Andora Futbol Ligleri, Andora Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
19/05/2024 18:00 Ertelendi FC Santa Coloma II - UE Sant Julia
19/05/2024 18:00 İptal Edildi UE Sant Julia - Ranger's
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
19/05/2024 18:00 - Atlètic Club d'Escaldes - Atlètic Amèrica
19/05/2024 18:00 - Ordino - Carroi
19/05/2024 18:00 - UE Santa Coloma - FC Santa Coloma
19/05/2024 18:00 - Pas de la Casa - Esperança d'Andora
19/05/2024 18:00 - Penya Encarnada - Inter Club d'Escaldes
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
19/05/2024 15:00 Ertelendi Atlètic Club II - UE Santa Coloma II
19/05/2024 15:00 - UE Santa Coloma II - FC Santa Coloma II
19/05/2024 12:00 Ertelendi La Massana - UE Engordany
12/05/2024 18:00 - Ranger's - UE Santa Coloma II
12/05/2024 15:00 - Atlètic Club II - La Massana
12/05/2024 12:00 İptal Edildi FC Santa Coloma II - UE Engordany
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
12/05/2024 12:00 MS Atlètic Amèrica 0-3 Pas de la Casa
12/05/2024 12:00 MS Carroi 0-2 Penya Encarnada
12/05/2024 12:00 MS Esperança d'Andora 2-4 Ordino
11/05/2024 21:30 MS Inter Club d'Escaldes 1-1 UE Santa Coloma
11/05/2024 21:30 MS FC Santa Coloma 0-1 Atlètic Club d'Escaldes
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
10/05/2024 21:30 - UE Engordany - Atlètic Club II
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
05/05/2024 19:30 MS Inter Club d'Escaldes 6-0 Carroi
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
05/05/2024 18:00 MS UE Santa Coloma II 3-2 UE Sant Julia
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
05/05/2024 17:00 MS Atlètic Club d'Escaldes 0-2 UE Santa Coloma
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
05/05/2024 15:00 İptal Edildi UE Engordany - Ranger's
05/05/2024 15:00 MS La Massana 0-12 FC Santa Coloma II
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
05/05/2024 14:30 MS Penya Encarnada 3-2 Esperança d'Andora
05/05/2024 12:00 MS Ordino 1-0 Atlètic Amèrica
04/05/2024 21:30 MS Pas de la Casa 0-2 FC Santa Coloma
28/04/2024 19:30 MS FC Santa Coloma 2-0 Ordino
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
28/04/2024 18:00 - UE Santa Coloma II - La Massana
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
28/04/2024 17:00 MS UE Santa Coloma 2-1 Pas de la Casa
28/04/2024 14:30 MS Atlètic Amèrica 1-4 Penya Encarnada
28/04/2024 12:00 MS Atlètic Club d'Escaldes 2-0 Inter Club d'Escaldes
27/04/2024 21:30 MS Esperança d'Andora 2-0 Carroi
Andora Copa Constitució Andora - Copa Constitució ( Kupa Maçı )
25/04/2024 21:30 MS Atlètic Club d'Escaldes 0-1 UE Santa Coloma
24/04/2024 21:30 USB Inter Club d'Escaldes 3-3 Pas de la Casa
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
21/04/2024 19:30 MS Ranger's 8-1 La Massana
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
21/04/2024 19:30 MS Ordino 1-2 UE Santa Coloma
21/04/2024 17:00 MS Inter Club d'Escaldes 4-0 Esperança d'Andora
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
21/04/2024 15:00 İptal Edildi UE Sant Julia - UE Engordany
21/04/2024 14:30 MS FC Santa Coloma II 6-0 Atlètic Club II
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
21/04/2024 14:30 MS Pas de la Casa 1-2 Atlètic Club d'Escaldes
21/04/2024 12:00 MS Penya Encarnada 2-4 FC Santa Coloma
20/04/2024 21:30 MS Carroi 2-3 Atlètic Amèrica
14/04/2024 19:30 MS Atlètic Amèrica 0-5 Esperança d'Andora
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
14/04/2024 18:00 İptal Edildi Atlètic Club II - Ranger's
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
14/04/2024 17:00 MS Pas de la Casa 0-1 Inter Club d'Escaldes
