Dünya Futbol Ligleri, Dünya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
06/03/2021 22:00 MS Al Ahly 2-2 Vita Club
06/03/2021 22:00 MS Wydad AC 2-0 Horoya
06/03/2021 19:00 MS Teungueth 0-1 MC Alger
06/03/2021 19:00 MS Kaizer Chiefs 2-0 Petro de Luanda
06/03/2021 19:00 MS Esperance Tunis 3-1 Zamalek SC
06/03/2021 16:00 MS TP Mazembe 1-2 Mamelodi Sundowns
06/03/2021 16:00 MS Al Merreikh 0-0 Simba
05/03/2021 22:00 MS CR Belouizdad 1-1 Al Hilal Omdurman
Dünya UEFA Champions League Women Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı )
04/03/2021 18:00 MS Lyon W 2-0 Brøndby
Dünya UEFA Youth League Dünya - UEFA Youth League ( Lig Maçı )
04/03/2021 15:30 İptal Edildi Shkendija U19 - Qabala U19
Dünya UEFA Champions League Women Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı )
04/03/2021 09:00 MS BIIK Kazygurt 1-6 Bayern Munich W
03/03/2021 22:00 MS Chelsea W 2-0 Atletico Madrid W
Dünya UEFA Youth League Dünya - UEFA Youth League ( Lig Maçı )
03/03/2021 21:00 İptal Edildi Górnik Zabrze U19 - PAOK U19
Dünya UEFA Champions League Women Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı )
03/03/2021 20:15 - VfL Wolfsburg W - Lillestrøm
03/03/2021 20:00 MS Rosengård W 2-2 St. Pölten W
03/03/2021 19:45 MS Manchester City W 3-0 Fiorentina W
Dünya UEFA Youth League Dünya - UEFA Youth League ( Lig Maçı )
03/03/2021 19:00 İptal Edildi Olimpija U19 - Celta de Vigo U19
Dünya UEFA Champions League Women Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı )
03/03/2021 18:45 MS Barcelona W 4-0 Fortuna Hjørring
Dünya UEFA Youth League Dünya - UEFA Youth League ( Lig Maçı )
03/03/2021 18:00 İptal Edildi Sevilla U19 - PSG U19
03/03/2021 18:00 İptal Edildi Internazionale U19 - Bayern München U19
03/03/2021 17:00 İptal Edildi Genk U19 - Žilina U19
03/03/2021 17:00 İptal Edildi Dinamo Zagreb U19 - Rosenborg U19
03/03/2021 16:00 İptal Edildi Midtjylland U19 - Atlético Madrid U19
03/03/2021 16:00 İptal Edildi APOEL U19 - Viitorul U19
03/03/2021 16:00 İptal Edildi Olympiakos Piraeus U19 - Manchester City U19
03/03/2021 16:00 İptal Edildi Chelsea U19 - Salzburg U19
03/03/2021 15:00 İptal Edildi Dinamo Minsk U19 - Ludogorets U19
03/03/2021 14:00 İptal Edildi Lokomotiv Moskva U19 - Ferencváros U19
03/03/2021 13:00 İptal Edildi Shakhtar Donetsk U19 - Porto U19
03/03/2021 12:00 İptal Edildi Zenit U19 - Stade Rennes U19
02/03/2021 21:00 İptal Edildi Rangers U19 - Köln U19
02/03/2021 19:00 İptal Edildi Angers U19 - Crvena Zvezda U19
02/03/2021 19:00 İptal Edildi Sheriff U19 - Kairat U19
02/03/2021 18:00 İptal Edildi Manchester United U19 - Real Madrid U19
02/03/2021 17:00 İptal Edildi Dynamo Kyiv U19 - Barcelona U19
02/03/2021 17:00 İptal Edildi Juventus U19 - Borussia Dortmund U19
02/03/2021 16:00 İptal Edildi İstanbul Başakşehir U19 - Club Brugge U19
02/03/2021 16:00 İptal Edildi Sparta Praha U19 - Benfica U19
02/03/2021 16:00 İptal Edildi Liverpool U19 - Olympique Marseille U19
02/03/2021 15:30 İptal Edildi Atalanta U19 - RB Leipzig U19
02/03/2021 15:30 İptal Edildi Apolonia U19 - Győri ETO U19
02/03/2021 14:00 İptal Edildi Borussia M'bach U19 - Lazio U19
