Avustralya Futbol Ligleri, Avustralya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
28/11/2020 12:30 MS Lions 1-0 Olympic
22/11/2020 11:00 MS Olympic 2-1 Gold Coast Knights
21/11/2020 11:30 MS Peninsula Power 1-4 Lions
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
20/11/2020 12:00 Ertelendi Campbelltown City - Adelaide City
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
15/11/2020 11:00 MS Olympic 3-3 Brisbane City
15/11/2020 10:00 MS Moreton Bay United 1-4 Brisbane Roar II
14/11/2020 11:30 MS Peninsula Power 3-0 Lions
14/11/2020 11:30 MS Gold Coast Knights 5-1 Capalaba
14/11/2020 11:30 MS SC Wanderers 2-1 Gold Coast United
14/11/2020 09:45 MS Eastern Suburbs 3-1 Brisbane Strikers
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
13/11/2020 12:00 MS Adelaide Comets 3-0 Campbelltown City
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
11/11/2020 12:30 MS Redlands United 0-0 Gold Coast United
11/11/2020 12:15 MS Capalaba 1-2 Eastern Suburbs
08/11/2020 11:00 MS Redlands United 4-0 Brisbane Roar II
Avustralya Northern NSW NPL Avustralya - Northern NSW NPL ( Lig Maçı )
08/11/2020 07:00 MS Edgeworth Eagles 1-0 Maitland
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
07/11/2020 12:00 MS Lions 0-3 Olympic
07/11/2020 11:30 MS Gold Coast United 1-2 Brisbane Strikers
07/11/2020 11:30 MS Gold Coast Knights 2-0 SC Wanderers
07/11/2020 11:00 MS Moreton Bay United 2-1 Brisbane City
06/11/2020 13:30 MS Capalaba 0-5 Peninsula Power
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
06/11/2020 12:00 MS Croydon Kings 2-0 Adelaide Raiders
06/11/2020 12:00 MS Campbelltown City 0-0 Adelaide Comets
06/11/2020 11:30 MS MetroStars 1-4 Adelaide City
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
04/11/2020 12:30 MS Moreton Bay United 5-5 Gold Coast United
03/11/2020 12:30 MS Eastern Suburbs 2-5 Gold Coast Knights
03/11/2020 12:00 MS Brisbane Strikers 1-2 Redlands United
02/11/2020 12:30 MS Olympic 4-0 SC Wanderers
Avustralya Northern NSW NPL Avustralya - Northern NSW NPL ( Lig Maçı )
01/11/2020 07:00 MS Broadmeadow Magic 0-2 Maitland
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
31/10/2020 12:30 MS Eastern Suburbs 2-1 Moreton Bay United
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
31/10/2020 11:30 MS Adelaide Comets 1-1 Adelaide City
31/10/2020 11:30 MS Para Hills Knights 0-1 Cumberland United
31/10/2020 11:30 MS Adelaide Raiders 2-0 Croydon Kings
31/10/2020 11:30 MS Adelaide United II 0-0 Adelaide Olympic
31/10/2020 11:30 MS Adelaide Blue Eagles 2-1 MetroStars
31/10/2020 11:30 MS Campbelltown City 2-1 Modbury Jets
31/10/2020 11:30 Ertelendi Adelaide United II - Adelaide Olympic
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
31/10/2020 11:30 MS Brisbane Strikers 2-4 Peninsula Power
31/10/2020 10:30 MS Brisbane City 5-1 Capalaba
30/10/2020 13:00 MS Brisbane Roar II 0-3 Gold Coast Knights
30/10/2020 13:00 MS SC Wanderers 0-2 Lions
25/10/2020 09:00 MS Brisbane Roar II 2-3 Peninsula Power
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
25/10/2020 07:00 USB Rockdale City Suns 3-3 Sydney United
Avustralya Northern NSW NPL Avustralya - Northern NSW NPL ( Lig Maçı )
25/10/2020 06:30 MS Hamilton Olympic 0-4 Maitland
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
24/10/2020 12:00 MS Lions 2-0 Brisbane City
Avustralya Northern NSW NPL Avustralya - Northern NSW NPL ( Lig Maçı )
24/10/2020 09:00 PEN Edgeworth Eagles 2-2
PS : 4-3
Broadmeadow Magic
Avustralya Tasmania NPL Avustralya - Tasmania NPL ( Lig Maçı )
24/10/2020 08:30 MS Clarence Zebras 2-0 Launceston City
24/10/2020 08:30 MS Kingborough Lions 3-2 Olympia Warriors
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
24/10/2020 07:30 MS Adelaide City 1-2 MetroStars
24/10/2020 07:30 MS Modbury Jets 0-2 Adelaide United II
24/10/2020 07:30 MS Cumberland United 0-4 Adelaide Comets
24/10/2020 07:00 MS Croydon Kings 1-2 Campbelltown City
Avustralya Tasmania NPL Avustralya - Tasmania NPL ( Lig Maçı )
24/10/2020 06:30 MS Glenorchy Knights 1-4 Devonport City
24/10/2020 06:00 MS South Hobart 1-1 Riverside
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
23/10/2020 12:45 MS Adelaide Olympic 4-0 Para Hills Knights
