İspanya Tercera Division - Group 5 Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

İspanya Tercera Division - Group 5
İspanya Tercera Division - Group 5
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:00 MS San Cristóbal 1-0 Igualada
28/02/2021 14:00 MS Europa Fc 2-2 Terrassa
28/02/2021 14:00 MS Pobla Mafumet 1-1 Manresa
28/02/2021 14:00 MS Girona II 2-1 Sant Andreu
28/02/2021 14:00 MS Granollers 0-0 Banyoles
28/02/2021 14:00 MS Figueres 1-2 Sants
28/02/2021 13:45 MS Grama 1-0 Peralada
27/02/2021 20:00 MS Cerdanyola del Vallès 2-0 Horta
27/02/2021 19:00 MS Vilafranca 1-0 Valls
25/02/2021 22:15 MS Vilassar Mar 0-1 Granollers
25/02/2021 22:00 MS Sants 1-0 Grama
24/02/2021 20:00 Ertelendi Santfeliuenc - Montañesa
21/02/2021 19:00 MS Sants 1-3 Cerdanyola del Vallès
21/02/2021 18:30 MS Valls 0-1 Europa Fc
21/02/2021 18:30 MS Peralada 0-0 Girona II
21/02/2021 14:00 MS Castelldefels 0-0 San Cristóbal
21/02/2021 14:00 MS Manresa 1-1 Vilafranca
21/02/2021 14:00 MS Montañesa 0-1 Pobla Mafumet
21/02/2021 14:00 MS Horta 3-4 Granollers
21/02/2021 14:00 MS Banyoles 1-3 Grama
21/02/2021 14:00 MS Terrassa 1-0 Santfeliuenc
21/02/2021 14:00 MS Vilassar Mar 2-1 Figueres
17/02/2021 21:30 MS Igualada 0-0 Montañesa
17/02/2021 21:30 MS Girona II 3-0 Sants
14/02/2021 19:00 MS Igualada 1-2 Castelldefels
14/02/2021 14:00 MS Europa Fc 1-0 Manresa
14/02/2021 14:00 MS Girona II 2-0 Banyoles
14/02/2021 14:00 MS Granollers 2-1 Sants
14/02/2021 14:00 - Cerdanyola del Vallès - Vilassar Mar
14/02/2021 14:00 MS Sant Andreu 0-0 Peralada
14/02/2021 13:45 MS Grama 2-0 Horta
13/02/2021 20:00 MS Santfeliuenc 1-0 Valls
13/02/2021 20:00 MS San Cristóbal 0-0 Terrassa
13/02/2021 19:00 MS Vilafranca 7-0 Montañesa
07/02/2021 20:00 Ertelendi Montañesa - Europa Fc
07/02/2021 19:00 MS Terrassa 1-0 Igualada
07/02/2021 18:30 MS Valls 0-1 San Cristóbal
07/02/2021 14:00 MS Manresa 1-1 Santfeliuenc
07/02/2021 14:00 MS Pobla Mafumet 2-2 Vilafranca
07/02/2021 14:00 MS Horta 1-2 Girona II
07/02/2021 14:00 MS Banyoles 3-1 Sant Andreu
07/02/2021 14:00 MS Figueres 1-1 Cerdanyola del Vallès
03/02/2021 21:00 MS Santfeliuenc 1-2 Vilafranca
31/01/2021 19:00 MS Igualada 0-1 Valls
31/01/2021 18:30 MS Peralada 1-0 Banyoles
31/01/2021 14:00 MS Castelldefels 0-1 Terrassa
31/01/2021 14:00 MS San Cristóbal 0-0 Manresa
31/01/2021 14:00 MS Europa Fc 1-4 Pobla Mafumet
31/01/2021 14:00 MS Granollers 0-0 Figueres
31/01/2021 14:00 MS Sant Andreu 1-1 Horta
31/01/2021 13:45 MS Grama 0-0 Vilassar Mar


İspanya Tercera Division - Group 5 Puan Durumu

2020/2021 Tercera Division: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Bergantiños Bergantiños 41
2 Somozas Somozas 34
3 Polvorín Polvorín 32
4 Villalbés Villalbés 28
5 Arzúa Arzúa 26
6 Viveiro Viveiro 24
7 Deportivo La Coruña II Deportivo La Coruña II 22
8 Silva Silva 20
9 Fisterra Fisterra 16
10 Agrupación Estudiantil Agrupación Estudiantil 16
11 As Pontes As Pontes 15
12 Paiosaco Paiosaco 10
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 El Palmar El Palmar 9
2 Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 7
3 Águilas Águilas 6
4 Real Murcia II Real Murcia II 4
5 Bullense Bullense 4
6 EDMF Churra EDMF Churra 3
7 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 2
8 SFC Minerva SFC Minerva 1
9 Los Garres Los Garres 1
10 Plus Ultra Plus Ultra 1
11 Olímpico Totana Olímpico Totana 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Teruel Teruel 34
2 Huesca II Huesca II 32
3 Illueca Illueca 27
4 Real Zaragoza II Real Zaragoza II 23
5 Cariñena Cariñena 23
6 CDJ Tamarite CDJ Tamarite 23
7 Belchite 97 Belchite 97 22
8 Binéfar Binéfar 21
9 Atlético Monzón Atlético Monzón 20
10 Valdefierro Valdefierro 17
11 Fraga Fraga 12
12 San Juan Mozarrifar San Juan Mozarrifar 0
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Arenteiro Arenteiro 39
2 Arosa Arosa 34
3 Choco Choco 25
4 Rápido Bouzas Rápido Bouzas 25
5 Alondras Alondras 24
6 Estradense Estradense 24
7 Barco Barco 23
8 UD Ourense UD Ourense 22
9 Ribadumia Ribadumia 21
10 Ourense CF Ourense CF 20
11 Atios Atios 20
12 Pontellas Pontellas 7
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 12
2 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 6
3 Portmany Portmany 6
4 Manacor Manacor 5
5 Cardassar Cardassar 5
6 Sóller Sóller 5
7 Collerense Collerense 4
8 Constància Constància 4
9 Génova Génova 4
10 Ferriolense Ferriolense 1
11 Felanitx Felanitx 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
16/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Brea Brea 37
2 Cuarte Cuarte 30
3 Utebo Utebo 26
4 Calamocha Calamocha 24
5 Borja Borja 23
6 Robres Robres 21
7 Barbastro Barbastro 20
8 Sariñena Sariñena 19
9 Épila Épila 18
10 Villanueva CF Villanueva CF 17
11 Almudévar Almudévar 14
12 Sabiñánigo Sabiñánigo 10
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Xerez Xerez 28
2 Xerez Deportivo Xerez Deportivo 27
3 Los Barrios Los Barrios 22
4 AD Ceuta FC AD Ceuta FC 19
5 Rota Rota 17
6 Conil Conil 16
7 Arcos Arcos 16
8 Cabecense Cabecense 15
9 Lebrijana Lebrijana 13
10 Antoniano Antoniano 13
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 El Palmar El Palmar 9
2 Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 7
3 Águilas Águilas 6
4 Real Murcia II Real Murcia II 4
5 Bullense Bullense 4
6 EDMF Churra EDMF Churra 3
7 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 2
8 SFC Minerva SFC Minerva 1
9 Los Garres Los Garres 1
10 Plus Ultra Plus Ultra 1
11 Olímpico Totana Olímpico Totana 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mosconia Mosconia 3
2 Caudal Caudal 3
3 Llanera Llanera 3
4 Real Avilés Real Avilés 1
5 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
6 Ceares Ceares 0
7 Navarro Navarro 0
8 Praviano Praviano 0
9 Gijón Industrial Gijón Industrial 0
10 Lenense Lenense 0
11 Vallobín Vallobín 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Unión Adarve Unión Adarve 32