02/03/2021 14:00 İptal Edildi Chertanovo U20 - Maccabi Haifa U19
02/03/2021 13:00 İptal Edildi Galatasaray U19 - AZ U19
02/03/2021 03:00 İptal Edildi Hammarby U19 - Waterford U19
02/03/2021 03:00 İptal Edildi Ajax U19 - Krasnodar U19
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
28/02/2021 19:00 MS Wydad AC 4-0 Kaizer Chiefs
28/02/2021 16:00 MS CR Belouizdad 1-5 Mamelodi Sundowns
Dünya UEFA Europa League Dünya - UEFA Europa League ( Kupa Maçı )
25/02/2021 23:00 MS AC Milan 1-1 FK Crvena Zvezda
25/02/2021 23:00 MS AS Roma 3-1 SC Braga
25/02/2021 23:00 MS Bayer Leverkusen 0-2 BSC Young Boys
25/02/2021 23:00 MS PSV Eindhoven 2-1 Olympiakos Piraeus
25/02/2021 23:00 MS Manchester United 0-0 Real Sociedad
25/02/2021 23:00 MS Leicester 0-2 Slavia Praha
25/02/2021 23:00 MS Dinamo Zagreb 1-0 Krasnodar
25/02/2021 23:00 MS Club Brugge KV 0-1 Dynamo Kyiv
25/02/2021 20:55 MS Arsenal 3-2 Benfica
25/02/2021 20:55 MS Villarreal 2-1 Red Bull Salzburg
25/02/2021 20:55 MS Napoli 2-1 Granada CF
25/02/2021 20:55 MS Ajax 2-1 Lille
25/02/2021 20:55 MS Rangers 5-2 Antwerp
25/02/2021 20:55 MS 1899 Hoffenheim 0-2 Molde
25/02/2021 20:55 MS Shakhtar Donetsk 1-0 Maccabi Tel Aviv
Dünya CAF Confederation Cup Dünya - CAF Confederation Cup ( Kupa Maçı )
25/02/2021 17:00 MS Namungo 1-3 1º de Agosto
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
24/02/2021 23:00 MS Atalanta 0-1 Real Madrid
24/02/2021 23:00 MS Borussia Monchengladbach 0-2 Manchester City
Dünya UEFA Europa League Dünya - UEFA Europa League ( Kupa Maçı )
24/02/2021 20:00 MS Tottenham 4-0 Wolfsberger AC
Dünya UEFA Youth League Dünya - UEFA Youth League ( Lig Maçı )
24/02/2021 18:00 İptal Edildi Basel U19 - Odense U19
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
24/02/2021 16:00 MS Al Hilal Omdurman 0-0 TP Mazembe
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
23/02/2021 23:00 MS Atletico Madrid 0-1 Chelsea
23/02/2021 23:00 MS Lazio 1-4 Bayern Munich
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
23/02/2021 22:00 MS MC Alger 1-1 Esperance Tunis
23/02/2021 19:00 MS Kaizer Chiefs 0-0 Horoya
23/02/2021 19:00 MS Teungueth 0-0 Zamalek SC
Dünya CAF Confederation Cup Dünya - CAF Confederation Cup ( Kupa Maçı )
23/02/2021 18:00 MS Etoile DU Sahel 2-0 Young Buffaloes
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
23/02/2021 16:00 MS Al Merreikh 1-4 Vita Club
23/02/2021 16:00 MS Simba 1-0 Al Ahly
23/02/2021 16:00 MS Petro de Luanda 0-1 Wydad AC
Dünya CAF Confederation Cup Dünya - CAF Confederation Cup ( Kupa Maçı )
21/02/2021 22:00 MS Tihad Casablanca 2-1 Nkana
21/02/2021 21:00 MS Salitas 3-1 Bouenguidi
21/02/2021 20:00 MS ES Setif 0-0 Asante Kotoko
21/02/2021 19:00 MS Jaraaf 1-0 Platinum
21/02/2021 19:00 MS AL Assiouty 2-0 Racing d'Abidjan
21/02/2021 18:00 MS Cotonsport 1-0 SONIDEP
21/02/2021 18:00 MS Orlando Pirates 1-0 Galaxy
21/02/2021 18:00 PEN Rivers United 1-0
PS : 4-5
Enyimba
21/02/2021 18:00 MS JS Kabylie 1-0 Stade Malien Bamako
21/02/2021 17:30 PEN Motema Pembe 1-1
PS : 7-8
Al Ahli Benghazi
21/02/2021 16:00 PEN US Monastirienne 1-0
PS : 5-6
Raja Casablanca
