Danimarka Futbol Ligleri, Danimarka Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
30/11/2020 21:00 MS Brondby 4-1 Lyngby
29/11/2020 20:00 MS FC Nordsjaelland 3-1 Aarhus
29/11/2020 18:00 MS Sonderjyske 1-3 FC Copenhagen
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
29/11/2020 17:00 MS Hobro 3-4 Hvidovre
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
29/11/2020 16:00 MS AC Horsens 3-1 Vejle
28/11/2020 18:00 MS FC Midtjylland 0-0 Aalborg
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
28/11/2020 16:00 MS HB Koge 0-2 Esbjerg
28/11/2020 15:00 MS Skive 0-4 FC Fredericia
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
27/11/2020 21:00 MS Randers FC 2-1 Odense
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
27/11/2020 21:00 MS Kolding IF 3-2 Vendsyssel FF
27/11/2020 20:30 MS FC Helsingor 2-1 Fremad Amager
26/11/2020 20:30 MS Viborg 1-0 Silkeborg
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
23/11/2020 21:00 MS FC Copenhagen 1-2 Randers FC
22/11/2020 20:00 MS Vejle 0-2 Brondby
22/11/2020 18:00 MS Aarhus 1-2 FC Midtjylland
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
22/11/2020 17:00 MS Esbjerg 2-1 Skive
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
22/11/2020 16:00 MS Odense 1-1 Sonderjyske
22/11/2020 16:00 MS Aalborg 1-1 FC Nordsjaelland
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:00 MS Fremad Amager 0-1 HB Koge
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:00 MS Holstebro 0-2 Sydvest
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
22/11/2020 15:00 MS Avarta 3-1 Skovshoved
22/11/2020 15:00 MS Slagelse B&I 2-0 AB Tårnby
21/11/2020 17:00 MS Brønshøj 3-3 Naestved
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
21/11/2020 16:00 MS Holbæk B&I 3-1 Brabrand
21/11/2020 16:00 Ertelendi Jammerbugt - Næsby
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:00 MS Hvidovre 2-0 Vendsyssel FF
21/11/2020 15:00 MS Silkeborg 3-3 FC Helsingor
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:00 Ertelendi Dalum - Thisted FC
21/11/2020 15:00 MS SfB-Oure 3-5 Frem
21/11/2020 15:00 MS Middelfart 3-4 Aarhus Fremad
21/11/2020 15:00 MS VSK Århus 3-1 B 93
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
21/11/2020 15:00 MS Hillerød 1-4 Vanløse
21/11/2020 15:00 MS FA 2000 1-1 KFUM Roskilde
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
20/11/2020 21:00 MS Lyngby 1-1 AC Horsens
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
20/11/2020 21:00 MS Kolding IF 1-2 FC Fredericia
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
20/11/2020 21:00 MS HIK 1-2 Nykobing FC
20/11/2020 21:00 - Roskilde - AB Copenhagen
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
20/11/2020 20:00 MS Viborg 2-1 Hobro
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:30 - Kjellerup - Djursland
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
15/11/2020 15:00 Ertelendi Thisted FC - Holstebro
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
14/11/2020 18:00 - Horsens II - B 1913
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
14/11/2020 17:00 MS B 93 1-0 SfB-Oure
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
14/11/2020 17:00 MS Brønshøj 3-1 Slagelse B&I
14/11/2020 17:00 MS Nykobing FC 2-0 Roskilde
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:30 - Varde IF Elite - Tarup-Paarup
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:15 - Husum - Frederikssund
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 - Nordsjælland - Thy ThistedQ
14/11/2020 16:00 - AGF - KoldingQ
14/11/2020 16:00 - Fortuna Hjørring - Køge
14/11/2020 16:00 - AaB - Brøndby
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 - Ishøj - Avedøre
14/11/2020 16:00 - Køge Nord - Karlslunde
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 MS Aarhus Fremad 2-1 Dalum
14/11/2020 16:00 MS Frem 2-0 Holbæk B&I
14/11/2020 16:00 Ertelendi Brabrand - Jammerbugt
14/11/2020 16:00 MS Næsby 0-0 VSK Århus
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 MS AB Tårnby 1-1 AB Copenhagen
14/11/2020 16:00 MS Skovshoved 1-2 Hillerød
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 - Taastrup - Otterup
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 - Marienlyst - Odder
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
14/11/2020 16:00 - Herning Fremad - Nørresundby
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:45 MS FA 2000 3-1 Naestved
14/11/2020 15:30 MS KFUM Roskilde 3-3 Avarta
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:30 - RB 1906 - Vordingborg
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:30 - Hedensted - Ringkøbing
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:00 MS Sydvest 1-1 Middelfart
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:00 MS Vanløse 0-0 HIK
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:00 - Allerød - LSF
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:00 - OKS - Kolding B
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
14/11/2020 15:00 - Vejgaard B - Skjold Sæby
14/11/2020 15:00 - VRI - Aarhus Fremad II
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
