Beyaz Rusya Futbol Ligleri, Beyaz Rusya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
27/11/2020 15:00 MS Shakhtyor Res. 2-2 Minsk Res.
27/11/2020 14:00 MS Isloch Res. 7-2 Gorodeya Res.
27/11/2020 14:00 MS Slavia Res. 4-0 Energetyk-BGU Res.
27/11/2020 14:00 MS Dinamo Brest Res. 2-1 Neman Grodno Res.
27/11/2020 14:00 MS Slutsk Res. 0-0 Smolevichy-STI Res.
27/11/2020 13:30 MS Dinamo Minsk Res. 4-2 BATE Res.
27/11/2020 13:30 MS Vitebsk Res. 1-1 Torpedo Zhodino Res.
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:00 MS Smolevichi-Sti 0-3 Slavia Mozyr
22/11/2020 14:00 MS Gorodeya 1-4 Dinamo Brest
22/11/2020 14:00 MS FC Minsk 2-2 FC Vitebsk
22/11/2020 14:00 MS Bate Borisov 5-0 Belshina
22/11/2020 14:00 MS Neman 1-0 FC Slutsk
22/11/2020 14:00 MS Torpedo Zhodino 2-0 FC Isloch Minsk R.
22/11/2020 14:00 MS Ruh Brest 1-2 Shakhter Soligorsk
22/11/2020 14:00 MS FC Energetik-Bgu Minsk 2-3 Dinamo Minsk
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:30 MS BATE Res. 4-2 Belshina Res.
21/11/2020 15:00 MS Neman Grodno Res. 3-0 Slutsk Res.
21/11/2020 14:00 MS Smolevichy-STI Res. 1-1 Slavia Res.
21/11/2020 14:00 MS Gorodeya Res. 0-4 Dinamo Brest Res.
21/11/2020 14:00 MS Minsk Res. 2-0 Vitebsk Res.
21/11/2020 14:00 MS Torpedo Zhodino Res. 4-2 Isloch Res.
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
21/11/2020 14:00 MS Naftan 3-0 Orsha
21/11/2020 14:00 MS Sputnik 3-0 Slonim
21/11/2020 14:00 MS Lokomotiv Gomel 4-0 Granit
21/11/2020 14:00 MS Arsenal 1-0 Smorgon
21/11/2020 14:00 MS Volna 2-2 Lida
21/11/2020 14:00 MS NFK Minsk 1-0 Oshmyany
21/11/2020 14:00 MS FC Gomel 0-1 Khimik Svetlogorsk
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
21/11/2020 14:00 MS Molodechno-DYuSSh 4 0-2 FC Dnepr Mogilev
21/11/2020 14:00 MS Shakhtyor Petrikov 2-1 DYuSSh-3 Pinsk
21/11/2020 14:00 MS Baranovichi 3-5 Osipovichy
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
21/11/2020 13:00 MS Energetyk-BGU Res. 0-2 Dinamo Minsk Res.
21/11/2020 13:00 MS FK Ruh Brest Res. 2-2 Shakhtyor Res.
