2021-07-22 Tarihli Maç Sonuçları, 22 Temmuz 2021 Günkü Maç Skorları

22 Temmuz 2021 Perşembe günü oynanan maçların sonuçları ile maç detay bilgilerine erişebilirsiniz.

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Nijerya NPFL Nijerya - NPFL ( Lig Maçı )
22/07/2021 18:00 MS Ifeanyi Uba 1-1 Enyimba
22/07/2021 18:00 MS Akwa Starlets 4-0 Adamawa United
22/07/2021 18:00 MS Kwara United 3-1 Wikki Tourist
Mısır Premier League Mısır - Premier League ( Lig Maçı )
22/07/2021 20:00 MS Al Ahly 1-1 National Bank of Mısır
Kolombiya Primera A Kolombiya - Primera A ( Lig Maçı )
22/07/2021 04:05 MS Millonarios 2-1 Quindio
 Premier League - Premier League ( Lig Maçı )
22/07/2021 18:00 MS Al Ta'awon 2-1 Al Ahli Benghazi
22/07/2021 18:00 MS Al Sadaqa 1-0 Darnes
22/07/2021 18:00 MS Al-Anwar 4-2 Shabaab al Jabal
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
22/07/2021 20:00 MS Helsingborg 2-3 IFK Varnamo
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
22/07/2021 19:00 İptal Edildi Elva - Nõmme United
22/07/2021 19:00 İptal Edildi Pärnu - Tartu Welco
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
22/07/2021 01:15 MS Arsenal Sarandi 1-1 Sporting Cristal
22/07/2021 03:30 MS Bragantino 1-1 Independiente del Valle
22/07/2021 03:30 MS Libertad Asuncion 0-1 Junior
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
22/07/2021 01:15 MS Palmeiras 1-0 U. Catolica
22/07/2021 01:15 MS Barcelona SC 3-1 Velez Sarsfield
22/07/2021 03:30 MS Flamengo 4-1 Defensa Y Justicia
22/07/2021 03:30 MS Argentinos JRS 0-2 River Plate
İzlanda Division 1 İzlanda - Division 1 ( Lig Maçı )
22/07/2021 22:15 MS Fjolnir 3-1 Throttur Reykjavik
İzlanda Division 2 İzlanda - Division 2 ( Lig Maçı )
22/07/2021 22:15 MS Thróttur Vogar 0-0 Njardvik
22/07/2021 22:15 MS Reynir 0-0 Haukar
Bolivya Primera División Bolivya - Primera División ( Lig Maçı )
22/07/2021 01:15 MS Real Potosí 1-5 Atlético Palmaflor
22/07/2021 03:30 MS Blooming 2-0 The Strongest
22/07/2021 22:00 MS Guabirá 3-2 Jorge Wilstermann
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
22/07/2021 03:00 MS Duros del Balon 0-0 Puerto Quito
22/07/2021 23:00 MS Chacaritas 0-0 UT Cotopaxi
22/07/2021 23:00 MS Cumbayá 2-1 Gualaceo SC
22/07/2021 23:00 MS LDU Portoviejo 2-0 Guayaquil
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
22/07/2021 13:00 AWD Sputnik Res. 0-3 Gomel Res.
22/07/2021 18:00 MS FK Ruh Brest Res. 3-2 Minsk Res.
