İspanya Tercera Division - Group 8 Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

İspanya Tercera Division - Group 8
İspanya Tercera Division - Group 8
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
06/12/2020 18:30 - Atlético Astorga - La Bañeza
05/12/2020 19:00 MS Arandina 1-2 Almazán
05/12/2020 18:00 MS Atlético Tordesillas 1-2 UD Santa Marta
05/12/2020 18:00 MS La Virgen del Camino 1-1 Bembibre
05/12/2020 18:00 Ertelendi Peñaranda - Becerril Campos
05/12/2020 18:00 MS Cultural Cebrereña 0-0 Mirandés II
05/12/2020 18:00 MS La Granja 3-1 Bupolsa
05/12/2020 18:00 MS Colegios Diocesanos 2-1 Real Ávila
05/12/2020 17:45 MS Salamanca II 0-1 Cultural Leonesa II
05/12/2020 17:45 MS Numancia II 0-3 Gimnástica Segoviana
05/12/2020 17:30 MS Real Burgos 1-1 Burgos Promesas
02/12/2020 17:45 MS Burgos Promesas 0-0 Bupolsa
29/11/2020 19:00 MS Gimnástica Segoviana 5-1 Arandina
29/11/2020 19:00 MS Real Ávila 1-0 Real Burgos
29/11/2020 18:30 MS Bembibre 0-1 Atlético Tordesillas
29/11/2020 18:30 MS Almazán 1-2 Cultural Cebrereña
29/11/2020 18:15 MS Bupolsa 1-0 Colegios Diocesanos
29/11/2020 18:00 MS La Bañeza 1-1 La Virgen del Camino
29/11/2020 18:00 Ertelendi Becerril Campos - Salamanca II
29/11/2020 17:30 MS Mirandés II 3-0 La Granja
29/11/2020 14:00 MS Burgos Promesas 4-0 Numancia II
28/11/2020 18:00 MS Cultural Leonesa II 1-1 Atlético Astorga
28/11/2020 18:00 MS UD Santa Marta 0-0 Cristo Atlético
22/11/2020 19:00 MS Cristo Atlético 0-0 Bembibre
22/11/2020 19:00 MS Arandina 1-1 Burgos Promesas
22/11/2020 19:00 MS Gimnástica Segoviana 3-0 Almazán
22/11/2020 18:00 MS Atlético Tordesillas 2-2 La Bañeza
22/11/2020 17:45 MS Numancia II 1-2 Real Ávila
22/11/2020 14:00 Ertelendi Real Burgos - Bupolsa
21/11/2020 18:30 MS Atlético Astorga 2-0 Becerril Campos
21/11/2020 18:00 MS Salamanca II 2-3 Peñaranda
21/11/2020 18:00 MS La Virgen del Camino 1-4 Cultural Leonesa II
21/11/2020 18:00 MS Colegios Diocesanos 2-1 Mirandés II
21/11/2020 18:00 MS La Granja 2-0 Cultural Cebrereña
15/11/2020 19:00 MS Real Ávila 1-1 Arandina
15/11/2020 18:30 MS La Bañeza 0-2 Cristo Atlético
15/11/2020 18:30 Ertelendi Bembibre - UD Santa Marta
15/11/2020 18:30 Ertelendi Becerril Campos - La Virgen del Camino
15/11/2020 18:30 MS Almazán 2-1 La Granja
15/11/2020 18:00 MS Cultural Cebrereña 0-0 Colegios Diocesanos
15/11/2020 18:00 Ertelendi Bupolsa - Numancia II
15/11/2020 18:00 MS Burgos Promesas 0-1 Gimnástica Segoviana
14/11/2020 18:00 MS Peñaranda 0-1 Atlético Astorga
14/11/2020 18:00 MS Cultural Leonesa II 0-0 Atlético Tordesillas
14/11/2020 14:00 MS Mirandés II 0-0 Real Burgos
11/11/2020 18:00 MS Mirandés II 0-0 Burgos Promesas
08/11/2020 19:00 MS Cristo Atlético 3-0 Cultural Leonesa II
08/11/2020 19:00 MS Arandina 4-3 Bupolsa
08/11/2020 19:00 MS Gimnástica Segoviana 1-0 Real Ávila
08/11/2020 18:00 MS Atlético Tordesillas 1-0 Becerril Campos
08/11/2020 18:00 MS UD Santa Marta 2-0 La Bañeza
08/11/2020 14:00 MS Real Burgos 3-0 Cultural Cebrereña
07/11/2020 18:30 MS Atlético Astorga 3-0 Salamanca II
07/11/2020 18:15 MS Burgos Promesas 2-1 Almazán
07/11/2020 18:00 Ertelendi La Virgen del Camino - Peñaranda
07/11/2020 18:00 MS Colegios Diocesanos 0-2 La Granja
07/11/2020 18:00 MS Numancia II 1-1 Mirandés II


İspanya Tercera Division - Group 8 Puan Durumu

2020/2021 Tercera Division: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Somozas Somozas 20
2 Bergantiños Bergantiños 17
3 Villalbés Villalbés 11
4 Arzúa Arzúa 10
5 Viveiro Viveiro 10
6 Polvorín Polvorín 9
7 Deportivo La Coruña II Deportivo La Coruña II 9
8 Fisterra Fisterra 8
9 Silva Silva 8
10 As Pontes As Pontes 8
11 Paiosaco Paiosaco 3
12 Agrupación Estudiantil Agrupación Estudiantil 2
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 El Palmar El Palmar 9
2 Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 7
3 Águilas Águilas 6
4 Real Murcia II Real Murcia II 4
5 Bullense Bullense 4
6 EDMF Churra EDMF Churra 3
7 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 2
8 SFC Minerva SFC Minerva 1
9 Los Garres Los Garres 1
10 Plus Ultra Plus Ultra 1
11 Olímpico Totana Olímpico Totana 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 1 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Arosa Arosa 18
2 Arenteiro Arenteiro 16
3 Alondras Alondras 14
4 Barco Barco 13
5 Choco Choco 12
6 Ribadumia Ribadumia 11
7 Estradense Estradense 10
8 Atios Atios 9
9 UD Ourense UD Ourense 8
10 Ourense CF Ourense CF 7
11 Rápido Bouzas Rápido Bouzas 7
12 Pontellas Pontellas 2
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 12
2 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 6
3 Portmany Portmany 6
4 Manacor Manacor 5
5 Cardassar Cardassar 5
6 Sóller Sóller 5
7 Collerense Collerense 4
8 Constància Constància 4
9 Génova Génova 4
10 Ferriolense Ferriolense 1
11 Felanitx Felanitx 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
02/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Xerez Xerez 15
2 Lebrijana Lebrijana 11
3 AD Ceuta FC AD Ceuta FC 10
4 Los Barrios Los Barrios 9
5 Xerez Deportivo Xerez Deportivo 7
6 Arcos Arcos 7
7 Antoniano Antoniano 6
8 Rota Rota 4
9 Conil Conil 4
10 Cabecense Cabecense 4
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 El Palmar El Palmar 9
2 Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 7
3 Águilas Águilas 6
4 Real Murcia II Real Murcia II 4
5 Bullense Bullense 4
6 EDMF Churra EDMF Churra 3
