Dünya Futbol Ligleri, Dünya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Dünya Friendlies Women Dünya - Friendlies Women ( Kupa Maçı )
26/11/2020 02:00 - Estonya W - Beyaz Rusya W
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
25/11/2020 23:00 - Ajax - FC Midtjylland
25/11/2020 23:00 - Atletico Madrid - Lokomotiv Moscow
25/11/2020 23:00 - Marseille - FC Porto
25/11/2020 23:00 - Bayern Munich - Red Bull Salzburg
25/11/2020 23:00 - Inter - Real Madrid
25/11/2020 23:00 - Liverpool - Atalanta
25/11/2020 20:55 - Olympiakos Piraeus - Manchester City
25/11/2020 20:55 - Borussia Monchengladbach - Shakhtar Donetsk
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
25/11/2020 16:00 - SHANGHAI SIPG - Yokohama F. Marinos
25/11/2020 13:00 1Y (17) Guangzhou Evergrande FC 0-0 Vissel Kobe
25/11/2020 13:00 İptal Edildi Suwon Bluewings - Johor Darul Takzim FC
25/11/2020 13:00 1Y (17) Jeonbuk Motors 0-0 Sydney FC
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
25/11/2020 03:30 MS Velez Sarsfield 2-0 Deportivo Cali
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
25/11/2020 03:30 MS Racing Club 1-1 Flamengo
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
25/11/2020 03:00 TBD Fenix - Independiente
25/11/2020 01:15 MS Bahia 1-0 Union Santa Fe
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
25/11/2020 01:15 MS LDU de Quito 1-2 Santos
25/11/2020 01:15 MS Atletico Paranaense 1-1 River Plate
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
24/11/2020 23:00 MS Borussia Dortmund 3-0 Club Brugge KV
24/11/2020 23:00 MS Dynamo Kyiv 0-4 Barcelona
24/11/2020 23:00 MS Manchester United 4-1 Istanbul Basaksehir
24/11/2020 23:00 MS Lazio 3-1 Zenit Saint Petersburg
24/11/2020 23:00 MS Juventus 2-1 Ferencvarosi TC
24/11/2020 23:00 MS Paris Saint Germain 1-0 RB Leipzig
24/11/2020 20:55 MS Rennes 1-2 Chelsea
24/11/2020 20:55 MS Krasnodar 1-2 Sevilla
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
24/11/2020 16:00 MS Perth Glory FC 1-2 Ulsan Hyundai FC
24/11/2020 16:00 MS FC Seoul 5-0 Chiangrai United
24/11/2020 13:00 MS FC Tokyo 0-1 Shanghai Shenhua
24/11/2020 13:00 MS Beijing Guoan 3-1 Melbourne Victory
22/11/2020 16:00 MS Jeonbuk Motors 1-2 SHANGHAI SIPG
22/11/2020 13:00 MS Suwon Bluewings 0-0 Guangzhou Evergrande FC
21/11/2020 16:00 MS Ulsan Hyundai FC 3-1 Shanghai Shenhua
21/11/2020 13:00 MS FC Seoul 1-2 Beijing Guoan
Dünya UEFA Champions League Women Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı )
19/11/2020 19:00 MS St. Pölten W 1-0 CSKA Moskva W
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
19/11/2020 16:00 İptal Edildi Johor Darul Takzim FC - Guangzhou Evergrande FC
Dünya UEFA Champions League Women Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı )
19/11/2020 16:00 MS Vllaznia 0-2 Minsk
19/11/2020 16:00 MS Olimpia Cluj 0-1 Lanchkhuti
19/11/2020 15:00 MS SFK 2000 0-2 Zhytlobud-2
19/11/2020 14:00 MS Gintra-Universitetas 0-7 Vålerenga W
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
19/11/2020 13:00 MS Sydney 1-2 SHANGHAI SIPG
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
18/11/2020 22:45 MS İsrail 1-0 İskoçya
18/11/2020 22:45 MS Sırbistan 5-0 Rusya
18/11/2020 22:45 MS Belçika 4-2 Danimarka
18/11/2020 22:45 MS İrlanda 0-0 Bulgaristan
18/11/2020 22:45 MS Yunanistan 0-0 Slovenya
18/11/2020 22:45 MS Polonya 1-2 Hollanda
18/11/2020 22:45 MS Kuzey İrlanda 1-1 Romanya
18/11/2020 22:45 MS Macaristan 2-0 Türkiye
18/11/2020 22:45 MS İngiltere 4-0 İzlanda
18/11/2020 22:45 MS Galler 3-1 Finlandiya
18/11/2020 22:45 MS Kosova 1-0 Moldovya
18/11/2020 22:45 MS Bosna Hersek 0-2 İtalya
18/11/2020 22:45 MS Avusturya 1-1 Norveç
18/11/2020 22:45 MS Çek Cumhuriyeti 2-0 Slovakya
Dünya UEFA Champions League Women Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı )
18/11/2020 21:30 MS Anderlecht W 1-2 SL Benfica
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
18/11/2020 20:00 MS Ermenistan 1-0 Kuzey Makedonya
18/11/2020 20:00 MS Gürcistan 0-0 Estonya
Dünya UEFA Champions League Women Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı )
18/11/2020 19:30 MS Górnik Łęczna W 2-1 Apollon Limassol W
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
18/11/2020 18:00 MS Arnavutluk 3-2 Beyaz Rusya
18/11/2020 18:00 MS Kazakistan 1-2 Litvanya
Dünya UEFA Champions League Women Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı )
18/11/2020 17:00 PEN Valur W 1-1
PS : 3-4
Glasgow City
18/11/2020 15:00 MS NSA Sofia 0-7 Spartak Subotica
18/11/2020 15:00 MS Pomurje 4-1 Ferencváros
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
18/11/2020 13:00 MS Perth Glory FC 1-2 Shanghai Shenhua
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
17/11/2020 23:00 MS Japonya 0-2 Meksika
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
17/11/2020 22:45 MS Malta 1-1 Faroe Adaları
17/11/2020 22:45 MS Hırvatistan 2-3 Portekiz
17/11/2020 22:45 MS Lüksemburg 0-0 Azerbaycan
17/11/2020 22:45 MS İspanya 6-0 Almanya
17/11/2020 22:45 MS Cebelitarık 1-1 Lihtenştayn
17/11/2020 22:45 MS Andorra 0-5 Letonya
17/11/2020 22:45 MS Fransa 4-2 İsveç
17/11/2020 22:45 MS Karadağ 4-0 Güney Kıbrıs Rum Kesimi
17/11/2020 22:45 Ertelendi İsviçre - Ukrayna
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
17/11/2020 19:30 MS Suudi Arabistan 1-2 Jamaika
17/11/2020 17:00 MS Özbekistan 1-2 Irak
17/11/2020 16:00 - Güney Kore - Katar
17/11/2020 14:00 MS Bangladeş 0-0 Nepal
16/11/2020 22:45 MS USA 6-2 Panama
16/11/2020 19:00 MS Ürdün 1-0 Suriye
16/11/2020 17:00 MS Birleşik Arap Emirlikleri 1-3 Bahreyn
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
15/11/2020 22:45 MS Danimarka 2-1 İzlanda
15/11/2020 22:45 MS Slovenya 2-1 Kosova
15/11/2020 22:45 MS Çek Cumhuriyeti 1-0 İsrail
15/11/2020 22:45 Ertelendi Romanya - Norveç
15/11/2020 22:45 MS İtalya 2-0 Polonya
15/11/2020 22:45 MS Avusturya 2-1 Kuzey İrlanda
15/11/2020 22:45 MS Moldovya 0-2 Yunanistan
15/11/2020 22:45 MS Belçika 2-0 İngiltere
15/11/2020 22:45 MS Macaristan 1-1 Sırbistan
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
15/11/2020 20:00 MS Guatemala 2-1 Honduras
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
15/11/2020 20:00 MS Arnavutluk 3-1 Kazakistan
15/11/2020 20:00 MS Bulgaristan 1-2 Finlandiya
15/11/2020 20:00 MS Beyaz Rusya 2-0 Litvanya
15/11/2020 20:00 MS Türkiye 3-2 Rusya
15/11/2020 20:00 MS Gürcistan 1-2 Ermenistan
15/11/2020 20:00 MS Galler 1-0 İrlanda
15/11/2020 20:00 MS Hollanda 3-1 Bosna Hersek
15/11/2020 17:00 MS Kuzey Makedonya 2-1 Estonya
15/11/2020 17:00 MS Slovakya 1-0 İskoçya
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
14/11/2020 23:00 MS Meksika 3-2 Güney Kore
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
14/11/2020 22:45 MS İsveç 2-1 Hırvatistan
14/11/2020 22:45 MS Almanya 3-1 Ukrayna
14/11/2020 22:45 MS İsviçre 1-1 İspanya
14/11/2020 22:45 MS Portekiz 0-1 Fransa
14/11/2020 20:00 MS Güney Kıbrıs Rum Kesimi 2-1 Lüksemburg
14/11/2020 20:00 MS Azerbaycan 0-0 Karadağ
14/11/2020 20:00 MS Letonya 1-1 Faroe Adaları
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
14/11/2020 19:30 MS Suudi Arabistan 3-0 Jamaika
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
14/11/2020 17:00 MS San Marino 0-0 Cebelitarık
14/11/2020 17:00 MS Malta 3-1 Andorra
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
13/11/2020 20:00 MS Kosta Rika 1-1 Katar
13/11/2020 17:15 MS Japonya 1-0 Panama
13/11/2020 14:00 MS Bangladeş 2-0 Nepal
12/11/2020 23:00 Canc İngiltere 0-0 Yeni Zelanda
12/11/2020 23:00 MS İngiltere 3-0 İrlanda
Dünya Euro Championship Dünya - Euro Championship ( Kupa Maçı )
12/11/2020 22:45 PEN Sırbistan 1-1
PS : 4-5
İskoçya
12/11/2020 22:45 MS Macaristan 2-1 İzlanda
12/11/2020 22:45 USB Kuzey İrlanda 1-2 Slovakya
