2021-04-08 Tarihli Maç Sonuçları, 08 Nisan 2021 Günkü Maç Skorları

08 Nisan 2021 Perşembe günü oynanan maçların sonuçları ile maç detay bilgilerine erişebilirsiniz.

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Zambiya Super League Zambiya - Super League ( Lig Maçı )
08/04/2021 16:00 MS Nkana 1-2 Forest Rangers
Arjantin Copa Argentina Arjantin - Copa Argentina ( Kupa Maçı )
08/04/2021 00:00 PEN Talleres Cordoba 2-1
PS : 3-1
Velez Sarsfield
08/04/2021 00:00 Ertelendi Newells Old Boys - Sarmiento Junin
08/04/2021 02:30 MS Atletico Tucuman 1-2 River Plate
Guatemala Liga Nacional Guatemala - Liga Nacional ( Lig Maçı )
08/04/2021 00:00 MS Guastatoya 3-0 Sacachispas
08/04/2021 00:00 MS Municipal 3-0 Achuapa
08/04/2021 00:00 MS Santa Lucía 0-0 Comunicaciones
08/04/2021 00:00 MS Antigua GFC 3-2 Iztapa
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
08/04/2021 17:00 MS Sloga Kraljevo 0-0 FK Trayal
08/04/2021 17:00 MS Grafičar 1-2 Loznica
08/04/2021 17:00 MS Dubočica 0-1 Buducnost Dobanovci
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
08/04/2021 17:00 MS FK Zlatibor 2-2 Indjija
08/04/2021 17:00 MS Metalac GM 1-2 Javor
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
08/04/2021 17:15 MS Botev Vratsa 1-2 Botev Plovdiv
08/04/2021 19:30 MS Lokomotiv Plovdiv 2-0 Tsarsko Selo
İskoçya League Two İskoçya - League Two ( Lig Maçı )
08/04/2021 21:00 MS Stenhousemuir 1-0 Cowdenbeath
İskoçya League One İskoçya - League One ( Lig Maçı )
08/04/2021 21:00 MS Clyde 3-0 Forfar Athletic
08/04/2021 21:00 MS Dumbarton 2-1 East Fife
Rusya Cup Rusya - Cup ( Kupa Maçı )
08/04/2021 17:30 MS Krylya Sovetov 2-0 Dinamo Moscow
08/04/2021 19:30 MS Arsenal Tula 1-2 CSKA Moscow
Ermenistan Premier League Ermenistan - Premier League ( Lig Maçı )
08/04/2021 14:00 MS Ararat-Ermenistan 2-3 Van
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
08/04/2021 15:15 MS FK Minyor Pernik 1-0 Septemvri Sofia
Almanya Bundesliga 2 Almanya - Bundesliga 2 ( Lig Maçı )
08/04/2021 19:30 MS Hannover 96 1-2 FC Wurzburger Kickers
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
08/04/2021 19:00 MS Viitorul Constanta 1-2 Politehnica Iasi
Meksika Ascenso MX Meksika - Ascenso MX ( Lig Maçı )
08/04/2021 01:00 MS Mineros de Zacatecas 2-2 Cimarrones
08/04/2021 03:05 MS Cancún 2-0 Leones Negros UDG
08/04/2021 05:05 MS Dorados 2-3 Monarcas
Dünya UEFA Europa League Dünya - UEFA Europa League ( Kupa Maçı )
08/04/2021 22:00 MS Granada CF 0-2 Manchester United
08/04/2021 22:00 MS Arsenal 1-1 Slavia Praha
08/04/2021 22:00 MS Ajax 1-2 AS Roma
