Dünkü Maç Sonuçları, Dün Oynanmış Tüm Maçların Sonuçları ve Golleri

22 Ekim 2021 Cuma günü biten maçların sonuçları ile maç detay bilgilerine erişebilirsiniz

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Dünya Friendlies Women Dünya - Friendlies Women ( Kupa Maçı )
22/10/2021 03:00 MS USA W 0-0 Güney Kore W
Kolombiya Primera A Kolombiya - Primera A ( Lig Maçı )
22/10/2021 02:00 MS Once Caldas 2-1 La Equidad
Japonya J. League Div.1 Japonya - J. League Div.1 ( Lig Maçı )
22/10/2021 13:00 MS Urawa 5-1 Kashiwa Reysol
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
22/10/2021 17:30 MS FC Lahti 0-0 AC oulu
22/10/2021 18:30 MS SJK 4-2 Ilves Tampere
Arjantin Primera Division Arjantin - Primera Division ( Lig Maçı )
22/10/2021 01:00 MS Independiente 1-1 Sarmiento Junin
22/10/2021 03:15 MS Talleres Cordoba 0-2 River Plate
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
22/10/2021 19:00 MS Tallinna Kalev 2-2 Nõmme United
Bolivya Primera División Bolivya - Primera División ( Lig Maçı )
22/10/2021 22:30 MS San José 1-4 Aurora
Peru Primera Division Peru - Primera Division ( Lig Maçı )
22/10/2021 19:00 MS Academia Cantolao 2-0 UTC
22/10/2021 21:15 MS Ayacucho FC 1-3 Cienciano
22/10/2021 23:30 MS Sport Boys 3-3 Carlos A. Mannucci
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
22/10/2021 03:00 İptal Edildi Dinamo Minsk - Sputnik
22/10/2021 20:00 MS Neman 0-2 Bate Borisov
Özbekistan Super League Özbekistan - Super League ( Lig Maçı )
22/10/2021 13:30 MS Surkhon 1-0 Qizilqum
22/10/2021 16:15 MS Bunyodkor 3-1 Turan
Kolombiya Copa Colombia Kolombiya - Copa Colombia ( Kupa Maçı )
22/10/2021 04:00 MS Atletico Nacional 1-0 Deportivo Cali
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
22/10/2021 13:00 MS Gomel Res. 2-1 Energetyk-BGU Res.
22/10/2021 13:00 MS Vitebsk Res. 1-1 Shakhtyor Res.
22/10/2021 13:00 AWD Dinamo Minsk Res. 3-0 Sputnik Res.
22/10/2021 14:00 MS Dinamo Brest Res. 1-2 Isloch Res.
22/10/2021 15:00 MS Slutsk Res. 3-0 Smorgon Res.
Güney Kore National League Güney Kore - National League ( Lig Maçı )
22/10/2021 13:00 MS Daejeon Korail 0-2 Changwon City
22/10/2021 13:00 MS Busan Transportation 1-3 Gyeongju HNP
Arjantin Primera B Nacional Arjantin - Primera B Nacional ( Lig Maçı )
22/10/2021 23:10 MS Club Atlético Güemes 3-0 Santamarina
Arjantin Primera B Metropolitana Arjantin - Primera B Metropolitana ( Lig Maçı )
22/10/2021 21:00 MS Argentino Quilmes 0-0 Sacachispas
İrlanda First Division İrlanda - First Division ( Lig Maçı )
22/10/2021 21:45 MS Galway United 1-0 Bray Wanderers
22/10/2021 21:45 MS UCD 2-1 Treaty United
Amerika Birleşik Devletleri USL League One Amerika Birleşik Devletleri - USL League One ( Lig Maçı )
22/10/2021 23:00 MS Toronto II 1-2 Fort Lauderdale CF
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
22/10/2021 00:30 MS Universidad de Şili 0-1 Palestino
22/10/2021 03:00 MS Union La Calera 1-2 Cobresal
Katar Emir Cup Katar - Emir Cup ( Kupa Maçı )
22/10/2021 19:00 PEN Al Sadd 1-1
PS : 5-4
Al-Rayyan SC
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
22/10/2021 02:00 MS Internacional 1-1 RB Bragantino
Paraguay Segunda Division Paraguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
22/10/2021 23:00 MS 3 de Febrero 1-4 General Caballero