14/11/2020 14:00 - Fremad Valby - BSF
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
14/11/2020 14:00 - B 1908 - Skjold Birkerød
14/11/2020 14:00 - GVI - Greve
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
13/11/2020 21:00 - Silkeborg KFUM - Lyseng
Danimarka DBU Pokalen Danimarka - DBU Pokalen ( Kupa Maçı )
12/11/2020 21:00 MS Hvidovre 2-0 FC Nordsjaelland
12/11/2020 18:30 PEN Kolding IF 3-3
PS : 3-4
Aarhus
11/11/2020 21:00 MS Slagelse B&I 0-9 Lyngby
11/11/2020 21:00 MS Nykobing FC 1-0 Esbjerg
11/11/2020 21:00 PEN Brabrand 2-2
PS : 2-4
Vejle
11/11/2020 21:00 MS VSK Århus 2-4 AC Horsens
11/11/2020 19:00 MS AB Copenhagen 1-2 Aalborg
11/11/2020 18:30 MS HB Koge 0-1 FC Midtjylland
11/11/2020 18:00 Ertelendi Jammerbugt - Holstebro
11/11/2020 15:30 MS Hedensted 1-5 Fremad Amager
11/11/2020 15:30 MS Skive 0-1 Sonderjyske
11/11/2020 15:30 MS BSF 0-3 Odense
10/11/2020 18:00 MS ASA Aarhus 1-4 B 93
10/11/2020 15:30 MS Aarhus Fremad 1-3 Randers FC
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
08/11/2020 22:00 MS AC Horsens 0-3 Sonderjyske
08/11/2020 20:00 MS FC Midtjylland 4-0 FC Copenhagen
08/11/2020 18:00 MS Brondby 3-1 Odense
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
08/11/2020 18:00 - Køge - Nordsjælland
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 Ertelendi Vendsyssel FF - Esbjerg
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 MS FC Nordsjaelland 1-1 Vejle
08/11/2020 16:00 MS Lyngby 1-2 Aarhus
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 - Ringkøbing - Horsens II
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:30 MS HB Koge 0-1 Silkeborg
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:00 MS Holstebro 1-5 Næsby
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:00 MS Slagelse B&I 1-1 Skovshoved
08/11/2020 15:00 MS AB Copenhagen 1-6 Nykobing FC
08/11/2020 15:00 MS Avarta 1-1 Brønshøj
08/11/2020 15:00 MS Naestved 1-1 Vanløse
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:00 MS Fremad Amager 0-0 Kolding IF
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:00 - Tjørring - Vejgaard B
07/11/2020 17:00 - Nørresundby - Silkeborg KFUM
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 MS Skive 2-3 Hvidovre
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 - Brøndby - AGF
07/11/2020 16:00 - KoldingQ - Fortuna Hjørring
07/11/2020 16:00 - Thy ThistedQ - AaB
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 - BK Union - Husum
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 MS Dalum 1-1 B 93
07/11/2020 16:00 MS Middelfart 1-0 Holbæk B&I
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 MS Hillerød 1-2 AB Tårnby
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 - Taastrup - RB 1906
07/11/2020 16:00 - Vordingborg - GVI
07/11/2020 16:00 - Herlev - Allerød
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
07/11/2020 16:00 - Djursland - Aarhus Fremad II
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:30 MS VSK Århus 1-2 Brabrand
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:30 - Skjold Sæby - Herning Fremad
07/11/2020 15:15 - Lyseng - VRI
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 - Frederikssund - Ishøj
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 Ertelendi Jammerbugt - Frem
07/11/2020 15:00 Ertelendi Sydvest - Thisted FC
07/11/2020 15:00 MS SfB-Oure 1-4 Aarhus Fremad
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 - Greve - B 1908
07/11/2020 15:00 - Otterup - LSF
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 - Tarup-Paarup - Hedensted
07/11/2020 15:00 - Viby - Odder
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
07/11/2020 14:00 - Avedøre - Køge Nord
07/11/2020 13:00 - BSF - Tårnby FF
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
06/11/2020 21:00 MS Randers FC 1-2 Aalborg
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
06/11/2020 21:00 MS HIK 2-1 FA 2000
06/11/2020 21:00 MS Roskilde 1-0 KFUM Roskilde
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
06/11/2020 20:30 - Kolding B - Marienlyst
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
06/11/2020 20:00 MS FC Fredericia 1-1 Viborg
Danimarka DBU Pokalen Danimarka - DBU Pokalen ( Kupa Maçı )
05/11/2020 22:15 MS LSF 0-1 Brondby
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
05/11/2020 20:00 MS FC Helsingor 0-1 Hobro
Danimarka DBU Pokalen Danimarka - DBU Pokalen ( Kupa Maçı )
04/11/2020 18:45 MS Avarta 1-2 FC Copenhagen
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
03/11/2020 20:30 - Fremad Valby - Frederikssund
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
02/11/2020 21:00 MS Sonderjyske 1-1 Aarhus
01/11/2020 20:00 MS Aalborg 2-1 Brondby
01/11/2020 18:00 MS FC Copenhagen 4-2 Lyngby
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:00 MS Køge 2-1 Thy ThistedQ
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 MS Silkeborg 4-1 Vendsyssel FF
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 MS Odense 1-0 AC Horsens
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 MS Nordsjælland 1-5 KoldingQ
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 MS Nykobing FC 3-2 Naestved
