Bugün Biten Maçların Skorları, Bugünkü Bitmiş İddaa Maç Sonuçları Nedir

Bugünkü Futbol Maçları Kaç Kaç Bitti, Günün Maç Sonuçları nedir öğrenmek için sayfamızı sürekli takip ediniz. Bugün 29 Ocak 2023 Pazar tarihinde oynanmış ve biten maçların sonuçları ile maçların detay bilgilerine erişebilirsiniz.

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Meksika Liga Premier Serie B Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı )
29/01/2023 00:00 MS Thó Mayas 0-1 Calor de San Pedro
29/01/2023 00:00 MS Ciervos 1-1 Cañoneros Marina
Meksika Liga Premier Serie A Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı )
29/01/2023 00:00 MS Aguacateros CDU 3-2 Reboceros La Piedad
Paraguay Division Profesional - Apertura Paraguay - Division Profesional - Apertura ( Lig Maçı )
29/01/2023 00:00 MS Sportivo Trinidense 2-0 Tacuary
Brezilya Paulista - A2 Brezilya - Paulista - A2 ( Lig Maçı )
29/01/2023 00:00 MS Linense 0-0 Portuguesa Santista
Brezilya Matogrossense Brezilya - Matogrossense ( Lig Maçı )
29/01/2023 00:00 MS Nova Mutum EC 1-1 Sport Sinop
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
29/01/2023 00:00 MS Municipal 2-0 Santa Lucía
Şili Primera División Şili - Primera División ( Lig Maçı )
29/01/2023 00:00 MS Universidad de Şili 1-0 Union Espanola
Panama Liga Panameña de Fútbol Panama - Liga Panameña de Fútbol ( Lig Maçı )
29/01/2023 00:00 MS Plaza Amador 3-1 Alianza FC
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
29/01/2023 00:00 MS Argentino Monte Maíz 0-0 Sportivo Belgrano
Nikaragua Primera Division Nikaragua - Primera Division ( Lig Maçı )
29/01/2023 00:00 MS H&H Export 1-2 Walter Ferretti
Brezilya Paulista - A1 Brezilya - Paulista - A1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 00:30 MS Santos 1-1 Ferroviária
Brezilya Paranaense - 1 Brezilya - Paranaense - 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 00:30 MS Cianorte 3-1 Foz Do Iguacu
Brezilya Tocantinense Brezilya - Tocantinense ( Lig Maçı )
29/01/2023 00:30 MS União Carmolandense 1-1 Capital
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
29/01/2023 00:30 MS Cobán Imperial 1-2 Antigua GFC
Meksika Liga Premier Serie B Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı )
29/01/2023 01:00 MS Pioneros de Cancún 0-1 Mazorqueros
Meksika Liga Premier Serie A Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı )
29/01/2023 01:00 MS Tritons Vallarta 3-0 Mineros de Fresnillo
29/01/2023 01:00 MS Tapachula 3-2 Sporting Canamy
Brezilya Alagoano Brezilya - Alagoano ( Kupa Maçı )
29/01/2023 01:00 MS Coruripe 2-1 Aliança AL
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
29/01/2023 01:00 MS Mixco 3-0 Achuapa
Brezilya Pernambucano - 1 Brezilya - Pernambucano - 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 01:00 MS Sport Recife 1-0 Retrô
Nikaragua Liga Primera U20 Nikaragua - Liga Primera U20 ( Lig Maçı )
29/01/2023 01:00 MS Diriangén U20 2-0 UNAN Managua U20
29/01/2023 01:00 MS Real Estelí U20 8-0 Deportivo Ocotal U20
Arjantin Liga Profesional Argentina Arjantin - Liga Profesional Argentina ( Lig Maçı )
29/01/2023 01:15 MS Estudiantes L.P. 1-2 Tigre
29/01/2023 01:15 MS Talleres Cordoba 0-1 Independiente
Kolombiya Primera A Kolombiya - Primera A ( Lig Maçı )
29/01/2023 01:20 MS Huila 1-2 Bucaramanga
Brezilya Paulista - A2 Brezilya - Paulista - A2 ( Lig Maçı )
29/01/2023 01:30 MS Novorizontino 1-1 São Caetano
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
29/01/2023 02:00 MS Inter Miami 0-4 St. Louis City
Meksika Liga Premier Serie B Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı )
29/01/2023 02:00 MS Alebrijes de Oaxaca II 1-0 Huracanes Izcalli
Meksika Liga Premier Serie A Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı )
29/01/2023 02:00 MS Mexicali FC 1-1 Cimarrones de Sonora II
Brezilya Paulista - A1 Brezilya - Paulista - A1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 02:00 MS RB Bragantino 0-1 Santo André
Brezilya Cearense - 1 Brezilya - Cearense - 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 02:00 MS Caucaia 1-2 Ferroviario
Meksika Liga de Expansión MX Meksika - Liga de Expansión MX ( Lig Maçı )
29/01/2023 02:00 MS Mineros de Zacatecas 1-2 Durango
Brezilya Pernambucano - 1 Brezilya - Pernambucano - 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 02:00 MS Salgueiro 1-1 Central SC
Meksika Liga MX Femenil Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı )
29/01/2023 02:05 MS León W 0-1 Monterrey W
Arjantin Primera C Arjantin - Primera C ( Lig Maçı )
29/01/2023 02:10 MS Real Pilar 0-1 Deportivo Laferrere
Panama Liga Panameña de Fútbol Panama - Liga Panameña de Fútbol ( Lig Maçı )
29/01/2023 02:15 MS Herrera 3-4 Deportivo Universitario
Paraguay Division Profesional - Apertura Paraguay - Division Profesional - Apertura ( Lig Maçı )
29/01/2023 02:30 MS Guairena FC 1-3 Nacional Asuncion
Dünya Sudamericano U20 Dünya - Sudamericano U20 ( Kupa Maçı )
29/01/2023 02:30 MS Venezuela U20 1-0 Şili U20
29/01/2023 02:30 MS Ekvator U20 1-1 Uruguay U20
Şili Primera División Şili - Primera División ( Lig Maçı )
29/01/2023 02:30 MS U. Catolica 3-1 Curico Unido
El Salvador Primera Division El Salvador - Primera Division ( Lig Maçı )
29/01/2023 02:30 MS Santa Tecla 1-2 Águila
Brezilya Paulista - A1 Brezilya - Paulista - A1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 02:40 MS Botafogo SP 3-2 Guarani Campinas
Meksika Liga Premier Serie A Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı )
29/01/2023 03:00 MS Lobos ULMX 2-1 Atlético Saltillo
Arjantin Liga Profesional Argentina Arjantin - Liga Profesional Argentina ( Lig Maçı )
29/01/2023 03:30 MS Central Cordoba de Santiago 0-2 River Plate
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
29/01/2023 03:30 MS USA 0-0 Kolombiya
Kosta Rika Liga de Ascenso Kosta Rika - Liga de Ascenso ( Lig Maçı )
29/01/2023 04:00 MS Municipal Liberya 2-0 AD Cofutpa
Honduras Liga Nacional Honduras - Liga Nacional ( Lig Maçı )
29/01/2023 04:00 MS CD Olimpia 0-0 CD Marathon
29/01/2023 04:00 MS Olancho 3-1 Vida
El Salvador Primera Division El Salvador - Primera Division ( Lig Maçı )
29/01/2023 04:00 MS Isidro Metapán 1-0 Chalatenango
Nikaragua Primera Division Nikaragua - Primera Division ( Lig Maçı )
29/01/2023 04:00 MS Diriangén 2-1 UNAN Managua
29/01/2023 04:00 MS Real Estelí 3-1 Deportivo Ocotal
Meksika Liga MX Meksika - Liga MX ( Lig Maçı )
29/01/2023 04:05 MS Tigres UANL 0-0 Atletico San Luis
Kosta Rika Primera División Kosta Rika - Primera División ( Lig Maçı )
29/01/2023 04:15 MS Santos DE Guapiles 0-0 Deportivo Saprissa
Honduras Liga Nacional Honduras - Liga Nacional ( Lig Maçı )
29/01/2023 04:15 MS CD Honduras 0-2 Lobos Upnfm
29/01/2023 04:30 MS Victoria 2-2 CD Motagua
Panama Liga Panameña de Fútbol Panama - Liga Panameña de Fútbol ( Lig Maçı )
29/01/2023 04:30 MS Tauro FC 2-0 Costa del Este
Kosta Rika Primera División Kosta Rika - Primera División ( Lig Maçı )
29/01/2023 05:00 MS CS Herediano 0-1 AD Guanacasteca
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
29/01/2023 05:00 MS Xelajú 3-0 Iztapa
Meksika Liga MX Meksika - Liga MX ( Lig Maçı )
29/01/2023 06:05 MS Club America 6-0 Mazatlán
29/01/2023 06:05 MS FC Juarez 1-2 Guadalajara Chivas
Avustralya A-League Avustralya - A-League ( Lig Maçı )
29/01/2023 07:00 MS Melbourne City 3-3 Adelaide United
Hindistan Santosh Trophy Hindistan - Santosh Trophy ( Kupa Maçı )
29/01/2023 07:30 MS Lakshadweep 1-3 Chandigarh
Hong Kong Premier League Hong Kong - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 10:00 MS Sham Shui Po 0-4 Warriors
