2022-05-14 Tarihli Maç Sonuçları, 14 Mayıs 2022 Günkü Maç Skorları

14 Mayıs 2022 Cumartesi günü oynanan maçların sonuçları ile maç detay bilgilerine erişebilirsiniz.

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Hollanda Eredivisie Hollanda - Eredivisie ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:30 MS ADO Den Haag 2-1 NAC Breda
14/05/2022 21:00 USB Roda 0-2 Excelsior
İsrail Ligat ha'Al İsrail - Ligat ha'Al ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:45 MS Beitar Jerusalem 3-3 Ironi Kiryat Shmona
14/05/2022 19:00 MS Ashdod 0-1 Hapoel Katamon
14/05/2022 19:00 MS Hapoel Nazareth Illit 1-0 Hapoel Haifa
14/05/2022 19:00 MS Maccabi Petah Tikva 4-3 Hapoel Hadera
Moldovya Divizia Națională Moldovya - Divizia Națională ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 MS Sfîntul Gheorghe 0-2 Sheriff Tiraspol
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Floreşti - CSF Bălți
14/05/2022 17:00 MS Zimbru 0-3 Petrocub
14/05/2022 17:00 MS Dinamo-Auto 2-2 Milsami Orhei
Bosna Hersek Premijer Liga Bosna Hersek - Premijer Liga ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 MS Leotar 2-0 Rudar Prijedor
14/05/2022 18:00 MS Velež 1-0 Tuzla City
14/05/2022 18:00 MS Siroki Brijeg 2-0 FK Sarajevo
Çek Cumhuriyeti Czech Liga Çek Cumhuriyeti - Czech Liga ( Lig Maçı )
14/05/2022 19:00 MS Zlin 1-1 FK Jablonec
14/05/2022 19:00 MS Teplice 0-2 Pardubice
14/05/2022 19:00 MS Bohemians 1905 4-0 Karviná
Slovakya Super Liga Slovakya - Super Liga ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 MS Zlaté Moravce 1-3 Pohronie
14/05/2022 18:00 MS Senica 0-3 AS Trencin
14/05/2022 18:00 MS Žilina 1-2 Spartak Trnava
14/05/2022 18:00 MS Sereď 0-3 Slovan Bratislava
İskoçya Premiership İskoçya - Premiership ( Lig Maçı )
14/05/2022 14:15 MS Celtic 6-0 Motherwell
14/05/2022 14:15 MS Heart OF Midlothian 1-3 Rangers
14/05/2022 14:15 MS Ross County 1-2 Dundee Utd
İskoçya League Two İskoçya - League Two ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 MS Cowdenbeath 0-1 Bonnyrigg Rose Athletic
Belçika Jupiler Pro League Belçika - Jupiler Pro League ( Lig Maçı )
14/05/2022 21:45 MS Charleroi 3-2 KV Mechelen
Hırvatistan Prva HNL Hırvatistan - Prva HNL ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 MS NK Slaven Belupo 2-2 HNK Rijeka
14/05/2022 20:05 MS HNK Hajduk Split 3-1 Istra 1961
Rusya Premier League Rusya - Premier League ( Lig Maçı )
14/05/2022 14:00 MS FC UFA 2-1 Arsenal Tula
14/05/2022 16:30 MS FC Rostov 2-1 Khimki
14/05/2022 16:30 MS Lokomotiv Moscow 3-3 Dinamo Moscow
14/05/2022 19:00 MS Akhmat Grozny 1-0 Krylya Sovetov
Rusya Football National League Rusya - Football National League ( Lig Maçı )
14/05/2022 19:00 MS Urozhay 0-0 Krasnodar 2
Ukrayna Premier League Ukrayna - Premier League ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 İptal Edildi FC Mariupol - Minai
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Rukh Vynnyky - Chornomorets
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Metalist 1925 Kharkiv - Oleksandria
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Dnipro-1 - Inhulets
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Desna - Lviv
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Veres Rivne - Zorya Luhansk
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Shakhtar Donetsk - Kolos Kovalivka
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Vorskla Poltava - Dynamo Kyiv
Macaristan NB I Macaristan - NB I ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:45 MS Gyirmot SE 1-2 Ferencvarosi TC
14/05/2022 19:30 MS Videoton FC 2-2 Paks
Çek Cumhuriyeti FNL Çek Cumhuriyeti - FNL ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:30 MS Ústí nad Labem 3-2 Třinec
14/05/2022 18:30 MS Vyškov 1-1 Dukla Praha
14/05/2022 18:30 MS Sparta Praha II 2-2 Chrudim
14/05/2022 18:30 MS Vlašim 3-1 Opava
14/05/2022 18:30 MS Varnsdorf 0-0 Vysočina Jihlava
14/05/2022 18:30 MS Viktoria Žižkov 3-1 Líšeň
14/05/2022 18:30 MS Zbrojovka Brno 1-1 Táborsko
14/05/2022 18:30 MS Příbram 2-4 Prostějov
Polonya Ekstraklasa Polonya - Ekstraklasa ( Lig Maçı )
14/05/2022 13:30 MS Nieciecza 0-1 Piast Gliwice
14/05/2022 16:00 MS Warta Poznań 1-2 Lech Poznan
14/05/2022 18:30 MS Zaglebie Lubin 1-0 Raków Częstochowa
14/05/2022 21:00 MS Lechia Gdansk 0-0 Pogon Szczecin
Sırbistan Prva Liga Sırbistan - Prva Liga ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 MS Backa 0-1 Macva
14/05/2022 18:00 MS Grafičar 3-1 FK Zlatibor
14/05/2022 18:00 MS Kabel Novi Sad 1-1 Buducnost Dobanovci
14/05/2022 18:00 MS RAD 3-0 Timok Zaječar
Sırbistan Super Liga Sırbistan - Super Liga ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 MS Kolubara 1-0 Proleter Novi SAD
14/05/2022 20:00 MS Metalac GM 0-3 Mladost Lucani
14/05/2022 20:00 MS FK Spartak Zdrepceva KRV 2-1 Radnicki 1923
İsviçre Challenge League İsviçre - Challenge League ( Lig Maçı )
14/05/2022 21:15 MS FC Schaffhausen 0-1 FC Aarau
14/05/2022 21:15 MS FC Vaduz 2-2 Stade Lausanne-Ouchy
14/05/2022 21:15 MS FC WIL 1900 1-2 FC Thun
14/05/2022 21:15 MS FC Winterthur 3-1 Neuchatel Xamax FC
14/05/2022 21:15 MS Yverdon Sport 3-2 SC Kriens
İngiltere Championship İngiltere - Championship ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 MS Sheffield Utd 1-2 Nottingham Forest
İngiltere League Two İngiltere - League Two ( Lig Maçı )
14/05/2022 21:45 MS Mansfield Town 2-1 Northampton
Fransa Ligue 1 Fransa - Ligue 1 ( Lig Maçı )
14/05/2022 22:00 MS Bordeaux 0-0 Lorient
14/05/2022 22:00 MS Lyon 3-2 Nantes
14/05/2022 22:00 MS Metz 1-0 Angers
14/05/2022 22:00 MS Monaco 4-2 Stade Brestois 29
14/05/2022 22:00 MS Montpellier 0-4 Paris Saint Germain
14/05/2022 22:00 MS Nice 1-3 Lille
14/05/2022 22:00 MS Rennes 2-0 Marseille
14/05/2022 22:00 MS Saint Etienne 1-2 Reims
14/05/2022 22:00 MS Strasbourg 1-0 Clermont Foot
14/05/2022 22:00 MS Estac Troyes 1-3 Lens
Avusturya Tipp3 Bundesliga Avusturya - Tipp3 Bundesliga ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 MS Ried 1-1 Lask Linz
14/05/2022 18:00 MS Admira Wacker 0-3 SCR Altach
14/05/2022 18:00 MS WSG Wattens 4-2 TSV Hartberg
Almanya Bundesliga 1 Almanya - Bundesliga 1 ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:30 MS Borussia Dortmund 2-1 Hertha Berlin
14/05/2022 16:30 MS VfL Wolfsburg 2-2 Bayern Munich
14/05/2022 16:30 MS Bayer Leverkusen 2-1 SC Freiburg
14/05/2022 16:30 MS Union Berlin 3-2 VfL BOCHUM
14/05/2022 16:30 MS Borussia Monchengladbach 5-1 1899 Hoffenheim
14/05/2022 16:30 MS VfB Stuttgart 2-1 FC Koln
14/05/2022 16:30 MS FSV Mainz 05 2-2 Eintracht Frankfurt
14/05/2022 16:30 MS FC Augsburg 2-1 SpVgg Greuther Furth
14/05/2022 16:30 MS Arminia Bielefeld 1-1 RB Leipzig
Fransa Ligue 2 Fransa - Ligue 2 ( Lig Maçı )
14/05/2022 20:00 MS Ajaccio 1-0 Toulouse
14/05/2022 20:00 MS Auxerre 2-1 Amiens
14/05/2022 20:00 MS Guingamp 2-1 LE Havre
14/05/2022 20:00 MS Nancy 2-3 PAU
14/05/2022 20:00 MS Nimes 0-2 Bastia
14/05/2022 20:00 MS Niort 1-2 Valenciennes
14/05/2022 20:00 MS Paris FC 2-0 Grenoble
14/05/2022 20:00 MS Quevilly 3-1 Dunkerque
14/05/2022 20:00 MS Rodez 2-0 Caen
14/05/2022 20:00 MS Sochaux 2-2 Dijon
İspanya La Liga İspanya - La Liga ( Lig Maçı )
14/05/2022 19:30 MS Espanyol 1-1 Valencia
İspanya Segunda Division İspanya - Segunda Division ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 MS Amorebieta 1-0 Huesca
14/05/2022 17:00 MS Burgos 1-1 FC Cartagena
14/05/2022 17:00 MS Lugo 1-3 Fuenlabrada
14/05/2022 19:15 MS Valladolid 2-0 Ponferradina
14/05/2022 22:00 MS Leganes 2-3 Eibar
Galler Premier Galler - Premier ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 USB Caernarfon Town 2-1 Flint Town United
Hırvatistan Druga HNL Hırvatistan - Druga HNL ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:30 MS HNK Cibalia 5-2 Dinamo Zagreb II
14/05/2022 18:30 MS Dubrava Zagreb 0-1 Hırvatistan Zmijavci
14/05/2022 18:30 MS Dugopolje 3-2 Opatija
14/05/2022 18:30 MS Orijent 1919 1-4 Solin
Almanya Liga 3 Almanya - Liga 3 ( Lig Maçı )
14/05/2022 14:30 MS Freiburg II 1-1 FC Saarbrucken
14/05/2022 14:30 MS Verl 1-1 MSV Duisburg
14/05/2022 14:30 MS FSV Zwickau 7-0 FC Wurzburger Kickers
14/05/2022 14:30 MS Hallescher FC 1-1 SV Wehen
14/05/2022 14:30 MS Waldhof Mannheim 7-0 Havelse
14/05/2022 14:30 MS TSV 1860 Munich 6-3 Borussia Dortmund II
14/05/2022 14:30 MS Eintracht Braunschweig 0-1 FC Viktoria Koln
14/05/2022 14:30 MS Viktoria Berlin 3-4 SV Meppen
14/05/2022 14:30 MS VfL Osnabruck 1-5 FC Magdeburg
14/05/2022 15:00 İptal Edildi FC Kaiserslautern - Türkgücü-Ataspor
Karadağ First League Karadağ - First League ( Lig Maçı )
14/05/2022 20:00 MS Buducnost Podgorica 4-2 Sutjeska
14/05/2022 20:00 MS Dečić 2-1 Petrovac
14/05/2022 20:00 MS Iskra 1-0 Mornar
14/05/2022 20:00 MS Rudar Velenje 1-1 Mladost Lješkopolje
14/05/2022 20:00 MS Jezero 0-0 Zeta
Romanya Liga I Romanya - Liga I ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:30 MS Farul Constanta 1-0 Arges Pitesti
14/05/2022 21:00 MS FC Voluntari 2-2 FCSB
Slovenya 1. SNL Slovenya - 1. SNL ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 MS Tabor Sežana 0-1 Bravo
14/05/2022 21:15 MS Maribor 3-1 Aluminij
Bulgaristan A PFG Bulgaristan - A PFG ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:30 MS Ludogorets 1-0 Cherno More Varna
Polonya I Liga Polonya - I Liga ( Lig Maçı )
14/05/2022 13:40 MS Korona Kielce 1-2 GKS Katowice
14/05/2022 19:00 MS Jastrzębie 3-2 Tychy 71
14/05/2022 21:30 MS Zaglebie Sosnowiec 0-0 Stomil Olsztyn
Hollanda Eredivisie Women Hollanda - Eredivisie Women ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 - Twente W - PSV/Eindhoven W
14/05/2022 15:00 - Feyenoord W - Ajax W
Kuzey İrlanda Championship Kuzey İrlanda - Championship ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 MS Knockbreda 2-0 Bangor
Portekiz Liga de Honra Portekiz - Liga de Honra ( Lig Maçı )
14/05/2022 13:00 MS Academica 0-0 Farense
14/05/2022 17:30 MS Vilafranquense 2-4 Trofense
Türkiye Super Lig Türkiye - Super Lig ( Lig Maçı )
14/05/2022 19:00 MS Kayserispor 3-0 Yeni Malatyaspor
Almanya U19 Bundesliga Almanya - U19 Bundesliga ( Lig Maçı )
14/05/2022 12:00 MS Hertha BSC U19 2-0 Augsburg U19
