14 Ağustos 2020 Cuma günü oynanan maçların sonuçları ile maç detay bilgilerine erişebilirsiniz.
Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı ) | |||||||
14/08/2020 22:00 | MS | Barcelona | 2-8 | Bayern Munich | |||
Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 19:00 | MS | Highlands Park FC | 1-1 | Mamelodi Sundowns | |||
14/08/2020 16:30 | MS | Chippa United | 0-1 | Cape Town City | |||
Katar - Stars League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 19:30 | MS | Al Shahaniya | 0-0 | Al-Rayyan SC | |||
14/08/2020 19:30 | MS | Al-Duhail SC | 1-0 | Al-Khor | |||
14/08/2020 16:00 | MS | UMM Salal | 0-1 | Al-Gharafa | |||
Suudi Arabistan - Pro League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 20:50 | MS | Al-Ittihad FC | 1-0 | Al-Ettifaq | |||
14/08/2020 19:15 | MS | Al-Raed | 3-1 | Al-Hazm | |||
14/08/2020 19:10 | MS | Al-Fayha | 1-1 | Al Shabab | |||
14/08/2020 18:55 | MS | Al-Fateh | 2-1 | Abha | |||
İtalya - Serie B ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 22:00 | PEN | Perugia | 2-1 PS : 2-4 |
Pescara | |||
Fas - Botola Pro ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 22:00 | MS | CR Khemis Zemamra | 1-1 | FUS Rabat | |||
Bahreyn - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 19:00 | MS | Muharraq | 1-0 | Al Ahli | |||
14/08/2020 19:00 | MS | Al Riffa | 5-1 | Busaiteen | |||
14/08/2020 19:00 | MS | Al Najma | 1-0 | Al-Hidd | |||
Mısır - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 22:00 | MS | El Entag EL Harby | 1-1 | Al Ahly | |||
14/08/2020 19:30 | MS | Wadi Degla | 1-0 | Haras El Hodood | |||
14/08/2020 17:00 | MS | El Gouna FC | 1-1 | Al Ittihad | |||
Katar - Second Division ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 19:15 | MS | Al Kharaitiyat | 1-2 | Al-Markhiya | |||
Norveç - 1. Division ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 21:30 | MS | Lillestrom | 2-2 | Ull/Kisa | |||
14/08/2020 19:00 | MS | Grorud | 2-0 | Tromso | |||
14/08/2020 19:00 | MS | Kongsvinger | 2-1 | Strommen | |||
14/08/2020 19:00 | MS | Ranheim | 6-1 | Øygarden | |||
14/08/2020 19:00 | MS | Raufoss | 1-1 | jerv | |||
14/08/2020 19:00 | MS | Sandnes ULF | 3-1 | KFUM Oslo | |||
14/08/2020 19:00 | MS | Stjørdals-Blink | 2-2 | Sogndal | |||
14/08/2020 19:00 | MS | Asane | 2-2 | Ham-Kam | |||
İrlanda - Premier Division ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 21:45 | MS | Cork City | 3-0 | Sligo Rovers | |||
14/08/2020 19:45 | MS | Dundalk | 2-2 | Waterford | |||
Avustralya - Victoria NPL ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 13:00 | İptal Edildi | Green Gully | - | Melbourne Knights | |||
Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 12:30 | MS | Blacktown City | 1-2 | Sydney Olympic | |||
14/08/2020 12:00 | MS | APIA Leichhardt Tigers | 2-1 | Western Sydney Wanderers | |||
İzlanda - Úrvalsdeild ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 22:15 | MS | Stjarnan | 1-1 | Grotta | |||
14/08/2020 21:00 | MS | KR Reykjavik | 1-2 | FH hafnarfjordur | |||
Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 13:30 | MS | Acacia Ridge | 0-3 | Centenary Stormers | |||
Güney Kore - K League 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 13:30 | MS | Seongnam FC | 1-1 | Busan I Park | |||
Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 18:30 | MS | FC Lahti | 1-0 | Rops | |||
14/08/2020 18:30 | MS | haka | 1-1 | KuPS | |||
14/08/2020 18:30 | MS | Inter Turku | 0-0 | HIFK Elsinki | |||
Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 13:45 | MS | MetroStars | 4-0 | Modbury Jets | |||
Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 19:30 | MS | Tammeka | 1-3 | Flora Tallinn | |||
14/08/2020 19:00 | MS | Kuressaare | 2-2 | FC Levadia Tallinn | |||