21/02/2021 16:00 MS NAPSA Stars 2-2 GOR Mahia
20/02/2021 16:00 MS AS Kigali 1-1 CS Sfaxien
Dünya UEFA Europa League Dünya - UEFA Europa League ( Kupa Maçı )
18/02/2021 23:00 MS Antwerp 3-4 Rangers
18/02/2021 23:00 MS Molde 3-3 1899 Hoffenheim
18/02/2021 23:00 MS Maccabi Tel Aviv 0-2 Shakhtar Donetsk
18/02/2021 23:00 MS Red Bull Salzburg 0-2 Villarreal
18/02/2021 23:00 MS Granada CF 2-0 Napoli
18/02/2021 23:00 MS Lille 1-2 Ajax
18/02/2021 23:00 MS Benfica 1-1 Arsenal
18/02/2021 20:55 MS Real Sociedad 0-4 Manchester United
18/02/2021 20:55 MS Slavia Praha 0-0 Leicester
18/02/2021 20:55 MS Krasnodar 2-3 Dinamo Zagreb
18/02/2021 20:55 MS Olympiakos Piraeus 4-2 PSV Eindhoven
18/02/2021 20:55 MS Wolfsberger AC 1-4 Tottenham
18/02/2021 20:55 MS FK Crvena Zvezda 2-2 AC Milan
18/02/2021 20:55 MS SC Braga 0-2 AS Roma
18/02/2021 20:55 MS BSC Young Boys 4-3 Bayer Leverkusen
18/02/2021 18:00 MS Dynamo Kyiv 1-1 Club Brugge KV
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
17/02/2021 23:00 MS Sevilla 2-3 Borussia Dortmund
17/02/2021 23:00 MS FC Porto 2-1 Juventus
Dünya CAF Super Cup Dünya - CAF Super Cup ( Kupa Maçı )
17/02/2021 22:00 Ertelendi Al Ahly - Renaissance Berkane
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
16/02/2021 23:00 MS Barcelona 1-4 Paris Saint Germain
16/02/2021 23:00 MS RB Leipzig 0-2 Liverpool
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
16/02/2021 22:00 MS Al Ahly 3-0 Al Merreikh
Dünya CAF Confederation Cup Dünya - CAF Confederation Cup ( Kupa Maçı )
14/02/2021 19:00 MS Raja Casablanca 1-0 US Monastirienne
14/02/2021 19:00 - 1º de Agosto - Namungo
14/02/2021 19:00 MS Al Ahli Benghazi 1-1 Motema Pembe
14/02/2021 19:00 MS Stade Malien Bamako 2-1 JS Kabylie
14/02/2021 19:00 MS Racing d'Abidjan 0-2 AL Assiouty
14/02/2021 18:00 MS SONIDEP 0-1 Cotonsport
14/02/2021 18:00 MS Enyimba 1-0 Rivers United
14/02/2021 18:00 MS Asante Kotoko 1-2 ES Setif
14/02/2021 17:30 MS Bouenguidi 1-0 Salitas
14/02/2021 16:00 MS Galaxy 0-3 Orlando Pirates
14/02/2021 16:00 MS Young Buffaloes 1-2 Etoile DU Sahel
14/02/2021 16:00 MS Nkana 2-0 Tihad Casablanca
14/02/2021 16:00 MS Platinum 0-1 Jaraaf
14/02/2021 15:00 MS GOR Mahia 0-1 NAPSA Stars
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
13/02/2021 19:00 MS Mamelodi Sundowns 2-0 Al Hilal Omdurman
13/02/2021 19:00 MS Horoya 2-0 Petro de Luanda
Dünya CAF Confederation Cup Dünya - CAF Confederation Cup ( Kupa Maçı )
13/02/2021 17:00 MS CS Sfaxien 4-1 AS Kigali
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
13/02/2021 16:00 MS TP Mazembe 0-0 CR Belouizdad
13/02/2021 16:00 MS Esperance Tunis 2-1 Teungueth
12/02/2021 22:00 MS Vita Club 0-1 Simba
12/02/2021 22:00 MS Zamalek SC 0-0 MC Alger
Dünya FIFA Club World Cup Dünya - FIFA Club World Cup ( Lig Maçı )
11/02/2021 21:00 MS Bayern Munich 1-0 Tigres UANL
11/02/2021 18:00 PEN Al Ahly 0-0
PS : 3-2
Palmeiras
Dünya UEFA Champions League Women Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı )
11/02/2021 17:00 PEN Brøndby 1-1
PS : 5-4
Vålerenga W
Dünya FIFA Club World Cup Dünya - FIFA Club World Cup ( Lig Maçı )
