Dünkü Maç Sonuçları, Dün Oynanmış Tüm Maçların Sonuçları ve Golleri

29 Kasım 2020 Pazar günü biten maçların sonuçları ile maç detay bilgilerine erişebilirsiniz

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Zambiya Super League Zambiya - Super League ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Buildcon 1-2 Lumwana Radiants
29/11/2020 16:00 MS Indeni 1-0 Power Dynamos
29/11/2020 16:00 MS ZESCO United 1-1 Green Buffaloes
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
29/11/2020 02:00 MS Delfin SC 1-0 Independiente del Valle
29/11/2020 04:30 AWD El Nacional 0-3 Guayaquil City FC
29/11/2020 21:00 MS Aucas 4-1 Orense SC
29/11/2020 23:30 MS LDU Portoviejo 2-1 Universidad Catolica
Amerika Birleşik Devletleri Major League Soccer Amerika Birleşik Devletleri - Major League Soccer ( Lig Maçı )
29/11/2020 23:00 MS Orlando City SC 1-3 New İngiltere Revolution
Norveç Eliteserien Norveç - Eliteserien ( Lig Maçı )
29/11/2020 20:00 MS Molde 3-1 Haugesund
29/11/2020 20:00 MS Bodo/Glimt 5-1 Rosenborg
29/11/2020 20:00 MS Kristiansund BK 2-1 Stromsgodset
29/11/2020 20:00 MS Mjondalen 0-1 Stabaek
29/11/2020 20:00 - Sandefjord - ODD Ballklubb
29/11/2020 22:00 MS Valerenga 1-1 Sarpsborg 08 FF
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 MS Norrby IF 2-0 dalkurd FF
29/11/2020 19:30 MS IK brage 1-3 Vasby United
Letonya Virsliga Letonya - Virsliga ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:30 MS Jelgava 0-7 FK Liepaja
29/11/2020 13:30 MS BFC Daugavpils 1-3 Spartaks Jurmala
29/11/2020 13:30 MS Tukums 0-2 Rīgas FS
29/11/2020 13:30 MS Metta / LU 1-2 Valmiera / BSS
29/11/2020 13:30 AWD Riga 0-0 FK Ventspils
Malavi Super League Malavi - Super League ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 MS CIVO United 2-1 Silver Strikers
29/11/2020 15:30 MS Ntopwa 3-0 Moyale Barracks
29/11/2020 15:30 MS Mzuni 1-1 Be Forward Wanderers
Kolombiya Primera A Kolombiya - Primera A ( Lig Maçı )
29/11/2020 01:30 MS Deportivo Cali 0-1 La Equidad
29/11/2020 04:00 MS Atletico Nacional 0-3 America de Cali
Kolombiya Primera B Kolombiya - Primera B ( Lig Maçı )
29/11/2020 23:00 MS Valledupar 1-0 Bogota FC
29/11/2020 23:00 MS Llaneros 0-0 Quindio
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 MS Ostersunds FK 0-4 IFK Goteborg
29/11/2020 16:30 MS Helsingborg 0-0 falkenbergs FF
29/11/2020 16:30 MS Varbergs BoIS FC 3-2 Malmo FF
29/11/2020 19:30 MS BK Hacken 3-0 Orebro SK
29/11/2020 19:30 MS Sirius 1-1 IF elfsborg
29/11/2020 19:30 MS Mjallby AIF 2-1 Djurgardens IF
Panama Liga Panameña de Fútbol Panama - Liga Panameña de Fútbol ( Lig Maçı )
29/11/2020 03:00 MS Tauro FC 1-2 Sporting San Miguelito
29/11/2020 23:00 MS Alianza FC 0-0 Deportivo Universitario
Bolivya Primera División Bolivya - Primera División ( Lig Maçı )
29/11/2020 00:15 MS The Strongest 3-0 Blooming
29/11/2020 02:30 MS Jorge Wilstermann 2-3 Royal Pari
Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 - Telavi - Torpedo Kutaisi
29/11/2020 14:00 - Dinamo Batumi - Chikhura Sachkhere
29/11/2020 14:00 - Lokomotivi Tbilisi - Dila
29/11/2020 14:00 - Dinamo Tbilisi - Merani Tbilisi
29/11/2020 14:00 - Saburtalo - Samtredia
Gürcistan Erovnuli Liga 2 Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı )
29/11/2020 11:00 MS Shevardeni 1906 2-1 Samgurali
29/11/2020 11:00 MS Shukura 0-1 WIT Gürcistan
29/11/2020 11:00 MS Merani Martvili 0-0 Gagra
29/11/2020 11:00 MS Zugdidi 0-0 Sioni
29/11/2020 13:00 MS Aragvi Dusheti 0-10 Rustavi
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Paide 1-7 Flora Tallinn
29/11/2020 16:00 MS Kalju Nomme 0-2 FC Levadia Tallinn
Venezuela Primera Division Venezuela - Primera Division ( Lig Maçı )
29/11/2020 00:00 MS Atletico Venezuela 0-1 Yaracuyanos FC
29/11/2020 04:00 MS Real Esppor Club 1-1 Estudiantes de Merida FC
29/11/2020 22:00 MS Carabobo FC 0-3 Puerto Cabello
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
29/11/2020 19:00 MS Maardu 2-1 Vaprus
29/11/2020 19:00 MS Nõmme United 1-0 Elva
Japonya J. League Div.1 Japonya - J. League Div.1 ( Lig Maçı )
29/11/2020 08:00 MS Shimizu S-pulse 1-1 Shonan Bellmare
29/11/2020 09:00 MS Kashima 4-0 Urawa
29/11/2020 09:00 MS Cerezo Osaka 1-0 Yokohama FC
29/11/2020 11:00 MS Gamba Osaka 1-1 Sagan Tosu
Japonya J. League Div.2 Japonya - J. League Div.2 ( Lig Maçı )
29/11/2020 07:00 MS FC Ryukyu 4-0 Tokyo Verdy
29/11/2020 08:00 MS JEF United Chiba 1-2 Jubilo Iwata
29/11/2020 08:00 MS Matsumoto Yamaga 0-0 Kyoto Sanga
29/11/2020 08:00 MS Kanazawa 3-4 Tokushima Vortis
29/11/2020 08:00 MS Ehime FC 2-1 Mito Hollyhock
29/11/2020 08:00 MS Avispa Fukuoka 1-0 Omiya Ardija
29/11/2020 10:00 MS Tochigi SC 2-0 Renofa Yamaguchi
29/11/2020 10:00 MS Machida Zelvia 0-3 Thespakusatsu Gunma
29/11/2020 10:00 MS Ventforet Kofu 0-0 Montedio Yamagata
Japonya J. League Div.3 Japonya - J. League Div.3 ( Lig Maçı )
29/11/2020 07:00 MS Vanraure Hachinohe 1-1 YSCC
29/11/2020 07:00 MS Grulla Morioka 0-1 Kagoshima United
29/11/2020 07:00 MS Fukushima United 1-0 Azul Claro Numazu
29/11/2020 08:00 MS Parceiro Nagano 1-0 Imabari
29/11/2020 08:00 MS Kataller Toyama 2-1 Cerezo Osaka U23
29/11/2020 09:00 MS Roasso Kumamoto 2-4 Blaublitz Akita
Güney Kore K-League Challenge Güney Kore - K-League Challenge ( Lig Maçı )
29/11/2020 09:00 MS Suwon City FC 1-1 Gyeongnam FC
Singapur Premier League Singapur - Premier League ( Lig Maçı )
29/11/2020 12:30 MS Albirex Niigata S 1-4 Tampines Rovers
29/11/2020 12:30 MS Young Lions 0-4 Home United
Özbekistan Super League Özbekistan - Super League ( Lig Maçı )
29/11/2020 12:00 MS Buxoro 1-3 Mash'al
29/11/2020 12:00 MS Metalourg 1-0 Surkhon
29/11/2020 12:00 MS Andijan 0-1 Kokand-1912
29/11/2020 12:00 MS Sogdiana 1-1 Qizilqum
29/11/2020 12:30 MS Navbahor 0-0 Olmaliq
29/11/2020 12:30 MS Bunyodkor 0-1 Nasaf
29/11/2020 14:15 MS Lokomotiv 0-1 Pakhtakor
Tayland Thai League 2 Tayland - Thai League 2 ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Nakhon Pathom 4-3 Udon Thani
29/11/2020 14:00 MS Lampang FC 3-1 Samut Sakhon FC
29/11/2020 15:00 MS Navy FC 0-1 Chiangmai United
29/11/2020 15:00 MS Phrae United 1-1 Uthai Thani
Tayland Thai Premier League Tayland - Thai Premier League ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:00 MS Prachuap 4-2 Trat FC
29/11/2020 14:00 MS Bangkok United 1-1 Police Tero
29/11/2020 14:30 MS Buriram United 1-3 Pattaya United
Uruguay Primera Division - Clausura Uruguay - Primera Division - Clausura ( Lig Maçı )
29/11/2020 23:00 Ertelendi Liverpool Montevideo - Atletico Torque
29/11/2020 23:00 Ertelendi Plaza Colonia - CA River Plate
29/11/2020 23:00 Ertelendi Progreso - Penarol
29/11/2020 23:00 Ertelendi Fenix - Wanderers
29/11/2020 23:00 Ertelendi Cerro - Cerro Largo
29/11/2020 23:00 Ertelendi Defensor Sporting - Rentistas
29/11/2020 23:00 Ertelendi Danubio - Deportivo Maldonado
29/11/2020 23:00 Ertelendi Club Nacional - Boston River
Venezuela Segunda Division Venezuela - Segunda Division ( Lig Maçı )
29/11/2020 03:00 MS Yaracuy FC 2-2 Angostura FC
29/11/2020 16:00 MS Atletico el Vigia FC 2-3 ULA FC
29/11/2020 19:00 MS CD Hermanos Colmenarez 1-1 Urena SC
29/11/2020 22:30 MS Deportivo JBL del Zulia 2-1 Real Frontera
Endonezya Super League Endonezya - Super League ( Lig Maçı )
29/11/2020 11:30 Ertelendi Pusamania Borneo - Bhayangkara FC
29/11/2020 14:15 Ertelendi Persepam Madura Utd - PSS Sleman
29/11/2020 16:30 Ertelendi Barito Putera - Persita
29/11/2020 16:30 Ertelendi Bali United - Arema FC
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
29/11/2020 00:00 Ertelendi Gremio - Flamengo
29/11/2020 01:00 MS Bahia 1-3 Sao Paulo
29/11/2020 03:00 MS Atletico Goianiense 0-0 Internacional
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
29/11/2020 00:30 MS Vitoria 2-1 CRB
29/11/2020 03:00 MS Guarani Campinas 2-0 Chapecoense-sc
29/11/2020 03:00 MS Juventude 1-0 Nautico Recife
Japonya Japan Football League Japonya - Japan Football League ( Lig Maçı )
29/11/2020 07:00 - Honda - Maruyasu Okazaki
29/11/2020 07:00 - Sony Sendai - Suzuka Unlimited
29/11/2020 07:00 - Tokyo Musashino City - Matsue City
29/11/2020 07:00 - Tegevajaro Miyazaki - Iwaki
29/11/2020 07:00 - Honda Lock - Reinmeer Aomori
29/11/2020 07:00 - Verspah Oita - Osaka
29/11/2020 07:00 - Veertien Mie - Kochi United
29/11/2020 07:00 - Nara Club - Biwako Shiga
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
29/11/2020 00:00 MS Ferroviario 7-0 Imperatriz
29/11/2020 01:00 MS Manaus FC 0-2 remo
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
29/11/2020 00:00 MS Atlético Acreano 2-2 Ji-Paraná
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Floreşti 0-1 Petrocub
29/11/2020 14:00 MS Dinamo-Auto 1-1 Dacia-Buiucani
29/11/2020 17:00 MS Zimbru 2-3 Sfîntul Gheorghe
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Belshina Res. 2-2 FK Ruh Brest Res.