2 Flat Earth Flat Earth 28
3 Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón 26
4 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 26
5 Moratalaz Moratalaz 22
6 Torrejón Torrejón 20
7 Complutense Complutense 19
8 RSD Alcalá RSD Alcalá 18
9 Alcobendas Sport Alcobendas Sport 18
10 San Fernando Henares San Fernando Henares 14
11 Villanueva Pardillo Villanueva Pardillo 11
12 Santa Ana Santa Ana 8
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ciudad de Lucena Ciudad de Lucena 33
2 San Roque Lepe San Roque Lepe 33
3 Córdoba II Córdoba II 24
4 Puente Genil Puente Genil 22
5 Sevilla III Sevilla III 22
6 Utrera Utrera 21
7 Pozoblanco Pozoblanco 20
8 Gerena Gerena 20
9 Castilleja Castilleja 14
10 Coria CF Coria CF 14
11 La Palma La Palma 10
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 La Unión Atlético La Unión Atlético 8
2 Huércal Overa Huércal Overa 5
3 Racing Murcia Racing Murcia 4
4 Mar Menor Mar Menor 4
5 Cartagena FC Cartagena FC 3
6 Cartagena FC Cartagena FC 2
7 CAP Ciudad de Murcia CAP Ciudad de Murcia 2
8 Mazarrón FC Mazarrón FC 2
9 Deportiva Minera Deportiva Minera 2
10 Muleño Muleño 0
11 Lorca Lorca 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
16/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 L'Entregu L'Entregu 6
2 Siero Siero 3
3 San Martín San Martín 3
4 Urraca Urraca 3
5 Condal Condal 1
6 Real Titánico Real Titánico 1
7 Valdesoto Valdesoto 0
8 Tuilla Tuilla 0
9 Colunga Colunga 0
10 Llanes Llanes 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Leganés II Leganés II 31
2 Móstoles Móstoles 28
3 Alcorcón II Alcorcón II 23
4 Carabanchel Carabanchel 19
5 AD Parla AD Parla 18
6 Real Aranjuez Real Aranjuez 15
7 Atlético Pinto Atlético Pinto 14
8 El Álamo El Álamo 13
9 Trival Valderas Trival Valderas 8
10 Villaverde-Boetticher Villaverde-Boetticher 8
11 Móstoles CF Móstoles CF 7
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 34
2 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 28
3 Manacor Manacor 25
4 Portmany Portmany 21
5 Collerense Collerense 20
6 Constància Constància 19
7 Sóller Sóller 16
8 Felanitx Felanitx 12
9 Cardassar Cardassar 12
10 Ferriolense Ferriolense 10
11 Génova Génova 9
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 38
2 Águilas Águilas 34
3 Real Murcia II Real Murcia II 34
4 Los Garres Los Garres 24
5 Bullense Bullense 21
6 SFC Minerva SFC Minerva 20
7 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 19
8 El Palmar El Palmar 19
9 Olímpico Totana Olímpico Totana 17
10 EDMF Churra EDMF Churra 14
11 Plus Ultra Plus Ultra 5
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Montijo Montijo 12
2 Moralo Moralo 10
3 CD Coria CD Coria 6
4 Extremadura UD II Extremadura UD II 6
5 Çinto Çinto 5
6 Aceuchal Aceuchal 5
7 Calamonte Calamonte 4
8 Plasencia Plasencia 1
9 Campanario Campanario 1
10 Lobón Lobón 0
11 Valdivia Valdivia 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Europa Fc Europa Fc 9
2 Terrassa Terrassa 9
3 Igualada Igualada 9
4 Manresa Manresa 6
5 Castelldefels Castelldefels 6
6 San Cristóbal San Cristóbal 4
7 Santfeliuenc Santfeliuenc 4
8 Vilafranca Vilafranca 3
9 Valls Valls 1
10 Montañesa Montañesa 1
11 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Platges Calvià Platges Calvià 31
2 Mallorca II Mallorca II 25
3 Formentera Formentera 23
4 Santanyí Santanyí 23
5 PE Sant Jordi PE Sant Jordi 22
6 Llosetense Llosetense 17
7 Binissalem Binissalem 13
8 Santa Catalina Atlético Santa Catalina Atlético 12
9 San Rafael San Rafael 11
10 Alcúdia Alcúdia 11
11 Esporles Esporles 7
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mar Menor Mar Menor 37
2 Cartagena FC Cartagena FC 34
3 La Unión Atlético La Unión Atlético 30
4 Racing Murcia Racing Murcia 29
5 Mazarrón FC Mazarrón FC 23
6 Cartagena FC Cartagena FC 23
7 CAP Ciudad de Murcia CAP Ciudad de Murcia 19
8 Deportiva Minera Deportiva Minera 17
9 Huércal Overa Huércal Overa 16
10 Muleño Muleño 15
11 Lorca Lorca 1
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Montijo Montijo 16
2 CD Coria CD Coria 16
3 Moralo Moralo 14
4 Extremadura UD II Extremadura UD II 13
5 Plasencia Plasencia 8
6 Çinto Çinto 5
7 Aceuchal Aceuchal 5
8 Calamonte Calamonte 5
9 Valdivia Valdivia 5
10 Lobón Lobón 1
11 Campanario Campanario 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
16/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Alzira Alzira 6
2 Benicarló Benicarló 6
3 Saguntino Saguntino 5
4 Torrent Torrent 5
5 RC Catarroja RC Catarroja 4
6 Acero Acero 4
7 Silla Silla 3
8 Vilamarxant Vilamarxant 3
9 Villarreal III Villarreal III 2
10 Paterna Paterna 2
11 Roda Roda 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Montijo Montijo 42
2 CD Coria CD Coria 41
3 Moralo Moralo 38
4 Extremadura UD II Extremadura UD II 31
5 Plasencia Plasencia 24
6 Aceuchal Aceuchal 20
7 Calamonte Calamonte 19
8 Çinto Çinto 12
9 Lobón Lobón 12
10 Valdivia Valdivia 12
11 Campanario Campanario 9
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 San Juan San Juan 24
2 Huarte Huarte 23
3 Beti Kozkor Beti Kozkor 23
4 Pamplona Pamplona 22
5 Valle Egüés Valle Egüés 21
6 Beti Onak Beti Onak 18
7 Burladés Burladés 17
8 Subiza Subiza 17
9 Corellano Corellano 14
10 Txantrea Txantrea 12
11 River Ega River Ega 11
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Teruel Teruel 3
2 Valdefierro Valdefierro 3
3 Cariñena Cariñena 3
4 Real Zaragoza II Real Zaragoza II 1
5 Binéfar Binéfar 1
6 Atlético Monzón Atlético Monzón 1
7 Illueca Illueca 1
8 Fraga Fraga 0
9 Huesca II Huesca II 0
10 Belchite 97 Belchite 97 0
11 CDJ Tamarite CDJ Tamarite 0
12 San Juan Mozarrifar San Juan Mozarrifar -3
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Elche II Elche II 9
2 Eldense Eldense 6
3 Hércules II Hércules II 5
4 Intercity Intercity 4
5 Crevillente Crevillente 4
6 Jove Español Jove Español 3
