10
5 Barco Barco 10
6 UD Ourense UD Ourense 8
7 Atios Atios 8
8 Estradense Estradense 8
9 Ribadumia Ribadumia 8
10 Ourense CF Ourense CF 4
11 Rápido Bouzas Rápido Bouzas 4
12 Pontellas Pontellas 2
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 12
2 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 6
3 Portmany Portmany 6
4 Manacor Manacor 5
5 Cardassar Cardassar 5
6 Sóller Sóller 5
7 Collerense Collerense 4
8 Constància Constància 4
9 Génova Génova 4
10 Ferriolense Ferriolense 1
11 Felanitx Felanitx 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Xerez Xerez 11
2 AD Ceuta FC AD Ceuta FC 9
3 Lebrijana Lebrijana 9
4 Xerez Deportivo Xerez Deportivo 7
5 Arcos Arcos 7
6 Los Barrios Los Barrios 6
7 Rota Rota 4
8 Conil Conil 4
9 Antoniano Antoniano 3
10 Cabecense Cabecense 1
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mosconia Mosconia 3
2 Caudal Caudal 3
3 Llanera Llanera 3
4 Real Avilés Real Avilés 1
5 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
6 Ceares Ceares 0
7 Navarro Navarro 0
8 Praviano Praviano 0
9 Gijón Industrial Gijón Industrial 0
10 Lenense Lenense 0
11 Vallobín Vallobín 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ciudad de Lucena Ciudad de Lucena 12
2 Utrera Utrera 10
3 San Roque Lepe San Roque Lepe 10
4 Puente Genil Puente Genil 9
5 Gerena Gerena 7
6 Córdoba II Córdoba II 6
7 Castilleja Castilleja 6
8 Sevilla III Sevilla III 4
9 Coria CF Coria CF 3
10 Pozoblanco Pozoblanco 2
11 La Palma La Palma 2
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 L'Entregu L'Entregu 6
2 Siero Siero 3
3 San Martín San Martín 3
4 Urraca Urraca 3
5 Condal Condal 1
6 Real Titánico Real Titánico 1
7 Valdesoto Valdesoto 0
8 Tuilla Tuilla 0
9 Colunga Colunga 0
10 Llanes Llanes 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 El Palmar El Palmar 10
2 Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 10
3 Real Murcia II Real Murcia II 8
4 Águilas Águilas 7
5 Los Garres Los Garres 5
6 Bullense Bullense 4
7 EDMF Churra EDMF Churra 4
8 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 3
9 Olímpico Totana Olímpico Totana 3
10 SFC Minerva SFC Minerva 1
11 Plus Ultra Plus Ultra 1
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Europa Fc Europa Fc 9
2 Terrassa Terrassa 9
3 Igualada Igualada 9
4 Manresa Manresa 6
5 Castelldefels Castelldefels 6
6 San Cristóbal San Cristóbal 4
7 Santfeliuenc Santfeliuenc 4
8 Vilafranca Vilafranca 3
9 Valls Valls 1
10 Montañesa Montañesa 1
11 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 La Unión Atlético La Unión Atlético 11
2 Mar Menor Mar Menor 10
3 Cartagena FC Cartagena FC 9
4 Huércal Overa Huércal Overa 8
5 Deportiva Minera Deportiva Minera 5
6 Racing Murcia Racing Murcia 4
7 Mazarrón FC Mazarrón FC 4
8 Cartagena FC Cartagena FC 2
9 CAP Ciudad de Murcia CAP Ciudad de Murcia 2
10 Muleño Muleño 1
11 Lorca Lorca 1
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Alzira Alzira 6
2 Benicarló Benicarló 6
3 Saguntino Saguntino 5
4 Torrent Torrent 5
5 RC Catarroja RC Catarroja 4
6 Acero Acero 4
7 Silla Silla 3
8 Vilamarxant Vilamarxant 3
9 Villarreal III Villarreal III 2
10 Paterna Paterna 2
11 Roda Roda 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Montijo Montijo 16
2 CD Coria CD Coria 12
3 Moralo Moralo 11
4 Extremadura UD II Extremadura UD II 10
5 Çinto Çinto 5
6 Aceuchal Aceuchal 5
7 Calamonte Calamonte 5
8 Plasencia Plasencia 4
9 Valdivia Valdivia 4
10 Campanario Campanario 1
11 Lobón Lobón 0
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Elche II Elche II 9
2 Eldense Eldense 6
3 Hércules II Hércules II 5
4 Intercity Intercity 4
5 Crevillente Crevillente 4
6 Jove Español Jove Español 3
7 Benigànim Benigànim 2