Amerika Birleşik Devletleri Major League Soccer Amerika Birleşik Devletleri - Major League Soccer ( Lig Maçı )
22/07/2021 02:30 MS Inter Miami 0-5 New İngiltere Revolution
22/07/2021 02:30 MS Columbus Crew 0-0 Nashville SC
22/07/2021 02:30 MS Toronto FC 1-1 New York Red Bulls
22/07/2021 02:30 MS New York City FC 1-0 Montreal Impact
22/07/2021 03:00 MS FC Cincinnati 1-1 Atlanta United FC
22/07/2021 03:00 MS Chicago Fire 2-2 DC United
22/07/2021 03:30 MS Sporting Kansas City 1-1 San Jose Earthquakes
22/07/2021 04:00 MS Colorado Rapids 2-0 FC Dallas
22/07/2021 05:00 MS Real Salt Lake 2-2 Los Angeles Galaxy
22/07/2021 05:30 MS Portland Timbers 2-1 Los Angeles FC
Amerika Birleşik Devletleri USL League One Amerika Birleşik Devletleri - USL League One ( Lig Maçı )
22/07/2021 02:00 MS North Carolina 4-0 Richmond Kickers
Amerika Birleşik Devletleri USL Championship Amerika Birleşik Devletleri - USL Championship ( Lig Maçı )
22/07/2021 04:30 MS San Antonio 3-0 New Meksika United
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
22/07/2021 01:00 MS Cuiaba 2-1 Atletico Goianiense
Şili Primera B Şili - Primera B ( Lig Maçı )
22/07/2021 01:00 MS Coquimbo Unido 1-1 Rangers de Talca
22/07/2021 19:30 MS Deportes Copiapo 1-0 Union San Felipe
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
22/07/2021 20:00 MS Moss 0-4 Asker
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
22/07/2021 16:30 MS Øygarden 1-0 Odd II
22/07/2021 19:00 MS Nardo 3-2 Rosenborg II
22/07/2021 20:00 MS Notodden 4-1 Fram
Paraguay Segunda Division Paraguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
22/07/2021 17:00 MS Sportivo Ameliano 4-0 Fulgencio Yegros
22/07/2021 17:00 MS Independiente F.b.c. 1-0 General Diaz
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
22/07/2021 03:30 MS Nautico Recife 2-1 Brasil DE Pelotas
22/07/2021 03:30 MS CSA 2-2 Vasco DA Gama
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
22/07/2021 11:30 MS Tianjin Teda 1-3 Shanghai Shenhua
22/07/2021 11:30 MS Changchun Yatai 2-0 Beijing Guoan
22/07/2021 13:30 MS SHANGHAI SIPG 1-0 Hebei Zhongji
22/07/2021 15:30 MS Dalian Aerbin 1-1 Wuhan Zall
Dominik Cumhuriyeti Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti - Liga Mayor ( Lig Maçı )
22/07/2021 01:00 MS Atlético Pantoja 0-0 Delfines Del Este
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
22/07/2021 11:30 MS Zibo Cuju 1-3 Suzhou Dongwu
22/07/2021 14:35 MS Nantong Zhiyun 3-0 BIT
22/07/2021 14:35 MS Kunshan 1-0 Shenyang Urban
22/07/2021 15:00 MS Guizhou Zhicheng 0-0 Jiangxi Liansheng
Dünya Olympics Men Dünya - Olympics Men ( Kupa Maçı )
22/07/2021 10:30 MS Mısır U23 0-0 İspanya U23
22/07/2021 11:00 MS Meksika U23 4-1 Fransa U23
22/07/2021 11:00 MS Yeni Zelanda U23 1-0 Korea Republic U23
22/07/2021 11:30 MS Côte d'Ivoire U23 2-1 Suudi Arabistan U23
