Çin Futbol Ligleri, Çin Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
22/11/2020 14:35 MS Wuhan Zall 1-0 Hangzhou Greentown
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
21/11/2020 10:30 MS Beijing Renhe 1-1 Jiangxi Liansheng
20/11/2020 10:30 USB Heilongjiang Lava Spring 2-1 Xinjiang Tianshan
18/11/2020 10:30 MS Jiangxi Liansheng 2-1 Beijing Renhe
17/11/2020 10:30 MS Xinjiang Tianshan 3-2 Heilongjiang Lava Spring
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
12/11/2020 14:35 MS Guangzhou Evergrande FC 1-2 Jiangsu Suning
11/11/2020 14:35 MS Beijing Guoan 1-1 SHANGHAI SIPG
11/11/2020 10:30 MS Shijiazhuang Y. J. 1-2 Wuhan Zall
10/11/2020 10:30 MS Dalian Aerbin 0-4 Guangzhou R&F
10/11/2020 10:30 PEN Shandong Luneng 2-1
PS : 4-3
Chongqing Lifan
10/11/2020 10:30 USB Tianjin Teda 1-2 Henan Jianye
10/11/2020 10:30 MS Shenzhen Ruby FC 2-1 Qingdao Huanghai
10/11/2020 10:30 MS Hebei Zhongji 0-1 Shanghai Shenhua
08/11/2020 14:35 MS Jiangsu Suning 0-0 Guangzhou Evergrande FC
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
08/11/2020 10:30 MS Chengdu Better City 0-3 Changchun Yatai
08/11/2020 10:30 MS Kunshan 1-0 Meizhou Kejia
08/11/2020 10:30 MS Taizhou Yuanda 1-3 Hangzhou Greentown
08/11/2020 09:30 MS Guizhou Zhicheng 3-0 Beijing Renhe
08/11/2020 09:30 MS Sichuan Jiuniu 1-1 Beijing Baxy
08/11/2020 09:30 MS Suzhou Dongwu 1-0 Shaanxi Changan Athletic
08/11/2020 09:30 MS Shenyang Urban 2-2 Xinjiang Tianshan
08/11/2020 09:30 MS Nantong Zhiyun 3-3 Jiangxi Liansheng
08/11/2020 09:30 MS Nei Mongol Zhongyou 1-1 Heilongjiang Lava Spring
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
07/11/2020 14:35 MS SHANGHAI SIPG 1-2 Beijing Guoan
07/11/2020 10:30 MS Wuhan Zall 0-0 Shijiazhuang Y. J.
06/11/2020 10:30 MS Guangzhou R&F 0-3 Dalian Aerbin
06/11/2020 10:30 MS Chongqing Lifan 4-3 Shandong Luneng
06/11/2020 10:30 MS Henan Jianye 0-0 Tianjin Teda
06/11/2020 10:30 MS Qingdao Huanghai 0-2 Shenzhen Ruby FC
06/11/2020 10:30 MS Shanghai Shenhua 4-1 Hebei Zhongji
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
05/11/2020 14:35 MS Xinjiang Tianshan 1-2 Guizhou Zhicheng
05/11/2020 13:00 MS Heilongjiang Lava Spring 0-0 Suzhou Dongwu
05/11/2020 10:00 MS Changchun Yatai 2-0 Kunshan
04/11/2020 14:35 MS Beijing Renhe 3-2 Sichuan Jiuniu
04/11/2020 14:35 MS Hangzhou Greentown 1-0 Chengdu Better City
04/11/2020 13:00 MS Jiangxi Liansheng 2-2 Nei Mongol Zhongyou
04/11/2020 10:00 MS Meizhou Kejia 2-1 Taizhou Yuanda
04/11/2020 10:00 MS Beijing Baxy 1-0 Shenyang Urban
04/11/2020 09:30 MS Shaanxi Changan Athletic 1-0 Nantong Zhiyun
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
02/11/2020 14:35 MS Guangzhou Evergrande FC 3-1 Beijing Guoan
02/11/2020 10:30 PEN Qingdao Huanghai 2-1
PS : 5-4
Wuhan Zall
02/11/2020 10:30 USB SHANGHAI SIPG 1-2 Jiangsu Suning
02/11/2020 10:30 MS Shijiazhuang Y. J. 2-2 Shenzhen Ruby FC
01/11/2020 14:35 PEN Chongqing Lifan 2-0
PS : 10-9
Shanghai Shenhua
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:35 MS Shenyang Urban 0-0 Sichuan Jiuniu
01/11/2020 14:35 MS Chengdu Better City 2-1 Meizhou Kejia
01/11/2020 13:00 MS Heilongjiang Lava Spring 0-0 Shaanxi Changan Athletic
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
01/11/2020 10:30 MS Henan Jianye 3-2 Guangzhou R&F
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
01/11/2020 10:00 MS Changchun Yatai 0-0 Hangzhou Greentown
01/11/2020 10:00 MS Xinjiang Tianshan 1-1 Beijing Renhe
01/11/2020 09:30 MS Nantong Zhiyun 2-1 Nei Mongol Zhongyou
