Danimarka Futbol Ligleri, Danimarka Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
30/06/2021 20:00 - KFUM - Taastrup
30/06/2021 20:00 - BK Union - Otterup
30/06/2021 20:00 - Tårnby FF - Greve
30/06/2021 20:00 - BSF - Vordingborg
26/06/2021 15:00 - Allerød - Køge Nord
26/06/2021 15:00 - Husum - RB 1906
26/06/2021 15:00 - Herlev - Karlslunde
26/06/2021 15:00 - Fremad Valby - Skjold Birkerød
26/06/2021 15:00 - Avedøre - B 1908
26/06/2021 15:00 - LSF - Frederikssund
26/06/2021 15:00 - GVI - Ishøj
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
26/06/2021 15:00 - B 1913 - Tjørring
26/06/2021 15:00 - Tarup-Paarup - Herning Fremad
26/06/2021 15:00 - Horsens II - Djursland
26/06/2021 15:00 - Ringkøbing - Nørresundby
26/06/2021 15:00 - Viby - Skjold Sæby
26/06/2021 15:00 - Kolding B - Aarhus Fremad II
26/06/2021 14:00 - Vejgaard B - Odder
26/06/2021 14:00 - Lyseng - Marienlyst
26/06/2021 13:30 - Varde IF Elite - Kjellerup
26/06/2021 13:00 - Silkeborg KFUM - Hedensted
26/06/2021 13:00 - VRI - OKS
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
23/06/2021 20:00 - Frederikssund - Herlev
23/06/2021 20:00 - Ishøj - Allerød
23/06/2021 20:00 - Skjold Birkerød - Husum
23/06/2021 20:00 - Taastrup - BSF
23/06/2021 20:00 - Karlslunde - LSF
23/06/2021 20:00 - Køge Nord - GVI
23/06/2021 20:00 - Otterup - Fremad Valby
23/06/2021 20:00 - Greve - KFUM
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
23/06/2021 20:00 - OKS - Vejgaard B
23/06/2021 20:00 - Kjellerup - Ringkøbing
23/06/2021 20:00 - Aarhus Fremad II - Varde IF Elite
23/06/2021 20:00 - Tjørring - Viby
23/06/2021 20:00 - Skjold Sæby - Horsens II
23/06/2021 20:00 - Marienlyst - Silkeborg KFUM
23/06/2021 20:00 - Hedensted - Lyseng
23/06/2021 20:00 - Odder - VRI
23/06/2021 20:00 - Nørresundby - Tarup-Paarup
23/06/2021 20:00 - Herning Fremad - B 1913
23/06/2021 20:00 - Djursland - Kolding B
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
23/06/2021 19:30 - RB 1906 - Avedøre
23/06/2021 19:30 - Vordingborg - BK Union
23/06/2021 19:30 - B 1908 - Tårnby FF
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
19/06/2021 20:00 - Silkeborg KFUM - OKS
19/06/2021 16:30 - Kjellerup - Horsens II
19/06/2021 16:00 - Varde IF Elite - Herning Fremad
19/06/2021 15:30 - Tarup-Paarup - Skjold Sæby
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
19/06/2021 15:00 - KFUM - Otterup
19/06/2021 15:00 - Herlev - Ishøj
19/06/2021 15:00 - BK Union - RB 1906
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
19/06/2021 15:00 - Marienlyst - Vejgaard B
19/06/2021 15:00 - Hedensted - VRI
19/06/2021 15:00 - Ringkøbing - Tjørring
19/06/2021 14:30 - Nørresundby - Kolding B
19/06/2021 14:30 - Aarhus Fremad II - Viby
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
19/06/2021 14:00 - LSF - Køge Nord
19/06/2021 14:00 - BSF - Skjold Birkerød
19/06/2021 14:00 - Frederikssund - Allerød
19/06/2021 14:00 - Greve - Husum
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
19/06/2021 14:00 - B 1913 - Djursland
19/06/2021 14:00 - Lyseng - Odder
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
19/06/2021 13:00 - B 1908 - Fremad Valby
19/06/2021 13:00 - Karlslunde - GVI
18/06/2021 20:00 - Taastrup - Avedøre
18/06/2021 19:30 - Tårnby FF - Vordingborg
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
13/06/2021 15:00 - Ringkøbing - Skjold Sæby
12/06/2021 17:00 - Horsens II - Nørresundby
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
12/06/2021 15:00 - Køge Nord - Herlev
12/06/2021 15:00 - BK Union - B 1908
12/06/2021 15:00 - Ishøj - LSF