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
12/11/2020 22:45 MS Galler 0-0 USA
Dünya Euro Championship Dünya - Euro Championship ( Kupa Maçı )
12/11/2020 20:00 MS Gürcistan 0-1 Kuzey Makedonya
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
12/11/2020 20:00 MS Bosna Hersek 0-2 İran
12/11/2020 20:00 MS Moldovya 0-0 Rusya
12/11/2020 19:00 - Özbekistan - Suriye
12/11/2020 18:00 MS Ürdün 0-0 Irak
12/11/2020 17:00 MS Birleşik Arap Emirlikleri 3-2 Tajikistan
12/11/2020 17:00 MS Lübnan 1-3 Bahreyn
11/11/2020 23:10 MS Fransa 0-2 Finlandiya
11/11/2020 22:45 MS İtalya 4-0 Estonya
11/11/2020 22:45 MS Polonya 2-0 Ukrayna
11/11/2020 22:45 MS Slovenya 0-0 Azerbaycan
11/11/2020 22:45 MS Almanya 1-0 Çek Cumhuriyeti
11/11/2020 22:45 MS Belçika 2-1 İsviçre
11/11/2020 22:45 MS Portekiz 7-0 Andorra
11/11/2020 22:45 MS Hollanda 1-1 İspanya
11/11/2020 22:30 MS Lüksemburg 0-3 Avusturya
11/11/2020 21:30 MS Danimarka 2-0 İsveç
11/11/2020 21:00 - Arnavutluk - Cebelitarık
11/11/2020 20:45 MS Türkiye 3-3 Hırvatistan
11/11/2020 20:00 MS Litvanya 2-1 Faroe Adaları
11/11/2020 20:00 - Norveç - İsrail
11/11/2020 20:00 MS Malta 3-0 Lihtenştayn
11/11/2020 20:00 MS Karadağ 0-0 Kazakistan
11/11/2020 20:00 MS Romanya 5-3 Beyaz Rusya
11/11/2020 20:00 MS San Marino 0-3 Letonya
11/11/2020 17:45 MS Yunanistan 2-1 Güney Kıbrıs Rum Kesimi
11/11/2020 03:00 Ertelendi Ermenistan - Kuveyt
07/11/2020 18:30 MS Bahreyn 1-0 Tajikistan
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
06/11/2020 03:30 MS Junior 0-0 Plaza Colonia
06/11/2020 03:30 MS Atletico Tucuman 1-1 Independiente
06/11/2020 03:30 MS U. Catolica 2-1 SOL DE America
06/11/2020 03:30 MS Bahia 4-0 FBC Melgar
06/11/2020 01:15 MS Emelec 1-2 Union Santa Fe
06/11/2020 01:15 MS Estudiantes de Merida FC 0-2 Coquimbo Unido
Dünya UEFA Europa League Dünya - UEFA Europa League ( Kupa Maçı )
05/11/2020 23:00 MS BSC Young Boys 3-0 CSKA Sofia
05/11/2020 23:00 MS Leicester 4-0 SC Braga
05/11/2020 23:00 MS Celtic 1-4 Sparta Praha
05/11/2020 23:00 MS Villarreal 4-0 Maccabi Tel Aviv
05/11/2020 23:00 MS Dinamo Zagreb 1-0 Wolfsberger AC
05/11/2020 23:00 MS FK Crvena Zvezda 2-1 Gent
05/11/2020 23:00 MS Arsenal 4-1 Molde
05/11/2020 23:00 MS Zorya Luhansk 1-4 AEK Athens FC
05/11/2020 23:00 MS AC Milan 0-3 Lille
05/11/2020 23:00 MS Antwerp 0-1 Lask Linz
05/11/2020 23:00 MS Feyenoord 3-1 CSKA Moscow
05/11/2020 23:00 MS 1899 Hoffenheim 5-0 Slovan Liberec
05/11/2020 20:55 MS PAOK 4-1 PSV Eindhoven
05/11/2020 20:55 MS HNK Rijeka 1-2 Napoli
05/11/2020 20:55 MS Sivasspor 2-0 Qarabag
05/11/2020 20:55 MS AS Roma 5-0 CFR 1907 Cluj
05/11/2020 20:55 MS Slavia Praha 3-2 Nice
05/11/2020 20:55 MS Benfica 3-3 Rangers
05/11/2020 20:55 MS Lech Poznan 3-1 Standard Liege
05/11/2020 20:55 MS Omonia Nicosia 0-2 Granada CF
05/11/2020 20:55 MS Real Sociedad 1-0 AZ Alkmaar
05/11/2020 20:55 MS Ludogorets 1-3 Tottenham
05/11/2020 20:55 MS Rapid Vienna 4-3 Dundalk
05/11/2020 20:55 MS Hapoel Beer Sheva 2-4 Bayer Leverkusen
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
05/11/2020 03:30 MS Caracas FC 0-0 Vasco DA Gama
05/11/2020 03:30 PEN Deportivo Cali 1-2
PS : 5-4
Millonarios
05/11/2020 03:30 MS Penarol 1-1 Velez Sarsfield
05/11/2020 01:15 MS Defensa Y Justicia 1-1 Sportivo Luqueno
05/11/2020 01:15 MS Huachipato 1-1 Fenix
05/11/2020 01:15 MS Sao Paulo 4-3 Lanus
05/11/2020 01:15 MS CA River Plate 3-1 Atletico Nacional
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
04/11/2020 23:00 MS Chelsea 3-0 Rennes
04/11/2020 23:00 MS Barcelona 2-1 Dynamo Kyiv
04/11/2020 23:00 MS RB Leipzig 2-1 Paris Saint Germain
04/11/2020 23:00 MS Club Brugge KV 0-3 Borussia Dortmund
04/11/2020 23:00 MS Ferencvarosi TC 1-4 Juventus
04/11/2020 23:00 MS Sevilla 3-2 Krasnodar
Dünya UEFA Champions League Women Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı )
04/11/2020 22:00 PEN Glasgow City 0-0
PS : 6-5
Peamount United
04/11/2020 21:30 MS Anderlecht W 8-0 Linfield W
04/11/2020 21:00 MS Spartak Subotica 4-0 Anenii Noi
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
04/11/2020 20:55 MS Zenit Saint Petersburg 1-1 Lazio
04/11/2020 20:55 MS Istanbul Basaksehir 2-1 Manchester United
Dünya UEFA Champions League Women Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı )
04/11/2020 20:00 MS Górnik Łęczna W 4-1 Split
Dünya AFC Cup Dünya - AFC Cup ( Kupa Maçı )
04/11/2020 19:30 TBD Bashundhara Kings - Maziya
Dünya UEFA Champions League Women Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı )
04/11/2020 18:00 MS St. Pölten W 2-0 Mitrovica
04/11/2020 18:00 MS Valur W 3-0 HJK
04/11/2020 17:00 MS CSKA Moskva W 2-0 Flora
04/11/2020 16:00 MS Apollon Limassol W 3-0 Swansea City
04/11/2020 16:00 MS Gintra-Universitetas 4-0 Slovan Bratislava W
04/11/2020 15:30 MS PAOK W 1-3 SL Benfica
04/11/2020 15:00 MS Pomurje 3-0 Breznica
04/11/2020 15:00 MS NSA Sofia 3-1 Kamenica Sasa
04/11/2020 15:00 MS Zhytlobud-2 9-0 Alashkert W
Dünya AFC Cup Dünya - AFC Cup ( Kupa Maçı )
04/11/2020 13:30 TBD Chennai City - TC Sports Club
Dünya UEFA Champions League Women Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı )
04/11/2020 12:00 MS Minsk 3-0 Rīgas FS W
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
04/11/2020 03:30 MS Deportes Tolima 1-1 Union La Calera
Dünya AFC Cup Dünya - AFC Cup ( Kupa Maçı )
04/11/2020 03:00 TBD Dhofar - Al Qadsia
04/11/2020 03:00 TBD Al Ahed - Manama
04/11/2020 03:00 TBD Al Kuveyt - Wathba
04/11/2020 03:00 TBD Istiqlol - Altyn Asyr
04/11/2020 03:00 TBD Tatung - CPK
04/11/2020 03:00 TBD Dordoi Bishkek - Khujand
04/11/2020 03:00 TBD Al Riffa - Al Jazeera
04/11/2020 03:00 TBD Al Faisaly - Al Ansar
04/11/2020 03:00 TBD Al Jaish - Hilal Al-Quds
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
04/11/2020 01:15 MS Liverpool Montevideo 1-2 Sport Huancayo
04/11/2020 01:15 MS Bolívar 3-0 A. Italiano
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
03/11/2020 23:00 MS Red Bull Salzburg 2-6 Bayern Munich
03/11/2020 23:00 MS Manchester City 3-0 Olympiakos Piraeus
03/11/2020 23:00 MS FC Midtjylland 1-2 Ajax
03/11/2020 23:00 MS Real Madrid 3-2 Inter
03/11/2020 23:00 MS FC Porto 3-0 Marseille
03/11/2020 23:00 MS Atalanta 0-5 Liverpool
03/11/2020 20:55 MS Shakhtar Donetsk 0-6 Borussia Monchengladbach
03/11/2020 20:55 MS Lokomotiv Moscow 1-1 Atletico Madrid
Dünya UEFA Champions League Women Dünya - UEFA Champions League Women ( Kupa Maçı )
03/11/2020 19:00 MS Ferencváros 6-1 Racing FC Union Lüksemburg
03/11/2020 16:00 MS Olimpia Cluj 2-1 Birkirkara W
03/11/2020 16:00 MS SFK 2000 4-0 Ironi Ramat HaSharon
03/11/2020 16:00 PEN Vllaznia 2-2
PS : 3-2
ALG Spor
Dünya AFC Cup Dünya - AFC Cup ( Kupa Maçı )
01/11/2020 19:30 TBD TC Sports Club - Bashundhara Kings
01/11/2020 13:30 TBD Maziya - Chennai City
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
01/11/2020 03:00 TBD Sydney FC - Yokohama F. Marinos
01/11/2020 03:00 TBD SHANGHAI SIPG - Jeonbuk Motors
01/11/2020 03:00 TBD Guangzhou Evergrande FC - Johor Darul Takzim FC
01/11/2020 03:00 TBD Vissel Kobe - Suwon Bluewings
Dünya AFC Cup Dünya - AFC Cup ( Kupa Maçı )
01/11/2020 03:00 TBD Al Qadsia - Al Riffa
01/11/2020 03:00 TBD Wathba - Al Faisaly
01/11/2020 03:00 TBD Al Ansar - Al Kuveyt
01/11/2020 03:00 TBD Altyn Asyr - Dordoi Bishkek
01/11/2020 03:00 TBD Al Jazeera - Dhofar
01/11/2020 03:00 TBD Manama - Al Jaish
01/11/2020 03:00 TBD Hilal Al-Quds - Al Ahed
01/11/2020 03:00 TBD Khujand - Istiqlol
01/11/2020 03:00 TBD CPK - Wofoo Tai Po
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
31/10/2020 03:00 TBD Melbourne Victory - FC Seoul
31/10/2020 03:00 TBD Shanghai Shenhua - Ulsan Hyundai FC
31/10/2020 03:00 TBD Beijing Guoan - Chiangrai United
31/10/2020 03:00 TBD Perth Glory - FC Tokyo
