Türkiye Futbol Ligleri, Türkiye Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Türkiye 2. Lig Türkiye - 2. Lig ( Lig Maçı )
02/06/2024 20:00 MS Hekimoğlu Trabzon 0-1 76 Iğdır Belediyespor
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
30/05/2024 20:00 USB Sakaryaspor 1-3 BB Bodrumspor
Türkiye 2. Lig Türkiye - 2. Lig ( Lig Maçı )
27/05/2024 15:30 MS Kastamonuspor 1966 1-3 76 Iğdır Belediyespor
27/05/2024 15:30 MS Van BB 1-1 Hekimoğlu Trabzon
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
26/05/2024 19:00 MS Fenerbahce 6-0 İstanbulspor
26/05/2024 19:00 MS Pendikspor 0-1 Gazişehir Gaziantep
26/05/2024 19:00 MS Kasimpasa 2-1 Besiktas
26/05/2024 19:00 MS Hatayspor 2-0 Rizespor
26/05/2024 19:00 MS Konyaspor 1-3 Galatasaray
26/05/2024 19:00 MS Adana Demirspor 2-6 Istanbul Basaksehir
26/05/2024 19:00 MS Trabzonspor 4-2 Ankaragucu
Türkiye 3. Lig - Play-offs Türkiye - 3. Lig - Play-offs ( Lig Maçı )
26/05/2024 16:00 PEN Erbaaspor 1-1
PS : 5-4
Muş Menderesspor
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
25/05/2024 19:00 MS Sivasspor 2-1 Kayserispor
Türkiye 3. Lig - Play-offs Türkiye - 3. Lig - Play-offs ( Lig Maçı )
25/05/2024 19:00 MS Yeni Orduspor 0-3 Elazığspor
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
25/05/2024 16:00 MS Fatih Karagümrük 3-1 Samsunspor
24/05/2024 20:00 MS Alanyaspor 1-1 Antalyaspor
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
24/05/2024 16:00 PEN BB Bodrumspor 0-0
PS : 5-4
Yeni Çorumspor
Türkiye Cup Türkiye - Cup ( Kupa Maçı )
23/05/2024 20:45 MS Besiktas 3-2 Trabzonspor
Türkiye 2. Lig Türkiye - 2. Lig ( Lig Maçı )
22/05/2024 15:30 MS 76 Iğdır Belediyespor 2-1 Kastamonuspor 1966
22/05/2024 15:30 MS Hekimoğlu Trabzon 2-0 Van BB
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
20/05/2024 20:00 MS Yeni Çorumspor 1-1 BB Bodrumspor
Türkiye 3. Lig - Play-offs Türkiye - 3. Lig - Play-offs ( Lig Maçı )
20/05/2024 20:00 MS Elazığspor 4-0 Efeler 09 Spor
20/05/2024 16:00 PEN Erbaaspor 1-0
PS : 6-5
Kütahyaspor
20/05/2024 16:00 PEN Aliağa FAŞ 1-0
PS : 1-3
Yeni Orduspor
20/05/2024 16:00 MS Sebat Gençlikspor 0-3 Muş Menderesspor
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
19/05/2024 19:00 MS Galatasaray 0-1 Fenerbahce
18/05/2024 19:00 MS Istanbul Basaksehir 0-1 Trabzonspor
18/05/2024 19:00 MS Ankaragucu 0-0 Pendikspor
18/05/2024 19:00 MS Samsunspor 1-1 Alanyaspor
18/05/2024 19:00 MS Gazişehir Gaziantep 3-1 Fatih Karagümrük
18/05/2024 19:00 MS Kayserispor 2-2 Konyaspor
18/05/2024 19:00 MS Besiktas 2-2 Hatayspor
18/05/2024 19:00 MS Rizespor 0-0 Kasimpasa
17/05/2024 20:00 MS Antalyaspor 2-1 Adana Demirspor
17/05/2024 17:00 MS İstanbulspor 1-3 Sivasspor
Türkiye 2. Lig Türkiye - 2. Lig ( Lig Maçı )
17/05/2024 15:30 MS 76 Iğdır Belediyespor 3-1 24 Erzincanspor
17/05/2024 15:30 MS Hekimoğlu Trabzon 2-1 İçel İdmanyurdu Spor
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
16/05/2024 20:00 MS Yeni Çorumspor 2-1 Kocaelispor
16/05/2024 17:00 MS BB Bodrumspor 2-0 Boluspor
Türkiye 3. Lig - Play-offs Türkiye - 3. Lig - Play-offs ( Lig Maçı )
15/05/2024 20:00 MS Yeni Orduspor 1-0 Aliağa FAŞ
15/05/2024 16:00 MS Kütahyaspor 2-1 Erbaaspor
15/05/2024 16:00 MS Efeler 09 Spor 0-3 Elazığspor
15/05/2024 16:00 MS Muş Menderesspor 0-1 Sebat Gençlikspor
Türkiye 2. Lig Türkiye - 2. Lig ( Lig Maçı )
13/05/2024 20:00 MS 24 Erzincanspor 0-3 76 Iğdır Belediyespor
13/05/2024 20:00 MS İçel İdmanyurdu Spor 0-0 Hekimoğlu Trabzon
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
12/05/2024 19:00 MS Trabzonspor 3-0 İstanbulspor
12/05/2024 19:00 MS Konyaspor 3-0 Samsunspor
12/05/2024 19:00 MS Sivasspor 0-1 Istanbul Basaksehir
12/05/2024 19:00 MS Alanyaspor 1-1 Besiktas
12/05/2024 19:00 MS Pendikspor 2-1 Rizespor
12/05/2024 19:00 MS Fenerbahce 3-0 Kayserispor
12/05/2024 19:00 MS Fatih Karagümrük 2-3 Galatasaray
12/05/2024 19:00 MS Adana Demirspor 1-6 Gazişehir Gaziantep
12/05/2024 19:00 MS Kasimpasa 3-1 Antalyaspor
12/05/2024 19:00 MS Hatayspor 2-1 Ankaragucu
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
11/05/2024 16:00 MS Tuzlaspor 1-1 Genclerbirligi
11/05/2024 16:00 MS Goztepe 1-1 BB Bodrumspor
11/05/2024 16:00 MS Adanaspor 1-0 Bandırmaspor