08/02/2021 21:00 MS Al Ahly 0-2 Bayern Munich
Dünya African Nations Championship Dünya - African Nations Championship ( Kupa Maçı )
07/02/2021 22:00 MS Mali 0-2 Fas
Dünya FIFA Club World Cup Dünya - FIFA Club World Cup ( Lig Maçı )
07/02/2021 21:00 MS Palmeiras 0-1 Tigres UANL
07/02/2021 18:00 MS Ulsan Hyundai FC 1-3 Al-Duhail SC
Dünya UEFA Champions League Women Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı )
07/02/2021 17:00 - Vålerenga W - Brøndby
Dünya African Nations Championship Dünya - African Nations Championship ( Kupa Maçı )
06/02/2021 22:00 MS Gine 2-0 Kamerun
Dünya FIFA Club World Cup Dünya - FIFA Club World Cup ( Lig Maçı )
04/02/2021 20:30 MS Al-Duhail SC 0-1 Al Ahly
04/02/2021 17:00 MS Tigres UANL 2-1 Ulsan Hyundai FC
Dünya Concacaf League Dünya - Concacaf League ( Kupa Maçı )
04/02/2021 06:00 MS LD Alajuelense 3-2 Deportivo Saprissa
Dünya African Nations Championship Dünya - African Nations Championship ( Kupa Maçı )
03/02/2021 22:00 MS Fas 4-0 Kamerun
03/02/2021 18:00 PEN Mali 0-0
PS : 5-4
Gine
31/01/2021 22:00 MS Gine 1-0 Ruanda
31/01/2021 19:00 MS Fas 3-1 Zambiya
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
30/01/2021 23:00 MS Palmeiras 1-0 Santos
Dünya African Nations Championship Dünya - African Nations Championship ( Kupa Maçı )
30/01/2021 22:00 MS Kongo Demokratik Cumhuriyeti 1-2 Kamerun
30/01/2021 19:00 PEN Mali 0-0
PS : 5-4
Kongo
27/01/2021 22:00 MS Tanzanya 2-2 Gine
27/01/2021 22:00 MS Namibya 0-0 Zambiya
26/01/2021 22:00 MS Togo 2-3 Ruanda
26/01/2021 22:00 MS Uganda 2-5 Fas
25/01/2021 22:00 MS Nijer 1-2 Kongo Demokratik Cumhuriyeti
25/01/2021 22:00 MS Kongo 1-0 Libya
24/01/2021 22:00 MS Zimbabve 0-1 Mali
24/01/2021 22:00 MS Burkina Faso 0-0 Kamerun
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
23/01/2021 23:00 MS Lanus 0-3 Defensa Y Justicia
Dünya African Nations Championship Dünya - African Nations Championship ( Kupa Maçı )
23/01/2021 22:00 MS Namibya 0-1 Tanzanya
23/01/2021 19:00 MS Zambiya 1-1 Gine
Dünya CAF Confederation Cup Dünya - CAF Confederation Cup ( Kupa Maçı )
23/01/2021 18:00 MS Rivers United 3-0 Bloem Celtic
Dünya African Nations Championship Dünya - African Nations Championship ( Kupa Maçı )
22/01/2021 22:00 MS Uganda 1-2 Togo
22/01/2021 19:00 MS Fas 0-0 Ruanda
21/01/2021 22:00 MS Kongo 1-1 Nijer
21/01/2021 19:00 MS Libya 1-1 Kongo Demokratik Cumhuriyeti
20/01/2021 22:00 MS Burkina Faso 3-1 Zimbabve
20/01/2021 19:00 MS Kamerun 1-1 Mali
19/01/2021 22:00 MS Gine 3-0 Namibya
19/01/2021 19:00 MS Zambiya 2-0 Tanzanya
18/01/2021 22:00 MS Ruanda 0-0 Uganda
18/01/2021 19:00 MS Fas 1-0 Togo
17/01/2021 22:00 MS Kongo Demokratik Cumhuriyeti 1-0 Kongo
17/01/2021 19:00 MS Libya 0-0 Nijer
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
17/01/2021 02:30 MS Defensa Y Justicia 4-2 Coquimbo Unido
Dünya African Nations Championship Dünya - African Nations Championship ( Kupa Maçı )
16/01/2021 22:00 MS Mali 1-0 Burkina Faso
16/01/2021 19:00 MS Kamerun 1-0 Zimbabve
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
14/01/2021 03:30 MS Lanus 3-0 Velez Sarsfield
