Dünkü Maç Sonuçları, Dün Oynanmış Tüm Maçların Sonuçları ve Golleri

28 Şubat 2021 Pazar günü biten maçların sonuçları ile maç detay bilgilerine erişebilirsiniz

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Zambiya Super League Zambiya - Super League ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:00 MS Buildcon 2-1 Young Green Eagles
28/02/2021 16:00 MS Forest Rangers 0-3 ZESCO United
Tayland Thai League 2 Tayland - Thai League 2 ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:00 MS Uthai Thani 0-0 Nong Bua Pitchaya
28/02/2021 14:00 MS Udon Thani 0-2 Chiangmai United
28/02/2021 14:00 MS Phrae United 1-1 Ranong United
28/02/2021 15:00 MS Lampang FC 1-1 Chainat
28/02/2021 15:00 MS Kasetsart FC 0-1 Nakhon Pathom
Tayland Thai Premier League Tayland - Thai Premier League ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:00 MS Chonburi FC 4-1 Suphanburi
28/02/2021 14:00 MS Port FC 3-1 Rayong FC
28/02/2021 14:30 MS Sukhothai FC 0-1 Bangkok United
28/02/2021 15:00 MS Pattaya United 0-6 Bangkok Glass
Uruguay Primera Division - Clausura Uruguay - Primera Division - Clausura ( Lig Maçı )
28/02/2021 01:30 MS Cerro 0-1 Club Nacional
28/02/2021 23:00 2Y (89) Fenix 2-1 Boston River
Endonezya Super League Endonezya - Super League ( Lig Maçı )
28/02/2021 03:00 İptal Edildi PS TIRA - Persela Lamongan
28/02/2021 03:00 İptal Edildi Pusamania Borneo - Persik Kediri
28/02/2021 03:00 İptal Edildi Persib Bandung - Persipura Jayapura
28/02/2021 03:00 İptal Edildi Persija - PSIS Semarang
28/02/2021 03:00 İptal Edildi Arema FC - PSM Makassar
28/02/2021 03:00 İptal Edildi Barito Putera - Persiraja Banda Aceh
28/02/2021 03:00 İptal Edildi Bali United - PSS Sleman
28/02/2021 03:00 İptal Edildi Persepam Madura Utd - Persita
28/02/2021 03:00 İptal Edildi Persebaya Surabaya - Bhayangkara FC
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:30 MS Floreşti 4-4 Speranţa Nisporeni
28/02/2021 15:30 MS Zimbru 2-1 Codru Lozova
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
28/02/2021 00:00 MS Municipal 0-1 Guastatoya
28/02/2021 20:00 MS Achuapa 2-1 Cobán Imperial
28/02/2021 22:00 MS Deportivo Sanarate 0-0 Sacachispas
Bosna Hersek Premijer Liga Bosna Hersek - Premijer Liga ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:00 MS Mladost Doboj Kakanj 0-1 Siroki Brijeg
28/02/2021 15:30 MS Sloboda Tuzla 0-2 Tuzla City
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:00 MS Zemun 0-1 Buducnost Dobanovci
28/02/2021 15:00 MS Borac Cacak 0-0 Jagodina
28/02/2021 15:00 MS Radnicki Pirot 1-0 Radnički Sr. Mitrovica
28/02/2021 15:00 MS Kabel Novi Sad 2-0 Sloga Kraljevo
28/02/2021 18:00 MS Kolubara 1-0 Dinamo Vranje
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
28/02/2021 19:00 MS FK Crvena Zvezda 4-0 Proleter Novi SAD
Meksika Liga MX Meksika - Liga MX ( Lig Maçı )
28/02/2021 02:00 MS Toluca 0-0 Atlas
28/02/2021 04:00 MS Club America 2-0 Pachuca
28/02/2021 06:00 MS Leon 0-1 Cruz Azul
Lüksemburg National Division Lüksemburg - National Division ( Lig Maçı )
28/02/2021 18:00 MS F91 Dudelange 1-1 UNA Strassen
28/02/2021 18:00 MS Victoria Rosport 0-3 Etzella Ettelbruck
28/02/2021 18:00 MS Wiltz 5-0 US Mondorf-les-bains
28/02/2021 18:00 MS RM Hamm Benfica 0-1 Racing FC Union Lüksemburg
28/02/2021 18:00 MS Fola Esch 4-1 Rodange 91
28/02/2021 18:00 MS Union Titus Petange 1-2 AS Jeunesse Esch
28/02/2021 18:00 MS Progres Niederkorn 1-1 FC Differdange 03
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 MS Olympiakos 0-1 Omonia Nicosia
28/02/2021 19:30 MS Apoel Nicosia 2-0 Ethnikos Achna
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:30 MS Standard Liege 1-3 Anderlecht
28/02/2021 18:00 MS Beerschot Wilrijk 2-2 Royal Excel Mouscron
28/02/2021 20:15 Ertelendi Gent - Club Brugge KV
28/02/2021 22:45 MS St. Truiden 0-2 AS Eupen
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:30 MS Paks 1-3 Ujpest
28/02/2021 19:00 MS Zalaegerszegi TE 0-2 Videoton FC
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:00 MS Monaco 2-0 Stade Brestois 29
28/02/2021 17:00 MS Angers 2-2 Lens
28/02/2021 17:00 MS Lorient 2-1 Saint Etienne
28/02/2021 17:00 MS Reims 0-0 Montpellier
28/02/2021 17:00 MS Nimes 1-1 Nantes
28/02/2021 19:00 MS Lille 1-1 Strasbourg
28/02/2021 23:00 2Y (87) Marseille 1-1 Lyon
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:00 MS Botev Vratsa 0-3 Tsarsko Selo
28/02/2021 15:30 MS Botev Plovdiv 1-1 Montana
28/02/2021 18:00 MS CSKA 1948 0-0 Levski Sofia
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:30 MS Bravo 0-1 Mura
28/02/2021 18:30 MS NK Domzale 1-0 Gorica
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 MS Sereď 0-5 Slovan Bratislava
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:30 - Brežice - Krško
28/02/2021 16:30 - Dob - Šmartno
28/02/2021 16:30 - Dekani - Bilje
28/02/2021 16:30 - Radomlje - Krka
28/02/2021 16:30 - Rudar - Beltinci
28/02/2021 16:30 - Triglav - Fužinar
28/02/2021 16:30 - Brda Dobrovo - Primorje
28/02/2021 16:30 - NŠ Drava - Nafta
Hollanda Eredivisie Hollanda - Eredivisie ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:15 MS Sparta Rotterdam 0-2 Willem II
28/02/2021 16:30 MS Groningen 1-0 Fortuna Sittard
28/02/2021 16:30 MS PSV Eindhoven 1-1 Ajax
28/02/2021 18:45 MS AZ Alkmaar 4-2 Feyenoord
Hollanda Eerste Divisie Hollanda - Eerste Divisie ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:15 MS Almere City FC 0-2 Cambuur
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:00 MS Spartak Moscow 0-2 Rubin
28/02/2021 16:30 MS Akhmat Grozny 1-2 Dinamo Moscow
28/02/2021 19:00 MS Krasnodar 2-2 Ural
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:30 MS Wisla Plock 1-3 Wisla Krakow
28/02/2021 17:00 MS Cracovia Krakow 2-4 Zaglebie Lubin
28/02/2021 19:30 MS Slask Wroclaw 2-1 Pogon Szczecin
Almanya Women Bundesliga Almanya - Women Bundesliga ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 Ertelendi Eintracht Frankfurt W - MSV Duisburg W
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 MS HNK Gorica 2-1 Istra 1961
28/02/2021 19:05 MS Dinamo Zagreb 3-0 NK Slaven Belupo
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 MS Budaörs 2-7 Ajka
28/02/2021 16:00 MS Szentlőrinc SE 0-0 Pécsi MFC
28/02/2021 16:00 MS Csakvar 3-0 Soroksar
28/02/2021 16:00 MS Siofok 2-3 Szeged 2011
28/02/2021 16:00 MS Bekescsaba 1912 1-1 Dorogi FC
28/02/2021 16:00 MS Kazincbarcikai 0-2 Nyiregyhaza
28/02/2021 16:00 MS Szolnoki MAV FC 1-2 Gyirmot SE
28/02/2021 16:00 MS Gyori ETO FC 1-0 DEAC
28/02/2021 19:00 MS Szombathelyi Haladas 4-0 Kaposvar
28/02/2021 21:30 MS Debreceni VSC 1-2 Vasas
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
28/02/2021 12:30 MS Slovan Bratislava II 0-3 Podbrezová
28/02/2021 16:00 MS Šamorín 0-1 Liptovský Mikuláš
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 MS Pelister 3-1 Renova
28/02/2021 16:00 MS Shkendija 2-1 Vardar Skopje
28/02/2021 16:00 MS Belasica 1-2 Struga
28/02/2021 16:00 MS Makedonija GjP 0-0 Borec
28/02/2021 16:00 MS Shkupi 1927 0-0 Akademija Pandev
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:00 MS Rudar Velenje 2-0 Petrovac
28/02/2021 16:00 MS Jezero 0-2 Sutjeska
28/02/2021 17:00 MS Iskra 1-0 Mladost Lješkopolje
28/02/2021 18:00 MS Zeta 1-2 Dečić
28/02/2021 19:00 MS Buducnost Podgorica 1-0 FK Mladost Podgorica
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 Ertelendi Mauerwerk - Leobendorf
Nikaragua Primera Division Nikaragua - Primera Division ( Lig Maçı )
28/02/2021 03:00 MS Jalapa 4-1 Real Madriz
Nikaragua Liga Primera U20 Nikaragua - Liga Primera U20 ( Lig Maçı )
28/02/2021 00:00 MS Municipal Jalapa U20 1-0 Real Madriz U20
28/02/2021 17:00 MS CD Junior Managua U20 1-0 Juventus Managua U20
28/02/2021 20:00 MS Walter Ferretti U20 6-0 Çinndega U20
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 MS Club Brugge W 2-0 Charleroi W
28/02/2021 20:00 MS OH Leuven W 3-0 Genk W
İsveç Svenska Cupen İsveç - Svenska Cupen ( Kupa Maçı )
28/02/2021 15:00 MS Sandviken 1-4 IFK Norrkoping
28/02/2021 15:00 MS IFK Goteborg 1-1 GIF Sundsvall
28/02/2021 15:00 MS Lödde 0-7 Orebro SK
28/02/2021 15:00 MS Sirius 1-1 trelleborgs FF
28/02/2021 17:00 MS falkenbergs FF 1-3 Degerfors IF
28/02/2021 17:00 MS kalmar FF 1-0 IK brage
28/02/2021 17:00 MS Oskarshamns AIK 0-3 Hammarby FF
28/02/2021 19:00 MS Utsikten 1-4 IF elfsborg
28/02/2021 19:00 MS Umeå FC 7-0 Djurgardens IF
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 MS Odense 2-1 Randers FC
28/02/2021 16:00 MS FC Nordsjaelland 2-2 Aalborg
28/02/2021 18:00 MS FC Copenhagen 3-3 Aarhus
28/02/2021 20:00 MS FC Midtjylland 1-0 Brondby
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:30 MS HB Koge 3-0 Vendsyssel FF
28/02/2021 17:00 MS Fremad Amager 2-2 Hobro
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
28/02/2021 21:45 MS Hapoel Beer Sheva 1-1 Beitar Jerusalem
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:00 MS Újpest II 3-3 Ferencváros II
28/02/2021 13:00 MS Honvéd II 2-1 VAC
28/02/2021 13:00 MS Paksi SE II 0-0 Kecskeméti TE
