Saat | Durum | Ev Sahibi | Sonuç | Misafir Takım | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Burundi - Ligue A ( Lig Maçı ) | |||||||
10/03/2024 16:30 | MS | Flambeau du Centre | 2-1 | Tigre Noir | |||
10/03/2024 16:00 | MS | Inter Star | 0-1 | Olympic Star | |||
10/03/2024 14:00 | MS | Telaviv | 1-4 | Rukinzo | |||
09/03/2024 16:30 | MS | Vital'O | 3-0 | Aigle Noir | |||
09/03/2024 16:00 | MS | Moso Sugar | 1-0 | Bumamuru | |||
09/03/2024 16:00 | MS | Musongati | 1-0 | Magara Young Boys | |||
09/03/2024 16:00 | MS | Kayanza United | 1-0 | Le Messager Ngozi | |||
09/03/2024 14:00 | MS | Lydia Ludic | 1-2 | Dynamik | |||
02/03/2024 16:30 | MS | Bumamuru | 1-2 | Lydia Ludic | |||
02/03/2024 16:00 | MS | Le Messager Ngozi | 2-1 | Telaviv | |||
02/03/2024 16:00 | MS | Olympic Star | 3-1 | Kayanza United | |||
02/03/2024 16:00 | MS | Tigre Noir | 1-2 | Musongati | |||
02/03/2024 14:00 | MS | Magara Young Boys | 1-2 | Vital'O | |||
01/03/2024 16:00 | MS | Dynamik | 1-4 | Flambeau du Centre | |||
01/03/2024 16:00 | MS | Aigle Noir | 1-0 | Inter Star | |||
01/03/2024 14:00 | MS | Rukinzo | 1-0 | Moso Sugar | |||
28/02/2024 16:00 | MS | Telaviv | 0-0 | Olympic Star | |||
25/02/2024 16:00 | MS | Dynamik | 1-1 | Musongati | |||
25/02/2024 16:00 | MS | Flambeau du Centre | 1-1 | Lydia Ludic | |||
25/02/2024 16:00 | MS | Kayanza United | 2-2 | Aigle Noir | |||
25/02/2024 16:00 | MS | Rukinzo | 0-1 | Bumamuru | |||
25/02/2024 14:00 | MS | Vital'O | 3-0 | Tigre Noir | |||
24/02/2024 16:30 | MS | Inter Star | 2-0 | Magara Young Boys | |||
24/02/2024 16:00 | MS | Moso Sugar | 1-2 | Le Messager Ngozi | |||
21/02/2024 16:45 | MS | Bumamuru | 0-1 | Flambeau du Centre | |||
21/02/2024 16:00 | MS | Magara Young Boys | 1-0 | Kayanza United | |||
21/02/2024 16:00 | MS | Olympic Star | 1-1 | Moso Sugar | |||
21/02/2024 16:00 | MS | Aigle Noir | 2-0 | Telaviv | |||
21/02/2024 16:00 | MS | Tigre Noir | 1-1 | Inter Star | |||
21/02/2024 16:00 | MS | Le Messager Ngozi | 1-2 | Rukinzo | |||
21/02/2024 14:00 | MS | Lydia Ludic | 1-2 | Musongati | |||
20/02/2024 16:00 | MS | Dynamik | 0-1 | Vital'O | |||
18/02/2024 16:00 | MS | Rukinzo | 1-2 | Olympic Star | |||
18/02/2024 16:00 | MS | Le Messager Ngozi | 2-0 | Bumamuru | |||
18/02/2024 16:00 | MS | Musongati | 1-0 | Flambeau du Centre | |||
17/02/2024 16:00 | MS | Telaviv | 4-3 | Magara Young Boys | |||
17/02/2024 16:00 | MS | Vital'O | 2-2 | Lydia Ludic | |||
17/02/2024 16:00 | MS | Moso Sugar | 1-2 | Aigle Noir | |||
17/02/2024 16:00 | MS | Kayanza United | 2-0 | Tigre Noir | |||
