Son Dakika Maç Sonuçları, Canlı Maç Skorları Takip Etme

11 Mayıs 2021 Salı günü oynanan tüm maçların sonuçları ile maç detay bilgilerine erişebilirsiniz

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
11/05/2021 16:00 MS Dacia-Buiucani 1-2 Petrocub
11/05/2021 18:00 MS Speranţa Nisporeni 1-3 Floreşti
Bosna Hersek Premijer Liga Bosna Hersek - Premijer Liga ( Lig Maçı )
11/05/2021 19:00 MS FK Sarajevo 0-0 Sloboda Tuzla
11/05/2021 21:00 DA (45) Borac Banja Luka 2-1 Zrinjski
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
11/05/2021 19:00 MS Ermis 4-2 Enosis
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
11/05/2021 19:30 MS Lokomotiv Plovdiv 0-0 Beroe
Moldovya Divizia A Moldovya - Divizia A ( Lig Maçı )
11/05/2021 17:00 - Iskra - Sireți
11/05/2021 17:00 - Sucleia - Victoria Bardar
11/05/2021 17:00 - Real Succes - Spartanii Selemet
11/05/2021 17:00 - CSF Bălți - Tighina
11/05/2021 17:00 - Cahul - Speranța Drochia
11/05/2021 17:00 - Sheriff II - Grănicerul
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
11/05/2021 18:00 MS Istra 1961 1-1 NK Lokomotiva Zagreb
11/05/2021 20:05 2Y (88) NK Osijek 2-0 Sibenik
İskoçya League Two İskoçya - League Two ( Lig Maçı )
11/05/2021 21:45 1Y (7) Dumbarton 0-0 Stranraer
11/05/2021 21:45 1Y (8) Edinburgh City 0-0 Elgin City
İskoçya League One İskoçya - League One ( Lig Maçı )
11/05/2021 21:45 1Y (9) Morton 1-0 Montrose
11/05/2021 21:45 1Y (8) Airdrie United 0-0 Cove Rangers
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
11/05/2021 20:00 2Y (90) Standard Liege W 0-1 Gent W
11/05/2021 21:00 DA (45) Zulte-Waregem W 1-0 Charleroi W
11/05/2021 21:00 DA (45) White Star Woluwe W 1-1 Eendracht Aalst W
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
11/05/2021 20:00 MS HB Koge 0-5 FC Helsingor
11/05/2021 20:00 MS Hobro 3-0 Skive
11/05/2021 20:00 MS Vendsyssel FF 3-0 Kolding IF
Kosta Rika Primera Division Kosta Rika - Primera Division ( Lig Maçı )
11/05/2021 00:00 MS Sporting San Jose 1-2 LD Alajuelense
Ermenistan Premier League Ermenistan - Premier League ( Lig Maçı )
11/05/2021 15:00 MS Artsakh 3-0 Shirak
11/05/2021 18:30 MS Banants Yerevan 2-1 Van
11/05/2021 18:30 MS Pyunik Yerevan 0-0 Ararat-Ermenistan
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
11/05/2021 15:55 MS Rudes 0-2 Hrvatski Dragovoljac
Ermenistan First League Ermenistan - First League ( Lig Maçı )
11/05/2021 11:00 İptal Edildi Noravank - Shirak II
11/05/2021 11:00 İptal Edildi Alashkert II - Sevan
11/05/2021 11:00 İptal Edildi Ararat II - Pyunik II
11/05/2021 11:00 İptal Edildi BKMA - Banants II
11/05/2021 11:00 İptal Edildi West Ermenistan - Lernayin Artsakh
11/05/2021 15:00 MS Ararat II 3-2 Noravank
Birleşik Arap Emirlikleri Arabian Gulf League Birleşik Arap Emirlikleri - Arabian Gulf League ( Lig Maçı )
11/05/2021 21:00 DA (45) Al-Jazira 2-0 Al Khaleej
11/05/2021 21:00 DA (45) Baniyas SC 0-0 Al Wahda FC
11/05/2021 21:00 DA (45) Al Ain 1-0 Hatta SC
11/05/2021 21:00 DA (45) Al Nasr 1-0 Shabab Al Ahli Dubai
11/05/2021 21:00 DA (45) Al-Wasl FC 1-1 Al-Dhafra
11/05/2021 21:00 DA (45) Al-Ittihad Kalba 1-0 Sharjah FC
11/05/2021 21:00 DA (45) Al Fujairah SC 1-1 Ajman
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
11/05/2021 17:00 MS Hebar 1918 1-1 Dobrudzha
11/05/2021 18:00 MS Ludogorets II 2-0 Lokomotiv G. Oryahovitsa