28/02/2021 16:00 MS Majosi 0-4 Kozarmisleny FC
28/02/2021 16:00 MS Monori Se 5-2 Taksony
28/02/2021 16:00 MS Dabas 3-2 Körösladány
28/02/2021 16:00 MS Dunaújváros-Pálhalma 0-2 Dabas-Gyón
28/02/2021 16:00 MS Szegedi VSE 0-6 ESMTK
28/02/2021 16:00 MS Rákosmenti KSK 1-0 Szekszárd
28/02/2021 16:00 MS Iváncsa 1-1 Hódmezővásárhely
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 MS Mezőkövesd II 2-2 Sényő Carnifex
28/02/2021 16:00 MS Putnok VSE 2-3 Salgótarján
28/02/2021 16:00 MS Tállya 2-4 Tiszafuredi VSE
28/02/2021 16:00 MS FC Hatvan 0-1 Balassagyarmat VSE
28/02/2021 16:00 MS Füzesgyarmati 1-0 Tiszakecske FC
28/02/2021 16:00 MS Gyöngyös 1-1 Cegledi VSE
28/02/2021 16:00 MS Jászberényi Vasas 2-2 Kisvárda II
28/02/2021 16:00 MS Diósgyőr II 5-2 Sajóbábony Vegyész
28/02/2021 16:00 MS Debrecen II 2-1 Tiszaújváros
28/02/2021 16:00 MS BVSC 2-1 Eger
Macaristan NB III - Nyugati Macaristan - NB III - Nyugati ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:00 MS Gárdony 2-1 Komárom
28/02/2021 13:00 MS Videoton II 1-4 Balatonfüredi
28/02/2021 13:00 MS Szabadkikötő 0-4 III. Kerületi TUE
28/02/2021 16:00 MS MTE 1904 1-1 BKV Előre
28/02/2021 16:00 MS Nagykanizsai ULE 1-2 Puskás II
28/02/2021 16:00 MS Bicskei 0-1 Veszprém
28/02/2021 16:00 MS Ménfőcsanak 1-2 Nagyatádi
28/02/2021 16:00 MS Pápa 1-0 Tatabánya
28/02/2021 16:00 MS Lipot SK 1-1 SC Sopron
Kosta Rika Primera Division Kosta Rika - Primera Division ( Lig Maçı )
28/02/2021 00:00 MS Municipal Grecia 1-2 CS Cartagines
28/02/2021 00:00 MS ADR Jicaral 3-2 Guadalupe FC
28/02/2021 04:00 MS Santos DE Guapiles 1-1 Deportivo Saprissa
28/02/2021 05:00 MS CS Herediano 1-1 Perez Zeledon
Ermenistan Premier League Ermenistan - Premier League ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:00 MS Alashkert 2-1 Lori
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Artsakh - Gandzasar
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:00 MS HNK Hajduk Split II 2-0 Bsk Bijelo Brdo
28/02/2021 17:00 MS Hırvatistan Zmijavci 1-0 NK Osijek II
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:30 Ertelendi Omonia 29is Maiou - APONA Anagias
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Mandel United - Westhoek
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Voorwaarts Zwevezele - Lokeren-Temse
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Toekomst Menen - Merelbeke
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Gullegem - Olsa Brakel
28/02/2021 17:00 Ertelendi Toekomst Menen - Zelzate
28/02/2021 17:00 Ertelendi Gullegem - Merelbeke
28/02/2021 17:00 Ertelendi Voorwaarts Zwevezele - Olsa Brakel
28/02/2021 17:00 Ertelendi Westhoek - Lokeren-Temse
Malta Premier League Malta - Premier League ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 MS Balzan FC 5-1 Sliema Wanderers
28/02/2021 20:00 MS Senglea Athletic 1-3 Valletta FC
Malta First Division Malta - First Division ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:00 MS Marsa 1-1 Pembroke Athleta
28/02/2021 16:00 MS Fgura United 1-2 Qrendi
28/02/2021 17:00 Ertelendi Marsaxlokk - St. George's
28/02/2021 17:00 MS Mqabba 0-0 Vittoriosa Stars
28/02/2021 20:00 MS Pietà Hotspurs 0-1 Zebbug Rangers
Ermenistan First League Ermenistan - First League ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:00 MS Shirak II 2-2 Noravank
28/02/2021 13:00 MS Lernayin Artsakh 1-4 West Ermenistan
Belçika 2e Klasse Belçika - 2e Klasse ( Lig Maçı )
28/02/2021 18:00 MS Lierse Kempenzonen 0-1 Seraing United
28/02/2021 22:00 MS KVC Westerlo 4-0 Deinze
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:00 MS Litex 2-2 Ludogorets II
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 MS Sigma Olomouc 0-1 Zlin
28/02/2021 16:00 MS Mlada Boleslav 2-0 Karviná
28/02/2021 18:00 MS Slovácko 2-3 Slavia Praha
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:40 MS Korona Kielce 2-2 Chrobry Głogów
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:30 MS FC Heidenheim 3-2 Fortuna Dusseldorf
28/02/2021 15:30 MS SV Sandhausen 3-0 VfL Osnabruck
28/02/2021 15:30 MS FC Nurnberg 0-0 Eintracht Braunschweig
İngiltere FA WSL İngiltere - FA WSL ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 MS Birmingham City W 0-4 Manchester City W
28/02/2021 17:00 MS Aston Villa W 0-4 Arsenal W
28/02/2021 17:00 MS Tottenham Hotspur W 2-3 Everton W
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:00 Ertelendi Topoli - Kubrat
28/02/2021 15:00 MS Chernolomets 1919 0-5 Chernomorets Balchik
28/02/2021 15:00 MS Spartak Varna 4-0 Shumen 2007
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Wolvertem Merchtem - Torhout
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Avanti - Svelta Melsele
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Jong Lede - Anzegem
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Rhodienne-De Hoek - Oostkamp
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Lochristi - Bambrugge
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Voorde Appelterre - Tempo Overijse
28/02/2021 17:00 İptal Edildi VW Hamme - RFC Wetteren
28/02/2021 17:00 Ertelendi Wolvertem Merchtem - Svelta Melsele
28/02/2021 17:00 Ertelendi Voorde Appelterre - Torhout
28/02/2021 17:00 Ertelendi Lochristi - Tempo Overijse
28/02/2021 17:00 Ertelendi VW Hamme - Oostkamp
28/02/2021 17:00 Ertelendi Jong Lede - RFC Wetteren
28/02/2021 17:00 Ertelendi Avanti - Anzegem
Belçika Provincial - Oost-Vlaanderen Belçika - Provincial - Oost-Vlaanderen ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Dendermonde - Ardennen
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Elene-Grotenberge - Eendracht Zele
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Jong Zulte - St-Joris Sleidinge
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Excelsior Mariakerke - Lokeren Doorslaar
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Drongen - Munkzwalm
28/02/2021 17:00 Ertelendi Denderhoutem - St-Joris Sleidinge
28/02/2021 17:00 Ertelendi Jong Zulte - Grembergen
28/02/2021 17:00 Ertelendi Dendermonde - Munkzwalm
28/02/2021 17:00 Ertelendi Excelsior Mariakerke - HO Kalken
28/02/2021 17:00 Ertelendi Drongen - Eendracht Zele
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
28/02/2021 12:15 Ertelendi Viktoria Otrokovice - Velké Meziříčí
28/02/2021 12:15 Ertelendi Frýdek-Místek - Slovácko II
28/02/2021 12:15 Ertelendi Uničov - Dolní Benešov
28/02/2021 12:15 Ertelendi Baník Ostrava II - Hanácká
28/02/2021 12:30 Ertelendi Zlín II - Hlučín
28/02/2021 16:00 Ertelendi Slovan Rosice - Vrchovina
28/02/2021 16:00 Ertelendi Uherský Brod - Vyškov
28/02/2021 16:00 Ertelendi Odra Petřkovice - Vysočina Jihlava II
28/02/2021 21:00 Ertelendi Znojmo - Sigma Olomouc II
Hollanda Tweede Divisie Hollanda - Tweede Divisie ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:30 Ertelendi Koninklijke HFC - AFC Amsterdam
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:30 MS Union Berlin 1-1 1899 Hoffenheim
28/02/2021 17:30 MS FSV Mainz 05 0-1 FC Augsburg
28/02/2021 20:00 MS Bayer Leverkusen 1-2 SC Freiburg
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:00 MS Minai 2-1 Olimpik Donetsk
28/02/2021 18:00 MS Shakhtar Donetsk 0-1 Zorya Luhansk
28/02/2021 20:30 MS Lviv 1-4 Dynamo Kyiv
 Ligue A - Ligue A ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 - Royal de Muramvya - Aigle Noir
28/02/2021 16:00 MS Le Messager Ngozi 0-0 Kayanza United
28/02/2021 16:00 MS Dynamik 1-0 Muzinga
28/02/2021 16:00 MS Olympic Star 1-1 Flambeau du Centre
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
28/02/2021 19:00 MS AFC Hermannstadt 1-2 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
28/02/2021 21:30 MS FC Botosani 0-2 FCSB
Meksika Ascenso MX Meksika - Ascenso MX ( Lig Maçı )
28/02/2021 21:00 MS Monarcas 0-2 Celaya
İskoçya League Cup İskoçya - League Cup ( Kupa Maçı )
28/02/2021 17:00 MS Livingston 0-1 ST Johnstone
Tanzanya Ligi kuu Bara Tanzanya - Ligi kuu Bara ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 - Namungo - Mbeya City
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:30 MS Wolfsberger AC 0-1 SCR Altach
28/02/2021 16:30 MS SKN ST. Polten 0-2 Avusturya Vienna
28/02/2021 19:00 MS Sturm Graz 2-1 Red Bull Salzburg
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Sint-Eloois-Winkel - Liège
28/02/2021 17:00 İptal Edildi URSL Visé - La Louvière Centre
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Tienen - Heist
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Knokke - Francs Borains
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Rupel Boom - Olympic Charleroi
İngiltere Premier League İngiltere - Premier League ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:00 MS Crystal Palace 0-0 Fulham
28/02/2021 15:00 MS Leicester 1-3 Arsenal
28/02/2021 17:00 MS Tottenham 4-0 Burnley
28/02/2021 19:30 MS Chelsea 0-0 Manchester United
28/02/2021 22:15 MS Sheffield Utd 0-2 Liverpool
İngiltere Championship İngiltere - Championship ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:00 MS Wycombe 0-2 Norwich
