Bugün Oynanacak Maçlar Listesi, Bugünkü Maçlar Saat Kaçta

Günün maç programını merak ediyorsanız bugün gün içerisinde hangi maçlar var diyorsanız, bu sayfayı takip etmenizi öneriyoruz. 02 Ekim 2022 Pazar tarihinde olan maçlar hangileridir, bugün oynanacak ve henüz başlamamış maçlar listesine bu sayfamızdan erişebilirsiniz.

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Meksika Liga Premier Serie B Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı )
02/10/2022 00:00 - Atlético Angelópolis - Calor de San Pedro
02/10/2022 00:00 - Huracanes Izcalli - Cañoneros Marina
Meksika Liga Premier Serie A Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı )
02/10/2022 00:00 - Deportivo Zap - UA Zacatecas
02/10/2022 00:00 - Sporting Canamy - Real de Arteaga
Meksika Liga Premier Serie B Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı )
02/10/2022 00:30 - Mazorqueros - Ciervos
Dominik Cumhuriyeti Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti - Liga Mayor ( Lig Maçı )
02/10/2022 01:00 - Atlético Pantoja - Vega Real
Amerika Birleşik Devletleri USL League One Amerika Birleşik Devletleri - USL League One ( Lig Maçı )
02/10/2022 02:30 - Tormenta - Richmond Kickers
Guadeloupe Division d'Honneur Guadeloupe - Division d'Honneur ( Lig Maçı )
02/10/2022 03:00 - Capesterre Bell - Jeunesse Evolution
Bermuda Premier League Bermuda - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 03:00 - Robin Hood - Dandy Town Hornets
Aruba Division di Honor Aruba - Division di Honor ( Lig Maçı )
02/10/2022 03:30 - RCA - Nacional
Belize Premier League Belize - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 04:30 - Benque - Verdes
02/10/2022 04:30 - San Pedro Pirates - Port Layola
02/10/2022 04:30 - Altitude - Bandits
Amerika Birleşik Devletleri USL Championship Amerika Birleşik Devletleri - USL Championship ( Lig Maçı )
02/10/2022 05:00 - Monterey Bay - Tampa Bay Rowdies
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
02/10/2022 05:00 - Zacapa Tellioz - Juventud Pinulteca
Japonya Japan Football League Japonya - Japan Football League ( Lig Maçı )
02/10/2022 07:00 - Reinmeer Aomori - Honda
Rusya Second League - Group 3 Rusya - Second League - Group 3 ( Lig Maçı )
02/10/2022 07:00 - Sakhalin - Kvant
Japonya J2 League Japonya - J2 League ( Lig Maçı )
02/10/2022 07:00 - Roasso Kumamoto - Blaublitz Akita
Japonya J3 League Japonya - J3 League ( Lig Maçı )
02/10/2022 07:00 - Vanraure Hachinohe - Ehime FC
02/10/2022 07:00 - Iwaki - Kamatamare Sanuki
02/10/2022 07:00 - Azul Claro Numazu - Matsumoto Yamaga
02/10/2022 07:00 - Imabari - Gainare Tottori
Güney Kore K League 2 Güney Kore - K League 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 07:30 - Daejeon Citizen - Gwangju FC
Japonya J2 League Japonya - J2 League ( Lig Maçı )
02/10/2022 08:00 - Vegalta Sendai - Tokyo Verdy
02/10/2022 08:00 - Mito Hollyhock - JEF United Chiba
02/10/2022 08:00 - Kanazawa - Fagiano Okayama
02/10/2022 08:00 - Renofa Yamaguchi - Grulla Morioka
Japonya J3 League Japonya - J3 League ( Lig Maçı )
02/10/2022 08:00 - Kataller Toyama - Sagamihara
02/10/2022 08:00 - FC Gifu - Fukushima United
02/10/2022 08:00 - Kitakyushu - Tegevajaro Miyazaki
Güney Kore K3 League Güney Kore - K3 League ( Lig Maçı )
02/10/2022 08:00 - Busan Transportation - Ulsan Citizen
02/10/2022 08:00 - Yangju Citizen - Changwon City
Moğolistan Premier League Moğolistan - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 08:00 - Erchim - Khangarid
Güney Kore K League 1 Güney Kore - K League 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 08:00 - Jeju United FC - Gangwon FC
Hong Kong HKFA 1st Division Hong Kong - HKFA 1st Division ( Lig Maçı )
02/10/2022 08:30 - Wong Tai Sin - Central & Western
02/10/2022 08:30 - Wing Yee - Eastern District
02/10/2022 08:30 - Rangers - Hoi King
Güney Kore K3 League Güney Kore - K3 League ( Lig Maçı )
02/10/2022 09:00 - Gangneung City - Mokpo City
Güney Kore K League 2 Güney Kore - K League 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 10:00 - Gyeongnam FC - Jeonnam Dragons
Panama Liga Panameña de Fútbol Panama - Liga Panameña de Fútbol ( Lig Maçı )
02/10/2022 10:00 - Deportivo Universitario - Atlético Chiriquí
Güney Kore K League 1 Güney Kore - K League 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 10:30 - Suwon City FC - Gimcheon Sangmu FC
Hong Kong HKFA 1st Division Hong Kong - HKFA 1st Division ( Lig Maçı )
02/10/2022 10:30 - Kowloon City - Happy Valley
02/10/2022 10:30 - Shatin - Kwai Tsing
02/10/2022 10:30 - Yuen Long - South Çin
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:00 - Borac Lazarevac - Zvezdara
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:00 - Brașov Steagul Renaște - Slatina
02/10/2022 11:00 - Csikszereda - Metaloglobus
02/10/2022 11:00 - FC Politehnica Timisoara - Concordia
02/10/2022 11:00 - Oţelul - ACS Sirineasa
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:00 - Teplice II - Jablonec II
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:00 - Kabel Novi Sad - Naftagas
Filipinler PFL Filipinler - PFL ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:00 - Mendiola - Stallion
Moğolistan Premier League Moğolistan - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:00 - Tuv buganuud - Deren
Güney Afrika Diski Challenge Güney Afrika - Diski Challenge ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:00 - Maritzburg United U23 - Cape Town City U23
02/10/2022 11:00 - SuperSport United U23 - TS Galaxy U23
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:15 - Slavia Praha II - Vyškov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:15 - Bohemians 1905 II - Baník Sokolov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:15 - Chlumec nad Cidlinou - Sokol Zápy
02/10/2022 11:15 - Mladá Boleslav II - Viktoria Žižkov
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:15 - Meteor Praha - Vilémov
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:15 - Slovan Liberec II - Hlinsko
02/10/2022 11:15 - Chrudim II - Dvůr Králové
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:15 - Hradec Králové II - Kolín
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:15 - Znojmo - Hlučín
02/10/2022 11:15 - Baník Ostrava II - Frýdek-Místek
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:15 - Vysočina Jihlava II - Bystřice nad Pernštejnem
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:15 - Slavičín - Skaštice
02/10/2022 11:15 - Zbrojovka Brno II - Kozlovice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:15 - Havířov - Nový Jičín
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:30 - Floridsdorfer AC - FC BW Linz
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:30 - Jiskra Domažlice II - Rokycany
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:30 - Šamorín - Žilina II
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:30 - ASK Klagenfurt - Maria Saal
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:30 - Jednota Bánová - Vrakuňa
Vietnam V.League 2 Vietnam - V.League 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:30 - Dak Lak - Long An
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:30 - Slovan HAC - Favoritner AC
İspanya Tercera División RFEF - Group 13 İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı )
02/10/2022 11:30 - UCAM Murcia II - Real Murcia II
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Dinamo Minsk Res. - Shakhtyor Res.
