İtalya Serie C Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

İtalya Serie C
İtalya Serie C
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
01/03/2021 20:00 - Alessandria - Carrarese
28/02/2021 19:30 MS Grosseto 3-1 Pontedera
28/02/2021 19:30 MS Padova 0-0 Cesena
28/02/2021 19:30 MS Teramo 2-0 Paganese
28/02/2021 17:00 MS Pergolettese 1-0 Livorno
28/02/2021 17:00 MS Renate 1-1 Piacenza
28/02/2021 17:00 MS Triestina 2-2 Arezzo
28/02/2021 17:00 MS AJ Fano 1-1 Ravenna
28/02/2021 17:00 MS Vibonese 1-1 Catania
28/02/2021 14:30 MS Lecco 4-0 Juventus U23
28/02/2021 14:30 MS Carpi 0-0 Fermana
28/02/2021 03:00 İptal Edildi Avellino - Trapani
27/02/2021 19:30 MS Pro Patria 2-1 como
27/02/2021 19:30 MS Feralpisalo 1-0 Legnago Salus
27/02/2021 19:30 MS Perugia 3-0 Modena
27/02/2021 19:30 MS Turris 2-1 Casertana
27/02/2021 19:30 MS Bisceglie 0-1 Juve Stabia
27/02/2021 18:30 MS Lucchese 1-1 Olbia
27/02/2021 17:00 MS Pistoiese 0-0 Albinoleffe
27/02/2021 17:00 MS Novara 0-0 Pro Sesto
27/02/2021 17:00 MS Giana Erminio 1-2 PRO Vercelli
27/02/2021 17:00 MS Imolese 1-5 Mantova
27/02/2021 17:00 MS Sambenedettese 0-4 Sudtirol
27/02/2021 17:00 MS Matelica 1-0 Virtus Verona
27/02/2021 17:00 MS Gubbio 1-1 Vis Pesaro
27/02/2021 17:00 MS Virtus Francavilla 1-2 SS Monopoli
27/02/2021 17:00 Ertelendi Cavese - Potenza
27/02/2021 17:00 MS Catanzaro 2-1 Ternana
27/02/2021 17:00 MS Bari 1-0 Foggia
27/02/2021 14:30 MS Viterbese 1-0 Palermo
24/02/2021 16:30 MS Paganese 0-0 Catania
24/02/2021 14:30 MS Olbia 5-0 Pro Sesto
22/02/2021 23:00 MS Cesena 3-0 Carpi
22/02/2021 17:00 MS Ravenna 0-0 Feralpisalo
21/02/2021 22:30 MS como 2-1 Giana Erminio
21/02/2021 22:30 MS Mantova 0-2 AJ Fano
21/02/2021 22:30 MS Casertana 0-2 Avellino
21/02/2021 19:30 MS Livorno 0-1 Renate
21/02/2021 19:30 MS Fermana 2-0 Imolese
21/02/2021 19:30 MS Sudtirol 1-1 Padova
21/02/2021 19:30 MS Juve Stabia 1-1 Teramo
21/02/2021 17:00 MS Pontedera 0-0 Alessandria
21/02/2021 17:00 MS Albinoleffe 0-0 Grosseto
21/02/2021 17:00 MS Piacenza 0-1 Lecco
21/02/2021 17:00 MS Juventus U23 1-1 Lucchese
21/02/2021 17:00 MS PRO Vercelli 0-0 Olbia
21/02/2021 17:00 MS Pro Sesto 2-2 Pistoiese
21/02/2021 17:00 MS Legnago Salus 1-2 Gubbio
21/02/2021 17:00 MS Arezzo 2-0 Matelica
21/02/2021 17:00 MS Modena 4-1 Sambenedettese
21/02/2021 17:00 MS Virtus Verona 2-2 Triestina
21/02/2021 17:00 MS Catania 1-1 Bari
21/02/2021 17:00 MS SS Monopoli 1-0 Cavese
21/02/2021 17:00 MS Paganese 2-0 Turris
21/02/2021 17:00 MS Viterbese 0-0 Vibonese
21/02/2021 17:00 MS Potenza 0-0 Virtus Francavilla
21/02/2021 17:00 MS Foggia 0-2 Ternana
21/02/2021 14:30 MS Carrarese 1-2 Novara
21/02/2021 14:30 MS Pro Patria 0-2 Pergolettese
21/02/2021 14:30 MS Vis Pesaro 0-1 Perugia
21/02/2021 14:30 MS Palermo 1-2 Catanzaro
21/02/2021 03:00 İptal Edildi Trapani - Bisceglie
18/02/2021 17:00 MS Matelica 0-0 Mantova