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
31/10/2020 14:35 USB Shandong Luneng 6-3 Hebei Zhongji
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
31/10/2020 14:35 MS Guizhou Zhicheng 2-1 Beijing Baxy
31/10/2020 13:00 MS Suzhou Dongwu 2-1 Jiangxi Liansheng
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
31/10/2020 10:30 MS Tianjin Teda 1-2 Dalian Aerbin
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
31/10/2020 10:00 MS Taizhou Yuanda 0-2 Kunshan
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
29/10/2020 14:35 MS Jiangsu Suning 1-1 SHANGHAI SIPG
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
29/10/2020 14:35 MS Beijing Renhe 2-3 Shenyang Urban
29/10/2020 13:00 MS Nei Mongol Zhongyou 1-1 Shaanxi Changan Athletic
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
29/10/2020 10:30 MS Wuhan Zall 2-1 Qingdao Huanghai
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
29/10/2020 10:00 MS Meizhou Kejia 4-2 Hangzhou Greentown
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
28/10/2020 14:35 MS Beijing Guoan 0-0 Guangzhou Evergrande FC
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
28/10/2020 14:35 MS Taizhou Yuanda 0-2 Changchun Yatai
28/10/2020 14:35 MS Beijing Baxy 1-1 Xinjiang Tianshan
28/10/2020 13:00 MS Nantong Zhiyun 1-1 Suzhou Dongwu
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
28/10/2020 10:30 MS Shenzhen Ruby FC 1-0 Shijiazhuang Y. J.
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
28/10/2020 10:00 MS Sichuan Jiuniu 2-1 Guizhou Zhicheng
28/10/2020 10:00 MS Kunshan 1-1 Chengdu Better City
28/10/2020 09:30 MS Jiangxi Liansheng 1-1 Heilongjiang Lava Spring
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
27/10/2020 14:35 MS Shanghai Shenhua 3-1 Chongqing Lifan
27/10/2020 10:30 MS Guangzhou R&F 1-2 Henan Jianye
26/10/2020 14:35 MS Hebei Zhongji 2-2 Shandong Luneng
26/10/2020 10:30 MS Dalian Aerbin 0-2 Tianjin Teda
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
25/10/2020 14:35 MS Beijing Baxy 3-0 Beijing Renhe
25/10/2020 13:00 MS Shaanxi Changan Athletic 1-1 Jiangxi Liansheng
25/10/2020 10:00 MS Chengdu Better City 2-1 Taizhou Yuanda
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:35 MS Jiangsu Suning 1-0 Chongqing Lifan
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:35 MS Shenyang Urban 0-3 Guizhou Zhicheng
24/10/2020 14:35 MS Hangzhou Greentown 2-0 Kunshan
24/10/2020 13:00 MS Heilongjiang Lava Spring 1-1 Nantong Zhiyun
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
24/10/2020 10:30 MS Guangzhou R&F 2-1 Qingdao Huanghai
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
24/10/2020 10:00 MS Changchun Yatai 1-0 Meizhou Kejia
24/10/2020 10:00 MS Xinjiang Tianshan 0-1 Sichuan Jiuniu
24/10/2020 09:30 MS Suzhou Dongwu 1-3 Nei Mongol Zhongyou
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
23/10/2020 14:35 PEN SHANGHAI SIPG 1-1
PS : 5-4
Shanghai Shenhua
23/10/2020 10:30 MS Wuhan Zall 1-1 Henan Jianye
22/10/2020 14:35 MS Beijing Guoan 2-1 Shandong Luneng
22/10/2020 10:30 MS Shijiazhuang Y. J. 0-2 Dalian Aerbin
21/10/2020 14:35 MS Guangzhou Evergrande FC 5-0 Hebei Zhongji
21/10/2020 10:30 MS Shenzhen Ruby FC 1-1 Tianjin Teda
19/10/2020 14:35 MS Chongqing Lifan 1-1 Jiangsu Suning
19/10/2020 10:30 MS Qingdao Huanghai 0-0 Guangzhou R&F
18/10/2020 14:35 MS Shanghai Shenhua 0-0 SHANGHAI SIPG
18/10/2020 10:30 MS Henan Jianye 1-0 Wuhan Zall
17/10/2020 10:30 MS Shandong Luneng 2-2 Beijing Guoan
17/10/2020 10:30 MS Dalian Aerbin 1-2 Shijiazhuang Y. J.