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Kirchbichl - Prutz / Serfaus
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Avusturya Lustenau II - Höchst
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Swarovski Tirol II - Wörgl
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Rot-Weiß Rankweil - Göfis
02/10/2022 12:00 - Rotenberg - Dornbirner SV
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Bologna U19 - Milan U19
Kazakistan Premier League Kazakistan - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - FK Tobol Kostanay - Shakhter Karagandy
02/10/2022 12:00 - Kyzyl-Zhar - Kairat Almaty
Rusya Second League - Group 4 Rusya - Second League - Group 4 ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Torpedo Miass - Chelyabinsk
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Debrecen II - Füzesgyarmati
02/10/2022 12:00 - Vasas II - Békéscsaba II
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Zalaegerszegi TE II - Tatabánya
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Újpest II - PTE-PEAC
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Inter Club d'Escaldes - UE Sant Julia
İspanya Segunda División RFEF - Group 4 İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Sevilla Atletico - Sanluqueño
Myanmar National League Myanmar - National League ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Yangon United - Rakhine United
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Altach / Vorderland W - First Vienna W
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Meppen U19 - Dynamo Dresden U19
02/10/2022 12:00 - Holstein Kiel U19 - Union Berlin U19
02/10/2022 12:00 - Unterhaching U19 - Karlsruher SC U19
02/10/2022 12:00 - 1860 München U19 - Eintracht Trier U19
02/10/2022 12:00 - Köln U19 - RW Oberhausen U19
02/10/2022 12:00 - MSV Duisburg U19 - Borussia M'bach U19
02/10/2022 12:00 - Preußen Münster U19 - Schalke 04 U19
02/10/2022 12:00 - Viktoria Köln U19 - Rot-Weiss Essen U19
02/10/2022 12:00 - Verl U19 - Paderborn U19
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Puskás II - Móri SE
02/10/2022 12:00 - Gyori ETO II - Veszprém
Vietnam V.League 2 Vietnam - V.League 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Phu Dong - Quang Nam
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Polet Ljubić - Mihajlovac
Malta Challenge League Malta - Challenge League ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Mqabba - Sliema Wanderers
Endonezya Liga 1 Endonezya - Liga 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Persib Bandung - Persija
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Straßwalchen - Adnet
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - LNZ Cherkasy - Skoruk Tomakivka
Hırvatistan Third NL - Sredite Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Dinamo OO - Ponikve
02/10/2022 12:00 - Gaj - Samobor
İspanya Tercera División RFEF - Group 13 İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:00 - Racing Murcia - Deportiva Minera
Panama Liga Panameña de Fútbol Panama - Liga Panameña de Fútbol ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:15 - Tauro FC - Alianza FC
İspanya Segunda División RFEF - Group 5 İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:30 - Melilla - Socuéllamos
Singapur Premier League Singapur - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:30 - Balestier Khalsa - Home United
02/10/2022 12:30 - Albirex Niigata S - Hougang United
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:30 - Flora II - K-Järve JK Järve
Vietnam V.League 2 Vietnam - V.League 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:30 - Công An Nhân Dân - Can Tho
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:30 - Eugendorf - ASV Salzburg
İspanya Tercera División RFEF - Group 6 İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:30 - Torrellano - Elche II
İspanya Tercera División RFEF - Group 7 İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:30 - Trival Valderas - Móstoles
02/10/2022 12:30 - Real Aranjuez - Collado Villalba
02/10/2022 12:30 - Getafe II - Pozuelo Alarcón
İspanya Tercera División RFEF - Group 13 İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:30 - Unión Molinense - Lorca Deportiva
İspanya Tercera División RFEF - Group 18 İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:30 - Illescas - Tarancón
İspanya Tercera División RFEF - Group 3 İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı )
02/10/2022 12:45 - Siete Villas - Cayón
02/10/2022 12:45 - Guarnizo - Vimenor
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Svetlogorsk - Vetka DYuSSh
Beyaz Rusya Premier League Beyaz Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Arsenal - Neman
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Naftan - MKK-Dnepr
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - AFC Hermannstadt - Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Pelikan Łowicz - Jagiellonia II
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Górnik Zabrze II - Pawłowice Śląskie
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Miedź Legnica U18 - Górnik Zabrze U18
02/10/2022 13:00 - Escola Varsovia U18 - Lechia Gdańsk U18
Danimarka Kvindeliga Danimarka - Kvindeliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Thy ThistedQ - KoldingQ
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Esperança d'Andora - Atlètic Amèrica
Rusya Second League - Group 3 Rusya - Second League - Group 3 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Balashikha - Dinamo Vladivostok
02/10/2022 13:00 - Strogino - Metallurg Lipetsk
Rusya Second League - Group 4 Rusya - Second League - Group 4 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Novosibirsk - Orenburg II
02/10/2022 13:00 - Amkar - Nosta
İspanya Primera División RFEF - Group 2 İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Alcoyano - Atlético Baleares
02/10/2022 13:00 - Eldense - Gimnastic
02/10/2022 13:00 - Amorebieta - Numancia
02/10/2022 13:00 - Calahorra - Athletic Club II
İspanya Primera División RFEF - Group 1 İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Alcorcon - Real Madrid II
02/10/2022 13:00 - Linense - Celta de Vigo II
02/10/2022 13:00 - AD Ceuta FC - Algeciras
İspanya Primera División Femenina İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Levante W - Atletico Madrid W
02/10/2022 13:00 - Levante Las Planas - Alhama
İspanya Segunda División RFEF - Group 1 İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Polvorín - Racing Santander II
02/10/2022 13:00 - Arenteiro - Real Avilés
İspanya Segunda División RFEF - Group 2 İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Real Sociedad III - Gernika
İspanya Segunda División RFEF - Group 3 İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Manresa - Terrassa
02/10/2022 13:00 - Formentera - Lleida Esportiu
02/10/2022 13:00 - Peña Deportiva - Olot
02/10/2022 13:00 - Ebro - Alzira
02/10/2022 13:00 - Prat - Mallorca II
İspanya Segunda División RFEF - Group 4 İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Mar Menor - Antequera
02/10/2022 13:00 - Cartagena LU II - El Ejido
02/10/2022 13:00 - Utrera - Granada II
02/10/2022 13:00 - Mancha Real - Ucam Murcia
İspanya Segunda División RFEF - Group 5 İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - CF Talavera - Atlético Madrid II
02/10/2022 13:00 - Atlético Paso - Diocesano
Letonya 1. Liga Letonya - 1. Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Tukums II - Saldus SS/Leevon
Norveç 3. Division - Girone 6 Norveç - 3. Division - Girone 6 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Funnefoss / Vormsund - Skjervøy
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Minai - Dynamo Kyiv
Etiyopya Premier League Etiyopya - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Welayta Dicha - Etiyopya Bunna
İspanya Segunda División RFEF - Group 5 İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Montijo - Estepona
İspanya Tercera División RFEF - Group 1 İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Viveiro - Villalbés
02/10/2022 13:00 - Atlético Arteixo - Choco
İspanya Tercera División RFEF - Group 10 İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Conil - Ayamonte
02/10/2022 13:00 - Córdoba II - Gerena
02/10/2022 13:00 - Xerez - Pozoblanco
İspanya Tercera División RFEF - Group 2 İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Sporting Gijón II - Llanes
02/10/2022 13:00 - Covadonga - Valdesoto
02/10/2022 13:00 - Praviano - Colunga
02/10/2022 13:00 - Lealtad - Luarca
02/10/2022 13:00 - Condal - Tuilla
02/10/2022 13:00 - Real Titánico - Ceares
İspanya Tercera División RFEF - Group 5 İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - San Cristóbal - Castelldefels
02/10/2022 13:00 - Montañesa - Tona
02/10/2022 13:00 - Europa Fc - Grama
02/10/2022 13:00 - Girona II - Vilafranca
İspanya Tercera División RFEF - Group 6 İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - CF Gandía - Levante II
02/10/2022 13:00 - Villarreal III - Castellón II
İspanya Tercera División RFEF - Group 7 İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Las Rozas - Ursaria
02/10/2022 13:00 - Rayo Vallecano II - Torrejón
İspanya Tercera División RFEF - Group 8 İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Atlético Tordesillas - Mirandés II
İspanya Tercera División RFEF - Group 9 İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Arenas Armilla - Málaga City
02/10/2022 13:00 - Almería II - Ciudad de Torredonjimeno
İspanya Tercera División RFEF - Group 11 İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Penya Independent - CE Sant Jordi
İspanya Tercera División RFEF - Group 14 İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Trujillo - Azuaga
02/10/2022 13:00 - Fuente Cantos - Atlético Pueblonuevo
02/10/2022 13:00 - Calamonte - Villafranca
İspanya Tercera División RFEF - Group 16 İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Peña Balsamaiso - Varea
02/10/2022 13:00 - Racing Rioja II - Calahorra II
02/10/2022 13:00 - Berceo - Oyonesa
İspanya Tercera División RFEF - Group 17 İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Huesca II - Épila
Güney Afrika Diski Challenge Güney Afrika - Diski Challenge ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - AmaZulu U23 - Richards Bay U23
Portekiz Taça de Portugal Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı )
02/10/2022 13:00 - Gondomar - Penafiel
02/10/2022 13:00 - São João Ver - Lagos
02/10/2022 13:00 - Recreativa de Lamelas - Camacha
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:00 - Leskhoz - Niva
Hollanda Eredivisie Women Hollanda - Eredivisie Women ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:15 - Ajax W - Heerenveen W
02/10/2022 13:15 - PSV/Eindhoven W - ADO Den Haag W
Hollanda Eredivisie Hollanda - Eredivisie ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:15 - Fortuna Sittard - FC Volendam
İspanya Tercera División RFEF - Group 1 İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:15 - Silva - UD Ourense
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:30 - Belshina Res. - Dinamo Brest Res.
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:30 - Miedz Legnica - Stal Mielec
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:30 - Juventus W - Pomigliano
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:30 - Lazio - Spezia
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:30 - Hódmezővásárhely - Kecskeméti TE II
Tacikistan Vysshaya Liga Tacikistan - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:30 - Istaravshan - Istiqlol
02/10/2022 13:30 - CSKA Pomir - Ravshan Zafarobod
Tayland Thai League 2 Tayland - Thai League 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:30 - Trat FC - Customs United
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:30 - Manisa BBSK - Adanaspor
02/10/2022 13:30 - Bandırmaspor - Samsunspor
Tayland Thai League 1 Tayland - Thai League 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:30 - Ratchaburi - Lampang FC
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:30 - Epitsentr Dunayivtsi - Nyva Ternopil
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:30 - Tomori Berat - Dinamo Tirana
Güney Afrika Diski Challenge Güney Afrika - Diski Challenge ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:30 - Swallows U23 - Orlando Pirates U23
Kırgızistan Premier League Kırgızistan - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:30 - Abdish-Ata - Alay
02/10/2022 13:30 - Kara-Balta - Ilbirs
02/10/2022 13:30 - Alga - Nur-Batken
İngiltere WSL Cup İngiltere - WSL Cup ( Kupa Maçı )
02/10/2022 13:30 - Sunderland W - Liverpool W
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:40 - Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz
Fransa Feminine Division 1 Fransa - Feminine Division 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 13:45 - Le Havre W - Paris Saint Germain W
Rusya Second League - Group 3 Rusya - Second League - Group 3 ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - FK Sokol Saratov - Zenit Penza
Zambiya Super League Zambiya - Super League ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Buildcon - Nkwazi
Ermenistan First League Ermenistan - First League ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Ararat II - BKMA II
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - BATE Res. - Torpedo Zhodino Res.