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:00 MS Türkgücü-Ataspor 1-1 FSV Zwickau
28/02/2021 16:00 MS KFC Uerdingen 05 1-2 MSV Duisburg
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:30 MS Roma W 2-0 Empoli W
28/02/2021 16:30 MS San Marino W 1-3 Juventus W
Avusturya Erste Liga Avusturya - Erste Liga ( Lig Maçı )
28/02/2021 12:30 MS Wacker Innsbruck 1-1 SV Kapfenberg
28/02/2021 13:30 MS Rapid Wien II 1-0 FC Liefering
Hırvatistan Cup Hırvatistan - Cup ( Kupa Maçı )
28/02/2021 15:00 USB Oriolik Oriovac 1-0 Rudar Labin
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:00 MS Stargard Szczeciński 1-1 Śląsk Wrocław II
28/02/2021 22:00 MS Górnik Polkowice 2-2 Chojniczanka Chojnice
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
28/02/2021 12:30 MS Farul Constanta 1-0 ACS Sirineasa
28/02/2021 14:45 MS Pandurii TG JIU 0-4 Petrolul Ploiesti
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:30 MS Keçiörengücü 1-1 Samsunspor
28/02/2021 16:00 MS Eskişehirspor 0-3 İstanbulspor
28/02/2021 16:00 MS Bursaspor 3-2 Akhisar Belediye
28/02/2021 19:00 MS Giresunspor 1-2 Altay
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 MS Goztepe 1-0 Kasimpasa
28/02/2021 19:00 MS Trabzonspor 0-1 Fenerbahce
Kosova Superliga Kosova - Superliga ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:00 MS Drita 3-1 Besa Pejë
28/02/2021 15:30 MS Llapi 1-0 Ballkani
Kosta Rika Liga De Ascenso Kosta Rika - Liga De Ascenso ( Lig Maçı )
28/02/2021 01:00 MS Municipal Liberya 2-1 AD Santa Rosa
28/02/2021 01:00 MS CS Uruguay 1-2 Barrio México
28/02/2021 04:00 MS Marineros de Puntarenas 0-0 AD Guanacasteca
28/02/2021 20:00 MS Municipal San Ramón 3-2 Cariari Pococi
28/02/2021 20:00 MS Turrialba Fc 0-3 Futbol Consultants Moravia
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:30 Ertelendi Chemnitzer FC - Lokomotive Leipzig
28/02/2021 15:30 Ertelendi Optik Rathenow - Union Fürstenwalde
28/02/2021 15:30 Ertelendi Energie Cottbus - SV Babelsberg 03
28/02/2021 15:30 Ertelendi Altglienicke - Germania Halberstadt
28/02/2021 15:30 Ertelendi Tennis Borussia - Auerbach
28/02/2021 15:30 Ertelendi Lichtenberg - Viktoria Berlin
28/02/2021 15:30 Ertelendi BSG Chemie Leipzig - ZFC Meuselwitz
28/02/2021 15:30 Ertelendi Carl Zeiss Jena - BAK '07
28/02/2021 15:30 Ertelendi Luckenwalde - Hertha BSC II
28/02/2021 15:30 Ertelendi Bischofswerdaer FV - BFC Dynamo
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 MS Stuttgart II 2-1 TuS RW Koblenz
28/02/2021 16:00 MS Freiburg II 3-1 FSV Mainz 05 II
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
28/02/2021 18:00 MS Portimonense 0-0 Maritimo
28/02/2021 20:30 MS Tondela 1-0 GIL Vicente
28/02/2021 23:00 2Y (90) Nacional 1-2 SC Braga
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:15 MS Estoril 3-2 Benfica B
28/02/2021 17:00 MS Mafra 1-0 Penafiel
28/02/2021 18:00 MS Casa Pia 2-0 Oliveirense
28/02/2021 20:00 MS Leixoes 2-1 Academico Viseu
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 MS Celta Vigo 1-1 Valladolid
28/02/2021 18:15 MS Cadiz 0-1 Real Betis
28/02/2021 20:30 MS Granada CF 2-1 Elche
28/02/2021 23:00 2Y (84) Villarreal 0-2 Atletico Madrid
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:00 MS Slovácko W 1-0 Viktoria Plzeň W
28/02/2021 16:30 MS Pardubice W 0-2 Dukla Praha W
Meksika Liga MX Femenil Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı )
28/02/2021 20:15 MS Guadalajara W 5-1 León W
28/02/2021 21:00 MS Puebla W 0-1 Querétaro W
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 MS Fuenlabrada 1-1 Girona
28/02/2021 18:00 MS Sporting Gijon 1-1 Espanyol
28/02/2021 20:15 MS Tenerife 3-1 Alcorcon
28/02/2021 23:00 2Y (90) Oviedo 1-0 Zaragoza
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
28/02/2021 18:00 MS Lausanne 2-0 FC Lugano
28/02/2021 18:00 MS FC Luzern 2-2 BSC Young Boys
28/02/2021 18:00 MS FC Sion 0-2 FC Vaduz
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:30 MS Sampdoria 0-2 Atalanta
28/02/2021 17:00 MS Crotone 0-2 Cagliari
28/02/2021 17:00 MS Udinese 1-0 Fiorentina
28/02/2021 17:00 MS Inter 3-0 Genoa
28/02/2021 20:00 MS Napoli 2-0 Benevento
28/02/2021 22:45 MS AS Roma 1-2 AC Milan
San Marino Campionato San Marino - Campionato ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 MS Domagnano 2-3 Cailungo
28/02/2021 17:00 MS San Giovanni 1-1 Tre Fiori
28/02/2021 17:00 MS Folgore 1-0 Tre Penne
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:30 Ertelendi Strasbourg II - Nancy II
Yunanistan Super League Yunanistan - Super League ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 MS Aris Thessalonikis 3-0 Atromitos
28/02/2021 18:15 MS Larisa 1-0 Panetolikos
28/02/2021 18:15 MS Lamia 0-0 PAS Giannina
28/02/2021 20:30 MS Panathinaikos 1-1 AEK Athens FC
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group A Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group A ( Lig Maçı )
28/02/2021 18:00 MS Bragança 0-0 Águia FC Vimioso
28/02/2021 18:00 MS Maria da Fonte 1-0 Cerveira
28/02/2021 18:00 MS Vianense 0-0 Mirandela
28/02/2021 18:00 MS SC Braga B 1-1 Pedras Salgadas
28/02/2021 18:00 MS Vidago 2-1 Merelinense
28/02/2021 18:00 MS Vilaverdense 2-2 Montalegre
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group B Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group B ( Lig Maçı )
28/02/2021 18:00 MS Fafe 3-1 Rio Ave II
28/02/2021 18:00 MS AR São Martinho 0-1 Brito
28/02/2021 18:00 İptal Edildi Camacha - Aves
28/02/2021 18:00 MS Berço 4-1 Mondinense
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group C Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group C ( Lig Maçı )
28/02/2021 18:00 MS Amarante 1-0 Vila Real
28/02/2021 18:00 MS Trofense 1-0 Salgueiros
28/02/2021 18:00 MS Pedras Rubras 1-3 Gondomar
28/02/2021 18:00 MS Leça 2-0 Coimbrões
28/02/2021 18:00 MS Paredes 0-3 Marítimo II
28/02/2021 19:00 İptal Edildi U. Madeira - Câmara de Lobos
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group D Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group D ( Lig Maçı )
28/02/2021 18:00 MS Castro Daire 0-3 São João Ver
28/02/2021 18:00 MS Sanjoanense 3-0 Lusitano FCV
28/02/2021 18:00 MS Beira-Mar 1-1 Espinho
28/02/2021 18:00 MS Vila Cortez 0-4 Lusitânia Lourosa
28/02/2021 18:00 MS Canelas 2010 1-2 Valadares Gaia
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group E Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group E ( Lig Maçı )
28/02/2021 18:00 MS Alcains 0-2 Sertanense
28/02/2021 18:00 İptal Edildi Carapinheirense - GRAP
28/02/2021 18:00 MS União de Leiria 1-0 Vitória de Sernache
28/02/2021 18:00 MS Oleiros 2-2 Mortágua
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group F Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group F ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:00 MS Sacavenense 4-0 Sintrense
28/02/2021 18:00 MS 1º Dezembro 2-1 Caldas
28/02/2021 18:00 MS Lourinhanense 1-2 Loures
28/02/2021 18:00 MS União Santarém 0-2 Torreense
28/02/2021 18:00 İptal Edildi União Almeirim - Fátima
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group G Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group G ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:45 MS Real 3-1 Praiense
28/02/2021 14:00 MS Oriental Lisboa 1-1 Fontinhas
28/02/2021 14:00 MS Fabril Barreiro 0-2 Sporting CP B
28/02/2021 15:00 MS Rabo Peixe 0-1 Olímpico do Montijo
28/02/2021 18:00 MS Estrela 1-0 Belenenses II
Portekiz Campeonato de Portugal Prio - Group H Portekiz - Campeonato de Portugal Prio - Group H ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:00 MS Louletano 1-1 Amora
28/02/2021 15:45 MS Moncarapachense 1-0 Olhanense
28/02/2021 18:00 MS Lagos 1-1 Moura
28/02/2021 18:00 MS Juventude Évora 1-0 Pinhalnovense
28/02/2021 18:00 İptal Edildi Aljustrelense - Armacenenses
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
28/02/2021 20:00 MS Gazelec FC Ajaccio 1-2 Sedan
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:00 Ertelendi Zbrojovka Brno II - Humpolec
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 Ertelendi Ried II - St. Anna
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
28/02/2021 12:30 Ertelendi Vorwärts Brigittenau - Fach-Donaufeld
28/02/2021 12:30 Ertelendi Slovan HAC - Post
28/02/2021 14:15 Ertelendi Favoritner AC - Elektra
28/02/2021 16:00 Ertelendi Avusturya XIII - Mannswörth
28/02/2021 16:00 Ertelendi Stadlau - Gerasdorf Stammersdorf
28/02/2021 16:00 Ertelendi Union Mauer - Schwechat
28/02/2021 21:30 Ertelendi First Vienna - Wienerberg
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:00 MS Drenovets 1-1 Partizan
28/02/2021 15:00 MS Peshtera Galata 0-0 Pavlikeni
28/02/2021 15:00 MS Lokomotiv Mezdra 0-2 Levski Lom
28/02/2021 15:00 MS Yantra Polski Trambesh 5-2 Akademik Svishtov
28/02/2021 15:00 MS Vihar Slavyanovo 3-1 Parva atomna
28/02/2021 15:00 MS Lokomotiv Dryanovo 0-0 OFK Levski
28/02/2021 15:00 MS Etar VT II 8-1 Tryavna
28/02/2021 15:00 MS Sevlievo 1-0 Spartak Pleven
