Bügünkü maç programı nedir ve günün maç programını merak ediyorsanız bugün gün içerisinde hangi maçlar var diyorsanız, bu sayfayı takip etmenizi öneriyoruz. 27 Nisan 2024 Cumartesi tarihinde olan maçlar hangileridir, bugün oynanacak ve henüz başlamamış maçlar listesine bu sayfamızdan erişebilirsiniz.
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
- ( ) | |||||||
27/04/2024 00:00 | - | Kolombiya U20 W | - | Venezuela U20 W | |||
Surinam - Eerste Divisie ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 02:00 | - | Flora | - | Voorwaarts | |||
- ( ) | |||||||
27/04/2024 02:30 | - | Paraguay U20 W | - | Brezilya U20 W | |||
Kanada - League 1 Ontario ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 03:00 | - | Sigma | - | Scrosoppi | |||
Yeni Zelanda - National League - Southern ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 03:30 | - | Dunedin City Royals | - | Universities | |||
Fiji - National Football League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 04:00 | - | Labasa | - | Ba | |||
- ( ) | |||||||
27/04/2024 05:00 | - | Peru U20 W | - | Arjantin U20 W | |||
Yeni Zelanda - National League - Central ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 05:30 | - | Waterside Karori | - | Stop Out | |||
Yeni Zelanda - National League - Southern ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 05:45 | - | Twenty 11 | - | Christchurch United | |||
27/04/2024 06:00 | - | Selwyn United | - | Nomads United | |||
Yeni Zelanda - National League - Central ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 06:00 | - | Petone | - | Western Suburbs | |||
Yeni Zelanda - National League - Northern ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 06:00 | - | Auckland United | - | West Coast Rangers | |||
27/04/2024 06:00 | - | Auckland City | - | Western Springs | |||
27/04/2024 06:00 | - | Tauranga City United | - | East Coast Bays | |||
27/04/2024 06:00 | - | Birkenhead United | - | Manurewa | |||
Yeni Zelanda - National League - Central ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 06:45 | - | Wellington Olympic | - | Wellington Phoenix II | |||
Japonya - Japan Football League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 07:00 | - | Urayasu | - | Suzuka Unlimited | |||
27/04/2024 07:00 | - | Maruyasu Okazaki | - | Reinmeer Aomori | |||
- ( ) | |||||||
27/04/2024 07:30 | - | Cessnock City Hornets | - | Thornton Redbacks | |||
27/04/2024 07:30 | - | West Wallsend | - | Wallsend Red Devils | |||
Avustralya - Victoria NPL 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 08:00 | - | North Geelong Warriors | - | Kingston City | |||
27/04/2024 08:00 | - | Eastern Lions | - | Sunshine Georgies | |||
27/04/2024 08:00 | - | Melbourne Victory II | - | Bulleen Lions | |||
Avustralya - New South Wales NPL 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 08:00 | - | Bulls Academy | - | Rydalmere Lions | |||
Japonya - WE League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 08:00 | - | Urawa Reds W | - | Sanfrecce Hiroshima W | |||
27/04/2024 08:00 | - | Tokyo Verdy Beleza W | - | Omiya Ardija Ventus W | |||
Yeni Zelanda - National League - Northern ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 08:00 | - | Melville United | - | Eastern Suburbs | |||
27/04/2024 08:00 | - | Hamilton Wanderers | - | Bay Olympic | |||
- ( ) | |||||||
27/04/2024 08:00 | - | Queanbeyan City | - | Belconnen United | |||
27/04/2024 08:00 | - | Canberra White Eagles | - | Brindabella | |||
27/04/2024 08:00 | - | Canberra Juventus | - | Wagga City Wanderers | |||
Avustralya - A-League Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 08:00 | - | Sydney FC W | - | Central Coast Mariners W | |||
- ( ) | |||||||
27/04/2024 08:15 | - | ANU | - | Woden Vellet | |||
Avustralya - South Australia State League 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 08:30 | - | Western Strikers | - | Cumberland United | |||
27/04/2024 08:30 | - | Salisbury United | - | Adelaide Blue Eagles | |||
27/04/2024 09:00 | - | Vipers | - | Fulham United | |||
- ( ) | |||||||
27/04/2024 09:00 | - | Belmont Swansea | - | Singleton Strikers | |||
Avustralya - South Australia State League 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 09:30 | - | West Adelaide | - | Playford City Patriots | |||
Avustralya - Northern Territory Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 09:30 | - | Hellenic Athletic | - | Garuda | |||
Avustralya - Queensland Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 09:45 | - | Mitchelton | - | Moreton City II | |||
Hong Kong - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 10:00 | - | Southern District | - | Warriors | |||
Avustralya - Victoria NPL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 10:00 | - | Port Melbourne | - | South Melbourne | |||
Avustralya - New South Wales NPL 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 10:00 | - | Canterbury Bankstown | - | Dunbar Rovers | |||
Fiji - National Football League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 10:00 | - | Rewa | - | Nadi | |||
Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 10:00 | - | Yenisey W | - | Dinamo Moskva | |||
Çin - League Two ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 10:00 | - | Dalian Huayi | - | Hubei Chufeng Heli | |||
27/04/2024 10:00 | - | BIT | - | Shandong Taishan II | |||
Filipinler - PFL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 10:00 | - | Loyola | - | Garelli United | |||
Avustralya - A-League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 10:15 | - | Wellington Phoenix | - | Macarthur | |||
27/04/2024 10:15 | - | Newcastle Jets | - | Central Coast Mariners | |||
Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 10:30 | - | Adelaide Comets | - | Modbury Jets | |||
Güney Kore - K League 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 10:30 | - | Busan I Park | - | Ansan Greeners | |||
27/04/2024 10:30 | - | Cheonan City | - | Gimpo Citizen | |||
Güney Kore - K League 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 10:30 | - | Gwangju FC | - | Suwon City FC | |||
27/04/2024 10:30 | - | Gimcheon Sangmu FC | - | Gangwon FC | |||
Çin - League One ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 10:30 | - | Suzhou Dongwu | - | Guangzhou Evergrande FC | |||
27/04/2024 10:30 | - | Jiangxi Liansheng | - | Qingdao Red Lions | |||
Kenya - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:00 | - | Nairobi United | - | Kajiado | |||
Güney Afrika - Diski Challenge ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:00 | - | Chippa United U23 | - | Swallows U23 | |||
27/04/2024 11:00 | - | Mamelodi Sundowns U23 | - | Royal AM U23 | |||
27/04/2024 11:00 | - | Orlando Pirates U23 | - | Richards Bay U23 | |||
27/04/2024 11:00 | - | AmaZulu U23 | - | Polokwane City U23 | |||
Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:00 | - | Slovan Liberec U19 | - | Mladá Boleslav U19 | |||
27/04/2024 11:00 | - | Viktoria Plzeň U19 | - | Sigma Olomouc U19 | |||
Avustralya - Queensland Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:00 | - | Caboolture | - | Eastern Suburbs | |||
27/04/2024 11:00 | - | Southside Eagles | - | SWQ Thunder | |||
Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:00 | - | Redcliffe Dolphins | - | Centenary Stormers | |||
27/04/2024 11:00 | - | Virginia United | - | Mt Gravatt | |||
27/04/2024 11:00 | - | North Pine | - | North Brisbane | |||
Romanya - Liga II ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:00 | - | Dumbrăviţa | - | Metaloglobus | |||
27/04/2024 11:00 | - | Unirea Dej | - | Arges Pitesti | |||
27/04/2024 11:00 | - | CSM Reşiţa | - | Ceahlăul Piatra Neamţ | |||
27/04/2024 11:00 | - | CSA Steaua Bucureşti | - | Slatina | |||
27/04/2024 11:00 | - | ACS Sirineasa | - | Tunari | |||
Rusya - Second League - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:00 | - | Dinamo Vladivostok | - | Strogino | |||
Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:00 | - | Sindjelic Beograd | - | Zemun | |||
Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:15 | - | Chrudim | - | Příbram | |||
27/04/2024 11:15 | - | Vyškov | - | Varnsdorf | |||
Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:15 | - | Třinec | - | Start Brno | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:15 | - | Břeclav | - | Havlíčkův Brod | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:15 | - | Vratimov | - | Valašské Meziříčí | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:15 | - | Letohrad | - | Cidlina Novy Bydzov | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:15 | - | Olympie Březová | - | Hvězda Cheb | |||
27/04/2024 11:15 | - | Brandýs nad Labem | - | Slaný | |||
27/04/2024 11:15 | - | Neratovice-Byškovice | - | Sokol Nespeky | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:15 | - | Mariánské Lázně | - | Jindřichův Hradec | |||
27/04/2024 11:15 | - | Baník Sokolov | - | Hořovicko | |||
27/04/2024 11:15 | - | Aritma Praha | - | Tachov | |||
27/04/2024 11:15 | - | Slavoj Český Krumlov | - | Jiskra Domažlice II | |||
Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:15 | - | Loko Vltavín | - | Přeštice | |||
Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:15 | - | Jablonec II | - | Chlumec nad Cidlinou | |||
Moğolistan - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:15 | - | Khangarid | - | Bayanzürkh Sporting | |||
Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:30 | - | Prostějov | - | Vysočina Jihlava | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:30 | - | Slavia Hradec Králové | - | Čáslav | |||
27/04/2024 11:30 | - | Kosmonosy | - | Chrudim II | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:30 | - | Komárov | - | Rokycany | |||
Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:30 | - | České Budějovice II | - | Povltava FA | |||
27/04/2024 11:30 | - | Králův Dvůr | - | Viktoria Plzeň II | |||
Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:30 | - | Kolín | - | Hradec Králové II | |||
Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:30 | - | Adelaide Olympic | - | MetroStars | |||
Romanya - Liga II ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:30 | - | Csikszereda | - | Unirea Slobozia | |||
Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı ) | |||||||
27/04/2024 11:30 | - | Dong Nai | - | Long An | |||
Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:00 | - | Carl Zeiss Jena U19 | - | St. Pauli U19 | |||
27/04/2024 12:00 | - | Hannover 96 U19 | - | Dynamo Dresden U19 | |||
27/04/2024 12:00 | - | Heidenheim U19 | - | Eintracht Frankf U19 | |||
27/04/2024 12:00 | - | Augsburg U19 | - | Hoffenheim U19 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:00 | - | Lazio U19 | - | Atalanta U19 | |||
Güney Afrika - Diski Challenge ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:00 | - | TS Galaxy U23 | - | Golden Arrows U23 | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:00 | - | Crotone U19 | - | Spezia U19 | |||
27/04/2024 12:00 | - | Pisa U19 | - | Monopoli U19 | |||
27/04/2024 12:00 | - | Virtus Entella U19 | - | Cosenza U19 | |||
Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:00 | - | Odra Opole U19 | - | Górnik Zabrze U19 | |||
Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:00 | - | Zbrojovka Brno U19 | - | Dukla Praha U19 | |||
27/04/2024 12:00 | - | Jindřichův Hradec | - | Vysočina Jihlava U19 | |||
27/04/2024 12:00 | - | Baník Ostrava U19 | - | Zlín U19 | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:00 | - | Spoje Praha | - | Turnov | |||
Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:00 | - | Pardubice II | - | Teplice II | |||
Avustralya - Victoria NPL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:00 | - | Hume City | - | Heidelberg United | |||
Polonya - Ekstraliga Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:00 | - | UJ Krakow W | - | Slask Wroclaw W | |||
Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:00 | - | Bukovyna | - | Dinaz Vyshhorod | |||
Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:00 | - | Marconi Stallions | - | St. George Saints | |||
27/04/2024 12:00 | - | Hills Brumbies | - | St George City FA | |||
Avustralya - New South Wales NPL 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:00 | - | Bonnyrigg White Eagles | - | SD Raiders | |||
27/04/2024 12:00 | - | Blacktown Spartans | - | Mt Druitt Town | |||
27/04/2024 12:00 | - | Inter Lions | - | Dulwich Hill | |||
27/04/2024 12:00 | - | Macarthur Rams | - | Northern Tigers | |||
27/04/2024 12:00 | - | UNSW | - | Hakoah Sydney City | |||
Avustralya - Queensland Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:00 | - | Logan Lightning | - | Ipswich | |||
Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:00 | - | Springfield United | - | Newmarket | |||
Kazakistan - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:00 | - | FK Tobol Kostanay | - | Zhenys | |||
Ukrayna - U19 League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:00 | - | Kryvbas 2020 U19 | - | Metalist 1925 U19 | |||
27/04/2024 12:00 | - | Kolos Kovalivka U19 | - | Oleksandria U19 | |||
Filipinler - PFL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:00 | - | Dynamic Herb Cebu | - | Maharlika | |||
Kenya - Shield Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:00 | - | KCB | - | Homeboyz | |||
Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:00 | - | Polet Dorćol | - | BASK | |||
27/04/2024 12:00 | - | Teleoptik | - | Padinska Skela | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:00 | - | Padova U19 | - | Como U19 | |||
Ukrayna - Druha Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:15 | - | Trostianets | - | Lokomotiv Kyiv | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:30 | - | San Ignacio | - | Vitoria | |||
Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:30 | - | Frýdek-Místek U19 | - | České Budějovice U19 | |||
Avustralya - South Australia State League 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:30 | - | Adelaide Cobras | - | Adelaide Victory | |||
Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:30 | - | SK Poltava | - | Karpaty | |||
Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:30 | - | Moreton City Excelsior | - | Gold Coast Knights | |||
Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:30 | - | Laagri | - | Elva | |||
27/04/2024 12:30 | - | Viimsi | - | Paide II | |||
Avustralya - A-League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:45 | - | Melbourne Victory | - | Western Sydney Wanderers | |||
Bangladeş - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:45 | - | Mohammedan Dhaka | - | Bangladeş Police | |||
27/04/2024 12:45 | - | Brothers Union | - | Abahani Chittagong | |||
Filipinler - PFL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 12:45 | - | Taguig | - | Kaya | |||
Portekiz - 1a Divisão - Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Marítimo W | - | Sporting CP W | |||
27/04/2024 13:00 | - | Famalicão W | - | Valadares Gaia W | |||
27/04/2024 13:00 | - | SL Benfica | - | Vilaverdense W | |||
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Concordia Elbląg | - | Swit | |||
27/04/2024 13:00 | - | Legia Warszawa II | - | Pogoń Grod. Mazowiecki | |||
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Cartusia Kartuzy | - | Gedania Gdansk | |||
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Odra Bytom Odrzański | - | Lechia Zielona Góra | |||
Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Minai | - | Chornomorets | |||
27/04/2024 13:00 | - | Dnipro-1 | - | Dynamo Kyiv | |||
Portekiz - Segunda Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Mafra | - | Oliveirense | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Granad. Tenerife W | - | Valencia W | |||
27/04/2024 13:00 | - | Villarreal W | - | Granada | |||
İngiltere - U18 Premier League - North ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Stoke City U18 | - | Blackburn Rovers U18 | |||
İngiltere - U18 Premier League - South ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Aston Villa U18 | - | Crystal Palace U18 | |||
27/04/2024 13:00 | - | Reading U18 | - | Fulham U18 | |||
27/04/2024 13:00 | - | Southampton U18 | - | Brighton U18 | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Levante II | - | Castellón II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Atlético Melilla | - | Torre del Mar | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Xerez | - | Ayamonte | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Calahorra II | - | Tedeón | |||
Kenya - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Gusii | - | Rainbow | |||
İngiltere - Professional Development League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Burnley U21 | - | Bristol City U21 | |||
Güney Afrika - Diski Challenge ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Sekhukhune United U23 | - | SuperSport United U23 | |||
Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Cracovia U19 | - | Legia Warszawa U19 | |||
27/04/2024 13:00 | - | Polonia Warszawa U19 | - | Jagiellonia U19 | |||
Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Karviná U19 | - | Pardubice U19 | |||
Polonya - Ekstraliga Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Pogon Tczew W | - | Czarni Sosnowiec W | |||
27/04/2024 13:00 | - | Medyk Konin W | - | Stomilanki Olsztyn W | |||
Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Podillya Khmelnytskyi | - | Chernihiv | |||
Norveç - 1. Division Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Arna-Bjørnar W | - | Odd | |||