Güney Afrika Diski Challenge Güney Afrika - Diski Challenge ( Lig Maçı )
29/01/2023 11:00 MS Kaizer Chiefs U23 5-0 Golden Arrows U23
29/01/2023 11:00 MS Marumo Gallants U23 4-6 SuperSport United U23
29/01/2023 11:00 MS Cape Town City U23 1-1 Mamelodi Sundowns U23
29/01/2023 11:00 MS Maritzburg United U23 1-0 Chippa United U23
29/01/2023 11:00 MS Sekhukhune United U23 3-3 Stellenbosch U23
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
29/01/2023 11:00 MS Arda Kardzhali 2-1 Zorya Luhansk
29/01/2023 11:10 MS JK Tabasalu 0-3 Viimsi
29/01/2023 11:30 MS Chornomorets 1-3 Lokomotiv
Endonezya Liga 1 Endonezya - Liga 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 11:30 MS Persija 1-0 PS TIRA
Hong Kong Premier League Hong Kong - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 11:30 MS Hong Kong FC 1-0 Eastern
Hindistan I-League Hindistan - I-League ( Lig Maçı )
29/01/2023 11:30 MS Sreenidi Deccan 3-2 NEROCA
Hindistan Santosh Trophy Hindistan - Santosh Trophy ( Kupa Maçı )
29/01/2023 11:30 MS Manipur 5-1 Jharkhand
Endonezya Liga 1 Endonezya - Liga 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 12:00 MS Persepam Madura Utd 0-2 Persebaya Surabaya
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
29/01/2023 12:30 MS Admira Praha 2-0 Mladá Boleslav II
Almanya Oberliga - Hamburg Almanya - Oberliga - Hamburg ( Lig Maçı )
29/01/2023 12:45 MS Paloma 0-4 Altona 93
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 12:45 MS Cesena U19 1-1 Internazionale U19
Türkiye 2. Lig Türkiye - 2. Lig ( Lig Maçı )
29/01/2023 13:00 MS Fethiyespor 0-0 Erzin Spor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
29/01/2023 13:00 MS Halide Edip Adıvar 2-4 68 Aksaray Belediyespor
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 13:00 MS Atalanta U19 2-4 Lecce U19
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
29/01/2023 13:00 MS Penya Encarnada 1-1 UE Santa Coloma
Hong Kong Premier League Hong Kong - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 13:00 MS HK U23 0-3 Wofoo Tai Po
İspanya Tercera División RFEF - Group 13 İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı )
29/01/2023 13:00 MS La Unión Atlético 2-2 El Palmar
Güney Afrika Diski Challenge Güney Afrika - Diski Challenge ( Lig Maçı )
29/01/2023 13:00 MS AmaZulu U23 2-2 TS Galaxy U23
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 4 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 4 ( Lig Maçı )
29/01/2023 13:00 MS Aiolikos 2-0 Pyliou
Vietnam Super Cup Vietnam - Super Cup ( Kupa Maçı )
29/01/2023 13:00 MS Ha Noi 2-0 Hai Phong
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
29/01/2023 13:00 MS SCR Altach 0-3 Monaco II
29/01/2023 13:00 MS Slovácko II 2-2 Viktoria Otrokovice
29/01/2023 13:00 MS Läänemaa Haapsalu 2-1 Nõmme Kalju II
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
29/01/2023 13:30 MS İstanbulspor 2-4 Kayserispor
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
29/01/2023 13:30 MS Adanaspor 1-2 BB Bodrumspor
29/01/2023 13:30 MS Keçiörengücü 1-1 Altay
İspanya Tercera División RFEF - Group 7 İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı )
29/01/2023 13:30 MS Real Aranjuez 0-1 Canillas
29/01/2023 13:30 MS Madrid 2021 FP 2-3 Pozuelo Alarcón
29/01/2023 13:30 MS Getafe II 2-3 RSC Internacional
İspanya Tercera División RFEF - Group 15 İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı )
29/01/2023 13:30 MS Subiza 1-2 Avance Ezcabarte
Malta Premier League Malta - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 13:30 MS Balzan FC 0-0 Marsaxlokk
Tayland Thai League 2 Tayland - Thai League 2 ( Lig Maçı )
29/01/2023 13:30 MS Rayong FC 4-1 Chiangmai FC
İspanya Tercera División RFEF - Group 3 İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı )
29/01/2023 13:45 MS Siete Villas 1-2 Vimenor
İspanya Tercera División RFEF - Group 5 İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı )
29/01/2023 13:45 MS Grama 2-0 Europa Fc
Türkiye 2. Lig Türkiye - 2. Lig ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Sivas Belediyespor 1-2 Somaspor
29/01/2023 14:00 MS Tarsus İdman Yurdu 0-2 Menemen Belediyespor
29/01/2023 14:00 MS Bayburt İÖİ 1-1 Düzcespor
29/01/2023 14:00 MS Yeni Çorumspor 4-2 Nazilli Belediyespor
29/01/2023 14:00 MS Erokspor 1-0 Arnavutköy Belediyespor
29/01/2023 14:00 MS Amed 1-0 Şanlıurfaspor
29/01/2023 14:00 MS Batman Petrolspor 1-2 Bursaspor
29/01/2023 14:00 MS Serik Belediyespor 0-1 Kocaelispor
29/01/2023 14:00 MS Sarıyer 0-2 Ankara Demirspor
29/01/2023 14:00 MS Utaş Uşakspor 1-1 Etimesgut Belediyespor
29/01/2023 14:00 MS Kırklarelispor 0-1 Kırşehir Belediyespor
29/01/2023 14:00 MS Buca FK 2-0 Kastamonuspor 1966
29/01/2023 14:00 MS Adıyaman 1954 1-0 Zonguldak Kömürspor
29/01/2023 14:00 MS Hekimoğlu Trabzon 0-0 Van BB
29/01/2023 14:00 MS Pazarspor 1-1 Diyarbekirspor
29/01/2023 14:00 MS Balıkesirspor 0-2 Karacabey Belediyespor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Ağrı 1970 1-1 Kütahyaspor
29/01/2023 14:00 MS Yeni Orduspor 2-0 Edirnespor
29/01/2023 14:00 MS Karaköprü Belediyespor 1-0 Altındağ Belediyesispor
29/01/2023 14:00 MS Eskişehirspor 1-1 Şile Yıldızspor
29/01/2023 14:00 MS 1954 Kelkit Belediyespor 0-0 Belediye Derincespor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Eynesil Belediyespor 2-1 Kırıkkale Büyük Anadolu
29/01/2023 14:00 MS Elazığ Belediyespor FK 2-0 Karaman Belediyespor
29/01/2023 14:00 MS Kahramanmaraşspor 1-1 Bayrampaşaspor
29/01/2023 14:00 MS Ergene Velimeşespor 1-1 Ayvalıkgücü Belediyespor
29/01/2023 14:00 MS Turgutluspor 1-3 76 Iğdır Belediyespor
29/01/2023 14:00 MS Darıca Gençlerbirliği 1-1 Ofspor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Siirt İl Özel İdaresi 1-0 Fatsa Belediyespor
29/01/2023 14:00 MS Bergama Belediyespor 5-0 Niğde Anadolu
29/01/2023 14:00 MS Bursa Yıldırımspor 3-3 Arguvan Belediyespor
29/01/2023 14:00 MS Çankaya FK 4-2 Muş Menderesspor
29/01/2023 14:00 MS Erbaaspor 2-1 Akhisar Belediye
29/01/2023 14:00 MS Efeler 09 Spor 1-0 Tepecikspor
29/01/2023 14:00 MS Sapanca Gençlikspor 0-0 Artvin Hopaspor
29/01/2023 14:00 MS Osmaniyespor 0-1 Kepez Belediyespor
Portekiz Segunda Liga Portekiz - Segunda Liga ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Torreense 1-0 Farense
İspanya Primera División RFEF - Group 2 İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Castellón 1-0 Cornellà
29/01/2023 14:00 MS Alcoyano 0-0 Numancia
29/01/2023 14:00 MS Atlético Baleares 1-1 La Nucía
29/01/2023 14:00 MS Athletic Club II 3-0 UD Logroñés
İspanya Primera División RFEF - Group 1 İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Alcorcon 0-0 Linense
29/01/2023 14:00 MS Algeciras 1-1 Badajoz
29/01/2023 14:00 MS Cordoba 0-2 Celta de Vigo II
29/01/2023 14:00 MS Linares Deportivo 3-0 Internacional de Madrid
Portekiz Liga 3 Portekiz - Liga 3 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Academica 1-0 Fontinhas
İspanya Segunda División RFEF - Group 1 İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Real Oviedo II 2-0 Gimnástica Torrelavega
İspanya Segunda División RFEF - Group 3 İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Saguntino 0-1 Formentera
29/01/2023 14:00 MS Peña Deportiva 2-0 Manresa
29/01/2023 14:00 MS Ebro 1-0 Lleida Esportiu
29/01/2023 14:00 MS Espanyol II 0-0 Real Zaragoza II
29/01/2023 14:00 MS Prat 2-1 Alzira
29/01/2023 14:00 MS Mallorca II 0-1 Ibiza Islas Pitiusas
