Danimarka Futbol Ligleri, Danimarka Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
21/05/2024 20:00 MS Aarhus 3-2 FC Copenhagen
20/05/2024 19:00 MS FC Nordsjaelland 3-3 FC Midtjylland
20/05/2024 17:00 MS Silkeborg 0-2 Brondby
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
20/05/2024 17:00 MS Ringkøbing 5-2 B 1913
20/05/2024 16:15 MS VRI 5-2 Dalum
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
20/05/2024 16:00 MS HB Koge 3-1 FC Helsingor
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
20/05/2024 15:00 MS Vejle 2-0 Hvidovre
20/05/2024 15:00 MS Lyngby 3-1 Viborg
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
20/05/2024 14:00 MS Naestved 1-3 Hillerød
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
20/05/2024 14:00 MS OKS 6-1 Kjellerup
20/05/2024 13:00 MS Aarhus Fremad II 2-2 Odder
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
19/05/2024 15:00 MS Odense 2-0 Randers FC
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
19/05/2024 15:00 MS Thisted FC 1-0 HIK
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
19/05/2024 14:00 MS AaB II 1-0 Fjordager
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
18/05/2024 18:00 MS AC Horsens 1-1 B 93
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
18/05/2024 16:30 MS Varde 2-2 Tarup-Paarup
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
18/05/2024 16:30 MS Allerød 2-6 Glostrup
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
18/05/2024 15:00 MS Silkeborg KFUM 3-0 SfB-Oure
18/05/2024 15:00 MS Næsby 3-2 Holbæk B&I
18/05/2024 15:00 MS Frem 4-2 Ishøj
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
18/05/2024 15:00 MS Aarhus Fremad 2-0 Esbjerg
18/05/2024 15:00 MS Brabrand 2-1 Skive
18/05/2024 15:00 MS Roskilde 0-0 Middelfart
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
18/05/2024 15:00 MS Brønshøj 2-0 Hørsholm-Usserød
18/05/2024 15:00 MS Sundby 3-1 Frederikssund
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
18/05/2024 14:45 MS FA 2000 2-1 Fremad Amager
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
18/05/2024 14:30 MS VSK Århus 1-0 Avarta
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
18/05/2024 14:30 MS Marienlyst 1-1 Vorup
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
18/05/2024 14:00 MS Lyseng 4-2 Vejgaard B
18/05/2024 14:00 MS Vanløse 0-3 Holstebro
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
18/05/2024 14:00 MS Hobro II 0-3 Hedensted
18/05/2024 13:00 MS Ringsted 3-0 Greve
18/05/2024 13:00 MS B 1908 0-0 AB Tårnby
18/05/2024 13:00 MS LSF 2-1 Næstved II
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
17/05/2024 20:00 MS Aalborg 1-0 FC Fredericia
17/05/2024 20:00 MS Kolding IF 2-1 Hobro
17/05/2024 20:00 MS Vendsyssel FF 0-0 Sonderjyske
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
17/05/2024 20:00 MS AB Copenhagen 1-1 Nykobing FC
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
17/05/2024 20:00 MS Slagelse B&I 3-0 KFUM Roskilde
17/05/2024 20:00 MS VB 1968 0-1 Herlev
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
17/05/2024 20:00 MS B 1909 2-3 Nørresundby
17/05/2024 19:30 MS Gørslev 2-1 Skjold Sæby
17/05/2024 19:00 MS Tårnby FF 4-0 Karlslunde
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
16/05/2024 21:00 MS FC Copenhagen 1-2 FC Midtjylland
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
16/05/2024 20:00 MS Horsens II 5-2 Viby
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
16/05/2024 19:00 MS Aarhus 0-1 Silkeborg
16/05/2024 19:00 MS Hvidovre 1-2 Odense
15/05/2024 21:00 MS Brondby 1-0 FC Nordsjaelland
15/05/2024 19:00 MS Vejle 1-0 Lyngby
15/05/2024 19:00 MS Randers FC 1-0 Viborg
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
13/05/2024 20:00 MS Hobro 4-1 Vendsyssel FF
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
12/05/2024 21:00 MS FC Nordsjaelland 4-1 Silkeborg
12/05/2024 19:00 MS FC Midtjylland 2-1 Aarhus
12/05/2024 17:00 MS Brondby 1-3 FC Copenhagen
12/05/2024 15:00 MS Randers FC 2-2 Hvidovre
12/05/2024 15:00 MS Viborg 1-2 Vejle
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
12/05/2024 15:00 MS FC Fredericia 0-1 Kolding IF
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
12/05/2024 15:00 MS Esbjerg 3-2 Roskilde
Danimarka Kvindeliga Danimarka - Kvindeliga ( Lig Maçı )
12/05/2024 14:00 MS Fortuna Hjørring 1-0 KoldingQ
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
12/05/2024 14:00 MS Avarta 1-3 Næsby
Danimarka Kvindeliga Danimarka - Kvindeliga ( Lig Maçı )
11/05/2024 16:00 MS AGF 1-1 Nordsjælland
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
11/05/2024 15:00 MS Sonderjyske 1-0 Aalborg
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
