Bugün Oynanacak Maçlar Listesi, Bugünkü Maçlar Saat Kaçta

Günün maç programını merak ediyorsanız bugün gün içerisinde hangi maçlar var diyorsanız, bu sayfayı takip etmenizi öneriyoruz. 29 Ocak 2023 Pazar tarihinde olan maçlar hangileridir, bugün oynanacak ve henüz başlamamış maçlar listesine bu sayfamızdan erişebilirsiniz.

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Meksika Liga Premier Serie A Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı )
29/01/2023 00:00 - Escorpiones - Pachuca Premier
Brezilya Paulista - A3 Brezilya - Paulista - A3 ( Lig Maçı )
29/01/2023 00:00 - Bandeirante SP - Desportivo Brasil
29/01/2023 00:00 - Sertãozinho - Capivariano
Surinam Eerste Divisie Surinam - Eerste Divisie ( Lig Maçı )
29/01/2023 00:00 - Slee Juniors - Santos
Meksika Liga Premier Serie A Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı )
29/01/2023 00:30 - Gavilanes FC Matamoros - CDS Tampico Madero
Brezilya Paulista - A3 Brezilya - Paulista - A3 ( Lig Maçı )
29/01/2023 02:00 - Itapirense - Barretos
Surinam Eerste Divisie Surinam - Eerste Divisie ( Lig Maçı )
29/01/2023 02:00 - Robin Hood - Notch
Barbados Premier League Barbados - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 02:00 - Silver Sands - BDF
Guadeloupe Division d'Honneur Guadeloupe - Division d'Honneur ( Lig Maçı )
29/01/2023 03:00 - Red Star - Sporting Baie-Mahault
Brezilya Amazonense Brezilya - Amazonense ( Lig Maçı )
29/01/2023 03:00 - Nacional AM - Rio Negro AM
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
29/01/2023 03:00 - Inter Miami - St. Louis City
Barbados Premier League Barbados - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 04:00 - Deacons - Ellerton
Belize Premier League Belize - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 04:30 - Progresso - Benque
29/01/2023 04:30 - Altitude - Wagiya
29/01/2023 04:30 - Bandits - San Pedro Pirates
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
29/01/2023 05:00 - Marquense - Catarina
Avustralya W-League Avustralya - W-League ( Lig Maçı )
29/01/2023 08:00 - Brisbane Roar FC W - Wellington Phoenix W
29/01/2023 09:40 - Melbourne City W - Adelaide United W
Hong Kong HKFA 1st Division Hong Kong - HKFA 1st Division ( Lig Maçı )
29/01/2023 10:30 - Happy Valley - Kwai Tsing
29/01/2023 10:30 - Kowloon City - Wing Yee
29/01/2023 10:30 - Wong Tai Sin - Citizen AA
29/01/2023 10:30 - Shatin - Yuen Long
29/01/2023 10:30 - Hoi King - Central & Western
29/01/2023 10:30 - North District - South Çin
29/01/2023 10:30 - Rangers - Eastern District
Hindistan Santosh Trophy Hindistan - Santosh Trophy ( Kupa Maçı )
29/01/2023 11:30 - Punjab - Himachal Pradesh
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 13:00 - Amasyaspor 1968 - Elazığspor
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 4 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 4 ( Lig Maçı )
29/01/2023 13:00 - Panargiakos - AE Mykonos
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 - Carroi - Engordany II
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 - Yomraspor - Nevşehir Belediyespor
İspanya Primera División Femenina İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 - Atletico Madrid W - Sevilla W
29/01/2023 14:00 - Real Sociedad W - Sporting Huelva W
İspanya Segunda División RFEF - Group 3 İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 - Badalona - Hércules
İspanya Segunda División RFEF - Group 4 İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 - Cartagena LU II - Sanluqueño
İspanya Segunda División RFEF - Group 5 İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 - Montijo - Guadalajara
İspanya Tercera División RFEF - Group 1 İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 - Atlético Arteixo - Alondras
İspanya Tercera División RFEF - Group 9 İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 - Málaga City - Arenas Armilla
Hollanda Eredivisie Women Hollanda - Eredivisie Women ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:15 - Feyenoord W - Fortuna Sittard W
İspanya Tercera División RFEF - Group 5 İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:30 - Cerdanyola del Vallès - Badalona II
İspanya Tercera División RFEF - Group 14 İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:30 - Jerez - Villafranca
Etiyopya Premier League Etiyopya - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:00 - Welayta Dicha - Sidama Bunna