7 Benigànim Benigànim 2
8 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 1
9 Villajoyosa Villajoyosa 1
10 Novelda Novelda 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 9
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 9
3 Unión Viera Unión Viera 6
4 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 6
5 Guía Guía 6
6 Las Palmas III Las Palmas III 6
7 La Cuadra La Cuadra 4
8 Arucas Arucas 3
9 Lanzarote Lanzarote 3
10 Gran Tarajal Gran Tarajal 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cacereño Cacereño 44
2 Jerez Jerez 36
3 Diocesano Diocesano 35
4 Miajadas Miajadas 26
5 Azuaga Azuaga 22
6 RCP Valverdeño RCP Valverdeño 19
7 Arroyo Arroyo 18
8 Llerenense Llerenense 18
9 Olivenza Olivenza 17
10 Trujillo Trujillo 15
11 Fuente Cantos Fuente Cantos 9
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Peña Sport Peña Sport 33
2 Ardoi Ardoi 29
3 Cirbonero Cirbonero 22
4 Peña Azagresa Peña Azagresa 21
5 Cantolagua Cantolagua 20
6 Fontellas Fontellas 20
7 Bidezarra Bidezarra 15
8 Baztán Baztán 15
9 Cortes Cortes 14
10 Murchante Murchante 13
11 Lourdes Lourdes 12
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Villanueva CF Villanueva CF 3
2 Cuarte Cuarte 3
3 Utebo Utebo 3
4 Sabiñánigo Sabiñánigo 1
5 Épila Épila 1
6 Barbastro Barbastro 0
7 Brea Brea 0
8 Robres Robres 0
9 Sariñena Sariñena 0
10 Borja Borja 0
11 Calamocha Calamocha 0
12 Almudévar Almudévar 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón 15
2 Unión Adarve Unión Adarve 15
3 Flat Earth Flat Earth 14
4 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 13
5 Moratalaz Moratalaz 11
6 Complutense Complutense 11
7 Torrejón Torrejón 10
8 San Fernando Henares San Fernando Henares 7
9 RSD Alcalá RSD Alcalá 6
10 Alcobendas Sport Alcobendas Sport 5
11 Santa Ana Santa Ana 1
12 Villanueva Pardillo Villanueva Pardillo 0
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Varea Varea 33
2 Anguiano Anguiano 30
3 Arnedo Arnedo 26
4 Alfaro Alfaro 26
5 Oyonesa Oyonesa 22
6 Comillas Comillas 20
7 Agoncillo Agoncillo 18
8 La Calzada La Calzada 18
9 Vianés Vianés 18
10 Berceo Berceo 11
11 Villegas Villegas 2
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Teruel Teruel 40
2 Huesca II Huesca II 38
3 Illueca Illueca 30
4 Real Zaragoza II Real Zaragoza II 28
5 Binéfar Binéfar 28
6 Belchite 97 Belchite 97 28
7 Cariñena Cariñena 26
8 CDJ Tamarite CDJ Tamarite 24
9 Atlético Monzón Atlético Monzón 24
10 Valdefierro Valdefierro 18
11 Fraga Fraga 18
12 San Juan Mozarrifar San Juan Mozarrifar 0
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Leganés II Leganés II 19
2 Alcorcón II Alcorcón II 13
3 Móstoles Móstoles 12
4 El Álamo El Álamo 10
5 Carabanchel Carabanchel 9
6 AD Parla AD Parla 8
7 Atlético Pinto Atlético Pinto 7
8 Real Aranjuez Real Aranjuez 5
9 Villaverde-Boetticher Villaverde-Boetticher 4
10 Trival Valderas Trival Valderas 3
11 Móstoles CF Móstoles CF 0
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 18
2 Manacor Manacor 14
3 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 9
4 Collerense Collerense 8
5 Sóller Sóller 8
6 Cardassar Cardassar 7
7 Constància Constància 7
8 Portmany Portmany 6
9 Ferriolense Ferriolense 5
10 Génova Génova 5
11 Felanitx Felanitx 4
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Racing Rioja Racing Rioja 33
2 Náxara Náxara 30
3 Calahorra II Calahorra II 25
4 UD Logroñés II UD Logroñés II 24
5 Yagüe Yagüe 24
6 River Ebro River Ebro 19
7 Casalarreina Casalarreina 12
8 Calasancio Calasancio 12
9 Tedeón Tedeón 10
10 Alberite Alberite 10
11 Pradejón Pradejón 7
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Brea Brea 38
2 Cuarte Cuarte 35
3 Utebo Utebo 28
4 Calamocha Calamocha 28
5 Borja Borja 27
6 Barbastro Barbastro 27
7 Sariñena Sariñena 26
8 Robres Robres 23
9 Épila Épila 20
10 Villanueva CF Villanueva CF 18
11 Almudévar Almudévar 18
12 Sabiñánigo Sabiñánigo 11
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Leganés II Leganés II 12
2 Móstoles Móstoles 8
3 Carabanchel Carabanchel 8
4 Alcorcón II Alcorcón II 7
5 El Álamo El Álamo 6
6 AD Parla AD Parla 5
7 Real Aranjuez Real Aranjuez 5
8 Atlético Pinto Atlético Pinto 1
9 Trival Valderas Trival Valderas 1
10 Villaverde-Boetticher Villaverde-Boetticher 1
11 Móstoles CF Móstoles CF 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Platges Calvià Platges Calvià 16
2 PE Sant Jordi PE Sant Jordi 16
3 Formentera Formentera 12
4 Mallorca II Mallorca II 10
5 Santanyí Santanyí 9
6 San Rafael San Rafael 9
7 Llosetense Llosetense 9
8 Santa Catalina Atlético Santa Catalina Atlético 8
9 Binissalem Binissalem 3
10 Esporles Esporles 3
11 Alcúdia Alcúdia 2
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Albacete II Albacete II 34
2 Manchego Manchego 26
3 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 23
4 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 23
5 La Roda La Roda 22
6 Huracán Balazote Huracán Balazote 15
7 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 15
8 Manzanares Manzanares 13
9 La Solana La Solana 12
10 Almansa Almansa 12
11 Almagro Almagro 11
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Unión Adarve Unión Adarve 35
2 Moratalaz Moratalaz 32
3 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 31
4 Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón 29
5 Flat Earth Flat Earth 29
6 Complutense Complutense 23
7 Torrejón Torrejón 22
8 RSD Alcalá RSD Alcalá 22
9 Alcobendas Sport Alcobendas Sport 18
10 San Fernando Henares San Fernando Henares 16
11 Villanueva Pardillo Villanueva Pardillo 15
12 Santa Ana Santa Ana 8
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Platges Calvià Platges Calvià 12
2 Mallorca II Mallorca II 9
3 PE Sant Jordi PE Sant Jordi 9
4 Formentera Formentera 6
5 Llosetense Llosetense 6
6 Santa Catalina Atlético Santa Catalina Atlético 4
7 San Rafael San Rafael 4
8 Santanyí Santanyí 3