11/05/2024 15:00 MS Silkeborg KFUM 4-2 Lyseng
11/05/2024 15:00 MS SfB-Oure 2-1 Holstebro
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
11/05/2024 15:00 MS Skive 4-0 HIK
11/05/2024 15:00 MS Aarhus Fremad 1-0 AB Copenhagen
11/05/2024 15:00 MS Fremad Amager 2-1 Brabrand
11/05/2024 15:00 MS Middelfart 2-0 Nykobing FC
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
11/05/2024 15:00 MS AB Tårnby 1-1 Slagelse B&I
11/05/2024 15:00 MS Herlev 3-1 LSF
11/05/2024 15:00 MS Fjordager 1-3 Varde
11/05/2024 15:00 MS Næstved II 2-1 Ringsted
11/05/2024 15:00 MS Hedensted 1-0 VRI
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
11/05/2024 15:00 MS Skjold Sæby 1-1 Allerød
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
11/05/2024 14:45 MS FA 2000 4-2 Thisted FC
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
11/05/2024 14:30 MS KFUM Roskilde 2-2 VB 1968
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
11/05/2024 14:30 MS Kjellerup 2-1 B 1909
11/05/2024 14:30 MS Viby 1-1 Marienlyst
Danimarka Kvindeliga Danimarka - Kvindeliga ( Lig Maçı )
11/05/2024 14:00 MS Køge 2-0 Brøndby
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
11/05/2024 14:00 MS Ishøj 3-1 VSK Århus
11/05/2024 14:00 MS Vejgaard B 1-0 Vanløse
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
11/05/2024 14:00 MS Tarup-Paarup 1-1 Ringkøbing
11/05/2024 14:00 MS B 1913 1-3 Hobro II
11/05/2024 14:00 MS Greve 4-2 B 1908
11/05/2024 14:00 MS Dalum 0-1 AaB II
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
11/05/2024 14:00 MS Odder 0-0 Horsens II
11/05/2024 14:00 MS Frederikssund 1-2 Brønshøj
11/05/2024 13:00 MS Vorup 0-3 OKS
11/05/2024 13:00 MS Glostrup 1-2 Sundby
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
10/05/2024 20:00 MS Odense 1-2 Lyngby
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
10/05/2024 20:00 MS AC Horsens 1-0 Naestved
10/05/2024 20:00 MS Hillerød 3-2 FC Helsingor
10/05/2024 20:00 MS B 93 7-1 HB Koge
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
10/05/2024 20:00 MS Frem 1-0 Holbæk B&I
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
10/05/2024 19:30 MS Karlslunde 0-2 Gørslev
Danimarka DBU Pokalen Danimarka - DBU Pokalen ( Kupa Maçı )
09/05/2024 18:00 MS Silkeborg 1-0 Aarhus
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
09/05/2024 13:00 MS Hørsholm-Usserød 3-0 Tårnby FF
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
08/05/2024 20:00 MS AB Tårnby 3-1 B 1908
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
08/05/2024 20:00 MS Nørresundby 2-0 Aarhus Fremad II
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
06/05/2024 20:00 MS Vejle 3-2 Odense
05/05/2024 19:00 MS FC Midtjylland 3-2 Brondby
05/05/2024 17:00 MS Silkeborg 0-3 FC Copenhagen
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
05/05/2024 17:00 MS HB Koge 1-1 Hillerød
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:15 MS VRI 0-0 B 1913
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS Aalborg 2-3 Hobro
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
05/05/2024 16:00 MS AaB II 1-1 Hedensted
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
05/05/2024 15:00 MS Hvidovre 0-1 Viborg
05/05/2024 15:00 MS Lyngby 2-1 Randers FC
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
05/05/2024 15:00 MS FC Helsingor 0-1 AC Horsens
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
05/05/2024 15:00 MS Brabrand 1-1 Thisted FC
Danimarka Kvindeliga Danimarka - Kvindeliga ( Lig Maçı )
05/05/2024 14:00 MS Køge 0-1 Nordsjælland
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
05/05/2024 14:00 MS Holstebro 3-1 Vejgaard B
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
05/05/2024 14:00 MS Ringkøbing 3-1 Fjordager
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
05/05/2024 14:00 MS Vorup 1-3 B 1909
05/05/2024 14:00 MS Horsens II 2-2 Nørresundby
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
04/05/2024 16:30 MS Varde 2-1 Dalum
Danimarka Kvindeliga Danimarka - Kvindeliga ( Lig Maçı )
04/05/2024 16:00 MS Brøndby 3-0 KoldingQ
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
04/05/2024 16:00 MS Sundby 2-0 Skjold Sæby
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
04/05/2024 15:00 MS Næsby 2-1 Ishøj
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
04/05/2024 15:00 MS Skive 2-1 Fremad Amager
Danimarka Kvindeliga Danimarka - Kvindeliga ( Lig Maçı )
04/05/2024 14:45 MS AGF 3-5 Fortuna Hjørring
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
04/05/2024 14:30 MS VSK Århus 1-1 Frem
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
04/05/2024 14:30 MS Marienlyst 0-1 Odder
04/05/2024 14:30 MS Allerød 1-1 Karlslunde
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