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
30/10/2020 03:30 MS Plaza Colonia 0-1 Junior
30/10/2020 03:30 MS Independiente 1-0 Atletico Tucuman
30/10/2020 03:30 MS FBC Melgar 1-0 Bahia
30/10/2020 01:15 MS Union Santa Fe 0-1 Emelec
30/10/2020 01:15 MS Coquimbo Unido 3-0 Estudiantes de Merida FC
30/10/2020 01:15 MS SOL DE America 0-0 U. Catolica
Dünya UEFA Europa League Dünya - UEFA Europa League ( Kupa Maçı )
29/10/2020 23:00 MS AS Roma 0-0 CSKA Sofia
29/10/2020 23:00 MS Arsenal 3-0 Dundalk
29/10/2020 23:00 MS Slavia Praha 1-0 Bayer Leverkusen
29/10/2020 23:00 MS Benfica 3-0 Standard Liege
29/10/2020 23:00 MS Granada CF 0-0 PAOK
29/10/2020 23:00 MS AZ Alkmaar 4-1 HNK Rijeka
29/10/2020 23:00 MS CFR 1907 Cluj 1-1 BSC Young Boys
29/10/2020 23:00 MS Molde 1-0 Rapid Vienna
29/10/2020 23:00 MS Nice 1-0 Hapoel Beer Sheva
29/10/2020 23:00 MS Rangers 1-0 Lech Poznan
29/10/2020 23:00 MS Omonia Nicosia 1-2 PSV Eindhoven
29/10/2020 23:00 MS Real Sociedad 0-1 Napoli
29/10/2020 20:55 MS CSKA Moscow 0-0 Dinamo Zagreb
29/10/2020 20:55 MS FK Crvena Zvezda 5-1 Slovan Liberec
29/10/2020 20:55 MS AEK Athens FC 1-2 Leicester
29/10/2020 20:55 MS AC Milan 3-0 Sparta Praha
29/10/2020 20:55 MS Qarabag 1-3 Villarreal
29/10/2020 20:55 MS Lask Linz 4-3 Ludogorets
29/10/2020 20:55 MS Antwerp 1-0 Tottenham
29/10/2020 20:55 MS Feyenoord 1-4 Wolfsberger AC
29/10/2020 20:55 MS Gent 1-4 1899 Hoffenheim
29/10/2020 20:55 MS Zorya Luhansk 1-2 SC Braga
29/10/2020 20:55 MS Lille 2-2 Celtic
29/10/2020 20:55 MS Sivasspor 1-2 Maccabi Tel Aviv
Dünya AFC Cup Dünya - AFC Cup ( Kupa Maçı )
29/10/2020 16:00 İptal Edildi Dhofar - Al Riffa
29/10/2020 16:00 İptal Edildi Wofoo Tai Po - Tatung
29/10/2020 16:00 İptal Edildi Bashundhara Kings - Chennai City
29/10/2020 16:00 İptal Edildi Dordoi Bishkek - Istiqlol
29/10/2020 16:00 İptal Edildi Al Kuveyt - Al Faisaly
29/10/2020 16:00 İptal Edildi Al Jazeera - Al Qadsia
29/10/2020 16:00 İptal Edildi Manama - Hilal Al-Quds
29/10/2020 16:00 İptal Edildi Altyn Asyr - Khujand
29/10/2020 13:30 TBD TC Sports Club - Maziya
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
29/10/2020 03:30 MS Vasco DA Gama 1-0 Caracas FC
29/10/2020 03:30 MS Millonarios 1-2 Deportivo Cali
29/10/2020 03:30 MS Velez Sarsfield 0-0 Penarol
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
29/10/2020 03:00 TBD Yokohama F. Marinos - Jeonbuk Motors
29/10/2020 03:00 TBD Guangzhou Evergrande FC - Suwon Bluewings
29/10/2020 03:00 TBD Johor Darul Takzim FC - Vissel Kobe
29/10/2020 03:00 TBD SHANGHAI SIPG - Sydney
Dünya AFC Cup Dünya - AFC Cup ( Kupa Maçı )
29/10/2020 03:00 İptal Edildi Al Ansar - Wathba
29/10/2020 03:00 İptal Edildi Al Jaish - Al Ahed
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
29/10/2020 01:15 MS Sportivo Luqueno 1-2 Defensa Y Justicia
29/10/2020 01:15 MS Fenix 3-1 Huachipato
29/10/2020 01:15 MS Lanus 3-2 Sao Paulo
29/10/2020 01:15 MS Atletico Nacional 1-1 CA River Plate
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
28/10/2020 23:00 MS Juventus 0-2 Barcelona
28/10/2020 23:00 MS Manchester United 5-0 RB Leipzig
28/10/2020 23:00 MS Sevilla 1-0 Rennes
28/10/2020 23:00 MS Club Brugge KV 1-1 Lazio
28/10/2020 23:00 MS Ferencvarosi TC 2-2 Dynamo Kyiv
28/10/2020 23:00 MS Borussia Dortmund 2-0 Zenit Saint Petersburg
28/10/2020 20:55 MS Krasnodar 0-4 Chelsea
28/10/2020 20:55 MS Istanbul Basaksehir 0-2 Paris Saint Germain
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
28/10/2020 03:30 MS Union La Calera 0-0 Deportes Tolima
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
28/10/2020 03:00 TBD Shanghai Shenhua - Perth Glory FC
28/10/2020 03:00 TBD FC Tokyo - Ulsan Hyundai FC
28/10/2020 03:00 TBD Chiangrai United - Melbourne Victory
28/10/2020 03:00 TBD Beijing Guoan - FC Seoul
Dünya CONMEBOL Sudamericana Dünya - CONMEBOL Sudamericana ( Kupa Maçı )
28/10/2020 01:15 MS Sport Huancayo 1-1 Liverpool Montevideo
28/10/2020 01:15 MS A. Italiano 2-1 Bolívar
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
27/10/2020 23:00 MS FC Porto 2-0 Olympiakos Piraeus
27/10/2020 23:00 MS Liverpool 2-0 FC Midtjylland
27/10/2020 23:00 MS Atletico Madrid 3-2 Red Bull Salzburg
27/10/2020 23:00 MS Borussia Monchengladbach 2-2 Real Madrid
27/10/2020 23:00 MS Marseille 0-3 Manchester City
27/10/2020 23:00 MS Atalanta 2-2 Ajax
27/10/2020 20:55 MS Lokomotiv Moscow 1-2 Bayern Munich
27/10/2020 20:55 MS Shakhtar Donetsk 0-0 Inter
Dünya Friendlies Women Dünya - Friendlies Women ( Kupa Maçı )
27/10/2020 18:00 - Almanya W - İngiltere W
Dünya AFC Cup Dünya - AFC Cup ( Kupa Maçı )
26/10/2020 16:00 İptal Edildi Hilal Al-Quds - Manama
26/10/2020 16:00 İptal Edildi Tatung - Wofoo Tai Po
26/10/2020 16:00 İptal Edildi Al Qadsia - Al Jazeera
26/10/2020 16:00 İptal Edildi Al Riffa - Dhofar
26/10/2020 16:00 İptal Edildi Al Faisaly - Al Kuveyt
26/10/2020 16:00 İptal Edildi Khujand - Altyn Asyr
26/10/2020 16:00 İptal Edildi Chennai City - Bashundhara Kings
26/10/2020 16:00 İptal Edildi Istiqlol - Dordoi Bishkek
26/10/2020 13:30 TBD Maziya - TC Sports Club
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
26/10/2020 03:00 TBD Vissel Kobe - Guangzhou Evergrande FC
26/10/2020 03:00 TBD Yokohama F. Marinos - SHANGHAI SIPG
Dünya AFC Cup Dünya - AFC Cup ( Kupa Maçı )
26/10/2020 03:00 İptal Edildi Al Ahed - Al Jaish
26/10/2020 03:00 İptal Edildi Wathba - Al Ansar
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
25/10/2020 03:00 TBD Shanghai Shenhua - FC Tokyo
25/10/2020 03:00 TBD Melbourne Victory - Beijing Guoan
25/10/2020 03:00 TBD Chiangrai United - FC Seoul
25/10/2020 03:00 TBD Ulsan Hyundai FC - Perth Glory FC
Dünya Friendlies Women Dünya - Friendlies Women ( Kupa Maçı )
25/10/2020 03:00 TBD Ermenistan W - Lüksemburg W
Dünya AFC Cup Dünya - AFC Cup ( Kupa Maçı )
23/10/2020 19:30 TBD TC Sports Club - Chennai City
23/10/2020 18:30 İptal Edildi Al Qadsia - Dhofar
23/10/2020 15:00 İptal Edildi Khujand - Dordoi Bishkek
23/10/2020 15:00 İptal Edildi Altyn Asyr - Istiqlol
23/10/2020 15:00 İptal Edildi Maziya - Bashundhara Kings
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
23/10/2020 03:30 MS Boca Juniors 3-0 Caracas FC
23/10/2020 03:30 MS Libertad Asuncion 2-4 Independiente Medellin
23/10/2020 03:30 MS Gremio 1-1 America de Cali
23/10/2020 03:30 MS U. Catolica 2-1 Internacional
Dünya AFC Cup Dünya - AFC Cup ( Kupa Maçı )
23/10/2020 03:00 İptal Edildi CPK - Tatung
Dünya UEFA Europa League Dünya - UEFA Europa League ( Kupa Maçı )
22/10/2020 22:00 MS 1899 Hoffenheim 2-0 FK Crvena Zvezda
22/10/2020 22:00 MS Dinamo Zagreb 0-0 Feyenoord
22/10/2020 22:00 MS Tottenham 3-0 Lask Linz
22/10/2020 22:00 MS Maccabi Tel Aviv 1-0 Qarabag
22/10/2020 22:00 MS Sparta Praha 1-4 Lille
22/10/2020 22:00 MS SC Braga 3-0 AEK Athens FC
22/10/2020 22:00 MS Slovan Liberec 1-0 Gent
22/10/2020 22:00 MS Wolfsberger AC 1-1 CSKA Moscow
22/10/2020 22:00 MS Ludogorets 1-2 Antwerp
22/10/2020 22:00 MS Villarreal 5-3 Sivasspor
22/10/2020 22:00 MS Celtic 1-3 AC Milan
22/10/2020 22:00 MS Leicester 3-0 Zorya Luhansk
22/10/2020 19:55 MS Lech Poznan 2-4 Benfica
22/10/2020 19:55 MS PAOK 1-1 Omonia Nicosia
22/10/2020 19:55 MS Napoli 0-1 AZ Alkmaar
22/10/2020 19:55 MS CSKA Sofia 0-2 CFR 1907 Cluj
22/10/2020 19:55 MS Rapid Vienna 1-2 Arsenal
22/10/2020 19:55 MS Hapoel Beer Sheva 3-1 Slavia Praha
22/10/2020 19:55 MS Standard Liege 0-2 Rangers
22/10/2020 19:55 MS PSV Eindhoven 1-2 Granada CF
22/10/2020 19:55 MS HNK Rijeka 0-1 Real Sociedad
22/10/2020 19:55 MS BSC Young Boys 1-2 AS Roma
22/10/2020 19:55 MS Dundalk 1-2 Molde
22/10/2020 19:55 MS Bayer Leverkusen 6-2 Nice
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
22/10/2020 03:30 MS Palmeiras 5-0 Tigre
22/10/2020 03:30 MS Bolívar 2-3 Club Guarani
22/10/2020 03:30 MS Flamengo 3-1 Junior
