Son Dakika Maç Sonuçları, Canlı Lig Maç Skorları Takip Etme

20 Nisan 2024 Cumartesi günü oynanan tüm maçların sonuçları ile maç detay bilgilerine erişebilirsiniz

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Endonezya Liga 1 Endonezya - Liga 1 ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 MS PSS Sleman 2-3 Dewa United
20/04/2024 15:00 MS Bali United 2-1 Bhayangkara FC
20/04/2024 11:00 MS Persik Kediri 1-1 Persita
20/04/2024 11:00 MS Persib Bandung 3-1 Persebaya Surabaya
Meksika Liga MX Meksika - Liga MX ( Lig Maçı )
20/04/2024 06:10 MS Club Tijuana 3-1 Puebla
20/04/2024 06:00 MS Atletico San Luis 1-5 Toluca
20/04/2024 04:00 MS Mazatlán 0-2 FC Juarez
Hırvatistan HNL Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:10 - NK Slaven Belupo - HNK Hajduk Split
20/04/2024 18:00 1Y (31) NK Osijek 1-0 Istra 1961
İngiltere Premier League İngiltere - Premier League ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:30 - Wolves - Arsenal
20/04/2024 17:00 2Y (82) Luton 0-4 Brentford
20/04/2024 17:00 2Y (87) Sheffield Utd 1-4 Burnley
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:00 - Zaglebie Lubin - Jagiellonia
20/04/2024 18:30 - Ruch Chorzów - Widzew Łódź
20/04/2024 16:00 MS Pogon Szczecin 0-2 Piast Gliwice
İsrail Ligat Ha'al İsrail - Ligat Ha'al ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:00 - Maccabi Haifa - Hapoel Beer Sheva
20/04/2024 20:00 - Maccabi Petah Tikva - Hapoel Tel Aviv
20/04/2024 18:00 1Y (28) Bnei Sakhnin 0-0 Maccabi Bnei Raina
20/04/2024 18:00 1Y (28) Maccabi Netanya 1-0 Hapoel Katamon
20/04/2024 17:00 2Y (73) Maccabi Tel Aviv 4-0 Hapoel Haifa
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 MS Hobro 1-2 FC Fredericia
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:00 - Odra Opole - Chrobry Głogów
20/04/2024 18:30 - Górnik Łęczna - Lechia Gdansk
20/04/2024 16:00 MS Tychy 71 1-3 Resovia Rzeszów
İspanya La Liga İspanya - La Liga ( Lig Maçı )
20/04/2024 22:00 - Girona - Cadiz
20/04/2024 19:30 - Valencia - Real Betis
20/04/2024 17:15 2Y (58) Rayo Vallecano 0-1 Osasuna
20/04/2024 15:00 MS Celta Vigo 4-1 Las Palmas
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - FC Vaduz - FC WIL 1900
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:45 - Genk - Anderlecht
20/04/2024 21:00 - Gent - KV Mechelen
20/04/2024 19:15 - KVC Westerlo - Standard Liege
20/04/2024 17:00 2Y (72) OH Leuven 0-0 St. Truiden
Lübnan Cup Lübnan - Cup ( Kupa Maçı )
20/04/2024 16:00 MS Al Ahli Nabatiya 0-1 Tripoli SC
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:30 - Sandecja Nowy Sącz - Hutnik Kraków
20/04/2024 13:30 MS Olimpia Grudziądz 1-0 Wisła Puławy
Bulgaristan Second League Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (83) Spartak Pleven 0-0 Sportist Svoge
20/04/2024 17:00 2Y (83) Litex 2-0 Chernomorets 1919 Burgas
20/04/2024 17:00 2Y (80) Chernomorets Balchik 6-0 Bdin
20/04/2024 17:00 2Y (82) Montana 1-2 Belasitsa
20/04/2024 17:00 2Y (80) Strumska Slava 1-2 Spartak Varna
20/04/2024 17:00 2Y (79) Dobrudzha 4-0 Maritsa Plovdiv
İngiltere League One İngiltere - League One ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (84) Blackpool 3-1 Barnsley
20/04/2024 17:00 2Y (84) Bolton 1-0 Port Vale
20/04/2024 17:00 2Y (83) Bristol Rovers 0-1 Peterborough
20/04/2024 17:00 2Y (80) Burton Albion 3-2 Reading
20/04/2024 17:00 2Y (86) Cambridge United 0-1 Derby
20/04/2024 17:00 2Y (84) Carlisle 1-3 Wycombe
20/04/2024 17:00 2Y (82) Charlton 1-1 Shrewsbury
20/04/2024 17:00 2Y (85) Cheltenham 1-2 Lincoln
20/04/2024 17:00 2Y (84) Leyton Orient 0-0 Fleetwood Town
20/04/2024 17:00 2Y (83) Portsmouth 0-2 Wigan
20/04/2024 16:00 MS Northampton 1-2 Exeter City
İngiltere League Two İngiltere - League Two ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (83) Doncaster 1-2 Barrow
20/04/2024 17:00 2Y (82) Grimsby 1-0 Swindon Town
20/04/2024 17:00 2Y (84) Harrogate Town 3-5 Milton Keynes Dons
20/04/2024 17:00 2Y (83) Mansfield Town 2-1 Gillingham
20/04/2024 17:00 2Y (82) Morecambe 1-2 Forest Green
20/04/2024 17:00 2Y (84) Newport County 0-0 Salford City
20/04/2024 17:00 2Y (82) Notts County 1-0 Colchester
20/04/2024 17:00 2Y (82) Stockport County 4-2 Accrington ST
20/04/2024 17:00 2Y (83) Sutton Utd 2-1 Crawley Town
20/04/2024 17:00 2Y (79) Tranmere 3-1 AFC Wimbledon
20/04/2024 17:00 2Y (79) Walsall 2-3 Bradford
20/04/2024 14:30 MS Crewe 0-3 Wrexham
Belçika Challenger Pro League Belçika - Challenger Pro League ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:00 MS RSC Anderlecht II 1-2 Club Brugge II
Birleşik Arap Emirlikleri Pro League Birleşik Arap Emirlikleri - Pro League ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:30 - Al Wahda FC - Ajman
20/04/2024 17:00 2Y (85) Hatta SC 1-1 Emirates Club
Belçika Super League Women Belçika - Super League Women ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:00 - Standard Liege W - OH Leuven W
20/04/2024 14:30 MS Genk W 1-1 Club Brugge W
Meksika Liga MX Femenil Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı )
20/04/2024 04:00 MS Atlas W 0-1 Tigres UANL W
20/04/2024 02:00 MS Querétaro W 3-2 León W
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 1Y (31) Líšeň 1-0 Sigma Olomouc II
20/04/2024 18:00 1Y (31) Příbram 1-1 Táborsko
20/04/2024 11:15 MS Vyškov 1-1 Zbrojovka Brno
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:30 - Diosgyori VTK - Debreceni VSC
20/04/2024 18:00 1Y (31) Ferencvarosi TC 0-0 Kisvarda FC
20/04/2024 15:30 MS Puskas Academy 5-0 Paks
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 1Y (31) Bilje 0-0 Nafta
20/04/2024 18:00 1Y (31) Fužinar 0-1 Gorica
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:30 - CSKA Moscow - Akhmat Grozny
20/04/2024 16:30 MS Baltika 2-1 Krylya Sovetov
20/04/2024 14:00 MS Rubin 1-1 Lokomotiv Moscow
Karadağ Second League Karadağ - Second League ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Iskra - Bokelj
20/04/2024 18:00 1Y (32) Internacional Podgorica 0-2 Mladost Lješkopolje
20/04/2024 17:30 DA (45) Igalo 0-0 Kom
20/04/2024 17:30 DA (45) Lovćen 0-0 Berane
20/04/2024 17:30 2Y (48) Grbalj 0-2 Otrant-Olympic
Danimarka Kvindeliga Danimarka - Kvindeliga ( Lig Maçı )
20/04/2024 14:00 - Brøndby - Køge
Avusturya Bundesliga Avusturya - Bundesliga ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 1Y (30) Wolfsberger AC 1-0 Avusturya Lustenau
20/04/2024 18:00 1Y (30) Avusturya Vienna 1-0 WSG Wattens
20/04/2024 18:00 1Y (30) SCR Altach 0-0 FC BW Linz
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Zemplín Michalovce - Skalica
20/04/2024 19:00 - Zlaté Moravce - Dukla Banská Bystrica
20/04/2024 19:00 - Dunajska Streda - Ružomberok
20/04/2024 16:30 MS Podbrezová 1-2 Žilina
Malta Premier League Malta - Premier League ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:15 2Y (54) Marsaxlokk 0-0 Floriana
20/04/2024 17:15 2Y (54) Sliema Wanderers 0-0 Naxxar Lions
20/04/2024 15:00 MS Hamrun Spartans 4-1 Santa Lucía
20/04/2024 15:00 MS Gzira United 0-0 Birkirkara
İskoçya Football League - Lowland League İskoçya - Football League - Lowland League ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 - Berwick Rangers - Albion Rovers
20/04/2024 17:00 - Bo'ness United - Stirling University
20/04/2024 17:00 - BSC Glasgow - East Stirlingshire
20/04/2024 17:00 - Caledonian Braves - Cowdenbeath
20/04/2024 17:00 - Civil Service Strollers - Linlithgow Rose
20/04/2024 17:00 - Cumbernauld Colts - Gala Fairydean Rovers
20/04/2024 17:00 - Gretna 2008 - Edinburgh University
20/04/2024 17:00 - Tranent Juniors - East Kilbride
İskoçya Football League - Highland League İskoçya - Football League - Highland League ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 - Buckie Thistle - Keith
20/04/2024 17:00 - Fraserburgh - Strathspey Thistle
20/04/2024 17:00 - Wick Academy - Banks O' Dee
20/04/2024 17:00 - Brora Rangers - Brechin
20/04/2024 17:00 - Deveronvale - Formartine United
20/04/2024 17:00 - Forres Mechanics - Turriff United
20/04/2024 16:00 - Clachnacuddin - Lossiemouth
Galler FAW Championship Galler - FAW Championship ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:30 MS Abergavenny Town 1-3 Caerau (Ely)
20/04/2024 16:30 MS Abertillery Bluebirds 2-5 Afan Lido
20/04/2024 16:30 MS Cambrian & Clydach 0-0 Trefelin
20/04/2024 16:30 MS Carmarthen Town 0-3 Llantwit Major
20/04/2024 16:30 MS Cwmbran Celtic 3-1 Goytre United
20/04/2024 16:30 MS Baglan Dragons 1-2 Pontardawe Town
20/04/2024 16:30 MS Taffs Well 1-3 Ammanford AFC
20/04/2024 16:00 MS Llanidloes Town 0-4 Bangor 1876
Avusturya 2. Liga Avusturya - 2. Liga ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:30 MS Stripfing 2-2 Dornbirn
Hollanda Eerste Divisie Hollanda - Eerste Divisie ( Lig Maçı )
20/04/2024 22:00 - Groningen - Cambuur
20/04/2024 19:45 - MVV - Willem II
20/04/2024 17:30 DA (45) ADO Den Haag 1-0 FC Eindhoven
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
20/04/2024 22:00 - Lens - Clermont Foot
20/04/2024 18:00 1Y (32) Nantes 0-0 Rennes
İspanya Segunda División İspanya - Segunda División ( Lig Maçı )
20/04/2024 22:00 - Huesca - Zaragoza
20/04/2024 19:30 - Elche - Sporting Gijon
20/04/2024 17:15 2Y (60) Villarreal II 0-0 Racing Ferrol
20/04/2024 17:15 2Y (59) Racing Santander 0-0 Levante
20/04/2024 15:00 MS Amorebieta 0-3 Valladolid
Malta Challenge League Malta - Challenge League ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:00 - Pietà Hotspurs - Senglea Athletic
20/04/2024 17:30 2Y (49) Lija Athletic 0-1 Zebbug Rangers
20/04/2024 15:00 MS Attard 1-0 Tarxien Rainbows
20/04/2024 14:30 MS Melita 1-0 Marsa