9 Binissalem Binissalem 3
10 Esporles Esporles 1
11 Alcúdia Alcúdia 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Huarte Huarte 11
2 Beti Onak Beti Onak 10
3 San Juan San Juan 10
4 Subiza Subiza 10
5 Beti Kozkor Beti Kozkor 9
6 Txantrea Txantrea 7
7 Pamplona Pamplona 7
8 Burladés Burladés 5
9 Valle Egüés Valle Egüés 5
10 Corellano Corellano 3
11 River Ega River Ega 3
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Marchamalo Marchamalo 32
2 Tarancón Tarancón 25
3 Guadalajara Guadalajara 24
4 Toledo Toledo 23
5 Villacañas Villacañas 23
6 Torrijos Torrijos 21
7 Azuqueca Azuqueca 21
8 Conquense Conquense 19
9 Illescas Illescas 15
10 Madridejos Madridejos 11
11 Pedroñeras Pedroñeras 9
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Móstoles Móstoles 37
2 Leganés II Leganés II 35
3 Alcorcón II Alcorcón II 27
4 AD Parla AD Parla 21
5 Carabanchel Carabanchel 20
6 Atlético Pinto Atlético Pinto 20
7 Real Aranjuez Real Aranjuez 15
8 El Álamo El Álamo 15
9 Villaverde-Boetticher Villaverde-Boetticher 14
10 Trival Valderas Trival Valderas 13
11 Móstoles CF Móstoles CF 10
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 35
2 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 34
3 Manacor Manacor 27
4 Constància Constància 25
5 Collerense Collerense 23
6 Portmany Portmany 22
7 Sóller Sóller 19
8 Felanitx Felanitx 15
9 Cardassar Cardassar 15
10 Ferriolense Ferriolense 10
11 Génova Génova 9
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ardoi Ardoi 12
2 Peña Sport Peña Sport 12
3 Cantolagua Cantolagua 9
4 Cirbonero Cirbonero 9
5 Bidezarra Bidezarra 8
6 Baztán Baztán 7
7 Cortes Cortes 6
8 Murchante Murchante 6
9 Peña Azagresa Peña Azagresa 5
10 Fontellas Fontellas 4
11 Lourdes Lourdes 3
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ceares Ceares 36
2 Real Avilés Real Avilés 30
3 Llanera Llanera 29
4 Caudal Caudal 28
5 Navarro Navarro 21
6 Praviano Praviano 20
7 Gijón Industrial Gijón Industrial 17
8 Mosconia Mosconia 17
9 Lenense Lenense 16
10 Vallobín Vallobín 11
11 Avilés Stadium Avilés Stadium 7
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Platges Calvià Platges Calvià 35
2 Formentera Formentera 30
3 Mallorca II Mallorca II 28
4 PE Sant Jordi PE Sant Jordi 28
5 Santanyí Santanyí 26
6 Llosetense Llosetense 18
7 San Rafael San Rafael 14
8 Binissalem Binissalem 14
9 Santa Catalina Atlético Santa Catalina Atlético 13
10 Alcúdia Alcúdia 12
11 Esporles Esporles 7
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ardoi Ardoi 8
2 Cirbonero Cirbonero 8
3 Bidezarra Bidezarra 7
4 Peña Sport Peña Sport 7
5 Baztán Baztán 6
6 Cantolagua Cantolagua 5
7 Fontellas Fontellas 3
8 Cortes Cortes 2
9 Lourdes Lourdes 2
10 Murchante Murchante 2
11 Peña Azagresa Peña Azagresa 1
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Varea Varea 13
2 Comillas Comillas 12
3 Vianés Vianés 12
4 Alfaro Alfaro 10
5 Anguiano Anguiano 10
6 La Calzada La Calzada 8
7 Arnedo Arnedo 8
8 Oyonesa Oyonesa 8
9 Berceo Berceo 7
10 Agoncillo Agoncillo 5
11 Villegas Villegas 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 L'Entregu L'Entregu 31
2 San Martín San Martín 26
3 Tuilla Tuilla 24
4 Llanes Llanes 21
5 Condal Condal 18
6 Urraca Urraca 17
7 Real Titánico Real Titánico 17
8 Colunga Colunga 12
9 Valdesoto Valdesoto 11
10 Siero Siero 10
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 San Juan San Juan 30
2 Huarte Huarte 24
3 Beti Kozkor Beti Kozkor 24
4 Pamplona Pamplona 23
5 Valle Egüés Valle Egüés 23
6 Burladés Burladés 20
7 Beti Onak Beti Onak 19
8 Subiza Subiza 19
9 Corellano Corellano 18
10 Txantrea Txantrea 13
11 River Ega River Ega 13
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD Logroñés II UD Logroñés II 16
2 Racing Rioja Racing Rioja 13
3 Calahorra II Calahorra II 12
4 River Ebro River Ebro 11
5 Náxara Náxara 9
6 Casalarreina Casalarreina 9
7 Yagüe Yagüe 7
8 Calasancio Calasancio 4
9 Alberite Alberite 4
10 Pradejón Pradejón 3
11 Tedeón Tedeón 2
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
16/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Tropezón Tropezón 37
2 Escobedo Escobedo 32
3 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 28
4 Vimenor Vimenor 21
5 Castro Castro 20
6 Selaya Selaya 20
7 Cartes Cartes 18
8 Barreda Barreda 17
9 Torina Torina 12
10 Guarnizo Guarnizo 10
11 Solares Solares 8
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Peña Sport Peña Sport 39
2 Ardoi Ardoi 30
3 Cantolagua Cantolagua 24
4 Peña Azagresa Peña Azagresa 24
5 Cirbonero Cirbonero 22
6 Fontellas Fontellas 20
7 Murchante Murchante 19
8 Bidezarra Bidezarra 18
9 Cortes Cortes 18
10 Baztán Baztán 16
11 Lourdes Lourdes 12
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD Logroñés II UD Logroñés II 10
2 River Ebro River Ebro 10
3 Calahorra II Calahorra II 8
4 Náxara Náxara 8
5 Racing Rioja Racing Rioja 7
6 Calasancio Calasancio 4
7 Casalarreina Casalarreina 3
8 Tedeón Tedeón 2
9 Pradejón Pradejón 2
10 Yagüe Yagüe 0
11 Alberite Alberite 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Huracán Balazote Huracán Balazote 11
2 La Roda La Roda 10
3 Albacete II Albacete II 9
4 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 8
5 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 8
6 Almansa Almansa 7
7 Almagro Almagro 7
8 La Solana La Solana 4
9 Manchego Manchego 3
10 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 2
11 Manzanares Manzanares 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cayón Cayón 35
2 Racing Santander II Racing Santander II 33
3 Siete Villas Siete Villas 30
4 Sámano Sámano 30
5 Textil Escudo Textil Escudo 25
6 Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco 13
7 Bezana Bezana 13
8 Revilla Revilla 12
9 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 12
10 Atlético Albericia Atlético Albericia 11
11 Barquereño Barquereño 9