8 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 1
9 Villajoyosa Villajoyosa 1
10 Novelda Novelda 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 9
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 9
3 Unión Viera Unión Viera 6
4 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 6
5 Guía Guía 6
6 Las Palmas III Las Palmas III 6
7 La Cuadra La Cuadra 4
8 Arucas Arucas 3
9 Lanzarote Lanzarote 3
10 Gran Tarajal Gran Tarajal 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Diocesano Diocesano 15
2 Jerez Jerez 13
3 Miajadas Miajadas 11
4 Cacereño Cacereño 10
5 Azuaga Azuaga 8
6 RCP Valverdeño RCP Valverdeño 8
7 Arroyo Arroyo 6
8 Llerenense Llerenense 4
9 Fuente Cantos Fuente Cantos 3
10 Olivenza Olivenza 3
11 Trujillo Trujillo 2
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Huesca II Huesca II 6
2 Illueca Illueca 5
3 Real Zaragoza II Real Zaragoza II 4
4 Belchite 97 Belchite 97 4
5 Cariñena Cariñena 4
6 Teruel Teruel 3
7 CDJ Tamarite CDJ Tamarite 3
8 Valdefierro Valdefierro 3
9 Binéfar Binéfar 1
10 Atlético Monzón Atlético Monzón 1
11 Fraga Fraga 1
12 San Juan Mozarrifar San Juan Mozarrifar -3
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 7
2 RSD Alcalá RSD Alcalá 4
3 Torrejón Torrejón 4
4 Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón 4
5 Unión Adarve Unión Adarve 4
6 San Fernando Henares San Fernando Henares 3
7 Complutense Complutense 3
8 Flat Earth Flat Earth 3
9 Alcobendas Sport Alcobendas Sport 2
10 Moratalaz Moratalaz 1
11 Villanueva Pardillo Villanueva Pardillo 0
12 Santa Ana Santa Ana 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pamplona Pamplona 6
2 Beti Onak Beti Onak 6
3 San Juan San Juan 5
4 Subiza Subiza 4
5 Valle Egüés Valle Egüés 4
6 River Ega River Ega 3
7 Txantrea Txantrea 2
8 Beti Kozkor Beti Kozkor 1
9 Huarte Huarte 1
10 Burladés Burladés 1
11 Corellano Corellano 1
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Utebo Utebo 7
2 Calamocha Calamocha 6
3 Villanueva CF Villanueva CF 4
4 Barbastro Barbastro 4
5 Sariñena Sariñena 3
6 Épila Épila 3
7 Cuarte Cuarte 3
8 Borja Borja 2
9 Robres Robres 1
10 Sabiñánigo Sabiñánigo 1
11 Brea Brea 1
12 Almudévar Almudévar 1
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ardoi Ardoi 7
2 Peña Sport Peña Sport 6
3 Baztán Baztán 5
4 Cantolagua Cantolagua 4
5 Cirbonero Cirbonero 4
6 Bidezarra Bidezarra 4
7 Peña Azagresa Peña Azagresa 1
8 Lourdes Lourdes 1
9 Cortes Cortes 1
10 Murchante Murchante 1
11 Fontellas Fontellas 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón 14
2 Flat Earth Flat Earth 13
3 Unión Adarve Unión Adarve 12
4 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 12
5 Moratalaz Moratalaz 10
6 Complutense Complutense 10
7 Torrejón Torrejón 9
8 San Fernando Henares San Fernando Henares 7
9 Alcobendas Sport Alcobendas Sport 5
10 RSD Alcalá RSD Alcalá 5
11 Villanueva Pardillo Villanueva Pardillo 0
12 Santa Ana Santa Ana 0
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Agoncillo Agoncillo 4
2 Vianés Vianés 4
3 La Calzada La Calzada 4
4 Berceo Berceo 3
5 Varea Varea 3
6 Comillas Comillas 3
7 Oyonesa Oyonesa 3
8 Anguiano Anguiano 1
9 Villegas Villegas 1
10 Arnedo Arnedo 1
11 Alfaro Alfaro 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Leganés II Leganés II 18
2 Móstoles Móstoles 11
3 Alcorcón II Alcorcón II 10
4 Carabanchel Carabanchel 9
5 El Álamo El Álamo 9
6 AD Parla AD Parla 8
7 Real Aranjuez Real Aranjuez 5
8 Atlético Pinto Atlético Pinto 4
9 Trival Valderas Trival Valderas 2
10 Villaverde-Boetticher Villaverde-Boetticher 1
11 Móstoles CF Móstoles CF 0
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 15
2 Manacor Manacor 11
3 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 9
4 Sóller Sóller 8
