Rusya Football National League Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Rusya Football National League
Rusya Football National League
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
29/11/2020 18:00 MS Baltika 0-0 Torpedo Moskva
29/11/2020 16:00 MS Dinamo Bryansk 1-0 TOM Tomsk
29/11/2020 16:00 MS Fakel Voronezh 3-0 Ska-khabarovsk
29/11/2020 15:00 MS Alaniya II 0-0 Nizhny Novgorod
29/11/2020 15:00 MS Chertanovo Moscow 1-0 FK Neftekhimik
29/11/2020 15:00 MS Volgar Astrakhan 2-1 Chayka
29/11/2020 14:00 MS Krasnodar 2 1-1 Akron
29/11/2020 14:00 MS Veles 4-2 Shinnik Yaroslavl
29/11/2020 14:00 MS Orenburg 2-1 Krylya Sovetov
29/11/2020 14:00 MS Spartak Moscow 2 1-2 Irtysh Omsk
29/11/2020 13:00 MS Enisey 1-0 Tekstilshchik
25/11/2020 19:00 MS Torpedo Moskva 4-2 Krasnodar 2
25/11/2020 18:30 MS Shinnik Yaroslavl 1-3 Baltika
25/11/2020 18:00 MS Krylya Sovetov 2-1 Chayka
25/11/2020 17:30 MS Volgar Astrakhan 0-1 Ska-khabarovsk
25/11/2020 16:00 MS Dinamo Bryansk 1-2 Chertanovo Moscow
25/11/2020 16:00 MS Irtysh Omsk 1-0 Tom Tomsk
25/11/2020 16:00 MS Fakel Voronezh 0-0 Veles
25/11/2020 16:00 MS Akron 0-0 Spartak Moscow 2
25/11/2020 15:00 MS Alaniya II 3-0 Enisey
25/11/2020 15:00 MS Tekstilshchik 0-2 Orenburg
25/11/2020 14:00 MS FK Neftekhimik 0-1 Nizhny Novgorod
21/11/2020 18:00 MS Baltika 0-0 Fakel Voronezh
21/11/2020 17:00 MS Chertanovo Moscow 0-1 Irtysh Omsk
21/11/2020 16:00 MS Nizhny Novgorod 3-0 Dinamo Bryansk
21/11/2020 15:00 MS Alaniya II 2-1 Orenburg
21/11/2020 15:00 MS Chayka 1-3 Tekstilshchik
21/11/2020 14:00 MS Akron 0-1 Torpedo Moskva
21/11/2020 14:00 MS Veles 1-0 Volgar Astrakhan
21/11/2020 14:00 MS Spartak Moscow 2 1-2 TOM Tomsk
21/11/2020 13:00 MS Enisey 1-0 FK Neftekhimik
21/11/2020 08:00 MS Ska-khabarovsk 0-1 Krylya Sovetov
20/11/2020 14:00 MS Krasnodar 2 1-2 Shinnik Yaroslavl
15/11/2020 17:00 MS Fakel Voronezh 6-2 Krasnodar 2
15/11/2020 17:00 MS Torpedo Moskva 1-0 Spartak Moscow 2
15/11/2020 16:00 MS Dinamo Bryansk 0-0 Enisey
15/11/2020 15:00 MS FK Neftekhimik 1-2 Orenburg
15/11/2020 15:00 MS Alaniya II 1-1 Chayka
15/11/2020 15:00 MS Volgar Astrakhan 0-0 Baltika
15/11/2020 14:00 MS Irtysh Omsk 0-1 Nizhny Novgorod
15/11/2020 14:00 MS Shinnik Yaroslavl 1-3 Akron
15/11/2020 14:00 MS Krylya Sovetov 2-1 Veles
15/11/2020 11:00 MS TOM Tomsk 1-2 Chertanovo Moscow
15/11/2020 08:00 MS Ska-khabarovsk 1-0 Tekstilshchik
11/11/2020 19:00 MS Torpedo Moskva 4-1 Fakel Voronezh
11/11/2020 18:30 MS Shinnik Yaroslavl 1-2 Spartak Moscow 2
