Danimarka Futbol Ligleri, Danimarka Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
28/02/2021 20:00 MS FC Midtjylland 1-0 Brondby
28/02/2021 18:00 MS FC Copenhagen 3-3 Aarhus
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
28/02/2021 17:00 MS Fremad Amager 2-2 Hobro
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
28/02/2021 16:00 MS FC Nordsjaelland 2-2 Aalborg
28/02/2021 16:00 MS Odense 2-1 Randers FC
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
28/02/2021 15:30 MS HB Koge 3-0 Vendsyssel FF
27/02/2021 16:00 MS Kolding IF 2-4 Skive
Danimarka 2nd Division - Group 1 Danimarka - 2nd Division - Group 1 ( Lig Maçı )
27/02/2021 15:00 MS Jammerbugt 4-1 Næsby
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
26/02/2021 21:00 MS Vejle 0-0 AC Horsens
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
26/02/2021 21:00 MS FC Helsingor 1-0 FC Fredericia
26/02/2021 20:00 MS Viborg 1-0 Hvidovre
25/02/2021 21:00 MS Esbjerg 1-2 Silkeborg
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
22/02/2021 21:00 MS Lyngby 2-2 FC Copenhagen
21/02/2021 20:00 MS Brondby 2-1 Vejle
21/02/2021 18:00 MS Aarhus 2-0 Sonderjyske
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
21/02/2021 17:00 MS Vendsyssel FF 0-1 Viborg
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
21/02/2021 16:00 MS AC Horsens 0-0 Odense
21/02/2021 16:00 MS Randers FC 1-1 FC Nordsjaelland
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
21/02/2021 16:00 MS FC Fredericia 0-1 Esbjerg
20/02/2021 17:00 MS Hvidovre 1-2 Fremad Amager
20/02/2021 16:00 MS Hobro 0-1 FC Helsingor
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
19/02/2021 21:00 MS Aalborg 0-2 FC Midtjylland
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
19/02/2021 21:00 MS Skive 1-3 HB Koge
18/02/2021 21:00 MS Silkeborg 3-0 Kolding IF
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
15/02/2021 21:00 MS FC Copenhagen 3-2 Sonderjyske
14/02/2021 22:00 MS Odense 0-0 Aarhus
14/02/2021 20:00 MS FC Midtjylland 1-0 AC Horsens
14/02/2021 18:00 MS Lyngby 0-4 Brondby
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
14/02/2021 17:00 MS Silkeborg 2-0 Hvidovre
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
14/02/2021 16:00 MS Aalborg 0-0 Randers FC
14/02/2021 16:00 MS Vejle 2-2 FC Nordsjaelland
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
14/02/2021 16:00 MS Fremad Amager 4-0 Skive
13/02/2021 17:00 MS HB Koge 1-1 Hobro
13/02/2021 16:00 MS Esbjerg 0-0 Vendsyssel FF
12/02/2021 21:00 MS Viborg 4-0 FC Fredericia
12/02/2021 20:00 MS Kolding IF 0-2 FC Helsingor
Danimarka DBU Pokalen Danimarka - DBU Pokalen ( Kupa Maçı )
11/02/2021 22:15 MS Vejle 0-0 Randers FC
11/02/2021 20:00 MS Odense 1-2 FC Midtjylland
10/02/2021 22:15 MS Aarhus 3-1 B 93
10/02/2021 20:00 MS Fremad Amager 1-2 Sonderjyske
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
08/02/2021 21:00 MS Randers FC 1-2 FC Midtjylland
07/02/2021 22:00 MS Brondby 1-1 Aalborg
07/02/2021 20:00 MS Aarhus 1-0 Lyngby
07/02/2021 18:00 MS AC Horsens 0-2 FC Copenhagen
07/02/2021 16:00 MS FC Nordsjaelland 0-2 Odense
07/02/2021 16:00 MS Sonderjyske 0-1 Vejle
04/02/2021 22:00 MS FC Nordsjaelland 0-1 Brondby
04/02/2021 20:00 MS FC Midtjylland 1-2 Sonderjyske
03/02/2021 22:00 MS Aalborg 2-3 FC Copenhagen
03/02/2021 20:00 MS Odense 0-1 Lyngby
02/02/2021 22:00 MS Vejle 0-0 Aarhus