Almanya Oberliga - Nordost-Süd Almanya - Oberliga - Nordost-Süd ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:00 - Bischofswerdaer FV - Westerhausen
Arnavutluk 2nd Division - Group B Arnavutluk - 2nd Division - Group B ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:00 - Butrinti Sarandë - Devolli
29/01/2023 15:00 - Memaliaj - Delvina
29/01/2023 15:00 - Albpetrol Patos - Maliqi
29/01/2023 15:00 - Shkumbini Peqin - AF Elbasani
29/01/2023 15:00 - Labëria - Pogradeci
29/01/2023 15:00 - Tepelena - Luftëtari
Norveç Nasjonal U19 Champions League Norveç - Nasjonal U19 Champions League ( Kupa Maçı )
29/01/2023 15:00 - Aalesunds U19 - Molde U19
İngiltere FA Women's Cup İngiltere - FA Women's Cup ( Kupa Maçı )
29/01/2023 15:00 - Durham W - Crystal Palace W
29/01/2023 15:00 - Tottenham Hotspur W - London City Lionesses
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
29/01/2023 15:00 - Garching - Pipinsried
Eswatini Premier League Eswatini - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:00 - Moneni Pirates - Manzini Sea Birds
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
29/01/2023 15:15 - TuS BW Königsdorf - Lindenthal-Hohenlind
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:30 - Iraklis Yerolakkou - AEP Polemidion
Portekiz 1a Divisão - Women Portekiz - 1a Divisão - Women ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 - Vilaverdense W - Valadares Gaia W
29/01/2023 16:00 - Marítimo W - SL Benfica
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 3 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 3 ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 - Apollon Parga - Lefkimmi
29/01/2023 16:00 - Trikala - Vyzas Megara
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 4 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 4 ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 - Pangytheatikos - Aias Gastounis
Brezilya Paulista - A3 Brezilya - Paulista - A3 ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 - Votuporanguense - Matonense
İngiltere FA Women's Cup İngiltere - FA Women's Cup ( Kupa Maçı )
29/01/2023 16:00 - Chelsea W - Liverpool W
Burundi Ligue A Burundi - Ligue A ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 - Bumamuru - Athlético Olympic
Norveç Nasjonal U19 Champions League Norveç - Nasjonal U19 Champions League ( Kupa Maçı )
29/01/2023 16:00 - Lillestrøm U19 - Tromsø U19
İngiltere FA Women's Cup İngiltere - FA Women's Cup ( Kupa Maçı )
29/01/2023 16:00 - Manchester City W - Sheffield United W
29/01/2023 16:00 - Sunderland W - Manchester United W
29/01/2023 16:00 - Everton W - Birmingham City W
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
29/01/2023 16:00 - Havelse - Ramlingen / Ehlershausen
29/01/2023 16:00 - PFC Sochi - Lokomotiv Moscow
Eswatini Premier League Eswatini - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 - Nsingizini Hotspurs - Tambankulu Callies
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 - Drouais - Avoine OCC
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 - Vimy - Compiègne
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 - Châteauroux II - Chambray
29/01/2023 16:30 - Saran Municipal - Tours
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 - Sporting Tisselt - 's Gravenwezel-Schilde
29/01/2023 16:30 - Retie - Mariekerke
29/01/2023 16:30 - Ranst - Berg en Dal
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 - Park Houthalen - Zepperen-Brustem
29/01/2023 16:30 - Bregel Sport - Alken
29/01/2023 16:30 - Zonhoven United - Torpedo Hasselt
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 - Sint-Denijs Sport - Ardennen
29/01/2023 16:30 - Sint-Niklaas - Berlare
29/01/2023 16:30 - Heikant Zele - KSK Beveren
29/01/2023 16:30 - Kleit Maldegem - Svelta Melsele
29/01/2023 16:30 - Denderhoutem - Excelsior Mariakerke
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 - Lauwe - Varsenare
29/01/2023 16:30 - Deerlijk Sport - Oostnieuwkerke
29/01/2023 16:30 - Excelsior Zedelgem - RC Lauwe
29/01/2023 16:30 - Moen - Racing Waregem
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 - BX Brussels - Genappe
29/01/2023 16:30 - Tubize II - AFC Evere
29/01/2023 16:30 - Saint-Josse - Sporting Bruxelles
Belçika Provincial - Liege Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 - Hombourg - Etoile de Faimes
29/01/2023 16:30 - Mélen-Micheroux - Malmundaria
29/01/2023 16:30 - UCE Liège - JS Fizoise
29/01/2023 16:30 - Aubel - Ster-Francorchamps
