İspanya Tercera Division - Group 6 Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

İspanya Tercera Division - Group 6
İspanya Tercera Division - Group 6
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
07/03/2021 22:00 - Saguntino - Alzira
07/03/2021 21:00 - Eldense - Benigànim
07/03/2021 19:00 - Novelda - Elche II
07/03/2021 19:00 - Acero - Silla
07/03/2021 14:00 - Villarreal III - Torrent
07/03/2021 14:00 - Paterna - Vilamarxant
07/03/2021 13:30 - Intercity - Crevillente
06/03/2021 20:00 MS Roda 1-1 RC Catarroja
06/03/2021 19:00 MS Olímpic Xàtiva 1-1 Hércules II
06/03/2021 18:30 MS Jove Español 1-0 Villajoyosa
03/03/2021 20:00 MS Paterna 1-1 Silla
03/03/2021 20:00 MS Villarreal III 3-0 Saguntino
03/03/2021 20:00 MS Jove Español 0-0 Crevillente
03/03/2021 20:00 MS Novelda 0-1 Intercity
28/02/2021 20:30 MS Eldense 2-0 Novelda
28/02/2021 20:00 MS Torrent 0-2 Acero
28/02/2021 19:30 MS Vilamarxant 1-1 Saguntino
28/02/2021 19:00 MS Alzira 0-2 Roda
28/02/2021 18:00 MS Benigànim 1-0 Hércules II
28/02/2021 13:30 MS RC Catarroja 0-3 Villarreal III
27/02/2021 19:00 MS Olímpic Xàtiva 1-0 Jove Español
27/02/2021 19:00 MS Crevillente 0-0 Villajoyosa
27/02/2021 18:00 MS Benicarló 0-0 Paterna
24/02/2021 21:00 MS Torrent 0-0 Vilamarxant
24/02/2021 20:00 MS Silla 1-1 Saguntino
24/02/2021 20:00 MS RC Catarroja 0-0 Alzira
24/02/2021 20:00 MS Acero 1-1 Paterna
21/02/2021 21:00 MS Benigànim 2-2 Jove Español
21/02/2021 20:30 MS Hércules II 1-1 Novelda
21/02/2021 20:00 MS Roda 2-0 Vilamarxant
21/02/2021 19:00 - Crevillente - Elche II
21/02/2021 19:00 MS Saguntino 2-2 Benicarló
21/02/2021 14:00 MS Villarreal III 1-1 Alzira
21/02/2021 13:45 MS Villajoyosa 1-2 Olímpic Xàtiva
21/02/2021 13:30 MS Intercity 0-0 Eldense
21/02/2021 13:00 MS Acero 0-1 RC Catarroja
20/02/2021 18:30 MS Silla 4-2 Torrent
17/02/2021 21:00 MS Villajoyosa 4-0 Benigànim
17/02/2021 20:00 MS Saguntino 1-1 Acero
17/02/2021 20:00 MS Hércules II 1-2 Intercity
17/02/2021 20:00 MS Novelda 3-1 Jove Español
17/02/2021 20:00 MS Olímpic Xàtiva 1-0 Crevillente
17/02/2021 20:00 MS Roda 2-2 Villarreal III
14/02/2021 21:00 MS Eldense 2-1 Crevillente
14/02/2021 19:00 MS Novelda 2-3 Villajoyosa
14/02/2021 19:00 MS Olímpic Xàtiva 4-0 Benigànim
14/02/2021 19:00 MS Alzira 3-2 Acero
14/02/2021 19:00 MS Vilamarxant 0-5 Villarreal III
14/02/2021 18:00 - Elche II - Hércules II
14/02/2021 14:00 MS Jove Español 0-2 Intercity
14/02/2021 13:30 MS RC Catarroja 1-1 Silla
13/02/2021 18:30 MS Paterna 0-2 Saguntino
13/02/2021 18:00 MS Benicarló 0-2 Roda
10/02/2021 21:00 MS Alzira 2-0 Vilamarxant
10/02/2021 21:00 MS Villajoyosa 0-4 Intercity
10/02/2021 20:00 - Silla - RC Catarroja
10/02/2021 20:00 MS Torrent 1-1 Saguntino
10/02/2021 20:00 MS Benigànim 1-0 Crevillente
10/02/2021 20:00 MS Elche II 2-2 Jove Español
10/02/2021 20:00 MS Novelda 2-0 Olímpic Xàtiva
10/02/2021 20:00 MS Acero 0-1 Roda
07/02/2021 21:00 MS Eldense 0-0 Jove Español
07/02/2021 19:00 MS Intercity 1-1 Olímpic Xàtiva
07/02/2021 14:00 MS Silla 1-1 Alzira
07/02/2021 14:00 MS Villarreal III 0-0 Benicarló
07/02/2021 13:45 MS Villajoyosa 1-4 Elche II
06/02/2021 20:00 MS Benigànim 2-1 Novelda
06/02/2021 20:00 MS Torrent 1-1 RC Catarroja
06/02/2021 20:00 MS Acero 1-0 Vilamarxant
06/02/2021 19:00 MS Crevillente 1-0 Hércules II
06/02/2021 19:00 MS Roda 3-0 Paterna


İspanya Tercera Division - Group 6 Puan Durumu

2020/2021 Tercera Division: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Bergantiños Bergantiños 41
2 Somozas Somozas 34
3 Polvorín Polvorín 32
4 Villalbés Villalbés 28
5 Arzúa Arzúa 26
6 Viveiro Viveiro 24
7 Silva Silva 23
8 Deportivo La Coruña II Deportivo La Coruña II 22
9 Fisterra Fisterra 16
10 Agrupación Estudiantil Agrupación Estudiantil 16
11 As Pontes As Pontes 15
12 Paiosaco Paiosaco 10
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 El Palmar El Palmar 9
2 Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 7
3 Águilas Águilas 6
4 Real Murcia II Real Murcia II 4
5 Bullense Bullense 4
6 EDMF Churra EDMF Churra 3
7 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 2
8 SFC Minerva SFC Minerva 1
9 Los Garres Los Garres 1
10 Plus Ultra Plus Ultra 1
11 Olímpico Totana Olímpico Totana 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Arenteiro Arenteiro 39
2 Arosa Arosa 34
3 Alondras Alondras 27
4 Choco Choco 25
5 Rápido Bouzas Rápido Bouzas 25
6 Estradense Estradense 24
7 Barco Barco 23
8 UD Ourense UD Ourense 22
9 Ribadumia Ribadumia 21
10 Ourense CF Ourense CF 20
11 Atios Atios 20
12 Pontellas Pontellas 7
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
07/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 12
2 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 6
3 Portmany Portmany 6
4 Manacor Manacor 5
5 Cardassar Cardassar 5
6 Sóller Sóller 5
7 Collerense Collerense 4
8 Constància Constància 4
9 Génova Génova 4
10 Ferriolense Ferriolense 1
11 Felanitx Felanitx 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
16/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Xerez Xerez 28
2 Xerez Deportivo Xerez Deportivo 27
3 Los Barrios Los Barrios 22
4 AD Ceuta FC AD Ceuta FC 19
5 Rota Rota 17
6 Conil Conil 16
7 Arcos Arcos 16
8 Cabecense Cabecense 15
9 Lebrijana Lebrijana 13
10 Antoniano Antoniano 13
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 14
2 Real Murcia II Real Murcia II 12
3 Águilas Águilas 11
4 SFC Minerva SFC Minerva 10
5 Los Garres Los Garres 9
6 El Palmar El Palmar 8
7 Bullense Bullense 8
8 EDMF Churra EDMF Churra 8
9 Olímpico Totana Olímpico Totana 8
10 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 4
11 Plus Ultra Plus Ultra 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Montijo Montijo 39
2 CD Coria CD Coria 38
3 Moralo Moralo 35
4 Extremadura UD II Extremadura UD II 31
5 Plasencia Plasencia 21
6 Aceuchal Aceuchal 20
7 Calamonte Calamonte 19
8 Çinto Çinto 12
9 Lobón Lobón 12
10 Valdivia Valdivia 9
11 Campanario Campanario 9
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mosconia Mosconia 3
2 Caudal Caudal 3
3 Llanera Llanera 3
4 Real Avilés Real Avilés 1
5 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
6 Ceares Ceares 0
7 Navarro Navarro 0
8 Praviano Praviano 0
9 Gijón Industrial Gijón Industrial 0