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Anguiano Anguiano 36
2 Alfaro Alfaro 35
3 Varea Varea 34
4 Arnedo Arnedo 27
5 La Calzada La Calzada 24
6 Oyonesa Oyonesa 22
7 Agoncillo Agoncillo 21
8 Comillas Comillas 20
9 Vianés Vianés 19
10 Berceo Berceo 12
11 Villegas Villegas 2
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Albacete II Albacete II 9
2 La Roda La Roda 6
3 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 5
4 Huracán Balazote Huracán Balazote 4
5 Almagro Almagro 4
6 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 3
7 La Solana La Solana 3
8 Almansa Almansa 3
9 Manchego Manchego 2
10 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 1
11 Manzanares Manzanares 1
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Real Avilés Real Avilés 11
2 Caudal Caudal 11
3 Ceares Ceares 10
4 Mosconia Mosconia 6
5 Llanera Llanera 6
6 Vallobín Vallobín 6
7 Navarro Navarro 6
8 Gijón Industrial Gijón Industrial 4
9 Lenense Lenense 4
10 Praviano Praviano 3
11 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gernika Gernika 37
2 Sestao River Sestao River 32
3 Real Sociedad III Real Sociedad III 32
4 Deusto Deusto 32
5 Beasain Beasain 23
6 Santutxu Santutxu 22
7 Tolosa Tolosa 16
8 Balmaseda Balmaseda 14
9 JD Somorrostro JD Somorrostro 13
10 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 11
11 Urgatzi Urgatzi 6
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Racing Rioja Racing Rioja 36
2 UD Logroñés II UD Logroñés II 33
3 Náxara Náxara 33
4 Yagüe Yagüe 27
5 Calahorra II Calahorra II 25
6 River Ebro River Ebro 23
7 Casalarreina Casalarreina 16
8 Tedeón Tedeón 16
9 Calasancio Calasancio 12
10 Pradejón Pradejón 10
11 Alberite Alberite 10
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Toledo Toledo 7
2 Conquense Conquense 6
3 Torrijos Torrijos 6
4 Azuqueca Azuqueca 6
5 Illescas Illescas 6
6 Guadalajara Guadalajara 4
7 Marchamalo Marchamalo 4
8 Tarancón Tarancón 3
9 Villacañas Villacañas 2
10 Pedroñeras Pedroñeras 1
11 Madridejos Madridejos 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 San Martín San Martín 12
2 Llanes Llanes 9
3 L'Entregu L'Entregu 9
4 Siero Siero 6
5 Tuilla Tuilla 6
6 Real Titánico Real Titánico 4
7 Valdesoto Valdesoto 3
8 Urraca Urraca 3
9 Condal Condal 1
10 Colunga Colunga 0
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pasaia KE Pasaia KE 31
2 Urduliz Urduliz 28
3 Anaitasuna Anaitasuna 23
4 Vitoria Vitoria 22
5 San Ignacio San Ignacio 21
6 Basconia Basconia 19
7 Durango Durango 19
8 Sodupe Sodupe 17
9 Ariznabarra Ariznabarra 15
10 Santurtzi Santurtzi 13
11 Lagun Onak Lagun Onak 9
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 35
2 Albacete II Albacete II 35
3 Manchego Manchego 28
4 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 23
5 La Roda La Roda 23
6 Huracán Balazote Huracán Balazote 22
7 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 17
8 Almansa Almansa 16
9 La Solana La Solana 15
10 Manzanares Manzanares 15
11 Almagro Almagro 11
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mosconia Mosconia 3
2 Caudal Caudal 3
3 Llanera Llanera 3
4 Navarro Navarro 3
5 Real Avilés Real Avilés 1
6 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
7 Ceares Ceares 0
8 Praviano Praviano 0
9 Gijón Industrial Gijón Industrial 0
10 Lenense Lenense 0
11 Vallobín Vallobín 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Escobedo Escobedo 11
2 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 9
3 Tropezón Tropezón 8
4 Cartes Cartes 7
5 Vimenor Vimenor 7
6 Torina Torina 7
7 Barreda Barreda 6
8 Selaya Selaya 6
9 Castro Castro 5
10 Solares Solares 3
11 Guarnizo Guarnizo 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Europa Fc Europa Fc 28
2 Terrassa Terrassa 27
3 Vilafranca Vilafranca 26
4 San Cristóbal San Cristóbal 24
5 Manresa Manresa 23
6 Castelldefels Castelldefels 18
7 Santfeliuenc Santfeliuenc 18
8 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 17
9 Igualada Igualada 11
10 Valls Valls 10
11 Montañesa Montañesa 6
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Marchamalo Marchamalo 38
2 Guadalajara Guadalajara 30
3 Toledo Toledo 26
4 Tarancón Tarancón 25
5 Torrijos Torrijos 25
6 Villacañas Villacañas 23
7 Azuqueca Azuqueca 21
8 Conquense Conquense 20
9 Illescas Illescas 18
10 Madridejos Madridejos 14
11 Pedroñeras Pedroñeras 12
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 L'Entregu L'Entregu 6
2 Siero Siero 3
3 San Martín San Martín 3
4 Urraca Urraca 3
5 Condal Condal 1
6 Real Titánico Real Titánico 1
7 Valdesoto Valdesoto 0
8 Tuilla Tuilla 0
9 Colunga Colunga 0
10 Llanes Llanes 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cayón Cayón 15
2 Racing Santander II Racing Santander II 10
3 Sámano Sámano 10
4 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 8
5 Textil Escudo Textil Escudo 7
6 Siete Villas Siete Villas 6
7 Bezana Bezana 5
8 Revilla Revilla 4
9 Atlético Albericia Atlético Albericia 3
10 Barquereño Barquereño 1
11 Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 26
2 Girona II Girona II 25
3 Sant Andreu Sant Andreu 25
4 Vilassar Mar Vilassar Mar 22
5 Peralada Peralada 20
6 Granollers Granollers 19
7 Figueres Figueres 18
8 Grama Grama 17
9 Horta Horta 12
10 Banyoles Banyoles 11
11 Sants Sants 11
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ceares Ceares 40
2 Caudal Caudal 38
3 Real Avilés Real Avilés 36
4 Llanera Llanera 31
5 Praviano Praviano 21
6 Gijón Industrial Gijón Industrial 21
7 Navarro Navarro 21
8 Lenense Lenense 19
9 Mosconia Mosconia 17
10 Vallobín Vallobín 11
11 Avilés Stadium Avilés Stadium 9
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Escobedo Escobedo 6
2 Torina Torina 6
3 Tropezón Tropezón 4
4 Castro Castro 3
5 Barreda Barreda 3
6 Solares Solares 1
7 Cartes Cartes 1
8 Guarnizo Guarnizo 1
9 Selaya Selaya 0
10 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 0