11/05/2024 16:00 MS Şanlıurfaspor 2-0 Manisa BBSK
11/05/2024 16:00 MS Kocaelispor 0-2 Sakaryaspor
11/05/2024 16:00 MS Boluspor 2-1 Yeni Çorumspor
11/05/2024 16:00 MS Erzurum BB 0-4 Eyüpspor
10/05/2024 17:00 MS Giresunspor 1-2 Ümraniyespor
Türkiye 3. Lig - Play-offs Türkiye - 3. Lig - Play-offs ( Lig Maçı )
10/05/2024 16:00 MS Kuşadasıspor 1-2 Kütahyaspor
10/05/2024 16:00 MS Ayvalıkgücü Belediyespor 0-2 Yeni Orduspor
10/05/2024 16:00 USB Muş Menderesspor 1-1 Tokat Bld Plevnespor
10/05/2024 16:00 MS Efeler 09 Spor 2-0 Anadolu Üniversitesi
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
10/05/2024 14:00 MS Keçiörengücü 1-1 Altay
Türkiye 2. Lig Türkiye - 2. Lig ( Lig Maçı )
09/05/2024 20:00 USB 24 Erzincanspor 3-2 Menemen Belediyespor
09/05/2024 20:00 MS Buca FK 0-1 İçel İdmanyurdu Spor
09/05/2024 15:30 MS 76 Iğdır Belediyespor 1-0 Erzin Spor
09/05/2024 15:30 MS Hekimoğlu Trabzon 4-1 Ankaraspor
Türkiye Cup Türkiye - Cup ( Kupa Maçı )
08/05/2024 20:30 MS Fatih Karagümrük 0-4 Trabzonspor
07/05/2024 20:30 MS Besiktas 1-0 Ankaragucu
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
06/05/2024 20:00 MS Konyaspor 0-0 Fenerbahce
06/05/2024 20:00 MS Antalyaspor 1-2 Pendikspor
Türkiye 3. Lig - Play-offs Türkiye - 3. Lig - Play-offs ( Lig Maçı )
06/05/2024 20:00 MS Yeni Orduspor 1-1 Ayvalıkgücü Belediyespor
06/05/2024 20:00 MS Anadolu Üniversitesi 1-2 Efeler 09 Spor
06/05/2024 16:00 MS Kütahyaspor 2-1 Kuşadasıspor
06/05/2024 16:00 MS Tokat Bld Plevnespor 0-1 Muş Menderesspor
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
05/05/2024 19:00 MS Galatasaray 6-1 Sivasspor
05/05/2024 19:00 MS Gazişehir Gaziantep 1-1 Hatayspor
05/05/2024 16:00 MS Istanbul Basaksehir 4-1 Kasimpasa
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS Ümraniyespor 2-0 Erzurum BB
05/05/2024 16:00 MS Yeni Çorumspor 1-1 Şanlıurfaspor
05/05/2024 16:00 MS Bandırmaspor 2-1 Keçiörengücü
05/05/2024 16:00 MS Sakaryaspor 0-2 Tuzlaspor
05/05/2024 16:00 MS Genclerbirligi 1-0 Giresunspor
05/05/2024 16:00 MS Altay 0-2 Adanaspor
05/05/2024 16:00 MS Manisa BBSK 1-0 Boluspor
05/05/2024 16:00 MS BB Bodrumspor 3-0 Kocaelispor
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
04/05/2024 19:00 MS Kayserispor 2-2 Fatih Karagümrük
04/05/2024 19:00 MS Samsunspor 3-1 Trabzonspor
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
04/05/2024 19:00 MS Eyüpspor 0-3 Goztepe
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
04/05/2024 16:00 MS İstanbulspor 0-1 Adana Demirspor
Türkiye 2. Lig Türkiye - 2. Lig ( Lig Maçı )
04/05/2024 15:00 MS Isparta 32 Spor 0-6 76 Iğdır Belediyespor
04/05/2024 15:00 MS 24 Erzincanspor 2-1 Fethiyespor
04/05/2024 15:00 MS Belediye Derincespor 2-1 Denizlispor
04/05/2024 15:00 MS Erzin Spor 1-1 Düzcespor
04/05/2024 15:00 MS Utaş Uşakspor 0-5 Sarıyer
04/05/2024 15:00 MS Kırşehir Belediyespor 4-5 Hekimoğlu Trabzon
04/05/2024 15:00 MS Ankara Demirspor 5-2 İçel İdmanyurdu Spor
04/05/2024 15:00 MS Serik Belediyespor 0-6 Erokspor
04/05/2024 15:00 MS Adıyaman 1954 4-1 Afjet Afyonspor
04/05/2024 15:00 MS Buca FK 3-1 Diyarbekirspor
04/05/2024 15:00 MS Etimesgut Belediyespor 1-1 İnegölspor
04/05/2024 15:00 MS Karaman Belediyespor 1-4 Somaspor
04/05/2024 15:00 MS Arnavutköy Belediyespor 2-2 Kastamonuspor 1966
04/05/2024 15:00 MS Amed 0-0 Menemen Belediyespor
04/05/2024 15:00 MS Altınordu 3-3 Ankaraspor
04/05/2024 15:00 MS Kırklarelispor 1-3 Zonguldak Kömürspor
04/05/2024 15:00 Ertelendi Bursaspor - Van BB
04/05/2024 15:00 MS Halide Edip Adıvar 3-1 Karacabey Belediyespor
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
03/05/2024 20:00 MS Ankaragucu 1-1 Alanyaspor
03/05/2024 20:00 MS Besiktas 3-2 Rizespor
Türkiye 3. Lig - Play-offs Türkiye - 3. Lig - Play-offs ( Lig Maçı )
02/05/2024 20:00 MS Viven Bornova 1-2 Kuşadasıspor
02/05/2024 20:00 PEN Yeni Orduspor 2-2
PS : 4-3
İnegöl Kafkas Gençlik
02/05/2024 20:00 MS Karşıyaka 0-1 Anadolu Üniversitesi
02/05/2024 16:00 PEN Ayvalıkgücü Belediyespor 1-1
PS : 4-3
Edirnespor
02/05/2024 16:00 PEN Silivrispor 1-1
PS : 3-4
Kütahyaspor
02/05/2024 16:00 MS Tokat Bld Plevnespor 1-0 Kestelspor
02/05/2024 16:00 MS Turgutluspor 1-4 Efeler 09 Spor