22/10/2020 03:30 MS Independiente del Valle 2-0 Barcelona SC
22/10/2020 01:15 MS Club Nacional 2-0 Alianza Lima
22/10/2020 01:15 MS Racing Club 2-1 Estudiantes de Merida FC
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
21/10/2020 22:00 MS Bayern Munich 4-0 Atletico Madrid
21/10/2020 22:00 MS Manchester City 3-1 FC Porto
21/10/2020 22:00 MS Ajax 0-1 Liverpool
21/10/2020 22:00 MS Inter 2-2 Borussia Monchengladbach
21/10/2020 22:00 MS Olympiakos Piraeus 1-0 Marseille
21/10/2020 22:00 MS FC Midtjylland 0-4 Atalanta
21/10/2020 19:55 MS Red Bull Salzburg 2-2 Lokomotiv Moscow
21/10/2020 19:55 MS Real Madrid 2-3 Shakhtar Donetsk
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
21/10/2020 03:30 MS Sao Paulo 5-1 Deportivo Binacional
21/10/2020 03:30 MS Colo Colo 0-1 Jorge Wilstermann
21/10/2020 03:30 MS Penarol 3-2 Atletico Paranaense
21/10/2020 03:30 MS River Plate 3-0 LDU de Quito
21/10/2020 01:15 MS Olimpia 0-1 Delfin SC
21/10/2020 01:15 MS Santos 2-1 Defensa Y Justicia
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
20/10/2020 22:00 MS Chelsea 0-0 Sevilla
20/10/2020 22:00 MS Lazio 3-1 Borussia Dortmund
20/10/2020 22:00 MS Paris Saint Germain 1-2 Manchester United
20/10/2020 22:00 MS Rennes 1-1 Krasnodar
20/10/2020 22:00 MS Barcelona 5-1 Ferencvarosi TC
20/10/2020 22:00 MS RB Leipzig 2-0 Istanbul Basaksehir
20/10/2020 19:55 MS Zenit Saint Petersburg 1-2 Club Brugge KV
20/10/2020 19:55 MS Dynamo Kyiv 0-2 Juventus
Dünya AFC Cup Dünya - AFC Cup ( Kupa Maçı )
20/10/2020 15:00 İptal Edildi Dordoi Bishkek - Altyn Asyr
20/10/2020 03:00 TBD Wofoo Tai Po - CPK
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
14/10/2020 21:45 MS İngiltere 0-1 Danimarka
14/10/2020 21:45 MS Hırvatistan 1-2 Fransa
14/10/2020 21:45 MS Rusya 0-0 Macaristan
14/10/2020 21:45 MS İskoçya 1-0 Çek Cumhuriyeti
14/10/2020 21:45 MS Moldovya 0-4 Slovenya
14/10/2020 21:45 MS Estonya 1-1 Ermenistan
14/10/2020 21:45 MS Polonya 3-0 Bosna Hersek
14/10/2020 21:45 MS Slovakya 2-3 İsrail
14/10/2020 21:45 MS İzlanda 1-2 Belçika
14/10/2020 21:45 MS Portekiz 3-0 İsveç
14/10/2020 21:45 MS Türkiye 2-2 Sırbistan
14/10/2020 21:45 MS Bulgaristan 0-1 Galler
14/10/2020 21:45 MS Yunanistan 0-0 Kosova
14/10/2020 21:45 MS Norveç 1-0 Kuzey İrlanda
14/10/2020 21:45 MS Beyaz Rusya 2-0 Kazakistan
14/10/2020 21:45 MS Kuzey Makedonya 1-1 Gürcistan
14/10/2020 21:45 MS İtalya 1-1 Hollanda
14/10/2020 21:45 MS Romanya 0-1 Avusturya
14/10/2020 19:00 MS Finlandiya 1-0 İrlanda
14/10/2020 19:00 MS Litvanya 0-0 Arnavutluk
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
14/10/2020 05:00 MS Kosta Rika 0-1 Panama
13/10/2020 22:00 MS Meksika 2-2 Cezayir
13/10/2020 22:00 İptal Edildi Senegal - Moritanya
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
13/10/2020 21:45 MS Karadağ 1-2 Lüksemburg
13/10/2020 21:45 MS Ukrayna 1-0 İspanya
13/10/2020 21:45 MS Lihtenştayn 0-0 San Marino
13/10/2020 21:45 MS Faroe Adaları 2-0 Andorra
13/10/2020 21:45 MS Almanya 3-3 İsviçre
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
13/10/2020 21:30 MS Nijerya 1-1 Tunus
13/10/2020 21:00 MS Fas 1-1 Kongo Demokratik Cumhuriyeti
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
13/10/2020 19:00 MS Letonya 0-1 Malta
13/10/2020 19:00 MS Azerbaycan 0-0 Güney Kıbrıs Rum Kesimi
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
13/10/2020 17:45 MS Japonya 1-0 Fildişi Sahilleri
13/10/2020 17:00 İptal Edildi Mali - İran
13/10/2020 16:30 İptal Edildi İran - Tajikistan
13/10/2020 15:00 İptal Edildi Gambia - Gine
12/10/2020 21:00 MS Madagaskar 1-2 Burkina Faso
12/10/2020 18:30 MS Gana 5-1 Katar
12/10/2020 17:20 MS Birleşik Arap Emirlikleri 1-2 Özbekistan
12/10/2020 17:00 MS Togo 1-1 Sudan
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
11/10/2020 21:45 MS Yunanistan 2-0 Moldovya
11/10/2020 21:45 MS Kuzey İrlanda 0-1 Avusturya
11/10/2020 21:45 MS İsrail 1-2 Çek Cumhuriyeti
11/10/2020 21:45 MS Rusya 1-1 Türkiye
11/10/2020 21:45 MS Kosova 0-1 Slovenya
11/10/2020 21:45 MS İskoçya 1-0 Slovakya
11/10/2020 21:45 MS İzlanda 0-3 Danimarka
11/10/2020 21:45 MS Fransa 0-0 Portekiz
11/10/2020 21:45 MS Sırbistan 0-1 Macaristan
11/10/2020 21:45 MS Polonya 0-0 İtalya
11/10/2020 19:00 MS Estonya 3-3 Kuzey Makedonya
11/10/2020 19:00 MS İngiltere 2-1 Belçika
11/10/2020 19:00 MS Hırvatistan 2-1 İsveç
11/10/2020 19:00 MS Finlandiya 2-0 Bulgaristan
11/10/2020 19:00 MS Bosna Hersek 0-0 Hollanda
11/10/2020 19:00 MS Norveç 4-0 Romanya
11/10/2020 19:00 MS Litvanya 2-2 Beyaz Rusya
11/10/2020 19:00 MS Ermenistan 2-2 Gürcistan
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
11/10/2020 18:00 MS Gabon 0-2 Benin
11/10/2020 16:00 MS Tanzanya 0-1 Burundi
11/10/2020 16:00 MS Güney Afrika 1-2 Zambiya
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
11/10/2020 16:00 MS İrlanda 0-0 Galler
11/10/2020 16:00 MS Kazakistan 0-0 Arnavutluk
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
11/10/2020 15:30 MS Malavi 0-0 Zimbabve
11/10/2020 05:00 MS Kosta Rika 0-1 Panama
11/10/2020 01:00 MS Honduras 1-1 Nikaragua
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
10/10/2020 21:45 MS Andorra 0-0 Malta
10/10/2020 21:45 MS İspanya 1-0 İsviçre
10/10/2020 21:45 MS Ukrayna 1-2 Almanya
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
10/10/2020 19:00 MS Yeşil Burun Adaları 1-2 Gine
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
10/10/2020 19:00 MS Lihtenştayn 0-1 Cebelitarık
10/10/2020 19:00 MS Faroe Adaları 1-1 Letonya
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
10/10/2020 17:00 MS Kamerun 0-0 Güney Sudan
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
10/10/2020 16:00 MS Lüksemburg 2-0 Güney Kıbrıs Rum Kesimi
10/10/2020 16:00 MS Karadağ 2-0 Azerbaycan
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
09/10/2020 21:30 MS Nijerya 0-1 Fildişi Sahilleri
09/10/2020 21:00 MS Fas 3-1 Senegal
09/10/2020 20:00 MS Mali 3-0 Gana
09/10/2020 20:00 MS Moritanya 2-1 Sierra Leone
09/10/2020 18:00 MS Tunus 3-0 Sudan
09/10/2020 16:00 MS Kenya 2-1 Zambiya
09/10/2020 16:00 - Togo - Libya
09/10/2020 15:00 MS Burkina Faso 3-0 Kongo Demokratik Cumhuriyeti
09/10/2020 15:00 MS Japonya 0-0 Kamerun
09/10/2020 03:00 TBD Kongo - Gambia
08/10/2020 22:00 MS İngiltere 3-0 Galler
Dünya Euro Championship Dünya - Euro Championship ( Kupa Maçı )
08/10/2020 21:45 MS Bulgaristan 1-3 Macaristan
08/10/2020 21:45 MS Kuzey Makedonya 2-1 Kosova
08/10/2020 21:45 USB Norveç 1-2 Sırbistan
08/10/2020 21:45 MS İzlanda 2-1 Romanya
08/10/2020 21:45 PEN Bosna Hersek 1-1
PS : 3-4
Kuzey İrlanda
08/10/2020 21:45 PEN İskoçya 0-0
PS : 5-3
İsrail
08/10/2020 21:45 PEN Slovakya 0-0
PS : 4-2
İrlanda
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
08/10/2020 21:45 MS Belçika 1-1 Fildişi Sahilleri
08/10/2020 21:45 İptal Edildi Belçika - Yeni Zelanda
08/10/2020 19:15 MS Rusya 1-2 İsveç
Dünya Euro Championship Dünya - Euro Championship ( Kupa Maçı )
08/10/2020 19:00 MS Gürcistan 1-0 Beyaz Rusya
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
08/10/2020 19:00 MS Güney Afrika 1-1 Namibya
08/10/2020 16:00 MS Özbekistan 1-2 İran
07/10/2020 22:10 MS Fransa 7-1 Ukrayna
07/10/2020 21:45 MS Polonya 5-1 Finlandiya
07/10/2020 21:45 MS Hollanda 0-1 Meksika
07/10/2020 21:45 MS İtalya 6-0 Moldovya
07/10/2020 21:45 MS Almanya 3-3 Türkiye
07/10/2020 21:45 MS Andorra 1-2 Yeşil Burun Adaları
07/10/2020 21:45 MS İsviçre 1-2 Hırvatistan
07/10/2020 21:45 MS Portekiz 0-0 İspanya
07/10/2020 21:45 MS Slovenya 4-0 San Marino
07/10/2020 21:30 MS Avusturya 2-1 Yunanistan
07/10/2020 21:15 MS Lüksemburg 1-2 Lihtenştayn
07/10/2020 19:00 MS Danimarka 4-0 Faroe Adaları
07/10/2020 19:00 MS Estonya 1-3 Litvanya
07/10/2020 19:00 MS Malta 2-0 Cebelitarık
07/10/2020 19:00 MS Karadağ 1-1 Letonya