7 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 2
8 SFC Minerva SFC Minerva 1
9 Los Garres Los Garres 1
10 Plus Ultra Plus Ultra 1
11 Olímpico Totana Olímpico Totana 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
02/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mosconia Mosconia 3
2 Caudal Caudal 3
3 Llanera Llanera 3
4 Real Avilés Real Avilés 1
5 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
6 Ceares Ceares 0
7 Navarro Navarro 0
8 Praviano Praviano 0
9 Gijón Industrial Gijón Industrial 0
10 Lenense Lenense 0
11 Vallobín Vallobín 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 10 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ciudad de Lucena Ciudad de Lucena 16
2 Utrera Utrera 13
3 Puente Genil Puente Genil 13
4 San Roque Lepe San Roque Lepe 13
5 Castilleja Castilleja 10
6 Sevilla III Sevilla III 10
7 Gerena Gerena 8
8 Córdoba II Córdoba II 7
9 Pozoblanco Pozoblanco 4
10 La Palma La Palma 3
11 Coria CF Coria CF 3
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 La Unión Atlético La Unión Atlético 8
2 Huércal Overa Huércal Overa 5
3 Racing Murcia Racing Murcia 4
4 Mar Menor Mar Menor 4
5 Cartagena FC Cartagena FC 3
6 Cartagena FC Cartagena FC 2
7 CAP Ciudad de Murcia CAP Ciudad de Murcia 2
8 Mazarrón FC Mazarrón FC 2
9 Deportiva Minera Deportiva Minera 2
10 Muleño Muleño 0
11 Lorca Lorca 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
02/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 L'Entregu L'Entregu 6
2 Siero Siero 3
3 San Martín San Martín 3
4 Urraca Urraca 3
5 Condal Condal 1
6 Real Titánico Real Titánico 1
7 Valdesoto Valdesoto 0
8 Tuilla Tuilla 0
9 Colunga Colunga 0
10 Llanes Llanes 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Águilas Águilas 11
2 El Palmar El Palmar 10
3 Atlético Pulpileño Atlético Pulpileño 10
4 Real Murcia II Real Murcia II 9
5 EDMF Churra EDMF Churra 8
6 Los Garres Los Garres 8
7 Olímpico Totana Olímpico Totana 7
8 Bullense Bullense 5
9 SFC Minerva SFC Minerva 4
10 UCAM Murcia II UCAM Murcia II 4
11 Plus Ultra Plus Ultra 1
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Montijo Montijo 12
2 Moralo Moralo 10
3 CD Coria CD Coria 6
4 Extremadura UD II Extremadura UD II 6
5 Çinto Çinto 5
6 Aceuchal Aceuchal 5
7 Calamonte Calamonte 4
8 Plasencia Plasencia 1
9 Campanario Campanario 1
10 Lobón Lobón 0
11 Valdivia Valdivia 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
02/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Europa Fc Europa Fc 9
2 Terrassa Terrassa 9
3 Igualada Igualada 9
4 Manresa Manresa 6
5 Castelldefels Castelldefels 6
6 San Cristóbal San Cristóbal 4
7 Santfeliuenc Santfeliuenc 4
8 Vilafranca Vilafranca 3
9 Valls Valls 1
10 Montañesa Montañesa 1
11 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 13 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mar Menor Mar Menor 16
2 La Unión Atlético La Unión Atlético 12
3 Cartagena FC Cartagena FC 11
4 Racing Murcia Racing Murcia 10
5 Mazarrón FC Mazarrón FC 8
6 Huércal Overa Huércal Overa 8
7 Deportiva Minera Deportiva Minera 7
8 Muleño Muleño 5
9 CAP Ciudad de Murcia CAP Ciudad de Murcia 5
10 Cartagena FC Cartagena FC 3
11 Lorca Lorca 1
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Montijo Montijo 16
2 CD Coria CD Coria 16
3 Moralo Moralo 14
4 Extremadura UD II Extremadura UD II 13
5 Plasencia Plasencia 8
6 Çinto Çinto 5
7 Aceuchal Aceuchal 5
8 Calamonte Calamonte 5
9 Valdivia Valdivia 5
10 Lobón Lobón 1
11 Campanario Campanario 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
02/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Alzira Alzira 6
2 Benicarló Benicarló 6
3 Saguntino Saguntino 5
4 Torrent Torrent 5
5 RC Catarroja RC Catarroja 4
6 Acero Acero 4
7 Silla Silla 3
8 Vilamarxant Vilamarxant 3
9 Villarreal III Villarreal III 2
10 Paterna Paterna 2
11 Roda Roda 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Montijo Montijo 19
2 CD Coria CD Coria 19
3 Moralo Moralo 14
4 Extremadura UD II Extremadura UD II 13
5 Plasencia Plasencia 9
6 Çinto Çinto 8
7 Aceuchal Aceuchal 5
8 Calamonte Calamonte 5
9 Valdivia Valdivia 5
10 Campanario Campanario 4
11 Lobón Lobón 2
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Teruel Teruel 3
2 Valdefierro Valdefierro 3
3 Cariñena Cariñena 3
4 Real Zaragoza II Real Zaragoza II 1
5 Binéfar Binéfar 1
6 Atlético Monzón Atlético Monzón 1
7 Illueca Illueca 1
8 Fraga Fraga 0
9 Huesca II Huesca II 0
10 Belchite 97 Belchite 97 0
11 CDJ Tamarite CDJ Tamarite 0
12 San Juan Mozarrifar San Juan Mozarrifar -3
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Elche II Elche II 9
2 Eldense Eldense 6
3 Hércules II Hércules II 5
4 Intercity Intercity 4
5 Crevillente Crevillente 4
6 Jove Español Jove Español 3
7 Benigànim Benigànim 2
8 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 1
9 Villajoyosa Villajoyosa 1
10 Novelda Novelda 0
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
02/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 9
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 9
3 Unión Viera Unión Viera 6
4 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 6
5 Guía Guía 6
6 Las Palmas III Las Palmas III 6
7 La Cuadra La Cuadra 4
8 Arucas Arucas 3
9 Lanzarote Lanzarote 3
10 Gran Tarajal Gran Tarajal 1
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 14 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Diocesano Diocesano 19