Ermenistan Premier League Ermenistan - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Van - Artsakh
Almanya 3. Liga Almanya - 3. Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - FC Viktoria Koln - VfB Oldenburg
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Fiorentina U19 - Verona U19
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Cracovia Kraków II - Avia Świdnik
Kosova Superliga Kosova - Superliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Ballkani - Gjilani
İngiltere Championship İngiltere - Championship ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Stoke City - Watford
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Utsikten - Vasteras SK FK
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - IF Karlstad - Team Thoren
Kazakistan Premier League Kazakistan - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Akzhayik - Aktobe
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Lorient - Lille
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Fakel Voronezh - Torpedo Moskva
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Wienerberg - 1980 Wien
Rusya Second League - Group 2 Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Khimik Dzerzhinsk - Torpedo Moskva II
Rusya Second League - Group 4 Rusya - Second League - Group 4 ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Irtysh Omsk - Dinamo Barnaul
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Olympique Marseille II - Gallia Lucciana
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Brommapojkarna W - Kalmar W
02/10/2022 14:00 - Vittsjö - Umeå
Norveç 3. Division - Girone 2 Norveç - 3. Division - Girone 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Raufoss II - Hødd II
Tayland Thai League 1 Tayland - Thai League 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Chonburi FC - Nong Bua Pitchaya
Tayland Thai League 2 Tayland - Thai League 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Uthai Thani - Nakhon Si Thammarat
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - VSK Århus - Silkeborg KFUM
02/10/2022 14:00 - Holstebro - Dalum
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Kleinmünchen / BW Linz - St. Pölten W
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - BAK '07 - Altglienicke
Almanya Oberliga - Hamburg Almanya - Oberliga - Hamburg ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Türkiye - Buchholz
Vietnam V.League 2 Vietnam - V.League 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Pho Hien - Sanna Khanh Hoa
02/10/2022 14:00 - Bà Ria Vũng Tàu - Bình Phước
Kosova Superliga Kosova - Superliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Prishtina - Trepça'89
02/10/2022 14:00 - Dukagjini - Ferizaj
Tayland Thai League 1 Tayland - Thai League 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Port FC - Bangkok United
Almanya Oberliga - Nordost-Süd Almanya - Oberliga - Nordost-Süd ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Budissa Bautzen - Bischofswerdaer FV
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Beltinci - Aluminij
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - HB Koge - FC Fredericia
02/10/2022 14:00 - Naestved - Hillerød
Moğolistan Premier League Moğolistan - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Falcons - Ulaanbaatar
Norveç 1. Division Women Norveç - 1. Division Women ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Grand Bodø W - Amazon Grimstad W
İspanya Tercera División RFEF - Group 1 İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Celta de Vigo III - Somozas
İspanya Tercera División RFEF - Group 12 İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - Mensajero - La Cuadra
02/10/2022 14:00 - Las Palmas II - UD San Fernando
02/10/2022 14:00 - Gran Tarajal - Estrella
Uganda Premier League Uganda - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:00 - SC Villa - Gaddafi
İngiltere WSL Cup İngiltere - WSL Cup ( Kupa Maçı )
02/10/2022 14:00 - Durham W - Sheffield United W
Almanya Frauen Bundesliga Almanya - Frauen Bundesliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:01 - Meppen - 1899 Hoffenheim W
02/10/2022 14:01 - Eintracht Frankfurt W - Werder Bremen W
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:30 - Anderlecht - Charleroi
 Premyer Liqa - Premyer Liqa ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:30 - Keshla FC - Sabah FA
Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:30 - Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbilisi
02/10/2022 14:30 - Sioni - Dinamo Batumi
Almanya 2. Bundesliga Almanya - 2. Bundesliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:30 - Karlsruher SC - FC Nurnberg
02/10/2022 14:30 - FC Magdeburg - Jahn Regensburg
02/10/2022 14:30 - FC Kaiserslautern - Eintracht Braunschweig
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:30 - Alanyaspor - Giresunspor
02/10/2022 14:30 - Sivasspor - Hatayspor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:30 - Elazığspor - Çatalcaspor
02/10/2022 14:30 - Karaköprü Belediyespor - Eskişehirspor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:30 - 76 Iğdır Belediyespor - Elazığ Belediyespor FK
02/10/2022 14:30 - Ofspor - Kahramanmaraşspor
02/10/2022 14:30 - Gümüşhanespor - Eynesil Belediyespor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:30 - Fatsa Belediyespor - Çankaya FK
02/10/2022 14:30 - Muş Menderesspor - Niğde Anadolu
02/10/2022 14:30 - Artvin Hopaspor - Siirt İl Özel İdaresi
02/10/2022 14:30 - Arguvan Belediyespor - Efeler 09 Spor
02/10/2022 14:30 - 68 Aksaray Belediyespor - Bergama Belediyespor
Rusya Second League - Group 2 Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:30 - Zvezda St. Petersburg - Zorkiy
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:30 - UE Engordany - Penya Encarnada
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:30 - ZFC Meuselwitz - Luckenwalde
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:30 - Paide - Trans Narva
Tayland Thai League 2 Tayland - Thai League 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:30 - Chainat - Ayutthaya FC
Almanya Oberliga - Nordost-Nord Almanya - Oberliga - Nordost-Nord ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:30 - Neustrelitz - Mecklenburg Schwerin
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:30 - Atletico Uri - Paganese
İspanya Tercera División RFEF - Group 12 İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı )
02/10/2022 14:30 - Lanzarote - Marino
Özbekistan Super League Özbekistan - Super League ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Dinamo Samarqand - Olympic
Beyaz Rusya Premier League Beyaz Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - FC Minsk - FC Energetik-Bgu Minsk
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Shakhtyor Petrikov - Molodechno-DYuSSh 4
Almanya 3. Liga Almanya - 3. Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - SV Wehen - Rot-weiss Essen
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Mils - Innsbrucker AC
02/10/2022 15:00 - Wacker Innsbruck (Am) - Volders
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Coffrane - Servette II
Yunanistan Super League 1 Yunanistan - Super League 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Asteras Tripolis - OFI
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Sifhälla - Yxhult
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Arameiska / Suriyenska - Karlberg
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Torslanda - Eskilsminne
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - FSV Mainz 05 II - SGV Freiberg
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Mjölby - Grebbestad
İsveç Elitettan İsveç - Elitettan ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Morön W - Älvsjö AIK W
02/10/2022 15:00 - Team TG FF W - Gamla Upsala W
Kazakistan Premier League Kazakistan - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Arys - FC Astana
İspanya La Liga İspanya - La Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Espanyol - Valencia
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Altındağ Belediyesispor - Karşıyaka
02/10/2022 15:00 - Anadolu Selçukspor - Yomraspor
02/10/2022 15:00 - Nevşehir Belediyespor - Ağrı 1970
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Karaman Belediyespor - Kestelspor
02/10/2022 15:00 - Kırıkkale Büyük Anadolu - Ayvalıkgücü Belediyespor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Kepez Belediyespor - Halide Edip Adıvar
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - SC Landskron - Bleiburg
02/10/2022 15:00 - Avusturya Klagenfurt II - KAC
Rusya Second League - Group 2 Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Baltika BFU - Leningradets
02/10/2022 15:00 - Elektron VN - Yenisey II
02/10/2022 15:00 - Dinamo Moskva II - Dinamo Vologda
Rusya Second League - Group 3 Rusya - Second League - Group 3 ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Saturn Ramenskoye - SKA Khabarovsk II
02/10/2022 15:00 - Salyut-Belgorod - Kaluga
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Kelen - Gyirmót II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Münsingen - Rotkreuz
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Erguël - Fribourg
Tayland Thai League 1 Tayland - Thai League 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Buriram United - Prachuap
Norveç 1. Division Norveç - 1. Division ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Brann - Stjørdals-Blink
02/10/2022 15:00 - Bryne - Skeid
02/10/2022 15:00 - Fredrikstad - Mjondalen
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Træff - Eidsvold
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Sandvikens AIK - Rågsved
Norveç 3. Division - Girone 2 Norveç - 3. Division - Girone 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Molde II - Floro
Tayland Thai League 2 Tayland - Thai League 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Ranong United - Chiangmai United
Avusturya Frauenliga Avusturya - Frauenliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Bergheim W - Sturm Graz W
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Ringkøbing - B 1913
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Scheiblingkirchen - Siegendorf
Moldovya Super Liga Moldovya - Super Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Dacia-Buiucani - Petrocub