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
14/01/2021 01:15 MS Santos 3-0 Boca Juniors
13/01/2021 03:30 MS Palmeiras 0-2 River Plate
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
13/01/2021 01:15 MS Coquimbo Unido 0-0 Defensa Y Justicia
07/01/2021 03:30 MS Velez Sarsfield 0-1 Lanus
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
07/01/2021 01:15 MS Boca Juniors 0-0 Santos
Dünya CAF Confederation Cup Dünya - CAF Confederation Cup ( Kupa Maçı )
06/01/2021 21:00 MS Salitas 2-0 Alamal Atbara
06/01/2021 21:00 MS Renaissance Berkane 2-0 Tevragh-Zeïne
06/01/2021 20:00 MS Etoile DU Sahel 2-1 El Mokawloon
06/01/2021 19:00 MS San-Pédro 1-2 Jaraaf
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
06/01/2021 19:00 MS Petro de Luanda 1-0 Nkana
06/01/2021 19:00 MS Horoya 1-0 Racing d'Abidjan
06/01/2021 19:00 MS Wydad AC 3-0 Stade Malien Bamako
Dünya CAF Confederation Cup Dünya - CAF Confederation Cup ( Kupa Maçı )
06/01/2021 17:30 Hükmen Galip Orlando Pirates 0-0 Sagrada Esperança
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
06/01/2021 17:30 MS Vita Club 4-1 Young Buffaloes
06/01/2021 17:30 MS Enyimba 2-1 Al Merreikh
06/01/2021 17:00 MS CS Sfaxien 1-0 MC Alger
06/01/2021 17:00 MS Esperance Tunis 3-2 Al Ahli Benghazi
06/01/2021 17:00 MS Simba 4-0 Platinum
Dünya CAF Confederation Cup Dünya - CAF Confederation Cup ( Kupa Maçı )
06/01/2021 16:30 MS Al Ahli Tripoli 0-0 US Monastirienne
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
06/01/2021 16:30 MS TP Mazembe 2-1 Bouenguidi
Dünya CAF Confederation Cup Dünya - CAF Confederation Cup ( Kupa Maçı )
06/01/2021 16:00 MS Songo 1-1 NAPSA Stars
06/01/2021 16:00 MS Esae 1-1 Tihad Casablanca
06/01/2021 16:00 MS KCCA 3-1 AS Kigali
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
06/01/2021 16:00 Ertelendi Al Hilal Omdurman - Asante Kotoko
06/01/2021 15:00 MS GOR Mahia 1-2 CR Belouizdad
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
06/01/2021 03:30 MS River Plate 0-3 Palmeiras
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
05/01/2021 21:00 PEN Raja Casablanca 0-0
PS : 1-3
Teungueth
05/01/2021 20:00 MS Al Ahly 4-0 SONIDEP
Dünya CAF Confederation Cup Dünya - CAF Confederation Cup ( Kupa Maçı )
05/01/2021 19:30 MS AL Assiouty 3-2 Al-Ittihad
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
05/01/2021 19:00 MS Mamelodi Sundowns 3-1 Galaxy
05/01/2021 18:00 MS 1º de Agosto 0-1 Kaizer Chiefs
Dünya CAF Confederation Cup Dünya - CAF Confederation Cup ( Kupa Maçı )
05/01/2021 17:30 MS Motema Pembe 2-1 Onze Bravos
05/01/2021 17:30 MS Cotonsport 1-0 Green Eagles
05/01/2021 17:00 MS JS Kabylie 2-0 USGN
05/01/2021 16:00 MS Hilal Obayed 3-3 Namungo
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
05/01/2021 14:00 Hükmen Galip Zamalek SC 0-0 Gazelle
28/12/2020 22:45 MS MC Alger 2-0 CS Sfaxien
26/12/2020 22:45 MS CR Belouizdad 6-0 GOR Mahia
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
24/12/2020 03:30 MS Boca Juniors 2-0 Racing Club
Dünya CAF Confederation Cup Dünya - CAF Confederation Cup ( Kupa Maçı )
23/12/2020 22:00 MS Tihad Casablanca 4-0 Esae
23/12/2020 20:00 MS Jaraaf 0-1 San-Pédro