Hollanda Derde Divisie - Sunday Hollanda - Derde Divisie - Sunday ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 Ertelendi HV & CV Quick - UNA
28/02/2021 16:00 Ertelendi Gemert - Hercules
28/02/2021 16:00 Ertelendi Westlandia - ADO '20
28/02/2021 16:00 Ertelendi DEM - GVV Unitas
28/02/2021 16:00 Ertelendi Dongen - Blauw Geel
28/02/2021 16:00 Ertelendi JOS Watergraafsmeer - EVV
28/02/2021 16:30 Ertelendi OFC Oostzaan - Hoogland
28/02/2021 16:30 Ertelendi Groene Ster - Hsc 21
28/02/2021 16:30 Ertelendi OSS '20 - Hollandia
Belçika Third Amateur Division - VFV B Belçika - Third Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Berlaar-Heikant - Sint-Lenaarts
28/02/2021 17:00 Ertelendi Berlaar-Heikant - Turnhout
28/02/2021 17:00 Ertelendi Eppegem - Wellen
Belçika Third Amateur Division - ACFF A Belçika - Third Amateur Division - ACFF A ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 Ertelendi Entité Manageoise - Stade Brainois
28/02/2021 17:00 Ertelendi Crossing Schaerbeek - Ostiches
28/02/2021 17:00 Ertelendi SG-Tertre-Hautrage - PAC Buzet
28/02/2021 17:00 Ertelendi Stockel - Braine
28/02/2021 17:00 Ertelendi Gosselies Sports - Albert Quévy-Mons
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 Ertelendi Stade Disonais - Richelle United
28/02/2021 17:00 Ertelendi Gouvy - Habay-la-Neuve
28/02/2021 17:00 Ertelendi Wanze / Bas-Oha - Huy
28/02/2021 17:00 Ertelendi Raeren-Eynatten - Oppagne-Wéris
28/02/2021 17:00 Ertelendi Mormont - Aywaille
28/02/2021 17:00 Ertelendi Jodoigne - Sprimont
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 Ertelendi Couvin-Mariembourg - Ganshoren
28/02/2021 17:00 Ertelendi Acren-Lessines - Excelsior Virton
28/02/2021 17:00 Ertelendi Waremme - Hamoir
28/02/2021 17:00 Ertelendi Solières Sport - Meux
28/02/2021 17:00 Ertelendi Verlaine - Rebecq
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Olympia Wijgmaal - Heur Tongeren
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Spouwen-Mopertingen - City Pirates Antwerpen
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Cappellen - Diegem Sport
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Berchem Sport - Hoogstraten
28/02/2021 17:00 Ertelendi Olympia Wijgmaal - Hades
28/02/2021 17:00 Ertelendi Spouwen-Mopertingen - Berchem Sport
28/02/2021 17:00 Ertelendi Cappellen - Hoogstraten
Belçika Provincial - Antwerpen Belçika - Provincial - Antwerpen ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Nijlen - Bevel
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Antonia - Rapid Leest
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Ranst - K. Kontich
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Berg en Dal - Retie
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Ternesse - Eendracht Zoersel
28/02/2021 17:00 - Bornem - Eendracht Zoersel
Belçika Provincial - Brabant VFV Belçika - Provincial - Brabant VFV ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Hoegaarden-Outgaarden - Tervuren-Duisburg
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Wambeek - Grimbergen
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Sporting Kampenhout - Melsbroek
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Borght-Humbeek - Huldenberg
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Linden - Houtem-Oplinter
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Bertem-Leefdaal - Stade Bierbeek
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Veltem - Bodegem Kapelle United
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Liedekerke - Aarschot
28/02/2021 17:00 Ertelendi Bertem-Leefdaal - Houtem-Oplinter
28/02/2021 17:00 Ertelendi Wambeek - Huldenberg
28/02/2021 17:00 Ertelendi Liedekerke - Tervuren-Duisburg
28/02/2021 17:00 Ertelendi Melsbroek - Stade Bierbeek
28/02/2021 17:00 Ertelendi Linden - Grimbergen
28/02/2021 17:00 Ertelendi Veltem - Aarschot
28/02/2021 17:00 Ertelendi Borght-Humbeek - Bodegem Kapelle United
28/02/2021 17:00 Ertelendi Sporting Kampenhout - Hoegaarden-Outgaarden
Belçika Provincial - Hainaut Belçika - Provincial - Hainaut ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 Ertelendi Hornu - Péruwelz
28/02/2021 17:00 Ertelendi Antoing - Ransart
28/02/2021 17:00 Ertelendi Belœil - Molenbaix
28/02/2021 17:00 Ertelendi Snef-Tyber - Houdeng
28/02/2021 17:00 Ertelendi Morlanwelz - Gilly
28/02/2021 17:00 Ertelendi Le Roeulx - Excelsior Biévène
28/02/2021 17:00 Ertelendi Montignies - Solre-sur-Sambre
28/02/2021 17:00 Ertelendi Soignies Sports - RAS Monceau
Belçika Provincial - Liege Belçika - Provincial - Liege ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 Ertelendi Etoile de Faimes - Aubel
28/02/2021 17:00 Ertelendi Elsautoise - La Calamine
28/02/2021 17:00 Ertelendi Beaufays - UCE Liège
28/02/2021 17:00 Ertelendi Sprimont II - Pontisse Cité
28/02/2021 17:00 Ertelendi FC Du Geer - Jehaytois
28/02/2021 17:00 Ertelendi Ster-Francorchamps - Weywertz
28/02/2021 17:00 Ertelendi JS Fizoise - Rechain
28/02/2021 17:00 Ertelendi Malmundaria - Mélen-Micheroux
Belçika Provincial - Limburg Belçika - Provincial - Limburg ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Herderen-Millen - Schoonbeek-Beverst
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Torpedo Hasselt - Herk
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Eendracht Maasmechelen - Groen Star Beek
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Bilzerse Waltwilder - Zepperen-Brustem
Belçika Provincial - Luxembourg Belçika - Provincial - Luxembourg ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 Ertelendi Vaux-Noville - Florenville
28/02/2021 17:00 Ertelendi Ethe Belmont - RAC Saint-Mard
28/02/2021 18:00 Ertelendi Meix-Devant-Virton - La Roche
Belçika Provincial - Namur Belçika - Provincial - Namur ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 Ertelendi Andennais - Nismes
28/02/2021 17:00 Ertelendi Chevetogne - Fernelmont-Hemptinne
28/02/2021 17:00 Ertelendi ES de la Molignée - Grand-Leez
28/02/2021 17:00 Ertelendi US Dinantaise - Flavion-Morialmé
28/02/2021 17:00 Ertelendi Beauraing - Malonne
28/02/2021 17:00 Ertelendi Loyers - Spy
28/02/2021 17:00 Ertelendi Meux II - Condruzien
28/02/2021 17:00 Ertelendi Wallonne Ciney - Biesme
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Wielsbeke - Sassport Boezinge
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Lauwe - Racing Waregem
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Blankenberge - Oostduinkerke
28/02/2021 17:00 Ertelendi Oostnieuwkerke - Oostduinkerke
28/02/2021 17:00 Ertelendi Wielsbeke - Dadizele
28/02/2021 17:00 Ertelendi Blankenberge - Racing Waregem
28/02/2021 17:00 Ertelendi Sassport Boezinge - Excelsior Zedelgem
28/02/2021 17:00 Ertelendi Lauwe - RC Lauwe
Belçika Provincial - Brabant ACFF Belçika - Provincial - Brabant ACFF ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Sportive Brainoise - Stockel
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Nivellois - Genappe
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Etterbeek - Ixelles
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Saint-Josse - BX Brussels
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Stade Everois - Football Club Schaerbeek
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Léopold - Kosova Schaerbeek
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Union Lasne-Ohain - NSeth Berchem
28/02/2021 17:00 İptal Edildi Sporting Bruxelles - Grez-Doiceau
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
28/02/2021 12:00 MS Chertanovo U20 2-1 Rotor Volgograd U20
Honduras Liga Nacional de Fútbol Honduras - Liga Nacional de Fútbol ( Lig Maçı )
28/02/2021 00:00 MS CD Marathon 1-2 Real Espana
28/02/2021 02:00 MS Lobos Upnfm 2-0 Real de Minas
28/02/2021 02:15 MS Vida 2-2 CD Real Sociedad
İspanya Segunda B - Group 3 İspanya - Segunda B - Group 3 ( Lig Maçı )
28/02/2021 20:00 MS Lleida Esportiu 0-1 Barcelona B
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:00 MS Rayo Vallecano W 3-1 Deportivo de La Coruña W
28/02/2021 14:00 MS Edf Logrono W 2-2 Santa Teresa
28/02/2021 14:00 MS Real Sociedad W 3-1 Real Madrid W
Bermuda Premier League Bermuda - Premier League ( Lig Maçı )
28/02/2021 03:00 - Dandy Town Hornets - Southampton Rangers
28/02/2021 22:00 - X-Roads Warriors - SBRC
28/02/2021 22:00 - North Village Rams - Robin Hood
28/02/2021 22:00 - Pembroke Hamilton Club - Devonshire Cougars
28/02/2021 22:00 - St. George's Colts - Devonshire Colts
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 8 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 8 ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 Ertelendi Aias Salamina - Pythagoras Karlovasi
28/02/2021 16:00 Ertelendi Asteras Varis - Thyella Diastavroseos
28/02/2021 16:00 Ertelendi Karavas - Aetos Loutron
28/02/2021 16:00 Ertelendi Keratsini - Panelefsiniakos
28/02/2021 16:00 Ertelendi Aiolikos - Pyliou
28/02/2021 16:00 Ertelendi Mikrasiatiki - Akratitos