Almanya Oberliga - Nordost-Nord Almanya - Oberliga - Nordost-Nord ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Eintracht Mahlsdorf - Hansa Rostock II
02/10/2022 15:00 - Union Fürstenwalde - CFC Hertha
Almanya Oberliga - Schleswig-Holstein Almanya - Oberliga - Schleswig-Holstein ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - SV Eichede - Heider SV
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Eintracht Norderstedt - Werder Bremen II
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Widnau - Rorschach
Kırım Premier League Kırım - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Ocean Kerch - Rubin Yalta
02/10/2022 15:00 - Kyzyltash - SKCHF Sevastopol
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - FC Midtjylland - Viborg
02/10/2022 15:00 - Silkeborg - AC Horsens
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Hallwang - Bergheim
02/10/2022 15:00 - Thalgau - Siezenheim
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Bukovyna - Yarud Mariupol'
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Chornomorets - Oleksandria
Hollanda Derde Divisie - Sunday Hollanda - Derde Divisie - Sunday ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - ADO '20 - Baronie
02/10/2022 15:00 - HV & CV Quick - JOS Watergraafsmeer
02/10/2022 15:00 - UDI '19 - OSS '20
02/10/2022 15:00 - Hercules - GVV Unitas
02/10/2022 15:00 - OJC Rosmalen - Gemert
02/10/2022 15:00 - TOGB - Blauw Geel
02/10/2022 15:00 - Vvsb - Dongen
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Ilves Tampere - IFK Mariehamn
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Novaya Pripyat - Zhodino Yuzhnoe
Arnavutluk 2nd Division - Group B Arnavutluk - 2nd Division - Group B ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:00 - Pogradeci - Devolli
02/10/2022 15:00 - AF Elbasani - Luftëtari
02/10/2022 15:00 - Maliqi - Tepelena
02/10/2022 15:00 - Delvina - Labëria
02/10/2022 15:00 - Butrinti Sarandë - Shkumbini Peqin
02/10/2022 15:00 - Memaliaj - Albpetrol Patos
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:15 - FC Vaduz - Stade Lausanne-Ouchy
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:15 - FC Sion - FC Winterthur
Malavi Super League Malavi - Super League ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - Sable Farming - Kamuzu Barracks
02/10/2022 15:30 - Nyasa Big Bullets - CIVO United
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - Ried - SCR Altach
02/10/2022 15:30 - TSV Hartberg - Avusturya Klagenfurt
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - St. Gallen II - Brühl
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - Delémont - Bassecourt
02/10/2022 15:30 - Muri - Schötz
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - Roma W - Parma W
Hollanda Eredivisie Hollanda - Eredivisie ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - Excelsior - Utrecht
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - Edirnespor - İçel İdmanyurdu Spor
02/10/2022 15:30 - Belediye Derincespor - Amasyaspor 1968
02/10/2022 15:30 - Şile Yıldızspor - 1954 Kelkit Belediyespor
02/10/2022 15:30 - Kütahyaspor - Yeni Orduspor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - Bayrampaşaspor - Kartal Bulvarspor
02/10/2022 15:30 - Kuşadasıspor - Ergene Velimeşespor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - Akhisar Belediye - Osmaniyespor
02/10/2022 15:30 - Bursa Yıldırımspor - Erbaaspor
02/10/2022 15:30 - Tepecikspor - Sapanca Gençlikspor
Almanya Oberliga - Schleswig-Holstein Almanya - Oberliga - Schleswig-Holstein ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - Lübeck II - GW Siebenbäumen
Norveç 3. Division - Girone 6 Norveç - 3. Division - Girone 6 ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - Mjølner - Lillestrøm II
Hollanda Eredivisie Hollanda - Eredivisie ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - NEC Nijmegen - Feyenoord
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - Puch - Altenmarkt
Malavi Super League Malavi - Super League ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - Dedza Dynamos - Mighty Tigers
02/10/2022 15:30 - Ekwendeni Hammers - Karonga United
Lübnan Premier League Lübnan - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - Safa - Bourj
02/10/2022 15:30 - Tadamon Sour - Al Akhaa Al Ahli
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - Royal Antwerp II - Mandel United
Hollanda Derde Divisie - Sunday Hollanda - Derde Divisie - Sunday ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - UNA - Hsc 21
Lübnan Premier League Lübnan - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - Salam Zgharta - Al Ahed
İtalya Serie D - Girone E İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - Ghivizzano Borgo Mozzano - Livorno
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - Casertana - Sarrabus Ogliastra
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - Novara - Vicenza Virtus
02/10/2022 15:30 - Pro Patria - PRO Vercelli
02/10/2022 15:30 - Renate - Pordenone
02/10/2022 15:30 - Triestina - Virtus Verona
İtalya Serie C - Girone B İtalya - Serie C - Girone B ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - Ancona - Montevarchi Calcio
02/10/2022 15:30 - Carrarese - Gubbio
02/10/2022 15:30 - Cesena - Recanatese
02/10/2022 15:30 - Fermana - Olbia
02/10/2022 15:30 - Fiorenzuola - Reggiana
02/10/2022 15:30 - Rimini - Alessandria
02/10/2022 15:30 - San Donato Tavarnelle - Lucchese
02/10/2022 15:30 - Virtus Entella - Imolese
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
02/10/2022 15:30 - Svislach - Gorki
Zambiya Super League Zambiya - Super League ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - ZESCO United - Power Dynamos
Özbekistan Super League Özbekistan - Super League ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Pakhtakor - Nasaf
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Jagiellonia - Korona Kielce
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Puszcza Niepołomice - Arka Gdynia
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Gorica - Maribor
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - FK Spartak Zdrepceva KRV - Radnicki 1923
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Biel-Bienne - Breitenrain
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - La Sarraz-Eclépens - La Chaux-de-Fonds
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Langenthal - Dornach
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Sokół Sieniawa - KSZO 1929
02/10/2022 16:00 - Wiązownica - Korona Kielce II
Yunanistan Super League 1 Yunanistan - Super League 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Olympiakos Piraeus - Atromitos
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Angered BK - Vänersborgs FK
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - HNK Rijeka - HNK Hajduk Split
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Buducnost Podgorica - Iskra
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Oostnieuwkerke - Jabbeke
Fransa National 3 - Group K Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - ES Dol - Vitré
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - PSG II - Brétigny Foot
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - K. Kontich - Mariekerke
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Varsenare - Meulebeke
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - City Pirates Antwerpen - Racing Mechelen
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Gosselies Sports - Aische
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - RES Durbuy - Richelle United
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Norrby IF - Skövde AIK
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - GIF Sundsvall - IFK Norrkoping
02/10/2022 16:00 - Varbergs BoIS FC - BK Hacken
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Loznica - Železničar Pančevo
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Ajaccio - Clermont Foot
02/10/2022 16:00 - Auxerre - Stade Brestois 29
02/10/2022 16:00 - Toulouse - Montpellier
02/10/2022 16:00 - Estac Troyes - Reims
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Lecce - Cremonese
02/10/2022 16:00 - Sampdoria - Monza
02/10/2022 16:00 - Sassuolo - Salernitana
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - La Massana - UE Santa Coloma II
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Gyirmot SE - Nyiregyhaza
02/10/2022 16:00 - Bekescsaba 1912 - MTE 1904
02/10/2022 16:00 - Dorogi FC - Kozarmisleny FC
02/10/2022 16:00 - Szentlőrinc SE - Diosgyori VTK
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Indjija - Jedinstvo Ub
Rusya Second League - Group 2 Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Dinamo St. Petersburg - Zenit 2
Rusya Second League - Group 3 Rusya - Second League - Group 3 ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Ryazan - Dinamo Bryansk
02/10/2022 16:00 - Peresvet Podolsk - Rodina Moskva II
02/10/2022 16:00 - FK Spartak Tambov - Arsenal Tula II
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Sényő Carnifex - Tiszaújváros
02/10/2022 16:00 - Tiszafuredi VSE - Kisvárda II
02/10/2022 16:00 - Diósgyőr II - FC Hatvan
02/10/2022 16:00 - Körösladány - BVSC
02/10/2022 16:00 - Jászberényi Vasas - Hajdúszoboszlói SE
02/10/2022 16:00 - BKV Előre - Eger
02/10/2022 16:00 - Karcag SE - Pénzügyőr
02/10/2022 16:00 - Putnok VSE - DEAC
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Csornai SE - Videoton II
02/10/2022 16:00 - Budaörs - Komárom
02/10/2022 16:00 - Kaposvar - Balatonfüredi
02/10/2022 16:00 - Nagykanizsai ULE - Teskánd
02/10/2022 16:00 - Zsámbéki SK - Érdi VSE
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Dabas - Majosi
02/10/2022 16:00 - Szolnoki MAV FC - Cegledi VSE
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Tubize - La Louvière Centre
02/10/2022 16:00 - Hamoir - Solières Sport
02/10/2022 16:00 - Binche - Jette
02/10/2022 16:00 - Warnant - Meux
02/10/2022 16:00 - Seraing II - Ganshoren
02/10/2022 16:00 - Acren-Lessines - Stade Disonais
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Carnoux - Cannet Rocheville
02/10/2022 16:00 - Marignane Gignac CB II - Ardziv
Almanya Oberliga - Nordost-Nord Almanya - Oberliga - Nordost-Nord ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Pampow - RSV Eintracht