04/05/2024 14:00 MS Lyseng 5-0 SfB-Oure
04/05/2024 14:00 MS Vanløse 2-0 Silkeborg KFUM
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
04/05/2024 14:00 MS Hobro II 0-2 Tarup-Paarup
04/05/2024 14:00 MS Slagelse B&I 2-4 Greve
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
04/05/2024 14:00 MS OKS 3-0 Viby
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
04/05/2024 13:00 MS LSF 0-0 KFUM Roskilde
04/05/2024 13:00 MS Ringsted 2-0 Herlev
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
03/05/2024 20:00 MS Aarhus 1-3 FC Nordsjaelland
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
03/05/2024 20:00 MS Vendsyssel FF 2-4 Kolding IF
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
03/05/2024 20:00 MS Holbæk B&I 1-1 Avarta
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
03/05/2024 20:00 MS AB Copenhagen 1-1 Middelfart
03/05/2024 20:00 MS Roskilde 6-2 Aarhus Fremad
03/05/2024 20:00 MS HIK 1-1 FA 2000
03/05/2024 20:00 MS Nykobing FC 2-1 Esbjerg
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
03/05/2024 20:00 MS B 1908 4-4 Næstved II
03/05/2024 20:00 MS VB 1968 1-0 AB Tårnby
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
03/05/2024 19:30 MS Naestved 1-0 B 93
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
03/05/2024 19:30 MS Aarhus Fremad II 2-0 Kjellerup
03/05/2024 19:30 MS Gørslev 0-4 Hørsholm-Usserød
03/05/2024 19:30 MS Brønshøj 2-1 Glostrup
03/05/2024 19:00 MS Tårnby FF 2-3 Frederikssund
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
02/05/2024 19:00 MS Sonderjyske 2-1 FC Fredericia
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
29/04/2024 20:00 MS Silkeborg 3-0 FC Midtjylland
28/04/2024 19:00 MS FC Copenhagen 3-2 Aarhus
28/04/2024 17:00 MS FC Nordsjaelland 1-1 Brondby
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
28/04/2024 16:00 MS Vendsyssel FF 3-1 Hobro
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
28/04/2024 15:00 MS Viborg 0-0 Randers FC
28/04/2024 15:00 MS Odense 1-2 Hvidovre
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
28/04/2024 15:00 MS FC Helsingor 0-0 HB Koge
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
28/04/2024 14:00 MS Avarta 2-0 VSK Århus
27/04/2024 15:00 MS SfB-Oure 0-2 Silkeborg KFUM
27/04/2024 15:00 MS Holstebro 4-1 Vanløse
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
27/04/2024 15:00 MS Middelfart 2-0 Roskilde
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
27/04/2024 15:00 MS Greve 3-2 VB 1968
27/04/2024 15:00 MS Herlev 1-3 B 1908
27/04/2024 15:00 MS Fjordager 0-1 Hobro II
27/04/2024 15:00 MS Næstved II 0-2 Slagelse B&I
27/04/2024 15:00 MS Hedensted 2-0 Varde
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
27/04/2024 15:00 MS Skjold Sæby 0-5 Brønshøj
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
27/04/2024 14:45 MS FA 2000 0-0 Brabrand
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
27/04/2024 14:30 MS KFUM Roskilde 2-0 Ringsted
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
27/04/2024 14:30 MS Nørresundby 3-3 Marienlyst
27/04/2024 14:30 MS Viby 2-0 B 1909
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
27/04/2024 14:00 MS Ishøj 1-1 Frem
27/04/2024 14:00 MS Vejgaard B 5-5 Lyseng
27/04/2024 14:00 MS Holbæk B&I 3-2 Næsby
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
27/04/2024 14:00 MS B 1913 1-2 AaB II
27/04/2024 14:00 MS Dalum 0-0 Ringkøbing
27/04/2024 14:00 MS Tarup-Paarup 4-0 VRI
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
27/04/2024 14:00 MS Karlslunde 1-2 Sundby
27/04/2024 14:00 MS Odder 3-2 OKS
27/04/2024 14:00 MS Frederikssund 1-2 Gørslev
27/04/2024 13:00 MS Glostrup 2-1 Tårnby FF
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
26/04/2024 20:00 MS Lyngby 1-1 Vejle
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
26/04/2024 20:00 MS Hillerød 0-0 Naestved
26/04/2024 20:00 MS Kolding IF 0-3 Sonderjyske
26/04/2024 20:00 MS B 93 0-1 AC Horsens
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
26/04/2024 20:00 MS Thisted FC 1-0 Skive
26/04/2024 20:00 MS Nykobing FC 0-1 AB Copenhagen
26/04/2024 20:00 MS Fremad Amager 3-0 HIK
26/04/2024 20:00 MS Esbjerg 0-1 Aarhus Fremad
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
26/04/2024 20:00 MS Aarhus Fremad II 0-2 Vorup
26/04/2024 20:00 MS Kjellerup 1-6 Horsens II
26/04/2024 20:00 MS Hørsholm-Usserød 4-4 Allerød
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
25/04/2024 19:00 MS FC Fredericia 2-1 Aalborg
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
24/04/2024 20:00 MS AB Tårnby 1-3 LSF
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
22/04/2024 20:00 MS FC Nordsjaelland 7-2 Aarhus
21/04/2024 19:00 MS Brondby 2-1 FC Midtjylland