Meksika U23 League Meksika - U23 League ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 - Club León U23 - Monterrey U23
20/04/2024 18:00 1Y (25) Tigres UANL U23 1-0 Necaxa U23
20/04/2024 18:00 1Y (20) Guadalajara U23 0-1 Queretaro U23
20/04/2024 18:00 1Y (26) U.N.A.M.- Pumas U23 0-0 Club America U23
20/04/2024 01:45 MS Club Tijuana U23 3-1 Puebla U23
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:00 - Amiens - Dunkerque
20/04/2024 20:00 - Ajaccio - Caen
20/04/2024 20:00 - Annecy - Grenoble
20/04/2024 20:00 - PAU - Laval
20/04/2024 20:00 - Angers - Estac Troyes
20/04/2024 20:00 - Saint Etienne - Bordeaux
20/04/2024 20:00 - Guingamp - Bastia
20/04/2024 20:00 - Paris FC - Valenciennes
20/04/2024 20:00 - Concarneau - Quevilly
20/04/2024 16:00 MS Rodez 2-0 Auxerre
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
20/04/2024 13:00 MS Pardubice U19 0-3 Baník Ostrava U19
20/04/2024 12:00 MS Vysočina Jihlava U19 1-3 Zbrojovka Brno U19
20/04/2024 12:00 MS Sigma Olomouc U19 7-0 Karviná U19
20/04/2024 12:00 MS Zlín U19 3-1 Frýdek-Místek U19
20/04/2024 11:30 MS České Budějovice U19 2-3 Jindřichův Hradec
20/04/2024 11:15 MS Dukla Praha U19 3-2 Slovan Liberec U19
20/04/2024 11:00 MS Mladá Boleslav U19 2-3 Sparta Praha U19
20/04/2024 11:00 MS Slovácko U19 2-1 Viktoria Plzeň U19
Kuzey İrlanda Premier Intermediate League Kuzey İrlanda - Premier Intermediate League ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 - Ballymacash Rangers - PSNI
20/04/2024 17:00 - Coagh United - Armagh City
20/04/2024 17:00 - Lisburn Distillery - Portstewart
20/04/2024 17:00 - Queen's University - Rathfriland
20/04/2024 17:00 - Tobermore United - Limavady United
20/04/2024 17:00 - Warrenpoint Town - Moyola Park
Dünya UEFA Champions League Women Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı )
20/04/2024 20:00 - Lyon W - Paris Saint Germain W
20/04/2024 14:30 MS Barcelona W 0-1 Chelsea W
İngiltere Championship İngiltere - Championship ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:15 - QPR - Preston
20/04/2024 17:00 2Y (86) Cardiff 1-1 Southampton
20/04/2024 17:00 2Y (87) Huddersfield 0-2 Swansea
20/04/2024 17:00 2Y (86) Norwich 1-1 Bristol City
20/04/2024 17:00 2Y (47) Rotherham 0-0 Birmingham
20/04/2024 17:00 2Y (82) Stoke City 2-0 Plymouth
20/04/2024 17:00 2Y (85) Sunderland 0-1 Millwall
20/04/2024 17:00 2Y (84) Watford 0-0 Hull City
20/04/2024 14:30 MS Leicester 2-1 West Brom
Hırvatistan First NL Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 1Y (29) Sibenik 1-0 Solin
20/04/2024 18:00 1Y (29) Vukovar 0-0 Dugopolje
20/04/2024 15:50 MS Dubrava Zagreb 1-1 Hırvatistan Zmijavci
Bulgaristan First League Bulgaristan - First League ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:15 - Levski Sofia - Beroe
20/04/2024 17:45 1Y (45) Hebar 1918 0-2 Ludogorets
20/04/2024 15:15 MS Pirin Blagoevgrad 0-0 Cherno More Varna
Slovakya I Liga - Women Slovakya - I Liga - Women ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 - Petržalka W - Trenčín W
20/04/2024 13:00 - Žilina W - Tatran Prešov W
20/04/2024 12:00 - Slovan Bratislava W - Ružomberok W
20/04/2024 12:00 - Dukla Banská Bystrica W - Spartak Myjava W
İsviçre Super League İsviçre - Super League ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:30 - FC Lugano - Lausanne
20/04/2024 19:00 - Servette FC - Grasshoppers
20/04/2024 19:00 - Yverdon Sport - Stade Lausanne-Ouchy
Almanya 2. Bundesliga Almanya - 2. Bundesliga ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:30 - Hamburger SV - Holstein Kiel
20/04/2024 14:00 MS Fortuna Dusseldorf 1-0 SpVgg Greuther Furth
20/04/2024 14:00 MS FC Kaiserslautern 1-1 SV Wehen
20/04/2024 14:00 MS VfL Osnabruck 0-3 Eintracht Braunschweig
Almanya Bundesliga Almanya - Bundesliga ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:30 - Union Berlin - Bayern Munich
20/04/2024 16:30 MS VfL Wolfsburg 1-0 Vfl Bochum
20/04/2024 16:30 MS 1.FC Köln 0-2 SV Darmstadt 98
20/04/2024 16:30 MS 1899 Hoffenheim 4-3 Borussia Monchengladbach
20/04/2024 16:30 MS FC Heidenheim 1-2 RB Leipzig
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:00 - RAAL La Louvière - KAA Gent II
20/04/2024 21:00 - Heist - URSL Visé
20/04/2024 21:00 - Sporting Charleroi II - Olympic Charleroi
20/04/2024 21:00 - Hoogstraten - Sint-Eloois-Winkel
20/04/2024 21:00 - Lokeren-Temse - Excelsior Virton
20/04/2024 21:00 - Royal Antwerp II - Knokke
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Teplice - České Budějovice
20/04/2024 16:00 MS Sparta Praha 4-3 Baník Ostrava
20/04/2024 16:00 MS Karviná 1-1 Bohemians 1905
20/04/2024 16:00 MS FK Jablonec 0-0 Zlin
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:30 - FCSB - Rapid
20/04/2024 17:30 DA (45) U Craiova 1948 0-1 Dinamo Bucuresti
20/04/2024 15:00 MS Politehnica Iasi 3-1 FC Voluntari
Kuzey İrlanda Championship Kuzey İrlanda - Championship ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (74) H&W Welders 1-2 Annagh United
20/04/2024 17:00 2Y (73) Institute 1-1 Bangor
20/04/2024 17:00 2Y (74) Portadown 1-0 Dundela
20/04/2024 17:00 2Y (74) Ballinamallard United 0-5 Ards
20/04/2024 17:00 - Dergview - Knockbreda
20/04/2024 16:00 MS Newington Youth 2-4 Ballyclare Comrades
Kuzey İrlanda Premiership Kuzey İrlanda - Premiership ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (69) Cliftonville FC 2-0 Glentoran
20/04/2024 17:00 2Y (69) Coleraine FC 0-2 Crusaders FC
20/04/2024 17:00 2Y (72) Ballymena United 3-0 Newry City AFC
20/04/2024 17:00 2Y (70) Carrick Rangers 2-1 Loughgall
20/04/2024 17:00 2Y (73) Dungannon Swifts 1-0 Glenavon FC
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:30 - Olimpija Ljubljana - Aluminij
20/04/2024 16:00 MS Radomlje 1-2 Mura
Bosna Hersek Premijer Liga Bosna Hersek - Premijer Liga ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:45 - FK Sarajevo - Borac Banja Luka
20/04/2024 17:00 2Y (77) Sloga Doboj 0-2 Zrinjski
20/04/2024 14:30 MS Siroki Brijeg 4-1 Igman Konjic
İskoçya League Two İskoçya - League Two ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (89) Bonnyrigg Rose Athletic 0-1 Spartans
20/04/2024 17:00 2Y (86) Clyde 2-2 Stenhousemuir
20/04/2024 17:00 2Y (84) Elgin City 1-0 Peterhead
20/04/2024 17:00 2Y (84) Forfar Athletic 2-1 East Fife
20/04/2024 17:00 2Y (85) Stranraer 0-0 Dumbarton
İskoçya Championship İskoçya - Championship ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (84) Arbroath 1-2 Morton
20/04/2024 17:00 2Y (84) Dundee Utd 1-0 Ayr Utd
20/04/2024 17:00 2Y (86) Dunfermline 0-0 Queen's Park
20/04/2024 17:00 2Y (88) Partick 4-0 Airdrie United
İskoçya League One İskoçya - League One ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:30 - Cove Rangers - Alloa Athletic
20/04/2024 17:00 2Y (86) Edinburgh City 1-2 Annan Athletic
20/04/2024 17:00 2Y (86) Falkirk 2-2 Kelty Hearts
20/04/2024 17:00 2Y (86) Montrose 1-2 Hamilton Academical
20/04/2024 17:00 2Y (83) Stirling Albion 0-0 Queen of the South
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 - Slavia Praha W - Slovan Liberec W
20/04/2024 15:00 - Viktoria Plzeň W - Pardubice W
20/04/2024 14:00 - Sparta Praha W - Slovácko W
20/04/2024 12:00 - Horní Heršpice W - Baník Ostrava W
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:45 - Verona - Udinese
20/04/2024 19:00 - Empoli - Napoli
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 MS Frem 1-0 Avarta
20/04/2024 15:00 MS SfB-Oure 0-0 Vejgaard B
20/04/2024 15:00 MS Silkeborg KFUM 0-1 Holstebro
20/04/2024 14:30 MS VSK Århus 0-3 Næsby
Kongo Demokratik Cumhuriyeti Ligue 1 Kongo Demokratik Cumhuriyeti - Ligue 1 ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:30 Ertelendi Sanga Balende - Panda B5
20/04/2024 14:30 Ertelendi Tshinkunku - Blessing
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 MS HIK 1-0 Thisted FC
20/04/2024 15:00 MS Skive 2-1 Brabrand
20/04/2024 15:00 MS Aarhus Fremad 5-0 Nykobing FC
Rusya First League Rusya - First League ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 1Y (29) Torpedo Moskva 0-0 Arsenal Tula
20/04/2024 17:00 2Y (83) Alaniya Vladikavkaz 1-0 Volgar Astrakhan
20/04/2024 17:00 2Y (77) Shinnik Yaroslavl 0-1 Makhachkala
20/04/2024 17:00 2Y (82) KAMAZ 1-0 Chernomorets
20/04/2024 16:00 MS Akron 6-0 Urozhay
20/04/2024 16:00 MS Leningradets 0-2 FK Sokol Saratov
20/04/2024 11:30 MS Tyumen 0-3 FK Neftekhimik
20/04/2024 07:00 MS Ska-khabarovsk 3-0 Enisey
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:00 - St. Anna - LASK Juniors
20/04/2024 17:00 2Y (85) Gurten 1-1 Weiz
Avusturya Regionalliga - Ost Avusturya - Regionalliga - Ost ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (88) Mauerwerk 0-3 Wiener Viktoria
Avusturya Regionalliga - West Avusturya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 1Y (27) Dornbirner SV 0-0 Silz / Mötz
20/04/2024 18:00 1Y (27) Imst 0-0 Wals-Grünau
20/04/2024 18:00 1Y (30) TSV St. Johann 0-1 Kufstein
20/04/2024 18:00 1Y (32) Hohenems 2-0 Rot-Weiß Rankweil
20/04/2024 17:00 2Y (89) Avusturya Salzburg 4-1 Röthis
20/04/2024 16:00 MS Wolfurt 1-0 Bischofshofen
20/04/2024 13:45 MS Rheindorf Altach II 1-1 Pinzgau Saalfelden
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 1Y (28) Tachov 1-0 Doubravka
20/04/2024 18:00 1Y (26) Hořovicko 0-1 Mariánské Lázně
20/04/2024 18:00 1Y (26) Rokycany 0-0 Otava Katovice
20/04/2024 18:00 1Y (26) Spartak Soběslav 1-0 Komárov
20/04/2024 11:15 - Petřín Plzeň - Slavoj Český Krumlov
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 LIVE Sokol Nespeky 0-0 Český Brod
20/04/2024 18:00 1Y (28) Ostrov 0-0 Meteor Praha
