Angola Futbol Ligleri, Angola Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Angola Girabola Angola - Girabola ( Lig Maçı )
31/07/2021 17:00 MS Petro de Luanda 0-1 Sagrada Esperança
31/07/2021 17:00 MS 1º de Agosto 4-1 Ferroviário do Huambo
31/07/2021 17:00 MS Recreativo da Caála 1-0 Recreativo do Libolo
30/07/2021 17:00 MS Sporting de Cabinda 2-0 Cuando Kübango
30/07/2021 17:00 MS Wiliete 1-0 Baixa de Kassange
30/07/2021 17:00 MS Académica do Lobito 0-1 Desportivo Huíla
30/07/2021 17:00 MS Interclube 0-0 Santa Rita
30/07/2021 17:00 MS Progresso 2-0 Onze Bravos
24/07/2021 17:30 MS 1º de Agosto 4-2 Santa Rita
24/07/2021 17:30 MS Cuando Kübango 1-1 Académica do Lobito
24/07/2021 17:30 MS Sagrada Esperança 2-0 Progresso
24/07/2021 17:30 MS Baixa de Kassange 1-0 Interclube
24/07/2021 17:30 MS Desportivo Huíla 0-1 Petro de Luanda
24/07/2021 17:30 MS Ferroviário do Huambo 1-2 Sporting de Cabinda
24/07/2021 17:30 MS Recreativo do Libolo 1-0 Wiliete
24/07/2021 17:30 MS Onze Bravos 2-0 Recreativo da Caála
19/07/2021 17:30 MS Sporting de Cabinda 0-4 1º de Agosto
19/07/2021 17:30 MS Interclube 0-0 Recreativo do Libolo
19/07/2021 17:00 MS Recreativo da Caála 1-0 Sagrada Esperança
19/07/2021 17:00 MS Petro de Luanda 0-0 Cuando Kübango
18/07/2021 18:00 MS Wiliete 2-2 Onze Bravos
18/07/2021 17:00 MS Santa Rita 2-0 Baixa de Kassange
17/07/2021 18:30 MS Progresso 2-1 Desportivo Huíla
17/07/2021 17:30 MS Académica do Lobito 0-0 Ferroviário do Huambo
16/07/2021 19:00 MS 1º de Agosto 1-1 Recreativo do Libolo
13/07/2021 17:00 - Onze Bravos - Recreativo do Libolo
10/07/2021 17:00 MS Sagrada Esperança 2-0 Recreativo do Libolo
07/07/2021 17:00 MS Onze Bravos 1-0 Santa Rita
06/07/2021 17:00 - Cuando Kübango - Recreativo do Libolo
03/07/2021 17:30 MS Académica do Lobito 1-1 Interclube
03/07/2021 17:00 MS Onze Bravos 3-1 Cuando Kübango
30/06/2021 19:00 MS 1º de Agosto 3-0 Baixa de Kassange
30/06/2021 17:30 MS Sporting de Cabinda 0-2 Académica do Lobito
30/06/2021 17:00 MS Cuando Kübango 1-1 Progresso
30/06/2021 17:00 MS Ferroviário do Huambo 0-2 Petro de Luanda
30/06/2021 17:00 - Recreativo do Libolo - Santa Rita
30/06/2021 17:00 MS Desportivo Huíla 0-0 Recreativo da Caála
30/06/2021 17:00 MS Onze Bravos 0-0 Interclube
30/06/2021 16:30 - Sagrada Esperança - Wiliete
27/06/2021 18:00 MS Petro de Luanda 1-0 Sporting de Cabinda
27/06/2021 17:30 MS Baixa de Kassange 1-1 Recreativo do Libolo
27/06/2021 17:00 MS Wiliete 2-1 Desportivo Huíla
27/06/2021 17:00 MS Recreativo da Caála 1-1 Cuando Kübango
26/06/2021 18:30 - Progresso - Ferroviário do Huambo
26/06/2021 17:30 MS Académica do Lobito 3-1 1º de Agosto
26/06/2021 17:00 - Sagrada Esperança - Interclube
24/06/2021 17:00 - Baixa de Kassange - Sporting de Cabinda
20/06/2021 17:30 MS Académica do Lobito 0-1 Petro de Luanda
20/06/2021 17:00 MS Ferroviário do Huambo 1-2 Recreativo da Caála
20/06/2021 17:00 MS Desportivo Huíla 2-0 Interclube
20/06/2021 17:00 MS Cuando Kübango 0-0 Wiliete
