İspanya Tercera Division - Group 4 Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

İspanya Tercera Division - Group 4
İspanya Tercera Division - Group 4
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
25/11/2020 22:00 MS Santutxu 0-0 Real Sociedad III
22/11/2020 20:00 Ertelendi Balmaseda - Sestao River
22/11/2020 19:00 MS Vitoria 1-1 Durango
22/11/2020 13:30 MS JD Somorrostro 0-2 Tolosa
22/11/2020 13:30 MS Basconia 2-3 San Ignacio
21/11/2020 20:00 MS Urduliz 3-3 Sodupe
21/11/2020 19:00 MS Beasain 2-1 Deusto
21/11/2020 18:30 MS Aurrerá Ondarroa 3-4 Gernika
21/11/2020 18:30 MS Santurtzi 0-1 Pasaia KE
21/11/2020 18:00 MS Urgatzi 1-3 Real Sociedad III
21/11/2020 18:00 MS Lagun Onak 0-1 Anaitasuna
18/11/2020 22:00 MS Gernika 4-0 Santutxu
15/11/2020 18:30 MS Tolosa 0-0 Santutxu
15/11/2020 18:30 MS Anaitasuna 0-3 Urduliz
15/11/2020 14:00 MS San Ignacio 2-1 Santurtzi
15/11/2020 13:30 - Real Sociedad III - JD Somorrostro
14/11/2020 20:00 MS Durango 0-1 Ariznabarra
14/11/2020 19:30 MS Sestao River 4-0 Aurrerá Ondarroa
14/11/2020 19:30 MS Deusto 2-1 Balmaseda
14/11/2020 19:30 MS Sodupe 0-0 Vitoria
14/11/2020 19:00 MS Gernika 3-1 Urgatzi
14/11/2020 18:30 MS Pasaia KE 3-1 Lagun Onak
08/11/2020 14:00 MS Ariznabarra 1-3 Sodupe
08/11/2020 13:15 MS Santurtzi 1-1 Basconia
07/11/2020 20:30 MS JD Somorrostro 1-1 Gernika
07/11/2020 20:00 MS Urduliz 1-0 Pasaia KE
07/11/2020 19:00 MS Urgatzi 0-3 Sestao River
07/11/2020 19:00 MS Aurrerá Ondarroa 0-1 Deusto
07/11/2020 19:00 MS Balmaseda 1-1 Beasain
07/11/2020 19:00 MS Vitoria 0-1 Anaitasuna
07/11/2020 19:00 MS Lagun Onak 2-2 San Ignacio
01/11/2020 19:00 MS Sodupe 0-2 Durango
01/11/2020 19:00 MS Basconia 3-0 Lagun Onak
01/11/2020 13:30 MS Sestao River 0-0 JD Somorrostro
01/11/2020 13:00 MS Real Sociedad III 1-3 Tolosa
31/10/2020 20:30 MS Deusto 2-0 Urgatzi
31/10/2020 19:00 MS Beasain 0-0 Aurrerá Ondarroa
31/10/2020 18:30 MS Anaitasuna 1-2 Ariznabarra
31/10/2020 18:30 MS Pasaia KE 1-0 Vitoria
31/10/2020 18:00 MS San Ignacio 0-0 Urduliz
28/10/2020 22:00 MS Basconia 0-2 Vitoria


İspanya Tercera Division - Group 4 Puan Durumu

2020/2021 Tercera Division: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Somozas Somozas 16
2 Bergantiños Bergantiños 11
3 Deportivo La Coruña II Deportivo La Coruña II 9
4 Villalbés Villalbés 8
5 Viveiro Viveiro 7
6 Arzúa Arzúa 6
7 Fisterra Fisterra 5
8 Silva Silva 5
9 As Pontes As Pontes 5
10 Polvorín Polvorín 3
11 Paiosaco Paiosaco 3
12 Agrupación Estudiantil Agrupación Estudiantil 2
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 El Palmar El Palmar 9
2 Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 7
3 Águilas Águilas 6
4 Real Murcia II Real Murcia II 4
5 Bullense Bullense 4
6 EDMF Churra EDMF Churra 3
7 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 2
8 SFC Minerva SFC Minerva 1
9 Los Garres Los Garres 1
10 Plus Ultra Plus Ultra 1
11 Olímpico Totana Olímpico Totana 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Arosa Arosa 12
2 Alondras Alondras 10
3 Arenteiro Arenteiro 10
4 Choco Choco 10
5 Barco Barco 10
6 UD Ourense UD Ourense 8
7 Atios Atios 8
8 Estradense Estradense 8
9 Ribadumia Ribadumia 8
10 Ourense CF Ourense CF 4
11 Rápido Bouzas Rápido Bouzas 4
12 Pontellas Pontellas 2
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 12
2 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 6
3 Portmany Portmany 6
4 Manacor Manacor 5
5 Cardassar Cardassar 5
6 Sóller Sóller 5
7 Collerense Collerense 4
8 Constància Constància 4
9 Génova Génova 4
10 Ferriolense Ferriolense 1
11 Felanitx Felanitx 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Xerez Xerez 11