29/01/2023 16:30 - Ougrée - Beaufays
29/01/2023 16:30 - FC Eupen - Sprimont II
29/01/2023 16:30 - Wanze / Bas-Oha - FC Du Geer
29/01/2023 16:30 - Hannut - Elsautoise
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 - Rhodienne-De Hoek - Bodegem Kapelle United
29/01/2023 16:30 - Fenixx BeigHum - Eendracht Mazenzele
29/01/2023 16:30 - Grimbergen - Bertem-Leefdaal
29/01/2023 16:30 - Wambeek-Ternat - Liedekerke
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 - Rapid Symphorinois - Crossing Schaerbeek
29/01/2023 16:30 - Jeunesse Tamines - Onhaye
29/01/2023 16:30 - RAS Monceau - SG-Tertre-Hautrage
29/01/2023 16:30 - Ostiches - Aische
29/01/2023 16:30 - Gosselies Sports - Léopold
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 - RES Durbuy - Aywaille
29/01/2023 16:30 - Sprimont - Habay-la-Neuve
29/01/2023 16:30 - Mormont - Herstal
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 - Elene-Grotenberge - Eppegem
29/01/2023 16:30 - Jong Lede - Avanti
29/01/2023 16:30 - Wielsbeke - Eendracht Wervik
29/01/2023 16:30 - HO Kalken - Rumbeke
29/01/2023 16:30 - Voorde Appelterre - Wolvertem Merchtem
Botsvana Premier League Botsvana - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 - Holy Ghost - BDF XI
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 - Onet-le-Château - Stade Beaucairois
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
29/01/2023 17:00 - Lokomotiv Plovdiv - Nizhny Novgorod
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 - Encamp - Atlètic Amèrica
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 - Berlaar-Heikant - Vorselaar
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 - Eendracht Zele - Grembergen
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 - Veurne - Sassport Boezinge
29/01/2023 17:00 - Jabbeke - Meulebeke
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 - Stockel - Kosova Schaerbeek
29/01/2023 17:00 - Saint-Michel - Etterbeek
29/01/2023 17:00 - NSeth Berchem - Union Lasne-Ohain
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 - Le Roeulx - Belœil
29/01/2023 17:00 - RAEC Mons II - Ransart
29/01/2023 17:00 - Antoing - Molenbaix
29/01/2023 17:00 - Courcelles - Luingnois
29/01/2023 17:00 - Hornu - Solre-sur-Sambre
29/01/2023 17:00 - Péruwelz - Soignies Sports
29/01/2023 17:00 - PAC Buzet - Montignies
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 - Condruzien - St-Hadelin-Haversin
29/01/2023 17:00 - Andennais - Meux II
29/01/2023 17:00 - Spy - Chevetogne
29/01/2023 17:00 - Loyers - Flavion-Morialmé
29/01/2023 17:00 - Biesme - Beauraing
29/01/2023 17:00 - Nismes - Grand-Leez
29/01/2023 17:00 - US Dinantaise - Arquet
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 - Jodoigne - Couvin-Mariembourg
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 - Drongen - Tempo Overijse
29/01/2023 17:00 - VW Hamme - Anzegem
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 - Eendracht Termien - Wezel
29/01/2023 17:00 - Sporting Kampenhout - Geel
29/01/2023 17:00 - Olympia Wijgmaal - Beringen
Angola Girabola Angola - Girabola ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 - Desportivo Huíla - Recreativo do Libolo
Botsvana Premier League Botsvana - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 - Orapa United - Police XI
İngiltere FA Women's Cup İngiltere - FA Women's Cup ( Kupa Maçı )
29/01/2023 17:00 - Coventry United W - Hashtag United W
29/01/2023 17:00 - Wolverhampton W - West Ham W
29/01/2023 17:00 - West Bromwich Albion W - Brighton W
29/01/2023 17:00 - Ipswich Town W - Lewes W
29/01/2023 17:00 - Arsenal W - Leeds W
Eswatini Premier League Eswatini - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 - Royal Leopards - Highlanders
İngiltere FA Women's Cup İngiltere - FA Women's Cup ( Kupa Maçı )
29/01/2023 17:00 - Burnley W - Cardiff City W
Angola Girabola Angola - Girabola ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:30 - Wiliete - Isaac de Benguela
Mauritius Mauritian League Mauritius - Mauritian League ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:30 - La Cure Sylvester - Savanne
İspanya Tercera División RFEF - Group 1 İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:45 - Celta de Vigo III - UD Ourense
İspanya Primera División Femenina İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 - Levante Las Planas - Valencia W
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 - Machico - Resende