10 Lenense Lenense 0
11 Vallobín Vallobín 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ciudad de Lucena Ciudad de Lucena 33
2 San Roque Lepe San Roque Lepe 33
3 Córdoba II Córdoba II 24
4 Puente Genil Puente Genil 22
5 Sevilla III Sevilla III 22
6 Utrera Utrera 21
7 Pozoblanco Pozoblanco 20
8 Gerena Gerena 20
9 Castilleja Castilleja 14
10 Coria CF Coria CF 14
11 La Palma La Palma 10
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mar Menor Mar Menor 17
2 Racing Murcia Racing Murcia 13
3 La Unión Atlético La Unión Atlético 13
4 Cartagena FC Cartagena FC 12
5 Huércal Overa Huércal Overa 11
6 Muleño Muleño 8
7 Mazarrón FC Mazarrón FC 8
8 Deportiva Minera Deportiva Minera 7
9 CAP Ciudad de Murcia CAP Ciudad de Murcia 5
10 Cartagena FC Cartagena FC 4
11 Lorca Lorca 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cacereño Cacereño 41
2 Jerez Jerez 33
3 Diocesano Diocesano 32
4 Miajadas Miajadas 26
5 Azuaga Azuaga 22
6 RCP Valverdeño RCP Valverdeño 19
7 Olivenza Olivenza 17
8 Trujillo Trujillo 15
9 Arroyo Arroyo 15
10 Llerenense Llerenense 15
11 Fuente Cantos Fuente Cantos 9
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 L'Entregu L'Entregu 6
2 Siero Siero 3
3 San Martín San Martín 3
4 Urraca Urraca 3
5 Condal Condal 1
6 Real Titánico Real Titánico 1
7 Valdesoto Valdesoto 0
8 Tuilla Tuilla 0
9 Colunga Colunga 0
10 Llanes Llanes 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 38
2 Águilas Águilas 34
3 Real Murcia II Real Murcia II 34
4 Los Garres Los Garres 24
5 Bullense Bullense 21
6 SFC Minerva SFC Minerva 20
7 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 19
8 El Palmar El Palmar 19
9 Olímpico Totana Olímpico Totana 17
10 EDMF Churra EDMF Churra 14
11 Plus Ultra Plus Ultra 5
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Montijo Montijo 20
2 CD Coria CD Coria 19
3 Moralo Moralo 15
4 Extremadura UD II Extremadura UD II 14
5 Plasencia Plasencia 12
6 Çinto Çinto 8
7 Calamonte Calamonte 8
8 Aceuchal Aceuchal 6
9 Campanario Campanario 5
10 Valdivia Valdivia 5
11 Lobón Lobón 3
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Teruel Teruel 37
2 Huesca II Huesca II 35
3 Illueca Illueca 30
4 Real Zaragoza II Real Zaragoza II 28
5 Binéfar Binéfar 27
6 Belchite 97 Belchite 97 25
7 Atlético Monzón Atlético Monzón 24
8 Cariñena Cariñena 23
9 CDJ Tamarite CDJ Tamarite 23
10 Valdefierro Valdefierro 18
11 Fraga Fraga 15
12 San Juan Mozarrifar San Juan Mozarrifar 0
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Europa Fc Europa Fc 9
2 Terrassa Terrassa 9
3 Igualada Igualada 9
4 Manresa Manresa 6
5 Castelldefels Castelldefels 6
6 San Cristóbal San Cristóbal 4
7 Santfeliuenc Santfeliuenc 4
8 Vilafranca Vilafranca 3
9 Valls Valls 1
10 Montañesa Montañesa 1
11 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mar Menor Mar Menor 37
2 Cartagena FC Cartagena FC 34
3 La Unión Atlético La Unión Atlético 30
4 Racing Murcia Racing Murcia 29
5 Mazarrón FC Mazarrón FC 23
6 Cartagena FC Cartagena FC 23
7 CAP Ciudad de Murcia CAP Ciudad de Murcia 19
8 Deportiva Minera Deportiva Minera 17
9 Huércal Overa Huércal Overa 16
10 Muleño Muleño 15
11 Lorca Lorca 1
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Diocesano Diocesano 22
2 Cacereño Cacereño 19
3 Jerez Jerez 16
4 Miajadas Miajadas 14
5 Olivenza Olivenza 10
6 Arroyo Arroyo 10
7 Azuaga Azuaga 9
8 RCP Valverdeño RCP Valverdeño 9
9 Trujillo Trujillo 6
10 Llerenense Llerenense 6
11 Fuente Cantos Fuente Cantos 3
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Brea Brea 37
2 Cuarte Cuarte 34
3 Utebo Utebo 27
4 Calamocha Calamocha 27
5 Borja Borja 26
6 Sariñena Sariñena 25
7 Barbastro Barbastro 24
8 Robres Robres 22
9 Épila Épila 19
10 Villanueva CF Villanueva CF 17
11 Almudévar Almudévar 17
12 Sabiñánigo Sabiñánigo 11
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Alzira Alzira 6
2 Benicarló Benicarló 6
3 Saguntino Saguntino 5
4 Torrent Torrent 5
5 RC Catarroja RC Catarroja 4
6 Acero Acero 4
7 Silla Silla 3
8 Vilamarxant Vilamarxant 3
9 Villarreal III Villarreal III 2
10 Paterna Paterna 2
11 Roda Roda 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Montijo Montijo 42
2 CD Coria CD Coria 41
3 Moralo Moralo 38
4 Extremadura UD II Extremadura UD II 31
5 Plasencia Plasencia 24
6 Aceuchal Aceuchal 20
7 Calamonte Calamonte 19
8 Lobón Lobón 12
9 Valdivia Valdivia 12
10 Çinto Çinto 12
11 Campanario Campanario 9
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Real Zaragoza II Real Zaragoza II 12
2 Huesca II Huesca II 12
3 Teruel Teruel 10
4 Cariñena Cariñena 10
5 Illueca Illueca 9
6 CDJ Tamarite CDJ Tamarite 8
7 Atlético Monzón Atlético Monzón 6
8 Belchite 97 Belchite 97 6
9 Valdefierro Valdefierro 6
10 Binéfar Binéfar 5
11 Fraga Fraga 5
12 San Juan Mozarrifar San Juan Mozarrifar -3
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Elche II Elche II 9
2 Eldense Eldense 6
3 Hércules II Hércules II 5
4 Intercity Intercity 4
5 Crevillente Crevillente 4
6 Jove Español Jove Español 3
7 Benigànim Benigànim 2
8 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 1
9 Villajoyosa Villajoyosa 1
10 Novelda Novelda 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Moratalaz Moratalaz 32
2 Unión Adarve Unión Adarve 32
3 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 30
4 Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón 29
5 Flat Earth Flat Earth 28
6 Torrejón Torrejón 22
7 Complutense Complutense 20
8 RSD Alcalá RSD Alcalá 19
9 San Fernando Henares San Fernando Henares 16
10 Villanueva Pardillo Villanueva Pardillo 15
11 Alcobendas Sport Alcobendas Sport 15
12 Santa Ana Santa Ana 8
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 9
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 9
3 Unión Viera Unión Viera 6
4 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 6
5 Guía Guía 6
6 Las Palmas III Las Palmas III 6
7 La Cuadra La Cuadra 4
8 Arucas Arucas 3
9 Lanzarote Lanzarote 3
10 Gran Tarajal Gran Tarajal 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cacereño Cacereño 47
2 Jerez Jerez 36
3 Diocesano Diocesano 35
4 Miajadas Miajadas 26
5 Azuaga Azuaga 22
6 RCP Valverdeño RCP Valverdeño 19
7 Arroyo Arroyo 18
8 Llerenense Llerenense 18
9 Olivenza Olivenza 17
