Verl - Union Berlin Maç Tahmini ve Takım Karşılaştırması

05/02/2020 20:30 Tarihindeki Verl ile Union Berlin arasındaki maç tahmini önerisi: Kazanan : Union Berlin
Verl
Verl
X Union Berlin
Union Berlin
0% 50% 50%

Bu maç tahminleri takım istatistiklerinin karşılaştırılması, son oynanan maçlar, takım oyuncuları gibi çeşitli değerlendirmeler baz alınarak bigisayar hesaplamaları ile alogoritmik olarak çıkan sonuçlara göre yapılmaktadır. Sadece bilgi amaçlı verilmektedir, kesinlik ifade etmez. Maç tahmini yapanlar için bilgilendirme amacıyla verilmektedir. Burada verilen istatistikler ve takımların durumlarına göre otomatik oluşturulan maç tahmini bilgileri bu maçın oynanmasından önceki tarihe (05/02/2020 20:30) dayanmaktadır.
Verl Bu Ligde veya Turnuva Aldığı Sonuçlar
Sayılar # Evinde Deplasmanda Toplam
Maç 2 0 2
Kazanma 1 0 1
Beraberlik 1 0 1
Kaybetme 0 0 0
Union Berlin Bu Ligde veya Turnuva Aldığı Sonuçlar
Sayılar # Evinde Deplasmanda Toplam
Maç 0 2 2
Kazanma 0 2 2
Beraberlik 0 0 0
Kaybetme 0 0 0

Aralarındaki Geçmiş Maçlar

Aralarındaki Geçmiş Maçlar ve Maç Sonuçları

Tarih Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım İ.Y.
05/02/2020 20:30 Verl 0-1 Union Berlin 0-0
Verl ile Union Berlin arasındaki Geçmiş Maçlar


Verl Bu Ligde veya Turnuvadaki Son 5 Maç Form Durumu
Form Durumu 67%
Atak Yüzdesi 13%
Defans Yüzdesi 92%
Attığı Gol Sayısı 3
Attığı Gol Ortalaması 1.5
Yediği Gol Sayısı 2
Yediği Gol Ortalaması 1
Union Berlin Bu Ligde veya Turnuvadaki Son 5 Maç Form Durumu
Form Durumu 100%
Atak Yüzdesi 38%
Defans Yüzdesi 96%
Attığı Gol Sayısı 9
Attığı Gol Ortalaması 4.5
Yediği Gol Sayısı 1
Yediği Gol Ortalaması 0.5

Verl Karşılaştırma Union Berlin
40%
Form Durumu 60%
25%
Hücüm 75%
33%
Savunma 67%
22%
Yapay Zeka Olasılığı 78%
0%
Başabaş Durum 0%
0%
Gol Üstünkleri 0%

Verl Son 10 Maçı

26/07/2026 15:00 Verl 6-1 Bremer SV
18/07/2026 15:00 VfL Wolfsburg 3-0 Verl
15/07/2026 14:00 Paderborn II 0-1 Verl
16/05/2026 14:30 Verl 3-0 TSV 1860 München
09/05/2026 15:00 Rot-Weiß Essen 1-0 Verl
02/05/2026 15:00 Verl 4-0 Havelse
25/04/2026 15:00 VfL Osnabrück 2-1 Verl
18/04/2026 15:00 Verl 2-0 FC Viktoria Köln
12/04/2026 17:30 Erzgebirge Aue 1-1 Verl
08/04/2026 20:00 Verl 1-2 Hansa Rostock

Union Berlin Son 10 Maçı

18/07/2026 17:00 FC Aarau 2-1 Union Berlin
17/07/2026 20:00 FC Winterthur 1-1 Union Berlin
12/07/2026 17:00 FC Carl Zeiss Jena 2-0 Union Berlin
09/07/2026 19:45 Chemnitzer FC 1-1 Union Berlin
04/07/2026 16:30 Optik Rathenow 2-12 Union Berlin
16/05/2026 16:30 Union Berlin 4-0 FC Augsburg
10/05/2026 20:30 FSV Mainz 05 1-3 Union Berlin
02/05/2026 16:30 Union Berlin 2-2 1. FC Köln
24/04/2026 21:30 RB Leipzig 3-1 Union Berlin
18/04/2026 16:30 Union Berlin 1-2 VfL Wolfsburg