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
18/11/2020 14:00 MS Sputnik 4-2 Orsha
15/11/2020 14:00 MS Lida 1-5 Orsha
15/11/2020 14:00 MS Khimik Svetlogorsk 0-4 Lokomotiv Gomel
15/11/2020 14:00 MS Slonim 1-1 Volna
15/11/2020 14:00 MS Granit 1-2 NFK Minsk
15/11/2020 14:00 MS Smorgon 2-1 Sputnik
15/11/2020 14:00 MS Oshmyany 2-4 Arsenal
15/11/2020 14:00 MS Naftan 1-4 FC Gomel
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:00 MS DYuSSh-3 Pinsk 2-0 Osipovichy
14/11/2020 14:00 MS Molodechno-DYuSSh 4 1-2 Shakhtyor Petrikov
14/11/2020 14:00 MS Baranovichi 2-2 FC Dnepr Mogilev
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
11/11/2020 16:00 MS Volna 1-3 Sputnik
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:00 MS Slavia Mozyr 0-1 Dinamo Minsk
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
08/11/2020 14:30 MS Khimik Svetlogorsk 0-1 Naftan
08/11/2020 14:15 MS Smorgon 1-3 NFK Minsk
08/11/2020 14:00 MS Slonim 0-1 Arsenal
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
08/11/2020 13:00 MS Belshina 1-5 FC Energetik-Bgu Minsk
07/11/2020 19:00 MS Shakhter Soligorsk 1-1 Bate Borisov
07/11/2020 17:00 MS Dinamo Brest 2-3 Torpedo Zhodino
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:15 MS Orsha 3-2 Volna
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 MS FC Slutsk 0-1 Gorodeya
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 MS Granit 1-4 FC Gomel
07/11/2020 14:30 MS Oshmyany 0-6 Lokomotiv Gomel
07/11/2020 14:00 MS Lida 0-1 Sputnik
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
07/11/2020 14:00 MS Osipovichy 0-3 Molodechno-DYuSSh 4
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
07/11/2020 13:00 MS Smolevichi-Sti 1-4 Neman
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
07/11/2020 13:00 MS Belshina Res. 1-3 Energetyk-BGU Res.
07/11/2020 13:00 MS Slavia Res. 0-5 Dinamo Minsk Res.
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
07/11/2020 13:00 MS FC Dnepr Mogilev 4-0 DYuSSh-3 Pinsk
07/11/2020 13:00 MS Baranovichi 1-1 Shakhtyor Petrikov
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
06/11/2020 18:00 MS FC Vitebsk 0-0 Ruh Brest
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
06/11/2020 15:00 MS Shakhtyor Res. 4-2 BATE Res.
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
06/11/2020 14:30 MS FC Isloch Minsk R. 3-4 FC Minsk
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
06/11/2020 14:00 MS Smolevichy-STI Res. 0-2 Neman Grodno Res.
06/11/2020 14:00 MS Dinamo Brest Res. 7-0 Torpedo Zhodino Res.
06/11/2020 14:00 MS Slutsk Res. 4-0 Gorodeya Res.
05/11/2020 14:00 MS Isloch Res. 0-1 Minsk Res.
05/11/2020 13:30 MS Vitebsk Res. 0-0 FK Ruh Brest Res.
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
04/11/2020 18:00 MS NFK Minsk 0-2 Sputnik
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
04/11/2020 15:00 MS Slavia Mozyr 1-1 Belshina
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
04/11/2020 15:00 MS Smorgon 1-0 Naftan
01/11/2020 14:00 MS Arsenal 1-2 Lida
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
01/11/2020 13:00 MS FC Energetik-Bgu Minsk 0-2 FC Slutsk
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 MS FC Gomel 2-0 Oshmyany
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS Belshina 1-5 Shakhter Soligorsk
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS NFK Minsk 2-1 Slonim
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 Ertelendi DYuSSh-3 Pinsk - Shakhtyor Petrikov
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
31/10/2020 14:30 MS Lokomotiv Gomel 2-1 Smorgon
31/10/2020 14:15 MS Khimik Svetlogorsk 0-0 Granit
31/10/2020 14:00 MS Naftan 2-0 Volna
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
31/10/2020 14:00 MS Osipovichy 2-3 Baranovichi
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
31/10/2020 13:00 MS Slavia Mozyr 1-1 Dinamo Brest
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
31/10/2020 13:00 MS FC Dnepr Mogilev 4-0 Molodechno-DYuSSh 4
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
30/10/2020 15:00 MS Neman Grodno Res. 5-2 Torpedo Zhodino Res.
30/10/2020 15:00 MS Belshina Res. 0-1 Shakhtyor Res.
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
26/10/2020 17:00 MS Torpedo Zhodino 4-1 FC Slutsk
26/10/2020 15:00 MS FC Minsk 1-2 Dinamo Brest
25/10/2020 17:00 MS Ruh Brest 1-1 FC Isloch Minsk R.