18/02/2021 17:00 MS Feralpisalo 0-1 Modena
17/02/2021 22:30 MS Bari 1-0 SS Monopoli
17/02/2021 22:30 MS Avellino 4-0 Foggia
17/02/2021 19:30 MS Pistoiese 0-2 Carrarese
17/02/2021 19:30 MS Pergolettese 1-2 como
17/02/2021 19:30 MS Lecco 0-0 Pontedera
17/02/2021 19:30 MS Padova 2-0 Arezzo
17/02/2021 19:30 MS Carpi 0-0 Sudtirol
17/02/2021 19:30 MS Triestina 3-2 Vis Pesaro
17/02/2021 19:30 MS Catanzaro 0-3 Casertana
17/02/2021 17:00 MS Renate 0-2 Albinoleffe
17/02/2021 17:00 MS Grosseto 1-1 Alessandria
17/02/2021 17:00 MS Lucchese 1-2 Pro Patria
17/02/2021 17:00 Ertelendi Giana Erminio - Pro Sesto
17/02/2021 17:00 MS AJ Fano 1-2 Cesena
17/02/2021 17:00 MS Sambenedettese 1-3 Imolese
17/02/2021 17:00 MS Perugia 4-0 Legnago Salus
17/02/2021 17:00 MS Virtus Verona 1-1 Ravenna
17/02/2021 17:00 MS Ternana 5-1 Catania
17/02/2021 17:00 MS Virtus Francavilla 0-0 Paganese
17/02/2021 17:00 MS Turris 1-2 Palermo
17/02/2021 17:00 MS Teramo 1-3 Potenza
17/02/2021 17:00 MS Bisceglie 1-0 Viterbese
17/02/2021 14:30 MS Novara 1-1 Livorno
17/02/2021 14:30 MS Olbia 2-3 Piacenza
17/02/2021 03:00 İptal Edildi Vibonese - Trapani
16/02/2021 19:30 MS Juventus U23 0-2 PRO Vercelli
16/02/2021 19:30 MS Gubbio 1-1 Fermana
16/02/2021 19:30 MS Cavese 1-2 Juve Stabia
15/02/2021 23:00 MS Modena 4-1 Matelica
14/02/2021 19:30 MS Mantova 1-1 Sambenedettese
14/02/2021 19:30 MS Casertana 2-0 Teramo
14/02/2021 19:30 MS SS Monopoli 3-1 Turris
14/02/2021 17:00 MS Carrarese 1-2 Lecco
14/02/2021 17:00 MS Piacenza 2-0 Pistoiese
14/02/2021 17:00 MS Pro Patria 0-0 Renate
14/02/2021 17:00 MS Arezzo 3-3 Carpi
14/02/2021 17:00 MS Sudtirol 0-2 Feralpisalo
14/02/2021 17:00 MS Legnago Salus 0-2 Padova
14/02/2021 17:00 MS Paganese 2-1 Vibonese
14/02/2021 14:30 MS como 1-0 Lucchese
14/02/2021 14:30 MS Ravenna 0-1 Triestina
14/02/2021 03:00 İptal Edildi Trapani - Bari
13/02/2021 19:30 Ertelendi Fermana - Perugia
13/02/2021 19:30 MS Juve Stabia 0-1 Avellino
13/02/2021 18:30 MS Livorno 3-3 Olbia
13/02/2021 17:00 MS Alessandria 0-0 Giana Erminio
13/02/2021 17:00 MS PRO Vercelli 3-0 Grosseto
13/02/2021 17:00 MS Pontedera 1-0 Novara
13/02/2021 17:00 - Pro Sesto - Pergolettese
13/02/2021 17:00 Ertelendi Imolese - AJ Fano
13/02/2021 17:00 - Cesena - Gubbio
13/02/2021 17:00 MS Vis Pesaro 0-1 Virtus Verona
13/02/2021 17:00 MS Viterbese 1-0 Cavese
13/02/2021 17:00 Ertelendi Potenza - Ternana
13/02/2021 16:30 MS Palermo 3-1 Bisceglie
13/02/2021 14:30 MS Albinoleffe 0-3 Juventus U23
13/02/2021 14:30 MS Catania 1-0 Virtus Francavilla
13/02/2021 14:30 MS Foggia 0-2 Catanzaro
10/02/2021 17:00 MS Padova 6-0 Carpi
08/02/2021 23:00 MS Ternana 5-1 Casertana
07/02/2021 22:30 MS Lecco 4-0 como
07/02/2021 22:30 MS Sambenedettese 2-2 AJ Fano
07/02/2021 22:30 MS Catanzaro 1-0 Vibonese
07/02/2021 19:30 MS Piacenza 1-1 Carrarese
07/02/2021 19:30 MS Lucchese 0-0 PRO Vercelli
