Karadağ Futbol Ligleri, Karadağ Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
04/06/2024 21:00 MS Mladost DG 2-2 Otrant-Olympic
04/06/2024 20:00 MS Jedinstvo 0-0 Mladost Lješkopolje
31/05/2024 20:00 MS Mladost Lješkopolje 1-3 Jedinstvo
31/05/2024 18:30 MS Otrant-Olympic 1-0 Mladost DG
Karadağ Cup Karadağ - Cup ( Kupa Maçı )
30/05/2024 21:30 MS Jezero 1-2 Buducnost Podgorica
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
25/05/2024 20:00 MS Rudar 2-1 Sutjeska
25/05/2024 20:00 MS Mladost DG 1-2 Jedinstvo
25/05/2024 20:00 MS Mornar 1-0 Jezero
25/05/2024 20:00 MS Dečić 3-1 Arsenal Tivat
25/05/2024 20:00 MS Petrovac 3-1 Buducnost Podgorica
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
25/05/2024 18:30 MS Berane 1-4 Mladost Lješkopolje
25/05/2024 18:30 MS Kom 0-2 Grbalj
25/05/2024 18:30 MS Igalo 0-2 Otrant-Olympic
25/05/2024 18:30 MS Bokelj 3-0 Internacional Podgorica
25/05/2024 18:30 MS Iskra 1-0 Lovćen
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
18/05/2024 20:00 MS Jezero 2-1 Rudar
18/05/2024 20:00 MS Buducnost Podgorica 0-1 Mornar
18/05/2024 20:00 MS Arsenal Tivat 3-1 Mladost DG
18/05/2024 20:00 MS Jedinstvo 4-2 Petrovac
18/05/2024 20:00 MS Sutjeska 0-1 Dečić
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
18/05/2024 18:30 MS Lovćen 2-0 Igalo
18/05/2024 18:30 MS Internacional Podgorica 2-9 Kom
18/05/2024 18:30 MS Otrant-Olympic 6-0 Berane
18/05/2024 18:30 MS Grbalj 3-2 Iskra
18/05/2024 18:30 MS Mladost Lješkopolje 3-7 Bokelj
12/05/2024 20:00 MS Bokelj 2-1 Otrant-Olympic
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
12/05/2024 20:00 MS Dečić 2-0 Jezero
12/05/2024 20:00 MS Petrovac 2-2 Arsenal Tivat
12/05/2024 20:00 MS Mornar 3-0 Rudar
12/05/2024 20:00 MS Mladost DG 3-2 Sutjeska
12/05/2024 20:00 MS Buducnost Podgorica 2-0 Jedinstvo
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
12/05/2024 18:00 MS Iskra 2-1 Internacional Podgorica
12/05/2024 18:00 MS Igalo 2-0 Berane
12/05/2024 18:00 MS Kom 4-1 Mladost Lješkopolje
12/05/2024 18:00 MS Lovćen 1-2 Grbalj
08/05/2024 20:00 MS Mladost Lješkopolje 2-3 Kom
Karadağ Cup Karadağ - Cup ( Kupa Maçı )
08/05/2024 18:00 MS Jezero 1-0 Dečić
08/05/2024 17:00 MS Rudar 0-0 Buducnost Podgorica
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
05/05/2024 19:00 MS Mladost Lješkopolje 0-0 Iskra
05/05/2024 18:00 MS Berane 1-2 Bokelj
05/05/2024 17:30 MS Grbalj 1-0 Igalo
05/05/2024 17:30 MS Internacional Podgorica 1-1 Lovćen
05/05/2024 17:30 MS Otrant-Olympic 3-0 Kom
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
04/05/2024 19:00 MS Sutjeska 0-1 Petrovac
04/05/2024 18:00 MS Jedinstvo 3-4 Mornar
04/05/2024 18:00 MS Jezero 0-1 Mladost DG
04/05/2024 18:00 MS Arsenal Tivat 0-4 Buducnost Podgorica
04/05/2024 18:00 MS Rudar 0-4 Dečić
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
28/04/2024 19:00 MS Kom 2-3 Berane
28/04/2024 19:00 MS Iskra 0-0 Otrant-Olympic
28/04/2024 17:30 MS Lovćen 1-1 Mladost Lješkopolje
28/04/2024 17:30 MS Igalo 1-0 Bokelj
28/04/2024 17:30 MS Grbalj 1-2 Internacional Podgorica
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
27/04/2024 20:00 MS Mornar 1-1 Dečić
27/04/2024 19:00 MS Petrovac 2-1 Jezero
27/04/2024 19:00 MS Jedinstvo 1-1 Arsenal Tivat
27/04/2024 19:00 MS Mladost DG 0-0 Rudar
27/04/2024 19:00 MS Buducnost Podgorica 2-2 Sutjeska
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
24/04/2024 18:00 MS Internacional Podgorica 0-2 Igalo
24/04/2024 18:00 MS Bokelj 0-1 Kom
24/04/2024 18:00 MS Berane 2-3 Iskra
24/04/2024 18:00 MS Mladost Lješkopolje 2-1 Grbalj
24/04/2024 18:00 MS Otrant-Olympic 4-1 Lovćen
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