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
14/04/2024 15:00 MS UE Engordany 3-1 UE Santa Coloma II
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
14/04/2024 14:30 MS FC Santa Coloma 4-0 Carroi
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
14/04/2024 12:00 MS La Massana 1-2 UE Sant Julia
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
14/04/2024 12:00 MS Atlètic Club d'Escaldes 1-0 Ordino
13/04/2024 21:30 MS UE Santa Coloma 1-1 Penya Encarnada
07/04/2024 19:30 MS Penya Encarnada 1-2 Atlètic Club d'Escaldes
07/04/2024 17:00 MS Esperança d'Andora 0-6 FC Santa Coloma
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
07/04/2024 15:00 MS UE Sant Julia 1-3 Atlètic Club II
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
07/04/2024 14:30 MS Inter Club d'Escaldes 2-0 Atlètic Amèrica
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
07/04/2024 12:00 İptal Edildi Ranger's - FC Santa Coloma II
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
07/04/2024 12:00 MS Ordino 1-1 Pas de la Casa
06/04/2024 21:30 MS Carroi 0-3 UE Santa Coloma
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
24/03/2024 19:00 MS La Massana 0-3 Ranger's
24/03/2024 16:00 MS UE Engordany 4-0 UE Santa Coloma II
Andora Copa Constitució Andora - Copa Constitució ( Kupa Maçı )
17/03/2024 21:00 MS Ranger's 0-4 Atlètic Club d'Escaldes
17/03/2024 17:00 MS Inter Club d'Escaldes 1-0 Atlètic Amèrica
17/03/2024 13:00 MS UE Santa Coloma 1-0 Penya Encarnada
16/03/2024 22:30 PEN Ordino 1-1
PS : 3-4
Pas de la Casa
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
10/03/2024 22:45 MS Pas de la Casa 2-2 Penya Encarnada
10/03/2024 20:30 MS Atlètic Club d'Escaldes 2-1 Carroi
10/03/2024 18:00 MS Ordino 0-1 Inter Club d'Escaldes
10/03/2024 15:30 MS UE Santa Coloma 2-0 Esperança d'Andora
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
10/03/2024 13:00 İptal Edildi Atlètic Club II - UE Sant Julia
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
10/03/2024 13:00 MS FC Santa Coloma 4-2 Atlètic Amèrica
03/03/2024 20:30 MS Penya Encarnada 2-1 Ordino
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
03/03/2024 19:00 MS UE Santa Coloma II 3-1 La Massana
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
03/03/2024 18:00 MS Atlètic Amèrica 0-1 UE Santa Coloma
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
03/03/2024 16:00 MS UE Sant Julia 0-4 UE Engordany
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
03/03/2024 15:30 MS Carroi 0-0 Pas de la Casa
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
03/03/2024 13:00 İptal Edildi Ranger's - FC Santa Coloma II
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
03/03/2024 13:00 MS Esperança d'Andora 1-3 Atlètic Club d'Escaldes
02/03/2024 22:30 MS Inter Club d'Escaldes 1-2 FC Santa Coloma
25/02/2024 20:30 MS Pas de la Casa 0-1 Penya Encarnada
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
25/02/2024 19:00 İptal Edildi UE Engordany - Atlètic Club II
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
25/02/2024 18:00 MS FC Santa Coloma 0-1 Inter Club d'Escaldes
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
25/02/2024 16:00 MS FC Santa Coloma II 2-2 UE Santa Coloma II
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
25/02/2024 15:30 MS UE Santa Coloma 2-0 Ordino
Andora 2a Divisió Andora - 2a Divisió ( Lig Maçı )
25/02/2024 13:00 MS La Massana 5-4 UE Sant Julia
Andora 1a Divisió Andora - 1a Divisió ( Lig Maçı )
25/02/2024 13:00 MS Carroi 0-4 Atlètic Club d'Escaldes
24/02/2024 22:30 MS Atlètic Amèrica 6-3 Esperança d'Andora