23/10/2020 12:45 MS Adelaide Raiders 3-1 Adelaide Blue Eagles
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
21/10/2020 12:30 MS Brisbane City 0-1 Peninsula Power
21/10/2020 12:00 MS Gold Coast United 1-2 Gold Coast Knights
20/10/2020 12:30 MS SC Wanderers 3-5 Eastern Suburbs
18/10/2020 11:00 MS Olympic 3-0 Capalaba
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
18/10/2020 07:00 MS Wollongong Wolves 1-3 Sydney United
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
17/10/2020 11:30 MS Gold Coast Knights 2-1 Lions
17/10/2020 11:30 MS Peninsula Power 4-0 Eastern Suburbs
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
17/10/2020 11:00 MS Rockdale City Suns 3-0 Sydney Olympic
Avustralya Northern NSW NPL Avustralya - Northern NSW NPL ( Lig Maçı )
17/10/2020 10:30 MS Broadmeadow Magic 3-1 Hamilton Olympic
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
17/10/2020 10:30 MS Brisbane City 1-3 Gold Coast United
17/10/2020 10:00 MS Moreton Bay United 2-1 Redlands United
Avustralya Northern NSW NPL Avustralya - Northern NSW NPL ( Lig Maçı )
17/10/2020 09:00 PEN Charlestown City Blues 1-1
PS : 3-5
Maitland
Avustralya Tasmania NPL Avustralya - Tasmania NPL ( Lig Maçı )
17/10/2020 08:30 MS Olympia Warriors 0-3 Glenorchy Knights
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
17/10/2020 07:30 MS Para Hills Knights 3-1 Modbury Jets
Avustralya Tasmania NPL Avustralya - Tasmania NPL ( Lig Maçı )
17/10/2020 06:15 MS Devonport City 1-0 Launceston City
17/10/2020 06:15 MS Riverside 3-0 Kingborough Lions
17/10/2020 06:00 MS South Hobart 5-0 Clarence Zebras
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
16/10/2020 12:45 MS Adelaide Comets 2-0 Adelaide Olympic
16/10/2020 12:45 MS Adelaide United II 1-0 Croydon Kings
16/10/2020 12:45 MS Campbelltown City 2-1 Adelaide Raiders
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
16/10/2020 12:30 MS SC Wanderers 1-1 Brisbane Strikers
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
16/10/2020 12:00 MS MetroStars 3-1 Cumberland United
16/10/2020 11:30 MS Adelaide City 1-0 Adelaide Blue Eagles
12/10/2020 12:45 MS Adelaide Blue Eagles 0-0 Campbelltown City
Avustralya Western Australia NPL Avustralya - Western Australia NPL ( Lig Maçı )
11/10/2020 14:15 MS Floreat Athena 0-4 Perth
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
11/10/2020 11:00 MS Redlands United 2-1 Eastern Suburbs
11/10/2020 11:00 MS Brisbane Roar II 0-1 Olympic
11/10/2020 10:30 MS Brisbane City 1-1 SC Wanderers
Avustralya Brisbane Premier League Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı )
11/10/2020 10:00 MS St George Willawong 2-1 Grange Thistle
Avustralya Northern NSW NPL Avustralya - Northern NSW NPL ( Lig Maçı )
11/10/2020 09:00 MS Valentine 0-3 Hamilton Olympic
11/10/2020 09:00 MS Lake Macquarie 1-2 Charlestown City Blues
11/10/2020 09:00 MS Edgeworth Eagles 9-0 Adamstown Rosebuds
11/10/2020 09:00 MS Broadmeadow Magic 1-1 Lambton Jaffas
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
11/10/2020 07:00 MS Wollongong Wolves 5-2 Manly United
11/10/2020 07:00 MS Rockdale City Suns 2-1 North Shore Mariners
Avustralya Northern Territory Premier League Avustralya - Northern Territory Premier League ( Lig Maçı )
10/10/2020 13:30 - Casuarina - Mindil Aces
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
10/10/2020 12:00 MS Moreton Bay United 4-2 Gold Coast Knights
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
10/10/2020 11:30 MS Adelaide Olympic 1-3 MetroStars
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
10/10/2020 11:30 MS Peninsula Power 2-1 Gold Coast United
10/10/2020 11:30 MS Brisbane Strikers 2-0 Capalaba
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
10/10/2020 11:00 MS Mt Druitt Town 1-1 Sydney Olympic
Avustralya Brisbane Premier League Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı )
10/10/2020 11:00 MS Acacia Ridge 4-1 The Gap
10/10/2020 11:00 MS Toowong 1-1 Albany Creek
Avustralya Tasmania NPL Avustralya - Tasmania NPL ( Lig Maçı )
10/10/2020 10:30 MS Kingborough Lions 2-3 South Hobart
Avustralya Western Australia NPL Avustralya - Western Australia NPL ( Lig Maçı )
10/10/2020 10:00 - Balcatta - Perth Glory II
10/10/2020 10:00 - Cockburn City - Floreat Athena