07/10/2020 19:00 MS Güney Kıbrıs Rum Kesimi 1-2 Çek Cumhuriyeti
07/10/2020 16:00 MS Zambiya 1-0 Malavi
07/10/2020 16:00 İptal Edildi Ermenistan - Arnavutluk
07/10/2020 04:00 MS Nikaragua 0-0 Guatemala
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
03/10/2020 18:00 PEN Al-Nassr 1-1
PS : 3-5
Persepolis FC
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
02/10/2020 05:00 MS Delfin SC 3-0 Defensa Y Justicia
02/10/2020 03:00 MS Olimpia 2-3 Santos
02/10/2020 03:00 MS Tigre 1-3 Club Guarani
Dünya UEFA Europa League Dünya - UEFA Europa League ( Kupa Maçı )
01/10/2020 22:00 PEN Rio Ave 1-1
PS : 8-9
AC Milan
01/10/2020 22:00 MS Sporting CP 1-4 Lask Linz
01/10/2020 22:00 MS Tottenham 7-2 Maccabi Haifa
01/10/2020 21:45 MS Rangers 2-1 Galatasaray
01/10/2020 21:45 MS AEK Athens FC 2-1 VfL Wolfsburg
01/10/2020 21:30 MS BSC Young Boys 3-0 Tirana
01/10/2020 21:30 MS Dundalk 3-1 KI Klaksvik
01/10/2020 21:30 MS FC Basel 1893 1-3 CSKA Sofia
01/10/2020 21:00 MS FK Sarajevo 0-1 Celtic
01/10/2020 21:00 MS FC Copenhagen 0-1 HNK Rijeka
01/10/2020 21:00 MS Dinamo Brest 0-2 Ludogorets
01/10/2020 21:00 MS Legia Warszawa 0-3 Qarabag
01/10/2020 21:00 MS Standard Liege 3-1 Videoton FC
01/10/2020 20:30 MS Hapoel Beer Sheva 1-0 Plzen
01/10/2020 20:00 MS Ararat-Ermenistan 1-2 FK Crvena Zvezda
01/10/2020 20:00 MS Charleroi 1-2 Lech Poznan
01/10/2020 20:00 MS Slovan Liberec 1-0 Apoel Nicosia
01/10/2020 20:00 MS Rosenborg 0-2 PSV Eindhoven
01/10/2020 20:00 MS Malmo FF 1-3 Granada CF
01/10/2020 20:00 MS Dinamo Zagreb 3-1 Flora Tallinn
01/10/2020 18:30 MS CFR 1907 Cluj 3-1 KuPS
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
01/10/2020 05:00 İptal Edildi Meksika - Kosta Rika
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
01/10/2020 03:30 MS River Plate 2-1 Sao Paulo
01/10/2020 03:30 MS Flamengo 4-0 Independiente del Valle
01/10/2020 03:30 MS Alianza Lima 2-2 Estudiantes de Merida FC
01/10/2020 03:30 MS Junior 0-2 Barcelona SC
01/10/2020 01:15 MS Club Nacional 1-2 Racing Club
01/10/2020 01:15 MS Caracas FC 0-2 Independiente Medellin
01/10/2020 01:15 MS Palmeiras 5-0 Bolívar
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
30/09/2020 22:00 MS Red Bull Salzburg 3-1 Maccabi Tel Aviv
30/09/2020 22:00 MS FC Midtjylland 4-1 Slavia Praha
30/09/2020 22:00 MS PAOK 1-2 Krasnodar
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
30/09/2020 20:45 MS Persepolis FC 2-0 Pakhtakor
30/09/2020 16:40 MS Al-Nassr 2-0 Al-Ahli Jeddah
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
30/09/2020 14:00 - Alzey - Wormatia Worms
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
30/09/2020 03:30 MS Boca Juniors 0-0 Libertad Asuncion
30/09/2020 03:30 MS America de Cali 0-0 Internacional
30/09/2020 03:30 MS LDU de Quito 4-0 Deportivo Binacional
30/09/2020 03:30 MS Atletico Paranaense 0-0 Jorge Wilstermann
30/09/2020 01:15 MS Gremio 2-0 U. Catolica
30/09/2020 01:15 MS Penarol 3-0 Colo Colo
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
29/09/2020 22:00 MS Ferencvarosi TC 0-0 Molde
29/09/2020 22:00 MS Dynamo Kyiv 3-0 Gent
29/09/2020 22:00 MS Omonia Nicosia 0-0 Olympiakos Piraeus
Dünya AFC Cup Dünya - AFC Cup ( Kupa Maçı )
29/09/2020 15:00 İptal Edildi Shan United - PSM Makassar
29/09/2020 15:00 İptal Edildi Ho Chi Minh City - Hougang United
29/09/2020 15:00 İptal Edildi Tampines Rovers - Kaya
29/09/2020 15:00 İptal Edildi Lao Toyota - Yangon United
29/09/2020 15:00 İptal Edildi Bali United - Svay Rieng
29/09/2020 03:00 TBD Than Quang Ninh - Ceres
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
27/09/2020 20:45 MS Al-Nassr 1-0 Al Taawon
27/09/2020 16:40 MS Persepolis FC 1-0 Al Sadd
26/09/2020 20:45 MS Pakhtakor 2-1 Esteghlal FC
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Weymouth 0-1 Ebbsfleet United
26/09/2020 17:00 MS Crusaders FC 2-0 Ballinamallard United
26/09/2020 17:00 MS Maidstone Utd 3-0 Dover
26/09/2020 17:00 MS Tonbridge Angels 2-3 Aldershot Town
26/09/2020 17:00 İptal Edildi Bath City - Torquay
26/09/2020 17:00 MS Solihull Moors 3-1 Leamington
26/09/2020 17:00 MS Dorking Wanderers 1-1 Sutton Utd
26/09/2020 17:00 MS Curzon Ashton 0-0 FC Halifax Town
26/09/2020 17:00 MS Wealdstone 0-1 Slough Town
26/09/2020 17:00 MS Dagenham & Redbridge 1-0 Chelmsford City
26/09/2020 17:00 MS Altrincham 2-2 AFC Fylde
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
26/09/2020 16:40 PEN Al-Ahli Jeddah 1-1
PS : 4-3
Shabab Al Ahli Dubai
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
26/09/2020 16:00 MS St Albans City 2-2 King's Lynn Town
26/09/2020 16:00 MS Dundela 2-2 Portadown
Dünya AFC Cup Dünya - AFC Cup ( Kupa Maçı )
26/09/2020 15:00 İptal Edildi Ho Chi Minh City - Yangon United
26/09/2020 15:00 İptal Edildi PSM Makassar - Tampines Rovers
26/09/2020 15:00 İptal Edildi Hougang United - Lao Toyota
26/09/2020 15:00 İptal Edildi Than Quang Ninh - Bali United
26/09/2020 15:00 İptal Edildi Kaya - Shan United
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
26/09/2020 15:00 MS Gateshead 1-4 Hartlepool
26/09/2020 14:00 MS Chesterfield 0-1 Guiseley AFC
Dünya AFC Cup Dünya - AFC Cup ( Kupa Maçı )
26/09/2020 03:00 TBD Svay Rieng - Ceres
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
25/09/2020 05:00 MS Delfin SC 1-2 Santos
25/09/2020 03:00 MS Independiente Medellin 0-1 Boca Juniors
25/09/2020 03:00 MS Jorge Wilstermann 3-1 Penarol
Dünya UEFA Europa League Dünya - UEFA Europa League ( Kupa Maçı )
24/09/2020 22:00 MS Sporting CP 1-0 Aberdeen
24/09/2020 22:00 MS Willem II 0-4 Rangers
Dünya UEFA Super Cup Dünya - UEFA Super Cup ( Kupa Maçı )
24/09/2020 22:00 USB Bayern Munich 2-1 Sevilla
Dünya UEFA Europa League Dünya - UEFA Europa League ( Kupa Maçı )
24/09/2020 21:45 USB HNK Rijeka 2-0 Kolos Kovalivka
24/09/2020 21:30 MS FC ST. Gallen 0-1 AEK Athens FC
24/09/2020 21:30 MS Legia Warszawa 2-0 Drita
24/09/2020 21:30 MS Lask Linz 7-0 Dunajska Streda
24/09/2020 21:30 MS AC Milan 3-2 Bodo/Glimt
24/09/2020 21:30 MS FC Basel 1893 3-2 Anorthosis
24/09/2020 21:15 MS VfL Wolfsburg 2-0 Desna
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
24/09/2020 21:00 MS Al-Duhail SC 0-1 Al Taawon
24/09/2020 21:00 MS Persepolis FC 4-0 Sharjah FC
Dünya UEFA Europa League Dünya - UEFA Europa League ( Kupa Maçı )
24/09/2020 21:00 MS FK Sarajevo 2-1 Buducnost Podgorica
24/09/2020 21:00 USB Standard Liege 2-1 Vojvodina
24/09/2020 21:00 PEN Apoel Nicosia 2-2
PS : 4-2
Zrinjski
24/09/2020 21:00 MS Shkendija 1-3 Tottenham
24/09/2020 21:00 PEN Sheriff Tiraspol 1-1
PS : 3-5
Dundalk
24/09/2020 21:00 MS KI Klaksvik 6-1 Dinamo Tbilisi
24/09/2020 21:00 MS Granada CF 2-0 Lokomotivi Tbilisi
24/09/2020 21:00 MS Galatasaray 2-0 HNK Hajduk Split
24/09/2020 21:00 MS FC Copenhagen 3-0 Piast Gliwice
24/09/2020 20:30 MS FCSB 0-2 Slovan Liberec
24/09/2020 20:30 MS Hapoel Beer Sheva 3-0 Motherwell
24/09/2020 20:00 PEN Floriana 0-0
PS : 2-4
Flora Tallinn
24/09/2020 20:00 PEN Besiktas 1-1
PS : 2-4
Rio Ave
24/09/2020 20:00 MS Rosenborg 1-0 Alanyaspor
24/09/2020 20:00 MS Riga 0-1 Celtic
24/09/2020 20:00 MS CSKA Sofia 3-1 B36 Torshavn
24/09/2020 20:00 MS Malmo FF 5-0 NK Lokomotiva Zagreb
24/09/2020 20:00 MS Djurgardens IF 0-1 CFR 1907 Cluj
24/09/2020 20:00 USB Charleroi 2-1 FK Partizan
24/09/2020 20:00 MS Mura 1-5 PSV Eindhoven
24/09/2020 19:30 MS FC Rostov 1-2 Maccabi Haifa
24/09/2020 19:00 MS Plzen 3-0 Sonderjyske
24/09/2020 19:00 PEN Videoton FC 0-0
PS : 4-1
Reims
24/09/2020 18:30 MS KuPS 2-0 Suduva Marijampole
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
24/09/2020 18:00 MS Sepahan FC 2-1 Al Sadd
24/09/2020 18:00 MS Al-Nassr 0-1 Al Ain
Dünya UEFA Europa League Dünya - UEFA Europa League ( Kupa Maçı )
24/09/2020 17:00 USB Ararat-Ermenistan 1-0 Celje