İrlanda - First Division ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 21:45 | MS | Athlone Town | 3-3 | Drogheda United | |||
14/08/2020 21:45 | MS | Bray Wanderers | 2-0 | UCD | |||
14/08/2020 21:45 | MS | Cabinteely | 1-0 | Cobh Ramblers | |||
14/08/2020 21:45 | MS | Galway United | 0-1 | Longford Town | |||
İzlanda - 2. Deild ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 22:15 | MS | Haukar | 1-2 | Njardvik | |||
14/08/2020 22:00 | MS | Thróttur Vogar | 3-2 | Vídir | |||
14/08/2020 21:30 | MS | Fjardabyggd | 2-4 | KF | |||
Çin - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 15:00 | MS | Jiangsu Suning | 0-1 | Shanghai Shenhua | |||
14/08/2020 13:00 | MS | Henan Jianye | 1-3 | Guangzhou Evergrande FC | |||
Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 19:00 | MS | Maardu | 5-1 | Pärnu | |||
Paraguay - Division Profesional - Apertura ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 01:30 | MS | Olimpia | 2-1 | Libertad Asuncion | |||
İzlanda - 1. Deild ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 21:00 | MS | Fram Reykjavik | 4-4 | IBV Vestmannaeyjar | |||
Özbekistan - Super League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 17:00 | MS | Buxoro | 1-1 | Bunyodkor | |||
Uruguay - Primera División - Apertura ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 23:30 | MS | Atletico Torque | 1-2 | Danubio | |||
14/08/2020 21:00 | MS | Plaza Colonia | 2-0 | Defensor Sporting | |||
Ürdün - League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 20:30 | MS | Shabab Al Ordon | 0-0 | Al Salt | |||
14/08/2020 18:00 | MS | Al Ramtha | 1-1 | Ma'an | |||
Endonezya - Liga 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 14:00 | Ertelendi | Bali United | - | PSM Makassar | |||
14/08/2020 11:30 | Ertelendi | Persela Lamongan | - | Bhayangkara FC | |||
14/08/2020 11:30 | Ertelendi | Arema FC | - | Persebaya Surabaya | |||
Kanada - Canadian Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 03:00 | MS | Forge | 2-2 | Cavalry FC | |||
Brezilya - Serie A ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 02:00 | MS | Vasco DA Gama | 2-0 | Sport Recife | |||
14/08/2020 01:30 | MS | Internacional | 2-0 | Santos | |||
14/08/2020 01:15 | MS | Sao Paulo | 1-0 | Fortaleza EC | |||
Litvanya - A Lyga ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 19:00 | MS | FK Trakai | 0-1 | Kauno Žalgiris | |||
Brezilya - Serie C ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 02:00 | MS | Sao Bento | 0-1 | Brusque | |||
Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 19:00 | MS | Atlantis | 0-4 | Klubi-04 | |||
14/08/2020 18:30 | MS | PIF | 2-3 | SalPa | |||
14/08/2020 18:30 | MS | HJS Akatemia | 1-0 | TPV | |||
Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 18:30 | MS | PEPO | 0-1 | MiPK | |||
Avustralya - Northern Territory Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 14:00 | - | Hellenic Athletic | - | Mindil Aces | |||
İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 20:00 | MS | Vänersborgs FK | 5-0 | Åmål | |||
14/08/2020 20:00 | MS | Grebbestad | 1-4 | Vänersborgs IF | |||
14/08/2020 20:00 | - | IFK Tidaholm | - | Ahlafors | |||
İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 20:00 | MS | Eslov | 2-1 | IFK Malmö | |||
İsveç - Division 2 - Östra Götaland ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 20:00 | MS | Karlshamn | 1-1 | Kristianstad | |||
14/08/2020 20:00 | MS | Österlen | 1-0 | Hässleholms IF | |||
Brezilya - Sergipano ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 23:45 | MS | Sergipe | 0-0 | Confiança | |||
Brezilya - Paraense ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 02:00 | MS | Castanhal | 0-1 | remo | |||
Litvanya - 1 Lyga ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 18:00 | MS | Džiugas Telšiai | 1-2 | Nevėžis | |||