16/10/2020 14:35 MS Hebei Zhongji 1-3 Guangzhou Evergrande FC
16/10/2020 10:30 MS Tianjin Teda 2-0 Shenzhen Ruby FC
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
15/10/2020 10:00 MS Chengdu Better City 1-0 Nei Mongol Zhongyou
15/10/2020 10:00 MS Beijing Baxy 4-0 Suzhou Dongwu
15/10/2020 10:00 MS Meizhou Kejia 3-2 Shaanxi Changan Athletic
15/10/2020 10:00 MS Shenyang Urban 1-5 Hangzhou Greentown
15/10/2020 09:30 MS Xinjiang Tianshan 0-1 Kunshan
15/10/2020 09:30 MS Nantong Zhiyun 1-1 Heilongjiang Lava Spring
14/10/2020 14:35 MS Guizhou Zhicheng 1-1 Jiangxi Liansheng
14/10/2020 14:00 MS Changchun Yatai 1-1 Sichuan Jiuniu
14/10/2020 10:30 MS Beijing Renhe 1-2 Taizhou Yuanda
11/10/2020 15:00 MS Sichuan Jiuniu 1-2 Nantong Zhiyun
11/10/2020 14:35 MS Jiangxi Liansheng 0-2 Shenyang Urban
11/10/2020 14:35 MS Nei Mongol Zhongyou 0-0 Beijing Renhe
11/10/2020 10:30 MS Shaanxi Changan Athletic 3-1 Guizhou Zhicheng
11/10/2020 10:00 MS Taizhou Yuanda 2-2 Beijing Baxy
11/10/2020 10:00 MS Kunshan 1-3 Changchun Yatai
10/10/2020 14:35 MS Hangzhou Greentown 1-1 Meizhou Kejia
10/10/2020 14:00 MS Heilongjiang Lava Spring 0-0 Xinjiang Tianshan
10/10/2020 11:00 MS Suzhou Dongwu 0-1 Chengdu Better City
08/10/2020 14:35 MS Shenyang Urban 1-1 Guizhou Zhicheng
08/10/2020 14:00 MS Changchun Yatai 4-0 Nantong Zhiyun
08/10/2020 11:00 MS Beijing Renhe 3-2 Beijing Baxy
07/10/2020 15:00 MS Kunshan 0-1 Heilongjiang Lava Spring
07/10/2020 14:35 MS Hangzhou Greentown 0-1 Shaanxi Changan Athletic
07/10/2020 14:35 MS Chengdu Better City 0-0 Taizhou Yuanda
07/10/2020 10:30 MS Meizhou Kejia 3-2 Jiangxi Liansheng
07/10/2020 10:00 MS Xinjiang Tianshan 1-2 Sichuan Jiuniu
07/10/2020 10:00 MS Nei Mongol Zhongyou 0-2 Suzhou Dongwu
04/10/2020 15:00 MS Nantong Zhiyun 0-1 Kunshan
04/10/2020 14:35 MS Taizhou Yuanda 2-0 Nei Mongol Zhongyou
04/10/2020 14:35 MS Shaanxi Changan Athletic 1-0 Shenyang Urban
04/10/2020 10:30 MS Jiangxi Liansheng 0-2 Hangzhou Greentown
04/10/2020 10:00 MS Sichuan Jiuniu 0-0 Heilongjiang Lava Spring
04/10/2020 10:00 MS Suzhou Dongwu 0-2 Beijing Renhe
03/10/2020 14:35 MS Guizhou Zhicheng 0-1 Meizhou Kejia
03/10/2020 14:00 MS Changchun Yatai 4-1 Xinjiang Tianshan
03/10/2020 10:00 MS Beijing Baxy 0-1 Chengdu Better City
01/10/2020 14:35 MS Jiangxi Liansheng 0-1 Shaanxi Changan Athletic
01/10/2020 14:00 MS Kunshan 1-1 Sichuan Jiuniu
01/10/2020 10:00 MS Suzhou Dongwu 2-1 Taizhou Yuanda
