Benin Futbol Ligleri, Benin Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Benin Championnat National Benin - Championnat National ( Lig Maçı )
12/06/2024 18:00 - Ayema - Tukunnin
12/06/2024 18:00 - Cavaliers - JSP
12/06/2024 18:00 - Dynamo Abomey - ASPAC
12/06/2024 18:00 - USSK - Damissa
12/06/2024 18:00 - AS Cotonou - Dadjè
12/06/2024 18:00 - Bani Gansè - Dragons
12/06/2024 18:00 - Coton Sport Ouidah - Espoir Savalou
12/06/2024 18:00 - Loto Popo - Requins
02/06/2024 18:00 MS Dadjè 2-1 Ayema
02/06/2024 18:00 MS Tukunnin 1-1 AS Cotonou
02/06/2024 18:00 MS ASPAC 1-0 Bani Gansè
02/06/2024 18:00 MS Damissa 0-1 Coton Sport Ouidah
01/06/2024 18:00 MS Requins 0-1 Cavaliers
01/06/2024 18:00 MS Espoir Savalou 1-1 USSK
01/06/2024 18:00 MS JSP 0-1 Loto Popo
01/06/2024 18:00 MS Dragons 1-0 Dynamo Abomey
26/05/2024 18:00 MS Espoir Savalou 1-2 Ayema
26/05/2024 18:00 MS Cavaliers 3-0 ASPAC
26/05/2024 18:00 MS Coton Sport Ouidah 1-0 Tukunnin
25/05/2024 18:00 MS AS Cotonou 0-3 Damissa
25/05/2024 18:00 MS JSP 2-1 Dynamo Abomey
25/05/2024 18:00 MS Bani Gansè 3-1 Requins
25/05/2024 18:00 MS Dadjè 1-1 USSK
25/05/2024 18:00 MS Dragons 1-1 Loto Popo
22/05/2024 18:00 MS ASPAC 3-2 JSP
22/05/2024 18:00 MS Damissa 1-1 Dadjè
22/05/2024 18:00 MS Loto Popo 2-1 Bani Gansè
22/05/2024 18:00 MS USSK 2-1 AS Cotonou
22/05/2024 18:00 MS Ayema 0-1 Coton Sport Ouidah
22/05/2024 18:00 MS Dynamo Abomey 1-0 Cavaliers
22/05/2024 18:00 MS Requins 0-0 Dragons
22/05/2024 18:00 MS Tukunnin 1-2 Espoir Savalou
19/05/2024 18:00 MS Loto Popo 0-0 Cavaliers
19/05/2024 18:00 MS Dynamo Abomey 2-2 Bani Gansè
19/05/2024 18:00 MS Tukunnin 0-1 Dadjè
19/05/2024 18:00 MS Damissa 1-2 Espoir Savalou
18/05/2024 18:00 MS ASPAC 1-0 Dragons
18/05/2024 18:00 MS Requins 0-0 JSP
18/05/2024 18:00 MS Ayema 1-1 AS Cotonou
18/05/2024 18:00 MS USSK 0-1 Coton Sport Ouidah
12/05/2024 18:00 MS Cavaliers 2-2 USSK
12/05/2024 18:00 MS Dragons 1-1 Tukunnin
12/05/2024 18:00 MS Avrankou Omnisport 3-0 UPI-ONM
12/05/2024 18:00 MS Djeffa 0-0 Police
12/05/2024 18:00 MS Coton Sport Ouidah 0-1 Loto Popo
12/05/2024 18:00 MS Aïnonvi 0-1 JAK
12/05/2024 18:00 MS ASVO 1-0 Adjidja
12/05/2024 18:00 MS Etoile Filante 1-2 JSO
11/05/2024 18:00 MS AS Cotonou 0-1 Dynamo Abomey
11/05/2024 18:00 MS Espoir Savalou 0-0 Requins
11/05/2024 18:00 MS Bani Gansè 1-1 Ayema
11/05/2024 18:00 MS Béké Bembèrèkè 1-0 Soleil
11/05/2024 18:00 MS Panthères 1-2 Hodio
11/05/2024 18:00 MS Dadjè 1-0 ASPAC
11/05/2024 18:00 MS JSP 0-0 Damissa
11/05/2024 18:00 MS Abeilles 1-2 Dynamique Djougou
11/05/2024 18:00 MS Dynamo Unacob 2-1 Réal Sport
11/05/2024 18:00 MS Tonnerre 1-3 Buffles
05/05/2024 18:00 MS AS Cotonou 0-0 Loto Popo
05/05/2024 18:00 MS Coton Sport Ouidah 3-1 Dynamo Abomey
05/05/2024 18:00 MS USSK 2-2 Bani Gansè
05/05/2024 18:00 MS Buffles 1-1 Réal Sport