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
12/06/2021 15:00 - VRI - Marienlyst
12/06/2021 15:00 - Odder - Silkeborg KFUM
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
12/06/2021 14:00 - Allerød - Karlslunde
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
12/06/2021 14:00 - OKS - Lyseng
12/06/2021 14:00 - Tarup-Paarup - Djursland
12/06/2021 14:00 - Varde IF Elite - Tjørring
12/06/2021 14:00 - Vejgaard B - Hedensted
12/06/2021 14:00 - B 1913 - Aarhus Fremad II
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
12/06/2021 13:00 - GVI - Frederikssund
12/06/2021 13:00 - Avedøre - Vordingborg
12/06/2021 13:00 - Tårnby FF - Otterup
12/06/2021 13:00 - Fremad Valby - Greve
12/06/2021 13:00 - KFUM - Skjold Birkerød
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
12/06/2021 13:00 - Viby - Kjellerup
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
12/06/2021 12:00 - BSF - RB 1906
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
11/06/2021 20:00 - Kolding B - Herning Fremad
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
11/06/2021 19:30 - Husum - Taastrup
09/06/2021 20:00 - Herlev - Frederikssund
09/06/2021 20:00 - Allerød - Ishøj
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
08/06/2021 20:00 - Kolding B - Skjold Sæby
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
06/06/2021 12:00 - RB 1906 - KFUM
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
05/06/2021 20:00 - Skjold Sæby - Varde IF Elite
05/06/2021 16:30 - Kjellerup - B 1913
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
05/06/2021 16:00 MS Brabrand 5-0 Sydvest
05/06/2021 16:00 MS Næsby 2-0 Thisted FC
05/06/2021 16:00 MS Holbæk B&I 1-3 Jammerbugt
05/06/2021 16:00 MS Middelfart 2-1 Frem
05/06/2021 16:00 MS B 93 0-5 Aarhus Fremad
05/06/2021 16:00 MS VSK Århus 2-2 SfB-Oure
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
05/06/2021 16:00 MS Slagelse B&I 0-1 Vanløse
05/06/2021 16:00 MS Nykobing FC 2-0 HIK
05/06/2021 16:00 MS Skovshoved 1-0 Avarta
05/06/2021 16:00 MS Hillerød 2-3 Roskilde
05/06/2021 16:00 MS KFUM Roskilde 2-1 FA 2000
05/06/2021 16:00 MS AB Copenhagen 1-1 AB Tårnby
05/06/2021 16:00 MS Naestved 5-1 Brønshøj
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
05/06/2021 16:00 - Tjørring - Kolding B
05/06/2021 16:00 - Djursland - Ringkøbing
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
05/06/2021 15:00 MS Køge 3-1 Brøndby
05/06/2021 15:00 MS Thy ThistedQ 1-0 KoldingQ
05/06/2021 15:00 MS Fortuna Hjørring 0-5 Nordsjælland
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
05/06/2021 15:00 - Ishøj - GVI
05/06/2021 15:00 - Køge Nord - Allerød
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
05/06/2021 15:00 - Hedensted - Silkeborg KFUM
05/06/2021 15:00 - Odder - Vejgaard B
05/06/2021 15:00 - Marienlyst - Lyseng
05/06/2021 15:00 - Herning Fremad - Horsens II
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
05/06/2021 14:30 - Skjold Birkerød - Tårnby FF
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
05/06/2021 14:30 - Nørresundby - Viby
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
05/06/2021 14:00 - Karlslunde - Herlev
05/06/2021 14:00 - Otterup - Avedøre
05/06/2021 14:00 - Frederikssund - LSF
05/06/2021 14:00 - Greve - BK Union
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
05/06/2021 14:00 MS Holstebro 2-2 Dalum
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
05/06/2021 14:00 - Aarhus Fremad II - Tarup-Paarup
05/06/2021 14:00 - OKS - VRI
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
05/06/2021 13:00 - B 1908 - BSF
05/06/2021 13:00 - Taastrup - Fremad Valby