2 Cacereño Cacereño 16
3 Jerez Jerez 16
4 Miajadas Miajadas 14
5 Azuaga Azuaga 9
6 RCP Valverdeño RCP Valverdeño 9
7 Arroyo Arroyo 9
8 Olivenza Olivenza 7
9 Llerenense Llerenense 5
10 Trujillo Trujillo 3
11 Fuente Cantos Fuente Cantos 3
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Villanueva CF Villanueva CF 3
2 Cuarte Cuarte 3
3 Utebo Utebo 3
4 Sabiñánigo Sabiñánigo 1
5 Épila Épila 1
6 Barbastro Barbastro 0
7 Brea Brea 0
8 Robres Robres 0
9 Sariñena Sariñena 0
10 Borja Borja 0
11 Calamocha Calamocha 0
12 Almudévar Almudévar 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón 15
2 Unión Adarve Unión Adarve 15
3 Flat Earth Flat Earth 14
4 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 13
5 Moratalaz Moratalaz 11
6 Complutense Complutense 11
7 Torrejón Torrejón 10
8 San Fernando Henares San Fernando Henares 7
9 RSD Alcalá RSD Alcalá 6
10 Alcobendas Sport Alcobendas Sport 5
11 Santa Ana Santa Ana 1
12 Villanueva Pardillo Villanueva Pardillo 0
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
02/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Huesca II Huesca II 12
2 Illueca Illueca 11
3 Real Zaragoza II Real Zaragoza II 9
4 Teruel Teruel 9
5 Valdefierro Valdefierro 9
6 CDJ Tamarite CDJ Tamarite 8
7 Belchite 97 Belchite 97 6
8 Atlético Monzón Atlético Monzón 5
9 Fraga Fraga 4
10 Cariñena Cariñena 4
11 Binéfar Binéfar 2
12 San Juan Mozarrifar San Juan Mozarrifar -3
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Leganés II Leganés II 19
2 Alcorcón II Alcorcón II 13
3 Móstoles Móstoles 12
4 El Álamo El Álamo 10
5 Carabanchel Carabanchel 9
6 AD Parla AD Parla 8
7 Atlético Pinto Atlético Pinto 7
8 Real Aranjuez Real Aranjuez 5
9 Villaverde-Boetticher Villaverde-Boetticher 4
10 Trival Valderas Trival Valderas 3
11 Móstoles CF Móstoles CF 0
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
15/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 18
2 Manacor Manacor 14
3 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 9
4 Collerense Collerense 8
5 Sóller Sóller 8
6 Cardassar Cardassar 7
7 Constància Constància 7
8 Portmany Portmany 6
9 Ferriolense Ferriolense 5
10 Génova Génova 5
11 Felanitx Felanitx 4
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pamplona Pamplona 6
2 Beti Onak Beti Onak 6
3 San Juan San Juan 5
4 Subiza Subiza 4
5 Valle Egüés Valle Egüés 4
6 River Ega River Ega 3
7 Txantrea Txantrea 2
8 Beti Kozkor Beti Kozkor 1
9 Huarte Huarte 1
10 Burladés Burladés 1
11 Corellano Corellano 1
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 17 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Barbastro Barbastro 8
2 Utebo Utebo 8
3 Sariñena Sariñena 7
4 Calamocha Calamocha 7
5 Brea Brea 7
6 Cuarte Cuarte 7
7 Villanueva CF Villanueva CF 5
8 Borja Borja 5
9 Robres Robres 4
10 Sabiñánigo Sabiñánigo 4
11 Almudévar Almudévar 4
12 Épila Épila 3
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Leganés II Leganés II 12
2 Móstoles Móstoles 8
3 Carabanchel Carabanchel 8
4 Alcorcón II Alcorcón II 7
5 El Álamo El Álamo 6
6 AD Parla AD Parla 5
7 Real Aranjuez Real Aranjuez 5
8 Atlético Pinto Atlético Pinto 1
9 Trival Valderas Trival Valderas 1
10 Villaverde-Boetticher Villaverde-Boetticher 1
11 Móstoles CF Móstoles CF 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Platges Calvià Platges Calvià 16
2 PE Sant Jordi PE Sant Jordi 16
3 Formentera Formentera 12
4 Mallorca II Mallorca II 10
5 Santanyí Santanyí 9
6 San Rafael San Rafael 9
7 Llosetense Llosetense 9
8 Santa Catalina Atlético Santa Catalina Atlético 8
9 Binissalem Binissalem 3
10 Esporles Esporles 3
11 Alcúdia Alcúdia 2
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
08/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ardoi Ardoi 7
2 Peña Sport Peña Sport 6
3 Baztán Baztán 5
4 Cantolagua Cantolagua 4
5 Cirbonero Cirbonero 4
6 Bidezarra Bidezarra 4
7 Peña Azagresa Peña Azagresa 1
8 Lourdes Lourdes 1
9 Cortes Cortes 1
10 Murchante Murchante 1
11 Fontellas Fontellas 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pozuelo Alarcón Pozuelo Alarcón 15
2 Unión Adarve Unión Adarve 15
3 Flat Earth Flat Earth 14
4 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 13
5 Moratalaz Moratalaz 11
6 Complutense Complutense 11
7 Torrejón Torrejón 10
8 San Fernando Henares San Fernando Henares 7
9 RSD Alcalá RSD Alcalá 6
10 Alcobendas Sport Alcobendas Sport 5
11 Santa Ana Santa Ana 1
12 Villanueva Pardillo Villanueva Pardillo 0
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Platges Calvià Platges Calvià 12
2 Mallorca II Mallorca II 9
3 PE Sant Jordi PE Sant Jordi 9
4 Formentera Formentera 6
5 Llosetense Llosetense 6
6 Santa Catalina Atlético Santa Catalina Atlético 4
7 San Rafael San Rafael 4
8 Santanyí Santanyí 3
9 Binissalem Binissalem 3
10 Esporles Esporles 1
11 Alcúdia Alcúdia 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Huarte Huarte 11
2 Beti Onak Beti Onak 10
3 San Juan San Juan 10
4 Subiza Subiza 10
5 Beti Kozkor Beti Kozkor 9
6 Txantrea Txantrea 7
7 Pamplona Pamplona 7
8 Burladés Burladés 5
9 Valle Egüés Valle Egüés 5
10 Corellano Corellano 3
11 River Ega River Ega 3
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Agoncillo Agoncillo 4
2 Vianés Vianés 4
3 La Calzada La Calzada 4
4 Berceo Berceo 3
5 Varea Varea 3
6 Comillas Comillas 3
7 Oyonesa Oyonesa 3
8 Anguiano Anguiano 1
9 Villegas Villegas 1
10 Arnedo Arnedo 1