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Orsha 0-1 Arsenal
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:00 MS FC Energetik-Bgu Minsk 1-2 Shakhter Soligorsk
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:00 MS Torpedo Zhodino Res. 0-1 Slutsk Res.
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:00 MS Slonim 3-0 Lokomotiv Gomel
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:00 MS Energosbyt-BSATU 2-1 Kronon
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
25/10/2020 14:30 MS Granit 1-2 Naftan
25/10/2020 14:00 MS Lida 2-1 NFK Minsk
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
25/10/2020 13:00 MS Neman 1-2 Slavia Mozyr
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
25/10/2020 13:00 MS Minsk Res. 6-0 Dinamo Brest Res.
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:30 MS Dinamo Minsk 3-1 Belshina
24/10/2020 16:30 MS Bate Borisov 3-1 FC Vitebsk
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:30 MS Oshmyany 0-0 Khimik Svetlogorsk
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:30 MS Bumprom 1-1 BGU Minsk
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 MS Smorgon 1-3 FC Gomel
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 MS Zhlobin 3-2 Chayka Zelva
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:30 MS Gorodeya 4-0 Smolevichi-Sti
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS FK Ruh Brest Res. 0-1 Isloch Res.
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS Osipovichy 2-1 DYuSSh-3 Pinsk
24/10/2020 13:00 MS Shakhtyor Petrikov 4-0 Molodechno-DYuSSh 4
24/10/2020 13:00 MS Ostrovets FC 5-0 Viktoriya Maryina Horka
24/10/2020 13:00 MS SMI Autotrans 4-3 Ivatsevichi
24/10/2020 13:00 MS FC Dnepr Mogilev 3-0 Baranovichi
24/10/2020 13:00 AWD Polotsk 3-0 Pershiy Regien
24/10/2020 13:00 MS MKK-Dnepr 3-1 Meliorator Zhitkovichi
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
24/10/2020 12:00 MS Energetyk-BGU Res. 3-0 Shakhtyor Res.
24/10/2020 12:00 MS Neman Grodno Res. 4-1 Slavia Res.
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
24/10/2020 12:00 MS Gorki 2-1 Dinamo Malorita
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
23/10/2020 15:30 MS Gorodeya Res. 0-2 Smolevichy-STI Res.
23/10/2020 14:00 MS Dinamo Minsk Res. 4-2 Belshina Res.
23/10/2020 13:30 MS BATE Res. 2-1 Vitebsk Res.
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
22/10/2020 17:00 MS Dinamo Brest 3-1 FC Slutsk
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
21/10/2020 15:30 MS Orsha 1-3 Slonim
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
21/10/2020 15:00 MS FC Minsk 2-1 Slavia Mozyr
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
21/10/2020 14:00 MS Naftan 2-1 Arsenal
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
21/10/2020 13:00 MS Dinamo Brest Res. 2-0 Slutsk Res.
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
18/10/2020 20:00 MS Dinamo Brest 5-2 Ruh Brest
18/10/2020 18:00 MS Shakhter Soligorsk 0-1 Dinamo Minsk
18/10/2020 15:45 MS FC Isloch Minsk R. 2-2 Bate Borisov
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:00 MS Granit 1-3 Oshmyany
18/10/2020 14:00 MS Lokomotiv Gomel 2-3 Lida
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
18/10/2020 13:45 MS Smolevichi-Sti 1-4 Torpedo Zhodino
17/10/2020 18:00 MS Neman 0-1 Gorodeya
17/10/2020 16:00 MS FC Vitebsk 1-0 FC Energetik-Bgu Minsk
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS FC Gomel 3-0 Slonim
17/10/2020 15:30 MS NFK Minsk 2-0 Orsha
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 MS Isloch Res. 1-1 BATE Res.
17/10/2020 15:00 MS Shakhtyor Res. 2-1 Dinamo Minsk Res.