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 MS Täby 0-3 Sandviken
29/11/2020 16:00 MS IFK Luleå 1-2 Sylvia
29/11/2020 16:00 MS Haninge 3-1 Karlslund
29/11/2020 16:00 MS Örebro Suriyenska 6-0 Berga
29/11/2020 16:00 MS Team Thoren 1-5 Sollentuna
29/11/2020 16:00 MS Nyköping 0-2 gefle IF
29/11/2020 16:00 MS Vasalund 1-3 IF Brommapojkarna
29/11/2020 16:00 MS IF Karlstad 4-2 IK Frej
Tayvan Taiwan Football Premier League Tayvan - Taiwan Football Premier League ( Lig Maçı )
29/11/2020 11:00 MS Tatung 3-1 Tainan City
29/11/2020 11:00 MS Hang Yuen 1-3 Taipower
29/11/2020 11:00 MS Taipei Red Lions 1-2 NTUPES
29/11/2020 11:00 MS Ming Chuan University 1-0 Taichung Futuro
Brezilya Capixaba Brezilya - Capixaba ( Lig Maçı )
29/11/2020 21:00 MS Rio Branco-VN 3-0 São Mateus
Brezilya Paranaense - 2 Brezilya - Paranaense - 2 ( Lig Maçı )
29/11/2020 21:30 - Azuriz - Maringá
Brezilya Sul-Matogrossense Brezilya - Sul-Matogrossense ( Lig Maçı )
29/11/2020 22:00 AWD Corumbaense 0-3 Aquidauanense
29/11/2020 22:00 - Kosta Rika - Chapadão
Faroe Adaları Løgmanssteypid Faroe Adaları - Løgmanssteypid ( Kupa Maçı )
29/11/2020 18:00 MS NSI Runavik 1-3 HB
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
29/11/2020 20:00 - Deportivo Sanarate - Santa Lucía
29/11/2020 20:00 MS Municipal 6-0 Iztapa
29/11/2020 22:05 MS Achuapa 0-1 Comunicaciones
Bosna Hersek Premijer Liga Bosna Hersek - Premijer Liga ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 MS Radnik Bijeljina 1-1 Krupa na Vrbasu
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:00 MS FK Trayal 0-4 Borac Cacak
29/11/2020 15:00 MS Kolubara 1-1 Zemun
29/11/2020 15:00 MS Radnički Sr. Mitrovica 3-1 Grafičar
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 MS Metalac GM 2-0 FK Zlatibor
29/11/2020 17:00 MS Novi Pazar 0-0 Backa
29/11/2020 17:00 MS Cukaricki 3-0 Napredak
29/11/2020 17:00 MS FK Vozdovac 3-2 Mladost Lucani
29/11/2020 19:00 MS TSC Backa Topola 0-4 FK Partizan
29/11/2020 21:00 MS FK Crvena Zvezda 3-0 RAD
Meksika Liga MX Meksika - Liga MX ( Lig Maçı )
29/11/2020 04:00 MS Leon 2-0 Puebla
29/11/2020 06:06 MS Club America 1-2 Guadalajara Chivas
29/11/2020 21:00 MS U.N.A.M. - Pumas 0-0 Pachuca
Lüksemburg National Division Lüksemburg - National Division ( Lig Maçı )
29/11/2020 18:00 - F91 Dudelange - Rodange 91
29/11/2020 18:00 - Racing FC Union Lüksemburg - AS Jeunesse Esch
29/11/2020 18:00 - UNA Strassen - FC Differdange 03
29/11/2020 18:00 - RM Hamm Benfica - US Hostert
29/11/2020 18:00 - Fola Esch - Victoria Rosport
29/11/2020 18:00 - Wiltz - Swift Hesperange
29/11/2020 18:00 - Progres Niederkorn - US Mondorf-les-bains
29/11/2020 18:00 - Union Titus Petange - Etzella Ettelbruck
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 MS Pafos 2-0 Doxa
29/11/2020 19:30 MS Apollon Limassol 1-2 AEL
İrlanda FAI Cup İrlanda - FAI Cup ( Kupa Maçı )
29/11/2020 17:00 MS Shamrock Rovers 2-0 Sligo Rovers
29/11/2020 22:05 MS Athlone Town 0-11 Dundalk
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 MS KV Mechelen 2-3 Beerschot Wilrijk
29/11/2020 18:00 MS Gent 0-3 Zulte Waregem
29/11/2020 20:15 MS Anderlecht 0-0 Standard Liege
29/11/2020 22:45 MS Kortrijk 3-1 Oostende
Uruguay Segunda Division Uruguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
29/11/2020 01:15 MS Atenas 0-2 Cerrito
29/11/2020 03:30 MS Rampla Juniors 1-0 Juventud
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:05 MS Mezokovesd-zsory 2-1 Diosgyori VTK
29/11/2020 20:45 MS Budapest Honved 0-1 Puskas Academy
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:00 MS Lyon 3-0 Reims
29/11/2020 17:00 MS Lorient 0-1 Montpellier
29/11/2020 17:00 MS Lens 1-3 Angers
29/11/2020 17:00 MS Metz 0-2 Stade Brestois 29
29/11/2020 17:00 MS Monaco 3-0 Nimes
29/11/2020 19:00 MS Nice 1-3 Dijon
29/11/2020 23:00 MS Saint Etienne 1-1 Lille
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:00 MS Ludogorets 2-1 Botev Vratsa
29/11/2020 20:00 MS CSKA Sofia 2-0 CSKA 1948
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:15 MS Bravo 2-1 Celje
29/11/2020 17:15 MS Aluminij 2-1 Gorica
29/11/2020 19:15 MS NK Domzale 3-1 Olimpija Ljubljana
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 MS AS Trencin 1-0 Sereď
29/11/2020 17:00 MS Senica 0-3 Slovan Bratislava
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 - Krško - Primorje
29/11/2020 15:30 - Nafta - Fužinar
29/11/2020 15:30 - NŠ Drava - Beltinci
29/11/2020 15:30 - Brda Dobrovo - Krka
29/11/2020 15:30 - Triglav - Bilje
29/11/2020 15:30 - Rudar - Šmartno
29/11/2020 15:30 - Radomlje - Brežice
29/11/2020 15:30 - Dekani - Dob
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:00 MS Enisey 1-0 Tekstilshchik
29/11/2020 14:00 MS Krasnodar 2 1-1 Akron
29/11/2020 14:00 MS Veles 4-2 Shinnik Yaroslavl
29/11/2020 14:00 MS Orenburg 2-1 Krylya Sovetov
29/11/2020 14:00 MS Spartak Moscow 2 1-2 Irtysh Omsk
29/11/2020 15:00 MS Alaniya II 0-0 Nizhny Novgorod
29/11/2020 15:00 MS Chertanovo Moscow 1-0 FK Neftekhimik
29/11/2020 15:00 MS Volgar Astrakhan 2-1 Chayka
29/11/2020 16:00 MS Dinamo Bryansk 1-0 TOM Tomsk
29/11/2020 16:00 MS Fakel Voronezh 3-0 Ska-khabarovsk
29/11/2020 18:00 MS Baltika 0-0 Torpedo Moskva
Hollanda Eredivisie Hollanda - Eredivisie ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:15 MS Vitesse 2-0 Fortuna Sittard
29/11/2020 16:30 MS Groningen 1-0 Willem II
29/11/2020 16:30 MS Feyenoord 1-1 Utrecht
29/11/2020 18:45 MS Heracles 1-2 AZ Alkmaar
29/11/2020 22:00 MS PSV Eindhoven 1-0 Sparta Rotterdam
Hollanda Eerste Divisie Hollanda - Eerste Divisie ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:15 MS FC Eindhoven 3-2 De Graafschap
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
29/11/2020 12:00 MS Ural 1-0 PFC Sochi
29/11/2020 14:00 MS FC UFA 4-0 Tambov
29/11/2020 16:30 MS Rubin 1-0 CSKA Moscow
29/11/2020 19:00 MS Spartak Moscow 2-0 Rotor Volgograd
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 MS Raków Częstochowa 1-0 Warta Poznań
29/11/2020 19:30 MS Legia Warszawa 2-2 Piast Gliwice
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
29/11/2020 19:05 MS HNK Rijeka 1-1 NK Osijek
29/11/2020 19:05 Ertelendi Dinamo Zagreb - HNK Hajduk Split
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:00 MS DEAC 2-3 Budaörs
29/11/2020 15:00 MS Soroksar 2-2 Pécsi MFC
29/11/2020 15:00 MS Bekescsaba 1912 0-1 Gyirmot SE
29/11/2020 15:00 MS Szentlőrinc SE 1-0 Siofok
29/11/2020 15:00 MS Gyori ETO FC 0-1 Vasas
29/11/2020 15:00 MS Dorogi FC 3-0 Kaposvar
29/11/2020 18:15 MS Szombathelyi Haladas 0-0 Debreceni VSC
29/11/2020 19:00 MS Csakvar 2-2 Szolnoki MAV FC
29/11/2020 19:00 MS Nyiregyhaza 1-2 Ajka
29/11/2020 19:00 MS Kazincbarcikai 0-1 Szeged 2011
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
29/11/2020 12:30 MS Petržalka 2-0 Slovan Bratislava II
29/11/2020 14:30 MS Šamorín 0-1 Dukla Banská Bystrica
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:00 MS Renova 1-0 Borec
29/11/2020 15:00 MS Struga 1-1 Shkendija
29/11/2020 15:00 MS Pelister 1-2 Sileks
29/11/2020 15:00 MS Belasica 2-2 FK Rabotnicki
29/11/2020 15:00 MS Makedonija GjP 0-0 Shkupi 1927
29/11/2020 15:00 - Shkupi 1927 - Belasica
29/11/2020 15:00 - Shkendija - Makedonija GjP
29/11/2020 15:00 - FK Rabotnicki - Pelister
29/11/2020 15:00 - Sileks - Vardar Skopje
29/11/2020 15:00 - Akademija Pandev - Renova
29/11/2020 15:00 - Borec - Struga
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:00 MS Buducnost Podgorica 4-2 Rudar Velenje
29/11/2020 15:00 MS FK Mladost Podgorica 1-0 Jezero
29/11/2020 15:00 MS Sutjeska 1-1 Dečić
29/11/2020 16:00 MS Petrovac 1-0 Iskra
29/11/2020 16:00 MS Mladost Lješkopolje 0-1 Zeta
Nikaragua Primera Division Nikaragua - Primera Division ( Lig Maçı )
29/11/2020 02:00 MS Diriangén 3-2 Walter Ferretti
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:00 Ertelendi Eimsbütteler TV U19 - Dynamo Dresden U19
29/11/2020 13:00 Ertelendi Holstein Kiel U19 - Hertha BSC U19
29/11/2020 13:00 Ertelendi Werder Bremen U19 - Hallescher FC U19
29/11/2020 13:00 Ertelendi Ulm U19 - Mainz 05 U19
29/11/2020 13:00 Ertelendi Borussia Dortmund U19 - Viktoria Köln U19
29/11/2020 13:00 Ertelendi Wuppertaler SV U19 - Borussia M'bach U19
29/11/2020 13:00 Ertelendi RW Oberhausen U19 - Bochum U19
29/11/2020 13:00 Ertelendi Alemannia Aachen U19 - Schalke 04 U19
29/11/2020 13:00 Ertelendi Preußen Münster U19 - Rot-Weiss Essen U19
29/11/2020 13:00 Ertelendi Fortuna Köln U19 - MSV Duisburg U19
29/11/2020 14:00 Ertelendi Chemnitzer FC U19 - Viktoria Berlin U19
29/11/2020 14:00 Ertelendi Paderborn U19 - Bayer Leverkusen U19
29/11/2020 16:00 Ertelendi Köln U19 - Arminia Bielefeld U19