19/06/2021 17:30 - Sporting de Cabinda - Progresso
19/06/2021 17:00 MS Onze Bravos 0-1 Baixa de Kassange
19/06/2021 17:00 MS Sagrada Esperança 2-0 Santa Rita
16/06/2021 17:00 MS Santa Rita 1-0 Académica do Lobito
13/06/2021 18:00 MS Wiliete 0-0 Ferroviário do Huambo
13/06/2021 17:00 MS Santa Rita 1-0 Desportivo Huíla
12/06/2021 18:30 MS Petro de Luanda 3-0 1º de Agosto
12/06/2021 18:30 MS Progresso 0-0 Académica do Lobito
12/06/2021 17:30 MS Sporting de Cabinda 0-1 Recreativo da Caála
12/06/2021 17:30 MS Baixa de Kassange 1-3 Sagrada Esperança
12/06/2021 17:30 MS Interclube 1-1 Cuando Kübango
09/06/2021 17:00 MS Cuando Kübango 0-0 Sagrada Esperança
06/06/2021 18:30 MS Petro de Luanda 3-1 Progresso
06/06/2021 17:30 MS Desportivo Huíla 0-1 Baixa de Kassange
06/06/2021 17:00 MS Ferroviário do Huambo 0-2 Interclube
06/06/2021 17:00 MS Cuando Kübango 0-0 Santa Rita
05/06/2021 17:30 MS Sporting de Cabinda 2-3 Wiliete
05/06/2021 17:30 MS Académica do Lobito 0-0 Recreativo da Caála
05/06/2021 17:00 MS Onze Bravos 0-0 1º de Agosto
01/06/2021 17:30 MS Baixa de Kassange 2-1 Cuando Kübango
30/05/2021 18:00 MS Wiliete 7-3 Académica do Lobito
30/05/2021 17:00 MS Santa Rita 1-0 Ferroviário do Huambo
30/05/2021 17:00 MS Recreativo da Caála 0-1 Petro de Luanda
29/05/2021 18:30 MS Progresso 0-1 1º de Agosto
29/05/2021 17:30 MS Sporting de Cabinda 1-4 Interclube
29/05/2021 17:00 MS Recreativo do Libolo 2-1 Desportivo Huíla
29/05/2021 17:00 MS Onze Bravos 0-1 Sagrada Esperança
24/05/2021 19:30 MS Progresso 0-3 Recreativo da Caála
23/05/2021 19:00 MS 1º de Agosto 0-0 Sagrada Esperança
23/05/2021 17:30 MS Desportivo Huíla 1-1 Onze Bravos
23/05/2021 17:00 MS Ferroviário do Huambo 1-0 Baixa de Kassange
22/05/2021 18:30 MS Petro de Luanda 2-0 Wiliete
22/05/2021 17:30 MS Sporting de Cabinda 1-0 Santa Rita
16/05/2021 18:00 MS Wiliete 2-0 Progresso
16/05/2021 17:00 MS Recreativo da Caála 1-2 1º de Agosto
15/05/2021 17:30 - Interclube - Petro de Luanda
15/05/2021 17:30 MS Sagrada Esperança 2-0 Desportivo Huíla
15/05/2021 17:00 MS Recreativo do Libolo 1-0 Ferroviário do Huambo
12/05/2021 19:00 MS 1º de Agosto 2-0 Desportivo Huíla
12/05/2021 18:30 MS Progresso 1-1 Interclube
12/05/2021 17:30 MS Académica do Lobito 2-1 Baixa de Kassange
12/05/2021 17:30 MS Petro de Luanda 1-0 Santa Rita
12/05/2021 17:30 MS Sporting de Cabinda 1-0 Recreativo do Libolo
12/05/2021 17:00 MS Recreativo da Caála 2-0 Wiliete
12/05/2021 17:00 MS Ferroviário do Huambo 1-0 Onze Bravos
09/05/2021 18:00 MS Wiliete 1-1 1º de Agosto
09/05/2021 17:30 MS Desportivo Huíla 3-0 Cuando Kübango
09/05/2021 17:00 MS Santa Rita 1-1 Progresso
08/05/2021 17:30 MS Interclube 2-1 Recreativo da Caála
08/05/2021 17:30 - Sagrada Esperança - Ferroviário do Huambo
08/05/2021 17:30 MS Baixa de Kassange 1-2 Petro de Luanda
08/05/2021 17:00 MS Onze Bravos 1-0 Sporting de Cabinda
08/05/2021 17:00 MS Recreativo do Libolo 1-2 Académica do Lobito
05/05/2021 17:30 - Desportivo Huíla - Sporting de Cabinda


Angola Futbol Ligleri