Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina |
2023-2024 Sezonu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı ) | |||||||
03/03/2024 16:30 | MS | Borac Šajkaš | 2-1 | Hajduk 1912 Kula | |||
03/03/2024 13:00 | MS | Omladinac NB | 0-0 | Kikinda | |||
02/03/2024 16:30 | MS | Jedinstvo Stara Pazova | 1-0 | Naftagas | |||
02/03/2024 16:30 | MS | FK Becej | 0-1 | Sloven Ruma | |||
02/03/2024 16:30 | - | Zeleznicar Inđija | - | Podunavac | |||
02/03/2024 16:30 | MS | 1. Maj Ruma | 1-1 | Dinamo Pančevo | |||
02/03/2024 16:30 | MS | Radnički Zrenjanin | 0-0 | Kabel Novi Sad | |||
02/03/2024 16:30 | MS | Backa | 2-0 | Tisa Adorjan | |||
19/11/2023 15:00 | MS | Tisa Adorjan | 1-3 | Borac Šajkaš | |||
19/11/2023 13:00 | MS | Omladinac NB | 1-3 | Sloven Ruma | |||
18/11/2023 15:00 | MS | Backa | 2-2 | Kabel Novi Sad | |||
18/11/2023 15:00 | MS | Radnički Zrenjanin | 1-1 | Dinamo Pančevo | |||
18/11/2023 15:00 | MS | 1. Maj Ruma | 2-2 | Podunavac | |||
18/11/2023 15:00 | MS | Zeleznicar Inđija | 0-0 | Kikinda | |||
18/11/2023 15:00 | MS | FK Becej | 0-2 | Naftagas | |||
18/11/2023 15:00 | MS | Jedinstvo Stara Pazova | 2-0 | Hajduk 1912 Kula | |||
12/11/2023 15:00 | MS | Borac Šajkaš | 2-0 | Jedinstvo Stara Pazova | |||
12/11/2023 15:00 | MS | Podunavac | 1-0 | Radnički Zrenjanin | |||
12/11/2023 12:00 | MS | Kabel Novi Sad | 2-0 | Tisa Adorjan | |||
11/11/2023 15:00 | MS | Hajduk 1912 Kula | 4-1 | FK Becej | |||
11/11/2023 15:00 | MS | Naftagas | 3-0 | Omladinac NB | |||
11/11/2023 15:00 | MS | Sloven Ruma | 2-1 | Zeleznicar Inđija | |||
11/11/2023 15:00 | MS | Kikinda | 5-1 | 1. Maj Ruma | |||
11/11/2023 13:00 | MS | Dinamo Pančevo | 2-0 | Backa | |||
05/11/2023 15:00 | MS | Tisa Adorjan | 0-2 | Dinamo Pančevo | |||
05/11/2023 13:00 | MS | Omladinac NB | 3-1 | Hajduk 1912 Kula | |||
05/11/2023 12:00 | MS | Kabel Novi Sad | 2-0 | Borac Šajkaš | |||
04/11/2023 15:00 | MS | Backa | 0-0 | Podunavac | |||
04/11/2023 15:00 | MS | Radnički Zrenjanin | 2-0 | Kikinda | |||
04/11/2023 15:00 | MS | 1. Maj Ruma | 0-2 | Sloven Ruma | |||
04/11/2023 15:00 | MS | Zeleznicar Inđija | 4-1 | Naftagas | |||
04/11/2023 15:00 | MS | FK Becej | 0-3 | Jedinstvo Stara Pazova | |||
29/10/2023 15:30 | MS | Borac Šajkaš | 2-0 | FK Becej | |||
29/10/2023 15:30 | MS | Podunavac | 2-0 | Tisa Adorjan | |||
29/10/2023 13:00 | MS | Dinamo Pančevo | 0-0 | Kabel Novi Sad | |||
28/10/2023 14:30 | MS | Jedinstvo Stara Pazova | 1-2 | Omladinac NB | |||
28/10/2023 14:30 | MS | Hajduk 1912 Kula | 2-2 | Zeleznicar Inđija | |||
28/10/2023 14:30 | MS | Naftagas | 1-0 | 1. Maj Ruma | |||
28/10/2023 14:30 | MS | Sloven Ruma | 1-2 | Radnički Zrenjanin | |||
28/10/2023 14:30 | MS | Kikinda | 4-0 | Backa | |||
22/10/2023 15:30 | MS | Tisa Adorjan | 0-1 | Kikinda | |||
22/10/2023 12:00 | MS | Omladinac NB | 2-0 | FK Becej | |||
22/10/2023 12:00 | MS | Dinamo Pančevo | 2-3 | Borac Šajkaš | |||