10/10/2020 10:00 - Gwelup Hırvatistan - Inglewood United
10/10/2020 10:00 - ECU Joondalup - Gwelup Hırvatistan
Avustralya Tasmania NPL Avustralya - Tasmania NPL ( Lig Maçı )
10/10/2020 08:30 MS Glenorchy Knights 3-0 Riverside
10/10/2020 08:30 MS Launceston City 0-4 Olympia Warriors
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
10/10/2020 07:30 MS Cumberland United 2-4 Adelaide City
10/10/2020 07:00 MS Croydon Kings 3-0 Para Hills Knights
Avustralya Tasmania NPL Avustralya - Tasmania NPL ( Lig Maçı )
10/10/2020 06:15 MS Devonport City 2-1 Clarence Zebras
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
09/10/2020 12:45 MS Adelaide Comets 4-1 Modbury Jets
09/10/2020 12:45 MS Adelaide Raiders 1-0 Adelaide United II
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
09/10/2020 11:45 MS APIA Leichhardt Tigers 1-4 Sydney United
09/10/2020 11:30 MS Blacktown City 5-2 Western Sydney Wanderers
09/10/2020 11:00 MS Marconi Stallions 0-3 Sydney II
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
08/10/2020 12:30 MS Eastern Suburbs 1-1 Brisbane City
Avustralya Western Australia NPL Avustralya - Western Australia NPL ( Lig Maçı )
07/10/2020 15:00 MS Cockburn City 0-2 Floreat Athena
07/10/2020 15:00 USB ECU Joondalup 1-3 Gwelup Hırvatistan
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
07/10/2020 12:30 MS Olympic 4-1 Moreton Bay United
07/10/2020 12:15 MS Capalaba 0-3 Lions
06/10/2020 12:45 MS Peninsula Power 2-0 Gold Coast Knights
06/10/2020 12:30 MS Redlands United 1-4 SC Wanderers
06/10/2020 12:00 MS Brisbane Strikers 0-3 Brisbane Roar II
Avustralya Brisbane Premier League Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı )
04/10/2020 10:00 MS Taringa Rovers 2-1 Brisbane Knights
04/10/2020 10:00 MS Albany Creek 3-0 Centenary Stormers
04/10/2020 10:00 MS St George Willawong 1-0 Bayside United
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
04/10/2020 07:45 MS Sydney II 3-4 Wollongong Wolves
04/10/2020 07:00 MS Sydney United 2-2 Rockdale City Suns
Avustralya Northern NSW NPL Avustralya - Northern NSW NPL ( Lig Maçı )
04/10/2020 06:30 MS Valentine 0-1 Maitland
04/10/2020 06:30 MS Charlestown City Blues 2-0 Broadmeadow Magic
Avustralya Northern Territory Premier League Avustralya - Northern Territory Premier League ( Lig Maçı )
03/10/2020 13:30 - Hellenic Athletic - Casuarina
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
03/10/2020 12:00 MS Sydney Olympic 1-0 Western Sydney Wanderers
Avustralya Brisbane Premier League Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı )
03/10/2020 12:00 MS North Star 0-1 Toowong
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
03/10/2020 12:00 MS Lions 6-2 Gold Coast United
03/10/2020 12:00 MS SC Wanderers 2-0 Capalaba
03/10/2020 12:00 MS Moreton Bay United 1-2 Brisbane Strikers
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
03/10/2020 11:30 MS Adelaide Olympic 2-1 Adelaide City
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
03/10/2020 11:30 MS Gold Coast Knights 3-2 Redlands United
Avustralya Tasmania NPL Avustralya - Tasmania NPL ( Lig Maçı )
03/10/2020 11:30 MS Kingborough Lions 5-2 Clarence Zebras
Avustralya Brisbane Premier League Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı )
03/10/2020 11:00 MS Caboolture 1-2 Acacia Ridge
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
03/10/2020 11:00 MS Brisbane Roar II 1-1 Eastern Suburbs
Avustralya Northern NSW NPL Avustralya - Northern NSW NPL ( Lig Maçı )
03/10/2020 10:30 MS Weston Bears 3-0 Lake Macquarie
Avustralya Western Australia NPL Avustralya - Western Australia NPL ( Lig Maçı )
03/10/2020 10:00 MS Floreat Athena 1-2 Cockburn City
03/10/2020 10:00 MS Perth Glory II 2-2 Perth
03/10/2020 10:00 MS Inglewood United 1-2 Bayswater City
03/10/2020 10:00 MS Gwelup Hırvatistan 2-0 Armadale
03/10/2020 10:00 MS ECU Joondalup 4-0 Sorrento
03/10/2020 10:00 MS Balcatta 2-1 Rockingham City
Avustralya Northern NSW NPL Avustralya - Northern NSW NPL ( Lig Maçı )
03/10/2020 10:00 MS Hamilton Olympic 2-0 Adamstown Rosebuds
Avustralya Tasmania NPL Avustralya - Tasmania NPL ( Lig Maçı )
03/10/2020 09:30 MS Glenorchy Knights 1-1 South Hobart
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