Rusya PFL - South Rusya - PFL - South ( Lig Maçı )
11/05/2021 16:00 MS Anzhi 2-2 Makhachkala
Rusya PFL - West Rusya - PFL - West ( Lig Maçı )
11/05/2021 12:00 MS Chita 1-0 Luki-Energiya
11/05/2021 13:00 MS Kolomna 3-3 Rodina Moskva
11/05/2021 13:00 MS Leningradets 1-0 Tver
11/05/2021 13:00 MS Kazanka 0-1 Zenit 2
11/05/2021 15:00 İptal Edildi Zenit Irkutsk - Smolensk
11/05/2021 16:00 MS Dolgoprudny 2-0 Dinamo Moskva II
11/05/2021 18:00 MS Murom 2-2 Zvezda St. Petersburg
11/05/2021 18:00 MS Torpedo Vladimir 1-2 Znamya Truda
Rusya PFL - Ural-Povolzhye Rusya - PFL - Ural-Povolzhye ( Lig Maçı )
11/05/2021 13:00 MS Krylya Sovetov II 0-1 Zvezda Perm
11/05/2021 17:00 MS Zenit Izhevsk 6-0 Orenburg II
11/05/2021 17:00 MS Volga Ulyanovsk 5-0 Lada Tolyatti
11/05/2021 18:30 MS KAMAZ 3-1 Nosta
 Ligue A - Ligue A ( Lig Maçı )
11/05/2021 14:30 - Les Eléphants - Dynamik
11/05/2021 16:00 - Royal de Muramvya - Bumamuru
11/05/2021 16:00 - Rukinzo - Inter Star
Haiti Ligue Haïtienne Haiti - Ligue Haïtienne ( Lig Maçı )
11/05/2021 01:00 MS Capoise 0-1 Mirebalais
11/05/2021 01:00 MS Baltimore 1-2 Cosmopolites
Hollanda Eredivisie Women Hollanda - Eredivisie Women ( Lig Maçı )
11/05/2021 20:30 2Y (65) Excelsior W 1-2 VV Alkmaar W
Estonya Cup Estonya - Cup ( Lig Maçı )
11/05/2021 20:00 MS Flora Tallinn 2-1 Trans Narva
Tanzanya Ligi kuu Bara Tanzanya - Ligi kuu Bara ( Lig Maçı )
11/05/2021 16:00 MS Mwadui 0-3 Kagera Sugar
11/05/2021 19:00 Ertelendi Simba - Coastal Union
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
11/05/2021 19:30 MS SKN ST. Polten 3-3 SCR Altach
11/05/2021 19:30 MS Ried 0-0 Admira Wacker
11/05/2021 21:30 1Y (24) Avusturya Vienna 0-0 TSV Hartberg
İngiltere Premier League İngiltere - Premier League ( Lig Maçı )
11/05/2021 20:00 MS Manchester United 1-2 Leicester
11/05/2021 22:15 - Southampton - Crystal Palace
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
11/05/2021 18:00 MS Lucko 2-3 Vrbovec
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
11/05/2021 17:00 MS Stargard Szczeciński 0-0 GKS Katowice
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
11/05/2021 17:00 MS Konyaspor 1-1 Trabzonspor
11/05/2021 20:30 2Y (63) Alanyaspor 2-1 Erzurum BB
11/05/2021 20:30 2Y (58) Kasimpasa 2-0 Ankaragucu
11/05/2021 20:30 2Y (64) Fenerbahce 0-2 Sivasspor
11/05/2021 20:30 2Y (68) Istanbul Basaksehir 0-0 Kayserispor
11/05/2021 20:30 2Y (66) Gazişehir Gaziantep 2-4 Rizespor
11/05/2021 20:30 2Y (59) Yeni Malatyaspor 0-1 Hatayspor
11/05/2021 20:30 2Y (62) Denizlispor 1-2 Galatasaray
11/05/2021 20:30 2Y (65) Besiktas 1-1 Fatih Karagümrük
11/05/2021 20:30 2Y (65) Genclerbirligi 3-3 Goztepe
Romanya Cupa României Romanya - Cupa României ( Kupa Maçı )
11/05/2021 20:15 2Y (79) Dinamo Bucuresti 0-0 FC Astra Giurgiu
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
11/05/2021 20:00 MS Balingen 0-4 SSV ULM 1846
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
11/05/2021 18:00 MS Tondela 1-3 Belenenses
11/05/2021 18:00 MS Santa Clara 1-0 Rio Ave
11/05/2021 20:00 MS Nacional 1-3 Benfica
11/05/2021 22:30 - Sporting CP - Boavista
İngiltere Non League Div One - Isthmian North İngiltere - Non League Div One - Isthmian North ( Lig Maçı )
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Canvey Island - Basildon United
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Dereham Town - Hullbridge Sports