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:30 MS HB Koge 0-0 Skive
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:00 MS Thisted FC 2-0 Middelfart
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:00 MS Slagelse B&I 0-1 HIK
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 MS FC Nordsjaelland 4-1 FC Midtjylland
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
31/10/2020 18:00 - Horsens II - Tarup-Paarup
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:00 MS Hobro 0-4 Fremad Amager
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:00 MS B 93 3-1 Sydvest
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:00 MS Brønshøj 1-1 Hillerød
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:00 - Varde IF Elite - Viby
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:15 - Husum - Fremad Valby
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 MS Fortuna Hjørring 3-1 Brøndby
31/10/2020 16:00 MS AGF 2-0 AaB
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 - Køge Nord - Frederikssund
31/10/2020 16:00 - Ishøj - BK Union
31/10/2020 16:00 - Tårnby FF - Karlslunde
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 MS Brabrand 4-1 SfB-Oure
31/10/2020 16:00 MS Holbæk B&I 3-0 Holstebro
31/10/2020 16:00 MS Aarhus Fremad 1-1 Jammerbugt
31/10/2020 16:00 MS Næsby 1-2 Dalum
31/10/2020 16:00 MS Frem 0-0 VSK Århus
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 MS Skovshoved 1-2 KFUM Roskilde
31/10/2020 16:00 MS AB Tårnby 0-0 Avarta
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 - Odder - Kolding B
31/10/2020 16:00 - Marienlyst - B 1913
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 - Herning Fremad - Tjørring
31/10/2020 16:00 - Aarhus Fremad II - Lyseng
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:45 MS FA 2000 2-1 Roskilde
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:30 - RB 1906 - Otterup
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS Esbjerg 3-1 FC Fredericia
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS Vanløse 0-2 AB Copenhagen
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 - Allerød - Skjold Birkerød
31/10/2020 15:00 - LSF - Herlev
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 - OKS - Ringkøbing
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 - Vejgaard B - Kjellerup
31/10/2020 15:00 - VRI - Nørresundby
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
31/10/2020 14:00 - GVI - Taastrup
31/10/2020 14:00 - B 1908 - Vordingborg
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
30/10/2020 21:00 MS Vejle 0-3 Randers FC
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
30/10/2020 21:00 MS Kolding IF 1-1 Hvidovre
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
30/10/2020 21:00 - Silkeborg KFUM - Skjold Sæby
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
30/10/2020 20:00 MS Viborg 3-0 FC Helsingor
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
26/10/2020 21:00 MS Aalborg 1-3 Vejle
25/10/2020 20:00 MS Aarhus 0-1 FC Copenhagen
25/10/2020 18:00 MS Randers FC 1-2 Sonderjyske
25/10/2020 16:00 MS AC Horsens 1-1 FC Nordsjaelland
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Hvidovre 1-2 Viborg
25/10/2020 15:00 MS Fremad Amager 0-3 Silkeborg
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:00 MS AB Copenhagen 2-1 FA 2000
25/10/2020 15:00 MS Avarta 2-1 Slagelse B&I
25/10/2020 15:00 MS Naestved 4-0 AB Tårnby
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
24/10/2020 19:00 MS Brondby 2-3 FC Midtjylland
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 MS FC Helsingor 0-0 Kolding IF
24/10/2020 16:00 MS Vendsyssel FF 0-1 HB Koge
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:30 MS VSK Århus 2-2 Thisted FC
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 MS FC Fredericia 2-1 Skive
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 - Køge Nord - BK Union
24/10/2020 15:00 - Tårnby FF - Avedøre
24/10/2020 15:00 - Ishøj - Fremad Valby
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 MS Næsby 1-4 Frem
24/10/2020 15:00 MS Aarhus Fremad 1-2 B 93
24/10/2020 15:00 MS Jammerbugt 4-0 Holbæk B&I
24/10/2020 15:00 MS Middelfart 2-1 Holstebro
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 MS Herlev 2-0 Otterup
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 - Marienlyst - Ringkøbing
24/10/2020 15:00 - Odder - B 1913
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 MS Herning Fremad 0-6 Kjellerup
24/10/2020 15:00 MS Aarhus Fremad II 1-2 Nørresundby
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:30 MS KFUM Roskilde 0-2 Hillerød
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:30 - Hedensted - Varde IF Elite
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:15 MS Hobro 1-2 Esbjerg
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:15 MS Lyseng 3-0 Djursland
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 - Karlslunde - BSF
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS SfB-Oure 0-2 Dalum
24/10/2020 14:00 MS Sydvest 2-1 Brabrand
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS Vanløse 1-1 Nykobing FC