02/05/2024 16:00 MS Muş Menderesspor 4-0 Bursa Yıldırımspor
Türkiye 2. Lig Türkiye - 2. Lig ( Lig Maçı )
30/04/2024 13:00 MS Diyarbekirspor 2-1 Bursaspor
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
29/04/2024 20:00 MS Fatih Karagümrük 4-1 Antalyaspor
28/04/2024 19:00 MS Rizespor 2-2 Ankaragucu
28/04/2024 19:00 MS Trabzonspor 4-2 Gazişehir Gaziantep
28/04/2024 16:00 MS Alanyaspor 6-0 İstanbulspor
28/04/2024 16:00 MS Pendikspor 1-2 Kayserispor
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Giresunspor 2-3 Sakaryaspor
28/04/2024 16:00 MS Tuzlaspor 0-0 BB Bodrumspor
28/04/2024 16:00 MS Kocaelispor 3-1 Bandırmaspor
28/04/2024 16:00 MS Boluspor 3-1 Altay
28/04/2024 16:00 MS Goztepe 2-0 Genclerbirligi
28/04/2024 16:00 MS Keçiörengücü 4-2 Ümraniyespor
28/04/2024 16:00 MS Erzurum BB 2-1 Yeni Çorumspor
28/04/2024 16:00 MS Şanlıurfaspor 1-3 Eyüpspor
28/04/2024 16:00 MS Adanaspor 1-1 Manisa BBSK
Türkiye 2. Lig Türkiye - 2. Lig ( Lig Maçı )
28/04/2024 15:00 MS Menemen Belediyespor 7-1 Belediye Derincespor
28/04/2024 15:00 MS Karacabey Belediyespor 2-2 Altınordu
28/04/2024 15:00 MS Van BB 6-1 Ankara Demirspor
28/04/2024 15:00 MS İçel İdmanyurdu Spor 1-2 Halide Edip Adıvar
28/04/2024 15:00 MS Erokspor 1-0 Adıyaman 1954
28/04/2024 15:00 MS Kastamonuspor 1966 3-0 Isparta 32 Spor
28/04/2024 15:00 MS Sarıyer 3-0 Erzin Spor
28/04/2024 15:00 MS Fethiyespor 0-0 Etimesgut Belediyespor
28/04/2024 15:00 MS Düzcespor 2-1 68 Aksaray Belediyespor
28/04/2024 15:00 MS Afjet Afyonspor 0-0 Buca FK
28/04/2024 15:00 MS Hekimoğlu Trabzon 2-0 Serik Belediyespor
28/04/2024 15:00 MS Ankaraspor 0-0 Nazilli Belediyespor
28/04/2024 15:00 MS Zonguldak Kömürspor 3-2 Kırşehir Belediyespor
28/04/2024 15:00 MS 76 Iğdır Belediyespor 7-1 Karaman Belediyespor
28/04/2024 15:00 MS Somaspor 0-1 Amed
28/04/2024 15:00 MS İnegölspor 0-1 Arnavutköy Belediyespor
28/04/2024 15:00 MS Denizlispor 4-1 Utaş Uşakspor
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
27/04/2024 19:00 MS Fenerbahce 2-1 Besiktas
27/04/2024 19:00 MS Hatayspor 1-2 Istanbul Basaksehir
27/04/2024 16:00 MS Sivasspor 1-0 Konyaspor
27/04/2024 16:00 MS Kasimpasa 1-0 Samsunspor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
27/04/2024 15:00 MS Mardin BB 4-2 İnegöl Kafkas Gençlik
27/04/2024 15:00 MS Artvin Hopaspor 0-1 Yeni Orduspor
27/04/2024 15:00 MS Aliağa FAŞ 6-3 Kırıkkale Büyük Anadolu
27/04/2024 15:00 MS Gümüşhanespor 2-4 Kepez Belediyespor
27/04/2024 15:00 MS Arguvan Belediyespor 3-4 Talasgücü Belediyespor
27/04/2024 15:00 MS Tarsus İdman Yurdu 1-1 Karabük İdman Yurdu
27/04/2024 15:00 MS Ayvalıkgücü Belediyespor 1-0 Edirnespor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
27/04/2024 15:00 - Eynesil Belediyespor - Elazığspor
27/04/2024 15:00 İptal Edildi Sapanca Gençlikspor - Karşıyaka
27/04/2024 15:00 MS Altındağ Belediyesispor 0-1 Anadolu Üniversitesi
27/04/2024 15:00 MS Turgutluspor 2-3 Batman Petrolspor
27/04/2024 15:00 MS Kartal Bulvarspor 3-2 1954 Kelkit Belediyespor
27/04/2024 15:00 MS Amasyaspor 1968 2-0 Silifke Belediyespor
27/04/2024 15:00 MS Pazarspor 1-1 Ergene Velimeşespor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
27/04/2024 15:00 MS Fatsa Belediyespor 0-1 Bayburt İÖİ
27/04/2024 15:00 MS Kuşadasıspor 1-0 Ağrı 1970
27/04/2024 15:00 MS Erbaaspor 1-0 Kütahyaspor
27/04/2024 15:00 MS Tepecikspor 0-1 Silivrispor
27/04/2024 15:00 MS Sivas Belediyespor 1-1 Karaköprü Belediyespor
27/04/2024 15:00 MS Viven Bornova 2-1 Anadolu Selçukspor
27/04/2024 15:00 MS Darıca Gençlerbirliği 2-0 Akhisar Belediye
Türkiye 3. Lig - Group 4 Türkiye - 3. Lig - Group 4 ( Lig Maçı )
27/04/2024 15:00 MS Çatalcaspor 1-2 Tokat Bld Plevnespor
27/04/2024 15:00 MS Nevşehir Belediyespor 2-1 Adana 1954 FK
27/04/2024 15:00 MS Kestelspor 1-1 Sultanbeyli Belediyespor
27/04/2024 15:00 MS Elazığ Belediyespor FK 1-0 Sebat Gençlikspor
27/04/2024 15:00 MS Orduspor 1967 3-1 Siirt İl Özel İdaresi
27/04/2024 15:00 MS Bursa Yıldırımspor 1-0 Bergama Belediyespor
27/04/2024 15:00 MS Muş Menderesspor 1-1 Çankaya FK
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
26/04/2024 20:00 MS Adana Demirspor 0-3 Galatasaray
