Ukrayna Druha Liga - Group A Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Ukrayna Druha Liga - Group A
Ukrayna Druha Liga - Group A
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
26/11/2020 13:00 MS Rubikon 1-4 Uzhhorod
26/11/2020 13:00 MS Obolon'-Brovar II 0-2 Chayka
22/11/2020 15:00 MS Epitsentr Dunayivtsi 2-0 Nyva Vinnytsya
22/11/2020 14:30 MS Volyn Lutsk II 1-0 Bukovyna
22/11/2020 14:00 MS Obolon'-Brovar II 0-5 Dinaz Vyshhorod
22/11/2020 13:00 MS Rubikon 1-4 Podillya Khmelnytskyi
21/11/2020 15:00 MS Karpaty 0-5 Uzhhorod
21/11/2020 14:00 MS Chayka 2-0 Chernihiv
21/11/2020 03:00 İptal Edildi Karpaty Halych - Kalush
18/11/2020 15:00 MS Epitsentr Dunayivtsi 2-2 Bukovyna
17/11/2020 15:00 TBD Obolon'-Brovar II - Karpaty
15/11/2020 18:00 Ertelendi Uzhhorod - Epitsentr Dunayivtsi
15/11/2020 14:00 MS Podillya Khmelnytskyi 2-0 Karpaty Halych
15/11/2020 14:00 MS Dinaz Vyshhorod 3-0 Volyn Lutsk II
14/11/2020 14:00 MS Obolon'-Brovar II 0-0 Chernihiv
14/11/2020 14:00 MS Nyva Vinnytsya 2-1 Rubikon
14/11/2020 03:00 TBD Kalush - Chernihiv
13/11/2020 15:30 MS Karpaty 0-3 Bukovyna
13/11/2020 03:00 TBD Bukovyna - Karpaty
11/11/2020 15:00 MS Chernihiv 1-2 Dinaz Vyshhorod
07/11/2020 15:00 MS Karpaty Halych 4-2 Nyva Vinnytsya
07/11/2020 14:00 MS Chernihiv 0-3 Podillya Khmelnytskyi
07/11/2020 14:00 MS Volyn Lutsk II 1-1 Obolon'-Brovar II
07/11/2020 03:00 TBD Chayka - Kalush
06/11/2020 15:00 MS Karpaty 0-3 Dinaz Vyshhorod
01/11/2020 14:00 MS Volyn Lutsk II 1-4 Chayka
31/10/2020 18:00 Ertelendi Bukovyna - Rubikon
31/10/2020 15:00 MS Nyva Vinnytsya 2-0 Chernihiv
31/10/2020 14:30 MS Dinaz Vyshhorod 1-2 Epitsentr Dunayivtsi
31/10/2020 03:00 TBD Podillya Khmelnytskyi - Kalush
30/10/2020 15:00 MS Uzhhorod 0-3 Karpaty Halych


Ukrayna Druha Liga - Group A Puan Durumu

2020/2021 Druha Liga: Grup A Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Dinaz Vyshhorod Dinaz Vyshhorod 25
2 Podillya Khmelnytskyi Podillya Khmelnytskyi 25
3 Epitsentr Dunayivtsi Epitsentr Dunayivtsi 24
4 Uzhhorod Uzhhorod 22
5 Karpaty Halych Karpaty Halych 20
6 Chayka Chayka 19
7 Bukovyna Bukovyna 12
8 Obolon'-Brovar II Obolon'-Brovar II 10
9 Volyn Lutsk II Volyn Lutsk II 10
10 Chernihiv Chernihiv 9
11 Rubikon Rubikon 9
12 Nyva Vinnytsya Nyva Vinnytsya 6
13 Karpaty Karpaty 4
14 Kalush Kalush 0
26/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.