Bugün Biten Maçların Skorları, Bugünkü Bitmiş İddaa Maç Sonuçları Nedir

Bugünkü Futbol Maçları Kaç Kaç Bitti, Günün Maç Sonuçları nedir öğrenmek için sayfamızı sürekli takip ediniz. Bugün 18 Nisan 2024 Perşembe tarihinde oynanmış ve biten maçların sonuçları ile maçların detay bilgilerine erişebilirsiniz.

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Panama Liga Panameña de Fútbol Panama - Liga Panameña de Fútbol ( Lig Maçı )
18/04/2024 00:00 MS Alianza FC 0-0 Costa del Este
Kosta Rika Primera División Kosta Rika - Primera División ( Lig Maçı )
18/04/2024 00:00 MS AD Guanacasteca 0-1 San Carlos
18/04/2024 00:00 MS Puntarenas FC 0-0 Perez Zeledon
Kolombiya Primera A Kolombiya - Primera A ( Lig Maçı )
18/04/2024 00:00 MS Rionegro Aguilas 4-0 Alianza Petrolera
Nikaragua Primera Division Nikaragua - Primera Division ( Lig Maçı )
18/04/2024 00:00 MS Matagalpa 2-1 Deportivo Ocotal
 - ( )
18/04/2024 00:00 MS Uruguay U20 W 1-2 Peru U20 W
Haiti Ligue Haïtienne Haiti - Ligue Haïtienne ( Lig Maçı )
18/04/2024 00:00 MS Rivartibonitienne 2-0 Triomphe Liancourt
Honduras Liga Nacional Honduras - Liga Nacional ( Lig Maçı )
18/04/2024 00:30 MS CD Marathon 2-1 CD Olimpia
Ekvator Liga Pro Ekvator - Liga Pro ( Lig Maçı )
18/04/2024 00:30 MS Cumbayá 0-0 Libertad
Arjantin Reserve League Arjantin - Reserve League ( Lig Maçı )
18/04/2024 01:00 MS Boca Juniors Res. 2-1 Platense Res.
Dominik Cumhuriyeti Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti - Liga Mayor ( Lig Maçı )
18/04/2024 01:00 MS Atlético Pantoja 1-2 Delfines Del Este
18/04/2024 01:00 MS Moca 5-1 San Cristóbal
18/04/2024 01:00 MS Vega Real 0-1 Universidad O&M
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
18/04/2024 01:00 MS Gremio 2-0 Atletico Paranaense
18/04/2024 01:00 MS RB Bragantino 2-1 Vasco DA Gama
Nikaragua Liga Primera U20 Nikaragua - Liga Primera U20 ( Lig Maçı )
18/04/2024 01:00 MS Orgánica Masachapa U20 2-2 Municipal Jalapa U20
18/04/2024 01:00 MS Diriangén U20 7-2 H&H Export U20
Brezilya Maranhense Brezilya - Maranhense ( Lig Maçı )
18/04/2024 01:30 MS Sampaio Correa 3-3 Maranhão
Arjantin Copa de la Liga Profesional Arjantin - Copa de la Liga Profesional ( Lig Maçı )
18/04/2024 01:30 MS Belgrano Cordoba 0-4 Racing Club
18/04/2024 01:30 MS Lanus 1-2 Estudiantes L.P.