İspanya Segunda División RFEF - Group 4 İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Utrera 1-2 Juventud Torremolinos
29/01/2023 14:00 MS Vélez 1-0 Mancha Real
29/01/2023 14:00 MS Granada II 2-0 Cádiz II
İspanya Segunda División RFEF - Group 5 İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Leganés II 2-1 Atlético Paso
29/01/2023 14:00 MS Melilla 1-1 Villanovense
29/01/2023 14:00 MS Navalcarnero 1-0 Cacereño
29/01/2023 14:00 MS CF Talavera 2-0 Socuéllamos
İspanya Tercera División RFEF - Group 1 İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Viveiro 1-0 Somozas
İspanya Tercera División RFEF - Group 10 İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Rota 0-2 Antoniano
29/01/2023 14:00 MS Ayamonte 2-0 Conil
29/01/2023 14:00 MS Coria CF 0-3 Puente Genil
29/01/2023 14:00 MS Gerena 0-0 Córdoba II
İspanya Tercera División RFEF - Group 2 İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Sporting Gijón II 5-1 Avilés Stadium
29/01/2023 14:00 MS Covadonga 1-0 Colunga
29/01/2023 14:00 MS Praviano 1-1 Luarca
29/01/2023 14:00 MS Condal 1-0 Ceares
29/01/2023 14:00 MS Real Titánico 0-0 Llanes
İspanya Tercera División RFEF - Group 5 İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Castelldefels 1-1 San Cristóbal
29/01/2023 14:00 MS Rapitenca 2-2 Sant Andreu
29/01/2023 14:00 MS Pobla Mafumet 2-1 Vilassar Mar
29/01/2023 14:00 MS Vilafranca 0-4 Girona II
İspanya Tercera División RFEF - Group 6 İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Torrellano 1-0 Jove Español
29/01/2023 14:00 MS Torrent 2-1 Acero
İspanya Tercera División RFEF - Group 7 İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Las Rozas 3-1 Alcobendas Sport
İspanya Tercera División RFEF - Group 9 İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Maracena 1-1 Real Jaén
29/01/2023 14:00 MS El Palo 2-1 Marbella
İspanya Tercera División RFEF - Group 13 İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Deportiva Minera 0-1 Racing Murcia
29/01/2023 14:00 MS Real Murcia II 0-1 UCAM Murcia II
İspanya Tercera División RFEF - Group 14 İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Moralo 2-1 Olivenza
29/01/2023 14:00 MS Miajadas 3-0 Atlético Pueblonuevo
29/01/2023 14:00 MS Fuente Cantos 1-0 Montehermoso
29/01/2023 14:00 MS Calamonte 0-1 Plasencia
İspanya Tercera División RFEF - Group 16 İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Peña Balsamaiso 3-0 Casalarreina
29/01/2023 14:00 MS Agoncillo 0-2 Náxara
29/01/2023 14:00 MS Racing Rioja II 1-2 Comillas
29/01/2023 14:00 MS Berceo 1-3 Vianés
İspanya Tercera División RFEF - Group 17 İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Cuarte 1-1 Barbastro
İspanya Tercera División RFEF - Group 18 İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Toledo 1-0 Villarrubia
Hindistan I-League Hindistan - I-League ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Gokulam 1-0 Kenkre
Tayland Thai League 1 Tayland - Thai League 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Lamphun Warrior 1-1 Ratchaburi
29/01/2023 14:00 MS Khon Kaen United 2-1 Sukhothai FC
Tayland Thai League 2 Tayland - Thai League 2 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Phrae United 0-0 Nakhon Pathom
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
29/01/2023 14:00 MS Warta Poznań 3-2 Unia Swarzędz
Hollanda Eredivisie Hollanda - Eredivisie ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:15 MS Twente 1-1 Feyenoord
İspanya Segunda División RFEF - Group 1 İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:15 MS Coruxo 0-2 Real Avilés
İspanya Tercera División RFEF - Group 1 İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:15 MS Silva 1-3 Choco
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:30 MS Piast Gliwice 1-1 Jagiellonia
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:30 MS AC Milan 2-5 Sassuolo
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:30 MS Arges Pitesti 0-2 FC Botosani
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:30 MS Juventus W 5-0 Sampdoria W
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:30 MS Juventus U23 2-1 Vicenza Virtus
İspanya Tercera División RFEF - Group 5 İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:30 MS Tona 0-2 Montañesa
İspanya Tercera División RFEF - Group 14 İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:30 MS Trujillo 1-1 Llerenense
Tayland Thai League 1 Tayland - Thai League 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:30 MS Buriram United 2-0 Chonburi FC
Tayland Thai League 2 Tayland - Thai League 2 ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:30 MS Suphanburi 1-3 Chainat
Mauritius Mauritian League Mauritius - Mauritian League ( Lig Maçı )
29/01/2023 14:30 MS ASVP 0-2 ASPL 2000
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
29/01/2023 14:30 MS Schermbeck 2-3 SW Essen
Kenya Super League Kenya - Super League ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:00 MS Gusii 2-2 Silibwet
29/01/2023 15:00 MS Naivas 1-0 Migori Youth
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:00 MS Nice 1-0 Lille
Almanya 3. Liga Almanya - 3. Liga ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:00 MS FC Viktoria Koln 1-4 Waldhof Mannheim
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:00 MS Mezokovesd-zsory 1-0 Puskas Academy
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:00 MS Szombathelyi Haladas 0-1 Nyiregyhaza
29/01/2023 15:00 MS Siofok 2-0 Csakvar
29/01/2023 15:00 MS Soroksar 0-5 Diosgyori VTK
29/01/2023 15:00 MS Kazincbarcikai 1-3 Bekescsaba 1912
29/01/2023 15:00 MS Gyirmot SE 1-1 Dorogi FC
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:00 MS Viktoria Berlin 1-1 Carl Zeiss Jena
29/01/2023 15:00 MS Greifswalder FC 3-0 BAK '07
Almanya Oberliga - Nordost-Nord Almanya - Oberliga - Nordost-Nord ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:00 MS Hansa Rostock II 2-0 FC Frankfurt
Almanya Oberliga - Nordost-Süd Almanya - Oberliga - Nordost-Süd ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:00 MS Budissa Bautzen 1-0 Ludwigsfelde
29/01/2023 15:00 MS Wacker Nordhausen 0-3 Eilenburg
Almanya Oberliga - Hamburg Almanya - Oberliga - Hamburg ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:00 MS Türkiye 3-1 Hamm United
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:00 MS Verona U19 2-2 Cagliari U19
Arnavutluk Superliga Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:00 MS Bylis 1-0 Kastrioti Krujë
29/01/2023 15:00 MS FK Kukesi 2-0 Tirana
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group D Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group D ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:00 MS Praiense 0-1 Lagos
İspanya Tercera División RFEF - Group 12 İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:00 MS Mensajero 3-2 Marino
29/01/2023 15:00 MS Lanzarote 1-2 Tenerife II
29/01/2023 15:00 MS Las Palmas II 2-0 Unión Sur Yaiza
29/01/2023 15:00 MS Gran Tarajal 0-2 Tamaraceite
Tayland Thai League 1 Tayland - Thai League 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:00 MS Police Tero 0-0 Bangkok Glass
Tayland Thai League 2 Tayland - Thai League 2 ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:00 MS Ayutthaya FC 2-1 Udon Thani
Kenya Super League Kenya - Super League ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:00 MS Mwatate United 0-0 Darajani Gogo
29/01/2023 15:00 MS Mara Sugar 1-0 MCF
Arjantin Reserve League Arjantin - Reserve League ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:00 MS Arsenal Res. 0-0 San Lorenzo Res.