Ukrayna Persha Liga Ukrayna - Persha Liga ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Kremin' - Obolon'-Brovar
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Uzhhorod - Alians Lypova Dolyna
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Prykarpattia - Podillya Khmelnytskyi
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Metal Kharkiv - Ahrobiznes Volochysk
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Volyn - Hirnyk-Sport
14/05/2022 17:00 İptal Edildi VPK-Ahro Shevchenkivka - Nyva Ternopil
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Avanhard - Hirnyk
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Polessya - Olimpik Donetsk
Meksika Liga MX Femenil Meksika - Liga MX Femenil ( Lig Maçı )
14/05/2022 02:05 MS Pachuca W 2-0 Monterrey W
14/05/2022 04:05 MS Tigres UANL W 2-0 Guadalajara W
Japonya WE League Japonya - WE League ( Lig Maçı )
14/05/2022 08:00 - Parceiro Nagano W - Nojima Stella W
14/05/2022 10:00 - INAC Kobe Leonessa W - Urawa Reds W
Bulgaristan B PFG Bulgaristan - B PFG ( Lig Maçı )
14/05/2022 03:00 İptal Edildi Levski Lom - Yantra 2019
14/05/2022 03:00 İptal Edildi Strumska Slava - Neftochimic Burgas
14/05/2022 15:45 MS Dobrudzha 3-2 FK Minyor Pernik
14/05/2022 18:00 MS Hebar 1918 3-0 Marek
14/05/2022 18:00 MS Maritsa Plovdiv 3-2 Sozopol
14/05/2022 18:00 MS Spartak Varna 1-1 Sportist Svoge
14/05/2022 18:00 MS Septemvri Sofia 1-1 Montana
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
14/05/2022 13:00 - B 1908 - Holbæk B&I
14/05/2022 14:00 - Ringsted - Køge Nord
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 - Solrød - BK Union
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
14/05/2022 14:00 - VRI - Kjellerup
14/05/2022 15:00 - Holstebro - Odder
14/05/2022 17:00 - AaB II - Ringkøbing
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
14/05/2022 14:00 - SfB-Oure - Hedensted
14/05/2022 15:00 - B 1909 - Marienlyst
14/05/2022 16:00 - Varde IF Elite - Tarup-Paarup
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 MS Jammerbugt 2-3 Hobro
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Division ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 MS PAEEK 2-5 Omonia Nicosia
14/05/2022 19:00 MS AEK Larnaca 2-0 Pafos
İngiltere FA Cup İngiltere - FA Cup ( Kupa Maçı )
14/05/2022 18:45 PEN Chelsea 0-0
PS : 5-6
Liverpool
Portekiz Primeira Liga Portekiz - Primeira Liga ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:30 MS Arouca 0-0 Belenenses
14/05/2022 17:30 MS Tondela 2-2 Boavista
14/05/2022 17:30 MS Moreirense 4-1 Vizela
14/05/2022 20:00 MS Maritimo 0-1 Portimonense
14/05/2022 20:00 MS FC Porto 2-0 Estoril
14/05/2022 22:30 MS Sporting CP 4-0 Santa Clara
İtalya Serie A İtalya - Serie A ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 MS Empoli 1-1 Salernitana
14/05/2022 19:00 MS Verona 0-1 Torino
14/05/2022 19:00 MS Udinese 2-3 Spezia
14/05/2022 21:45 MS AS Roma 1-1 Venezia
Türkiye TFF 1. Lig Türkiye - TFF 1. Lig ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 MS Ankaragucu 1-2 Boluspor
14/05/2022 16:00 MS Samsunspor 0-0 İstanbulspor
14/05/2022 16:00 MS Manisa BBSK 4-1 Tuzlaspor
14/05/2022 16:00 MS Eyüpspor 2-1 Kocaelispor
14/05/2022 16:00 MS Bandırmaspor 4-2 Bursaspor
14/05/2022 16:00 MS Altınordu 2-1 Balıkesirspor
14/05/2022 16:00 MS Menemen Belediyespor 1-3 Genclerbirligi
14/05/2022 16:00 MS Ümraniyespor 0-0 Denizlispor
14/05/2022 16:00 MS Erzurum BB 2-2 Keçiörengücü
Hollanda Tweede Divisie Hollanda - Tweede Divisie ( Lig Maçı )
14/05/2022 13:00 MS Sparta Rotterdam II 3-0 Excelsior Maassluis
14/05/2022 15:30 MS GVVV Veenendaal 6-0 ASWH
14/05/2022 15:30 MS HHC 3-1 Quick Boys
14/05/2022 15:30 MS Noordwijk 1-1 AFC Amsterdam
14/05/2022 15:30 MS SVV Scheveningen 0-2 Rijnsburgse Boys
14/05/2022 16:00 MS Kozakken Boys 3-0 Koninklijke HFC
14/05/2022 16:00 MS Spakenburg 1-1 Ijsselmeervogels
14/05/2022 16:30 MS Volendam II 3-0 De Treffers
14/05/2022 16:30 MS Katwijk 6-0 TEC
Almanya Regionalliga - SudWest Almanya - Regionalliga - SudWest ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 MS SV Elversberg 2-0 FC 08 Homburg
14/05/2022 15:00 MS Kickers Offenbach 4-0 FSV Frankfurt
14/05/2022 15:00 MS SSV ULM 1846 3-2 Stuttgart II
14/05/2022 15:00 MS TuS RW Koblenz 0-1 SG Sonnenhof Grossaspach
14/05/2022 15:00 MS Hoffenheim II 0-2 TSV Steinbach
14/05/2022 15:00 MS Hessen Kassel 3-0 FC Gießen
14/05/2022 15:00 MS FC Astoria Walldorf 0-2 VfR Aalen
14/05/2022 15:00 MS Schott Mainz 3-0 Bahlinger SC
Almanya Regionalliga - West Almanya - Regionalliga - West ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 MS Rot-weiss Essen 2-0 Rot Weiss Ahlen
14/05/2022 15:00 MS Straelen 1-4 SV Rodinghausen
14/05/2022 15:00 MS Wuppertaler SV 4-1 Wegberg-Beeck
14/05/2022 15:00 MS Fortuna Koln 2-1 Sportfreunde Lotte
14/05/2022 15:00 MS Fortuna Düsseldorf II 0-0 Borussia M'gladbach II
14/05/2022 15:00 MS Homberg 0-0 Alemannia Aachen
14/05/2022 15:00 MS Preussen Munster 2-1 Köln II
14/05/2022 15:00 MS Lippstadt 08 3-4 KFC Uerdingen 05
14/05/2022 15:00 MS Bonner SC 1-5 Rot-weiss Oberhausen
Almanya Regionalliga - Bayern Almanya - Regionalliga - Bayern ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 MS Heimstetten 1-2 Eltersdorf
14/05/2022 15:00 MS SpVgg Unterhaching 2-0 Rain / Lech
14/05/2022 15:00 MS Memmingen 1-0 Nürnberg II
14/05/2022 15:00 MS FC Schweinfurt 05 1-2 Illertissen
14/05/2022 15:00 MS Eichstätt 1-0 Augsburg II
14/05/2022 15:00 MS Bayreuth 2-1 Viktoria Aschaffenburg
14/05/2022 15:00 MS Aubstadt 9-1 Schalding-Heining
Avusturya Regionalliga - Mitte Avusturya - Regionalliga - Mitte ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:30 - Wolfsberger AC II - Hertha
14/05/2022 20:00 MS St. Anna 3-2 Bad Gleichenberg
Avusturya Regionalliga - Salzburg Avusturya - Regionalliga - Salzburg ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 MS Bischofshofen 2-2 Kuchl
14/05/2022 18:00 MS Anif 1-1 Seekirchen
14/05/2022 18:00 MS Pinzgau Saalfelden 2-5 Grödig
14/05/2022 18:00 MS Salzburger AK 4-1 Wals-Grünau
Avusturya Regionalliga - Tirol Avusturya - Regionalliga - Tirol ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 MS SVG Reichenau 3-0 Wörgl
14/05/2022 17:00 MS Fügen 2-2 Swarovski Tirol II
14/05/2022 17:30 MS Hall 2-1 SV Innsbruck
14/05/2022 18:00 MS Imst 3-2 Kufstein
Romanya Liga II Romanya - Liga II ( Lig Maçı )
14/05/2022 14:00 MS FC Politehnica Timisoara 1-2 Brașov Steagul Renaște
İspanya Primera División RFEF - Group 1 İspanya - Primera División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 MS Deportivo La Coruna 4-3 Tudelano
14/05/2022 18:00 MS Cultural Leonesa 1-1 Internacional de Madrid
14/05/2022 18:00 MS Calahorra 0-1 Rayo Majadahonda
14/05/2022 20:00 MS Real Unión 3-1 CF Talavera
14/05/2022 20:00 MS SD Logroñés 3-2 UD Logroñés
İspanya Primera División RFEF - Group 2 İspanya - Primera División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 MS Castellón 3-3 Villarreal II
14/05/2022 20:00 MS Sabadell 2-1 Cornellà
14/05/2022 20:00 MS Alcoyano 2-2 FC Andora
14/05/2022 20:00 MS Sanluqueño 1-0 Real Betis II
Ukrayna Druha Liga - Group A Ukrayna - Druha Liga - Group A ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 İptal Edildi MSK Dnipro Cherkasy - Rubikon
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Dinaz Vyshhorod - Munkács
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Karpaty - Chayka
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Chernihiv - Lyubomyr Stavyshche
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Bukovyna - Epitsentr Dunayivtsi
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Karpaty Halych - Livyi Bereh
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Nyva Vinnytsya - LNZ Cherkasy
Ukrayna Druha Liga - Group B Ukrayna - Druha Liga - Group B ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Nikopol - Vovchansk
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Balkany Zorya - Mykolaiv
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Metalurh Zaporizhya - Enerhiya Nova Kakhovka
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Trostianets - Krystal
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Real Pharm - Yarud Mariupol'
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Tavriya - SK Poltava
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Viktoriya Mykolaivka - Peremoga
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Sumy - Skoruk Tomakivka
İspanya Primera Division Women İspanya - Primera Division Women ( Lig Maçı )
14/05/2022 12:30 MS Real Betis W 1-3 Rayo Vallecano W
14/05/2022 21:30 MS Levante W 4-1 Granad. Tenerife W
Ermenistan Premier League Ermenistan - Premier League ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 MS Ararat-Ermenistan 1-0 Van
Ermenistan First League Ermenistan - First League ( Lig Maçı )
14/05/2022 14:00 MS Lernayin Artsakh 1-1 Banants II
Slovenya 2. SNL Slovenya - 2. SNL ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 MS Dekani 1-0 Krško
14/05/2022 18:00 MS Ilirija 3-0 Rudar
14/05/2022 18:00 MS Brežice 0-2 Bilje
14/05/2022 18:15 MS Gorica 2-1 Primorje
Macaristan NB III - Keleti Macaristan - NB III - Keleti ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 MS Kisvárda II 4-1 Debrecen II
Macaristan NB III - Közép Macaristan - NB III - Közép ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 MS MTK Budapest II 2-3 Cegledi VSE
 Ligue A - Ligue A ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 - Les Crocos - Royal de Muramvya
14/05/2022 16:00 - Top Junior - Vital'O
14/05/2022 16:00 - Bumamuru - Le Messager Ngozi
14/05/2022 16:00 - Bujumbura City - Musongati
14/05/2022 16:00 - Athlético Olympic - Flambeau du Centre
Avusturya Landesliga - Karnten Avusturya - Landesliga - Karnten ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 - Admira Villach - Maria Saal
14/05/2022 18:00 - Gmünd - St. Andrä
14/05/2022 18:00 - St. Jakob Rosental - Völkermarkt
Avusturya Landesliga - Tirol Avusturya - Landesliga - Tirol ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 - Kirchbichl - Münster
14/05/2022 18:00 - Völs - Mils
14/05/2022 18:30 - Volders - Ebbs
