Puch Kuruluş : 0 |
Waldstadion Puch Schulstraße 490 Puch Stad Kapasitesi 3000 Kişi Puch Puan Durumu |
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) | |||||||
23/03/2024 17:00 | MS | Golling | 0-5 | Puch | |||
16/03/2024 17:00 | MS | Adnet | 0-3 | Puch | |||
03/11/2023 20:30 | MS | Grödig | 4-0 | Puch | |||
27/10/2023 20:00 | MS | Puch | 0-4 | Eugendorf | |||
20/10/2023 20:00 | MS | Seekirchen | 2-1 | Puch | |||
14/10/2023 17:30 | - | Puch | - | Kuchl | |||
08/10/2023 17:00 | - | Thalgau | - | Puch | |||
29/09/2023 20:00 | - | Puch | - | Bürmoos | |||
22/09/2023 20:00 | - | UFC Hallein | - | Puch | |||
15/09/2023 20:00 | - | Puch | - | Anif | |||
08/09/2023 20:30 | - | Straßwalchen | - | Puch | |||
03/09/2023 14:00 | - | Puch | - | Bramberg | |||
26/08/2023 18:00 | - | Salzburger AK | - | Puch | |||
20/08/2023 12:00 | - | Puch | - | Siezenheim | |||
15/08/2023 14:45 | MS | Union Henndorf | 1-3 | Puch | |||
12/08/2023 17:00 | - | Puch | - | Golling | |||
05/08/2023 18:00 | - | Puch | - | Adnet | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
30/06/2023 19:30 | İptal Edildi | Puch | - | Avusturya Salzburg | |||
Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı ) | |||||||
10/06/2023 18:00 | - | Thalgau | - | Puch | |||
03/06/2023 18:00 | - | Puch | - | Neumarkt | |||
26/05/2023 20:30 | - | Bergheim | - | Puch | |||
18/05/2023 17:00 | - | Puch | - | Adnet | |||
12/05/2023 20:30 | - | Altenmarkt | - | Puch | |||
06/05/2023 18:00 | - | Puch | - | Bürmoos | |||
28/04/2023 20:00 | - | ASV Salzburg | - | Puch | |||
21/04/2023 20:30 | - | Puch | - | Eugendorf | |||
15/04/2023 17:00 | - | SV Schwarzach | - | Puch | |||
08/04/2023 15:00 | - | Puch | - | Siezenheim | |||
31/03/2023 20:00 | - | Puch | - | Straßwalchen | |||
25/03/2023 17:00 | - | Hallwang | - | Puch |
Sıra | Takım | Puan |
---|---|---|
1 | Kuchl | 48 |
2 | Seekirchen | 40 |
3 | UFC Hallein | 36 |
4 | Grödig | 34 |
5 | Bürmoos | 25 |
6 | Eugendorf | 24 |
7 | Puch | 23 |
8 | Golling | 22 |
9 | Straßwalchen | 21 |
10 | Thalgau | 21 |
11 | Union Henndorf | 20 |
12 | Siezenheim | 19 |
13 | Bramberg | 18 |
14 | Salzburger AK | 17 |
15 | Anif | 13 |
16 | Adnet | 3 |