07/02/2021 19:30 MS Virtus Verona 1-1 Arezzo
07/02/2021 19:30 Ertelendi Feralpisalo - Cesena
07/02/2021 19:30 MS Carpi 0-3 Imolese
07/02/2021 19:30 MS Perugia 4-2 Mantova
07/02/2021 19:30 MS Matelica 1-1 Vis Pesaro
07/02/2021 19:30 MS Potenza 0-1 Foggia
07/02/2021 17:45 MS Pistoiese 1-2 Pro Patria
07/02/2021 17:00 MS Giana Erminio 0-1 Albinoleffe
07/02/2021 17:00 MS Juventus U23 6-0 Livorno
07/02/2021 17:00 MS Grosseto 2-2 Pergolettese
07/02/2021 17:00 MS Renate 0-0 Pontedera
07/02/2021 17:00 MS Triestina 4-1 Legnago Salus
07/02/2021 17:00 MS Ravenna 0-0 Modena
07/02/2021 17:00 MS Gubbio 1-2 Sudtirol
07/02/2021 17:00 MS Virtus Francavilla 0-1 Juve Stabia
07/02/2021 17:00 MS Teramo 1-1 SS Monopoli
07/02/2021 17:00 MS Cavese 1-0 Paganese
07/02/2021 17:00 MS Avellino 1-0 Palermo
07/02/2021 17:00 MS Turris 2-2 Bisceglie
07/02/2021 14:30 MS Novara 2-1 Alessandria
07/02/2021 14:30 MS Padova 1-0 Fermana
07/02/2021 14:30 MS Bari 0-1 Viterbese
07/02/2021 03:00 İptal Edildi Trapani - Catania
04/02/2021 19:30 MS Mantova 0-6 Padova
04/02/2021 17:00 MS AJ Fano 4-0 Carpi
03/02/2021 22:30 MS como 3-0 Juventus U23
03/02/2021 22:30 - Cesena - Perugia
03/02/2021 22:30 MS Vis Pesaro 0-0 Ravenna
03/02/2021 22:30 MS Juve Stabia 1-1 Catania
03/02/2021 22:30 MS Bisceglie 1-1 Avellino
03/02/2021 19:30 MS Livorno 0-1 Piacenza
03/02/2021 19:30 MS PRO Vercelli 3-0 Renate
03/02/2021 19:30 MS Arezzo 0-1 Gubbio
03/02/2021 19:30 MS Bari 1-1 Cavese
03/02/2021 17:00 MS Pro Sesto 2-2 Albinoleffe
03/02/2021 17:00 MS Alessandria 0-0 Lecco
03/02/2021 17:00 MS Grosseto 2-1 Lucchese
03/02/2021 17:00 MS Giana Erminio 2-2 Novara
03/02/2021 17:00 MS Pergolettese 2-0 Pistoiese
03/02/2021 17:00 MS Imolese 3-0 Feralpisalo
03/02/2021 17:00 MS Fermana 1-0 Sambenedettese
03/02/2021 17:00 MS Legnago Salus 0-1 Virtus Verona
03/02/2021 17:00 MS Paganese 1-0 Catanzaro
03/02/2021 17:00 MS Palermo 1-1 Ternana
03/02/2021 17:00 MS Viterbese 2-0 Turris
03/02/2021 17:00 MS Vibonese 1-2 Virtus Francavilla
03/02/2021 14:30 MS Pro Patria 1-0 Olbia
03/02/2021 14:30 MS Sudtirol 4-2 Matelica
03/02/2021 14:30 MS Casertana 1-0 Potenza
03/02/2021 03:00 İptal Edildi SS Monopoli - Trapani
02/02/2021 19:30 MS Pontedera 1-1 Carrarese
02/02/2021 19:30 MS Modena 1-1 Triestina
02/02/2021 19:30 MS Foggia 0-0 Teramo
01/02/2021 23:00 MS Carpi 2-0 Mantova
31/01/2021 19:30 MS Padova 1-1 AJ Fano
31/01/2021 19:30 MS Cavese 3-1 Bisceglie
31/01/2021 17:00 MS Pistoiese 1-0 como
31/01/2021 17:00 MS Juventus U23 3-2 Giana Erminio
31/01/2021 17:00 MS Lucchese 1-4 Novara
31/01/2021 17:00 MS Feralpisalo 2-1 Matelica
31/01/2021 17:00 MS Catania 3-1 SS Monopoli
31/01/2021 17:00 MS Avellino 3-0 Viterbese
31/01/2021 14:30 MS Renate 2-1 Grosseto
31/01/2021 14:30 MS Perugia 3-0 Arezzo
31/01/2021 14:30 MS Juve Stabia 2-0 Vibonese
31/01/2021 03:00 İptal Edildi Trapani - Catanzaro