Slovakya - I Liga - Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Spartak Trnava W | - | Dukla Banská Bystrica W | |||
Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Brodarac | - | Stepojevac Vaga | |||
Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:00 | - | Glostrup | - | Tårnby FF | |||
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:15 | - | Spartak Varna | - | Montana | |||
Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:30 | - | BTS Neustadt | - | Woltmershausen | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:30 | - | Sevilla III | - | Pozoblanco | |||
İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:30 | - | Hudiksvall | - | Gute | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:30 | - | Sampdoria W | - | Pomigliano | |||
Avustralya - Northern Territory Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:30 | - | Casuarina | - | Port Darwin | |||
Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:30 | - | Slovan Liberec W | - | Slovácko W | |||
Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:30 | - | Livyi Bereh | - | Nyva Buzova | |||
Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:45 | - | Avusturya Wien W | - | Neulengbach W | |||
Ukrayna - Druha Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 13:45 | - | Skala 1911 Stryi | - | UCSA | |||
Hindistan - I-League - 2nd Division ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Bengaluru United | - | SC Bengaluru | |||
27/04/2024 14:00 | - | Dempo | - | Sudeva | |||
27/04/2024 14:00 | - | Sporting Goa | - | United | |||
27/04/2024 14:00 | - | Kenkre | - | Maharashtra Oranje | |||
Almanya - 2. Bundesliga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | SC Paderborn 07 | - | SV Elversberg | |||
27/04/2024 14:00 | - | Holstein Kiel | - | FC Kaiserslautern | |||
27/04/2024 14:00 | - | Eintracht Braunschweig | - | Hamburger SV | |||
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Unia Swarzędz | - | Noteć Czarnków | |||
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Warta Gorzów | - | Raków Częstochowa II | |||
27/04/2024 14:00 | - | Goczałkowice Zdrój | - | Stilon Gorzów | |||
Tayland - Thai League 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Buriram United | - | Muangthong United | |||
Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | RB Leipzig U19 | - | Hertha BSC U19 | |||
27/04/2024 14:00 | - | Greuther Fürth U19 | - | Bayern München U19 | |||
27/04/2024 14:00 | - | Stuttgart U19 | - | 1860 München U19 | |||
27/04/2024 14:00 | - | Alemannia Aachen U19 | - | Wuppertaler SV U19 | |||
Tayland - Thai League 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Pattaya United | - | Esan Pattaya | |||
27/04/2024 14:00 | - | Lampang FC | - | Rayong FC | |||
27/04/2024 14:00 | - | Ayutthaya FC | - | Kanchanaburi | |||
27/04/2024 14:00 | - | Chanthaburi | - | Nakhon Ratchasima FC | |||
27/04/2024 14:00 | - | Kasetsart FC | - | Chiangmai FC | |||
27/04/2024 14:00 | - | Chiangmai United | - | Customs United | |||
27/04/2024 14:00 | - | Suphanburi | - | Phrae United | |||
27/04/2024 14:00 | - | Chainat | - | Krabi FC | |||
27/04/2024 14:00 | - | Nong Bua Pitchaya | - | Nakhon Si Thammarat | |||
Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Chemnitzer FC | - | ZFC Meuselwitz | |||
27/04/2024 14:00 | - | Rot-weiss Erfurt | - | Luckenwalde | |||
Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Hamburger SV II | - | Havelse | |||
27/04/2024 14:00 | - | Holstein Kiel II | - | St. Pauli II | |||
Almanya - Oberliga - Nordost-Nord ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Tennis Borussia | - | Optik Rathenow | |||
Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Vatan Sport | - | OSC Bremerhaven | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Milan U19 | - | Monza U19 | |||
İngiltere - U18 Premier League - North ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Leeds United U18 | - | Manchester City U18 | |||
27/04/2024 14:00 | - | Liverpool U18 | - | Wolves U18 | |||
İngiltere - U18 Premier League - South ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Chelsea U18 | - | Leicester City U18 | |||
27/04/2024 14:00 | - | Norwich City U18 | - | Arsenal U18 | |||
27/04/2024 14:00 | - | Tottenham Hotspur U18 | - | West Bromwich Albion U18 | |||
Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Lech Poznań U19 | - | Pogoń Szczecin U19 | |||
Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Sparta Praha U19 | - | Slovácko U19 | |||
Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Inhulets | - | Prykarpattia | |||
Norveç - 1. Division Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Bodø / Glimt | - | Hønefoss W | |||
İsveç - Elitettan ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Eskilstuna United | - | Gamla Upsala W | |||
27/04/2024 14:00 | - | Umeå | - | Örebro Söder W | |||
Norveç - 3. Division - Girone 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Skjervøy | - | Harstad | |||
İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Brommapojkarna W | - | Vittsjö | |||
İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Högaborg | - | Karlshamn | |||
27/04/2024 14:00 | - | Karlskrona | - | Balkan | |||
İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Sandviks | - | Skellefteå | |||
27/04/2024 14:00 | - | IFK Luleå | - | Bergnäsets | |||
İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Forward | - | Lidköping | |||
İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Suriyenska FC | - | Sylvia | |||
Finlandiya - Kansallinen Liiga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | HPS W | - | Åland United | |||
Ukrayna - U19 League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Zorya Luhansk U19 | - | Obolon' Kyiv U19 | |||
Litvanya - 1 Lyga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Tauras | - | Atmosfera | |||
Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Shakhtyor Petrikov | - | BATE II | |||
Rusya - Second League - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Volna Nizhegorodskaya | - | Rubin Kazan 2 | |||
- Primeira Divisão ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Hang Sai | - | Universidade de Macau | |||
İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Onsala | - | falkenbergs FF | |||
27/04/2024 14:00 | - | Torns | - | Tvååker | |||
Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Promotion Round ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Lusitânia | - | União Santarém | |||
Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | B 1913 | - | AaB II | |||
27/04/2024 14:00 | - | Tarup-Paarup | - | VRI | |||
27/04/2024 14:00 | - | Dalum | - | Ringkøbing | |||
Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Odder | - | OKS | |||
27/04/2024 14:00 | - | Karlslunde | - | Sundby | |||
27/04/2024 14:00 | - | Frederikssund | - | Gørslev | |||
Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Holbæk B&I | - | Næsby | |||
27/04/2024 14:00 | - | Ishøj | - | Frem | |||
27/04/2024 14:00 | - | Vejgaard B | - | Lyseng | |||
Lesoto - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Liphakoe | - | Machokha | |||
Eswatini - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:00 | - | Highlanders | - | Denver | |||
İskoçya - SWF Scottish Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:15 | - | Rangers W | - | Celtic W | |||
Moğolistan - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:15 | - | Khoromkhon | - | Tuv Azarganuud | |||
İngiltere - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:30 | - | West Ham | - | Liverpool | |||
İngiltere - League One ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:30 | - | Barnsley | - | Northampton | |||
27/04/2024 14:30 | - | Derby | - | Carlisle | |||
27/04/2024 14:30 | - | Exeter City | - | Oxford United | |||
27/04/2024 14:30 | - | Fleetwood Town | - | Burton Albion | |||
27/04/2024 14:30 | - | Peterborough | - | Bolton | |||
27/04/2024 14:30 | - | Port Vale | - | Cambridge United | |||
27/04/2024 14:30 | - | Reading | - | Blackpool | |||
27/04/2024 14:30 | - | Shrewsbury | - | Leyton Orient | |||
27/04/2024 14:30 | - | Stevenage | - | Cheltenham | |||
27/04/2024 14:30 | - | Wigan | - | Bristol Rovers | |||
27/04/2024 14:30 | - | Wycombe | - | Charlton | |||
27/04/2024 14:30 | - | Lincoln | - | Portsmouth | |||
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:30 | - | Bischofshofen | - | SVG Reichenau | |||
Tayland - Thai League 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:30 | - | Chonburi FC | - | Nakhon Pathom | |||
Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:30 | - | Wolfsburg U19 | - | Union Berlin U19 | |||
Almanya - Oberliga - Schleswig-Holstein ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:30 | - | Bordesholm | - | Union Neumünster | |||
Ukrayna - Druha Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:30 | - | Druzhba | - | Zvyahel | |||
İngiltere - U18 Premier League - North ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:30 | - | Everton U18 | - | Newcastle United U18 | |||
27/04/2024 14:30 | - | Manchester United U18 | - | Sunderland U18 | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:30 | - | Teror | - | San Bartolomé | |||
27/04/2024 14:30 | - | Tamaraceite | - | Ibarra | |||
27/04/2024 14:30 | - | Buzanada | - | Lanzarote | |||
Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:30 | - | Tallinna Kalev | - | Kalju Nomme | |||
Kazakistan - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:30 | - | Turan Turkistan | - | FC Astana | |||
27/04/2024 14:30 | - | Atyrau | - | Kyzyl-Zhar | |||
Çin - League One ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:30 | - | Guangxi Baoyun | - | Dongguan United | |||
27/04/2024 14:30 | - | Yunnan Yukun | - | Chongqing Tongliang Long | |||
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:30 | - | Anderlecht W | - | Standard Liege W | |||
Çin - League Two ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:30 | - | Nantong Haimen Codion | - | Langfang Glory City | |||
27/04/2024 14:30 | - | Shaanxi Union | - | Tai'an Tiankuang | |||
Bosna Hersek - Premijer Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:30 | - | Sloga Doboj | - | Zvijezda 09 | |||
Özbekistan - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:30 | - | Lokomotiv | - | Qizilqum | |||
Tacikistan - Vysshaya Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:30 | - | Eskhata | - | Ravshan | |||
27/04/2024 14:30 | - | Khosilot Farkhor | - | Regar-TadAZ | |||
Özbekistan - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:30 | - | Olimpik-Mobiuz | - | Zaamin | |||
Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:30 | - | KFUM Roskilde | - | Ringsted | |||
Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:30 | - | Nørresundby | - | Marienlyst | |||
27/04/2024 14:30 | - | Viby | - | B 1909 | |||
Çin - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:35 | - | SHANGHAI SIPG | - | Shanghai Shenhua | |||
Bangladeş - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:45 | - | Bashundhara Kings | - | Sheikh Jamal | |||
Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 14:45 | - | FA 2000 | - | Brabrand | |||
Ermenistan - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | West Ermenistan | - | Ararat-Ermenistan | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Modena | - | Sudtirol | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Las Palmas | - | Girona | |||
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Hutnik Kraków | - | Polonia Bytom | |||
Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Dukla Praha | - | Sigma Olomouc II | |||
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Kufstein | - | Imst | |||
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Olimpia Zambrów | - | Łomża | |||
27/04/2024 15:00 | - | Jagiellonia II | - | Warta Sieradz | |||
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Pogoń Nowe Skalmierzyce | - | Vineta Wolin | |||
27/04/2024 15:00 | - | Starogard Gdański | - | Polonia Środa | |||
27/04/2024 15:00 | - | Solec K. | - | Elana Toruń | |||
Tayland - Thai League 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Sukhothai FC | - | Uthai Thani | |||
Almanya - 3. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | MSV Duisburg | - | SV Sandhausen | |||
27/04/2024 15:00 | - | Jahn Regensburg | - | Dynamo Dresden | |||
27/04/2024 15:00 | - | FC Saarbrücken | - | Hallescher FC | |||
27/04/2024 15:00 | - | Borussia Dortmund II | - | Erzgebirge AUE | |||
27/04/2024 15:00 | - | FC Viktoria Koln | - | Preussen Munster | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Parma | - | Lecco | |||
27/04/2024 15:00 | - | Ternana | - | Ascoli | |||
Ermenistan - First League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Mika | - | Andranik | |||
27/04/2024 15:00 | - | BKMA II | - | Syunik | |||
Almanya - Regionalliga - Bayern ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Bayern München II | - | Viktoria Aschaffenburg | |||
27/04/2024 15:00 | - | FC Schweinfurt 05 | - | Aubstadt | |||
27/04/2024 15:00 | - | Nürnberg II | - | FC Wurzburger Kickers | |||
27/04/2024 15:00 | - | Schalding-Heining | - | Wacker Burghausen | |||
27/04/2024 15:00 | - | Vilzing | - | Eintracht Bamberg | |||
Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Hoffenheim II | - | Schott Mainz | |||
27/04/2024 15:00 | - | TuS Koblenz | - | Kickers Offenbach | |||
27/04/2024 15:00 | - | Hessen Kassel | - | FC 08 Homburg | |||
27/04/2024 15:00 | - | FSV Mainz 05 II | - | SGV Freiberg | |||
27/04/2024 15:00 | - | TSV Steinbach | - | FC Astoria Walldorf | |||
27/04/2024 15:00 | - | Stuttgarter Kickers | - | Stuttgart II | |||
27/04/2024 15:00 | - | Eintracht Frankfurt II | - | Bahlinger SC | |||
Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Rot Weiss Ahlen | - | Düren Merzenich | |||
27/04/2024 15:00 | - | Alemannia Aachen | - | FC Bocholt | |||
27/04/2024 15:00 | - | Wiedenbrück | - | Paderborn II | |||
27/04/2024 15:00 | - | Rot-weiss Oberhausen | - | SV Rodinghausen | |||
Almanya - Oberliga - Bayern Süd ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | 1860 München II | - | Rain / Lech | |||
27/04/2024 15:00 | - | Dachau | - | Heimstetten | |||
27/04/2024 15:00 | - | Landsberg | - | Ismaning | |||
27/04/2024 15:00 | - | Deisenhofen | - | Erlbach | |||
27/04/2024 15:00 | - | Kottern | - | Schwaben Augsburg | |||
Almanya - Oberliga - Nordost-Nord ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Rostocker FC | - | Lichtenberg | |||
Almanya - Oberliga - Nordost-Süd ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Arnstadt | - | Plauen | |||
27/04/2024 15:00 | - | Auerbach | - | VfL Halle | |||
27/04/2024 15:00 | - | Bischofswerdaer FV | - | Magdeburg II | |||
27/04/2024 15:00 | - | SC Freital | - | Einheit Rudolstadt | |||
27/04/2024 15:00 | - | Germania Halberstadt | - | Budissa Bautzen | |||
Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Fernwald | - | Vfb Marburg | |||
27/04/2024 15:00 | - | 1960 Hanau | - | Baunatal | |||
Almanya - Oberliga - Schleswig-Holstein ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Nordmark Satrup | - | Weiche Flensburg II | |||
27/04/2024 15:00 | - | VfR Neumünster | - | TSB Flensburg | |||
Almanya - Oberliga - Hamburg ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Türkiye | - | Buchholz | |||
Almanya - Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Karbach | - | Wormatia Worms | |||
Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Backnang | - | FC 08 Villingen | |||
27/04/2024 15:00 | - | CFR Pforzheim | - | Normannia Gmünd | |||
Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Brinkumer SV | - | Union Bremen | |||
Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Ayvalıkgücü Belediyespor | - | Edirnespor | |||
27/04/2024 15:00 | - | Aliağa FAŞ | - | Kırıkkale Büyük Anadolu | |||
27/04/2024 15:00 | - | Gümüşhanespor | - | Kepez Belediyespor | |||
27/04/2024 15:00 | - | Mardin BB | - | İnegöl Kafkas Gençlik | |||
27/04/2024 15:00 | - | Arguvan Belediyespor | - | Talasgücü Belediyespor | |||
27/04/2024 15:00 | - | Artvin Hopaspor | - | Yeni Orduspor | |||
27/04/2024 15:00 | - | Tarsus İdman Yurdu | - | Karabük İdman Yurdu | |||
Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Turgutluspor | - | Batman Petrolspor | |||
27/04/2024 15:00 | - | Eynesil Belediyespor | - | Elazığspor | |||
27/04/2024 15:00 | - | Kartal Bulvarspor | - | 1954 Kelkit Belediyespor | |||
27/04/2024 15:00 | - | Sapanca Gençlikspor | - | Karşıyaka | |||
27/04/2024 15:00 | - | Amasyaspor 1968 | - | Silifke Belediyespor | |||
27/04/2024 15:00 | - | Altındağ Belediyesispor | - | Anadolu Üniversitesi | |||
27/04/2024 15:00 | - | Pazarspor | - | Ergene Velimeşespor | |||
Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Tepecikspor | - | Silivrispor | |||
27/04/2024 15:00 | - | Fatsa Belediyespor | - | Bayburt İÖİ | |||
27/04/2024 15:00 | - | Sivas Belediyespor | - | Karaköprü Belediyespor | |||
27/04/2024 15:00 | - | Kuşadasıspor | - | Ağrı 1970 | |||
27/04/2024 15:00 | - | Viven Bornova | - | Anadolu Selçukspor | |||
27/04/2024 15:00 | - | Erbaaspor | - | Kütahyaspor | |||
27/04/2024 15:00 | - | Darıca Gençlerbirliği | - | Akhisar Belediye | |||
Türkiye - 3. Lig - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Bursa Yıldırımspor | - | Bergama Belediyespor | |||
27/04/2024 15:00 | - | Kestelspor | - | Sultanbeyli Belediyespor | |||
27/04/2024 15:00 | - | Muş Menderesspor | - | Çankaya FK | |||
27/04/2024 15:00 | - | Çatalcaspor | - | Tokat Bld Plevnespor | |||