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
22/10/2021 12:00 PEN Adelaide City 0-0
PS : 3-2
Adelaide Comets
Ürdün Division 1 Ürdün - Division 1 ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:30 MS Al Jalil 0-1 Ma'an
Venezuela Primera Division Venezuela - Primera Division ( Lig Maçı )
22/10/2021 03:00 MS Zamora FC 0-0 Estudiantes de Merida FC
22/10/2021 03:00 MS Portuguesa FC 1-1 Zulia FC
22/10/2021 23:00 MS Aragua FC 2-1 Carabobo FC
22/10/2021 23:00 MS Yaracuyanos FC 0-1 Puerto Cabello
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:00 MS Vejle 2-0 FC Nordsjaelland
Kanada Canadian Premier League Kanada - Canadian Premier League ( Lig Maçı )
22/10/2021 04:00 MS Cavalry FC 2-1 Pacific FC
Hollanda Eredivisie Hollanda - Eredivisie ( Lig Maçı )
22/10/2021 21:00 MS Willem II 1-1 Fortuna Sittard
Hollanda Eerste Divisie Hollanda - Eerste Divisie ( Lig Maçı )
22/10/2021 21:00 MS ADO Den Haag 0-2 Excelsior
22/10/2021 21:00 MS Almere City FC 3-5 Jong PSV
22/10/2021 21:00 MS Jong AZ 0-1 FC Volendam
22/10/2021 21:00 MS Dordrecht 3-3 Den Bosch
22/10/2021 21:00 MS FC Eindhoven 1-3 Jong Ajax
22/10/2021 21:00 MS NAC Breda 3-0 MVV
22/10/2021 21:00 MS Telstar 2-2 Helmond Sport
22/10/2021 21:00 MS Jong Utrecht 2-1 FC OSS
22/10/2021 21:00 MS VVV Venlo 1-2 De Graafschap
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
22/10/2021 14:00 MS Zimbru 1-2 Dinamo-Auto
Galler Division 1 Galler - Division 1 ( Lig Maçı )
22/10/2021 21:30 MS Conwy Borough 4-2 Bangor City
22/10/2021 21:30 MS Ammanford AFC 3-4 Cambrian & Clydach
22/10/2021 21:30 MS Afan Lido 5-2 Cwmbran Celtic
22/10/2021 21:30 MS Risca United 3-0 Undy Athletic
22/10/2021 21:30 MS llanelli AFC 1-1 Taffs Well
22/10/2021 21:30 MS Port Talbot Town 1-3 Goytre United
22/10/2021 21:45 MS Ruthin Town 1-0 Gresford Athletic
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
22/10/2021 18:00 MS Sereď 1-1 Žilina
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
22/10/2021 15:30 - Mladost DG - FK Mladost Podgorica
İsrail Liga Leumit İsrail - Liga Leumit ( Lig Maçı )
22/10/2021 16:00 MS Hapoel Acre 0-0 Kafr Qasim
22/10/2021 16:00 MS Hapoel Iksal 0-2 Hapoel Ramat HaSharon
22/10/2021 16:00 MS Hapoel Ramat Gan 1-1 Maccabi Ahi Nazareth
22/10/2021 16:00 MS Beitar Tel Aviv Ramla 0-0 Hapoel Umm al-Fahm
22/10/2021 16:00 MS Hapoel Rishon LeZion 1-1 Sektzia Nes Tziona
22/10/2021 16:00 MS Maccabi Bnei Raina 2-0 Hapoel Ra'anana
22/10/2021 16:00 MS Bnei Yehuda 5-0 Hapoel Afula
22/10/2021 16:00 MS Hapoel Kfar Saba 2-0 Agudat Sport Ashdod
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
22/10/2021 21:45 MS Seraing United 1-3 Charleroi
Endonezya Super League Endonezya - Super League ( Lig Maçı )
22/10/2021 11:15 MS Persita 2-1 PS TIRA
22/10/2021 11:15 Ertelendi Persela Lamongan - PSM Makassar
22/10/2021 11:15 Ertelendi Persiraja Banda Aceh - Pusamania Borneo
22/10/2021 14:15 MS Persib Bandung 4-2 PSS Sleman
22/10/2021 14:15 Ertelendi Persepam Madura Utd - Persib Bandung
22/10/2021 16:45 - Persepam Madura Utd - Persija
22/10/2021 16:45 MS Pusamania Borneo 2-1 PSM Makassar
İngiltere Premier League İngiltere - Premier League ( Lig Maçı )
22/10/2021 22:00 MS Arsenal 3-1 Aston Villa