20/04/2024 17:00 LIVE Hvězda Cheb 1-3 Neratovice-Byškovice
20/04/2024 11:15 MS Štětí 0-3 Olympie Březová
20/04/2024 11:15 MS Újezd Praha 4 1-1 Brandýs nad Labem
20/04/2024 11:15 MS Hřebeč 1-4 Louny
20/04/2024 11:15 MS Chomutov 1-1 Admira Praha II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 LIVE Vysoké Mýto 0-0 Slavia Hradec Králové
20/04/2024 18:00 LIVE Ústí nad Orlicí 0-0 Spoje Praha
20/04/2024 11:15 MS Benešov 1-5 Velké Hamry
20/04/2024 11:15 MS Chrudim II 3-2 Letohrad
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (82) Velká Bíteš 5-1 Líšeň II
20/04/2024 17:00 - Vrchovina - Dálnice Speřice
20/04/2024 17:00 2Y (83) Stará Říše 0-2 Sokol Lanžhot
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (82) HFK Olomouc 2-1 Holešov
20/04/2024 17:00 LIVE Kostelec na Hané 0-4 Šternberk
20/04/2024 17:00 2Y (77) Bzenec 3-0 Slavičín
20/04/2024 17:00 2Y (81) Nový Jičín 1-0 Skaštice
20/04/2024 17:00 - Vsetín - Viktorie Přerov
20/04/2024 17:00 2Y (80) Jiskra Rýmařov 0-1 Nové Sady
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (76) Valašské Meziříčí 0-3 Opava II
20/04/2024 17:00 2Y (76) Unie Hlubina 2-0 Vítkovice
20/04/2024 17:00 - Řepiště - Slavoj Olympia Bruntál
20/04/2024 15:30 Ertelendi Břidličná - Polanka nad Odrou
Slovakya 2. liga Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:30 DA (45) Humenné 0-1 Petržalka
20/04/2024 17:30 DA (45) Liptovský Mikuláš 1-2 Púchov
20/04/2024 17:30 DA (45) Tatran Prešov 3-1 Považská Bystrica
20/04/2024 17:30 DA (45) Malženice 1-0 Dolný Kubín
20/04/2024 16:00 MS Komárno 2-0 Šamorín
20/04/2024 15:00 MS Spišská Nová Ves 3-0 Slavoj Trebišov
İngiltere National League İngiltere - National League ( Lig Maçı )
20/04/2024 14:15 MS Altrincham 1-0 Oxford City
20/04/2024 14:15 MS Barnet 4-1 Kidderminster Harriers
20/04/2024 14:15 MS Boreham Wood 0-0 Ebbsfleet United
20/04/2024 14:15 MS Chesterfield 3-2 Maidenhead
20/04/2024 14:15 MS Dagenham & Redbridge 3-3 Aldershot Town
20/04/2024 14:15 MS Dorking Wanderers 3-4 Hartlepool
20/04/2024 14:15 MS Eastleigh 0-3 FC Halifax Town
20/04/2024 14:15 MS Gateshead 2-1 Bromley
20/04/2024 14:15 MS Oldham 2-3 Wealdstone
20/04/2024 14:15 MS Solihull Moors 1-0 York
20/04/2024 14:15 MS Southend 1-2 Rochdale
20/04/2024 14:15 MS Woking 3-0 AFC Fylde
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 1Y (23) St. Gallen II 2-0 SC Kriens
20/04/2024 17:00 2Y (84) Zürich II 0-3 Bavois
20/04/2024 17:00 2Y (84) Luzern II 3-2 Cham
20/04/2024 17:00 2Y (79) Breitenrain 0-1 Étoile Carouge
20/04/2024 17:00 2Y (84) Rapperswil 2-0 Paradiso
20/04/2024 16:30 MS Young Boys II 2-0 Bulle
20/04/2024 16:30 MS Basel II 4-2 Delémont
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Victoria Sulejówek - Jagiellonia II
20/04/2024 18:00 - Lechia T. Mazowiecki - Wikielec
20/04/2024 18:00 - Warta Sieradz - Legionovia Legionowo
20/04/2024 18:00 - Unia Skierniewice - Legia Warszawa II
20/04/2024 18:00 - Swit - Broń Radom
20/04/2024 17:00 - Łomża - Bełchatów
20/04/2024 17:00 - Pilica Białobrzegi - Pelikan Łowicz
20/04/2024 17:00 - Mławianka Mława - Concordia Elbląg
20/04/2024 16:00 - Pogoń Grod. Mazowiecki - Olimpia Zambrów
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 - Świt Skolwin - Cartusia Kartuzy
20/04/2024 18:00 - Polonia Środa - Pogoń Szczecin II
20/04/2024 17:00 - Sokół Kleczew - Elana Toruń
20/04/2024 16:00 - Zawisza Bydgoszcz - Pogoń Nowe Skalmierzyce
20/04/2024 16:00 - Stargard Szczeciński - Stolem Gniewino
20/04/2024 16:00 - Noteć Czarnków - Flota Świnoujście
20/04/2024 15:00 - Vineta Wolin - Starogard Gdański
20/04/2024 13:00 - Luzino - Solec K.
20/04/2024 13:00 - Gedania Gdansk - Unia Swarzędz
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 - Karkonosze Jelenia Góra - Unia Turza Śląska
20/04/2024 18:00 - Lechia Zielona Góra - Goczałkowice Zdrój
20/04/2024 17:00 - Stilon Gorzów - Starowice Dolne
20/04/2024 16:00 - Górnik Polkowice - Gwarek Tarnowskie Góry
20/04/2024 15:00 - Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław
20/04/2024 15:00 - Pawłowice Śląskie - Warta Gorzów
20/04/2024 13:30 - Raków Częstochowa II - Odra Bytom Odrzański
20/04/2024 13:00 - Śląsk Wrocław II - Górnik Zabrze II
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 - Wisłoka Dębica - Unia Tarnow
20/04/2024 17:30 - Star Starachowice - Chełmianka Chełm
20/04/2024 17:00 - Sokół Sieniawa - Wiślanie Jaśkowice
20/04/2024 17:00 - Siarka Tarnobrzeg - Wiązownica
20/04/2024 16:00 - Czarni Połaniec - Avia Świdnik
20/04/2024 14:00 - Świdniczanka Świdnik - Podlasie Biała Podlaska
20/04/2024 14:00 - Podhale Nowy Targ - Orlęta Radzyń Podlaski
20/04/2024 13:00 - Wieczysta Kraków - KSZO 1929
Tayland Thai League 1 Tayland - Thai League 1 ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:00 MS Ratchaburi 1-4 Buriram United
20/04/2024 15:00 MS Khon Kaen United 1-1 Trat FC
20/04/2024 14:30 MS Police Tero 1-0 Uthai Thani
20/04/2024 14:00 MS Bangkok Glass 1-1 Chonburi FC
Almanya 3. Liga Almanya - 3. Liga ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:30 DA (45) FC Ingolstadt 04 1-0 MSV Duisburg
20/04/2024 15:00 MS Erzgebirge AUE 2-1 SpVgg Unterhaching
20/04/2024 15:00 MS TSV 1860 Munich 1-1 FC Saarbrücken
20/04/2024 15:00 MS Dynamo Dresden 0-2 FC Viktoria Koln
20/04/2024 15:00 MS VfB Lubeck 0-5 Borussia Dortmund II
20/04/2024 15:00 MS Hallescher FC 1-0 Verl
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:30 - Vevey Sports - Meyrin
20/04/2024 18:30 - Pully Football - Sion II
20/04/2024 18:00 1Y (30) Monthey 0-0 La Sarraz-Eclépens
20/04/2024 18:00 1Y (30) Naters 0-1 Grand-Saconnex
20/04/2024 18:00 1Y (28) Echallens 0-0 Chênois
20/04/2024 16:00 MS Lausanne Sport II 2-2 Portalban / Gletterens
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Emmenbrücke - Muri
20/04/2024 17:00 2Y (85) Dietikon 2-0 Münsingen
20/04/2024 17:00 2Y (85) FC Wohlen 3-0 Courtételle
20/04/2024 17:00 2Y (84) Solothurn 1-2 Concordia Basel
20/04/2024 17:00 2Y (79) Köniz 0-1 Black Stars
20/04/2024 17:00 2Y (84) Schötz 0-1 Rotkreuz
20/04/2024 17:00 2Y (88) Bassecourt 1-1 Thun II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Grasshopper II - Eschen / Mauren
20/04/2024 19:00 - Kosova - Tuggen
20/04/2024 18:00 1Y (29) Freienbach 0-0 Uzwil
20/04/2024 18:00 1Y (27) Winterthur II 2-0 Mendrisio
20/04/2024 17:00 Ertelendi Linth - YF Juventus
20/04/2024 17:00 2Y (89) Höngg 0-3 Wettswil-Bonstetten
20/04/2024 17:00 2Y (84) Balzers 0-2 Taverne
İngiltere National League - North İngiltere - National League - North ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (83) Banbury United 0-2 Tamworth
20/04/2024 17:00 2Y (86) Bishop's Stortford 0-0 Curzon Ashton
20/04/2024 17:00 2Y (87) Blyth Spartans 1-5 Brackley Town
20/04/2024 17:00 2Y (88) Chester 0-0 Darlington 1883
20/04/2024 17:00 2Y (86) Farsley Celtic FC 2-0 Buxton
20/04/2024 17:00 2Y (70) Gloucester City 1-0 Scunthorpe
20/04/2024 17:00 2Y (85) Hereford 0-2 Boston United
20/04/2024 17:00 2Y (84) Peterborough Sports 0-3 Chorley
20/04/2024 17:00 2Y (85) Rushall Olympic 0-0 Warrington Town
20/04/2024 17:00 2Y (87) Scarborough Athletic 0-1 Alfreton Town
20/04/2024 17:00 2Y (85) South Shields 3-0 Southport
20/04/2024 17:00 2Y (85) Spennymoor Town 2-0 King's Lynn Town
İngiltere National League - South İngiltere - National League - South ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (84) Aveley 2-0 Bath City
20/04/2024 17:00 2Y (85) Braintree 1-2 Eastbourne Borough
20/04/2024 17:00 2Y (85) Chippenham Town 1-1 Chelmsford City
20/04/2024 17:00 2Y (85) Dartford 2-0 Truro City
20/04/2024 17:00 2Y (85) Dover 0-3 Yeovil Town
20/04/2024 17:00 2Y (85) Maidstone Utd 5-1 Hampton & Richmond
20/04/2024 17:00 2Y (84) Slough Town 1-1 Welling United
20/04/2024 17:00 2Y (85) Taunton Town 0-0 Hemel Hempstead Town
20/04/2024 17:00 2Y (80) Tonbridge Angels 1-2 St Albans City
20/04/2024 17:00 2Y (86) Torquay 5-0 Havant & Wville
20/04/2024 17:00 2Y (77) Weymouth 1-2 Farnborough
20/04/2024 17:00 2Y (78) Worthing 4-2 Weston-super-Mare
Belçika Second Amateur Division - ACFF Belçika - Second Amateur Division - ACFF ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:00 - Verlaine - Warnant
20/04/2024 21:00 - Tubize - Verviers
20/04/2024 21:00 - Meux - Acren-Lessines
20/04/2024 20:30 - La Calamine - Rebecq
20/04/2024 20:30 - Jette - Hamoir
20/04/2024 20:30 - Tournai - Albert Quévy-Mons
Belçika Second Amateur Division - VFV A Belçika - Second Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:00 - KRC Gent - Gullegem
20/04/2024 21:00 - Merelbeke - Oostkamp
20/04/2024 20:30 - Oudenaarde - Torhout
20/04/2024 20:30 - Dikkelvenne - Mandel United
20/04/2024 19:30 - Zulte Waregem II - Voorde Appelterre
Belçika Second Amateur Division - VFV B Belçika - Second Amateur Division - VFV B ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:00 - Lyra-Lierse Berlaar - Spouwen-Mopertingen
20/04/2024 21:00 - Sporting Hasselt - Houtvenne
20/04/2024 21:00 - Tongeren - Tempo Overijse
20/04/2024 21:00 - Racing Mechelen - Lille
20/04/2024 21:00 - Berchem Sport - Hades
20/04/2024 21:00 - City Pirates Antwerpen - Wezel
20/04/2024 21:00 - Bocholt - Londerzeel
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 1Y (11) Vorskla Poltava 0-0 Kolos Kovalivka
20/04/2024 15:30 MS Chornomorets 1-2 Kryvbas KR
İngiltere FA Cup İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı )
20/04/2024 19:15 - Manchester City - Chelsea
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:15 2Y (56) Catanzaro 0-0 Cremonese
20/04/2024 17:15 2Y (55) Lecco 1-0 Venezia
20/04/2024 17:15 2Y (55) Spezia 0-0 Sampdoria