04/06/2021 19:30 - Vordingborg - Husum
02/06/2021 20:00 - LSF - Karlslunde
02/06/2021 20:00 - GVI - Køge Nord
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
02/06/2021 20:00 - Vejgaard B - OKS
02/06/2021 20:00 - Silkeborg KFUM - Marienlyst
02/06/2021 20:00 - Lyseng - Hedensted
02/06/2021 20:00 - VRI - Odder
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
30/05/2021 17:00 - Husum - Otterup
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
30/05/2021 15:00 - Ringkøbing - Aarhus Fremad II
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
30/05/2021 14:00 MS Thisted FC 1-1 VSK Århus
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
30/05/2021 14:00 MS Avarta 3-1 KFUM Roskilde
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
30/05/2021 13:00 - BSF - Greve
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
29/05/2021 17:00 - Horsens II - Tjørring
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
29/05/2021 16:00 MS Frem 0-1 B 93
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
29/05/2021 16:00 MS Brønshøj 2-0 Nykobing FC
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
29/05/2021 16:00 - Varde IF Elite - Djursland
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
29/05/2021 15:00 MS KoldingQ 0-1 Fortuna Hjørring
29/05/2021 15:00 MS Nordsjælland 0-1 Køge
29/05/2021 15:00 MS Brøndby 6-0 Thy ThistedQ
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
29/05/2021 15:00 - Ishøj - Herlev
29/05/2021 15:00 - Køge Nord - LSF
29/05/2021 15:00 - BK Union - Taastrup
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
29/05/2021 15:00 MS Dalum 0-1 Næsby
29/05/2021 15:00 MS Aarhus Fremad 1-2 Middelfart
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
29/05/2021 15:00 MS AB Tårnby 4-0 Hillerød
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
29/05/2021 15:00 - Odder - Lyseng
29/05/2021 15:00 - VRI - Hedensted
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
29/05/2021 14:45 MS FA 2000 2-0 Skovshoved
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
29/05/2021 14:00 - Allerød - Frederikssund
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
29/05/2021 14:00 MS SfB-Oure 2-3 Holbæk B&I
29/05/2021 14:00 MS Sydvest 4-2 Holstebro
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
29/05/2021 14:00 MS Vanløse 3-1 Naestved
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
29/05/2021 14:00 - OKS - Silkeborg KFUM
29/05/2021 14:00 - Tarup-Paarup - Kjellerup
29/05/2021 14:00 - Viby - Herning Fremad
29/05/2021 14:00 - Vejgaard B - Marienlyst
29/05/2021 14:00 - B 1913 - Nørresundby
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
29/05/2021 13:00 - Avedøre - Skjold Birkerød
29/05/2021 13:00 - GVI - Karlslunde
29/05/2021 13:00 - KFUM - RB 1906
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
28/05/2021 20:00 PEN Aarhus 1-1
PS : 3-1
Aalborg
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
28/05/2021 20:00 - Fremad Valby - Vordingborg
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
28/05/2021 20:00 MS Jammerbugt 0-0 Brabrand
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
28/05/2021 20:00 MS Roskilde 3-0 Slagelse B&I
28/05/2021 20:00 MS HIK 2-1 AB Copenhagen
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
28/05/2021 19:30 - Tårnby FF - B 1908
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
27/05/2021 20:00 MS Vendsyssel FF 2-1 Fremad Amager
27/05/2021 20:00 MS Hvidovre 4-0 Hobro
27/05/2021 20:00 MS Kolding IF 2-0 Skive
26/05/2021 20:00 MS Viborg 4-0 HB Koge
26/05/2021 20:00 MS Esbjerg 2-2 FC Helsingor