08/04/2021 22:00 MS Dinamo Zagreb 0-1 Villarreal
Tanzanya Ligi kuu Bara Tanzanya - Ligi kuu Bara ( Lig Maçı )
08/04/2021 14:00 MS Mbeya City 0-0 Kagera Sugar
08/04/2021 16:00 MS Namungo 1-1 Ihefu
Danimarka DBU Pokalen Danimarka - DBU Pokalen ( Kupa Maçı )
08/04/2021 17:30 MS FC Midtjylland 1-0 Sonderjyske
08/04/2021 20:00 MS Aarhus 0-2 Randers FC
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
08/04/2021 19:00 MS Znicz Pruszków 1-0 GKS Katowice
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
08/04/2021 16:00 MS Denizlispor 1-1 Kasimpasa
08/04/2021 16:00 MS Gazişehir Gaziantep 2-0 Istanbul Basaksehir
08/04/2021 19:00 MS Yeni Malatyaspor 1-1 Fenerbahce
İsviçre Schweizer Pokal İsviçre - Schweizer Pokal ( Kupa Maçı )
08/04/2021 19:00 MS FC ST. Gallen 4-1 BSC Young Boys
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
08/04/2021 13:00 MS Nyva Vinnytsya 0-0 Dinaz Vyshhorod
Türkiye 3. Lig - Group 2 Türkiye - 3. Lig - Group 2 ( Lig Maçı )
08/04/2021 15:00 MS Tekirdağspor 3-0 Çengelköyspor
08/04/2021 15:00 MS Fethiyespor 0-0 Kütahyaspor
08/04/2021 15:00 MS Karaman Belediyespor 0-0 Ağrı 1970
08/04/2021 15:00 MS Yomraspor 1-2 Halide Edip Adıvar
08/04/2021 15:00 MS Ceyhanspor 1-4 Erzin Spor
08/04/2021 15:00 MS Tepecikspor 4-1 Tokatspor
08/04/2021 15:00 MS Yozgatspor 1959 1-4 Nazilli Belediyespor
08/04/2021 15:00 MS Kahta 02 Spor 2-4 Mardin BB
Türkiye 3. Lig - Group 1 Türkiye - 3. Lig - Group 1 ( Lig Maçı )
08/04/2021 13:30 MS Arnavutköy Belediyespor 0-2 Fatsa Belediyespor
08/04/2021 15:00 MS Manisaspor 2-3 Çankaya FK
08/04/2021 15:00 MS Belediye Derincespor 0-1 Edirnespor
08/04/2021 15:00 MS Diyarbekirspor 2-0 Kemerspor 2003
08/04/2021 15:00 MS Artvin Hopaspor 0-0 Nevşehir Belediyespor
08/04/2021 15:00 MS Payasspor 1-1 Ofspor
08/04/2021 15:00 MS Buca FK 1-0 Yeşilyurt Belediyespor
08/04/2021 15:00 MS 1877 Alemdağspor 1-2 Kızılcabölükspor
Türkiye 3. Lig - Group 3 Türkiye - 3. Lig - Group 3 ( Lig Maçı )
08/04/2021 15:00 MS Şile Yıldızspor 2-4 Somaspor
08/04/2021 15:00 MS Erokspor 4-0 Yalovaspor
08/04/2021 15:00 MS Isparta 32 Spor 1-2 Cizrespor
08/04/2021 15:00 MS Osmaniyespor 0-0 Arhavispor
08/04/2021 15:00 MS Altındağ Belediyesispor 0-2 Çarşambaspor
08/04/2021 15:00 MS Gölcükspor 2-4 Elazığ Belediyespor FK
08/04/2021 15:00 MS Erbaaspor 1-0 Çatalcaspor
08/04/2021 15:00 MS İçel İdmanyurdu Spor 2-0 Karşıyaka
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
08/04/2021 13:00 MS Chertanovo U20 1-1 Ufa U20
Honduras Liga Nacional de Fútbol Honduras - Liga Nacional de Fútbol ( Lig Maçı )