11 Vimenor Vimenor 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gernika Gernika 19
2 Deusto Deusto 12
3 Beasain Beasain 11
4 Tolosa Tolosa 11
5 Santutxu Santutxu 11
6 Sestao River Sestao River 8
7 Real Sociedad III Real Sociedad III 7
8 Balmaseda Balmaseda 5
9 Urgatzi Urgatzi 3
10 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 2
11 JD Somorrostro JD Somorrostro 2
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Alzira Alzira 31
2 Roda Roda 23
3 Saguntino Saguntino 19
4 Torrent Torrent 18
5 Villarreal III Villarreal III 17
6 Silla Silla 15
7 RC Catarroja RC Catarroja 15
8 Benicarló Benicarló 15
9 Paterna Paterna 14
10 Acero Acero 13
11 Vilamarxant Vilamarxant 12
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 L'Entregu L'Entregu 34
2 San Martín San Martín 30
3 Llanes Llanes 25
4 Tuilla Tuilla 24
5 Condal Condal 18
6 Real Titánico Real Titánico 18
7 Urraca Urraca 17
8 Colunga Colunga 13
9 Siero Siero 13
10 Valdesoto Valdesoto 11
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cayón Cayón 6
2 Sámano Sámano 6
3 Racing Santander II Racing Santander II 4
4 Siete Villas Siete Villas 3
5 Atlético Albericia Atlético Albericia 3
6 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 3
7 Textil Escudo Textil Escudo 1
8 Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco 1
9 Bezana Bezana 1
10 Revilla Revilla 0
11 Barquereño Barquereño 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pasaia KE Pasaia KE 12
2 Urduliz Urduliz 12
3 San Ignacio San Ignacio 10
4 Durango Durango 9
5 Sodupe Sodupe 9
6 Vitoria Vitoria 9
7 Anaitasuna Anaitasuna 9
8 Ariznabarra Ariznabarra 8
9 Basconia Basconia 6
10 Santurtzi Santurtzi 5
11 Lagun Onak Lagun Onak 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Eldense Eldense 28
2 Elche II Elche II 28
3 Intercity Intercity 23
4 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 15
5 Benigànim Benigànim 15
6 Jove Español Jove Español 14
7 Hércules II Hércules II 13
8 Villajoyosa Villajoyosa 13
9 Crevillente Crevillente 11
10 Novelda Novelda 4
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Tropezón Tropezón 38
2 Escobedo Escobedo 32
3 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 30
4 Cartes Cartes 24
5 Vimenor Vimenor 24
6 Selaya Selaya 23
7 Castro Castro 20
8 Barreda Barreda 18
9 Torina Torina 16
10 Guarnizo Guarnizo 11
11 Solares Solares 10
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Deusto Deusto 9
2 Gernika Gernika 7
3 Santutxu Santutxu 6
4 Balmaseda Balmaseda 5
5 Beasain Beasain 5
6 Sestao River Sestao River 5
7 Tolosa Tolosa 4
8 Urgatzi Urgatzi 3
9 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 2
10 JD Somorrostro JD Somorrostro 2
11 Real Sociedad III Real Sociedad III 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Terrassa Terrassa 14
2 Europa Fc Europa Fc 14
3 Castelldefels Castelldefels 10
4 Vilafranca Vilafranca 10
5 Manresa Manresa 10
6 Santfeliuenc Santfeliuenc 10
7 San Cristóbal San Cristóbal 9
8 Igualada Igualada 9
9 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 6
10 Valls Valls 2
11 Montañesa Montañesa 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cristo Atlético Cristo Atlético 29
2 Atlético Astorga Atlético Astorga 25
3 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 25
4 Bembibre Bembibre 22
5 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 21
6 UD Santa Marta UD Santa Marta 19
7 La Bañeza La Bañeza 17
8 Salamanca II Salamanca II 17
9 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 15
10 Becerril Campos Becerril Campos 12
11 Peñaranda Peñaranda 11
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cayón Cayón 39
2 Racing Santander II Racing Santander II 37
3 Sámano Sámano 33
4 Siete Villas Siete Villas 30
5 Textil Escudo Textil Escudo 26
6 Bezana Bezana 16
7 Barquereño Barquereño 15
8 Atlético Albericia Atlético Albericia 13
9 Revilla Revilla 13
10 Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco 13
11 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 12
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Urduliz Urduliz 8
2 Durango Durango 5
3 Anaitasuna Anaitasuna 5
4 Pasaia KE Pasaia KE 5
5 Basconia Basconia 5
6 Ariznabarra Ariznabarra 5
7 Santurtzi Santurtzi 4
8 Sodupe Sodupe 4
9 San Ignacio San Ignacio 4
10 Vitoria Vitoria 4
11 Lagun Onak Lagun Onak 1
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 14
2 Peralada Peralada 14
3 Sant Andreu Sant Andreu 14
4 Girona II Girona II 12
5 Granollers Granollers 9
6 Grama Grama 9
7 Horta Horta 8
8 Figueres Figueres 7
9 Banyoles Banyoles 3
10 Vilassar Mar Vilassar Mar 3
11 Sants Sants 2
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 48
2 Arandina Arandina 28
3 Real Ávila Real Ávila 27
4 Numancia II Numancia II 27
5 Burgos Promesas Burgos Promesas 25
6 Mirandés II Mirandés II 21
7 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 20
8 Almazán Almazán 18
9 La Granja La Granja 16
10 Real Burgos Real Burgos 15
11 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 13
12 Bupolsa Bupolsa 11
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gernika Gernika 39
2 Sestao River Sestao River 36
3 Real Sociedad III Real Sociedad III 36
4 Deusto Deusto 32
5 Beasain Beasain 25
6 Santutxu Santutxu 25
7 Tolosa Tolosa 20
8 Balmaseda Balmaseda 16
9 JD Somorrostro JD Somorrostro 16
10 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 11
11 Urgatzi Urgatzi 7
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Europa Fc Europa Fc 9
2 Terrassa Terrassa 9
3 Igualada Igualada 9
4 Manresa Manresa 6
5 Castelldefels Castelldefels 6
6 San Cristóbal San Cristóbal 4
7 Santfeliuenc Santfeliuenc 4
8 Vilafranca Vilafranca 3
9 Valls Valls 1
10 Montañesa Montañesa 1
11 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Saguntino Saguntino 11
2 Alzira Alzira 10
3 Roda Roda 9
4 Torrent Torrent 8
5 RC Catarroja RC Catarroja 7
6 Benicarló Benicarló 7
7 Vilamarxant Vilamarxant 7