18/04/2024 01:30 MS Defensa Y Justicia 1-0 Newells Old Boys
18/04/2024 01:30 MS Boca Juniors 1-0 Godoy Cruz
18/04/2024 01:30 MS Rosario Central 1-1 Deportivo Riestra
Brezilya Catarinense U20 Brezilya - Catarinense U20 ( Lig Maçı )
18/04/2024 01:30 MS Marcilio Dias U20 2-0 Avaí U20
Paraguay Division Profesional - Apertura Paraguay - Division Profesional - Apertura ( Lig Maçı )
18/04/2024 02:00 MS Nacional Asuncion 1-1 Libertad Asuncion
Brezilya Copa Verde Brezilya - Copa Verde ( Kupa Maçı )
18/04/2024 02:00 MS Vila Nova 2-0 Cuiaba
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
18/04/2024 02:00 MS Atletico-MG 1-1 Criciuma
18/04/2024 02:00 MS Palmeiras 0-1 Internacional
18/04/2024 02:00 MS Fortaleza EC 1-1 Cruzeiro
18/04/2024 02:00 MS Juventude 2-0 Corinthians
Amerika Birleşik Devletleri US Open Cup Amerika Birleşik Devletleri - US Open Cup ( Kupa Maçı )
18/04/2024 02:00 MS North Carolina 1-0 Carolina Core
Kolombiya Primera A Kolombiya - Primera A ( Lig Maçı )
18/04/2024 02:10 MS Millonarios 3-2 Junior
Panama Liga Panameña de Fútbol Panama - Liga Panameña de Fútbol ( Lig Maçı )
18/04/2024 02:15 MS Herrera 2-1 UMECIT
Uruguay Copa Uruguay Uruguay - Copa Uruguay ( Kupa Maçı )
18/04/2024 02:30 MS Penarol 1-3 Atletico Torque
Amerika Birleşik Devletleri US Open Cup Amerika Birleşik Devletleri - US Open Cup ( Kupa Maçı )
18/04/2024 02:30 MS Miami FC 2-4 Tormenta
18/04/2024 02:30 MS Memphis 901 2-0 Miami United
 - ( )
18/04/2024 02:30 MS Arjantin U20 W 1-1 Ekvator U20 W
Kosta Rika Primera División Kosta Rika - Primera División ( Lig Maçı )
18/04/2024 03:00 MS Sporting San Jose 2-1 Santos DE Guapiles
Ekvator Liga Pro Ekvator - Liga Pro ( Lig Maçı )
18/04/2024 03:00 MS Tecnico Universitario 2-1 Deportivo Cuenca
Amerika Birleşik Devletleri US Open Cup Amerika Birleşik Devletleri - US Open Cup ( Kupa Maçı )
18/04/2024 03:00 MS Chicago Fire II 0-1 Indy Eleven
18/04/2024 03:00 MS FC Tulsa 2-1 Northern Colorado
Bolivya Primera División Bolivya - Primera División ( Lig Maçı )
18/04/2024 03:00 MS The Strongest 2-1 Gualberto Villarroel SJ
Arjantin Copa Argentina Arjantin - Copa Argentina ( Kupa Maçı )
18/04/2024 03:15 MS Union Santa Fe 1-2 Gimnasia M.
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
18/04/2024 03:30 MS Flamengo 2-1 Sao Paulo
Nikaragua Primera Division Nikaragua - Primera Division ( Lig Maçı )
18/04/2024 04:00 MS Diriangén 6-0 H&H Export
18/04/2024 04:00 MS Orgánica Masachapa 2-3 Jalapa
Kolombiya Primera A Kolombiya - Primera A ( Lig Maçı )
18/04/2024 04:20 MS Atletico Nacional 0-1 Deportivo Pereira
Panama Liga Panameña de Fútbol Panama - Liga Panameña de Fútbol ( Lig Maçı )
18/04/2024 04:30 MS Independiente de La Chorrera 3-1 Veraguas
Kosta Rika Primera División Kosta Rika - Primera División ( Lig Maçı )
18/04/2024 05:00 MS LD Alajuelense 3-1 Municipal Grecia
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
18/04/2024 05:00 MS Comunicaciones 0-0 Municipal
Amerika Birleşik Devletleri US Open Cup Amerika Birleşik Devletleri - US Open Cup ( Kupa Maçı )
18/04/2024 05:30 MS Monterey Bay 2-1 Irvine Zeta
Meksika Liga de Expansión MX Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı )
18/04/2024 06:05 MS CA La Paz 2-3 Mineros de Zacatecas
Kazakistan 1. Division Kazakistan - 1. Division ( Lig Maçı )
18/04/2024 12:00 MS Altay 0-1 Arys
18/04/2024 12:00 MS Okzhetpes 0-0 Khan Tengri
Güney Kore WK-League Güney Kore - WK-League ( Lig Maçı )
18/04/2024 13:00 MS Gumi Sportstoto 4-0 Changnyeong
18/04/2024 13:00 MS Suwon FMC 1-1 Incheon Red Angels
18/04/2024 13:00 MS Seoul 1-1 Hwacheon KSPO
18/04/2024 13:00 MS Gyeongju 2-2 Boeun Sangmu