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 6 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 6 ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 Ertelendi Santorini 2020 - Ethnikos Piraeus
28/02/2021 16:00 Ertelendi Ilioupoli - Marko
28/02/2021 16:00 Ertelendi Moschato - Aittitos Spaton
28/02/2021 16:00 Ertelendi Fostiras - Charavgiakos
28/02/2021 16:00 Ertelendi Ano Meras - Proodeftiki
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 1 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 1 ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 Ertelendi Apollon Paralimniou - Iraklis Ampelokipon
28/02/2021 16:00 Ertelendi Orfeas Xanthi - Ampelokipon Drama
28/02/2021 16:00 Ertelendi Ethnikos Sochos - Anagennisi Thalassias
28/02/2021 16:00 Ertelendi Elpida Sapes - Aetos Orfani
28/02/2021 16:00 Ertelendi Evosmou - Nestos Chrisoupolis
28/02/2021 16:00 Ertelendi M. Alexandros Orfaniou - Doxa Neo Sidirochori
28/02/2021 16:00 Ertelendi Didymoteicho - Antheias-Aristinou
28/02/2021 16:00 Ertelendi Pandramaikos - Aris Avato
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 2 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 2 ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 Ertelendi PAO Koufalion - M. Alexandros Trikala
28/02/2021 16:00 Ertelendi Ethnikos Giannitsa - Makedonikos Neapolis
28/02/2021 16:00 Ertelendi Thyella Sarakinoi - Agrotikos Asteras
28/02/2021 16:00 Ertelendi Aetos Varvaras - Anagennisi Plagia
28/02/2021 16:00 Ertelendi Poseidon Nea Michaniona - Niki Agkathia
28/02/2021 16:00 Ertelendi Nea Kallikrateia - Edessaikos
28/02/2021 16:00 Ertelendi Thermaikos Thermis - PAOK Alexandreia
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 5 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 5 ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 Ertelendi Thyella Katsikas - Acheron Kanalaki
28/02/2021 16:00 Ertelendi Missolonghi - Preveza
28/02/2021 16:00 Ertelendi Amvrakikos Loutrou - Asteras Kalirachis
28/02/2021 16:00 Ertelendi Lefkimmi - Agios Matthaios
28/02/2021 16:00 Ertelendi Thyella Monastirakiou - Panagriniakos
28/02/2021 16:00 Ertelendi Tilikratis - Anagennisi Artas
28/02/2021 16:00 Ertelendi M. Alexandros Kastorias - AOK Kerkyra
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 3 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 3 ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 Ertelendi Atromitos Palamas - Ermis Amyntaio
28/02/2021 16:00 Ertelendi Oikonomos - Makedonikos Foufas
28/02/2021 16:00 Ertelendi Karitsa - Meteora
28/02/2021 16:00 Ertelendi Sellana - Aetos Makrychoriou
28/02/2021 16:00 Ertelendi Iraklis Larissa - Kozani
28/02/2021 16:00 Ertelendi Ethnikos Neou Keramidiou - Anagennisi Karditsas
28/02/2021 16:00 Ertelendi Fikis - Dias Diou
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 7 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 7 ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 Ertelendi Nafplio 2017 - Atromitos Chiliomodi
28/02/2021 16:00 Ertelendi PAO Rouf - Ermionida
28/02/2021 16:00 Ertelendi Panarkadikos - Agios Ierotheos
28/02/2021 16:00 Ertelendi Pangytheatikos - Aris Skalas
28/02/2021 16:00 Ertelendi Ermis Meligous - Molaikos
28/02/2021 16:00 Ertelendi Koronida Koiladas - Foinikas N. Epidavrou
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 4 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 4 ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 Ertelendi Fokikos - Almyros
28/02/2021 16:00 Ertelendi Amvrysseas - Thiseas Agria
28/02/2021 16:00 Ertelendi Opountios - Iraklis Psachna
28/02/2021 16:00 Ertelendi Diagoras Stefanovik - Ipato
28/02/2021 16:00 Ertelendi Nea Artaki - Atalanti
İspanya Segunda B - Group 2 İspanya - Segunda B - Group 2 ( Lig Maçı )
28/02/2021 19:00 MS Leioa 2-2 Deportivo Alavés II
28/02/2021 19:00 MS Real Sociedad II 3-0 Arenas Getxo
28/02/2021 19:30 MS Laredo 0-1 Portekizete
İspanya Segunda B - Group 4 İspanya - Segunda B - Group 4 ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:00 MS Las Palmas II 0-0 Cádiz II
28/02/2021 19:00 - Recreativo Huelva - San Fernando CD
İspanya Segunda B - Group 5 İspanya - Segunda B - Group 5 ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:00 MS Rayo Majadahonda 0-0 Las Rozas
28/02/2021 14:00 MS SS Reyes 1-1 Atlético Baleares
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:30 MS Inter Club d'Escaldes 2-0 Carroi
28/02/2021 13:30 MS UE Engordany 5-0 Penya Encarnada
28/02/2021 18:30 MS FC Santa Coloma 1-0 UE Santa Coloma
28/02/2021 18:30 MS Atlètic Club d'Escaldes 1-1 UE Sant Julia
Burkina Faso 1ere Division Burkina Faso - 1ere Division ( Lig Maçı )
28/02/2021 18:30 - Majestic - Police
28/02/2021 18:30 - KOZAF - ASEC-K
28/02/2021 18:30 - Vitesse - ASFB
28/02/2021 19:00 MS Police 2-2 Royal
28/02/2021 19:00 MS ASFA-Yennenga 1-3 Salitas
28/02/2021 20:45 - Ouagadougou - Etoile Filante
28/02/2021 21:15 - Etoile Filante - Vitesse
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:30 - Engordany II - La Massana
28/02/2021 18:30 - Ordino - UE Santa Coloma II
28/02/2021 19:00 - Encamp - Atlètic Amèrica
Türkiye TFF 2. Lig Türkiye - TFF 2. Lig ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:00 MS Sancaktepe Belediyespor 0-3 Hacettepe
28/02/2021 13:00 MS Ergene Velimeşespor 1-1 Gümüşhanespor
28/02/2021 13:00 MS Kocaelispor 1-1 Afjet Afyonspor
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
28/02/2021 03:00 İptal Edildi Avellino - Trapani
28/02/2021 14:30 MS Lecco 4-0 Juventus U23
28/02/2021 14:30 MS Carpi 0-0 Fermana
28/02/2021 17:00 MS Pergolettese 1-0 Livorno
28/02/2021 17:00 MS Renate 1-1 Piacenza
28/02/2021 17:00 MS Triestina 2-2 Arezzo
28/02/2021 17:00 MS AJ Fano 1-1 Ravenna
28/02/2021 17:00 MS Vibonese 1-1 Catania
28/02/2021 19:30 MS Grosseto 3-1 Pontedera
28/02/2021 19:30 MS Padova 0-0 Cesena
28/02/2021 19:30 MS Teramo 2-0 Paganese
Kongo Demokratik Cumhuriyeti Ligue 1 Kongo Demokratik Cumhuriyeti - Ligue 1 ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:30 - Lubumbashi Sport - Rangers
28/02/2021 17:30 MS Simba 3-1 Renaissance
28/02/2021 17:30 MS Maniema Union 4-1 Sanga Balende
28/02/2021 17:30 - Motema Pembe - Vita Club
28/02/2021 17:30 MS Saint Eloi Lupopo 0-0 TP Mazembe
Yunanistan Super League 2 Yunanistan - Super League 2 ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:45 MS Ergotelis 1-0 Apollon Larissa FC
28/02/2021 15:45 MS Levadiakos 2-1 Doxa Dramas
28/02/2021 15:45 MS Panachaiki FC 1-0 Xanthi FC
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
28/02/2021 05:00 - Quiché - Plataneros
28/02/2021 20:00 - Puerto San José - Nueva Concepción
28/02/2021 20:00 - Suchitepéquez - Deportivo Reu
28/02/2021 20:00 - Mictlán - Carchá
28/02/2021 21:00 - Sayaxché - Mixco
Suudi Arabistan Pro League Suudi Arabistan - Pro League ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 MS Al-Raed 4-0 Al-Ain
28/02/2021 16:05 Ertelendi Dhamk - Al Shabab
28/02/2021 18:15 MS Al-Qadisiyah FC 1-4 Al-Ittihad FC
28/02/2021 18:20 MS Al-Fateh 2-5 Al-Hilal Saudi FC
28/02/2021 20:30 MS Al-Nassr 2-2 Abha
Suriye Premier League Suriye - Premier League ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:00 MS Shorta 1-0 Horriya
Gine Ligue 1 Gine - Ligue 1 ( Lig Maçı )
28/02/2021 19:00 - Horoya - Hafia
İspanya Tercera Division - Group 1 İspanya - Tercera Division - Group 1 ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:00 MS Deportivo La Coruña II 1-2 Bergantiños
28/02/2021 14:00 MS Somozas 0-0 Silva
28/02/2021 14:00 MS Rápido Bouzas 2-0 Pontellas
28/02/2021 18:30 MS Fisterra 0-1 Villalbés
28/02/2021 18:30 MS Arenteiro 1-0 UD Ourense
28/02/2021 18:30 Ertelendi Ourense CF - Alondras
28/02/2021 18:45 MS Viveiro 0-3 Arzúa
28/02/2021 19:00 MS Agrupación Estudiantil 5-1 As Pontes
28/02/2021 19:00 MS Paiosaco 0-1 Polvorín
28/02/2021 19:00 MS Ribadumia 1-0 Barco
28/02/2021 19:00 MS Choco 1-2 Estradense
28/02/2021 19:00 MS Atios 0-0 Arosa
İspanya Tercera Division - Group 10 İspanya - Tercera Division - Group 10 ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:00 MS Coria CF 2-2 La Palma
İspanya Tercera Division - Group 11 İspanya - Tercera Division - Group 11 ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:30 MS Llosetense 1-1 Santa Catalina Atlético
28/02/2021 14:00 MS Ibiza Islas Pitiusas 2-0 Génova
28/02/2021 14:30 MS Platges Calvià 1-1 Binissalem
28/02/2021 15:00 MS Alcúdia 0-0 Formentera
28/02/2021 19:00 MS Cardassar 1-3 Collerense
İspanya Tercera Division - Group 13 İspanya - Tercera Division - Group 13 ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:30 MS CAP Ciudad de Murcia 1-0 Lorca
28/02/2021 13:30 MS Huércal Overa 0-3 Mar Menor
28/02/2021 13:30 MS SFC Minerva 0-2 Águilas
28/02/2021 14:00 MS Deportiva Minera 0-0 Muleño
28/02/2021 14:00 MS El Palmar 0-2 UCAM Murcia II
28/02/2021 14:00 MS Real Murcia II 0-0 Los Garres
28/02/2021 19:00 MS Mazarrón FC 1-0 Racing Murcia
28/02/2021 19:00 MS Olímpico Totana 1-0 EDMF Churra
28/02/2021 19:30 MS Atlético Pulpileño 2-0 Plus Ultra