2 AD Ceuta FC AD Ceuta FC 9
3 Lebrijana Lebrijana 9
4 Xerez Deportivo Xerez Deportivo 7
5 Arcos Arcos 7
6 Los Barrios Los Barrios 6
7 Rota Rota 4
8 Conil Conil 4
9 Antoniano Antoniano 3
10 Cabecense Cabecense 1
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mosconia Mosconia 3
2 Caudal Caudal 3
3 Llanera Llanera 3
4 Real Avilés Real Avilés 1
5 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
6 Ceares Ceares 0
7 Navarro Navarro 0
8 Praviano Praviano 0
9 Gijón Industrial Gijón Industrial 0
10 Lenense Lenense 0
11 Vallobín Vallobín 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 San Roque Lepe San Roque Lepe 13
2 Ciudad de Lucena Ciudad de Lucena 12
3 Utrera Utrera 10
4 Puente Genil Puente Genil 9
5 Gerena Gerena 7
6 Córdoba II Córdoba II 6
7 Castilleja Castilleja 6
8 Sevilla III Sevilla III 4
9 Coria CF Coria CF 3
10 Pozoblanco Pozoblanco 2
11 La Palma La Palma 2
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 L'Entregu L'Entregu 6
2 Siero Siero 3
3 San Martín San Martín 3
4 Urraca Urraca 3
5 Condal Condal 1
6 Real Titánico Real Titánico 1
7 Valdesoto Valdesoto 0
8 Tuilla Tuilla 0
9 Colunga Colunga 0
10 Llanes Llanes 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 El Palmar El Palmar 10
2 Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 10
3 Águilas Águilas 8
4 Real Murcia II Real Murcia II 8
5 Los Garres Los Garres 5
6 Bullense Bullense 5
7 EDMF Churra EDMF Churra 5
8 SFC Minerva SFC Minerva 4
9 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 4
10 Olímpico Totana Olímpico Totana 3
11 Plus Ultra Plus Ultra 1
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Europa Fc Europa Fc 9
2 Terrassa Terrassa 9
3 Igualada Igualada 9
4 Manresa Manresa 6
5 Castelldefels Castelldefels 6
6 San Cristóbal San Cristóbal 4
7 Santfeliuenc Santfeliuenc 4
8 Vilafranca Vilafranca 3
9 Valls Valls 1
10 Montañesa Montañesa 1
11 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mar Menor Mar Menor 13
2 La Unión Atlético La Unión Atlético 11
3 Cartagena FC Cartagena FC 10
4 Huércal Overa Huércal Overa 8
5 Mazarrón FC Mazarrón FC 7
6 Deportiva Minera Deportiva Minera 6
7 Racing Murcia Racing Murcia 4
8 Cartagena FC Cartagena FC 2
9 CAP Ciudad de Murcia CAP Ciudad de Murcia 2
10 Muleño Muleño 1
11 Lorca Lorca 1
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Alzira Alzira 6
2 Benicarló Benicarló 6
3 Saguntino Saguntino 5
4 Torrent Torrent 5
5 RC Catarroja RC Catarroja 4
6 Acero Acero 4
7 Silla Silla 3
8 Vilamarxant Vilamarxant 3
9 Villarreal III Villarreal III 2
10 Paterna Paterna 2
11 Roda Roda 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Montijo Montijo 16
2 CD Coria CD Coria 12
3 Moralo Moralo 11
4 Extremadura UD II Extremadura UD II 10
5 Çinto Çinto 5
6 Aceuchal Aceuchal 5
7 Calamonte Calamonte 5
8 Plasencia Plasencia 4
9 Valdivia Valdivia 4
10 Campanario Campanario 1
11 Lobón Lobón 0
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Elche II Elche II 9
2 Eldense Eldense 6
3 Hércules II Hércules II 5
4 Intercity Intercity 4
5 Crevillente Crevillente 4
6 Jove Español Jove Español 3
7 Benigànim Benigànim 2
8 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 1
9 Villajoyosa Villajoyosa 1
10 Novelda Novelda 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 9
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 9
3 Unión Viera Unión Viera 6
4 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 6
5 Guía Guía 6
6 Las Palmas III Las Palmas III 6
7 La Cuadra La Cuadra 4
8 Arucas Arucas 3
9 Lanzarote Lanzarote 3
10 Gran Tarajal Gran Tarajal 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Diocesano Diocesano 15