İsveç Damallsvenskan İsveç - Damallsvenskan ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Djurgården - AIK
02/10/2022 16:00 - Eskilstuna United - Kristianstad
02/10/2022 16:00 - KIF Örebro - Rosengård W
02/10/2022 16:00 - Linköping - Häcken
02/10/2022 16:00 - Piteå - Hammarby
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Järfälla - IFK Österåker
Norveç 3. Division - Girone 6 Norveç - 3. Division - Girone 6 ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Harstad - Skjetten
İngiltere Premier League İngiltere - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Manchester City - Manchester United
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - FC Nordsjaelland - Randers FC
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Thisted FC - HIK
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Boluspor - Tuzlaspor
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Dolný Kubín - Petržalka
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - III. Kerületi TUE - Bicskei
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - ESMTK - Dunaújváros-Pálhalma
02/10/2022 16:00 - Szekszárd - Honvéd II
02/10/2022 16:00 - Iváncsa - Paksi SE II
Almanya Oberliga - Mittelrhein Almanya - Oberliga - Mittelrhein ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Wegberg-Beeck - Friesdorf
02/10/2022 16:00 - Hennef 05 - VfL Vichttal
02/10/2022 16:00 - Hürth - Fortuna Köln II
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - SW Essen - Union Nettetal
02/10/2022 16:00 - Homberg - SC St. Tönis
02/10/2022 16:00 - Meerbusch - KFC Uerdingen 05
02/10/2022 16:00 - Germania Ratingen - MSV Düsseldorf
02/10/2022 16:00 - SF Hamborn - Cronenberger SC
02/10/2022 16:00 - Kray - Sonsbeck
Almanya Oberliga - Westfalen Almanya - Oberliga - Westfalen ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Eintracht Rheine - Sportfreunde Siegen
02/10/2022 16:00 - Westfalia Rhynern - ASC Dortmund
02/10/2022 16:00 - Gievenbeck - Schermbeck
02/10/2022 16:00 - FC Gutersloh - Preußen Münster II
02/10/2022 16:00 - Sprockhovel - Delbrücker SC
02/10/2022 16:00 - Sportfreunde Lotte - Vreden
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - FC Rielasingen-Arlen - SG Sonnenhof Grossaspach
Almanya Oberliga - Hamburg Almanya - Oberliga - Hamburg ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Sasel - Hamburger SV III
Almanya Oberliga - Schleswig-Holstein Almanya - Oberliga - Schleswig-Holstein ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Eckernförder SV - TSB Flensburg
Almanya Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar Almanya - Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Elversberg II - Auersmacher
Almanya Oberliga - Niedersachsen Almanya - Oberliga - Niedersachsen ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Germania Egestorf - Schöningen
02/10/2022 16:00 - Papenburg - Ramlingen / Ehlershausen
02/10/2022 16:00 - Arminia Hannover - HSC Hannover
02/10/2022 16:00 - Lupo-Martini - FT Braunschweig
02/10/2022 16:00 - Eintracht Celle - Heeslinger SC
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Bremer Sv - Holstein Kiel II
Burundi Ligue A Burundi - Ligue A ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Dynamik - Bujumbura City
02/10/2022 16:00 - Aigle Noir - Tigre Noir
02/10/2022 16:00 - Kayanza United - Le Messager Ngozi
02/10/2022 16:00 - Bumamuru - Magara Young Boys
02/10/2022 16:00 - Olympic Star - Rukinzo
02/10/2022 16:00 - Musongati - Inter Star
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Sokol Lanžhot - Velká Bíteš
02/10/2022 16:00 - Sokol Tasovice - Stará Říše
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Tatran Všechovice - HFK Olomouc
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Bospor Bohumín - Bílovec
02/10/2022 16:00 - Polanka nad Odrou - Jiskra Rýmařov
02/10/2022 16:00 - Slavoj Olympia Bruntál - Valašské Meziříčí
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Snina - Oravské Veselé
02/10/2022 16:00 - MSK Tesla Stropkov - Rimavská Sobota
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Veľké Ludince - Kalná nad Hronom
02/10/2022 16:00 - Galanta - Podkonice
02/10/2022 16:00 - Beluša - Hamsik Academy
İngiltere Premier League 2 Division One İngiltere - Premier League 2 Division One ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Wolves U21 - Manchester City U21
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Union Bremen - Vatan Sport
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Berg en Dal - Vosselaar
02/10/2022 16:00 - Ranst - Ternesse
02/10/2022 16:00 - Vorselaar - Loenhout
02/10/2022 16:00 - Berlaar-Heikant - 's Gravenwezel-Schilde
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Zonhoven United - Herk
02/10/2022 16:00 - Torpedo Hasselt - Zepperen-Brustem
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Eendracht Zele - Ardennen
02/10/2022 16:00 - Grembergen - Svelta Melsele
02/10/2022 16:00 - Sint-Denijs Sport - Denderhoutem
02/10/2022 16:00 - Munkzwalm - Heikant Zele
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Blankenberge - Racing Waregem
02/10/2022 16:00 - Excelsior Zedelgem - Deerlijk Sport
02/10/2022 16:00 - Moen - Lauwe
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Gouvy - Lorraine Arlon
02/10/2022 16:00 - Vaux-Noville - Ethe Belmont
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Sporting Bruxelles - Saint-Josse
02/10/2022 16:00 - Grez-Doiceau - Ixelles
02/10/2022 16:00 - Union Lasne-Ohain - NSeth Berchem
02/10/2022 16:00 - Etterbeek - Saint-Michel
02/10/2022 16:00 - Genappe - BX Brussels
02/10/2022 16:00 - AFC Evere - Tubize II
02/10/2022 16:00 - Kosova Schaerbeek - Stockel
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Belœil - PAC Buzet
02/10/2022 16:00 - Solre-sur-Sambre - RAEC Mons II
02/10/2022 16:00 - Molenbaix - Péruwelz
02/10/2022 16:00 - Flénu - Courcelles
02/10/2022 16:00 - Ransart - Soignies Sports
02/10/2022 16:00 - Montignies - Hornu
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Grand-Leez - Andennais
02/10/2022 16:00 - Flavion-Morialmé - Beauraing
02/10/2022 16:00 - Evelette-Jallet - US Dinantaise
02/10/2022 16:00 - Arquet - Spy
02/10/2022 16:00 - Chevetogne - Biesme
02/10/2022 16:00 - St-Hadelin-Haversin - Loyers
Belçika Provincial - Liege Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Hombourg - Aubel
02/10/2022 16:00 - Etoile de Faimes - FC Eupen
02/10/2022 16:00 - FC Du Geer - UCE Liège
02/10/2022 16:00 - Sprimont II - Wanze / Bas-Oha
02/10/2022 16:00 - Elsautoise - Ougrée
02/10/2022 16:00 - Ster-Francorchamps - Hannut
02/10/2022 16:00 - JS Fizoise - Mélen-Micheroux
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Hoegaarden-Outgaarden - Herent
02/10/2022 16:00 - Rhodienne-De Hoek - Melsbroek
02/10/2022 16:00 - Liedekerke - Bertem-Leefdaal
02/10/2022 16:00 - Wambeek-Ternat - Elewijt
02/10/2022 16:00 - Grimbergen - Fenixx BeigHum
02/10/2022 16:00 - Bodegem Kapelle United - Eendracht Mazenzele
Malta Premier League Malta - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Birkirkara - Valletta FC
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Sayana Haskovo - Zagorets
Tanzanya Ligi kuu Bara Tanzanya - Ligi kuu Bara ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Mtibwa Sugar - Mbeya City
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Radnicki Pirot - Dubočica
02/10/2022 16:00 - Budućnost Popovac - Brzi Brod
02/10/2022 16:00 - Vlasina - Car Konstantin
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Radjevac Krupanj - Takovo
Ruanda National Soccer League Ruanda - National Soccer League ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Rutsiro - AS Kigali
02/10/2022 16:00 - Rwamagana City - APR
02/10/2022 16:00 - Musanze - Espoir
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Tikveš - Skopje
02/10/2022 16:00 - Shkupi 1927 - Sileks
02/10/2022 16:00 - Pobeda - Shkendija
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Gullegem - Dikkelvenne
02/10/2022 16:00 - Merelbeke - Harelbeke
02/10/2022 16:00 - RFC Wetteren - Sparta Petegem
02/10/2022 16:00 - Zelzate - Torhout
02/10/2022 16:00 - Westhoek - Oudenaarde
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Mechelen II - Berchem Sport
02/10/2022 16:00 - Bocholt - Lyra-Lierse Berlaar
02/10/2022 16:00 - Cappellen - Spouwen-Mopertingen
02/10/2022 16:00 - Pepingen-Halle - Tongeren
02/10/2022 16:00 - Diegem Sport - Beerschot VA II
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Entité Manageoise - Albert Quévy-Mons
02/10/2022 16:00 - Braine - SG-Tertre-Hautrage
02/10/2022 16:00 - RAS Monceau - Onhaye
02/10/2022 16:00 - Ostiches - Crossing Schaerbeek
02/10/2022 16:00 - Jodoigne - Léopold
02/10/2022 16:00 - Jeunesse Tamines - Couvin-Mariembourg
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Raeren-Eynatten - Herstal
02/10/2022 16:00 - Mormont - Rochefort
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - HO Kalken - Jong Lede
02/10/2022 16:00 - Wolvertem Merchtem - Eppegem
02/10/2022 16:00 - VW Hamme - Drongen
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Olympia Wijgmaal - Sporting Kampenhout
02/10/2022 16:00 - Schoonbeek-Beverst - Witgoor Sport
Malta Challenge League Malta - Challenge League ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Swieqi United - Fgura United
02/10/2022 16:00 - Melita - St. Andrews
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Portes Entre Deux Mers - Libourne
02/10/2022 16:00 - Pau II - Anglet Genets
02/10/2022 16:00 - Bordeaux II - CA Neuville
02/10/2022 16:00 - Niort II - Lège-Cap-Ferret
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Chambray - Montlouis
02/10/2022 16:00 - Châteauroux II - Châteauneuf-sur-Loire
02/10/2022 16:00 - Bourges Foot 18 II - Montargis
02/10/2022 16:00 - C' Chartres II - Saran Municipal
Fransa National 3 - Group E Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Dijon II - Gueugnon
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Nancy II - Biesheim
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Vimy - Feignies-Aulnoye
02/10/2022 16:00 - Longueau - Lens II
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Les Mureaux - Vitry
Paraguay Division Intermedia Paraguay - Division Intermedia ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Atlético Colegiales - Sportivo Trinidense
02/10/2022 16:00 - Club Sp. San Lorenzo - Sportivo Luqueno
Yunanistan Cup Yunanistan - Cup ( Kupa Maçı )