30/01/2021 19:30 MS Carrarese 0-1 Pro Sesto
30/01/2021 19:30 MS Vis Pesaro 1-0 Modena
30/01/2021 19:30 MS Foggia 1-0 Casertana
30/01/2021 19:00 MS Ravenna 1-1 Legnago Salus
30/01/2021 17:00 MS Lecco 1-0 Livorno
30/01/2021 17:00 MS Albinoleffe 1-0 Pergolettese
30/01/2021 17:00 MS Piacenza 0-2 Pontedera
30/01/2021 17:00 MS PRO Vercelli 0-0 Pro Patria
30/01/2021 17:00 MS Triestina 2-1 Cesena
30/01/2021 17:00 MS Virtus Verona 3-1 Imolese
30/01/2021 17:00 MS Gubbio 1-2 Sambenedettese
30/01/2021 17:00 MS Fermana 1-1 Sudtirol
30/01/2021 17:00 MS Teramo 2-1 Bari
30/01/2021 17:00 MS Ternana 3-1 Paganese
30/01/2021 17:00 MS Virtus Francavilla 3-1 Turris
30/01/2021 14:30 MS Olbia 1-2 Alessandria
30/01/2021 14:30 MS Potenza 0-0 Palermo


İtalya Serie C Puan Durumu

2020/2021 Serie C: Girone A Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 como como 55
2 Renate Renate 51
3 PRO Vercelli PRO Vercelli 50
4 Lecco Lecco 47
5 Pro Patria Pro Patria 45
6 Alessandria Alessandria 41
7 Juventus U23 Juventus U23 40
8 Pontedera Pontedera 38
9 Albinoleffe Albinoleffe 38
10 Grosseto Grosseto 37
11 Carrarese Carrarese 35
12 Pergolettese Pergolettese 32
13 Pro Sesto Pro Sesto 32
14 Novara Novara 31
15 Piacenza Piacenza 29
16 Olbia Olbia 28
17 Pistoiese Pistoiese 27
18 Giana Erminio Giana Erminio 21
19 Livorno Livorno 19
20 Lucchese Lucchese 19
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Serie C: Girone B Puan Durumu

Sıra Takım Puan
16/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Serie C: Girone B Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Padova Padova 55
2 Perugia Perugia 52
3 Sudtirol Sudtirol 52
4 Modena Modena 50
5 Triestina Triestina 44
6 Feralpisalo Feralpisalo 42
7 Cesena Cesena 42
8 Virtus Verona Virtus Verona 41
9 Sambenedettese Sambenedettese 38
10 Mantova Mantova 37
11 Matelica Matelica 36
12 Fermana Fermana 31
13 Gubbio Gubbio 31
14 Carpi Carpi 30
15 Imolese Imolese 25
16 AJ Fano AJ Fano 25
17 Vis Pesaro Vis Pesaro 24
18 Legnago Salus Legnago Salus 22
19 Ravenna Ravenna 20
20 Arezzo Arezzo 16
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Serie C: Girone C Puan Durumu

Sıra Takım Puan
16/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.

2020/2021 Serie C: Girone C Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Ternana Ternana 62
2 Avellino Avellino 50
3 Bari Bari 49
4 Catanzaro Catanzaro 44
5 Catania Catania 40
6 Teramo Teramo 38
7 Juve Stabia Juve Stabia 37
8 Foggia Foggia 36
9 Palermo Palermo 33
10 Casertana Casertana 33
11 Viterbese Viterbese 32
12 Turris Turris 31
13 Virtus Francavilla Virtus Francavilla 30
14 SS Monopoli SS Monopoli 30
15 Vibonese Vibonese 24
16 Paganese Paganese 23
17 Potenza Potenza 21
18 Bisceglie Bisceglie 20
19 Cavese Cavese 16
20 Trapani Trapani 0
28/02/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.