29/01/2023 15:00 MS Tigre Res. 0-2 Estudiantes La Plata Res
29/01/2023 15:00 MS Huracán Res. 1-1 Defensa y Justicia Res.
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
29/01/2023 15:00 MS Silkeborg KFUM 2-2 FC Fredericia
29/01/2023 15:00 MS Degerfors IF 1-1 Skövde AIK
Kenya FKF Premier League Kenya - FKF Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:00 MS AFC Leopards 0-0 GOR Mahia
29/01/2023 15:00 MS Bandari 2-1 Nairobi City Stars
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
29/01/2023 15:00 MS Resovia Rzeszów 2-1 Maritsa Plovdiv
29/01/2023 15:00 MS CSKA Sofia 0-0 Makedonija GjP
Almanya Oberliga - Nordost-Nord Almanya - Oberliga - Nordost-Nord ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:30 MS CFC Hertha 0-1 Makkabi
Almanya 2. Bundesliga Almanya - 2. Bundesliga ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:30 MS Arminia Bielefeld 1-2 SV Sandhausen
29/01/2023 15:30 MS Hamburger SV 4-2 Eintracht Braunschweig
29/01/2023 15:30 MS FC Nurnberg 0-1 FC St. Pauli
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:30 MS Anderlecht 0-0 Antwerp
Almanya Oberliga - Nordost-Nord Almanya - Oberliga - Nordost-Nord ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:30 MS Neustrelitz 2-0 Pampow
29/01/2023 15:30 MS Eintracht Mahlsdorf 0-0 Rostocker FC
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:30 MS Ordino 1-4 FC Santa Coloma
İspanya Tercera División RFEF - Group 7 İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:30 MS Rayo Vallecano II 0-1 Móstoles
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
29/01/2023 15:30 MS Flora Tallinn 2-0 Valmiera / BSS
29/01/2023 15:30 MS Atyrau 0-3 HB Koge
Portekiz Segunda Liga Portekiz - Segunda Liga ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:45 MS SC Covilha 1-2 FC Porto B
Yunanistan Super League 2 Yunanistan - Super League 2 ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:45 MS Anagennisi Karditsas 1-0 Veria
29/01/2023 15:45 MS Apollon Pontou 0-3 Larisa
29/01/2023 15:45 MS Apollon Larissa FC 0-0 Almopos
29/01/2023 15:45 MS Niki Volos 1-0 Iraklis 1908
29/01/2023 15:45 MS Diagoras 0-0 Makedonikos Neapolis
29/01/2023 15:45 MS Irodotos 0-2 Panachaiki FC
29/01/2023 15:45 MS Kifisia 6-0 Episkopi
29/01/2023 15:45 MS OF Ierapetra 0-0 Kalamata
29/01/2023 15:45 MS Proodeftiki 0-3 Apollon Smirnis
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 15:45 MS Enppi 0-2 Smouha SC
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Eintracht Norderstedt 0-0 Werder Bremen II
Almanya Oberliga - Niedersachsen Almanya - Oberliga - Niedersachsen ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Papenburg 0-1 Lupo-Martini
29/01/2023 16:00 MS Eintracht Celle 0-3 Bersenbrück
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Ascoli 1-2 Palermo
İspanya La Liga İspanya - La Liga ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Valladolid 1-0 Valencia
İspanya Segunda División İspanya - Segunda División ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Mirandes 1-3 Alaves
Almanya 3. Liga Almanya - 3. Liga ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Borussia Dortmund II 0-1 SV Wehen
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Yeni Malatyaspor 2-1 Eyüpspor
Zambiya Super League Zambiya - Super League ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Forest Rangers 1-0 Zanaco
Almanya Oberliga - Hamburg Almanya - Oberliga - Hamburg ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Niendorfer TSV 2-2 Curslack-Neuengamme
29/01/2023 16:00 MS Buchholz 1-1 HEBC
29/01/2023 16:00 MS Union Tornesch 1-4 Concordia
Ruanda National Soccer League Ruanda - National Soccer League ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Bugesera 0-0 Gorilla
29/01/2023 16:00 MS Etincelles 2-1 Marines
Hollanda Derde Divisie - Sunday Hollanda - Derde Divisie - Sunday ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS TOGB 1-1 Groene Ster
29/01/2023 16:00 MS Blauw Geel 1-0 UDI '19
29/01/2023 16:00 MS Dongen 3-2 ADO '20
29/01/2023 16:00 MS Gemert 2-1 HV & CV Quick
29/01/2023 16:00 MS GVV Unitas 0-0 OSS '20
29/01/2023 16:00 MS OJC Rosmalen 1-2 Hercules
29/01/2023 16:00 MS Baronie 2-0 JOS Watergraafsmeer
29/01/2023 16:00 MS DEM 0-1 Hsc 21
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Arzachena 1-0 Real Monterotondo Scalo
29/01/2023 16:00 MS USD Palmese 1-1 Ilvamaddalena
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 3 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 3 ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Ipato 1-0 Fikis
29/01/2023 16:00 MS Zakynthos 1-2 Panelefsiniakos
29/01/2023 16:00 MS Chalkis 1-1 Panagriniakos
29/01/2023 16:00 MS Tilikratis 5-0 Nafpaktiakos
29/01/2023 16:00 MS Asteras Petriti 2-1 Digenis Neochori
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 2 ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Makedonikos Foufas 1-2 Pierikos
29/01/2023 16:00 MS Thyella Sarakinoi 1-1 Kozani
29/01/2023 16:00 MS PAO Kristoni 0-1 Kastoria
29/01/2023 16:00 MS Elassona 1-0 Ethnikos Neou Keramidiou
29/01/2023 16:00 MS Pontion Karagiannion 0-0 Dotieas Agias
29/01/2023 16:00 MS Svoronos 1-0 Edessaikos
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 5 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 5 ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Moschato 0-2 Aris Petroupolis
29/01/2023 16:00 MS Thyella Diastavroseos 2-1 Keratsini
29/01/2023 16:00 MS Tympaki 0-1 Agia Paraskevi
29/01/2023 16:00 MS Agios Ierotheos 0-2 Giouchtas
29/01/2023 16:00 MS Fostiras 0-1 Marko
29/01/2023 16:00 MS Agios Nikolaos 2-0 Poros
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 1 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Apollon Paralimniou 1-0 Poseidon Nea Michaniona
29/01/2023 16:00 MS Thermaikos Thermis 1-1 Panthrakikos
29/01/2023 16:00 MS Kavala 2-0 Pandramaikos
29/01/2023 16:00 MS Kampaniakos Chalastra 3-0 M. Alexandros Orfaniou
29/01/2023 16:00 MS Aris Avato 1-0 Orfeas Xanthi
29/01/2023 16:00 MS Agrotikos Asteras 0-2 Nestos Chrisoupolis
29/01/2023 16:00 MS Doxa Dramas 2-2 Byron Kavala
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 4 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 4 ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Ermionida 2-0 Foinikas N. Epidavrou
29/01/2023 16:00 MS Paniliakos 2-1 Rodos
29/01/2023 16:00 MS Panionios 1-0 APS Patrai
29/01/2023 16:00 MS Ialysos 2-1 Diavolitsi
Brezilya Paulista - A2 Brezilya - Paulista - A2 ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Monte Azul 0-1 Velo Clube
Brezilya Capixaba Brezilya - Capixaba ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Desportiva ES 2-0 Itapemirim
Brezilya Brasiliense Brezilya - Brasiliense ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Capital Brasilia 1-2 Samambaia
Lübnan Premier League Lübnan - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Al Ahed 0-0 Al Ansar
Burundi Ligue A Burundi - Ligue A ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Vital'O 1-1 Musongati