22/10/2023 11:00 | MS | Kabel Novi Sad | 1-1 | Podunavac | |||
21/10/2023 15:30 | MS | Backa | 0-5 | Sloven Ruma | |||
21/10/2023 15:30 | MS | Radnički Zrenjanin | 0-2 | Naftagas | |||
21/10/2023 15:30 | MS | 1. Maj Ruma | 0-0 | Hajduk 1912 Kula | |||
21/10/2023 15:30 | MS | Zeleznicar Inđija | 0-0 | Jedinstvo Stara Pazova | |||
15/10/2023 16:00 | - | Borac Šajkaš | - | Omladinac NB | |||
15/10/2023 16:00 | - | Podunavac | - | Dinamo Pančevo | |||
14/10/2023 16:00 | - | FK Becej | - | Zeleznicar Inđija | |||
14/10/2023 16:00 | - | Jedinstvo Stara Pazova | - | 1. Maj Ruma | |||
14/10/2023 16:00 | - | Hajduk 1912 Kula | - | Radnički Zrenjanin | |||
14/10/2023 16:00 | - | Naftagas | - | Backa | |||
14/10/2023 16:00 | - | Sloven Ruma | - | Tisa Adorjan | |||
14/10/2023 16:00 | - | Kikinda | - | Kabel Novi Sad | |||
08/10/2023 16:00 | - | Podunavac | - | Borac Šajkaš | |||
08/10/2023 16:00 | - | Tisa Adorjan | - | Naftagas | |||
08/10/2023 12:00 | - | Dinamo Pančevo | - | Kikinda | |||
08/10/2023 11:00 | - | Kabel Novi Sad | - | Sloven Ruma | |||
07/10/2023 16:00 | MS | Backa | 2-1 | Hajduk 1912 Kula | |||
07/10/2023 16:00 | MS | Radnički Zrenjanin | 1-0 | Jedinstvo Stara Pazova | |||
07/10/2023 16:00 | MS | 1. Maj Ruma | 1-2 | FK Becej | |||
07/10/2023 16:00 | MS | Zeleznicar Inđija | 1-0 | Omladinac NB | |||
01/10/2023 16:30 | - | Borac Šajkaš | - | Zeleznicar Inđija | |||
01/10/2023 12:00 | - | Omladinac NB | - | 1. Maj Ruma | |||
30/09/2023 16:30 | - | FK Becej | - | Radnički Zrenjanin | |||
30/09/2023 16:30 | - | Jedinstvo Stara Pazova | - | Backa | |||
30/09/2023 16:30 | - | Hajduk 1912 Kula | - | Tisa Adorjan | |||
30/09/2023 16:30 | - | Naftagas | - | Kabel Novi Sad | |||
30/09/2023 16:30 | - | Sloven Ruma | - | Dinamo Pančevo | |||
30/09/2023 16:30 | - | Kikinda | - | Podunavac | |||
24/09/2023 16:30 | - | Podunavac | - | Sloven Ruma | |||
24/09/2023 16:30 | - | Tisa Adorjan | - | Jedinstvo Stara Pazova | |||
24/09/2023 12:00 | - | Dinamo Pančevo | - | Naftagas | |||
24/09/2023 11:00 | MS | Kabel Novi Sad | 3-1 | Hajduk 1912 Kula | |||
23/09/2023 16:30 | - | Kikinda | - | Borac Šajkaš | |||
23/09/2023 16:30 | - | Backa | - | FK Becej | |||
23/09/2023 16:30 | - | Radnički Zrenjanin | - | Omladinac NB | |||
23/09/2023 16:30 | - | 1. Maj Ruma | - | Zeleznicar Inđija | |||
17/09/2023 17:00 | - | Borac Šajkaš | - | 1. Maj Ruma | |||
17/09/2023 12:00 | - | Omladinac NB | - | Backa | |||
16/09/2023 17:00 | - | Zeleznicar Inđija | - | Radnički Zrenjanin | |||
16/09/2023 17:00 | - | FK Becej | - | Tisa Adorjan | |||
16/09/2023 17:00 | - | Jedinstvo Stara Pazova | - | Kabel Novi Sad | |||
16/09/2023 17:00 | - | Hajduk 1912 Kula | - | Dinamo Pančevo | |||
16/09/2023 17:00 | - | Naftagas | - | Podunavac | |||
16/09/2023 17:00 | - | Sloven Ruma | - | Kikinda | |||
10/09/2023 17:00 | - | Podunavac | - | Hajduk 1912 Kula | |||