27/04/2024 15:00 | - | Elazığ Belediyespor FK | - | Sebat Gençlikspor | |||
27/04/2024 15:00 | - | Nevşehir Belediyespor | - | Adana 1954 FK | |||
27/04/2024 15:00 | - | Orduspor 1967 | - | Siirt İl Özel İdaresi | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Real Betis W | - | Sporting Huelva W | |||
Kenya - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Mombasa Elite | - | MCF | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Brescia | - | Spezia | |||
Norveç - Toppserien ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Stabæk W | - | Brann W | |||
27/04/2024 15:00 | - | Kolbotn W | - | Arna-Bjørnar W | |||
27/04/2024 15:00 | - | Lillestrøm | - | Åsane W | |||
27/04/2024 15:00 | - | Rosenborg W | - | Røa | |||
Norveç - 1. Division Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Øvrevoll Hosle W | - | KIL / Hemne W | |||
Norveç - 3. Division - Girone 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Bjørkelangen | - | Skedsmo | |||
Norveç - 3. Division - Girone 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Flint | - | Åssiden IF | |||
27/04/2024 15:00 | - | Gamle Oslo | - | Bærum | |||
Norveç - 3. Division - Girone 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Pors Grenland | - | Vigør | |||
27/04/2024 15:00 | - | Vindbjart | - | Fram | |||
27/04/2024 15:00 | - | Staal Jørpeland | - | Mandalskameratene | |||
Norveç - 3. Division - Girone 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Stord | - | Loddefjord | |||
27/04/2024 15:00 | - | Fana | - | Djerv | |||
27/04/2024 15:00 | - | Askøy | - | Sandviken | |||
27/04/2024 15:00 | - | Årdal | - | Frøya | |||
Norveç - 3. Division - Girone 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Gjelleråsen | - | IF Ready | |||
Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Kolkheti Khobi | - | Spaeri | |||
27/04/2024 15:00 | - | Rustavi | - | WIT Gürcistan | |||
Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | haka | - | HJK helsinki | |||
İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Lödde | - | Räppe | |||
27/04/2024 15:00 | - | Hässleholms IF | - | Simrishamn | |||
İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Öckerö | - | Tord | |||
27/04/2024 15:00 | - | Astrio | - | Varbergs GIF | |||
27/04/2024 15:00 | - | Laholm | - | Lindome | |||
İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Täfteå | - | Älgarna | |||
İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Grebbestad | - | Stenungsund | |||
Finlandiya - Kansallinen Liiga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | JyPK | - | PK-35 Helsinki | |||
27/04/2024 15:00 | - | PKKU W | - | Honka W | |||
İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Ahlafors | - | Motala | |||
Portekiz - Júniores U19 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Maritimo U19 | - | Gil Vicente U19 | |||
Litvanya - A Lyga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Džiugas Telšiai | - | TransINVEST Vilnius | |||
Malta - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Gudja United | - | Sliema Wanderers | |||
Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Krylya Sovetov W | - | Lokomotiv Moskva W | |||
Letonya - 1. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | JFK Ventspils | - | Progress / AFA Olaine | |||
Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Niva | - | Slonim | |||
Brezilya - Baiano U20 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Catuense U20 | - | Ypiranga BA U20 | |||
27/04/2024 15:00 | - | Bahia de Feira U20 | - | Bahia U20 | |||
Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Dinamo St. Petersburg | - | Zvezda St. Petersburg | |||
Rusya - Second League - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Lada Tolyatti | - | Dinamo Kirov | |||
27/04/2024 15:00 | - | Nosta | - | Amkar | |||
Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Sotra | - | jerv | |||
Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Eidsvold | - | Gjøvik-Lyn | |||
27/04/2024 15:00 | - | Strommen | - | Kjelsås | |||
27/04/2024 15:00 | - | Ull/Kisa | - | Grorud | |||
Kenya - Shield Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Police | - | Sofapaka | |||
Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Greve | - | VB 1968 | |||
27/04/2024 15:00 | - | Næstved II | - | Slagelse B&I | |||
27/04/2024 15:00 | - | Herlev | - | B 1908 | |||
27/04/2024 15:00 | - | Hedensted | - | Varde | |||
27/04/2024 15:00 | - | Fjordager | - | Hobro II | |||
Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Skjold Sæby | - | Brønshøj | |||
Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | SfB-Oure | - | Silkeborg KFUM | |||
27/04/2024 15:00 | - | Holstebro | - | Vanløse | |||
Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Middelfart | - | Roskilde | |||
Malta - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:00 | - | Melita | - | Pietà Hotspurs | |||
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:15 | - | Floridsdorfer AC | - | First Vienna | |||
Almanya - Oberliga - Schleswig-Holstein ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:30 | - | Preußen Reinfeld | - | Inter Türkspor Kiel | |||
Kongo Demokratik Cumhuriyeti - Ligue 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:30 | - | Etoile de Kivu | - | Rangers | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:30 | - | Napoli W | - | Como W | |||
Malavi - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:30 | - | Nyasa Big Bullets | - | Baka City | |||
Macaristan - NB I ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:30 | - | Paks | - | Mezokovesd-zsory | |||
Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:30 | - | Admira Wacker | - | FC Liefering | |||
27/04/2024 15:30 | - | Sturm Graz II | - | Dornbirn | |||
27/04/2024 15:30 | - | Schwarz-Weiß Bregenz | - | Grazer AK | |||
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:30 | - | Wals-Grünau | - | Wolfurt | |||
Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:30 | - | LNZ Cherkasy | - | Shakhtar Donetsk | |||
Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:30 | - | Toulouse II | - | Jura Sud Foot | |||
Almanya - Oberliga - Bayern Nord ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:30 | - | Coburg | - | Ingolstadt II | |||
Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:30 | - | Aumund-Vegesack | - | Geestemünde | |||
Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:30 | - | Cannet Rocheville | - | Corte | |||
27/04/2024 15:30 | - | Gallia Lucciana | - | Cagnes-Le Cros | |||
Norveç - 3. Division - Girone 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:30 | - | Bodø / Glimt II | - | Sprint-Jeløy | |||
Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:30 | - | Sioni | - | Dinamo Tbilisi II | |||
Filipinler - PFL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:30 | - | Mendiola | - | Manila Digger | |||
Malavi - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:30 | - | Silver Strikers | - | MAFCO | |||
27/04/2024 15:30 | - | Creck | - | Ekwendeni Hammers | |||
Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 15:50 | - | Orijent 1919 | - | Hırvatistan Zmijavci | |||
Lübnan - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Bourj | - | Al Ansar | |||
Zambiya - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | NAPSA Stars | - | Green Eagles | |||
27/04/2024 16:00 | - | Red Arrows | - | Kansanshi Dynamos | |||
27/04/2024 16:00 | - | Forest Rangers | - | Konkola Blades | |||
27/04/2024 16:00 | - | Man Utd Zambiya Academy | - | Power Dynamos | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Brescia U19 | - | Reggiana U19 | |||
27/04/2024 16:00 | - | Cremonese U19 | - | Sudtirol U19 | |||
27/04/2024 16:00 | - | Vicenza U19 | - | FeralpiSalò U19 | |||
27/04/2024 16:00 | - | Parma U19 | - | SPAL U19 | |||
27/04/2024 16:00 | - | Renate U19 | - | Alessandria U19 | |||
27/04/2024 16:00 | - | Udinese U19 | - | AlbinoLeffe U19 | |||
27/04/2024 16:00 | - | Venezia U19 | - | Cittadella U19 | |||
27/04/2024 16:00 | - | Benevento U19 | - | Napoli U19 | |||
27/04/2024 16:00 | - | Palermo U19 | - | Cesena U19 | |||
27/04/2024 16:00 | - | Salernitana U19 | - | Perugia U19 | |||
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Gornik Zabrze | - | ŁKS Łódź | |||
Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Saint Etienne | - | Caen | |||
Kuzey İrlanda - Premier Intermediate League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Armagh City | - | Lisburn Distillery | |||
27/04/2024 16:00 | - | Banbridge Town | - | Tobermore United | |||
27/04/2024 16:00 | - | Limavady United | - | Coagh United | |||
27/04/2024 16:00 | - | Moyola Park | - | Dollingstown | |||
27/04/2024 16:00 | - | Portstewart | - | Queen's University | |||
27/04/2024 16:00 | - | PSNI | - | Warrenpoint Town | |||
27/04/2024 16:00 | - | Rathfriland | - | Ballymacash Rangers | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Lecce | - | Monza | |||
Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Ried II | - | Wolfsberger AC II | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Cham | - | Zürich II | |||
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Stargard Szczeciński | - | Sokół Kleczew | |||
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Górnik Polkowice | - | Kluczbork | |||
27/04/2024 16:00 | - | Starowice Dolne | - | Karkonosze Jelenia Góra | |||
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Garbarnia Kraków | - | Wiślanie Jaśkowice | |||
Tayland - Thai League 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Bangkok Glass | - | Port FC | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Black Stars | - | Dietikon | |||
Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Lustenau / Dornbirn | - | Bergheim W | |||
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Wienerberg | - | Mannswörth | |||
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Lustenau | - | Rotenberg | |||
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Oedt | - | Union Edelweiß | |||
Portekiz - Segunda Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Maritimo | - | Feirense | |||
Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Kasimpasa | - | Samsunspor | |||
27/04/2024 16:00 | - | Sivasspor | - | Konyaspor | |||
Zambiya - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Nkana | - | ZESCO United | |||
Almanya - Oberliga - Bayern Süd ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Gundelfingen | - | Pipinsried | |||
Almanya - Oberliga - Bayern Nord ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Bayern Hof | - | Gebenbach | |||
27/04/2024 16:00 | - | Donaustauf | - | ATSV Erlangen | |||
27/04/2024 16:00 | - | ASV Neumarkt | - | Cham | |||
Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Weidenhausen | - | Eddersheim | |||
27/04/2024 16:00 | - | Dietkirchen | - | Eintracht Stadtallendorf | |||
27/04/2024 16:00 | - | Bayern Alzenau | - | Hanau 93 | |||
27/04/2024 16:00 | - | Waldgirmes | - | Friedberg | |||
27/04/2024 16:00 | - | FC 1906 Erlensee | - | Hünfelder SV | |||
27/04/2024 16:00 | - | Viktoria Griesheim | - | FC Gießen | |||
Almanya - Oberliga - Schleswig-Holstein ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Hohenwestedt | - | Lübeck II | |||
Almanya - Oberliga - Niedersachsen ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Ramlingen / Ehlershausen | - | Schöningen | |||
İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Verona U19 | - | Genoa U19 | |||
27/04/2024 16:00 | - | Sassuolo U19 | - | Bologna U19 | |||
Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Amazulu | - | Chippa United | |||
İngiltere - U18 Premier League - North ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Nottingham Forest U18 | - | Middlesbrough U18 | |||
Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Hungry Lions | - | Baroka FC | |||
27/04/2024 16:00 | - | Magesi | - | Maritzburg Utd | |||
27/04/2024 16:00 | - | Milford FC | - | MM Platinum | |||
27/04/2024 16:00 | - | Venda FC | - | University of Pretoria | |||
Arnavutluk - 2nd Division - Group A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Veleçiku Koplik | - | Adriatiku | |||
27/04/2024 16:00 | - | Besëlidhja Lezhë | - | Gramshi | |||
27/04/2024 16:00 | - | Naftëtari Kuçovë | - | Valbona | |||
27/04/2024 16:00 | - | Iliria Fushë-Krujë | - | Albanët | |||
27/04/2024 16:00 | - | Tërbuni Pukë | - | Sopoti Librazhd | |||
Arnavutluk - 2nd Division - Group B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Luftëtari | - | Pogradeci | |||
Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Baník Souš | - | Sokol Brozany | |||
Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Levski Sofia II | - | Vihren | |||
27/04/2024 16:00 | - | Kostinbrod | - | Balkan Botevgrad | |||
27/04/2024 16:00 | - | Vitosha Bistritsa | - | CSKA 1948 Sofia III | |||
27/04/2024 16:00 | - | CSKA Sofia II | - | Slivnishki geroy | |||
27/04/2024 16:00 | - | Slavia Sofia II | - | Septemvri Sofia II | |||
27/04/2024 16:00 | - | Oborishte | - | FK Minyor Pernik | |||
27/04/2024 16:00 | - | Pirin Razlog | - | Septemvri Simitli | |||
27/04/2024 16:00 | - | Hebar II | - | Kyustendil | |||
27/04/2024 16:00 | - | Rilski Sportist | - | Botev Ihtiman | |||
Norveç - 3. Division - Girone 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Fredrikstad II | - | Brumunddal | |||
Norveç - 3. Division - Girone 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Orkla | - | Tiller | |||
27/04/2024 16:00 | - | Rana | - | Nardo | |||
27/04/2024 16:00 | - | Verdal | - | Byåsen | |||
27/04/2024 16:00 | - | Trygg/Lade | - | Melhus | |||
Norveç - 3. Division - Girone 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Åskollen | - | Ullern | |||
Norveç - 3. Division - Girone 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Floro | - | Os | |||
27/04/2024 16:00 | - | Haugesund II | - | Bjarg | |||
Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Ayia Napa | - | Omonia 29is Maiou | |||
27/04/2024 16:00 | - | Omonia Aradippou | - | Digenis Ypsonas | |||
İsveç - Superettan ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Landskrona BoIS | - | Utsikten | |||
27/04/2024 16:00 | - | gefle IF | - | Sandviken | |||
27/04/2024 16:00 | - | GIF Sundsvall | - | Varbergs BoIS FC | |||
İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Rosengård W | - | AIK | |||
27/04/2024 16:00 | - | Kristianstad | - | Hammarby | |||
27/04/2024 16:00 | - | Växjö | - | Linköping | |||
27/04/2024 16:00 | - | Häcken | - | Piteå | |||
27/04/2024 16:00 | - | Norrköping W | - | Trelleborg W | |||
27/04/2024 16:00 | - | Djurgården | - | KIF Örebro | |||
İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Falu BS | - | Arlanda | |||
İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Arameiska / Suriyenska | - | Atvidabergs FF | |||
27/04/2024 16:00 | - | Mjölby | - | Ljungsbro | |||
27/04/2024 16:00 | - | Smedby | - | Enskede | |||
Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Riltsi | - | Dorostol | |||
27/04/2024 16:00 | - | Lokomotiv Ruse | - | Ustrem Donchevo | |||
27/04/2024 16:00 | - | Svetkavitsa Targovishte | - | Septemvri Tervel | |||
Faroe Adaları - 1. Deild ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | B36 II | - | Víkingur II | |||
Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | GBK | - | OPS Oulu | |||
Litvanya - 1 Lyga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | FK Trakai | - | FA Šiauliai II | |||
Letonya - Virsliga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Tukums | - | Valmiera / BSS | |||
Beyaz Rusya - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | FC Isloch Minsk R. | - | Neman | |||
Malta - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Floriana | - | Hamrun Spartans | |||
Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Krasnodar W | - | Ryazan W | |||
Uruguay - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Uruguay Montevideo | - | Juventud | |||
Ruanda - National Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Rwamagana City | - | Rayon Sports | |||
27/04/2024 16:00 | - | Musanze | - | Amagaju | |||
27/04/2024 16:00 | - | AS Kigali | - | Etincelles | |||
Moldovya - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Victoria Bardar | - | Speranța Drochia | |||
27/04/2024 16:00 | - | Floreşti | - | Gagauziya-Oguzsport | |||
27/04/2024 16:00 | - | Saxan | - | Spartanii Selemet | |||
Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Baranovichi | - | Lida | |||
Rusya - Second League - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Stroitel Kamensk-Shakht. | - | Rostov II | |||
27/04/2024 16:00 | - | Forte Taganrog | - | Dynamo Makhachkala II | |||
27/04/2024 16:00 | - | Angust Nazran | - | Dinamo Stavropol | |||
27/04/2024 16:00 | - | Druzhba | - | Pobeda | |||
27/04/2024 16:00 | - | Legion Dynamo | - | Biolog | |||
Slovakya - I Liga - Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | GFC Topoľčany | - | Petržalka W | |||
Yunanistan - Super League 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Diagoras | - | Panathinaikos II | |||
- Primeira Divisão ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Tak Chun Ka I | - | Cheng Fung | |||
Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Follo | - | Skeid | |||
Tacikistan - Vysshaya Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Khatlon | - | Panjsher | |||
Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Slavia Praha W | - | Sparta Praha W | |||
Zimbabve - Premier Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Kariba | - | Bikita Minerals | |||