5 Collerense Collerense 7
6 Portmany Portmany 6
7 Cardassar Cardassar 6
8 Ferriolense Ferriolense 5
9 Génova Génova 4
10 Constància Constància 4
11 Felanitx Felanitx 3
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD Logroñés II UD Logroñés II 6
2 Racing Rioja Racing Rioja 6
3 Náxara Náxara 6
4 River Ebro River Ebro 6
5 Calahorra II Calahorra II 4
6 Calasancio Calasancio 1
7 Yagüe Yagüe 0
8 Tedeón Tedeón 0
9 Pradejón Pradejón 0
10 Casalarreina Casalarreina 0
11 Alberite Alberite 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Platges Calvià Platges Calvià 16
2 PE Sant Jordi PE Sant Jordi 13
3 Formentera Formentera 12
4 Mallorca II Mallorca II 9
5 San Rafael San Rafael 8
6 Santa Catalina Atlético Santa Catalina Atlético 7
7 Santanyí Santanyí 6
8 Llosetense Llosetense 6
9 Binissalem Binissalem 3
10 Esporles Esporles 3
11 Alcúdia Alcúdia 1
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Albacete II Albacete II 6
2 Huracán Balazote Huracán Balazote 3
3 La Roda La Roda 3
4 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 3
5 Almagro Almagro 3
6 La Solana La Solana 3
7 Almansa Almansa 3
8 Manchego Manchego 1
9 Manzanares Manzanares 1
10 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 0
11 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 San Juan San Juan 9
2 Subiza Subiza 9
3 Beti Kozkor Beti Kozkor 8
4 Beti Onak Beti Onak 7
5 Txantrea Txantrea 6
6 Pamplona Pamplona 6
7 Burladés Burladés 5
8 Huarte Huarte 5
9 Valle Egüés Valle Egüés 4
10 River Ega River Ega 3
11 Corellano Corellano 3
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Conquense Conquense 6
2 Illescas Illescas 4
3 Toledo Toledo 4
4 Tarancón Tarancón 3
5 Marchamalo Marchamalo 3
6 Torrijos Torrijos 3
7 Azuqueca Azuqueca 3
8 Guadalajara Guadalajara 1
9 Villacañas Villacañas 1
10 Pedroñeras Pedroñeras 1
11 Madridejos Madridejos 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ardoi Ardoi 11
2 Cirbonero Cirbonero 9
3 Peña Sport Peña Sport 8
4 Bidezarra Bidezarra 7
5 Baztán Baztán 7
6 Cantolagua Cantolagua 5
7 Fontellas Fontellas 4
8 Cortes Cortes 3
9 Lourdes Lourdes 3
10 Murchante Murchante 3
11 Peña Azagresa Peña Azagresa 2
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mosconia Mosconia 3
2 Caudal Caudal 3
3 Llanera Llanera 3
4 Real Avilés Real Avilés 1
5 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
6 Ceares Ceares 0
7 Navarro Navarro 0
8 Praviano Praviano 0
9 Gijón Industrial Gijón Industrial 0
10 Lenense Lenense 0
11 Vallobín Vallobín 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Vianés Vianés 12
2 Varea Varea 10
3 Alfaro Alfaro 10
4 Comillas Comillas 9
5 La Calzada La Calzada 8
6 Arnedo Arnedo 8
7 Berceo Berceo 7
8 Anguiano Anguiano 7
9 Agoncillo Agoncillo 5
10 Oyonesa Oyonesa 5
11 Villegas Villegas 1
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Siero Siero 3
2 Urraca Urraca 3
3 L'Entregu L'Entregu 3
4 San Martín San Martín 3
5 Condal Condal 1
6 Real Titánico Real Titánico 1
7 Valdesoto Valdesoto 0
8 Tuilla Tuilla 0
9 Colunga Colunga 0
10 Llanes Llanes 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD Logroñés II UD Logroñés II 13
2 Calahorra II Calahorra II 12
3 River Ebro River Ebro 11
4 Racing Rioja Racing Rioja 10
5 Náxara Náxara 9
6 Casalarreina Casalarreina 9
7 Yagüe Yagüe 4
8 Calasancio Calasancio 4
9 Pradejón Pradejón 3
10 Tedeón Tedeón 2
11 Alberite Alberite 1
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Escobedo Escobedo 6
2 Torina Torina 6
3 Tropezón Tropezón 4
4 Castro Castro 3
5 Barreda Barreda 3
6 Solares Solares 1
7 Cartes Cartes 1
8 Guarnizo Guarnizo 1
9 Selaya Selaya 0
10 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 0
11 Vimenor Vimenor 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 La Roda La Roda 10