26/05/2021 20:00 MS Silkeborg 2-1 FC Fredericia
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
25/05/2021 20:00 - Marienlyst - VRI
25/05/2021 20:00 - Hedensted - Vejgaard B
25/05/2021 20:00 - Tjørring - Tarup-Paarup
25/05/2021 20:00 - Aarhus Fremad II - Horsens II
25/05/2021 20:00 - Nørresundby - Varde IF Elite
25/05/2021 20:00 - Lyseng - OKS
25/05/2021 20:00 - Silkeborg KFUM - Odder
25/05/2021 20:00 - Djursland - Viby
25/05/2021 20:00 - Kjellerup - Kolding B
25/05/2021 20:00 - Herning Fremad - Ringkøbing
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
24/05/2021 18:00 MS Brondby 2-0 FC Nordsjaelland
24/05/2021 18:00 MS Randers FC 2-1 FC Copenhagen
24/05/2021 18:00 MS FC Midtjylland 4-0 Aarhus
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
24/05/2021 16:00 MS Skovshoved 2-0 Brønshøj
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
24/05/2021 15:30 - Skjold Sæby - B 1913
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
24/05/2021 15:00 MS Vejle 2-2 Lyngby
24/05/2021 15:00 MS Sonderjyske 0-4 Aalborg
24/05/2021 15:00 MS Odense 4-0 AC Horsens
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
24/05/2021 15:00 MS Brabrand 1-1 Frem
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
24/05/2021 15:00 MS AB Tårnby 0-1 FA 2000
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
24/05/2021 14:30 MS VSK Århus 3-2 Næsby
24/05/2021 14:30 MS Holbæk B&I 1-1 Thisted FC
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
24/05/2021 14:30 MS KFUM Roskilde 1-0 Vanløse
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
24/05/2021 14:00 MS Holstebro 1-3 Aarhus Fremad
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
24/05/2021 14:00 MS AB Copenhagen 3-2 Roskilde
24/05/2021 14:00 MS Slagelse B&I 3-1 Avarta
24/05/2021 14:00 MS Naestved 1-1 Nykobing FC
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
23/05/2021 15:00 MS Hobro 0-2 Vendsyssel FF
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
23/05/2021 14:00 - Vordingborg - KFUM
23/05/2021 14:00 - Otterup - BSF
23/05/2021 12:00 - RB 1906 - Fremad Valby
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
22/05/2021 17:00 MS Nordsjælland 0-6 Brøndby
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
22/05/2021 16:00 MS B 93 2-1 Dalum
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
22/05/2021 15:00 MS Fremad Amager 0-1 Kolding IF
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
22/05/2021 15:00 MS Køge 3-0 KoldingQ
22/05/2021 15:00 MS Fortuna Hjørring 2-1 Thy ThistedQ
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
22/05/2021 15:00 - Herlev - Køge Nord
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
22/05/2021 15:00 MS Jammerbugt 1-0 Sydvest
22/05/2021 15:00 MS Middelfart 2-3 SfB-Oure
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
22/05/2021 15:00 MS Hillerød 3-0 HIK
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
22/05/2021 15:00 - Hedensted - Kolding B
22/05/2021 15:00 - Viby - OKS
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
22/05/2021 15:00 - Aarhus Fremad II - Vejgaard B
22/05/2021 15:00 - Djursland - Silkeborg KFUM
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
22/05/2021 14:30 - Skjold Birkerød - BK Union
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
22/05/2021 14:30 - Nørresundby - Kjellerup
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
22/05/2021 14:00 MS Skive 2-2 Hvidovre
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
22/05/2021 14:00 - LSF - Ishøj
22/05/2021 14:00 - Greve - Avedøre
22/05/2021 14:00 - Frederikssund - GVI