29/01/2023 16:00 MS Le Messager Ngozi 2-0 Olympic Star
29/01/2023 16:00 MS Flambeau du Centre 3-1 Dynamik
29/01/2023 16:00 MS Aigle Noir 2-1 Kayanza United
Malta Challenge League Malta - Challenge League ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Fgura United 1-1 Marsaskala
29/01/2023 16:00 MS Attard 1-1 San Gwann
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Dinamo Moscow 3-2 Borac Banja Luka
29/01/2023 16:00 MS FK Liepaja 8-1 Super Nova
29/01/2023 16:00 MS Minai 0-0 Spartak Varna
29/01/2023 16:00 MS dalkurd FF 2-0 Sandviken
29/01/2023 16:00 MS Lokomotiv Moscow 2-0 PFC Sochi
Birleşik Arap Emirlikleri Division 1 Birleşik Arap Emirlikleri - Division 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:10 MS Baynounah SC 2-2 Al Arabi
29/01/2023 16:10 MS Al Jazira Al Hamra 2-2 Al Thaid
29/01/2023 16:10 MS Masfut 1-0 Al Taawon
Umman Sultan Cup Umman - Sultan Cup ( Kupa Maçı )
29/01/2023 16:10 MS Al Suwaiq 3-0 Al Bashair
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:15 MS Bellinzona 0-2 Yverdon Sport
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:15 MS BSC Young Boys 5-1 FC Winterthur
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 MS SF Hamborn 2-2 Homberg
29/01/2023 16:30 MS MSV Düsseldorf 2-2 SSVg Velbert
29/01/2023 16:30 MS FSV Duisburg 3-4 SF Baumberg
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Vejle 2-1 Struga
İskoçya Premiership İskoçya - Premiership ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Livingston 0-0 Heart OF Midlothian
Hollanda Eredivisie Hollanda - Eredivisie ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Excelsior 1-4 Ajax
29/01/2023 16:30 MS FC Volendam 3-2 Groningen
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Fiorentina U19 0-1 Sampdoria U19
29/01/2023 16:30 MS Frosinone U19 0-0 Sassuolo U19
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Parma W 1-0 Como W
29/01/2023 16:30 MS Roma W 5-0 Sassuolo W
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Richards Bay 1-1 Amazulu
29/01/2023 16:30 MS Chippa United 1-0 Maritzburg Utd
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Merelbeke 0-2 Sparta Petegem
29/01/2023 16:30 MS Zelzate 1-2 Dikkelvenne
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Beerschot VA II 1-2 Hades
29/01/2023 16:30 MS Mechelen II 4-1 Tongeren
29/01/2023 16:30 MS Cappellen 1-1 Racing Mechelen
29/01/2023 16:30 MS Pepingen-Halle 1-1 Lille
29/01/2023 16:30 MS Diegem Sport 1-0 Spouwen-Mopertingen
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Stade Disonais 1-1 Rebecq
29/01/2023 16:30 MS Binche 1-2 Hamoir
29/01/2023 16:30 MS Solières Sport 3-3 La Louvière Centre
29/01/2023 16:30 MS Seraing II 1-2 Jette
29/01/2023 16:30 MS Ganshoren 0-0 Meux
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Pretoria Callies 1-1 Baroka FC
29/01/2023 16:30 MS Uthongathi 1-2 Casric Stars
İtalya Serie D - Girone A İtalya - Serie D - Girone A ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Asti 0-0 Bra
29/01/2023 16:30 MS Borgosesia 1-0 Casale
29/01/2023 16:30 MS Castanese 0-1 Sanremese
29/01/2023 16:30 MS Castellanzese 2-0 Gozzano
29/01/2023 16:30 MS Chieri 1-1 Vado
29/01/2023 16:30 MS Chisola 0-1 Sestri Levante
29/01/2023 16:30 MS Derthona 1-1 Fezzanese
29/01/2023 16:30 MS Fossano 2-3 Ligorna
29/01/2023 16:30 MS Pinerolo 2-1 Legnano
29/01/2023 16:30 MS PDHAE 0-0 Stresa
İtalya Serie D - Girone B İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Arconatese 0-1 Varesina
29/01/2023 16:30 MS Breno 1-1 Desenzano Calvina
29/01/2023 16:30 MS Brusaporto 0-1 Seregno
29/01/2023 16:30 MS Caronnese 0-2 Alcione
29/01/2023 16:30 MS Città di Varese 0-0 USD Casatese
29/01/2023 16:30 MS Folgore Caratese 2-0 Franciacorta
29/01/2023 16:30 MS Lumezzane 1-0 Sona
29/01/2023 16:30 MS Ponte San Pietro 1-0 Virtus Ciserano Bergamo
29/01/2023 16:30 MS Villa Valle 1-1 Real Calepina
İtalya Serie D - Girone C İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Caldiero Terme 0-2 Torviscosa
29/01/2023 16:30 MS Cjarlins Muzane 2-1 Adriese
29/01/2023 16:30 MS Dolomiti Bellunesi 1-1 Virtus Bolzano
29/01/2023 16:30 MS Este 1-2 Cartigliano
29/01/2023 16:30 MS Levico 1-0 Portosummaga
29/01/2023 16:30 MS Luparense 1-0 Montebelluna
29/01/2023 16:30 MS Mestre 1-3 Campodarsego
29/01/2023 16:30 MS Montecchio Maggiore 0-1 Clodiense
29/01/2023 16:30 MS Legnago Salus 1-0 Villafranca
İtalya Serie D - Girone D İtalya - Serie D - Girone D ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Athletic Carpi 2-3 Sammaurese
29/01/2023 16:30 MS Correggese 1-0 Real Forte Querceta
29/01/2023 16:30 MS Crema 2-2 Aglianese
29/01/2023 16:30 MS Fanfulla 1-1 Ravenna
29/01/2023 16:30 MS Forli 2-1 Scandicci
29/01/2023 16:30 MS Mezzolara 2-2 Corticella
29/01/2023 16:30 MS Prato 1-0 Sant'Angelo
29/01/2023 16:30 MS Salsomaggiore 0-2 Bagnolese BP
29/01/2023 16:30 MS Pistoiese 1-1 Giana Erminio
29/01/2023 16:30 MS United Riccione 1-0 Lentigione
İtalya Serie D - Girone E İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Città di Castello 4-1 Montespaccato
29/01/2023 16:30 MS Flaminia 0-0 Tau Altopascio
29/01/2023 16:30 MS Ghivizzano Borgo Mozzano 1-0 Ostia Mare
29/01/2023 16:30 MS Grosseto 3-1 Ponsacco
29/01/2023 16:30 MS Orvietana Calcio 0-0 Poggibonsi
29/01/2023 16:30 MS Sangiovannese 1-2 Pianese
29/01/2023 16:30 MS Terranuova Traiana 2-1 Arezzo
İtalya Serie D - Girone F İtalya - Serie D - Girone F ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Avezzano 1-1 CynthiAlbalonga
29/01/2023 16:30 MS Chieti 0-1 Montegiorgio
29/01/2023 16:30 MS Pineto 2-0 Vastogirardi
29/01/2023 16:30 MS Porto D' Ascoli 0-1 Termoli Calcio
29/01/2023 16:30 MS Roma City 1-0 Vastese
29/01/2023 16:30 MS San Nicolò 1-0 Sambenedettese
29/01/2023 16:30 MS Team Nuova Florida 1-2 Vigor Senigallia
29/01/2023 16:30 MS Tolentino 0-0 Matese
29/01/2023 16:30 MS Trastevere 2-1 AJ Fano
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Casertana 2-2 Cassino
29/01/2023 16:30 MS Pomezia 3-3 Tivoli
29/01/2023 16:30 MS Portici 2-4 Nola 1925
29/01/2023 16:30 MS Sorrento 0-1 Aprilia
29/01/2023 16:30 MS Angri Calcio 1-1 Paganese
29/01/2023 16:30 MS Vis Artena 0-1 Lupa Roma
İtalya Serie D - Girone H İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Bitonto 1-1 Matera
29/01/2023 16:30 MS Casarano 1-1 Brindisi
29/01/2023 16:30 MS Cavese 1-0 Puteolana
29/01/2023 16:30 MS Francavilla 0-0 Barletta
29/01/2023 16:30 MS Gladiator 1-0 Città di Fasano
29/01/2023 16:30 MS Lavello 1-0 Nocerina
29/01/2023 16:30 MS Molfetta Calcio 0-2 Nardò
İtalya Serie C - Girone A İtalya - Serie C - Girone A ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Mantova 2-0 Lecco
29/01/2023 16:30 MS Arzignano Valchiampo 0-0 Pergolettese
29/01/2023 16:30 MS Albinoleffe 1-1 Piacenza
29/01/2023 16:30 MS Padova 1-1 Pordenone
29/01/2023 16:30 MS Renate 0-1 Pro Patria
29/01/2023 16:30 MS Sangiuliano City 0-1 Pro Sesto
29/01/2023 16:30 MS Novara 0-1 PRO Vercelli
29/01/2023 16:30 MS Triestina 0-2 Trento
29/01/2023 16:30 MS Feralpisalo 0-2 Virtus Verona