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Felixstowe & Walton Utd - Bury Town
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Great Wakering Rovers - Grays Athletic
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Heybridge Swifts - Witham Town
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Tilbury - Maldon & Tiptree
İspanya Primera Division İspanya - Primera Division ( Lig Maçı )
11/05/2021 20:00 MS Osasuna 3-2 Cadiz
11/05/2021 21:00 DA (45) Elche 0-1 Alaves
11/05/2021 23:00 - Levante - Barcelona
Meksika Liga MX Femenil Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı )
11/05/2021 00:00 MS Atlas W 3-1 Pachuca W
11/05/2021 02:00 MS Guadalajara W 3-0 Toluca W
11/05/2021 04:00 MS Tigres UANL W 2-0 América W
11/05/2021 05:30 MS Monterrey W 2-1 Pumas UNAM W
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
11/05/2021 19:15 MS FC Vaduz 0-2 BSC Young Boys
11/05/2021 21:30 1Y (22) FC Basel 1893 1-0 FC Lugano
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
11/05/2021 20:15 2Y (83) FC Aarau 3-0 SC Kriens
11/05/2021 21:00 DA (45) FC Thun 0-0 FC Schaffhausen
11/05/2021 21:00 DA (45) FC WIL 1900 1-1 FC Chiasso
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
11/05/2021 21:45 1Y (6) Napoli 0-0 Udinese
San Marino Campionato San Marino - Campionato ( Lig Maçı )
11/05/2021 21:45 1Y (10) Folgore 0-0 Libertas
İngiltere Non League Div One - Isthmian South İngiltere - Non League Div One - Isthmian South ( Lig Maçı )
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Bedfont Sports - Tooting & Mitcham United
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Chalfont St Peter - Hertford Town
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Chertsey Town - Ashford Town (Middlesex)
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Harlow Town - Ware
11/05/2021 21:45 İptal Edildi South Park - Chipstead
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Staines Town - Northwood
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Uxbridge - Marlow
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Waltham Abbey - Barking
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Westfield (Surrey) - Bracknell Town
İngiltere Non League Div One - Southern SW İngiltere - Non League Div One - Southern SW ( Lig Maçı )
11/05/2021 21:30 İptal Edildi Burgess Hill Town - Whyteleafe
11/05/2021 21:30 İptal Edildi East Grinstead Town - Phoenix Sports
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Cray Valley PM - Whitstable Town
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Herne Bay - Ramsgate
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Sittingbourne - Hythe Town
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Three Bridges - Chichester City
11/05/2021 21:45 İptal Edildi VCD Athletic - Faversham Town
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Whitehawk - Hastings United
İngiltere Non League Premier - Isthmian İngiltere - Non League Premier - Isthmian ( Lig Maçı )
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Bowers & Pitsea - Bishop's Stortford
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Enfield Town - Carshalton Athletic
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Folkestone Invicta - Brightlingsea Regent
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Horsham - AFC Hornchurch