Türkiye Cup Türkiye - Cup ( Kupa Maçı )
24/04/2024 20:30 MS Trabzonspor 3-2 Fatih Karagümrük
23/04/2024 20:30 MS Ankaragucu 0-0 Besiktas
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
22/04/2024 20:00 MS Sivasspor 2-2 Fenerbahce
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
22/04/2024 20:00 MS Ümraniyespor 1-0 Kocaelispor
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
21/04/2024 19:00 MS Gazişehir Gaziantep 2-0 Kasimpasa
21/04/2024 19:00 MS Antalyaspor 2-1 Hatayspor
21/04/2024 19:00 MS Galatasaray 4-1 Pendikspor
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
21/04/2024 19:00 MS Sakaryaspor 2-1 Keçiörengücü
21/04/2024 16:00 MS Genclerbirligi 2-0 Erzurum BB
21/04/2024 16:00 MS Yeni Çorumspor 2-0 Adanaspor
Türkiye 2. Lig Türkiye - 2. Lig ( Lig Maçı )
21/04/2024 15:00 MS 68 Aksaray Belediyespor 0-0 Sarıyer
21/04/2024 15:00 MS Arnavutköy Belediyespor 2-0 Fethiyespor
21/04/2024 15:00 MS Amed 0-2 76 Iğdır Belediyespor
21/04/2024 15:00 MS Kırşehir Belediyespor 3-3 Kırklarelispor
21/04/2024 15:00 MS Ankara Demirspor 2-1 Diyarbekirspor
21/04/2024 15:00 MS Serik Belediyespor 1-0 Zonguldak Kömürspor
21/04/2024 15:00 MS Halide Edip Adıvar 0-2 Van BB
21/04/2024 15:00 MS Buca FK 1-2 Erokspor
21/04/2024 15:00 MS Etimesgut Belediyespor 2-0 24 Erzincanspor
21/04/2024 15:00 MS Belediye Derincespor 1-0 Somaspor
21/04/2024 15:00 MS Erzin Spor 3-0 Denizlispor
21/04/2024 15:00 MS Utaş Uşakspor 0-4 Menemen Belediyespor
21/04/2024 15:00 MS Altınordu 2-0 İçel İdmanyurdu Spor
21/04/2024 15:00 MS Nazilli Belediyespor 1-3 Karacabey Belediyespor
21/04/2024 15:00 MS Bursaspor 0-3 Afjet Afyonspor
21/04/2024 15:00 MS Adıyaman 1954 2-2 Hekimoğlu Trabzon
21/04/2024 15:00 MS Isparta 32 Spor 1-1 İnegölspor
21/04/2024 15:00 MS Karaman Belediyespor 0-3 Kastamonuspor 1966
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
21/04/2024 15:00 MS Kepez Belediyespor 2-3 Ayvalıkgücü Belediyespor
21/04/2024 15:00 MS Yeni Orduspor 3-3 Küçükçekmece Sinopspor
21/04/2024 15:00 MS Talasgücü Belediyespor 2-1 Artvin Hopaspor
21/04/2024 15:00 MS Edirnespor 1-1 Mardin BB
21/04/2024 15:00 MS İnegöl Kafkas Gençlik 3-1 Tarsus İdman Yurdu
21/04/2024 15:00 MS Kırıkkale Büyük Anadolu 3-1 Gümüşhanespor
21/04/2024 15:00 MS Karabük İdman Yurdu 2-5 Arguvan Belediyespor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
21/04/2024 15:00 MS 1954 Kelkit Belediyespor 0-1 Efeler 09 Spor
21/04/2024 15:00 MS Silifke Belediyespor 1-0 Eynesil Belediyespor
21/04/2024 15:00 MS Karşıyaka 1-1 Altındağ Belediyesispor
21/04/2024 15:00 MS Elazığspor 2-1 Sapanca Gençlikspor
21/04/2024 15:00 MS Anadolu Üniversitesi 3-0 Kartal Bulvarspor
21/04/2024 15:00 MS Ergene Velimeşespor 0-0 Amasyaspor 1968
21/04/2024 15:00 MS Batman Petrolspor 4-0 Pazarspor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
21/04/2024 15:00 MS Silivrispor 2-0 Viven Bornova
21/04/2024 15:00 MS Kütahyaspor 1-1 Tepecikspor
21/04/2024 15:00 MS Anadolu Selçukspor 0-0 Fatsa Belediyespor
21/04/2024 15:00 MS Akhisar Belediye 2-6 Erbaaspor
21/04/2024 15:00 MS Bayburt İÖİ 2-1 Sivas Belediyespor
21/04/2024 15:00 MS Karaköprü Belediyespor 2-1 Osmaniyespor
21/04/2024 15:00 MS Ağrı 1970 1-0 Darıca Gençlerbirliği
Türkiye 3. Lig - Group 4 Türkiye - 3. Lig - Group 4 ( Lig Maçı )
21/04/2024 15:00 MS Bergama Belediyespor 2-1 Balıkesirspor
21/04/2024 15:00 MS Adana 1954 FK 3-1 Çatalcaspor
21/04/2024 15:00 MS Çankaya FK 1-1 Elazığ Belediyespor FK
21/04/2024 15:00 MS Sultanbeyli Belediyespor 0-1 Muş Menderesspor
21/04/2024 15:00 MS Siirt İl Özel İdaresi 2-0 Kestelspor
21/04/2024 15:00 MS Sebat Gençlikspor 0-0 Nevşehir Belediyespor
21/04/2024 15:00 MS Tokat Bld Plevnespor 2-0 Bursa Yıldırımspor
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
21/04/2024 13:30 MS Istanbul Basaksehir 2-0 Rizespor
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
21/04/2024 13:30 MS BB Bodrumspor 2-1 Şanlıurfaspor
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 MS Kayserispor 1-2 Trabzonspor
20/04/2024 19:00 MS Samsunspor 1-1 Adana Demirspor
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 MS Eyüpspor 0-0 Boluspor
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:00 MS Konyaspor 0-2 Alanyaspor