22/07/2021 13:30 MS Arjantin U23 0-2 Avustralya U23
22/07/2021 14:00 MS Japonya U23 1-0 Güney Afrika U23
22/07/2021 14:00 MS Honduras U23 0-1 Romanya U23
22/07/2021 14:30 MS Brezilya U23 4-2 Almanya U23
Peru Segunda Division Peru - Segunda Division ( Lig Maçı )
22/07/2021 18:30 MS Cultural Santa Rosa 3-0 Santos
22/07/2021 21:00 MS Deportivo Coopsol 1-0 Juan Aurich
22/07/2021 23:30 MS Sport Chavelines Juniors 3-2 Molinos El Pirata
Estonya Cup Estonya - Cup ( Kupa Maçı )
22/07/2021 19:00 MS FC Kohvile 1-2 Tartu Welco
Brezilya Brasileiro de Aspirantes Brezilya - Brasileiro de Aspirantes ( Kupa Maçı )
22/07/2021 21:00 MS Vitória U23 1-2 RB Bragantino U23
22/07/2021 21:00 MS Corinthians U23 0-1 Avaí U23
22/07/2021 21:00 MS Juventude U23 2-1 Santos U23
22/07/2021 21:00 MS Grêmio U23 4-1 CRB U23
22/07/2021 21:00 MS Fluminense U23 4-0 Figueirense U23
22/07/2021 23:00 MS Cuiabá U23 0-0 Bahia U23
Uruguay Segunda Division Uruguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
22/07/2021 00:00 MS Cerro 0-1 Uruguay Montevideo
22/07/2021 02:30 MS Defensor Sporting 1-2 Juventud
22/07/2021 20:15 MS Atenas 0-0 Racing Montevideo
22/07/2021 22:45 MS Danubio 0-2 Albion FC
Kanada Canadian Premier League Kanada - Canadian Premier League ( Lig Maçı )
22/07/2021 02:00 MS FC Edmonton 1-0 HFX Wanderers FC
22/07/2021 05:00 MS Pacific FC 4-2 Atlético Ottawa
Brezilya Cearense - 2 Brezilya - Cearense - 2 ( Lig Maçı )
22/07/2021 21:30 - Pacatuba - Itapipoca
22/07/2021 21:30 - Maracanã - União CE
Brezilya Mineiro - 2 Brezilya - Mineiro - 2 ( Lig Maçı )
22/07/2021 01:00 MS Serranense 2-2 Ipatinga
22/07/2021 01:30 MS Tupynambás 0-0 Democrata GV
 Somali Premier League - Somali Premier League ( Lig Maçı )
22/07/2021 15:30 MS Horseed 1-0 Dekedaha
 Premier League - Premier League ( Lig Maçı )
22/07/2021 14:00 MS Mbabane Swallows 3-2 Green Mamba
Dünya UEFA Europa Conference League Dünya - UEFA Europa Conference League ( Kupa Maçı )
22/07/2021 16:00 MS FC Astana 2-0 Aris Thessalonikis
22/07/2021 16:00 MS Ararat 2-4 Slask Wroclaw
22/07/2021 18:30 MS Panevėžys 0-1 Vojvodina
22/07/2021 19:00 MS Qarabag 0-0 Ashdod
22/07/2021 19:00 MS Molde 3-0 Servette FC
22/07/2021 19:00 MS PFC Sochi 3-0 Keshla FC
22/07/2021 19:00 MS Rīgas FS 3-0 Puskas Academy
22/07/2021 19:00 MS KuPS 2-2 Vorskla Poltava
22/07/2021 19:00 MS Olimpija Ljubljana 1-0 Birkirkara
22/07/2021 19:00 MS Avusturya Vienna 1-1 Breidablik
22/07/2021 19:30 MS Dinamo Tbilisi 1-2 Maccabi Haifa
22/07/2021 19:30 MS F91 Dudelange 0-1 Bohemians
22/07/2021 19:45 MS Hammarby FF 3-1 Maribor
22/07/2021 19:45 MS IF elfsborg 4-0 Milsami Orhei
22/07/2021 20:00 MS Plzen 2-1 Dinamo Brest
22/07/2021 20:00 MS FC Copenhagen 4-1 Torpedo Zhodino
22/07/2021 20:00 MS Lokomotiv Plovdiv 1-0 Slovácko
22/07/2021 20:00 MS Teuta Durrës 0-2 Inter Club d'Escaldes
