Bügünkü maç programı nedir ve günün maç programını merak ediyorsanız bugün gün içerisinde hangi maçlar var diyorsanız, bu sayfayı takip etmenizi öneriyoruz. 19 Mart 2024 Salı tarihinde olan maçlar hangileridir, bugün oynanacak ve henüz başlamamış maçlar listesine bu sayfamızdan erişebilirsiniz.
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Kolombiya - Liga Femenina ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 00:00 | - | Internacional Palmira | - | Santa Fe W | |||
Avustralya - New South Wales NPL 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 12:00 | - | Nepean | - | UNSW | |||
Avustralya - South Australia State League 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 12:45 | - | Cumberland United | - | Fulham United | |||
Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 16:00 | - | Panelefsiniakos | - | PAO Vardas | |||
İngiltere - U18 Premier League - South ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 17:00 | - | Norwich City U18 | - | Crystal Palace U18 | |||
İngiltere - Professional Development League ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 17:00 | - | Sheffield United U21 | - | Peterborough United U21 | |||
Cezayir - Ligue 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 17:30 | - | NC Magra | - | CR Belouizdad | |||
Gana - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 18:00 | - | Accra Lions | - | Great Olympics | |||
Hırvatistan - Third NL - Istok ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 18:30 | - | Rudar Labin | - | Pomorac | |||
19/03/2024 18:30 | - | Buje | - | Halubjan Viškovo | |||
Dünya - All Africa Games ( Kupa Maçı ) | |||||||
19/03/2024 20:00 | - | Uganda U20 | - | Kongo U20 | |||
Almanya - Oberliga - Bayern Nord ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 20:30 | - | Donaustauf | - | Würzburger FV | |||
Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı ) | |||||||
19/03/2024 20:45 | - | Ajax W | - | Chelsea W | |||
Almanya - Oberliga - Bayern Nord ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 21:00 | - | 1. SC Feucht | - | Bayern Hof | |||
19/03/2024 21:00 | - | Kornburg | - | Jahn Regensburg II | |||
Arjantin - Reserve League ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 21:00 | - | Gimnasia La Plata Res. | - | Instituto Res. | |||
Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 21:00 | - | SV Babelsberg 03 | - | Chemnitzer FC | |||
Arjantin - Reserve League ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 21:00 | - | Belgrano Córdoba Res. | - | Banfield Res. | |||
19/03/2024 21:00 | - | Defensa y Justicia Res. | - | Newell's Old Boys Res. | |||
Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 21:00 | - | São Paulo W | - | Kindermann W | |||
19/03/2024 21:00 | - | Real Brasília | - | Ferroviaria W | |||
Almanya - Oberliga - Hamburg ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 21:30 | - | Süderelbe | - | Niendorfer TSV | |||
Almanya - Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 21:30 | - | Pfeddersheim | - | Dudenhofen | |||
Arjantin - Torneo Promocional Amateur ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 21:30 | - | Estrella de Berisso | - | Deportivo Metalurgico | |||
Almanya - Oberliga - Hamburg ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 21:30 | - | Halstenbek-Rellingen | - | Union Tornesch | |||
İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 21:30 | - | Vicenza Virtus | - | Fiorenzuola | |||
Katar - QFA Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
19/03/2024 21:30 | - | Al-Khor | - | Al-Duhail SC | |||
19/03/2024 21:30 | - | Al Bidda SC | - | Al Kharaitiyat | |||
Brezilya - Amapaense ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:00 | - | São Paulo AP | - | Macapá | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:00 | - | YF Juventus | - | Taverne | |||
İngiltere - Professional Development League ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:00 | - | Hull City U21 | - | Birmingham City U21 | |||
Brezilya - Cearense - 2 ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:00 | - | Tiradentes CE | - | Pague Menos | |||
Arjantin - Primera Nacional ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:00 | - | Gimnasia Y Tiro | - | Almirante Brown | |||
Venezuela - Primera División ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:00 | - | Estudiantes de Merida FC | - | UCV | |||
Finlandiya - Suomen Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:00 | - | Haka-j / Musta | - | Tervakosken Pato | |||
İtalya - Coppa Italia Serie C ( Kupa Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:00 | - | Padova | - | Catania | |||
İngiltere - Non League Div One - Isthmian South East ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:30 | - | East Grinstead Town | - | Hythe Town | |||
Galler - FAW Championship ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:30 | - | Denbigh Town | - | Gresford Athletic | |||
19/03/2024 22:30 | - | Guilsfield | - | Caersws | |||
İngiltere - Non League Div One - Isthmian South East ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:30 | - | Burgess Hill Town | - | Ashford United | |||
Galler - FAW Championship ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:30 | - | Caerau (Ely) | - | Pontardawe Town | |||
19/03/2024 22:30 | - | Briton Ferry | - | Afan Lido | |||
19/03/2024 22:30 | - | Holywell | - | Prestatyn Town | |||
İngiltere - Non League Div One - Southern Central ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Biggleswade Town | - | Biggleswade | |||
19/03/2024 22:45 | - | Bedford Town | - | AFC Dunstable | |||
19/03/2024 22:45 | - | Welwyn Garden City | - | AFC Kempston Rovers | |||
İngiltere - Non League Div One - Isthmian South East ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Broadbridge Heath | - | Sevenoaks Town | |||
İngiltere - Non League Premier - Isthmian ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Concord Rangers | - | Potters Bar Town | |||
İngiltere - Non League Premier - Southern Central ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Needham Market | - | Redditch United | |||
İngiltere - Non League Div One - Isthmian North ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Wroxham | - | New Salamis | |||