İspanya Tercera Division - Group 14 İspanya - Tercera Division - Group 14 ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:00 MS Plasencia 2-0 Lobón
28/02/2021 14:00 - Montijo - Aceuchal
28/02/2021 14:00 MS Fuente Cantos 1-2 Arroyo
28/02/2021 14:00 MS Cacereño 3-0 Azuaga
28/02/2021 14:30 MS Diocesano 5-2 Trujillo
28/02/2021 19:00 MS Moralo 2-0 Campanario
28/02/2021 19:00 MS Valdivia 1-0 Çinto
28/02/2021 19:00 MS CD Coria 4-1 Calamonte
28/02/2021 19:00 MS Llerenense 1-0 Olivenza
28/02/2021 19:00 MS RCP Valverdeño 0-2 Jerez
İspanya Tercera Division - Group 15 İspanya - Tercera Division - Group 15 ( Lig Maçı )
28/02/2021 18:30 MS Peña Azagresa 1-0 Ardoi
28/02/2021 18:30 MS Murchante 1-0 Fontellas
28/02/2021 19:00 MS Corellano 1-1 Valle Egüés
28/02/2021 19:00 MS River Ega 3-3 Subiza
28/02/2021 19:00 MS Peña Sport 2-0 Bidezarra
İspanya Tercera Division - Group 16 İspanya - Tercera Division - Group 16 ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:00 MS Vianés 1-3 Anguiano
28/02/2021 14:00 MS Varea 1-1 Arnedo
28/02/2021 14:00 MS Tedeón 3-1 Calasancio
28/02/2021 18:30 MS Alfaro 2-0 Berceo
28/02/2021 18:30 MS Pradejón 2-1 Yagüe
28/02/2021 18:30 MS Racing Rioja 5-0 River Ebro
28/02/2021 18:45 MS Alberite 0-1 Casalarreina
28/02/2021 19:00 MS La Calzada 2-0 Oyonesa
28/02/2021 19:00 MS Náxara 2-3 UD Logroñés II
İspanya Tercera Division - Group 17 İspanya - Tercera Division - Group 17 ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:30 MS Real Zaragoza II 0-1 Belchite 97
28/02/2021 14:00 MS Épila 0-0 Brea
28/02/2021 14:00 MS Valdefierro 0-1 Teruel
28/02/2021 18:00 MS Borja 0-0 Utebo
28/02/2021 18:00 MS Barbastro 1-0 Sabiñánigo
28/02/2021 18:30 MS Almudévar 0-0 Calamocha
28/02/2021 18:30 MS Villanueva CF 0-0 Robres
28/02/2021 18:30 MS Sariñena 1-1 Cuarte
28/02/2021 18:30 MS Fraga 1-0 Atlético Monzón
28/02/2021 18:30 MS CDJ Tamarite 0-0 Binéfar
28/02/2021 18:30 MS Illueca 0-2 Huesca II
28/02/2021 20:00 AWD Cariñena 3-0 San Juan Mozarrifar
İspanya Tercera Division - Group 18 İspanya - Tercera Division - Group 18 ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:30 MS Illescas 2-1 Pedroñeras
28/02/2021 14:00 MS Guadalajara 1-0 Conquense
28/02/2021 18:30 MS Manzanares 0-0 Albacete II
28/02/2021 18:30 MS La Solana 2-0 Almagro
28/02/2021 18:30 MS Torrijos 1-0 Azuqueca
28/02/2021 19:00 MS Calvo Sotelo 3-1 Quintanar del Rey
28/02/2021 19:00 MS Manchego 0-0 Almansa
28/02/2021 19:00 MS Marchamalo 2-1 Tarancón
28/02/2021 20:30 MS Huracán Balazote 0-0 Atlético Ibañés
İspanya Tercera Division - Group 2 İspanya - Tercera Division - Group 2 ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:00 MS San Martín 2-2 Llanes
28/02/2021 14:00 MS Lenense 1-3 Real Avilés
28/02/2021 14:00 MS Vallobín 1-3 Ceares
28/02/2021 14:00 MS Llanera 3-3 Avilés Stadium
28/02/2021 14:00 MS Gijón Industrial 3-0 Navarro
28/02/2021 18:45 Ertelendi Valdesoto - Siero
28/02/2021 19:30 MS Caudal 4-0 Mosconia
İspanya Tercera Division - Group 3 İspanya - Tercera Division - Group 3 ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:00 MS Racing Santander II 5-0 Rinconeda Polanco
28/02/2021 14:30 MS Sámano 3-0 Ribamontán al Mar
28/02/2021 19:00 MS Barquereño 4-0 Bezana
28/02/2021 19:00 MS Gimnástica Torrelavega 1-1 Tropezón
28/02/2021 19:00 - Selaya - Guarnizo
28/02/2021 19:00 MS Vimenor 2-0 Castro
İspanya Tercera Division - Group 4 İspanya - Tercera Division - Group 4 ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:00 MS Santutxu 3-0 Urgatzi
28/02/2021 14:00 MS Ariznabarra 0-3 Urduliz
28/02/2021 19:00 MS Sodupe 0-1 Santurtzi
28/02/2021 20:45 MS Real Sociedad III 1-1 Balmaseda
İspanya Tercera Division - Group 5 İspanya - Tercera Division - Group 5 ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:45 MS Grama 1-0 Peralada
28/02/2021 14:00 MS San Cristóbal 1-0 Igualada
28/02/2021 14:00 MS Europa Fc 2-2 Terrassa
28/02/2021 14:00 MS Pobla Mafumet 1-1 Manresa
28/02/2021 14:00 MS Girona II 2-1 Sant Andreu
28/02/2021 14:00 MS Granollers 0-0 Banyoles
28/02/2021 14:00 MS Figueres 1-2 Sants
İspanya Tercera Division - Group 6 İspanya - Tercera Division - Group 6 ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:30 MS RC Catarroja 0-3 Villarreal III
28/02/2021 18:00 MS Benigànim 1-0 Hércules II
28/02/2021 19:00 MS Alzira 0-2 Roda
28/02/2021 19:30 MS Vilamarxant 1-1 Saguntino
28/02/2021 20:00 MS Torrent 0-2 Acero
28/02/2021 20:30 MS Eldense 2-0 Novelda
İspanya Tercera Division - Group 7 İspanya - Tercera Division - Group 7 ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:30 Ertelendi Torrejón - Moratalaz
28/02/2021 13:30 MS Real Aranjuez 0-2 Villaverde-Boetticher
28/02/2021 13:30 MS Atlético Pinto 1-0 Móstoles CF
28/02/2021 13:30 MS AD Parla 0-1 Alcorcón II
28/02/2021 13:30 MS Trival Valderas 1-0 El Álamo
28/02/2021 14:00 MS Santa Ana 0-2 Complutense
28/02/2021 14:00 MS RSD Alcalá 2-0 Pozuelo Alarcón
28/02/2021 14:00 MS Móstoles 0-1 Leganés II
28/02/2021 14:15 MS Villanueva Pardillo 0-1 Alcobendas Sport
28/02/2021 15:00 - Unión Adarve - San Fernando Henares
28/02/2021 19:00 MS Flat Earth 1-1 Rayo Vallecano II
İspanya Tercera Division - Group 8 İspanya - Tercera Division - Group 8 ( Lig Maçı )
28/02/2021 18:00 MS Mirandés II 3-0 Cultural Cebrereña
28/02/2021 19:00 MS Becerril Campos 0-0 Peñaranda
28/02/2021 19:00 MS La Bañeza 0-0 Atlético Astorga
28/02/2021 19:00 MS Almazán 2-0 Arandina
28/02/2021 19:00 MS Real Ávila 2-0 Colegios Diocesanos
28/02/2021 19:00 MS Gimnástica Segoviana 4-1 Numancia II
28/02/2021 20:00 MS Bembibre 0-1 La Virgen del Camino
İspanya Tercera Division - Group 9 İspanya - Tercera Division - Group 9 ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:30 MS Real Jaén 1-0 Loja
28/02/2021 14:00 MS Polideportivo Almería 3-2 Huétor Vega
28/02/2021 14:15 MS Melilla CD 1-0 El Palo
28/02/2021 14:30 MS Mancha Real 2-2 Almería II
28/02/2021 19:00 MS Atlético Porcuna 2-1 Ciudad de Torredonjimeno
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 9 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 9 ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 Ertelendi Panegialios - Pallixouriakos
28/02/2021 16:00 Ertelendi Ethnikos Skoulikadou - Aias Gastounis
28/02/2021 16:00 Ertelendi Pamisos Messini - Thyella Patras
28/02/2021 16:00 Ertelendi Tsilivi - Zakynthos
28/02/2021 16:00 Ertelendi Achaiki - Nafpaktiakos
28/02/2021 16:00 Ertelendi PAO Vardas - Diavolitsi
Yunanistan Gamma Ethniki - Group 10 Yunanistan - Gamma Ethniki - Group 10 ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 Ertelendi Giouchtas - Damastas
28/02/2021 16:00 Ertelendi Rethymniakos - Poros
28/02/2021 16:00 Ertelendi Irodotos - AE Neapolis
28/02/2021 16:00 Ertelendi Atsalenios - AEEK INKA
28/02/2021 16:00 Ertelendi Aris Rethymnou - Almyros Gaziou
28/02/2021 16:00 Ertelendi Anagennisi Ierapetra - Agios Nikolaos
28/02/2021 16:00 Ertelendi Aris Soudas - Palaiochora
28/02/2021 16:00 Ertelendi Platanias - Asteras Rethymnou
Gana Premier League Gana - Premier League ( Lig Maçı )
28/02/2021 18:00 MS Asante Kotoko 0-0 Hearts of Oak
İngiltere Women's Championship İngiltere - Women's Championship ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:00 MS London City Lionesses 0-1 Durham W
28/02/2021 17:00 MS Liverpool W 3-0 London Bees W
28/02/2021 17:00 MS Coventry United W 0-2 Charlton Athletic W
28/02/2021 17:00 MS Leicester City WFC 1-0 Crystal Palace W
Portekiz Liga Revelação U23 Portekiz - Liga Revelação U23 ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:00 MS Académica U23 4-0 Cova da Piedade U23
Kuveyt Premier League Kuveyt - Premier League ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:55 MS Al Qadsia 3-2 Al Sahel
28/02/2021 16:55 Ertelendi Al Fahaheel - Al Shabab
28/02/2021 16:55 Ertelendi Khaitan - Al Salmiyah
28/02/2021 19:25 MS Al Salmiyah 1-0 Al Fahaheel
28/02/2021 19:45 Ertelendi Al Sahel - Al Arabi
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:00 MS Vera 1-1 Santa Úrsula
28/02/2021 15:00 MS Atlético Victoria 1-1 Tenisca
28/02/2021 15:00 MS Atlético Tacoronte 1-1 Atlético Paso
28/02/2021 15:00 MS Buzanada 0-1 Mensajero
Kenya Premier League Kenya - Premier League ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:00 MS KCB 0-3 Kariobangi Sharks
28/02/2021 15:00 MS Homeboyz 1-2 AFC Leopards
28/02/2021 15:00 MS Ulinzi Stars 0-2 Bandari
28/02/2021 15:00 - Zoo Kericho - Wazito FC
28/02/2021 15:00 MS Posta Rangers FC 1-2 Sofapaka
Yeni Zelanda Football Championship Yeni Zelanda - Football Championship ( Lig Maçı )
28/02/2021 06:00 Ertelendi Hawkes BAY United - Eastern Suburbs
Yunanistan Football League Yunanistan - Football League ( Lig Maçı )
28/02/2021 03:00 Ertelendi Kallithea - Niki Volos
28/02/2021 03:00 Ertelendi Ialysos - Asteras Vlachioti
28/02/2021 03:00 Ertelendi Rodos - Santorini 2020
28/02/2021 03:00 Ertelendi Egaleo - Kalamata
28/02/2021 03:00 Ertelendi Aspropyrgos Enosis - Episkopi
28/02/2021 03:00 Ertelendi Panserraikos - Apollon Pontou
28/02/2021 03:00 Ertelendi Kavala - Olympiakos Volos
28/02/2021 03:00 Ertelendi Veria - Pierikos