02/02/2021 20:00 MS Randers FC 3-0 AC Horsens
21/12/2020 21:00 MS FC Midtjylland 3-1 FC Nordsjaelland
20/12/2020 22:00 MS AC Horsens 1-2 Brondby
20/12/2020 20:00 MS FC Copenhagen 1-1 Odense
20/12/2020 18:00 MS Aarhus 3-0 Aalborg
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
20/12/2020 17:00 MS Vendsyssel FF 2-0 Fremad Amager
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
20/12/2020 16:00 MS Sonderjyske 0-1 Randers FC
20/12/2020 16:00 MS Lyngby 0-0 Vejle
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
20/12/2020 15:00 MS Hvidovre 0-1 Esbjerg
19/12/2020 17:00 MS FC Fredericia 1-1 HB Koge
18/12/2020 21:00 MS Skive 0-4 Silkeborg
18/12/2020 21:00 MS FC Helsingor 0-1 Viborg
18/12/2020 20:00 MS Hobro 1-1 Kolding IF
Danimarka DBU Pokalen Danimarka - DBU Pokalen ( Kupa Maçı )
17/12/2020 22:15 PEN FC Copenhagen 1-1
PS : 5-6
FC Midtjylland
17/12/2020 20:30 USB Fremad Amager 2-1 Brondby
16/12/2020 20:30 MS Aarhus 1-0 AC Horsens
16/12/2020 18:30 USB Sonderjyske 2-1 Lyngby
15/12/2020 21:00 MS Holstebro 1-3 Randers FC
15/12/2020 18:30 MS Hvidovre 2-3 Vejle
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
14/12/2020 21:00 MS Odense 1-1 FC Midtjylland
13/12/2020 20:00 MS Brondby 2-1 Sonderjyske
13/12/2020 18:00 MS FC Nordsjaelland 0-1 FC Copenhagen
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
13/12/2020 17:00 MS FC Helsingor 1-2 Esbjerg
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
13/12/2020 16:00 MS AC Horsens 1-2 Aarhus
13/12/2020 16:00 MS Aalborg 3-2 Lyngby
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
13/12/2020 15:00 MS Hobro 3-1 Vendsyssel FF
12/12/2020 15:00 MS Hvidovre 1-2 Skive
12/12/2020 14:30 MS Silkeborg 2-0 FC Fredericia
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
11/12/2020 21:00 MS Randers FC 3-1 Vejle
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
11/12/2020 21:00 MS Kolding IF 1-1 Fremad Amager
11/12/2020 20:00 MS Viborg 1-1 HB Koge
09/12/2020 21:30 MS Vendsyssel FF 1-2 Esbjerg
Danimarka DBU Pokalen Danimarka - DBU Pokalen ( Kupa Maçı )
09/12/2020 18:30 MS Nykobing FC 0-3 Odense
08/12/2020 19:00 MS B 93 1-0 Aalborg
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
07/12/2020 21:00 MS Aarhus 3-1 Brondby
06/12/2020 20:00 MS Lyngby 0-3 Randers FC
06/12/2020 18:00 MS FC Copenhagen 2-0 AC Horsens
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
06/12/2020 17:00 MS Vendsyssel FF 2-1 Silkeborg
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
06/12/2020 16:00 MS Sonderjyske 2-1 FC Nordsjaelland
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
06/12/2020 16:00 MS FC Fredericia 0-1 Hvidovre
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
05/12/2020 18:00 MS Vejle 0-2 FC Midtjylland
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
05/12/2020 16:00 MS Fremad Amager 1-1 Viborg
Danimarka Superligaen Danimarka - Superligaen ( Lig Maçı )
04/12/2020 21:00 MS Odense 2-1 Aalborg
Danimarka Viasat Divisionen Danimarka - Viasat Divisionen ( Lig Maçı )
04/12/2020 21:00 MS HB Koge 2-1 FC Helsingor
04/12/2020 21:00 MS Skive 2-2 Hobro
03/12/2020 21:00 MS Esbjerg 2-0 Kolding IF
Danimarka 2nd Division - Group 2 Danimarka - 2nd Division - Group 2 ( Lig Maçı )
03/12/2020 20:30 MS Roskilde 1-1 AB Copenhagen
Danimarka DBU Pokalen Danimarka - DBU Pokalen ( Kupa Maçı )
02/12/2020 19:30 MS Jammerbugt 3-4 Holstebro