10 Trujillo Trujillo 15
11 Fuente Cantos Fuente Cantos 9
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Utebo Utebo 11
2 Sariñena Sariñena 10
3 Brea Brea 10
4 Barbastro Barbastro 9
5 Calamocha Calamocha 7
6 Cuarte Cuarte 7
7 Villanueva CF Villanueva CF 6
8 Borja Borja 5
9 Almudévar Almudévar 5
10 Robres Robres 4
11 Épila Épila 4
12 Sabiñánigo Sabiñánigo 4
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Móstoles Móstoles 37
2 Leganés II Leganés II 32
3 Alcorcón II Alcorcón II 24
4 AD Parla AD Parla 21
5 Carabanchel Carabanchel 20
6 Atlético Pinto Atlético Pinto 17
7 Real Aranjuez Real Aranjuez 15
8 El Álamo El Álamo 15
9 Villaverde-Boetticher Villaverde-Boetticher 11
10 Móstoles CF Móstoles CF 10
11 Trival Valderas Trival Valderas 10
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 34
2 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 31
3 Manacor Manacor 26
4 Constància Constància 22
5 Portmany Portmany 22
6 Collerense Collerense 20
7 Sóller Sóller 19
8 Cardassar Cardassar 15
9 Felanitx Felanitx 12
10 Ferriolense Ferriolense 10
11 Génova Génova 9
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Teruel Teruel 40
2 Huesca II Huesca II 38
3 Real Zaragoza II Real Zaragoza II 31
4 Illueca Illueca 30
5 Binéfar Binéfar 28
6 Belchite 97 Belchite 97 28
7 Cariñena Cariñena 26
8 CDJ Tamarite CDJ Tamarite 24
9 Atlético Monzón Atlético Monzón 24
10 Valdefierro Valdefierro 18
11 Fraga Fraga 18
12 San Juan Mozarrifar San Juan Mozarrifar 0
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón 18
2 Unión Adarve Unión Adarve 18
3 Moratalaz Moratalaz 14
4 Flat Earth Flat Earth 14
5 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 13
6 Complutense Complutense 11
7 Torrejón Torrejón 10
8 RSD Alcalá RSD Alcalá 9
9 San Fernando Henares San Fernando Henares 7
10 Alcobendas Sport Alcobendas Sport 5
11 Villanueva Pardillo Villanueva Pardillo 3
12 Santa Ana Santa Ana 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Platges Calvià Platges Calvià 34
2 Formentera Formentera 29
3 Mallorca II Mallorca II 28
4 PE Sant Jordi PE Sant Jordi 25
5 Santanyí Santanyí 23
6 Llosetense Llosetense 17
7 San Rafael San Rafael 14
8 Binissalem Binissalem 13
9 Santa Catalina Atlético Santa Catalina Atlético 12
10 Alcúdia Alcúdia 11
11 Esporles Esporles 7
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pamplona Pamplona 6
2 Beti Onak Beti Onak 6
3 San Juan San Juan 5
4 Subiza Subiza 4
5 Valle Egüés Valle Egüés 4
6 River Ega River Ega 3
7 Txantrea Txantrea 2
8 Beti Kozkor Beti Kozkor 1
9 Huarte Huarte 1
10 Burladés Burladés 1
11 Corellano Corellano 1
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Brea Brea 38
2 Cuarte Cuarte 35
3 Utebo Utebo 28
4 Calamocha Calamocha 28
5 Borja Borja 27
6 Barbastro Barbastro 27
7 Sariñena Sariñena 26
8 Robres Robres 23
9 Épila Épila 20
10 Villanueva CF Villanueva CF 18
11 Almudévar Almudévar 18
12 Sabiñánigo Sabiñánigo 11
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Leganés II Leganés II 20
2 Alcorcón II Alcorcón II 16
3 Móstoles Móstoles 15
4 AD Parla AD Parla 11
5 Carabanchel Carabanchel 10
6 El Álamo El Álamo 10
7 Atlético Pinto Atlético Pinto 10
8 Real Aranjuez Real Aranjuez 5
9 Villaverde-Boetticher Villaverde-Boetticher 4
10 Trival Valderas Trival Valderas 3
11 Móstoles CF Móstoles CF 0
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 18
2 Manacor Manacor 14
3 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 9
4 Collerense Collerense 8
5 Sóller Sóller 8
6 Felanitx Felanitx 7
7 Cardassar Cardassar 7
8 Constància Constància 7
9 Portmany Portmany 6
10 Ferriolense Ferriolense 5
11 Génova Génova 5
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ardoi Ardoi 7
2 Peña Sport Peña Sport 6
3 Baztán Baztán 5
4 Cantolagua Cantolagua 4
5 Cirbonero Cirbonero 4
6 Bidezarra Bidezarra 4
7 Peña Azagresa Peña Azagresa 1
8 Lourdes Lourdes 1
9 Cortes Cortes 1
10 Murchante Murchante 1
11 Fontellas Fontellas 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Varea Varea 33
2 Anguiano Anguiano 33
3 Alfaro Alfaro 32
4 Arnedo Arnedo 26
5 Oyonesa Oyonesa 22
6 La Calzada La Calzada 21
7 Comillas Comillas 20
8 Vianés Vianés 19
9 Agoncillo Agoncillo 18
10 Berceo Berceo 12
11 Villegas Villegas 2
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Unión Adarve Unión Adarve 38
2 Moratalaz Moratalaz 32
3 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 31
4 Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón 29
5 Flat Earth Flat Earth 29
6 Complutense Complutense 23
7 Torrejón Torrejón 22
8 RSD Alcalá RSD Alcalá 22
9 Alcobendas Sport Alcobendas Sport 18
10 San Fernando Henares San Fernando Henares 16
11 Villanueva Pardillo Villanueva Pardillo 15
12 Santa Ana Santa Ana 8
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Platges Calvià Platges Calvià 16
2 PE Sant Jordi PE Sant Jordi 16
3 Formentera Formentera 12
4 Mallorca II Mallorca II 10
5 Santanyí Santanyí 9
6 San Rafael San Rafael 9
7 Llosetense Llosetense 9
8 Santa Catalina Atlético Santa Catalina Atlético 8
9 Binissalem Binissalem 3
10 Esporles Esporles 3
11 Alcúdia Alcúdia 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Huarte Huarte 11
2 Beti Onak Beti Onak 10
3 San Juan San Juan 10
4 Subiza Subiza 10
5 Beti Kozkor Beti Kozkor 9
6 Txantrea Txantrea 7
7 Pamplona Pamplona 7
8 Burladés Burladés 5
9 Valle Egüés Valle Egüés 5
10 Corellano Corellano 3
11 River Ega River Ega 3
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Racing Rioja Racing Rioja 33
2 Náxara Náxara 33
3 UD Logroñés II UD Logroñés II 30
4 Yagüe Yagüe 27
5 Calahorra II Calahorra II 25
6 River Ebro River Ebro 23
7 Casalarreina Casalarreina 13
8 Tedeón Tedeón 13
9 Calasancio Calasancio 12
10 Alberite Alberite 10
11 Pradejón Pradejón 7
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Leganés II Leganés II 38
2 Móstoles Móstoles 37
3 Alcorcón II Alcorcón II 27
4 AD Parla AD Parla 21
5 Carabanchel Carabanchel 20
6 Atlético Pinto Atlético Pinto 20
7 Trival Valderas Trival Valderas 16
8 Real Aranjuez Real Aranjuez 15
9 El Álamo El Álamo 15
10 Villaverde-Boetticher Villaverde-Boetticher 14
11 Móstoles CF Móstoles CF 10
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 38
2 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 34