Nikaragua Liga Primera U20 Nikaragua - Liga Primera U20 ( Lig Maçı )
29/11/2020 01:00 MS Managua U20 2-1 Juventus Managua U20
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 MS AC Horsens 3-1 Vejle
29/11/2020 18:00 MS Sonderjyske 1-3 FC Copenhagen
29/11/2020 20:00 MS FC Nordsjaelland 3-1 Aarhus
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 MS Hobro 3-4 Hvidovre
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
29/11/2020 21:00 MS Maccabi Netanya 0-0 Ironi Kiryat Shmona
29/11/2020 21:45 MS Maccabi Tel Aviv 3-0 Hapoel Kfar Saba
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:00 MS Paksi SE II 2-1 Kozarmisleny FC
29/11/2020 13:00 MS Újpest II 0-0 Taksony
29/11/2020 15:00 MS Majosi 1-1 Körösladány
29/11/2020 15:00 MS Monori Se 1-1 Dabas-Gyón
29/11/2020 15:00 MS Dabas 1-1 ESMTK
29/11/2020 15:00 MS Dunaújváros-Pálhalma 2-1 Szekszárd
29/11/2020 15:00 MS Szegedi VSE 0-0 Hódmezővásárhely
29/11/2020 15:00 MS Rákosmenti KSK 1-3 VAC
29/11/2020 15:00 MS Iváncsa 3-0 Honvéd II
29/11/2020 18:00 MS Kecskeméti TE 3-1 Ferencváros II
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:00 MS BVSC 5-1 Salgótarján
29/11/2020 15:00 MS Sényő Carnifex 4-2 Tiszafuredi VSE
29/11/2020 15:00 MS Putnok VSE 0-2 Balassagyarmat VSE
29/11/2020 15:00 MS Tállya 0-1 Tiszakecske FC
29/11/2020 15:00 MS FC Hatvan 4-1 Cegledi VSE
29/11/2020 15:00 MS Füzesgyarmati 2-1 Kisvárda II
29/11/2020 15:00 MS Gyöngyös 5-1 Sajóbábony Vegyész
29/11/2020 15:00 MS Jászberényi Vasas 2-0 Tiszaújváros
29/11/2020 15:00 - Debrecen II - Diósgyőr II
29/11/2020 18:30 MS Mezőkövesd II 1-2 Eger
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:00 MS Videoton II 1-3 Veszprém
29/11/2020 15:00 MS Gárdony 2-1 Érdi VSE
29/11/2020 15:00 MS Komárom 3-1 BKV Előre
29/11/2020 15:00 MS Zalaegerszegi TE II 3-0 Balatonfüredi
29/11/2020 15:00 MS MTE 1904 3-0 Puskás II
29/11/2020 15:00 AWD Nagykanizsai ULE 3-0 Nagyatádi
29/11/2020 15:00 MS Bicskei 0-0 Tatabánya
29/11/2020 15:00 MS Szabadkikötő 1-3 Lipot SK
29/11/2020 16:00 MS Pápa 0-1 SC Sopron
29/11/2020 16:30 MS Ménfőcsanak 2-1 III. Kerületi TUE
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Jedinstvo 1-1 Bokelj
29/11/2020 14:00 MS Mornar 0-0 Berane
29/11/2020 14:00 MS Ibar 1-1 Kom
29/11/2020 15:00 MS Drezga 0-2 Grbalj
29/11/2020 15:00 MS Igalo 2-0 Arsenal Tivat
Ermenistan Premier League Ermenistan - Premier League ( Lig Maçı )
29/11/2020 12:00 - Ararat-Ermenistan - Ararat
29/11/2020 12:00 - Artsakh - Banants Yerevan
29/11/2020 12:00 İptal Edildi Shirak - Gandzasar
29/11/2020 12:00 - Pyunik Yerevan - Lori
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
29/11/2020 03:00 Ertelendi Münsingen - Köniz
29/11/2020 03:00 Ertelendi Zürich II - YF Juventus
29/11/2020 03:00 Ertelendi Stade Nyonnais - Étoile Carouge
29/11/2020 03:00 Ertelendi Bellinzona - Cham
29/11/2020 03:00 Ertelendi Bavois - Sion II
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 MS Dinamo Zagreb II 1-1 Kustosija
29/11/2020 15:30 MS Bsk Bijelo Brdo 1-0 Inter Zapresic
29/11/2020 15:30 MS HNK Hajduk Split II 4-0 Medjimurje Cakovec
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 Ertelendi Ormideia - MEAP Nisou
29/11/2020 15:30 Ertelendi Iraklis Yerolakkou - Oroklini / Troulloi
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 Ertelendi Toekomst Menen - Voorwaarts Zwevezele
29/11/2020 17:00 Ertelendi Sparta Petegem - Harelbeke
Malta Premier League Malta - Premier League ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 MS Balzan FC 1-1 Senglea Athletic
29/11/2020 16:00 MS Hamrun Spartans 4-0 Zejtun Corinthians
29/11/2020 20:15 MS Tarxien Rainbows 3-1 Valletta FC
29/11/2020 20:15 MS Floriana 0-2 Mosta
Malta First Division Malta - First Division ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 MS Zebbug Rangers 1-3 Swieqi United
29/11/2020 20:15 MS Vittoriosa Stars 1-1 Qrendi
Ermenistan First League Ermenistan - First League ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:00 MS Lernayin Artsakh 1-0 Sevan
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
29/11/2020 18:00 MS Lommel United 4-0 RWDM
29/11/2020 22:00 MS Seraing United 1-0 Union St. Gilloise
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:00 MS Sportist Svoge 5-1 Septemvri Sofia
29/11/2020 13:00 MS Dobrudzha 2-1 Hebar 1918
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 MS Alemannia Aachen 1-1 Rot-weiss Essen
29/11/2020 16:00 MS Bergisch Gladbach 0-3 Borussia Dortmund II
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 - Baník Ostrava - Slovan Liberec
29/11/2020 16:00 - FK Jablonec - Bohemians 1905
29/11/2020 18:00 MS Teplice 0-1 Sparta Praha
29/11/2020 20:30 MS Slavia Praha 1-1 Zbrojovka Brno
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:40 MS Widzew Łódź 2-1 Arka Gdynia
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 MS FC Heidenheim 3-2 Hamburger SV
29/11/2020 15:30 MS Hannover 96 0-3 Holstein Kiel
29/11/2020 15:30 MS FC Nurnberg 2-3 SpVgg Greuther Furth
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:00 Ertelendi Topoli - Ludogorets III
29/11/2020 15:00 MS Dorostol 0-6 Spartak Varna
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 Ertelendi Wolvertem Merchtem - Lochristi
29/11/2020 16:30 Ertelendi Avanti - FC Lebbeke
29/11/2020 16:30 Ertelendi Jong Lede - Bambrugge
29/11/2020 16:30 Ertelendi Rhodienne-De Hoek - Torhout
29/11/2020 16:30 Ertelendi RFC Wetteren - Anzegem
29/11/2020 17:00 Ertelendi VW Hamme - Tempo Overijse
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 Ertelendi Dendermonde - St-Joris Sleidinge
29/11/2020 16:30 Ertelendi Excelsior Mariakerke - Jong Zulte
29/11/2020 16:30 Ertelendi Elene-Grotenberge - Lokeren Doorslaar
29/11/2020 17:00 Ertelendi Drongen - Grembergen
29/11/2020 17:00 Ertelendi Eendracht Zele - HO Kalken
29/11/2020 17:00 Ertelendi Munkzwalm - Ardennen
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:30 MS Bayer Leverkusen 0-0 Hertha Berlin
29/11/2020 20:00 MS FSV Mainz 05 1-1 1899 Hoffenheim
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:00 - Trstenik PPT - Sinđelić
29/11/2020 15:00 - Kablovi Zaječar - Radnički Svilajnac
29/11/2020 15:00 - Mladost Medoševac - Budućnost Popovac
29/11/2020 15:00 - Timočanin - Toplicanin Prokuplje
29/11/2020 15:00 - Radan - Morava Vladičin Han
29/11/2020 15:00 - Rembas - Car Konstantin
29/11/2020 15:00 - Župa - Moravac Mrštane
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:00 - Leštane - Studentski Grad
29/11/2020 15:00 - Sremčica - Jedinstvo Su
29/11/2020 15:00 - BSK Batajnica - Sindjelic Beograd
29/11/2020 15:00 - Crvena Zvezda MML - Lokomotiva Beograd
29/11/2020 15:00 - BASK - Brodarac
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:00 MS Jedinstvo Stara Pazova 1-1 Sloboda Novi Kozarci
29/11/2020 15:00 MS Vojvodina 1928 0-4 Hajduk 1912 Kula
 Premyer Liqa - Premyer Liqa ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:00 MS Keshla FC 1-1 Sabah FA
29/11/2020 15:00 MS Səbail 1-1 Qarabag
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:00 MS Minai 0-3 Zorya Luhansk
29/11/2020 18:00 MS Kolos Kovalivka 1-1 Desna
29/11/2020 20:30 MS Inhulets' 2-1 Olimpik Donetsk
 Ligue A - Ligue A ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 - Muzinga - Rukinzo
29/11/2020 17:00 - Kayanza United - Bumamuru
29/11/2020 17:00 - Les Eléphants - Bujumbura City
29/11/2020 17:00 - Le Messager Ngozi - Dynamik
29/11/2020 17:00 - Olympic Star - Musongati
29/11/2020 17:00 - Flambeau du Centre - Inter Star
İskoçya League Cup İskoçya - League Cup ( Kupa Maçı )
29/11/2020 17:00 MS Celtic 0-2 Ross County
29/11/2020 20:00 MS Falkirk 0-4 Rangers
Tanzanya Ligi kuu Bara Tanzanya - Ligi kuu Bara ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Tanzanya Prisons 2-0 Mwadui
29/11/2020 16:00 MS Ruvu Shooting 0-0 Kagera Sugar
29/11/2020 16:00 MS Polisi Tanzanya 1-1 Coastal Union
29/11/2020 17:00 Ertelendi Simba - KMC
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 MS Wolfsberger AC 1-1 Ried
29/11/2020 16:30 MS Lask Linz 3-0 SCR Altach
29/11/2020 19:00 MS Rapid Vienna 1-1 Avusturya Vienna
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 Ertelendi Francs Borains - Dessel Sport
29/11/2020 17:00 Ertelendi Rupel Boom - Dender
29/11/2020 17:00 Ertelendi Sint-Eloois-Winkel - Patro Eisden
29/11/2020 17:00 Ertelendi Knokke - Heist
29/11/2020 17:00 İptal Edildi Liège - Roeselare
İngiltere Premier League İngiltere - Premier League ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 MS Southampton 2-3 Manchester United
29/11/2020 19:30 MS Chelsea 0-0 Tottenham
29/11/2020 22:15 MS Arsenal 1-2 Wolves
İngiltere FA Cup İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı )
29/11/2020 16:30 PEN Stevenage 1-1
PS : 6-5
Hull City
29/11/2020 16:30 USB Stockport County 3-2 Yeovil Town
29/11/2020 16:30 USB Shrewsbury 1-0 Oxford City
29/11/2020 16:30 USB Mansfield Town 2-1 Dagenham & Redbridge
29/11/2020 16:30 MS Carlisle 1-2 Doncaster
29/11/2020 16:30 MS Barnet 0-1 Milton Keynes Dons
29/11/2020 16:30 MS Bristol Rovers 6-0 Darlington 1883
29/11/2020 16:30 MS AFC Wimbledon 1-2 Crawley Town
29/11/2020 17:45 USB Marine 1-0 Havant & Wville
İngiltere Championship İngiltere - Championship ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:00 MS Nottingham Forest 0-1 Swansea
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:00 MS MSV Duisburg 0-3 Dynamo Dresden
29/11/2020 16:00 MS FC Saarbrucken 1-1 FC Kaiserslautern
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
29/11/2020 12:30 MS Avusturya Klagenfurt 2-1 Avusturya Lustenau
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 Ertelendi Bistra - Karlovac
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Veres Rivne 1-0 Obolon'-Brovar
29/11/2020 14:00 MS VPK-Ahro Shevchenkivka 1-3 Alians Lypova Dolyna
29/11/2020 14:00 MS Polessya 1-3 Ahrobiznes Volochysk
Hırvatistan Cup Hırvatistan - Cup ( Kupa Maçı )
29/11/2020 15:00 Ertelendi Oriolik Oriovac - Rudar Labin
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:45 MS GKS Katowice 2-1 Motor Lublin
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:30 MS Keçiörengücü 1-0 Adana Demirspor
29/11/2020 13:30 MS Bandırmaspor 1-0 Balıkesirspor
29/11/2020 16:00 MS Eskişehirspor 0-2 Altınordu
29/11/2020 19:00 MS Samsunspor 2-0 Tuzlaspor
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:30 MS Erzurum BB 2-2 Antalyaspor
29/11/2020 16:00 MS Alanyaspor 1-0 Konyaspor
29/11/2020 16:00 MS Kasimpasa 2-0 Genclerbirligi
29/11/2020 19:00 MS Fenerbahce 3-4 Besiktas
Kosova Superliga Kosova - Superliga ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:00 MS Feronikeli 2-0 Trepça'89
29/11/2020 15:30 MS Gjilani 2-3 Drita
Romanya Cupa României Romanya - Cupa României ( Kupa Maçı )
29/11/2020 13:15 MS Ripensia Timisoara 1-5 FC Astra Giurgiu
29/11/2020 14:30 MS Hușana Huși 2-8 Universitatea Cluj
29/11/2020 18:30 MS FC Voluntari 0-6 GAZ Metan Medias
29/11/2020 21:30 MS Politehnica Iasi 1-0 CFR 1907 Cluj
Kosta Rika Liga De Ascenso Kosta Rika - Liga De Ascenso ( Lig Maçı )
29/11/2020 04:00 MS Escazucena 0-1 AD Guanacasteca
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 Ertelendi Altona 93 - Luneburger SK Hansa
29/11/2020 16:00 Ertelendi Teutonia Ottensen - Holstein Kiel II
29/11/2020 16:00 Ertelendi VfB Oldenburg - Wolfsburg II
29/11/2020 16:00 Ertelendi Borussia Hildesheim - Werder Bremen II
29/11/2020 17:00 Ertelendi SSV Jeddeloh - Havelse
29/11/2020 17:00 Ertelendi Oberneuland - Hannover 96 II
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 Ertelendi Lokomotive Leipzig - SV Babelsberg 03
29/11/2020 15:30 Ertelendi Union Fürstenwalde - BSG Chemie Leipzig
29/11/2020 15:30 Ertelendi Optik Rathenow - Energie Cottbus
29/11/2020 15:30 Ertelendi Chemnitzer FC - Altglienicke
29/11/2020 15:30 Ertelendi Bischofswerdaer FV - Tennis Borussia
29/11/2020 15:30 Ertelendi Luckenwalde - Lichtenberg
29/11/2020 15:30 Ertelendi Carl Zeiss Jena - ZFC Meuselwitz
29/11/2020 15:30 Ertelendi BAK '07 - Viktoria Berlin
29/11/2020 15:30 Ertelendi Hertha BSC II - Auerbach
29/11/2020 15:30 Ertelendi BFC Dynamo - Germania Halberstadt
Arnavutluk Superliga Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:45 MS Bylis 0-0 Teuta Durrës
29/11/2020 15:45 MS Kastrioti Krujë 1-1 Tirana
29/11/2020 15:45 MS Laci 6-1 Apolonia Fier
29/11/2020 18:45 MS Vllaznia Shkodër 2-4 FK Kukesi
29/11/2020 18:45 MS Partizani 4-0 Skenderbeu Korce
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
29/11/2020 18:00 MS GIL Vicente 2-0 Rio Ave
29/11/2020 18:00 MS Portimonense 1-0 Nacional
29/11/2020 20:30 MS Boavista 0-0 Belenenses
29/11/2020 23:00 MS SC Braga 1-0 Farense
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:15 MS Academica 2-1 SC Covilha
29/11/2020 17:00 MS Estoril 2-2 Vizela
29/11/2020 18:00 MS Arouca 2-3 FC Porto B
Galler Premier Galler - Premier ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:30 MS Penybont 1-1 Cefn Druids AFC
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 MS Barcelona 4-0 Osasuna
29/11/2020 18:15 MS Getafe 1-1 Athletic Club
29/11/2020 20:30 MS Celta Vigo 3-1 Granada CF
29/11/2020 23:00 MS Real Sociedad 1-1 Villarreal
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Lech Poznań U18 3-1 Cracovia U18
29/11/2020 14:00 MS Górnik Zabrze U18 4-2 Legia Warszawa U18
29/11/2020 14:00 MS Wisła Kraków U18 0-2 Pogoń Szczecin U18
29/11/2020 14:00 MS Korona Kielce U18 2-2 Lechia Gdańsk U18
29/11/2020 14:15 MS Śląsk Wrocław U18 1-1 Gwarek Zabrze U18
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 MS Albacete 0-2 Tenerife
29/11/2020 18:00 MS Espanyol 2-0 Zaragoza
29/11/2020 20:15 MS Mallorca 4-0 UD Logroñés
29/11/2020 20:15 MS Ponferradina 3-2 Leganes
29/11/2020 23:00 MS Las Palmas 3-2 Sporting Gijon
Brezilya Baiano - 2 Brezilya - Baiano - 2 ( Lig Maçı )
29/11/2020 21:10 - Colo Colo - UNIRB
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
29/11/2020 18:00 MS Lausanne 0-3 BSC Young Boys
29/11/2020 18:00 MS FC Lugano 1-0 FC Basel 1893
29/11/2020 18:00 - FC Zurich - FC ST. Gallen
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:30 MS Lazio 1-3 Udinese
29/11/2020 17:00 MS Bologna 1-0 Crotone
29/11/2020 17:00 MS AC Milan 2-0 Fiorentina
29/11/2020 20:00 MS Cagliari 2-2 Spezia
29/11/2020 22:45 MS Napoli 4-0 AS Roma
Paraguay Primera Division - Clausura Paraguay - Primera Division - Clausura ( Lig Maçı )
29/11/2020 01:00 MS Olimpia 3-1 Club River Plate
29/11/2020 03:15 MS Libertad Asuncion 3-0 12 de Octubre
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 Ertelendi Tartas-St Yaguen - CA Neuville
Fransa National 3 - Group B Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı )
29/11/2020 20:00 Ertelendi St-Philbert Gd Lieu - Challans
29/11/2020 20:00 Ertelendi Le Poiré sur Vie - Laval II
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 Ertelendi Saran Municipal - Tours
29/11/2020 16:30 Ertelendi Châteauneuf-sur-Loire - Ouest Tourangeau
29/11/2020 17:00 Ertelendi Châteauroux II - Montargis
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 Ertelendi Côte Bleue - Ajaccio II
29/11/2020 17:00 Ertelendi Mandelieu LN - Villefranche SJB
29/11/2020 17:00 Ertelendi Furiani-Agliani - Cannet Rocheville
Fransa National 3 - Group E Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 Ertelendi Paron - Morteau Montlebon
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 Ertelendi Rodez II - Olympique d'Alès
29/11/2020 17:00 Ertelendi Montpellier II - Nîmes II
29/11/2020 17:00 Ertelendi Stade Beaucairois - Fabrègues
29/11/2020 17:00 Ertelendi Narbonne - Blagnac
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 Ertelendi Amiens SC II - US Maubeuge
29/11/2020 16:30 Ertelendi Wasquehal - Amiens AC
29/11/2020 16:30 Ertelendi Vimy - Olympique Marcquois
Fransa National 3 - Group J Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 Ertelendi Romilly-Pt St Pierre - Évreux 27
29/11/2020 16:30 Ertelendi Le Havre II - AG Caennaise
Fransa National 3 - Group K Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 Ertelendi Saint-Pierre Milizac - Dinan Léhon
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 Ertelendi Les Mureaux - Aubervilliers
Çin FA Cup Çin - FA Cup ( Kupa Maçı )
29/11/2020 10:35 MS Guangzhou R&F 6-1 Suzhou Dongwu
29/11/2020 14:35 MS Shandong Luneng 2-0 Hangzhou Greentown
Yunanistan Super League Yunanistan - Super League ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 MS Panathinaikos 2-1 Panetolikos
29/11/2020 18:00 MS OFI 2-1 PAS Giannina
29/11/2020 18:15 MS Lamia 0-2 PAOK
29/11/2020 20:30 MS Asteras Tripolis 1-2 AEK Athens FC
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group A Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group A ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 - Águia FC Vimioso - Bragança
29/11/2020 14:00 MS Montalegre 2-2 Vilaverdense
29/11/2020 14:00 MS Cerveira 1-0 Maria da Fonte
29/11/2020 14:00 MS Pedras Salgadas 0-4 SC Braga B
29/11/2020 14:00 MS Merelinense 2-0 Vidago
29/11/2020 14:00 MS Mirandela 0-0 Vianense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Mondinense 1-3 Berço
29/11/2020 14:00 MS Brito 1-2 AR São Martinho
29/11/2020 14:00 MS Felgueiras 1932 0-0 Pevidem
29/11/2020 18:00 - Aves - Camacha
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Gondomar 2-0 Pedras Rubras