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Leatherhead - Corinthian-Casuals
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Lewes - Haringey Borough
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Margate - Bognor Regis Town
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Potters Bar Town - Merstham
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Wingate & Finchley - Cray Wanderers
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Worthing - East Thurrock United
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
11/05/2021 17:00 MS Tavriya 1-1 Peremoga
İngiltere National League İngiltere - National League ( Lig Maçı )
11/05/2021 21:00 DA (45) Solihull Moors 1-1 Weymouth
11/05/2021 21:00 DA (45) Stockport County 1-1 Dagenham & Redbridge
11/05/2021 21:00 DA (45) Aldershot Town 0-0 Yeovil Town
11/05/2021 21:45 1Y (7) Chesterfield 0-0 King's Lynn Town
11/05/2021 21:45 1Y (7) Wealdstone 0-0 Bromley
11/05/2021 21:45 1Y (9) Maidenhead 0-1 Notts County
11/05/2021 22:00 - Sutton Utd - Woking
İngiltere National League - North İngiltere - National League - North ( Lig Maçı )
11/05/2021 21:45 İptal Edildi AFC Telford United - York
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Blyth Spartans - Chester
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Bradford (Park Avenue) - Kidderminster Harriers
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Guiseley AFC - Alfreton Town
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Hereford - Farsley Celtic FC
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Southport - Leamington
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Curzon Ashton - Spennymoor Town
İngiltere National League - South İngiltere - National League - South ( Lig Maçı )
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Braintree - Bath City
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Chippenham Town - Hemel Hempstead Town
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Concord Rangers - Havant & Wville
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Dorking Wanderers - Billericay Town
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Dulwich Hamlet - Dartford
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Eastbourne Borough - Slough Town
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Ebbsfleet United - Chelmsford City
11/05/2021 21:45 İptal Edildi Hungerford Town - Welling United
11/05/2021 21:45 İptal Edildi St Albans City - Maidstone Utd
Kongo Demokratik Cumhuriyeti Ligue 1 Kongo Demokratik Cumhuriyeti - Ligue 1 ( Lig Maçı )
11/05/2021 17:30 MS JSK 2-0 Simba
 Birinci Dasta - Birinci Dasta ( Lig Maçı )
11/05/2021 15:00 - Keşlə II - Kapaz
11/05/2021 15:00 - Sumqayıt II - Qarabağ II
11/05/2021 15:00 - Qaradağ Lökbatan - MOIK
11/05/2021 15:00 - Turan - Zaqatala
11/05/2021 15:00 - Neftçi II - Sabah II
İsrail State Cup İsrail - State Cup ( Kupa Maçı )
11/05/2021 20:30 Ertelendi Hapoel Tel Aviv - Beitar Tel Aviv Ramla
İngiltere U18 Premier League - North İngiltere - U18 Premier League - North ( Lig Maçı )
11/05/2021 15:00 MS Newcastle United U18 4-3 Sunderland U18
İngiltere U18 Premier League - South İngiltere - U18 Premier League - South ( Lig Maçı )
11/05/2021 13:00 MS Aston Villa U18 3-2 Norwich City U18
Kuveyt Premier League Kuveyt - Premier League ( Lig Maçı )