14/05/2022 18:30 - Innsbrucker AC - Prutz / Serfaus
14/05/2022 19:00 - St. Johann in Tirol - Union Innsbruck
Avusturya Landesliga - Vorarlbergliga Avusturya - Landesliga - Vorarlbergliga ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 - Blau-Weiß Feldkirch - Ludesch
14/05/2022 17:00 - Alberschwende - Göfis
14/05/2022 17:00 - Hard - Nenzing
14/05/2022 18:00 - Bezau - Andelsbuch
14/05/2022 18:00 - Fussach - Bizau
14/05/2022 18:00 - Schruns - Meiningen
14/05/2022 18:00 - Lochau - Hörbranz
14/05/2022 18:00 - Höchst - Lustenau
İtalya Serie B İtalya - Serie B ( Lig Maçı )
14/05/2022 19:00 USB Brescia 3-2 Perugia
Almanya Oberliga - Nordost-Süd Almanya - Oberliga - Nordost-Süd ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 MS International Leipzig 0-4 Budissa Bautzen
14/05/2022 15:00 MS An der Fahner Höhe 3-2 Plauen
14/05/2022 15:00 MS Oberlausitz Neugersdorf 0-5 Krieschow
14/05/2022 15:00 MS Arnstadt 4-1 Carl Zeiss Jena II
14/05/2022 15:00 MS Bischofswerdaer FV 0-1 Blau-Weiß Zorbau
14/05/2022 15:00 MS Einheit Rudolstadt 0-3 Martinroda
Çek Cumhuriyeti 3. liga - MSFL Çek Cumhuriyeti - 3. liga - MSFL ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:30 MS Frýdek-Místek 4-2 Blansko
14/05/2022 17:30 MS Uherský Brod 3-0 Vrchovina
14/05/2022 17:30 MS Slovan Rosice 3-1 Znojmo
14/05/2022 18:00 MS Hanácká 1-1 Uničov
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL A Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL A ( Lig Maçı )
14/05/2022 11:15 MS Motorlet Praha 5-0 Rakovník
14/05/2022 11:15 MS Baník Sokolov 3-0 Jiskra Domažlice
14/05/2022 11:15 İptal Edildi Slavoj Vyšehrad - Viktoria Plzeň II
14/05/2022 11:15 MS Benešov 5-1 Příbram II
Çek Cumhuriyeti 3. liga - CFL B Çek Cumhuriyeti - 3. liga - CFL B ( Lig Maçı )
14/05/2022 11:15 MS Jablonec II 5-3 Dukla Praha II
14/05/2022 18:00 MS Ústí nad Orlicí 0-3 Přepeře
14/05/2022 18:00 MS Slovan Velvary 4-0 Pardubice II
Çek Cumhuriyeti 1. Liga U19 Çek Cumhuriyeti - 1. Liga U19 ( Lig Maçı )
14/05/2022 12:00 MS Opava U19 1-1 Zlín U19
14/05/2022 12:00 MS Sigma Olomouc U19 1-0 Pardubice U19
14/05/2022 12:00 MS České Budějovice U19 3-2 Meteor Praha U19
14/05/2022 12:00 MS Viktoria Plzeň U19 2-2 Sparta Praha U19
14/05/2022 12:00 MS Karviná U19 3-1 Příbram U19
14/05/2022 13:30 MS Slovácko U19 3-2 Jindřichův Hradec
14/05/2022 14:00 MS Baník Ostrava U19 3-0 Hradec Králové U19
Slovakya 3. liga - West Slovakya - 3. liga - West ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:30 - Nové Mesto nad Váhom - Galanta
14/05/2022 17:30 - Častkovce - Kalná nad Hronom
14/05/2022 17:30 - Slovan Duslo Šaľa - Lednické Rovne
14/05/2022 17:30 - Považská Bystrica - Veľké Ludince
14/05/2022 17:30 - TEMPO Partizánske - Marcelová
Slovakya 3. liga - Center Slovakya - 3. liga - Center ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 - Novohrad Lučenec - Rimavská Sobota
14/05/2022 18:00 - Liptovský Hrádok - Čadca
14/05/2022 18:00 - Dolný Kubín - Oravské Veselé
Slovakya 3. liga - East Slovakya - 3. liga - East ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:30 - Poprad - Lipany
14/05/2022 17:30 - Spišská Nová Ves - Tatran Prešov
14/05/2022 17:30 - Slovan Giraltovce - Pokrok Krompachy
Slovakya 3. liga - Bratislava Slovakya - 3. liga - Bratislava ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 - Báhoň - Inter Bratislava
Almanya Oberliga - Niederrhein Almanya - Oberliga - Niederrhein ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 MS SF Baumberg 3-2 Monheim
14/05/2022 17:00 MS TVD Velbert 4-2 Hilden
Almanya Oberliga - Nordost-Nord Almanya - Oberliga - Nordost-Nord ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 MS Rostocker FC 1-2 Pampow
14/05/2022 15:00 MS Hansa Rostock II 4-1 Blau-Weiß 90 Berlin
14/05/2022 15:00 MS Staaken 1-2 Hertha Zehlendorf
14/05/2022 15:00 MS BSC Süd 05 0-2 RSV Eintracht
Almanya Oberliga - Hessen Almanya - Oberliga - Hessen ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 MS Waldgirmes 4-0 Neuhof
14/05/2022 16:00 MS Hessen Dreieich 4-3 Fernwald
14/05/2022 16:00 MS Friedberg 2-1 Hünfelder SV
14/05/2022 17:00 MS Dietkirchen 1-3 Barockstadt Fulda-Lehn.
Almanya Oberliga - Baden-Württemberg Almanya - Oberliga - Baden-Württemberg ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 MS Sportfreunde Dorfmerkingen 2-1 FC Rielasingen-Arlen
14/05/2022 15:00 MS Stuttgarter Kickers 3-0 Lörrach-Brombach
14/05/2022 15:00 MS SGV Freiberg 0-0 Bissingen
14/05/2022 15:00 MS Backnang 4-1 Ilshofen
14/05/2022 15:00 MS FV Ravensburg 0-4 Freiburger FC
14/05/2022 16:30 MS SV Linx 1-2 Neckarsulmer SU
14/05/2022 16:30 MS Oberachern 2-4 FC Nottingen
14/05/2022 16:30 MS Reutlingen 6-0 Bruchsal
14/05/2022 16:30 MS FC 08 Villingen 2-0 CFR Pforzheim
14/05/2022 18:30 MS Astoria Walldorf II 2-0 Göppinger SV
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie B Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie B ( Lig Maçı )
14/05/2022 11:15 MS Štětí 3-0 Neratovice-Byškovice
14/05/2022 11:15 MS Tatran Rakovník 0-6 Baník Souš
14/05/2022 11:30 MS Olympie Březová 0-1 Chomutov
14/05/2022 18:00 MS Český Brod 0-2 Kladno
14/05/2022 18:00 MS Slaný 1-0 Aritma Praha
14/05/2022 18:00 MS Ostrov 2-0 Dobříš
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie C Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie C ( Lig Maçı )
14/05/2022 11:15 MS Sparta Kutná Hora 1-2 Kosmonosy
14/05/2022 11:30 MS Velké Hamry 3-1 Dvůr Králové
14/05/2022 15:00 MS Tochovice 3-0 Čáslav
14/05/2022 18:00 MS Vysoké Mýto 5-0 Hlinsko
14/05/2022 18:00 MS Trutnov 0-5 Kolín
14/05/2022 18:00 MS Náchod 0-1 Benátky nad Jizerou
14/05/2022 18:00 MS Horky nad Jizerou 4-1 Letohrad
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie A Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie A ( Lig Maçı )
14/05/2022 11:15 MS Petřín Plzeň 4-0 Mariánské Lázně
14/05/2022 17:00 MS Hvězda Cheb 3-0 Slavoj Mýto
14/05/2022 18:00 - Hořovicko - Rokycany
14/05/2022 18:00 MS Doubravka 4-2 Klatovy
14/05/2022 18:00 MS Spartak Soběslav 3-0 Otava Katovice
Polonya II Liga - East Polonya - II Liga - East ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 MS Motor Lublin 2-2 Radunia Stężyca
14/05/2022 18:00 MS Pogoń Siedlce 3-3 Wisła Puławy
14/05/2022 18:00 MS Hutnik Kraków 1-0 Znicz Pruszków
14/05/2022 18:00 MS Śląsk Wrocław II 1-1 Ruch Chorzów
14/05/2022 19:00 İptal Edildi Bełchatów - Stal Rzeszów
14/05/2022 19:00 MS Pogoń Grod. Mazowiecki 0-2 Kalisz
Avusturya Landesliga - Salzburg Avusturya - Landesliga - Salzburg ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 - Bürmoos - Bergheim
14/05/2022 18:00 - Golling - Neumarkt
14/05/2022 18:00 - Straßwalchen - Bramberg
Avusturya Landesliga - Burgenland Avusturya - Landesliga - Burgenland ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 - Horitschon - Siegendorf
14/05/2022 18:00 - Güssing - Klingenbach
14/05/2022 19:00 - Oberpetersdorf - St. Margarethen / Bur
14/05/2022 19:00 - Kohfidisch - Ritzing
Avusturya Landesliga - Steiermark Avusturya - Landesliga - Steiermark ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 - Hitthaller St. Michael - Wildon
14/05/2022 17:00 - Lafnitz II - Fürstenfeld
14/05/2022 18:00 - Frauental - TuS Heiligenkreuz
Yunanistan Super League Yunanistan - Super League ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 MS Volos NFC 5-0 OFI
14/05/2022 20:00 MS Aris Thessalonikis 3-2 AEK Athens FC
14/05/2022 20:00 MS Olympiakos Piraeus 1-1 PAOK
14/05/2022 20:00 MS Panathinaikos 4-0 PAS Giannina
Almanya Oberliga - Hamburg Almanya - Oberliga - Hamburg ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 MS Buchholz 1-2 Sasel
14/05/2022 16:30 MS Paloma 3-0 HEBC
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie F Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie F ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:30 MS Jiskra Rýmařov 0-2 Beskyd Frenštát
14/05/2022 17:30 MS Heřmanice Slezská 2-5 Karviná II
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie D Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie D ( Lig Maçı )
14/05/2022 11:15 MS Břeclav 2-3 Bystřice nad Pernštejnem
Çek Cumhuriyeti 4. liga - Divizie E Çek Cumhuriyeti - 4. liga - Divizie E ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:30 MS Hranice 2-1 HFK Olomouc
14/05/2022 17:30 MS Holešov 2-2 Viktorie Přerov
14/05/2022 17:30 MS Bzenec 1-1 Tatran Všechovice
14/05/2022 17:30 MS Skaštice 7-2 Vsetín
14/05/2022 17:30 MS Strání 1-3 Šumperk
14/05/2022 17:30 MS Valašské Meziříčí 0-0 Slavičín
Avusturya Landesliga - Wien Avusturya - Landesliga - Wien ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 - Union Mauer - Favoritner AC
14/05/2022 17:00 - Avusturya XIII - Fach-Donaufeld
14/05/2022 17:00 - Post - Schwechat
14/05/2022 17:00 - Stadlau - Wienerberg
14/05/2022 17:00 - Donau - Gerasdorf Stammersdorf
Avusturya Landesliga - Niederosterreich Avusturya - Landesliga - Niederosterreich ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 - Kilb - Krems
14/05/2022 17:30 - Retz - Schrems
Avusturya Landesliga - Oberosterreich Avusturya - Landesliga - Oberosterreich ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:45 - Oedt - Pöttinger Grieskirchen
14/05/2022 18:00 - Mondsee - Donau Linz
14/05/2022 18:00 - Friedburg / Pöndorf - Weißkirchen / Allhaming
14/05/2022 18:00 - St. Martin i.M. - Bad Schallerbach
Bulgaristan Third League - Northwest Bulgaristan - Third League - Northwest ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 - Botev Vratsa II - Lokomotiv G. Oryahovitsa
14/05/2022 18:00 - Bdin - Etar VT II
14/05/2022 18:00 - Spartak Pleven - Juventus Malchika
14/05/2022 18:00 - Lokomotiv Mezdra - Lokomotiv Dryanovo
14/05/2022 18:00 - Vihar Slavyanovo - Sevlievo
14/05/2022 18:00 - Yantra Polski Trambesh - Drenovets
14/05/2022 18:00 İptal Edildi Peshtera Galata - Partizan
14/05/2022 18:00 - Akademik Svishtov - Pavlikeni
Bulgaristan Third League - Southeast Bulgaristan - Third League - Southeast ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 - Yambol 1915 - Beroe II
14/05/2022 18:00 - Levski Krumovgrad - Borislav 2009
14/05/2022 18:00 - Atletik Kuklen - Gigant Saedinenie