02/10/2022 16:00 - Almyros Gaziou - Elassona
02/10/2022 16:00 - Nafpaktiakos - Larisa
02/10/2022 16:00 - PAO Kristoni - Panthrakikos
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Tienen - Patro Eisden
02/10/2022 16:00 - Knokke - KAA Gent II
02/10/2022 16:00 - URSL Visé - Heist
San Marino Campionato San Marino - Campionato ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Faetano - Folgore
02/10/2022 16:00 - Cailungo - San Giovanni
02/10/2022 16:00 - Tre Penne - Tre Fiori
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Ahironas / Onisilos - Xylotympou
02/10/2022 16:00 - Olympiada Lympion - Alki Oroklini
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - ASIL Lysi - APEP
02/10/2022 16:00 - Ormideia - Kouris Erimi
02/10/2022 16:00 - Halkanoras - Ethnikos Assias
Etiyopya Premier League Etiyopya - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Awassa Kenema - Legetafo Legedadi
Norveç Toppserien Norveç - Toppserien ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Stabæk W - Brann W
İtalya Serie D - Girone A İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Asti - Sestri Levante
02/10/2022 16:00 - Borgosesia - Sanremese
02/10/2022 16:00 - Castanese - Legnano
02/10/2022 16:00 - Castellanzese - Stresa
02/10/2022 16:00 - Chieri - Casale
02/10/2022 16:00 - Chisola - Fezzanese
02/10/2022 16:00 - Derthona - Gozzano
02/10/2022 16:00 - Fossano - Vado
02/10/2022 16:00 - Pinerolo - Bra
02/10/2022 16:00 - PDHAE - Ligorna
İtalya Serie D - Girone B İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Arconatese - Breno
02/10/2022 16:00 - Brusaporto - Desenzano Calvina
02/10/2022 16:00 - Caronnese - Varesina
02/10/2022 16:00 - Città di Varese - Real Calepina
02/10/2022 16:00 - Folgore Caratese - USD Casatese
02/10/2022 16:00 - Lumezzane - Alcione
02/10/2022 16:00 - Ponte San Pietro - Seregno
02/10/2022 16:00 - Franciacorta - Virtus Ciserano Bergamo
02/10/2022 16:00 - Villa Valle - Sona
İtalya Serie D - Girone C İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Cjarlins Muzane - Portosummaga
02/10/2022 16:00 - Dolomiti Bellunesi - Cartigliano
02/10/2022 16:00 - Este - Torviscosa
02/10/2022 16:00 - Legnago Salus - Adriese
02/10/2022 16:00 - Levico - Montebelluna
02/10/2022 16:00 - Luparense - Clodiense
02/10/2022 16:00 - Mestre - Virtus Bolzano
02/10/2022 16:00 - Montecchio Maggiore - Campodarsego
02/10/2022 16:00 - Caldiero Terme - Villafranca
İtalya Serie D - Girone D İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Athletic Carpi - Bagnolese BP
02/10/2022 16:00 - Correggese - Scandicci
02/10/2022 16:00 - Crema - Ravenna
02/10/2022 16:00 - Fanfulla - Sammaurese
02/10/2022 16:00 - Forli - Corticella
02/10/2022 16:00 - Giana Erminio - Sant'Angelo
02/10/2022 16:00 - Mezzolara - Lentigione
02/10/2022 16:00 - Salsomaggiore - Prato
02/10/2022 16:00 - Pistoiese - Real Forte Querceta
02/10/2022 16:00 - United Riccione - Aglianese
İtalya Serie D - Girone E İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Città di Castello - Ponsacco
02/10/2022 16:00 - Flaminia - Arezzo
02/10/2022 16:00 - Gavorrano - Poggibonsi
02/10/2022 16:00 - Grosseto - Sporting Trestina
02/10/2022 16:00 - Orvietana Calcio - Pianese
02/10/2022 16:00 - Sangiovannese - Tau Altopascio
02/10/2022 16:00 - Seravezza - Montespaccato
02/10/2022 16:00 - Terranuova Traiana - Ostia Mare
İtalya Serie D - Girone F İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Avezzano - Vastese
02/10/2022 16:00 - Chieti - CynthiAlbalonga
02/10/2022 16:00 - Pineto - Vigor Senigallia
02/10/2022 16:00 - Porto D' Ascoli - AJ Fano
02/10/2022 16:00 - Roma City - Termoli Calcio
02/10/2022 16:00 - San Nicolò - Montegiorgio
02/10/2022 16:00 - Team Nuova Florida - Sambenedettese
02/10/2022 16:00 - Tolentino - Vastogirardi
02/10/2022 16:00 - Trastevere - Matese
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Arzachena - Lupa Roma
02/10/2022 16:00 - USD Palmese - Aprilia
02/10/2022 16:00 - Portici - Ilvamaddalena
02/10/2022 16:00 - Sorrento - Tivoli
02/10/2022 16:00 - Angri Calcio - Nola 1925
02/10/2022 16:00 - Vis Artena - Cassino
İtalya Serie D - Girone H İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Bitonto - Barletta
02/10/2022 16:00 - Casarano - Nocerina
02/10/2022 16:00 - Cavese - Matera
02/10/2022 16:00 - Francavilla - Team Altamura
02/10/2022 16:00 - Gladiator - Puteolana
02/10/2022 16:00 - Lavello - Nardò
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Burreli - Oriku
İspanya Tercera División RFEF - Group 9 İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Huracán Melilla - Huétor Vega
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - KuPS - Honka
02/10/2022 16:00 - haka - SJK
02/10/2022 16:00 - vaasa PS - HIFK Elsinki
02/10/2022 16:00 - AC oulu - FC Lahti
Lüksemburg Cup Lüksemburg - Cup ( Kupa Maçı )
02/10/2022 16:00 - Daring Echternach - Atert Bissen
02/10/2022 16:00 - Avenir Beggen - Jeunesse Canach
İtalya Serie D - Girone I İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Acireale - Lamezia Terme
02/10/2022 16:00 - Trapani 1905 - Paternò
02/10/2022 16:00 - Licata - Catania
02/10/2022 16:00 - Santa Maria Cilento - Città Di Sant’Agata
02/10/2022 16:00 - Ragusa - Locri 1909
02/10/2022 16:00 - Real Agro Aversa - Cittanova Interpiana
02/10/2022 16:00 - San Luca - Mariglianese
02/10/2022 16:00 - Sancataldese - Canicattì
02/10/2022 16:00 - Vibonese - Castrovillari
Portekiz Taça de Portugal Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı )
02/10/2022 16:00 - União Santarém - Mafra
Eswatini Premier League Eswatini - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Madlenya - Manzini Wanderers
02/10/2022 16:00 - Royal Leopards - Manzini Sea Birds
02/10/2022 16:00 - Mbabane Swallows - Young Buffaloes
Yunanistan Cup Yunanistan - Cup ( Kupa Maçı )
02/10/2022 16:00 - Apollon Smirnis - Kifisia
02/10/2022 16:00 - Byron Kavala - Panachaiki FC
02/10/2022 16:00 - Ionikos Ionia - Diagoras Vrachneika
İngiltere WSL Cup İngiltere - WSL Cup ( Kupa Maçı )
02/10/2022 16:00 - Blackburn Rovers W - Leicester City WFC
02/10/2022 16:00 - Birmingham City W - Brighton W
02/10/2022 16:00 - London City Lionesses - West Ham W
02/10/2022 16:00 - Lewes W - Charlton Athletic W
02/10/2022 16:00 - Reading W - Tottenham Hotspur W
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - NFK Minsk - Bumprom
Zimbabve Premier Soccer League Zimbabve - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:00 - Highlanders - Platinum
02/10/2022 16:00 - Manica Diamonds - Dynamos
02/10/2022 16:00 - CAPS United - Triangle United
Umman Professional League Umman - Professional League ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:10 - Umman Club - Sur
Birleşik Arap Emirlikleri Pro League Birleşik Arap Emirlikleri - Pro League ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:15 - Al-Dhafra - Shabab Al Ahli Dubai
02/10/2022 16:15 - Al Bataeh - Al Wahda FC
Umman Professional League Umman - Professional League ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:15 - Al-Rustaq - Al Oruba
Birleşik Arap Emirlikleri Division 1 Birleşik Arap Emirlikleri - Division 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:15 - Masfut - Masafi
02/10/2022 16:15 - Al Thaid - Al Hamriyah
02/10/2022 16:20 - Al Arabi - Al Taawon
Almanya Bundesliga Almanya - Bundesliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:30 - Hertha Berlin - 1899 Hoffenheim
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:30 - Rheindorf Altach II - Wolfurt
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:30 - Wisła Sandomierz - Podlasie Biała Podlaska
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:30 - Solin - Rudes
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:30 - Zenit Saint Petersburg - FC Rostov
Endonezya Liga 1 Endonezya - Liga 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:30 - PSIS Semarang - Bhayangkara FC
Almanya Oberliga - Westfalen Almanya - Oberliga - Westfalen ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:30 - Finnentrop / Bamenohl - Bövinghausen
02/10/2022 16:30 - Ennepetal - TuS Erndtebruck
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:30 - Avanti - Eendracht Wervik
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:30 - Rudar - Triglav
02/10/2022 16:30 - Bistrica - Brinje-Grosuplje
02/10/2022 16:30 - Dekani - Rogaška
Almanya Oberliga - Mittelrhein Almanya - Oberliga - Mittelrhein ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:30 - Pesch - Freialdenhoven
02/10/2022 16:30 - Eintracht Hohkeppel - BCV Glesch / Paffendorf
02/10/2022 16:30 - TuS BW Königsdorf - Siegburger SV
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:30 - Hilden - SF Baumberg
02/10/2022 16:30 - TuRU 1880 Düsseldorf - TVD Velbert
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:30 - Leher - Komet Arsten
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:30 - Podunavac - Radnički Zrenjanin
02/10/2022 16:30 - Borac Šajkaš - Tekstilac Odžaci
02/10/2022 16:30 - Tisa Adorjan - Dinamo Pančevo
02/10/2022 16:30 - Stanišić - Backa
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:30 - Igalo - Bokelj
02/10/2022 16:30 - Nikšić - Berane
02/10/2022 16:30 - Grbalj - Mladost DG
02/10/2022 16:30 - Zeta - Otrant-Olympic
02/10/2022 16:30 - Mladost Lješkopolje - Kom
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:30 - Pomezia - Real Monterotondo Scalo
İtalya Serie D - Girone H İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:30 - Martina Franca - Brindisi
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:30 - Polokwane City - Hungry Lions
Güney Afrika 8 Cup Güney Afrika - 8 Cup ( Kupa Maçı )
02/10/2022 16:30 - Kaizer Chiefs - Amazulu
İtalya Serie D - Girone H İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:30 - Gravina - Afragolese
02/10/2022 16:30 - Molfetta Calcio - Città di Fasano
İran Persian Gulf Pro League İran - Persian Gulf Pro League ( Lig Maçı )
02/10/2022 16:30 - Havadar - Sepahan FC
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Gent - Cercle Brugge
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Waasland-beveren - Lierse Kempenzonen
Faroe Adaları Meistaradeildin Faroe Adaları - Meistaradeildin ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - NSI Runavik - KI Klaksvik
Beyaz Rusya Premier League Beyaz Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Slavia Mozyr - FC Isloch Minsk R.