 Birinci Dasta - Birinci Dasta ( Lig Maçı )
18/04/2024 14:00 MS Zaqatala 2-0 Araz Saatlı
Kazakistan 1. Division Kazakistan - 1. Division ( Lig Maçı )
18/04/2024 14:00 MS Aktobe Jas 0-2 Kyran
18/04/2024 14:00 MS Kaisar II 0-0 Ekibastuz
Moğolistan Premier League Moğolistan - Premier League ( Lig Maçı )
18/04/2024 14:15 MS Tuv Azarganuud 1-2 Ulaanbaatar
 Birinci Dasta - Birinci Dasta ( Lig Maçı )
18/04/2024 14:30 MS Difai Ağsu 2-2 Mil-Muğan
Tayland Thai League 1 Tayland - Thai League 1 ( Lig Maçı )
18/04/2024 15:00 MS Bangkok United 2-2 Lamphun Warrior
Kamerun Elite One Kamerun - Elite One ( Lig Maçı )
18/04/2024 15:00 MS Canon 1-0 Gazelle
18/04/2024 15:00 MS Cotonsport 0-0 Dynamo de Douala
İngiltere Professional Development League İngiltere - Professional Development League ( Lig Maçı )
18/04/2024 15:00 MS Fleetwood Town U21 2-3 Millwall U21
 Birinci Dasta - Birinci Dasta ( Lig Maçı )
18/04/2024 15:00 MS Karvan 0-1 Qaradağ Lökbatan
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
18/04/2024 15:30 MS Zorya Luhansk 1-3 Shakhtar Donetsk
Zambiya Super League Zambiya - Super League ( Lig Maçı )
18/04/2024 16:00 MS Mufulira Wanderers 0-1 Green Eagles
18/04/2024 16:00 MS Red Arrows 2-0 ZESCO United
Ermenistan Premier League Ermenistan - Premier League ( Lig Maçı )
18/04/2024 16:00 MS Alashkert 1-2 West Ermenistan
Tanzanya Ligi kuu Bara Tanzanya - Ligi kuu Bara ( Lig Maçı )
18/04/2024 16:00 MS Ihefu 1-1 Singida Big Stars
Uganda Premier League Uganda - Premier League ( Lig Maçı )
18/04/2024 16:00 MS Maroons 3-0 Busoga United
Dünya AFC U23 Asian Cup Dünya - AFC U23 Asian Cup ( Kupa Maçı )
18/04/2024 16:00 MS Endonezya U23 1-0 Avustralya U23
Etiyopya Premier League Etiyopya - Premier League ( Lig Maçı )
18/04/2024 16:00 MS Wolkite Ketema 0-3 Etiyopyan Medhin
İran Persian Gulf Pro League İran - Persian Gulf Pro League ( Lig Maçı )
18/04/2024 16:00 MS Paykan 2-2 Havadar
Cezayir U21 League 1 Cezayir - U21 League 1 ( Lig Maçı )
18/04/2024 16:00 MS ES Sétif U21 0-0 JS Saoura U21
Umman Professional League Umman - Professional League ( Lig Maçı )
18/04/2024 16:45 MS Al Seeb 2-0 Al Wehda
18/04/2024 16:50 MS Bahla 0-0 Sur
18/04/2024 16:55 MS Al Nasr 0-3 Umman Club
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
18/04/2024 17:00 MS NK Domzale 1-0 Koper
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
18/04/2024 17:00 MS Ceramica Cleopatra 1-1 Al Ittihad
Kamerun Elite One Kamerun - Elite One ( Lig Maçı )
18/04/2024 17:00 MS Young Sport Academy 0-0 Colombe
18/04/2024 17:00 MS Stade Renard 2-2 Victoria United
Cezayir U21 League 1 Cezayir - U21 League 1 ( Lig Maçı )
18/04/2024 17:00 MS USM Alger U21 3-3 Ben Aknoun U21
İran Persian Gulf Pro League İran - Persian Gulf Pro League ( Lig Maçı )
18/04/2024 17:15 MS Gol Gohar 2-2 Esteghlal Khuzestan
Letonya Virsliga Letonya - Virsliga ( Lig Maçı )
18/04/2024 17:30 MS Grobiņa 3-2 FK Liepaja
Libya Premier League Libya - Premier League ( Lig Maçı )
18/04/2024 17:30 MS Alittihad Misurata 4-1 Al Bashaer Club
18/04/2024 17:30 MS Asaria 1-1 Al-Khmes
Ermenistan Premier League Ermenistan - Premier League ( Lig Maçı )
18/04/2024 18:00 MS Shirak 0-0 Van
Suudi Arabistan Pro League Suudi Arabistan - Pro League ( Lig Maçı )
18/04/2024 18:00 MS Al Taawon 1-1 Al Khaleej Saihat
Cezayir U21 League 1 Cezayir - U21 League 1 ( Lig Maçı )
18/04/2024 18:00 MS Paradou AC U21 1-1 El Bayadh U21
18/04/2024 18:00 MS NC Magra U21 0-2 MC Alger U21
18/04/2024 18:00 MS CR Belouizdad U21 2-0 US Biskra U21
İran Persian Gulf Pro League İran - Persian Gulf Pro League ( Lig Maçı )
18/04/2024 18:30 MS Sanat Naft 0-3 Persepolis FC