03/10/2020 08:30 MS Modbury Jets 1-5 MetroStars
03/10/2020 08:30 MS Campbelltown City 0-0 Adelaide United II
Avustralya Tasmania NPL Avustralya - Tasmania NPL ( Lig Maçı )
03/10/2020 07:15 MS Olympia Warriors 1-2 Devonport City
03/10/2020 07:15 MS Riverside 1-3 Launceston City
Avustralya Northern Territory Premier League Avustralya - Northern Territory Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2020 14:00 - Mindil Aces - Uni Azzurri
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
02/10/2020 13:45 MS Croydon Kings 3-1 Adelaide Comets
02/10/2020 13:45 MS Adelaide Raiders 1-0 Para Hills Knights
Avustralya Brisbane Premier League Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı )
02/10/2020 13:30 MS The Gap 0-3 Grange Thistle
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
02/10/2020 13:00 MS Marconi Stallions 1-3 North Shore Mariners
02/10/2020 12:30 MS Blacktown City 3-0 APIA Leichhardt Tigers
02/10/2020 12:30 MS Manly United 1-0 Mt Druitt Town
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
02/10/2020 12:30 MS Peninsula Power 1-3 Olympic
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
01/10/2020 13:45 MS Adelaide Blue Eagles 1-1 Cumberland United
Avustralya Brisbane Premier League Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı )
27/09/2020 11:00 MS Acacia Ridge 0-3 Albany Creek
27/09/2020 11:00 MS Toowong 2-0 Brisbane Knights
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
27/09/2020 11:00 MS Olympic 1-1 Gold Coast Knights
27/09/2020 09:30 MS Gold Coast United 1-1 Eastern Suburbs
Avustralya Brisbane Premier League Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı )
27/09/2020 09:00 MS Grange Thistle 5-0 Caboolture
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
27/09/2020 09:00 MS Lions 4-0 Brisbane Roar II
27/09/2020 09:00 MS SC Wanderers 1-4 Peninsula Power
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
27/09/2020 08:00 MS Rockdale City Suns 3-2 APIA Leichhardt Tigers
27/09/2020 07:30 MS Wollongong Wolves 1-0 Western Sydney Wanderers
Avustralya Northern NSW NPL Avustralya - Northern NSW NPL ( Lig Maçı )
27/09/2020 07:30 MS Charlestown City Blues 1-0 Weston Bears
Avustralya National Premier Leagues Avustralya - National Premier Leagues ( Lig Maçı )
27/09/2020 04:15 MS Woden Vellet 1-2 Monaro Panthers
Avustralya Northern Territory Premier League Avustralya - Northern Territory Premier League ( Lig Maçı )
26/09/2020 13:30 - Hellenic Athletic - Uni Azzurri
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
26/09/2020 12:00 MS Mt Druitt Town 0-5 Sydney II
26/09/2020 12:00 MS Sydney Olympic 1-1 North Shore Mariners
Avustralya Brisbane Premier League Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı )
26/09/2020 11:00 MS Centenary Stormers 2-0 North Star
Avustralya National Premier Leagues Avustralya - National Premier Leagues ( Lig Maçı )
26/09/2020 11:00 MS Canberra FC 3-1 Gungahlin United
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
26/09/2020 10:30 MS Brisbane City 1-2 Brisbane Strikers
26/09/2020 10:15 MS Capalaba 3-0 Redlands United
Avustralya Brisbane Premier League Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı )
26/09/2020 10:00 MS The Gap 2-3 St George Willawong
26/09/2020 10:00 MS Taringa Rovers 2-1 Bayside United
Avustralya Western Australia NPL Avustralya - Western Australia NPL ( Lig Maçı )
26/09/2020 10:00 MS Gwelup Hırvatistan 0-3 Floreat Athena
26/09/2020 10:00 MS Bayswater City 1-4 Perth
26/09/2020 10:00 MS Rockingham City 2-2 Inglewood United
26/09/2020 10:00 MS Armadale 5-3 Sorrento
26/09/2020 10:00 MS Cockburn City 1-3 ECU Joondalup
26/09/2020 10:00 MS Balcatta 3-0 Perth Glory II
Avustralya Northern NSW NPL Avustralya - Northern NSW NPL ( Lig Maçı )
26/09/2020 09:30 MS Adamstown Rosebuds 2-2 Valentine
Avustralya Northern Territory Premier League Avustralya - Northern Territory Premier League ( Lig Maçı )
26/09/2020 09:30 - Darwin Hearts - Casuarina
Avustralya Tasmania NPL Avustralya - Tasmania NPL ( Lig Maçı )
26/09/2020 09:30 MS Launceston City 1-3 Glenorchy Knights
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
26/09/2020 09:00 MS Marconi Stallions 1-1 Manly United
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