22/05/2021 14:00 - Karlslunde - Allerød
22/05/2021 13:00 - Taastrup - Tårnby FF
22/05/2021 11:00 - B 1908 - Husum
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
21/05/2021 20:00 MS HB Koge 1-2 Esbjerg
21/05/2021 20:00 MS FC Helsingor 3-3 Silkeborg
21/05/2021 20:00 MS FC Fredericia 0-3 Viborg
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
20/05/2021 21:00 MS Aarhus 1-2 Brondby
20/05/2021 19:00 MS AC Horsens 1-2 Sonderjyske
20/05/2021 19:00 MS Lyngby 1-2 Odense
19/05/2021 21:00 MS FC Copenhagen 4-2 FC Midtjylland
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
19/05/2021 20:00 - Herlev - RB 1906
19/05/2021 20:00 - Greve - Vordingborg
19/05/2021 20:00 - LSF - GVI
19/05/2021 20:00 - Allerød - B 1908
19/05/2021 20:00 - Skjold Birkerød - Taastrup
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
19/05/2021 20:00 - Odder - OKS
19/05/2021 20:00 - Kolding B - Varde IF Elite
19/05/2021 20:00 - Tarup-Paarup - Viby
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
19/05/2021 19:00 MS Aalborg 2-1 Vejle
19/05/2021 19:00 MS FC Nordsjaelland 2-1 Randers FC
17/05/2021 20:00 MS Sonderjyske 2-0 Lyngby
16/05/2021 19:00 MS Aarhus 3-1 FC Nordsjaelland
16/05/2021 17:00 MS FC Copenhagen 2-1 Brondby
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
16/05/2021 16:00 MS FC Helsingor 2-1 FC Fredericia
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
16/05/2021 16:00 MS Thy ThistedQ 0-1 Køge
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
16/05/2021 15:00 MS Aalborg 1-1 AC Horsens
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
16/05/2021 15:00 MS Skive 1-0 Fremad Amager
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
16/05/2021 15:00 MS KoldingQ 4-1 Nordsjælland
16/05/2021 15:00 MS Fortuna Hjørring 1-2 Brøndby
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
16/05/2021 15:00 - Tårnby FF - Husum
16/05/2021 15:00 - Avedøre - Fremad Valby
16/05/2021 15:00 - Frederikssund - BK Union
16/05/2021 15:00 - KFUM - Ishøj
16/05/2021 15:00 - BSF - Køge Nord
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
16/05/2021 15:00 - GVI - Taastrup
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
16/05/2021 15:00 - Odder - Hedensted
16/05/2021 15:00 - Marienlyst - Horsens II
16/05/2021 15:00 - Ringkøbing - Tarup-Paarup
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
16/05/2021 15:00 - VRI - Herning Fremad
16/05/2021 15:00 - Skjold Sæby - Tjørring
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
16/05/2021 14:00 MS FC Midtjylland 1-1 Randers FC
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
16/05/2021 14:00 MS Avarta 2-2 AB Tårnby
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
16/05/2021 13:00 - B 1908 - Vordingborg
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
15/05/2021 17:00 MS Thisted FC 1-0 Dalum
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
15/05/2021 16:00 MS Esbjerg 0-4 Viborg
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
15/05/2021 16:00 MS Brønshøj 0-4 Roskilde
15/05/2021 16:00 MS Nykobing FC 3-0 AB Copenhagen
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
15/05/2021 15:00 MS Hvidovre 2-2 Vendsyssel FF
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
15/05/2021 15:00 MS Næsby 0-1 Jammerbugt
15/05/2021 15:00 MS Holbæk B&I 1-2 Middelfart
15/05/2021 15:00 MS Aarhus Fremad 3-1 Frem
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
15/05/2021 14:45 MS FA 2000 0-0 Hillerød
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
15/05/2021 14:30 MS VSK Århus 1-2 Holstebro
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