14/05/2022 18:00 - Zagorets - Sayana Haskovo
14/05/2022 18:00 - Dimitrovgrad - Rodopa Smolyan
14/05/2022 18:00 - Lokomotiv Plovdiv II - Nesebar
14/05/2022 18:00 - Asenovets - Karnobat
14/05/2022 18:00 - Sokol Markovo - Chernomorets 1919 Burgas
14/05/2022 18:00 - Levski Karlovo - Rozova dolina
Bulgaristan Third League - Northeast Bulgaristan - Third League - Northeast ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 - Botev Novi Pazar - Dunav Ruse
14/05/2022 17:00 - Svetkavitsa Targovishte - Riltsi
14/05/2022 17:00 - Septemvri Tervel - Lokomotiv Ruse
14/05/2022 17:00 - Sportist G.Toshevo - Chernomorets Balchik
Bulgaristan Third League - Southwest Bulgaristan - Third League - Southwest ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 - Pirin Blagoevgrad II - Vitosha Bistritsa
14/05/2022 18:00 - Balkan Botevgrad - Pirin Razlog
14/05/2022 18:00 - Belasitsa - Septemvri Sofia II
14/05/2022 18:00 - Granit Vladaya - Pirin Gotse Delchev
14/05/2022 18:00 - Chavdar Etropole - Vihren
14/05/2022 18:00 - Hebar II - Kyustendil
14/05/2022 18:00 - Levski Chepintsi - Botev Ihtiman
14/05/2022 18:00 - Oborishte - Rilski Sportist
14/05/2022 18:00 - Slivnishki geroy - Bansko
14/05/2022 18:00 - Kostinbrod - Nadezhda Dobroslavtsi
Meksika U20 League Meksika - U20 League ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 - América U20 - Tijuana U20
Güney Afrika Premier Soccer League Güney Afrika - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 MS Baroka FC 3-1 Supersport United
14/05/2022 16:00 MS Cape Town City 0-0 Amazulu
14/05/2022 16:00 MS Golden Arrows 2-2 Royal AM
14/05/2022 16:00 MS Mamelodi Sundowns 0-3 Stellenbosch
14/05/2022 16:00 MS Sekhukhune United 0-1 Kaizer Chiefs
14/05/2022 16:00 MS Moroka Swallows 0-0 Chippa United
14/05/2022 16:00 MS TS Galaxy 0-0 Tshakhuma Madzivhadila
Fransa National 2 - Group A Fransa - National 2 - Group A ( Lig Maçı )
14/05/2022 19:00 MS Châteaubriant 1-2 C' Chartres
14/05/2022 19:00 MS Granville 3-4 Guingamp II
14/05/2022 19:00 MS Romorantin 1-1 Lorient II
14/05/2022 19:00 MS Saint-Malo 1-0 Caen II
14/05/2022 19:00 MS Versailles 1-0 Stade Plabennec
14/05/2022 19:00 MS Vannes 1-1 Poissy
14/05/2022 19:00 MS Vitré 0-3 St-Pryvé St-Hilaire
Fransa National 2 - Group B Fransa - National 2 - Group B ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 MS Lens II 1-2 Olympique St Quentin
14/05/2022 18:00 MS Metz II 2-1 Haguenau
14/05/2022 19:00 MS Entente S St Gratien 0-3 Reims II
14/05/2022 19:00 MS Fleury 91 2-1 Bobigny
14/05/2022 19:00 MS Epinal 0-1 Sainte Geneviève
14/05/2022 19:00 MS Schiltigheim 2-0 Auxerre II
14/05/2022 19:00 MS St Maur Lusitanos 1-2 Gobelins
Fransa National 2 - Group C Fransa - National 2 - Group C ( Lig Maçı )
14/05/2022 19:00 MS Saint-Priest 5-1 Chasselay MDA
14/05/2022 19:00 MS Fréjus St-Raphaël 2-1 Toulon
14/05/2022 19:00 MS Martigues 3-1 Jura Sud Foot
14/05/2022 19:00 MS Rumilly Vallières 1-2 Aubagne
14/05/2022 19:00 MS Hyères 1-1 Olympique Lyonnais II
14/05/2022 19:00 MS Louhans-Cuiseaux 3-1 Grasse
14/05/2022 19:00 MS Monaco II 2-4 Olympique Marseille II
14/05/2022 19:00 MS Lyon Duchere 3-1 Marignane
Fransa National 2 - Group D Fransa - National 2 - Group D ( Lig Maçı )
14/05/2022 19:00 MS Beziers 4-2 Nantes II
14/05/2022 19:00 MS Le Puy Foot 1-0 Chamalières
14/05/2022 19:00 MS Trélissac 1-1 Angoulême
14/05/2022 19:00 MS Les Herbiers 1-1 Bergerac
14/05/2022 19:00 MS Angers SCO II 1-0 Montpellier II
14/05/2022 19:00 - Bourges Foot 18 - Andrézieux
14/05/2022 19:30 MS Moulins-Yzeure Foot 03 1-2 Canet Roussillon
14/05/2022 19:30 MS Mont-de-Marsan 0-1 Colomiers
İsviçre 1. Liga Promotion İsviçre - 1. Liga Promotion ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 MS Basel II 6-4 Rapperswil
14/05/2022 16:00 MS Black Stars 1-1 YF Juventus
14/05/2022 16:00 MS Sion II 0-1 Brühl
14/05/2022 17:00 MS Bavois 1-0 Cham
14/05/2022 17:00 MS Biel-Bienne 4-0 Young Boys II
14/05/2022 17:00 MS Breitenrain 1-1 Bellinzona
14/05/2022 19:00 MS Zürich II 1-2 FC Chiasso
İtalya Campionato Primavera - 1 İtalya - Campionato Primavera - 1 ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 MS Pescara U19 1-1 Bologna U19
Polonya Central Youth League Polonya - Central Youth League ( Lig Maçı )
14/05/2022 12:00 MS Wisła Kraków U18 4-2 Lech Poznań U18
14/05/2022 13:00 MS Polonia Warszawa U18 2-3 Cracovia U18
14/05/2022 13:00 MS Gwarek Zabrze U18 1-2 Arka Gdynia U18
14/05/2022 13:00 MS Raków Częstochowa U18 2-1 SMS Łódź U18
14/05/2022 13:00 MS Jagiellonia U18 3-6 Legia Warszawa U18
14/05/2022 14:00 MS Górnik Zabrze U18 3-3 Warta Poznań U18
14/05/2022 14:00 MS Stal Rzeszów U18 0-3 Śląsk Wrocław U18
Çek Cumhuriyeti 1. Liga Women Çek Cumhuriyeti - 1. Liga Women ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 - Slavia Praha W - Slovácko W
14/05/2022 15:30 - Horní Heršpice W - Sparta Praha W
14/05/2022 16:00 - Viktoria Plzeň W - Pardubice W
İsviçre Nationalliga A Women İsviçre - Nationalliga A Women ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:30 - Zürich W - Young Boys W
14/05/2022 19:00 - Basel W - St. Gallen W
14/05/2022 19:00 - Servette Chênois W - Aarau
14/05/2022 20:00 - Grasshopper W - Luzern W
İtalya Serie A Women İtalya - Serie A Women ( Lig Maçı )
14/05/2022 13:30 MS Lazio W 0-3 Roma W
14/05/2022 15:30 MS AC Milan W 1-2 Juventus W
14/05/2022 15:30 MS Napoli W 1-3 Pomigliano
Bosna Hersek 1st League - FBiH Bosna Hersek - 1st League - FBiH ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 - Zvijezda Gradačac - Jedinstvo Bihać
14/05/2022 18:00 - Orašje - Tomislav
14/05/2022 18:00 - Igman Konjic - Radnik Hadžići
14/05/2022 18:00 - Rudar Kakanj - TOŠK Tešanj
14/05/2022 18:00 - Vis Kosova - Gradina
14/05/2022 18:00 - Budućnost Banovići - Mladost Doboj Kakanj
14/05/2022 18:00 - Bratstvo Gračanica - Goražde
Bosna Hersek 1st League - RS Bosna Hersek - 1st League - RS ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 - Drina Zvornik - Modriča
14/05/2022 18:00 - Borac Kozarska Dubica - Budućnost Pilica
14/05/2022 18:00 - Željezničar Banja Luka - Slavija
14/05/2022 18:00 - Podrinje Janja - Kozara Gradiška
14/05/2022 18:00 - Ljubić Prnjavor - Krupa na Vrbasu
14/05/2022 18:00 - Sutjeska Foča - Tekstilac Derventa
14/05/2022 18:00 - Sloga Doboj - Sloboda Novi Grad
14/05/2022 18:00 - Omarska - Zvijezda 09
Polonya III Liga - Group 1 Polonya - III Liga - Group 1 ( Lig Maçı )
14/05/2022 12:00 MS Broń Radom 0-4 Unia Skierniewice
14/05/2022 13:00 MS Legia Warszawa II 4-1 Jagiellonia II
14/05/2022 13:00 MS ŁKS Łódź II 4-2 Legionovia Legionowo
14/05/2022 13:00 MS Kutno 1-1 Sokół Aleksandrów
14/05/2022 15:00 MS Mamry Giżycko 0-2 Polonia Warszawa
14/05/2022 17:00 - Znicz Biała Piska - Swit
Polonya III Liga - Group 2 Polonya - III Liga - Group 2 ( Lig Maçı )
14/05/2022 12:00 MS Bałtyk Gdynia 0-0 Stolem Gniewino
14/05/2022 14:00 MS Kluczevia Stargard 1-5 Świt Skolwin
14/05/2022 18:00 - Sokół Kleczew - Bałtyk Koszalin
14/05/2022 18:00 - Jarota Jarocin - Polonia Środa
14/05/2022 19:00 İptal Edildi Kotwica Kołobrzeg - Elana Toruń
Polonya III Liga - Group 3 Polonya - III Liga - Group 3 ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 MS Ślęza Wrocław 0-0 Piast Żmigród
14/05/2022 15:00 MS Rekord Bielsko-Biała 4-0 Warta Gorzów
14/05/2022 18:00 - Kluczbork - Gać Oława
14/05/2022 18:00 - Pawłowice Śląskie - Polonia Bytom
14/05/2022 18:00 - Gwarek Tarnowskie Góry - Odra Wodzislaw
14/05/2022 18:00 - Karkonosze Jelenia Góra - Górnik Zabrze II
14/05/2022 19:00 - Lechia Zielona Góra - Miedź Legnica II
Polonya III Liga - Group 4 Polonya - III Liga - Group 4 ( Lig Maçı )
14/05/2022 14:00 MS Unia Tarnow 2-1 Wólczanka W. Pełkińska
14/05/2022 16:00 - Avia Świdnik - Czarni Połaniec
14/05/2022 18:00 - Chełmianka Chełm - Cracovia Kraków II
14/05/2022 18:00 - Podlasie Biała Podlaska - Siarka Tarnobrzeg
14/05/2022 18:00 - Stal Stalowa Wola - Tomasovia Tomaszów
14/05/2022 18:00 - Korona Rzeszow - KSZO 1929
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 MS Næsby 3-0 Dalum
14/05/2022 15:00 MS Herlev 1-4 Karlslunde
Belçika First Amateur Division Belçika - First Amateur Division ( Lig Maçı )
14/05/2022 21:00 MS Dender 4-1 Knokke
14/05/2022 21:00 MS Dessel Sport 2-4 Liège
Arnavutluk 1st Division Arnavutluk - 1st Division ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 MS Korabi Peshkopi 1-0 Tomori Berat
14/05/2022 17:00 MS Apolonia Fier 1-0 Tërbuni Pukë
Hollanda Derde Divisie - Saturday Hollanda - Derde Divisie - Saturday ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:30 MS VVOG 2-3 Harkemase Boys
14/05/2022 15:30 MS Ajax Amateurs 3-0 Hoek
14/05/2022 15:30 MS Staphorst 1-3 ACV
14/05/2022 15:30 MS Excelsior '31 0-4 Sparta Nijkerk
14/05/2022 15:30 MS GOES 1-0 HSV ODIN 59
14/05/2022 15:30 MS Barendrecht 3-1 Dovo
14/05/2022 15:30 MS DVS 33 Ermelo 1-1 Ter Leede
14/05/2022 16:00 MS Sportlust '46 0-2 FC Lisse
14/05/2022 19:00 MS Vvsb 2-0 SteDoCo
İngiltere U18 Premier League - South İngiltere - U18 Premier League - South ( Lig Maçı )
14/05/2022 13:00 MS Crystal Palace U18 1-0 Fulham U18
İngiltere U18 Premier League - North İngiltere - U18 Premier League - North ( Lig Maçı )
14/05/2022 14:30 MS Manchester United U18 1-1 Nottingham Forest U18
İtalya Serie C İtalya - Serie C ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 MS Sudtirol 0-2 Modena
14/05/2022 17:30 MS Trento 1-0 Giana Erminio
14/05/2022 18:30 MS Pro Sesto 1-1 Seregno
14/05/2022 18:30 MS Viterbese 0-0 Imolese
14/05/2022 18:30 MS Fidelis Andria 1-0 Paganese
Sırbistan Srpska Liga - East Sırbistan - Srpska Liga - East ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 - Sloga Leskovac - FK Trayal
14/05/2022 18:00 - Jedinstvo Paraćin - Dubočica
Sırbistan Srpska Liga - West Sırbistan - Srpska Liga - West ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 - Real Podunavci - Sloga Požega
14/05/2022 18:00 - Sloga Kraljevo - Mladi Radnik
14/05/2022 18:00 - Semendrija 1924 - Borac Cacak
14/05/2022 18:00 - Jedinstvo Ub - Sušica
Sırbistan Srpska Liga - Vojvodina Sırbistan - Srpska Liga - Vojvodina ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 - Dinamo Pančevo - FK Becej