29/11/2020 14:00 MS Vila Real 1-2 Amarante
29/11/2020 14:00 MS Coimbrões 2-5 Leça
29/11/2020 14:00 MS Salgueiros 0-1 Trofense
29/11/2020 19:00 - Marítimo II - Paredes
29/11/2020 19:00 - Câmara de Lobos - U. Madeira
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group D Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group D ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Anadia 0-0 Águeda
29/11/2020 14:00 MS Lusitânia Lourosa 5-1 Vila Cortez
29/11/2020 14:00 - Lusitano FCV - Sanjoanense
29/11/2020 14:00 MS Espinho 1-0 Beira-Mar
29/11/2020 14:00 MS São João Ver 1-1 Castro Daire
29/11/2020 18:00 - Valadares Gaia - Canelas 2010
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group E Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group E ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Condeixa 2-1 Marinhense
29/11/2020 14:00 MS Oliveira Hospital 1-3 Benfica Castelo Branco
29/11/2020 14:00 MS Mortágua 1-1 Oleiros
29/11/2020 14:00 MS Sertanense 0-0 Alcains
29/11/2020 14:00 MS GRAP 2-2 Carapinheirense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group F Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group F ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 Ertelendi Fátima - União Almeirim
29/11/2020 14:00 MS Alverca 2-0 Pêro Pinheiro
29/11/2020 14:00 MS Loures 0-2 Lourinhanense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Belenenses II 0-1 Estrela
29/11/2020 14:00 MS Olímpico do Montijo 0-3 Rabo Peixe
29/11/2020 18:00 - Sporting CP B - Fabril Barreiro
29/11/2020 18:00 MS Oriental Dragon 4-1 Ideal
29/11/2020 19:00 MS Praiense 1-0 Real
29/11/2020 19:00 MS Fontinhas 2-1 Oriental Lisboa
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group H Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group H ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 - Amora - Louletano
29/11/2020 14:00 MS Pinhalnovense 1-1 Juventude Évora
29/11/2020 14:00 MS Lusitano GC Évora 1-0 Vitoria Setubal
29/11/2020 14:00 MS Olhanense 1-0 Moncarapachense
29/11/2020 17:00 - Moura - Lagos
29/11/2020 18:00 İptal Edildi Armacenenses - Aljustrelense
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
29/11/2020 12:15 - Sparta Praha II - Loko Vltavín
29/11/2020 12:15 - Slavia Praha II - Rakovník
29/11/2020 12:30 - Karlovy Vary - Viktoria Plzeň II
29/11/2020 15:30 - Příbram II - Baník Sokolov
29/11/2020 15:30 - Sokol Hostouň - Králův Dvůr
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
29/11/2020 12:15 - Mladá Boleslav II - Sokol Brozany
29/11/2020 12:15 - Bohemians 1905 II - Chlumec nad Cidlinou
29/11/2020 12:15 - Slovan Velvary - Zbuzany
29/11/2020 13:00 - Teplice II - Pardubice II
29/11/2020 13:30 - Dukla Praha II - Sokol Živanice
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 - Otava Katovice - Klatovy
29/11/2020 15:30 - Hvězda Cheb - Hořovicko
29/11/2020 15:30 - Doubravka - Spartak Soběslav
29/11/2020 15:30 - Tatran Sedlčany - Český lev - Union Beroun
29/11/2020 15:30 - Jindřichův Hradec - Rokycany
29/11/2020 15:30 - Sokol Lom - Mariánské Lázně
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 - Aritma Praha - Brandýs nad Labem
29/11/2020 15:30 - Olympie Březová - Dobříš
29/11/2020 15:30 - Neratovice-Byškovice - Arsenal Česká Lípa
29/11/2020 15:30 - Louny - Tatran Rakovník
29/11/2020 15:30 - Meteor Praha - Český Brod
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 - Benátky nad Jizerou - Horky nad Jizerou
29/11/2020 15:30 - Poříčany - Kolín
29/11/2020 15:30 - Polaban Nymburk - Dvůr Králové
29/11/2020 15:30 - Vysoké Mýto - Náchod
29/11/2020 15:30 - Čáslav - Velké Hamry
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
29/11/2020 12:30 - Vorwärts Brigittenau - Fach-Donaufeld
29/11/2020 14:15 - Favoritner AC - Elektra
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 MS Drenovets 4-1 Bdin
29/11/2020 15:30 MS Partizan 1-0 Lokomotiv Mezdra
29/11/2020 15:30 MS Pavlikeni 0-1 Yantra Polski Trambesh
29/11/2020 15:30 MS Levski Lom 0-0 Vihar Slavyanovo
29/11/2020 15:30 MS Akademik Svishtov 0-1 Lokomotiv Dryanovo
29/11/2020 15:30 MS Parva atomna 3-0 Etar VT II
29/11/2020 15:30 MS OFK Levski 0-2 Sevlievo
29/11/2020 15:30 MS Tryavna 2-1 Spartak Pleven
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 Ertelendi Sloga Mravince - Urania Baška Voda
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:00 - Kutjevo - Slavija Pleternica
Hollanda Derde Divisie - Sunday Hollanda - Derde Divisie - Sunday ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 Ertelendi Hollandia - HV & CV Quick
29/11/2020 16:00 Ertelendi Gemert - Blauw Geel
29/11/2020 16:00 Ertelendi Westlandia - Hercules
29/11/2020 16:00 Ertelendi DEM - Hsc 21
29/11/2020 16:00 Ertelendi Dongen - EVV
29/11/2020 16:00 Ertelendi JOS Watergraafsmeer - Hoogland
29/11/2020 16:30 Ertelendi OFC Oostzaan - ADO '20
29/11/2020 16:30 Ertelendi UNA - GVV Unitas
29/11/2020 16:30 Ertelendi Groene Ster - OSS '20
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 Ertelendi Eppegem - Beringen
29/11/2020 16:30 Ertelendi Berlaar-Heikant - De Kempen
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 Ertelendi Stade Brainois - Binche
29/11/2020 16:30 Ertelendi Entité Manageoise - Jeunesse Tamines
29/11/2020 17:00 Ertelendi Ostiches - Union Namur
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 Ertelendi Raeren-Eynatten - Mormont
29/11/2020 16:30 Ertelendi Wanze / Bas-Oha - Rochefort
29/11/2020 16:30 Ertelendi Stade Disonais - Onhaye
29/11/2020 17:00 Ertelendi Richelle United - Jodoigne
29/11/2020 17:00 Ertelendi Habay-la-Neuve - Gouvy
29/11/2020 17:00 Ertelendi Marloie Sport - Huy
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 Ertelendi Stockay-Warfusée - Meux
29/11/2020 16:30 Ertelendi Solières Sport - Acren-Lessines
29/11/2020 16:30 Ertelendi Hamoir - RAAL La Louvière
29/11/2020 16:30 Ertelendi Waremme - Warnant
29/11/2020 16:30 Ertelendi Jette - US Givry
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 Ertelendi Spouwen-Mopertingen - Olympia Wijgmaal
29/11/2020 17:00 Ertelendi Cappellen - Heur Tongeren
29/11/2020 17:00 Ertelendi Berchem Sport - Hades
29/11/2020 17:00 Ertelendi Diegem Sport - Eendracht Aalst
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 - Ranst - Eendracht Zoersel
29/11/2020 16:30 - Retie - Vosselaar
29/11/2020 16:30 - Berg en Dal - Rapid Leest
29/11/2020 16:30 - Bevel - K. Kontich
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 Ertelendi Borght-Humbeek - Melsbroek
29/11/2020 16:30 Ertelendi Sporting Kampenhout - Linden
29/11/2020 16:30 Ertelendi Wambeek - Bertem-Leefdaal
29/11/2020 16:30 Ertelendi Tervuren-Duisburg - Huldenberg
29/11/2020 16:30 Ertelendi Hoegaarden-Outgaarden - Grimbergen
29/11/2020 16:30 Ertelendi Aarschot - Bodegem Kapelle United
29/11/2020 17:00 Ertelendi Veltem - Stade Bierbeek
29/11/2020 17:00 Ertelendi Liedekerke - Houtem-Oplinter
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 Ertelendi Excelsior Biévène - Montignies
29/11/2020 16:30 Ertelendi Péruwelz - Snef-Tyber
29/11/2020 16:30 Ertelendi Gilly - Belœil
29/11/2020 16:30 Ertelendi Le Roeulx - Antoing
29/11/2020 16:30 Ertelendi RAS Monceau - Molenbaix
29/11/2020 16:30 Ertelendi Solre-sur-Sambre - Houdeng
29/11/2020 17:00 Ertelendi Morlanwelz - Hornu
29/11/2020 17:00 Ertelendi Ransart - Soignies Sports
Belçika Provincial - Liege Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 Ertelendi Mélen-Micheroux - Pontisse Cité
29/11/2020 16:30 Ertelendi Beaufays - Sprimont II
29/11/2020 16:30 Ertelendi JS Fizoise - Ster-Francorchamps
29/11/2020 16:30 Ertelendi FC Du Geer - Elsautoise
29/11/2020 16:30 Ertelendi UCE Liège - Malmundaria
29/11/2020 16:30 Ertelendi La Calamine - Weywertz
29/11/2020 16:30 Ertelendi Rechain - Etoile de Faimes
29/11/2020 16:30 Ertelendi Jehaytois - Aubel
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 - Herderen-Millen - Groen Star Beek
29/11/2020 16:30 - Helson Helchteren - Zepperen-Brustem
29/11/2020 16:30 - Torpedo Hasselt - Bregel Sport
29/11/2020 17:00 - Bilzerse Waltwilder - Eendracht Maasmechelen
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 Ertelendi Lorraine Arlon - Meix-Devant-Virton
29/11/2020 16:30 Ertelendi Aubange - La Roche
29/11/2020 16:30 Ertelendi Vaux-Noville - Ethe Belmont
29/11/2020 17:00 Ertelendi Florenville - Jeunesse Freylangeoise
29/11/2020 17:00 İptal Edildi RAC Saint-Mard - Bastogne
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 Ertelendi Condruzien - Chevetogne
29/11/2020 17:00 Ertelendi ES de la Molignée - Beauraing
29/11/2020 17:00 Ertelendi Meux II - Loyers
29/11/2020 17:00 Ertelendi Malonne - Andennais
29/11/2020 17:00 Ertelendi Grand-Leez - US Dinantaise