11/05/2021 21:30 1Y (19) Al Kuveyt 0-1 Al Qadsia
11/05/2021 21:30 - Khaitan - Al Nasar
11/05/2021 21:30 1Y (22) Al Sahel 2-0 Al Salmiyah
11/05/2021 21:30 1Y (24) Al Fahaheel 0-1 Al Arabi
11/05/2021 21:30 1Y (21) Kazma 1-0 Al Shabab
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
11/05/2021 16:00 MS Amazulu 0-1 Baroka FC
11/05/2021 16:00 MS Stellenbosch 0-0 Orlando Pirates
Hong Kong Premier League Hong Kong - Premier League ( Lig Maçı )
11/05/2021 15:00 MS Rangers 0-2 Pegasus
Etiyopya Premier League Etiyopya - Premier League ( Lig Maçı )
11/05/2021 09:00 - Hadiya Hosaena - Sebeta Kenema
11/05/2021 10:00 MS Welayta Dicha 1-1 Jimma Aba Jifar
11/05/2021 14:00 - Wolkite Ketema - Dire Dawa Kenema
11/05/2021 15:00 MS Sidama Bunna 2-0 Kedus Giorgis
Irak Iraqi League Irak - Iraqi League ( Lig Maçı )
11/05/2021 16:00 MS Zakho 1-1 Al Zawra'a
11/05/2021 16:00 MS Al Diwaniya 0-0 Naft Al-Janoob
11/05/2021 16:00 MS Baghdad 0-1 Al Minaa Basra
11/05/2021 16:00 MS Al-Qasim 1-0 Alsinaat Al Kahrabaiya
11/05/2021 16:00 MS Al Hudod 0-0 Al Simawa
11/05/2021 22:00 - Al Talaba - Naft Maysan
Fas Botola Pro Fas - Botola Pro ( Lig Maçı )
11/05/2021 01:00 MS FAR Rabat 0-0 Wydad AC
11/05/2021 01:00 MS Raja Casablanca 1-0 Maghreb Fès
11/05/2021 01:00 MS Renaissance Berkane 1-1 Moghreb Tetouan
Fas Botola 2 Fas - Botola 2 ( Lig Maçı )
11/05/2021 01:00 MS Olympique Khouribga 2-0 AS Salé
11/05/2021 01:00 MS Olympique Dcheïra 0-0 Raja Beni Mellal
Cezayir U21 League 1 Cezayir - U21 League 1 ( Lig Maçı )
11/05/2021 18:00 2Y (86) JS Kabylie U21 1-0 MC Oran U21
 Premier League - Premier League ( Lig Maçı )
11/05/2021 16:00 MS Busoga United 1-1 Wakiso Giants
11/05/2021 16:00 MS Bright Stars 3-1 Mbarara City
11/05/2021 16:00 MS UPDF 1-1 MYDA
11/05/2021 16:00 MS Onduparaka 1-0 SC Villa
Ruanda National Soccer League Ruanda - National Soccer League ( Lig Maçı )
11/05/2021 16:00 MS Rayon Sports 1-1 Rutsiro
11/05/2021 16:00 MS Muhanga 1-2 Gorilla
11/05/2021 16:00 MS Kiyovu Sports 4-1 Gasogi United
11/05/2021 16:00 MS APR 2-1 Bugesera
Brezilya Paulista - A1 Brezilya - Paulista - A1 ( Lig Maçı )
11/05/2021 22:00 - Corinthians - Inter De Limeira
Bangladeş Premier League Bangladeş - Premier League ( Lig Maçı )
11/05/2021 13:00 MS Arambagh 3-1 Sheikh Jamal
11/05/2021 16:00 MS Sheikh Russel 0-2 Abahani Chittagong
11/05/2021 18:00 MS Saif 4-1 Muktijoddha SKC
 Premier League - Premier League ( Lig Maçı )
11/05/2021 00:00 MS Asswehly 1-0 Aschat
11/05/2021 00:00 MS Olympic Azzaweya 0-1 Al-Ittihad
11/05/2021 00:00 MS Almahalla 2-2 Alittihad Misurata
11/05/2021 23:30 - Al-Nasr - Al-Akhdar
İngiltere Professional Development League İngiltere - Professional Development League ( Lig Maçı )
11/05/2021 17:00 MS Sheffield United U23 4-1 Wigan Athletic U23
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
11/05/2021 16:00 MS Crotone U19 2-1 Pescara U19
11/05/2021 16:30 - Benevento U19 - Cosenza U19
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
11/05/2021 19:30 MS Osters IF 0-2 GIF Sundsvall
Dünya AFC Cup Dünya - AFC Cup ( Kupa Maçı )
11/05/2021 19:05 Ertelendi Bengaluru - Eagles
Kuzey İrlanda Irish Cup Kuzey İrlanda - Irish Cup ( Kupa Maçı )
11/05/2021 21:45 1Y (4) Ballymena United 0-0 Dergview
11/05/2021 21:45 1Y (6) Larne 0-0 Carrick Rangers
11/05/2021 21:45 1Y (6) Loughgall 0-0 Linfield