11 Alfaro Alfaro 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 7 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Leganés II Leganés II 19
2 Alcorcón II Alcorcón II 13
3 Móstoles Móstoles 12
4 El Álamo El Álamo 10
5 Carabanchel Carabanchel 9
6 AD Parla AD Parla 8
7 Atlético Pinto Atlético Pinto 7
8 Real Aranjuez Real Aranjuez 5
9 Villaverde-Boetticher Villaverde-Boetticher 4
10 Trival Valderas Trival Valderas 3
11 Móstoles CF Móstoles CF 0
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Andratx Andratx 18
2 Manacor Manacor 14
3 Ibiza Islas Pitiusas Ibiza Islas Pitiusas 9
4 Collerense Collerense 8
5 Sóller Sóller 8
6 Felanitx Felanitx 7
7 Cardassar Cardassar 7
8 Constància Constància 7
9 Portmany Portmany 6
10 Ferriolense Ferriolense 5
11 Génova Génova 5
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ardoi Ardoi 12
2 Peña Sport Peña Sport 12
3 Cantolagua Cantolagua 9
4 Cirbonero Cirbonero 9
5 Bidezarra Bidezarra 8
6 Baztán Baztán 7
7 Cortes Cortes 6
8 Murchante Murchante 6
9 Peña Azagresa Peña Azagresa 5
10 Fontellas Fontellas 4
11 Lourdes Lourdes 3
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD Logroñés II UD Logroñés II 6
2 Racing Rioja Racing Rioja 6
3 Náxara Náxara 6
4 River Ebro River Ebro 6
5 Calahorra II Calahorra II 4
6 Calasancio Calasancio 1
7 Yagüe Yagüe 0
8 Tedeón Tedeón 0
9 Pradejón Pradejón 0
10 Casalarreina Casalarreina 0
11 Alberite Alberite 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 11 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Platges Calvià Platges Calvià 16
2 PE Sant Jordi PE Sant Jordi 16
3 Formentera Formentera 12
4 Mallorca II Mallorca II 10
5 Santanyí Santanyí 9
6 San Rafael San Rafael 9
7 Llosetense Llosetense 9
8 Santa Catalina Atlético Santa Catalina Atlético 8
9 Binissalem Binissalem 3
10 Esporles Esporles 3
11 Alcúdia Alcúdia 2
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ardoi Ardoi 8
2 Cirbonero Cirbonero 8
3 Bidezarra Bidezarra 7
4 Peña Sport Peña Sport 7
5 Baztán Baztán 6
6 Cantolagua Cantolagua 5
7 Fontellas Fontellas 3
8 Cortes Cortes 2
9 Lourdes Lourdes 2
10 Murchante Murchante 2
11 Peña Azagresa Peña Azagresa 1
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Varea Varea 13
2 Comillas Comillas 12
3 Vianés Vianés 12
4 Alfaro Alfaro 10
5 Anguiano Anguiano 10
6 La Calzada La Calzada 8
7 Arnedo Arnedo 8
8 Oyonesa Oyonesa 8
9 Berceo Berceo 7
10 Agoncillo Agoncillo 5
11 Villegas Villegas 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Albacete II Albacete II 6
2 Huracán Balazote Huracán Balazote 3
3 La Roda La Roda 3
4 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 3
5 Almagro Almagro 3
6 La Solana La Solana 3
7 Almansa Almansa 3
8 Manchego Manchego 1
9 Manzanares Manzanares 1
10 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 0
11 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 San Juan San Juan 11
2 Huarte Huarte 11
3 Beti Onak Beti Onak 10
4 Pamplona Pamplona 10
5 Subiza Subiza 10
6 Beti Kozkor Beti Kozkor 9
7 Txantrea Txantrea 8
8 Burladés Burladés 5
9 Valle Egüés Valle Egüés 5
10 Corellano Corellano 3
11 River Ega River Ega 3
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD Logroñés II UD Logroñés II 16
2 Racing Rioja Racing Rioja 13
3 Calahorra II Calahorra II 12
4 River Ebro River Ebro 11
5 Náxara Náxara 9
6 Casalarreina Casalarreina 9
7 Yagüe Yagüe 7
8 Calasancio Calasancio 4
9 Alberite Alberite 4
10 Pradejón Pradejón 3
11 Tedeón Tedeón 2
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Conquense Conquense 6
2 Illescas Illescas 4
3 Toledo Toledo 4
4 Tarancón Tarancón 3
5 Marchamalo Marchamalo 3
6 Torrijos Torrijos 3
7 Azuqueca Azuqueca 3
8 Guadalajara Guadalajara 1
9 Villacañas Villacañas 1
10 Pedroñeras Pedroñeras 1
11 Madridejos Madridejos 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 15 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ardoi Ardoi 15
2 Peña Sport Peña Sport 12
3 Cortes Cortes 9
4 Cantolagua Cantolagua 9
5 Cirbonero Cirbonero 9
6 Bidezarra Bidezarra 8
7 Baztán Baztán 7
8 Fontellas Fontellas 7
9 Murchante Murchante 6
10 Peña Azagresa Peña Azagresa 5
11 Lourdes Lourdes 3
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD Logroñés II UD Logroñés II 10
2 River Ebro River Ebro 10
3 Calahorra II Calahorra II 8
4 Náxara Náxara 8
5 Racing Rioja Racing Rioja 7
6 Calasancio Calasancio 4
7 Casalarreina Casalarreina 3
8 Tedeón Tedeón 2
9 Pradejón Pradejón 2
10 Yagüe Yagüe 0
11 Alberite Alberite 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Huracán Balazote Huracán Balazote 11
2 La Roda La Roda 10
3 Albacete II Albacete II 9
4 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 8
5 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 8
6 Almansa Almansa 7
7 Almagro Almagro 7
8 La Solana La Solana 4
9 Manchego Manchego 3
10 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 2
11 Manzanares Manzanares 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mosconia Mosconia 3
2 Caudal Caudal 3
3 Llanera Llanera 3
4 Real Avilés Real Avilés 1
5 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
6 Ceares Ceares 0
7 Navarro Navarro 0
8 Praviano Praviano 0
9 Gijón Industrial Gijón Industrial 0
10 Lenense Lenense 0
11 Vallobín Vallobín 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Varea Varea 13
2 Comillas Comillas 12
3 Vianés Vianés 12
4 Arnedo Arnedo 11
5 Alfaro Alfaro 10
6 Anguiano Anguiano 10
7 La Calzada La Calzada 8
8 Oyonesa Oyonesa 8