İtalya Serie C - Girone C İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Messina 1-1 Catanzaro
29/01/2023 16:30 MS AZ Picerno 3-1 Fidelis Andria
29/01/2023 16:30 MS Pescara 0-4 Foggia
29/01/2023 16:30 MS Turris 0-2 Giugliano
29/01/2023 16:30 MS Viterbese 0-1 Juve Stabia
29/01/2023 16:30 MS Avellino 0-0 Latina
29/01/2023 16:30 MS Crotone 0-0 Potenza
İtalya Serie D - Girone I İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Real Agro Aversa 0-1 Canicattì
29/01/2023 16:30 MS Acireale 1-2 Castrovillari
29/01/2023 16:30 MS Santa Maria Cilento 1-0 Cittanova Interpiana
29/01/2023 16:30 MS Sancataldese 2-0 Lamezia Terme
29/01/2023 16:30 MS San Luca 2-4 Locri 1909
29/01/2023 16:30 MS Ragusa 1-1 Paternò
29/01/2023 16:30 MS Licata 2-0 Mariglianese
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 5 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 5 ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Ethnikos Piraeus 1-1 Almyros Gaziou
Brezilya Goiano - 1 Brezilya - Goiano - 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Goias 1-0 Vila Nova
İngiltere FA Cup İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı )
29/01/2023 16:30 MS Brighton 2-1 Liverpool
Katar Stars League Katar - Stars League ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:35 MS Al Sadd 1-0 Al-Markhiya
29/01/2023 16:35 MS Al-Sailiya 1-2 Al-Gharafa
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Monheim 3-3 Hilden
29/01/2023 17:00 MS Germania Ratingen 1-0 Meerbusch
29/01/2023 17:00 MS Schonnebeck 4-1 Union Nettetal
Nijerya NPFL Nijerya - NPFL ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Enyimba 3-0 Kwara United
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Chornomorets 0-1 Malisheva
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Legia Warszawa 3-2 Korona Kielce
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS NK Osijek 2-0 HNK Gorica
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Auxerre 0-2 Montpellier
29/01/2023 17:00 MS Clermont Foot 0-0 Nantes
29/01/2023 17:00 MS Strasbourg 1-2 Toulouse
29/01/2023 17:00 MS Stade Brestois 29 4-0 Angers
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Slavia Praha 5-1 FK Jablonec
29/01/2023 17:00 MS Mlada Boleslav 0-0 Zbrojovka Brno
29/01/2023 17:00 MS Slovan Liberec 1-1 Pardubice
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Juventus 0-2 Monza
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Tiszakecske FC 2-2 Kozarmisleny FC
29/01/2023 17:00 MS Ajka 1-1 MTE 1904
29/01/2023 17:00 MS Pécsi MFC 0-1 Budafoki LC
29/01/2023 17:00 MS MTK Budapest 2-0 Szentlőrinc SE
Portekiz Segunda Liga Portekiz - Segunda Liga ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Tondela 1-0 Nacional
29/01/2023 17:00 MS Vilafranquense 1-2 Moreirense
Almanya Oberliga - Hamburg Almanya - Oberliga - Hamburg ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Sasel 3-2 Osdorf
Yunanistan Super League 1 Yunanistan - Super League 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Olympiakos Piraeus 2-1 OFI
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Gullegem 1-2 Oostkamp
29/01/2023 17:00 MS Westhoek 0-1 Olsa Brakel
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Bocholt 1-1 FC Lebbeke
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Acren-Lessines 2-0 Verlaine
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Sporting Charleroi II 1-0 Royal Antwerp II
29/01/2023 17:00 MS Oud-Heverlee Leuven II 5-1 KAA Gent II
29/01/2023 17:00 MS Knokke 1-0 Mandel United
29/01/2023 17:00 MS Sint-Eloois-Winkel 1-1 Dessel Sport
29/01/2023 17:00 MS URSL Visé 0-0 Ninove
San Marino Campionato San Marino - Campionato ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS La Fiorita 2-0 Folgore
İtalya Serie D - Girone E İtalya - Serie D - Girone E ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Seravezza 0-0 Livorno
İtalya Serie D - Girone H İtalya - Serie D - Girone H ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Gravina 1-1 Team Altamura
29/01/2023 17:00 MS Martina Franca 1-1 Afragolese
Hindistan Indian Super League Hindistan - Indian Super League ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Kerala Blasters 2-0 NorthEast United
İtalya Serie D - Girone I İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Trapani 1905 1-1 Città Di Sant’Agata
Malta Premier League Malta - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Valletta FC 0-0 Floriana
29/01/2023 17:00 MS Hamrun Spartans 3-0 Sirens
Brezilya Mineiro - 1 Brezilya - Mineiro - 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Tombense 1-2 Atletico-MG
Brezilya Amazonense Brezilya - Amazonense ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Manaus FC 1-1 Parintins
29/01/2023 17:00 MS İranduba 1-2 Princesa Solimões
İngiltere FA Cup İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Stoke City 3-1 Stevenage
Nijerya NPFL Nijerya - NPFL ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Akwa United 1-0 Plateau United
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
29/01/2023 17:00 MS Lokomotiv Plovdiv 1-1 Nizhny Novgorod
Kamerun Elite Two Kamerun - Elite Two ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:00 MS OFTA 0-0 FAP
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:30 MS TuRU 1880 Düsseldorf 1-0 Kleve
Almanya Bundesliga Almanya - Bundesliga ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:30 MS FC Schalke 04 0-0 FC Koln
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:30 MS Ujpest 2-1 Budapest Honved
Kamerun Elite Two Kamerun - Elite Two ( Lig Maçı )
29/01/2023 17:30 MS Lausanne 1-0 Racing
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
29/01/2023 17:45 MS K-Järve JK Järve 1-3 Paide II
Portekiz Liga 3 Portekiz - Liga 3 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS Caldas 2-1 Alverca
Gana Premier League Gana - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS Great Olympics 1-0 Karela
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS Cercle Brugge 3-2 Gent
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS Lierse Kempenzonen 1-2 RWDM
Kuzey İrlanda Premiership Kuzey İrlanda - Premiership ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS Newry City AFC 0-0 Larne
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS Omonia Nicosia 0-0 Pafos
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS BSG Chemie Leipzig 1-1 SV Babelsberg 03
İspanya Primera División RFEF - Group 1 İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS San Fernando CD 2-2 Deportivo La Coruna
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS Atlètic Club d'Escaldes 2-0 UE Engordany
İspanya Segunda División RFEF - Group 2 İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS Real Sociedad III 3-1 Alfaro
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group A Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group A ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS Maria da Fonte 2-3 Amarante
29/01/2023 18:00 MS Brito 0-0 Pedras Salgadas
29/01/2023 18:00 MS Dumiense 2-1 Monção
29/01/2023 18:00 MS AR São Martinho 0-0 Merelinense
