Karadağ Futbol Ligleri, Karadağ Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:00 MS Arsenal Tivat 3-2 Jedinstvo
22/11/2020 15:00 MS Grbalj 1-0 Ibar
22/11/2020 15:00 MS Bokelj 0-0 Mornar
22/11/2020 15:00 MS Kom 0-2 Igalo
22/11/2020 15:00 MS Berane 1-1 Drezga
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:00 MS Buducnost Podgorica 2-1 Petrovac
21/11/2020 17:00 MS Zeta 0-1 Sutjeska
21/11/2020 17:00 MS Iskra 1-1 FK Mladost Podgorica
21/11/2020 16:00 MS Jezero 0-0 Mladost Lješkopolje
21/11/2020 15:00 MS Rudar Velenje 0-3 Dečić
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:00 MS Igalo 0-2 Grbalj
15/11/2020 15:00 MS Jedinstvo 1-2 Mornar
15/11/2020 15:00 MS Ibar 0-4 Berane
15/11/2020 15:00 MS Arsenal Tivat 2-1 Kom
15/11/2020 15:00 MS Drezga 1-0 Bokelj
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
08/11/2020 20:00 MS Dečić 0-0 Zeta
08/11/2020 19:00 MS Mladost Lješkopolje 1-1 Iskra
08/11/2020 17:30 MS FK Mladost Podgorica 0-4 Buducnost Podgorica
08/11/2020 17:00 MS Sutjeska 0-1 Jezero
08/11/2020 17:00 MS Petrovac 1-1 Rudar Velenje
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:30 MS Grbalj 2-1 Arsenal Tivat
08/11/2020 15:30 MS Bokelj 1-1 Ibar
08/11/2020 15:30 MS Kom 1-0 Jedinstvo
08/11/2020 15:30 MS Berane 0-0 Igalo
08/11/2020 15:30 MS Mornar 2-0 Drezga
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
04/11/2020 19:00 MS Iskra 3-0 Sutjeska
04/11/2020 18:00 MS Buducnost Podgorica 1-0 Mladost Lješkopolje
04/11/2020 17:00 MS Petrovac 1-3 FK Mladost Podgorica
04/11/2020 16:00 MS Rudar Velenje 0-3 Zeta
04/11/2020 16:00 MS Jezero 0-0 Dečić
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
04/11/2020 15:30 MS Jedinstvo 1-0 Drezga
04/11/2020 15:30 MS Igalo 1-1 Bokelj
04/11/2020 15:30 MS Kom 2-0 Grbalj
04/11/2020 15:30 MS Ibar 0-0 Mornar
04/11/2020 15:30 MS Arsenal Tivat 3-1 Berane
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
31/10/2020 20:00 MS Dečić 2-0 Iskra
31/10/2020 19:00 MS FK Mladost Podgorica 0-2 Rudar Velenje
31/10/2020 18:00 MS Sutjeska 0-1 Buducnost Podgorica
31/10/2020 18:00 MS Zeta 1-0 Jezero
31/10/2020 17:00 MS Mladost Lješkopolje 1-3 Petrovac
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:30 MS Berane 2-1 Kom
31/10/2020 15:30 MS Mornar 0-0 Igalo
31/10/2020 15:30 MS Grbalj 1-1 Jedinstvo
31/10/2020 15:30 MS Bokelj 3-2 Arsenal Tivat
31/10/2020 15:30 MS Drezga 3-0 Ibar
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
25/10/2020 21:00 MS Buducnost Podgorica 2-2 Dečić
25/10/2020 19:00 MS Iskra 0-0 Zeta
25/10/2020 18:00 MS FK Mladost Podgorica 1-0 Mladost Lješkopolje
25/10/2020 16:00 MS Rudar Velenje 0-1 Jezero
25/10/2020 15:30 MS Petrovac 1-1 Sutjeska
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:30 MS Arsenal Tivat 2-1 Mornar
25/10/2020 15:30 MS Grbalj 0-1 Berane
25/10/2020 15:30 MS Jedinstvo 5-0 Ibar
25/10/2020 15:30 MS Igalo 2-0 Drezga
25/10/2020 15:30 MS Kom 1-0 Bokelj
18/10/2020 15:30 MS Bokelj 0-1 Grbalj
18/10/2020 15:30 MS Drezga 1-3 Arsenal Tivat
18/10/2020 15:30 MS Berane 3-1 Jedinstvo
18/10/2020 15:30 MS Mornar 1-2 Kom
18/10/2020 15:30 MS Ibar 1-2 Igalo
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
17/10/2020 19:00 MS FK Mladost Podgorica 0-0 Sutjeska
17/10/2020 18:00 MS Iskra 2-1 Jezero
17/10/2020 17:00 MS Mladost Lješkopolje 2-0 Rudar Velenje
17/10/2020 16:00 ABD Buducnost Podgorica 0-0 Zeta
17/10/2020 16:00 MS Petrovac 1-1 Dečić
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
14/10/2020 16:00 MS Bokelj 1-1 Jedinstvo
14/10/2020 16:00 MS Arsenal Tivat 2-0 Igalo
11/10/2020 16:00 MS Jedinstvo 0-0 Igalo
11/10/2020 16:00 MS Kom 4-0 Drezga
11/10/2020 16:00 MS Berane 1-1 Bokelj
11/10/2020 16:00 MS Arsenal Tivat 1-1 Ibar
11/10/2020 16:00 MS Grbalj 2-3 Mornar
07/10/2020 16:00 MS Berane 3-0 Mornar