30/09/2020 14:35 MS Hangzhou Greentown 2-1 Guizhou Zhicheng
30/09/2020 14:35 MS Beijing Renhe 3-2 Chengdu Better City
30/09/2020 10:30 MS Shenyang Urban 2-2 Meizhou Kejia
30/09/2020 10:00 MS Nei Mongol Zhongyou 2-2 Beijing Baxy
30/09/2020 10:00 MS Xinjiang Tianshan 1-2 Nantong Zhiyun
30/09/2020 10:00 MS Heilongjiang Lava Spring 1-1 Changchun Yatai
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
28/09/2020 15:00 MS Hebei Zhongji 3-1 Qingdao Huanghai
28/09/2020 15:00 MS Chongqing Lifan 1-0 SHANGHAI SIPG
28/09/2020 10:30 MS Tianjin Teda 0-0 Wuhan Zall
28/09/2020 10:30 MS Beijing Guoan 4-0 Shijiazhuang Y. J.
27/09/2020 15:00 MS Guangzhou Evergrande FC 1-0 Dalian Aerbin
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
27/09/2020 14:35 MS Suzhou Dongwu 2-3 Beijing Baxy
27/09/2020 14:35 MS Hangzhou Greentown 1-0 Shenyang Urban
27/09/2020 14:00 MS Heilongjiang Lava Spring 0-1 Nantong Zhiyun
27/09/2020 11:00 MS Nei Mongol Zhongyou 0-2 Chengdu Better City
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
27/09/2020 10:30 MS Shanghai Shenhua 2-0 Henan Jianye
27/09/2020 10:30 MS Shandong Luneng 0-0 Guangzhou R&F
27/09/2020 10:30 MS Shenzhen Ruby FC 0-1 Jiangsu Suning
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
27/09/2020 10:30 MS Shaanxi Changan Athletic 0-2 Meizhou Kejia
27/09/2020 10:00 MS Kunshan 3-2 Xinjiang Tianshan
26/09/2020 15:00 MS Sichuan Jiuniu 1-3 Changchun Yatai
26/09/2020 14:35 MS Jiangxi Liansheng 1-3 Guizhou Zhicheng
26/09/2020 10:30 MS Taizhou Yuanda 1-0 Beijing Renhe
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
25/09/2020 15:00 MS SHANGHAI SIPG 1-0 Beijing Guoan
25/09/2020 15:00 MS Shijiazhuang Y. J. 1-4 Chongqing Lifan
25/09/2020 15:00 MS Wuhan Zall 0-2 Hebei Zhongji
25/09/2020 10:30 MS Qingdao Huanghai 3-0 Tianjin Teda
24/09/2020 15:00 MS Dalian Aerbin 1-3 Shenzhen Ruby FC
24/09/2020 15:00 MS Guangzhou R&F 0-2 Shanghai Shenhua
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
24/09/2020 15:00 MS Xinjiang Tianshan 0-0 Heilongjiang Lava Spring
24/09/2020 14:35 MS Meizhou Kejia 2-2 Hangzhou Greentown
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
24/09/2020 13:00 MS Jiangsu Suning 2-1 Guangzhou Evergrande FC
24/09/2020 10:30 MS Henan Jianye 0-2 Shandong Luneng
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
24/09/2020 10:30 MS Chengdu Better City 2-1 Suzhou Dongwu
23/09/2020 14:35 MS Beijing Renhe 1-2 Nei Mongol Zhongyou