16/02/2024 16:00 | MS | Inter Star | 0-0 | Dynamik | |||
11/02/2024 16:30 | MS | Magara Young Boys | 3-3 | Moso Sugar | |||
11/02/2024 16:00 | MS | Flambeau du Centre | 0-1 | Vital'O | |||
11/02/2024 16:00 | MS | Tigre Noir | 2-2 | Telaviv | |||
11/02/2024 16:00 | MS | Olympic Star | 1-1 | Le Messager Ngozi | |||
11/02/2024 14:00 | MS | Dynamik | 4-3 | Kayanza United | |||
10/02/2024 16:00 | MS | Aigle Noir | 0-1 | Rukinzo | |||
10/02/2024 16:00 | MS | Lydia Ludic | 1-1 | Inter Star | |||
09/02/2024 16:00 | MS | Bumamuru | 0-0 | Musongati | |||
04/02/2024 16:00 | MS | Le Messager Ngozi | 2-1 | Aigle Noir | |||
04/02/2024 16:00 | MS | Inter Star | 0-2 | Flambeau du Centre | |||
04/02/2024 16:00 | MS | Olympic Star | 0-0 | Bumamuru | |||
04/02/2024 16:00 | MS | Kayanza United | 2-0 | Lydia Ludic | |||
04/02/2024 15:30 | MS | Vital'O | 3-0 | Musongati | |||
03/02/2024 16:00 | MS | Rukinzo | 1-0 | Magara Young Boys | |||
03/02/2024 16:00 | MS | Moso Sugar | 3-2 | Tigre Noir | |||
03/02/2024 16:00 | MS | Telaviv | 2-4 | Dynamik | |||
31/01/2024 16:00 | MS | Bumamuru | 4-0 | Inter Star | |||
28/01/2024 16:00 | MS | Aigle Noir | 1-0 | Olympic Star | |||
28/01/2024 16:00 | MS | Bumamuru | 0-1 | Vital'O | |||
28/01/2024 16:00 | MS | Musongati | 2-1 | Inter Star | |||
27/01/2024 16:30 | MS | Magara Young Boys | 0-5 | Le Messager Ngozi | |||
27/01/2024 16:00 | MS | Lydia Ludic | 1-1 | Telaviv | |||
27/01/2024 16:00 | MS | Flambeau du Centre | 1-0 | Kayanza United | |||
27/01/2024 16:00 | MS | Tigre Noir | 1-0 | Rukinzo | |||
27/01/2024 14:00 | MS | Dynamik | 4-0 | Moso Sugar | |||
24/01/2024 16:45 | MS | Aigle Noir | 4-1 | Bumamuru | |||
24/01/2024 16:00 | MS | Kayanza United | 0-2 | Musongati | |||
24/01/2024 16:00 | MS | Le Messager Ngozi | 1-0 | Tigre Noir | |||
24/01/2024 16:00 | MS | Telaviv | 0-3 | Flambeau du Centre | |||
24/01/2024 16:00 | MS | Olympic Star | 4-0 | Magara Young Boys | |||
24/01/2024 16:00 | MS | Inter Star | 0-3 | Vital'O | |||
24/01/2024 14:00 | MS | Moso Sugar | 2-0 | Lydia Ludic | |||
23/01/2024 16:00 | MS | Rukinzo | 3-3 | Dynamik | |||
21/01/2024 16:00 | MS | Tigre Noir | 1-2 | Olympic Star | |||
21/01/2024 16:00 | MS | Flambeau du Centre | 1-0 | Moso Sugar | |||
21/01/2024 16:00 | MS | Vital'O | 2-0 | Kayanza United | |||
20/01/2024 16:00 | MS | Musongati | 3-0 | Telaviv | |||
20/01/2024 14:00 | MS | Magara Young Boys | 0-2 | Aigle Noir | |||
19/01/2024 16:30 | MS | Dynamik | 1-2 | Le Messager Ngozi | |||
19/01/2024 14:00 | MS | Lydia Ludic | 0-2 | Rukinzo |