28/02/2021 03:00 Ertelendi Thesprotos - Almopos
28/02/2021 03:00 Ertelendi Triglia - Pontion Karagiannion
Tunus Ligue Professionnelle 1 Tunus - Ligue Professionnelle 1 ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 MS Etoile DU Sahel 0-1 CS Sfaxien
28/02/2021 16:00 Ertelendi Etoile DU Sahel - CA Bizertin
28/02/2021 16:00 MS US Tataouine 1-1 Rejiche
28/02/2021 16:00 MS Olympique Béja 1-1 Stade Tunisien
28/02/2021 18:00 Ertelendi US Monastirienne - CS Sfaxien
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:30 MS Partizani Tirana II 1-3 Burreli
Arnavutluk 2nd Division - Group B Arnavutluk - 2nd Division - Group B ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:30 - Naftëtari Kuçovë - Butrinti Sarandë
28/02/2021 15:30 - Devolli - Përmeti
28/02/2021 15:30 - Skrapari - Labëria
28/02/2021 15:30 - Maliqi - Memaliaj
28/02/2021 15:30 - Tepelena - Këlcyra
28/02/2021 15:30 - Gramozi Ersekë - Albpetrol Patos
Hong Kong Premier League Hong Kong - Premier League ( Lig Maçı )
28/02/2021 10:00 MS Pegasus 2-0 Rangers
28/02/2021 14:00 MS Resources Capital 1-5 Warriors
Hindistan Indian Super League Hindistan - Indian Super League ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:30 MS Goa 0-0 Hyderabad
28/02/2021 17:00 MS Mumbai City 2-0 ATK Mohun Bagan
Nijerya NPFL Nijerya - NPFL ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 MS Akwa Starlets 3-2 Kano Pillars
28/02/2021 18:00 MS Akwa United 3-0 Rivers United
28/02/2021 18:00 MS Jigawa Golden Stars 0-0 Enyimba
28/02/2021 18:00 MS Ifeanyi Uba 0-0 Plateau United
28/02/2021 18:00 - MFM - Nasarawa United
28/02/2021 18:00 MS Lobi Stars 2-1 Katsina United
28/02/2021 18:00 MS Sunshine Stars 0-0 Adamawa United
28/02/2021 18:00 MS Enugu Rangers 2-0 Heartland
28/02/2021 18:00 - Abia Warriors - Wikki Tourist
28/02/2021 18:00 MS Kwara United 2-0 Warri Wolves
Senegal Ligue 1 Senegal - Ligue 1 ( Lig Maçı )
28/02/2021 19:00 MS DSC 0-1 CNEPS Excellence
28/02/2021 19:00 MS Gorée 1-2 Douanes
28/02/2021 19:00 MS ASEC Ndiambour 0-3 Teungueth
28/02/2021 19:00 MS Stade de Mbour 1-2 Diambars
28/02/2021 19:00 MS Génération Foot 2-0 Jaraaf
Etiyopya Premier League Etiyopya - Premier League ( Lig Maçı )
28/02/2021 10:00 MS Dire Dawa Kenema 2-2 Sebeta Kenema
28/02/2021 15:00 MS Fasil Ketema 1-0 Kedus Giorgis
Irak Iraqi League Irak - Iraqi League ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:30 MS Naft 0-0 Al Zawra'a
28/02/2021 14:00 MS Al-Qasim 0-0 Al Karkh
28/02/2021 14:00 MS Al Diwaniya 1-1 Naft Maysan
28/02/2021 15:30 MS Al Talaba 1-2 Alsinaat Al Kahrabaiya
28/02/2021 17:30 MS Naft Al-Wasat 0-1 Al Najaf
Fas Botola Pro Fas - Botola Pro ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 MS Olympique Safi 0-1 FUS Rabat
28/02/2021 19:15 MS Ittihad Tanger 1-2 Mouloudia Oujda
28/02/2021 21:30 MS Difaa EL Jadida 0-0 Raja Casablanca
Fas Botola 2 Fas - Botola 2 ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 MS Chabab Atl. Khenifra 1-3 Olympique Dcheïra
28/02/2021 17:00 MS Widad Témara 0-0 Kawkab Marrakech
28/02/2021 17:00 MS AS Salé 0-3 Wydad Fès
28/02/2021 17:00 MS Raja Beni Mellal 1-1 Tihad Casablanca
Avustralya A-League Avustralya - A-League ( Lig Maçı )
28/02/2021 08:05 MS Sydney 0-1 Macarthur
28/02/2021 10:00 Ertelendi Melbourne City - Wellington Phoenix
28/02/2021 10:10 MS Newcastle Jets 0-2 Wellington Phoenix
Guadeloupe Division d'Honneur Guadeloupe - Division d'Honneur ( Lig Maçı )
28/02/2021 22:30 - USBM - Red Star
28/02/2021 22:30 - Vieux-Habitants - Jeunesse Evolution
28/02/2021 22:30 - CERFA - USR Sainte-Rose
Ruanda National Soccer League Ruanda - National Soccer League ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:00 Ertelendi Gorilla - Gasogi United
28/02/2021 16:00 Ertelendi Bugesera - AS Kigali
28/02/2021 16:00 Ertelendi Etincelles - Marines
28/02/2021 16:00 Ertelendi Muhanga - APR
28/02/2021 16:00 Ertelendi Musanze - Mukura
28/02/2021 16:30 Ertelendi Rayon Sports - Sunrise
28/02/2021 19:00 Ertelendi Police - Kiyovu Sports
Avustralya W-League Avustralya - W-League ( Lig Maçı )
28/02/2021 08:05 - Melbourne Victory W - Canberra United W
Güney Afrika Cup Güney Afrika - Cup ( Kupa Maçı )
28/02/2021 16:00 PEN Pretoria Callies 0-0
PS : 5-4
JDR Stars
28/02/2021 16:00 MS Ts Sporting 1-2 Richards Bay
28/02/2021 19:00 USB Chippa United 2-1 Cape Town City
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
28/02/2021 16:00 MS CR Belouizdad 1-5 Mamelodi Sundowns
28/02/2021 19:00 MS Wydad AC 4-0 Kaizer Chiefs
Angola Girabola Angola - Girabola ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 MS Cuando Kübango 0-2 Petro de Luanda
28/02/2021 17:00 MS Desportivo Huíla 0-1 Progresso
28/02/2021 17:00 MS Onze Bravos 2-1 Wiliete
28/02/2021 17:00 MS Ferroviário do Huambo 1-0 Académica do Lobito
28/02/2021 17:30 MS Sagrada Esperança 1-1 Recreativo da Caála
28/02/2021 19:00 - 1º de Agosto - Sporting de Cabinda
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:30 MS Aswan Sc 0-2 National Bank of Mısır
28/02/2021 20:30 MS Al Ahly 2-1 El Geish
Hindistan I-League Hindistan - I-League ( Lig Maçı )
28/02/2021 11:30 MS Mohammedan 2-0 Real Kashmir
28/02/2021 13:35 MS Sudeva 2-3 TRAU
28/02/2021 16:30 MS Chennai City 0-3 Aizawl
Vietnam V.League 1 Vietnam - V.League 1 ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:00 Ertelendi Binh Duong - Sai Gon
28/02/2021 14:00 Ertelendi Hồng Lĩnh Hà Tĩnh - Hai Phong
28/02/2021 15:15 Ertelendi Viettel - Hoang Anh Gia Lai
Brezilya Copa do Nordeste Brezilya - Copa do Nordeste ( Kupa Maçı )
28/02/2021 00:15 MS Altos 2-1 Confiança
Brezilya Gaúcho - 1 Brezilya - Gaúcho - 1 ( Lig Maçı )
28/02/2021 00:00 Ertelendi Caxias - Gremio
28/02/2021 02:00 MS Novo Hamburgo 1-1 Pelotas
28/02/2021 02:00 MS Esportivo 1-0 Sao Jose
28/02/2021 04:00 MS Brasil DE Pelotas 0-1 Aimoré
İzlanda League Cup İzlanda - League Cup ( Kupa Maçı )
28/02/2021 16:00 MS Valur Reykjavik 3-0 Vikingur Olafsiik
28/02/2021 19:00 MS Leiknir R. 3-4 Fjolnir
28/02/2021 21:00 MS Keflavik 2-0 Selfoss
Brezilya Alagoano Brezilya - Alagoano ( Kupa Maçı )
28/02/2021 22:00 MS Aliança AL 1-0 CSE
Brezilya Paulista - A1 Brezilya - Paulista - A1 ( Lig Maçı )
28/02/2021 01:00 MS Novorizontino 1-1 Ponte Preta
Brezilya Sergipano Brezilya - Sergipano ( Lig Maçı )
28/02/2021 21:15 MS Boca Júnior 3-0 Frei Paulistano
Brezilya Baiano - 1 Brezilya - Baiano - 1 ( Lig Maçı )
28/02/2021 22:00 MS Fluminense De Feira 1-0 Vitoria Da Conquista
28/02/2021 22:00 Ertelendi Jacuipense - Juazeirense
Brezilya Mineiro - 1 Brezilya - Mineiro - 1 ( Lig Maçı )
28/02/2021 01:00 MS Caldense 1-1 Tombense
28/02/2021 01:00 MS America Mineiro 1-0 BOA
28/02/2021 21:30 MS Pouso Alegre 0-0 Coimbra
28/02/2021 22:00 - CAP - Athletic Club
Brezilya Paulista - A2 Brezilya - Paulista - A2 ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 MS Sertãozinho 0-1 XV de Piracicaba
28/02/2021 21:00 - Rio Claro - São Bernardo
Brezilya Capixaba Brezilya - Capixaba ( Lig Maçı )
28/02/2021 21:00 MS Rio Branco-VN 2-0 Serra Talhada
28/02/2021 21:00 MS Desportiva ES 4-1 Vilavelhense
Brezilya Paraense Brezilya - Paraense ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:30 - Carajás - Bragantino PA
28/02/2021 16:30 MS Paysandu 1-1 Castanhal
28/02/2021 22:00 MS Águia de Marabá 3-2 Tuna Luso
28/02/2021 22:00 MS Independente PA 1-0 Tapajós
Brezilya Amazonense Brezilya - Amazonense ( Lig Maçı )
28/02/2021 02:00 - Manaus FC - JC
28/02/2021 02:00 - Fast Clube-Am - Cliper
28/02/2021 02:00 - Nacional AM - São Raimundo AM
28/02/2021 02:00 Ertelendi Peñarol - İranduba
28/02/2021 02:00 - Princesa Solimões - Amazonas
Brezilya Brasiliense Brezilya - Brasiliense ( Lig Maçı )
28/02/2021 21:30 - Brasiliense - Samambaia
28/02/2021 21:30 - Sobradinho EC - Luziânia
Brezilya Catarinense - 1 Brezilya - Catarinense - 1 ( Lig Maçı )
28/02/2021 22:00 MS Hercílio Luz 2-3 Próspera Criciuma
Brezilya Matogrossense Brezilya - Matogrossense ( Lig Maçı )
28/02/2021 00:00 MS União Rondonópolis 0-0 Luverdense
28/02/2021 02:00 MS Grêmio Sorriso 3-0 Sinop Fc
28/02/2021 16:00 MS Cuiaba 6-1 Poconé
28/02/2021 22:30 - Nova Mutum EC - Ação
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
28/02/2021 07:00 MS Rockdale City Suns 4-0 Wollongong Wolves
Kolombiya Primera A Kolombiya - Primera A ( Lig Maçı )
28/02/2021 01:30 MS La Equidad 2-1 Chico
28/02/2021 04:00 MS Patriotas 1-0 Junior
28/02/2021 22:00 MS Envigado 1-1 Independiente Medellin
Kolombiya Primera B Kolombiya - Primera B ( Lig Maçı )
28/02/2021 22:00 MS Tigres FC 1-1 Popayan
Avustralya Victoria NPL Avustralya - Victoria NPL ( Lig Maçı )
28/02/2021 09:00 MS St. Albans Saints 0-2 Green Gully
28/02/2021 10:00 MS Heidelberg United 0-1 South Melbourne
Brezilya Piauiense Brezilya - Piauiense ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:00 MS River AC 0-2 Flamengo PI
28/02/2021 22:00 - Parnahyba - Fluminense PI
Panama Liga Panameña de Fútbol Panama - Liga Panameña de Fútbol ( Lig Maçı )
28/02/2021 03:00 MS Tauro FC 1-1 CD Arabe Unido
Bangladeş Premier League Bangladeş - Premier League ( Lig Maçı )