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
22/10/2021 19:00 MS Sibenik 1-1 NK Slaven Belupo
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
22/10/2021 19:00 MS Dinamo Moscow 4-1 Khimki
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
22/10/2021 17:00 MS Desna 1-1 Oleksandria
22/10/2021 19:30 MS Metalist 1925 Kharkiv 4-0 Inhulets
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
22/10/2021 16:30 MS Zalaegerszegi TE 2-1 Gyirmot SE
22/10/2021 18:45 MS Paks 2-2 Kisvarda FC
22/10/2021 21:00 MS Ujpest 1-0 Videoton FC
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
22/10/2021 17:30 MS Vysočina Jihlava 0-0 Sparta Praha II
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
22/10/2021 19:00 MS Radomiak Radom 3-1 Górnik Łęczna
22/10/2021 21:30 MS Lech Poznan 4-1 Wisla Plock
Dünya CONCACAF League Dünya - CONCACAF League ( Kupa Maçı )
22/10/2021 03:00 MS Deportivo Saprissa 4-3 Comunicaciones
22/10/2021 05:00 MS CD Marathon 0-2 CD Motagua
Brezilya CBF Brasileiro U20 Brezilya - CBF Brasileiro U20 ( Kupa Maçı )
22/10/2021 22:00 MS Atlético Mineiro U20 2-0 Botafogo SP U20
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:00 MS HIK 2-2 FA 2000
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
22/10/2021 17:00 MS Radnik Surdulica 1-3 FK Vozdovac
22/10/2021 19:00 MS Cukaricki 6-1 Proleter Novi SAD
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
22/10/2021 21:30 MS FC Aarau 0-2 FC Thun
22/10/2021 21:30 Ertelendi Stade Lausanne-Ouchy - Yverdon Sport
22/10/2021 21:30 MS FC WIL 1900 2-1 Neuchatel Xamax FC
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
22/10/2021 19:30 MS SKU Amstetten 2-0 Avusturya Vienna (Am)
22/10/2021 19:30 MS Wacker Innsbruck 5-1 Lask Juniors Linz
22/10/2021 19:30 MS SK Vorwarts Steyr 1-3 SV Lafnitz
22/10/2021 19:30 MS Floridsdorfer AC 3-0 SV Horn
22/10/2021 21:25 MS Avusturya Lustenau 0-1 FC BW Linz
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
22/10/2021 22:00 MS Saint Etienne 2-2 Angers
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
22/10/2021 19:30 MS SC Paderborn 07 1-2 Hamburger SV
22/10/2021 19:30 MS Erzgebirge AUE 1-0 FC Ingolstadt 04
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
22/10/2021 21:30 MS FSV Mainz 05 4-1 FC Augsburg
İspanya La Liga İspanya - La Liga ( Lig Maçı )
22/10/2021 22:00 MS Osasuna 1-1 Granada CF
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
22/10/2021 22:00 MS Eibar 2-1 FC Cartagena
Galler Premier Galler - Premier ( Lig Maçı )
22/10/2021 21:45 MS Flint Town United 1-1 The New Saints
22/10/2021 22:00 MS Aberystwyth Town 0-3 Penybont
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
22/10/2021 16:00 MS Sesvete 4-0 Solin
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:00 MS VfL Osnabruck 0-0 Hallescher FC
Birleşik Arap Emirlikleri Arabian Gulf League Birleşik Arap Emirlikleri - Arabian Gulf League ( Lig Maçı )
22/10/2021 17:15 MS Ajman 1-3 Al-Dhafra
22/10/2021 17:15 MS Sharjah FC 0-3 Al Nasr
22/10/2021 19:30 MS Shabab Al Ahli Dubai 2-1 Al-Jazira
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
22/10/2021 21:00 MS Royal Excel Mouscron 1-1 RWDM
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
22/10/2021 17:30 MS U Craiova 1948 2-0 GAZ Metan Medias