20/04/2024 17:15 2Y (58) Sudtirol 0-0 Cittadella
20/04/2024 15:00 MS Ascoli 0-0 Modena
20/04/2024 15:00 MS Bari 1-1 Pisa
20/04/2024 15:00 MS Feralpisalo 2-5 Como
20/04/2024 15:00 MS Brescia 0-0 Ternana
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
20/04/2024 22:30 - SC Braga - Vizela
20/04/2024 20:00 - Boavista - Estrela
20/04/2024 17:30 DA (45) Moreirense 0-1 GIL Vicente
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 - Avusturya XIII - Slovan HAC
20/04/2024 17:00 - ASV 13 - Mannswörth
20/04/2024 16:30 - Simmeringer SC - 1980 Wien
20/04/2024 15:00 - Union Mauer - Red Star Penzing
20/04/2024 13:00 - Dinamo Helfort - Stadlau
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:30 - Retz - USC Rohrbach
20/04/2024 17:00 - Scheiblingkirchen - Kilb
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:30 - Ferlach - Wolfsberg
20/04/2024 17:00 - Donau Klagenfurt - SC Landskron
20/04/2024 17:00 - Bleiburg - Kraig
20/04/2024 17:00 - Avusturya Klagenfurt II - Köttmannsdorf
20/04/2024 16:30 - St. Jakob Rosental - Völkermarkt
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Schattendorf - Rudersdorf
20/04/2024 18:00 - St. Margarethen / Bur - Marz
20/04/2024 18:00 - Halbturn - Pinkafeld
20/04/2024 18:00 İptal Edildi Ritzing - Parndorf
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:30 - Salzburger AK - Golling
20/04/2024 17:00 - Bürmoos - Kuchl
20/04/2024 16:00 - Straßwalchen - Grödig
20/04/2024 16:00 - Anif - Eugendorf
20/04/2024 15:00 - Siezenheim - Union Henndorf
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Rotenberg - FC Egg
20/04/2024 18:00 - Hard - Admira Dornbirn
20/04/2024 18:00 - Hörbranz - Alberschwende
20/04/2024 17:00 - Lochau - Nenzing
20/04/2024 17:00 - Lustenau - Andelsbuch
20/04/2024 16:00 - Göfis - Avusturya Lustenau II
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:30 - Bad Ischl - Oedt
20/04/2024 17:30 - St. Martin i.M. - Bad Schallerbach
20/04/2024 14:30 - St. Valentin - Wohnbau Dietach
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 - TuS Heiligenkreuz - UFC Fehring
Kamboçya C-League Kamboçya - C-League ( Lig Maçı )
20/04/2024 14:00 MS Boeung Ket 3-3 Svay Rieng
20/04/2024 12:00 MS Kirivong Sok Sen Chey 1-4 Phnom Penh Crown
Bosna Hersek 1st League - RS Bosna Hersek - 1st League - RS ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:30 - Famos Vojkovići - Radnik Bijeljina
20/04/2024 17:30 - BSK Banja Luka - Ljubić Prnjavor
20/04/2024 17:30 - Laktaši - Velež Nevesinje
20/04/2024 17:30 - Leotar - FK Romanija Pale
20/04/2024 17:30 - Drina Zvornik - Rudar Prijedor
20/04/2024 17:30 - Borac Kozarska Dubica - Slavija
20/04/2024 17:30 - Sloboda Mrkonjić Grad - Sutjeska Foča
Bosna Hersek 1st League - FBiH Bosna Hersek - 1st League - FBiH ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 - Rudar Kakanj - Gradina
20/04/2024 18:00 - Sloboda Tuzla - Radnik Hadžići
20/04/2024 18:00 - Vis Kosova - Mladost Doboj Kakanj
20/04/2024 18:00 - Tomislav - Čelik
20/04/2024 18:00 - Bratstvo Gračanica - Gornji Rahić
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Köln U19 - Verl U19
20/04/2024 16:00 MS St. Pauli U19 2-3 Werder Bremen U19
20/04/2024 14:00 MS Karlsruher SC U19 0-1 Stuttgart U19
20/04/2024 13:00 MS Hansa Rostock U19 1-2 RB Leipzig U19
20/04/2024 13:00 MS Hertha BSC U19 2-0 Wolfsburg U19
20/04/2024 13:00 - Meppen U19 - Carl Zeiss Jena U19
20/04/2024 12:00 MS Greuther Fürth U19 1-2 Nürnberg U19
20/04/2024 12:00 MS Eintracht Frankf U19 3-0 Augsburg U19
20/04/2024 12:00 MS Hoffenheim U19 4-0 Sandhausen U19
20/04/2024 12:00 MS Borussia Dortmund U19 4-0 MSV Duisburg U19
20/04/2024 12:00 MS Borussia M'bach U19 6-0 Alemannia Aachen U19
20/04/2024 12:00 MS Viktoria Köln U19 3-0 Schalke 04 U19
20/04/2024 11:30 MS 1860 München U19 3-4 Kaiserslautern U19
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
20/04/2024 14:30 MS Ahrobiznes Volochysk 1-1 Yarud Mariupol'
20/04/2024 13:30 MS Hirnyk-Sport 1-1 Podillya Khmelnytskyi
20/04/2024 12:45 MS Dinaz Vyshhorod 1-0 Khust City
20/04/2024 12:00 MS Metalurh Zaporizhya 0-5 Bukovyna
Moldovya Super Liga Moldovya - Super Liga ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 1Y (30) CSF Bălți 0-1 Petrocub
20/04/2024 16:00 - Gagauziya-Oguzsport - Saxan
20/04/2024 16:00 - Speranța Drochia - Floreşti
20/04/2024 16:00 MS Spartanii Selemet 0-1 Victoria Bardar
Lüksemburg National Division Lüksemburg - National Division ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Mondercange - Progres Niederkorn
20/04/2024 19:00 - US Mondorf-les-bains - Union Titus Petange
20/04/2024 19:00 - FC Differdange 03 - Swift Hesperange
20/04/2024 19:00 - AS Jeunesse Esch - Marisca Mersch
Portekiz Segunda Liga Portekiz - Segunda Liga ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:30 DA (45) Santa Clara 0-0 Tondela
20/04/2024 16:00 MS Torreense 0-3 União de Leiria
20/04/2024 13:00 MS Penafiel 1-1 Pacos Ferreira
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 - Ludogorets III - Lokomotiv Ruse
20/04/2024 16:00 - Septemvri Tervel - Dunav ot Ruse II
20/04/2024 16:00 - Fratria - Cherno more II
20/04/2024 16:00 - Riltsi - Benkovski Isperih
20/04/2024 16:00 - Chernolomets 1919 - Svetkavitsa Targovishte
Belçika Third Amateur Division - ACFF B Belçika - Third Amateur Division - ACFF B ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:00 - Huy - Herstal
Belçika Third Amateur Division - VFV A Belçika - Third Amateur Division - VFV A ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:30 - Erpe-Mere United - Wielsbeke
Belçika Provincial - West-Vlaanderen Belçika - Provincial - West-Vlaanderen ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:00 - Excelsior Zedelgem - Lauwe
Almanya Frauen Bundesliga Almanya - Frauen Bundesliga ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 MS Eintracht Frankfurt W 4-1 Nürnberg
20/04/2024 13:00 MS SGS Essen W 2-1 1899 Hoffenheim W
Yunanistan Super League 1 Yunanistan - Super League 1 ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:30 - Asteras Tripolis - Panetolikos
20/04/2024 19:30 - Atromitos - Kifisia
20/04/2024 18:30 - OFI - Volos NFC
Honduras Liga Nacional Honduras - Liga Nacional ( Lig Maçı )
20/04/2024 04:00 MS Victoria 0-1 Lobos Upnfm
Portekiz Liga 3 Portekiz - Liga 3 ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:00 - Varzim - Atlético CP
20/04/2024 19:00 - Alverca - Felgueiras 1932
20/04/2024 17:00 2Y (70) Academica 0-0 Lusitânia Lourosa
20/04/2024 13:00 MS SC Covilha 1-2 SC Braga B
Suudi Arabistan Pro League Suudi Arabistan - Pro League ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:00 - Al-Hazm - Al-Ittihad FC
20/04/2024 21:00 - Al-Ettifaq - Al Wehda Club
20/04/2024 18:00 1Y (28) Al Akhdoud 0-1 Damac
Türkiye Süper Lig Türkiye - Süper Lig ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Samsunspor - Adana Demirspor
20/04/2024 19:00 - Kayserispor - Trabzonspor
20/04/2024 16:00 MS Konyaspor 0-2 Alanyaspor
20/04/2024 13:30 MS İstanbulspor 1-2 Fatih Karagümrük
Türkiye 1. Lig Türkiye - 1. Lig ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Eyüpspor - Boluspor
20/04/2024 16:00 MS Giresunspor 0-3 Goztepe
20/04/2024 13:30 MS Bandırmaspor 1-1 Tuzlaspor
Kenya FKF Premier League Kenya - FKF Premier League ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:00 MS Police 2-1 Sofapaka
20/04/2024 15:00 - Talanta - Nairobi City Stars
20/04/2024 15:00 MS Shabana 0-0 Homeboyz
20/04/2024 15:00 MS Bandari 0-0 KCB
20/04/2024 13:00 MS Kariobangi Sharks 3-0 Nzoia Sugar
20/04/2024 13:00 MS Bidco United 1-0 Posta Rangers FC
İngiltere Women's Championship İngiltere - Women's Championship ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:00 - Blackburn Rovers W - Watford W
İngiltere FA WSL İngiltere - FA WSL ( Lig Maçı )
20/04/2024 14:30 MS Bristol City W 0-1 Liverpool W
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 - Korona Kielce U19 - Polonia Warszawa U19
20/04/2024 15:00 MS Widzew Łódź U19 4-2 Wisła Kraków U19
20/04/2024 13:00 - Warta Poznań U19 - Sandecja Nowy Sącz U19
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 - Zagorets - Levski Karlovo
20/04/2024 17:00 - Rozova dolina - Lokomotiv Plovdiv II
20/04/2024 17:00 - Karnobat - Dimitrovgrad
20/04/2024 17:00 - Atletik Kuklen - FK Sliven
20/04/2024 17:00 - Botev Plovdiv II - Sekirovo
20/04/2024 17:00 - Rodopa Smolyan - Gigant Saedinenie
20/04/2024 17:00 - Sokol Markovo - Asenovets
20/04/2024 17:00 - Nesebar - Spartak Plovdiv
20/04/2024 17:00 - Sayana Haskovo - Yambol 1915
20/04/2024 17:00 - Beroe II - Sozopol
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Amical Saint-Prex - Martigny Sports
20/04/2024 19:00 - Perly-Certoux - Châtel-St-Denis
20/04/2024 18:30 - Plan-les-Ouates - Veyrier Sports
20/04/2024 18:00 - Dardania Lausanne - Olympique de Genève
20/04/2024 18:00 - Romontois - Lancy
20/04/2024 18:00 - UGS - Stade Payerne
20/04/2024 18:00 - Signal - Collex-Bossy
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:00 - Prishtina Bern - Bosporus
20/04/2024 19:00 - Besa Biel/Bienne - Liestal
20/04/2024 17:00 - Old Boys - Concordia Lausanne
20/04/2024 17:00 - Dornach - Schöftland
20/04/2024 17:00 - Muri-Gümligen - Tavannes / Tramelan
20/04/2024 17:00 - Bubendorf - Pratteln
20/04/2024 17:00 - Ajoie-Monterri - Erguël
20/04/2024 17:00 - Binningen - Ueberstorf
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Ascona - Goldau
20/04/2024 19:00 - Brunnen - Sursee
20/04/2024 18:30 - Collina d'Oro - Buochs
20/04/2024 18:15 - Kickers Luzern - Emmen
20/04/2024 18:00 İptal Edildi Zofingen - Locarno