21/04/2024 17:00 MS FC Copenhagen 2-0 Silkeborg
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
21/04/2024 17:00 MS LSF 2-2 Greve
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Aalborg 3-3 Kolding IF
Danimarka Kvindeliga Danimarka - Kvindeliga ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS Nordsjælland 2-1 AGF
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
21/04/2024 16:00 MS AaB II 0-4 Tarup-Paarup
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
21/04/2024 15:00 MS Hvidovre 2-1 Vejle
21/04/2024 15:00 MS Viborg 2-1 Lyngby
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
21/04/2024 15:00 MS Ringkøbing 3-1 Hedensted
Danimarka Kvindeliga Danimarka - Kvindeliga ( Lig Maçı )
21/04/2024 14:00 MS KoldingQ 1-1 Fortuna Hjørring
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
21/04/2024 14:00 MS Lyseng 1-0 Vanløse
21/04/2024 14:00 MS Ishøj 2-0 Holbæk B&I
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
20/04/2024 16:00 MS Varde 2-2 B 1913
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 MS Hobro 1-2 FC Fredericia
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 MS Frem 1-0 Avarta
20/04/2024 15:00 MS Silkeborg KFUM 0-1 Holstebro
20/04/2024 15:00 MS SfB-Oure 0-0 Vejgaard B
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 MS HIK 1-0 Thisted FC
20/04/2024 15:00 MS Aarhus Fremad 5-0 Nykobing FC
20/04/2024 15:00 MS Skive 2-1 Brabrand
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 MS Hobro II 3-0 Dalum
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
20/04/2024 15:00 MS Brønshøj 0-0 Karlslunde
20/04/2024 15:00 MS B 1909 0-1 Odder
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
20/04/2024 14:30 MS VSK Århus 0-3 Næsby
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
20/04/2024 14:30 MS Marienlyst 4-1 Kjellerup
Danimarka Kvindeliga Danimarka - Kvindeliga ( Lig Maçı )
20/04/2024 14:00 MS Brøndby 1-1 Køge
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
20/04/2024 14:00 MS OKS 1-0 Nørresundby
20/04/2024 14:00 MS Allerød 0-1 Frederikssund
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
20/04/2024 13:00 MS B 1908 2-1 KFUM Roskilde
20/04/2024 13:00 MS Ringsted 2-0 AB Tårnby
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
19/04/2024 20:30 MS Vorup 2-3 Horsens II
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
19/04/2024 20:00 MS Randers FC 2-2 Odense
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
19/04/2024 20:00 MS Hillerød 1-1 HB Koge
19/04/2024 20:00 MS AC Horsens 1-1 FC Helsingor
19/04/2024 20:00 MS B 93 2-0 Naestved
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
19/04/2024 20:00 MS Fremad Amager 2-1 FA 2000
19/04/2024 20:00 MS Roskilde 1-1 AB Copenhagen
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
19/04/2024 20:00 MS Slagelse B&I 0-1 Herlev
19/04/2024 20:00 MS VRI 1-1 Fjordager
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
19/04/2024 20:00 MS Sundby 3-2 Hørsholm-Usserød
19/04/2024 20:00 MS Gørslev 1-1 Glostrup
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
19/04/2024 19:30 MS VB 1968 2-6 Næstved II
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
19/04/2024 19:30 MS Aarhus Fremad II 1-6 Viby
19/04/2024 19:00 MS Tårnby FF 3-3 Skjold Sæby
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
18/04/2024 20:00 MS Esbjerg 5-2 Middelfart
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
18/04/2024 19:00 MS Sonderjyske 0-0 Vendsyssel FF
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
15/04/2024 20:00 MS Silkeborg 0-1 FC Nordsjaelland
14/04/2024 19:00 MS FC Midtjylland 2-2 FC Copenhagen
14/04/2024 17:00 MS Aarhus 2-2 Brondby
Danimarka Kvindeliga Danimarka - Kvindeliga ( Lig Maçı )
14/04/2024 16:00 MS Fortuna Hjørring 0-0 Køge
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
14/04/2024 15:00 MS Lyngby 1-1 Hvidovre
14/04/2024 15:00 MS Vejle 1-2 Randers FC
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
14/04/2024 15:00 MS FC Fredericia 0-2 Sonderjyske
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
14/04/2024 15:00 MS Thisted FC 1-2 Fremad Amager
14/04/2024 15:00 MS AB Copenhagen 2-1 Esbjerg
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
14/04/2024 14:00 MS Avarta 1-2 Ishøj
14/04/2024 14:00 MS Holstebro 2-3 Lyseng
14/04/2024 14:00 MS Holbæk B&I 1-1 VSK Århus
Danimarka Kvindeliga Danimarka - Kvindeliga ( Lig Maçı )
13/04/2024 20:00 - KoldingQ - Nordsjælland
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
13/04/2024 19:30 MS FC Helsingor 2-2 Hillerød
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
13/04/2024 16:30 MS Vorup 2-3 Marienlyst
Danimarka Kvindeliga Danimarka - Kvindeliga ( Lig Maçı )
13/04/2024 15:00 MS AGF 2-1 Brøndby