29/01/2023 18:00 MS Vianense 0-1 Tirsense
29/01/2023 18:00 MS Vila Meã 2-2 Vilar de Perdizes
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS Castro Daire 0-1 Valadares Gaia
29/01/2023 18:00 MS Leça 1-1 Camacha
29/01/2023 18:00 MS Lusitânia Lourosa 4-0 Gondomar
29/01/2023 18:00 MS Guarda Desportiva 0-1 Salgueiros
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS Alcains 0-2 1º Dezembro
29/01/2023 18:00 MS Loures 1-2 Marinhense
29/01/2023 18:00 MS Sertanense 1-1 Mortágua
29/01/2023 18:00 MS UD da Serra 1-2 Arronches e Benfica
29/01/2023 18:00 MS Sintrense 0-0 União Santarém
29/01/2023 18:00 MS Coruchense 2-0 Benfica Castelo Branco
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group D Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group D ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS Vasco da Gama Vidigueira 0-1 Juventude Évora
29/01/2023 18:00 MS Imortal Albufeira 1-0 Ferreiras
29/01/2023 18:00 MS Fabril Barreiro 2-0 Atlético CP
Gana Premier League Gana - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS Real Tamale 2-0 Nsoatreman
29/01/2023 18:00 MS Aduana Stars 1-1 Accra Lions
29/01/2023 18:00 MS Samartex 1-0 King Faisal
29/01/2023 18:00 MS Berekum Chelsea 1-0 Dreams
İspanya Tercera División RFEF - Group 6 İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS Hércules II 0-1 Roda
İspanya Tercera División RFEF - Group 13 İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS CAP Ciudad de Murcia 1-0 Bullense
İspanya Tercera División RFEF - Group 16 İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS Anguiano 2-1 Calahorra II
İspanya Tercera División RFEF - Group 17 İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS Calamocha 0-1 Illueca
29/01/2023 18:00 MS CDJ Tamarite 3-1 Caspe
29/01/2023 18:00 MS Almudévar 3-2 Ejea
Meksika U20 League Meksika - U20 League ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS Mexiquense U20 2-1 León U20
Şili Primera División Şili - Primera División ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS Huachipato 2-1 Cobresal
Cebelitarık Premier Division Cebelitarık - Premier Division ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS Magpies 1-1 Lynx
Nijerya NPFL Nijerya - NPFL ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS Sunshine Stars 1-0 Abia Warriors
29/01/2023 18:00 MS Nijer Tornadoes 0-0 Enugu Rangers
29/01/2023 18:00 MS Wikki Tourist 0-0 Doma United
29/01/2023 18:00 MS Gombe United 1-1 Nasarawa United
29/01/2023 18:00 MS Shooting Stars 1-0 El Kanemi Warriors
Fas Botola Pro Fas - Botola Pro ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:00 MS UTS Rabat 2-1 Difaa EL Jadida
İspanya La Liga İspanya - La Liga ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:15 MS Osasuna 0-1 Atletico Madrid
İspanya Segunda División İspanya - Segunda División ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:15 MS Levante 1-0 Burgos
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:15 MS Frosinone 1-0 Benevento
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:15 MS Marítimo II 1-1 Rebordosa
İspanya Tercera División RFEF - Group 16 İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:15 MS Haro Deportivo 1-1 Varea
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 MS Neuchatel Xamax FC 1-1 FC Schaffhausen
29/01/2023 18:30 MS Stade Lausanne-Ouchy 2-4 Lausanne
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 MS Servette FC 2-2 FC Sion
29/01/2023 18:30 MS FC Zurich 1-0 FC ST. Gallen
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 MS Vizela 3-1 Rio Ave
29/01/2023 18:30 MS Casa Pia 2-1 Santa Clara
Portekiz Segunda Liga Portekiz - Segunda Liga ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 MS Mafra 2-3 Oliveirense
29/01/2023 18:30 MS Estrela 4-1 Feirense
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 MS Torino U19 1-1 Bologna U19
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 MS Kaizer Chiefs 2-0 Royal AM
29/01/2023 18:30 MS TS Galaxy 4-0 Golden Arrows
İspanya Segunda División RFEF - Group 3 İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 MS Teruel 0-0 Olot
İspanya Tercera División RFEF - Group 3 İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 MS Gama 1-3 Castro
İspanya Tercera División RFEF - Group 5 İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 MS Peralada 2-1 L'Hospitalet
İspanya Tercera División RFEF - Group 6 İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 MS Silla 1-2 Levante II
İspanya Tercera División RFEF - Group 7 İspanya - Tercera División RFEF - Group 7 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 MS Galapagar 0-2 Torrejón
İspanya Tercera División RFEF - Group 8 İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 MS Becerril Campos 2-1 La Virgen del Camino
İspanya Tercera División RFEF - Group 11 İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 MS Sóller 1-0 CE Sant Jordi
İspanya Tercera División RFEF - Group 13 İspanya - Tercera División RFEF - Group 13 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 MS Águilas 2-0 Atlético Pulpileño
29/01/2023 18:30 MS Lorca Deportiva 1-0 Unión Molinense
İspanya Tercera División RFEF - Group 14 İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 MS Don Álvaro 0-4 Azuaga
İspanya Tercera División RFEF - Group 16 İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 MS River Ebro 2-3 Oyonesa
İspanya Tercera División RFEF - Group 17 İspanya - Tercera División RFEF - Group 17 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 MS Épila 0-1 Huesca II
29/01/2023 18:30 MS Utrillas 1-4 Binéfar
İspanya Tercera División RFEF - Group 18 İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 MS La Solana 0-2 Villacañas
29/01/2023 18:30 MS Conquense 2-0 Talavera II
Burkina Faso Ligue 1 Burkina Faso - Ligue 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 MS Royal 1-1 RC Bobo-Dioulasso
29/01/2023 18:30 MS RCK 0-1 ASFA-Yennenga
Umman Sultan Cup Umman - Sultan Cup ( Kupa Maçı )
29/01/2023 18:30 MS Umman Club 0-1 Al-Rustaq
Malta Challenge League Malta - Challenge League ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 MS Tarxien Rainbows 0-3 Naxxar Lions
29/01/2023 18:30 MS St. Andrews 2-1 Mtarfa
Liberya LFA First Division Liberya - LFA First Division ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:30 MS Sandi 1-2 Freeport
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
29/01/2023 18:30 MS Elva 0-0 Tallinna Kalev
Hollanda Eredivisie Hollanda - Eredivisie ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:45 MS Cambuur 1-2 Fortuna Sittard
Katar Stars League Katar - Stars League ( Lig Maçı )
29/01/2023 18:45 MS Al Ahli Doha 3-1 UMM Salal
İskoçya Premiership İskoçya - Premiership ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 MS Dundee Utd 0-2 Celtic
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 MS Fenerbahce 5-1 Kasimpasa
29/01/2023 19:00 MS Istanbul Basaksehir 2-0 Konyaspor
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 MS Denizlispor 1-1 Manisa BBSK