26/09/2020 08:30 MS Cumberland United 2-1 Adelaide Olympic
26/09/2020 08:30 MS Adelaide Comets 4-0 Adelaide Raiders
26/09/2020 08:30 MS Adelaide City 1-1 Modbury Jets
26/09/2020 08:30 MS Adelaide United II 1-1 Adelaide Blue Eagles
26/09/2020 08:30 MS Para Hills Knights 2-3 Campbelltown City
26/09/2020 08:30 MS MetroStars 1-5 Croydon Kings
Avustralya Northern NSW NPL Avustralya - Northern NSW NPL ( Lig Maçı )
26/09/2020 08:30 MS Maitland 2-1 Edgeworth Eagles
26/09/2020 07:30 MS Lambton Jaffas 3-0 Lake Macquarie
Avustralya Tasmania NPL Avustralya - Tasmania NPL ( Lig Maçı )
26/09/2020 07:30 MS Clarence Zebras 4-1 Riverside
26/09/2020 07:15 MS Devonport City 3-1 Kingborough Lions
26/09/2020 07:00 MS South Hobart 3-6 Olympia Warriors
Avustralya Northern Territory Premier League Avustralya - Northern Territory Premier League ( Lig Maçı )
25/09/2020 14:00 - Port Darwin - Mindil Aces
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
25/09/2020 12:30 MS Blacktown City 5-1 Sydney United
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
23/09/2020 12:45 MS Gold Coast United 1-1 Peninsula Power
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
20/09/2020 11:30 MS Sydney II 0-4 Rockdale City Suns
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
20/09/2020 10:15 MS Capalaba 3-1 Brisbane Roar II
Avustralya Brisbane Premier League Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı )
20/09/2020 10:00 MS St George Willawong 1-0 Taringa Rovers
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
20/09/2020 09:00 MS SC Wanderers 1-2 Moreton Bay United
Avustralya National Premier Leagues Avustralya - National Premier Leagues ( Lig Maçı )
20/09/2020 08:45 MS Tuggeranong United 0-3 Woden Vellet
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
20/09/2020 08:00 MS Sydney United 2-1 Marconi Stallions
20/09/2020 07:30 MS Wollongong Wolves 1-0 Sydney Olympic
Avustralya Northern NSW NPL Avustralya - Northern NSW NPL ( Lig Maçı )
20/09/2020 07:30 MS Hamilton Olympic 1-3 Edgeworth Eagles
20/09/2020 07:30 MS Adamstown Rosebuds 0-6 Maitland
Avustralya National Premier Leagues Avustralya - National Premier Leagues ( Lig Maçı )
20/09/2020 06:30 MS Canberra Olympic 0-5 Monaro Panthers
Avustralya Northern Territory Premier League Avustralya - Northern Territory Premier League ( Lig Maçı )
19/09/2020 13:30 - Casuarina - Port Darwin
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
19/09/2020 12:30 MS Adelaide Olympic 1-0 Adelaide Blue Eagles
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
19/09/2020 12:15 MS Eastern Suburbs 1-2 Olympic
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
19/09/2020 12:00 MS Western Sydney Wanderers 2-1 North Shore Mariners
Avustralya Brisbane Premier League Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı )
19/09/2020 12:00 MS North Star 2-1 Acacia Ridge
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
19/09/2020 11:30 MS Gold Coast Knights 3-0 Gold Coast United
19/09/2020 11:30 MS Peninsula Power 3-2 Brisbane City
Avustralya Tasmania NPL Avustralya - Tasmania NPL ( Lig Maçı )
19/09/2020 11:30 MS Olympia Warriors 1-2 Clarence Zebras
Avustralya Brisbane Premier League Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı )
19/09/2020 11:00 MS Albany Creek 4-0 Grange Thistle
19/09/2020 11:00 MS Caboolture 5-3 The Gap
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
19/09/2020 11:00 MS Lions 4-0 Redlands United
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
19/09/2020 10:30 MS Adelaide United II 4-0 Para Hills Knights
Avustralya Northern NSW NPL Avustralya - Northern NSW NPL ( Lig Maçı )
19/09/2020 10:30 MS Weston Bears 1-1 Lambton Jaffas
Avustralya Brisbane Premier League Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı )
19/09/2020 10:00 MS Bayside United 0-2 Toowong
Avustralya Western Australia NPL Avustralya - Western Australia NPL ( Lig Maçı )
19/09/2020 10:00 MS Perth 6-0 Rockingham City
19/09/2020 10:00 MS Balcatta 1-2 Inglewood United
19/09/2020 10:00 MS Gwelup Hırvatistan 1-0 ECU Joondalup
19/09/2020 10:00 MS Bayswater City 4-2 Perth Glory II
19/09/2020 10:00 MS Armadale 0-5 Floreat Athena
19/09/2020 10:00 MS Sorrento 1-1 Cockburn City