2 Albacete II Albacete II 9
3 Huracán Balazote Huracán Balazote 8
4 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 8
5 Almagro Almagro 7
6 Almansa Almansa 6
7 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 5
8 Manchego Manchego 3
9 La Solana La Solana 3
10 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 2
11 Manzanares Manzanares 1
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cayón Cayón 6
2 Sámano Sámano 6
3 Racing Santander II Racing Santander II 4
4 Siete Villas Siete Villas 3
5 Atlético Albericia Atlético Albericia 3
6 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 3
7 Textil Escudo Textil Escudo 1
8 Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco 1
9 Bezana Bezana 1
10 Revilla Revilla 0
11 Barquereño Barquereño 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Tarancón Tarancón 12
2 Toledo Toledo 10
3 Marchamalo Marchamalo 7
4 Conquense Conquense 6
5 Torrijos Torrijos 6
6 Illescas Illescas 6
7 Azuqueca Azuqueca 6
8 Guadalajara Guadalajara 5
9 Villacañas Villacañas 2
10 Pedroñeras Pedroñeras 1
11 Madridejos Madridejos 1
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Santutxu Santutxu 6
2 Gernika Gernika 6
3 Balmaseda Balmaseda 4
4 Beasain Beasain 3
5 Deusto Deusto 3
6 Urgatzi Urgatzi 3
7 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 1
8 Tolosa Tolosa 1
9 Sestao River Sestao River 1
10 Real Sociedad III Real Sociedad III 0
11 JD Somorrostro JD Somorrostro 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ceares Ceares 7
2 Caudal Caudal 7
3 Mosconia Mosconia 6
4 Navarro Navarro 6
5 Real Avilés Real Avilés 5
6 Llanera Llanera 3
7 Vallobín Vallobín 3
8 Gijón Industrial Gijón Industrial 1
9 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
10 Praviano Praviano 0
11 Lenense Lenense 0
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
01/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Vitoria Vitoria 4
2 Urduliz Urduliz 4
3 Santurtzi Santurtzi 3
4 Durango Durango 2
5 Anaitasuna Anaitasuna 2
6 Pasaia KE Pasaia KE 2
7 Ariznabarra Ariznabarra 2
8 San Ignacio San Ignacio 2
9 Sodupe Sodupe 1
10 Basconia Basconia 1
11 Lagun Onak Lagun Onak 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 San Martín San Martín 9
2 L'Entregu L'Entregu 9
3 Llanes Llanes 6
4 Real Titánico Real Titánico 4
5 Siero Siero 3
6 Valdesoto Valdesoto 3
7 Tuilla Tuilla 3
8 Urraca Urraca 3
9 Condal Condal 1
10 Colunga Colunga 0
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Igualada Igualada 6
2 Castelldefels Castelldefels 6
3 Terrassa Terrassa 3
4 Vilafranca Vilafranca 3
5 Europa Fc Europa Fc 3
6 San Cristóbal San Cristóbal 3
7 Santfeliuenc Santfeliuenc 3
8 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 0
9 Manresa Manresa 0
10 Montañesa Montañesa 0
11 Valls Valls 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Escobedo Escobedo 10
2 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 7
3 Tropezón Tropezón 7
4 Vimenor Vimenor 6
5 Barreda Barreda 6
6 Torina Torina 6
7 Cartes Cartes 4
8 Castro Castro 4
9 Selaya Selaya 3
10 Solares Solares 2
11 Guarnizo Guarnizo 1
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Girona II Girona II 6
2 Sant Andreu Sant Andreu 6
3 Horta Horta 4
4 Peralada Peralada 4
5 Figueres Figueres 3
6 Granollers Granollers 1
7 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 1
8 Banyoles Banyoles 0
9 Sants Sants 0
10 Grama Grama 0
11 Vilassar Mar Vilassar Mar 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cayón Cayón 12
2 Sámano Sámano 9
3 Racing Santander II Racing Santander II 7
4 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 7
5 Siete Villas Siete Villas 6
6 Textil Escudo Textil Escudo 4
