Angola Futbol Ligleri, Angola Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Angola Girabola Angola - Girabola ( Lig Maçı )
25/05/2024 17:00 - Onze Bravos - União de Malanje
25/05/2024 17:00 - Sporting de Cabinda - Interclube
24/05/2024 17:30 Ertelendi Kabuscorp - CD Lunda-Sul
22/05/2024 17:30 MS Santa Rita 0-2 Petro de Luanda
20/05/2024 10:00 - São Salvador - Onze Bravos
19/05/2024 17:30 MS Santa Rita 1-0 1º de Agosto
19/05/2024 17:30 MS Académica do Lobito 0-0 Interclube
19/05/2024 17:00 MS Sagrada Esperança 3-0 Desportivo Huíla
18/05/2024 18:00 MS Petro de Luanda 3-2 Kabuscorp
18/05/2024 17:00 MS União de Malanje 0-1 Wiliete
18/05/2024 17:00 MS Recreativo do Libolo 4-2 Sporting de Cabinda
15/05/2024 19:00 MS Petro de Luanda 0-0 1º de Agosto
15/05/2024 17:00 MS Onze Bravos 0-1 Académica do Lobito
12/05/2024 18:00 MS Wiliete 2-1 São Salvador
12/05/2024 17:30 MS Desportivo Huíla 3-0 União de Malanje
12/05/2024 17:00 MS Onze Bravos 2-0 Santa Rita
11/05/2024 18:00 MS Kabuscorp 2-3 Sagrada Esperança
11/05/2024 17:30 MS Interclube 1-0 Recreativo do Libolo
11/05/2024 17:30 MS 1º de Agosto 1-1 Académica do Lobito
11/05/2024 17:00 MS Sporting de Cabinda 2-1 CD Lunda-Sul
08/05/2024 18:00 MS Petro de Luanda 3-0 Sporting de Cabinda
08/05/2024 18:00 MS 1º de Agosto 1-0 Onze Bravos
08/05/2024 17:30 MS Académica do Lobito 0-1 Recreativo do Libolo
08/05/2024 17:00 MS Santa Rita 0-0 Wiliete
08/05/2024 17:00 MS União de Malanje 1-2 Kabuscorp
08/05/2024 17:00 MS CD Lunda-Sul 0-1 Interclube
08/05/2024 17:00 MS São Salvador 0-0 Desportivo Huíla
05/05/2024 18:00 MS Wiliete 0-0 1º de Agosto
05/05/2024 17:30 MS Desportivo Huíla 1-0 Santa Rita
04/05/2024 18:00 MS Kabuscorp 3-0 São Salvador
04/05/2024 17:30 MS Interclube 0-1 Petro de Luanda
04/05/2024 17:00 MS Sporting de Cabinda 2-2 Sagrada Esperança
04/05/2024 17:00 MS Recreativo do Libolo 1-1 CD Lunda-Sul
01/05/2024 18:00 MS Petro de Luanda 2-0 Recreativo do Libolo
01/05/2024 18:00 MS 1º de Agosto 3-0 Desportivo Huíla
01/05/2024 17:30 MS Académica do Lobito 0-0 CD Lunda-Sul
01/05/2024 17:00 MS Onze Bravos 2-0 Wiliete
01/05/2024 17:00 MS União de Malanje 3-0 Sporting de Cabinda
01/05/2024 17:00 MS Santa Rita 1-2 Kabuscorp
01/05/2024 17:00 MS Sagrada Esperança 2-0 Interclube
28/04/2024 18:00 MS Wiliete 2-0 Académica do Lobito
28/04/2024 17:00 MS São Salvador 1-1 Sporting de Cabinda
27/04/2024 18:00 MS Desportivo Huíla 2-1 Onze Bravos
27/04/2024 17:30 MS Interclube 4-1 União de Malanje
27/04/2024 17:00 MS Recreativo do Libolo 0-2 Sagrada Esperança
27/04/2024 17:00 MS CD Lunda-Sul 1-1 Petro de Luanda
26/04/2024 19:00 MS Kabuscorp 2-2 1º de Agosto
24/04/2024 18:00 MS Petro de Luanda 5-0 São Salvador
21/04/2024 18:00 MS Wiliete 3-1 Desportivo Huíla
21/04/2024 17:00 MS São Salvador 2-2 Interclube
21/04/2024 17:00 MS Santa Rita 1-0 Sporting de Cabinda
20/04/2024 17:30 MS Académica do Lobito 0-4 Petro de Luanda