Avustralya Northern Territory Premier League Avustralya - Northern Territory Premier League ( Lig Maçı )
19/09/2020 09:30 - Mindil Aces - Hellenic Athletic
Avustralya Tasmania NPL Avustralya - Tasmania NPL ( Lig Maçı )
19/09/2020 09:30 MS Launceston City 1-3 South Hobart
19/09/2020 09:30 MS Glenorchy Knights 7-0 Kingborough Lions
Avustralya National Premier Leagues Avustralya - National Premier Leagues ( Lig Maçı )
19/09/2020 08:45 MS Canberra FC 1-0 Belconnen United
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
19/09/2020 08:30 MS Modbury Jets 1-2 Cumberland United
19/09/2020 08:30 MS Campbelltown City 3-2 Adelaide Comets
19/09/2020 08:00 MS Croydon Kings 3-2 Adelaide City
Avustralya Tasmania NPL Avustralya - Tasmania NPL ( Lig Maçı )
19/09/2020 07:15 MS Devonport City 1-0 Riverside
Avustralya Northern NSW NPL Avustralya - Northern NSW NPL ( Lig Maçı )
19/09/2020 06:45 MS Lake Macquarie 2-3 Broadmeadow Magic
Avustralya National Premier Leagues Avustralya - National Premier Leagues ( Lig Maçı )
19/09/2020 06:30 MS Gungahlin United 2-0 Cooma Tigers FC
Avustralya Northern Territory Premier League Avustralya - Northern Territory Premier League ( Lig Maçı )
18/09/2020 14:00 MS Uni Azzurri 9-2 Darwin Hearts
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
18/09/2020 13:45 MS Adelaide Raiders 1-1 MetroStars
Avustralya Brisbane Premier League Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı )
18/09/2020 13:00 MS Centenary Stormers 6-3 Brisbane Knights
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
18/09/2020 12:30 MS Manly United 1-2 Blacktown City
18/09/2020 12:00 MS APIA Leichhardt Tigers 1-0 Mt Druitt Town
Avustralya Western Australia NPL Avustralya - Western Australia NPL ( Lig Maçı )
16/09/2020 14:00 MS Inglewood United 2-1 Perth
16/09/2020 14:00 MS Cockburn City 4-1 Armadale
16/09/2020 14:00 MS Sorrento 0-5 Gwelup Hırvatistan
16/09/2020 14:00 MS Floreat Athena 2-1 ECU Joondalup
16/09/2020 14:00 MS Perth Glory II 5-1 Rockingham City
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
16/09/2020 13:00 MS SC Wanderers 3-0 Brisbane City
Avustralya Western Australia NPL Avustralya - Western Australia NPL ( Lig Maçı )
15/09/2020 14:00 MS Bayswater City 2-5 Balcatta
Avustralya Victoria NPL Avustralya - Victoria NPL ( Lig Maçı )
13/09/2020 10:00 İptal Edildi Heidelberg United - Avondale
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
13/09/2020 10:00 MS Brisbane Roar II 1-3 SC Wanderers
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
13/09/2020 09:00 MS Rockdale City Suns 3-1 Wollongong Wolves
Avustralya National Premier Leagues Avustralya - National Premier Leagues ( Lig Maçı )
13/09/2020 08:45 MS Tuggeranong United 1-2 Canberra Olympic
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
13/09/2020 08:30 MS Moreton Bay United 2-1 Lions
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
13/09/2020 08:00 MS Sydney Olympic 4-2 APIA Leichhardt Tigers
13/09/2020 08:00 MS Sydney United 4-2 Western Sydney Wanderers
Avustralya Northern NSW NPL Avustralya - Northern NSW NPL ( Lig Maçı )
13/09/2020 07:30 MS Maitland 0-1 Hamilton Olympic
Avustralya National Premier Leagues Avustralya - National Premier Leagues ( Lig Maçı )
13/09/2020 06:30 MS Woden Vellet 2-1 Monaro Panthers
Avustralya Northern Territory Premier League Avustralya - Northern Territory Premier League ( Lig Maçı )
12/09/2020 13:30 - Hellenic Athletic - Casuarina
Avustralya Brisbane Premier League Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı )
12/09/2020 12:00 MS Toowong 2-2 Taringa Rovers
12/09/2020 12:00 MS Centenary Stormers 1-1 Bayside United
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
12/09/2020 12:00 MS Eastern Suburbs 10-2 Capalaba
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
12/09/2020 11:30 MS Adelaide Olympic 2-4 Modbury Jets
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
12/09/2020 11:30 MS Gold Coast Knights 1-1 Brisbane Strikers
Avustralya Victoria NPL Avustralya - Victoria NPL ( Lig Maçı )
12/09/2020 11:00 İptal Edildi Altona Magic - St. Albans Saints
Avustralya Brisbane Premier League Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı )
12/09/2020 11:00 MS Acacia Ridge 2-1 Brisbane Knights