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
13/04/2024 15:00 MS Næsby 1-4 Frem
13/04/2024 15:00 MS Vejgaard B 1-0 Silkeborg KFUM
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
13/04/2024 15:00 MS Brabrand 0-1 HIK
13/04/2024 15:00 MS Middelfart 0-2 Aarhus Fremad
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
13/04/2024 15:00 MS Hedensted 3-3 Hobro II
13/04/2024 15:00 MS Næstved II 0-2 LSF
13/04/2024 15:00 MS Greve 4-2 Ringsted
13/04/2024 15:00 MS Herlev 3-0 VB 1968
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
13/04/2024 15:00 MS Skjold Sæby 0-0 Gørslev
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
13/04/2024 14:45 MS FA 2000 3-2 Skive
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
13/04/2024 14:30 MS KFUM Roskilde 3-2 Slagelse B&I
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
13/04/2024 14:30 MS Kjellerup 1-1 OKS
13/04/2024 14:30 MS Nørresundby 2-0 B 1909
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
13/04/2024 14:00 MS Kolding IF 0-0 Vendsyssel FF
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
13/04/2024 14:00 MS Vanløse 3-1 SfB-Oure
Danimarka Denmark Series - Relegation Round Danimarka - Denmark Series - Relegation Round ( Lig Maçı )
13/04/2024 14:00 MS Tarup-Paarup 2-0 Varde
13/04/2024 14:00 MS Dalum 2-1 VRI
13/04/2024 14:00 MS Fjordager 0-1 AaB II
13/04/2024 14:00 MS B 1913 2-0 Ringkøbing
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
13/04/2024 14:00 MS Viby 1-3 Horsens II
13/04/2024 14:00 MS Frederikssund 3-1 Sundby
13/04/2024 14:00 MS Odder 4-0 Aarhus Fremad II
13/04/2024 14:00 MS Karlslunde 5-1 Tårnby FF
13/04/2024 13:00 MS Glostrup 2-1 Allerød
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
12/04/2024 20:00 MS Odense 1-3 Viborg
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
12/04/2024 20:00 MS Nykobing FC 0-5 Roskilde
Danimarka Denmark Series - Promotion Round Danimarka - Denmark Series - Promotion Round ( Lig Maçı )
12/04/2024 20:00 MS Hørsholm-Usserød 2-3 Brønshøj
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
12/04/2024 19:30 MS HB Koge 5-3 B 93
12/04/2024 19:30 MS Hobro 2-1 Aalborg
12/04/2024 19:30 MS Naestved 0-2 AC Horsens
Danimarka DBU Pokalen Danimarka - DBU Pokalen ( Kupa Maçı )
11/04/2024 21:00 MS Aarhus 1-0 FC Nordsjaelland
11/04/2024 19:00 MS FC Fredericia 2-0 Silkeborg
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
08/04/2024 20:00 MS Brondby 1-1 Silkeborg
07/04/2024 19:00 MS Aarhus 0-1 FC Midtjylland
07/04/2024 17:00 MS FC Nordsjaelland 2-1 FC Copenhagen
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
07/04/2024 16:00 MS Vendsyssel FF 2-2 Aalborg
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
07/04/2024 15:00 MS Hvidovre 1-3 Randers FC
07/04/2024 15:00 MS Vejle 1-1 Viborg
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
07/04/2024 14:00 MS Naestved 2-1 HB Koge
06/04/2024 15:00 MS Sonderjyske 2-0 Hobro
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
06/04/2024 15:00 MS Brønshøj 2-0 Greve
06/04/2024 15:00 MS AB Tårnby 0-3 Allerød
06/04/2024 15:00 MS Næstved II 1-3 Sundby
06/04/2024 15:00 MS Tårnby FF 0-0 Herlev
06/04/2024 15:00 MS Gørslev 1-0 KFUM Roskilde
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
06/04/2024 15:00 MS Frederikssund 3-1 Slagelse B&I
06/04/2024 15:00 MS Karlslunde 2-1 LSF
06/04/2024 15:00 MS B 1908 1-2 Ringsted
06/04/2024 15:00 MS Skjold Sæby 0-4 Hørsholm-Usserød
06/04/2024 15:00 MS VB 1968 1-5 Glostrup
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
06/04/2024 15:00 MS Fjordager 0-1 OKS
06/04/2024 15:00 MS B 1909 0-2 B 1913
06/04/2024 15:00 MS Aarhus Fremad II 0-2 Horsens II
06/04/2024 15:00 MS Hedensted 1-1 Marienlyst
06/04/2024 15:00 MS Tarup-Paarup 1-0 Dalum
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
06/04/2024 15:00 MS Nørresundby 6-3 Varde
06/04/2024 15:00 MS Hobro II 4-0 Ringkøbing
06/04/2024 15:00 MS VRI 1-3 Vorup
06/04/2024 15:00 MS Odder 1-0 Viby
06/04/2024 15:00 MS Kjellerup 3-1 AaB II
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
06/04/2024 15:00 MS Frem 2-0 VSK Århus
06/04/2024 15:00 MS Vejgaard B 0-5 Holstebro
06/04/2024 15:00 MS SfB-Oure 2-1 Ishøj
06/04/2024 15:00 MS Avarta 2-4 Næsby
06/04/2024 15:00 MS Holbæk B&I 1-2 Vanløse
06/04/2024 15:00 MS Silkeborg KFUM 2-3 Lyseng
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
06/04/2024 15:00 MS Esbjerg 2-0 Skive
06/04/2024 15:00 MS Aarhus Fremad 5-0 Nykobing FC
06/04/2024 15:00 MS Thisted FC 3-3 Fremad Amager
06/04/2024 15:00 MS AB Copenhagen 1-3 Middelfart
06/04/2024 15:00 MS FA 2000 0-1 Roskilde
06/04/2024 15:00 MS HIK 4-3 Brabrand
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
06/04/2024 14:30 MS Kolding IF 4-0 FC Fredericia