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 MS Khimik Svetlogorsk 2-1 Smorgon
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 MS Molodechno-DYuSSh 4 5-3 Osipovichy
17/10/2020 15:00 MS DYuSSh-3 Pinsk 0-1 FC Dnepr Mogilev
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS Smolevichy-STI Res. 0-1 Torpedo Zhodino Res.
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS Sputnik 5-0 Naftan
17/10/2020 13:30 MS Arsenal 3-2 Volna
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
17/10/2020 13:00 MS Shakhtyor Petrikov 6-1 Baranovichi
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
17/10/2020 12:00 MS Dinamo Brest Res. 0-1 FK Ruh Brest Res.
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
16/10/2020 15:30 MS FC Slutsk 2-1 FC Minsk
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
16/10/2020 14:00 MS Slavia Res. 4-3 Belshina Res.
16/10/2020 14:00 MS Neman Grodno Res. 2-0 Gorodeya Res.
16/10/2020 13:30 MS Vitebsk Res. 1-2 Energetyk-BGU Res.
15/10/2020 15:30 MS Slutsk Res. 0-1 Minsk Res.
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:00 MS Orsha 0-2 Lokomotiv Gomel
11/10/2020 14:00 MS Oshmyany 5-1 Naftan
10/10/2020 16:00 MS Volna 2-2 NFK Minsk
10/10/2020 15:30 MS Sputnik 2-1 Arsenal
10/10/2020 15:00 MS Lida 0-2 FC Gomel
10/10/2020 14:30 MS Smorgon 5-0 Granit
10/10/2020 14:00 MS Khimik Svetlogorsk 0-1 Slonim
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
10/10/2020 13:00 MS FC Dnepr Mogilev 4-0 Energosbyt-BSATU
10/10/2020 13:00 MS BGU Minsk 3-2 Molodechno-DYuSSh 4
10/10/2020 13:00 MS Kronon 1-3 DYuSSh-3 Pinsk
10/10/2020 13:00 MS Dinamo Malorita 2-4 Ostrovets FC
10/10/2020 13:00 MS SMI Autotrans 2-6 MKK-Dnepr
10/10/2020 13:00 MS Gorki 1-1 Bumprom
10/10/2020 13:00 MS Osipovichy 0-4 Shakhtyor Petrikov
10/10/2020 13:00 Ertelendi Ivatsevichi - Pershiy Regien
10/10/2020 13:00 MS Meliorator Zhitkovichi 4-2 Baranovichi
10/10/2020 13:00 MS Viktoriya Maryina Horka 3-2 Zhlobin
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
10/10/2020 12:00 MS Slavia Res. 2-4 Dinamo Brest Res.
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
07/10/2020 13:00 Ertelendi Ostrovets FC - Pershiy Regien
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Lokomotiv Gomel 1-0 Volna
Beyaz Rusya Coppa Beyaz Rusya - Coppa ( Kupa Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Slavia Mozyr 0-2 Neman
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:30 MS Granit 1-0 Slonim
Beyaz Rusya Coppa Beyaz Rusya - Coppa ( Kupa Maçı )
04/10/2020 14:00 MS FC Energetik-Bgu Minsk 0-1 FC Vitebsk
03/10/2020 18:00 MS Gorodeya 0-3 Arsenal
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:30 MS Bumprom 1-4 MKK-Dnepr
03/10/2020 17:00 MS Chayka Zelva 0-5 Ostrovets FC
03/10/2020 17:00 MS BGU Minsk 1-3 Meliorator Zhitkovichi
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS FC Gomel 4-2 Orsha
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Ivatsevichi 0-10 Dinamo Malorita
03/10/2020 16:00 MS Kronon 1-5 Baranovichi
Beyaz Rusya Coppa Beyaz Rusya - Coppa ( Kupa Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Ruh Brest 0-3 FC Minsk
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:30 MS Oshmyany 0-1 Smorgon
03/10/2020 15:00 MS Khimik Svetlogorsk 0-1 Lida
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:00 AWD Molodechno-DYuSSh 4 3-0 Pershiy Regien
03/10/2020 14:00 MS SMI Autotrans 1-3 Osipovichy
Beyaz Rusya Coppa Beyaz Rusya - Coppa ( Kupa Maçı )
03/10/2020 14:00 MS NFK Minsk 0-4 FC Isloch Minsk R.