23/12/2020 19:00 MS Bloem Celtic 0-2 Rivers United
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
23/12/2020 19:00 MS Al Ahli Benghazi 0-0 Esperance Tunis
23/12/2020 19:00 MS Racing d'Abidjan 1-1 Horoya
23/12/2020 19:00 MS Kaizer Chiefs 0-0 1º de Agosto
23/12/2020 19:00 MS Stade Malien Bamako 1-0 Wydad AC
Dünya CAF Confederation Cup Dünya - CAF Confederation Cup ( Kupa Maçı )
23/12/2020 18:00 MS Tevragh-Zeïne 0-0 Renaissance Berkane
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
23/12/2020 18:00 MS Asante Kotoko 0-1 Al Hilal Omdurman
23/12/2020 17:30 MS Bouenguidi 1-2 TP Mazembe
Dünya CAF Confederation Cup Dünya - CAF Confederation Cup ( Kupa Maçı )
23/12/2020 17:00 MS Onze Bravos 0-1 Motema Pembe
23/12/2020 17:00 MS Namungo 2-0 Hilal Obayed
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
23/12/2020 17:00 - Gazelle - Zamalek SC
23/12/2020 17:00 MS SONIDEP 0-1 Al Ahly
Dünya CAF Confederation Cup Dünya - CAF Confederation Cup ( Kupa Maçı )
23/12/2020 16:00 MS Green Eagles 0-2 Cotonsport
23/12/2020 16:00 MS US Monastirienne 2-0 Al Ahli Tripoli
23/12/2020 16:00 AWD AS Kigali 2-0 KCCA
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
23/12/2020 16:00 MS Nkana 1-1 Petro de Luanda
23/12/2020 16:00 MS Al Merreikh 3-0 Enyimba
23/12/2020 16:00 MS Platinum 1-0 Simba
Dünya CONCACAF Champions League Dünya - CONCACAF Champions League ( Kupa Maçı )
23/12/2020 06:00 MS Tigres UANL 2-1 Los Angeles FC
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
22/12/2020 20:00 MS Teungueth 0-0 Raja Casablanca
Dünya CAF Confederation Cup Dünya - CAF Confederation Cup ( Kupa Maçı )
22/12/2020 19:00 MS El Mokawloon 0-0 Etoile DU Sahel
22/12/2020 18:00 MS Al-Ittihad 0-1 AL Assiouty
22/12/2020 17:30 MS USGN 1-2 JS Kabylie
22/12/2020 17:00 MS Sagrada Esperança 0-1 Orlando Pirates
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
22/12/2020 16:30 MS Galaxy 0-2 Mamelodi Sundowns
Dünya CAF Confederation Cup Dünya - CAF Confederation Cup ( Kupa Maçı )
22/12/2020 16:00 MS NAPSA Stars 0-0 Songo
22/12/2020 16:00 MS Alamal Atbara 0-1 Salitas
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
22/12/2020 16:00 MS Young Buffaloes 2-2 Vita Club
Dünya CONCACAF Champions League Dünya - CONCACAF Champions League ( Kupa Maçı )
20/12/2020 06:30 MS Los Angeles FC 3-1 Club America
20/12/2020 04:00 MS Tigres UANL 3-0 CD Olimpia
Dünya CAF Champions League Dünya - CAF Champions League ( Kupa Maçı )
19/12/2020 22:45 MS MC Alger 5-1 Buffles
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
19/12/2020 15:00 MS Persepolis FC 1-2 Ulsan Hyundai FC
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
18/12/2020 03:30 MS Club Nacional 2-6 River Plate
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
18/12/2020 01:15 MS Independiente 1-3 Lanus
Dünya UEFA Champions League Women Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı )
17/12/2020 22:15 MS Zürich 0-1 St. Pölten W
Dünya CONCACAF Champions League Dünya - CONCACAF Champions League ( Kupa Maçı )
17/12/2020 04:00 MS Atlanta United FC 1-0 Club America
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