15/05/2021 14:30 MS KFUM Roskilde 1-2 Slagelse B&I
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
15/05/2021 14:00 MS Silkeborg 4-1 HB Koge
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
15/05/2021 14:00 MS SfB-Oure 1-3 Brabrand
15/05/2021 14:00 MS Sydvest 0-2 B 93
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
15/05/2021 14:00 MS Vanløse 1-2 Skovshoved
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
14/05/2021 20:00 MS Vejle 2-2 Odense
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
14/05/2021 20:00 MS Kolding IF 0-0 Hobro
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
14/05/2021 20:00 MS HIK 1-0 Naestved
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
13/05/2021 19:00 - Silkeborg KFUM - VRI
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
13/05/2021 17:00 MS Køge 1-1 Fortuna Hjørring
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
13/05/2021 17:00 - Horsens II - Odder
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
13/05/2021 16:30 - Kjellerup - Skjold Sæby
Danimarka DBU Pokalen Danimarka - DBU Pokalen ( Kupa Maçı )
13/05/2021 16:00 MS Sonderjyske 4-0 Randers FC
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
13/05/2021 16:00 - Varde IF Elite - B 1913
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
13/05/2021 16:00 - Tjørring - Djursland
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
13/05/2021 15:00 MS Nordsjælland 5-1 Thy ThistedQ
13/05/2021 15:00 MS Brøndby 0-0 KoldingQ
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
13/05/2021 15:00 - BK Union - BSF
13/05/2021 15:00 - Husum - Karlslunde
13/05/2021 15:00 - Ishøj - Tårnby FF
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
13/05/2021 15:00 - Herning Fremad - Aarhus Fremad II
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
13/05/2021 14:00 - Køge Nord - KFUM
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
13/05/2021 14:00 - OKS - Marienlyst
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
13/05/2021 14:00 - Vejgaard B - Lyseng
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
13/05/2021 13:00 - GVI - Herlev
13/05/2021 13:00 - Taastrup - Greve
13/05/2021 13:00 - Vordingborg - Otterup
13/05/2021 13:00 - B 1908 - LSF
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
12/05/2021 20:00 MS Viborg 3-3 Silkeborg
12/05/2021 20:00 MS Fremad Amager 0-1 Hvidovre
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
12/05/2021 20:00 - RB 1906 - Skjold Birkerød
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
11/05/2021 20:00 MS Hobro 3-0 Skive
11/05/2021 20:00 MS HB Koge 0-5 FC Helsingor
11/05/2021 20:00 MS Vendsyssel FF 3-0 Kolding IF
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
10/05/2021 20:00 MS FC Nordsjaelland 2-2 FC Copenhagen
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
10/05/2021 19:30 MS Esbjerg 1-2 FC Fredericia
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
09/05/2021 19:00 MS Brondby 3-1 FC Midtjylland
09/05/2021 17:00 MS Randers FC 0-1 Aarhus
09/05/2021 15:00 MS Lyngby 3-4 AC Horsens
09/05/2021 15:00 MS Vejle 4-2 Sonderjyske
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
09/05/2021 14:00 - Tårnby FF - Karlslunde
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
09/05/2021 14:00 MS Holstebro 1-3 Holbæk B&I
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
09/05/2021 14:00 MS Slagelse B&I 0-1 AB Copenhagen
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
09/05/2021 14:00 - RB 1906 - Otterup
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
08/05/2021 19:00 - Silkeborg KFUM - Skjold Sæby