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
24/09/2020 03:30 MS Internacional 0-1 Gremio
24/09/2020 03:30 MS Alianza Lima 0-2 Racing Club
24/09/2020 03:30 MS America de Cali 1-1 U. Catolica
24/09/2020 03:30 MS Club Guarani 0-0 Palmeiras
24/09/2020 01:15 MS Atletico Paranaense 2-0 Colo Colo
24/09/2020 01:15 MS Caracas FC 2-1 Libertad Asuncion
24/09/2020 01:15 MS Defensa Y Justicia 2-1 Olimpia
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
23/09/2020 22:00 MS Molde 3-3 Ferencvarosi TC
23/09/2020 22:00 MS Gent 1-2 Dynamo Kyiv
23/09/2020 22:00 MS Olympiakos Piraeus 2-0 Omonia Nicosia
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
23/09/2020 21:00 Ertelendi Al-Hilal Saudi FC - Shabab Al Ahli Dubai
23/09/2020 21:00 MS Padideh Khorasan 0-1 Pakhtakor
Dünya UEFA Europa League Dünya - UEFA Europa League ( Kupa Maçı )
23/09/2020 19:00 MS Apollon Limassol 0-5 Lech Poznan
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
23/09/2020 18:00 İptal Edildi Al Wahda FC - Al Shorta
23/09/2020 18:00 MS Esteghlal FC 3-0 Al-Ahli Jeddah
Dünya AFC Cup Dünya - AFC Cup ( Kupa Maçı )
23/09/2020 15:00 İptal Edildi Shan United - Tampines Rovers
23/09/2020 15:00 İptal Edildi Hougang United - Yangon United
23/09/2020 15:00 İptal Edildi Than Quang Ninh - Svay Rieng
23/09/2020 15:00 İptal Edildi Ho Chi Minh City - Lao Toyota
23/09/2020 15:00 İptal Edildi Kaya - PSM Makassar
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
23/09/2020 03:30 MS Deportivo Binacional 0-6 River Plate
23/09/2020 03:30 MS Junior 4-1 Independiente del Valle
23/09/2020 03:30 MS LDU de Quito 4-2 Sao Paulo
23/09/2020 01:15 MS Estudiantes de Merida FC 1-3 Club Nacional
23/09/2020 01:15 MS Barcelona SC 1-2 Flamengo
23/09/2020 01:15 MS Tigre 1-1 Bolívar
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
22/09/2020 22:00 MS Krasnodar 2-1 PAOK
22/09/2020 22:00 MS Maccabi Tel Aviv 1-2 Red Bull Salzburg
22/09/2020 22:00 MS Slavia Praha 0-0 FC Midtjylland
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
22/09/2020 21:45 MS Slough Town 2-1 Aldershot Town
22/09/2020 21:45 MS Dartford 1-1 Dover
22/09/2020 21:45 - Concord Rangers - Dagenham & Redbridge
22/09/2020 21:45 MS Yeovil Town 3-0 Bath City
22/09/2020 21:45 MS Hampton & Richmond 1-1 Sutton Utd
22/09/2020 21:45 İptal Edildi Hemel Hempstead Town - Wealdstone
22/09/2020 21:30 - Hemel Hempstead Town - Boreham Wood
22/09/2020 21:30 MS Hereford 0-2 Solihull Moors
22/09/2020 15:00 - Eastleigh - Havant & Wville
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
21/09/2020 21:00 MS Al Taawon 0-6 Sharjah FC
21/09/2020 21:00 MS Sepahan FC 0-0 Al Ain
21/09/2020 18:00 MS Al Sadd 1-1 Al-Nassr
21/09/2020 18:00 MS Persepolis FC 0-1 Al-Duhail SC
20/09/2020 21:00 MS Shabab Al Ahli Dubai 0-0 Pakhtakor
20/09/2020 21:00 MS Esteghlal FC 1-1 Al Shorta
20/09/2020 18:00 İptal Edildi Al-Ahli Jeddah - Al Wahda FC
20/09/2020 18:00 MS Padideh Khorasan 0-0 Al-Hilal Saudi FC
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
19/09/2020 17:00 MS Slough Town 2-4 Weymouth
19/09/2020 17:00 MS Solihull Moors 0-1 Hereford
19/09/2020 17:00 MS Crusaders FC 2-0 Queen's University
19/09/2020 17:00 MS St Albans City 0-0 Sutton Utd
19/09/2020 17:00 MS Wealdstone 1-1 Dulwich Hamlet
19/09/2020 17:00 MS Eastleigh 3-2 Eastbourne Borough
19/09/2020 17:00 MS Torquay 0-2 Chippenham Town
19/09/2020 17:00 MS AFC Telford United 1-3 Notts County
19/09/2020 17:00 - Woking - Dorking Wanderers
19/09/2020 17:00 MS Ebbsfleet United 2-1 Dover
19/09/2020 17:00 - Boreham Wood - Brentford
19/09/2020 16:00 MS Kettering Town 1-0 King's Lynn Town
19/09/2020 14:00 MS Alfreton Town 2-0 Chesterfield
19/09/2020 03:00 TBD Blyth Spartans - Hartlepool
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
18/09/2020 21:00 MS Al-Nassr 2-0 Sepahan FC
18/09/2020 21:00 MS Al Taawon 0-1 Persepolis FC
18/09/2020 18:00 MS Al Sadd 4-0 Al Ain
18/09/2020 18:00 MS Sharjah FC 4-2 Al-Duhail SC
Dünya UEFA Europa League Dünya - UEFA Europa League ( Kupa Maçı )
18/09/2020 10:00 MS Riga 1-0 Tre Fiori
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
18/09/2020 05:00 MS Club Guarani 4-1 Tigre
18/09/2020 05:00 MS Barcelona SC 1-2 Junior
18/09/2020 03:00 MS Defensa Y Justicia 3-0 Delfin SC
18/09/2020 03:00 MS Sao Paulo 2-2 River Plate
18/09/2020 03:00 MS Libertad Asuncion 0-2 Boca Juniors
18/09/2020 03:00 MS Independiente del Valle 5-0 Flamengo
17/09/2020 23:00 MS Racing Club 0-1 Club Nacional
Dünya UEFA Europa League Dünya - UEFA Europa League ( Kupa Maçı )
17/09/2020 22:05 MS Budapest Honved 0-2 Malmo FF
17/09/2020 22:00 PEN TSC Backa Topola 4-4
PS : 4-5
FCSB
17/09/2020 21:45 MS Servette FC 0-1 Reims
17/09/2020 21:45 MS Linfield 0-1 Floriana
17/09/2020 21:45 USB Dunajska Streda 5-3 FK Jablonec
17/09/2020 21:45 MS NK Osijek 1-2 FC Basel 1893
17/09/2020 21:30 MS Viking 0-2 Aberdeen
17/09/2020 21:30 PEN Coleraine FC 2-2
PS : 0-3
Motherwell
17/09/2020 21:15 MS Mura 3-0 Aarhus
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
17/09/2020 21:00 İptal Edildi Esteghlal FC - Al Wahda FC
17/09/2020 21:00 MS Pakhtakor 0-0 Al-Hilal Saudi FC
Dünya UEFA Europa League Dünya - UEFA Europa League ( Kupa Maçı )
17/09/2020 21:00 MS Shamrock Rovers 0-2 AC Milan
17/09/2020 21:00 MS Piast Gliwice 3-2 TSV Hartberg
17/09/2020 21:00 MS Aris Thessalonikis 1-2 Kolos Kovalivka
17/09/2020 21:00 MS FK Kukesi 0-4 VfL Wolfsburg
17/09/2020 21:00 MS Standard Liege 2-0 Bala Town
17/09/2020 21:00 MS Borac Banja Luka 0-2 Rio Ave
17/09/2020 21:00 MS Sileks 0-2 Drita
17/09/2020 20:30 MS Inter Club d'Escaldes 0-1 Dundalk
17/09/2020 20:00 MS CSKA Sofia 2-0 Bate Borisov
17/09/2020 20:00 MS Hibernians 0-1 Videoton FC
17/09/2020 20:00 MS Maccabi Haifa 2-1 Kairat Almaty
17/09/2020 20:00 USB Sfîntul Gheorghe 0-1 FK Partizan
17/09/2020 20:00 MS Laci 1-2 Hapoel Beer Sheva
17/09/2020 20:00 MS OFI 0-1 Apollon Limassol
17/09/2020 20:00 MS Djurgardens IF 2-1 Europa Fc
17/09/2020 20:00 MS GAP Connah S Quay FC 0-1 Dinamo Tbilisi
17/09/2020 20:00 MS Lokomotivi Tbilisi 2-1 Dinamo Moscow
17/09/2020 19:30 MS Flora Tallinn 2-1 KR Reykjavik
17/09/2020 19:30 USB Olimpija Ljubljana 2-3 Zrinjski
17/09/2020 19:00 MS Lokomotiv Plovdiv 1-2 Tottenham
17/09/2020 19:00 MS IFK Goteborg 1-2 FC Copenhagen
17/09/2020 19:00 MS Bodo/Glimt 3-1 FK Zalgiris Vilnius
17/09/2020 19:00 MS Neftchi Baku 1-3 Galatasaray
17/09/2020 19:00 MS FK Trakai 1-5 Slovan Liberec
17/09/2020 18:45 MS FC Botosani 0-1 Shkendija
17/09/2020 18:30 PEN KuPS 0-0
PS : 4-3
Slovan Bratislava
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
17/09/2020 18:00 MS Al Shorta 2-1 Al-Ahli Jeddah
17/09/2020 18:00 MS Padideh Khorasan 0-1 Shabab Al Ahli Dubai
Dünya UEFA Europa League Dünya - UEFA Europa League ( Kupa Maçı )
17/09/2020 18:00 MS Lincoln Red Imps FC 0-5 Rangers
17/09/2020 17:00 USB Ararat-Ermenistan 4-3 Fola Esch
17/09/2020 17:00 MS FC Astana 0-1 Buducnost Podgorica
17/09/2020 17:00 MS Teuta Durrës 0-4 Granada CF
17/09/2020 16:30 MS Renova 0-1 HNK Hajduk Split
17/09/2020 15:15 MS FK Ventspils 1-5 Rosenborg
17/09/2020 15:00 MS Kaisar 1-4 Apoel Nicosia
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
17/09/2020 03:30 MS U. Catolica 2-0 Gremio
17/09/2020 03:30 MS Bolívar 1-2 Palmeiras
17/09/2020 03:30 MS Independiente Medellin 2-3 Caracas FC
17/09/2020 01:15 MS Estudiantes de Merida FC 3-2 Alianza Lima
17/09/2020 01:15 MS Internacional 4-3 America de Cali
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
16/09/2020 21:30 MS FC Midtjylland 3-0 BSC Young Boys
Dünya UEFA Europa League Dünya - UEFA Europa League ( Kupa Maçı )
16/09/2020 21:00 PEN B36 Torshavn 1-1
PS : 5-4
The New Saints
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
16/09/2020 20:00 MS Maccabi Tel Aviv 1-0 Dinamo Brest