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS LSF 6-0 Skjold Birkerød
24/10/2020 14:00 MS Allerød 3-2 Greve
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 - OKS - Tarup-Paarup
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS VRI 1-1 Skjold Sæby
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
24/10/2020 13:00 MS B 1908 2-0 Taastrup
24/10/2020 13:00 MS GVI 3-2 RB 1906
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
23/10/2020 20:00 MS Lyngby 0-3 Odense
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
23/10/2020 20:00 MS HIK 2-0 Brønshøj
23/10/2020 20:00 MS Roskilde 1-0 Skovshoved
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
23/10/2020 20:00 - Silkeborg KFUM - Tjørring
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
22/10/2020 20:00 - Kolding B - Viby
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
22/10/2020 19:00 MS Silkeborg 1-2 Viborg
21/10/2020 20:00 MS HB Koge 0-1 FC Fredericia
21/10/2020 19:30 MS Fremad Amager 5-1 FC Helsingor
21/10/2020 19:00 MS Skive 1-1 Vendsyssel FF
20/10/2020 20:00 MS Esbjerg 0-2 Hvidovre
20/10/2020 20:00 MS Kolding IF 2-1 Hobro
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
20/10/2020 20:00 - Taastrup - LSF
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
19/10/2020 20:00 MS FC Nordsjaelland 1-0 Randers FC
18/10/2020 19:00 MS FC Copenhagen 1-2 Aalborg
18/10/2020 17:00 MS Sonderjyske 2-0 Brondby
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:30 MS FC Helsingor 2-1 Skive
18/10/2020 16:00 MS Vendsyssel FF 1-1 FC Fredericia
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:00 MS Aarhus 3-0 AC Horsens
18/10/2020 15:00 MS Vejle 3-2 Lyngby
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:00 - Ringkøbing - Odder
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
18/10/2020 14:00 MS Holstebro 2-2 Jammerbugt
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
18/10/2020 14:00 MS Slagelse B&I 3-1 Roskilde
18/10/2020 14:00 MS Avarta 0-1 HIK
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:00 MS FC Midtjylland 3-1 Odense
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:30 - Kjellerup - Silkeborg KFUM
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Hobro 3-1 HB Koge
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Thy ThistedQ 1-3 AGF
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS B 93 2-3 Næsby
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Brønshøj 1-2 AB Copenhagen
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 - Varde IF Elite - Horsens II
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 - Djursland - Vejgaard B
17/10/2020 16:00 - Tjørring - VRI
17/10/2020 16:00 - Nørresundby - Lyseng
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:30 - Vordingborg - Allerød
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 MS Kolding IF 1-1 Esbjerg
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 MS AaB 1-4 Fortuna Hjørring
17/10/2020 15:00 MS Brøndby 0-0 Nordsjælland
17/10/2020 15:00 MS KoldingQ 3-3 Køge
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 MS Frem 1-1 Thisted FC
17/10/2020 15:00 MS Dalum 4-3 Middelfart
17/10/2020 15:00 MS Holbæk B&I 2-3 Sydvest
17/10/2020 15:00 MS Brabrand 1-1 Aarhus Fremad
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 MS Hillerød 1-3 Nykobing FC
17/10/2020 15:00 MS Skovshoved 3-3 Naestved
17/10/2020 15:00 MS AB Tårnby 1-2 KFUM Roskilde
17/10/2020 14:45 MS FA 2000 1-0 Vanløse
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:30 - RB 1906 - B 1908
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:30 - Skjold Sæby - Aarhus Fremad II
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 - Frederikssund - Tårnby FF
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS SfB-Oure 1-2 VSK Århus
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 - Skjold Birkerød - Herlev
17/10/2020 14:00 - Otterup - GVI
17/10/2020 14:00 - Greve - LSF
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 - B 1913 - Kolding B
17/10/2020 14:00 - Tarup-Paarup - Marienlyst
17/10/2020 14:00 - Viby - Hedensted
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
17/10/2020 13:00 - Fremad Valby - Køge Nord
17/10/2020 13:00 - Avedøre - Karlslunde
17/10/2020 12:00 - BSF - Husum
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
16/10/2020 19:30 MS Hvidovre 1-5 Silkeborg
16/10/2020 19:00 MS Viborg 3-1 Fremad Amager
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
14/10/2020 20:00 MS Skjold Sæby 2-2 Nørresundby
Danimarka DBU Pokalen Danimarka - DBU Pokalen ( Kupa Maçı )
13/10/2020 17:00 PEN BSF 0-0
PS : 4-3
Naestved
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
11/10/2020 15:00 MS Køge 5-0 Brøndby
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
11/10/2020 14:30 MS Holbæk B&I 3-0 Aarhus Fremad
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
11/10/2020 14:00 - Ishøj - Husum
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
11/10/2020 14:00 MS Thisted FC 4-2 Næsby
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
11/10/2020 14:00 MS AB Copenhagen 3-2 Skovshoved
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
