Japonya J. League Div.2 Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Japonya J. League Div.2
Japonya J. League Div.2
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Japonya J. League Div.2 Japonya - J. League Div.2 ( Lig Maçı )
02/12/2020 03:00 TBD Montedio Yamagata - Machida Zelvia
02/12/2020 03:00 TBD Mito Hollyhock - Jubilo Iwata
02/12/2020 03:00 TBD Thespakusatsu Gunma - Matsumoto Yamaga
02/12/2020 03:00 TBD Omiya Ardija - Ehime FC
02/12/2020 03:00 TBD Tokyo Verdy - JEF United Chiba
02/12/2020 03:00 TBD Albirex Niigata - Tochigi SC
02/12/2020 03:00 TBD Kyoto Sanga - V-varen Nagasaki
02/12/2020 03:00 TBD Fagiano Okayama - Avispa Fukuoka
02/12/2020 03:00 TBD Renofa Yamaguchi - Ventforet Kofu
02/12/2020 03:00 TBD Tokushima Vortis - Kitakyushu
02/12/2020 03:00 TBD FC Ryukyu - Kanazawa
29/11/2020 10:00 MS Tochigi SC 2-0 Renofa Yamaguchi
29/11/2020 10:00 MS Machida Zelvia 0-3 Thespakusatsu Gunma
29/11/2020 10:00 MS Ventforet Kofu 0-0 Montedio Yamagata
29/11/2020 08:00 MS JEF United Chiba 1-2 Jubilo Iwata
29/11/2020 08:00 MS Matsumoto Yamaga 0-0 Kyoto Sanga
29/11/2020 08:00 MS Kanazawa 3-4 Tokushima Vortis
29/11/2020 08:00 MS Ehime FC 2-1 Mito Hollyhock
29/11/2020 08:00 MS Avispa Fukuoka 1-0 Omiya Ardija
29/11/2020 07:00 MS FC Ryukyu 4-0 Tokyo Verdy
28/11/2020 09:00 MS Kitakyushu 1-1 Fagiano Okayama
28/11/2020 08:00 MS V-varen Nagasaki 2-0 Albirex Niigata
25/11/2020 13:30 MS Jubilo Iwata 3-0 FC Ryukyu
25/11/2020 13:00 MS Montedio Yamagata 4-0 Kanazawa
25/11/2020 13:00 MS Mito Hollyhock 2-2 Kitakyushu
25/11/2020 13:00 MS Thespakusatsu Gunma 1-2 Omiya Ardija
25/11/2020 13:00 MS Albirex Niigata 0-3 Ehime FC
25/11/2020 13:00 MS Kyoto Sanga 1-1 Ventforet Kofu
25/11/2020 13:00 MS Fagiano Okayama 2-3 Tochigi SC
25/11/2020 13:00 MS Renofa Yamaguchi 1-2 JEF United Chiba
25/11/2020 13:00 MS Tokushima Vortis 3-0 Machida Zelvia
25/11/2020 13:00 MS V-varen Nagasaki 1-1 Matsumoto Yamaga
25/11/2020 12:00 MS Tokyo Verdy 1-1 Avispa Fukuoka
22/11/2020 08:00 MS Tokyo Verdy 2-1 Renofa Yamaguchi
21/11/2020 12:00 MS Tochigi SC 1-3 Mito Hollyhock
21/11/2020 10:00 MS FC Ryukyu 1-1 Kitakyushu
21/11/2020 09:00 MS Matsumoto Yamaga 1-0 Fagiano Okayama
21/11/2020 08:00 MS Omiya Ardija 0-0 Machida Zelvia
21/11/2020 08:00 MS JEF United Chiba 0-1 V-varen Nagasaki
21/11/2020 08:00 MS Ventforet Kofu 1-1 Jubilo Iwata
21/11/2020 08:00 MS Kanazawa 1-2 Albirex Niigata
21/11/2020 08:00 MS Kyoto Sanga 2-0 Tokushima Vortis
21/11/2020 08:00 MS Ehime FC 0-1 Thespakusatsu Gunma
21/11/2020 08:00 MS Avispa Fukuoka 1-1 Montedio Yamagata
15/11/2020 13:30 MS Thespakusatsu Gunma 0-3 Tokyo Verdy
15/11/2020 09:00 MS Kitakyushu 1-0 Tochigi SC
15/11/2020 08:00 MS Montedio Yamagata 0-1 Tokushima Vortis
15/11/2020 08:00 MS Mito Hollyhock 2-1 Kyoto Sanga
15/11/2020 08:00 MS Omiya Ardija 1-0 Kanazawa
15/11/2020 08:00 MS Machida Zelvia 1-2 Matsumoto Yamaga
15/11/2020 08:00 MS Albirex Niigata 0-2 JEF United Chiba
15/11/2020 08:00 MS Renofa Yamaguchi 0-1 Avispa Fukuoka