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:00 MS Giresunspor 0-3 Goztepe
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
20/04/2024 13:30 MS İstanbulspor 1-2 Fatih Karagümrük
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
20/04/2024 13:30 MS Bandırmaspor 1-1 Tuzlaspor
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
19/04/2024 20:00 MS Besiktas 2-0 Ankaragucu
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
19/04/2024 20:00 MS Altay 0-2 Manisa BBSK
Türkiye 2. Lig Türkiye - 2. Lig ( Lig Maçı )
17/04/2024 15:00 MS Van BB 2-1 Ankaraspor
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
15/04/2024 20:00 MS Alanyaspor 0-4 Galatasaray
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
15/04/2024 20:00 MS Adanaspor 1-1 BB Bodrumspor
15/04/2024 17:00 MS Erzurum BB 0-0 Sakaryaspor
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
14/04/2024 19:00 MS Fatih Karagümrük 1-2 Fenerbahce
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
14/04/2024 19:00 MS Kocaelispor 2-0 Giresunspor
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Hatayspor 0-3 İstanbulspor
14/04/2024 16:00 MS Rizespor 3-0 Antalyaspor
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Şanlıurfaspor 1-1 Bandırmaspor
Türkiye 2. Lig Türkiye - 2. Lig ( Lig Maçı )
14/04/2024 15:00 MS Van BB 2-1 Altınordu
14/04/2024 15:00 MS Zonguldak Kömürspor 4-1 Adıyaman 1954
14/04/2024 15:00 MS 76 Iğdır Belediyespor 2-2 Belediye Derincespor
14/04/2024 15:00 MS Fethiyespor 5-0 Isparta 32 Spor
14/04/2024 15:00 MS İnegölspor 1-0 Karaman Belediyespor
14/04/2024 15:00 MS Diyarbekirspor 2-2 Halide Edip Adıvar
14/04/2024 15:00 MS Kırklarelispor 3-0 Serik Belediyespor
14/04/2024 15:00 MS Kastamonuspor 1966 0-1 Amed
14/04/2024 15:00 MS Somaspor 2-0 Utaş Uşakspor
14/04/2024 15:00 MS Denizlispor 2-2 68 Aksaray Belediyespor
14/04/2024 15:00 MS Afjet Afyonspor 3-0 Ankara Demirspor
14/04/2024 15:00 MS 24 Erzincanspor 0-0 Arnavutköy Belediyespor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
14/04/2024 15:00 MS Mardin BB 0-1 Kepez Belediyespor
14/04/2024 15:00 MS Arguvan Belediyespor 1-5 İnegöl Kafkas Gençlik
14/04/2024 15:00 MS Artvin Hopaspor 0-2 Karabük İdman Yurdu
14/04/2024 15:00 MS Tarsus İdman Yurdu 2-5 Edirnespor
14/04/2024 15:00 MS Gümüşhanespor 1-1 Aliağa FAŞ
14/04/2024 15:00 MS Küçükçekmece Sinopspor 2-2 Talasgücü Belediyespor
14/04/2024 15:00 MS Ayvalıkgücü Belediyespor 4-1 Kırıkkale Büyük Anadolu
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
14/04/2024 15:00 MS Kartal Bulvarspor 2-3 Karşıyaka
14/04/2024 15:00 MS Efeler 09 Spor 1-1 Anadolu Üniversitesi
14/04/2024 15:00 MS Altındağ Belediyesispor 0-2 Elazığspor
14/04/2024 15:00 MS Pazarspor 2-0 Turgutluspor
14/04/2024 15:00 MS Sapanca Gençlikspor 1-2 Silifke Belediyespor
14/04/2024 15:00 MS Eynesil Belediyespor 0-3 Ergene Velimeşespor
14/04/2024 15:00 MS Amasyaspor 1968 3-3 Batman Petrolspor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
14/04/2024 15:00 MS Tepecikspor 2-1 Akhisar Belediye
14/04/2024 15:00 MS Sivas Belediyespor 0-2 Anadolu Selçukspor
14/04/2024 15:00 MS Darıca Gençlerbirliği 1-0 Kuşadasıspor
14/04/2024 15:00 MS Osmaniyespor 1-2 Bayburt İÖİ
14/04/2024 15:00 MS Fatsa Belediyespor 1-4 Silivrispor
14/04/2024 15:00 MS Erbaaspor 2-3 Ağrı 1970
14/04/2024 15:00 MS Viven Bornova 0-0 Kütahyaspor
Türkiye 3. Lig - Group 4 Türkiye - 3. Lig - Group 4 ( Lig Maçı )
14/04/2024 15:00 MS Nevşehir Belediyespor 0-2 Çankaya FK
14/04/2024 15:00 MS Balıkesirspor 1-1 Tokat Bld Plevnespor
14/04/2024 15:00 MS Bursa Yıldırımspor 2-2 Adana 1954 FK
14/04/2024 15:00 MS Muş Menderesspor 3-0 Siirt İl Özel İdaresi
14/04/2024 15:00 MS Elazığ Belediyespor FK 0-0 Sultanbeyli Belediyespor
14/04/2024 15:00 MS Kestelspor 2-0 Orduspor 1967
14/04/2024 15:00 MS Çatalcaspor 0-2 Sebat Gençlikspor
Türkiye 2. Lig Türkiye - 2. Lig ( Lig Maçı )
14/04/2024 14:00 MS Hekimoğlu Trabzon 3-0 Buca FK
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
14/04/2024 13:30 MS Pendikspor 2-3 Istanbul Basaksehir
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
14/04/2024 13:30 MS Tuzlaspor 1-1 Goztepe
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