27/04/2024 16:00 | - | Yadah | - | Chicken Inn | |||
27/04/2024 16:00 | - | Simba Bhora | - | TelOne | |||
Yunanistan - Super League 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Larisa | - | AEK Athens II | |||
Finlandiya - Ykkönen ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | FC jazz | - | KuPS Akatemia | |||
Burundi - Ligue A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Tigre Noir | - | Magara Young Boys | |||
27/04/2024 16:00 | - | Inter Star | - | Telaviv | |||
27/04/2024 16:00 | - | Vital'O | - | Moso Sugar | |||
27/04/2024 16:00 | - | Musongati | - | Rukinzo | |||
San Marino - Campionato ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Tre Fiori | - | Murata | |||
Lesoto - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | CCX | - | LMPS | |||
27/04/2024 16:00 | - | LDF | - | Naughty Boys | |||
27/04/2024 16:00 | - | Lioli | - | Linare | |||
27/04/2024 16:00 | - | Likila United | - | Lijabatho | |||
Eswatini - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Green Mamba | - | Ezulwini United | |||
27/04/2024 16:00 | - | Mbabane Swallows | - | Manzini Sea Birds | |||
27/04/2024 16:00 | - | Royal Leopards | - | Moneni Pirates | |||
27/04/2024 16:00 | - | Manzini Wanderers | - | Young Buffaloes | |||
27/04/2024 16:00 | - | Nsingizini Hotspurs | - | Illovo | |||
27/04/2024 16:00 | - | Madlenya | - | Rangers FC | |||
Lübnan - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Shabab Al Ghazieh | - | Shabab Al Sahel | |||
Suriye - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Jaish | - | Al Taliya | |||
Kosova - Superliga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:00 | - | Fushë Kosova | - | Liria Prizren | |||
27/04/2024 16:00 | - | Feronikeli | - | Malisheva | |||
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:15 | - | CSKA Sofia | - | Levski Sofia | |||
Botsvana - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:30 | - | Security Systems | - | TAFIC | |||
27/04/2024 16:30 | - | Masitaoka | - | BDF XI | |||
27/04/2024 16:30 | - | Nico United | - | Sua Flamingoes | |||
27/04/2024 16:30 | - | Morupule Wanderers | - | Holy Ghost | |||
Almanya - Bundesliga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:30 | - | Bayern Munich | - | Eintracht Frankfurt | |||
27/04/2024 16:30 | - | RB Leipzig | - | Borussia Dortmund | |||
27/04/2024 16:30 | - | SC Freiburg | - | VfL Wolfsburg | |||
27/04/2024 16:30 | - | FC Augsburg | - | Werder Bremen | |||
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:30 | - | KSZO 1929 | - | Podhale Nowy Targ | |||
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:30 | - | Simmeringer SC | - | ASV 13 | |||
Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:30 | - | Velden | - | Spittal | |||
Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:30 | - | Werder Bremen U19 | - | Eintracht Braunsch U19 | |||
Almanya - Oberliga - Bayern Süd ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:30 | - | Nordlingen | - | Sonthofen | |||
Almanya - Oberliga - Hamburg ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:30 | - | Altona 93 | - | HEBC | |||
Almanya - Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:30 | - | Auersmacher | - | Cosmos Koblenz | |||
27/04/2024 16:30 | - | Dudenhofen | - | Kaiserslautern II | |||
27/04/2024 16:30 | - | Baumholder | - | Sv Morlautern | |||
Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:30 | - | Bissingen | - | Reutlingen | |||
27/04/2024 16:30 | - | VfR Mannheim | - | FC Nottingen | |||
27/04/2024 16:30 | - | Mutschelbach | - | Offenburger FV | |||
27/04/2024 16:30 | - | Hollenbach | - | FV Ravensburg | |||
27/04/2024 16:30 | - | Oberachern | - | FC Holzhausen | |||
Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:30 | - | Ouest Tourangeau | - | Vierzon FC | |||
İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:30 | - | Ternana U19 | - | Pescara U19 | |||
Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:30 | - | Žilina | - | Spartak Trnava | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:45 | - | River Ebro | - | Peña Balsamaiso | |||
Birleşik Arap Emirlikleri - Division 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:55 | - | Al Urooba | - | Gulf United | |||
27/04/2024 16:55 | - | Al Fujairah SC | - | Masafi | |||
27/04/2024 16:55 | - | Al Taawon | - | Gulf Heroes | |||
Umman - Professional League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 16:55 | - | Al-Nahda | - | Bahla | |||
İskoçya - Football League - Lowland League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Tranent Juniors | - | Celtic II | |||
İskoçya - Football League - Highland League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Brora Rangers | - | Turriff United | |||
27/04/2024 17:00 | - | Keith | - | Wick Academy | |||
İngiltere - Championship ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Blackburn | - | Coventry | |||
İngiltere - Non League Div One - Isthmian South Central ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Binfield | - | Uxbridge | |||
İngiltere - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Fulham | - | Crystal Palace | |||
27/04/2024 17:00 | - | Manchester United | - | Burnley | |||
27/04/2024 17:00 | - | Newcastle | - | Sheffield Utd | |||
27/04/2024 17:00 | - | Wolves | - | Luton | |||
İngiltere - League Two ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | AFC Wimbledon | - | Walsall | |||
27/04/2024 17:00 | - | Accrington ST | - | Tranmere | |||
27/04/2024 17:00 | - | Barrow | - | Mansfield Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Bradford | - | Newport County | |||
27/04/2024 17:00 | - | Colchester | - | Crewe | |||
27/04/2024 17:00 | - | Crawley Town | - | Grimsby | |||
27/04/2024 17:00 | - | Forest Green | - | Notts County | |||
27/04/2024 17:00 | - | Gillingham | - | Doncaster | |||
27/04/2024 17:00 | - | Milton Keynes Dons | - | Sutton Utd | |||
27/04/2024 17:00 | - | Salford City | - | Harrogate Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Swindon Town | - | Morecambe | |||
27/04/2024 17:00 | - | Wrexham | - | Stockport County | |||
İngiltere - Championship ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Bristol City | - | Rotherham | |||
27/04/2024 17:00 | - | Cardiff | - | Middlesbrough | |||
27/04/2024 17:00 | - | Huddersfield | - | Birmingham | |||
27/04/2024 17:00 | - | Millwall | - | Plymouth | |||
27/04/2024 17:00 | - | Sheffield Wednesday | - | West Brom | |||
27/04/2024 17:00 | - | Southampton | - | Stoke City | |||
27/04/2024 17:00 | - | Watford | - | Sunderland | |||
İskoçya - League Two ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Clyde | - | East Fife | |||
27/04/2024 17:00 | - | Dumbarton | - | Elgin City | |||
27/04/2024 17:00 | - | Forfar Athletic | - | Stranraer | |||
27/04/2024 17:00 | - | Stenhousemuir | - | Bonnyrigg Rose Athletic | |||
27/04/2024 17:00 | - | Spartans | - | Peterhead | |||
İskoçya - Championship ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Arbroath | - | Queen's Park | |||
27/04/2024 17:00 | - | Dunfermline | - | Inverness CT | |||
27/04/2024 17:00 | - | Morton | - | Raith Rovers | |||
27/04/2024 17:00 | - | Partick | - | Ayr Utd | |||
İskoçya - League One ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Alloa Athletic | - | Hamilton Academical | |||
27/04/2024 17:00 | - | Annan Athletic | - | Falkirk | |||
27/04/2024 17:00 | - | Edinburgh City | - | Stirling Albion | |||
27/04/2024 17:00 | - | Kelty Hearts | - | Montrose | |||
27/04/2024 17:00 | - | Queen of the South | - | Cove Rangers | |||
İngiltere - Championship ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Norwich | - | Swansea | |||
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Wiener Viktoria | - | Neusiedl | |||
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Rot-Weiß Rankweil | - | Avusturya Salzburg | |||
27/04/2024 17:00 | - | Röthis | - | TSV St. Johann | |||
Portekiz - 1a Divisão - Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Damaiense W | - | Torreense W | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Paradiso | - | St. Gallen II | |||
27/04/2024 17:00 | - | Bulle | - | Rapperswil | |||
27/04/2024 17:00 | - | Bavois | - | Young Boys II | |||
27/04/2024 17:00 | - | Brühl | - | Biel-Bienne | |||
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Mławianka Mława | - | Lechia T. Mazowiecki | |||
27/04/2024 17:00 | - | Legionovia Legionowo | - | Wikielec | |||
Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Flota Świnoujście | - | Luzino | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Terre Sainte | - | Echallens | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Eschen / Mauren | - | Freienbach | |||
27/04/2024 17:00 | - | Tuggen | - | Grasshopper II | |||
27/04/2024 17:00 | - | YF Juventus | - | Kosova | |||
27/04/2024 17:00 | - | Kreuzlingen | - | Balzers | |||
27/04/2024 17:00 | - | Wettswil-Bonstetten | - | Gossau | |||
27/04/2024 17:00 | - | Uzwil | - | Höngg | |||
Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Stadlau | - | Vorwärts Brigittenau | |||
27/04/2024 17:00 | - | 1980 Wien | - | Schwechat | |||
27/04/2024 17:00 | - | Hellas Kagran | - | Avusturya XIII | |||
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | St. Pölten II | - | Gloggnitz | |||
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Admira Dornbirn | - | Lochau | |||
27/04/2024 17:00 | - | Nenzing | - | Göfis | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Echichens | - | Martigny Sports | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Old Boys | - | Tavannes / Tramelan | |||
27/04/2024 17:00 | - | Dornach | - | Erguël | |||
27/04/2024 17:00 | - | Bubendorf | - | Bosporus | |||
27/04/2024 17:00 | - | Liestal | - | Pratteln | |||
27/04/2024 17:00 | - | Muri-Gümligen | - | Ueberstorf | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Zug | - | Gambarogno - Contone | |||
27/04/2024 17:00 | - | Red Star Zürich | - | Goldau | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Frauenfeld | - | Rapperswil-Jona II | |||
27/04/2024 17:00 | - | SV Schaffhausen | - | Wil II | |||
27/04/2024 17:00 | - | Adliswil | - | Bazenheid | |||
27/04/2024 17:00 | - | Tägerwilen | - | Dardania St. Gallen | |||
İngiltere - Non League Premier - Southern South ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Beaconsfield Town | - | Plymouth Parkway | |||
27/04/2024 17:00 | - | Bracknell Town | - | Hayes & Yeading United | |||
27/04/2024 17:00 | - | Didcot Town | - | Hendon | |||
27/04/2024 17:00 | - | Dorchester Town | - | AFC Totton | |||
27/04/2024 17:00 | - | Gosport Borough | - | Chesham United | |||
27/04/2024 17:00 | - | Hungerford Town | - | Basingstoke Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Merthyr Town | - | Harrow Borough | |||
27/04/2024 17:00 | - | Salisbury | - | Hanwell Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Swindon Supermarine | - | Winchester City | |||
27/04/2024 17:00 | - | Tiverton Town | - | Sholing | |||
27/04/2024 17:00 | - | Walton & Hersham | - | Poole Town | |||
İngiltere - Non League Premier - Southern Central ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Berkhamsted | - | Halesowen Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Bromsgrove Sporting | - | Barwell | |||
27/04/2024 17:00 | - | Coalville Town | - | AFC Telford United | |||
27/04/2024 17:00 | - | Hitchin Town | - | Stourbridge | |||
27/04/2024 17:00 | - | Leamington | - | AFC Sudbury | |||
27/04/2024 17:00 | - | Long Eaton United | - | Leiston | |||
27/04/2024 17:00 | - | Mickleover Sports | - | Stamford | |||
27/04/2024 17:00 | - | Redditch United | - | Needham Market | |||
27/04/2024 17:00 | - | Royston Town | - | Stratford Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | St Ives Town | - | Alvechurch | |||
İngiltere - Non League Premier - Northern ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Ashton United | - | Marine | |||
27/04/2024 17:00 | - | Atherton Collieries | - | Worksop Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Basford United | - | Bamber Bridge | |||
27/04/2024 17:00 | - | United of Manchester | - | Lancaster City | |||
27/04/2024 17:00 | - | Gainsborough Trinity | - | Radcliffe | |||
27/04/2024 17:00 | - | Matlock Town | - | Bradford (Park Avenue) | |||
27/04/2024 17:00 | - | Morpeth Town | - | Stafford Rangers | |||
27/04/2024 17:00 | - | Rylands | - | Ilkeston Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Whitby Town | - | Macclesfield | |||
27/04/2024 17:00 | - | Workington | - | Guiseley AFC | |||
İngiltere - Non League Premier - Isthmian ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Billericay Town | - | Margate | |||
27/04/2024 17:00 | - | Bognor Regis Town | - | Folkestone Invicta | |||
27/04/2024 17:00 | - | Canvey Island | - | Hastings United | |||
27/04/2024 17:00 | - | Dulwich Hamlet | - | Cray Wanderers | |||
27/04/2024 17:00 | - | Enfield Town | - | Chatham Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Haringey Borough | - | Lewes | |||
27/04/2024 17:00 | - | Hashtag United | - | Cheshunt | |||
27/04/2024 17:00 | - | AFC Hornchurch | - | Kingstonian | |||
27/04/2024 17:00 | - | Horsham | - | Concord Rangers | |||
27/04/2024 17:00 | - | Whitehawk | - | Potters Bar Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Wingate & Finchley | - | Carshalton Athletic | |||
İngiltere - Non League Div One - Isthmian North ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Basildon United | - | Heybridge Swifts | |||
27/04/2024 17:00 | - | Brightlingsea Regent | - | Gorleston | |||
27/04/2024 17:00 | - | Enfield 1893 | - | Stowmarket Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Felixstowe & Walton Utd | - | New Salamis | |||
27/04/2024 17:00 | - | Grays Athletic | - | Ipswich Wanderers | |||
27/04/2024 17:00 | - | Lowestoft Town | - | Brentwood Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Maldon & Tiptree | - | Witham Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Redbridge | - | Bury Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Wroxham | - | Bowers & Pitsea | |||
İngiltere - Non League Div One - Southern Central ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | AFC Dunstable | - | Barton Rovers | |||
27/04/2024 17:00 | - | Aylesbury United | - | Biggleswade | |||
27/04/2024 17:00 | - | Bedford Town | - | North Leigh | |||
27/04/2024 17:00 | - | Biggleswade Town | - | Ware | |||
27/04/2024 17:00 | - | Cirencester Town | - | Welwyn Garden City | |||
27/04/2024 17:00 | - | Hadley | - | AFC Kempston Rovers | |||
27/04/2024 17:00 | - | Kidlington | - | Hertford Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Stotfold | - | Leighton Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Waltham Abbey | - | Thame United | |||
İngiltere - Non League Div One - Southern South ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Bideford | - | Bemerton Heath Harleq. | |||
27/04/2024 17:00 | - | Cribbs | - | Larkhall Athletic | |||
27/04/2024 17:00 | - | Frome Town | - | Bristol Manor Farm | |||
27/04/2024 17:00 | - | Melksham Town | - | Wimborne Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Mousehole | - | Bishop's Cleeve | |||
27/04/2024 17:00 | - | Paulton Rovers | - | Evesham United | |||
27/04/2024 17:00 | - | Tavistock | - | Yate Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Westbury United | - | Bashley | |||
27/04/2024 17:00 | - | Willand Rovers | - | Malvern Town | |||
İngiltere - Non League Div One - Isthmian South East ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Ashford United | - | Broadbridge Heath | |||
27/04/2024 17:00 | - | Burgess Hill Town | - | Beckenham Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | East Grinstead Town | - | Sheppey United | |||
27/04/2024 17:00 | - | Erith & Belvedere | - | Merstham | |||
27/04/2024 17:00 | - | Herne Bay | - | Chichester City | |||
27/04/2024 17:00 | - | Horndean | - | Cray Valley PM | |||
27/04/2024 17:00 | - | Hythe Town | - | Lancing | |||
27/04/2024 17:00 | - | Ramsgate | - | Three Bridges | |||
27/04/2024 17:00 | - | Sevenoaks Town | - | Phoenix Sports | |||
27/04/2024 17:00 | - | Sittingbourne | - | Littlehampton Town | |||
İngiltere - Non League Div One - Northern West ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | 1874 Northwich | - | Runcorn Linnets | |||
27/04/2024 17:00 | - | City of Liverpool | - | Witton Albion | |||
27/04/2024 17:00 | - | Hanley Town | - | Vauxhall Motors | |||
27/04/2024 17:00 | - | Hednesford Town | - | Bootle | |||
27/04/2024 17:00 | - | Leek Town | - | Clitheroe | |||
27/04/2024 17:00 | - | Mossley | - | Avro | |||
27/04/2024 17:00 | - | Newcastle Town | - | Chasetown | |||
27/04/2024 17:00 | - | Stalybridge Celtic | - | Kidsgrove Athletic | |||
27/04/2024 17:00 | - | Trafford | - | Prescot Cables | |||
27/04/2024 17:00 | - | Widnes | - | Nantwich Town | |||
İngiltere - Non League Div One - Northern Midlands ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Anstey Nomads | - | Sutton Coldfield Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Bedworth United | - | Quorn | |||
27/04/2024 17:00 | - | Boldmere St. Michaels | - | Rugby Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Corby Town | - | Gresley | |||
27/04/2024 17:00 | - | Harborough Town | - | Loughborough Dynamo | |||
27/04/2024 17:00 | - | Leicester Road | - | Coventry Sphinx | |||
27/04/2024 17:00 | - | Lye Town | - | Cambridge City | |||
27/04/2024 17:00 | - | Shepshed Dynamo | - | Sporting Khalsa | |||
27/04/2024 17:00 | - | Spalding United | - | Coleshill Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Walsall Wood | - | AFC Rushden & Diamonds | |||