2 Jerez Jerez 13
3 Miajadas Miajadas 11
4 Cacereño Cacereño 10
5 Azuaga Azuaga 8
6 RCP Valverdeño RCP Valverdeño 8
7 Arroyo Arroyo 6
8 Llerenense Llerenense 4
9 Fuente Cantos Fuente Cantos 3
10 Olivenza Olivenza 3
11 Trujillo Trujillo 2
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Real Zaragoza II Real Zaragoza II 7
2 Huesca II Huesca II 6
3 Illueca Illueca 5
4 Belchite 97 Belchite 97 4
5 Cariñena Cariñena 4
6 Teruel Teruel 3
7 CDJ Tamarite CDJ Tamarite 3
8 Valdefierro Valdefierro 3
9 Binéfar Binéfar 1
10 Atlético Monzón Atlético Monzón 1
11 Fraga Fraga 1
12 San Juan Mozarrifar San Juan Mozarrifar -3
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 7
2 RSD Alcalá RSD Alcalá 4
3 Torrejón Torrejón 4
4 Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón 4
5 Unión Adarve Unión Adarve 4
6 San Fernando Henares San Fernando Henares 3
7 Complutense Complutense 3
8 Flat Earth Flat Earth 3
9 Alcobendas Sport Alcobendas Sport 2
10 Moratalaz Moratalaz 1
11 Villanueva Pardillo Villanueva Pardillo 0
12 Santa Ana Santa Ana 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pamplona Pamplona 6
2 Beti Onak Beti Onak 6
3 San Juan San Juan 5
4 Subiza Subiza 4
5 Valle Egüés Valle Egüés 4
6 River Ega River Ega 3
7 Txantrea Txantrea 2
8 Beti Kozkor Beti Kozkor 1
9 Huarte Huarte 1
10 Burladés Burladés 1
11 Corellano Corellano 1
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Utebo Utebo 7
2 Calamocha Calamocha 6
3 Villanueva CF Villanueva CF 4
4 Barbastro Barbastro 4
5 Sariñena Sariñena 3
6 Épila Épila 3
7 Cuarte Cuarte 3
8 Borja Borja 2
9 Robres Robres 1
10 Sabiñánigo Sabiñánigo 1
11 Brea Brea 1
12 Almudévar Almudévar 1
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ardoi Ardoi 7
2 Peña Sport Peña Sport 6
3 Baztán Baztán 5
4 Cantolagua Cantolagua 4
5 Cirbonero Cirbonero 4
6 Bidezarra Bidezarra 4
7 Peña Azagresa Peña Azagresa 1
8 Lourdes Lourdes 1
9 Cortes Cortes 1
10 Murchante Murchante 1
11 Fontellas Fontellas 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón 14
2 Flat Earth Flat Earth 13
3 Unión Adarve Unión Adarve 12
4 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 12
5 Moratalaz Moratalaz 10
6 Complutense Complutense 10
7 Torrejón Torrejón 9
8 San Fernando Henares San Fernando Henares 7
9 Alcobendas Sport Alcobendas Sport 5
10 RSD Alcalá RSD Alcalá 5
11 Villanueva Pardillo Villanueva Pardillo 0
12 Santa Ana Santa Ana 0
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Agoncillo Agoncillo 4
2 Vianés Vianés 4
3 La Calzada La Calzada 4
4 Berceo Berceo 3
5 Varea Varea 3
6 Comillas Comillas 3
7 Oyonesa Oyonesa 3
8 Anguiano Anguiano 1
9 Villegas Villegas 1
10 Arnedo Arnedo 1
11 Alfaro Alfaro 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Leganés II Leganés II 18
2 Móstoles Móstoles 11
3 Alcorcón II Alcorcón II 10
4 Carabanchel Carabanchel 9
5 El Álamo El Álamo 9
6 AD Parla AD Parla 8
7 Real Aranjuez Real Aranjuez 5
8 Atlético Pinto Atlético Pinto 4
9 Trival Valderas Trival Valderas 2
10 Villaverde-Boetticher Villaverde-Boetticher 1
11 Móstoles CF Móstoles CF 0
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 15
2 Manacor Manacor 11
3 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 9
4 Sóller Sóller 8
5 Collerense Collerense 7
6 Portmany Portmany 6
7 Cardassar Cardassar 6
8 Ferriolense Ferriolense 5
9 Génova Génova 4
10 Constància Constància 4
11 Felanitx Felanitx 3
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD Logroñés II UD Logroñés II 6
2 Racing Rioja Racing Rioja 6
3 Náxara Náxara 6
4 River Ebro River Ebro 6
5 Calahorra II Calahorra II 4