12/09/2020 11:00 MS Caboolture 1-4 St George Willawong
12/09/2020 10:30 MS Grange Thistle 3-2 North Star
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
12/09/2020 10:30 MS Cumberland United 1-4 Croydon Kings
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
12/09/2020 10:30 MS Brisbane City 2-3 Redlands United
Avustralya Western Australia NPL Avustralya - Western Australia NPL ( Lig Maçı )
12/09/2020 10:00 MS Floreat Athena 1-2 Sorrento
12/09/2020 10:00 MS Perth 3-0 Balcatta
12/09/2020 10:00 MS Rockingham City 0-1 Bayswater City
12/09/2020 10:00 MS Cockburn City 3-2 Gwelup Hırvatistan
12/09/2020 10:00 MS ECU Joondalup 6-0 Armadale
12/09/2020 10:00 MS Inglewood United 0-1 Perth Glory II
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
12/09/2020 09:30 MS Gold Coast United 0-1 Olympic
Avustralya Northern Territory Premier League Avustralya - Northern Territory Premier League ( Lig Maçı )
12/09/2020 09:30 - Port Darwin - Darwin Hearts
Avustralya Tasmania NPL Avustralya - Tasmania NPL ( Lig Maçı )
12/09/2020 09:30 MS Launceston City 1-2 Kingborough Lions
12/09/2020 09:30 MS Clarence Zebras 0-3 Glenorchy Knights
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
12/09/2020 09:00 MS Marconi Stallions 3-0 Mt Druitt Town
Avustralya National Premier Leagues Avustralya - National Premier Leagues ( Lig Maçı )
12/09/2020 08:45 MS Canberra FC 5-0 Gungahlin United
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
12/09/2020 08:30 MS Adelaide City 1-1 Adelaide Raiders
12/09/2020 08:30 MS Adelaide Comets 0-4 Adelaide United II
12/09/2020 08:30 MS Para Hills Knights 1-1 Adelaide Blue Eagles
Avustralya Northern NSW NPL Avustralya - Northern NSW NPL ( Lig Maçı )
12/09/2020 07:30 MS Edgeworth Eagles 2-0 Valentine
12/09/2020 07:30 MS Lambton Jaffas 0-0 Charlestown City Blues
12/09/2020 07:30 MS Broadmeadow Magic 4-2 Weston Bears
Avustralya Tasmania NPL Avustralya - Tasmania NPL ( Lig Maçı )
12/09/2020 07:15 MS Riverside 1-3 Olympia Warriors
12/09/2020 07:00 MS South Hobart 1-4 Devonport City
Avustralya National Premier Leagues Avustralya - National Premier Leagues ( Lig Maçı )
12/09/2020 06:30 MS Belconnen United 1-2 Cooma Tigers FC
Avustralya Northern Territory Premier League Avustralya - Northern Territory Premier League ( Lig Maçı )
11/09/2020 14:00 - Uni Azzurri - Mindil Aces
Avustralya Victoria NPL Avustralya - Victoria NPL ( Lig Maçı )
11/09/2020 13:30 İptal Edildi Oakleigh Cannons - Hume City
Avustralya Brisbane Premier League Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı )
11/09/2020 13:30 MS The Gap 0-4 Albany Creek
Avustralya Victoria NPL Avustralya - Victoria NPL ( Lig Maçı )
11/09/2020 13:00 İptal Edildi Green Gully - Dandenong Thunder
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
11/09/2020 13:00 MS MetroStars 5-1 Campbelltown City
Avustralya Victoria NPL Avustralya - Victoria NPL ( Lig Maçı )
11/09/2020 12:45 İptal Edildi Port Melbourne - Dandenong City
11/09/2020 12:30 İptal Edildi Melbourne Knights - Eastern Lions
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
11/09/2020 12:30 MS Blacktown City 1-1 Sydney II
11/09/2020 12:30 MS Manly United 0-2 North Shore Mariners
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
09/09/2020 12:45 MS Adelaide United II 0-0 Adelaide City
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
09/09/2020 12:30 MS Peninsula Power 4-3 Moreton Bay United
09/09/2020 12:30 MS Olympic 4-0 Redlands United
09/09/2020 12:30 MS Lions 4-1 Brisbane Strikers
09/09/2020 12:30 MS Brisbane City 1-7 Brisbane Roar II
09/09/2020 12:30 MS Capalaba 3-3 Gold Coast United
Avustralya Brisbane Premier League Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı )
06/09/2020 11:00 MS Toowong 1-3 St George Willawong
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
06/09/2020 10:00 MS Brisbane City 1-4 Olympic
Avustralya Brisbane Premier League Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı )
06/09/2020 09:00 MS Grange Thistle 4-2 Brisbane Knights
Avustralya National Premier Leagues Avustralya - National Premier Leagues ( Lig Maçı )
06/09/2020 08:45 MS Tuggeranong United 0-3 Monaro Panthers
Avustralya Victoria NPL Avustralya - Victoria NPL ( Lig Maçı )
06/09/2020 08:00 İptal Edildi St. Albans Saints - Oakleigh Cannons