7 Revilla Revilla 4
8 Atlético Albericia Atlético Albericia 3
9 Bezana Bezana 2
10 Barquereño Barquereño 1
11 Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco 1
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Benicarló Benicarló 5
2 RC Catarroja RC Catarroja 4
3 Saguntino Saguntino 4
4 Alzira Alzira 3
5 Silla Silla 3
6 Torrent Torrent 2
7 Villarreal III Villarreal III 1
8 Paterna Paterna 1
9 Roda Roda 0
10 Acero Acero 0
11 Vilamarxant Vilamarxant 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gernika Gernika 16
2 Deusto Deusto 12
3 Beasain Beasain 8
4 Sestao River Sestao River 8
5 Tolosa Tolosa 8
6 Santutxu Santutxu 7
7 Balmaseda Balmaseda 5
8 Real Sociedad III Real Sociedad III 3
9 Urgatzi Urgatzi 3
10 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 2
11 JD Somorrostro JD Somorrostro 2
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Elche II Elche II 6
2 Eldense Eldense 6
3 Crevillente Crevillente 4
4 Jove Español Jove Español 3
5 Hércules II Hércules II 2
6 Benigànim Benigànim 2
7 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 1
8 Intercity Intercity 1
9 Villajoyosa Villajoyosa 1
10 Novelda Novelda 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Urduliz Urduliz 12
2 Pasaia KE Pasaia KE 11
3 San Ignacio San Ignacio 10
4 Ariznabarra Ariznabarra 8
5 Anaitasuna Anaitasuna 8
6 Durango Durango 6
7 Sodupe Sodupe 6
8 Vitoria Vitoria 6
9 Basconia Basconia 5
10 Santurtzi Santurtzi 4
11 Lagun Onak Lagun Onak 1
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Salamanca II Salamanca II 7
2 UD Santa Marta UD Santa Marta 5
3 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 4
4 Atlético Astorga Atlético Astorga 3
5 Cristo Atlético Cristo Atlético 3
6 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 3
7 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 3
8 La Bañeza La Bañeza 1
9 Bembibre Bembibre 1
10 Peñaranda Peñaranda 1
11 Becerril Campos Becerril Campos 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Terrassa Terrassa 13
2 Europa Fc Europa Fc 13
3 Castelldefels Castelldefels 10
4 Igualada Igualada 9
5 Vilafranca Vilafranca 7
6 Manresa Manresa 7
7 Santfeliuenc Santfeliuenc 7
8 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 6
9 San Cristóbal San Cristóbal 6
10 Valls Valls 2
11 Montañesa Montañesa 1
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 9
2 Real Ávila Real Ávila 6
3 Numancia II Numancia II 3
4 Real Burgos Real Burgos 3
5 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 3
6 Mirandés II Mirandés II 3
7 Burgos Promesas Burgos Promesas 0
8 La Granja La Granja 0
9 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 0
10 Almazán Almazán 0
11 Arandina Arandina 0
12 Bupolsa Bupolsa 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Sant Andreu Sant Andreu 13
2 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 11
3 Peralada Peralada 11
4 Girona II Girona II 10
5 Horta Horta 8
6 Granollers Granollers 6
7 Grama Grama 6
8 Figueres Figueres 4
9 Banyoles Banyoles 3
10 Vilassar Mar Vilassar Mar 3
11 Sants Sants 1
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Maracena Maracena 4
2 Huétor Tájar Huétor Tájar 4
3 Loja Loja 3
4 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 1
5 Torreperogil Torreperogil 1
6 Mancha Real Mancha Real 1
7 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 1
8 Real Jaén Real Jaén 1
9 Almería II Almería II 1
10 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 0
11 Huétor Vega Huétor Vega 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Alzira Alzira 9
2 Saguntino Saguntino 8
3 RC Catarroja RC Catarroja 7
4 Benicarló Benicarló 7
5 Vilamarxant Vilamarxant 7
6 Roda Roda 6
7 Torrent Torrent 5
8 Acero Acero 5