23/09/2020 14:35 MS Shenyang Urban 0-1 Jiangxi Liansheng
23/09/2020 14:00 MS Nantong Zhiyun 1-1 Sichuan Jiuniu
23/09/2020 11:00 MS Beijing Baxy 0-2 Taizhou Yuanda
23/09/2020 10:30 MS Guizhou Zhicheng 1-0 Shaanxi Changan Athletic
23/09/2020 10:30 MS Changchun Yatai 0-1 Kunshan
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
22/09/2020 15:00 MS Shijiazhuang Y. J. 0-1 SHANGHAI SIPG
22/09/2020 14:35 MS Chongqing Lifan 1-0 Wuhan Zall
22/09/2020 13:00 MS Tianjin Teda 0-1 Hebei Zhongji
22/09/2020 10:30 MS Beijing Guoan 5-1 Qingdao Huanghai
21/09/2020 15:00 MS Guangzhou R&F 1-0 Dalian Aerbin
21/09/2020 14:35 MS Shanghai Shenhua 0-0 Jiangsu Suning
21/09/2020 13:00 MS Shenzhen Ruby FC 1-2 Shandong Luneng
21/09/2020 10:30 MS Guangzhou Evergrande FC 2-1 Henan Jianye
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:00 MS Sichuan Jiuniu 0-0 Xinjiang Tianshan
20/09/2020 14:35 MS Jiangxi Liansheng 0-4 Meizhou Kejia
20/09/2020 14:35 MS Taizhou Yuanda 1-2 Chengdu Better City
20/09/2020 11:00 MS Suzhou Dongwu 0-0 Nei Mongol Zhongyou
20/09/2020 10:30 MS Guizhou Zhicheng 0-2 Shenyang Urban
20/09/2020 10:30 MS Nantong Zhiyun 0-0 Changchun Yatai
Çin FA Cup Çin - FA Cup ( Kupa Maçı )
19/09/2020 15:00 MS SHANGHAI SIPG 3-2 Chongqing Lifan
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:35 MS Shaanxi Changan Athletic 1-1 Hangzhou Greentown
Çin FA Cup Çin - FA Cup ( Kupa Maçı )
19/09/2020 14:35 MS Beijing Guoan 2-1 Qingdao Huanghai
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:00 MS Heilongjiang Lava Spring 0-0 Kunshan
Çin FA Cup Çin - FA Cup ( Kupa Maçı )
19/09/2020 13:00 PEN Wuhan Zall 1-1
PS : 4-3
Hebei Zhongji
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
19/09/2020 10:30 MS Beijing Baxy 0-1 Beijing Renhe
Çin FA Cup Çin - FA Cup ( Kupa Maçı )
19/09/2020 10:30 MS Tianjin Teda 2-0 Shijiazhuang Y. J.
18/09/2020 15:00 MS Shandong Luneng 4-0 Dalian Aerbin
18/09/2020 14:35 MS Guangzhou Evergrande FC 2-0 Henan Jianye
18/09/2020 13:00 PEN Shanghai Shenhua 1-1
PS : 3-5
Guangzhou R&F
18/09/2020 10:30 MS Jiangsu Suning 2-0 Shenzhen Ruby FC
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
17/09/2020 14:35 MS Meizhou Kejia 0-0 Guizhou Zhicheng
17/09/2020 14:00 MS Xinjiang Tianshan 0-2 Changchun Yatai
17/09/2020 10:30 MS Nei Mongol Zhongyou 1-1 Taizhou Yuanda
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
16/09/2020 15:00 MS Tianjin Teda 1-1 Shijiazhuang Y. J.