11/05/2021 21:45 1Y (5) Glentoran 0-0 Crusaders FC
Cebelitarık Premier Division Cebelitarık - Premier Division ( Lig Maçı )
11/05/2021 21:30 1Y (24) Europa 0-0 Lions Cebelitarık
Moritanya Premier League Moritanya - Premier League ( Lig Maçı )
11/05/2021 00:15 - JAHE - Kédia
11/05/2021 02:00 - Armée - Garde Nationale
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
11/05/2021 18:30 MS FC Lahti 2-4 KuPS
11/05/2021 18:30 MS Ilves Tampere 0-3 HJK helsinki
Güney Kore K-League Classic Güney Kore - K-League Classic ( Lig Maçı )
11/05/2021 13:30 MS Suwon City FC 2-1 Gwangju FC
11/05/2021 13:30 MS Incheon United 1-1 Pohang Steelers
Brezilya Cearense - 1 Brezilya - Cearense - 1 ( Lig Maçı )
11/05/2021 21:30 1Y (25) Uniclinic Atletico Clube 0-1 Pacajus
11/05/2021 21:30 1Y (22) Ferroviario 0-0 Caucaia
İzlanda Úrvalsdeild Women İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı )
11/05/2021 21:00 DA (45) Thór / KA W 0-1 Selfoss W
11/05/2021 21:00 Ertelendi Fylkir W - Tindastóll W
11/05/2021 22:15 - Stjarnan W - Keflavík W
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
11/05/2021 03:00 MS Guayaquil City FC 0-3 Manta FC
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
11/05/2021 12:30 MS Eastern Suburbs 2-0 Redlands United
Brezilya Pernambucano - 1 Brezilya - Pernambucano - 1 ( Lig Maçı )
11/05/2021 02:00 MS Sport Recife 1-0 Salgueiro
Bolivya Primera División Bolivya - Primera División ( Lig Maçı )
11/05/2021 03:00 MS Real Tomayapo 1-2 Aurora
Gürcistan Erovnuli Liga 2 Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı )
11/05/2021 14:00 MS Sioni 3-0 Shevardeni 1906
11/05/2021 14:00 MS Merani Martvili 2-0 Rustavi
11/05/2021 14:00 MS Gareji 3-0 Dinamo Zugdidi
Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı )
11/05/2021 16:00 MS Telavi 0-4 Torpedo Kutaisi
11/05/2021 17:00 MS Dila 1-2 Samgurali
Özbekistan Super League Özbekistan - Super League ( Lig Maçı )
11/05/2021 16:50 MS Lokomotiv 1-3 Metalourg
11/05/2021 16:55 MS Sogdiana 4-1 Andijan
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
11/05/2021 18:00 MS Legion 7-1 Vaprus
Litvanya A Lyga Litvanya - A Lyga ( Lig Maçı )
11/05/2021 18:00 MS Panevėžys 0-2 FK Zalgiris Vilnius
Arjantin Primera B Nacional Arjantin - Primera B Nacional ( Lig Maçı )
11/05/2021 03:10 MS Gimnasia M. 0-1 Nueva Chicago
11/05/2021 21:10 1Y (43) Deportivo Riestra 0-0 Almirante Brown
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
11/05/2021 01:00 MS Deportes Temuco 0-1 Deportes Santa Cruz
11/05/2021 03:30 MS Rangers de Talca 2-0 Barnechea
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
11/05/2021 13:00 MS Dalian Aerbin 1-0 Tianjin Teda
11/05/2021 15:00 MS SHANGHAI SIPG 0-0 Changchun Yatai
Kazakistan 1. Division Kazakistan - 1. Division ( Lig Maçı )
11/05/2021 13:00 MS Maqtaaral 1-0 Sport Academy Kairat
11/05/2021 14:00 MS Okzhetpes 2-1 Bulat
11/05/2021 14:00 MS Aksu Stepnogorsk 5-0 Kyzyl-Zhar II
11/05/2021 14:00 MS Kyran 8-2 Baykonur
Dominik Cumhuriyeti Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti - Liga Mayor ( Lig Maçı )
11/05/2021 01:00 MS Atlético Pantoja 0-2 Cibao
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
11/05/2021 10:30 MS Guizhou Zhicheng 0-1 Heilongjiang Lava Spring
11/05/2021 14:35 MS Chengdu Better City 4-1 Beijing Baxy
11/05/2021 14:35 MS Shenyang Urban 1-3 Wuhan Three Towns