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
03/10/2020 13:00 MS Viktoriya Maryina Horka 0-4 FC Dnepr Mogilev
03/10/2020 12:00 MS Gorki 3-1 Energosbyt-BSATU
03/10/2020 12:00 MS Polotsk 0-6 Shakhtyor Petrikov
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
02/10/2020 16:00 MS Dinamo Minsk 2-1 Smolevichi-Sti
Beyaz Rusya Coppa Beyaz Rusya - Coppa ( Kupa Maçı )
02/10/2020 16:00 MS FC Slutsk 1-4 Shakhter Soligorsk
02/10/2020 14:00 MS Sputnik 1-4 Torpedo Zhodino
02/10/2020 03:00 Ertelendi Bate Borisov - Dinamo Brest
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
01/10/2020 14:00 MS Dinamo Minsk Res. 4-1 Smolevichy-STI Res.
Beyaz Rusya Coppa Beyaz Rusya - Coppa ( Kupa Maçı )
30/09/2020 16:00 MS Slonim 1-3 Neman
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
28/09/2020 16:00 MS FC Minsk 2-1 Smolevichi-Sti
27/09/2020 19:00 MS Ruh Brest 5-0 FC Slutsk
27/09/2020 17:00 MS Dinamo Minsk 1-0 FC Vitebsk
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
27/09/2020 14:00 MS Molodechno-DYuSSh 4 8-0 Kronon
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
27/09/2020 12:00 MS Minsk Res. 2-1 Smolevichy-STI Res.
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
26/09/2020 20:00 MS Bate Borisov 2-4 Dinamo Brest
26/09/2020 18:00 MS Torpedo Zhodino 0-1 Neman
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Arsenal 1-1 NFK Minsk
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Chayka Zelva 1-2 BGU Minsk
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:30 MS Volna 0-3 FC Gomel
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Gorodeya 1-1 Slavia Mozyr
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Lida 2-3 Granit
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Pershiy Regien 2-4 Dinamo Malorita
26/09/2020 16:00 MS Shakhtyor Petrikov 0-2 FC Dnepr Mogilev
26/09/2020 16:00 MS Bumprom 3-2 Viktoriya Maryina Horka
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:30 MS Sputnik 5-1 Lokomotiv Gomel
26/09/2020 15:00 MS Slonim 2-0 Oshmyany
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS Ostrovets FC 4-0 Baranovichi
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:00 MS FC Energetik-Bgu Minsk 1-1 FC Isloch Minsk R.
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:00 MS Dinamo Minsk Res. 0-1 Vitebsk Res.
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:00 MS Khimik Svetlogorsk 2-1 Orsha
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:00 MS DYuSSh-3 Pinsk 5-2 Ivatsevichi
26/09/2020 14:00 MS Zhlobin 1-4 SMI Autotrans
26/09/2020 13:00 MS MKK-Dnepr 2-1 Osipovichy
26/09/2020 12:00 MS Polotsk 1-0 Gorki
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
25/09/2020 16:00 MS Torpedo Zhodino Res. 2-4 Neman Grodno Res.
25/09/2020 15:00 MS FK Ruh Brest Res. 1-1 Slutsk Res.
25/09/2020 14:30 MS BATE Res. 0-4 Dinamo Brest Res.
25/09/2020 14:00 MS Energetyk-BGU Res. 1-2 Isloch Res.
24/09/2020 14:00 MS Gorodeya Res. 0-3 Slavia Res.
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
23/09/2020 16:00 MS Smolevichi-Sti 0-4 FC Minsk
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
22/09/2020 15:00 MS Smolevichy-STI Res. 2-4 Minsk Res.