9 Berceo Berceo 7
10 Agoncillo Agoncillo 5
11 Villegas Villegas 1
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Albacete II Albacete II 9
2 La Roda La Roda 6
3 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 5
4 Huracán Balazote Huracán Balazote 4
5 Almagro Almagro 4
6 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 3
7 La Solana La Solana 3
8 Almansa Almansa 3
9 Manchego Manchego 2
10 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 1
11 Manzanares Manzanares 1
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Real Avilés Real Avilés 11
2 Caudal Caudal 11
3 Ceares Ceares 10
4 Mosconia Mosconia 6
5 Llanera Llanera 6
6 Vallobín Vallobín 6
7 Navarro Navarro 6
8 Gijón Industrial Gijón Industrial 4
9 Lenense Lenense 4
10 Praviano Praviano 3
11 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 16 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD Logroñés II UD Logroñés II 16
2 Racing Rioja Racing Rioja 14
3 Calahorra II Calahorra II 12
4 River Ebro River Ebro 11
5 Náxara Náxara 9
6 Casalarreina Casalarreina 9
7 Yagüe Yagüe 8
8 Calasancio Calasancio 4
9 Alberite Alberite 4
10 Pradejón Pradejón 3
11 Tedeón Tedeón 2
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Toledo Toledo 7
2 Conquense Conquense 6
3 Torrijos Torrijos 6
4 Azuqueca Azuqueca 6
5 Illescas Illescas 6
6 Guadalajara Guadalajara 4
7 Marchamalo Marchamalo 4
8 Tarancón Tarancón 3
9 Villacañas Villacañas 2
10 Pedroñeras Pedroñeras 1
11 Madridejos Madridejos 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 San Martín San Martín 12
2 Llanes Llanes 9
3 L'Entregu L'Entregu 9
4 Siero Siero 6
5 Tuilla Tuilla 6
6 Real Titánico Real Titánico 4
7 Valdesoto Valdesoto 3
8 Urraca Urraca 3
9 Condal Condal 1
10 Colunga Colunga 0
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Escobedo Escobedo 6
2 Torina Torina 6
3 Tropezón Tropezón 4
4 Castro Castro 3
5 Barreda Barreda 3
6 Solares Solares 1
7 Cartes Cartes 1
8 Guarnizo Guarnizo 1
9 Selaya Selaya 0
10 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 0
11 Vimenor Vimenor 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Huracán Balazote Huracán Balazote 14
2 Albacete II Albacete II 12
3 La Roda La Roda 10
4 Calvo Sotelo Calvo Sotelo 8
5 Quintanar del Rey Quintanar del Rey 8
6 Almansa Almansa 7
7 Almagro Almagro 7
8 La Solana La Solana 4
9 Manchego Manchego 3
10 Atlético Ibañés Atlético Ibañés 2
11 Manzanares Manzanares 1
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mosconia Mosconia 3
2 Caudal Caudal 3
3 Llanera Llanera 3
4 Navarro Navarro 3
5 Real Avilés Real Avilés 1
6 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
7 Ceares Ceares 0
8 Praviano Praviano 0
9 Gijón Industrial Gijón Industrial 0
10 Lenense Lenense 0
11 Vallobín Vallobín 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Escobedo Escobedo 11
2 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 9
3 Tropezón Tropezón 8
4 Cartes Cartes 7
5 Vimenor Vimenor 7
6 Torina Torina 7
7 Barreda Barreda 6
8 Selaya Selaya 6
9 Castro Castro 5
10 Solares Solares 3
11 Guarnizo Guarnizo 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 18 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Tarancón Tarancón 12
2 Conquense Conquense 12
3 Guadalajara Guadalajara 11
4 Toledo Toledo 10
5 Marchamalo Marchamalo 10
6 Illescas Illescas 9
7 Torrijos Torrijos 7
8 Azuqueca Azuqueca 7
9 Villacañas Villacañas 5
10 Pedroñeras Pedroñeras 4
11 Madridejos Madridejos 1
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 L'Entregu L'Entregu 6
2 Siero Siero 3
3 San Martín San Martín 3
4 Urraca Urraca 3
5 Condal Condal 1
6 Real Titánico Real Titánico 1
7 Valdesoto Valdesoto 0
8 Tuilla Tuilla 0
9 Colunga Colunga 0
10 Llanes Llanes 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cayón Cayón 15
2 Racing Santander II Racing Santander II 10
3 Sámano Sámano 10
4 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 8
5 Textil Escudo Textil Escudo 7
6 Siete Villas Siete Villas 6
7 Bezana Bezana 5
8 Revilla Revilla 4
9 Atlético Albericia Atlético Albericia 3
10 Barquereño Barquereño 1
11 Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Santutxu Santutxu 6
2 Gernika Gernika 6
3 Balmaseda Balmaseda 4
4 Beasain Beasain 3
5 Deusto Deusto 3
6 Urgatzi Urgatzi 3
7 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 1
8 Tolosa Tolosa 1
9 Sestao River Sestao River 1
10 Real Sociedad III Real Sociedad III 0
11 JD Somorrostro JD Somorrostro 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Real Avilés Real Avilés 14
2 Caudal Caudal 14
3 Ceares Ceares 13
4 Llanera Llanera 9
5 Mosconia Mosconia 6
6 Vallobín Vallobín 6
7 Navarro Navarro 6
8 Gijón Industrial Gijón Industrial 4
9 Lenense Lenense 4
10 Praviano Praviano 3
11 Avilés Stadium Avilés Stadium 1
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Escobedo Escobedo 6
2 Torina Torina 6
3 Tropezón Tropezón 4
4 Castro Castro 3
5 Barreda Barreda 3
6 Solares Solares 1
7 Cartes Cartes 1
8 Guarnizo Guarnizo 1
9 Selaya Selaya 0
10 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 0
11 Vimenor Vimenor 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gernika Gernika 19
2 Deusto Deusto 12
3 Beasain Beasain 11
4 Tolosa Tolosa 11
5 Santutxu Santutxu 11
6 Sestao River Sestao River 8
7 Real Sociedad III Real Sociedad III 7
8 Balmaseda Balmaseda 5
9 Urgatzi Urgatzi 3
10 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 2