20/04/2024 17:00 - Zug - Unterstrass
20/04/2024 17:00 - Red Star Zürich - Perlen-Buchrain
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Tägerwilen - Thalwil
20/04/2024 17:00 - Chur 97 - Dardania St. Gallen
20/04/2024 17:00 - SV Schaffhausen - Bülach
20/04/2024 17:00 - Adliswil - Weesen
20/04/2024 17:00 - Lachen / Altendorf - Bazenheid
20/04/2024 17:00 - Frauenfeld - Wil II
İngiltere Non League Premier - Southern South İngiltere - Non League Premier - Southern South ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (78) AFC Totton 1-0 Merthyr Town
20/04/2024 17:00 2Y (78) Basingstoke Town 2-1 Dorchester Town
20/04/2024 17:00 2Y (82) Chesham United 1-1 Bracknell Town
20/04/2024 17:00 2Y (76) Hanwell Town 1-0 Hungerford Town
20/04/2024 17:00 2Y (79) Harrow Borough 1-1 Tiverton Town
20/04/2024 17:00 2Y (75) Hayes & Yeading United 0-2 Salisbury
20/04/2024 17:00 2Y (75) Hendon 0-0 Gosport Borough
20/04/2024 17:00 2Y (77) Plymouth Parkway 0-2 Walton & Hersham
20/04/2024 17:00 2Y (77) Poole Town 2-0 Didcot Town
20/04/2024 17:00 2Y (77) Sholing 3-0 Swindon Supermarine
20/04/2024 17:00 2Y (77) Winchester City 1-0 Beaconsfield Town
İngiltere Non League Premier - Southern Central İngiltere - Non League Premier - Southern Central ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (76) AFC Sudbury 5-1 Long Eaton United
20/04/2024 17:00 2Y (80) AFC Telford United 4-1 Berkhamsted
20/04/2024 17:00 İptal Edildi Alvechurch - Nuneaton Town
20/04/2024 17:00 2Y (78) Barwell 2-3 Redditch United
20/04/2024 17:00 2Y (78) Halesowen Town 4-3 St Ives Town
20/04/2024 17:00 2Y (78) Kettering Town 1-0 Coalville Town
20/04/2024 17:00 2Y (76) Leiston 1-1 Leamington
20/04/2024 17:00 2Y (80) Needham Market 0-2 Mickleover Sports
20/04/2024 17:00 2Y (78) Stamford 2-0 Hitchin Town
20/04/2024 17:00 2Y (79) Stourbridge 1-0 Royston Town
20/04/2024 17:00 2Y (74) Stratford Town 0-2 Bromsgrove Sporting
İngiltere Non League Premier - Northern İngiltere - Non League Premier - Northern ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (83) Bamber Bridge 3-2 Whitby Town
20/04/2024 17:00 2Y (76) Bradford (Park Avenue) 2-3 Gainsborough Trinity
20/04/2024 17:00 2Y (75) Guiseley AFC 3-1 United of Manchester
20/04/2024 17:00 2Y (82) Hyde United 2-1 Matlock Town
20/04/2024 17:00 2Y (82) Ilkeston Town 3-2 Morpeth Town
20/04/2024 17:00 İptal Edildi Lancaster City - Marske United
20/04/2024 17:00 2Y (79) Macclesfield 1-0 Workington
20/04/2024 17:00 2Y (79) Marine 4-0 Atherton Collieries
20/04/2024 17:00 2Y (80) Radcliffe 1-0 Basford United
20/04/2024 17:00 2Y (80) Stafford Rangers 0-1 Ashton United
20/04/2024 17:00 2Y (76) Worksop Town 1-1 Rylands
İngiltere Non League Premier - Isthmian İngiltere - Non League Premier - Isthmian ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (78) Carshalton Athletic 1-1 Billericay Town
20/04/2024 17:00 2Y (80) Chatham Town 0-3 Horsham
20/04/2024 17:00 2Y (80) Cheshunt 1-2 Canvey Island
20/04/2024 17:00 2Y (79) Concord Rangers 1-0 Whitehawk
20/04/2024 17:00 2Y (77) Cray Wanderers 1-4 Bognor Regis Town
20/04/2024 17:00 2Y (79) Folkestone Invicta 2-3 Dulwich Hamlet
20/04/2024 17:00 2Y (77) Hastings United 0-2 Enfield Town
20/04/2024 17:00 2Y (81) Kingstonian 0-3 Haringey Borough
20/04/2024 17:00 2Y (76) Lewes 1-1 Hashtag United
20/04/2024 17:00 2Y (79) Margate 2-1 Wingate & Finchley
20/04/2024 17:00 2Y (74) Potters Bar Town 0-0 AFC Hornchurch
İngiltere Non League Div One - Isthmian North İngiltere - Non League Div One - Isthmian North ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 - Bowers & Pitsea - Walthamstow
20/04/2024 17:00 - Brentwood Town - Brightlingsea Regent
20/04/2024 17:00 - Bury Town - Enfield 1893
20/04/2024 17:00 İptal Edildi East Thurrock United - Maldon & Tiptree
20/04/2024 17:00 - Gorleston - Felixstowe & Walton Utd
20/04/2024 17:00 - Heybridge Swifts - Wroxham
20/04/2024 17:00 - Ipswich Wanderers - Redbridge
20/04/2024 17:00 - New Salamis - Lowestoft Town
20/04/2024 17:00 - Stowmarket Town - Basildon United
20/04/2024 17:00 - Witham Town - Grays Athletic
İngiltere Non League Div One - Southern Central İngiltere - Non League Div One - Southern Central ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 - Barton Rovers - Hadley
20/04/2024 17:00 - Biggleswade - Kidlington
20/04/2024 17:00 - Hertford Town - Cirencester Town
20/04/2024 17:00 - AFC Kempston Rovers - Stotfold
20/04/2024 17:00 - Leighton Town - Bedford Town
20/04/2024 17:00 - North Leigh - Biggleswade Town
20/04/2024 17:00 - Thame United - Kings Langley
20/04/2024 17:00 - Ware - AFC Dunstable
20/04/2024 17:00 - Welwyn Garden City - Aylesbury United
İngiltere Non League Div One - Southern South İngiltere - Non League Div One - Southern South ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 - Bashley - Tavistock
20/04/2024 17:00 - Bemerton Heath Harleq. - Mousehole
20/04/2024 17:00 İptal Edildi Bishop's Cleeve - Hamworthy United
20/04/2024 17:00 - Bristol Manor Farm - Melksham Town
20/04/2024 17:00 - Evesham United - Willand Rovers
20/04/2024 17:00 - Exmouth - Paulton Rovers
20/04/2024 17:00 - Larkhall Athletic - Bideford
20/04/2024 17:00 - Malvern Town - Westbury United
20/04/2024 17:00 - Wimborne Town - Frome Town
20/04/2024 17:00 - Yate Town - Cribbs
İngiltere Non League Div One - Isthmian South East İngiltere - Non League Div One - Isthmian South East ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 - Beckenham Town - Horndean
20/04/2024 17:00 - Broadbridge Heath - Hythe Town
20/04/2024 17:00 - Chichester City - Ramsgate
20/04/2024 17:00 - Lancing - Ashford United
20/04/2024 17:00 - Littlehampton Town - Burgess Hill Town
20/04/2024 17:00 - Merstham - East Grinstead Town
20/04/2024 17:00 - Phoenix Sports - Sittingbourne
20/04/2024 17:00 - Sheppey United - Erith & Belvedere
20/04/2024 17:00 - Three Bridges - Sevenoaks Town
20/04/2024 17:00 - Cray Valley PM - Herne Bay
İngiltere Non League Div One - Northern West İngiltere - Non League Div One - Northern West ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 - Avro - 1874 Northwich
20/04/2024 17:00 - Bootle - Hanley Town
20/04/2024 17:00 - Chasetown - Mossley
20/04/2024 17:00 - Clitheroe - Hednesford Town
20/04/2024 17:00 - Kidsgrove Athletic - Trafford
20/04/2024 17:00 - Nantwich Town - City of Liverpool
20/04/2024 17:00 - Prescot Cables - Stalybridge Celtic
20/04/2024 17:00 - Runcorn Linnets - Widnes
20/04/2024 17:00 - Vauxhall Motors - Newcastle Town
20/04/2024 17:00 - Witton Albion - Leek Town
İngiltere Non League Div One - Northern Midlands İngiltere - Non League Div One - Northern Midlands ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 - AFC Rushden & Diamonds - Shepshed Dynamo
20/04/2024 17:00 - Cambridge City - Leicester Road
20/04/2024 17:00 - Coleshill Town - Anstey Nomads
20/04/2024 17:00 - Coventry Sphinx - Boldmere St. Michaels
20/04/2024 17:00 - Loughborough Dynamo - Corby Town
20/04/2024 17:00 - Quorn - Lye Town
20/04/2024 17:00 - Rugby Town - Walsall Wood
20/04/2024 17:00 - Sporting Khalsa - Spalding United
20/04/2024 17:00 - Sutton Coldfield Town - Harborough Town
İngiltere Non League Div One - Northern East İngiltere - Non League Div One - Northern East ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 - Bridlington Town - Ossett United
20/04/2024 17:00 - Carlton Town - Consett
20/04/2024 17:00 - Cleethorpes Town - Stocksbridge Park Steels
20/04/2024 17:00 - Dunston UTS - Winterton Rangers
20/04/2024 17:00 - Hebburn Town - Belper Town
20/04/2024 17:00 - Liversedge - Ashington AFC
20/04/2024 17:00 - North Ferriby - Sheffield
20/04/2024 17:00 - Pontefract Collieries - Grimsby Borough
20/04/2024 17:00 - Stockton Town - Brighouse Town
İngiltere Non League Div One - Isthmian South Central İngiltere - Non League Div One - Isthmian South Central ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 - Ascot United - Metropolitan Police
20/04/2024 17:00 - Ashford Town (Middlesex) - Westfield (Surrey)
20/04/2024 17:00 - Binfield - Raynes Park Vale
20/04/2024 17:00 - Chipstead - Thatcham Town
20/04/2024 17:00 - Corinthian-Casuals - Uxbridge
20/04/2024 17:00 - Hanworth Villa - Leatherhead
20/04/2024 17:00 - Hartley Wintney - Southall
20/04/2024 17:00 - South Park - Marlow
20/04/2024 17:00 - Sutton Common Rovers - Chertsey Town
Zambiya Super League Zambiya - Super League ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:00 - Green Eagles - Kabwe Warriors
20/04/2024 16:00 MS Nkwazi 1-1 Forest Rangers
20/04/2024 16:00 - Konkola Blades - Man Utd Zambiya Academy
20/04/2024 16:00 MS Power Dynamos 0-2 Nkana
20/04/2024 16:00 Ertelendi NAPSA Stars - Green Eagles
20/04/2024 16:00 Ertelendi Zanaco - Kabwe Warriors
20/04/2024 16:00 Ertelendi Mufulira Wanderers - Prison Leopards
20/04/2024 16:00 Ertelendi Red Arrows - Kansanshi Dynamos
20/04/2024 16:00 Ertelendi Trident - Nkwazi
20/04/2024 16:00 Ertelendi Mutondo Stars - Green Buffaloes
20/04/2024 16:00 Ertelendi Forest Rangers - Konkola Blades
20/04/2024 16:00 Ertelendi Man Utd Zambiya Academy - Power Dynamos
20/04/2024 16:00 - Kansanshi Dynamos - Zanaco
20/04/2024 16:00 - Prison Leopards - Trident
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:30 - Apollon Limassol - AEL
20/04/2024 19:00 - AE Zakakiou - Karmiotissa
Hollanda Tweede Divisie Hollanda - Tweede Divisie ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - De Treffers - FC Lisse
20/04/2024 16:30 MS Sparta Rotterdam II 1-2 Spakenburg
20/04/2024 16:00 MS AFC Amsterdam 3-2 Katwijk
20/04/2024 16:00 MS Rijnsburgse Boys 1-1 ACV