22/07/2021 20:00 MS Riga 2-0 Shkendija
22/07/2021 20:00 MS Petrocub 0-1 Sivasspor
22/07/2021 20:00 MS Laci 1-0 CS Universitatea Craiova
22/07/2021 20:00 MS Suduva Marijampole 0-0 Raków Częstochowa
22/07/2021 20:00 MS Gzira United 0-2 HNK Rijeka
22/07/2021 20:00 MS Dinamo Batumi 0-1 Bate Borisov
22/07/2021 20:00 MS Apollon Limassol 1-3 Žilina
22/07/2021 20:00 MS CSKA Sofia 0-0 FK Liepaja
22/07/2021 20:00 MS AEL 1-0 Vllaznia Shkodër
22/07/2021 20:00 MS Spartak Trnava 0-0 Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
22/07/2021 21:00 MS Arda Kardzhali 0-2 Hapoel Beer Sheva
22/07/2021 21:00 MS HB 4-0 Buducnost Podgorica
22/07/2021 21:00 MS Shkupi 1927 0-3 Santa Clara
22/07/2021 21:15 MS FC Basel 1893 3-0 Partizani
22/07/2021 21:30 MS FCSB 1-0 Shakhter Karagandy
22/07/2021 21:30 MS Gent 4-0 Valerenga
22/07/2021 21:30 MS Sutjeska 0-0 Maccabi Tel Aviv
22/07/2021 21:30 MS Larne 2-1 Aarhus
22/07/2021 21:30 MS Velež 2-1 AEK Athens FC
22/07/2021 21:45 MS Aberdeen 5-1 BK Hacken
22/07/2021 21:45 MS Linfield 4-0 Borac Banja Luka
22/07/2021 21:45 MS Hibernian 3-0 FC Santa Coloma
22/07/2021 22:00 MS Pogon Szczecin 0-0 NK Osijek
22/07/2021 22:00 MS Ujpest 2-1 FC Vaduz
22/07/2021 22:00 MS FK Partizan 1-0 Dunajska Streda
22/07/2021 22:00 MS HNK Hajduk Split 2-0 FK Tobol Kostanay
22/07/2021 22:00 MS FH hafnarfjordur 0-2 Rosenborg
22/07/2021 22:00 MS Dundalk 2-2 FC Levadia Tallinn
22/07/2021 22:00 MS Valur Reykjavik 0-3 Bodo/Glimt
22/07/2021 22:00 MS Drita 0-0 Feyenoord
22/07/2021 22:30 MS Shakhter Soligorsk 1-2 Fola Esch
Kolombiya Liga Femenina Kolombiya - Liga Femenina ( Lig Maçı )
22/07/2021 00:00 - Deportivo Cali W - Real San Andrés W
22/07/2021 02:00 MS Atlético Nacional W 2-3 América de Cali W
22/07/2021 22:00 MS La Equidad W 5-1 Llaneros W
Brezilya Acreano Brezilya - Acreano ( Lig Maçı )
22/07/2021 01:00 MS Náuas 0-1 Atlético Acreano
22/07/2021 03:00 MS Rio Branco 0-0 Humaitá
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
22/07/2021 20:00 MS Spittal 0-2 Sturm Graz II
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
22/07/2021 17:30 MS Olympiakos 2-1 Doxa
22/07/2021 18:00 MS Trabzonspor 1-0 Bandırmaspor
22/07/2021 18:30 MS Makedonija GjP 2-1 Akademija Pandev
22/07/2021 18:30 MS Benevento 2-2 Città di Foligno
22/07/2021 19:15 MS KSZO 1929 0-0 Hapoel Katamon
22/07/2021 20:00 MS Sevilla 1-0 Las Palmas
22/07/2021 20:15 - Sp. Seligenstadt - Rot-Weiß Walldorf
22/07/2021 20:30 - Eilendorf - VfL Vichttal
22/07/2021 20:30 İptal Edildi Chelsea - Drogheda United
22/07/2021 21:00 MS Villarreal 2-2 Lyon
22/07/2021 21:45 İptal Edildi Prestwich Heys - Ramsbottom United
22/07/2021 21:45 MS Yate Town 1-1 Slimbridge
22/07/2021 22:00 MS Benfica 1-0 Lille
Rusya Youth Championship Rusya - Youth Championship ( Lig Maçı )
22/07/2021 14:00 MS Chertanovo U20 3-2 Arsenal Tula U20