Arjantin Futbol Ligleri, Arjantin Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Arjantin Primera Division Arjantin - Primera Division ( Lig Maçı )
01/12/2020 03:30 MS Estudiantes L.P. 0-0 San Lorenzo
01/12/2020 01:20 MS Atletico Tucuman 3-2 Arsenal Sarandi
Arjantin Primera B Nacional Arjantin - Primera B Nacional ( Lig Maçı )
01/12/2020 00:00 MS Estudiantes de Rio Cuarto 0-0 Deportivo Moron
Arjantin Primera Division Arjantin - Primera Division ( Lig Maçı )
30/11/2020 23:10 MS Aldosivi 1-4 Argentinos JRS
Arjantin Primera B Nacional Arjantin - Primera B Nacional ( Lig Maçı )
30/11/2020 23:10 MS Temperley 1-0 Ferro Carril Oeste
30/11/2020 23:10 MS Deportivo Riestra 3-3 Atletico DE Rafaela
Arjantin Primera Division Arjantin - Primera Division ( Lig Maçı )
30/11/2020 03:30 MS Huracan 1-0 Patronato
30/11/2020 03:30 MS Lanus 1-0 Talleres Cordoba
30/11/2020 01:20 MS Boca Juniors 2-0 Newells Old Boys
Arjantin Primera B Nacional Arjantin - Primera B Nacional ( Lig Maçı )
30/11/2020 00:00 MS San Martin S.J. 1-0 Nueva Chicago
Arjantin Primera Division Arjantin - Primera Division ( Lig Maçı )
29/11/2020 23:10 MS Defensa Y Justicia 2-3 Central Cordoba de Santiago
Arjantin Primera B Nacional Arjantin - Primera B Nacional ( Lig Maçı )
29/11/2020 23:10 MS Defensores De Belgrano 0-0 Gimnasia M.
29/11/2020 23:10 MS CA Estudiantes 3-1 Agropecuario
29/11/2020 15:00 MS San Martin Tucuman 0-1 Tigre
Arjantin Primera Division Arjantin - Primera Division ( Lig Maçı )
29/11/2020 03:30 MS Godoy Cruz 0-0 Banfield
29/11/2020 03:30 MS Rosario Central 0-2 River Plate
Arjantin Primera B Nacional Arjantin - Primera B Nacional ( Lig Maçı )
29/11/2020 02:30 MS Alvarado 0-0 Guillermo Brown
Arjantin Primera Division Arjantin - Primera Division ( Lig Maçı )
29/11/2020 01:20 MS Velez Sarsfield 0-1 Gimnasia L.P.
29/11/2020 01:20 MS Colon Santa Fe 1-2 Independiente
Arjantin Primera B Nacional Arjantin - Primera B Nacional ( Lig Maçı )
29/11/2020 01:10 MS Atletico Mitre 0-0 Belgrano Cordoba
29/11/2020 01:10 MS Instituto Cordoba 2-1 Chacarita Juniors
29/11/2020 01:00 MS Sarmiento Junin 0-0 Villa Dalmine
Arjantin Primera Division Arjantin - Primera Division ( Lig Maçı )
28/11/2020 23:10 MS Racing Club 1-0 Union Santa Fe
Arjantin Primera B Nacional Arjantin - Primera B Nacional ( Lig Maçı )
28/11/2020 23:10 MS Almagro 1-0 Gimnasia Jujuy
28/11/2020 23:10 MS Santamarina 1-0 Quilmes
28/11/2020 23:10 MS Atlanta 0-2 Platense
28/11/2020 23:10 MS Barracas Central 2-1 Independ. Rivadavia
28/11/2020 23:10 MS Brown DE Adrogue 0-0 All Boys
Arjantin Primera Division Arjantin - Primera Division ( Lig Maçı )
24/11/2020 03:15 MS Newells Old Boys 1-1 Talleres Cordoba
24/11/2020 01:00 MS Godoy Cruz 0-1 Rosario Central
23/11/2020 03:30 MS San Lorenzo 2-0 Argentinos JRS
23/11/2020 01:20 MS Patronato 0-0 Gimnasia L.P.