6 Calasancio Calasancio 1
7 Yagüe Yagüe 0
8 Tedeón Tedeón 0
9 Pradejón Pradejón 0
10 Casalarreina Casalarreina 0
11 Alberite Alberite 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Platges Calvià Platges Calvià 16
2 PE Sant Jordi PE Sant Jordi 13
3 Formentera Formentera 12
4 Mallorca II Mallorca II 9
5 San Rafael San Rafael 8
6 Santa Catalina Atlético Santa Catalina Atlético 7
7 Santanyí Santanyí 6
8 Llosetense Llosetense 6
9 Binissalem Binissalem 3
10 Esporles Esporles 3
11 Alcúdia Alcúdia 1
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Albacete II Albacete II 6
2 Huracán Balazote Huracán Balazote 3
3 La Roda La Roda 3
4 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 3
5 Almagro Almagro 3
6 La Solana La Solana 3
7 Almansa Almansa 3
8 Manchego Manchego 1
9 Manzanares Manzanares 1
10 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 0
11 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 San Juan San Juan 9
2 Subiza Subiza 9
3 Beti Kozkor Beti Kozkor 8
4 Beti Onak Beti Onak 7
5 Txantrea Txantrea 6
6 Pamplona Pamplona 6
7 Burladés Burladés 5
8 Huarte Huarte 5
9 Valle Egüés Valle Egüés 4
10 River Ega River Ega 3
11 Corellano Corellano 3
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Conquense Conquense 6
2 Illescas Illescas 4
3 Toledo Toledo 4
4 Tarancón Tarancón 3
5 Marchamalo Marchamalo 3
6 Torrijos Torrijos 3
7 Azuqueca Azuqueca 3
8 Guadalajara Guadalajara 1
9 Villacañas Villacañas 1
10 Pedroñeras Pedroñeras 1
11 Madridejos Madridejos 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ardoi Ardoi 11
2 Cirbonero Cirbonero 9
3 Peña Sport Peña Sport 8
4 Bidezarra Bidezarra 7
5 Baztán Baztán 7
6 Cantolagua Cantolagua 5
7 Fontellas Fontellas 4
8 Cortes Cortes 3
9 Lourdes Lourdes 3
10 Murchante Murchante 3
11 Peña Azagresa Peña Azagresa 2
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mosconia Mosconia 3
2 Caudal Caudal 3
3 Llanera Llanera 3
4 Real Avilés Real Avilés 1
5 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
6 Ceares Ceares 0
7 Navarro Navarro 0
8 Praviano Praviano 0
9 Gijón Industrial Gijón Industrial 0
10 Lenense Lenense 0
11 Vallobín Vallobín 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Vianés Vianés 12
2 Varea Varea 10
3 Alfaro Alfaro 10
4 Comillas Comillas 9
5 La Calzada La Calzada 8
6 Arnedo Arnedo 8
7 Berceo Berceo 7
8 Anguiano Anguiano 7
9 Agoncillo Agoncillo 5
10 Oyonesa Oyonesa 5
11 Villegas Villegas 1
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Siero Siero 3
2 Urraca Urraca 3
3 L'Entregu L'Entregu 3
4 San Martín San Martín 3
5 Condal Condal 1
6 Real Titánico Real Titánico 1
7 Valdesoto Valdesoto 0
8 Tuilla Tuilla 0
9 Colunga Colunga 0
10 Llanes Llanes 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD Logroñés II UD Logroñés II 13
2 Calahorra II Calahorra II 12
3 River Ebro River Ebro 11
4 Racing Rioja Racing Rioja 10
5 Náxara Náxara 9
6 Casalarreina Casalarreina 9
7 Yagüe Yagüe 4
8 Calasancio Calasancio 4
9 Pradejón Pradejón 3
10 Tedeón Tedeón 2
11 Alberite Alberite 1
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Escobedo Escobedo 6
2 Torina Torina 6
3 Tropezón Tropezón 4
4 Castro Castro 3
5 Barreda Barreda 3
6 Solares Solares 1
7 Cartes Cartes 1
8 Guarnizo Guarnizo 1
9 Selaya Selaya 0
10 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 0
11 Vimenor Vimenor 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 La Roda La Roda 10
2 Albacete II Albacete II 9
3 Huracán Balazote Huracán Balazote 8
4 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 8
5 Almagro Almagro 7
6 Almansa Almansa 6
7 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 5