22/10/2021 20:30 MS Chindia Targoviste 0-1 CS Universitatea Craiova
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
22/10/2021 17:15 MS Tsarsko Selo 2-0 Lokomotiv Sofia
22/10/2021 20:45 MS Lokomotiv Plovdiv 2-1 CSKA 1948
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
22/10/2021 21:30 MS Chrobry Głogów 0-0 Miedz Legnica
Kuzey İrlanda Premiership Kuzey İrlanda - Premiership ( Lig Maçı )
22/10/2021 21:45 MS Dungannon Swifts 2-0 Carrick Rangers
Kuzey İrlanda Championship Kuzey İrlanda - Championship ( Lig Maçı )
22/10/2021 22:00 MS Newry City AFC 1-2 Dergview
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:00 MS Academico Viseu 1-0 Varzim
22/10/2021 20:00 MS Vilafranquense 1-3 Leixoes
Meksika Ascenso MX Meksika - Ascenso MX ( Lig Maçı )
22/10/2021 01:00 MS Tapatío 1-3 Dorados
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:00 MS Yeni Malatyaspor 2-1 Altay
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
22/10/2021 17:30 MS Volyn 3-2 Kremin'
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
22/10/2021 16:00 MS Marek 0-1 Levski Lom
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
22/10/2021 19:30 MS Hvidovre 1-0 HB Koge
22/10/2021 20:00 MS Hobro 0-1 Jammerbugt
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
22/10/2021 19:00 MS Olympiakos 1-0 Doxa
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
22/10/2021 22:15 MS Guimaraes 2-1 Maritimo
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
22/10/2021 19:30 MS Torino 3-2 Genoa
22/10/2021 21:45 MS Sampdoria 2-1 Spezia
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:00 MS Eyüpspor 1-0 Adanaspor
22/10/2021 20:00 MS Ankaragucu 2-1 Manisa BBSK
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:00 MS Luckenwalde 0-1 Tennis Borussia
22/10/2021 20:00 Ertelendi Hertha BSC II - BAK '07
22/10/2021 20:00 MS SV Babelsberg 03 1-1 Lokomotive Leipzig
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
22/10/2021 19:30 MS FC 08 Homburg 1-0 TSV Steinbach
22/10/2021 20:00 MS SSV ULM 1846 1-2 Balingen
22/10/2021 20:00 MS Kickers Offenbach 4-0 VfR Aalen
22/10/2021 20:30 MS Hoffenheim II 0-2 Pirmasens
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:30 MS Bonner SC 1-2 Preussen Munster
Almanya Regionalliga - Bayern Almanya - Regionalliga - Bayern ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:00 MS SpVgg Unterhaching 5-2 Greuther Fürth II
22/10/2021 20:00 MS Bayern München II 3-0 Nürnberg II
22/10/2021 20:00 MS Eltersdorf 0-2 Illertissen
22/10/2021 20:30 MS Memmingen 0-6 Augsburg II
Fransa National Fransa - National ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:00 MS Annecy 3-0 Cholet
22/10/2021 20:00 MS Laval 1-2 Bourg-en-bresse 01
22/10/2021 20:00 MS Orleans 0-0 Avranches
22/10/2021 20:00 MS Sedan 2-1 Stade Briochin
22/10/2021 20:00 MS Chambly Thelle FC 4-0 Creteil
22/10/2021 20:00 MS Villefranche 1-1 Bastia-Borgo
22/10/2021 20:00 MS Boulogne 1-1 Chateauroux
22/10/2021 20:00 MS Concarneau 2-0 Sète
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:00 MS First Vienna 0-0 Wiener Viktoria
22/10/2021 20:00 MS Leobendorf 1-1 TWL Elektra
22/10/2021 20:30 MS Mannsdorf-Großenzersdorf 3-3 Bruck/Leitha
22/10/2021 20:30 MS Traiskirchen 2-1 Admira II
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