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Slavia Mozyr 1-0 Shakhter Soligorsk
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:00 MS Oshmyany 3-2 Lida
20/09/2020 15:30 MS Lokomotiv Gomel 1-1 Arsenal
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:00 MS FC Slutsk 1-3 Bate Borisov
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:00 MS Naftan 1-2 NFK Minsk
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:00 MS FC Dnepr Mogilev 0-1 MKK-Dnepr
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
20/09/2020 13:00 MS FC Isloch Minsk R. 2-1 Dinamo Minsk
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
20/09/2020 13:00 MS Energosbyt-BSATU 1-7 Shakhtyor Petrikov
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
19/09/2020 18:00 MS Gorodeya 1-3 Torpedo Zhodino
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
19/09/2020 18:00 MS FC Gomel 1-0 Sputnik
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:30 MS Dinamo Malorita 4-0 DYuSSh-3 Pinsk
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Smorgon 0-2 Slonim
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:30 MS Pershiy Regien 1-7 Baranovichi
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS Dinamo Brest 2-1 FC Energetik-Bgu Minsk
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS Isloch Res. 2-3 Dinamo Minsk Res.
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS Granit 1-1 Orsha
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS Ivatsevichi 0-2 Molodechno-DYuSSh 4
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 MS Khimik Svetlogorsk 1-2 Volna
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 MS Meliorator Zhitkovichi 0-3 Ostrovets FC
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:00 MS FC Vitebsk 1-1 Belshina
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:00 MS Slavia Res. 1-1 Shakhtyor Res.
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:00 MS Kronon 4-2 Chayka Zelva
19/09/2020 14:00 MS SMI Autotrans 4-2 Bumprom
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
19/09/2020 13:00 MS Slutsk Res. 1-3 BATE Res.
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
19/09/2020 13:00 MS Viktoriya Maryina Horka 6-0 Polotsk
19/09/2020 13:00 MS Osipovichy 3-0 Zhlobin
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
18/09/2020 18:30 MS Neman 2-0 FC Minsk
18/09/2020 16:30 MS Smolevichi-Sti 0-6 Ruh Brest
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
18/09/2020 16:00 MS Dinamo Brest Res. 4-1 Energetyk-BGU Res.
18/09/2020 15:00 MS Gorodeya Res. 0-2 Torpedo Zhodino Res.
18/09/2020 14:00 MS Vitebsk Res. 1-4 Belshina Res.
17/09/2020 15:00 MS Smolevichy-STI Res. 3-1 FK Ruh Brest Res.
17/09/2020 15:00 MS Neman Grodno Res. 2-2 Minsk Res.
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
13/09/2020 18:00 MS Torpedo Zhodino 4-2 Slavia Mozyr
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
13/09/2020 18:00 MS Orsha 0-0 Oshmyany
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:30 MS BGU Minsk 0-0 Kronon
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 MS Volna 3-1 Granit
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
13/09/2020 16:00 MS Belshina 2-3 FC Isloch Minsk R.
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
13/09/2020 16:00 MS Lida 0-0 Smorgon
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
12/09/2020 20:00 MS Dinamo Minsk 2-4 Dinamo Brest
12/09/2020 18:00 MS Shakhter Soligorsk 5-0 FC Vitebsk
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
12/09/2020 18:00 MS Pershiy Regien 0-10 Meliorator Zhitkovichi
12/09/2020 17:30 MS Chayka Zelva 1-2 Ivatsevichi
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Belshina Res. 0-0 Isloch Res.
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS NFK Minsk 1-0 Lokomotiv Gomel
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS DYuSSh-3 Pinsk 1-1 Baranovichi
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 MS Bate Borisov 5-2 Smolevichi-Sti
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 MS Khimik Svetlogorsk 0-3 Sputnik
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 MS Gorki 1-0 Viktoriya Maryina Horka
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:30 MS Slonim 1-1 Naftan
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS Torpedo Zhodino Res. 4-0 Slavia Res.