08/04/2021 00:15 MS CD Real Sociedad 3-3 CD Motagua
08/04/2021 02:00 MS Platense FC 2-2 Real Espana
Kongo Demokratik Cumhuriyeti Ligue 1 Kongo Demokratik Cumhuriyeti - Ligue 1 ( Lig Maçı )
08/04/2021 17:30 MS Dauphins Noirs 1-2 Maniema Union
 Birinci Dasta - Birinci Dasta ( Lig Maçı )
08/04/2021 14:00 - Kapaz - Zaqatala
08/04/2021 14:30 - Sumqayıt II - Qaradağ Lökbatan
08/04/2021 15:00 - Qarabağ II - Neftçi II
El Salvador Primera Division El Salvador - Primera Division ( Lig Maçı )
08/04/2021 00:30 MS Águila 0-0 Santa Tecla
08/04/2021 00:30 MS FAS 3-1 Firpo
08/04/2021 04:00 MS Sonsonate 0-2 Municipal Limeño
08/04/2021 04:00 MS Atlético Marte 2-4 Alianza
08/04/2021 04:30 MS Isidro Metapán 1-0 Chalatenango
Guatemala Primera Division Guatemala - Primera Division ( Lig Maçı )
08/04/2021 03:00 - Xinabajul - Marquense
Suudi Arabistan Pro League Suudi Arabistan - Pro League ( Lig Maçı )
08/04/2021 20:50 MS Al-Ahli Jeddah 2-3 Al-Raed
İspanya Tercera Division - Group 12 İspanya - Tercera Division - Group 12 ( Lig Maçı )
08/04/2021 21:00 MS Atlético Victoria 0-0 Santa Úrsula
Kenya Premier League Kenya - Premier League ( Lig Maçı )
08/04/2021 16:00 - Wazito FC - GOR Mahia
İran Persian Gulf Cup İran - Persian Gulf Cup ( Lig Maçı )
08/04/2021 15:00 Ertelendi Sanat Naft - Esteghlal FC
08/04/2021 17:20 MS Persepolis FC 2-0 Nassaji Mazandaran
Filistin West Bank Premier League Filistin - West Bank Premier League ( Lig Maçı )
08/04/2021 15:00 MS Ahli Al-Khalil 1-1 Jabal Al Mukaber
08/04/2021 15:00 MS Shabab Al Am'ari 5-3 Tubas
08/04/2021 15:00 MS Thaqafi Tulkarem 1-0 Markez Balata
08/04/2021 18:00 MS Shabab Al Khaleel 4-2 Shabab Alsamu
08/04/2021 18:00 MS Al-Birah Institution 6-4 Taraji Wadi Al-Nes
Etiyopya Premier League Etiyopya - Premier League ( Lig Maçı )
08/04/2021 16:00 MS Jimma Aba Jifar 0-1 Dire Dawa Kenema
08/04/2021 19:00 MS Welayta Dicha 0-2 Fasil Ketema
Irak Iraqi League Irak - Iraqi League ( Lig Maçı )
08/04/2021 15:00 MS Al Hudod 2-2 Al-Qasim
08/04/2021 16:00 MS Al Simawa 1-1 Naft
08/04/2021 17:30 MS Naft Maysan 2-3 Erbil
08/04/2021 19:45 MS Al Najaf 3-1 Al Shorta
Fransa Coupe de France Fransa - Coupe de France ( Kupa Maçı )
08/04/2021 20:00 PEN RED Star FC 93 2-2
PS : 4-5
Lyon
Umman Professional League Umman - Professional League ( Lig Maçı )
08/04/2021 16:40 - Muscat - Nizwa
08/04/2021 16:45 - Bahla - Al Ittehad
08/04/2021 16:50 - Saham - Al-Rustaq
08/04/2021 16:50 - Al Suwaiq - Sohar
08/04/2021 16:50 - Al-Nahda - Al Seeb
08/04/2021 16:55 - Al Nasr - Al Musannah
08/04/2021 19:00 - Umman Club - Dhofar
Vietnam V.League 1 Vietnam - V.League 1 ( Lig Maçı )