22/10/2021 16:30 MS Wolfsberger AC II 5-1 Weiz
22/10/2021 20:00 MS Gleisdorf 09 1-4 Hertha
22/10/2021 20:00 MS Allerheiligen 3-1 Ried II
22/10/2021 20:00 MS Wels 5-0 Stadl-Paura
22/10/2021 20:30 MS Deutschlandsberger SC 2-0 Union Vöcklamarkt
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:00 MS Telfs 0-1 Schwaz
22/10/2021 20:00 MS Kufstein 1-2 SVG Reichenau
22/10/2021 20:30 MS Fügen 4-2 Hall
Nikaragua Primera Division Nikaragua - Primera Division ( Lig Maçı )
22/10/2021 04:00 MS Diriangén 3-0 Deportivo Ocotal
22/10/2021 04:00 MS Real Madriz 0-1 UNAN Managua
Suudi Arabistan Pro League Suudi Arabistan - Pro League ( Lig Maçı )
22/10/2021 18:05 MS Al-Faisaly FC 2-2 Al Taawon
22/10/2021 18:20 MS Dhamk 1-0 Al-Hazm
22/10/2021 20:00 MS Al-Ittihad FC 0-2 Al Shabab
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
22/10/2021 15:30 MS SCM Gloria Buzău 1-1 Unirea Slobozia
Nikaragua Liga Primera U20 Nikaragua - Liga Primera U20 ( Lig Maçı )
22/10/2021 01:00 MS Diriangén U20 4-0 Deportivo Ocotal U20
22/10/2021 01:00 MS Real Madriz U20 2-1 UNAN Managua U20
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
22/10/2021 12:00 MS Rubin Kazan U20 6-0 Ufa U20
22/10/2021 12:00 MS Krylya Sovetov U19 2-1 Strogino U20
22/10/2021 12:30 MS Ural U20 2-1 Nizhny Novgorod U19
22/10/2021 13:00 MS Arsenal Tula U20 1-2 UOR №5 U20
22/10/2021 13:00 MS Khimki U20 3-1 Sochi U20
22/10/2021 14:00 MS CSKA Moskva U19 1-3 Dinamo Moskva U19
22/10/2021 14:00 MS Spartak Moskva U19 4-1 Akademiya Konoplev U20
22/10/2021 14:00 MS Akhmat Grozny U20 3-3 Rostov U19
22/10/2021 16:30 MS Krasnodar U19 2-3 Lokomotiv Moskva U19
İrlanda FAI Cup İrlanda - FAI Cup ( Kupa Maçı )
22/10/2021 21:45 MS St Patrick's Athl. 3-1 Dundalk
22/10/2021 21:45 MS Bohemians 1-0 Waterford
İspanya Primera División RFEF - Group 1 İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
22/10/2021 22:00 MS Extremadura 1-1 Tudelano
İspanya Primera División RFEF - Group 2 İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı )
22/10/2021 22:00 MS Llagostera 0-0 Linense
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
22/10/2021 18:00 MS Metalurh Zaporizhya 2-2 Mykolaiv
Ermenistan Premier League Ermenistan - Premier League ( Lig Maçı )
22/10/2021 14:00 MS Van 0-0 Sevan
22/10/2021 17:00 MS Artsakh 2-2 Ararat
Ermenistan First League Ermenistan - First League ( Lig Maçı )
22/10/2021 14:00 MS Ararat-Ermenistan II 3-0 Alashkert II
22/10/2021 14:00 MS Gandzasar 0-0 BKMA II
Malta First Division Malta - First Division ( Lig Maçı )
22/10/2021 18:00 MS Vittoriosa Stars 2-1 San Gwann
22/10/2021 22:00 MS Zejtun Corinthians 2-3 Naxxar Lions
22/10/2021 22:00 - Luqa St. Andrew's - Tarxien Rainbows
Moldovya Divizia A Moldovya - Divizia A ( Lig Maçı )
22/10/2021 15:00 - Olimp Comrat - Dacia-Buiucani
22/10/2021 15:00 - Sporting Trestieni - Real Succes
 Ligue A - Ligue A ( Lig Maçı )
22/10/2021 16:00 MS Royal de Muramvya 4-3 Dynamik
22/10/2021 16:00 Ertelendi Royal de Muramvya - Bumamuru
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
22/10/2021 19:30 - St. Jakob Rosental - Dellach im Gailtal
22/10/2021 20:00 - Lendorf - Admira Villach
22/10/2021 20:09 - KAC - St. Andrä
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:30 - Zirl - Münster