20/04/2024 17:00 MS Sagrada Esperança 4-1 CD Lunda-Sul
20/04/2024 17:00 MS União de Malanje 0-4 Recreativo do Libolo
20/04/2024 17:00 MS Onze Bravos 2-0 Kabuscorp
14/04/2024 17:00 MS Desportivo Huíla 3-1 Académica do Lobito
14/04/2024 12:00 MS CD Lunda-Sul 2-0 União de Malanje
13/04/2024 18:00 MS Kabuscorp 0-0 Wiliete
13/04/2024 18:00 MS Petro de Luanda 0-1 Sagrada Esperança
13/04/2024 17:30 MS Interclube 2-0 Santa Rita
13/04/2024 17:00 MS Recreativo do Libolo 0-0 São Salvador
10/04/2024 18:00 MS 1º de Agosto 2-0 Interclube
10/04/2024 17:30 MS Académica do Lobito 1-0 Sagrada Esperança
10/04/2024 17:30 MS Desportivo Huíla 1-0 Kabuscorp
10/04/2024 17:00 MS Santa Rita 1-1 Recreativo do Libolo
10/04/2024 17:00 MS São Salvador 0-1 CD Lunda-Sul
09/04/2024 17:00 MS União de Malanje 0-2 Petro de Luanda
07/04/2024 18:00 MS Kabuscorp 0-0 Académica do Lobito
07/04/2024 17:00 MS Recreativo do Libolo 2-2 1º de Agosto
06/04/2024 18:00 MS Sagrada Esperança 1-0 União de Malanje
06/04/2024 17:30 MS Interclube 1-1 Onze Bravos
06/04/2024 17:00 MS CD Lunda-Sul 2-1 Santa Rita
03/04/2024 18:00 MS Wiliete 1-2 Interclube
03/04/2024 18:00 MS 1º de Agosto 0-0 CD Lunda-Sul
03/04/2024 17:30 MS Académica do Lobito 2-2 União de Malanje
03/04/2024 17:00 MS São Salvador 2-0 Sagrada Esperança
03/04/2024 17:00 MS Onze Bravos 1-0 Recreativo do Libolo
30/03/2024 18:00 MS Sagrada Esperança 3-0 Santa Rita
30/03/2024 17:30 MS Interclube 1-0 Desportivo Huíla
30/03/2024 17:00 MS Recreativo do Libolo 0-2 Wiliete
30/03/2024 17:00 MS União de Malanje 1-1 São Salvador
29/03/2024 17:00 MS CD Lunda-Sul 1-1 Onze Bravos
23/03/2024 03:00 İptal Edildi Sporting de Cabinda - 1º de Agosto
20/03/2024 17:00 MS Sporting de Cabinda 1-1 Académica do Lobito
16/03/2024 18:00 MS Petro de Luanda 2-1 Académica do Lobito
16/03/2024 17:00 MS CD Lunda-Sul 1-1 Sagrada Esperança
16/03/2024 03:00 İptal Edildi Onze Bravos - Sporting de Cabinda
13/03/2024 18:00 MS Académica do Lobito 0-0 1º de Agosto
13/03/2024 17:00 MS Onze Bravos 0-1 Sagrada Esperança
10/03/2024 18:00 MS Wiliete 0-2 Petro de Luanda
10/03/2024 17:00 MS São Salvador 2-0 Académica do Lobito
09/03/2024 03:00 İptal Edildi Sporting de Cabinda - Wiliete
07/03/2024 18:00 MS Petro de Luanda 0-0 CD Lunda-Sul
07/03/2024 18:00 MS Sagrada Esperança 1-0 1º de Agosto
03/03/2024 17:00 MS CD Lunda-Sul 1-0 Wiliete
02/03/2024 17:30 MS Interclube 0-1 Kabuscorp
02/03/2024 17:00 MS Recreativo do Libolo 1-0 Desportivo Huíla
02/03/2024 17:00 MS União de Malanje 3-1 Santa Rita
02/03/2024 03:00 İptal Edildi Desportivo Huíla - Sporting de Cabinda
28/02/2024 18:00 MS Sagrada Esperança 1-0 Recreativo do Libolo
27/02/2024 18:00 MS Petro de Luanda 4-0 Onze Bravos
27/02/2024 17:30 MS Desportivo Huíla 0-1 CD Lunda-Sul
25/02/2024 18:00 MS 1º de Agosto 1-0 União de Malanje
25/02/2024 17:00 MS Santa Rita 3-0 São Salvador


Angola Futbol Ligleri