13/04/2024 19:00 MS Besiktas 1-1 Samsunspor
13/04/2024 19:00 MS Adana Demirspor 0-0 Kayserispor
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
13/04/2024 19:00 MS Altay 1-3 Yeni Çorumspor
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
13/04/2024 16:00 MS Ankaragucu 3-1 Gazişehir Gaziantep
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
13/04/2024 16:00 MS Boluspor 1-0 Ümraniyespor
Türkiye 2. Lig Türkiye - 2. Lig ( Lig Maçı )
13/04/2024 15:00 MS Karacabey Belediyespor 4-1 Ankaraspor
13/04/2024 15:00 MS Erokspor 5-1 Bursaspor
13/04/2024 15:00 MS Menemen Belediyespor 0-1 Erzin Spor
13/04/2024 15:00 MS İçel İdmanyurdu Spor 4-0 Nazilli Belediyespor
13/04/2024 15:00 MS Sarıyer 2-0 Düzcespor
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
13/04/2024 13:30 MS Kasimpasa 0-2 Konyaspor
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
13/04/2024 13:30 MS Keçiörengücü 2-1 Genclerbirligi
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
12/04/2024 20:00 MS Trabzonspor 0-1 Sivasspor
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
12/04/2024 20:00 MS Manisa BBSK 2-2 Eyüpspor
08/04/2024 20:30 MS Goztepe 3-0 Erzurum BB
08/04/2024 17:00 MS Giresunspor 0-3 Tuzlaspor
Türkiye Super Cup Türkiye - Super Cup ( Kupa Maçı )
07/04/2024 21:30 ABD Galatasaray 0-0 Fenerbahce
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Eyüpspor 4-1 Altay
07/04/2024 16:00 MS Genclerbirligi 1-1 Adanaspor
Türkiye 2. Lig Türkiye - 2. Lig ( Lig Maçı )
07/04/2024 15:00 MS Bursaspor 1-2 Hekimoğlu Trabzon
07/04/2024 15:00 MS Halide Edip Adıvar 4-0 Afjet Afyonspor
07/04/2024 15:00 MS Buca FK 3-0 Zonguldak Kömürspor
07/04/2024 15:00 MS Karaman Belediyespor 1-1 Fethiyespor
07/04/2024 15:00 MS Arnavutköy Belediyespor 1-1 Etimesgut Belediyespor
07/04/2024 15:00 MS Belediye Derincespor 0-0 Kastamonuspor 1966
07/04/2024 15:00 MS Amed 5-2 İnegölspor
07/04/2024 15:00 MS Altınordu 1-1 Diyarbekirspor
07/04/2024 15:00 MS Ankara Demirspor 0-1 Erokspor
07/04/2024 15:00 MS Ankaraspor 1-0 İçel İdmanyurdu Spor
07/04/2024 15:00 MS Serik Belediyespor 3-0 Kırşehir Belediyespor
07/04/2024 15:00 MS Adıyaman 1954 0-2 Kırklarelispor
07/04/2024 15:00 MS Isparta 32 Spor 1-1 24 Erzincanspor
07/04/2024 15:00 MS Düzcespor 3-0 Denizlispor
07/04/2024 15:00 MS 68 Aksaray Belediyespor 0-0 Menemen Belediyespor
07/04/2024 15:00 MS Erzin Spor 3-0 Somaspor
07/04/2024 15:00 MS Utaş Uşakspor 1-6 76 Iğdır Belediyespor
07/04/2024 15:00 MS Nazilli Belediyespor 0-1 Van BB
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
07/04/2024 15:00 MS Kepez Belediyespor 9-0 Tarsus İdman Yurdu
07/04/2024 15:00 MS İnegöl Kafkas Gençlik 2-1 Artvin Hopaspor
07/04/2024 15:00 MS Edirnespor 2-1 Arguvan Belediyespor
07/04/2024 15:00 MS Aliağa FAŞ 0-0 Ayvalıkgücü Belediyespor
07/04/2024 15:00 MS Karabük İdman Yurdu 0-3 Küçükçekmece Sinopspor
07/04/2024 15:00 MS Talasgücü Belediyespor 2-2 Yeni Orduspor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
07/04/2024 15:00 MS Ergene Velimeşespor 1-1 Sapanca Gençlikspor
07/04/2024 15:00 MS Karşıyaka 6-0 Efeler 09 Spor
07/04/2024 15:00 MS Anadolu Üniversitesi 2-2 1954 Kelkit Belediyespor
07/04/2024 15:00 MS Turgutluspor 1-1 Amasyaspor 1968
07/04/2024 15:00 MS Silifke Belediyespor 0-2 Altındağ Belediyesispor
07/04/2024 15:00 MS Elazığspor 3-1 Kartal Bulvarspor
07/04/2024 15:00 MS Batman Petrolspor 6-1 Eynesil Belediyespor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
07/04/2024 15:00 MS Bayburt İÖİ 0-0 Karaköprü Belediyespor
07/04/2024 15:00 MS Akhisar Belediye 2-3 Viven Bornova
07/04/2024 15:00 MS Kütahyaspor 1-0 Fatsa Belediyespor
07/04/2024 15:00 MS Anadolu Selçukspor 3-1 Osmaniyespor
07/04/2024 15:00 MS Silivrispor 1-0 Sivas Belediyespor
07/04/2024 15:00 MS Kuşadasıspor 0-1 Erbaaspor
Türkiye 3. Lig - Group 4 Türkiye - 3. Lig - Group 4 ( Lig Maçı )
07/04/2024 15:00 MS Tokat Bld Plevnespor 1-0 Bergama Belediyespor
07/04/2024 15:00 MS Çankaya FK 1-1 Çatalcaspor
07/04/2024 15:00 MS Siirt İl Özel İdaresi 0-1 Elazığ Belediyespor FK
07/04/2024 15:00 MS Orduspor 1967 1-1 Muş Menderesspor
07/04/2024 15:00 MS Adana 1954 FK 2-1 Balıkesirspor