İngiltere Non League Div One - Isthmian North İngiltere - Non League Div One - Isthmian North ( Lig Maçı )
22/10/2021 21:45 - Aveley - Maldon & Tiptree
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
22/10/2021 21:30 MS Alessandria 1-0 Crotone
Almanya Oberliga - Nordost-Süd Almanya - Oberliga - Nordost-Süd ( Lig Maçı )
22/10/2021 19:00 MS Carl Zeiss Jena II 3-0 International Leipzig
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
22/10/2021 18:00 MS Písek 2-1 Slavia Praha II
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
22/10/2021 14:00 MS Karviná U19 2-3 Baník Ostrava U19
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
22/10/2021 19:30 - MŠK Senec - Lokomotíva DNV
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
22/10/2021 14:00 MS Elazığ Belediyespor FK 1-1 Yeni Orduspor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
22/10/2021 14:30 MS Gümüşhanespor 0-2 Belediye Derincespor
22/10/2021 14:30 MS Çankaya FK 2-3 Modafen
Almanya Oberliga - Westfalen Almanya - Oberliga - Westfalen ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:30 MS SG Wattenscheid 09 1-0 Ennepetal
Almanya Oberliga - Nordost-Nord Almanya - Oberliga - Nordost-Nord ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:30 MS Hertha Zehlendorf 1-2 CFC Hertha
Almanya Oberliga - Hessen Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı )
22/10/2021 21:00 MS Rot-Weiß Walldorf 2-0 SV Zeilsheim
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
22/10/2021 19:30 MS FC Rielasingen-Arlen 2-1 FC 08 Villingen
22/10/2021 20:00 MS Bruchsal 1-0 Astoria Walldorf II
22/10/2021 20:00 MS CFR Pforzheim 3-1 Backnang
Almanya Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar Almanya - Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:30 MS Mülheim-Kärlich 2-3 TuS Koblenz
Almanya Oberliga - Niedersachsen Almanya - Oberliga - Niedersachsen ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:30 - Heeslinger SC - TB Uphusen
22/10/2021 20:30 MS Wolfenbuttel 3-3 Arminia Hannover
Cebelitarık Premier Division Cebelitarık - Premier Division ( Lig Maçı )
22/10/2021 21:45 MS Europa Point 1-2 Manchester 62
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:30 - Parndorf - Pinkafeld
22/10/2021 20:30 - Leithaprodersdorf - Oberpetersdorf
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:00 - Voitsberg - Liezen
22/10/2021 20:00 - Gnas - Hitthaller St. Michael
22/10/2021 20:00 - Mettersdorf - Frauental
22/10/2021 20:00 - Fürstenfeld - Wildon
22/10/2021 20:00 - Bruck an der Mur - Lafnitz II
22/10/2021 20:00 - Rottenmann - TuS Heiligenkreuz
22/10/2021 20:00 - Lebring - Ilz
Almanya Oberliga - Hamburg Almanya - Oberliga - Hamburg ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:30 MS Osdorf 3-2 Union Tornesch
22/10/2021 21:00 MS Hamburger SV III 3-6 Niendorfer TSV
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
22/10/2021 19:00 - Schwechat - Post
22/10/2021 19:00 - Gerasdorf Stammersdorf - Donau
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:30 - Waidhofen / Thaya - Krems
22/10/2021 20:30 - St. Pölten II - Ardagger
22/10/2021 20:30 - Langenrohr - Schrems
22/10/2021 20:30 - Kilb - Kottingbrunn
22/10/2021 20:30 - Scheiblingkirchen - Ortmann