14/05/2022 18:00 - Radnički Zrenjanin - Borac Šajkaš
14/05/2022 18:00 - OFK Vršac - Jedinstvo Stara Pazova
14/05/2022 18:00 - Bratstvo Prigrevica - Borac Sakule
14/05/2022 18:00 - Tekstilac Odžaci - Kikinda
14/05/2022 18:00 - Radnički Sombor - Hajduk 1912 Kula
14/05/2022 18:00 - 1. Maj Ruma - Omladinac NB
Sırbistan Srpska Liga - Belgrade Sırbistan - Srpska Liga - Belgrade ( Lig Maçı )
14/05/2022 11:00 - Brodarac - Borac Lazarevac
14/05/2022 17:30 - Radnički Obrenovac - OFK Beograd
14/05/2022 17:30 - BSK Borca - Zemun
İsviçre 1. Liga Classic - Group 1 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 1 ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 MS La Sarraz-Eclépens 5-2 Monthey
14/05/2022 17:00 MS La Chaux-de-Fonds 3-2 Lancy
14/05/2022 17:30 MS Martigny Sports 2-1 Echallens
14/05/2022 18:00 MS Meyrin 3-2 Naters
14/05/2022 18:30 MS Chênois 1-2 Vevey Sports
14/05/2022 19:00 MS Bulle 1-2 Terre Sainte
14/05/2022 19:00 MS Thun II 1-1 Lausanne Sport II
İsviçre 1. Liga Classic - Group 2 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 2 ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 MS Grasshopper II 1-0 Höngg
14/05/2022 17:00 MS FC Wohlen 3-2 Luzern II
14/05/2022 17:00 MS Köniz 4-2 Delémont
14/05/2022 17:00 MS Solothurn 5-1 Kosova
14/05/2022 18:00 MS Langenthal 2-1 Schötz
14/05/2022 18:00 MS Buochs 1-4 Zug
İsviçre 1. Liga Classic - Group 3 İsviçre - 1. Liga Classic - Group 3 ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 MS Lugano II 1-3 Baden
14/05/2022 16:30 MS Linth 5-4 St. Gallen II
14/05/2022 17:00 MS Gossau 0-4 Wettswil-Bonstetten
14/05/2022 17:00 MS Thalwil 1-3 Paradiso
14/05/2022 17:00 MS Eschen / Mauren 2-1 Freienbach
14/05/2022 17:00 MS Tuggen 2-4 Winterthur II
14/05/2022 17:00 MS Balzers 7-3 Uzwil
Tayland Thai League 2 Tayland - Thai League 2 ( Lig Maçı )
14/05/2022 14:00 MS Trat FC 1-0 Phrae United
14/05/2022 14:00 MS Lampang FC 2-0 Chainat
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
14/05/2022 22:00 MS ES Setif 2-2 Al Ahly
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 3 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 3 ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 - Dornach - Moutier
14/05/2022 17:00 - Lerchenfeld - Muttenz
14/05/2022 17:00 - Tavannes / Tramelan - Bubendorf
14/05/2022 17:00 - Spiez - Ajoie-Monterri
14/05/2022 20:00 - Concordia Basel - Konolfingen
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 5 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 5 ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 - Dietikon - Rotkreuz
14/05/2022 18:00 - Wangen - Schöftland
14/05/2022 18:00 - Grenchen - Klingnau
14/05/2022 18:00 - Zofingen - Adliswil
14/05/2022 19:00 - Einsiedeln - Lachen / Altendorf
14/05/2022 19:00 - Muri - Sursee
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 6 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 6 ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 - Kreuzlingen - Wil II
14/05/2022 17:00 - Rorschach - Red Star Zürich
14/05/2022 17:00 - Blue Stars Zürich - Widnau
14/05/2022 17:30 - Amriswil - SV Schaffhausen
14/05/2022 18:30 - Bazenheid - Weesen
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 2 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 2 ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 - Neuchâtel Xamax II - Stade Payerne
14/05/2022 17:00 - La Tour / Le Pâquier - Prishtina Bern
14/05/2022 17:30 - Düdingen - Portalban / Gletterens
14/05/2022 18:00 - Romontois - FC Savièse
14/05/2022 19:00 - Farvagny / Ogoz - Fribourg
14/05/2022 19:30 - Saint-Maurice - Sierre
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 4 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 4 ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 - Goldau - Taverne
14/05/2022 18:00 - Perlen-Buchrain - Hergiswil
14/05/2022 18:15 - Kickers Luzern - Emmenbrücke
14/05/2022 19:00 - Ascona - Ibach
14/05/2022 19:00 - Gambarogno - Contone - Mendrisio
İsviçre 2. Liga Interregional - Group 1 İsviçre - 2. Liga Interregional - Group 1 ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 - Collex-Bossy - Yverdon Sport II
14/05/2022 18:00 - Echichens - Concordia Lausanne
14/05/2022 18:00 - Signal - Italien
14/05/2022 18:00 - UGS - Servette II
14/05/2022 18:30 - Veyrier Sports - Olympique de Genève
14/05/2022 20:00 - Amical Saint-Prex - Azzurri 90
14/05/2022 20:00 - Genolier-Begnins - Grand-Saconnex
Hırvatistan 3. HNL - Jug Hırvatistan - 3. HNL - Jug ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:30 - Neretva Metković - HNK Zadar
14/05/2022 18:30 - Jadran LP - Junak
14/05/2022 18:30 - Otok - Urania Baška Voda
14/05/2022 18:30 - Primorac Biograd - Neretvanac Opuzen
14/05/2022 18:30 - Hrvace - Hrvatski vitez
Hırvatistan 3. HNL - Zapad Hırvatistan - 3. HNL - Zapad ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:30 - Slavonac Bukovlje - Sloga Nova Gradiška
14/05/2022 18:30 - Zrinski Jurjevac - Marsonia
14/05/2022 18:30 - Graničar Županja - Oriolik Oriovac
14/05/2022 18:30 - NAŠK Našice - Vukovar
14/05/2022 18:30 - Čepin - Slavonija Požega
14/05/2022 18:30 - Slavija Pleternica - Dakovo-Hırvatistan
Hırvatistan 3. HNL - Sredite Hırvatistan - 3. HNL - Sredite ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 - Trešnjevka - Gaj
14/05/2022 18:00 - Dugo Selo - Vrbovec
14/05/2022 18:00 - Ponikve - Kurilovec
14/05/2022 18:00 - Mladost Petrinja - Segesta Sisak
14/05/2022 18:00 - Lucko - Tekstilac Ravnice
14/05/2022 18:00 - NK Lukavec - Vrapče Zagreb
14/05/2022 18:00 - Zagorec - Bistra
14/05/2022 18:00 - HAŠK - Trnje
Hırvatistan 3. HNL - Istok Hırvatistan - 3. HNL - Istok ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:30 - Crikvenica - Jadran Poreč
14/05/2022 18:30 - Uljanik - Vinodol
Hırvatistan 3. HNL - Sjever Hırvatistan - 3. HNL - Sjever ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:30 - Križevci - Medjimurje Cakovec
14/05/2022 18:30 - Polet - Podravina Ludbreg
14/05/2022 18:30 - Mladost Ždralovi - Bjelovar
14/05/2022 18:30 - Virovitica - Podravac Virje
14/05/2022 18:30 - Papuk - Rudar Mursko Središće
14/05/2022 18:30 - Varteks Varaždin - Koprivnica
Makedonya Second League Makedonya - Second League ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 MS Pehchevo 3-0 Tim Lokomotiva
14/05/2022 18:00 MS Bratstvo Zhitoshe 2-4 Osogovo
14/05/2022 18:00 MS Detonit Junior 2-1 Sasa
14/05/2022 18:00 MS Kozuv Gevgelija 1-3 Belasica
14/05/2022 18:00 MS Sloga Vinica 1-2 Pobeda
14/05/2022 18:00 MS Besa Dobërdoll 7-2 Kadino
14/05/2022 18:00 MS Veleshta 1-2 KF Gostivari
14/05/2022 18:00 MS Ohrid 2-0 Teteks
14/05/2022 18:00 MS Korab Debar 1-2 Vardar Skopje
14/05/2022 18:00 MS Sileks 1-1 Voska Sport
Portekiz Liga 3 Portekiz - Liga 3 ( Lig Maçı )
14/05/2022 20:00 PEN Torreense 1-1
PS : 5-3
Oliveirense
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
14/05/2022 21:30 MS UE Engordany 1-2 Carroi
14/05/2022 21:30 MS Ordino 2-3 FC Santa Coloma
Arnavutluk Superliga Arnavutluk - Superliga ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:15 MS Skenderbeu Korce 1-2 Laci
14/05/2022 18:15 MS Kastrioti Krujë 0-1 Teuta Durrës
14/05/2022 18:15 MS Egnatia Rrogozhinë 0-1 Partizani
14/05/2022 18:15 MS Tirana 3-1 Vllaznia Shkodër
14/05/2022 18:15 MS FK Kukesi 2-1 Dinamo Tirana
Hollanda U21 Divisie 1 Hollanda - U21 Divisie 1 ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:45 - NAC U21 - NEC U21
14/05/2022 16:00 - Willem II U21 - Feyenoord U21
14/05/2022 16:00 - Almere City II - ADO Den Haag II
14/05/2022 16:00 - Groningen U21 - PEC Zwolle U21
Güney Afrika Diski Challenge Güney Afrika - Diski Challenge ( Lig Maçı )
14/05/2022 10:30 MS Maritzburg United U23 3-2 Mamelodi Sundowns U23
14/05/2022 10:30 MS Orlando Pirates U23 2-0 Swallows U23
14/05/2022 11:00 MS Cape Town City U23 1-3 AmaZulu U23
14/05/2022 11:00 MS Chippa United U23 3-1 Golden Arrows U23
14/05/2022 11:00 MS Kaizer Chiefs U23 1-1 Baroka U23
14/05/2022 11:00 MS Marumo Gallants U23 1-1 Sekhukhune United U23
14/05/2022 13:00 MS Royal AM U23 0-2 SuperSport United U23
14/05/2022 13:00 MS TS Galaxy U23 1-2 Stellenbosch U23
Hollanda U18 Divisie 1 Hollanda - U18 Divisie 1 ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 MS PEC Zwolle U18 2-4 AZ U18
14/05/2022 16:00 - Heerenveen U18 - NAC U18
14/05/2022 16:00 MS PSV U18 3-0 Ajax U18
14/05/2022 16:00 - ADO Den Haag U18 - Feyenoord U18
Rusya FNL 2 - Group 3 Rusya - FNL 2 - Group 3 ( Lig Maçı )
14/05/2022 11:00 MS Sakhalin 1-1 Znamya Noginsk
14/05/2022 14:00 MS Fakel II 5-0 Kolomna
14/05/2022 14:00 MS Arsenal Tula II 2-2 Saturn Ramenskoye
14/05/2022 16:00 MS Zenit Penza 0-0 Kvant
14/05/2022 17:00 MS Kaluga 3-1 Metallurg Vidnoye
Rusya FNL 2 - Group 2 Rusya - FNL 2 - Group 2 ( Lig Maçı )
14/05/2022 09:00 MS Chita 1-2 Torpedo Vladimir
14/05/2022 14:00 MS Znamya Truda 2-3 Zenit 2
14/05/2022 15:00 MS Khimik Dzerzhinsk 1-0 Luki-Energiya
İtalya Campionato Primavera - 2 İtalya - Campionato Primavera - 2 ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 MS Monza U19 0-2 Parma U19
14/05/2022 16:00 MS Brescia U19 1-3 Frosinone U19
Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2. Division Güney Kıbrıs Rum Kesimi - 2. Division ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 MS Omonia Aradippou 2-1 Olympiada Lympion
14/05/2022 17:00 MS Alki Oroklini 0-6 Karmiotissa
14/05/2022 17:00 MS Anagennisi Deryneia 5-1 Ermis
14/05/2022 17:00 MS Enosis 2-3 ASIL Lysi
14/05/2022 17:00 MS Xylotympou 3-2 Othellos
14/05/2022 17:00 MS Akritas 3-0 Onisilos
14/05/2022 17:00 MS Ahironas 0-3 Ayia Napa
14/05/2022 17:00 MS Omonia 29is Maiou 2-3 Nea Salamis
İtalya Serie D - Girone B İtalya - Serie D - Girone B ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 MS Sangiuliano City 8-3 Arconatese
İtalya Serie D - Girone C İtalya - Serie D - Girone C ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 MS Dolomiti Bellunesi 3-0 Mestre
İtalya Serie D - Girone G İtalya - Serie D - Girone G ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 MS Atletico Uri 0-0 CynthiAlbalonga
14/05/2022 16:00 MS Latte Dolce 2-3 Cassino
14/05/2022 17:00 MS Afragolese 5-0 Ostia Mare