17/12/2020 03:30 MS Coquimbo Unido 0-1 Junior
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
17/12/2020 03:30 MS Racing Club 1-0 Boca Juniors
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
17/12/2020 01:15 MS Defensa Y Justicia 1-0 Bahia
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
17/12/2020 01:15 MS Santos 4-1 Gremio
Dünya UEFA Champions League Women Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı )
16/12/2020 22:00 MS Glasgow City 0-1 Sparta Praha W
16/12/2020 22:00 MS Chelsea W 3-0 SL Benfica
16/12/2020 21:00 MS Fortuna Hjørring 3-2 Pomurje
16/12/2020 20:30 - Lillestrøm - Minsk
16/12/2020 20:00 MS Rosengård W 10-0 Lanchkhuti
16/12/2020 20:00 MS VfL Wolfsburg W 2-0 Spartak Subotica
16/12/2020 20:00 MS Bayern Munich W 3-0 Ajax W
16/12/2020 19:00 MS Barcelona W 4-1 PSV/Eindhoven W
16/12/2020 18:00 MS Manchester City W 3-0 Göteborg
16/12/2020 16:30 MS Paris Saint Germain W 6-1 Górnik Łęczna W
16/12/2020 16:00 MS Slavia Praha W 0-1 Fiorentina W
16/12/2020 09:00 - BIIK Kazygurt - Zhytlobud-2
Dünya CONCACAF Champions League Dünya - CONCACAF Champions League ( Kupa Maçı )
16/12/2020 06:30 MS Tigres UANL 4-0 New York City FC
16/12/2020 04:00 MS Montreal Impact 0-1 CD Olimpia
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
16/12/2020 03:30 MS U. Catolica 1-3 Velez Sarsfield
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
16/12/2020 03:30 MS Palmeiras 3-0 Libertad Asuncion
Dünya UEFA Champions League Women Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı )
15/12/2020 22:30 MS Atletico Madrid W 5-0 Servette Chênois
15/12/2020 21:00 MS Lyon W 3-0 Juventus W
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
13/12/2020 13:00 USB Ulsan Hyundai FC 2-1 Vissel Kobe
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
11/12/2020 03:30 MS River Plate 2-0 Club Nacional
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
11/12/2020 01:15 MS Lanus 0-0 Independiente
Dünya UEFA Europa League Dünya - UEFA Europa League ( Kupa Maçı )
10/12/2020 23:00 MS Maccabi Tel Aviv 1-0 Sivasspor
10/12/2020 23:00 MS Tottenham 2-0 Antwerp
10/12/2020 23:00 MS Dinamo Zagreb 3-1 CSKA Moscow
10/12/2020 23:00 MS 1899 Hoffenheim 4-1 Gent
10/12/2020 23:00 MS SC Braga 2-0 Zorya Luhansk
10/12/2020 23:00 MS Celtic 3-2 Lille
10/12/2020 23:00 Ertelendi Villarreal - Qarabag
10/12/2020 23:00 MS Ludogorets 1-3 Lask Linz
10/12/2020 23:00 MS Wolfsberger AC 1-0 Feyenoord
10/12/2020 23:00 MS Slovan Liberec 0-0 FK Crvena Zvezda
10/12/2020 23:00 MS Leicester 2-0 AEK Athens FC
10/12/2020 23:00 MS Sparta Praha 0-1 AC Milan
10/12/2020 20:55 MS BSC Young Boys 2-1 CFR 1907 Cluj
10/12/2020 20:55 MS Dundalk 2-4 Arsenal
10/12/2020 20:55 MS Bayer Leverkusen 4-0 Slavia Praha
10/12/2020 20:55 MS Standard Liege 2-2 Benfica
10/12/2020 20:55 MS PSV Eindhoven 4-0 Omonia Nicosia
10/12/2020 20:55 MS Napoli 1-1 Real Sociedad
10/12/2020 20:55 MS CSKA Sofia 3-1 AS Roma
10/12/2020 20:55 MS Rapid Vienna 2-2 Molde
10/12/2020 20:55 MS Hapoel Beer Sheva 1-0 Nice
10/12/2020 20:55 MS Lech Poznan 0-2 Rangers
10/12/2020 20:55 MS PAOK 0-0 Granada CF