05/05/2024 18:00 MS Panthères 0-0 Abeilles
05/05/2024 18:00 MS Ayema 0-0 Cavaliers
05/05/2024 18:00 MS Damissa 1-0 Dragons
05/05/2024 18:00 MS Tukunnin 1-0 JSP
05/05/2024 18:00 MS Hodio 1-1 Béké Bembèrèkè
05/05/2024 18:00 MS Soleil 3-0 Dynamo Unacob
04/05/2024 18:00 - Dadjè - Requins
04/05/2024 18:00 - Adjidja - Avrankou Omnisport
04/05/2024 18:00 - UPI-ONM - Djeffa
04/05/2024 18:00 - JSO - Police
04/05/2024 18:00 - Espoir Savalou - ASPAC
04/05/2024 18:00 - Dynamique Djougou - Tonnerre
04/05/2024 18:00 - ASVO - Aïnonvi
04/05/2024 18:00 - JAK - Etoile Filante
01/05/2024 18:00 MS Requins 3-0 Tukunnin
01/05/2024 18:00 MS JSP 2-1 Dadjè
01/05/2024 18:00 MS Bani Gansè 1-1 Coton Sport Ouidah
01/05/2024 18:00 MS Dynamo Abomey 1-1 USSK
01/05/2024 18:00 MS ASPAC 1-1 Damissa
01/05/2024 18:00 MS Loto Popo 1-0 Ayema
01/05/2024 18:00 MS Cavaliers 1-1 AS Cotonou
01/05/2024 18:00 MS Espoir Savalou 3-0 Dragons
28/04/2024 18:00 MS Cavaliers 0-1 Coton Sport Ouidah
28/04/2024 18:00 MS Loto Popo 1-1 USSK
28/04/2024 18:00 MS Dynamo Unacob 2-1 Hodio
28/04/2024 18:00 MS Djeffa 0-0 Adjidja
28/04/2024 18:00 MS ASPAC 2-1 Tukunnin
28/04/2024 18:00 MS JSP 1-0 Espoir Savalou
28/04/2024 18:00 MS Béké Bembèrèkè 5-0 Abeilles
28/04/2024 18:00 MS Avrankou Omnisport 2-0 Aïnonvi
28/04/2024 18:00 MS Etoile Filante 0-1 ASVO
27/04/2024 18:00 MS Bani Gansè 0-0 AS Cotonou
27/04/2024 18:00 MS Dynamo Abomey 0-1 Ayema
27/04/2024 18:00 MS Réal Sport 2-0 Dynamique Djougou
27/04/2024 18:00 MS Tonnerre 0-3 Panthères
27/04/2024 18:00 MS UPI-ONM 1-1 JSO
27/04/2024 18:00 MS Dragons 0-3 Dadjè
27/04/2024 18:00 MS Requins 0-1 Damissa
27/04/2024 18:00 MS Soleil 1-2 Buffles
27/04/2024 18:00 MS Police 1-5 JAK
21/04/2024 18:00 MS Buffles 0-0 Hodio
21/04/2024 18:00 MS Tonnerre 2-1 Béké Bembèrèkè
21/04/2024 18:00 MS JSO 0-0 Adjidja
21/04/2024 18:00 MS Réal Sport 1-1 Panthères
21/04/2024 18:00 MS JAK 4-0 UPI-ONM
21/04/2024 18:00 MS Etoile Filante 1-1 Avrankou Omnisport
20/04/2024 18:00 MS Abeilles 3-3 Dynamo Unacob
20/04/2024 18:00 MS Police 0-0 ASVO
20/04/2024 18:00 MS Dynamique Djougou 2-1 Soleil
20/04/2024 18:00 MS Aïnonvi 1-1 Djeffa
17/04/2024 18:00 MS Abeilles 1-2 Buffles
17/04/2024 18:00 MS Hodio 2-0 Dynamique Djougou
17/04/2024 18:00 MS Djeffa 0-2 Etoile Filante
17/04/2024 18:00 MS Panthères 2-1 Soleil
17/04/2024 18:00 MS Aïnonvi 1-0 JSO
17/04/2024 18:00 MS Dynamo Unacob 1-0 Tonnerre
17/04/2024 18:00 MS Avrankou Omnisport 0-0 Police
17/04/2024 18:00 MS Béké Bembèrèkè 2-0 Réal Sport
17/04/2024 18:00 MS Adjidja 2-1 JAK
17/04/2024 18:00 MS ASVO 3-1 UPI-ONM
07/04/2024 18:00 - Espoir Savalou - JSP
07/04/2024 18:00 - Damissa - Requins
07/04/2024 18:00 - USSK - Loto Popo
07/04/2024 18:00 - Tukunnin - ASPAC
06/04/2024 18:00 MS Ayema 0-1 Dynamo Abomey