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
06/09/2020 08:00 MS Sydney United 4-2 Sydney II
06/09/2020 08:00 MS Rockdale City Suns 1-3 Western Sydney Wanderers
06/09/2020 07:30 MS Wollongong Wolves 2-0 Blacktown City
Avustralya Northern NSW NPL Avustralya - Northern NSW NPL ( Lig Maçı )
06/09/2020 07:30 MS Lambton Jaffas 3-1 Edgeworth Eagles
06/09/2020 07:30 MS Maitland 1-2 Charlestown City Blues
06/09/2020 07:30 MS Broadmeadow Magic 3-0 Adamstown Rosebuds
06/09/2020 07:30 MS Valentine 2-2 Weston Bears
06/09/2020 07:30 MS Hamilton Olympic 6-2 Lake Macquarie
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
06/09/2020 07:00 MS Brisbane Roar II 1-2 Moreton Bay United
Avustralya National Premier Leagues Avustralya - National Premier Leagues ( Lig Maçı )
06/09/2020 06:30 MS Canberra Olympic 1-1 Woden Vellet
Avustralya Northern Territory Premier League Avustralya - Northern Territory Premier League ( Lig Maçı )
05/09/2020 13:30 - Port Darwin - Uni Azzurri
Avustralya Victoria NPL Avustralya - Victoria NPL ( Lig Maçı )
05/09/2020 12:00 İptal Edildi Dandenong Thunder - Altona Magic
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
05/09/2020 12:00 MS Mt Druitt Town 1-1 North Shore Mariners
Avustralya Brisbane Premier League Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı )
05/09/2020 12:00 MS North Star 0-0 The Gap
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
05/09/2020 12:00 MS Lions 3-1 Peninsula Power
05/09/2020 11:45 MS Capalaba 1-3 Gold Coast Knights
05/09/2020 11:30 MS Brisbane Strikers 1-1 Eastern Suburbs
Avustralya Brisbane Premier League Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı )
05/09/2020 11:00 MS Albany Creek 6-1 Caboolture
Avustralya Victoria NPL Avustralya - Victoria NPL ( Lig Maçı )
05/09/2020 10:30 İptal Edildi Hume City - Heidelberg United
Avustralya Brisbane Premier League Avustralya - Brisbane Premier League ( Lig Maçı )
05/09/2020 10:00 MS Taringa Rovers 2-1 Centenary Stormers
05/09/2020 10:00 MS Bayside United 2-3 Acacia Ridge
Avustralya Western Australia NPL Avustralya - Western Australia NPL ( Lig Maçı )
05/09/2020 10:00 MS Gwelup Hırvatistan 7-2 Rockingham City
05/09/2020 10:00 MS ECU Joondalup 3-0 Cockburn City
05/09/2020 10:00 MS Balcatta 2-0 Armadale
05/09/2020 10:00 MS Perth Glory II 2-1 Inglewood United
05/09/2020 10:00 MS Perth 1-1 Sorrento
05/09/2020 10:00 MS Bayswater City 4-2 Floreat Athena
Avustralya Queensland NPL Avustralya - Queensland NPL ( Lig Maçı )
05/09/2020 09:30 MS Gold Coast United 0-0 SC Wanderers
Avustralya Northern Territory Premier League Avustralya - Northern Territory Premier League ( Lig Maçı )
05/09/2020 09:30 - Darwin Hearts - Hellenic Athletic
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
05/09/2020 09:00 MS Marconi Stallions 1-2 Sydney Olympic
Avustralya National Premier Leagues Avustralya - National Premier Leagues ( Lig Maçı )
05/09/2020 08:45 MS Canberra FC 3-0 Cooma Tigers FC
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
05/09/2020 08:30 MS Adelaide Blue Eagles 2-0 Modbury Jets
05/09/2020 08:30 MS Adelaide United II 0-2 MetroStars
05/09/2020 08:30 MS Adelaide Comets 1-0 Para Hills Knights
Avustralya Victoria NPL Avustralya - Victoria NPL ( Lig Maçı )
05/09/2020 08:00 İptal Edildi Eastern Lions - Dandenong City
05/09/2020 08:00 - Avondale - South Melbourne
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
05/09/2020 08:00 MS Croydon Kings 1-0 Adelaide Olympic
Avustralya National Premier Leagues Avustralya - National Premier Leagues ( Lig Maçı )
05/09/2020 06:30 MS Gungahlin United 2-2 Belconnen United
Avustralya Northern Territory Premier League Avustralya - Northern Territory Premier League ( Lig Maçı )
04/09/2020 14:00 - Casuarina - Mindil Aces
Avustralya South Australia NPL Avustralya - South Australia NPL ( Lig Maçı )
04/09/2020 13:45 MS Adelaide Raiders 0-1 Cumberland United
04/09/2020 13:00 MS Campbelltown City 1-0 Adelaide City
Avustralya Victoria NPL Avustralya - Victoria NPL ( Lig Maçı )
04/09/2020 12:45 İptal Edildi Port Melbourne - Green Gully
Avustralya New South Wales NPL Avustralya - New South Wales NPL ( Lig Maçı )
04/09/2020 12:30 MS Manly United 5-2 APIA Leichhardt Tigers