8 Villarreal III Villarreal III 5
9 Acero Acero 5
10 Silla Silla 3
11 Paterna Paterna 3
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Torreperogil Torreperogil 25
2 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 23
3 Huétor Tájar Huétor Tájar 22
4 Mancha Real Mancha Real 22
5 Almería II Almería II 22
6 Huétor Vega Huétor Vega 21
7 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 16
8 Loja Loja 15
9 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 12
10 Maracena Maracena 12
11 Real Jaén Real Jaén 11
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Urduliz Urduliz 34
2 Pasaia KE Pasaia KE 33
3 Anaitasuna Anaitasuna 27
4 Vitoria Vitoria 22
5 Durango Durango 22
6 San Ignacio San Ignacio 22
7 Basconia Basconia 21
8 Santurtzi Santurtzi 19
9 Sodupe Sodupe 18
10 Ariznabarra Ariznabarra 15
11 Lagun Onak Lagun Onak 10
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Sant Andreu Sant Andreu 12
2 Girona II Girona II 7
3 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 7
4 Peralada Peralada 7
5 Granollers Granollers 5
6 Horta Horta 5
7 Grama Grama 3
8 Figueres Figueres 3
9 Vilassar Mar Vilassar Mar 1
10 Sants Sants 0
11 Banyoles Banyoles 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Elche II Elche II 13
2 Eldense Eldense 13
3 Hércules II Hércules II 9
4 Intercity Intercity 8
5 Jove Español Jove Español 6
6 Benigànim Benigànim 5
7 Villajoyosa Villajoyosa 5
8 Crevillente Crevillente 4
9 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 4
10 Novelda Novelda 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Vélez Vélez 24
2 Antequera Antequera 23
3 Málaga II Málaga II 21
4 El Palo El Palo 19
5 Alhaurín Alhaurín 19
6 Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos 18
7 Motril Motril 14
8 Alhaurino Alhaurino 13
9 Estepona Estepona 13
10 Melilla CD Melilla CD 7
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 22
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 19
3 Las Palmas III Las Palmas III 19
4 Gran Tarajal Gran Tarajal 12
5 Unión Viera Unión Viera 12
6 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 11
7 Guía Guía 10
8 La Cuadra La Cuadra 8
9 Arucas Arucas 5
10 Lanzarote Lanzarote 4
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Europa Fc Europa Fc 32
2 Terrassa Terrassa 31
3 Vilafranca Vilafranca 30
4 San Cristóbal San Cristóbal 28
5 Manresa Manresa 25
6 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 21
7 Castelldefels Castelldefels 19
8 Santfeliuenc Santfeliuenc 18
9 Igualada Igualada 12
10 Valls Valls 10
11 Montañesa Montañesa 7
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Alzira Alzira 6
2 Benicarló Benicarló 6
3 Saguntino Saguntino 5
4 Torrent Torrent 5
5 RC Catarroja RC Catarroja 4
6 Acero Acero 4
7 Silla Silla 3
8 Villarreal III Villarreal III 3
9 Vilamarxant Vilamarxant 3
10 Paterna Paterna 2
11 Roda Roda 2
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cristo Atlético Cristo Atlético 14
2 Atlético Astorga Atlético Astorga 13
3 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 11
4 UD Santa Marta UD Santa Marta 9
5 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 8
6 Salamanca II Salamanca II 7
7 Bembibre Bembibre 5
8 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 5
9 Peñaranda Peñaranda 4
10 La Bañeza La Bañeza 3
11 Becerril Campos Becerril Campos 0
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Paso Atlético Paso 19
2 Buzanada Buzanada 16
3 Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte 14
4 Mensajero Mensajero 14
5 Atlético Victoria Atlético Victoria 13
6 Tenisca Tenisca 11
7 Güímar Güímar 8
8 Tenerife II Tenerife II 8
9 Vera Vera 8
10 Santa Úrsula Santa Úrsula 6
11 Ibarra Ibarra 4
16/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Girona II Girona II 32
2 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 32
3 Granollers Granollers 26
4 Vilassar Mar Vilassar Mar 25
5 Sant Andreu Sant Andreu 25
6 Grama Grama 23
7 Peralada Peralada 21
8 Figueres Figueres 18
9 Sants Sants 17
10 Horta Horta 12
11 Banyoles Banyoles 12
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Elche II Elche II 9
2 Eldense Eldense 6
3 Hércules II Hércules II 5
4 Intercity Intercity 4
5 Crevillente Crevillente 4
6 Jove Español Jove Español 3
7 Benigànim Benigànim 2
8 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 1
9 Villajoyosa Villajoyosa 1
10 Novelda Novelda 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 21
2 Real Ávila Real Ávila 16
3 Burgos Promesas Burgos Promesas 9
4 Mirandés II Mirandés II 9
5 Real Burgos Real Burgos 7
6 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 7
7 La Granja La Granja 6
8 Almazán Almazán 6
9 Arandina Arandina 5
10 Numancia II Numancia II 4
11 Bupolsa Bupolsa 4
12 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 4
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Alzira Alzira 33
2 Roda Roda 30
3 Saguntino Saguntino 23
4 Villarreal III Villarreal III 22
5 Silla Silla 19
6 RC Catarroja RC Catarroja 19
7 Torrent Torrent 19
8 Acero Acero 18
9 Benicarló Benicarló 17
10 Paterna Paterna 16
11 Vilamarxant Vilamarxant 14
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cristo Atlético Cristo Atlético 9
2 UD Santa Marta UD Santa Marta 8
3 Salamanca II Salamanca II 7
4 Atlético Astorga Atlético Astorga 6
5 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 6
6 Bembibre Bembibre 4
7 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 4
8 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 3
9 La Bañeza La Bañeza 1
10 Peñaranda Peñaranda 1
11 Becerril Campos Becerril Campos 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Torreperogil Torreperogil 9
2 Almería II Almería II 8
3 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 8
4 Huétor Tájar Huétor Tájar 6
5 Huétor Vega Huétor Vega 6
6 Maracena Maracena 6
7 Loja Loja 6
8 Mancha Real Mancha Real 5
