Canlı Maç Sonuçları, Şu Anda Oynanan Maçların Canlı Maç Skorları

Canlı Maç Sonuçları ile bugün şu anda oynanan ve henüz bitmeyen maçların son skorları nedir ve canlı oynanan maçlar ile ilgili detay bilgilere erişebilirsiniz. 25 Kasım 2020 Çarşamba tarihi itibariyle şu anda oynanmakta olan maçların sonuçları aşağıdaki gibidir.

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
25/11/2020 13:00 2Y (77) Jeonbuk Motors 1-0 Sydney FC
25/11/2020 13:00 2Y (76) Guangzhou Evergrande FC 1-2 Vissel Kobe
Japonya J. League Div.1 Japonya - J. League Div.1 ( Lig Maçı )
25/11/2020 13:00 2Y (72) Kashima 1-1 Kashiwa Reysol
25/11/2020 13:00 2Y (74) Yokohama FC 1-3 Shimizu S-pulse
25/11/2020 13:00 2Y (74) Oita Trinita 0-1 Cerezo Osaka
Japonya J. League Div.2 Japonya - J. League Div.2 ( Lig Maçı )
25/11/2020 13:00 2Y (74) Montedio Yamagata 4-0 Kanazawa
25/11/2020 13:00 2Y (74) Mito Hollyhock 2-1 Kitakyushu
25/11/2020 13:00 2Y (72) Thespakusatsu Gunma 0-2 Omiya Ardija
25/11/2020 13:00 2Y (73) Albirex Niigata 0-3 Ehime FC
25/11/2020 13:00 2Y (73) Kyoto Sanga 0-1 Ventforet Kofu
25/11/2020 13:00 2Y (73) Fagiano Okayama 1-1 Tochigi SC
25/11/2020 13:00 2Y (73) Renofa Yamaguchi 1-1 JEF United Chiba
25/11/2020 13:00 2Y (72) Tokushima Vortis 2-0 Machida Zelvia
25/11/2020 13:00 2Y (71) V-varen Nagasaki 1-0 Matsumoto Yamaga
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
25/11/2020 13:00 2Y (77) Rotor Volgograd U20 0-2 Tambov U20
25/11/2020 13:00 2Y (75) Akhmat Grozny U20 2-1 Rostov U20
25/11/2020 13:00 2Y (71) Akademiya Konoplev U20 1-1 CSKA Moskva U20
25/11/2020 13:00 2Y (80) Rubin Kazan U20 1-1 Lokomotiv Moskva U20
 Ýokary Liga - Ýokary Liga ( Lig Maçı )
25/11/2020 13:00 2Y (77) Köpetdag Aşgabat 1-1 Şagadam
Portekiz Taça de Portugal Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı )
25/11/2020 13:00 2Y (78) Casa Pia 0-1 Nacional
Türkiye Cup Türkiye - Cup ( Kupa Maçı )
25/11/2020 13:00 2Y (75) Bandırmaspor 0-1 Darıca Gençlerbirliği
25/11/2020 13:00 2Y (70) Tuzlaspor 5-0 Sultanbeyli Belediyespor
25/11/2020 13:00 2Y (72) Keçiörengücü 0-1 Kocaelispor
25/11/2020 13:00 2Y (68) Yeni Malatyaspor 1-0 Etimesgut Belediyespor
Güney Kore K-League Challenge Güney Kore - K-League Challenge ( Lig Maçı )
25/11/2020 13:00 2Y (77) Gyeongnam FC 1-2 Daejeon Citizen
Japonya J. League Div.1 Japonya - J. League Div.1 ( Lig Maçı )
25/11/2020 13:30 DA (45) Shonan Bellmare 1-0 Sanfrecce Hiroshima
25/11/2020 13:30 DA (45) Sagan Tosu 0-0 Vegalta Sendai
Japonya J. League Div.2 Japonya - J. League Div.2 ( Lig Maçı )
25/11/2020 13:30 DA (45) Jubilo Iwata 1-0 FC Ryukyu
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
25/11/2020 14:00 1Y (33) Cherkashchyna-Akademiya 0-0 Yarud Mariupol'
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
25/11/2020 14:00 1Y (33) Sfîntul Gheorghe 0-0 Sheriff Tiraspol
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
25/11/2020 14:00 1Y (35) Real Madrid II 1-0 Atlético Baleares
Tanzanya Ligi kuu Bara Tanzanya - Ligi kuu Bara ( Lig Maçı )
25/11/2020 14:00 1Y (28) Ruvu Shooting 0-0 Tanzanya Prisons
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
25/11/2020 14:00 1Y (31) FK Neftekhimik 0-0 Nizhny Novgorod
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
25/11/2020 14:00 1Y (34) Veres Rivne 2-0 Hirnyk-Sport
25/11/2020 14:00 1Y (29) Kremin' 0-0 Alians Lypova Dolyna
25/11/2020 14:00 1Y (24) VPK-Ahro Shevchenkivka 0-0 Metalist 1925 Kharkiv
25/11/2020 14:00 1Y (33) Nyva Ternopil 1-0 Krystal
25/11/2020 14:00 1Y (30) Mykolaiv 0-1 Ahrobiznes Volochysk
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
25/11/2020 14:00 1Y (22) Spartak Moskva U20 0-0 Krasnodar U20
25/11/2020 14:00 1Y (33) Zenit U20 2-0 Strogino U20
Zambiya Super League Zambiya - Super League ( Lig Maçı )
25/11/2020 14:00 1Y (33) Red Arrows 0-0 Indeni
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
25/11/2020 14:30 1Y (5) Liptovský Mikuláš 0-0 Slavoj Trebišov
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
25/11/2020 14:30 1Y (2) Puszcza Niepołomice 0-0 Nieciecza