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
05/04/2024 20:00 MS Lyngby 0-0 Odense
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
05/04/2024 20:00 MS AC Horsens 1-0 Hillerød
05/04/2024 20:00 MS B 93 2-2 FC Helsingor
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
02/04/2024 20:00 MS Odense 0-1 Vejle
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
02/04/2024 19:30 MS FC Fredericia 3-1 Vendsyssel FF
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
01/04/2024 20:00 MS Fremad Amager 1-0 AB Copenhagen
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
01/04/2024 19:00 MS Silkeborg 2-2 Aarhus
01/04/2024 17:00 MS FC Midtjylland 2-3 FC Nordsjaelland
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
01/04/2024 16:00 MS HB Koge 5-0 AC Horsens
01/04/2024 16:00 MS Hobro 1-1 Kolding IF
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
01/04/2024 16:00 MS Varde 0-2 Odder
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
01/04/2024 16:00 MS Nykobing FC 1-0 FA 2000
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
01/04/2024 15:00 MS FC Copenhagen 1-2 Brondby
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
01/04/2024 15:00 MS Hillerød 4-0 B 93
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
01/04/2024 15:00 MS Allerød 2-6 Næstved II
01/04/2024 15:00 MS Greve 0-2 Tårnby FF
01/04/2024 15:00 MS Sundby 2-0 Gørslev
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
01/04/2024 15:00 MS LSF 3-1 B 1908
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
01/04/2024 15:00 MS Horsens II 6-2 Tarup-Paarup
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
01/04/2024 15:00 MS AaB II 2-4 Nørresundby
01/04/2024 15:00 MS Ringkøbing 3-0 VRI
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
01/04/2024 15:00 MS Holstebro 0-1 Holbæk B&I
01/04/2024 15:00 MS Næsby 1-1 SfB-Oure
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
01/04/2024 15:00 MS Roskilde 0-1 Aarhus Fremad
01/04/2024 15:00 MS Middelfart 3-0 Thisted FC
01/04/2024 15:00 MS Brabrand 1-2 Esbjerg
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
01/04/2024 14:30 MS KFUM Roskilde 1-5 Brønshøj
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
01/04/2024 14:30 MS Marienlyst 3-0 B 1909
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
01/04/2024 14:30 MS VSK Århus 6-2 Avarta
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
01/04/2024 14:00 MS Slagelse B&I 0-2 Skjold Sæby
01/04/2024 14:00 MS Glostrup 1-1 Frederikssund
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
01/04/2024 14:00 MS B 1913 0-1 Aarhus Fremad II
01/04/2024 14:00 MS Dalum 1-1 Fjordager
01/04/2024 14:00 MS OKS 4-1 Hedensted
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
01/04/2024 14:00 MS Viby 3-1 Hobro II
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
01/04/2024 14:00 MS Lyseng 1-1 Vejgaard B
01/04/2024 14:00 MS Ishøj 2-2 Frem
01/04/2024 14:00 MS Vanløse 0-1 Silkeborg KFUM
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
01/04/2024 14:00 MS Skive 2-2 HIK
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
01/04/2024 13:30 MS Herlev 1-1 AB Tårnby
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
01/04/2024 13:00 MS Ringsted 2-2 VB 1968
01/04/2024 13:00 MS Hørsholm-Usserød 2-1 Karlslunde
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
01/04/2024 13:00 MS Vorup 1-0 Kjellerup
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
31/03/2024 17:00 MS Viborg 3-1 Hvidovre
31/03/2024 15:00 MS Randers FC 6-2 Lyngby
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
31/03/2024 15:00 MS FC Helsingor 1-3 Naestved
30/03/2024 18:30 MS Aalborg 1-0 Sonderjyske
Danimarka Kvindeliga Danimarka - Kvindeliga ( Lig Maçı )
30/03/2024 17:00 MS Fortuna Hjørring 1-0 AGF
30/03/2024 16:00 MS Nordsjælland 2-3 Brøndby
Danimarka DBU Pokalen Danimarka - DBU Pokalen ( Kupa Maçı )
29/03/2024 21:00 MS Silkeborg 6-1 FC Fredericia
29/03/2024 18:30 MS FC Nordsjaelland 2-3 Aarhus
Danimarka Kvindeliga Danimarka - Kvindeliga ( Lig Maçı )
29/03/2024 17:00 - Køge - KoldingQ
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
28/03/2024 17:00 MS Aarhus Fremad II 2-2 Marienlyst
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
28/03/2024 17:00 MS AB Copenhagen 2-3 Nykobing FC
28/03/2024 17:00 MS Thisted FC 0-1 Brabrand
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
28/03/2024 16:00 MS Tårnby FF 1-0 KFUM Roskilde
28/03/2024 16:00 MS Næstved II 1-3 Herlev
28/03/2024 16:00 MS Sundby 4-1 Allerød
28/03/2024 16:00 MS Brønshøj 2-0 Gørslev
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
28/03/2024 16:00 MS B 1909 0-3 OKS
28/03/2024 16:00 MS Fjordager 0-1 Tarup-Paarup
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