11 JD Somorrostro JD Somorrostro 2
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 2 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 San Martín San Martín 15
2 L'Entregu L'Entregu 12
3 Llanes Llanes 10
4 Siero Siero 7
5 Tuilla Tuilla 7
6 Real Titánico Real Titánico 4
7 Valdesoto Valdesoto 3
8 Urraca Urraca 3
9 Condal Condal 2
10 Colunga Colunga 0
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cayón Cayón 6
2 Sámano Sámano 6
3 Racing Santander II Racing Santander II 4
4 Siete Villas Siete Villas 3
5 Atlético Albericia Atlético Albericia 3
6 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 3
7 Textil Escudo Textil Escudo 1
8 Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco 1
9 Bezana Bezana 1
10 Revilla Revilla 0
11 Barquereño Barquereño 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Pasaia KE Pasaia KE 12
2 Urduliz Urduliz 12
3 San Ignacio San Ignacio 10
4 Durango Durango 9
5 Sodupe Sodupe 9
6 Vitoria Vitoria 9
7 Anaitasuna Anaitasuna 9
8 Ariznabarra Ariznabarra 8
9 Basconia Basconia 6
10 Santurtzi Santurtzi 5
11 Lagun Onak Lagun Onak 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Igualada Igualada 6
2 Castelldefels Castelldefels 6
3 Terrassa Terrassa 3
4 Vilafranca Vilafranca 3
5 Europa Fc Europa Fc 3
6 San Cristóbal San Cristóbal 3
7 Santfeliuenc Santfeliuenc 3
8 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 0
9 Manresa Manresa 0
10 Montañesa Montañesa 0
11 Valls Valls 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Tropezón Tropezón 11
2 Escobedo Escobedo 11
3 Vimenor Vimenor 10
4 Torina Torina 10
5 Gimnástica Torrelavega Gimnástica Torrelavega 9
6 Castro Castro 8
7 Cartes Cartes 7
8 Barreda Barreda 6
9 Selaya Selaya 6
10 Solares Solares 3
11 Guarnizo Guarnizo 1
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Deusto Deusto 9
2 Gernika Gernika 7
3 Santutxu Santutxu 6
4 Balmaseda Balmaseda 5
5 Beasain Beasain 5
6 Sestao River Sestao River 5
7 Tolosa Tolosa 4
8 Urgatzi Urgatzi 3
9 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 2
10 JD Somorrostro JD Somorrostro 2
11 Real Sociedad III Real Sociedad III 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Terrassa Terrassa 14
2 Europa Fc Europa Fc 14
3 Castelldefels Castelldefels 10
4 Vilafranca Vilafranca 10
5 Manresa Manresa 10
6 Santfeliuenc Santfeliuenc 10
7 San Cristóbal San Cristóbal 9
8 Igualada Igualada 9
9 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 6
10 Valls Valls 2
11 Montañesa Montañesa 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 3 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cayón Cayón 18
2 Racing Santander II Racing Santander II 13
3 Sámano Sámano 13
4 Textil Escudo Textil Escudo 10
5 Ribamontán al Mar Ribamontán al Mar 8
6 Atlético Albericia Atlético Albericia 6
7 Siete Villas Siete Villas 6
8 Bezana Bezana 5
9 Revilla Revilla 4
10 Barquereño Barquereño 1
11 Rinconeda Polanco Rinconeda Polanco 1
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Urduliz Urduliz 8
2 Durango Durango 5
3 Anaitasuna Anaitasuna 5
4 Pasaia KE Pasaia KE 5
5 Basconia Basconia 5
6 Ariznabarra Ariznabarra 5
7 Santurtzi Santurtzi 4
8 Sodupe Sodupe 4
9 San Ignacio San Ignacio 4
10 Vitoria Vitoria 4
11 Lagun Onak Lagun Onak 1
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 14
2 Peralada Peralada 14
3 Sant Andreu Sant Andreu 14
4 Girona II Girona II 12
5 Granollers Granollers 9
6 Grama Grama 9
7 Horta Horta 8
8 Figueres Figueres 7
9 Banyoles Banyoles 3
10 Vilassar Mar Vilassar Mar 3
11 Sants Sants 2
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Benicarló Benicarló 5
2 RC Catarroja RC Catarroja 4
3 Saguntino Saguntino 4
4 Alzira Alzira 3
5 Silla Silla 3
6 Torrent Torrent 2
7 Villarreal III Villarreal III 1
8 Paterna Paterna 1
9 Roda Roda 0
10 Acero Acero 0
11 Vilamarxant Vilamarxant 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gernika Gernika 22
2 Deusto Deusto 15
3 Tolosa Tolosa 12
4 Beasain Beasain 11
5 Santutxu Santutxu 11
6 Real Sociedad III Real Sociedad III 10
7 Sestao River Sestao River 8
8 Urgatzi Urgatzi 6
9 Balmaseda Balmaseda 5
10 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 3
11 JD Somorrostro JD Somorrostro 2
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Europa Fc Europa Fc 9
2 Terrassa Terrassa 9
3 Igualada Igualada 9
4 Manresa Manresa 6
5 Castelldefels Castelldefels 6
6 San Cristóbal San Cristóbal 4
7 Santfeliuenc Santfeliuenc 4
8 Vilafranca Vilafranca 3
9 Valls Valls 1
10 Montañesa Montañesa 1
11 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Saguntino Saguntino 11
2 Alzira Alzira 10
3 Roda Roda 9
4 Torrent Torrent 8
5 RC Catarroja RC Catarroja 7
6 Benicarló Benicarló 7
7 Vilamarxant Vilamarxant 7
8 Villarreal III Villarreal III 5
9 Acero Acero 5
10 Silla Silla 3
11 Paterna Paterna 3
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 4 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Urduliz Urduliz 13
2 Pasaia KE Pasaia KE 12
3 Durango Durango 10
4 Sodupe Sodupe 10
5 San Ignacio San Ignacio 10
6 Vitoria Vitoria 9
7 Ariznabarra Ariznabarra 9
8 Anaitasuna Anaitasuna 9
9 Santurtzi Santurtzi 6
10 Basconia Basconia 6
11 Lagun Onak Lagun Onak 2
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Sant Andreu Sant Andreu 12
2 Girona II Girona II 7
3 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 7
4 Peralada Peralada 7
5 Granollers Granollers 5
6 Horta Horta 5
7 Grama Grama 3