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
16/09/2020 15:00 MS Kunshan 0-0 Nantong Zhiyun
16/09/2020 14:35 MS Beijing Renhe 1-0 Suzhou Dongwu
16/09/2020 14:35 MS Shenyang Urban 1-1 Shaanxi Changan Athletic
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
16/09/2020 13:00 MS Qingdao Huanghai 0-3 Chongqing Lifan
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
16/09/2020 11:00 MS Chengdu Better City 1-0 Beijing Baxy
16/09/2020 10:30 MS Heilongjiang Lava Spring 1-1 Sichuan Jiuniu
16/09/2020 10:30 MS Hangzhou Greentown 4-0 Jiangxi Liansheng
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
15/09/2020 15:00 MS Hebei Zhongji 3-3 Beijing Guoan
15/09/2020 13:00 MS Wuhan Zall 1-2 SHANGHAI SIPG
14/09/2020 15:00 MS Dalian Aerbin 1-1 Shanghai Shenhua
14/09/2020 13:00 MS Henan Jianye 1-3 Shenzhen Ruby FC
13/09/2020 15:00 MS Shandong Luneng 1-2 Guangzhou Evergrande FC
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
13/09/2020 14:35 MS Shaanxi Changan Athletic 1-1 Jiangxi Liansheng
13/09/2020 14:00 MS Sichuan Jiuniu 0-2 Kunshan
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
13/09/2020 13:00 MS Jiangsu Suning 3-3 Guangzhou R&F
Çin League One Çin - League One ( Lig Maçı )
13/09/2020 11:00 MS Taizhou Yuanda 1-0 Suzhou Dongwu
13/09/2020 11:00 MS Beijing Baxy 1-0 Nei Mongol Zhongyou
13/09/2020 10:30 MS Nantong Zhiyun 2-0 Xinjiang Tianshan
13/09/2020 10:30 MS Meizhou Kejia 2-0 Shenyang Urban
12/09/2020 15:00 MS Changchun Yatai 2-1 Heilongjiang Lava Spring
12/09/2020 14:35 MS Guizhou Zhicheng 1-1 Hangzhou Greentown
12/09/2020 14:00 MS Chengdu Better City 3-2 Beijing Renhe
Çin Super League Çin - Super League ( Lig Maçı )
11/09/2020 15:00 MS Shijiazhuang Y. J. 1-0 Wuhan Zall
11/09/2020 13:00 MS Chongqing Lifan 3-1 Hebei Zhongji
10/09/2020 15:00 MS SHANGHAI SIPG 2-1 Qingdao Huanghai
10/09/2020 13:00 MS Beijing Guoan 2-0 Tianjin Teda
09/09/2020 15:00 MS Shanghai Shenhua 1-1 Shandong Luneng
09/09/2020 13:00 MS Guangzhou Evergrande FC 2-0 Shenzhen Ruby FC
08/09/2020 15:00 MS Dalian Aerbin 1-1 Jiangsu Suning
08/09/2020 13:00 MS Guangzhou R&F 3-1 Henan Jianye
06/09/2020 15:00 MS Wuhan Zall 2-2 Beijing Guoan
06/09/2020 13:00 MS Tianjin Teda 1-2 Chongqing Lifan
05/09/2020 15:00 MS Qingdao Huanghai 0-1 Shijiazhuang Y. J.
05/09/2020 13:00 MS Hebei Zhongji 2-0 SHANGHAI SIPG
04/09/2020 15:00 MS Guangzhou Evergrande FC 2-1 Guangzhou R&F
04/09/2020 13:00 MS Shenzhen Ruby FC 0-0 Shanghai Shenhua
03/09/2020 15:00 MS Shandong Luneng 0-1 Jiangsu Suning
03/09/2020 13:00 MS Henan Jianye 0-4 Dalian Aerbin
01/09/2020 15:00 MS Beijing Guoan 5-2 Chongqing Lifan
01/09/2020 13:00 MS Qingdao Huanghai 0-3 Wuhan Zall
31/08/2020 15:00 MS SHANGHAI SIPG 4-1 Tianjin Teda
31/08/2020 13:00 MS Shijiazhuang Y. J. 3-1 Hebei Zhongji
30/08/2020 15:00 MS Shanghai Shenhua 1-4 Guangzhou Evergrande FC
30/08/2020 13:00 MS Jiangsu Suning 5-2 Henan Jianye
29/08/2020 15:00 MS Shandong Luneng 0-1 Dalian Aerbin
29/08/2020 13:00 MS Guangzhou R&F 0-2 Shenzhen Ruby FC
27/08/2020 15:00 MS Qingdao Huanghai 1-2 Hebei Zhongji
27/08/2020 13:00 MS Shijiazhuang Y. J. 2-2 Beijing Guoan
26/08/2020 15:00 MS Wuhan Zall 2-1 Tianjin Teda
26/08/2020 13:00 MS SHANGHAI SIPG 3-0 Chongqing Lifan
26/08/2020 10:30 MS Henan Jianye 0-0 Shanghai Shenhua