Arjantin - Liga Profesional Argentina ( Lig Maçı ) |
27/02/2023 01:15 |
MS |
|
River Plate |
1-2 |
Arsenal Sarandi |
|
1-0 |
13/02/2023 01:15 |
MS |
|
River Plate |
2-1 |
Argentinos JRS |
|
0-1 |
Arjantin - Liga Profesional Argentina ( Lig Maçı ) |
17/10/2022 02:30 |
MS |
|
River Plate |
1-2 |
Rosario Central |
|
0-1 |
13/10/2022 03:30 |
MS |
|
River Plate |
2-1 |
Platense |
|
0-0 |
06/10/2022 03:30 |
MS |
|
River Plate |
5-0 |
Estudiantes L.P. |
|
2-0 |
25/09/2022 00:00 |
MS |
|
River Plate |
0-1 |
Talleres Cordoba |
|
0-0 |
15/09/2022 01:00 |
MS |
|
River Plate |
1-2 |
Banfield |
|
0-1 |
05/09/2022 02:30 |
MS |
|
River Plate |
2-0 |
Barracas Central |
|
1-0 |
22/08/2022 00:00 |
MS |
|
River Plate |
3-0 |
Central Cordoba de Santiago |
|
2-0 |
14/08/2022 02:30 |
MS |
|
River Plate |
4-1 |
Newells Old Boys |
|
2-0 |
01/08/2022 02:30 |
MS |
|
River Plate |
1-2 |
Sarmiento Junin |
|
0-2 |
22/07/2022 03:30 |
MS |
|
River Plate |
1-0 |
Gimnasia L.P. |
|
1-0 |
11/07/2022 02:30 |
MS |
|
River Plate |
0-2 |
Godoy Cruz |
|
0-2 |
Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı ) |
07/07/2022 03:30 |
MS |
|
River Plate |
0-0 |
Velez Sarsfield |
|
0-0 |
Arjantin - Liga Profesional Argentina ( Lig Maçı ) |
26/06/2022 02:30 |
MS |
|
River Plate |
2-1 |
Lanus |
|
2-1 |
12/06/2022 02:30 |
MS |
|
River Plate |
0-0 |
Atletico Tucuman |
|
0-0 |
Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı ) |
26/05/2022 01:00 |
MS |
|
River Plate |
8-1 |
Alianza Lima |
|
3-0 |
20/05/2022 03:00 |
MS |
|
River Plate |
4-0 |
Colo Colo |
|
1-0 |
Arjantin - Liga Profesional Argentina ( Lig Maçı ) |
12/05/2022 03:30 |
MS |
|
River Plate |
1-2 |
Tigre |
|
0-1 |
09/05/2022 03:00 |
MS |
|
River Plate |
2-1 |
Platense |
|
1-1 |
25/04/2022 01:00 |
MS |
|
River Plate |
1-1 |
Atletico Tucuman |
|
1-0 |
Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı ) |
14/04/2022 03:00 |
MS |
|
River Plate |
2-0 |
Fortaleza EC |
|
2-0 |
Arjantin - Liga Profesional Argentina ( Lig Maçı ) |
11/04/2022 01:00 |
MS |
|
River Plate |
4-2 |
Argentinos JRS |
|
2-1 |
21/03/2022 01:00 |
MS |
|
River Plate |
0-1 |
Boca Juniors |
|
0-0 |
14/03/2022 01:15 |
MS |
|
River Plate |
4-0 |
Gimnasia L.P. |
|
2-0 |
28/02/2022 01:15 |
MS |
|
River Plate |
2-2 |
Racing Club |
|
2-0 |
17/02/2022 03:30 |
MS |
|
River Plate |
4-1 |
Patronato |
|
2-1 |
Arjantin - Liga Profesional Argentina ( Lig Maçı ) |
06/12/2021 03:30 |
MS |
|
River Plate |
2-3 |
Defensa Y Justicia |
|
1-0 |
26/11/2021 03:30 |
MS |
|
River Plate |
4-0 |
Racing Club |
|
1-0 |
Dünya - World Cup - Qualification South America ( Kupa Maçı ) |
17/11/2021 02:30 |
MS |
|
Arjantin |
0-0 |
Brezilya |
|
0-0 |