20/04/2024 16:00 MS Quick Boys 1-1 Kozakken Boys
20/04/2024 15:30 MS SVV Scheveningen 2-2 HHC
20/04/2024 15:30 MS GVVV Veenendaal 2-1 Noordwijk
20/04/2024 15:30 MS Koninklijke HFC 1-2 Excelsior Maassluis
Ermenistan First League Ermenistan - First League ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 MS Ararat II 0-3 Banants II
20/04/2024 15:00 - Shirak II - Mika
 Premyer Liqa - Premyer Liqa ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 1Y (31) Zira 0-1 Neftchi Baku
20/04/2024 15:30 MS Qarabag 2-2 Qabala
Tayland Thai League 2 Tayland - Thai League 2 ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 MS Nakhon Si Thammarat 5-2 Kasetsart FC
20/04/2024 14:30 MS Nakhon Ratchasima FC 3-0 Nong Bua Pitchaya
20/04/2024 14:00 MS Esan Pattaya 3-1 Chanthaburi
20/04/2024 13:30 MS Phrae United 0-1 Ayutthaya FC
Macaristan NB II Macaristan - NB II ( Lig Maçı )
20/04/2024 13:30 MS Nyiregyhaza 3-1 Vasas
Bulgaristan Third League - Southwest Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 - FK Minyor Pernik - Pirin Razlog
20/04/2024 16:00 - Vihren - Botev Ihtiman
20/04/2024 16:00 - Bansko - Rilski Sportist
20/04/2024 16:00 İptal Edildi Kyustendil - Chavdar Etropole
20/04/2024 16:00 - Septemvri Simitli - Hebar II
20/04/2024 16:00 - Septemvri Sofia II - Oborishte
20/04/2024 16:00 - Slivnishki geroy - Slavia Sofia II
20/04/2024 16:00 - CSKA 1948 Sofia III - CSKA Sofia II
20/04/2024 16:00 - Balkan Botevgrad - Vitosha Bistritsa
20/04/2024 15:00 - Levski Sofia II - Kostinbrod
İspanya Primera División RFEF - Group 1 İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:00 - Rayo Majadahonda - Tarazona
20/04/2024 20:00 - Deportivo La Coruna - Cultural Leonesa
20/04/2024 19:00 - Teruel - Sestao River
20/04/2024 18:00 1Y (30) Sabadell 0-1 Cornellà
20/04/2024 17:00 2Y (81) Real Sociedad II 2-0 Fuenlabrada
İspanya Primera División RFEF - Group 2 İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:00 - Real Madrid II - Alcoyano
20/04/2024 21:00 - Sanluqueño - Recreativo Huelva
20/04/2024 19:00 - Algeciras - Antequera
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:00 - Cannes - Toulon
20/04/2024 19:00 - Hyères - Grasse
20/04/2024 19:00 - Jura Sud Foot - Chamalières
20/04/2024 19:00 - Olympique d'Alès - Fréjus St-Raphaël
20/04/2024 19:00 - Le Puy Foot - Aubagne
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - La Roche VF - Blois
20/04/2024 19:00 - Angers SCO II - Trélissac
20/04/2024 19:00 - Bourges Foot 18 - Saumur
20/04/2024 19:00 - St-Pryvé St-Hilaire - Angoulême
20/04/2024 19:00 - Romorantin - Avoine OCC
20/04/2024 16:00 MS Gobelins 3-0 Libourne
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:00 - Stade Briochin - Aubervilliers
20/04/2024 19:30 - Lorient II - Granville
20/04/2024 19:00 - Vire - Boulogne
20/04/2024 19:00 - Beauvais - Guingamp II
20/04/2024 19:00 - Racing Colombes 92 - Dinan Léhon
20/04/2024 19:00 - Saint-Malo - Châteaubriant
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Auxerre II - Olympique St Quentin
20/04/2024 19:00 - Biesheim - Bourg-en-bresse 01
20/04/2024 19:00 - Bobigny - Fleury 91
20/04/2024 19:00 - Mâcon - Racing Besançon
20/04/2024 18:00 1Y (30) Feignies-Aulnoye 1-1 Colmar
20/04/2024 17:00 2Y (76) Haguenau 0-3 Creteil
Almanya Regionalliga - Nordost Almanya - Regionalliga - Nordost ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (80) Greifswalder FC 3-0 BSG Chemie Leipzig
20/04/2024 14:30 MS ZFC Meuselwitz 2-2 Altglienicke
20/04/2024 14:00 MS Eilenburg 0-2 FSV Zwickau
Almanya Regionalliga - Bayern Almanya - Regionalliga - Bayern ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 MS Türkgücü-Ataspor 0-2 Nürnberg II
20/04/2024 15:00 MS Aubstadt 0-2 Illertissen
20/04/2024 15:00 MS Ansbach 0-2 Bayern München II
20/04/2024 15:00 MS Greuther Fürth II 2-1 Vilzing
20/04/2024 15:00 MS Eintracht Bamberg 2-0 Schalding-Heining
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 MS Kickers Offenbach 5-0 Balingen
20/04/2024 15:00 MS FC 08 Homburg 2-0 TuS Koblenz
20/04/2024 15:00 MS Barockstadt Fulda-Lehn. 1-0 Hoffenheim II
20/04/2024 15:00 MS Bahlinger SC 2-1 VfR Aalen
20/04/2024 15:00 MS FC Astoria Walldorf 4-1 FSV Mainz 05 II
20/04/2024 15:00 MS SGV Freiberg 1-1 Hessen Kassel
Almanya Regionalliga - Nord Almanya - Regionalliga - Nord ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 1Y (27) Kilia Kiel 0-1 Hamburger SV II
20/04/2024 15:00 MS Havelse 1-0 Weiche Flensburg
20/04/2024 14:00 MS Phönix Lübeck 4-2 Eintracht Norderstedt
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 MS Paderborn II 0-1 Alemannia Aachen
20/04/2024 15:00 MS Wegberg-Beeck 2-3 Wiedenbrück
20/04/2024 15:00 MS FC Bocholt 5-0 Rot Weiss Ahlen
20/04/2024 15:00 MS Düren Merzenich 2-2 Fortuna Koln
20/04/2024 15:00 Ertelendi Wuppertaler SV - Fortuna Düsseldorf II
20/04/2024 15:00 MS Borussia M'gladbach II 0-0 FC Gutersloh
20/04/2024 15:00 MS Köln II 0-3 SSVg Velbert
Hollanda Eredivisie Women Hollanda - Eredivisie Women ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:30 - PSV/Eindhoven W - Heerenveen W
20/04/2024 15:00 - Ajax W - AZ
20/04/2024 15:00 - PEC Zwolle W - Telstar W
İspanya Segunda División RFEF - Group 1 İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 1Y (32) Coruxo 1-0 Deportivo La Coruña II
20/04/2024 17:00 2Y (82) Real Oviedo II 0-1 Compostela
İspanya Segunda División RFEF - Group 2 İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:00 - Real Sociedad III - Athletic Club II
20/04/2024 18:00 1Y (31) San Juan 3-0 Mutilvera
İspanya Segunda División RFEF - Group 3 İspanya - Segunda División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:00 - Alzira - Valencia II
20/04/2024 19:00 - La Nucía - Manresa
20/04/2024 16:30 MS Andratx 0-0 Formentera
İspanya Segunda División RFEF - Group 5 İspanya - Segunda División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Guadalajara - Villanovense
Almanya Oberliga - Bayern Süd Almanya - Oberliga - Bayern Süd ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (83) Pipinsried 2-2 Kottern
20/04/2024 16:30 MS Sonthofen 1-1 Türkspor Augsburg
20/04/2024 16:00 MS Kirchanschöring 0-2 Nordlingen
20/04/2024 15:30 MS Ismaning 2-2 Dachau
20/04/2024 15:00 MS Schwaben Augsburg 2-2 1860 München II
20/04/2024 15:00 MS Rain / Lech 3-3 Deisenhofen
Almanya Oberliga - Bayern Nord Almanya - Oberliga - Bayern Nord ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (86) Hankofen-Hailing 4-2 Ammerthal
20/04/2024 17:00 2Y (80) Cham 1-1 Abtswind
20/04/2024 17:00 2Y (81) Jahn Regensburg II 5-0 1. SC Feucht
20/04/2024 16:00 MS Würzburger FV 0-3 Eltersdorf
20/04/2024 16:00 MS Donaustauf 0-5 ASV Neumarkt
20/04/2024 15:00 MS Eichstätt 2-3 Bayern Hof
20/04/2024 15:00 MS Gebenbach 4-0 Fortuna Regensburg
Almanya Oberliga - Nordost-Nord Almanya - Oberliga - Nordost-Nord ( Lig Maçı )
20/04/2024 14:00 MS Anker Wismar 6-2 Rostocker FC
20/04/2024 14:00 MS Lichtenberg 1-2 RSV Eintracht
Almanya Oberliga - Nordost-Süd Almanya - Oberliga - Nordost-Süd ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 MS Magdeburg II 3-1 Union Sandersdorf
20/04/2024 15:00 Ertelendi Motor Marienberg - Auerbach
20/04/2024 15:00 MS Plauen 5-0 Einheit Wernigerode
20/04/2024 15:00 MS Ludwigsfelde 2-2 FC Grimma
20/04/2024 15:00 MS Krieschow 3-2 Germania Halberstadt
20/04/2024 15:00 MS Einheit Rudolstadt 0-3 Bischofswerdaer FV
Almanya Oberliga - Hessen Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (80) Friedberg 2-0 Rot-Weiß Walldorf
20/04/2024 16:00 MS Hanau 93 1-1 Dietkirchen
20/04/2024 15:30 - Baunatal - Waldgirmes
20/04/2024 15:00 MS Eintracht Stadtallendorf 4-1 Viktoria Griesheim
20/04/2024 15:00 MS Vfb Marburg 0-0 FC 1906 Erlensee
20/04/2024 15:00 MS FC Gießen 1-0 Weidenhausen
Almanya Oberliga - Schleswig-Holstein Almanya - Oberliga - Schleswig-Holstein ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:00 MS Hohenwestedt 1-4 Dornbreite Lübeck
20/04/2024 15:30 MS Preußen Reinfeld 2-0 Nordmark Satrup
20/04/2024 15:00 MS TSB Flensburg 3-3 Oldenburger SV
20/04/2024 15:00 MS Heider SV 3-0 Bordesholm
20/04/2024 15:00 MS Union Neumünster 1-6 Todesfelde
20/04/2024 14:30 - Weiche Flensburg II - Eckernförder SV
Almanya Oberliga - Hamburg Almanya - Oberliga - Hamburg ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 MS Türkiye 6-1 Paloma
20/04/2024 14:00 MS Duneberg 1-6 Harksheide
Almanya Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar Almanya - Oberliga - Rheinland-Pfalz / Saar ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:30 MS Baumholder 1-3 Gonsenheim
20/04/2024 16:30 MS TuS RW Koblenz 3-0 Auersmacher
20/04/2024 16:30 MS FV Engers 07 2-2 Arminia Ludwigshafen
20/04/2024 16:30 MS Mechtersheim 6-2 Bitburg
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:30 MS FC 08 Villingen 3-0 Reutlingen
20/04/2024 16:30 MS Essingen 5-1 Backnang
20/04/2024 16:30 MS Bissingen 2-0 Denzlingen
20/04/2024 15:30 MS Offenburger FV 1-2 Göppinger SV
20/04/2024 15:00 MS Normannia Gmünd 3-1 Oberachern
20/04/2024 15:00 MS FC Holzhausen 3-1 Hollenbach
20/04/2024 15:00 MS FV Ravensburg 2-2 Mutschelbach
Almanya Oberliga - Niedersachsen Almanya - Oberliga - Niedersachsen ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Kickers Emden - Rotenburger SV
20/04/2024 18:00 1Y (29) Arminia Hannover 0-0 Ramlingen / Ehlershausen
20/04/2024 16:00 MS Eilvese 1-2 Germania Egestorf
20/04/2024 15:00 MS Schöningen 2-0 Bornreihe
20/04/2024 15:00 MS Schwarz-Weiß Rehden 3-0 Vorsfelde
20/04/2024 15:00 MS Meppen II 0-1 Eintracht Celle
Ukrayna Druha Liga Ukrayna - Druha Liga ( Lig Maçı )