16/09/2020 20:00 MS Ferencvarosi TC 2-1 Dinamo Zagreb
16/09/2020 20:00 PEN Qarabag 0-0
PS : 5-6
Molde
Dünya UEFA Europa League Dünya - UEFA Europa League ( Kupa Maçı )
16/09/2020 20:00 MS Hammarby FF 0-3 Lech Poznan
16/09/2020 19:30 MS Progres Niederkorn 0-5 Willem II
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
16/09/2020 18:00 PEN Omonia Nicosia 1-1
PS : 4-2
FK Crvena Zvezda
Dünya CONMEBOL Libertadores Dünya - CONMEBOL Libertadores ( Kupa Maçı )
16/09/2020 03:30 MS Santos 0-0 Olimpia
16/09/2020 03:30 MS Deportivo Binacional 0-1 LDU de Quito
16/09/2020 01:15 MS Colo Colo 2-1 Penarol
16/09/2020 01:15 MS Jorge Wilstermann 2-3 Atletico Paranaense
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
15/09/2020 21:45 MS Slough Town 1-7 Boreham Wood
15/09/2020 21:45 MS Hampton & Richmond 1-1 Eastleigh
15/09/2020 21:45 MS Curzon Ashton 4-3 Altrincham
15/09/2020 21:45 MS St Albans City 4-0 Wealdstone
15/09/2020 21:45 MS Dartford 3-0 Aldershot Town
15/09/2020 21:45 - Stockport County - Guiseley AFC
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
15/09/2020 21:30 MS Gent 2-1 Rapid Vienna
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
15/09/2020 21:30 İptal Edildi Matlock Town - Chesterfield
15/09/2020 21:30 - Nuneaton Town - Notts County
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
15/09/2020 21:00 MS Sepahan FC 0-2 Al-Nassr
15/09/2020 21:00 MS Persepolis FC 1-0 Al Taawon
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
15/09/2020 21:00 MS PAOK 2-1 Benfica
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
15/09/2020 21:00 MS Sutton Utd 1-0 Dulwich Hamlet
Dünya UEFA Champions League Dünya - UEFA Champions League ( Kupa Maçı )
15/09/2020 20:00 MS Dynamo Kyiv 2-0 AZ Alkmaar
Dünya AFC Champions League Dünya - AFC Champions League ( Kupa Maçı )
15/09/2020 18:00 MS Al-Duhail SC 2-1 Sharjah FC
15/09/2020 18:00 MS Al Ain 3-3 Al Sadd
14/09/2020 21:00 İptal Edildi Al Wahda FC - Esteghlal FC
14/09/2020 21:00 MS Al-Hilal Saudi FC 2-1 Pakhtakor
14/09/2020 18:00 MS Shabab Al Ahli Dubai 1-0 Padideh Khorasan
14/09/2020 18:00 MS Al-Ahli Jeddah 1-0 Al Shorta
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
14/09/2020 18:00 İptal Edildi Irak - Filistin
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
12/09/2020 21:30 - Newry City AFC - Dungannon Swifts
12/09/2020 17:00 MS Alfreton Town 1-2 Notts County
12/09/2020 17:00 MS Ballyclare Comrades 0-3 Ballymena United
12/09/2020 17:00 MS Concord Rangers 1-2 Boreham Wood
12/09/2020 17:00 - Ebbsfleet United - Aldershot Town
12/09/2020 17:00 MS Weymouth 4-0 Poole Town
12/09/2020 17:00 MS Crusaders FC 0-0 Dundela
12/09/2020 17:00 - Sutton Utd - Haringey Borough
12/09/2020 17:00 MS Salisbury 1-1 Eastleigh
12/09/2020 17:00 MS Torquay 3-2 Hemel Hempstead Town
12/09/2020 16:30 Ertelendi King's Lynn Town - Braintree
12/09/2020 15:00 MS Leamington 1-3 Solihull Moors
12/09/2020 15:00 - Wacker Burghausen - 1880 Wasserburg
12/09/2020 15:00 MS Aubstadt 3-0 Würzburger FV
12/09/2020 15:00 MS Guiseley AFC 1-2 FC Halifax Town
12/09/2020 03:00 TBD Spennymoor Town - Hartlepool
Dünya Friendlies Women Dünya - Friendlies Women ( Kupa Maçı )
12/09/2020 01:00 - İskoçya W - İsviçre W
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
11/09/2020 21:45 - Warrenpoint Town - Armagh City
11/09/2020 19:30 - Eltersdorf - Greuther Fürth II
Dünya UEFA Europa League Dünya - UEFA Europa League ( Kupa Maçı )
10/09/2020 20:30 MS Kalju Nomme 0-4 Mura
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
09/09/2020 20:30 İptal Edildi Echallens - Neuchatel Xamax FC
Dünya UEFA Europa League Dünya - UEFA Europa League ( Kupa Maçı )
09/09/2020 20:00 MS Maccabi Haifa 3-1 Zeljeznicar Sarajevo
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
09/09/2020 18:00 MS AC Milan 5-1 Vicenza Virtus
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
08/09/2020 21:45 MS Belçika 5-1 İzlanda
08/09/2020 21:45 MS Fransa 4-2 Hırvatistan
08/09/2020 21:45 MS Güney Kıbrıs Rum Kesimi 0-1 Azerbaycan
08/09/2020 21:45 MS San Marino 0-2 Lihtenştayn
08/09/2020 21:45 MS Danimarka 0-0 İngiltere
08/09/2020 21:45 MS İsveç 0-2 Portekiz
08/09/2020 21:45 MS Lüksemburg 0-1 Karadağ
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
08/09/2020 21:45 İptal Edildi Ashton United - Altrincham
08/09/2020 21:45 MS Billericay Town 2-0 Boreham Wood
08/09/2020 21:45 MS Sutton Utd 1-1 Eastbourne Borough
08/09/2020 21:30 - FC Halifax Town - Mossley
08/09/2020 21:30 MS Belper Town 2-3 Chesterfield
08/09/2020 21:00 - Yeovil Town - Weston-super-Mare
08/09/2020 20:30 - Vejle - Weiche Flensburg
Dünya UEFA U19 Championship Dünya - UEFA U19 Championship ( Kupa Maçı )
08/09/2020 20:00 Ertelendi Finlandiya U19 - İsviçre U19
08/09/2020 20:00 Ertelendi Çek Cumhuriyeti U19 - Hollanda U19
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
08/09/2020 20:00 MS FC Aarau 5-1 Köniz
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
08/09/2020 19:00 MS Ermenistan 2-0 Estonya
08/09/2020 19:00 MS Gürcistan 1-1 Kuzey Makedonya
Dünya UEFA U19 Championship Dünya - UEFA U19 Championship ( Kupa Maçı )
08/09/2020 17:00 Ertelendi Kuzey Makedonya U19 - Bulgaristan U19
08/09/2020 17:00 Ertelendi Belçika U19 - İspanya U19
08/09/2020 16:00 Ertelendi Rusya U19 - Fransa U19
08/09/2020 16:00 Ertelendi Slovenya U19 - İzlanda U19
08/09/2020 16:00 Ertelendi Slovakya U19 - Hırvatistan U19
08/09/2020 16:00 Ertelendi İskoçya U19 - Gürcistan U19
08/09/2020 16:00 Ertelendi Norveç U19 - İtalya U19
08/09/2020 16:00 Ertelendi Türkiye U19 - Portekiz U19
08/09/2020 15:00 Ertelendi Galler U19 - Avusturya U19
08/09/2020 15:00 Ertelendi Ukrayna U19 - İngiltere U19
08/09/2020 15:00 Ertelendi Sırbistan U19 - Almanya U19
08/09/2020 15:00 Ertelendi Letonya U19 - Danimarka U19
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
08/09/2020 03:00 TBD Weymouth - Dorchester Town
08/09/2020 03:00 TBD Solihull Moors - Kettering Town
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
07/09/2020 21:45 MS Hollanda 0-1 İtalya
07/09/2020 21:45 MS Kuzey İrlanda 1-5 Norveç
07/09/2020 21:45 MS İsrail 1-1 Slovakya
07/09/2020 21:45 MS Bosna Hersek 1-2 Polonya
07/09/2020 21:45 MS Avusturya 2-3 Romanya
07/09/2020 21:45 MS Çek Cumhuriyeti 1-2 İskoçya
07/09/2020 21:45 MS Arnavutluk 0-1 Litvanya
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
07/09/2020 20:00 MS Odense 2-2 FC Midtjylland
07/09/2020 18:00 MS Borussia Dortmund 2-1 Sparta Rotterdam
07/09/2020 17:30 - Kolos Kovalivka - Shakhtar Donetsk
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
07/09/2020 17:00 MS Kazakistan 1-2 Beyaz Rusya
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
07/09/2020 17:00 MS FC Nordsjaelland 2-4 Aarhus
07/09/2020 15:45 - AC Horsens - FC Fredericia
07/09/2020 14:30 MS FC Fredericia 1-3 AC Horsens
07/09/2020 03:00 TBD Brondby - Lyngby
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
06/09/2020 21:45 MS İsviçre 1-1 Almanya
06/09/2020 21:45 MS Kosova 1-2 Yunanistan
06/09/2020 21:45 MS İspanya 4-0 Ukrayna
06/09/2020 21:45 MS Sırbistan 0-0 Türkiye
06/09/2020 21:45 MS Malta 1-1 Letonya
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
06/09/2020 20:00 MS Fatih Karagümrük 1-2 Istanbul Basaksehir
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
06/09/2020 19:00 MS Macaristan 2-3 Rusya
06/09/2020 19:00 MS Slovenya 1-0 Moldovya
06/09/2020 19:00 MS İrlanda 0-1 Finlandiya
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
06/09/2020 18:15 - Fremad Amager - Hvidovre
06/09/2020 18:15 MS Hvidovre 2-3 Fremad Amager
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
06/09/2020 16:00 MS Galler 1-0 Bulgaristan
06/09/2020 16:00 MS Andorra 0-1 Faroe Adaları
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