3 Manacor Manacor 27
4 Collerense Collerense 26
5 Constància Constància 25
6 Portmany Portmany 22
7 Sóller Sóller 19
8 Cardassar Cardassar 18
9 Felanitx Felanitx 15
10 Ferriolense Ferriolense 10
11 Génova Génova 9
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Huarte Huarte 14
2 San Juan San Juan 14
3 Beti Kozkor Beti Kozkor 12
4 Beti Onak Beti Onak 11
5 Subiza Subiza 11
6 Pamplona Pamplona 10
7 Txantrea Txantrea 8
8 Corellano Corellano 6
9 River Ega River Ega 6
10 Valle Egüés Valle Egüés 5
11 Burladés Burladés 5
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD Logroñés II UD Logroñés II 6
2 Racing Rioja Racing Rioja 6
3 Náxara Náxara 6
4 River Ebro River Ebro 6
5 Calahorra II Calahorra II 4
6 Calasancio Calasancio 1
7 Yagüe Yagüe 0
8 Tedeón Tedeón 0
9 Pradejón Pradejón 0
10 Casalarreina Casalarreina 0
11 Alberite Alberite 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Albacete II Albacete II 34
2 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 32
3 Manchego Manchego 27
4 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 23
5 La Roda La Roda 23
6 Huracán Balazote Huracán Balazote 21
7 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 16
8 Almansa Almansa 15
9 Manzanares Manzanares 14
10 La Solana La Solana 12
11 Almagro Almagro 11
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Platges Calvià Platges Calvià 35
2 Formentera Formentera 30
3 Mallorca II Mallorca II 29
4 PE Sant Jordi PE Sant Jordi 29
5 Santanyí Santanyí 26
6 Llosetense Llosetense 21
7 San Rafael San Rafael 16
8 Santa Catalina Atlético Santa Catalina Atlético 16
9 Binissalem Binissalem 14
10 Alcúdia Alcúdia 12
11 Esporles Esporles 7
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ardoi Ardoi 8
2 Cirbonero Cirbonero 8
3 Bidezarra Bidezarra 7
4 Peña Sport Peña Sport 7
5 Baztán Baztán 6
6 Cantolagua Cantolagua 5
7 Fontellas Fontellas 3
8 Cortes Cortes 2
9 Lourdes Lourdes 2
10 Murchante Murchante 2
11 Peña Azagresa Peña Azagresa 1
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Varea Varea 13
2 Anguiano Anguiano 13
3 Vianés Vianés 13
4 Comillas Comillas 12
5 Oyonesa Oyonesa 11
6 Arnedo Arnedo 11
7 Alfaro Alfaro 10
8 La Calzada La Calzada 8
9 Berceo Berceo 7
10 Agoncillo Agoncillo 6
11 Villegas Villegas 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Marchamalo Marchamalo 35
2 Guadalajara Guadalajara 27
3 Toledo Toledo 26
4 Tarancón Tarancón 25
5 Villacañas Villacañas 23
6 Torrijos Torrijos 22
7 Azuqueca Azuqueca 21
8 Conquense Conquense 20
9 Illescas Illescas 15
10 Pedroñeras Pedroñeras 12
11 Madridejos Madridejos 11
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 San Juan San Juan 33
2 Huarte Huarte 24
3 Beti Kozkor Beti Kozkor 24
4 Pamplona Pamplona 23
5 Valle Egüés Valle Egüés 23
6 Corellano Corellano 21
7 Burladés Burladés 20
8 Beti Onak Beti Onak 19
9 Subiza Subiza 19
10 Txantrea Txantrea 16
11 River Ega River Ega 13
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD Logroñés II UD Logroñés II 16
2 Racing Rioja Racing Rioja 14
3 Náxara Náxara 12
4 Calahorra II Calahorra II 12
5 Casalarreina Casalarreina 12
6 River Ebro River Ebro 11
7 Yagüe Yagüe 8
8 Calasancio Calasancio 7
9 Alberite Alberite 4
10 Pradejón Pradejón 3
11 Tedeón Tedeón 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Conquense Conquense 6
2 Illescas Illescas 4
3 Toledo Toledo 4
4 Tarancón Tarancón 3
5 Marchamalo Marchamalo 3
6 Torrijos Torrijos 3
7 Azuqueca Azuqueca 3
8 Guadalajara Guadalajara 1
9 Villacañas Villacañas 1
10 Pedroñeras Pedroñeras 1
11 Madridejos Madridejos 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ceares Ceares 37
2 Caudal Caudal 35
3 Real Avilés Real Avilés 33
4 Llanera Llanera 30
5 Praviano Praviano 21
6 Navarro Navarro 21
7 Lenense Lenense 19
8 Gijón Industrial Gijón Industrial 18
9 Mosconia Mosconia 17
10 Vallobín Vallobín 11
11 Avilés Stadium Avilés Stadium 8
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Peña Sport Peña Sport 39
2 Ardoi Ardoi 30
3 Cantolagua Cantolagua 24
4 Peña Azagresa Peña Azagresa 24
5 Cirbonero Cirbonero 22
6 Cortes Cortes 21
7 Fontellas Fontellas 20
8 Baztán Baztán 19
9 Murchante Murchante 19
10 Bidezarra Bidezarra 18
11 Lourdes Lourdes 12
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD Logroñés II UD Logroñés II 10
2 River Ebro River Ebro 10
3 Calahorra II Calahorra II 8
4 Náxara Náxara 8
5 Racing Rioja Racing Rioja 7
6 Calasancio Calasancio 4
7 Casalarreina Casalarreina 3
8 Tedeón Tedeón 2
9 Pradejón Pradejón 2
10 Yagüe Yagüe 0
11 Alberite Alberite 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Albacete II Albacete II 15
2 Huracán Balazote Huracán Balazote 14
3 La Roda La Roda 13
4 Almagro Almagro 10
5 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 8
6 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 8
7 Almansa Almansa 7
8 Manchego Manchego 6
9 La Solana La Solana 5
10 Manzanares Manzanares 4
11 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 3
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 L'Entregu L'Entregu 34
2 San Martín San Martín 29
3 Llanes Llanes 24
4 Tuilla Tuilla 24
5 Condal Condal 18
6 Real Titánico Real Titánico 18
7 Urraca Urraca 17
8 Colunga Colunga 13
9 Siero Siero 13
10 Valdesoto Valdesoto 11
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Anguiano Anguiano 36
2 Alfaro Alfaro 35
3 Varea Varea 34
4 Arnedo Arnedo 27
5 La Calzada La Calzada 24
6 Oyonesa Oyonesa 22
7 Agoncillo Agoncillo 21
8 Comillas Comillas 20
9 Vianés Vianés 19
10 Berceo Berceo 12
11 Villegas Villegas 2
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Guadalajara Guadalajara 14
2 Toledo Toledo 13
3 Marchamalo Marchamalo 13
4 Tarancón Tarancón 12
5 Conquense Conquense 12
6 Villacañas Villacañas 11
7 Illescas Illescas 10
8 Torrijos Torrijos 7
9 Azuqueca Azuqueca 7
10 Pedroñeras Pedroñeras 4
11 Madridejos Madridejos 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Real Avilés Real Avilés 11
2 Caudal Caudal 11
3 Ceares Ceares 10
4 Mosconia Mosconia 6
5 Llanera Llanera 6
6 Vallobín Vallobín 6
7 Navarro Navarro 6
8 Gijón Industrial Gijón Industrial 4
9 Lenense Lenense 4
10 Praviano Praviano 3
11 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Tropezón Tropezón 37
2 Escobedo Escobedo 32