İngiltere - Non League Div One - Northern East ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Ashington AFC | - | North Ferriby | |||
27/04/2024 17:00 | - | Belper Town | - | Stockton Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Brighouse Town | - | Carlton Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Consett | - | Bridlington Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Grimsby Borough | - | Liversedge | |||
27/04/2024 17:00 | - | Newton Aycliffe | - | Pontefract Collieries | |||
27/04/2024 17:00 | - | Ossett United | - | Cleethorpes Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Sheffield | - | Hebburn Town | |||
27/04/2024 17:00 | - | Stocksbridge Park Steels | - | Dunston UTS | |||
27/04/2024 17:00 | - | Winterton Rangers | - | Grantham Town | |||
İngiltere - Non League Div One - Isthmian South Central ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Chertsey Town | - | Badshot Lea | |||
27/04/2024 17:00 | - | Leatherhead | - | Hartley Wintney | |||
27/04/2024 17:00 | - | Marlow | - | Hanworth Villa | |||
27/04/2024 17:00 | - | Metropolitan Police | - | Ashford Town (Middlesex) | |||
27/04/2024 17:00 | - | Northwood | - | Ascot United | |||
27/04/2024 17:00 | - | Raynes Park Vale | - | Guernsey | |||
27/04/2024 17:00 | - | Southall | - | Chipstead | |||
27/04/2024 17:00 | - | Thatcham Town | - | Sutton Common Rovers | |||
27/04/2024 17:00 | - | Westfield (Surrey) | - | Corinthian-Casuals | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Osasuna II | - | Real Unión | |||
27/04/2024 17:00 | - | Ponferradina | - | Barcelona B | |||
27/04/2024 17:00 | - | Unionistas de Salamanca | - | Sabadell | |||
Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Energie Cottbus | - | Lokomotive Leipzig | |||
Almanya - Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Arminia Ludwigshafen | - | Alemannia Waldalgesheim | |||
Almanya - Oberliga - Niedersachsen ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Eintracht Celle | - | Arminia Hannover | |||
Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Vahr-Blockdiek | - | Komet Arsten | |||
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Dunav Ruse | - | Dobrudzha | |||
27/04/2024 17:00 | - | Maritsa Plovdiv | - | Strumska Slava | |||
27/04/2024 17:00 | - | Belasitsa | - | Chernomorets Balchik | |||
27/04/2024 17:00 | - | Bdin | - | Litex | |||
27/04/2024 17:00 | - | Chernomorets 1919 Burgas | - | Ludogorets II | |||
27/04/2024 17:00 | - | Yantra 2019 | - | Spartak Pleven | |||
27/04/2024 17:00 | - | Sportist Svoge | - | CSKA 1948 Sofia II | |||
- Premyer Liqa ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Sabah FA | - | Səbail | |||
İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Sevilla W | - | Levante W | |||
Fransa - National 3 - Group G ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Lens II | - | Vimy | |||
Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Jošanica | - | Loznica | |||
27/04/2024 17:00 | - | Budučnost Krušik | - | Borac Cacak | |||
27/04/2024 17:00 | - | Mladi Radnik | - | Omladinac Zablaće | |||
27/04/2024 17:00 | - | Sloga Požega | - | Takovo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Polvorín | - | Celta de Vigo III | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Girona II | - | Olot | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Beti Kozkor | - | Lerinés | |||
27/04/2024 17:00 | - | Burladés | - | Bidezarra | |||
Makedonya - Second League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Ohrid | - | Sasa | |||
27/04/2024 17:00 | - | Novaci | - | Detonit Plachkovica | |||
27/04/2024 17:00 | - | Belasica | - | Kozuv Gevgelija | |||
27/04/2024 17:00 | - | Osogovo | - | Karaorman | |||
27/04/2024 17:00 | - | Pobeda | - | Vardar Negotino | |||
27/04/2024 17:00 | - | Bashkimi Kumanovo | - | Skopje | |||
27/04/2024 17:00 | - | Teteks | - | Aresimi | |||
27/04/2024 17:00 | - | Besa Dobërdoll | - | Pelister | |||
Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Hodonín | - | Slovan Rosice | |||
27/04/2024 17:00 | - | Frýdek-Místek | - | Zlín II | |||
27/04/2024 17:00 | - | Uherský Brod | - | Hranice | |||
27/04/2024 17:00 | - | Frýdlant | - | Hlučín | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Šternberk | - | Tatran Všechovice | |||
27/04/2024 17:00 | - | Viktorie Přerov | - | Kostelec na Hané | |||
27/04/2024 17:00 | - | Skaštice | - | Bzenec | |||
27/04/2024 17:00 | - | Nové Sady | - | Vsetín | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Jeseník | - | Unie Hlubina | |||
27/04/2024 17:00 | - | Vítkovice | - | Řepiště | |||
Nijerya - NPFL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Doma United | - | Kwara United | |||
Birleşik Arap Emirlikleri - Division 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Dubai United | - | Al-Dhafra | |||
Norveç - 1. Division ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Sandnes ULF | - | Levanger | |||
27/04/2024 17:00 | - | Aalesund | - | Raufoss | |||
27/04/2024 17:00 | - | Asane | - | Stabaek | |||
27/04/2024 17:00 | - | Kongsvinger | - | Start | |||
27/04/2024 17:00 | - | Moss | - | Egersund | |||
27/04/2024 17:00 | - | Bryne | - | Sogndal | |||
İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Keflavík W | - | Stjarnan W | |||
27/04/2024 17:00 | - | Thróttur Reykjavík W | - | Valur W | |||
İsveç - Elitettan ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Uppsala W | - | Kalmar W | |||
Norveç - 3. Division - Girone 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Spjelkavik | - | Skjetten | |||
Angola - Girabola ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Recreativo do Libolo | - | Sagrada Esperança | |||
27/04/2024 17:00 | - | CD Lunda-Sul | - | Petro de Luanda | |||
Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | MEAP Nisou | - | PAEEK | |||
27/04/2024 17:00 | - | Digenis Morphou | - | Akritas | |||
27/04/2024 17:00 | - | Olympiakos | - | Peyia | |||
27/04/2024 17:00 | - | Enosis | - | ASIL Lysi | |||
Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Vihar Slavyanovo | - | Yantra Polski Trambesh | |||
27/04/2024 17:00 | - | Lokomotiv Mezdra | - | Drenovets | |||
27/04/2024 17:00 | - | Juventus Malchika | - | Akademik Svishtov | |||
27/04/2024 17:00 | - | OFK Levski | - | Sevlievo | |||
27/04/2024 17:00 | - | Lokomotiv G. Oryahovitsa | - | Boruna Tsareva livada | |||
27/04/2024 17:00 | - | Etar VT II | - | Botev Vratsa II | |||
Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Kuressaare | - | Flora Tallinn | |||
Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | FC Lahti | - | KuPS | |||
İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Kungsängen | - | Järfälla | |||
İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Haninge | - | Huddinge | |||
Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Spartak Varna II | - | Fratria | |||
Portekiz - Liga 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Fafe | - | Trofense | |||
Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Levski Karlovo | - | Beroe II | |||
27/04/2024 17:00 | - | Asenovets | - | Rodopa Smolyan | |||
27/04/2024 17:00 | - | Gigant Saedinenie | - | Botev Plovdiv II | |||
27/04/2024 17:00 | - | Sekirovo | - | Atletik Kuklen | |||
27/04/2024 17:00 | - | FK Sliven | - | Karnobat | |||
27/04/2024 17:00 | - | Dimitrovgrad | - | Rozova dolina | |||
Portekiz - Júniores U19 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Pacos Ferreira U19 | - | Lusitania FC U19 | |||
Tunus - Ligue 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Stade Tunisien | - | US Monastirienne | |||
Faroe Adaları - 1. Deild ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | NSÍ II | - | AB | |||
27/04/2024 17:00 | - | B71 | - | Hoyvík | |||
Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | TP-47 | - | OTP | |||
Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | PEPO | - | NJS | |||
Kazakistan - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Kaisar | - | Kairat Almaty | |||
Mısır - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Baladiyyat Al Mehalla | - | Masr | |||
Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Gremio W | - | Kindermann W | |||
Kongo - Ligue 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Vegas | - | Kondzo | |||
Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Chertanovo | - | Rostov | |||
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Zulte-Waregem W | - | White Star Woluwe W | |||
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | KV Mechelen | - | OH Leuven | |||
Bosna Hersek - Premijer Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | GOŠK Gabela | - | Zeljeznicar Sarajevo | |||
Rusya - Second League - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Dinamo Barnaul | - | Nizhny Novgorod II | |||
Romanya - Liga III - Serie 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Crişul Sântandrei | - | Sighetu Marmaţiei | |||
27/04/2024 17:00 | - | CSM Satu Mare | - | SCM Zalău | |||
Romanya - Liga III - Serie 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Industria Galda de Jos | - | Unirea Alba Iulia | |||
27/04/2024 17:00 | - | Unirea Ungheni | - | Universitatea Alba Iulia | |||
Romanya - Liga III - Serie 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Oltul Curtişoara | - | Sporting Roşiori | |||
27/04/2024 17:00 | - | Petrolul Potcoava | - | Flacăra Horezu | |||
Romanya - Liga III - Serie 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Gloria Lunca Teuz Cermei | - | Șoimii Lipova | |||
27/04/2024 17:00 | - | Socodor | - | Progresul Pecica | |||
27/04/2024 17:00 | - | Peciu Nou | - | Phoenix Buziaș | |||
27/04/2024 17:00 | - | FC Politehnica Timisoara | - | Bihor Oradea | |||
Romanya - Liga III - Serie 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Voinţa Lupac | - | Turceni | |||
27/04/2024 17:00 | - | Filiaşi | - | Ghiroda şi Giarmata Vii | |||
Romanya - Liga III - Serie 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Stiinta Miroslava | - | FC Bacau | |||
27/04/2024 17:00 | - | CSM Bacău | - | Bucovina Rădăuţi | |||
27/04/2024 17:00 | - | Rapid Brodoc | - | Şomuz Fălticeni | |||
Romanya - Liga III - Serie 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Hamangia Baia | - | Viitorul Şuţeşti | |||
27/04/2024 17:00 | - | Voința Limpeziș | - | Braila | |||
27/04/2024 17:00 | - | Viitorul Ianca | - | Râmnicu Sărat | |||
27/04/2024 17:00 | - | Sporting Lieşti | - | Unirea Braniştea | |||
27/04/2024 17:00 | - | Focşani | - | Metalul Buzău | |||
Romanya - Liga III - Serie 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Axiopolis | - | Voluntari II | |||
27/04/2024 17:00 | - | Progresul Fundulea | - | Recolta Gheorghe Doja | |||
27/04/2024 17:00 | - | Agricola Borcea | - | LPS HD Clinceni | |||
Romanya - Liga III - Serie 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Plopeni | - | Păuleşti | |||
27/04/2024 17:00 | - | Tricolorul Breaza | - | Pucioasa | |||
27/04/2024 17:00 | - | Blejoi | - | Dunărea 2020 Giurgiu | |||
Romanya - Liga III - Serie 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Viitorul Curiţa | - | Târgu Secuiesc | |||
27/04/2024 17:00 | - | Ciucaş Tărlungeni | - | Odorheiu Secuiesc | |||
27/04/2024 17:00 | - | Olimpic Zărneşti | - | Muscelul Câmpulung Elite | |||
Romanya - Liga III - Serie 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | ACS Mediaş 2022 | - | Gloria Bistriţa | |||
Kırgızistan - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Muras United | - | Talant | |||
Slovakya - I Liga - Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Trenčín W | - | Žilina W | |||
İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Maccabi Bnei Raina | - | Maccabi Tel Aviv | |||
İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | FBK Karlstad | - | Karlberg | |||
27/04/2024 17:00 | - | Hammarby Talang | - | Friska Viljor | |||
27/04/2024 17:00 | - | Vasalund | - | IF Karlstad | |||
İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Olympic | - | Norrby IF | |||
27/04/2024 17:00 | - | Jonkopings Sodra | - | Rosengård | |||
27/04/2024 17:00 | - | Ariana | - | Oskarshamns AIK | |||
Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Pardubice W | - | Baník Ostrava W | |||
Finlandiya - Ykkönen ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Atlantis | - | Rops | |||
Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Radnik Surdulica | - | Novi Pazar | |||
Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Radnički Sr. Mitrovica | - | Macva | |||
27/04/2024 17:00 | - | Grafičar | - | Semendrija 1924 | |||
27/04/2024 17:00 | - | Tekstilac Odžaci | - | OFK Beograd | |||
27/04/2024 17:00 | - | Jedinstvo Ub | - | Indjija | |||
İsviçre - AXA Women’s Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Luzern W | - | Zürich W | |||
Tunus - Ligue 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | US Ben Guerdane | - | EGS Gafsa | |||
27/04/2024 17:00 | - | ES Metlaoui | - | CA Bizertin | |||
İskoçya - Premiership ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Kilmarnock | - | Heart OF Midlothian | |||
27/04/2024 17:00 | - | Aberdeen | - | Motherwell | |||
27/04/2024 17:00 | - | Livingston | - | Ross County | |||
27/04/2024 17:00 | - | ST Johnstone | - | Hibernian | |||
Cezayir - Ligue 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | HB Chelghoum Laïd | - | MSP Batna | |||
27/04/2024 17:00 | - | Oued Akbou | - | Usm El Harrach | |||
27/04/2024 17:00 | - | CA Batna | - | AS AIN Mlila | |||
27/04/2024 17:00 | - | E Sour El-Ghozlane | - | IB Khémis El Khechna | |||
27/04/2024 17:00 | - | JS Bordj Ménaïel | - | MO Constantine | |||
27/04/2024 17:00 | - | Oued Magrane | - | El Eulma | |||
27/04/2024 17:00 | - | USM Annaba | - | Teleghma | |||
27/04/2024 17:00 | - | Khroub | - | RB Ouargla | |||
27/04/2024 17:00 | - | RC Arba | - | Koléa | |||
27/04/2024 17:00 | - | CR Méchria | - | Hussein Dey | |||
27/04/2024 17:00 | - | RC Kouba | - | Tiaret | |||
27/04/2024 17:00 | - | Wa Boufarik | - | SKAF Khémis Mélina | |||
27/04/2024 17:00 | - | Oued Sly | - | WA Mostaganem | |||
27/04/2024 17:00 | - | GC Mascara | - | Ghir Abadla | |||
27/04/2024 17:00 | - | ASM Oran | - | Témouchent | |||
27/04/2024 17:00 | - | Mostaganem | - | Olympique Medea | |||
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Patro Eisden | - | Deinze | |||
- ( ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | East Kilbride | - | Buckie Thistle | |||
Paraguay - Division Intermedia ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | 12 de Junio VH | - | Club Sp. San Lorenzo | |||
27/04/2024 17:00 | - | Pastoreo | - | Atlético Colegiales | |||
Tunus - Ligue 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | M'saken | - | Radès | |||
27/04/2024 17:00 | - | CS Chebba | - | EO Sidi Bouzid | |||
27/04/2024 17:00 | - | AS Gabes | - | Stade Gabesien | |||
27/04/2024 17:00 | - | ES Zarzis | - | Kerkennah | |||
27/04/2024 17:00 | - | EM Mahdia | - | Moknine | |||
- ( ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Scunthorpe | - | Boston United | |||
- ( ) | |||||||
27/04/2024 17:00 | - | Chelmsford City | - | Braintree | |||
Birleşik Arap Emirlikleri - Pro League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:05 | - | Ajman | - | Khorfakkan | |||
27/04/2024 17:05 | - | Sharjah FC | - | Al Bataeh | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:15 | - | Almeria | - | Getafe | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:15 | - | Leganes | - | Zaragoza | |||
27/04/2024 17:15 | - | Burgos | - | Amorebieta | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:15 | - | Cittadella | - | Feralpisalo | |||
27/04/2024 17:15 | - | Cosenza | - | Bari | |||
27/04/2024 17:15 | - | Palermo | - | Reggiana | |||
27/04/2024 17:15 | - | Sampdoria | - | Como | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:15 | - | Mercadal | - | Llosetense | |||
Malta - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:15 | - | Hibernians | - | Marsaxlokk | |||
Belçika - Super League Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:15 | - | Club Brugge W | - | OH Leuven W | |||
- ( ) | |||||||
27/04/2024 17:15 | - | Al Mesaimeer | - | Al Waab | |||
Kongo Demokratik Cumhuriyeti - Ligue 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Motema Pembe | - | Céleste | |||
Kuveyt - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Al Fahaheel | - | Al Arabi | |||
Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Spišská Nová Ves | - | Dolný Kubín | |||
27/04/2024 17:30 | - | Tatran Prešov | - | Slavoj Trebišov | |||
27/04/2024 17:30 | - | Komárno | - | Púchov | |||
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Chełmianka Chełm | - | Karpaty Krosno | |||
Almanya - 3. Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Verl | - | Waldhof Mannheim | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Taverne | - | Winterthur II | |||
Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | St. Pölten W | - | Sturm Graz W | |||
Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Casa Pia | - | Chaves | |||
27/04/2024 17:30 | - | Vizela | - | Rio Ave | |||
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | St. Peter | - | Schrems | |||
Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Wels | - | Mondsee | |||
27/04/2024 17:30 | - | Wohnbau Dietach | - | Union Perg | |||
27/04/2024 17:30 | - | Bad Schallerbach | - | Ostermiething | |||
27/04/2024 17:30 | - | Friedburg / Pöndorf | - | St. Martin i.M. | |||
