Ukrayna Druha Liga - Group B Futbol Maçları Sonuçları, Canlı Maç Skorları

Ukrayna Druha Liga - Group B
Ukrayna Druha Liga - Group B
2020-2021 Sezonu

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
21/11/2020 18:00 Ertelendi Nikopol - Enerhiya Nova Kakhovka
21/11/2020 18:00 Ertelendi Peremoga - Yarud Mariupol'
21/11/2020 14:00 MS Cherkashchyna-Akademiya 1-1 Hirnyk
21/11/2020 14:00 MS Mykolaiv II 0-3 Tavriya
20/11/2020 14:00 MS MSK Dnipro Cherkasy 0-1 Metalurh Zaporizhya
19/11/2020 14:00 MS Real Pharm 2-0 Balkany Zorya
15/11/2020 15:00 Ertelendi Tavriya - Peremoga
15/11/2020 15:00 MS Hirnyk 0-0 Metal Kharkiv
14/11/2020 18:00 Ertelendi Yarud Mariupol' - Nikopol
14/11/2020 18:00 Ertelendi Metalurh Zaporizhya - Cherkashchyna-Akademiya
14/11/2020 15:00 MS Enerhiya Nova Kakhovka 3-0 Real Pharm
14/11/2020 15:00 Ertelendi Balkany Zorya - MSK Dnipro Cherkasy
11/11/2020 15:00 MS Hirnyk 5-1 Yarud Mariupol'
08/11/2020 15:00 MS Peremoga 3-1 Mykolaiv II
08/11/2020 03:00 Ertelendi Nikopol - Tavriya
07/11/2020 15:00 MS Cherkashchyna-Akademiya 2-1 Balkany Zorya
06/11/2020 15:00 - MSK Dnipro Cherkasy - Enerhiya Nova Kakhovka
06/11/2020 15:00 MS Metal Kharkiv 2-0 Metalurh Zaporizhya
06/11/2020 14:00 MS Real Pharm 1-2 Yarud Mariupol'
04/11/2020 15:00 - Tavriya - Hirnyk
31/10/2020 15:00 MS Yarud Mariupol' 2-2 MSK Dnipro Cherkasy
31/10/2020 15:00 MS Enerhiya Nova Kakhovka 2-2 Cherkashchyna-Akademiya
31/10/2020 15:00 MS Metalurh Zaporizhya 2-2 Hirnyk
30/10/2020 15:00 MS Tavriya 1-0 Real Pharm
30/10/2020 15:00 MS Balkany Zorya 1-3 Metal Kharkiv
30/10/2020 15:00 MS Nikopol 0-1 Mykolaiv II
30/10/2020 03:00 TBD Mykolaiv II - Nikopol


Ukrayna Druha Liga - Group B Puan Durumu

2020/2021 Druha Liga: Grup B Puan Durumu

Sıra Takım Puan
1 Metal Kharkiv Metal Kharkiv 29
2 Tavriya Tavriya 20
3 Metalurh Zaporizhya Metalurh Zaporizhya 20
4 Hirnyk Hirnyk 19
5 Cherkashchyna-Akademiya Cherkashchyna-Akademiya 16
6 Peremoga Peremoga 14
7 Enerhiya Nova Kakhovka Enerhiya Nova Kakhovka 14
8 Real Pharm Real Pharm 9
9 MSK Dnipro Cherkasy MSK Dnipro Cherkasy 8
10 Balkany Zorya Balkany Zorya 7
11 Nikopol Nikopol 5
12 Yarud Mariupol' Yarud Mariupol' 5
13 Mykolaiv II Mykolaiv II 4
21/11/2020 tarihi itibariyle son puan durumu.