3 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 29
4 Selaya Selaya 23
5 Cartes Cartes 21
6 Vimenor Vimenor 21
7 Castro Castro 20
8 Barreda Barreda 18
9 Torina Torina 15
10 Guarnizo Guarnizo 11
11 Solares Solares 9
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Racing Rioja Racing Rioja 36
2 UD Logroñés II UD Logroñés II 33
3 Náxara Náxara 33
4 Yagüe Yagüe 30
5 Calahorra II Calahorra II 28
6 River Ebro River Ebro 23
7 Casalarreina Casalarreina 16
8 Tedeón Tedeón 16
9 Calasancio Calasancio 12
10 Pradejón Pradejón 10
11 Alberite Alberite 10
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Toledo Toledo 7
2 Conquense Conquense 6
3 Torrijos Torrijos 6
4 Azuqueca Azuqueca 6
5 Illescas Illescas 6
6 Guadalajara Guadalajara 4
7 Marchamalo Marchamalo 4
8 Tarancón Tarancón 3
9 Villacañas Villacañas 2
10 Pedroñeras Pedroñeras 1
11 Madridejos Madridejos 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Caudal Caudal 17
2 Real Avilés Real Avilés 15
3 Ceares Ceares 13
4 Llanera Llanera 12
5 Gijón Industrial Gijón Industrial 7
6 Mosconia Mosconia 7
7 Vallobín Vallobín 6
8 Navarro Navarro 6
9 Lenense Lenense 4
10 Praviano Praviano 3
11 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cayón Cayón 38
2 Racing Santander II Racing Santander II 34
3 Siete Villas Siete Villas 30
4 Sámano Sámano 30
5 Textil Escudo Textil Escudo 25
6 Bezana Bezana 16
7 Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco 13
8 Atlético Albericia Atlético Albericia 12
9 Revilla Revilla 12
10 Barquereño Barquereño 12
11 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 12
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 35
2 Albacete II Albacete II 35
3 Manchego Manchego 28
4 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 26
5 La Roda La Roda 23
6 Huracán Balazote Huracán Balazote 22
7 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 20
8 Almansa Almansa 19
9 Manzanares Manzanares 18
10 La Solana La Solana 15
11 Almagro Almagro 14
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 San Martín San Martín 16
2 L'Entregu L'Entregu 12
3 Llanes Llanes 11
4 Siero Siero 7
5 Tuilla Tuilla 7
6 Real Titánico Real Titánico 7
7 Urraca Urraca 6
8 Valdesoto Valdesoto 3
9 Colunga Colunga 3
10 Condal Condal 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Escobedo Escobedo 11
2 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 9
3 Tropezón Tropezón 8
4 Cartes Cartes 7
5 Vimenor Vimenor 7
6 Torina Torina 7
7 Barreda Barreda 6
8 Selaya Selaya 6
9 Castro Castro 5
10 Solares Solares 3
11 Guarnizo Guarnizo 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gernika Gernika 38
2 Real Sociedad III Real Sociedad III 35
3 Sestao River Sestao River 33
4 Deusto Deusto 32
5 Beasain Beasain 24
6 Santutxu Santutxu 22
7 Tolosa Tolosa 17
8 JD Somorrostro JD Somorrostro 16
9 Balmaseda Balmaseda 15
10 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 11
11 Urgatzi Urgatzi 7
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Marchamalo Marchamalo 38
2 Guadalajara Guadalajara 30
3 Toledo Toledo 26
4 Tarancón Tarancón 25
5 Torrijos Torrijos 25
6 Villacañas Villacañas 23
7 Azuqueca Azuqueca 21
8 Illescas Illescas 21
9 Conquense Conquense 20
10 Madridejos Madridejos 14
11 Pedroñeras Pedroñeras 12
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 L'Entregu L'Entregu 6
2 Siero Siero 3
3 San Martín San Martín 3
4 Urraca Urraca 3
5 Condal Condal 1
6 Real Titánico Real Titánico 1
7 Valdesoto Valdesoto 0
8 Tuilla Tuilla 0
9 Colunga Colunga 0
10 Llanes Llanes 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Tropezón Tropezón 14
2 Escobedo Escobedo 11
3 Castro Castro 11
4 Vimenor Vimenor 11
5 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 10
6 Torina Torina 10
7 Cartes Cartes 7
8 Barreda Barreda 7
9 Selaya Selaya 7
10 Solares Solares 4
11 Guarnizo Guarnizo 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Santutxu Santutxu 6
2 Gernika Gernika 6
3 Balmaseda Balmaseda 4
4 Beasain Beasain 3
5 Deusto Deusto 3
6 Urgatzi Urgatzi 3
7 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 1
8 Tolosa Tolosa 1
9 Sestao River Sestao River 1
10 Real Sociedad III Real Sociedad III 0
11 JD Somorrostro JD Somorrostro 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Europa Fc Europa Fc 31
2 Terrassa Terrassa 30
3 Vilafranca Vilafranca 27
4 San Cristóbal San Cristóbal 25
5 Manresa Manresa 24
6 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 20
7 Castelldefels Castelldefels 19
8 Santfeliuenc Santfeliuenc 18
9 Igualada Igualada 12
10 Valls Valls 10
11 Montañesa Montañesa 7
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ceares Ceares 40
2 Caudal Caudal 38
3 Real Avilés Real Avilés 36
4 Llanera Llanera 31
5 Praviano Praviano 21
6 Gijón Industrial Gijón Industrial 21
7 Navarro Navarro 21
8 Lenense Lenense 19
9 Mosconia Mosconia 17
10 Vallobín Vallobín 11
11 Avilés Stadium Avilés Stadium 9
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cayón Cayón 21
2 Racing Santander II Racing Santander II 14
3 Sámano Sámano 13
4 Textil Escudo Textil Escudo 11
5 Atlético Albericia Atlético Albericia 9
6 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 8
7 Siete Villas Siete Villas 7
8 Bezana Bezana 6
9 Revilla Revilla 5
10 Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco 2
11 Barquereño Barquereño 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gernika Gernika 19
2 Deusto Deusto 12
3 Beasain Beasain 11
4 Tolosa Tolosa 11
5 Santutxu Santutxu 11
6 Sestao River Sestao River 8
7 Real Sociedad III Real Sociedad III 7
8 Balmaseda Balmaseda 5
9 Urgatzi Urgatzi 3
10 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 2
11 JD Somorrostro JD Somorrostro 2
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Girona II Girona II 29
2 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 29
3 Granollers Granollers 25
4 Vilassar Mar Vilassar Mar 25
5 Sant Andreu Sant Andreu 25
6 Peralada Peralada 21
7 Grama Grama 20
8 Figueres Figueres 18
9 Sants Sants 14
10 Horta Horta 12
11 Banyoles Banyoles 11
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 L'Entregu L'Entregu 34
2 San Martín San Martín 30
3 Llanes Llanes 25
4 Tuilla Tuilla 24
5 Condal Condal 18
6 Real Titánico Real Titánico 18