29/11/2020 17:00 Ertelendi Flavion-Morialmé - Biesme
29/11/2020 17:00 Ertelendi Spy - Wallonne Ciney
29/11/2020 17:00 Ertelendi Nismes - Fernelmont-Hemptinne
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 Ertelendi Wielsbeke - Blankenberge
29/11/2020 16:30 Ertelendi Lauwe - Oostnieuwkerke
29/11/2020 16:30 Ertelendi Sparta Heestert - RC Lauwe
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 Ertelendi Football Club Schaerbeek - BX Brussels
29/11/2020 16:30 Ertelendi Grez-Doiceau - Union Lasne-Ohain
29/11/2020 16:30 Ertelendi Nivellois - Saint-Josse
29/11/2020 16:30 Ertelendi NSeth Berchem - Kosova Schaerbeek
29/11/2020 17:00 Ertelendi Stockel - Ixelles
29/11/2020 17:00 Ertelendi Sportive Brainoise - Stade Everois
29/11/2020 17:00 Ertelendi Sporting Bruxelles - Léopold
29/11/2020 17:00 Ertelendi Genappe - Etterbeek
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 MS Reggiana 1-1 Cremonese
29/11/2020 23:00 MS Nuova Cosenza 0-1 Salernitana
Honduras Liga Nacional de Fútbol Honduras - Liga Nacional de Fútbol ( Lig Maçı )
29/11/2020 00:00 MS CD Marathon 5-0 CD Real Sociedad
29/11/2020 02:15 MS Vida 3-1 Real de Minas
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:30 MS Orihuela 1-0 Peña Deportiva
29/11/2020 13:30 MS Villarreal II 1-1 Valencia II
29/11/2020 14:00 - Ibiza - Hércules
29/11/2020 14:00 MS Levante II 3-1 Atzeneta
29/11/2020 14:00 Ertelendi Prat - FC Andora
29/11/2020 14:00 MS Gimnastic 5-0 L'Hospitalet
29/11/2020 14:00 MS Badalona 0-1 Espanyol II
29/11/2020 19:30 MS La Nucía 0-0 Alcoyano
29/11/2020 20:00 MS Barcelona B 2-1 Lleida Esportiu
29/11/2020 20:00 MS Cornellà 0-0 Llagostera
Lübnan Premier League Lübnan - Premier League ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:15 Ertelendi Tripoli SC - Tadamon Sour
29/11/2020 15:15 Ertelendi Shabab Al Ghazieh - Salam Zgharta
29/11/2020 15:15 Ertelendi Al Nejmeh - Al Ansar
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 8 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 8 ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 Ertelendi Karavas - Aias Salamina
29/11/2020 16:00 Ertelendi Asteras Varis - Keratsini
29/11/2020 16:00 Ertelendi Pythagoras Karlovasi - Aiolikos
29/11/2020 16:00 Ertelendi Thyella Diastavroseos - Mikrasiatiki
29/11/2020 16:00 Ertelendi Aetos Loutron - Akratitos
29/11/2020 16:00 Ertelendi Panelefsiniakos - Pyliou
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 6 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 6 ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 Ertelendi Santorini 2020 - Ilioupoli
29/11/2020 16:00 Ertelendi Moschato - Ethnikos Piraeus
29/11/2020 16:00 Ertelendi Fostiras - Marko
29/11/2020 16:00 Ertelendi Ano Meras - Aittitos Spaton
29/11/2020 16:00 Ertelendi Pannaxiakos - Proodeftiki
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 1 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 1 ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 Ertelendi Ethnikos Sochos - Apollon Paralimniou
29/11/2020 16:00 Ertelendi Orfeas Xanthi - Elpida Sapes
29/11/2020 16:00 Ertelendi Iraklis Ampelokipon - Evosmou
29/11/2020 16:00 Ertelendi Ampelokipon Drama - M. Alexandros Orfaniou
29/11/2020 16:00 Ertelendi Anagennisi Thalassias - Didymoteicho
29/11/2020 16:00 Ertelendi Aetos Orfani - Pandramaikos
29/11/2020 16:00 Ertelendi Nestos Chrisoupolis - Aris Avato
29/11/2020 16:00 Ertelendi Doxa Neo Sidirochori - Antheias-Aristinou
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 2 ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 Ertelendi Thyella Sarakinoi - PAO Koufalion
29/11/2020 16:00 Ertelendi Ethnikos Giannitsa - Aetos Varvaras
29/11/2020 16:00 Ertelendi M. Alexandros Trikala - Poseidon Nea Michaniona
29/11/2020 16:00 Ertelendi Makedonikos Neapolis - Nea Kallikrateia
29/11/2020 16:00 Ertelendi Agrotikos Asteras - Thermaikos Thermis
29/11/2020 16:00 Ertelendi Niki Agkathia - Giannitsa
29/11/2020 16:00 Ertelendi Edessaikos - PAOK Alexandreia
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 5 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 5 ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 Ertelendi Thyella Katsikas - Missolonghi
29/11/2020 16:00 Ertelendi Amvrakikos Loutrou - Acheron Kanalaki
29/11/2020 16:00 Ertelendi Lefkimmi - Preveza
29/11/2020 16:00 Ertelendi Thyella Monastirakiou - Asteras Kalirachis
29/11/2020 16:00 Ertelendi Tilikratis - Agios Matthaios
29/11/2020 16:00 Ertelendi M. Alexandros Kastorias - Panagriniakos
29/11/2020 16:00 Ertelendi AOK Kerkyra - Anagennisi Artas
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 3 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 3 ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 Ertelendi Karitsa - Atromitos Palamas
29/11/2020 16:00 Ertelendi Oikonomos - Sellana
29/11/2020 16:00 Ertelendi Ermis Amyntaio - Iraklis Larissa
29/11/2020 16:00 Ertelendi Makedonikos Foufas - Ethnikos Neou Keramidiou
29/11/2020 16:00 Ertelendi Meteora - Fikis
29/11/2020 16:00 Ertelendi Kozani - Elassona
29/11/2020 16:00 Ertelendi Anagennisi Karditsas - Dias Diou
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 7 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 7 ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 Ertelendi Panarkadikos - Nafplio 2017
29/11/2020 16:00 Ertelendi PAO Rouf - Pangytheatikos
29/11/2020 16:00 Ertelendi Atromitos Chiliomodi - Ermis Meligous
29/11/2020 16:00 Ertelendi Ermionida - Koronida Koiladas
29/11/2020 16:00 Ertelendi Agios Ierotheos - Kifisia
29/11/2020 16:00 Ertelendi Molaikos - Foinikas N. Epidavrou
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 4 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 4 ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 - Opountios - Fokikos
29/11/2020 16:00 - Amvrysseas - Diagoras Stefanovik
29/11/2020 16:00 - Almyros - Nea Artaki
29/11/2020 16:00 - Iraklis Psachna - Dimitra Efxeinoupolis
29/11/2020 16:00 - Ipato - Atalanti
İspanya Segunda B - Group 1 İspanya - Segunda B - Group 1 ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Coruxo 2-1 Guijuelo
29/11/2020 14:00 MS Covadonga 2-0 Sporting Gijón II
29/11/2020 14:00 MS Lealtad 0-0 Real Oviedo II
29/11/2020 19:00 MS Marino de Luanco 1-0 Langreo
29/11/2020 19:00 MS Salamanca UDS 0-3 Celta de Vigo II
29/11/2020 19:30 MS Zamora 0-2 Unionistas de Salamanca
29/11/2020 19:30 MS Cultural Leonesa 1-1 Burgos
29/11/2020 21:00 MS Deportivo La Coruna 1-0 Racing Ferrol
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:30 MS Portekizete 0-1 Laredo
29/11/2020 14:00 MS Ejea 0-0 SD Logroñés
29/11/2020 14:00 MS Tudelano 1-3 Mutilvera
29/11/2020 18:30 MS Calahorra 1-1 Tarazona
29/11/2020 19:00 MS Haro Deportivo 1-2 Ebro
29/11/2020 19:00 MS Arenas Getxo 1-1 Real Sociedad II
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Linense 0-0 Las Palmas II
29/11/2020 14:00 MS Ucam Murcia 1-0 Lorca Deportiva
29/11/2020 14:00 MS Granada II 0-0 Real Betis II
29/11/2020 15:00 MS Marino 0-1 Sanluqueño
29/11/2020 15:00 MS Tamaraceite 1-0 Cádiz II
29/11/2020 19:00 MS Yeclano 1-2 Real Murcia
29/11/2020 19:00 MS Linares Deportivo 2-0 Cordoba
29/11/2020 19:30 MS Sevilla Atletico 1-1 El Ejido
29/11/2020 20:00 MS Marbella 2-0 Recreativo Huelva
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Navalcarnero 3-3 Atlético Baleares
29/11/2020 14:00 MS Poblense 2-2 Real Madrid II
29/11/2020 14:00 Ertelendi Atlético Madrid II - Getafe II
29/11/2020 14:00 MS SS Reyes 3-1 Las Rozas
29/11/2020 14:00 MS Villarrobledo 1-2 Villarrubia
29/11/2020 14:00 MS CF Talavera 0-3 Badajoz
29/11/2020 14:00 MS Melilla 1-2 Socuéllamos
29/11/2020 19:00 MS Villanovense 2-1 Extremadura
29/11/2020 19:00 MS Mérida AD 0-0 Don Benito
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:00 MS FC Santa Coloma 2-2 UE Engordany
29/11/2020 16:30 MS Inter Club d'Escaldes 3-1 UE Sant Julia
29/11/2020 20:00 MS Carroi 1-0 Penya Encarnada
Burkina Faso 1ere Division Burkina Faso - 1ere Division ( Lig Maçı )
29/11/2020 18:30 Ertelendi Rahimo - Royal
29/11/2020 19:00 - RCK - ASFB
29/11/2020 21:15 - USFA - ASFA-Yennenga
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:00 - UE Santa Coloma II - Jenlai
29/11/2020 16:30 - La Massana - Ranger's
29/11/2020 19:00 - Encamp - Ordino
29/11/2020 20:00 - Atlètic Amèrica - Engordany II
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:00 Ertelendi İnegölspor - Sancaktepe Belediyespor
29/11/2020 13:00 MS Gümüşhanespor 0-3 Utaş Uşakspor
29/11/2020 13:00 MS Niğde Anadolu 0-2 Ankara Demirspor
29/11/2020 13:00 MS Kocaelispor 3-0 Kahramanmaraşspor
29/11/2020 13:00 MS Sarıyer 3-0 Şanlıurfaspor