Portekiz - Segunda Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Leixoes | - | Vilaverdense | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Uster | - | Thalwil | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Celta de Vigo II | - | SD Logroñés | |||
Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Galanta | - | Podkonice | |||
27/04/2024 17:30 | - | Baník Lehota p.Vtáčnikom | - | Fomat Martin | |||
27/04/2024 17:30 | - | Dubnica | - | Hamsik Academy | |||
27/04/2024 17:30 | - | Lokomotíva Zvolen | - | Jednota Bánová | |||
27/04/2024 17:30 | - | Malacky | - | Častkovce | |||
Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Novohrad Lučenec | - | Baník Kalinovo | |||
27/04/2024 17:30 | - | Lipany | - | Partizán Bardejov | |||
27/04/2024 17:30 | - | Stará Ľubovňa | - | Svidník | |||
27/04/2024 17:30 | - | Vranov nad Topľou | - | MSK Tesla Stropkov | |||
27/04/2024 17:30 | - | Oravské Veselé | - | Slávia TU Košice | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Touring | - | Pasaia KE | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Binissalem | - | Sóller | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Beti Onak | - | Cantolagua | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Belchite 97 | - | CDJ Tamarite | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Montecasillas | - | Lorca Deportiva | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | La Calzada | - | Arnedo | |||
Hırvatistan - Third NL - Istok ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Cres | - | Medulin | |||
Bosna Hersek - 1st League - RS ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Famos Vojkovići | - | Velež Nevesinje | |||
27/04/2024 17:30 | - | BSK Banja Luka | - | FK Romanija Pale | |||
27/04/2024 17:30 | - | Laktaši | - | Rudar Prijedor | |||
27/04/2024 17:30 | - | Leotar | - | Slavija | |||
27/04/2024 17:30 | - | Drina Zvornik | - | Modriča | |||
27/04/2024 17:30 | - | Borac Kozarska Dubica | - | Kozara Gradiška | |||
27/04/2024 17:30 | - | Sloboda Mrkonjić Grad | - | Željezničar Banja Luka | |||
Angola - Girabola ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Interclube | - | União de Malanje | |||
İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Gottne | - | IFK Östersund | |||
Romanya - Liga I ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | U Craiova 1948 | - | Universitatea Cluj | |||
Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | FC Energetik-Bgu Minsk | - | Belshina | |||
İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Hapoel Katamon | - | Hapoel Hadera | |||
Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | RAD | - | Prva Iskra | |||
Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Zeleznicar Inđija | - | FK Becej | |||
27/04/2024 17:30 | - | 1. Maj Ruma | - | Jedinstvo Stara Pazova | |||
27/04/2024 17:30 | - | Radnički Zrenjanin | - | Hajduk 1912 Kula | |||
27/04/2024 17:30 | - | Backa | - | Naftagas | |||
Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:30 | - | Djerdap Kladovo | - | Meševo | |||
27/04/2024 17:30 | - | Radnički Svilajnac | - | Jedinstvo Kruševac | |||
27/04/2024 17:30 | - | Sinđelić | - | FK Trayal | |||
27/04/2024 17:30 | - | Dunav Prahovo | - | Vlasina | |||
27/04/2024 17:30 | - | Jagodina | - | Radnicki Pirot | |||
27/04/2024 17:30 | - | Pčinja Trgovište | - | Timočanin | |||
Norveç - Toppserien ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 17:45 | - | Vålerenga W | - | Lyn W | |||
Cezayir - Ligue 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | ASO Chlef | - | NC Magra | |||
27/04/2024 18:00 | - | Ben Aknoun | - | JS Kabylie | |||
Irak - Iraqi League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Naft Al-Janoob | - | Al Najaf | |||
Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | NK Varazdin | - | Dinamo Zagreb | |||
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Kalisz | - | Olimpia Elbląg | |||
27/04/2024 18:00 | - | Wisła Puławy | - | SKRA Częstochowa | |||
27/04/2024 18:00 | - | Jastrzębie | - | Zagłębie Lubin II | |||
Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Táborsko | - | Líšeň | |||
27/04/2024 18:00 | - | Vlašim | - | Hanácká | |||
Macaristan - NB I ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Diosgyori VTK | - | Kecskeméti TE | |||
Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Fužinar | - | Triglav | |||
27/04/2024 18:00 | - | Dravinja | - | Brinje-Grosuplje | |||
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Silz / Mötz | - | Pinzgau Saalfelden | |||
27/04/2024 18:00 | - | Hohenems | - | Rheindorf Altach II | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Étoile Carouge | - | Luzern II | |||
Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Broń Radom | - | Pilica Białobrzegi | |||
27/04/2024 18:00 | - | Bełchatów | - | Victoria Sulejówek | |||
Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Gwarek Tarnowskie Góry | - | Śląsk Wrocław II | |||
27/04/2024 18:00 | - | Unia Turza Śląska | - | Rekord Bielsko-Biała | |||
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Unia Tarnow | - | Wieczysta Kraków | |||
27/04/2024 18:00 | - | Orlęta Radzyń Podlaski | - | Świdniczanka Świdnik | |||
27/04/2024 18:00 | - | Avia Świdnik | - | Star Starachowice | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Meyrin | - | Yverdon Sport II | |||
27/04/2024 18:00 | - | Grand-Saconnex | - | Lausanne Sport II | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Muttenz | - | Schötz | |||
27/04/2024 18:00 | - | Rotkreuz | - | FC Wohlen | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Mendrisio | - | Linth | |||
Ermenistan - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Shirak | - | Artsakh | |||
Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Ruh Lviv | - | Veres Rivne | |||
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Klingenbach | - | Schattendorf | |||
27/04/2024 18:00 | - | Pinkafeld | - | Deutschkreutz | |||
Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Alberschwende | - | Hard | |||
27/04/2024 18:00 | - | Höchst | - | FC Egg | |||
Bosna Hersek - 1st League - FBiH ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Tomislav | - | Rudar Kakanj | |||
27/04/2024 18:00 | - | Goražde | - | Vis Kosova | |||
27/04/2024 18:00 | - | Mladost Doboj Kakanj | - | Sloboda Tuzla | |||
27/04/2024 18:00 | - | Zvijezda Gradačac | - | Gradina | |||
27/04/2024 18:00 | - | Radnik Hadžići | - | Jedinstvo Bihać | |||
Suudi Arabistan - Pro League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Al Akhdoud | - | Abha | |||
27/04/2024 18:00 | - | Al-Raed | - | Al-Ettifaq | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | UGS | - | Collex-Bossy | |||
27/04/2024 18:00 | - | La Tour / Le Pâquier | - | Veyrier Sports | |||
Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | VfB Oldenburg | - | SSV Jeddeloh | |||
Almanya - Oberliga - Bayern Nord ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Eltersdorf | - | Neudrossenfeld | |||
27/04/2024 18:00 | - | Ammerthal | - | Würzburger FV | |||
Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Reims II | - | Nancy II | |||
27/04/2024 18:00 | - | Strasbourg Koenigshoffen | - | Strasbourg II | |||
Fransa - National 3 - Group G ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Croix Football IC | - | Chantilly | |||
Gana - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Aduana Stars | - | Karela | |||
27/04/2024 18:00 | - | Samartex | - | Great Olympics | |||
27/04/2024 18:00 | - | Bechem United | - | Heart of Lions | |||
27/04/2024 18:00 | - | Nations | - | Bibiani Gold Stars | |||
27/04/2024 18:00 | - | Medeama | - | Asante Kotoko | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Escobedo | - | Tropezón | |||
27/04/2024 18:00 | - | Colindres | - | Atlético Albericia | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Anaitasuna | - | Deusto | |||
27/04/2024 18:00 | - | Aurrerá Ondarroa | - | Deportivo Alavés III | |||
27/04/2024 18:00 | - | Basconia | - | Añorga | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Tona | - | Prat | |||
27/04/2024 18:00 | - | Vilafranca | - | L'Hospitalet | |||
27/04/2024 18:00 | - | Pobla Mafumet | - | San Cristóbal | |||
27/04/2024 18:00 | - | L'Escala | - | Mollerussa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Torrellano | - | Jove Español | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Cristo Atlético | - | Burgos Promesas | |||
27/04/2024 18:00 | - | Cultural Leonesa II | - | Palencia CF | |||
27/04/2024 18:00 | - | Real Ávila | - | Ponferradina II | |||
27/04/2024 18:00 | - | Bembibre | - | UD Santa Marta | |||
27/04/2024 18:00 | - | Becerril Campos | - | Mirandés II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Poblense | - | Portmany | |||
27/04/2024 18:00 | - | Constància | - | Alaior | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Avance Ezcabarte | - | Cirbonero | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Villacañas | - | Calvo Sotelo | |||
Tanzanya - Ligi kuu Bara ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Young Africans | - | Coastal Union | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Cieza | - | Algar | |||
27/04/2024 18:00 | - | Racing Murcia | - | Unión Molinense | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Oyonesa | - | Haro Deportivo | |||
27/04/2024 18:00 | - | Comillas | - | Varea | |||
27/04/2024 18:00 | - | Berceo | - | Racing Rioja | |||
Hırvatistan - Second NL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Opatija | - | Grobničan Čavle | |||
27/04/2024 18:00 | - | Mladost Ždralovi | - | Dugo Selo | |||
27/04/2024 18:00 | - | Križevci | - | Trnje | |||
27/04/2024 18:00 | - | Marsonia | - | Krk | |||
27/04/2024 18:00 | - | Belišće | - | Hrvace | |||
27/04/2024 18:00 | - | Jadran Poreč | - | Bjelovar | |||
Hırvatistan - Third NL - Jug ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Zagora | - | HNK Zadar | |||
27/04/2024 18:00 | - | Hrvatski vitez | - | Omiš | |||
27/04/2024 18:00 | - | GOŠK Dubrovnik | - | HNK Hajduk Split II | |||
27/04/2024 18:00 | - | Zmaj Makarska | - | Vodice | |||
27/04/2024 18:00 | - | Junak | - | Kamen Ivanbegovina | |||
27/04/2024 18:00 | - | GOŠK Kaštel Gomilica | - | Sloga Mravince | |||
Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | FSC Hochegger Dächer | - | Kalsdorf | |||
Nijerya - NPFL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Bendel Insurance | - | Heartland | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Dobrovice | - | Ústí nad Orlicí | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Český Brod | - | Újezd Praha 4 | |||
Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Doubravka | - | Spartak Soběslav | |||
27/04/2024 18:00 | - | Otava Katovice | - | Petřín Plzeň | |||
27/04/2024 18:00 | - | Klatovy | - | Příbram II | |||
Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Jiskra Domažlice | - | Bohemians 1905 II | |||
Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Ústí nad Labem | - | Slovan Velvary | |||
27/04/2024 18:00 | - | Sokol Živanice | - | Arsenal Česká Lípa | |||
Hırvatistan - Third NL - Istok ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Pomorac | - | Naprijed Hreljin | |||
27/04/2024 18:00 | - | Crikvenica | - | Buje | |||
27/04/2024 18:00 | - | Pazinka | - | Kraljevica | |||
27/04/2024 18:00 | - | Uljanik | - | Rudar Labin | |||
27/04/2024 18:00 | - | Nehaj | - | Halubjan Viškovo | |||
27/04/2024 18:00 | - | Rovinj | - | Vinodol | |||
İsveç - Elitettan ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Mallbacken W | - | Alingsås W | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Juarez U23 | - | Club León U23 | |||
27/04/2024 18:00 | - | Tigres UANL U23 | - | Club Tijuana U23 | |||
27/04/2024 18:00 | - | Toluca U23 | - | Cruz Azul U23 | |||
27/04/2024 18:00 | - | Atlas U23 | - | Guadalajara U23 | |||
Angola - Girabola ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Desportivo Huíla | - | Onze Bravos | |||
Moldovya - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Milsami Orhei | - | CSF Bălți | |||
Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Saburtalo | - | Torpedo Kutaisi | |||
Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Lokomotivi Tbilisi | - | Gareji | |||
İsveç - Superettan ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Orgryte IS | - | Osters IF | |||
İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Qviding FIF | - | Jonsered | |||
Hırvatistan - Third NL - Sjever ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Polet | - | Varteks Varaždin | |||
27/04/2024 18:00 | - | Medjimurje Cakovec | - | Dinamo Domašinec | |||
27/04/2024 18:00 | - | Graničar Kotoriba | - | Virovitica | |||
27/04/2024 18:00 | - | Rudar Mursko Središće | - | Pitomača | |||
27/04/2024 18:00 | - | Podravina Ludbreg | - | Koprivnica | |||
Benin - Championnat National ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Bani Gansè | - | AS Cotonou | |||
27/04/2024 18:00 | - | Dragons | - | Dadjè | |||
27/04/2024 18:00 | - | Dynamo Abomey | - | Ayema | |||
27/04/2024 18:00 | - | Requins | - | Damissa | |||
Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Sozopol | - | Sayana Haskovo | |||
27/04/2024 18:00 | - | Lokomotiv Plovdiv II | - | Zagorets | |||
Portekiz - Júniores U19 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Sporting CP U19 | - | Porto U19 | |||
27/04/2024 18:00 | - | Famalicão U19 | - | SC Farense U19 | |||
27/04/2024 18:00 | - | Academico Viseu U19 | - | Vitoria Guimaraes U19 | |||
27/04/2024 18:00 | - | Boavista U19 | - | Chaves U19 | |||
27/04/2024 18:00 | - | Rio Ave U19 | - | Vizela U19 | |||
27/04/2024 18:00 | - | Torreense U19 | - | Estoril U19 | |||
27/04/2024 18:00 | - | Beira Mar U19 | - | Belenenses U19 | |||
27/04/2024 18:00 | - | Alverca U19 | - | Vitoria Setubal U19 | |||
Faroe Adaları - 1. Deild ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | HB II | - | KÍ II | |||
Benin - Championnat National ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Réal Sport | - | Dynamique Djougou | |||
27/04/2024 18:00 | - | Soleil | - | Buffles | |||
27/04/2024 18:00 | - | Tonnerre | - | Panthères | |||
27/04/2024 18:00 | - | Police | - | JAK | |||
27/04/2024 18:00 | - | UPI-ONM | - | JSO | |||
Beyaz Rusya - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Torpedo Zhodino | - | Smorgon | |||
Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Rubin Kazan | - | Zvezda Perm W | |||
Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Wolfsberger AC | - | FC BW Linz | |||
27/04/2024 18:00 | - | WSG Wattens | - | Avusturya Lustenau | |||
Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Solin | - | Zrinski Jurjevac | |||
27/04/2024 18:00 | - | Bsk Bijelo Brdo | - | HNK Cibalia | |||
Rusya - Second League - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Nart Cherkessk | - | Sevastopol | |||
İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Maccabi Petah Tikva | - | Maccabi Netanya | |||
İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | United Nordic | - | Stocksund | |||
İsviçre - AXA Women’s Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Aarau | - | Servette Chênois W | |||
Ürdün - League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:00 | - | Al Faisaly | - | Al Ahli | |||
Umman - Professional League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:05 | - | Al-Rustaq | - | Umman Club | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:15 | - | Kickers Luzern | - | Unterstrass | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:15 | - | Santa Úrsula | - | Las Palmas II | |||
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | Slask Wroclaw | - | Ruch Chorzów | |||
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | Stal Rzeszów | - | Lechia Gdansk | |||
Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | Bravo | - | Radomlje | |||
Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | Leobendorf | - | Wiener SC | |||
İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | SC Kriens | - | Lugano II | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | Chênois | - | Naters | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | Plan-les-Ouates | - | Perly-Certoux | |||
27/04/2024 18:30 | - | Romontois | - | Olympique de Genève | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | Collina d'Oro | - | Emmen | |||
27/04/2024 18:30 | - | Cham II | - | Brunnen | |||
Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | Kaizer Chiefs | - | Supersport United | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | Luarca | - | Urraca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | Peralada | - | Badalona II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | Utiel | - | Acero | |||
27/04/2024 18:30 | - | Atzeneta | - | CF Gandía | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | Villaralbo | - | Colegios Diocesanos | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | Ceuta II | - | Coria CF | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | Collerense | - | Manacor | |||
27/04/2024 18:30 | - | Arenal | - | Santanyí | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | Peña Sport | - | Huarte | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | Caspe | - | Almudévar | |||
27/04/2024 18:30 | - | Fraga | - | Ebro | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | Deportiva Minera | - | CAP Ciudad de Murcia | |||
Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | Kurilovec | - | Maksimir Zagreb | |||
27/04/2024 18:30 | - | Ponikve | - | Zagorec | |||
27/04/2024 18:30 | - | Mladost Petrinja | - | Segesta Sisak | |||