20/04/2024 13:00 MS Lokomotiv Kyiv 2-1 Nyva Vinnytsya
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
20/04/2024 12:30 MS Corvinul Hunedoara 2-0 CS Mioveni
20/04/2024 11:00 MS Ceahlăul Piatra Neamţ 4-0 Alexandria
20/04/2024 11:00 MS Arges Pitesti 0-1 CSM Reşiţa
20/04/2024 11:00 MS Metaloglobus 0-1 Unirea Dej
20/04/2024 11:00 MS Tunari 1-2 Concordia
20/04/2024 11:00 MS Slatina 2-0 ACS Sirineasa
20/04/2024 11:00 MS Chindia Targoviste 0-0 CSA Steaua Bucureşti
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:30 - Nové Mesto nad Váhom - Galanta
20/04/2024 17:30 - Hamsik Academy - Baník Lehota p.Vtáčnikom
20/04/2024 17:30 - Fomat Martin - Lokomotíva Zvolen
20/04/2024 17:30 - Častkovce - Beluša
20/04/2024 17:30 - Jednota Bánová - Rača
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 - Boruna Tsareva livada - Etar VT II
20/04/2024 17:00 - Pavlikeni - Lokomotiv G. Oryahovitsa
20/04/2024 17:00 İptal Edildi Sevlievo - Dunav Lom
20/04/2024 17:00 - Drenovets - Akademik Svishtov
20/04/2024 17:00 - Yantra Polski Trambesh - Lokomotiv Mezdra
20/04/2024 17:00 - Partizan - Vihar Slavyanovo
Almanya Oberliga - Bremen Almanya - Oberliga - Bremen ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:30 MS Aumund-Vegesack 4-2 Vatan Sport
20/04/2024 15:00 MS Werder Bremen II 5-0 Leher
20/04/2024 15:00 MS TuRa Bremen 0-3 Vahr-Blockdiek
20/04/2024 14:00 MS Woltmershausen 3-4 Hemelingen
20/04/2024 14:00 - OSC Bremerhaven - Brinkumer SV
Hollanda Derde Divisie - Saturday Hollanda - Derde Divisie - Saturday ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Hoogeveen - HSV ODIN 59
20/04/2024 19:00 - Hsc 21 - RKAV Volendam
20/04/2024 16:30 LIVE Hercules 3-2 Staphorst
20/04/2024 16:30 MS Kampong 0-1 Sparta Nijkerk
20/04/2024 16:00 MS Ijsselmeervogels 1-2 Rijnvogels
20/04/2024 16:00 MS DVS 33 Ermelo 2-2 Dovo
20/04/2024 15:30 MS Eemdijk 1-1 URK
20/04/2024 15:30 MS Harkemase Boys 0-1 DEM
20/04/2024 15:30 MS SC Genemuiden 3-3 Vvsb
Hollanda Derde Divisie - Sunday Hollanda - Derde Divisie - Sunday ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:30 - Groene Ster - Meerssen
20/04/2024 19:00 - GVV Unitas - Barendrecht
20/04/2024 16:30 MS TEC 3-2 SteDoCo
20/04/2024 16:00 - Kloetinge - Sportlust '46
20/04/2024 15:30 MS Hoek 3-0 Gemert
Hollanda U21 Divisie 1 Hollanda - U21 Divisie 1 ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:00 - Twente / Heracles U21 - De Graafschap U21
20/04/2024 15:00 - Groningen U21 - Feyenoord U21
20/04/2024 14:30 - Go Ahead Eagles U21 - NEC U21
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:00 MS Genoa U19 3-2 Fiorentina U19
20/04/2024 16:00 MS Roma U19 4-0 Sassuolo U19
20/04/2024 14:00 MS Atalanta U19 0-1 Juventus U19
20/04/2024 12:00 MS Internazionale U19 3-0 Cagliari U19
Moldovya Liga 1 Moldovya - Liga 1 ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:00 - Dinamo-Auto - Olimp Comrat
Burundi Ligue A Burundi - Ligue A ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:30 - Bumamuru - Tigre Noir
20/04/2024 16:00 - Le Messager Ngozi - Musongati
20/04/2024 16:00 - Olympic Star - Flambeau du Centre
20/04/2024 16:00 - Telaviv - Kayanza United
20/04/2024 16:00 - Aigle Noir - Lydia Ludic
20/04/2024 14:00 - Magara Young Boys - Dynamik
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (71) Semendrija 1924 0-0 Radnički Sr. Mitrovica
20/04/2024 17:00 2Y (74) Indjija 0-1 Tekstilac Odžaci
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
20/04/2024 22:00 - ES Tunis - Mamelodi Sundowns
20/04/2024 16:00 MS TP Mazembe 0-0 Al Ahly
Kosta Rika Liga de Ascenso Kosta Rika - Liga de Ascenso ( Lig Maçı )
20/04/2024 23:00 - AD Sarchí - CS Uruguay
20/04/2024 05:00 USB Escorpiones Belén 4-4 Marineros de Puntarenas
İspanya Primera División Femenina İspanya - Primera División Femenina ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Madrid CFF W - Athletic Club W
20/04/2024 17:00 2Y (81) Sporting Huelva W 0-1 Eibar W
20/04/2024 15:00 MS Granada 2-1 Granad. Tenerife W
20/04/2024 13:00 MS Levante W 2-4 Real Madrid W
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - FK Crvena Zvezda - FK Partizan
20/04/2024 16:00 MS TSC Backa Topola 3-2 Vojvodina
20/04/2024 15:00 MS Radnicki 1923 4-3 Cukaricki
Makedonya First League Makedonya - First League ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (75) Bregalnica Štip 0-1 FK Rabotnicki
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:30 - Partizán Bardejov - Oravské Veselé
20/04/2024 17:30 - Námestovo - Vranov nad Topľou
İskoçya FA Cup İskoçya - FA Cup ( Kupa Maçı )
20/04/2024 14:30 PEN Aberdeen 3-3
PS : 5-6
Celtic
Hollanda U18 Divisie 1 Hollanda - U18 Divisie 1 ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:00 - AZ U18 - Utrecht U18
20/04/2024 15:30 - Ajax U18 - Vitesse U18
20/04/2024 13:30 - Groningen U18 - PSV U18
20/04/2024 13:00 - Feyenoord U18 - Willem II U18
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 İptal Edildi Cagnes-Le Cros - Beziers
20/04/2024 19:00 - Fos - Stade Beaucairois
20/04/2024 19:00 - Montpellier II - Rousset-Ste Victoire
20/04/2024 17:30 - Agde - Cannet Rocheville
Fransa National 3 - Group B Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:00 - Saint-Paul Sport - Anglet Genets
20/04/2024 20:00 - Stade Bordelais - Lège-Cap-Ferret
20/04/2024 19:00 - Colomiers - Bordeaux II
20/04/2024 19:00 - Onet-le-Château - Pau II
20/04/2024 19:00 - Bayonne - Blagnac
20/04/2024 19:00 - Canet Roussillon - Castanet
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:00 - Montlouis - Châteauneuf-sur-Loire
20/04/2024 19:30 - Vierzon FC - Bourges Moulon
20/04/2024 19:00 - Chauvigny - Châtellerault
20/04/2024 19:00 - Vineuil - Ouest Tourangeau
20/04/2024 16:00 - Châteauroux II - Tours
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Les Sables - Le Poiré sur Vie
20/04/2024 19:00 - Laval II - Challans
20/04/2024 19:00 - USSA Vertou - Saint-Nazaire AF
20/04/2024 19:00 - Vendée Fontenay - Chauray
20/04/2024 19:00 - Ancienne Château-Gontier - La Châtaigneraie
20/04/2024 19:00 - Niort II - Sablé
Fransa National 3 - Group E Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Stade Plabennec - TA Rennes
20/04/2024 19:00 - Ergué-Gaberic - Saint-Colomban Locminé
20/04/2024 19:00 - Vitré - Pontivy GSI
20/04/2024 19:00 - CPBB Rennes - Saint-Pierre Milizac
20/04/2024 19:00 - Vannes - Drapeau Fougères
20/04/2024 19:00 - Stade Pontivy - Lannion
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:30 - Villers Houlgate CF - Flers
20/04/2024 19:00 - AG Caennaise - Saint-Lô Manche
20/04/2024 19:00 - Chatou - Dives-Cabourg
20/04/2024 19:00 - Alençon - Caen II
20/04/2024 19:00 - Oissel - Caen PTT
20/04/2024 19:00 - Dieppe - Quevilly II
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Ivry - Orléans II
20/04/2024 19:00 - St Maur Lusitanos - Mainvilliers
20/04/2024 19:00 - Montrouge - Linas-Montlhery
20/04/2024 19:00 - Bastia II - Brétigny Foot
20/04/2024 19:00 - Sainte Geneviève - Balagne
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Thionville Lusitanos - Metz II
20/04/2024 19:00 - Sarre Union - Reims Sainte-Anne
20/04/2024 18:00 - Thaon - Métropole Troyenne
20/04/2024 16:00 - Prix-lès-Mézières - Strasbourg Koenigshoffen
Fransa National 3 - Group J Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - ASPTT Dijon - Louhans-Cuiseaux
20/04/2024 19:00 - Besançon - Selongey
20/04/2024 19:00 - Gueugnon - Jura Dolois
20/04/2024 19:00 - Pontarlier - Moulins-Yzeure Foot 03
20/04/2024 19:00 - Dijon II - La Chapelle
20/04/2024 18:00 - Rumilly Vallières - Vesoul
20/04/2024 17:00 - Sochaux II - Union Cosnoise
Fransa National 3 - Group K Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Espaly-Saint-Marcel - Chambéry
20/04/2024 19:00 - Limonest - Ain Sud
20/04/2024 19:00 - Olympique Lyonnais II - Lyon Duchere
20/04/2024 19:00 - Chassieu Décines - Olympique de Valence
20/04/2024 19:00 - Saint-Priest - Hauts Lyonnais
20/04/2024 17:00 - Feurs - Clermont II
Meksika Liga Premier Serie A Meksika - Liga Premier Serie A ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:00 - Deportiva Venados - Montañeses
20/04/2024 05:00 İptal Edildi Chihuahua FC - UA Zacatecas
20/04/2024 05:00 MS Durango 4-1 Mineros de Fresnillo
20/04/2024 04:30 MS Calor de San Pedro 2-0 Colima
20/04/2024 04:00 MS Petroleros de Salamanca 1-0 Tapachula
20/04/2024 04:00 MS Cimarrones de Sonora II 3-0 Leones Negros
20/04/2024 03:45 MS Orgullo Reynosa 1-1 Gavilanes FC Matamoros
20/04/2024 02:00 MS Inter Playa del Carmen 1-0 Lobos ULMX
20/04/2024 02:00 MS Sporting Canamy 0-2 CDS Tampico Madero
Meksika Liga Premier Serie B Meksika - Liga Premier Serie B ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Cañoneros Marina - Chilpancingo
20/04/2024 04:00 MS FC Santiago 0-0 Artesanos Metepec
20/04/2024 01:00 MS Chilangos 3-2 CDM
Moğolistan Premier League Moğolistan - Premier League ( Lig Maçı )
20/04/2024 14:15 MS Khovd 0-3 Tuv Azarganuud
20/04/2024 11:15 MS Bayanzürkh Sporting 1-2 Erchim
Fransa National 3 - Group G Fransa - National 3 - Group G ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:00 - Olympique Marcquois - Drancy
20/04/2024 19:00 - Valenciennes II - Compiègne
20/04/2024 19:00 - St Ouen l'Aumône - Pays de Cassel
20/04/2024 19:00 - Lille II - Le Pays du Valois
20/04/2024 17:00 - Chantilly - Lens II
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
20/04/2024 21:00 - Supersport United - Chippa United
20/04/2024 18:30 - Orlando Pirates - Amazulu
20/04/2024 18:00 1Y (34) Sekhukhune United 0-0 Ajax Cape Town
20/04/2024 16:00 MS Golden Arrows 1-1 Royal AM