8 Manchego Manchego 3
9 La Solana La Solana 3
10 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 2
11 Manzanares Manzanares 1
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cayón Cayón 6
2 Sámano Sámano 6
3 Racing Santander II Racing Santander II 4
4 Siete Villas Siete Villas 3
5 Atlético Albericia Atlético Albericia 3
6 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 3
7 Textil Escudo Textil Escudo 1
8 Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco 1
9 Bezana Bezana 1
10 Revilla Revilla 0
11 Barquereño Barquereño 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Tarancón Tarancón 12
2 Toledo Toledo 10
3 Guadalajara Guadalajara 8
4 Marchamalo Marchamalo 7
5 Conquense Conquense 6
6 Torrijos Torrijos 6
7 Illescas Illescas 6
8 Azuqueca Azuqueca 6
9 Villacañas Villacañas 2
10 Madridejos Madridejos 1
11 Pedroñeras Pedroñeras 1
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Santutxu Santutxu 6
2 Gernika Gernika 6
3 Balmaseda Balmaseda 4
4 Beasain Beasain 3
5 Deusto Deusto 3
6 Urgatzi Urgatzi 3
7 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 1
8 Tolosa Tolosa 1
9 Sestao River Sestao River 1
10 Real Sociedad III Real Sociedad III 0
11 JD Somorrostro JD Somorrostro 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ceares Ceares 10
2 Real Avilés Real Avilés 8
3 Caudal Caudal 8
4 Mosconia Mosconia 6
5 Navarro Navarro 6
6 Llanera Llanera 3
7 Vallobín Vallobín 3
8 Gijón Industrial Gijón Industrial 1
9 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
10 Lenense Lenense 1
11 Praviano Praviano 0
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Vitoria Vitoria 4
2 Urduliz Urduliz 4
3 Santurtzi Santurtzi 3
4 Durango Durango 2
5 Anaitasuna Anaitasuna 2
6 Pasaia KE Pasaia KE 2
7 Ariznabarra Ariznabarra 2
8 San Ignacio San Ignacio 2
9 Sodupe Sodupe 1
10 Basconia Basconia 1
11 Lagun Onak Lagun Onak 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 San Martín San Martín 9
2 L'Entregu L'Entregu 9
3 Llanes Llanes 6
4 Real Titánico Real Titánico 4
5 Siero Siero 3
6 Valdesoto Valdesoto 3
7 Tuilla Tuilla 3
8 Urraca Urraca 3
9 Condal Condal 1
10 Colunga Colunga 0
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Igualada Igualada 6
2 Castelldefels Castelldefels 6
3 Terrassa Terrassa 3
4 Vilafranca Vilafranca 3
5 Europa Fc Europa Fc 3
6 San Cristóbal San Cristóbal 3
7 Santfeliuenc Santfeliuenc 3
8 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 0
9 Manresa Manresa 0
10 Montañesa Montañesa 0
11 Valls Valls 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Escobedo Escobedo 10
2 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 7
3 Tropezón Tropezón 7
4 Vimenor Vimenor 6
5 Barreda Barreda 6
6 Torina Torina 6
7 Cartes Cartes 4
8 Castro Castro 4
9 Selaya Selaya 3
10 Solares Solares 2
11 Guarnizo Guarnizo 1
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Girona II Girona II 6
2 Sant Andreu Sant Andreu 6
3 Horta Horta 4
4 Peralada Peralada 4
5 Figueres Figueres 3
6 Granollers Granollers 1
7 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 1
8 Banyoles Banyoles 0
9 Sants Sants 0
10 Grama Grama 0
11 Vilassar Mar Vilassar Mar 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cayón Cayón 12
2 Sámano Sámano 9
3 Racing Santander II Racing Santander II 7
4 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 7
5 Siete Villas Siete Villas 6
6 Textil Escudo Textil Escudo 4
7 Revilla Revilla 4
8 Atlético Albericia Atlético Albericia 3
9 Bezana Bezana 2
10 Barquereño Barquereño 1
11 Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco 1