21/04/2024 20:00 MS Dečić 2-0 Mladost DG
21/04/2024 20:00 MS Jezero 3-1 Buducnost Podgorica
21/04/2024 19:00 MS Sutjeska 3-1 Jedinstvo
21/04/2024 17:30 MS Arsenal Tivat 1-2 Mornar
21/04/2024 16:00 MS Rudar 1-0 Petrovac
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 MS Iskra 0-2 Bokelj
20/04/2024 18:00 MS Internacional Podgorica 1-4 Mladost Lješkopolje
20/04/2024 17:30 MS Lovćen 0-0 Berane
20/04/2024 17:30 MS Igalo 2-0 Kom
20/04/2024 17:30 MS Grbalj 0-4 Otrant-Olympic
Karadağ Cup Karadağ - Cup ( Kupa Maçı )
17/04/2024 19:00 MS Dečić 0-0 Jezero
17/04/2024 19:00 MS Buducnost Podgorica 4-1 Rudar
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
17/04/2024 17:00 MS Iskra 1-2 Mladost Lješkopolje
14/04/2024 17:00 MS Berane 0-2 Grbalj
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
14/04/2024 15:00 MS Arsenal Tivat 1-0 Sutjeska
13/04/2024 20:00 MS Mornar 5-1 Mladost DG
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
13/04/2024 19:00 MS Mladost Lješkopolje 0-1 Igalo
13/04/2024 19:00 MS Kom 0-1 Iskra
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
13/04/2024 19:00 MS Buducnost Podgorica 3-1 Rudar
13/04/2024 19:00 MS Petrovac 2-1 Dečić
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
13/04/2024 18:00 MS Bokelj 3-0 Lovćen
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
13/04/2024 18:00 MS Jedinstvo 2-0 Jezero
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
13/04/2024 17:30 MS Otrant-Olympic 1-0 Internacional Podgorica
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
09/04/2024 19:00 MS Dečić 1-1 Buducnost Podgorica
08/04/2024 17:00 MS Mladost DG 0-0 Petrovac
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
07/04/2024 17:00 MS Lovćen 2-1 Kom
07/04/2024 17:00 MS Internacional Podgorica 0-0 Berane
07/04/2024 17:00 MS Grbalj 1-3 Bokelj
07/04/2024 17:00 MS Mladost Lješkopolje 0-2 Otrant-Olympic
07/04/2024 17:00 MS Igalo 1-1 Iskra
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Sutjeska 2-0 Mornar
07/04/2024 16:00 MS Rudar 1-1 Jedinstvo
07/04/2024 16:00 MS Jezero 4-0 Arsenal Tivat
03/04/2024 19:30 MS Buducnost Podgorica 1-2 Mladost DG
03/04/2024 19:00 MS Mornar 1-0 Petrovac
03/04/2024 18:00 MS Sutjeska 2-1 Jezero
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
03/04/2024 17:00 MS Grbalj 2-1 Kom
03/04/2024 17:00 MS Otrant-Olympic 2-1 Igalo
03/04/2024 16:00 MS Lovćen 1-0 Iskra
03/04/2024 16:00 MS Internacional Podgorica 0-4 Bokelj
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
03/04/2024 16:00 MS Jedinstvo 0-2 Dečić
03/04/2024 16:00 MS Arsenal Tivat 4-2 Rudar
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
03/04/2024 15:00 MS Mladost Lješkopolje 1-0 Berane
31/03/2024 16:00 MS Berane 0-1 Otrant-Olympic
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
30/03/2024 20:00 MS Buducnost Podgorica 2-0 Petrovac
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
30/03/2024 17:00 MS Iskra 1-0 Grbalj
30/03/2024 17:00 MS Bokelj 2-0 Mladost Lješkopolje
30/03/2024 17:00 MS Igalo 4-1 Lovćen
30/03/2024 17:00 MS Kom 2-1 Internacional Podgorica
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
30/03/2024 17:00 MS Sutjeska 2-1 Rudar
30/03/2024 17:00 MS Jedinstvo 0-0 Mladost DG
30/03/2024 17:00 MS Jezero 3-1 Mornar
30/03/2024 17:00 MS Arsenal Tivat 0-2 Dečić
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
24/03/2024 17:00 MS Berane 0-0 Igalo
24/03/2024 17:00 MS Grbalj 1-0 Lovćen
24/03/2024 17:00 MS Otrant-Olympic 0-0 Bokelj
24/03/2024 17:00 MS Internacional Podgorica 1-0 Iskra
20/03/2024 18:00 MS Kom 0-3 Otrant-Olympic
20/03/2024 17:00 MS Igalo 0-0 Grbalj
20/03/2024 17:00 MS Bokelj 3-1 Berane
20/03/2024 15:00 MS Lovćen 1-1 Internacional Podgorica