İngiltere Professional Development League İngiltere - Professional Development League ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 MS Swansea City U21 3-1 Bristol City U21
Gana Premier League Gana - Premier League ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 1Y (30) Legon Cities 0-0 Hearts of Oak
20/04/2024 18:00 1Y (24) Karela 0-0 Accra Lions
Hırvatistan Third NL - Sredite Hırvatistan - Third NL - Sredite ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:15 - Dinamo OO - Samobor
20/04/2024 18:15 - NK Lukavec - HAŠK
20/04/2024 18:15 - Zelina - Trešnjevka
20/04/2024 18:15 - Tondach - Segesta Sisak
20/04/2024 18:15 - Maksimir Zagreb - Ponikve
20/04/2024 18:15 - Vrapče Zagreb - Kurilovec
20/04/2024 18:15 - Lucko - Gaj
Hırvatistan Third NL - Sjever Hırvatistan - Third NL - Sjever ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 - Dinamo Domašinec - Graničar Kotoriba
20/04/2024 18:00 - Rudar Mursko Središće - Podravina Ludbreg
20/04/2024 18:00 - Virovitica - Koprivnica
20/04/2024 18:00 - Pitomača - Polet
Hırvatistan Third NL - Istok Hırvatistan - Third NL - Istok ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 - Vinodol - Pomorac
20/04/2024 18:00 - Halubjan Viškovo - Rovinj
20/04/2024 18:00 - Medulin - Nehaj
20/04/2024 18:00 - Rudar Labin - Cres
20/04/2024 18:00 - Kraljevica - Uljanik
20/04/2024 18:00 - Buje - Pazinka
20/04/2024 18:00 - Naprijed Hreljin - Crikvenica
Hırvatistan Third NL - Zapad Hırvatistan - Third NL - Zapad ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 - Valpovka - Bedem Ivankovo
20/04/2024 18:00 - NAŠK Našice - Oriolik Oriovac
20/04/2024 18:00 - Slavija Pleternica - Svačić
20/04/2024 18:00 - Borac Kneževi Vinogradi - Dakovo-Hırvatistan
20/04/2024 18:00 - Vuteks-Sloga - Čepin
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 - Sloga Petrovac na Mlavi - Polet Ljubić
20/04/2024 17:00 - Takovo - Mihajlovac
20/04/2024 17:00 - Omladinac Zablaće - Sloga Požega
20/04/2024 17:00 - Borac Cacak - FAP
20/04/2024 17:00 - Tutin - Budučnost Krušik
20/04/2024 17:00 - Loznica - FK Zlatibor
20/04/2024 17:00 - Real Podunavci - Jošanica
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:30 - Radnički Svilajnac - Meševo
20/04/2024 17:30 - Sinđelić - Jedinstvo Kruševac
20/04/2024 17:30 - Dunav Prahovo - Budućnost Popovac
20/04/2024 17:30 - Jagodina - Pčinja Trgovište
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:30 - Kikinda - Dinamo Pančevo
20/04/2024 17:30 - Sloven Ruma - Kabel Novi Sad
20/04/2024 17:30 - Naftagas - Tisa Adorjan
20/04/2024 17:30 - Hajduk 1912 Kula - Backa
20/04/2024 17:30 - Jedinstvo Stara Pazova - Radnički Zrenjanin
20/04/2024 17:30 - FK Becej - 1. Maj Ruma
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:30 - Zemun - Studentski Grad
20/04/2024 17:30 - Buducnost Dobanovci - RAD
20/04/2024 17:00 - Stepojevac Vaga - Polet Dorćol
20/04/2024 13:30 - Torlak - Zvezdara
20/04/2024 12:00 - Prva Iskra - Brodarac
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:30 MS ENAD 1-2 Ermis
20/04/2024 16:30 MS Akritas 3-0 Ahironas / Onisilos
20/04/2024 16:30 MS PAEEK 3-1 Digenis Morphou
20/04/2024 16:30 MS Xylotympou 2-5 MEAP Nisou
20/04/2024 16:30 MS ASIL Lysi 3-2 Ayia Napa
20/04/2024 16:30 MS Peyia 1-4 Enosis
20/04/2024 16:30 MS Digenis Ypsonas 1-5 Olympiakos
20/04/2024 16:30 MS Omonia 29is Maiou 1-2 Omonia Aradippou
Cebelitarık Premier Division Cebelitarık - Premier Division ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:30 - Mons Calpe - St Joseph S Fc
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:00 2Y (80) Slovan Rosice 0-0 Frýdek-Místek
20/04/2024 11:15 MS Tatran Bohunice 0-1 Uherský Brod
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Karlovy Vary - Sokol Hostouň
20/04/2024 15:30 MS Přeštice 3-1 Králův Dvůr
20/04/2024 11:15 MS Motorlet Praha 0-3 Jiskra Domažlice
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 1Y (28) Slovan Velvary 0-0 Sokol Zápy
20/04/2024 18:00 1Y (28) Arsenal Česká Lípa 0-0 Pardubice II
20/04/2024 11:30 MS Přepeře 2-0 Kolín
İngiltere U18 Premier League - North İngiltere - U18 Premier League - North ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:00 2Y (60) Nottingham Forest U18 0-1 Stoke City U18
20/04/2024 14:00 MS Blackburn Rovers U18 2-4 Leeds United U18
20/04/2024 14:00 MS Derby County U18 2-0 Everton U18
20/04/2024 14:00 MS Manchester City U18 2-1 Middlesbrough U18
20/04/2024 13:00 MS Wolves U18 1-0 Newcastle United U18
20/04/2024 13:00 MS Sunderland U18 1-2 Liverpool U18
İngiltere U18 Premier League - South İngiltere - U18 Premier League - South ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 MS West Bromwich Albion U18 0-3 Norwich City U18
20/04/2024 14:00 MS Arsenal U18 4-2 Aston Villa U18
20/04/2024 14:00 MS Leicester City U18 0-3 West Ham United U18
20/04/2024 13:00 MS Crystal Palace U18 1-1 Tottenham Hotspur U18
20/04/2024 13:00 MS Fulham U18 3-3 Chelsea U18
20/04/2024 13:00 MS Reading U18 0-9 Southampton U18
İngiltere Premier League 2 Division One İngiltere - Premier League 2 Division One ( Lig Maçı )
20/04/2024 14:00 MS Tottenham Hotspur U21 2-2 Manchester United U21
Guadeloupe Division d'Honneur Guadeloupe - Division d'Honneur ( Lig Maçı )
20/04/2024 23:00 - Amical Club - USBM
20/04/2024 23:00 Ertelendi Cambrefort - Sporting Baie-Mahault
20/04/2024 22:30 - CERFA - Phare du Canal
20/04/2024 22:30 - Juventus Sainte-Anne - Dynamo Le Moule
20/04/2024 22:30 - Etoile de Morne-à-l'Eau - La Gauloise
20/04/2024 22:30 - Solidarité Scolaire - Moulien
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 3. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Division ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:30 - Iraklis Yerolakkou - Spartakos Kitiou
20/04/2024 16:30 - Ormideia - APEA
20/04/2024 16:30 - Halkanoras - Ethnikos Latsion
20/04/2024 16:30 - Anagennisi Deryneia - Kedros Agia Marina
20/04/2024 16:30 - APEP - ASPIS
20/04/2024 16:30 - Kouris Erimi - AEP Polemidion
20/04/2024 16:30 - Geroskipou - Olympiada Lympion
20/04/2024 16:30 - Omonia Psevda - Ethnikos Assias
İspanya Tercera División RFEF - Group 1 İspanya - Tercera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:30 - Rápido Bouzas - Polvorín
20/04/2024 18:30 - Celta de Vigo III - Barbadás
20/04/2024 17:00 - Pontevedra II - Bergantiños
İspanya Tercera División RFEF - Group 2 İspanya - Tercera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı )
20/04/2024 17:30 DA (45) Condal 1-0 Caudal
İspanya Tercera División RFEF - Group 3 İspanya - Tercera División RFEF - Group 3 ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:00 - Solares - Escobedo
20/04/2024 18:00 1Y (28) Sámano 0-0 Atlético Mineros
20/04/2024 18:00 - Atlético Albericia - Revilla
İspanya Tercera División RFEF - Group 4 İspanya - Tercera División RFEF - Group 4 ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Deusto - Aurrerá Ondarroa
20/04/2024 18:15 1Y (12) Leioa 0-0 Anaitasuna
20/04/2024 18:00 1Y (25) Padura 0-0 Touring
20/04/2024 18:00 1Y (29) Lagun Onak 1-0 Portekizete
20/04/2024 18:00 1Y (29) Durango 0-0 Derio
20/04/2024 17:30 DA (45) Pasaia KE 0-0 San Ignacio
20/04/2024 17:00 2Y (81) Deportivo Alavés III 0-0 Basconia
20/04/2024 16:30 MS Vitoria 2-0 Beasain
İspanya Tercera División RFEF - Group 5 İspanya - Tercera División RFEF - Group 5 ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:30 - Rapitenca - Vilassar Mar
İspanya Tercera División RFEF - Group 6 İspanya - Tercera División RFEF - Group 6 ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 1Y (28) CF Gandía 1-0 Torrellano
20/04/2024 18:00 - Jove Español - Castellonense
20/04/2024 17:00 2Y (74) Roda 2-2 Utiel
20/04/2024 17:00 2Y (82) Castellón II 4-1 Burriana
İspanya Tercera División RFEF - Group 8 İspanya - Tercera División RFEF - Group 8 ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Palencia CF - Almazán
20/04/2024 18:30 - Burgos Promesas - Cultural Leonesa II
20/04/2024 18:30 - Atlético Astorga - Villaralbo
20/04/2024 18:30 - Mirandés II - Cristo Atlético
20/04/2024 17:45 DA (45) Ponferradina II 0-0 Bembibre
20/04/2024 17:30 - UD Santa Marta - Laguna de Duero
20/04/2024 17:30 2Y (46) La Virgen del Camino 0-0 Becerril Campos
20/04/2024 17:00 2Y (84) Colegios Diocesanos 1-4 Real Ávila
İspanya Tercera División RFEF - Group 9 İspanya - Tercera División RFEF - Group 9 ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Torre del Mar - Málaga City
20/04/2024 19:00 - El Ejido - Huétor Tájar
İspanya Tercera División RFEF - Group 10 İspanya - Tercera División RFEF - Group 10 ( Lig Maçı )
20/04/2024 20:00 - Bollullos - Cartaya
20/04/2024 20:00 - Ciudad de Lucena - Atlético Espeleño
20/04/2024 19:00 - Puente Genil - Conil
20/04/2024 18:00 1Y (29) La Palma 1-1 Ceuta II
İspanya Tercera División RFEF - Group 11 İspanya - Tercera División RFEF - Group 11 ( Lig Maçı )
20/04/2024 18:00 1Y (25) Manacor 0-0 Arenal
20/04/2024 18:00 1Y (25) Llosetense 0-1 Felanitx
20/04/2024 17:30 2Y (46) Platges Calvià 0-0 Ibiza Islas Pitiusas
20/04/2024 17:00 - Santanyí - Binissalem
İspanya Tercera División RFEF - Group 12 İspanya - Tercera División RFEF - Group 12 ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:30 - San Bartolomé - Unión Sur Yaiza
20/04/2024 14:15 MS Villa Santa Brígida 0-0 Santa Úrsula
20/04/2024 14:00 MS Panadería Pulido 1-0 La Cuadra
İspanya Tercera División RFEF - Group 15 İspanya - Tercera División RFEF - Group 15 ( Lig Maçı )
20/04/2024 19:00 - Lerinés - Peña Sport
20/04/2024 18:00 1Y (27) Ardoi 1-0 Pamplona
20/04/2024 18:00 1Y (29) Cortes 0-0 Avance Ezcabarte
20/04/2024 17:30 DA (45) Txantrea