28/02/2021 12:00 MS Baridhara 2-1 Sheikh Russel
28/02/2021 13:00 MS Abahani 1-4 Bashundhara Kings
Japonya J. League Div.1 Japonya - J. League Div.1 ( Lig Maçı )
28/02/2021 07:00 MS Avispa Fukuoka 1-2 Nagoya Grampus
Japonya J. League Div.2 Japonya - J. League Div.2 ( Lig Maçı )
28/02/2021 07:00 MS Sagamihara 0-2 Kyoto Sanga
28/02/2021 08:00 MS Mito Hollyhock 1-2 Omiya Ardija
28/02/2021 08:00 MS Tochigi SC 0-2 Fagiano Okayama
28/02/2021 08:00 MS Thespakusatsu Gunma 2-1 Blaublitz Akita
28/02/2021 08:00 MS JEF United Chiba 1-1 Ventforet Kofu
28/02/2021 08:00 MS Machida Zelvia 1-1 Montedio Yamagata
28/02/2021 09:00 MS Tokyo Verdy 3-0 Ehime FC
28/02/2021 09:00 MS FC Ryukyu 1-0 Jubilo Iwata
28/02/2021 09:30 MS Renofa Yamaguchi 0-0 Matsumoto Yamaga
Kuveyt Division 1 Kuveyt - Division 1 ( Lig Maçı )
28/02/2021 18:15 Ertelendi Al Sulaibikhat - Al Jahra
28/02/2021 18:15 Ertelendi Burgan - Al Tadhamon
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
28/02/2021 12:00 MS Sampdoria U19 1-1 Roma U19
28/02/2021 14:30 MS Sassuolo U19 1-1 Genoa U19
Meksika Liga Premier Serie A Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı )
28/02/2021 00:00 MS Deportivo Dongu 2-1 Cuautla
28/02/2021 00:00 MS Aguacateros CDU 1-2 Cruz Azul Hidalgo
28/02/2021 01:00 MS Pioneros de Cancún 1-0 Cañoneros Marina
28/02/2021 04:00 MS CAFESSA Jalisco 3-0 Ciervos
İsveç Svenska Cupen - Women İsveç - Svenska Cupen - Women ( Kupa Maçı )
28/02/2021 16:30 MS Norrköping W 0-3 Linköping
Güney Kore K-League Challenge Güney Kore - K-League Challenge ( Lig Maçı )
28/02/2021 07:30 MS Bucheon FC 1995 1-2 Daejeon Citizen
28/02/2021 10:00 MS Busan I Park 0-3 Seoul E-Land FC
Almanya Oberliga - Schleswig-Holstein Almanya - Oberliga - Schleswig-Holstein ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 Ertelendi Eckernförder SV - Frisia 03 Risum-Lindholm
28/02/2021 16:00 Ertelendi Lübeck II - Union Neumünster
28/02/2021 16:00 Ertelendi Todesfelde - Eutiner SV
28/02/2021 16:00 Ertelendi SV Eichede - Preußen Reinfeld
Almanya Oberliga - Mittelrhein Almanya - Oberliga - Mittelrhein ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:30 Ertelendi Alfter - BCV Glesch / Paffendorf
28/02/2021 17:00 Ertelendi Hennef 05 - Düren Merzenich
28/02/2021 17:00 Ertelendi Hürth - Fortuna Köln II
28/02/2021 17:00 Ertelendi Viktoria Arnoldsweiler - Siegburger SV
28/02/2021 17:00 Ertelendi Freialdenhoven - SV Breinig
28/02/2021 17:30 Ertelendi Deutz - Eilendorf
28/02/2021 17:30 Ertelendi Pesch - Wesseling-Urfeld
28/02/2021 17:30 Ertelendi Frechen - Friesdorf
Almanya Oberliga - Westfalen Almanya - Oberliga - Westfalen ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 Ertelendi Victoria Clarholz - Westfalia Herne
28/02/2021 17:00 Ertelendi Preußen Münster II - Kaan-Marienborn
28/02/2021 17:00 Ertelendi SG Wattenscheid 09 - Westfalia Rhynern
28/02/2021 17:00 Ertelendi Eintracht Rheine - Vreden
28/02/2021 17:00 Ertelendi ASC Dortmund - Ennepetal
28/02/2021 17:00 Ertelendi Paderborn II - Sprockhovel
28/02/2021 17:00 Ertelendi Schermbeck - Holzwickeder SC
28/02/2021 17:00 Ertelendi Hammer SpVg - Meinerzhagen
28/02/2021 17:00 Ertelendi Sportfreunde Siegen - TuS Erndtebruck
28/02/2021 17:00 Ertelendi Finnentrop / Bamenohl - FC Gutersloh
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:00 Ertelendi Geestemünde - Bremer Sv
28/02/2021 16:00 Ertelendi Brinkumer SV - Borgfeld
28/02/2021 17:00 Ertelendi Union Bremen - Komet Arsten
28/02/2021 17:00 Ertelendi Vatan Sport - Schwachhausen
28/02/2021 17:30 Ertelendi SFL Bremerhaven - Hemelingen
Almanya Oberliga - Hessen Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:30 Ertelendi Eddersheim - Hadamar
28/02/2021 16:30 Ertelendi Ginsheim - Rot-Weiß Walldorf
28/02/2021 16:30 Ertelendi Hanau 93 - Neuhof
28/02/2021 16:30 Ertelendi Buchonia Flieden - Barockstadt Fulda-Lehn.
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 Ertelendi Kray - Kleve
28/02/2021 17:00 Ertelendi SW Essen - SC Velbert
28/02/2021 17:00 Ertelendi 1.FC Monchengladbach - FSV Duisburg
28/02/2021 17:00 Ertelendi SSVg Velbert - SF Niederwenigern
28/02/2021 17:00 Ertelendi Monheim - Union Nettetal
28/02/2021 17:00 Ertelendi Jahn Hiesfeld - Cronenberger SC
28/02/2021 17:00 Ertelendi Meerbusch - Teutonia St.Tönis
28/02/2021 17:00 Ertelendi TVD Velbert - Hilden
28/02/2021 17:15 Ertelendi Sterkrade-Nord - Schonnebeck
28/02/2021 17:30 Ertelendi FC Bocholt - SF Baumberg
28/02/2021 17:30 Ertelendi TuRU 1880 Düsseldorf - Germania Ratingen
Almanya Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar Almanya - Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:30 Ertelendi Mülheim-Kärlich - Eintracht Trier
28/02/2021 17:00 Ertelendi Hassia Bingen - Eisbachtal
28/02/2021 17:00 Ertelendi Karbach - Emmelshausen
28/02/2021 17:00 Ertelendi TuS Koblenz - Kaiserslautern II
28/02/2021 17:00 Ertelendi Salmrohr - FV Engers 07
28/02/2021 17:00 Ertelendi Alemannia Waldalgesheim - Gonsenheim
28/02/2021 17:00 Ertelendi Diefflen - Jägersburg
28/02/2021 17:00 Ertelendi Eppelborn - Speyer
28/02/2021 17:00 Ertelendi Arminia Ludwigshafen - Mechtersheim
28/02/2021 17:00 Ertelendi Pfeddersheim - Röchling Völklingen
28/02/2021 17:00 Ertelendi Hertha Wiesbach - Elversberg II
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 Ertelendi Lörrach-Brombach - FV Ravensburg
28/02/2021 17:00 Ertelendi Reutlingen - FC 08 Villingen
Almanya Oberliga - Nordost-Nord Almanya - Oberliga - Nordost-Nord ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 Ertelendi Greifswalder FC - Stern
28/02/2021 16:00 Ertelendi Tasmania Berlin - Blau-Weiß 90 Berlin
28/02/2021 16:00 Ertelendi Neustrelitz - BSC Süd 05
28/02/2021 16:00 Ertelendi RSV Eintracht - Staaken
28/02/2021 16:00 Ertelendi Torgelower SV Greif - Hansa Rostock II
28/02/2021 16:00 Ertelendi Strausberg - FC Lok Stendal
28/02/2021 16:00 Ertelendi Hertha Zehlendorf - Pampow
28/02/2021 16:00 Ertelendi Rostocker FC - Victoria Seelow
Almanya Oberliga - Nordost-Süd Almanya - Oberliga - Nordost-Süd ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 Ertelendi Union Sandersdorf - 1. FC Merseburg
28/02/2021 16:00 Ertelendi An der Fahner Höhe - Krieschow
28/02/2021 16:00 Ertelendi Plauen - Carl Zeiss Jena II
28/02/2021 16:00 Ertelendi Oberlausitz Neugersdorf - Wacker Nordhausen
28/02/2021 16:00 Ertelendi VfL Halle - Ludwigsfelde
28/02/2021 16:00 Ertelendi Einheit Rudolstadt - Martinroda
28/02/2021 16:00 Ertelendi Blau-Weiß Zorbau - FC Grimma
28/02/2021 16:00 Ertelendi International Leipzig - Rot-weiss Erfurt
 Mauritian League - Mauritian League ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:00 MS Savanne 0-1 Grande Riviere Sud Est
28/02/2021 15:00 MS Petite Rivière Noire 2-2 Pamplemousses
28/02/2021 15:00 MS La Cure Sylvester 1-2 ASPL 2000
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
28/02/2021 14:00 MS Chełmianka Chełm 3-0 Wisła Sandomierz
28/02/2021 15:00 MS Avia Świdnik 1-1 Cracovia Kraków II
28/02/2021 16:30 MS Jutrzenka Giebułtów 0-3 Łagów
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
28/02/2021 22:30 Ertelendi Sierre - Signal
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
28/02/2021 22:00 Ertelendi Spiez - Binningen
Güney Kore K-League Classic Güney Kore - K-League Classic ( Lig Maçı )
28/02/2021 08:00 MS Pohang Steelers 2-1 Incheon United
28/02/2021 10:30 MS Suwon Bluewings 1-0 Gwangju FC
Arjantin Primera Division Arjantin - Primera Division ( Lig Maçı )
28/02/2021 01:20 MS Independiente 1-0 Gimnasia L.P.
28/02/2021 03:30 MS San Lorenzo 0-4 Central Cordoba de Santiago
28/02/2021 23:10 2Y (77) Platense 0-1 River Plate
Paraguay Primera Division - Apertura Paraguay - Primera Division - Apertura ( Lig Maçı )
28/02/2021 01:30 MS SOL DE America 1-3 Club Guarani
Benin Championnat National Benin - Championnat National ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 - Soleil - Adjidja
28/02/2021 18:00 - Ayema - ASVO
28/02/2021 18:00 - Damissa - Dadjè
28/02/2021 18:00 - ASPAC - JAC
28/02/2021 18:00 - Eternel - AS Cotonou
28/02/2021 18:00 - Béké Bembèrèkè - Dynamique Djougou
28/02/2021 18:00 - Réal Sport - Tukunnin
Brezilya Tocantinense Brezilya - Tocantinense ( Lig Maçı )
28/02/2021 22:00 - Gurupi - Nova Conquista
28/02/2021 22:00 - Capital - Tocantinópolis
28/02/2021 22:00 - Tocantins Miracema - Palmas
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
28/02/2021 00:30 MS Macara 3-1 Independiente del Valle
28/02/2021 03:00 MS Aucas 2-3 Emelec
28/02/2021 21:00 MS 9 de Octubre 1-2 Mushuc Runa SC
28/02/2021 23:30 2Y (60) CD Olmedo 0-0 LDU de Quito
Brezilya Pernambucano - 1 Brezilya - Pernambucano - 1 ( Lig Maçı )
28/02/2021 22:00 MS Retrô 3-2 Sete de Setembro
Brezilya Potiguar Brezilya - Potiguar ( Lig Maçı )
28/02/2021 21:00 MS Globo 3-1 Palmeira
28/02/2021 21:30 MS ASSU 4-0 Potiguar Mossoró
28/02/2021 22:00 MS America-RN 2-1 Santa Cruz RN
 Première Division - Première Division ( Lig Maçı )
28/02/2021 19:00 - Stade Malien Bamako - LC Ba
28/02/2021 19:00 Ertelendi Soni - COB