28/03/2024 16:00 MS Silkeborg KFUM 1-1 Frem
28/03/2024 16:00 MS SfB-Oure 0-0 VSK Århus
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
28/03/2024 16:00 MS Esbjerg 4-2 Roskilde
28/03/2024 16:00 MS Aarhus Fremad 0-1 Skive
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
28/03/2024 15:30 MS Hedensted 3-2 Dalum
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
28/03/2024 15:30 MS Nørresundby 2-1 Kjellerup
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
28/03/2024 15:00 MS Greve 3-0 AB Tårnby
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
28/03/2024 15:00 MS Horsens II 4-1 B 1913
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
28/03/2024 15:00 MS Hobro II 6-2 Varde
28/03/2024 15:00 MS Odder 3-1 AaB II
28/03/2024 15:00 MS VRI 2-6 Viby
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
28/03/2024 15:00 MS Holbæk B&I 1-0 Lyseng
28/03/2024 15:00 MS Vejgaard B 0-0 Vanløse
28/03/2024 15:00 MS Avarta 0-1 Ishøj
28/03/2024 15:00 MS Holstebro 1-0 Næsby
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
28/03/2024 15:00 MS HIK 4-2 FA 2000
28/03/2024 15:00 MS Fremad Amager 1-3 Middelfart
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
28/03/2024 14:00 MS Skjold Sæby 0-3 Glostrup
28/03/2024 14:00 MS Ringsted 1-2 LSF
28/03/2024 14:00 MS Frederikssund 3-1 VB 1968
28/03/2024 14:00 MS Karlslunde 3-2 Slagelse B&I
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
27/03/2024 21:30 MS Ringkøbing 1-1 Vorup
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
26/03/2024 21:00 MS B 1908 3-2 Hørsholm-Usserød
Danimarka Kvindeliga Danimarka - Kvindeliga ( Lig Maçı )
24/03/2024 17:00 MS Brøndby 0-0 Fortuna Hjørring
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
24/03/2024 16:00 MS Esbjerg 2-2 Aarhus Fremad
Danimarka Kvindeliga Danimarka - Kvindeliga ( Lig Maçı )
23/03/2024 17:30 MS Nordsjælland 1-0 Køge
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
23/03/2024 17:00 MS Varde 3-2 VRI
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
23/03/2024 16:00 MS Brønshøj 1-1 Tårnby FF
23/03/2024 16:00 MS Herlev 0-3 Sundby
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
23/03/2024 16:00 MS Fjordager 0-6 Hedensted
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
23/03/2024 16:00 MS Frem 5-2 SfB-Oure
23/03/2024 16:00 MS Næsby 2-0 Silkeborg KFUM
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
23/03/2024 16:00 MS Roskilde 3-0 Nykobing FC
23/03/2024 16:00 MS Middelfart 4-0 HIK
23/03/2024 16:00 MS Skive 1-1 AB Copenhagen
23/03/2024 16:00 MS Brabrand 1-1 Fremad Amager
23/03/2024 15:45 MS FA 2000 1-1 Thisted FC
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
23/03/2024 15:30 MS KFUM Roskilde 2-0 AB Tårnby
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
23/03/2024 15:30 MS Nørresundby 1-2 Odder
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
23/03/2024 15:30 MS VSK Århus 0-1 Holbæk B&I
Danimarka Kvindeliga Danimarka - Kvindeliga ( Lig Maçı )
23/03/2024 15:00 MS AGF 3-0 KoldingQ
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
23/03/2024 15:00 MS Greve 5-2 Næstved II
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
23/03/2024 15:00 MS OKS 3-1 Aarhus Fremad II
23/03/2024 15:00 MS Tarup-Paarup 1-0 B 1913
23/03/2024 15:00 MS Dalum 3-1 B 1909
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
23/03/2024 15:00 MS Viby 3-3 Vorup
23/03/2024 15:00 MS AaB II 2-2 Hobro II
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
23/03/2024 15:00 MS Lyseng 0-2 Avarta
23/03/2024 15:00 MS Vanløse 1-1 Holstebro
23/03/2024 15:00 MS Ishøj 0-2 Vejgaard B
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
23/03/2024 14:00 MS Gørslev 3-3 Allerød
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
23/03/2024 14:00 MS Hørsholm-Usserød 4-2 Ringsted
23/03/2024 14:00 MS Frederikssund 0-1 Skjold Sæby
23/03/2024 14:00 MS Glostrup 2-2 Karlslunde
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
22/03/2024 21:30 MS Marienlyst 2-2 Horsens II
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
22/03/2024 21:10 MS VB 1968 1-2 LSF
22/03/2024 21:00 MS Slagelse B&I 1-1 B 1908
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
22/03/2024 21:00 MS Kjellerup 2-1 Ringkøbing
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
17/03/2024 19:00 MS Brondby 4-1 Silkeborg
17/03/2024 19:00 MS FC Nordsjaelland 1-1 Randers FC
17/03/2024 19:00 MS Odense 0-2 FC Copenhagen
17/03/2024 19:00 MS Aarhus 1-0 Hvidovre
17/03/2024 19:00 MS FC Midtjylland 3-0 Vejle
17/03/2024 19:00 MS Lyngby 2-0 Viborg
Danimarka Kvindeliga Danimarka - Kvindeliga ( Lig Maçı )
17/03/2024 17:00 MS Fortuna Hjørring 2-2 Nordsjælland
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