11/11/2020 17:00 MS Chayka 1-0 Dinamo Bryansk
11/11/2020 16:00 MS Orenburg 0-0 Irtysh Omsk
11/11/2020 16:00 MS Nizhny Novgorod 3-2 Chertanovo Moscow
11/11/2020 15:00 MS Akron 0-3 Volgar Astrakhan
11/11/2020 15:00 MS Tekstilshchik 1-0 Baltika
11/11/2020 15:00 MS Enisey 0-1 TOM Tomsk
11/11/2020 14:00 MS Veles 1-1 Alaniya II
11/11/2020 13:00 MS Krasnodar 2 1-1 Krylya Sovetov
11/11/2020 11:30 MS Ska-khabarovsk 3-2 FK Neftekhimik
07/11/2020 17:00 MS Fakel Voronezh 2-0 Shinnik Yaroslavl
07/11/2020 17:00 MS Tekstilshchik 0-0 Krasnodar 2
07/11/2020 16:00 MS Dinamo Bryansk 2-5 Ska-khabarovsk
07/11/2020 16:00 MS Alaniya II 5-0 Baltika
07/11/2020 15:00 MS Chertanovo Moscow 1-2 Enisey
07/11/2020 15:00 MS Volgar Astrakhan 3-2 Torpedo Moskva
07/11/2020 15:00 MS Krylya Sovetov 3-0 Akron
07/11/2020 14:00 MS Irtysh Omsk 2-2 Chayka
07/11/2020 14:00 MS Spartak Moscow 2 0-4 Nizhny Novgorod
07/11/2020 14:00 MS Veles 3-1 FK Neftekhimik
07/11/2020 11:00 MS TOM Tomsk 0-1 Orenburg
07/11/2020 03:00 TBD FK Neftekhimik - Veles
01/11/2020 18:00 MS Baltika 0-1 FK Neftekhimik
01/11/2020 17:00 MS Torpedo Moskva 3-1 Krylya Sovetov
01/11/2020 17:00 MS Fakel Voronezh 1-1 Spartak Moscow 2
01/11/2020 17:00 MS Chayka 1-1 TOM Tomsk
01/11/2020 14:00 MS Akron 3-1 Tekstilshchik
01/11/2020 14:00 MS Shinnik Yaroslavl 2-1 Volgar Astrakhan
01/11/2020 14:00 MS Orenburg 3-1 Chertanovo Moscow
01/11/2020 14:00 MS Veles 2-1 Dinamo Bryansk
01/11/2020 13:00 MS Krasnodar 2 0-4 Alaniya II
01/11/2020 13:00 MS Enisey 0-1 Nizhny Novgorod
01/11/2020 08:00 MS Ska-khabarovsk 1-1 Irtysh Omsk


Rusya Football National League Puan Durumu

2020/2021 FNL Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Nizhny Novgorod Nizhny Novgorod 58
2 Orenburg Orenburg 53
3 Torpedo Moskva Torpedo Moskva 53
4 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 52
5 Alaniya Vladikavkaz Alaniya Vladikavkaz 46
6 Veles Veles 46
7 FK Neftekhimik FK Neftekhimik 37
8 Enisey Enisey 37
9 Ska-khabarovsk Ska-khabarovsk 37
10 Baltika Baltika 37
11 Volgar Astrakhan Volgar Astrakhan 34
12 Spartak Moscow 2 Spartak Moscow 2 34
13 Chayka Chayka 32
14 Tekstilshchik Tekstilshchik 28
15 Dinamo Bryansk Dinamo Bryansk 27
16 Fakel Voronezh Fakel Voronezh 27
17 Krasnodar 2 Krasnodar 2 26
18 Irtysh Omsk Irtysh Omsk 24
19 Chertanovo Moscow Chertanovo Moscow 23
20 Akron Akron 22
21 TOM Tomsk TOM Tomsk 17
22 Shinnik Yaroslavl Shinnik Yaroslavl 16
29/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.