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
08/05/2021 17:00 MS Nordsjælland 1-3 Fortuna Hjørring
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
08/05/2021 17:00 - Horsens II - Tarup-Paarup
08/05/2021 17:00 - OKS - Ringkøbing
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
08/05/2021 16:00 MS Frem 1-0 Sydvest
08/05/2021 16:00 MS B 93 0-0 Thisted FC
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
08/05/2021 16:00 MS Brønshøj 0-2 Avarta
08/05/2021 16:00 MS Skovshoved 0-2 Nykobing FC
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
08/05/2021 15:00 MS KoldingQ 4-1 Thy ThistedQ
08/05/2021 15:00 MS Brøndby 1-2 Køge
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
08/05/2021 15:00 - Ishøj - BK Union
08/05/2021 15:00 - Køge Nord - Frederikssund
08/05/2021 15:00 - Husum - Fremad Valby
08/05/2021 15:00 - KFUM - Avedøre
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
08/05/2021 15:00 MS Dalum 0-4 VSK Århus
08/05/2021 15:00 MS Aarhus Fremad 4-1 SfB-Oure
08/05/2021 15:00 MS Brabrand 1-0 Næsby
08/05/2021 15:00 MS Jammerbugt 1-0 Middelfart
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
08/05/2021 15:00 MS AB Tårnby 1-2 Naestved
08/05/2021 15:00 MS Hillerød 1-0 KFUM Roskilde
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
08/05/2021 15:00 - LSF - Herlev
08/05/2021 15:00 - Allerød - Skjold Birkerød
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
08/05/2021 15:00 - Marienlyst - B 1913
08/05/2021 15:00 - Odder - Kolding B
08/05/2021 15:00 - Varde IF Elite - Viby
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
08/05/2021 15:00 - Vejgaard B - Kjellerup
08/05/2021 15:00 - Herning Fremad - Tjørring
08/05/2021 15:00 - Aarhus Fremad II - Lyseng
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
08/05/2021 14:45 MS FA 2000 0-0 HIK
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
08/05/2021 14:00 - VRI - Nørresundby
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
07/05/2021 20:00 MS Odense 1-0 Aalborg
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
07/05/2021 20:00 MS FC Helsingor 0-3 Viborg
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
07/05/2021 20:00 MS Roskilde 2-1 Vanløse
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
07/05/2021 19:30 MS FC Fredericia 3-0 HB Koge
06/05/2021 20:00 MS Hobro 2-0 Fremad Amager
06/05/2021 20:00 MS Silkeborg 2-0 Esbjerg
06/05/2021 20:00 MS Skive 2-1 Vendsyssel FF
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
05/05/2021 20:00 - Avedøre - Husum
05/05/2021 20:00 - Tårnby FF - Køge Nord
05/05/2021 20:00 - BSF - KFUM
05/05/2021 20:00 - Karlslunde - Ishøj
05/05/2021 20:00 - BK Union - Fremad Valby
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
05/05/2021 20:00 - Otterup - Allerød
05/05/2021 20:00 - Greve - RB 1906
05/05/2021 20:00 - Vordingborg - Taastrup
05/05/2021 20:00 - Skjold Birkerød - GVI
05/05/2021 20:00 - Herlev - B 1908
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
05/05/2021 20:00 - Viby - Marienlyst
05/05/2021 20:00 - Kolding B - Horsens II
05/05/2021 20:00 - B 1913 - Hedensted
05/05/2021 20:00 - Ringkøbing - Varde IF Elite
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
05/05/2021 20:00 - Aarhus Fremad II - Silkeborg KFUM
05/05/2021 20:00 - Nørresundby - Vejgaard B
05/05/2021 20:00 - Lyseng - Herning Fremad
05/05/2021 20:00 - Tjørring - Kjellerup
05/05/2021 20:00 - Djursland - VRI
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
05/05/2021 19:30 MS Hvidovre 0-2 Kolding IF
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
03/05/2021 20:00 MS FC Copenhagen 3-2 Aarhus