Ukrayna Druha Liga - Group A Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Ukrayna Druha Liga - Group A
Ukrayna Druha Liga - Group A
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
11/06/2021 17:30 MS Karpaty Halych 2-1 Chernihiv
11/06/2021 17:30 MS Epitsentr Dunayivtsi 0-3 Podillya Khmelnytskyi
11/06/2021 17:30 MS Karpaty 1-2 Nyva Vinnytsya
11/06/2021 17:30 MS Chayka 0-1 Dinaz Vyshhorod
11/06/2021 17:30 MS Volyn Lutsk II 1-1 Uzhhorod
11/06/2021 03:00 İptal Edildi Rubikon - Kalush
10/06/2021 17:30 MS Bukovyna 3-1 Obolon'-Brovar II
04/06/2021 17:30 MS Dinaz Vyshhorod 3-0 Obolon'-Brovar II
04/06/2021 17:30 MS Uzhhorod 3-0 Karpaty
04/06/2021 17:30 MS Nyva Vinnytsya 1-0 Epitsentr Dunayivtsi
04/06/2021 17:30 MS Podillya Khmelnytskyi 2-0 Rubikon
04/06/2021 17:30 MS Chernihiv 2-0 Chayka
04/06/2021 17:30 MS Bukovyna 1-0 Volyn Lutsk II
04/06/2021 03:00 İptal Edildi Kalush - Karpaty Halych
30/05/2021 17:00 MS Epitsentr Dunayivtsi 0-0 Uzhhorod
30/05/2021 16:00 MS Bukovyna 1-0 Karpaty
30/05/2021 13:00 MS Rubikon 0-3 Nyva Vinnytsya
29/05/2021 17:00 MS Chayka 1-2 Obolon'-Brovar II
29/05/2021 14:00 MS Karpaty Halych 1-2 Podillya Khmelnytskyi
29/05/2021 03:00 İptal Edildi Chernihiv - Kalush
28/05/2021 13:00 MS Volyn Lutsk II 1-3 Dinaz Vyshhorod
26/05/2021 17:00 MS Epitsentr Dunayivtsi 2-0 Chernihiv
23/05/2021 17:00 MS Nyva Vinnytsya 1-1 Karpaty Halych
23/05/2021 16:00 MS Bukovyna 0-1 Epitsentr Dunayivtsi
23/05/2021 16:00 MS Podillya Khmelnytskyi 1-0 Chernihiv
22/05/2021 17:00 MS Uzhhorod 2-1 Rubikon
22/05/2021 16:00 MS Dinaz Vyshhorod 3-0 Karpaty
22/05/2021 15:00 MS Obolon'-Brovar II 2-0 Volyn Lutsk II
22/05/2021 03:00 İptal Edildi Kalush - Chayka
19/05/2021 17:00 MS Podillya Khmelnytskyi 0-0 Epitsentr Dunayivtsi


Ukrayna Druha Liga - Group A Puan Durumu

2020/2021 Druha Liga: Grup A Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Podillya Khmelnytskyi Podillya Khmelnytskyi 57
2 Uzhhorod Uzhhorod 55
3 Dinaz Vyshhorod Dinaz Vyshhorod 51
4 Epitsentr Dunayivtsi Epitsentr Dunayivtsi 48
5 Karpaty Halych Karpaty Halych 46
6 Nyva Vinnytsya Nyva Vinnytsya 33
7 Bukovyna Bukovyna 32
8 Chayka Chayka 25
9 Obolon'-Brovar II Obolon'-Brovar II 24
10 Chernihiv Chernihiv 21
11 Rubikon Rubikon 17
12 Volyn Lutsk II Volyn Lutsk II 13
13 Karpaty Karpaty 13
14 Kalush Kalush 0
11/06/2021 tarihi itibariyle son puan durumu.