11/10/2020 14:00 - Kolding B - Ringkøbing
10/10/2020 17:00 - Horsens II - Hedensted
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Frem 2-1 Brabrand
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Nykobing FC 3-0 FA 2000
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Djursland 3-2 Nørresundby
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS KoldingQ 3-1 Thy ThistedQ
10/10/2020 15:00 MS Fortuna Hjørring 5-1 AGF
10/10/2020 15:00 MS Nordsjælland 2-0 AaB
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 - Tårnby FF - BK Union
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS Middelfart 1-2 B 93
10/10/2020 15:00 MS Dalum 1-0 Holstebro
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS Herlev 0-2 Greve
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS Odder 2-1 Tarup-Paarup
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
10/10/2020 15:00 MS Aarhus Fremad II 4-1 Tjørring
10/10/2020 15:00 MS Herning Fremad 0-6 Vejgaard B
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:30 MS VSK Århus 1-1 Jammerbugt
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:30 MS KFUM Roskilde 3-0 Brønshøj
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:15 MS Lyseng 3-1 Skjold Sæby
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:00 - Karlslunde - Frederikssund
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:00 MS Sydvest 3-3 SfB-Oure
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:00 MS Vanløse 3-0 Slagelse B&I
10/10/2020 14:00 MS HIK 4-2 Hillerød
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:00 MS LSF 3-0 Vordingborg
10/10/2020 14:00 MS Otterup 5-0 Skjold Birkerød
10/10/2020 14:00 MS Allerød 2-0 Taastrup
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:00 MS OKS 4-1 Varde IF Elite
10/10/2020 14:00 MS Viby 4-2 B 1913
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:00 MS VRI 3-1 Kjellerup
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
10/10/2020 13:00 MS B 1908 1-1 GVI
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
10/10/2020 12:00 - BSF - Avedøre
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
09/10/2020 20:00 MS Roskilde 4-2 AB Tårnby
09/10/2020 19:30 MS Naestved 3-0 Avarta
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
08/10/2020 20:00 - Køge Nord - Ishøj
Danimarka DBU Pokalen Danimarka - DBU Pokalen ( Kupa Maçı )
08/10/2020 19:45 MS Esbjerg 2-1 Silkeborg
08/10/2020 17:30 MS Græsrødderne 1-5 FC Nordsjaelland
07/10/2020 21:45 MS Hobro 0-3 Vejle
07/10/2020 20:00 USB Brønshøj 4-5 Lyngby
07/10/2020 20:00 MS Slagelse B&I 2-0 Skovshoved
07/10/2020 20:00 MS Holbæk B&I 0-3 Fremad Amager
07/10/2020 17:00 MS Utopia 0-5 Kolding IF
07/10/2020 17:00 MS Holstebro 0-4 Kolding B
07/10/2020 17:00 USB Allerød 1-2 AB Copenhagen
07/10/2020 17:00 MS Hillerød 1-2 Odense
07/10/2020 17:00 MS ASA Aarhus 1-2 Grindsted
07/10/2020 17:00 MS VSK Århus 1-2 OKS
07/10/2020 17:00 MS Aarhus Fremad 5-0 Vendsyssel FF
07/10/2020 17:00 MS Næsby 0-3 AC Horsens
06/10/2020 19:30 MS Jammerbugt 2-1 Middelfart
06/10/2020 19:00 MS Viby 1-2 Skive
06/10/2020 17:00 MS Kjellerup 2-4 Brabrand
06/10/2020 17:00 USB Hedensted 3-1 Viborg
06/10/2020 17:00 MS Nykobing FC 0-6 Skjold Birkerød
06/10/2020 17:00 USB Ringsted 2-3 Avarta
06/10/2020 17:00 - Solrød - B 93
06/10/2020 17:00 MS Roskilde 2-1 LSF
06/10/2020 17:00 MS Sydvest 1-4 Randers FC
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
04/10/2020 21:00 MS FC Copenhagen 3-2 FC Nordsjaelland
04/10/2020 19:00 MS AC Horsens 2-2 FC Midtjylland
04/10/2020 17:00 MS Aalborg 1-1 Aarhus
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS Vendsyssel FF 1-2 Hvidovre
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 MS Lyngby 2-2 Sonderjyske
04/10/2020 15:00 MS Odense 0-1 Vejle
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 MS FC Fredericia 1-2 FC Helsingor
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 - Ringkøbing - B 1913
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:00 MS Holstebro 0-1 VSK Århus
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:00 MS Slagelse B&I 1-1 Naestved
04/10/2020 14:00 MS Avarta 0-2 AB Copenhagen
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 - Horsens II - Viby
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:30 - Kjellerup - Aarhus Fremad II
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Esbjerg 2-2 Viborg
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Thy ThistedQ 2-2 Fortuna Hjørring
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Brønshøj 1-1 Skovshoved
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 - Varde IF Elite - Marienlyst
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 - Tjørring - Lyseng
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:30 - Vordingborg - Herlev
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:15 - Husum - Køge Nord
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 MS Skive 1-1 Kolding IF
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 MS AaB 1-2 Køge
03/10/2020 15:00 MS AGF 0-1 Nordsjælland
03/10/2020 15:00 MS Brøndby 3-2 KoldingQ
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 - Ishøj - BSF