İspanya Primera División RFEF - Group 2 İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 MS Intercity 1-2 Gimnastic
29/01/2023 19:00 MS Calahorra 1-1 Sabadell
İspanya Primera División RFEF - Group 1 İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 MS Pontevedra 1-1 Real Madrid II
İspanya Segunda División RFEF - Group 1 İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 MS Guijuelo 1-2 Real Valladolid II
İspanya Segunda División RFEF - Group 2 İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 MS Tudelano 1-0 Tarazona
29/01/2023 19:00 MS Arnedo 0-0 Arenas Getxo
29/01/2023 19:00 MS Cirbonero 2-2 Deportivo Alavés II
İspanya Segunda División RFEF - Group 4 İspanya - Segunda División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 MS Xerez Deportivo 1-2 Ucam Murcia
29/01/2023 19:00 MS Sevilla Atletico 2-1 Yeclano
29/01/2023 19:00 MS Recreativo Huelva 1-1 San Roque Lepe
29/01/2023 19:00 MS Mar Menor 1-0 Real Betis II
29/01/2023 19:00 MS El Ejido 0-2 Antequera
İspanya Segunda División RFEF - Group 5 İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 MS CD Coria 1-0 Unión Adarve
29/01/2023 19:00 MS Don Benito 2-2 Atlético Madrid II
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 MS Beira-Mar 2-1 Alpendorada
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group D Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group D ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 MS Rabo Peixe 1-0 Angrense
İspanya Segunda División RFEF - Group 5 İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 MS Gimnástica Segoviana 0-0 Estepona
İspanya Tercera División RFEF - Group 1 İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 MS Arosa 0-0 Deportivo La Coruña II
29/01/2023 19:00 MS Arzúa 0-0 Barco
İspanya Tercera División RFEF - Group 10 İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 MS Ciudad de Lucena 1-0 Cartaya
29/01/2023 19:00 MS Pozoblanco 0-1 Xerez
İspanya Tercera División RFEF - Group 2 İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 MS L'Entregu 3-0 Valdesoto
29/01/2023 19:00 MS Caudal 0-0 Tuilla
İspanya Tercera División RFEF - Group 3 İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 MS Solares 0-3 Atlético Albericia
İspanya Tercera División RFEF - Group 6 İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 MS Orihuela 0-0 Elche II
İspanya Tercera División RFEF - Group 8 İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 MS Arandina 1-1 Palencia CF
29/01/2023 19:00 MS Salamanca II 2-1 UD Santa Marta
İspanya Tercera División RFEF - Group 14 İspanya - Tercera División RFEF - Group 14 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 MS Arroyo 2-1 La Estrella
İspanya Tercera División RFEF - Group 16 İspanya - Tercera División RFEF - Group 16 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 MS La Calzada 1-1 Yagüe
İspanya Tercera División RFEF - Group 18 İspanya - Tercera División RFEF - Group 18 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 MS Calvo Sotelo 2-0 Villarrobledo
29/01/2023 19:00 MS Marchamalo 2-2 Quintanar del Rey
Nikaragua Liga Primera U20 Nikaragua - Liga Primera U20 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:00 MS Managua U20 2-1 Juventus Managua U20
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:05 MS Ajaccio 0-2 Lyon
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:10 MS Istra 1961 3-0 HNK Hajduk Split
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:30 MS Lechia Gdansk 1-0 Wisla Plock
Almanya Bundesliga Almanya - Bundesliga ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:30 MS Bayer Leverkusen 0-2 Borussia Dortmund
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:30 MS Kecskeméti TE 2-1 Videoton FC
İspanya Segunda División RFEF - Group 1 İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:30 MS Zamora 1-0 Laredo
İtalya Serie C - Girone C İtalya - Serie C - Girone C ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:30 MS Taranto 0-0 Gelbison
29/01/2023 19:30 MS Virtus Francavilla 3-0 Monterosi
İspanya Tercera División RFEF - Group 9 İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı )
29/01/2023 19:30 MS Torreperogil 0-0 Málaga II
29/01/2023 19:30 MS Ciudad de Torredonjimeno 2-2 Almería II
İngiltere FA Cup İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı )
29/01/2023 19:30 MS Wrexham 3-3 Sheffield Utd
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:00 MS AL Assiouty 2-2 Ceramica Cleopatra
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:00 MS Zlin 1-1 Baník Ostrava
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:00 MS Lazio 1-1 Fiorentina
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:00 MS FCSB 2-3 Farul Constanta
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:00 MS Nea Salamis 2-0 AEL
İspanya Primera División RFEF - Group 2 İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:00 MS Amorebieta 2-1 Real Unión
İspanya Primera División RFEF - Group 1 İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:00 MS Mérida AD 1-3 SS Reyes
Kosta Rika Liga de Ascenso Kosta Rika - Liga de Ascenso ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:00 MS ADR Jicaral 2-1 Quepos Cambute
İspanya Tercera División RFEF - Group 4 İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:00 MS Barakaldo 2-0 Lagun Onak
İspanya Tercera División RFEF - Group 9 İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:00 MS Atlético Porcuna 1-3 Huétor Tájar
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:00 MS Zamalek SC 2-1 Coca-Cola
Kosta Rika Primera División Kosta Rika - Primera División ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:00 MS Municipal Grecia 0-0 San Carlos
Meksika U20 League Meksika - U20 League ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:00 MS Pachuca U20 0-3 Necaxa U20
Suudi Arabistan Super Cup Suudi Arabistan - Super Cup ( Kupa Maçı )
29/01/2023 20:00 MS Al-Ittihad FC 2-0 Al-Fayha
Fas Botola Pro Fas - Botola Pro ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:15 MS Wydad AC 0-0 FAR Rabat
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:30 MS Zulte Waregem 1-2 Club Brugge KV
İspanya La Liga İspanya - La Liga ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:30 MS Celta Vigo 1-0 Athletic Club
İspanya Segunda División İspanya - Segunda División ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:30 MS Albacete 2-0 Lugo
29/01/2023 20:30 MS Sporting Gijon 0-0 Malaga
Yunanistan Super League 1 Yunanistan - Super League 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:30 MS AEK Athens FC 3-0 Aris Thessalonikis
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:30 MS UE Sant Julia 0-6 Inter Club d'Escaldes
San Marino Campionato San Marino - Campionato ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:30 MS Libertas 2-1 Faetano
Cebelitarık Premier Division Cebelitarık - Premier Division ( Lig Maçı )
29/01/2023 20:30 MS Europa Point 1-1 College 1975
Brezilya Carioca - 1 Brezilya - Carioca - 1 ( Lig Maçı )
29/01/2023 21:30 MS Nova Iguaçu 1-0 Bangu