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Benicarló Benicarló 5
2 RC Catarroja RC Catarroja 4
3 Saguntino Saguntino 4
4 Alzira Alzira 3
5 Silla Silla 3
6 Torrent Torrent 2
7 Villarreal III Villarreal III 1
8 Paterna Paterna 1
9 Roda Roda 0
10 Acero Acero 0
11 Vilamarxant Vilamarxant 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gernika Gernika 16
2 Deusto Deusto 12
3 Beasain Beasain 8
4 Sestao River Sestao River 8
5 Tolosa Tolosa 8
6 Santutxu Santutxu 7
7 Balmaseda Balmaseda 5
8 Real Sociedad III Real Sociedad III 3
9 Urgatzi Urgatzi 3
10 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 2
11 JD Somorrostro JD Somorrostro 2
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Elche II Elche II 6
2 Eldense Eldense 6
3 Crevillente Crevillente 4
4 Jove Español Jove Español 3
5 Hércules II Hércules II 2
6 Benigànim Benigànim 2
7 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 1
8 Intercity Intercity 1
9 Villajoyosa Villajoyosa 1
10 Novelda Novelda 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Urduliz Urduliz 12
2 Pasaia KE Pasaia KE 11
3 San Ignacio San Ignacio 10
4 Ariznabarra Ariznabarra 8
5 Anaitasuna Anaitasuna 8
6 Durango Durango 6
7 Sodupe Sodupe 6
8 Vitoria Vitoria 6
9 Basconia Basconia 5
10 Santurtzi Santurtzi 4
11 Lagun Onak Lagun Onak 1
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Salamanca II Salamanca II 7
2 UD Santa Marta UD Santa Marta 5
3 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 4
4 Atlético Astorga Atlético Astorga 3
5 Cristo Atlético Cristo Atlético 3
6 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 3
7 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 3
8 La Bañeza La Bañeza 1
9 Bembibre Bembibre 1
10 Peñaranda Peñaranda 1
11 Becerril Campos Becerril Campos 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Terrassa Terrassa 13
2 Europa Fc Europa Fc 13
3 Castelldefels Castelldefels 10
4 Igualada Igualada 9
5 Vilafranca Vilafranca 7
6 Manresa Manresa 7
7 Santfeliuenc Santfeliuenc 7
8 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 6
9 San Cristóbal San Cristóbal 6
10 Valls Valls 2
11 Montañesa Montañesa 1
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 9
2 Real Ávila Real Ávila 6
3 Numancia II Numancia II 3
4 Real Burgos Real Burgos 3
5 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 3
6 Mirandés II Mirandés II 3
7 Burgos Promesas Burgos Promesas 0
8 La Granja La Granja 0
9 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 0
10 Almazán Almazán 0
11 Arandina Arandina 0
12 Bupolsa Bupolsa 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Sant Andreu Sant Andreu 13
2 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 11
3 Peralada Peralada 11
4 Girona II Girona II 10
5 Horta Horta 8
6 Granollers Granollers 6
7 Grama Grama 6
8 Figueres Figueres 4
9 Banyoles Banyoles 3
10 Vilassar Mar Vilassar Mar 3
11 Sants Sants 1
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Maracena Maracena 4
2 Huétor Tájar Huétor Tájar 4
3 Loja Loja 3
4 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 1
5 Torreperogil Torreperogil 1
6 Mancha Real Mancha Real 1
7 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 1
8 Real Jaén Real Jaén 1
9 Almería II Almería II 1
10 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 0
11 Huétor Vega Huétor Vega 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Alzira Alzira 9
2 Saguntino Saguntino 8
3 RC Catarroja RC Catarroja 7
4 Benicarló Benicarló 7
5 Vilamarxant Vilamarxant 7
6 Roda Roda 6
7 Torrent Torrent 5
8 Acero Acero 5
9 Villarreal III Villarreal III 4
10 Silla Silla 3
11 Paterna Paterna 3