9 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 4
10 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 3
11 Real Jaén Real Jaén 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Eldense Eldense 32
2 Elche II Elche II 31
3 Intercity Intercity 27
4 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 24
5 Benigànim Benigànim 19
6 Villajoyosa Villajoyosa 17
7 Jove Español Jove Español 15
8 Hércules II Hércules II 14
9 Crevillente Crevillente 12
10 Novelda Novelda 8
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cristo Atlético Cristo Atlético 38
2 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 29
3 Atlético Astorga Atlético Astorga 28
4 Bembibre Bembibre 25
5 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 24
6 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 22
7 UD Santa Marta UD Santa Marta 20
8 Salamanca II Salamanca II 19
9 La Bañeza La Bañeza 17
10 Becerril Campos Becerril Campos 14
11 Peñaranda Peñaranda 12
27/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Málaga II Málaga II 13
2 Antequera Antequera 12
3 Motril Motril 11
4 Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos 8
5 Vélez Vélez 8
6 El Palo El Palo 8
7 Alhaurín Alhaurín 5
8 Alhaurino Alhaurino 3
9 Melilla CD Melilla CD 2
10 Estepona Estepona 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 15
2 Las Palmas III Las Palmas III 13
3 Panadería Pulido Panadería Pulido 10
4 Guía Guía 10
5 Unión Viera Unión Viera 9
6 Gran Tarajal Gran Tarajal 7
7 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 7
8 La Cuadra La Cuadra 5
9 Arucas Arucas 4
10 Lanzarote Lanzarote 3
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cristo Atlético Cristo Atlético 38
2 Atlético Astorga Atlético Astorga 29
3 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 29
4 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 27
5 Bembibre Bembibre 25
6 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 22
7 UD Santa Marta UD Santa Marta 20
8 Salamanca II Salamanca II 19
9 La Bañeza La Bañeza 18
10 Becerril Campos Becerril Campos 15
11 Peñaranda Peñaranda 13
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mancha Real Mancha Real 4
2 Maracena Maracena 4
3 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 4
4 Torreperogil Torreperogil 4
5 Almería II Almería II 4
6 Huétor Tájar Huétor Tájar 4
7 Loja Loja 3
8 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 1
9 Real Jaén Real Jaén 1
10 Huétor Vega Huétor Vega 1
11 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 1
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte 13
2 Atlético Victoria Atlético Victoria 13
3 Atlético Paso Atlético Paso 12
4 Mensajero Mensajero 11
5 Tenisca Tenisca 8
6 Tenerife II Tenerife II 7
7 Güímar Güímar 7
8 Buzanada Buzanada 7
9 Santa Úrsula Santa Úrsula 5
10 Vera Vera 5
11 Ibarra Ibarra 3
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 52
2 Burgos Promesas Burgos Promesas 31
3 Arandina Arandina 30
4 Real Ávila Real Ávila 30
5 Numancia II Numancia II 30
6 Mirandés II Mirandés II 28
7 Almazán Almazán 27
8 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 23
9 Real Burgos Real Burgos 18
10 La Granja La Granja 18
11 Bupolsa Bupolsa 17
12 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 13
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 26
2 Almería II Almería II 25
3 Torreperogil Torreperogil 25
4 Mancha Real Mancha Real 23
5 Huétor Tájar Huétor Tájar 22
6 Huétor Vega Huétor Vega 21
7 Real Jaén Real Jaén 17
8 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 16
9 Loja Loja 15
10 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 13
11 Maracena Maracena 12
27/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 9
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 9
3 Unión Viera Unión Viera 6
4 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 6
5 Guía Guía 6
6 Las Palmas III Las Palmas III 6
7 La Cuadra La Cuadra 4
8 Arucas Arucas 3
9 Lanzarote Lanzarote 3
10 Gran Tarajal Gran Tarajal 1
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Almería II Almería II 26
2 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 26
3 Torreperogil Torreperogil 25
4 Mancha Real Mancha Real 24
5 Huétor Tájar Huétor Tájar 22
6 Huétor Vega Huétor Vega 21
7 Real Jaén Real Jaén 20
8 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 19
9 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 16
10 Loja Loja 15
11 Maracena Maracena 12
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 22
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 19
3 Las Palmas III Las Palmas III 19
4 Gran Tarajal Gran Tarajal 12
5 Unión Viera Unión Viera 12
6 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 11
7 Guía Guía 10
8 La Cuadra La Cuadra 8
9 Arucas Arucas 5
10 Lanzarote Lanzarote 4
27/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Vélez Vélez 28
2 Málaga II Málaga II 24
3 Antequera Antequera 23
4 Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos 20
5 El Palo El Palo 20
6 Alhaurín Alhaurín 19
7 Motril Motril 17
8 Alhaurino Alhaurino 13
9 Estepona Estepona 13
10 Melilla CD Melilla CD 13
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 22
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 22
3 Las Palmas III Las Palmas III 19
4 Gran Tarajal Gran Tarajal 15
5 Unión Viera Unión Viera 15
6 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 11
7 Guía Guía 10
8 La Cuadra La Cuadra 9
9 Arucas Arucas 6
10 Lanzarote Lanzarote 4
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Paso Atlético Paso 24
2 Buzanada Buzanada 21
3 Mensajero Mensajero 21
4 Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte 19
5 Tenisca Tenisca 18
6 Vera Vera 15
7 Atlético Victoria Atlético Victoria 15
8 Tenerife II Tenerife II 12
9 Güímar Güímar 9
10 Santa Úrsula Santa Úrsula 8
11 Ibarra Ibarra 5
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.