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Varnsdorf - Vlašim
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Zlin - Slovácko
02/10/2022 17:00 - FK Jablonec - Zbrojovka Brno
02/10/2022 17:00 - Teplice - Pardubice
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Ebbs - Münster
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Nenzing - Bizau
02/10/2022 17:00 - Andelsbuch - Brederis
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Wolfsberger AC II - LASK Juniors
Rusya Second League - Group 1 Rusya - Second League - Group 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Chayka - Spartak Nalchik
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Kosova - Taverne
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ
 Premyer Liqa - Premyer Liqa ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Sumqayıt - Kapaz
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Volna - Baranovichi
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Sokol Brozany - Pardubice II
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Vasalund - Piteå
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - falkenbergs FF - Qviding FIF
Faroe Adaları Meistaradeildin Faroe Adaları - Meistaradeildin ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - B36 Torshavn - Vikingur Gota
02/10/2022 17:00 - EB / Streymur - 07 Vestur
02/10/2022 17:00 - AB - Skála
Arjantin Torneo Federal A Arjantin - Torneo Federal A ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - CDJU Gualeguaychu - Gimnasia Y Tiro
02/10/2022 17:00 - Deportivo Camioneros - Argentino Monte Maíz
Danimarka Kvindeliga Danimarka - Kvindeliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Køge - Sundby W
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Konyaspor - Ümraniyespor
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Lendorf - Wolfsberg
Rusya Second League - Group 2 Rusya - Second League - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Murom - Spartak Kostroma
İspanya Primera División RFEF - Group 2 İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - La Nucía - Real Unión
Uruguay Primera División - Clausura Uruguay - Primera División - Clausura ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - CA River Plate - Deportivo Maldonado
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - UE Santa Coloma - Ordino
İspanya Primera División Femenina İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Sevilla W - Real Sociedad W
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Brondby - Lyngby
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Assyriska FF - Sleipner
Letonya 1. Liga Letonya - 1. Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - JDFS Alberts - FS Jelgava
Meksika U20 League Meksika - U20 League ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Mexiquense U20 - Querétaro U20
02/10/2022 17:00 - León U20 - Tijuana U20
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Bramberg - Neumarkt
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Telfs - Kundl
İngiltere Non League Premier - Isthmian İngiltere - Non League Premier - Isthmian ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Kingstonian - Potters Bar Town
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Turnov - Dobrovice
Malta Premier League Malta - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Gzira United - Pietà Hotspurs
Angola Girabola Angola - Girabola ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Onze Bravos - 1º de Agosto
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Zorya Luhansk - Hirnyk
Norveç Toppserien Norveç - Toppserien ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Vålerenga W - Rosenborg W
Hırvatistan Third NL - Sredite Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Sava Strmec - Lucko
Norveç 1. Division Women Norveç - 1. Division Women ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Øvrevoll Hosle W - Fortuna Ålesund W
Angola Girabola Angola - Girabola ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Santa Rita - Petro de Luanda
02/10/2022 17:00 - Cuando Kübango - Académica do Lobito
İspanya Tercera División RFEF - Group 7 İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Madrid 2021 FP - Canillas
İspanya Tercera División RFEF - Group 16 İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - River Ebro - Comillas
Finlandiya Ykkönen Finlandiya - Ykkönen ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - MP - PEPO
02/10/2022 17:00 - EIF - Kooteepee
İran Persian Gulf Pro League İran - Persian Gulf Pro League ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:00 - Persepolis FC - Tractor Sazi
Lüksemburg Cup Lüksemburg - Cup ( Kupa Maçı )
02/10/2022 17:00 - Les Ardoisiers Perlé - AS Jeunesse Esch
02/10/2022 17:00 - Schengen - Schifflange
02/10/2022 17:00 - Syra Mensdorf - Rodange 91
02/10/2022 17:00 - Clemency - US Rumelange
02/10/2022 17:00 - Red Star Merl-Belair - Blô-Weiss Medernach
02/10/2022 17:00 - Koeppchen - US Hostert
02/10/2022 17:00 - Green Boys - Swift Hesperange
02/10/2022 17:00 - Red Black Egalité - Alisontia Steinsel
02/10/2022 17:00 - Blo-Wäiss Izeg - Union Titus Petange
02/10/2022 17:00 - Feulen - Yellow Boys Weiler
02/10/2022 17:00 - Sporting Mertzig - US Mondorf-les-bains
02/10/2022 17:00 - Norden - Grevenmacher
02/10/2022 17:00 - Sandweiler - Jeunesse Schieren
02/10/2022 17:00 - Racing Troisvierges - FC Differdange 03
02/10/2022 17:00 - Jeunesse Gilsdorf - Wiltz
02/10/2022 17:00 - Young Boys - RM Hamm Benfica
02/10/2022 17:00 - Sporting Bertrange - UNA Strassen
02/10/2022 17:00 - Munsbach - F91 Dudelange
02/10/2022 17:00 - Pratzerthal-Redange - Berdenia Berbourg
02/10/2022 17:00 - Kehlen - Fola Esch
02/10/2022 17:00 - Lüksemburg-Porto - UN Kaerjeng 97
02/10/2022 17:00 - Sanem - Marisca Mersch
02/10/2022 17:00 - URB - Etzella Ettelbruck
02/10/2022 17:00 - Wincrange - Progres Niederkorn
02/10/2022 17:00 - US Esch - Bettembourg
Portekiz Taça de Portugal Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı )
02/10/2022 17:00 - Juventude Évora - Vilafranquense
02/10/2022 17:00 - Coruchense - Trofense
02/10/2022 17:00 - UD da Serra - Oliveirense
02/10/2022 17:00 - Fabril Barreiro - Academico Viseu
02/10/2022 17:00 - Bragança - Olímpico do Montijo
02/10/2022 17:00 - Vasco Gama VF do Campo - Imortal Albufeira
02/10/2022 17:00 - Vila Caíz - Amora
02/10/2022 17:00 - Oriental Dragon - Canelas 2010
02/10/2022 17:00 - Olhanense - Monte Trigo
02/10/2022 17:00 - Loures - Beira-Mar
02/10/2022 17:00 - Sintrense - Real
02/10/2022 17:00 - Vilaverdense - Atlético CP
02/10/2022 17:00 - SC Paivense - Tirsense
02/10/2022 17:00 - Pêro Pinheiro - Ferreiras
02/10/2022 17:00 - Valadares Gaia - CD Olivais e Moscavide
02/10/2022 17:00 - AR São Martinho - Guarda Desportiva
02/10/2022 17:00 - Vitoria Setubal - Vilar de Perdizes
02/10/2022 17:00 - Merelinense - Rabo Peixe
02/10/2022 17:00 - Moura - Dumiense
02/10/2022 17:00 - Silves - Courense
02/10/2022 17:00 - Resende - Felgueiras 1932
02/10/2022 17:00 - Oriental Lisboa - Paredes
02/10/2022 17:00 - Pombal - GR Vigor Mocidade
02/10/2022 17:00 - Machico - Alverca
02/10/2022 17:00 - Fafe - Anadia
02/10/2022 17:00 - Sertanense - Castro Daire
İngiltere WSL Cup İngiltere - WSL Cup ( Kupa Maçı )
02/10/2022 17:00 - Bristol City W - Crystal Palace W
02/10/2022 17:00 - Coventry United W - Southampton W
Almanya Frauen Bundesliga Almanya - Frauen Bundesliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:01 - MSV Duisburg W - Bayern Munich W
02/10/2022 17:01 - SC Freiburg W - SGS Essen W
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:15 - Benevento - Ascoli
İspanya La Liga İspanya - La Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:15 - Celta Vigo - Real Betis
İspanya Segunda División İspanya - Segunda División ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:15 - Alaves - Ponferradina
02/10/2022 17:15 - Leganes - Albacete
Norveç 3. Division - Girone 5 Norveç - 3. Division - Girone 5 ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:15 - Orkla - Innstranden
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:15 - Kalju Nomme - FC Levadia Tallinn
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:30 - Kecskeméti TE - Ferencvarosi TC
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:30 - Rio Ave - Santa Clara
İspanya Segunda División RFEF - Group 2 İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:30 - Brea - Mutilvera
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:30 - Voorde Appelterre - Anzegem
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:30 - Brattvåg - Asker
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:30 - Bellinzona - FC Schaffhausen
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:30 - FC Lugano - Servette FC
02/10/2022 17:30 - FC Luzern - BSC Young Boys
Hırvatistan Third NL - Zapad Hırvatistan - Third NL - Zapad ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:30 - Bedem Ivankovo - Dakovo-Hırvatistan
02/10/2022 17:30 - Graničar Županja - Slavija Pleternica
02/10/2022 17:30 - Svačić - Vuteks-Sloga
Angola Girabola Angola - Girabola ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:30 - Sporting de Cabinda - Dragão
İspanya Tercera División RFEF - Group 7 İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:30 - Galapagar - Alcobendas Sport
İspanya Tercera División RFEF - Group 9 İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:30 - Málaga II - Torreperogil
İspanya Tercera División RFEF - Group 11 İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:30 - Binissalem - Portmany
Danimarka Kvindeliga Danimarka - Kvindeliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:45 - Fortuna Hjørring - Brøndby
İspanya Segunda División RFEF - Group 4 İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:45 - Juventud Torremolinos - Yeclano
Hollanda Eredivisie Hollanda - Eredivisie ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:45 - Waalwijk - Sparta Rotterdam
İspanya Tercera División RFEF - Group 16 İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:45 - Agoncillo - Casalarreina
Litvanya A Lyga Litvanya - A Lyga ( Lig Maçı )
02/10/2022 17:55 - Panevėžys - Suduva Marijampole
Rusya Second League - Group 3 Rusya - Second League - Group 3 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Znamya Noginsk - Khimki II
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Avusturya Vienna - Sturm Graz
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Mladost Novi Sad - FK Crvena Zvezda
Kuveyt Premier League Kuveyt - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Al Nasar - Al Qadsia
Şili Primera División Şili - Primera División ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Nublense - O'Higgins
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - RAD - IMT Novi Beograd
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - MTK Budapest - Csakvar
02/10/2022 18:00 - Kazincbarcikai - Gyori ETO FC
02/10/2022 18:00 - Pécsi MFC - Szombathelyi Haladas
02/10/2022 18:00 - Ajka - Siofok
02/10/2022 18:00 - Tiszakecske FC - Soroksar
02/10/2022 18:00 - Szeged 2011 - Budafoki LC
İspanya Segunda División RFEF - Group 1 İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Guijuelo - Marino de Luanco
02/10/2022 18:00 - Langreo - Burgos Promesas
02/10/2022 18:00 - Gimnástica Torrelavega - Cristo Atlético