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:00 - SV Wallern - Weißkirchen / Allhaming
22/10/2021 20:00 - Union Edelweiß - St. Valentin
Meksika U20 League Meksika - U20 League ( Lig Maçı )
22/10/2021 17:30 MS Mazatlán U20 4-0 Querétaro U20
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
22/10/2021 15:30 MS SPAL U19 1-3 Genoa U19
22/10/2021 17:30 MS Sassuolo U19 1-1 Torino U19
İngiltere Premier League 2 Division One İngiltere - Premier League 2 Division One ( Lig Maçı )
22/10/2021 20:00 MS Aston Villa U23 2-3 Sunderland U23
22/10/2021 21:00 MS Arsenal U23 4-0 Everton U23
22/10/2021 21:00 MS Derby County U23 2-3 Crystal Palace U23
22/10/2021 21:00 MS Leeds United U23 1-1 Brighton U23
22/10/2021 21:00 MS Burnley U23 2-0 Middlesbrough U23
22/10/2021 21:00 MS Fulham U23 2-1 Nottingham Forest U23
22/10/2021 21:00 MS Norwich City U23 2-1 Birmingham City U23
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
22/10/2021 20:00 MS Zamalek SC 4-0 Tusker
Dünya CAF Confederation Cup Dünya - CAF Confederation Cup ( Kupa Maçı )
22/10/2021 17:00 MS Vita Club 1-1 Futuro Kings
22/10/2021 17:00 İptal Edildi Interclube - CFFA
İngiltere Professional Development League İngiltere - Professional Development League ( Lig Maçı )
22/10/2021 16:00 MS Charlton Athletic U23 2-1 Millwall U23
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
22/10/2021 17:00 MS Rio Ave U23 0-0 Sporting Braga U23
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
22/10/2021 21:00 - Red Star Zürich - Blue Stars Zürich
22/10/2021 21:15 - Frauenfeld - Chur 97
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
22/10/2021 21:00 - Collex-Bossy - UGS
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
22/10/2021 21:30 - Bastogne - Libramont
22/10/2021 21:45 - Sartoise - RAC Saint-Mard
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
22/10/2021 21:30 - Oppagne-Wéris - Habay-la-Neuve
Portekiz Liga 3 Portekiz - Liga 3 ( Lig Maçı )
22/10/2021 16:00 MS Guimaraes B 1-0 Anadia
22/10/2021 21:30 MS Felgueiras 1932 0-1 SC Braga B
 Premier League - Premier League ( Lig Maçı )
22/10/2021 13:00 MS PCAA 0-2 Pakistan Navy
Uruguay Primera Division - Clausura Uruguay - Primera Division - Clausura ( Lig Maçı )
22/10/2021 02:30 MS Wanderers 1-0 Club Nacional
İsrail Liga Alef İsrail - Liga Alef ( Lig Maçı )
22/10/2021 11:45 MS Bnei Eilat 0-1 Maccabi Shaarayim
22/10/2021 13:00 MS Hapoel Ashkelon 1-1 Maccabi Yavne
22/10/2021 13:00 MS Hapoel Migdal HaEmek 1-1 Ironi Tiberias
22/10/2021 13:00 MS Hapoel Herzliya 4-0 Hapoel Bnei Pardes
22/10/2021 13:45 MS Dimona 1-1 Maccabi Kabilio Jaffa
22/10/2021 13:50 MS Holon Yermiyahu 6-2 Ironi Kuseife
22/10/2021 14:00 MS Hapoel Marmorek 3-0 Hapoel Bik'at HaYarden
22/10/2021 14:00 MS Robi Shapira 3-2 Maccabi Tzur Shalom
22/10/2021 14:15 MS Maccabi Ashdod 3-1 Nordia Jerusalem
22/10/2021 14:30 MS Tira 3-4 Hapoel Bnei Zalafa
22/10/2021 14:30 MS Ironi Nesher 2-2 Tzeirei Kafr Kanna
22/10/2021 15:00 MS Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara 1-3 Maccabi Ironi Tamra
22/10/2021 15:15 MS Shimshon Tel Aviv 4-2 Shimshon Kafr Qasim
Fas Botola 2 Fas - Botola 2 ( Lig Maçı )
22/10/2021 17:30 MS Raja Beni Mellal 0-0 Stade Marocain
22/10/2021 17:30 MS Ittihad Khemisset 1-0 Chabab Atl. Khenifra