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Antequera Antequera 6
2 El Palo El Palo 6
3 Vélez Vélez 4
4 Motril Motril 4
5 Málaga II Málaga II 3
6 Alhaurino Alhaurino 2
7 Melilla CD Melilla CD 2
8 Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos 1
9 Alhaurín Alhaurín 1
10 Estepona Estepona 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Unión Viera Unión Viera 6
2 UD San Fernando UD San Fernando 6
3 Panadería Pulido Panadería Pulido 6
4 Guía Guía 6
5 La Cuadra La Cuadra 4
6 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 3
7 Las Palmas III Las Palmas III 3
8 Gran Tarajal Gran Tarajal 1
9 Lanzarote Lanzarote 0
10 Arucas Arucas 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Eldense Eldense 12
2 Elche II Elche II 10
3 Intercity Intercity 7
4 Jove Español Jove Español 6
5 Hércules II Hércules II 6
6 Crevillente Crevillente 4
7 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 4
8 Benigànim Benigànim 2
9 Villajoyosa Villajoyosa 2
10 Novelda Novelda 1
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte 9
2 Atlético Victoria Atlético Victoria 6
3 Tenerife II Tenerife II 4
4 Mensajero Mensajero 4
5 Ibarra Ibarra 3
6 Buzanada Buzanada 3
7 Güímar Güímar 3
8 Tenisca Tenisca 2
9 Atlético Paso Atlético Paso 1
10 Santa Úrsula Santa Úrsula 1
11 Vera Vera 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cristo Atlético Cristo Atlético 13
2 Atlético Astorga Atlético Astorga 12
3 UD Santa Marta UD Santa Marta 8
4 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 8
5 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 7
6 Salamanca II Salamanca II 7
7 Bembibre Bembibre 5
8 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 4
9 Peñaranda Peñaranda 4
10 La Bañeza La Bañeza 2
11 Becerril Campos Becerril Campos 0
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 18
2 Real Ávila Real Ávila 13
3 Real Burgos Real Burgos 7
4 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 7
5 La Granja La Granja 6
6 Mirandés II Mirandés II 6
7 Almazán Almazán 6
8 Arandina Arandina 5
9 Burgos Promesas Burgos Promesas 5
10 Numancia II Numancia II 4
11 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 1
12 Bupolsa Bupolsa 0
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Torreperogil Torreperogil 8
2 Almería II Almería II 7
3 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 7
4 Loja Loja 6
5 Mancha Real Mancha Real 5
6 Huétor Tájar Huétor Tájar 5
7 Huétor Vega Huétor Vega 5
8 Maracena Maracena 5
9 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 3
10 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 2
11 Real Jaén Real Jaén 1
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Motril Motril 11
2 Málaga II Málaga II 10
3 Antequera Antequera 9
4 El Palo El Palo 8
5 Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos 5
6 Alhaurín Alhaurín 5
7 Vélez Vélez 5
8 Alhaurino Alhaurino 3
9 Melilla CD Melilla CD 2
10 Estepona Estepona 1
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 12
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 10
3 Unión Viera Unión Viera 9
4 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 7
5 Las Palmas III Las Palmas III 7
6 Guía Guía 6
7 La Cuadra La Cuadra 5
8 Gran Tarajal Gran Tarajal 4
9 Lanzarote Lanzarote 3
10 Arucas Arucas 3
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte 10
2 Atlético Victoria Atlético Victoria 10
3 Atlético Paso Atlético Paso 9
4 Tenisca Tenisca 8
5 Mensajero Mensajero 8
6 Tenerife II Tenerife II 7
7 Güímar Güímar 7
8 Buzanada Buzanada 7
9 Ibarra Ibarra 3
10 Santa Úrsula Santa Úrsula 2
11 Vera Vera 2
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.