29/11/2020 13:00 MS Zonguldak Kömürspor 4-1 Hacettepe
29/11/2020 13:00 MS Yeni Çorumspor 2-2 24 Erzincanspor
29/11/2020 13:00 MS Manisa BBSK 6-1 Hekimoğlu Trabzon
29/11/2020 13:00 MS Afjet Afyonspor 2-2 Amed
29/11/2020 13:00 MS Bayburt İÖİ 2-3 Van BB
29/11/2020 13:00 MS Elazığspor 0-3 Pazarspor
29/11/2020 13:00 MS Sivas Belediyespor 2-0 Kastamonuspor 1966
29/11/2020 13:00 MS Serik Belediyespor 1-1 Kırklarelispor
29/11/2020 13:00 MS Kardemir Karabukspor 0-3 Tarsus İdman Yurdu
29/11/2020 13:00 MS BAK 0-2 Karacabey Belediyespor
29/11/2020 13:00 MS Pendikspor 0-2 Sakaryaspor
29/11/2020 13:00 MS Turgutluspor 2-1 Eyüpspor
29/11/2020 13:00 MS Etimesgut Belediyespor 4-1 Anadolu Selçukspor
29/11/2020 13:00 MS Kırşehir Belediyespor 3-0 BB Bodrumspor
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
29/11/2020 03:00 İptal Edildi Turris - Trapani
29/11/2020 14:30 MS Olbia 2-1 Juventus U23
29/11/2020 17:00 MS Alessandria 2-1 PRO Vercelli
29/11/2020 17:00 MS Giana Erminio 1-2 Carrarese
29/11/2020 17:00 MS Novara 0-0 Albinoleffe
29/11/2020 17:00 MS Pro Patria 0-0 Grosseto
29/11/2020 17:00 MS Pro Sesto 1-0 Lecco
29/11/2020 17:00 MS AJ Fano 1-2 Virtus Verona
29/11/2020 17:00 MS Gubbio 1-1 Feralpisalo
29/11/2020 17:00 MS Sambenedettese 1-1 Legnago Salus
29/11/2020 17:00 MS Sudtirol 1-1 Perugia
29/11/2020 17:00 MS Bari 1-0 Catanzaro
29/11/2020 17:00 MS Palermo 3-0 SS Monopoli
29/11/2020 17:00 MS Virtus Francavilla 1-1 Teramo
29/11/2020 17:00 MS Viterbese 0-1 Foggia
29/11/2020 19:30 MS Livorno 0-0 Pontedera
29/11/2020 19:30 MS Pistoiese 2-0 Lucchese
29/11/2020 19:30 MS Carpi 2-2 Triestina
29/11/2020 19:30 MS Cesena 0-0 Modena
29/11/2020 19:30 MS Fermana 1-1 Matelica
29/11/2020 19:30 MS Mantova 2-1 Ravenna
29/11/2020 19:30 MS Padova 5-3 Vis Pesaro
29/11/2020 19:30 MS Avellino 1-2 Catania
29/11/2020 19:30 MS Cavese 0-1 Casertana
29/11/2020 19:30 MS Juve Stabia 1-1 Paganese
29/11/2020 19:30 MS Bisceglie 1-1 Potenza
Kongo Demokratik Cumhuriyeti Ligue 1 Kongo Demokratik Cumhuriyeti - Ligue 1 ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:30 MS TP Mazembe 2-0 Groupe Bazano
29/11/2020 17:30 MS Vita Club 1-1 Renaissance
29/11/2020 17:30 Ertelendi Sanga Balende - TP Mazembe
El Salvador Primera Division El Salvador - Primera Division ( Lig Maçı )
29/11/2020 00:00 MS Águila 1-0 Alianza
29/11/2020 02:00 MS Santa Tecla 1-2 Municipal Limeño
29/11/2020 23:30 MS Jocoro 0-0 Sonsonate
Yunanistan Super League 2 Yunanistan - Super League 2 ( Lig Maçı )
29/11/2020 03:00 Ertelendi Apollon Larissa FC - AE Karaiskakis
29/11/2020 03:00 Ertelendi Ergotelis - Xanthi FC
29/11/2020 03:00 Ertelendi Panachaiki FC - Ionikos
29/11/2020 03:00 Ertelendi Kissamikos - Trikala
29/11/2020 03:00 Ertelendi OF Ierapetra - Doxa Dramas
29/11/2020 03:00 Ertelendi Levadiakos - Diagoras
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
29/11/2020 20:00 - San Pedro - Quiché
29/11/2020 20:00 - Marquense - Xinabajul
29/11/2020 20:00 - Sololá - Nueva Concepción
29/11/2020 20:00 - Suchitepéquez - Puerto San José
29/11/2020 20:00 - Deportivo Petapa - Siquinalá
29/11/2020 20:00 - Chimaltenango - Zacapa Tellioz
29/11/2020 20:00 - Sayaxché - Mixco
29/11/2020 20:00 - Carchá - Aurora
Suudi Arabistan Pro League Suudi Arabistan - Pro League ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:15 MS Al Taawon 1-1 Al-Ettifaq
29/11/2020 18:10 MS Al Wehda Club 3-2 Al Baten
29/11/2020 19:40 MS Al-Ahli Jeddah 2-1 Al-Faisaly FC
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Polvorín 1-0 Paiosaco
29/11/2020 18:00 MS Villalbés 3-2 Fisterra
29/11/2020 18:30 MS As Pontes 4-0 Agrupación Estudiantil
29/11/2020 18:30 MS Arzúa 4-0 Viveiro
29/11/2020 18:30 MS Pontellas 1-2 Rápido Bouzas
29/11/2020 18:30 MS Alondras 2-1 Ourense CF
29/11/2020 18:45 MS Estradense 1-1 Choco
29/11/2020 19:00 MS Bergantiños 2-1 Deportivo La Coruña II
29/11/2020 19:00 MS Barco 2-0 Ribadumia
29/11/2020 19:00 MS UD Ourense 1-3 Arenteiro
29/11/2020 19:00 MS Arosa 1-0 Atios
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Xerez 1-0 Rota
29/11/2020 14:00 MS Antoniano 0-2 Los Barrios
29/11/2020 14:00 MS Sevilla III 1-0 Coria CF
29/11/2020 14:00 MS Córdoba II 0-0 Castilleja
29/11/2020 14:00 MS La Palma 0-0 Gerena
29/11/2020 14:30 Ertelendi Conil - Xerez Deportivo
29/11/2020 19:00 MS Arcos 0-1 Cabecense
29/11/2020 19:00 MS Ciudad de Lucena 4-1 Utrera
29/11/2020 19:30 MS Puente Genil 0-0 Pozoblanco
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:30 MS Llosetense 1-0 Esporles
29/11/2020 14:00 MS Mallorca II 0-0 San Rafael
29/11/2020 14:00 MS Portmany 1-2 Andratx
29/11/2020 14:30 MS Santanyí 1-0 Formentera
29/11/2020 19:00 MS Cardassar 1-1 Génova
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:00 Ertelendi Plus Ultra - Atlético Pulpileño
29/11/2020 13:30 - La Unión Atlético - Cartagena FC
29/11/2020 14:00 MS Lorca 1-2 CAP Ciudad de Murcia
29/11/2020 14:00 MS Muleño 0-0 Deportiva Minera
29/11/2020 14:00 MS Águilas 5-0 SFC Minerva
29/11/2020 14:00 MS EDMF Churra 0-1 Olímpico Totana
29/11/2020 14:00 MS Los Garres 1-0 Real Murcia II
29/11/2020 18:00 MS Mar Menor 3-0 Huércal Overa
29/11/2020 18:00 Ertelendi UCAM Murcia II - El Palmar
29/11/2020 18:30 MS Racing Murcia 3-1 Mazarrón FC
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Plasencia 4-0 Campanario
29/11/2020 14:00 MS Fuente Cantos 1-3 Olivenza
29/11/2020 14:00 MS Cacereño 1-0 Trujillo
29/11/2020 18:00 MS Diocesano 2-0 Arroyo
29/11/2020 18:30 MS Valdivia 1-1 Lobón
29/11/2020 18:30 MS Llerenense 0-4 Miajadas
29/11/2020 19:00 MS CD Coria 2-1 Çinto
29/11/2020 19:00 MS Moralo 1-0 Aceuchal
29/11/2020 19:00 MS RCP Valverdeño 1-1 Azuaga
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 Ertelendi Berceo - Alfaro
29/11/2020 14:00 MS Yagüe 2-1 Pradejón
29/11/2020 14:00 MS UD Logroñés II 2-1 Náxara
29/11/2020 17:45 MS Anguiano 2-0 Vianés
29/11/2020 18:00 MS Casalarreina 1-2 Alberite
29/11/2020 18:30 MS Arnedo 0-1 Varea
29/11/2020 18:30 MS Oyonesa 3-0 La Calzada
29/11/2020 18:30 Ertelendi Calasancio - Tedeón
29/11/2020 18:30 MS River Ebro 0-1 Racing Rioja
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:30 MS Real Zaragoza II 1-1 Atlético Monzón
29/11/2020 13:30 MS CDJ Tamarite 0-0 Belchite 97
29/11/2020 14:00 MS Barbastro 0-0 Utebo
29/11/2020 14:00 MS Sariñena 3-2 Robres
29/11/2020 14:00 MS Valdefierro 2-0 Binéfar
29/11/2020 18:00 MS Borja 0-1 Brea
29/11/2020 18:00 MS Almudévar 2-3 Sabiñánigo
29/11/2020 18:00 MS Villanueva CF 1-1 Calamocha
29/11/2020 18:00 MS Épila 0-1 Cuarte
29/11/2020 18:00 MS Cariñena 2-4 Huesca II
29/11/2020 18:30 MS Illueca 1-4 Teruel
29/11/2020 20:00 AWD Fraga 3-0 San Juan Mozarrifar
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:30 MS Illescas 2-1 Toledo
29/11/2020 14:00 MS Calvo Sotelo 1-0 Albacete II
29/11/2020 18:30 Ertelendi Manzanares - Atlético Ibañés
29/11/2020 18:30 MS Huracán Balazote 2-0 Almagro
29/11/2020 18:30 MS La Solana 1-1 Almansa
29/11/2020 18:30 - Marchamalo - Madridejos
29/11/2020 19:00 Ertelendi Manchego - La Roda
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:45 MS Condal 0-2 Llanes
29/11/2020 14:00 MS San Martín 3-1 Valdesoto
29/11/2020 14:00 - Real Titánico - Colunga
29/11/2020 14:00 MS Lenense 2-0 Praviano
29/11/2020 14:00 MS Vallobín 0-1 Real Avilés
29/11/2020 14:00 MS Llanera 3-1 Ceares
29/11/2020 18:00 MS Tuilla 1-0 L'Entregu
29/11/2020 18:00 MS Gijón Industrial 2-0 Avilés Stadium
29/11/2020 19:00 MS Urraca 0-2 Siero
29/11/2020 19:00 MS Caudal 3-1 Navarro
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Guarnizo 0-1 Selaya
29/11/2020 17:30 MS Cayón 3-1 Revilla
29/11/2020 19:00 MS Tropezón 2-2 Gimnástica Torrelavega
29/11/2020 19:30 MS Rinconeda Polanco 1-4 Racing Santander II
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:15 MS Santutxu 2-1 JD Somorrostro
29/11/2020 13:30 MS Real Sociedad III 4-1 Aurrerá Ondarroa
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Castelldefels 1-2 Santfeliuenc
29/11/2020 14:00 MS Manresa 1-0 Pobla Mafumet
29/11/2020 14:00 MS Horta 1-2 Cerdanyola del Vallès
29/11/2020 14:00 MS Sant Andreu 2-2 Girona II
29/11/2020 14:15 MS Sants 0-1 Figueres
29/11/2020 18:30 MS Valls 0-1 Vilafranca
29/11/2020 18:30 MS Peralada 5-2 Grama
29/11/2020 18:30 MS Banyoles 0-1 Granollers
29/11/2020 19:00 MS Igualada 1-2 San Cristóbal
29/11/2020 19:00 MS Terrassa 0-0 Europa Fc
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:30 Ertelendi RC Catarroja - Acero
29/11/2020 14:00 MS Torrent 1-0 Silla
29/11/2020 18:00 MS Elche II 3-1 Crevillente
29/11/2020 19:00 MS Alzira 1-1 Villarreal III
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:30 MS Complutense 0-0 Santa Ana