27/04/2024 18:30 | - | Tondach | - | Zelina | |||
27/04/2024 18:30 | - | Trešnjevka | - | NK Lukavec | |||
27/04/2024 18:30 | - | HAŠK | - | Bistra | |||
Meksika - U23 League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | Pachuca U23 | - | Mazatlan FC U23 | |||
Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | AC oulu | - | vaasa PS | |||
Uruguay - Primera División - Apertura ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | Rampla Juniors | - | Deportivo Maldonado | |||
Hırvatistan - Third NL - Zapad ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | Slavonija Požega | - | Graničar Županja | |||
27/04/2024 18:30 | - | Sloga Nova Gradiška | - | Vuteks-Sloga | |||
27/04/2024 18:30 | - | Čepin | - | Borac Kneževi Vinogradi | |||
27/04/2024 18:30 | - | Dakovo-Hırvatistan | - | Slavija Pleternica | |||
27/04/2024 18:30 | - | Oriolik Oriovac | - | Bedem Ivankovo | |||
Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 18:30 | - | JPS | - | Kuopion Elo | |||
Burkina Faso - Ligue 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | RCK | - | Rahimo | |||
27/04/2024 19:00 | - | Sporting Cascades | - | ASEC-K | |||
27/04/2024 19:00 | - | RC Bobo-Dioulasso | - | Salitas | |||
27/04/2024 19:00 | - | Etoile Filante | - | Douanes | |||
Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Zbrojovka Brno | - | Opava | |||
Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Krka | - | Tolmin | |||
27/04/2024 19:00 | - | Nafta | - | Rudar | |||
Karadağ - First League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Mladost DG | - | Rudar | |||
27/04/2024 19:00 | - | Petrovac | - | Jezero | |||
27/04/2024 19:00 | - | Buducnost Podgorica | - | Sutjeska | |||
27/04/2024 19:00 | - | Jedinstvo | - | Arsenal Tivat | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Juventus | - | AC Milan | |||
Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Schwaz | - | Dornbirner SV | |||
Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Pohronie | - | Šamorín | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Concordia Basel | - | Bassecourt | |||
27/04/2024 19:00 | - | Muri | - | Solothurn | |||
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Waidhofen / Thaya | - | Retz | |||
Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Kohfidisch | - | St. Margarethen / Bur | |||
27/04/2024 19:00 | - | Bad Sauerbrunn | - | Siegendorf | |||
Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Hatayspor | - | Istanbul Basaksehir | |||
27/04/2024 19:00 | - | Fenerbahce | - | Besiktas | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Amical Saint-Prex | - | Stade Payerne | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Ascona | - | Sursee | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Lugo | - | Rayo Majadahonda | |||
27/04/2024 19:00 | - | Fuenlabrada | - | Teruel | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | San Fernando CD | - | Real Madrid II | |||
Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Aubagne | - | Hyères | |||
27/04/2024 19:00 | - | Grasse | - | Thonon Évian | |||
27/04/2024 19:00 | - | Toulon | - | Fréjus St-Raphaël | |||
Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Bourges Foot 18 | - | Angers SCO II | |||
27/04/2024 19:00 | - | Libourne | - | Bergerac | |||
27/04/2024 19:00 | - | Trélissac | - | St-Pryvé St-Hilaire | |||
Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Dinan Léhon | - | Saint-Malo | |||
27/04/2024 19:00 | - | Guingamp II | - | Vire | |||
27/04/2024 19:00 | - | Chambly Thelle FC | - | Aubervilliers | |||
27/04/2024 19:00 | - | Boulogne | - | Racing Colombes 92 | |||
Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Furiani-Agliani | - | Auxerre II | |||
27/04/2024 19:00 | - | Colmar | - | Biesheim | |||
27/04/2024 19:00 | - | Bobigny | - | Mâcon | |||
27/04/2024 19:00 | - | Fleury 91 | - | Olympique St Quentin | |||
27/04/2024 19:00 | - | Racing Besançon | - | Haguenau | |||
27/04/2024 19:00 | - | Creteil | - | Feignies-Aulnoye | |||
Almanya - Oberliga - Schleswig-Holstein ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Oldenburger SV | - | Heider SV | |||
Almanya - Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Bitburg | - | FV Engers 07 | |||
Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | KFC Uerdingen 05 | - | Union Frintrop | |||
27/04/2024 19:00 | - | Schonnebeck | - | Germania Ratingen | |||
Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Cannes | - | Le Puy Foot | |||
Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Châteaubriant | - | Lorient II | |||
Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Rousset-Ste Victoire | - | Olympique Marseille II | |||
27/04/2024 19:00 | - | Istres | - | Ardziv | |||
27/04/2024 19:00 | - | Stade Beaucairois | - | Agde | |||
27/04/2024 19:00 | - | Montpellier II | - | Fos | |||
Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Blagnac | - | Onet-le-Château | |||
Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Châtellerault | - | Chambray | |||
27/04/2024 19:00 | - | Poitiers | - | Châteauroux II | |||
27/04/2024 19:00 | - | Tours | - | Montlouis | |||
Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Les Sables | - | St-Philbert Gd Lieu | |||
27/04/2024 19:00 | - | La Châtaigneraie | - | Le Poiré sur Vie | |||
27/04/2024 19:00 | - | Niort II | - | Ancienne Château-Gontier | |||
27/04/2024 19:00 | - | Nantes II | - | Laval II | |||
27/04/2024 19:00 | - | Sablé | - | Chauray | |||
27/04/2024 19:00 | - | Saint-Nazaire AF | - | Vendée Fontenay | |||
27/04/2024 19:00 | - | Challans | - | USSA Vertou | |||
Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Drapeau Fougères | - | CPBB Rennes | |||
27/04/2024 19:00 | - | Stade Briochin II | - | Vannes | |||
27/04/2024 19:00 | - | Stade Pontivy | - | Rennes II | |||
27/04/2024 19:00 | - | Saint-Pierre Milizac | - | Stade Plabennec | |||
27/04/2024 19:00 | - | Lannion | - | Pontivy GSI | |||
27/04/2024 19:00 | - | Saint-Colomban Locminé | - | Vitré | |||
27/04/2024 19:00 | - | TA Rennes | - | Ergué-Gaberic | |||
Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Flers | - | Oissel | |||
27/04/2024 19:00 | - | Dieppe | - | Le Havre II | |||
27/04/2024 19:00 | - | Dives-Cabourg | - | Alençon | |||
27/04/2024 19:00 | - | Saint-Lô Manche | - | Chatou | |||
27/04/2024 19:00 | - | Caen PTT | - | AG Caennaise | |||
Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Orléans II | - | St Maur Lusitanos | |||
Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Métropole Troyenne | - | Prix-lès-Mézières | |||
27/04/2024 19:00 | - | Sarre Union | - | Thaon | |||
27/04/2024 19:00 | - | Raon l'Etape | - | Thionville Lusitanos | |||
27/04/2024 19:00 | - | Reims Sainte-Anne | - | Belfort | |||
Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Vesoul | - | Pontarlier | |||
27/04/2024 19:00 | - | Dijon II | - | Rumilly Vallières | |||
27/04/2024 19:00 | - | Jura Dolois | - | Sochaux II | |||
27/04/2024 19:00 | - | Louhans-Cuiseaux | - | Besançon | |||
27/04/2024 19:00 | - | Union Cosnoise | - | ASPTT Dijon | |||
Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Olympique de Valence | - | Feurs | |||
27/04/2024 19:00 | - | Vaulx | - | Chassieu Décines | |||
27/04/2024 19:00 | - | Saint-Priest | - | Saint-Étienne II | |||
27/04/2024 19:00 | - | Clermont II | - | Espaly-Saint-Marcel | |||
27/04/2024 19:00 | - | Ain Sud | - | Olympique Lyonnais II | |||
27/04/2024 19:00 | - | Chambéry | - | Limonest | |||
Fransa - National 3 - Group G ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Lille II | - | St Ouen l'Aumône | |||
27/04/2024 19:00 | - | Le Pays du Valois | - | Compiègne | |||
27/04/2024 19:00 | - | Drancy | - | Valenciennes II | |||
27/04/2024 19:00 | - | Entente S St Gratien | - | Olympique Marcquois | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Bergantiños | - | UD Ourense | |||
27/04/2024 19:00 | - | Betanzos | - | Atlético Arteixo | |||
27/04/2024 19:00 | - | Barbadás | - | Arzúa | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Avilés Stadium | - | Lenense | |||
27/04/2024 19:00 | - | Ceares | - | Real Titánico | |||
27/04/2024 19:00 | - | L'Entregu | - | Condal | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Laredo | - | Solares | |||
27/04/2024 19:00 | - | Atlético Mineros | - | Velarde | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Urduliz | - | Padura | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Burriana | - | Soneja | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Pozuelo Alarcón | - | Galapagar | |||
27/04/2024 19:00 | - | Tres Cantos | - | Las Rozas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Salamanca UDS | - | Atlético Astorga | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Real Jaén | - | Polideportivo Almería | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Cabecense | - | La Palma | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Herbania | - | Tenerife II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Épila | - | Atlético Monzón | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Albacete II | - | Socuéllamos | |||
27/04/2024 19:00 | - | Marchamalo | - | Atlético Tomelloso | |||
27/04/2024 19:00 | - | Huracán Balazote | - | Torrijos | |||
27/04/2024 19:00 | - | Toledo | - | Quintanar del Rey | |||
Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Dinamo Tirana | - | Laci | |||
27/04/2024 19:00 | - | Skenderbeu Korce | - | Erzeni Shijak | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Casalarreina | - | Vianés | |||
Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Lafnitz II | - | TuS Heiligenkreuz | |||
İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Stade Nyonnais | - | FC Thun | |||
27/04/2024 19:00 | - | FC Vaduz | - | Baden | |||
27/04/2024 19:00 | - | FC WIL 1900 | - | FC Schaffhausen | |||
Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Dila | - | Samgurali | |||
Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | FC Tallinn | - | FCI Levadia II | |||
Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Shturmi | - | Aragvi Dusheti | |||
Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Rosenborg | - | Bodo/Glimt | |||
Portekiz - Liga 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Sanjoanense | - | Vianense | |||
Şili - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Concón National | - | Trasandino | |||
Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | JS Hercules | - | SJK-juniorit | |||
İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Fiorentina W | - | Sassuolo W | |||
Letonya - Virsliga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Riga | - | Rīgas FS | |||
Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Skalica | - | AS Trencin | |||
27/04/2024 19:00 | - | FK Košice | - | Zlaté Moravce | |||
27/04/2024 19:00 | - | Ružomberok | - | Podbrezová | |||
Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | CSKA Moskva W | - | Spartak Moskva | |||
Bahreyn - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Muharraq | - | Al Hala | |||
27/04/2024 19:00 | - | Al Shabab | - | East Riffa | |||
27/04/2024 19:00 | - | Al Riffa | - | Sitra | |||
Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Javor | - | IMT Novi Beograd | |||
Fas - Botola Pro ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Chabab Mohammédia | - | UTS Rabat | |||
Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Nea Salamis | - | Ethnikos Achna | |||
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Botev Plovdiv | - | Slavia Sofia | |||
- ( ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Deportes Quillón | - | Constitución Unido | |||
27/04/2024 19:00 | - | Unión Compañías | - | Municipal Salamanca | |||
Gine - Ligue 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | Horoya | - | Flamme Olympique | |||
27/04/2024 19:00 | - | Renaissance | - | Kaloum Star | |||
Fas - Botola 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:00 | - | CODM Meknès | - | Olympique Khouribga | |||
27/04/2024 19:00 | - | Stade Marocain | - | Raja Beni Mellal | |||
27/04/2024 19:00 | - | Difaa EL Jadida | - | USM Oujda | |||
27/04/2024 19:00 | - | Racing de Casablanca | - | Kawkab Marrakech | |||
Almanya - Oberliga - Niedersachsen ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:15 | - | Bersenbrück | - | Heeslinger SC | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:15 | - | Silva | - | Viveiro | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:15 | - | Revilla | - | Castro | |||
İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:15 | - | Víkingur Reykjavík W | - | Fylkir W | |||
27/04/2024 19:15 | - | Tindastóll W | - | Breidablik W | |||
27/04/2024 19:15 | - | FH W | - | Thór / KA W | |||
Umman - Professional League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:15 | - | Al Seeb | - | Sohar | |||
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:15 | - | Standard Liege | - | St. Truiden | |||
San Marino - Campionato ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:15 | - | Cosmos | - | San Giovanni | |||
İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:15 | - | Breidablik W | - | Tindastóll W | |||
İngiltere - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Everton | - | Brentford | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Alaves | - | Celta Vigo | |||
İspanya - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Elche | - | Espanyol | |||
Almanya - Bundesliga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Bayer Leverkusen | - | VfB Stuttgart | |||
Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Avoine OCC | - | Gobelins | |||
Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Castanet | - | Bayonne | |||
Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Vitry | - | Sainte Geneviève | |||
Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Moulins-Yzeure Foot 03 | - | Gueugnon | |||
Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Hauts Lyonnais | - | Lyon Duchere | |||
Fransa - National 3 - Group G ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Pays de Cassel | - | Saint-Amand | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Caudal | - | Sporting Gijón II | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Beasain | - | Lagun Onak | |||
27/04/2024 19:30 | - | Portekizete | - | Durango | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Cartaya | - | Xerez Deportivo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Inter Manacor | - | Alcúdia | |||
27/04/2024 19:30 | - | Felanitx | - | Platges Calvià | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Unión Sur Yaiza | - | Atlético Victoria | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Fuente Cantos | - | CD Coria | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Subiza | - | Txantrea | |||
27/04/2024 19:30 | - | Pamplona | - | Lagunak | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | San Clemente | - | La Solana | |||
27/04/2024 19:30 | - | Cazalegas | - | Azuqueca | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | SS Monopoli | - | Messina | |||
27/04/2024 19:30 | - | Catania | - | Benevento | |||
27/04/2024 19:30 | - | Avellino | - | Crotone | |||
27/04/2024 19:30 | - | Monterosi | - | Foggia | |||
27/04/2024 19:30 | - | Audace Cerignola | - | Giugliano | |||
27/04/2024 19:30 | - | Juve Stabia | - | AZ Picerno | |||
27/04/2024 19:30 | - | Latina | - | Taranto | |||
27/04/2024 19:30 | - | Brindisi | - | Turris | |||
27/04/2024 19:30 | - | Potenza | - | Virtus Francavilla | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Alcantarilla | - | Plus Ultra | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Atlético Espeleño | - | Gerena | |||
İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Casertana | - | Sorrento | |||
Moritanya - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Kaédi | - | Chemal | |||
27/04/2024 19:30 | - | AC Douane | - | Ksar | |||
Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Chelsea W | - | Barcelona W | |||
Kuzey İrlanda - Premiership ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Glentoran | - | Crusaders FC | |||
27/04/2024 19:30 | - | Larne | - | Coleraine FC | |||
27/04/2024 19:30 | - | Linfield | - | Cliftonville FC | |||
27/04/2024 19:30 | - | Dungannon Swifts | - | Ballymena United | |||
27/04/2024 19:30 | - | Newry City AFC | - | Loughgall | |||
27/04/2024 19:30 | - | Glenavon FC | - | Carrick Rangers | |||
İngiltere - National League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Barnet | - | Solihull Moors | |||
Gambia - GFA League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Team Rhino | - | Bombada | |||
- ( ) | |||||||
27/04/2024 19:30 | - | Juan Fernández | - | Santiago Wanderers | |||
Birleşik Arap Emirlikleri - Pro League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:45 | - | Al Ain | - | Shabab Al Ahli Dubai | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 19:45 | - | Almazán | - | Atlético Tordesillas | |||
Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | Amiens | - | Estac Troyes | |||
27/04/2024 20:00 | - | Ajaccio | - | Quevilly | |||
27/04/2024 20:00 | - | Annecy | - | Bastia | |||
27/04/2024 20:00 | - | PAU | - | Guingamp | |||
27/04/2024 20:00 | - | Valenciennes | - | Grenoble | |||
27/04/2024 20:00 | - | Laval | - | Bordeaux | |||
27/04/2024 20:00 | - | Paris FC | - | Angers | |||
27/04/2024 20:00 | - | Concarneau | - | Rodez | |||
Karadağ - First League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | Mornar | - | Dečić | |||
Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | Benfica | - | SC Braga | |||
Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | SC Wiener Neustadt | - | Ortmann | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | Prishtina Bern | - | Schöftland | |||
Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | Chamalières | - | Olympique d'Alès | |||
Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | Blois | - | Romorantin | |||
Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | Alberes Argelès | - | Bordeaux II | |||
27/04/2024 20:00 | - | Lège-Cap-Ferret | - | Colomiers | |||
27/04/2024 20:00 | - | Anglet Genets | - | Stade Bordelais | |||
Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | La Chapelle | - | Selongey | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | Leones Negros | - | Atlético Saltillo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | Paiosaco | - | Pontevedra II | |||
27/04/2024 20:00 | - | Sarriana | - | Somozas | |||
27/04/2024 20:00 | - | Estradense | - | Rápido Bouzas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | Llanes | - | Tuilla | |||
27/04/2024 20:00 | - | Llanera | - | Gijón Industrial | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | Torina | - | Guarnizo | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | Reddis | - | Rapitenca | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | Canillas | - | Trival Valderas | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | Huétor Vega | - | El Ejido | |||
27/04/2024 20:00 | - | Huétor Tájar | - | Maracena | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | Conquense | - | Tarancón | |||
Moritanya - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | Garde Nationale | - | Concorde | |||
Moldovya - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | Zimbru | - | Dacia-Buiucani | |||
Kanada - Canadian Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | HFX Wanderers FC | - | Atlético Ottawa | |||
Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | Dinamo Batumi | - | Gagra | |||
Mısır - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | El Gouna FC | - | Al Ittihad | |||
Kongo - Ligue 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | JS Talangaï | - | Diables Noirs | |||
Yunanistan - Super League 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | Asteras Tripolis | - | OFI | |||
27/04/2024 20:00 | - | Volos NFC | - | Panserraikos | |||
27/04/2024 20:00 | - | Kifisia | - | PAS Giannina | |||
27/04/2024 20:00 | - | Panetolikos | - | Atromitos | |||
İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | Hapoel Tel Aviv | - | Beitar Jerusalem | |||
27/04/2024 20:00 | - | Ashdod | - | Hapoel Petah Tikva | |||
İsviçre - AXA Women’s Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | Grasshopper W | - | Young Boys W | |||
- ( ) | |||||||
27/04/2024 20:00 | - | Al Kharaitiyat | - | Al-Sailiya | |||
Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:10 | - | HNK Hajduk Split | - | Rudes | |||
Irak - Iraqi League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:15 | - | Baghdad | - | Al Hudod | |||
Beyaz Rusya - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:15 | - | FC Dnepr Mogilev | - | Dinamo Minsk | |||
Kuveyt - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:15 | - | Al Kuveyt | - | Al Qadsia | |||
Macaristan - NB I ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:30 | - | Debreceni VSC | - | Ujpest | |||
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:30 | - | Thes Sport | - | Hoogstraten | |||
27/04/2024 20:30 | - | Dessel Sport | - | Sint-Eloois-Winkel | |||
Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:30 | - | KFC Eksel | - | Esperanza Pelt | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:30 | - | Villarrubia | - | Villarrobledo | |||
Arjantin - Primera Nacional ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:30 | - | Tristan Suarez | - | CA Estudiantes | |||
Romanya - Liga I ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:30 | - | FCSB | - | Farul Constanta | |||
Cebelitarık - Premier Division ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:30 | - | Lincoln Red Imps FC | - | Europa Point | |||
Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:45 | - | Stal Stalowa Wola | - | Kotwica Kołobrzeg | |||
Amerika Birleşik Devletleri - Major League Soccer ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:45 | - | Austin | - | Los Angeles Galaxy | |||
Ürdün - League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:45 | - | Al Hussein | - | Aqaba | |||
Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 20:57 | - | Podlasie Biała Podlaska | - | Siarka Tarnobrzeg | |||
Uruguay - Primera División - Apertura ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Cerro Largo | - | Boston River | |||
Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Widzew Łódź | - | Raków Częstochowa | |||
Polonya - I Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Tychy 71 | - | Zaglebie Sosnowiec | |||
Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Excelsior Virton | - | Heist | |||
27/04/2024 21:00 | - | Olympic Charleroi | - | RAAL La Louvière | |||
27/04/2024 21:00 | - | Royal Antwerp II | - | Sporting Charleroi II | |||
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | La Louvière Centre | - | La Calamine | |||
27/04/2024 21:00 | - | Rochefort | - | Union Saint-Gilloise II | |||
Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Torhout | - | Cercle Brugge II | |||
Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Aische | - | RAS Monceau | |||
Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Tervuren-Duisburg | - | Kraainem | |||
Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Wevelgem City | - | Diksmuide | |||
Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Albert Quévy-Mons | - | Meux | |||
27/04/2024 21:00 | - | Verviers | - | Jette | |||
Suudi Arabistan - Pro League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Al Khaleej Saihat | - | Al-Nassr | |||
İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Locarno | - | Buochs | |||
İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Cornellà | - | Sestao River | |||
Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | San Juan de Aragón | - | Inter Playa del Carmen | |||
Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Stellenbosch | - | Polokwane City | |||
Gana - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Hearts of Oak | - | Accra Lions | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Bezana | - | Naval | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Arenas Armilla | - | Rincón | |||
İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Conil | - | Bollullos | |||
Ekvator - Liga Pro ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Universidad Catolica | - | Cumbayá | |||
Kolombiya - Liga Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Santa Fe W | - | Independiente Medellín W | |||
Faroe Adaları - 1. Deild ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | TB | - | Suduroy | |||
Peru - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Sport Boys | - | Union Comercio | |||
Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Real Brasília | - | Internacional RS W | |||
27/04/2024 21:00 | - | Botafogo W | - | Atlético Mineiro W | |||
Uruguay - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Colón | - | Plaza Colonia | |||
Brezilya - Baiano U20 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Jacobina U20 | - | Camaçariense U20 | |||
27/04/2024 21:00 | - | Estrela De Marco U20 | - | SSA U20 | |||
27/04/2024 21:00 | - | Jequie U20 | - | Barcelona BA U20 | |||
27/04/2024 21:00 | - | Itabuna EC U20 | - | Grapiuna U20 | |||
27/04/2024 21:00 | - | Juazeirense U20 | - | Atlético Alagoinhas U20 | |||
Brezilya - Serie D ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Santa Cruz RN | - | Treze | |||
27/04/2024 21:00 | - | Iporá | - | União Rondonópolis | |||
Brezilya - Catarinense U20 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Marcilio Dias U20 | - | Chapecoense U20 | |||
27/04/2024 21:00 | - | Avaí U20 | - | Criciuma U20 | |||
27/04/2024 21:00 | - | Hercílio Luz U20 | - | Barra SC U20 | |||
- ( ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Comercial U20 | - | Botafogo SP U20 | |||
27/04/2024 21:00 | - | Clube Vital U20 | - | São Paulo U20 | |||
27/04/2024 21:00 | - | Portuguesa U20 | - | Palmeiras U20 | |||
27/04/2024 21:00 | - | Juventus U20 | - | Corinthians U20 | |||
27/04/2024 21:00 | - | Portuguesa Santista U20 | - | Santos U20 | |||
- ( ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Jaguar U20 | - | CA Porto U20 | |||
27/04/2024 21:00 | - | Nautico U20 | - | Sete de Setembro U20 | |||
27/04/2024 21:00 | - | Aguia FC U20 | - | Santa Cruz U20 | |||
27/04/2024 21:00 | - | Retrô U20 | - | Belo Jardim U20 | |||
27/04/2024 21:00 | - | Sport Recife U20 | - | Centro Limoeirense U20 | |||
Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Železničar Pančevo | - | Radnicki NIS | |||
Fas - Botola Pro ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Hassania Agadir | - | FAR Rabat | |||
Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Zulte Waregem | - | Lommel United | |||
Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:00 | - | Cobán Imperial | - | Comunicaciones | |||
Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:15 | - | NK Domzale | - | Maribor | |||
Almanya - 2. Bundesliga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:30 | - | FC Schalke 04 | - | Fortuna Dusseldorf | |||
Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:30 | - | Esperança d'Andora | - | Carroi | |||
İrlanda - First Division ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:30 | - | Longford Town | - | Wexford | |||
Arjantin - Primera Nacional ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:30 | - | Almagro | - | Almirante Brown | |||
Arjantin - Primera C ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:30 | - | Victoriano Arenas | - | JJ Urquiza | |||
27/04/2024 21:30 | - | Leandro N. Alem | - | Yupanqui | |||
27/04/2024 21:30 | - | Puerto Nuevo | - | Ituzaingó | |||
27/04/2024 21:30 | - | Central Cordoba | - | General Lamadrid | |||
27/04/2024 21:30 | - | Mercedes | - | Deportivo Muñiz | |||
Arjantin - Primera B Metropolitana ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:30 | - | San Martín Burzaco | - | Canuelas | |||
27/04/2024 21:30 | - | UAI Urquiza | - | Los Andes | |||
27/04/2024 21:30 | - | Dock Sud | - | Fénix | |||
27/04/2024 21:30 | - | Villa San Carlos | - | Deportivo Armenio | |||
27/04/2024 21:30 | - | Sportivo Italiano | - | Comunicaciones | |||
27/04/2024 21:30 | - | Argentino de Merlo | - | Liniers | |||
Arjantin - Torneo Promocional Amateur ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:30 | - | Juventud de Bernal | - | SAT Moreno | |||
27/04/2024 21:30 | - | Provincial | - | Belgrano Zarate | |||
27/04/2024 21:30 | - | Atletico Pilar | - | Ezeiza | |||
İsviçre - Schweizer Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:30 | - | FC Sion | - | FC Lugano | |||
Brezilya - Goiano U20 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:30 | - | Goiás U20 | - | Guapo M19 U20 | |||
Brezilya - Paranaense U20 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:30 | - | Iraty U20 | - | Operário PR U20 | |||
27/04/2024 21:30 | - | Patriotas U20 | - | Rio Branco PR U20 | |||
27/04/2024 21:30 | - | Paraná U20 | - | Apucarana Sports U20 | |||
27/04/2024 21:30 | - | Batel U20 | - | Cambé U20 | |||
27/04/2024 21:30 | - | Prudentópolis U20 | - | Rolândia U20 | |||
27/04/2024 21:30 | - | Andraus Brasil U20 | - | Coritiba U20 | |||
27/04/2024 21:30 | - | Cascavel U20 | - | Azuriz U20 | |||
27/04/2024 21:30 | - | Athletico PR U20 | - | Arapongas U20 | |||
27/04/2024 21:30 | - | Independente FSJ U20 | - | Londrina U20 | |||
27/04/2024 21:30 | - | AA Iguacu U20 | - | Cianorte U20 | |||
27/04/2024 21:30 | - | Campo Mourao U20 | - | Gremio Maringa U20 | |||
Uruguay - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:30 | - | SUD America | - | La Luz | |||
Brezilya - Serie D ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:30 | - | Avenida | - | Cascavel | |||
İtalya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:45 | - | Lazio | - | Verona | |||
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 21:45 | - | Gent | - | KVC Westerlo | |||
Cezayir - Ligue 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 22:00 | - | MC Alger | - | Paradou AC | |||
İngiltere - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 22:00 | - | Aston Villa | - | Chelsea | |||
İspanya - La Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 22:00 | - | Atletico Madrid | - | Athletic Club | |||
Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 22:00 | - | Paris Saint Germain | - | LE Havre | |||
İngiltere - Championship ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 22:00 | - | Hull City | - | Ipswich | |||
Şili - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 22:00 | - | Deportes Copiapo | - | U. Catolica | |||
Şili - Primera B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 22:00 | - | Deportes Santa Cruz | - | Antofagasta | |||
Şili - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 22:00 | - | Linares Unido | - | Provincial Ovalle | |||
Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 22:00 | - | Cruzeiro W | - | America Mineiro W | |||
Brezilya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 22:00 | - | Vasco DA Gama | - | Criciuma | |||
Brezilya - Serie D ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 22:00 | - | Manauara | - | Rio Branco | |||
27/04/2024 22:00 | - | River AC | - | Águia de Marabá | |||
27/04/2024 22:00 | - | Uniclinic Atletico Clube | - | Potiguar Mossoró | |||
27/04/2024 22:00 | - | Sergipe | - | ASA | |||
27/04/2024 22:00 | - | Petrolina | - | Jacuipense | |||
27/04/2024 22:00 | - | Juazeirense | - | AO Itabaiana | |||
27/04/2024 22:00 | - | Capital | - | Real FC | |||
27/04/2024 22:00 | - | Democrata SL | - | Nova Iguaçu | |||
27/04/2024 22:00 | - | Serra Talhada | - | Audax Rio | |||
27/04/2024 22:00 | - | Inter De Limeira | - | Pouso Alegre | |||
27/04/2024 22:00 | - | CAP | - | Água Santa | |||
Kanada - League 1 Ontario ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 22:00 | - | ProStars | - | Alliance United | |||
- ( ) | |||||||
27/04/2024 22:00 | - | Ipojuca U20 | - | America PE U20 | |||
Brezilya - Cearense - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 22:00 | - | Pague Menos | - | Cariri | |||
Venezuela - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 22:00 | - | Nueva Esparta | - | Marítimo | |||
Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 22:30 | - | Guimaraes | - | Boavista | |||
Portekiz - Liga 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 22:30 | - | Anadia | - | Canelas 2010 | |||
Venezuela - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 22:30 | - | Real Frontera | - | Héroes de Falcón | |||
Arjantin - Primera Nacional ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 22:35 | - | Patronato | - | Talleres Remedios | |||
Moritanya - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 22:50 | - | Gendrim | - | Inter Nouakchott | |||
Guadeloupe - Division d'Honneur ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 23:00 | - | La Gauloise | - | CERFA | |||
27/04/2024 23:00 | - | Moulien | - | Siroco Les Abymes | |||
Amerika Birleşik Devletleri - USL Championship ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 23:00 | - | Charleston Battery | - | Las Vegas Lights | |||
Kolombiya - Primera B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 23:00 | - | Bogota FC | - | Leones FC | |||
Kanada - Canadian Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 23:00 | - | Forge | - | Valour | |||
Brezilya - Rondoniense ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 23:00 | - | Ji-Paraná | - | Barcelona RO | |||
27/04/2024 23:00 | - | Vilhena | - | Porto Velho | |||
27/04/2024 23:00 | - | União Cacoalense | - | Genus | |||
Peru - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 23:00 | - | UTC | - | Atletico Grau | |||
Brezilya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 23:00 | - | CRB | - | Amazonas | |||
27/04/2024 23:00 | - | Paysandu | - | Botafogo SP | |||
Brezilya - Serie C ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 23:00 | - | Sampaio Correa | - | Figueirense | |||
27/04/2024 23:00 | - | ABC | - | Nautico Recife | |||
Fas - Botola Pro ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 23:00 | - | Olympique Safi | - | Ittihad Tanger | |||
- ( ) | |||||||
27/04/2024 23:00 | - | Chimbarongo | - | Santiago City | |||
Venezuela - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 23:00 | - | Real Esppor Club | - | UCV | |||
Kolombiya - Primera B ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 23:30 | - | Cucuta | - | Cortulua | |||
Ekvator - Liga Pro ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 23:30 | - | Libertad | - | Orense SC | |||
Kolombiya - Liga Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 23:30 | - | Atlético Nacional W | - | Millonarios W | |||
27/04/2024 23:30 | - | Internacional Palmira | - | Deportivo Cali W | |||
Uruguay - Segunda División ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 23:30 | - | Rentistas | - | Cooper | |||
Brezilya - Roraimense ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 23:30 | - | Atlético Roraima | - | Progresso | |||
Surinam - Eerste Divisie ( Lig Maçı ) | |||||||
27/04/2024 23:30 | - | Transvaal | - | PVV |