Andora Futbol Ligleri, Andora Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
07/03/2021 20:00 - UE Santa Coloma II - Engordany II
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
07/03/2021 18:30 - Inter Club d'Escaldes - Atlètic Club d'Escaldes
07/03/2021 18:30 - Carroi - FC Santa Coloma
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
07/03/2021 16:30 - La Massana - Encamp
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
07/03/2021 13:30 - Penya Encarnada - UE Sant Julia
07/03/2021 13:30 - UE Santa Coloma - UE Engordany
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
07/03/2021 13:00 - Atlètic Amèrica - Ranger's
06/03/2021 22:30 - Jenlai - Ordino
Andora Copa Constitució Andora - Copa Constitució ( Kupa Maçı )
04/03/2021 22:30 MS UE Engordany 0-1 FC Santa Coloma
04/03/2021 22:30 MS Atlètic Club d'Escaldes 3-0 UE Santa Coloma
03/03/2021 22:30 MS Inter Club d'Escaldes 2-0 Carroi
03/03/2021 22:30 MS UE Sant Julia 4-1 Penya Encarnada
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
28/02/2021 19:00 - Encamp - Atlètic Amèrica
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
28/02/2021 18:30 MS FC Santa Coloma 1-0 UE Santa Coloma
28/02/2021 18:30 MS Atlètic Club d'Escaldes 1-1 UE Sant Julia
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
28/02/2021 18:30 - Ordino - UE Santa Coloma II
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:30 MS Inter Club d'Escaldes 2-0 Carroi
28/02/2021 13:30 MS UE Engordany 5-0 Penya Encarnada
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
28/02/2021 13:30 - Engordany II - La Massana
27/02/2021 22:30 - Ranger's - Jenlai
21/02/2021 19:00 - Encamp - Engordany II
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:30 MS UE Sant Julia 1-2 UE Engordany
21/02/2021 18:30 MS Penya Encarnada 0-2 FC Santa Coloma
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
21/02/2021 18:30 - Atlètic Amèrica - Jenlai
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
21/02/2021 13:30 MS Carroi 0-2 Atlètic Club d'Escaldes
21/02/2021 13:30 MS UE Santa Coloma 0-3 Inter Club d'Escaldes
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
21/02/2021 13:30 - La Massana - Ordino
20/02/2021 22:30 - UE Santa Coloma II - Ranger's
Andora Copa Constitució Andora - Copa Constitució ( Kupa Maçı )
18/02/2021 22:30 MS FC Santa Coloma 7-0 Encamp
18/02/2021 22:30 MS UE Santa Coloma 4-0 La Massana
17/02/2021 22:30 MS Carroi 2-0 Atlètic Amèrica
17/02/2021 22:30 MS Penya Encarnada 2-1 Ordino
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
14/02/2021 18:30 MS FC Santa Coloma 2-2 UE Sant Julia
14/02/2021 18:30 MS Carroi 1-3 UE Santa Coloma
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
14/02/2021 16:30 - Engordany II - Atlètic Amèrica
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
14/02/2021 13:30 MS Inter Club d'Escaldes 6-0 Penya Encarnada
14/02/2021 13:30 MS Atlètic Club d'Escaldes 3-3 UE Engordany
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
14/02/2021 13:00 - Jenlai - UE Santa Coloma II
13/02/2021 22:30 - Ordino - Encamp
13/02/2021 21:00 - Ranger's - La Massana
08/02/2021 23:00 - Ordino - Engordany II
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
07/02/2021 18:30 MS UE Santa Coloma 1-0 Atlètic Club d'Escaldes
07/02/2021 18:30 MS Penya Encarnada 3-0 Carroi
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
07/02/2021 16:30 - Ranger's - Encamp
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
07/02/2021 13:30 MS UE Engordany 2-2 FC Santa Coloma
07/02/2021 13:30 MS UE Sant Julia 0-2 Inter Club d'Escaldes
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
07/02/2021 13:00 - UE Santa Coloma II - Atlètic Amèrica
06/02/2021 22:30 - Jenlai - La Massana
31/01/2021 19:00 - Encamp - Jenlai
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:30 MS FC Santa Coloma 0-2 Atlètic Club d'Escaldes
31/01/2021 18:30 MS UE Engordany 0-2 Inter Club d'Escaldes
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
31/01/2021 18:30 - La Massana - UE Santa Coloma II
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
31/01/2021 13:30 MS Penya Encarnada 1-2 UE Santa Coloma
31/01/2021 13:30 MS UE Sant Julia 2-1 Carroi
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
31/01/2021 13:30 - Engordany II - Ranger's
30/01/2021 22:30 - Atlètic Amèrica - Ordino
28/01/2021 22:00 - UE Santa Coloma II - Encamp
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
24/01/2021 18:30 MS Carroi 0-2 UE Engordany
24/01/2021 18:30 MS Inter Club d'Escaldes 1-1 FC Santa Coloma
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
24/01/2021 16:30 - Jenlai - Engordany II
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
24/01/2021 13:30 MS UE Santa Coloma 1-2 UE Sant Julia
24/01/2021 13:30 MS Atlètic Club d'Escaldes 3-0 Penya Encarnada
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
24/01/2021 13:00 - Ranger's - Ordino
23/01/2021 22:30 - Atlètic Amèrica - La Massana
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
21/01/2021 22:30 MS UE Engordany 3-0 UE Sant Julia
17/01/2021 18:30 MS UE Sant Julia 1-1 FC Santa Coloma
17/01/2021 13:30 MS UE Engordany 1-1 Atlètic Club d'Escaldes
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
20/12/2020 22:00 - Ranger's - Atlètic Amèrica
20/12/2020 22:00 - Ordino - Jenlai
20/12/2020 19:00 - Encamp - La Massana
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
20/12/2020 18:30 MS Atlètic Club d'Escaldes 2-1 Inter Club d'Escaldes
20/12/2020 18:30 MS UE Sant Julia 6-2 Penya Encarnada
20/12/2020 13:30 MS UE Engordany 2-0 UE Santa Coloma
20/12/2020 13:30 MS FC Santa Coloma 1-2 Carroi
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
19/12/2020 22:30 - Engordany II - UE Santa Coloma II
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
17/12/2020 22:30 MS UE Santa Coloma 0-1 FC Santa Coloma
17/12/2020 22:30 MS Carroi 2-0 Inter Club d'Escaldes
16/12/2020 22:30 MS Penya Encarnada 1-1 UE Engordany
16/12/2020 22:30 MS UE Sant Julia 2-1 Atlètic Club d'Escaldes
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
13/12/2020 22:00 - Atlètic Amèrica - Encamp
13/12/2020 22:00 - UE Santa Coloma II - Ordino
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
13/12/2020 18:30 MS Inter Club d'Escaldes 0-0 UE Santa Coloma
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
13/12/2020 18:30 - La Massana - Engordany II
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
13/12/2020 13:30 MS FC Santa Coloma 3-0 Penya Encarnada
13/12/2020 13:30 MS Atlètic Club d'Escaldes 2-1 Carroi
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
12/12/2020 22:30 - Jenlai - Ranger's
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
09/12/2020 22:30 MS Atlètic Club d'Escaldes 0-0 UE Santa Coloma