29/11/2020 13:30 - San Fernando Henares - Unión Adarve
29/11/2020 13:30 MS Villaverde-Boetticher 1-0 Real Aranjuez
29/11/2020 13:30 MS Alcorcón II 3-0 AD Parla
29/11/2020 13:30 MS El Álamo 1-1 Trival Valderas
29/11/2020 14:00 Ertelendi Alcobendas Sport - Villanueva Pardillo
29/11/2020 14:00 MS Pozuelo Alarcón 0-0 RSD Alcalá
29/11/2020 14:00 MS Rayo Vallecano II 0-0 Flat Earth
29/11/2020 14:00 MS Móstoles CF 1-2 Atlético Pinto
29/11/2020 14:00 MS Leganés II 1-1 Móstoles
29/11/2020 18:00 MS Moratalaz 1-1 Torrejón
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Burgos Promesas 4-0 Numancia II
29/11/2020 17:30 MS Mirandés II 3-0 La Granja
29/11/2020 18:00 MS La Bañeza 1-1 La Virgen del Camino
29/11/2020 18:00 Ertelendi Becerril Campos - Salamanca II
29/11/2020 18:15 MS Bupolsa 1-0 Colegios Diocesanos
29/11/2020 18:30 MS Bembibre 0-1 Atlético Tordesillas
29/11/2020 18:30 MS Almazán 1-2 Cultural Cebrereña
29/11/2020 19:00 MS Gimnástica Segoviana 5-1 Arandina
29/11/2020 19:00 MS Real Ávila 1-0 Real Burgos
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 - Alhaurín - Estepona
29/11/2020 14:00 MS Málaga II 3-0 Motril
29/11/2020 14:00 MS Huétor Vega 1-1 Torreperogil
29/11/2020 14:00 Ertelendi Real Jaén - Mancha Real
29/11/2020 14:00 MS Ciudad de Torredonjimeno 3-3 Almería II
29/11/2020 14:00 MS Polideportivo Almería 1-1 Huétor Tájar
29/11/2020 17:00 MS Vélez 2-1 Alhaurino
29/11/2020 19:00 MS Antequera 5-0 El Palo
29/11/2020 19:30 MS Atlético Porcuna 0-0 Maracena
Suudi Arabistan Division 1 Suudi Arabistan - Division 1 ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:05 MS Al Draih 0-0 Ohod
29/11/2020 15:20 MS Al Taee 1-0 Al Jeel
29/11/2020 16:50 MS Jeddah Club 0-1 Al Khaleej Saihat
29/11/2020 17:20 MS Al-Thuqbah 1-2 Al-Hazm
29/11/2020 17:25 MS Al Najoom 1-1 Al Shoalah
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 9 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 9 ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 Ertelendi Pamisos Messini - Panegialios
29/11/2020 16:00 Ertelendi Ethnikos Skoulikadou - Tsilivi
29/11/2020 16:00 Ertelendi Pallixouriakos - Achaiki
29/11/2020 16:00 Ertelendi Aias Gastounis - PAO Vardas
29/11/2020 16:00 Ertelendi Thyella Patras - Diagoras Vrachneika
29/11/2020 16:00 Ertelendi Nafpaktiakos - Diavolitsi
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 10 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 10 ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 Ertelendi Giouchtas - Rethymniakos
29/11/2020 16:00 Ertelendi Irodotos - Damastas
29/11/2020 16:00 Ertelendi Atsalenios - Poros
29/11/2020 16:00 Ertelendi Aris Rethymnou - AE Neapolis
29/11/2020 16:00 Ertelendi Anagennisi Ierapetra - AEEK INKA
29/11/2020 16:00 Ertelendi Aris Soudas - Almyros Gaziou
29/11/2020 16:00 Ertelendi Asteras Rethymnou - Palaiochora
29/11/2020 16:00 Ertelendi Platanias - Agios Nikolaos
Gana Premier League Gana - Premier League ( Lig Maçı )
29/11/2020 18:00 MS WAFA 1-1 Elmina Sharks
29/11/2020 18:00 Ertelendi Ashanti Gold - King Faisal
29/11/2020 18:00 MS Ebusua Dwarfs 1-0 Berekum Chelsea
29/11/2020 18:00 MS Aduana Stars 0-0 Bechem United
29/11/2020 18:00 - Karela - Dreams
29/11/2020 21:00 MS Inter Allies 1-0 Hearts of Oak
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:00 MS Marítimo U23 3-3 Estoril U23
Kuveyt Premier League Kuveyt - Premier League ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 MS Al Jahra 1-2 Al Salmiyah
29/11/2020 18:30 MS Al Nasar 5-0 Yarmouk
29/11/2020 18:30 MS Al Kuveyt 1-2 Al Qadsia
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:00 Ertelendi Lanzarote - La Cuadra
29/11/2020 15:00 MS Vera 3-0 Tenerife II
29/11/2020 15:00 MS Atlético Victoria 2-0 Güímar
29/11/2020 15:00 MS Atlético Tacoronte 1-0 Tenisca
29/11/2020 15:00 MS Buzanada 0-2 Atlético Paso
Kenya Premier League Kenya - Premier League ( Lig Maçı )
29/11/2020 13:00 MS Sofapaka 0-3 KCB
29/11/2020 13:00 MS Nairobi City Stars 2-0 Nzoia Sugar
29/11/2020 15:00 MS Western Stima 0-0 Bidco United
29/11/2020 15:30 MS Kariobangi Sharks 4-0 Wazito FC
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 MS Chippa United 1-1 Tshakhuma Madzivhadila
Yeni Zelanda Football Championship Yeni Zelanda - Football Championship ( Lig Maçı )
29/11/2020 04:00 MS Auckland City 2-1 Hawkes BAY United
29/11/2020 06:00 MS Canterbury United 2-3 Hamilton Wanderers
Arjantin Primera Division Arjantin - Primera Division ( Lig Maçı )
29/11/2020 01:20 MS Velez Sarsfield 0-1 Gimnasia L.P.
29/11/2020 01:20 MS Colon Santa Fe 1-2 Independiente
29/11/2020 03:30 MS Godoy Cruz 0-0 Banfield
29/11/2020 03:30 MS Rosario Central 0-2 River Plate
29/11/2020 23:10 MS Defensa Y Justicia 2-3 Central Cordoba de Santiago
Yunanistan Football League Yunanistan - Football League ( Lig Maçı )
29/11/2020 03:00 Ertelendi Egaleo - Aspropyrgos Enosis
29/11/2020 03:00 Ertelendi Rodos - Kalamata
29/11/2020 03:00 Ertelendi Ialysos - Santorini 2020
29/11/2020 03:00 Ertelendi Asteras Vlachioti - Niki Volos
29/11/2020 03:00 Ertelendi Episkopi - Kallithea
29/11/2020 03:00 Ertelendi Thesprotos - Triglia
29/11/2020 03:00 Ertelendi Veria - Almopos
29/11/2020 03:00 Ertelendi Kavala - Pierikos
29/11/2020 03:00 Ertelendi Olympiakos Volos - Apollon Pontou
29/11/2020 03:00 Ertelendi Pontion Karagiannion - Panserraikos
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 MS Vora 0-0 Erzeni Shijak
29/11/2020 16:00 MS Tomori Berat 2-1 Pogradeci
Filistin West Bank Premier League Filistin - West Bank Premier League ( Lig Maçı )
29/11/2020 15:30 MS Shabab Al-Dhahiriya 1-2 Markez Balata
29/11/2020 16:00 MS Thaqafi Tulkarem 0-0 Shabab Alsamu
29/11/2020 16:00 MS Al-Birah Institution 2-3 Shabab Al Khaleel
Arnavutluk 2nd Division - Group B Arnavutluk - 2nd Division - Group B ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 - Labëria - Këlcyra
Arnavutluk 2nd Division - Group A Arnavutluk - 2nd Division - Group A ( Lig Maçı )
29/11/2020 03:00 İptal Edildi Spartaku Tiranë - Valbona
29/11/2020 16:00 - Shkumbini Peqin - Luzi 2008
29/11/2020 16:00 - Gramshi - Bulqiza
29/11/2020 16:00 - Iliria Fushë-Krujë - Klosi
29/11/2020 16:00 - Shënkolli - Sopoti Librazhd
Hong Kong Premier League Hong Kong - Premier League ( Lig Maçı )
29/11/2020 10:00 MS Kitchee 1-1 Happy Valley
29/11/2020 12:30 MS Warriors 2-3 Eastern
Hindistan Indian Super League Hindistan - Indian Super League ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:30 MS Jamshedpur 2-2 Odisha
29/11/2020 17:00 MS Chennaiyin 0-0 Kerala Blasters
Dünya CAF Confederation Cup Dünya - CAF Confederation Cup ( Kupa Maçı )
29/11/2020 15:00 MS Ngazi Club 1-5 NAPSA Stars
29/11/2020 15:00 MS Maniema Union 0-2 Bloem Celtic
29/11/2020 16:30 - Orapa United - AS Kigali
29/11/2020 18:00 MS Ashanti Gold 0-0 Salitas
29/11/2020 18:30 MS Unisport 0-2 Cotonsport
29/11/2020 19:00 MS Yeelen Olympique 0-1 USGN
Hong Kong HKFA 1st Division Hong Kong - HKFA 1st Division ( Lig Maçı )
29/11/2020 08:30 İptal Edildi Citizen AA - BCGS Hong Kong Sapling
29/11/2020 08:30 MS Rangers 0-4 North District
29/11/2020 08:30 MS Wofoo Tai Po 1-1 Sham Shui Po
29/11/2020 10:30 MS South Çin 0-1 Shatin
29/11/2020 10:30 MS Wong Tai Sin 0-5 Eastern District
29/11/2020 10:30 MS Wing Yee 2-1 Central & Western
29/11/2020 11:45 İptal Edildi Hong Kong FC - Hoi King
Güney Afrika 1st Division Güney Afrika - 1st Division ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:30 MS University of Pretoria 1-0 Richards Bay
İran Azadegan League İran - Azadegan League ( Lig Maçı )
29/11/2020 14:15 MS Chooka Talesh 0-2 Malavan
29/11/2020 14:15 MS Qashqai Shiraz 0-1 Arman Gohar
29/11/2020 14:15 MS Baderan Tehran 1-0 Kheybar Khorramabad
29/11/2020 14:15 MS Khooshe Talaee Saveh 1-2 Esteghlal Khuzestan
29/11/2020 14:15 MS Mes Kerman 1-0 Shahin Bushehr
29/11/2020 14:15 MS Navad Urmia 0-0 Oxin Alborz
29/11/2020 14:30 MS Pars Jonoubi JAM 2-1 Rayka Babol
Arjantin Primera B Nacional Arjantin - Primera B Nacional ( Lig Maçı )
29/11/2020 01:00 MS Sarmiento Junin 0-0 Villa Dalmine
29/11/2020 01:10 MS Instituto Cordoba 2-1 Chacarita Juniors
29/11/2020 01:10 MS Atletico Mitre 0-0 Belgrano Cordoba
29/11/2020 02:30 MS Alvarado 0-0 Guillermo Brown
29/11/2020 15:00 MS San Martin Tucuman 0-1 Tigre
29/11/2020 23:10 MS CA Estudiantes 3-1 Agropecuario
29/11/2020 23:10 MS Defensores De Belgrano 0-0 Gimnasia M.
Guadeloupe Division d'Honneur Guadeloupe - Division d'Honneur ( Lig Maçı )
29/11/2020 03:00 MS USBM 1-1 Dynamo Le Moule
29/11/2020 03:00 MS CERFA 0-4 Phare du Canal
29/11/2020 03:00 MS Vieux-Habitants 1-2 USR Sainte-Rose
29/11/2020 22:30 - Racing Club - Jeunesse Evolution