03/10/2020 15:00 - BK Union - Karlslunde
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 MS Brabrand 1-0 Dalum
03/10/2020 15:00 MS Næsby 2-2 Holbæk B&I
03/10/2020 15:00 MS Aarhus Fremad 4-0 Sydvest
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 MS AB Tårnby 1-1 Vanløse
03/10/2020 15:00 MS Hillerød 1-0 FA 2000
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
03/10/2020 15:00 - Herning Fremad - Djursland
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:30 MS Silkeborg 4-2 Hobro
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:30 MS KFUM Roskilde 0-4 Nykobing FC
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:30 MS Hedensted 3-0 OKS
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:00 MS HB Koge 0-3 Fremad Amager
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:00 - Frederikssund - Avedøre
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:00 MS B 93 0-1 Frem
03/10/2020 14:00 MS SfB-Oure 0-3 Middelfart
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:00 MS Greve 2-0 Skjold Birkerød
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:00 MS Tarup-Paarup 3-0 Kolding B
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
03/10/2020 14:00 Ertelendi Vejgaard B - Silkeborg KFUM
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
03/10/2020 13:00 - Fremad Valby - Tårnby FF
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
03/10/2020 13:00 MS B 1908 4-1 Otterup
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:00 MS Randers FC 1-2 Brondby
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:00 MS Jammerbugt 2-0 Thisted FC
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2020 20:00 MS HIK 3-1 Roskilde
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
02/10/2020 19:30 - RB 1906 - Allerød
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
01/10/2020 20:00 MS Hvidovre 0-3 FC Fredericia
30/09/2020 20:00 MS FC Helsingor 0-2 HB Koge
30/09/2020 20:00 MS Kolding IF 0-4 Silkeborg
30/09/2020 19:00 MS Viborg 3-1 Vendsyssel FF
29/09/2020 20:00 MS Fremad Amager 2-3 Esbjerg
29/09/2020 19:00 MS Hobro 2-1 Skive
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
29/09/2020 19:00 MS Roskilde 0-1 Naestved
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
28/09/2020 20:00 MS FC Nordsjaelland 4-1 Lyngby
27/09/2020 19:00 MS Vejle 2-2 FC Copenhagen
27/09/2020 17:00 MS Brondby 2-1 AC Horsens
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Køge 3-0 AGF
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
27/09/2020 15:00 MS Sonderjyske 3-1 Aalborg
27/09/2020 15:00 MS Aarhus 4-2 Odense
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
27/09/2020 15:00 MS FC Fredericia 1-0 Silkeborg
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
27/09/2020 15:00 MS Fortuna Hjørring 5-1 Nordsjælland
27/09/2020 15:00 MS KoldingQ 5-0 AaB
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
27/09/2020 14:30 MS HB Koge 0-3 Viborg
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
27/09/2020 14:00 MS Holstebro 4-1 SfB-Oure
27/09/2020 14:00 MS Thisted FC 1-0 Aarhus Fremad
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
27/09/2020 14:00 MS AB Copenhagen 0-0 HIK
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:00 MS FC Midtjylland 1-0 Randers FC
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Brøndby 4-0 Thy ThistedQ
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS B 93 3-2 Brabrand
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Skovshoved 3-0 AB Tårnby
26/09/2020 16:00 MS Nykobing FC 6-3 Brønshøj
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 - Nørresundby - Tjørring
26/09/2020 16:00 - Djursland - Skjold Sæby
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS Skive 0-2 Fremad Amager
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS Middelfart 5-0 Næsby
26/09/2020 15:00 MS Dalum 0-0 Frem
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 - Herlev - Taastrup
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 - Odder - Varde IF Elite
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:30 MS VSK Århus 0-1 Holbæk B&I
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:30 MS FA 2000 0-0 Slagelse B&I
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:15 - Lyseng - Kjellerup
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:00 - Karlslunde - Fremad Valby
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:00 MS Sydvest 2-3 Jammerbugt
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:00 MS Vanløse 2-0 Avarta
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:00 - Otterup - Greve
26/09/2020 14:00 - Skjold Birkerød - Vordingborg
26/09/2020 14:00 - Allerød - GVI
26/09/2020 14:00 - LSF - RB 1906
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:00 - B 1913 - Tarup-Paarup
26/09/2020 14:00 - Viby - Ringkøbing
26/09/2020 14:00 - OKS - Horsens II
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
26/09/2020 14:00 - VRI - Vejgaard B
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
26/09/2020 13:00 - Avedøre - BK Union
26/09/2020 11:30 - BSF - Frederikssund