Finlandiya - Kansallinen Liiga ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 19:00 | MS | PK-35 Vantaa W | 1-0 | Ilves | |||
14/08/2020 19:00 | MS | HJK | 0-0 | TiPS W | |||
Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 18:00 | MS | Zarkovo | 0-0 | Jagodina | |||
Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 20:00 | MS | FK Crvena Zvezda | 3-2 | FK Spartak Zdrepceva KRV | |||
Meksika - Liga MX ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 05:00 | MS | Club America | 3-1 | Santos Laguna | |||
14/08/2020 03:00 | MS | Atlas | 1-2 | Toluca | |||
Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 20:00 | MS | Royal Excel Mouscron | 0-1 | KV Mechelen | |||
Macaristan - NB I ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 19:15 | MS | MTK Budapest | 1-1 | Ferencvarosi TC | |||
Bulgaristan - First League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 20:00 | MS | Ludogorets | 3-0 | Slavia Sofia | |||
Çek Cumhuriyeti - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
14/08/2020 19:00 | MS | Spartak Soběslav | 1-4 | Táborsko | |||
Polonya - Cup ( Kupa Maçı ) | |||||||
14/08/2020 21:30 | MS | Bełchatów | 1-6 | Legia Warszawa | |||
14/08/2020 18:00 | MS | Jaguar Gdańsk | 1-4 | Puszcza Niepołomice | |||
14/08/2020 17:00 | MS | Ruch Wysokie Mazowieckie | 0-2 | Znicz Pruszków | |||
Rusya - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 20:00 | MS | Spartak Moscow | 2-0 | Akhmat Grozny | |||
14/08/2020 19:00 | MS | PFC Sochi | 1-1 | Khimki | |||
14/08/2020 18:00 | MS | Arsenal Tula | 2-3 | FC UFA | |||
Hırvatistan - HNL ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 21:00 | MS | NK Varazdin | 1-5 | HNK Gorica | |||
Slovakya - 2. liga ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 20:00 | MS | Poprad | 2-3 | Komárno | |||
Makedonya - First League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 18:00 | MS | Sileks | 2-2 | Pelister | |||
Karadağ - First League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 21:00 | MS | Dečić | 2-0 | Buducnost Podgorica | |||
Nikaragua - Primera Division ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 04:00 | MS | Deportivo Ocotal | 3-1 | Junior Managua | |||
Nikaragua - Liga Primera U20 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 03:00 | MS | Deportivo Ocotal U20 | 5-2 | CD Junior Managua U20 | |||
Ermenistan - Premier League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 16:30 | MS | Alashkert | 0-0 | Ararat-Ermenistan | |||
İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 21:00 | MS | Chênois | 2-0 | Meyrin | |||
Hırvatistan - First NL ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 21:00 | MS | Inter Zapresic | 4-1 | Solin | |||
14/08/2020 19:00 | MS | Opatija | 2-1 | HNK Hajduk Split II | |||
14/08/2020 18:30 | MS | Hrvatski Dragovoljac | 1-0 | Hırvatistan Zmijavci | |||
14/08/2020 18:30 | MS | Kustosija | 1-4 | Sesvete | |||
Ermenistan - First League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 16:30 | MS | Sevan | 3-0 | Banants II | |||
14/08/2020 16:00 | MS | Shirak II | 2-4 | Lernayin Artsakh | |||
Bulgaristan - Second League ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 17:45 | MS | FK Minyor Pernik | 3-0 | Sportist Svoge | |||
Rusya - Second League - Group 3 ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 19:00 | MS | Metallurg Vidnoye | 3-0 | Khimki II | |||
Bosna Hersek - 1st League - FBiH ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 18:30 | MS | Orašje | 2-2 | Bratstvo Gračanica | |||
Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 18:30 | MS | Znojmo | 0-2 | Vyškov | |||
14/08/2020 18:00 | MS | Viktoria Otrokovice | 0-3 | Frýdek-Místek | |||
Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı ) | |||||||
14/08/2020 18:00 | MS | TEK Sloga | 3-1 | BSK Borca |