02/10/2022 18:00 - Bergantiños - Real Valladolid II
02/10/2022 18:00 - Coruxo - Laredo
İspanya Segunda División RFEF - Group 2 İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Tarazona - Utebo
02/10/2022 18:00 - Izarra - Alfaro
İspanya Segunda División RFEF - Group 3 İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Teruel - Hércules
İspanya Segunda División RFEF - Group 5 İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Navalcarnero - Guadalajara
Letonya Virsliga Letonya - Virsliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - BFC Daugavpils - Valmiera / BSS
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Aalesund - Viking
02/10/2022 18:00 - Ham-Kam - jerv
02/10/2022 18:00 - Haugesund - ODD Ballklubb
02/10/2022 18:00 - Sandefjord - Sarpsborg 08 FF
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Värmbols - Trosa-Vagnhärad SK
Norveç 3. Division - Girone 5 Norveç - 3. Division - Girone 5 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Strindheim - Rana
Moldovya Super Liga Moldovya - Super Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Sheriff Tiraspol - Sfîntul Gheorghe
Norveç 1. Division Women Norveç - 1. Division Women ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Klepp W - Hønefoss W
İspanya Tercera División RFEF - Group 1 İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Arosa - Alondras
02/10/2022 18:00 - Arzúa - Paiosaco
İspanya Tercera División RFEF - Group 3 İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Textil Escudo - Tropezón
02/10/2022 18:00 - Gama - Naval
İspanya Tercera División RFEF - Group 4 İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Padura - Leioa
İspanya Tercera División RFEF - Group 5 İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Badalona II - Cerdanyola del Vallès
İspanya Tercera División RFEF - Group 6 İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Hércules II - Rayo Ibense
02/10/2022 18:00 - Silla - Acero
İspanya Tercera División RFEF - Group 8 İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Becerril Campos - Bembibre
02/10/2022 18:00 - Arandina - Almazán
02/10/2022 18:00 - Unami - Real Ávila
02/10/2022 18:00 - Salamanca II - Cultural Leonesa II
İspanya Tercera División RFEF - Group 9 İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Marbella - El Palo
İspanya Tercera División RFEF - Group 11 İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Sóller - Platges Calvià
İspanya Tercera División RFEF - Group 13 İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - UD Caravaca - Cieza
İspanya Tercera División RFEF - Group 16 İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Anguiano - Náxara
02/10/2022 18:00 - La Calzada - Vianés
02/10/2022 18:00 - Haro Deportivo - Yagüe
İspanya Tercera División RFEF - Group 17 İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Illueca - Calamocha
02/10/2022 18:00 - Ejea - Almudévar
02/10/2022 18:00 - Binéfar - Utrillas
02/10/2022 18:00 - Barbastro - Cuarte
Cezayir Ligue 1 Cezayir - Ligue 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - Paradou AC - Khenchela
02/10/2022 18:00 - HB Chelghoum Laïd - JS Kabylie
Lüksemburg Cup Lüksemburg - Cup ( Kupa Maçı )
02/10/2022 18:00 - Résidence Walferdange - Mamer
Portekiz Taça de Portugal Portekiz - Taça de Portugal ( Kupa Maçı )
02/10/2022 18:00 - Fontinhas - Praiense
İzlanda Úrvalsdeild İzlanda - Úrvalsdeild ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - KA Akureyri - KR Reykjavik
02/10/2022 18:00 - Keflavik - IA Akranes
Fas Botola Pro Fas - Botola Pro ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:00 - FUS Rabat - Maghreb Fès
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:05 - Monaco - Nantes
Malta Premier League Malta - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:15 - Balzan FC - Hibernians
Suudi Arabistan Pro League Suudi Arabistan - Pro League ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:20 - Al-Fayha - Al Shabab
02/10/2022 18:20 - Al-Hilal Saudi FC - Al Taawon
Ekvator Liga Pro Serie B Ekvator - Liga Pro Serie B ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - Imbabura - CD Olmedo
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - Widzew Łódź - Raków Częstochowa
Almanya Bundesliga Almanya - Bundesliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - FC Schalke 04 - FC Augsburg
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - Celje - Radomlje
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - Farul Constanta - Uta Arad
Norveç 3. Division - Girone 5 Norveç - 3. Division - Girone 5 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - Junkeren - Byåsen
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - Sibenik - HNK Gorica
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - Slovan Bratislava - Podbrezová
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - Sirius - AIK stockholm
02/10/2022 18:30 - kalmar FF - Helsingborg
İspanya Segunda División RFEF - Group 1 İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - Zamora - Compostela
İspanya Segunda División RFEF - Group 5 İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - CD Coria - Gimnástica Segoviana
İngiltere Premier League İngiltere - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - Leeds - Aston Villa
Malta Challenge League Malta - Challenge League ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - Naxxar Lions - Qrendi
02/10/2022 18:30 - San Gwann - Vittoriosa Stars
Umman Professional League Umman - Professional League ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - Al-Nahda - Al Suwaiq
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - Arzignano Valchiampo - Trento
02/10/2022 18:30 - Juventus U23 - Pergolettese
02/10/2022 18:30 - Mantova - Pro Sesto
02/10/2022 18:30 - Sangiuliano City - Piacenza
İspanya Tercera División RFEF - Group 2 İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - L'Entregu - Avilés Stadium
İspanya Tercera División RFEF - Group 6 İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - Orihuela - Roda
İspanya Tercera División RFEF - Group 13 İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - El Palmar - La Unión Atlético
İspanya Tercera División RFEF - Group 14 İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - Jerez - Montehermoso
İspanya Tercera División RFEF - Group 15 İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - Peña Sport - Azkoyen
İspanya Tercera División RFEF - Group 17 İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - Cariñena - Atlético Monzón
02/10/2022 18:30 - Caspe - CDJ Tamarite
İspanya Tercera División RFEF - Group 18 İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - Torrijos - Villarrobledo
02/10/2022 18:30 - La Solana - Azuqueca
02/10/2022 18:30 - Marchamalo - Villarrubia
İran Persian Gulf Pro League İran - Persian Gulf Pro League ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - Sanat Naft - Mes Rafsanjan
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - HJK helsinki - Inter Turku
Fildişi Sahilleri Ligue 1 Fildişi Sahilleri - Ligue 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 18:30 - AFAD - SOA
Faroe Adaları Meistaradeildin Faroe Adaları - Meistaradeildin ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - HB - B68
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Bnei Sakhnin - Sektzia Nes Tziona
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Nieciecza - Podbeskidzie
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Polonia Warszawa - Jastrzębie
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Apoel Nicosia - AEL
02/10/2022 19:00 - Akritas - Aris
Birleşik Arap Emirlikleri Pro League Birleşik Arap Emirlikleri - Pro League ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Al Ain - Al-Ittihad Kalba
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Zlaté Moravce - Spartak Trnava
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Metalac GM - FK Trayal
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Akhmat Grozny - Dinamo Moscow
02/10/2022 19:00 - Nizhny Novgorod - Spartak Moscow
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Atalanta - Fiorentina
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Encamp - Pas de la Casa
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Orduspor 1967 - Darıca Gençlerbirliği
İspanya Primera División RFEF - Group 2 İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Castellón - Osasuna II
02/10/2022 19:00 - Real Sociedad II - Barcelona B
İspanya Primera División RFEF - Group 1 İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Internacional de Madrid - Cultural Leonesa
İspanya Primera División Femenina İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Athletic Club W - Real Madrid W
İspanya Segunda División RFEF - Group 2 İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Tudelano - UD Logroñés II
02/10/2022 19:00 - Sestao River - Arenas Getxo
İspanya Segunda División RFEF - Group 4 İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Vélez - San Roque Lepe
02/10/2022 19:00 - Xerez Deportivo - Real Betis II
İspanya Segunda División RFEF - Group 5 İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Villanovense - Cacereño
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - FC Copenhagen - Aarhus
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Ull/Kisa - hodd
Meksika U20 League Meksika - U20 League ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Santos Laguna U20 - Mazatlán U20
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Altınordu - Keçiörengücü
Cebelitarık Premier Division Cebelitarık - Premier Division ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - College 1975 - Europa Point
Tanzanya Ligi kuu Bara Tanzanya - Ligi kuu Bara ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Simba - Dodoma Jiji
Burkina Faso Ligue 1 Burkina Faso - Ligue 1 ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Réal du Faso - Royal
02/10/2022 19:00 - RC Bobo-Dioulasso - Etoile Filante
02/10/2022 19:00 - ASFA-Yennenga - ASFB
İspanya Tercera División RFEF - Group 10 İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Puente Genil - Coria CF
İspanya Tercera División RFEF - Group 4 İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Barakaldo - Basconia
İspanya Tercera División RFEF - Group 5 İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - L'Hospitalet - Peralada
02/10/2022 19:00 - Vilassar Mar - Pobla Mafumet
İspanya Tercera División RFEF - Group 6 İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Torrent - Jove Español
İspanya Tercera División RFEF - Group 7 İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - RSD Alcalá - RSC Internacional
İspanya Tercera División RFEF - Group 9 İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Real Jaén - Maracena
İspanya Tercera División RFEF - Group 13 İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Alcantarilla - Muleño
İspanya Tercera División RFEF - Group 14 İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Don Álvaro - Plasencia
02/10/2022 19:00 - Arroyo - Llerenense
02/10/2022 19:00 - Miajadas - Olivenza
İspanya Tercera División RFEF - Group 18 İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı )
02/10/2022 19:00 - Calvo Sotelo - Atlético Tomelloso
02/10/2022 19:00 - Conquense - Villacañas