06/04/2024 18:00 MS Dadjè 0-2 Dragons
06/04/2024 18:00 MS Coton Sport Ouidah 3-1 Cavaliers
06/04/2024 18:00 MS AS Cotonou 1-0 Bani Gansè
03/04/2024 18:00 MS AS Cotonou 1-1 Cavaliers
03/04/2024 18:00 MS Coton Sport Ouidah 1-0 Bani Gansè
03/04/2024 18:00 MS Damissa 0-0 ASPAC
03/04/2024 18:00 MS USSK 1-2 Dynamo Abomey
03/04/2024 18:00 MS Ayema 0-1 Loto Popo
03/04/2024 18:00 MS Dadjè 2-0 JSP
03/04/2024 18:00 MS Dragons 1-0 Espoir Savalou
03/04/2024 18:00 MS Tukunnin 3-2 Requins
31/03/2024 18:00 - ASPAC - Espoir Savalou
31/03/2024 18:00 - Dynamo Abomey - Coton Sport Ouidah
31/03/2024 18:00 MS JAK 2-1 Aïnonvi
31/03/2024 18:00 MS Soleil 1-0 Béké Bembèrèkè
31/03/2024 18:00 MS Adjidja 0-0 ASVO
31/03/2024 18:00 - Dragons - Damissa
31/03/2024 18:00 MS Loto Popo 1-1 AS Cotonou
31/03/2024 18:00 MS Dynamique Djougou 0-2 Abeilles
31/03/2024 18:00 - JSO - Etoile Filante
30/03/2024 18:00 MS Bani Gansè 1-0 USSK
30/03/2024 18:00 MS JSP 2-0 Tukunnin
30/03/2024 18:00 MS Buffles 2-1 Tonnerre
30/03/2024 18:00 MS Réal Sport 2-2 Dynamo Unacob
30/03/2024 18:00 MS UPI-ONM 3-1 Avrankou Omnisport
30/03/2024 18:00 MS Cavaliers 2-0 Ayema
30/03/2024 18:00 MS Requins 2-2 Dadjè
30/03/2024 18:00 MS Hodio 1-2 Panthères
30/03/2024 18:00 MS Police 0-1 Djeffa
24/03/2024 18:00 MS Ayema 0-1 Bani Gansè
24/03/2024 18:00 MS Loto Popo 1-1 Coton Sport Ouidah
24/03/2024 18:00 MS Béké Bembèrèkè 1-1 Hodio
24/03/2024 18:00 MS Réal Sport 1-1 Buffles
24/03/2024 18:00 MS Djeffa 1-2 UPI-ONM
24/03/2024 18:00 MS Damissa 2-0 JSP
24/03/2024 18:00 MS Requins 0-3 Espoir Savalou
24/03/2024 18:00 MS Dynamo Unacob 2-1 Soleil
24/03/2024 18:00 MS Avrankou Omnisport 1-1 Adjidja
24/03/2024 18:00 MS Etoile Filante 0-2 JAK
23/03/2024 18:00 MS Police 1-0 JSO
23/03/2024 18:00 MS ASPAC 0-1 Dadjè
23/03/2024 18:00 MS USSK 1-1 Cavaliers
23/03/2024 18:00 MS Abeilles 2-0 Panthères
23/03/2024 18:00 MS Tonnerre 2-0 Dynamique Djougou
23/03/2024 18:00 MS Aïnonvi 0-2 ASVO
23/03/2024 18:00 MS Dynamo Abomey 3-1 AS Cotonou
23/03/2024 18:00 MS Tukunnin 0-0 Dragons
17/03/2024 18:00 MS JSP 1-1 Requins
17/03/2024 18:00 MS Coton Sport Ouidah 1-0 USSK
17/03/2024 18:00 MS Buffles 1-1 Soleil
17/03/2024 18:00 MS Aïnonvi 2-0 Avrankou Omnisport
17/03/2024 18:00 MS Espoir Savalou 1-0 Damissa
17/03/2024 18:00 MS Dragons 1-0 ASPAC
17/03/2024 18:00 MS Panthères 0-1 Tonnerre
17/03/2024 18:00 MS JAK 1-1 Police
16/03/2024 18:00 MS Cavaliers 1-0 Loto Popo
16/03/2024 18:00 MS Dynamique Djougou 0-0 Réal Sport
16/03/2024 18:00 MS Abeilles 2-2 Béké Bembèrèkè
16/03/2024 18:00 MS ASVO 0-1 Etoile Filante
16/03/2024 18:00 MS AS Cotonou 2-0 Ayema
16/03/2024 18:00 MS Bani Gansè 2-0 Dynamo Abomey
16/03/2024 18:00 MS Dadjè 2-1 Tukunnin
16/03/2024 18:00 MS Hodio 2-0 Dynamo Unacob
16/03/2024 18:00 MS Adjidja 0-2 Djeffa
16/03/2024 18:00 MS JSO 0-0 UPI-ONM