17/03/2024 17:00 MS AB Copenhagen 1-1 Aarhus Fremad
17/03/2024 16:00 MS Thisted FC 2-5 Esbjerg
Danimarka Kvindeliga Danimarka - Kvindeliga ( Lig Maçı )
17/03/2024 15:00 MS KoldingQ 0-2 Brøndby
17/03/2024 15:00 MS Køge 3-1 AGF
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
17/03/2024 15:00 MS Avarta 2-0 SfB-Oure
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
16/03/2024 17:00 MS Nykobing FC 2-3 Skive
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
16/03/2024 16:00 MS Holstebro 0-2 Ishøj
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
16/03/2024 16:00 MS Brabrand 1-1 Middelfart
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
16/03/2024 15:00 MS Kolding IF 3-3 Naestved
16/03/2024 15:00 MS Sonderjyske 2-0 FC Helsingor
16/03/2024 15:00 MS Hillerød 1-2 Aalborg
16/03/2024 15:00 MS FC Fredericia 2-2 HB Koge
16/03/2024 15:00 MS B 93 3-2 AC Horsens
16/03/2024 15:00 MS Vendsyssel FF 1-1 Hobro
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
16/03/2024 15:00 MS Vejgaard B 0-4 Næsby
16/03/2024 15:00 MS Vanløse 1-1 Lyseng
15/03/2024 21:00 MS Silkeborg KFUM 3-2 VSK Århus
15/03/2024 21:00 MS Holbæk B&I 0-2 Frem
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
15/03/2024 21:00 MS HIK 2-3 Roskilde
15/03/2024 21:00 MS Fremad Amager 0-0 FA 2000
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
11/03/2024 21:00 MS Randers FC 0-1 FC Midtjylland
10/03/2024 20:00 MS Viborg 1-2 Brondby
10/03/2024 18:00 MS FC Copenhagen 4-0 Lyngby
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
10/03/2024 17:00 MS Aalborg 4-3 Vendsyssel FF
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
10/03/2024 16:00 MS Silkeborg 0-1 Aarhus
10/03/2024 16:00 MS Vejle 0-1 Odense
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
10/03/2024 16:00 MS Næsby 0-3 Holbæk B&I
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
10/03/2024 16:00 MS Esbjerg 2-1 AB Copenhagen
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
09/03/2024 19:00 MS AC Horsens 1-4 Sonderjyske
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
09/03/2024 17:00 MS Skive 1-1 Fremad Amager
09/03/2024 17:00 MS Nykobing FC 1-0 HIK
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
09/03/2024 16:00 MS SfB-Oure 2-0 Silkeborg KFUM
09/03/2024 16:00 MS Frem 1-0 Avarta
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
09/03/2024 16:00 MS Roskilde 3-1 Middelfart
09/03/2024 16:00 MS Aarhus Fremad 1-0 Thisted FC
09/03/2024 15:45 MS FA 2000 2-0 Brabrand
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
09/03/2024 15:30 MS VSK Århus 2-1 Vejgaard B
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
09/03/2024 15:00 MS Naestved 0-0 FC Fredericia
Danimarka 3. Division Danimarka - 3. Division ( Lig Maçı )
09/03/2024 15:00 MS Lyseng 3-2 Holstebro
09/03/2024 15:00 MS Ishøj 4-1 Vanløse
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
08/03/2024 21:00 MS Hvidovre 1-2 FC Nordsjaelland
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
08/03/2024 21:00 MS FC Helsingor 1-1 Kolding IF
08/03/2024 20:30 MS Hobro 1-1 B 93
08/03/2024 20:30 MS HB Koge 0-4 Hillerød
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
04/03/2024 21:00 MS FC Nordsjaelland 3-1 Silkeborg
03/03/2024 20:00 MS Aarhus 1-1 Odense
03/03/2024 18:00 MS Brondby 1-1 Vejle
03/03/2024 16:00 MS Lyngby 2-4 Hvidovre
03/03/2024 16:00 MS Viborg 3-0 Randers FC
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
03/03/2024 15:00 MS Naestved 1-1 AC Horsens
02/03/2024 17:00 MS Sonderjyske 0-3 Vendsyssel FF
02/03/2024 17:00 MS B 93 3-1 HB Koge
02/03/2024 15:00 MS Kolding IF 3-1 Hobro
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
01/03/2024 21:00 MS FC Midtjylland 2-0 FC Copenhagen
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
01/03/2024 21:00 MS Hillerød 4-2 FC Helsingor
01/03/2024 20:30 MS FC Fredericia 2-3 Aalborg
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
26/02/2024 21:00 MS FC Copenhagen 2-0 FC Nordsjaelland
25/02/2024 20:00 MS Aarhus 2-3 FC Midtjylland
25/02/2024 18:00 MS Odense 0-3 Brondby
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
25/02/2024 17:00 MS Hobro 0-2 FC Fredericia
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
25/02/2024 16:00 MS Hvidovre 2-2 Viborg
25/02/2024 16:00 MS Vejle 2-0 Silkeborg
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
24/02/2024 17:00 MS B 93 0-0 Naestved
24/02/2024 15:00 MS Aalborg 2-2 Sonderjyske
Danimarka Superliga Danimarka - Superliga ( Lig Maçı )
23/02/2024 21:00 MS Randers FC 1-0 Lyngby
Danimarka 1. Division Danimarka - 1. Division ( Lig Maçı )
23/02/2024 21:00 MS FC Helsingor 0-1 HB Koge
23/02/2024 21:00 MS AC Horsens 1-2 Kolding IF
23/02/2024 21:00 MS Vendsyssel FF 4-4 Hillerød