07/10/2020 16:00 MS Kom 0-1 Ibar
07/10/2020 16:00 MS Grbalj 1-1 Drezga
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
04/10/2020 21:00 MS Dečić 3-0 FK Mladost Podgorica
04/10/2020 19:00 MS Zeta 1-0 Petrovac
04/10/2020 17:00 MS Sutjeska 3-0 Mladost Lješkopolje
04/10/2020 17:00 MS Rudar Velenje 4-0 Iskra
04/10/2020 16:00 MS Jezero 0-2 Buducnost Podgorica
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Jedinstvo 0-2 Arsenal Tivat
03/10/2020 16:00 MS Ibar 2-0 Grbalj
03/10/2020 16:00 MS Mornar 1-0 Bokelj
03/10/2020 16:00 MS Igalo 0-1 Kom
03/10/2020 16:00 MS Drezga 0-1 Berane
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
30/09/2020 20:00 MS Buducnost Podgorica 1-0 Iskra
30/09/2020 19:00 MS Mladost Lješkopolje 1-1 Dečić
30/09/2020 18:00 MS FK Mladost Podgorica 1-0 Zeta
30/09/2020 17:00 MS Sutjeska 2-0 Rudar Velenje
30/09/2020 16:30 MS Petrovac 0-1 Jezero
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
30/09/2020 16:30 MS Arsenal Tivat 1-0 Grbalj
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
27/09/2020 20:00 MS Zeta 1-1 Mladost Lješkopolje
27/09/2020 19:00 MS Dečić 1-1 Sutjeska
27/09/2020 19:00 MS Iskra 1-0 Petrovac
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
27/09/2020 19:00 MS Kom 2-2 Arsenal Tivat
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
27/09/2020 18:00 MS Rudar Velenje 1-2 Buducnost Podgorica
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Mornar 2-1 Jedinstvo
27/09/2020 17:00 MS Berane 1-0 Ibar
27/09/2020 17:00 MS Grbalj 0-2 Igalo
27/09/2020 17:00 MS Bokelj 3-1 Drezga
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:30 MS Jezero 1-0 FK Mladost Podgorica
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
23/09/2020 17:30 MS Ibar 1-2 Bokelj
23/09/2020 17:30 MS Jedinstvo 1-2 Kom
23/09/2020 17:30 MS Igalo 2-1 Berane
23/09/2020 17:30 MS Drezga 3-3 Mornar
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
20/09/2020 21:00 MS FK Mladost Podgorica 1-1 Iskra
20/09/2020 21:00 MS Dečić 4-1 Rudar Velenje
20/09/2020 21:00 Ertelendi Petrovac - Buducnost Podgorica
20/09/2020 20:00 MS Mladost Lješkopolje 1-0 Jezero
20/09/2020 19:00 MS Sutjeska 0-2 Zeta
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:30 MS Drezga 1-4 Jedinstvo
19/09/2020 17:30 MS Bokelj 1-1 Igalo
19/09/2020 17:30 MS Grbalj 0-2 Kom
19/09/2020 17:30 MS Mornar 3-0 Ibar
19/09/2020 17:30 MS Berane 1-2 Arsenal Tivat
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
16/09/2020 20:00 MS Zeta 2-1 Rudar Velenje
16/09/2020 20:00 MS Sutjeska 3-2 Iskra
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
16/09/2020 18:00 MS Grbalj 1-1 Bokelj
13/09/2020 20:00 MS Kom 3-1 Berane
13/09/2020 18:15 MS Arsenal Tivat 2-1 Bokelj
13/09/2020 18:15 MS Ibar 2-1 Drezga
13/09/2020 18:15 MS Jedinstvo 2-0 Grbalj
13/09/2020 18:15 MS Igalo 2-2 Mornar
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
12/09/2020 21:00 MS Zeta 0-2 Dečić
12/09/2020 21:00 MS Buducnost Podgorica 3-1 FK Mladost Podgorica
12/09/2020 19:00 MS Iskra 1-1 Mladost Lješkopolje
12/09/2020 19:00 MS Rudar Velenje 1-0 Petrovac
12/09/2020 18:15 MS Jezero 0-2 Sutjeska
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
06/09/2020 18:00 MS Berane 0-3 Grbalj
06/09/2020 18:00 MS Ibar 0-0 Jedinstvo
06/09/2020 18:00 MS Mornar 2-0 Arsenal Tivat
06/09/2020 18:00 MS Drezga 0-0 Igalo
06/09/2020 18:00 MS Bokelj 1-1 Kom
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
29/08/2020 21:00 MS Mladost Lješkopolje 4-0 Buducnost Podgorica
29/08/2020 21:00 MS Dečić 0-0 Jezero
29/08/2020 21:00 MS FK Mladost Podgorica 2-2 Petrovac
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
29/08/2020 21:00 MS Kom 1-0 Mornar
29/08/2020 17:30 MS Igalo 6-0 Ibar
29/08/2020 17:30 MS Jedinstvo 2-0 Berane
29/08/2020 17:30 MS Arsenal Tivat 1-0 Drezga