7 Urraca Urraca 17
8 Colunga Colunga 13
9 Siero Siero 13
10 Valdesoto Valdesoto 11
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cayón Cayón 6
2 Sámano Sámano 6
3 Racing Santander II Racing Santander II 4
4 Siete Villas Siete Villas 3
5 Atlético Albericia Atlético Albericia 3
6 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 3
7 Textil Escudo Textil Escudo 1
8 Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco 1
9 Bezana Bezana 1
10 Revilla Revilla 0
11 Barquereño Barquereño 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gernika Gernika 22
2 Deusto Deusto 15
3 Real Sociedad III Real Sociedad III 13
4 Tolosa Tolosa 12
5 Beasain Beasain 11
6 Santutxu Santutxu 11
7 Sestao River Sestao River 8
8 Urgatzi Urgatzi 6
9 Balmaseda Balmaseda 5
10 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 3
11 JD Somorrostro JD Somorrostro 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Igualada Igualada 6
2 Castelldefels Castelldefels 6
3 Terrassa Terrassa 3
4 Vilafranca Vilafranca 3
5 Europa Fc Europa Fc 3
6 San Cristóbal San Cristóbal 3
7 Santfeliuenc Santfeliuenc 3
8 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 0
9 Manresa Manresa 0
10 Montañesa Montañesa 0
11 Valls Valls 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Alzira Alzira 33
2 Roda Roda 27
3 Saguntino Saguntino 22
4 Villarreal III Villarreal III 19
5 Silla Silla 19
6 RC Catarroja RC Catarroja 19
7 Torrent Torrent 19
8 Benicarló Benicarló 16
9 Acero Acero 15
10 Paterna Paterna 15
11 Vilamarxant Vilamarxant 13
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Tropezón Tropezón 38
2 Escobedo Escobedo 32
3 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 30
4 Cartes Cartes 24
5 Vimenor Vimenor 24
6 Selaya Selaya 23
7 Castro Castro 20
8 Barreda Barreda 19
9 Torina Torina 17
10 Guarnizo Guarnizo 11
11 Solares Solares 10
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pasaia KE Pasaia KE 15
2 Urduliz Urduliz 13
3 Durango Durango 10
4 Sodupe Sodupe 10
5 San Ignacio San Ignacio 10
6 Anaitasuna Anaitasuna 10
7 Vitoria Vitoria 9
8 Ariznabarra Ariznabarra 9
9 Basconia Basconia 7
10 Santurtzi Santurtzi 6
11 Lagun Onak Lagun Onak 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Terrassa Terrassa 14
2 Europa Fc Europa Fc 14
3 Castelldefels Castelldefels 10
4 Vilafranca Vilafranca 10
5 Manresa Manresa 10
6 Santfeliuenc Santfeliuenc 10
7 San Cristóbal San Cristóbal 9
8 Igualada Igualada 9
9 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 6
10 Valls Valls 2
11 Montañesa Montañesa 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cristo Atlético Cristo Atlético 38
2 Atlético Astorga Atlético Astorga 28
3 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 28
4 Bembibre Bembibre 25
5 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 24
6 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 21
7 UD Santa Marta UD Santa Marta 19
8 Salamanca II Salamanca II 18
9 La Bañeza La Bañeza 17
10 Becerril Campos Becerril Campos 14
11 Peñaranda Peñaranda 12
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cayón Cayón 39
2 Racing Santander II Racing Santander II 37
3 Sámano Sámano 36
4 Siete Villas Siete Villas 33
5 Textil Escudo Textil Escudo 29
6 Bezana Bezana 16
7 Barquereño Barquereño 15
8 Atlético Albericia Atlético Albericia 14
9 Revilla Revilla 14
10 Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco 13
11 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 12
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Urduliz Urduliz 8
2 Durango Durango 5
3 Anaitasuna Anaitasuna 5
4 Pasaia KE Pasaia KE 5
5 Basconia Basconia 5
6 Ariznabarra Ariznabarra 5
7 Santurtzi Santurtzi 4
8 Sodupe Sodupe 4
9 San Ignacio San Ignacio 4
10 Vitoria Vitoria 4
11 Lagun Onak Lagun Onak 1
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Europa Fc Europa Fc 17
2 Terrassa Terrassa 14
3 Vilafranca Vilafranca 13
4 Manresa Manresa 13
5 Santfeliuenc Santfeliuenc 13
6 Castelldefels Castelldefels 10
7 San Cristóbal San Cristóbal 9
8 Igualada Igualada 9
9 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 6
10 Valls Valls 5
11 Montañesa Montañesa 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Benicarló Benicarló 5
2 RC Catarroja RC Catarroja 4
3 Saguntino Saguntino 4
4 Alzira Alzira 3
5 Silla Silla 3
6 Torrent Torrent 2
7 Villarreal III Villarreal III 1
8 Paterna Paterna 1
9 Roda Roda 0
10 Acero Acero 0
11 Vilamarxant Vilamarxant 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 49
2 Arandina Arandina 30
3 Numancia II Numancia II 30
4 Burgos Promesas Burgos Promesas 28
5 Real Ávila Real Ávila 27
6 Mirandés II Mirandés II 25
7 Almazán Almazán 24
8 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 23
9 Real Burgos Real Burgos 18
10 La Granja La Granja 18
11 Bupolsa Bupolsa 14
12 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 13
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gernika Gernika 40
2 Real Sociedad III Real Sociedad III 37
3 Sestao River Sestao River 36
4 Deusto Deusto 33
5 Beasain Beasain 26
6 Santutxu Santutxu 25
7 Tolosa Tolosa 21
8 Balmaseda Balmaseda 17
9 JD Somorrostro JD Somorrostro 16
10 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 14
11 Urgatzi Urgatzi 10
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 17
2 Peralada Peralada 14
3 Sant Andreu Sant Andreu 14
4 Granollers Granollers 12
5 Girona II Girona II 12
6 Grama Grama 12
7 Horta Horta 9
8 Figueres Figueres 8
9 Vilassar Mar Vilassar Mar 6
10 Banyoles Banyoles 3
11 Sants Sants 2
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Saguntino Saguntino 11
2 Alzira Alzira 10
3 Roda Roda 9
4 Torrent Torrent 8
5 RC Catarroja RC Catarroja 7
6 Benicarló Benicarló 7
7 Vilamarxant Vilamarxant 7
8 Villarreal III Villarreal III 5
9 Acero Acero 5
10 Silla Silla 3
11 Paterna Paterna 3
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 26
2 Almería II Almería II 25
3 Torreperogil Torreperogil 25
4 Mancha Real Mancha Real 23
5 Huétor Tájar Huétor Tájar 22
6 Huétor Vega Huétor Vega 21
7 Real Jaén Real Jaén 17
8 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 16
9 Loja Loja 15
10 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 13
11 Maracena Maracena 12
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Urduliz Urduliz 34