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 - Pêro Pinheiro - UD Rio Maior
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group D Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group D ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 - Vasco da Gama Vidigueira - Juventude Évora
29/01/2023 18:00 - Oriental Dragon - Lusitano Évora 1911
Angola Girabola Angola - Girabola ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 - Sporting de Benguela - CD Lunda-Sul
İspanya Tercera División RFEF - Group 13 İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 - CAP Ciudad de Murcia - Bullense
Portekiz 1a Divisão - Women Portekiz - 1a Divisão - Women ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 - Damaiense W - Famalicão W
29/01/2023 18:00 - Sporting Braga - Amora W
29/01/2023 18:00 - Sporting CP W - Ouriense
29/01/2023 18:00 - Albergaria - Torreense W
Benin Championnat National Benin - Championnat National ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 - UPI-ONM - Adjidja
29/01/2023 18:00 - Coton Sport Ouidah - Requins
29/01/2023 18:00 - ASPAC - AS Cotonou
29/01/2023 18:00 - Eternel - Sitatunga
29/01/2023 18:00 - ASVO - Dragons
29/01/2023 18:00 - Avrankou Omnisport - JSO
29/01/2023 18:00 - JSP - Djeffa
29/01/2023 18:00 - Ayema - JAK
İngiltere FA Women's Cup İngiltere - FA Women's Cup ( Kupa Maçı )
29/01/2023 18:00 - Bristol City W - Oxford United W
Nijerya NPFL Nijerya - NPFL ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 - Lobi Stars - Bayelsa United
İngiltere FA Women's Cup İngiltere - FA Women's Cup ( Kupa Maçı )
29/01/2023 18:00 - AFC Wimbledon W - Charlton Athletic W
Angola Girabola Angola - Girabola ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 - 1º de Agosto - Onze Bravos
İspanya Tercera División RFEF - Group 6 İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 - Silla - Levante II
İspanya Tercera División RFEF - Group 13 İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 - Cieza - UD Caravaca
29/01/2023 18:30 - Muleño - Alcantarilla
İspanya Tercera División RFEF - Group 17 İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 - Atlético Monzón - Cariñena
Malta Challenge League Malta - Challenge League ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 - St. Andrews - Mtarfa
Liberya LFA First Division Liberya - LFA First Division ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 - Sandi - Freeport
İspanya Segunda División RFEF - Group 1 İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 - Langreo - Racing Santander II
İspanya Tercera División RFEF - Group 1 İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 - Estradense - Paiosaco
İspanya Tercera División RFEF - Group 10 İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 - Ciudad de Lucena - Cartaya
29/01/2023 19:00 - Pozoblanco - Xerez
İspanya Tercera División RFEF - Group 3 İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 - Textil Escudo - Naval
İspanya Tercera División RFEF - Group 6 İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 - Villarreal III - Rayo Ibense
İspanya Tercera División RFEF - Group 11 İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 - Penya Independent - Llosetense
İspanya Tercera División RFEF - Group 15 İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 - Azkoyen - Peña Sport
İngiltere FA Women's Cup İngiltere - FA Women's Cup ( Kupa Maçı )
29/01/2023 19:00 - Leicester City WFC - Reading W
Liberya LFA First Division Liberya - LFA First Division ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 - Muscat - BEA Mountain
İspanya Primera División Femenina İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:00 - Granad. Tenerife W - Barcelona W
İspanya Tercera División RFEF - Group 4 İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:00 - Barakaldo - Lagun Onak
İspanya Tercera División RFEF - Group 9 İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:00 - Atlético Porcuna - Huétor Tájar
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:00 - San Juan - Sololá
29/01/2023 20:00 - Aurora - Mictlán
29/01/2023 20:00 - Zacapa Tellioz - Juventud Pinulteca
Meksika Liga Premier Serie B Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı )
29/01/2023 21:00 - Zitacuaro - Atlético Angelópolis
İngiltere FA Women's Cup İngiltere - FA Women's Cup ( Kupa Maçı )
29/01/2023 21:00 - Aston Villa W - Fylde W
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
29/01/2023 21:00 - Nueva Concepción - Coatepecano IB