07/04/2024 15:00 MS Sultanbeyli Belediyespor 1-0 Nevşehir Belediyespor
07/04/2024 15:00 MS Sebat Gençlikspor 1-0 Bursa Yıldırımspor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
07/04/2024 14:00 MS Kırıkkale Büyük Anadolu 1-2 Mardin BB
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
07/04/2024 13:30 MS Bandırmaspor 1-1 Manisa BBSK
07/04/2024 13:30 MS Yeni Çorumspor 1-1 Kocaelispor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
07/04/2024 13:00 MS Ağrı 1970 2-2 Tepecikspor
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
06/04/2024 20:30 MS Sakaryaspor 2-0 Boluspor
06/04/2024 16:00 MS Ümraniyespor 0-1 Şanlıurfaspor
06/04/2024 13:30 MS BB Bodrumspor 0-0 Keçiörengücü
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
04/04/2024 20:30 MS Samsunspor 0-0 Pendikspor
04/04/2024 20:30 MS Istanbul Basaksehir 1-1 Besiktas
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
04/04/2024 20:30 MS Erzurum BB 2-1 Giresunspor
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
03/04/2024 20:30 MS Fenerbahce 4-2 Adana Demirspor
03/04/2024 20:30 MS Konyaspor 1-3 Trabzonspor
03/04/2024 20:30 MS Kayserispor 0-2 Kasimpasa
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
03/04/2024 20:30 MS Kocaelispor 3-2 Goztepe
03/04/2024 20:30 MS Altay 0-6 Bandırmaspor
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
03/04/2024 17:00 MS Sivasspor 1-0 Fatih Karagümrük
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
03/04/2024 17:00 MS Adanaspor 1-0 Eyüpspor
Türkiye 2. Lig Türkiye - 2. Lig ( Lig Maçı )
03/04/2024 15:00 MS Diyarbekirspor 0-2 Nazilli Belediyespor
03/04/2024 15:00 MS Hekimoğlu Trabzon 1-0 Ankara Demirspor
03/04/2024 15:00 MS Erokspor 1-1 Halide Edip Adıvar
03/04/2024 15:00 MS Kırşehir Belediyespor 1-1 Adıyaman 1954
03/04/2024 15:00 MS Somaspor 2-1 68 Aksaray Belediyespor
03/04/2024 15:00 MS Denizlispor 0-0 Sarıyer
03/04/2024 15:00 MS 24 Erzincanspor 5-0 Karaman Belediyespor
03/04/2024 15:00 MS Menemen Belediyespor 5-2 Düzcespor
03/04/2024 15:00 MS Afjet Afyonspor 0-2 Altınordu
03/04/2024 15:00 MS İçel İdmanyurdu Spor 1-1 Karacabey Belediyespor
03/04/2024 15:00 MS Kırklarelispor 0-1 Buca FK
03/04/2024 15:00 MS Zonguldak Kömürspor 2-0 Bursaspor
03/04/2024 15:00 MS Kastamonuspor 1966 5-1 Utaş Uşakspor
03/04/2024 15:00 MS Fethiyespor 0-1 Amed
03/04/2024 15:00 MS İnegölspor 1-1 Belediye Derincespor
03/04/2024 15:00 MS Etimesgut Belediyespor 0-1 Isparta 32 Spor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
03/04/2024 15:00 MS Mardin BB 2-3 Aliağa FAŞ
03/04/2024 15:00 MS Yeni Orduspor 4-1 Karabük İdman Yurdu
03/04/2024 15:00 MS Ayvalıkgücü Belediyespor 4-3 Gümüşhanespor
03/04/2024 15:00 MS Arguvan Belediyespor 2-4 Kepez Belediyespor
03/04/2024 15:00 MS Küçükçekmece Sinopspor 0-1 İnegöl Kafkas Gençlik
03/04/2024 15:00 MS Tarsus İdman Yurdu 0-5 Kırıkkale Büyük Anadolu
03/04/2024 15:00 MS Artvin Hopaspor 1-0 Edirnespor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
03/04/2024 15:00 MS Efeler 09 Spor 1-1 Elazığspor
03/04/2024 15:00 MS 1954 Kelkit Belediyespor 0-2 Karşıyaka
03/04/2024 15:00 MS Kartal Bulvarspor 2-0 Silifke Belediyespor
03/04/2024 15:00 MS Sapanca Gençlikspor 0-0 Batman Petrolspor
03/04/2024 15:00 MS Eynesil Belediyespor 4-2 Turgutluspor
03/04/2024 15:00 MS Amasyaspor 1968 2-0 Pazarspor
03/04/2024 15:00 MS Altındağ Belediyesispor 2-0 Ergene Velimeşespor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
03/04/2024 15:00 MS Osmaniyespor 0-2 Silivrispor
03/04/2024 15:00 MS Fatsa Belediyespor 3-0 Akhisar Belediye
03/04/2024 15:00 MS Karaköprü Belediyespor 1-1 Anadolu Selçukspor
03/04/2024 15:00 MS Erbaaspor 2-1 Darıca Gençlerbirliği
03/04/2024 15:00 MS Tepecikspor 1-3 Kuşadasıspor
03/04/2024 15:00 MS Sivas Belediyespor 1-3 Kütahyaspor
Türkiye 3. Lig - Group 4 Türkiye - 3. Lig - Group 4 ( Lig Maçı )
03/04/2024 15:00 MS Bergama Belediyespor 1-3 Adana 1954 FK
03/04/2024 15:00 MS Çatalcaspor 0-0 Sultanbeyli Belediyespor
03/04/2024 15:00 MS Elazığ Belediyespor FK 1-0 Orduspor 1967
03/04/2024 15:00 MS Nevşehir Belediyespor 1-0 Siirt İl Özel İdaresi
03/04/2024 15:00 MS Bursa Yıldırımspor 0-1 Çankaya FK
03/04/2024 15:00 MS Balıkesirspor 4-1 Sebat Gençlikspor