2 Pasaia KE Pasaia KE 33
3 Anaitasuna Anaitasuna 27
4 Vitoria Vitoria 25
5 Durango Durango 22
6 San Ignacio San Ignacio 22
7 Santurtzi Santurtzi 22
8 Basconia Basconia 21
9 Sodupe Sodupe 18
10 Ariznabarra Ariznabarra 15
11 Lagun Onak Lagun Onak 13
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Sant Andreu Sant Andreu 12
2 Girona II Girona II 7
3 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 7
4 Peralada Peralada 7
5 Granollers Granollers 5
6 Horta Horta 5
7 Grama Grama 3
8 Figueres Figueres 3
9 Vilassar Mar Vilassar Mar 1
10 Sants Sants 0
11 Banyoles Banyoles 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Saguntino Saguntino 14
2 Alzira Alzira 11
3 Torrent Torrent 11
4 Roda Roda 10
5 RC Catarroja RC Catarroja 8
6 Benicarló Benicarló 8
7 Vilamarxant Vilamarxant 7
8 Villarreal III Villarreal III 6
9 Paterna Paterna 5
10 Acero Acero 5
11 Silla Silla 4
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Salamanca II Salamanca II 7
2 UD Santa Marta UD Santa Marta 5
3 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 4
4 Atlético Astorga Atlético Astorga 3
5 Cristo Atlético Cristo Atlético 3
6 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 3
7 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 3
8 La Bañeza La Bañeza 1
9 Bembibre Bembibre 1
10 Peñaranda Peñaranda 1
11 Becerril Campos Becerril Campos 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Vélez Vélez 27
2 Málaga II Málaga II 24
3 Antequera Antequera 23
4 El Palo El Palo 20
5 Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos 19
6 Alhaurín Alhaurín 19
7 Motril Motril 17
8 Alhaurino Alhaurino 13
9 Estepona Estepona 13
10 Melilla CD Melilla CD 10
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 22
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 19
3 Las Palmas III Las Palmas III 19
4 Gran Tarajal Gran Tarajal 12
5 Unión Viera Unión Viera 12
6 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 11
7 Guía Guía 10
8 La Cuadra La Cuadra 8
9 Arucas Arucas 5
10 Lanzarote Lanzarote 4
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Europa Fc Europa Fc 32
2 Terrassa Terrassa 31
3 Vilafranca Vilafranca 30
4 San Cristóbal San Cristóbal 28
5 Manresa Manresa 26
6 Castelldefels Castelldefels 22
7 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 21
8 Santfeliuenc Santfeliuenc 18
9 Igualada Igualada 12
10 Montañesa Montañesa 11
11 Valls Valls 10
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Eldense Eldense 16
2 Elche II Elche II 16
3 Intercity Intercity 9
4 Hércules II Hércules II 9
5 Villajoyosa Villajoyosa 8
6 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 7
7 Jove Español Jove Español 6
8 Crevillente Crevillente 5
9 Benigànim Benigànim 5
10 Novelda Novelda 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cristo Atlético Cristo Atlético 14
2 Atlético Astorga Atlético Astorga 13
3 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 11
4 UD Santa Marta UD Santa Marta 9
5 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 8
6 Salamanca II Salamanca II 7
7 Bembibre Bembibre 5
8 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 5
9 Peñaranda Peñaranda 4
10 La Bañeza La Bañeza 3
11 Becerril Campos Becerril Campos 0
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Paso Atlético Paso 23
2 Buzanada Buzanada 21
3 Mensajero Mensajero 18
4 Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte 18
5 Tenisca Tenisca 17
6 Vera Vera 14
7 Atlético Victoria Atlético Victoria 14
8 Tenerife II Tenerife II 9
9 Güímar Güímar 9
10 Santa Úrsula Santa Úrsula 7
11 Ibarra Ibarra 5
26/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 33
2 Girona II Girona II 32
3 Granollers Granollers 26
4 Vilassar Mar Vilassar Mar 26
5 Sant Andreu Sant Andreu 25
6 Grama Grama 23
7 Peralada Peralada 21
8 Figueres Figueres 18
9 Sants Sants 17
10 Horta Horta 12
11 Banyoles Banyoles 12
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Elche II Elche II 9
2 Eldense Eldense 6
3 Hércules II Hércules II 5
4 Intercity Intercity 4
5 Crevillente Crevillente 4
6 Jove Español Jove Español 3
7 Benigànim Benigànim 2
8 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 1
9 Villajoyosa Villajoyosa 1
10 Novelda Novelda 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Astorga Atlético Astorga 16
2 Cristo Atlético Cristo Atlético 14
3 UD Santa Marta UD Santa Marta 12
4 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 11
5 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 11
6 Bembibre Bembibre 7
7 Salamanca II Salamanca II 7
8 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 6
9 Peñaranda Peñaranda 4
10 La Bañeza La Bañeza 3
11 Becerril Campos Becerril Campos 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Maracena Maracena 4
2 Huétor Tájar Huétor Tájar 4
3 Loja Loja 3
4 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 1
5 Torreperogil Torreperogil 1
6 Mancha Real Mancha Real 1
7 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 1
8 Real Jaén Real Jaén 1
9 Almería II Almería II 1
10 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 0
11 Huétor Vega Huétor Vega 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Alzira Alzira 33
2 Roda Roda 31
3 Villarreal III Villarreal III 25
4 Saguntino Saguntino 23
5 Silla Silla 20
6 RC Catarroja RC Catarroja 20
7 Torrent Torrent 19
8 Acero Acero 18
9 Benicarló Benicarló 17
10 Paterna Paterna 17
11 Vilamarxant Vilamarxant 14
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 24
2 Real Ávila Real Ávila 16
3 Almazán Almazán 12
4 Burgos Promesas Burgos Promesas 10
5 Mirandés II Mirandés II 10
6 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 10
7 La Granja La Granja 9
8 Real Burgos Real Burgos 8
9 Arandina Arandina 8
10 Numancia II Numancia II 7
11 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 5
12 Bupolsa Bupolsa 4
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Torreperogil Torreperogil 9
2 Almería II Almería II 8
3 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 8
4 Huétor Tájar Huétor Tájar 6
5 Huétor Vega Huétor Vega 6
6 Maracena Maracena 6
7 Loja Loja 6
8 Mancha Real Mancha Real 5
9 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 4