08/04/2021 13:00 MS Thanh Hóa 3-0 Hai Phong
08/04/2021 13:00 MS Binh Duong 4-3 Nam Dinh
08/04/2021 13:00 MS Da Nang 0-2 Hoang Anh Gia Lai
08/04/2021 15:15 MS Ho Chi Minh City 3-0 Song Lam Nghe An
Brezilya Copa do Nordeste Brezilya - Copa do Nordeste ( Kupa Maçı )
08/04/2021 01:30 MS ABC 2-2 4 de Julho
Dünya Friendlies Women Dünya - Friendlies Women ( Kupa Maçı )
08/04/2021 19:00 MS Belçika W 0-2 Norveç W
08/04/2021 20:30 MS İrlanda 0-1 Danimarka W
Brezilya Alagoano Brezilya - Alagoano ( Kupa Maçı )
08/04/2021 02:00 MS CEO 1-2 CRB
Brezilya Mineiro - 1 Brezilya - Mineiro - 1 ( Lig Maçı )
08/04/2021 23:30 MS America Mineiro 1-1 CAP
Brezilya Maranhense Brezilya - Maranhense ( Lig Maçı )
08/04/2021 00:30 MS Sampaio Correa 1-0 Pinheiro
Brezilya Paraense Brezilya - Paraense ( Lig Maçı )
08/04/2021 23:00 MS remo 2-2 Independente PA
Brezilya Amazonense Brezilya - Amazonense ( Lig Maçı )
08/04/2021 03:35 MS São Raimundo AM 3-3 Amazonas
08/04/2021 22:00 MS JC 0-1 Peñarol
Brezilya Catarinense - 1 Brezilya - Catarinense - 1 ( Lig Maçı )
08/04/2021 03:30 MS Avai 1-0 Joinville
Brezilya Sul-Matogrossense Brezilya - Sul-Matogrossense ( Lig Maçı )
08/04/2021 22:00 MS Operario Ferroviario 3-0 Dourados Atlético
Kolombiya Primera B Kolombiya - Primera B ( Lig Maçı )
08/04/2021 22:00 MS Tigres FC 1-1 Llaneros
Cezayir Ligue 2 Cezayir - Ligue 2 ( Lig Maçı )
08/04/2021 16:30 MS Lakhdaria 1-0 Usm El Harrach
08/04/2021 16:30 MS RC Arba 2-1 Blida
08/04/2021 16:30 MS Amal BOU Saada 0-1 MO Bejaia
08/04/2021 16:30 MS JSM Bejaia 2-1 Msila
08/04/2021 16:30 MS RC Kouba 0-0 Ben Aknoun
08/04/2021 16:30 MS CR Béni Thour 2-0 Wa Boufarik
08/04/2021 16:30 MS HB Chelghoum Laïd 0-0 US Chaouia
08/04/2021 16:30 MS CRB Ouled Djellal 0-1 USM Annaba
08/04/2021 16:30 MS MSP Batna 0-1 Khroub
08/04/2021 16:30 MS MO Constantine 1-0 CA Batna
08/04/2021 16:30 MS Khenchela 0-1 El Eulma
08/04/2021 16:30 MS Teleghma 2-1 Tadjenant
08/04/2021 16:30 MS Oued Sly 0-0 Témouchent
08/04/2021 16:30 MS MC Saida 2-1 CRB Ain Ouessara
08/04/2021 16:30 MS IRB El Kerma 2-0 SC Aïn Defla
08/04/2021 16:30 MS SKAF Khémis Mélina 0-2 ASM Oran
08/04/2021 16:30 MS Oued Rhiou 5-0 Remchi
08/04/2021 16:30 MS Arzew 0-1 Tiaret
İngiltere Professional Development League İngiltere - Professional Development League ( Lig Maçı )
08/04/2021 15:00 MS Watford U23 1-1 Charlton Athletic U23
Dünya CONMEBOL Recopa Dünya - CONMEBOL Recopa ( Kupa Maçı )
08/04/2021 03:30 MS Defensa Y Justicia 1-2 Palmeiras
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