İtalya Serie D - Girone I İtalya - Serie D - Girone I ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:30 MS Santa Maria Cilento 4-2 Portici
İspanya Segunda División RFEF - Group 1 İspanya - Segunda División RFEF - Group 1 ( Lig Maçı )
14/05/2022 19:00 MS Langreo 1-3 Leganés II
İspanya Segunda División RFEF - Group 2 İspanya - Segunda División RFEF - Group 2 ( Lig Maçı )
14/05/2022 19:30 MS Cayón 0-6 Real Sociedad III
Kenya Premier League Kenya - Premier League ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 MS Sofapaka 2-1 Bidco United
14/05/2022 15:00 MS Ulinzi Stars 0-0 Posta Rangers FC
14/05/2022 15:00 AWD AFC Leopards 3-0 Kariobangi Sharks
14/05/2022 15:00 MS Bandari 4-1 Vihiga Bullets
14/05/2022 15:00 Ertelendi Talanta - GOR Mahia
Avustralya A-League Avustralya - A-League ( Lig Maçı )
14/05/2022 12:45 MS Western United 1-0 Wellington Phoenix
Angola Girabola Angola - Girabola ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:30 MS Interclube 2-3 Académica do Lobito
Tunus Ligue Professionnelle 1 Tunus - Ligue Professionnelle 1 ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 MS Hammam-Sousse 1-0 Olympique Béja
14/05/2022 17:00 MS ES Zarzis 1-1 Etoile S. Metlaoui
14/05/2022 18:00 MS CS Sfaxien 3-0 Club Africain
 Premier League - Premier League ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 MS Police 2-5 BUL
14/05/2022 16:00 MS Wakiso Giants 1-2 Vipers
14/05/2022 16:00 MS Onduparaka 1-3 Bright Stars
14/05/2022 16:00 MS Gaddafi 1-0 KCCA
14/05/2022 16:00 MS Mbarara City 8-2 Tooro United
14/05/2022 16:00 MS Express 0-0 UPDF
14/05/2022 16:00 MS URA 2-3 Busoga United
Cezayir Ligue 1 Cezayir - Ligue 1 ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 MS CS Constantine 0-0 US Biskra
14/05/2022 18:00 MS Olympique Medea 4-3 RC Arba
14/05/2022 18:00 MS CR Belouizdad 3-1 ASO Chlef
14/05/2022 18:00 MS RC Relizane 0-2 MC Oran
14/05/2022 18:00 MS WA Tlemcen 1-4 HB Chelghoum Laïd
İran Persian Gulf Cup İran - Persian Gulf Cup ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:30 MS Havadar 1-0 Fajr Sepasi
14/05/2022 16:30 MS Padideh Khorasan 1-1 Paykan
14/05/2022 18:00 MS Mes Rafsanjan 1-2 Gol Gohar
14/05/2022 18:00 MS Aluminium Arak 2-1 Sanat Naft
14/05/2022 18:15 MS Foolad FC 1-2 Esteghlal FC
14/05/2022 18:30 MS Naft Masjed Soleyman 1-1 Nassaji Mazandaran
14/05/2022 18:30 MS ZOB Ahan 0-0 Tractor Sazi
14/05/2022 20:20 MS Persepolis FC 1-2 Sepahan FC
Cezayir Ligue 2 Cezayir - Ligue 2 ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:30 MS USM Annaba 1-2 JS Bordj Ménaïel
14/05/2022 16:30 MS JSM Bejaia 4-0 US Chaouia
14/05/2022 16:30 MS Bordj BOU Arreridj 1-2 Teleghma
14/05/2022 16:30 - RB Ouargla - CA Batna
14/05/2022 16:30 MS Khenchela 6-0 MO Bejaia
14/05/2022 16:30 MS AS AIN Mlila 1-2 Hamra Annaba
14/05/2022 16:30 MS Lakhdaria 1-4 El Eulma
14/05/2022 16:30 MS JSM Skikda 0-0 MO Constantine
14/05/2022 16:30 MS Usm El Harrach 1-1 Wa Boufarik
14/05/2022 16:30 MS SKAF Khémis Mélina 2-0 USMM Hadjout
14/05/2022 16:30 MS Témouchent 2-0 ASM Oran
14/05/2022 16:30 MS Ben Aknoun 0-1 El Bayadh
14/05/2022 16:30 AWD CRB Ain Ouessara 3-0 SC Aïn Defla
14/05/2022 16:30 MS Tiaret 3-1 RC Kouba
14/05/2022 16:30 MS MC Saida 3-0 Oued Sly
14/05/2022 16:30 MS GC Mascara 3-1 USM Bel Abbes
Umman Professional League Umman - Professional League ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:10 MS Bahla 4-1 Nizwa
14/05/2022 18:10 MS Al Suwaiq 0-1 Al-Nahda
14/05/2022 18:10 MS Al Seeb 1-1 Dhofar
14/05/2022 18:10 MS Al-Rustaq 0-1 Sohar
14/05/2022 18:10 MS Al Nasr 1-1 Muscat
14/05/2022 18:10 MS Al Musannah 2-2 Saham
14/05/2022 18:10 MS Al Ittehad 1-0 Umman Club
Mısır Second League - Group A Mısır - Second League - Group A ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 MS Kima Aswan 1-1 Telephonaat Beni Suef
14/05/2022 17:00 - Aluminium Nag Hammadi - Qena
14/05/2022 17:00 MS Fayoum 1-3 Aswan Sc
14/05/2022 17:00 MS Mallawi 1-0 Beni Suef
14/05/2022 17:00 MS Asyut Petrol 1-0 El Madina El Monowara
Mısır Second League - Group B Mısır - Second League - Group B ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 MS Masr 2-0 Banha
14/05/2022 17:00 MS Itesalat 2-2 Petrojet
Ruanda National Soccer League Ruanda - National Soccer League ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 MS Marines 4-1 Etincelles
14/05/2022 16:00 MS Etoile de l'Est 3-1 Espoir
14/05/2022 16:00 MS APR 1-2 Kiyovu Sports
14/05/2022 16:00 MS Bugesera 1-4 Gorilla
Fransa National 3 - Group A Fransa - National 3 - Group A ( Lig Maçı )
14/05/2022 19:00 - Chauvigny - Châtellerault
14/05/2022 20:00 - Cognac - CA Neuville
14/05/2022 20:00 - Libourne - Niort II
14/05/2022 20:00 - Anglet Genets - Bayonne
14/05/2022 20:00 - Stade Bordelais - Bressuire
14/05/2022 20:00 - Lège-Cap-Ferret - Bordeaux II
Fransa National 3 - Group B Fransa - National 3 - Group B ( Lig Maçı )
14/05/2022 19:00 - St-Philbert Gd Lieu - Laval II
14/05/2022 19:00 - Pouzauges Réaumur - Sablé
14/05/2022 19:00 - La Roche sur Yon - La Châtaigneraie
14/05/2022 19:00 - Changé - Saumur
14/05/2022 19:00 - Le Mans II - USSA Vertou
14/05/2022 19:00 - Vendée Fontenay - Le Poiré sur Vie
14/05/2022 19:00 - Sautron - Challans
Fransa National 3 - Group C Fransa - National 3 - Group C ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:30 - Orléans II - Avoine OCC
14/05/2022 18:30 - Saran Municipal - Montargis
14/05/2022 19:00 - Ouest Tourangeau - Déols
14/05/2022 19:00 - Montlouis - Bourges Foot 18 II
Fransa National 3 - Group D Fransa - National 3 - Group D ( Lig Maçı )
14/05/2022 14:00 - Furiani-Agliani - Cannet Rocheville
14/05/2022 16:00 - Nice II - Villefranche SJB
14/05/2022 16:00 - Gazelec FC Ajaccio - Côte Bleue
14/05/2022 19:00 - Rousset-Ste Victoire - Athletico Marseille
14/05/2022 19:00 - Istres - Marseille Endoume
Fransa National 3 - Group E Fransa - National 3 - Group E ( Lig Maçı )
14/05/2022 19:00 - Racing Besançon - Pontarlier
14/05/2022 19:00 - Gueugnon - Morteau Montlebon
14/05/2022 19:00 - Selongey - Dijon II
14/05/2022 19:00 - Jura Dolois - Sochaux II
14/05/2022 19:00 - Grandvillars - Montceau
Fransa National 3 - Group F Fransa - National 3 - Group F ( Lig Maçı )
14/05/2022 19:00 - Épernay - Biesheim
14/05/2022 19:00 - Thaon - Illkirch Graffenstaden
14/05/2022 19:00 - Saint-Louis Neuweg - Troyes II
14/05/2022 19:00 - Amnéville - Mulhouse
14/05/2022 19:00 - Sarre Union - Colmar
14/05/2022 19:00 - Raon l'Etape - Nancy II
Fransa National 3 - Group H Fransa - National 3 - Group H ( Lig Maçı )
14/05/2022 19:00 - Blagnac - Agde
14/05/2022 19:00 - Narbonne - Rodez II
14/05/2022 19:00 - Fabrègues - Muret
14/05/2022 19:30 - Balma - Alberes Argelès
14/05/2022 20:00 - Olympique d'Alès - Toulouse II
14/05/2022 20:00 - Stade Beaucairois - Castanet
Fransa National 3 - Group I Fransa - National 3 - Group I ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 - Boulogne II - Amiens AC
14/05/2022 19:00 - Saint-Omer - Croix Football IC
14/05/2022 19:00 - Wasquehal - Lille II
14/05/2022 19:00 - US Maubeuge - Valenciennes II
14/05/2022 19:00 - Vimy - Amiens SC II
14/05/2022 20:00 - Olympique Marcquois - Feignies-Aulnoye
Fransa National 3 - Group J Fransa - National 3 - Group J ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 - Le Havre II - Dives-Cabourg
14/05/2022 19:00 - Vire - Saint-Lô Manche
14/05/2022 19:00 - Romilly-Pt St Pierre - Avranches II
14/05/2022 19:00 - Alençon - Bayeux
14/05/2022 19:00 - Oissel - Cherbourg
14/05/2022 20:00 - Évreux 27 - Dieppe
Fransa National 3 - Group K Fransa - National 3 - Group K ( Lig Maçı )
14/05/2022 19:00 - Rennes II - Dinan Léhon
14/05/2022 19:00 - Trégunc - Plouzané
14/05/2022 19:00 - Stade Briochin II - Guipry-Messac
14/05/2022 19:00 - Pontivy GSI - TA Rennes
14/05/2022 19:00 - Drapeau Fougères - Stade Pontivy
14/05/2022 19:00 - Saint-Pierre Milizac - Saint-Colomban Locminé
14/05/2022 19:30 - Brest II - Lannion
Fransa National 3 - Group L Fransa - National 3 - Group L ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 - Les Ulis - Blanc Mesnil
14/05/2022 17:30 - Paris II - Mantes 78
14/05/2022 19:00 - Créteil II - Linas-Montlhery
14/05/2022 19:00 - Drancy - PSG II
14/05/2022 19:00 - Ivry - Aubervilliers
14/05/2022 19:00 - Meaux Academy - Racing Colombes 92
Fransa National 3 - Group M Fransa - National 3 - Group M ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 - Velay - Lyon Duchère II
14/05/2022 18:00 - Bourgoin-Jallieu - Aurillac Arpajon
14/05/2022 20:00 - Thonon Évian - Clermont II
 Premier League - Premier League ( Lig Maçı )
14/05/2022 11:00 MS Erchim 4-1 Ulaanbaatar City
14/05/2022 14:00 - Ulaanbaatar - Khangarid
Gambia GFA League Gambia - GFA League ( Lig Maçı )
14/05/2022 19:00 MS Marimoo 0-3 Real de Banjul
Benin Championnat National Benin - Championnat National ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 - Dynamo Abomey - Adjidja
14/05/2022 18:00 - Loto Popo - Eternel
14/05/2022 18:00 - Coton Sport Ouidah - Dadjè
Zimbabve Premier Soccer League Zimbabve - Premier Soccer League ( Lig Maçı )
14/05/2022 14:00 MS Ngezi Platinum 4-0 Tenax
14/05/2022 16:00 - Herentals - Bulawayo Chiefs
14/05/2022 16:00 MS Bulawayo City 3-0 Kariba
14/05/2022 16:00 MS Whawha 1-1 Harare City
Senegal Ligue 1 Senegal - Ligue 1 ( Lig Maçı )
14/05/2022 20:00 MS Jaraaf 0-0 Teungueth
14/05/2022 20:00 MS DSC 3-0 CNEPS Excellence
Botsvana Premier League Botsvana - Premier League ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 - Galaxy - Township Rollers
14/05/2022 16:00 - Mogoditshane Fighters - Sua Flamingoes
14/05/2022 16:00 - Notwane - Police XI
14/05/2022 16:00 - Orapa United - Extension Gunners
14/05/2022 16:00 - Gaborone United - BR Highlanders
14/05/2022 16:00 - Prisons XI - Gilport Lions
14/05/2022 20:00 - BDF XI - Security Systems
14/05/2022 20:00 - Masitaoka - Morupule Wanderers
 Premier League - Premier League ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:30 - Darnes - Al-Akhdar
14/05/2022 17:30 - Al Hilal - Shabaab al Jabal
14/05/2022 17:30 - Khaleej Sart - Al Sadaqa
14/05/2022 17:30 - Al-Tahaddi - Al Ta'awon