9 Villarreal III Villarreal III 4
10 Silla Silla 3
11 Paterna Paterna 3
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Antequera Antequera 6
2 El Palo El Palo 6
3 Vélez Vélez 4
4 Motril Motril 4
5 Málaga II Málaga II 3
6 Alhaurino Alhaurino 2
7 Melilla CD Melilla CD 2
8 Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos 1
9 Alhaurín Alhaurín 1
10 Estepona Estepona 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Unión Viera Unión Viera 6
2 UD San Fernando UD San Fernando 6
3 Panadería Pulido Panadería Pulido 6
4 Guía Guía 6
5 La Cuadra La Cuadra 4
6 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 3
7 Las Palmas III Las Palmas III 3
8 Gran Tarajal Gran Tarajal 1
9 Lanzarote Lanzarote 0
10 Arucas Arucas 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Eldense Eldense 12
2 Elche II Elche II 10
3 Intercity Intercity 7
4 Jove Español Jove Español 6
5 Hércules II Hércules II 6
6 Crevillente Crevillente 4
7 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 4
8 Benigànim Benigànim 2
9 Villajoyosa Villajoyosa 2
10 Novelda Novelda 1
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte 9
2 Atlético Victoria Atlético Victoria 6
3 Tenerife II Tenerife II 4
4 Mensajero Mensajero 4
5 Ibarra Ibarra 3
6 Buzanada Buzanada 3
7 Güímar Güímar 3
8 Tenisca Tenisca 2
9 Atlético Paso Atlético Paso 1
10 Santa Úrsula Santa Úrsula 1
11 Vera Vera 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cristo Atlético Cristo Atlético 13
2 Atlético Astorga Atlético Astorga 12
3 UD Santa Marta UD Santa Marta 8
4 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 8
5 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 7
6 Salamanca II Salamanca II 7
7 Bembibre Bembibre 5
8 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 4
9 Peñaranda Peñaranda 4
10 La Bañeza La Bañeza 2
11 Becerril Campos Becerril Campos 0
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 18
2 Real Ávila Real Ávila 13
3 Real Burgos Real Burgos 7
4 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 7
5 La Granja La Granja 6
6 Mirandés II Mirandés II 6
7 Almazán Almazán 6
8 Arandina Arandina 5
9 Burgos Promesas Burgos Promesas 5
10 Numancia II Numancia II 4
11 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 1
12 Bupolsa Bupolsa 0
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Torreperogil Torreperogil 8
2 Almería II Almería II 7
3 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 7
4 Loja Loja 6
5 Mancha Real Mancha Real 5
6 Huétor Vega Huétor Vega 5
7 Huétor Tájar Huétor Tájar 4
8 Maracena Maracena 4
9 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 3
10 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 2
11 Real Jaén Real Jaén 1
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Motril Motril 11
2 Málaga II Málaga II 10
3 Antequera Antequera 9
4 El Palo El Palo 8
5 Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos 5
6 Alhaurín Alhaurín 5
7 Vélez Vélez 5
8 Alhaurino Alhaurino 3
9 Melilla CD Melilla CD 2
10 Estepona Estepona 1
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 12
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 10
3 Unión Viera Unión Viera 9
4 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 7
5 Las Palmas III Las Palmas III 7
6 Guía Guía 6
7 La Cuadra La Cuadra 5
8 Gran Tarajal Gran Tarajal 4
9 Lanzarote Lanzarote 3
10 Arucas Arucas 3
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte 10
2 Atlético Victoria Atlético Victoria 10
3 Atlético Paso Atlético Paso 9
4 Tenisca Tenisca 8
5 Mensajero Mensajero 8
6 Tenerife II Tenerife II 7
7 Güímar Güímar 7
8 Buzanada Buzanada 7
9 Ibarra Ibarra 3
10 Santa Úrsula Santa Úrsula 2
11 Vera Vera 2
22/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.