İngiltere - National League - South ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Braintree | - | Weymouth | |||
İskoçya - Football League - Lowland League ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Tranent Juniors | - | East Stirlingshire | |||
İngiltere - Non League Div One - Isthmian South Central ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Northwood | - | Badshot Lea | |||
İngiltere - Non League Premier - Northern ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Whitby Town | - | Guiseley AFC | |||
İngiltere - Non League Div One - Isthmian South East ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Littlehampton Town | - | Sittingbourne | |||
Kuzey İrlanda - Premier Intermediate League ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | PSNI | - | Queen's University | |||
Kuzey İrlanda - Championship ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Ards | - | Portadown | |||
İskoçya - League One ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Kelty Hearts | - | Alloa Athletic | |||
İngiltere - Non League Div One - Southern South ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Bideford | - | Exmouth | |||
İngiltere - Non League Premier - Southern South ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Tiverton Town | - | Dorchester Town | |||
İngiltere - Non League Div One - Southern Central ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Leighton Town | - | Barton Rovers | |||
İskoçya - Football League - Lowland League ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Albion Rovers | - | Cumbernauld Colts | |||
İngiltere - Non League Premier - Southern Central ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Leamington | - | Coalville Town | |||
İngiltere - Non League Premier - Isthmian ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Canvey Island | - | Horsham | |||
İngiltere - Non League Div One - Southern South ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Wimborne Town | - | Evesham United | |||
İngiltere - Non League Div One - Isthmian South East ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Horndean | - | Ramsgate | |||
İngiltere - Non League Div One - Northern Midlands ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Leicester Road | - | Anstey Nomads | |||
İngiltere - Non League Div One - Northern East ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Sheffield | - | Winterton Rangers | |||
Kuzey İrlanda - Championship ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Newington Youth | - | Knockbreda | |||
İngiltere - Non League Premier - Southern South ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Hendon | - | Poole Town | |||
İngiltere - National League - North ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Blyth Spartans | - | Buxton | |||
İngiltere - National League - South ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Truro City | - | Eastbourne Borough | |||
İngiltere - Non League Premier - Southern South ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | AFC Totton | - | Plymouth Parkway | |||
İngiltere - Non League Div One - Isthmian North ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Brentwood Town | - | Stowmarket Town | |||
İngiltere - Non League Div One - Southern Central ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Kings Langley | - | Hadley | |||
İngiltere - Non League Premier - Northern ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Stafford Rangers | - | Macclesfield | |||
İngiltere - Non League Premier - Isthmian ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Hastings United | - | AFC Hornchurch | |||
İngiltere - Non League Div One - Isthmian South East ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Beckenham Town | - | Cray Valley PM | |||
İngiltere - Non League Div One - Northern Midlands ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Walsall Wood | - | Boldmere St. Michaels | |||
İngiltere - Non League Premier - Isthmian ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Bognor Regis Town | - | Whitehawk | |||
İngiltere - League Two ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Bradford | - | Notts County | |||
İngiltere - Non League Premier - Southern Central ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Alvechurch | - | AFC Telford United | |||
İngiltere - Non League Premier - Northern ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Radcliffe | - | Morpeth Town | |||
İngiltere - Non League Premier - Isthmian ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Cheshunt | - | Folkestone Invicta | |||
İngiltere - Non League Div One - Isthmian North ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Grays Athletic | - | Brightlingsea Regent | |||
İngiltere - Non League Div One - Southern Central ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Aylesbury United | - | Waltham Abbey | |||
İngiltere - Non League Div One - Northern West ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | 1874 Northwich | - | Hanley Town | |||
19/03/2024 22:45 | - | Hednesford Town | - | Vauxhall Motors | |||
İngiltere - Non League Div One - Isthmian South Central ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Ashford Town (Middlesex) | - | Leatherhead | |||
19/03/2024 22:45 | - | Binfield | - | Sutton Common Rovers | |||
19/03/2024 22:45 | - | Chertsey Town | - | Marlow | |||
19/03/2024 22:45 | - | Chipstead | - | Westfield (Surrey) | |||
19/03/2024 22:45 | - | Raynes Park Vale | - | Thatcham Town | |||
İngiltere - National League ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Barnet | - | Eastleigh | |||
İngiltere - National League - North ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Bishop's Stortford | - | King's Lynn Town | |||
İngiltere - National League - South ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 22:45 | - | Hampton & Richmond | - | Welling United | |||
Brezilya - Acreano ( Lig Maçı ) | |||||||
19/03/2024 23:00 | - | Vasco da Gama AC | - | ADESG | |||
Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı ) | |||||||
19/03/2024 23:00 | - | SL Benfica | - | Lyon W | |||
Dünya - All Africa Games ( Kupa Maçı ) | |||||||
19/03/2024 23:30 | - | Gana U20 | - | Senegal U20 |