22/11/2020 23:10 MS Estudiantes L.P. 0-1 Aldosivi
22/11/2020 03:30 MS Independiente 0-0 Central Cordoba de Santiago
22/11/2020 01:20 MS Huracan 1-2 Velez Sarsfield
21/11/2020 23:10 MS Colon Santa Fe 2-0 Defensa Y Justicia
21/11/2020 03:30 MS Banfield 0-2 River Plate
21/11/2020 01:20 MS Boca Juniors 1-2 Lanus
20/11/2020 23:10 MS Arsenal Sarandi 2-3 Union Santa Fe
20/11/2020 03:15 MS Atletico Tucuman 2-0 Racing Club
17/11/2020 03:15 MS Colon Santa Fe 2-0 Central Cordoba de Santiago
17/11/2020 01:00 MS Velez Sarsfield 1-0 Patronato
16/11/2020 03:15 MS Boca Juniors 0-1 Talleres Cordoba
16/11/2020 00:45 MS Defensa Y Justicia 0-0 Independiente
15/11/2020 22:15 MS Estudiantes L.P. 0-1 Argentinos JRS
15/11/2020 20:00 MS Huracan 3-2 Gimnasia L.P.
15/11/2020 03:15 MS Godoy Cruz 0-1 River Plate
15/11/2020 00:45 MS Racing Club 0-2 Arsenal Sarandi
14/11/2020 22:15 MS Lanus 2-4 Newells Old Boys
14/11/2020 20:00 MS Aldosivi 1-4 San Lorenzo
14/11/2020 03:15 MS Atletico Tucuman 3-1 Union Santa Fe
14/11/2020 01:00 MS Rosario Central 2-4 Banfield
10/11/2020 03:30 MS Central Cordoba de Santiago 2-2 Defensa Y Justicia
10/11/2020 01:15 MS Talleres Cordoba 1-1 Lanus
09/11/2020 23:00 MS Independiente 1-1 Colon Santa Fe
09/11/2020 03:15 MS Newells Old Boys 0-2 Boca Juniors
09/11/2020 00:45 MS Union Santa Fe 2-0 Racing Club
08/11/2020 22:15 MS Gimnasia L.P. 2-2 Velez Sarsfield
08/11/2020 17:00 MS Arsenal Sarandi 1-2 Atletico Tucuman
08/11/2020 03:15 MS River Plate 2-1 Rosario Central
08/11/2020 00:30 MS San Lorenzo 2-0 Estudiantes L.P.
07/11/2020 22:00 MS Banfield 1-0 Godoy Cruz
07/11/2020 03:15 MS Argentinos JRS 0-1 Aldosivi
07/11/2020 01:00 MS Patronato 1-2 Huracan
04/11/2020 03:00 MS River Plate 1-3 Banfield
03/11/2020 03:15 MS Rosario Central 2-1 Godoy Cruz
02/11/2020 00:45 MS Central Cordoba de Santiago 0-1 Independiente
01/11/2020 22:15 MS Racing Club 1-4 Atletico Tucuman
01/11/2020 20:00 MS Union Santa Fe 0-0 Arsenal Sarandi
01/11/2020 17:00 MS Defensa Y Justicia 0-3 Colon Santa Fe
01/11/2020 03:15 MS Lanus 1-2 Boca Juniors
01/11/2020 00:45 MS Argentinos JRS 0-0 San Lorenzo
31/10/2020 22:15 MS Velez Sarsfield 1-1 Huracan
31/10/2020 20:00 MS Aldosivi 0-0 Estudiantes L.P.
31/10/2020 03:15 MS Talleres Cordoba 3-1 Newells Old Boys
31/10/2020 01:00 MS Gimnasia L.P. 3-0 Patronato