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
25/09/2020 20:00 MS Esbjerg 2-1 FC Helsingor
25/09/2020 20:00 MS Vendsyssel FF 1-0 Kolding IF
25/09/2020 20:00 MS Hvidovre 1-2 Hobro
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
25/09/2020 20:00 MS Roskilde 0-1 Hillerød
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
25/09/2020 20:00 - Marienlyst - Hedensted
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
25/09/2020 20:00 - Silkeborg KFUM - Herning Fremad
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
25/09/2020 19:30 MS Naestved 3-0 KFUM Roskilde
Danimarka DBU Pokalen Danimarka - DBU Pokalen ( Kupa Maçı )
23/09/2020 20:00 MS FA 2000 0-3 HB Koge
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
21/09/2020 20:00 MS Aalborg 1-0 AC Horsens
20/09/2020 19:00 MS Vejle 4-1 Sonderjyske
20/09/2020 17:00 MS Randers FC 1-1 Aarhus
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
20/09/2020 16:00 MS Hobro 3-2 FC Fredericia
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:00 MS FC Copenhagen 1-2 Brondby
20/09/2020 15:00 MS Odense 1-1 FC Nordsjaelland
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:00 MS Næsby 0-2 Sydvest
20/09/2020 14:30 MS Holbæk B&I 0-2 SfB-Oure
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
20/09/2020 14:00 MS Fremad Amager 4-0 Hvidovre
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
20/09/2020 14:00 MS Thisted FC 0-1 B 93
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
20/09/2020 14:00 MS Avarta 2-2 Roskilde
20/09/2020 14:00 MS Slagelse B&I 1-1 Hillerød
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
19/09/2020 17:00 - Horsens II - Marienlyst
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:30 MS FC Midtjylland 1-0 Lyngby
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:30 - Kjellerup - Nørresundby
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS Frem 3-1 Holstebro
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS Skovshoved 2-2 Vanløse
19/09/2020 16:00 MS Brønshøj 1-3 FA 2000
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 - Varde IF Elite - Kolding B
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 - Tjørring - Skjold Sæby
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:30 - Vordingborg - Greve
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 MS Viborg 3-1 Skive
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 - Køge Nord - BSF
19/09/2020 15:00 - Husum - Tårnby FF
19/09/2020 15:00 - BK Union - Frederikssund
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 MS Brabrand 0-2 Middelfart
19/09/2020 15:00 MS Jammerbugt 4-1 Dalum
19/09/2020 15:00 MS Aarhus Fremad 1-1 VSK Århus
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 MS AB Tårnby 1-3 Nykobing FC
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 - Taastrup - Skjold Birkerød
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 - Herning Fremad - VRI
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:30 MS Silkeborg 3-1 Esbjerg
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:30 MS KFUM Roskilde 0-4 AB Copenhagen
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:30 - Hedensted - Odder
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:00 MS Kolding IF 2-4 HB Koge
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:00 - Tarup-Paarup - Ringkøbing
19/09/2020 14:00 - OKS - Viby
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
19/09/2020 14:00 - Vejgaard B - Aarhus Fremad II
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
19/09/2020 13:00 - Fremad Valby - Avedøre
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
19/09/2020 13:00 - GVI - LSF
19/09/2020 13:00 - B 1908 - Allerød
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
18/09/2020 20:00 MS FC Helsingor 3-0 Vendsyssel FF
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
18/09/2020 20:00 - Silkeborg KFUM - Djursland
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
18/09/2020 19:30 MS Naestved 2-0 HIK
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
18/09/2020 19:30 - RB 1906 - Herlev
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
17/09/2020 19:00 MS FC Fredericia 3-1 Fremad Amager
16/09/2020 19:30 MS Esbjerg 1-0 HB Koge
16/09/2020 19:30 MS Viborg 4-2 Kolding IF
16/09/2020 19:00 MS Silkeborg 2-0 Skive
15/09/2020 20:00 MS Vendsyssel FF 3-0 Hobro
15/09/2020 19:30 MS Hvidovre 0-3 FC Helsingor
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
15/09/2020 18:30 - B 1913 - OKS
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
14/09/2020 20:00 MS Aarhus 4-2 Vejle
13/09/2020 19:00 MS Odense 3-2 FC Copenhagen
13/09/2020 17:00 MS Brondby 3-2 FC Nordsjaelland
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
13/09/2020 16:00 MS B 93 1-2 Jammerbugt
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
13/09/2020 15:00 MS Lyngby 0-0 Aalborg
13/09/2020 15:00 MS AC Horsens 0-3 Randers FC
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
13/09/2020 15:00 MS FC Fredericia 2-1 Kolding IF
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
13/09/2020 15:00 MS Thy ThistedQ 1-2 Brøndby
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