Fildişi Sahilleri Ligue 1 Fildişi Sahilleri - Ligue 1 ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:30 MS Korhogo 0-0 Lys Sassandra
14/05/2022 18:30 MS Sporting Gagnoa 2-0 ES Bafing
14/05/2022 21:00 MS SOA 0-0 Stella
Guadeloupe Division d'Honneur Guadeloupe - Division d'Honneur ( Lig Maçı )
14/05/2022 23:00 - La Gauloise - Phare du Canal
14/05/2022 23:00 - Etoile de Morne-à-l'Eau - Jeunesse Evolution
14/05/2022 23:00 - Amical Club - Red Star
14/05/2022 23:00 - Arsenal - Juventus Sainte-Anne
14/05/2022 23:00 - Sporting Baie-Mahault - Stade Lamentinois
Nijerya NPFL Nijerya - NPFL ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 MS Nijer Tornadoes 1-0 Gombe United
14/05/2022 18:00 MS Enyimba 2-1 Lobi Stars
14/05/2022 18:00 MS Heartland 2-0 Rivers United
Hindistan I-League Hindistan - I-League ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:30 MS Gokulam 2-1 Mohammedan
14/05/2022 17:30 MS Churchill Brothers 0-1 Sreenidi Deccan
Brezilya Paraibano Brezilya - Paraibano ( Lig Maçı )
14/05/2022 22:00 MS Botafogo PB 1-2 Campinense
Amerika Birleşik Devletleri Major League Soccer Amerika Birleşik Devletleri - Major League Soccer ( Lig Maçı )
14/05/2022 22:00 MS Toronto FC 0-1 Orlando City SC
14/05/2022 22:30 MS Colorado Rapids 2-0 Los Angeles FC
Peru Primera Division Peru - Primera Division ( Lig Maçı )
14/05/2022 21:15 MS Academia Cantolao 2-2 U. San Martin
14/05/2022 23:30 MS UTC 4-3 Deportivo Municipal
Paraguay Segunda Division Paraguay - Segunda Division ( Lig Maçı )
14/05/2022 01:15 MS Sportivo Luqueno 2-2 Deportivo Santani
14/05/2022 17:00 Ertelendi Pastoreo - Club River Plate
14/05/2022 17:00 MS Atlético Colegiales 1-3 Fernando De La Mora
Avustralya Northern NSW NPL Avustralya - Northern NSW NPL ( Lig Maçı )
14/05/2022 07:30 Ertelendi Cooks Hill United - Valentine
Arjantin Copa Argentina Arjantin - Copa Argentina ( Kupa Maçı )
14/05/2022 00:35 MS Rosario Central 1-1 Sol de Mayo
14/05/2022 02:10 MS Patronato 2-0 Deportivo Moron
14/05/2022 02:35 MS Godoy Cruz 2-0 Tristan Suarez
Avustralya Victoria NPL Avustralya - Victoria NPL ( Lig Maçı )
14/05/2022 12:00 MS Hume City 1-2 Oakleigh Cannons
Avustralya Victoria NPL 2 Avustralya - Victoria NPL 2 ( Lig Maçı )
14/05/2022 08:00 MS Brunswick City 0-1 Moreland Zebras
14/05/2022 08:00 MS Werribee City 0-1 Moreland City
14/05/2022 08:00 MS Goulburn Valley Suns 1-6 Langwarrin
14/05/2022 08:00 MS Manningham United Blues 0-3 Northcote City
14/05/2022 09:00 MS Kingston City 1-3 North Geelong Warriors
Amerika Birleşik Devletleri USL League One Amerika Birleşik Devletleri - USL League One ( Lig Maçı )
14/05/2022 02:00 MS Greenville Triumph 2-0 Forward Madison
Japonya J. League Div.2 Japonya - J. League Div.2 ( Lig Maçı )
14/05/2022 08:00 MS Ventforet Kofu 1-1 Renofa Yamaguchi
14/05/2022 08:00 MS V-varen Nagasaki 0-0 Omiya Ardija
14/05/2022 08:00 MS Oita Trinita 1-2 Roasso Kumamoto
14/05/2022 09:00 MS Tokyo Verdy 0-2 Mito Hollyhock
14/05/2022 13:00 MS FC Ryukyu 1-0 Tochigi SC
Japonya J. League Div.1 Japonya - J. League Div.1 ( Lig Maçı )
14/05/2022 08:00 MS Jubilo Iwata 2-1 FC Tokyo
14/05/2022 08:00 MS Nagoya Grampus 1-0 Cerezo Osaka
14/05/2022 08:00 MS Kyoto Sanga 0-0 Shimizu S-pulse
14/05/2022 09:00 MS Kashima 4-1 Consadole Sapporo
14/05/2022 09:00 MS Vissel Kobe 4-0 Sagan Tosu
14/05/2022 10:00 MS Kawasaki Frontale 2-0 Avispa Fukuoka
14/05/2022 10:00 MS Shonan Bellmare 1-4 Yokohama F. Marinos
14/05/2022 13:00 MS Kashiwa Reysol 0-1 Gamba Osaka
İzlanda Division 2 İzlanda - Division 2 ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 MS Völsungur 3-1 Reynir
14/05/2022 16:00 MS Höttur / Huginn 0-2 Throttur Reykjavik
14/05/2022 17:00 MS Haukar 1-0 Fjardabyggd / Leiknir
14/05/2022 17:00 MS Njardvik 5-0 Magni
14/05/2022 19:00 - KF - IR Reykjavik
İzlanda Division 1 İzlanda - Division 1 ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 MS Afturelding 0-2 Vestri
Avustralya New South Wales NPL 2 Avustralya - New South Wales NPL 2 ( Lig Maçı )
14/05/2022 10:30 - NWS Spirit - Hills Brumbies
14/05/2022 11:00 - Western Sydney W. II - St. George Saints
14/05/2022 12:00 - Mounties Wanderers - Northern Tigers
14/05/2022 12:00 - Hakoah Sydney City - Blacktown Spartans
14/05/2022 12:00 - Bonnyrigg White Eagles - St George City FA
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
14/05/2022 08:30 MS Sutherland Sharks 0-1 Wollongong Wolves
14/05/2022 12:00 MS Marconi Stallions 2-2 North Shore Mariners
Amerika Birleşik Devletleri USL Championship Amerika Birleşik Devletleri - USL Championship ( Lig Maçı )
14/05/2022 05:00 MS Orange County SC 5-1 Tulsa Roughnecks
14/05/2022 05:30 MS LA Galaxy II 4-3 Louisville City
Arjantin Primera B Nacional Arjantin - Primera B Nacional ( Lig Maçı )
14/05/2022 21:00 MS Deportivo Madryn 2-0 Gimnasia M.
14/05/2022 21:30 MS Agropecuario 1-1 San Martin Tucuman
14/05/2022 21:30 MS Sacachispas 1-2 Brown DE Adrogue
14/05/2022 21:30 MS Deportivo Maipu 0-1 CA Estudiantes
14/05/2022 21:30 MS Almagro 1-0 San Martin S.J.
14/05/2022 23:00 MS Quilmes 2-0 Santamarina
Japonya Japan Football League Japonya - Japan Football League ( Lig Maçı )
14/05/2022 07:00 - Tokyo Musashino City - Criacao Shinjuku
14/05/2022 07:00 - Honda Lock - Maruyasu Okazaki
İsveç Elitettan İsveç - Elitettan ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 MS Gamla Upsala W 2-3 Lidköping W
14/05/2022 16:00 MS Mallbacken W 0-1 Uppsala
14/05/2022 16:00 MS Sundsvall W 3-0 Team TG FF W
14/05/2022 16:00 MS Växjö 1-1 Norrköping W
Arjantin Primera B Metropolitana Arjantin - Primera B Metropolitana ( Lig Maçı )
14/05/2022 21:30 MS Defensores Unidos 0-1 Deportivo Merlo
14/05/2022 21:30 MS Villa San Carlos 3-1 Colegiales
14/05/2022 21:30 MS Deportivo Armenio 0-0 JJ Urquiza
14/05/2022 21:30 MS San Miguel 1-1 Canuelas
Arjantin Primera C Arjantin - Primera C ( Lig Maçı )
14/05/2022 21:30 MS General Lamadrid 2-2 Excursionistas
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
14/05/2022 03:00 MS Universidad Catolica 1-0 Cumbayá
14/05/2022 22:00 MS Mushuc Runa SC 1-1 Aucas
Güney Kore K-League Classic Güney Kore - K-League Classic ( Lig Maçı )
14/05/2022 10:30 MS Sangju Sangmu FC 1-1 Daegu FC
14/05/2022 13:00 MS Ulsan Hyundai FC 2-2 Incheon United
14/05/2022 13:00 MS Suwon Bluewings 1-0 Seongnam FC
Şili Primera Division Şili - Primera Division ( Lig Maçı )
14/05/2022 01:00 MS U. Catolica 3-0 Union La Calera
14/05/2022 03:30 MS Union Espanola 2-0 Antofagasta
14/05/2022 19:30 MS D. La Serena 0-0 Palestino
14/05/2022 22:30 MS Everton de Vina 2-1 Universidad de Şili
İsveç Superettan İsveç - Superettan ( Lig Maçı )
14/05/2022 14:00 MS Orebro SK 2-1 Osters IF
14/05/2022 14:00 MS trelleborgs FF 3-0 Vasteras SK FK
14/05/2022 16:00 MS Jonkopings Sodra 5-2 Utsikten
14/05/2022 16:00 MS Halmstad 2-1 AFC Eskilstuna
14/05/2022 16:00 MS Norrby IF 1-1 Orgryte IS
İrlanda Premier Division İrlanda - Premier Division ( Lig Maçı )
14/05/2022 21:45 MS Sligo Rovers 1-1 St Patrick's Athl.
Güney Kore K-League Challenge Güney Kore - K-League Challenge ( Lig Maçı )
14/05/2022 10:00 MS Busan I Park 1-1 Jeonnam Dragons
14/05/2022 12:30 MS Gyeongnam FC 1-1 Daejeon Citizen
14/05/2022 12:30 MS Gimpo Citizen 0-1 FC Anyang
Singapur Premier League Singapur - Premier League ( Lig Maçı )
14/05/2022 12:30 MS Hougang United 1-1 Tanjong Pagar
14/05/2022 12:30 MS Home United 1-0 Geylang International
Bolivya Primera División Bolivya - Primera División ( Lig Maçı )
14/05/2022 22:30 MS The Strongest 0-0 Guabirá
14/05/2022 23:00 MS Oriente Petrolero 1-2 Santa Cruz
14/05/2022 23:00 MS Atlético Palmaflor 3-1 Club Universitario
İsveç Allsvenskan İsveç - Allsvenskan ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 MS Mjallby AIF 1-1 IFK Varnamo
14/05/2022 18:30 MS Sirius 2-0 IF elfsborg
Arjantin Primera Division Arjantin - Primera Division ( Lig Maçı )
14/05/2022 23:00 PEN Boca Juniors 0-0
PS : 6-5
Racing Club
Uruguay Primera Division - Apertura Uruguay - Primera Division - Apertura ( Lig Maçı )
14/05/2022 02:30 MS Plaza Colonia 0-1 Penarol
Avustralya National Premier Leagues Avustralya - National Premier Leagues ( Lig Maçı )
14/05/2022 08:00 MS Cooma Tigers FC 3-1 Belconnen United
14/05/2022 08:00 MS Canberra Olympic 1-4 Monaro Panthers
14/05/2022 10:00 MS Canberra FC 3-2 O'Connor Knights
Paraguay Primera Division - Apertura Paraguay - Primera Division - Apertura ( Lig Maçı )
14/05/2022 03:00 MS Nacional Asuncion 1-2 General Caballero
14/05/2022 23:00 MS Guairena FC 0-0 Resistencia
Norveç 2. Division - Group 1 Norveç - 2. Division - Group 1 ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 MS Kvik Halden 1-2 Strommen
14/05/2022 15:00 MS Øygarden 2-1 Odd II
14/05/2022 16:00 MS Ullern 1-1 Flekkerøy
14/05/2022 16:00 MS Vard 1-2 Egersund
14/05/2022 17:00 MS Notodden 2-0 Arendal
14/05/2022 17:00 MS Sotra 4-1 Staal Jørpeland
Norveç 2. Division - Group 2 Norveç - 2. Division - Group 2 ( Lig Maçı )
14/05/2022 14:00 MS Alta 3-1 Brattvåg
14/05/2022 14:00 MS Ull/Kisa 2-2 Tromsdalen Uil
14/05/2022 15:00 MS Frigg 0-1 Gjøvik-Lyn
14/05/2022 15:00 MS hodd 1-1 Træff
14/05/2022 16:00 MS Eidsvold 2-0 Vålerenga II
14/05/2022 17:00 MS Asker 0-2 Bærum
İsveç Ettan - Norra İsveç - Ettan - Norra ( Lig Maçı )
14/05/2022 14:00 MS gefle IF 3-0 Team Thoren
14/05/2022 14:00 MS Umeå FC 2-3 Örebro Suriyenska
14/05/2022 17:00 MS Hammarby Talang 4-1 Motala
14/05/2022 17:00 MS Sylvia 1-0 IF Karlstad
İsveç Ettan - Södra İsveç - Ettan - Södra ( Lig Maçı )
14/05/2022 14:00 MS Tvååker 0-1 Trollhättan
14/05/2022 16:00 MS IFK Malmö 0-1 Lindome
14/05/2022 17:00 MS falkenbergs FF 1-0 Oskarshamns AIK
14/05/2022 17:00 MS Gais 1-1 Lund
14/05/2022 17:00 MS Qviding FIF 0-1 Atvidabergs FF
14/05/2022 17:00 MS Angelholms FF 0-0 Vänersborgs IF
İsveç Division 2 - Norrland İsveç - Division 2 - Norrland ( Lig Maçı )
14/05/2022 14:00 MS Kiruna FF 1-1 Ytterhogdal
14/05/2022 14:00 MS IFK Östersund 0-0 Storfors
14/05/2022 15:00 MS Stöde 1-4 Gottne
14/05/2022 16:00 MS Sandviks 3-4 Skellefteå
14/05/2022 17:00 MS Bergnäsets 0-5 Umeå FC Akademi
İsveç Division 2 - Norra Götaland İsveç - Division 2 - Norra Götaland ( Lig Maçı )
14/05/2022 14:00 MS Stenungsund 0-4 Gauthiod