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
03/04/2024 14:00 MS Tuzlaspor 1-1 Ümraniyespor
Türkiye 2. Lig Türkiye - 2. Lig ( Lig Maçı )
03/04/2024 13:00 MS 76 Iğdır Belediyespor 1-1 Erzin Spor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
03/04/2024 13:00 MS Viven Bornova 3-1 Ağrı 1970
Türkiye 3. Lig - Group 4 Türkiye - 3. Lig - Group 4 ( Lig Maçı )
03/04/2024 13:00 MS Muş Menderesspor 3-3 Kestelspor
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
02/04/2024 20:30 MS Gazişehir Gaziantep 0-3 Alanyaspor
02/04/2024 20:30 MS Galatasaray 1-0 Hatayspor
02/04/2024 20:30 MS Antalyaspor 1-1 Ankaragucu
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
02/04/2024 20:30 MS Manisa BBSK 0-1 BB Bodrumspor
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
02/04/2024 17:00 MS İstanbulspor 0-4 Rizespor
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
02/04/2024 17:00 MS Boluspor 1-2 Genclerbirligi
02/04/2024 14:00 MS Keçiörengücü 1-2 Yeni Çorumspor
02/04/2024 14:00 MS Şanlıurfaspor 2-0 Sakaryaspor
Türkiye 2. Lig Türkiye - 2. Lig ( Lig Maçı )
24/03/2024 14:00 MS Buca FK 4-1 Kırşehir Belediyespor
24/03/2024 14:00 MS Karaman Belediyespor 2-1 Etimesgut Belediyespor
24/03/2024 14:00 MS 68 Aksaray Belediyespor 1-1 76 Iğdır Belediyespor
24/03/2024 14:00 MS Erzin Spor 0-3 Kastamonuspor 1966
24/03/2024 14:00 MS Sarıyer 2-4 Menemen Belediyespor
24/03/2024 14:00 MS Adıyaman 1954 1-2 Serik Belediyespor
24/03/2024 14:00 MS Karacabey Belediyespor 2-2 Van BB
24/03/2024 14:00 MS Isparta 32 Spor 0-1 Arnavutköy Belediyespor
24/03/2024 14:00 MS Düzcespor 0-2 Somaspor
24/03/2024 14:00 MS Belediye Derincespor 4-1 Fethiyespor
24/03/2024 14:00 MS Amed 4-1 24 Erzincanspor
24/03/2024 14:00 MS Utaş Uşakspor 0-1 İnegölspor
24/03/2024 14:00 MS Ankaraspor 1-0 Diyarbekirspor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
24/03/2024 14:00 MS Aliağa FAŞ 10-1 Tarsus İdman Yurdu
24/03/2024 14:00 MS Karabük İdman Yurdu 1-0 Talasgücü Belediyespor
24/03/2024 14:00 MS Kırıkkale Büyük Anadolu 5-0 Arguvan Belediyespor
24/03/2024 14:00 MS Edirnespor 2-0 Küçükçekmece Sinopspor
24/03/2024 14:00 MS Gümüşhanespor 2-3 Mardin BB
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
24/03/2024 14:00 MS Pazarspor 4-1 Eynesil Belediyespor
24/03/2024 14:00 MS Turgutluspor 3-1 Sapanca Gençlikspor
24/03/2024 14:00 MS Silifke Belediyespor 1-3 Efeler 09 Spor
24/03/2024 14:00 MS Elazığspor 2-1 1954 Kelkit Belediyespor
24/03/2024 14:00 MS Batman Petrolspor 1-0 Altındağ Belediyesispor
24/03/2024 14:00 MS Ergene Velimeşespor 0-0 Kartal Bulvarspor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
24/03/2024 14:00 MS Darıca Gençlerbirliği 1-2 Tepecikspor
24/03/2024 14:00 MS Kuşadasıspor 4-1 Viven Bornova
24/03/2024 14:00 MS Kütahyaspor 1-0 Osmaniyespor
24/03/2024 14:00 MS Anadolu Selçukspor 4-0 Bayburt İÖİ
24/03/2024 14:00 MS Ağrı 1970 1-1 Fatsa Belediyespor
Türkiye 3. Lig - Group 4 Türkiye - 3. Lig - Group 4 ( Lig Maçı )
24/03/2024 14:00 MS Sebat Gençlikspor 0-1 Bergama Belediyespor
24/03/2024 14:00 MS Siirt İl Özel İdaresi 2-1 Çatalcaspor
24/03/2024 14:00 MS Kestelspor 4-1 Elazığ Belediyespor FK
24/03/2024 14:00 MS Sultanbeyli Belediyespor 3-0 Bursa Yıldırımspor
24/03/2024 14:00 MS Çankaya FK 0-0 Balıkesirspor
24/03/2024 14:00 MS Orduspor 1967 4-3 Nevşehir Belediyespor
24/03/2024 14:00 MS Adana 1954 FK 2-1 Tokat Bld Plevnespor
Türkiye 2. Lig Türkiye - 2. Lig ( Lig Maçı )
23/03/2024 14:00 MS Altınordu 2-1 Erokspor
23/03/2024 14:00 MS Nazilli Belediyespor 0-0 Afjet Afyonspor
23/03/2024 14:00 MS Halide Edip Adıvar 2-2 Hekimoğlu Trabzon
23/03/2024 14:00 MS Ankara Demirspor 1-1 Zonguldak Kömürspor
23/03/2024 14:00 MS Bursaspor 0-2 Kırklarelispor
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
23/03/2024 14:00 MS Kepez Belediyespor 2-1 Artvin Hopaspor
23/03/2024 14:00 MS İnegöl Kafkas Gençlik 1-0 Yeni Orduspor
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
23/03/2024 14:00 MS Karşıyaka 1-0 Anadolu Üniversitesi
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
23/03/2024 14:00 MS Akhisar Belediye 2-2 Sivas Belediyespor
23/03/2024 13:00 MS Silivrispor 1-0 Karaköprü Belediyespor