29/01/2023 21:00 - San Benito - Sacachispas
Bermuda Premier League Bermuda - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 22:00 - X-Roads Warriors - Hamilton Parish
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
29/01/2023 22:00 - Standard Liège II - Waasland-beveren
Portekiz Liga 3 Portekiz - Liga 3 ( Lig Maçı )
29/01/2023 22:00 - CF Os Belenenses - União de Leiria
Bermuda Premier League Bermuda - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 22:00 - North Village Rams - Pembroke Hamilton Club
29/01/2023 22:00 - Dandy Town Hornets - Robin Hood
29/01/2023 22:00 - St. George's Colts - Boulevard Blazers
Brezilya Gaúcho - 1 Brezilya - Gaúcho - 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 22:00 - Avenida - Ypiranga-RS
29/01/2023 22:00 - Esportivo - Brasil DE Pelotas
Brezilya Alagoano Brezilya - Alagoano ( Kupa Maçı )
29/01/2023 22:00 - CSE - Cruzeiro Arapiraca
Brezilya Paulista - A1 Brezilya - Paulista - A1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 22:00 - Inter De Limeira - Ituano
29/01/2023 22:00 - São Bernardo - Sao Bento
Brezilya Goiano - 1 Brezilya - Goiano - 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 22:00 - Anápolis - Iporá
29/01/2023 22:00 - CRAC - Morrinhos
Brezilya Potiguar Brezilya - Potiguar ( Lig Maçı )
29/01/2023 22:00 - Potiguar Mossoró - ABC
Brezilya Baiano - 1 Brezilya - Baiano - 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 22:00 - Bahia - Vitoria
Brezilya Paranaense - 1 Brezilya - Paranaense - 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 22:00 - Coritiba - Azuriz
Brezilya Piauiense Brezilya - Piauiense ( Lig Maçı )
29/01/2023 22:00 - 4 de Julho - Altos
Brezilya Sul-Matogrossense Brezilya - Sul-Matogrossense ( Lig Maçı )
29/01/2023 22:00 - Operário AC MS - Náutico MS
29/01/2023 22:00 - Comercial MS - Operario Ferroviario
Brezilya Tocantinense Brezilya - Tocantinense ( Lig Maçı )
29/01/2023 22:00 - Tocantinópolis - Interporto
Brezilya Paraibano Brezilya - Paraibano ( Lig Maçı )
29/01/2023 22:00 - Treze - CSP
Brezilya Sergipano Brezilya - Sergipano ( Lig Maçı )
29/01/2023 22:00 - AO Itabaiana - Confiança
Brezilya Matogrossense Brezilya - Matogrossense ( Lig Maçı )
29/01/2023 22:30 - Cacerense - Luverdense
Brezilya Amazonense Brezilya - Amazonense ( Lig Maçı )
29/01/2023 22:30 - Amazonas - Manauara
Brezilya Pernambucano - 1 Brezilya - Pernambucano - 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 22:30 - Santa Cruz - Maguary PE
Fas Botola Pro Fas - Botola Pro ( Lig Maçı )
29/01/2023 22:30 - Chabab Mohammédia - Olympique Khouribga
29/01/2023 22:30 - Hassania Agadir - Renaissance Berkane
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 22:45 - Paris Saint Germain - Reims
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
29/01/2023 22:45 - Napoli - AS Roma
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
29/01/2023 23:00 - Genk - Seraing United
İspanya La Liga İspanya - La Liga ( Lig Maçı )
29/01/2023 23:00 - Real Madrid - Real Sociedad
İspanya Segunda División İspanya - Segunda División ( Lig Maçı )
29/01/2023 23:00 - Ibiza - FC Cartagena
Kosta Rika Liga de Ascenso Kosta Rika - Liga de Ascenso ( Lig Maçı )
29/01/2023 23:00 - Cariari Pococi - CS Uruguay
Arjantin Liga Profesional Argentina Arjantin - Liga Profesional Argentina ( Lig Maçı )
29/01/2023 23:00 - Platense - Newells Old Boys
Brezilya Cearense - 1 Brezilya - Cearense - 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 23:00 - Barbalha - Fortaleza EC
Paraguay Division Profesional - Apertura Paraguay - Division Profesional - Apertura ( Lig Maçı )
29/01/2023 23:00 - General Caballero - Resistencia
Brezilya Matogrossense Brezilya - Matogrossense ( Lig Maçı )
29/01/2023 23:00 - Mixto - CEOV Operário
Arjantin Primera C Arjantin - Primera C ( Lig Maçı )
29/01/2023 23:00 - Lujan - Victoriano Arenas
29/01/2023 23:00 - Central Cordoba - San Martín Burzaco
Barbados Premier League Barbados - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 23:00 - Empire Club - St. Andrew Lions
Kolombiya Primera A Kolombiya - Primera A ( Lig Maçı )
29/01/2023 23:10 - Atletico Nacional - Rionegro Aguilas
Jamaika Premier League Jamaika - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 23:15 - Mount Pleasant Academy - Humble Lions
29/01/2023 23:15 - Montego Bay United - Tivoli Gardens
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
29/01/2023 23:30 - Famalicao - Estoril


Tarihe Göre Maçları Gör