10 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 3
11 Real Jaén Real Jaén 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Unión Viera Unión Viera 6
2 UD San Fernando UD San Fernando 6
3 Panadería Pulido Panadería Pulido 6
4 Guía Guía 6
5 La Cuadra La Cuadra 4
6 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 3
7 Las Palmas III Las Palmas III 3
8 Gran Tarajal Gran Tarajal 1
9 Lanzarote Lanzarote 0
10 Arucas Arucas 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Eldense Eldense 32
2 Elche II Elche II 31
3 Intercity Intercity 30
4 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 25
5 Benigànim Benigànim 19
6 Jove Español Jove Español 19
7 Villajoyosa Villajoyosa 17
8 Hércules II Hércules II 15
9 Crevillente Crevillente 13
10 Novelda Novelda 8
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cristo Atlético Cristo Atlético 38
2 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 29
3 Atlético Astorga Atlético Astorga 28
4 Bembibre Bembibre 25
5 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 24
6 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 22
7 UD Santa Marta UD Santa Marta 20
8 Salamanca II Salamanca II 19
9 La Bañeza La Bañeza 17
10 Becerril Campos Becerril Campos 14
11 Peñaranda Peñaranda 12
27/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Torreperogil Torreperogil 12
2 Huétor Tájar Huétor Tájar 10
3 Mancha Real Mancha Real 9
4 Almería II Almería II 8
5 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 8
6 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 7
7 Maracena Maracena 6
8 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 6
9 Huétor Vega Huétor Vega 6
10 Loja Loja 6
11 Real Jaén Real Jaén 1
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 15
2 Las Palmas III Las Palmas III 13
3 Panadería Pulido Panadería Pulido 10
4 Guía Guía 10
5 Unión Viera Unión Viera 9
6 Gran Tarajal Gran Tarajal 7
7 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 7
8 La Cuadra La Cuadra 5
9 Arucas Arucas 4
10 Lanzarote Lanzarote 3
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cristo Atlético Cristo Atlético 38
2 Atlético Astorga Atlético Astorga 32
3 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 30
4 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 29
5 Bembibre Bembibre 25
6 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 25
7 UD Santa Marta UD Santa Marta 20
8 Salamanca II Salamanca II 20
9 La Bañeza La Bañeza 19
10 Becerril Campos Becerril Campos 15
11 Peñaranda Peñaranda 13
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Antequera Antequera 13
2 Málaga II Málaga II 13
3 Motril Motril 11
4 Vélez Vélez 11
5 El Palo El Palo 11
6 Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos 9
7 Alhaurín Alhaurín 6
8 Estepona Estepona 5
9 Alhaurino Alhaurino 4
10 Melilla CD Melilla CD 3
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 16
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 13
3 Las Palmas III Las Palmas III 13
4 Unión Viera Unión Viera 12
5 Guía Guía 10
6 Gran Tarajal Gran Tarajal 8
7 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 7
8 La Cuadra La Cuadra 5
9 Arucas Arucas 4
10 Lanzarote Lanzarote 3
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 52
2 Burgos Promesas Burgos Promesas 34
3 Arandina Arandina 30
4 Real Ávila Real Ávila 30
5 Numancia II Numancia II 30
6 Mirandés II Mirandés II 29
7 Almazán Almazán 28
8 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 23
9 La Granja La Granja 21
10 Real Burgos Real Burgos 18
11 Bupolsa Bupolsa 17
12 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 13
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 26
2 Almería II Almería II 25
3 Torreperogil Torreperogil 25
4 Mancha Real Mancha Real 23
5 Huétor Tájar Huétor Tájar 22
6 Huétor Vega Huétor Vega 21
7 Real Jaén Real Jaén 17
8 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 16
9 Loja Loja 15
10 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 13
11 Maracena Maracena 12
27/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Paso Atlético Paso 15
2 Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte 13
3 Atlético Victoria Atlético Victoria 13
4 Tenisca Tenisca 11
5 Mensajero Mensajero 11
6 Buzanada Buzanada 10
7 Tenerife II Tenerife II 7
8 Güímar Güímar 7
9 Santa Úrsula Santa Úrsula 5
10 Vera Vera 5
11 Ibarra Ibarra 3
08/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Almería II Almería II 26
2 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 26
3 Torreperogil Torreperogil 25
4 Mancha Real Mancha Real 24
5 Huétor Tájar Huétor Tájar 22
6 Huétor Vega Huétor Vega 21
7 Real Jaén Real Jaén 20
8 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 19
9 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 16
10 Loja Loja 15
11 Maracena Maracena 12
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 22
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 19
3 Las Palmas III Las Palmas III 19
4 Gran Tarajal Gran Tarajal 12
5 Unión Viera Unión Viera 12
6 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 11
7 Guía Guía 10
8 La Cuadra La Cuadra 8
9 Arucas Arucas 5
10 Lanzarote Lanzarote 4
27/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Vélez Vélez 28
2 Málaga II Málaga II 24
3 Antequera Antequera 23
4 Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos 21
5 El Palo El Palo 20
6 Alhaurín Alhaurín 19
7 Motril Motril 17
8 Melilla CD Melilla CD 14
9 Estepona Estepona 13
10 Alhaurino Alhaurino 13
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 22
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 22
3 Las Palmas III Las Palmas III 19
4 Gran Tarajal Gran Tarajal 15
5 Unión Viera Unión Viera 15
6 La Cuadra La Cuadra 12
7 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 11
8 Guía Guía 10
9 Arucas Arucas 6
10 Lanzarote Lanzarote 4
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Paso Atlético Paso 25
2 Buzanada Buzanada 21
3 Mensajero Mensajero 21
4 Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte 19
5 Tenisca Tenisca 18
6 Vera Vera 18
7 Atlético Victoria Atlético Victoria 16
8 Tenerife II Tenerife II 12
9 Güímar Güímar 9
10 Ibarra Ibarra 8
11 Santa Úrsula Santa Úrsula 8
06/03/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.