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS Arsenal 1-1 FC Gomel
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS Bumprom 2-4 Osipovichy
12/09/2020 15:00 MS Zhlobin 0-8 FC Dnepr Mogilev
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
12/09/2020 14:00 MS Ruh Brest 2-3 Neman
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
12/09/2020 14:00 MS Molodechno-DYuSSh 4 1-0 Dinamo Malorita
12/09/2020 13:00 MS MKK-Dnepr 5-3 Energosbyt-BSATU
12/09/2020 12:00 MS Polotsk 0-3 SMI Autotrans
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
12/09/2020 11:30 MS Energetyk-BGU Res. 4-0 Slutsk Res.
Beyaz Rusya Vysshaya Liga Beyaz Rusya - Vysshaya Liga ( Lig Maçı )
11/09/2020 17:00 MS FC Minsk 3-0 Gorodeya
Beyaz Rusya Reserve League Beyaz Rusya - Reserve League ( Lig Maçı )
11/09/2020 17:00 MS FK Ruh Brest Res. 1-3 Neman Grodno Res.
11/09/2020 15:00 MS Shakhtyor Res. 2-0 Vitebsk Res.
11/09/2020 14:00 MS Dinamo Minsk Res. 1-0 Dinamo Brest Res.
11/09/2020 13:30 MS BATE Res. 2-0 Smolevichy-STI Res.
10/09/2020 13:00 MS Minsk Res. 8-0 Gorodeya Res.
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
06/09/2020 18:00 MS FC Gomel 0-2 NFK Minsk
06/09/2020 17:00 MS Slonim 0-0 Lida
06/09/2020 16:00 MS Smorgon 0-1 Orsha
06/09/2020 15:00 MS Khimik Svetlogorsk 2-2 Arsenal
05/09/2020 17:00 MS Granit 0-1 Sputnik
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
05/09/2020 17:00 ABD Shakhtyor Petrikov 0-0 MKK-Dnepr
05/09/2020 17:00 MS Energosbyt-BSATU 3-0 Zhlobin
05/09/2020 17:00 MS FC Dnepr Mogilev 9-0 Bumprom
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
05/09/2020 16:00 MS Oshmyany 5-5 Volna
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
05/09/2020 16:00 MS SMI Autotrans 1-1 Gorki
05/09/2020 16:00 MS Meliorator Zhitkovichi 2-0 DYuSSh-3 Pinsk
Beyaz Rusya Coppa Beyaz Rusya - Coppa ( Kupa Maçı )
05/09/2020 15:30 MS Ostrovets FC 0-3 FC Minsk
Beyaz Rusya 1. Division Beyaz Rusya - 1. Division ( Lig Maçı )
05/09/2020 15:00 MS Naftan 1-5 Lokomotiv Gomel
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
05/09/2020 14:00 MS Molodechno-DYuSSh 4 1-0 Baranovichi
05/09/2020 13:00 MS Ivatsevichi 0-0 BGU Minsk
05/09/2020 13:00 MS Osipovichy 4-2 Polotsk
05/09/2020 12:00 MS Dinamo Malorita 3-0 Chayka Zelva
Beyaz Rusya Coppa Beyaz Rusya - Coppa ( Kupa Maçı )
01/09/2020 16:00 MS Dinamo Minsk 2-0 NFK Minsk
30/08/2020 18:00 MS FC Gomel 1-4 Shakhter Soligorsk
30/08/2020 17:00 MS Meliorator Zhitkovichi 0-3 Dinamo Brest
Beyaz Rusya 2. Division Beyaz Rusya - 2. Division ( Lig Maçı )
30/08/2020 16:00 MS Polotsk 1-6 FC Dnepr Mogilev
Beyaz Rusya Coppa Beyaz Rusya - Coppa ( Kupa Maçı )
30/08/2020 16:00 MS Oshmyany 0-5 Torpedo Zhodino
30/08/2020 15:00 USB Sputnik 3-2 Belshina
29/08/2020 18:00 MS Volna 0-4 Slavia Mozyr