8 Figueres Figueres 3
9 Vilassar Mar Vilassar Mar 1
10 Sants Sants 0
11 Banyoles Banyoles 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Elche II Elche II 13
2 Eldense Eldense 13
3 Hércules II Hércules II 9
4 Intercity Intercity 8
5 Jove Español Jove Español 6
6 Benigànim Benigànim 5
7 Villajoyosa Villajoyosa 5
8 Crevillente Crevillente 4
9 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 4
10 Novelda Novelda 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Salamanca II Salamanca II 7
2 UD Santa Marta UD Santa Marta 5
3 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 4
4 Atlético Astorga Atlético Astorga 3
5 Cristo Atlético Cristo Atlético 3
6 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 3
7 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 3
8 La Bañeza La Bañeza 1
9 Bembibre Bembibre 1
10 Peñaranda Peñaranda 1
11 Becerril Campos Becerril Campos 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Europa Fc Europa Fc 14
2 Terrassa Terrassa 14
3 Vilafranca Vilafranca 13
4 Santfeliuenc Santfeliuenc 13
5 Castelldefels Castelldefels 10
6 Manresa Manresa 10
7 San Cristóbal San Cristóbal 9
8 Igualada Igualada 9
9 Pobla Mafumet Pobla Mafumet 6
10 Valls Valls 2
11 Montañesa Montañesa 1
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Alzira Alzira 6
2 Benicarló Benicarló 6
3 Saguntino Saguntino 5
4 Torrent Torrent 5
5 RC Catarroja RC Catarroja 4
6 Acero Acero 4
7 Silla Silla 3
8 Villarreal III Villarreal III 3
9 Vilamarxant Vilamarxant 3
10 Paterna Paterna 2
11 Roda Roda 2
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cristo Atlético Cristo Atlético 14
2 Atlético Astorga Atlético Astorga 13
3 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 11
4 UD Santa Marta UD Santa Marta 9
5 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 8
6 Salamanca II Salamanca II 7
7 Bembibre Bembibre 5
8 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 5
9 Peñaranda Peñaranda 4
10 La Bañeza La Bañeza 3
11 Becerril Campos Becerril Campos 0
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 5 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cerdanyola del Vallès Cerdanyola del Vallès 14
2 Peralada Peralada 14
3 Sant Andreu Sant Andreu 14
4 Girona II Girona II 12
5 Granollers Granollers 9
6 Grama Grama 9
7 Horta Horta 8
8 Figueres Figueres 7
9 Banyoles Banyoles 3
10 Vilassar Mar Vilassar Mar 3
11 Sants Sants 2
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Elche II Elche II 9
2 Eldense Eldense 6
3 Hércules II Hércules II 5
4 Intercity Intercity 4
5 Crevillente Crevillente 4
6 Jove Español Jove Español 3
7 Benigànim Benigànim 2
8 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 1
9 Villajoyosa Villajoyosa 1
10 Novelda Novelda 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 21
2 Real Ávila Real Ávila 16
3 Burgos Promesas Burgos Promesas 9
4 Mirandés II Mirandés II 9
5 Real Burgos Real Burgos 7
6 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 7
7 La Granja La Granja 6
8 Almazán Almazán 6
9 Arandina Arandina 5
10 Numancia II Numancia II 4
11 Bupolsa Bupolsa 4
12 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 4
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Maracena Maracena 4
2 Huétor Tájar Huétor Tájar 4
3 Loja Loja 3
4 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 1
5 Torreperogil Torreperogil 1
6 Mancha Real Mancha Real 1
7 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 1
8 Real Jaén Real Jaén 1
9 Almería II Almería II 1
10 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 0
11 Huétor Vega Huétor Vega 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
25/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Saguntino Saguntino 14
2 Alzira Alzira 11
3 Torrent Torrent 11
4 Roda Roda 10
5 RC Catarroja RC Catarroja 8
6 Benicarló Benicarló 8
7 Vilamarxant Vilamarxant 7
8 Villarreal III Villarreal III 6
9 Acero Acero 5
10 Paterna Paterna 4
11 Silla Silla 3
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cristo Atlético Cristo Atlético 9
2 UD Santa Marta UD Santa Marta 8
3 Salamanca II Salamanca II 7
4 Atlético Astorga Atlético Astorga 6
5 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 6
6 Bembibre Bembibre 4
7 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 4
8 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 3
9 La Bañeza La Bañeza 1
10 Peñaranda Peñaranda 1
11 Becerril Campos Becerril Campos 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Torreperogil Torreperogil 9
2 Almería II Almería II 8
3 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 8
4 Huétor Tájar Huétor Tájar 6
5 Huétor Vega Huétor Vega 6
6 Maracena Maracena 6
7 Loja Loja 6
8 Mancha Real Mancha Real 5
9 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 4
10 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 3
11 Real Jaén Real Jaén 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Unión Viera Unión Viera 6
2 UD San Fernando UD San Fernando 6
3 Panadería Pulido Panadería Pulido 6
4 Guía Guía 6
5 La Cuadra La Cuadra 4
6 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 3
7 Las Palmas III Las Palmas III 3
8 Gran Tarajal Gran Tarajal 1
9 Lanzarote Lanzarote 0
10 Arucas Arucas 0
31/10/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 6 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Eldense Eldense 16
2 Elche II Elche II 13
3 Hércules II Hércules II 9
4 Intercity Intercity 9