Rusya FNL 2 - Group 3 Rusya - FNL 2 - Group 3 ( Lig Maçı )
22/10/2021 06:00 MS Sakhalin 0-1 Kaluga
22/10/2021 08:00 MS Dinamo Vladivostok 1-1 Dinamo Bryansk
Rusya FNL 2 - Group 1 Rusya - FNL 2 - Group 1 ( Lig Maçı )
22/10/2021 14:00 MS Essentuki 0-3 Dinamo Stavropol
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
22/10/2021 19:00 MS Ayia Napa 2-2 Ermis
Tanzanya Ligi kuu Bara Tanzanya - Ligi kuu Bara ( Lig Maçı )
22/10/2021 16:00 MS Kagera Sugar 1-0 Mtibwa Sugar
Dünya World Cup - Women - Qualification Europe Dünya - World Cup - Women - Qualification Europe ( Kupa Maçı )
22/10/2021 14:00 MS Kazakistan W 0-1 Yunanistan W
22/10/2021 18:30 MS İtalya W 3-0 Hırvatistan W
22/10/2021 19:00 MS Avusturya W 5-0 Lüksemburg W
22/10/2021 20:00 MS İsviçre W 2-0 Romanya W
22/10/2021 21:15 MS Slovenya W 1-1 Galler W
22/10/2021 21:35 MS İskoçya W 2-1 Macaristan W
22/10/2021 21:45 MS İzlanda W 4-0 Çek Cumhuriyeti W
22/10/2021 21:45 MS Güney Kıbrıs Rum Kesimi W 0-8 Hollanda W
22/10/2021 22:10 MS Fransa W 11-0 Estonya W
Dünya UEFA U17 Championship - Qualification Dünya - UEFA U17 Championship - Qualification ( Kupa Maçı )
22/10/2021 17:00 - Ermenistan U17 - Beyaz Rusya U17
22/10/2021 17:00 - Slovakya U17 - İngiltere U17
22/10/2021 18:00 - Macaristan U17 - Estonya U17
22/10/2021 18:00 - Gürcistan U17 - İzlanda U17
Birleşik Arap Emirlikleri Division 1 Birleşik Arap Emirlikleri - Division 1 ( Lig Maçı )
22/10/2021 15:55 MS Hatta SC 1-1 Masfut
22/10/2021 15:55 MS Al Bataeh 1-0 Al Thaid
22/10/2021 15:55 MS Al Taawon 1-3 Dibba Al-Fujairah
22/10/2021 15:55 MS Al Ramms 0-5 Al Fujairah SC
Brezilya Copa do Nordeste Brezilya - Copa do Nordeste ( Kupa Maçı )
22/10/2021 01:00 PEN America-RN 1-1
PS : 4-5
Moto Club
22/10/2021 03:30 MS CRB 2-1 River AC
Brezilya Copa Verde Brezilya - Copa Verde ( Kupa Maçı )
22/10/2021 00:00 PEN Atlético Acreano 1-1
PS : 4-5
Aquidauanense
22/10/2021 01:30 MS Vila Nova 3-0 Rio Branco-VN
 Premier League - Premier League ( Lig Maçı )
22/10/2021 15:00 MS Vipers 5-0 Wakiso Giants
22/10/2021 15:00 MS BUL 2-1 Police
22/10/2021 15:00 MS Bright Stars 0-1 Onduparaka
Cezayir Ligue 1 Cezayir - Ligue 1 ( Lig Maçı )
22/10/2021 17:30 MS CS Constantine 0-1 MC Oran
İran Persian Gulf Cup İran - Persian Gulf Cup ( Lig Maçı )
22/10/2021 17:30 MS Foolad FC 1-3 Persepolis FC
Umman Professional League Umman - Professional League ( Lig Maçı )
22/10/2021 15:55 MS Al Suwaiq 2-0 Al Ittehad
22/10/2021 18:30 MS Al Nasr 3-2 Umman Club
22/10/2021 19:10 MS Al-Rustaq 2-0 Bahla
Mısır Second League - Group B Mısır - Second League - Group B ( Lig Maçı )
22/10/2021 15:30 MS Petrojet 1-0 Wadi Degla
22/10/2021 15:30 MS El Seka El Hadid 0-0 Olympic El Qanah
22/10/2021 15:30 MS Masr 2-0 Itesalat
22/10/2021 15:30 MS AL Nasr SC 3-0 Belbeis
22/10/2021 15:30 MS El Entag EL Harby 2-0 Al Merreikh
22/10/2021 15:35 MS Banha 1-1 Tersana
22/10/2021 15:35 MS Porto Suez 1-2 El Dakhleya
22/10/2021 15:40 MS Bur Fouad 0-1 Suez
Cezayir U21 League 1 Cezayir - U21 League 1 ( Lig Maçı )
22/10/2021 18:00 - RC Arbaâ U21 - US Biskra U21
22/10/2021 18:00 MS NA Hussein Dey U21 3-2 USM Alger U21
22/10/2021 18:00 MS WA Tlemcen U21 3-1 NC Magra U21
 Ýokary Liga - Ýokary Liga ( Lig Maçı )
22/10/2021 15:00 MS Köpetdag Aşgabat 1-1 Ahal