13/09/2020 14:00 MS Holstebro 1-1 Brabrand
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
13/09/2020 14:00 MS AB Copenhagen 0-0 Naestved
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
12/09/2020 19:15 MS Nordsjælland 1-4 Fortuna Hjørring
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Fremad Amager 6-0 Vendsyssel FF
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 MS Nykobing FC 0-0 Slagelse B&I
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 - Djursland - Tjørring
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS Skive 0-2 Esbjerg
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS AaB 0-1 KoldingQ
12/09/2020 15:00 MS AGF 1-4 Køge
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS Dalum 2-2 Holbæk B&I
12/09/2020 15:00 MS Frem 2-0 Middelfart
12/09/2020 15:00 MS Næsby 1-2 Aarhus Fremad
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS Hillerød 1-0 Avarta
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 - Herlev - GVI
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 - Odder - Horsens II
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 - Aarhus Fremad II - Herning Fremad
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
12/09/2020 14:45 MS FA 2000 1-0 AB Tårnby
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
12/09/2020 14:15 - Lyseng - Vejgaard B
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
12/09/2020 14:00 - Frederikssund - Fremad Valby
12/09/2020 14:00 - Karlslunde - Husum
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
12/09/2020 14:00 MS Sydvest 0-1 VSK Århus
12/09/2020 14:00 MS SfB-Oure 0-4 Thisted FC
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
12/09/2020 14:00 MS Vanløse 2-4 KFUM Roskilde
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
12/09/2020 14:00 - Otterup - Vordingborg
12/09/2020 14:00 - Greve - Taastrup
12/09/2020 14:00 - LSF - B 1908
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
12/09/2020 14:00 - B 1913 - Varde IF Elite
12/09/2020 14:00 - Viby - Tarup-Paarup
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
12/09/2020 14:00 - VRI - Silkeborg KFUM
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
12/09/2020 12:00 - BSF - BK Union
Danimarka Denmark Series - Group 2 Danimarka - Denmark Series - Group 2 ( Lig Maçı )
12/09/2020 12:00 - Skjold Birkerød - RB 1906
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
11/09/2020 20:00 MS Sonderjyske 2-0 FC Midtjylland
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
11/09/2020 20:00 MS HB Koge 2-1 Hvidovre
11/09/2020 20:00 MS FC Helsingor 4-2 Silkeborg
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
11/09/2020 20:00 MS Roskilde 1-0 Brønshøj
11/09/2020 20:00 MS HIK 3-2 Skovshoved
Danimarka Denmark Series - Group 4 Danimarka - Denmark Series - Group 4 ( Lig Maçı )
11/09/2020 20:00 - Skjold Sæby - Kjellerup
Danimarka Denmark Series - Group 3 Danimarka - Denmark Series - Group 3 ( Lig Maçı )
11/09/2020 19:30 - Marienlyst - OKS
11/09/2020 19:15 - Kolding B - Hedensted
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
11/09/2020 18:45 - Tårnby FF - Ishøj
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
10/09/2020 20:00 MS Hobro 1-1 Viborg
Danimarka DBU Pokalen Danimarka - DBU Pokalen ( Kupa Maçı )
08/09/2020 18:15 MS Vatanspor 1-5 Aarhus Fremad
08/09/2020 18:00 MS Vejgaard B 0-2 Jammerbugt
08/09/2020 18:00 MS Hundested 0-3 BSF
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
06/09/2020 14:30 MS Holbæk B&I 0-3 B 93
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
05/09/2020 16:00 MS Thy ThistedQ 2-2 Nordsjælland
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
05/09/2020 15:15 - Husum - Avedøre
Danimarka Elitedivisionen Danimarka - Elitedivisionen ( Lig Maçı )
05/09/2020 15:00 MS KoldingQ 5-1 AGF
05/09/2020 15:00 MS Køge 1-0 Fortuna Hjørring
05/09/2020 15:00 MS Brøndby 3-0 AaB
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
05/09/2020 15:00 - Ishøj - Karlslunde
05/09/2020 15:00 - Køge Nord - Tårnby FF
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
05/09/2020 15:00 MS Brabrand 2-0 Thisted FC
05/09/2020 15:00 MS Middelfart 3-5 Jammerbugt
05/09/2020 15:00 MS Aarhus Fremad 2-1 Holstebro
05/09/2020 14:30 MS VSK Århus 1-1 Dalum
05/09/2020 14:00 MS SfB-Oure 2-1 Næsby
05/09/2020 14:00 MS Sydvest 0-0 Frem
Danimarka Denmark Series - Group 1 Danimarka - Denmark Series - Group 1 ( Lig Maçı )
05/09/2020 13:00 - Fremad Valby - BK Union
Danimarka DBU Pokalen Danimarka - DBU Pokalen ( Kupa Maçı )
03/09/2020 18:00 MS Restrup 0-5 Silkeborg
03/09/2020 18:00 MS Şuşa 1-2 Holbæk B&I
02/09/2020 20:00 USB Slagelse B&I 2-1 Dalum
02/09/2020 18:15 - Glostrup - Hvidovre
02/09/2020 18:15 MS Otterup 2-3 Middelfart
02/09/2020 18:15 MS Løjt 0-2 Grindsted
02/09/2020 18:15 PEN Skanderborg 1-1
PS : 2-4
OKS
02/09/2020 18:00 - Helsted Fremad - Holstebro
02/09/2020 18:00 - ESPM - Solrød
02/09/2020 18:00 - Rødovre - Græsrødderne
02/09/2020 18:00 MS Kjellerup 3-0 Thisted FC
02/09/2020 18:00 MS Bispebjerg 3-2 FC Helsingor
02/09/2020 18:00 - Rønne fB - B 93
02/09/2020 18:00 MS Fjordager 1-2 Hedensted
02/09/2020 17:30 MS Lyseng 0-7 Hobro