10/09/2023 17:00 | - | Tisa Adorjan | - | Omladinac NB | |||
10/09/2023 12:00 | MS | Dinamo Pančevo | 1-0 | Jedinstvo Stara Pazova | |||
10/09/2023 11:00 | MS | Kabel Novi Sad | 3-0 | FK Becej | |||
09/09/2023 17:00 | - | Sloven Ruma | - | Borac Šajkaš | |||
09/09/2023 17:00 | - | Kikinda | - | Naftagas | |||
09/09/2023 17:00 | - | Backa | - | Zeleznicar Inđija | |||
09/09/2023 17:00 | - | Radnički Zrenjanin | - | 1. Maj Ruma | |||
03/09/2023 17:30 | - | Borac Šajkaš | - | Radnički Zrenjanin | |||
03/09/2023 12:00 | - | Omladinac NB | - | Kabel Novi Sad | |||
02/09/2023 17:30 | - | 1. Maj Ruma | - | Backa | |||
02/09/2023 17:30 | - | Zeleznicar Inđija | - | Tisa Adorjan | |||
02/09/2023 17:30 | - | FK Becej | - | Dinamo Pančevo | |||
02/09/2023 17:30 | - | Jedinstvo Stara Pazova | - | Podunavac | |||
02/09/2023 17:30 | - | Hajduk 1912 Kula | - | Kikinda | |||
02/09/2023 17:30 | - | Naftagas | - | Sloven Ruma | |||
27/08/2023 17:30 | - | Podunavac | - | FK Becej | |||
27/08/2023 17:30 | - | Tisa Adorjan | - | 1. Maj Ruma | |||
27/08/2023 12:00 | - | Dinamo Pančevo | - | Omladinac NB | |||
27/08/2023 11:00 | - | Kabel Novi Sad | - | Zeleznicar Inđija | |||
26/08/2023 17:30 | - | Naftagas | - | Borac Šajkaš | |||
26/08/2023 17:30 | - | Sloven Ruma | - | Hajduk 1912 Kula | |||
26/08/2023 17:30 | - | Kikinda | - | Jedinstvo Stara Pazova | |||
26/08/2023 17:30 | - | Backa | - | Radnički Zrenjanin | |||
20/08/2023 18:00 | - | Borac Šajkaš | - | Backa | |||
20/08/2023 12:00 | - | Omladinac NB | - | Podunavac | |||
19/08/2023 18:00 | - | Radnički Zrenjanin | - | Tisa Adorjan | |||
19/08/2023 18:00 | - | 1. Maj Ruma | - | Kabel Novi Sad | |||
19/08/2023 18:00 | - | Zeleznicar Inđija | - | Dinamo Pančevo | |||
19/08/2023 18:00 | - | FK Becej | - | Kikinda | |||
19/08/2023 18:00 | - | Jedinstvo Stara Pazova | - | Sloven Ruma | |||
19/08/2023 18:00 | - | Hajduk 1912 Kula | - | Naftagas | |||
13/08/2023 18:00 | - | Podunavac | - | Zeleznicar Inđija | |||
13/08/2023 18:00 | - | Tisa Adorjan | - | Backa | |||
13/08/2023 12:00 | - | Dinamo Pančevo | - | 1. Maj Ruma | |||
13/08/2023 11:00 | MS | Kabel Novi Sad | 2-0 | Radnički Zrenjanin | |||
12/08/2023 18:00 | - | Hajduk 1912 Kula | - | Borac Šajkaš | |||
12/08/2023 18:00 | - | Naftagas | - | Jedinstvo Stara Pazova | |||
12/08/2023 18:00 | - | Sloven Ruma | - | FK Becej | |||
12/08/2023 18:00 | - | Kikinda | - | Omladinac NB |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Sloven Ruma | 36 |
2 | Zeleznicar Inđija | 32 |
3 | Kikinda | 28 |
4 | Kabel Novi Sad | 28 |
5 | Naftagas | 25 |
6 | Dinamo Pančevo | 25 |
7 | Omladinac NB | 25 |
8 | Podunavac | 22 |
9 | Borac Šajkaš | 22 |
10 | Radnički Zrenjanin | 19 |
11 | Jedinstvo Stara Pazova | 18 |
12 | FK Becej | 18 |
13 | Hajduk 1912 Kula | 16 |
14 | Tisa Adorjan | 15 |
15 | 1. Maj Ruma | 14 |
16 | Backa | 14 |