14/05/2022 14:00 MS Ahlafors 4-1 Grebbestad
14/05/2022 17:00 MS Nordvärmland 0-1 Sifhälla
İsveç Division 2 - Södra Svealand İsveç - Division 2 - Södra Svealand ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 MS Enskede 1-1 Huddinge
14/05/2022 15:00 MS Karlberg 5-0 Trosa-Vagnhärad SK
14/05/2022 17:00 MS Arameiska / Suriyenska 1-2 Smedby
14/05/2022 17:30 MS Lidingö 2-0 Värmbols
İsveç Division 2 - Västra Götaland İsveç - Division 2 - Västra Götaland ( Lig Maçı )
14/05/2022 14:00 MS Onsala 3-0 Torslanda
14/05/2022 14:00 MS Assyriska BK 0-4 Husqvarna
14/05/2022 14:30 MS Ullared 2-1 Landvetter IS
14/05/2022 15:00 MS Eskilsminne 2-0 Sävedalen
İsveç Division 2 - Norra Svealand İsveç - Division 2 - Norra Svealand ( Lig Maçı )
14/05/2022 16:00 MS IFK Österåker 3-0 Gute
14/05/2022 17:00 İptal Edildi Sandvikens AIK - Akropolis
14/05/2022 17:00 MS Kungsängen 1-1 Uppsala
Kolombiya Liga Femenina Kolombiya - Liga Femenina ( Lig Maçı )
14/05/2022 23:00 - Millonarios W - Deportivo Cali W
Sudan Sudani Premier League Sudan - Sudani Premier League ( Lig Maçı )
14/05/2022 20:00 MS Al Hilal Omdurman 0-0 Al Merreikh
Norveç 3. Division - Girone 1 Norveç - 3. Division - Girone 1 ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 MS Fyllingsdalen 4-2 Oppsal
14/05/2022 15:00 MS Os 2-1 IF Ready
14/05/2022 15:00 MS Frøya 0-2 Sandviken
14/05/2022 17:00 MS Stabæk II 0-3 Skeid II
14/05/2022 17:00 MS SF Grei 2-2 Lyn
14/05/2022 17:00 MS Kjelsås II 2-1 Grorud II
14/05/2022 19:00 MS Lokomotiv Oslo 0-4 Nordstrand
Norveç 3. Division - Girone 2 Norveç - 3. Division - Girone 2 ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 MS Brumunddal 1-1 Elverum
14/05/2022 15:00 MS Lillehammer 0-4 Molde II
14/05/2022 17:00 MS Spjelkavik 3-2 Volda
14/05/2022 17:00 MS Toten 1-2 Hønefoss
Norveç 3. Division - Girone 3 Norveç - 3. Division - Girone 3 ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 MS Stord 0-1 Brodd
14/05/2022 15:00 MS Viking II 2-2 Sandnes Ulf II
14/05/2022 16:00 MS Fana 0-2 Vidar
14/05/2022 16:00 MS Åkra 1-1 Djerv
14/05/2022 16:00 MS Sola 2-4 Bremnes
14/05/2022 17:00 MS Bjarg 1-1 Lysekloster
Norveç 3. Division - Girone 4 Norveç - 3. Division - Girone 4 ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 MS Urædd 3-3 Randesund
14/05/2022 16:00 - Eik-Tønsberg - Fram
14/05/2022 16:00 MS Halsen 2-0 Pors Grenland
14/05/2022 16:00 MS Sprint-Jeløy 6-2 Express
Norveç 3. Division - Girone 5 Norveç - 3. Division - Girone 5 ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 MS Nardo 3-2 Strindheim
14/05/2022 15:00 MS Melhus 0-3 Tiller
14/05/2022 17:00 MS Orkla 0-1 Steinkjer
14/05/2022 17:00 MS Innstranden 0-0 Junkeren
14/05/2022 17:00 MS Trygg/Lade 1-5 Kolstad
Norveç 3. Division - Girone 6 Norveç - 3. Division - Girone 6 ( Lig Maçı )
14/05/2022 13:00 MS Lillestrøm II 2-0 Tromsø II
14/05/2022 14:00 MS Funnefoss / Vormsund 1-0 Lørenskog
14/05/2022 16:30 MS Skjervøy 3-3 Bossekop
14/05/2022 17:00 MS Mjølner 6-0 Senja
14/05/2022 17:00 MS Gjelleråsen 1-2 Skjetten
Faroe Adaları Meistaradeildin Faroe Adaları - Meistaradeildin ( Lig Maçı )
14/05/2022 18:00 MS EB / Streymur 1-5 B36 Torshavn
14/05/2022 18:00 MS B68 0-6 Vikingur Gota
Faroe Adaları 1. Deild Faroe Adaları - 1. Deild ( Lig Maçı )
14/05/2022 19:00 MS KÍ II 1-2 B71
14/05/2022 20:00 MS Undrid 3-1 NSÍ II
Brezilya Serie A Brezilya - Serie A ( Lig Maçı )
14/05/2022 22:30 MS Palmeiras 2-0 RB Bragantino
14/05/2022 22:30 MS Ceara 2-2 Flamengo
Kanada Canadian Premier League Kanada - Canadian Premier League ( Lig Maçı )
14/05/2022 23:00 MS Forge 1-1 Atlético Ottawa
Brezilya Serie B Brezilya - Serie B ( Lig Maçı )
14/05/2022 01:00 MS Ponte Preta 0-1 Novorizontino
14/05/2022 03:30 MS Chapecoense-sc 0-1 Sport Recife
14/05/2022 17:00 MS Criciuma 3-0 CRB
14/05/2022 17:00 MS Londrina 2-1 Brusque
14/05/2022 22:00 MS Tombense 1-1 Guarani Campinas
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 Ertelendi Legion - Flora Tallinn
14/05/2022 19:30 MS Kuressaare 1-0 Tallinna Kalev
Amerika Birleşik Devletleri NISA Amerika Birleşik Devletleri - NISA ( Lig Maçı )
14/05/2022 22:00 MS Flower City Union 2-1 Maryland Bobcats
14/05/2022 23:00 MS Michigan Stars 2-2 Syracuse Pulse
Brezilya Serie C Brezilya - Serie C ( Lig Maçı )
14/05/2022 21:00 MS Altos 0-1 Uniclinic Atletico Clube
14/05/2022 23:00 MS Botafogo SP 2-0 ABC
Venezuela Primera Division Venezuela - Primera Division ( Lig Maçı )
14/05/2022 00:15 MS Caracas FC 1-0 Mineros de Guyana
14/05/2022 02:30 MS Deportivo Tachira FC 2-2 Portuguesa FC
Letonya Virsliga Letonya - Virsliga ( Lig Maçı )
14/05/2022 14:00 MS BFC Daugavpils 0-4 FK Liepaja
14/05/2022 16:00 MS Spartaks Jurmala 0-4 Riga
14/05/2022 18:00 MS Tukums 1-1 Super Nova
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 MS PIF 1-2 KPV-j
Kazakistan Premier League Kazakistan - Premier League ( Lig Maçı )
14/05/2022 13:00 MS Shakhter Karagandy 1-0 Ordabasy
14/05/2022 15:00 MS Atyrau 3-3 Kyzyl-Zhar
14/05/2022 15:00 MS FC Astana 6-0 Kairat Almaty
14/05/2022 17:00 MS FK Aksu 2-0 Arys
14/05/2022 17:00 MS Aktobe 2-1 FK Tobol Kostanay
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 MS Laagri 1-1 FCI Levadia II
Avustralya South Australia State League 1 Avustralya - South Australia State League 1 ( Lig Maçı )
14/05/2022 08:30 - Adelaide Blue Eagles - Modbury Jets
14/05/2022 08:30 - Playford City Patriots - West Adelaide
14/05/2022 08:30 - Para Hills Knights - Adelaide Victory
14/05/2022 08:30 - Fulham United - Adelaide Hills Hawks
14/05/2022 10:45 - Adelaide University - Adelaide Raiders
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
14/05/2022 08:30 MS Cumberland United 3-2 Adelaide Olympic
14/05/2022 08:30 MS White City Woodville 3-2 West Torrens Birkalla
14/05/2022 08:30 MS Adelaide United II 4-2 Adelaide Comets
14/05/2022 09:00 MS MetroStars 3-1 Sturt Lions
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
14/05/2022 13:00 MS Torpedo Zhodino Res. 2-2 BATE Res.
14/05/2022 15:00 MS Vitebsk Res. 3-0 Gomel Res.
İzlanda Úrvalsdeild Women İzlanda - Úrvalsdeild Women ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 - Thór / KA W - Selfoss W
14/05/2022 19:00 - ÍBV W - Thróttur Reykjavík W
Brezilya Serie D Brezilya - Serie D ( Lig Maçı )
14/05/2022 21:00 MS São Paulo Crystal 2-0 Crato
14/05/2022 21:00 MS Aimoré 2-1 São Luiz
14/05/2022 21:30 MS Castanhal 0-0 Tuna Luso
14/05/2022 21:30 MS Juventude MA 0-1 Pacajus
14/05/2022 22:00 MS Tocantinópolis 2-0 Moto Club
14/05/2022 22:00 MS Real Noroeste 1-0 Nova Venécia
14/05/2022 22:00 MS São Bernardo 1-0 Cianorte
14/05/2022 22:00 MS Marcílio Dias 2-1 Juventus SC
14/05/2022 22:00 MS Cascavel 2-0 Caxias
14/05/2022 22:30 MS Pouso Alegre 0-0 Bahia de Feira
14/05/2022 23:00 MS Ferroviária 1-1 Inter De Limeira
Ürdün Division 1 Ürdün - Division 1 ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:30 MS Moghayer Al Sarhan 3-2 Shabab Al Ordon
14/05/2022 20:00 MS Al Ramtha 1-1 Al Wihdat
Litvanya A Lyga Litvanya - A Lyga ( Lig Maçı )
14/05/2022 13:00 MS Kauno Žalgiris 0-3 Suduva Marijampole
14/05/2022 15:00 MS FK Trakai 0-1 FK Zalgiris Vilnius
14/05/2022 17:00 MS Banga 1-1 Jonava
 Eerste Divisie - Eerste Divisie ( Lig Maçı )
14/05/2022 02:00 - Notch - Inter Moengotapoe
14/05/2022 22:30 - Santos - PVV
Güney Kore National League Güney Kore - National League ( Lig Maçı )
14/05/2022 08:00 MS Pocheon 2-0 Mokpo City
14/05/2022 09:00 MS Cheonan City 0-0 Paju Citizen
14/05/2022 09:00 MS Dangjin Citizen 0-0 Busan Transportation
14/05/2022 09:00 MS Gyeongju HNP 4-0 Cheongju
Arjantin Reserve League Arjantin - Reserve League ( Lig Maçı )
14/05/2022 17:00 MS Estudiantes La Plata Res 3-1 River Plate Res.
 Vysshaya Liga - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:00 MS Ravshan Zafarobod 1-3 Fayzkand
14/05/2022 15:00 MS CSKA Pomir 1-4 Eskhata
Brezilya Brasileiro Women Brezilya - Brasileiro Women ( Lig Maçı )
14/05/2022 20:00 - Santos W - São Paulo W
14/05/2022 21:00 - Sao Jose W - Atlético Mineiro W
Rusya Supreme Division Women Rusya - Supreme Division Women ( Lig Maçı )
14/05/2022 11:30 - Zvezda Perm W - Zenit W
14/05/2022 12:00 - Yenisey W - CSKA Moskva W
14/05/2022 16:00 - Krasnodar W - Chertanovo
14/05/2022 18:00 - Ryazan W - Rostov
Avustralya Western Australia NPL Avustralya - Western Australia NPL ( Lig Maçı )
14/05/2022 10:00 MS Armadale 2-1 Gwelup Hırvatistan
14/05/2022 10:00 MS Floreat Athena 1-1 Inglewood United
14/05/2022 10:00 MS Balcatta 0-0 Perth RedStar
14/05/2022 10:00 MS Stirling Lions 1-0 Bayswater City
14/05/2022 10:00 MS Cockburn City 1-1 Perth
14/05/2022 10:00 MS Sorrento 2-0 Perth Glory II
Avustralya Tasmania NPL Avustralya - Tasmania NPL ( Lig Maçı )
14/05/2022 07:30 MS Devonport City 2-0 Clarence Zebras
14/05/2022 07:30 MS Riverside 0-6 South Hobart
14/05/2022 09:30 MS Launceston City 4-2 Olympia Warriors
14/05/2022 11:30 MS Kingborough Lions 1-3 Glenorchy Knights
Malezya FA Cup Malezya - FA Cup ( Kupa Maçı )
14/05/2022 15:15 MS Johor Darul Takzim FC 3-0 Selangor United
14/05/2022 15:15 MS Pahang 3-0 Skuad Projek
14/05/2022 16:00 - Melaka United FC - Petaling Jaya City
14/05/2022 16:00 MS Perak 1-4 Penang
Malavi Super League Malavi - Super League ( Lig Maçı )
14/05/2022 15:30 MS Sable Farming 0-2 Moyale Barracks
14/05/2022 15:30 MS Red Lions 0-2 Nyasa Big Bullets
 Lao League - Lao League ( Lig Maçı )
14/05/2022 12:00 MS Master 7 2-1 Lao Army
Litvanya 1 Lyga Litvanya - 1 Lyga ( Lig Maçı )
14/05/2022 14:00 MS Minija 0-0 Be1 NFA
14/05/2022 15:00 MS Ekranas 2-0 BFA
Brezilya Carioca A2 Brezilya - Carioca A2 ( Lig Maçı )
14/05/2022 21:00 MS América RJ 1-1 Americano Campos
14/05/2022 21:00 MS Cabofriense 0-1 Angra dos Reis
14/05/2022 21:00 MS Macaé 1-0 Olaria
14/05/2022 21:00 MS Friburguense 1-3 Sampaio Corrêa RJ
Finlandiya Naisten Liiga Finlandiya - Naisten Liiga ( Lig Maçı )
14/05/2022 14:00 - PK-35 Helsinki - ONS
14/05/2022 14:00 - PK-35 Vantaa W - KuPS W
14/05/2022 15:00 - Ilves - Åland United
14/05/2022 16:00 - NJS W - HJK
14/05/2022 17:00 - HPS W - Honka W
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
14/05/2022 12:30 MS NJS 0-2 Reipas
14/05/2022 15:30 MS PKKU 2-0 KuPS Akatemia
14/05/2022 18:00 MS