15/11/2020 08:00 MS V-varen Nagasaki 0-1 FC Ryukyu
15/11/2020 07:00 MS Fagiano Okayama 1-1 Jubilo Iwata
15/11/2020 07:00 Ertelendi Ehime FC - Ventforet Kofu
11/11/2020 13:30 MS Jubilo Iwata 1-1 Albirex Niigata
11/11/2020 13:00 MS Montedio Yamagata 2-1 Omiya Ardija
11/11/2020 13:00 MS Machida Zelvia 1-0 Renofa Yamaguchi
11/11/2020 13:00 MS Ventforet Kofu 2-0 Mito Hollyhock
11/11/2020 13:00 MS Matsumoto Yamaga 2-3 JEF United Chiba
11/11/2020 13:00 MS Kanazawa 1-0 Thespakusatsu Gunma
11/11/2020 13:00 MS Kyoto Sanga 1-2 Tokyo Verdy
11/11/2020 13:00 MS Tokushima Vortis 2-0 Tochigi SC
11/11/2020 13:00 MS Avispa Fukuoka 3-1 FC Ryukyu
11/11/2020 13:00 MS Kitakyushu 3-1 Ehime FC
11/11/2020 13:00 MS V-varen Nagasaki 5-0 Fagiano Okayama
08/11/2020 13:00 MS Thespakusatsu Gunma 1-2 V-varen Nagasaki
08/11/2020 10:00 MS FC Ryukyu 1-0 Renofa Yamaguchi
08/11/2020 08:00 MS Tochigi SC 1-0 Kyoto Sanga
08/11/2020 08:00 MS Omiya Ardija 1-2 Ventforet Kofu
08/11/2020 08:00 MS JEF United Chiba 1-5 Montedio Yamagata
08/11/2020 08:00 MS Albirex Niigata 1-0 Kitakyushu
08/11/2020 08:00 MS Kanazawa 2-4 Mito Hollyhock
08/11/2020 08:00 MS Jubilo Iwata 1-1 Ehime FC
08/11/2020 08:00 MS Fagiano Okayama 1-0 Machida Zelvia
08/11/2020 08:00 MS Avispa Fukuoka 0-1 Matsumoto Yamaga
07/11/2020 10:00 MS Tokyo Verdy 1-2 Tokushima Vortis
04/11/2020 13:00 MS Montedio Yamagata 1-2 Albirex Niigata
04/11/2020 13:00 MS Mito Hollyhock 0-1 Avispa Fukuoka
04/11/2020 13:00 MS JEF United Chiba 1-1 Ehime FC
04/11/2020 13:00 MS Ventforet Kofu 1-0 FC Ryukyu
04/11/2020 13:00 MS Matsumoto Yamaga 0-0 Tochigi SC
04/11/2020 13:00 MS Kyoto Sanga 2-1 Fagiano Okayama
04/11/2020 13:00 MS Renofa Yamaguchi 1-1 Thespakusatsu Gunma
04/11/2020 13:00 MS Tokushima Vortis 3-1 Jubilo Iwata
04/11/2020 13:00 MS Kitakyushu 1-2 Omiya Ardija
04/11/2020 13:00 MS V-varen Nagasaki 3-1 Machida Zelvia
04/11/2020 12:00 MS Tokyo Verdy 2-2 Kanazawa
01/11/2020 12:00 MS Thespakusatsu Gunma 2-3 Tokushima Vortis
01/11/2020 10:00 MS Machida Zelvia 1-2 Ehime FC


Japonya J. League Div.2 Puan Durumu

2020 J2 League Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Tokushima Vortis Tokushima Vortis 77
2 Avispa Fukuoka Avispa Fukuoka 73
3 V-varen Nagasaki V-varen Nagasaki 70
4 Kitakyushu Kitakyushu 59
5 Ventforet Kofu Ventforet Kofu 58
6 Albirex Niigata Albirex Niigata 56
7 Jubilo Iwata Jubilo Iwata 54
8 Montedio Yamagata Montedio Yamagata 53
9 Tokyo Verdy Tokyo Verdy 52
10 Kyoto Sanga Kyoto Sanga 52
11 Tochigi SC Tochigi SC 52
12 Mito Hollyhock Mito Hollyhock 49
13 Omiya Ardija Omiya Ardija 46
14 JEF United Chiba JEF United Chiba 45
15 Fagiano Okayama Fagiano Okayama 45
16 Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga 44
17 FC Ryukyu FC Ryukyu 43
18 Kanazawa Kanazawa 43
19 Machida Zelvia Machida Zelvia 40
20 Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma 36
21 Ehime FC Ehime FC 33
22 Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi 27
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.