Burundi Futbol Ligleri, Burundi Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Burundi Ligue A Burundi - Ligue A ( Lig Maçı )
29/01/2023 16:00 MS Vital'O 1-1 Musongati
29/01/2023 16:00 MS Le Messager Ngozi 2-0 Olympic Star
29/01/2023 16:00 MS Aigle Noir 2-1 Kayanza United
29/01/2023 16:00 - Bumamuru - Athlético Olympic
29/01/2023 16:00 MS Flambeau du Centre 3-1 Dynamik
28/01/2023 16:00 MS Magara Young Boys 2-1 Bujumbura City
28/01/2023 16:00 MS Top Junior 1-2 Inter Star
28/01/2023 16:00 - Tigre Noir - Rukinzo
22/01/2023 16:00 - Athlético Olympic - Aigle Noir
22/01/2023 16:00 MS Dynamik 0-3 Le Messager Ngozi
22/01/2023 16:00 MS Musongati 1-2 Bumamuru
21/01/2023 17:00 MS Bujumbura City 1-3 Flambeau du Centre
21/01/2023 16:00 MS Olympic Star 1-3 Vital'O
21/01/2023 14:00 MS Rukinzo 3-3 Magara Young Boys
20/01/2023 16:00 MS Inter Star 1-0 Tigre Noir
20/01/2023 16:00 MS Kayanza United 1-0 Top Junior
17/12/2022 16:00 MS Magara Young Boys 2-1 Flambeau du Centre
17/12/2022 16:00 - Aigle Noir - Flambeau du Centre
14/12/2022 16:00 MS Flambeau du Centre 3-0 Bumamuru
11/12/2022 16:00 MS Kayanza United 2-0 Flambeau du Centre
10/12/2022 16:00 MS Vital'O 3-2 Inter Star
04/12/2022 16:00 MS Top Junior 0-0 Kayanza United
04/12/2022 16:00 MS Tigre Noir 0-1 Inter Star
04/12/2022 16:00 MS Le Messager Ngozi 2-1 Dynamik
04/12/2022 16:00 MS Bumamuru 4-1 Musongati
04/12/2022 16:00 MS Flambeau du Centre 3-0 Bujumbura City
03/12/2022 16:00 - Aigle Noir - Athlético Olympic
03/12/2022 16:00 MS Magara Young Boys 2-0 Rukinzo
30/11/2022 16:00 MS Vital'O 3-0 Olympic Star
27/11/2022 16:00 MS Inter Star 1-0 Top Junior
27/11/2022 16:00 MS Kayanza United 1-0 Aigle Noir
27/11/2022 16:00 MS Musongati 1-0 Vital'O
25/11/2022 16:00 MS Rukinzo 1-2 Tigre Noir
23/11/2022 16:00 MS Bumamuru 1-0 Top Junior
20/11/2022 16:45 - Vital'O - Athlético Olympic
20/11/2022 16:00 MS Le Messager Ngozi 4-1 Musongati
20/11/2022 16:00 MS Flambeau du Centre 1-0 Olympic Star
20/11/2022 16:00 MS Bumamuru 1-1 Aigle Noir
19/11/2022 16:45 MS Inter Star 1-2 Kayanza United
19/11/2022 16:00 MS Magara Young Boys 1-1 Dynamik
19/11/2022 16:00 MS Top Junior 0-2 Rukinzo
19/11/2022 16:00 MS Tigre Noir 1-1 Bujumbura City
16/11/2022 16:00 MS Musongati 2-2 Flambeau du Centre
13/11/2022 16:00 MS Kayanza United 0-0 Bumamuru
13/11/2022 16:00 Ertelendi Athlético Olympic - Bumamuru
13/11/2022 16:00 MS Dynamik 1-1 Tigre Noir
13/11/2022 16:00 Ertelendi Bujumbura City - Magara Young Boys
13/11/2022 16:00 MS Bujumbura City 1-2 Top Junior
13/11/2022 16:00 MS Olympic Star 0-2 Magara Young Boys
12/11/2022 16:45 - Athlético Olympic - Le Messager Ngozi
12/11/2022 16:45 MS Rukinzo 2-0 Inter Star
12/11/2022 16:00 - Aigle Noir - Vital'O
12/11/2022 16:00 Ertelendi Olympic Star - Le Messager Ngozi
11/11/2022 16:00 Ertelendi Dynamik - Flambeau du Centre


Burundi Futbol Ligleri