5 Jove Español Jove Español 6
6 Crevillente Crevillente 5
7 Villajoyosa Villajoyosa 5
8 Benigànim Benigànim 5
9 Olímpic Xàtiva Olímpic Xàtiva 4
10 Novelda Novelda 1
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 12
2 Real Ávila Real Ávila 9
3 Real Burgos Real Burgos 6
4 Mirandés II Mirandés II 5
5 Numancia II Numancia II 4
6 Burgos Promesas Burgos Promesas 4
7 La Granja La Granja 3
8 Arandina Arandina 3
9 Almazán Almazán 3
10 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 3
11 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 0
12 Bupolsa Bupolsa 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Málaga II Málaga II 13
2 Antequera Antequera 12
3 Motril Motril 11
4 Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos 8
5 Vélez Vélez 8
6 El Palo El Palo 8
7 Alhaurín Alhaurín 5
8 Alhaurino Alhaurino 3
9 Melilla CD Melilla CD 2
10 Estepona Estepona 1
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 15
2 Las Palmas III Las Palmas III 13
3 Panadería Pulido Panadería Pulido 10
4 Guía Guía 10
5 Unión Viera Unión Viera 9
6 Gran Tarajal Gran Tarajal 7
7 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 7
8 La Cuadra La Cuadra 5
9 Arucas Arucas 4
10 Lanzarote Lanzarote 3
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Cristo Atlético Cristo Atlético 14
2 Atlético Astorga Atlético Astorga 13
3 UD Santa Marta UD Santa Marta 12
4 Cultural Leonesa II Cultural Leonesa II 11
5 Atlético Tordesillas Atlético Tordesillas 11
6 Salamanca II Salamanca II 7
7 Bembibre Bembibre 6
8 La Virgen del Camino La Virgen del Camino 6
9 Peñaranda Peñaranda 4
10 La Bañeza La Bañeza 3
11 Becerril Campos Becerril Campos 0
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Mancha Real Mancha Real 4
2 Maracena Maracena 4
3 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 4
4 Torreperogil Torreperogil 4
5 Almería II Almería II 4
6 Huétor Tájar Huétor Tájar 4
7 Loja Loja 3
8 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 1
9 Real Jaén Real Jaén 1
10 Huétor Vega Huétor Vega 1
11 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 1
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte 13
2 Atlético Victoria Atlético Victoria 13
3 Atlético Paso Atlético Paso 12
4 Mensajero Mensajero 11
5 Tenisca Tenisca 8
6 Tenerife II Tenerife II 7
7 Güímar Güímar 7
8 Buzanada Buzanada 7
9 Santa Úrsula Santa Úrsula 5
10 Vera Vera 5
11 Ibarra Ibarra 3
04/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 8 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 24
2 Real Ávila Real Ávila 16
3 Burgos Promesas Burgos Promesas 10
4 Mirandés II Mirandés II 10
5 Colegios Diocesanos Colegios Diocesanos 10
6 La Granja La Granja 9
7 Almazán Almazán 9
8 Real Burgos Real Burgos 8
9 Cultural Cebrereña Cultural Cebrereña 5
10 Arandina Arandina 5
11 Numancia II Numancia II 4
12 Bupolsa Bupolsa 4
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Motril Motril 10
2 Antequera Antequera 8
3 El Palo El Palo 7
4 Málaga II Málaga II 6
5 Vélez Vélez 5
6 Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos 4
7 Alhaurino Alhaurino 3
8 Melilla CD Melilla CD 2
9 Alhaurín Alhaurín 2
10 Estepona Estepona 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 9
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 9
3 Unión Viera Unión Viera 6
4 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 6
5 Guía Guía 6
6 Las Palmas III Las Palmas III 6
7 La Cuadra La Cuadra 4
8 Arucas Arucas 3
9 Lanzarote Lanzarote 3
10 Gran Tarajal Gran Tarajal 1
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Huétor Tájar Huétor Tájar 9
2 Torreperogil Torreperogil 9
3 Mancha Real Mancha Real 8
4 Almería II Almería II 8
5 Ciudad de Torredonjimeno Ciudad de Torredonjimeno 8
6 Atlético Porcuna Atlético Porcuna 7
7 Maracena Maracena 6
8 Huétor Vega Huétor Vega 6
9 Loja Loja 6
10 Polideportivo Almería Polideportivo Almería 3
11 Real Jaén Real Jaén 1
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte 9
2 Mensajero Mensajero 7
3 Atlético Victoria Atlético Victoria 7
4 Güímar Güímar 6
5 Tenisca Tenisca 5
6 Atlético Paso Atlético Paso 5
7 Buzanada Buzanada 4
8 Tenerife II Tenerife II 4
9 Ibarra Ibarra 3
10 Santa Úrsula Santa Úrsula 2
11 Vera Vera 0
11/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 9 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Antequera Antequera 13
2 Málaga II Málaga II 13
3 Motril Motril 11
4 Juventud Torremolinos Juventud Torremolinos 8
5 Vélez Vélez 8
6 El Palo El Palo 8
7 Alhaurín Alhaurín 5
8 Alhaurino Alhaurino 3
9 Melilla CD Melilla CD 3
10 Estepona Estepona 1
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 UD San Fernando UD San Fernando 15
2 Panadería Pulido Panadería Pulido 13
3 Las Palmas III Las Palmas III 13
4 Guía Guía 10
5 Unión Viera Unión Viera 9
6 Gran Tarajal Gran Tarajal 7
7 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 7
8 La Cuadra La Cuadra 5
9 Arucas Arucas 4
10 Lanzarote Lanzarote 3
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Tercera Division: Grup 12 Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Atlético Tacoronte Atlético Tacoronte 13
2 Atlético Victoria Atlético Victoria 13
3 Atlético Paso Atlético Paso 12
4 Mensajero Mensajero 11
5 Tenisca Tenisca 8
6 Tenerife II Tenerife II 7
7 Güímar Güímar 7
8 Buzanada Buzanada 7
9 Santa Úrsula Santa Úrsula 5
10 Vera Vera 5
11 Ibarra Ibarra 3
05/12/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.