10/12/2020 20:55 MS HNK Rijeka 2-1 AZ Alkmaar
Dünya UEFA Champions League Women Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı )
10/12/2020 20:00 MS Ajax W 1-3 Bayern Munich W
10/12/2020 19:00 MS Górnik Łęczna W 0-2 Paris Saint Germain W
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
10/12/2020 17:00 PEN Vissel Kobe 1-1
PS : 7-6
Suwon Bluewings
Dünya UEFA Champions League Women Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı )
10/12/2020 16:00 MS Fiorentina W 2-2 Slavia Praha W
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
10/12/2020 13:00 MS Ulsan Hyundai FC 2-0 Beijing Guoan
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
10/12/2020 03:30 MS Junior 1-2 Coquimbo Unido
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
10/12/2020 03:30 PEN Boca Juniors 0-1
PS : 5-4
Internacional
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
10/12/2020 03:30 MS USA 6-0 El Salvador
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
10/12/2020 01:15 MS Bahia 2-3 Defensa Y Justicia
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
10/12/2020 01:15 MS Gremio 1-1 Santos
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
09/12/2020 23:00 MS Manchester City 3-0 Marseille
09/12/2020 23:00 MS Bayern Munich 2-0 Lokomotiv Moscow
09/12/2020 23:00 MS Real Madrid 2-0 Borussia Monchengladbach
09/12/2020 23:00 MS Olympiakos Piraeus 0-2 FC Porto
09/12/2020 23:00 MS Red Bull Salzburg 0-2 Atletico Madrid
09/12/2020 23:00 MS Inter 0-0 Shakhtar Donetsk
09/12/2020 20:55 MS FC Midtjylland 1-1 Liverpool
09/12/2020 20:55 MS Paris Saint Germain 5-1 Istanbul Basaksehir
09/12/2020 20:55 MS Ajax 0-1 Atalanta
Dünya UEFA Champions League Women Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı )
09/12/2020 20:00 MS Servette Chênois 2-4 Atletico Madrid W
09/12/2020 19:00 MS St. Pölten W 2-0 Zürich
09/12/2020 18:30 MS PSV/Eindhoven W 1-4 Barcelona W
09/12/2020 18:00 MS Göteborg 1-2 Manchester City W
09/12/2020 18:00 MS Pomurje 0-3 Fortuna Hjørring
09/12/2020 18:00 MS SL Benfica 0-5 Chelsea W
09/12/2020 17:00 MS Sparta Praha W 2-1 Glasgow City
09/12/2020 17:00 MS Spartak Subotica 0-5 VfL Wolfsburg W
09/12/2020 17:00 MS Juventus W 2-3 Lyon W
09/12/2020 14:00 - Minsk - Lillestrøm
09/12/2020 14:00 - Zhytlobud-2 - BIIK Kazygurt
09/12/2020 13:00 MS Lanchkhuti 0-7 Rosengård W
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
09/12/2020 03:30 MS Velez Sarsfield 1-2 U. Catolica
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
09/12/2020 03:30 MS Libertad Asuncion 1-1 Palmeiras
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
08/12/2020 23:00 MS Rennes 1-3 Sevilla
08/12/2020 23:00 MS Dynamo Kyiv 1-0 Ferencvarosi TC
08/12/2020 23:00 MS RB Leipzig 3-2 Manchester United
08/12/2020 23:00 MS Chelsea 1-1 Krasnodar
08/12/2020 23:00 MS Barcelona 0-3 Juventus
08/12/2020 20:55 MS Lazio 2-2 Club Brugge KV
08/12/2020 20:55 MS Zenit Saint Petersburg 1-2 Borussia Dortmund
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
07/12/2020 17:00 MS Yokohama F. Marinos 2-3 Suwon Bluewings
07/12/2020 13:00 MS Vissel Kobe 2-0 SHANGHAI SIPG