08/04/2021 18:30 Ertelendi FCI Levadia II - Tallinna Kalev
08/04/2021 18:30 Ertelendi Paide II - Luunja
08/04/2021 19:00 Ertelendi Tartu Welco - Pärnu
08/04/2021 19:00 Ertelendi Flora II - Maardu
08/04/2021 19:00 Ertelendi Elva - Nõmme United
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
08/04/2021 01:15 MS Nacional Potosí 1-2 Guabirá
08/04/2021 01:15 MS Mineros de Guyana 1-2 Aragua FC
08/04/2021 01:15 MS Atletico Torque 0-0 Fenix
08/04/2021 03:30 MS Sport Huancayo 4-0 UTC
08/04/2021 03:30 MS Atlético Palmaflor 1-2 Jorge Wilstermann
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
08/04/2021 03:30 MS Libertad Asuncion 1-0 Atletico Nacional
Dünya CONCACAF Champions League Dünya - CONCACAF Champions League ( Kupa Maçı )
08/04/2021 01:00 MS Deportivo Saprissa 0-1 Philadelphia Union
08/04/2021 03:00 MS Leon 1-1 Toronto FC
08/04/2021 05:00 MS CD Olimpia 1-2 Club America
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
08/04/2021 22:30 MS Mushuc Runa SC 4-0 CD Olmedo
Brezilya Pernambucano - 1 Brezilya - Pernambucano - 1 ( Lig Maçı )
08/04/2021 00:00 MS Santa Cruz 4-1 Vera Cruz
08/04/2021 02:00 MS Afogados 0-0 Sport Recife
08/04/2021 03:30 MS Salgueiro 2-3 Nautico Recife
Brezilya Potiguar Brezilya - Potiguar ( Lig Maçı )
08/04/2021 21:00 MS Palmeira 2-1 America-RN
08/04/2021 21:30 MS ASSU 0-4 Força e Luz
Gürcistan Erovnuli Liga 2 Gürcistan - Erovnuli Liga 2 ( Lig Maçı )
08/04/2021 12:00 MS Gagra 4-0 Dinamo Zugdidi
Gürcistan Erovnuli Liga Gürcistan - Erovnuli Liga ( Lig Maçı )
08/04/2021 17:00 MS Telavi 1-2 Dinamo Batumi
Özbekistan Super League Özbekistan - Super League ( Lig Maçı )
08/04/2021 16:30 MS Bunyodkor 2-2 Sogdiana
08/04/2021 16:30 MS Metalourg 2-0 Andijan
Letonya Virsliga Letonya - Virsliga ( Lig Maçı )
08/04/2021 17:00 İptal Edildi FK Liepaja - Valmiera / BSS
08/04/2021 17:00 İptal Edildi Spartaks Jurmala - Rīgas FS
Litvanya A Lyga Litvanya - A Lyga ( Lig Maçı )
08/04/2021 17:00 MS Džiugas Telšiai 3-0 Nevėžis
08/04/2021 18:00 MS Hegelmann Litauen 2-0 FK Trakai
Brezilya Goiano - 1 Brezilya - Goiano - 1 ( Lig Maçı )
08/04/2021 03:30 MS Grêmio Anápolis 1-1 Atletico Goianiense
Brezilya Copa Do Brasil Brezilya - Copa Do Brasil ( Kupa Maçı )
08/04/2021 01:00 MS Vitoria 2-0 Rio Branco ES
08/04/2021 03:30 MS Bahia 4-1 Manaus FC
08/04/2021 03:30 MS Tombense 1-2 Vasco DA Gama
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
08/04/2021 14:00 MS Energetyk-BGU Res. 10-1 Sputnik Res.
Ürdün Division 1 Ürdün - Division 1 ( Lig Maçı )
08/04/2021 17:00 MS Shabab Al Ordon 0-0 Al Salt
08/04/2021 19:30 MS Ma'an 0-1 Al Hussein