06/09/2020 16:00 MS Jahn Regensburg 4-1 SK Vorwarts Steyr
06/09/2020 15:30 MS Groningen 1-1 Arminia Bielefeld
06/09/2020 15:00 MS FC St. Pauli 1-0 Sonderjyske
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
06/09/2020 13:00 Ertelendi Birleşik Arap Emirlikleri - Tajikistan
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
06/09/2020 03:00 TBD Castellón - Levante
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
05/09/2020 21:45 MS Portekiz 4-1 Hırvatistan
05/09/2020 21:45 MS Danimarka 0-2 Belçika
05/09/2020 21:45 MS İsveç 0-1 Fransa
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
05/09/2020 21:45 MS AC Milan 4-1 Monza
05/09/2020 21:30 MS Villarreal 1-2 Levante
05/09/2020 21:00 MS SC Braga 2-2 Santa Clara
05/09/2020 20:30 MS Ponferradina 0-1 Oviedo
05/09/2020 20:30 - Dessel Sport - Geel
05/09/2020 20:30 MS Dessel Sport 4-1 Geel
05/09/2020 20:00 MS Twente 1-1 Emmen
05/09/2020 20:00 MS Albacete 0-0 Leganes
05/09/2020 20:00 MS Rayo Vallecano 1-0 Fuenlabrada
05/09/2020 20:00 İptal Edildi FC Aarau - FC Luzern
Dünya UEFA U19 Championship Dünya - UEFA U19 Championship ( Kupa Maçı )
05/09/2020 19:00 Ertelendi İspanya U19 - Bulgaristan U19
05/09/2020 19:00 Ertelendi İngiltere U19 - Danimarka U19
05/09/2020 19:00 Ertelendi İskoçya U19 - Rusya U19
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
05/09/2020 19:00 MS Azerbaycan 1-2 Lüksemburg
05/09/2020 19:00 MS Estonya 0-1 Gürcistan
05/09/2020 19:00 MS İzlanda 0-1 İngiltere
05/09/2020 19:00 MS Güney Kıbrıs Rum Kesimi 0-2 Karadağ
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
05/09/2020 19:00 MS Panathinaikos 0-1 PAOK
05/09/2020 19:00 MS Maritimo 2-1 Rio Ave
05/09/2020 18:30 MS Lamia 1-1 Larisa
05/09/2020 18:30 MS Union Berlin 2-1 FC Nurnberg
05/09/2020 18:30 - FC BW Linz - Ried
05/09/2020 18:00 MS Wolfsberger AC 2-0 Lask Juniors Linz
05/09/2020 18:00 MS Hamburger SV 2-0 Hertha Berlin
05/09/2020 18:00 - Wacker Burghausen - 1860 Rosenheim
05/09/2020 18:00 MS SKU Amstetten 1-3 Avusturya Vienna
05/09/2020 18:00 MS Wacker Innsbruck 1-1 Türkgücü-Ataspor
Dünya UEFA U19 Championship Dünya - UEFA U19 Championship ( Kupa Maçı )
05/09/2020 17:00 Ertelendi Hollanda U19 - İsviçre U19
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
05/09/2020 17:00 MS Watford 2-1 Tottenham
05/09/2020 17:00 MS Weymouth 3-1 Havant & Wville
05/09/2020 17:00 MS Lask Linz 1-1 Jahn Regensburg
05/09/2020 17:00 MS Dundela 0-3 Carrick Rangers
05/09/2020 17:00 - Dover - Margate
05/09/2020 17:00 MS Wingate & Finchley 3-2 Boreham Wood
05/09/2020 17:00 MS Everton 2-0 Preston
05/09/2020 17:00 MS VfB Stuttgart 4-2 Strasbourg
05/09/2020 17:00 İptal Edildi Ashton United - Farsley Celtic
05/09/2020 17:00 MS Burgess Hill Town 1-1 Corinthian-Casuals
05/09/2020 17:00 İptal Edildi Gosport Borough - Hungerford Town
05/09/2020 17:00 MS Needham Market 3-2 AFC Sudbury
05/09/2020 17:00 İptal Edildi Galatasaray - Kasimpasa
05/09/2020 17:00 - Erzurum BB - Trabzonspor
05/09/2020 17:00 MS Ilkeston Town 0-2 Notts County
05/09/2020 17:00 MS Ballyclare Comrades 1-2 Crusaders FC
05/09/2020 17:00 MS FC Thun 1-5 SC Kriens
05/09/2020 17:00 MS West Ham 3-5 Bournemouth
05/09/2020 17:00 MS Eastleigh 1-2 Whitehawk
05/09/2020 17:00 MS Hanwell Town 2-6 Aldershot Town
05/09/2020 17:00 MS Crystal Palace 1-1 Brondby
05/09/2020 17:00 MS Bridlington Town 0-5 Spennymoor Town
05/09/2020 17:00 MS United of Manchester 1-1 City of Liverpool
05/09/2020 17:00 MS Marine 0-4 Chester
05/09/2020 17:00 MS Sutton Coldfield Town 0-4 Alvechurch
05/09/2020 16:30 MS FC Schalke 04 3-0 VfL BOCHUM
05/09/2020 16:30 - Eintracht Bamberg - FSV Mainz 05
05/09/2020 16:30 İptal Edildi FC Koln - Utrecht
05/09/2020 16:30 MS FC Magdeburg 1-4 VfL Wolfsburg
Dünya UEFA U19 Championship Dünya - UEFA U19 Championship ( Kupa Maçı )
05/09/2020 16:00 Ertelendi Gürcistan U19 - Fransa U19
05/09/2020 16:00 Ertelendi Portekiz U19 - Hırvatistan U19
05/09/2020 16:00 Ertelendi İtalya U19 - İzlanda U19
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
05/09/2020 16:00 MS Cebelitarık 1-0 San Marino
05/09/2020 16:00 MS Kuzey Makedonya 2-1 Ermenistan
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
05/09/2020 16:00 MS FC Heidenheim 6-2 FC ST. Gallen
05/09/2020 16:00 MS Fortuna Dusseldorf 1-0 SC Paderborn 07
05/09/2020 16:00 MS Holstein Kiel 3-1 Hansa Rostock
05/09/2020 16:00 MS Royston Town 1-5 King's Lynn Town
05/09/2020 15:30 MS Eintracht Braunschweig 2-0 Heracles
05/09/2020 15:30 MS SV Kapfenberg 5-0 Sturm Graz
Dünya UEFA U19 Championship Dünya - UEFA U19 Championship ( Kupa Maçı )
05/09/2020 15:00 Ertelendi Avusturya U19 - Almanya U19
05/09/2020 15:00 Ertelendi Belçika U19 - Kuzey Makedonya U19
05/09/2020 15:00 Ertelendi Galler U19 - Sırbistan U19
05/09/2020 15:00 Ertelendi Ukrayna U19 - Letonya U19
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
05/09/2020 15:00 MS Vejle 1-0 Randers FC
05/09/2020 15:00 MS Colne 0-2 Stockport County
05/09/2020 15:00 MS FC Zurich 3-0 FC Winterthur
05/09/2020 15:00 İptal Edildi Aubstadt - Greuther Fürth II
05/09/2020 15:00 MS Coalville Town 3-4 Corby Town
05/09/2020 15:00 MS Heerenveen 0-1 PEC Zwolle
05/09/2020 14:30 MS FC Kaiserslautern 3-0 SV Sandhausen
05/09/2020 14:30 MS Aarhus 2-0 FC Nordsjaelland
05/09/2020 14:30 MS Vitesse 2-2 SV Darmstadt 98
Dünya UEFA U19 Championship Dünya - UEFA U19 Championship ( Kupa Maçı )
05/09/2020 14:00 Ertelendi Çek Cumhuriyeti U19 - Finlandiya U19
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
05/09/2020 14:00 MS Werder Bremen 2-0 Hannover 96
05/09/2020 14:00 MS Kettering Town 0-0 Solihull Moors
Dünya UEFA U19 Championship Dünya - UEFA U19 Championship ( Kupa Maçı )
05/09/2020 13:00 Ertelendi Türkiye U19 - Slovakya U19
05/09/2020 13:00 Ertelendi Norveç U19 - Slovenya U19
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
05/09/2020 11:30 MS Viborg 0-2 Skive
05/09/2020 11:30 MS Viborg 0-2 Skive
05/09/2020 11:00 MS Shakhtar Donetsk 1-2 Olimpik Donetsk
05/09/2020 11:00 MS Almeria 0-4 Espanyol
05/09/2020 11:00 - Espanyol - Almeria
05/09/2020 11:00 MS Malaga 0-2 Alcorcon
05/09/2020 03:00 TBD SKN ST. Polten - České Budějovice
05/09/2020 03:00 TBD Silkeborg - Vendsyssel FF
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
04/09/2020 21:45 MS Norveç 1-2 Avusturya
04/09/2020 21:45 MS İskoçya 1-1 İsrail
04/09/2020 21:45 MS Beyaz Rusya 0-2 Arnavutluk
04/09/2020 21:45 MS İtalya 1-1 Bosna Hersek
04/09/2020 21:45 MS Romanya 1-1 Kuzey İrlanda
04/09/2020 21:45 MS Slovakya 1-3 Çek Cumhuriyeti
04/09/2020 21:45 MS Hollanda 1-0 Polonya
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
04/09/2020 21:30 MS Yeovil Town 1-2 Frome Town
04/09/2020 21:30 - Mosta - Birkirkara
04/09/2020 21:00 MS Taunton Town 3-1 Chippenham Town
04/09/2020 20:30 - Granada CF - Cadiz
04/09/2020 20:00 MS VVV Venlo 0-4 Borussia Monchengladbach
04/09/2020 20:00 MS Tenerife 1-3 Las Palmas
04/09/2020 19:45 İptal Edildi Cadiz - Granada CF
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
04/09/2020 19:00 MS Litvanya 0-2 Kazakistan
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
04/09/2020 19:00 İptal Edildi TSV Hartberg - Verona
04/09/2020 19:00 İptal Edildi Admira Wacker - Avusturya Vienna (Am)
04/09/2020 18:30 MS Wacker Innsbruck 2-1 Sudtirol
04/09/2020 18:00 İptal Edildi SV Sandhausen - SV Wehen
04/09/2020 18:00 MS ŁKS Łódź 1-1 Radomiak Radom
04/09/2020 17:30 MS Lazio 3-2 Vicenza Virtus
04/09/2020 16:00 MS Sheffield Utd 2-2 Preston
04/09/2020 16:00 - Metz - FC Kaiserslautern
04/09/2020 16:00 MS Aalborg 2-1 Odense
04/09/2020 16:00 - Eintracht Braunschweig - FC Magdeburg
04/09/2020 15:30 MS Groningen 3-3 NEC Nijmegen
04/09/2020 15:00 MS FC WIL 1900 0-0 Avusturya Lustenau
04/09/2020 15:00 MS Sparta Rotterdam 1-1 ADO Den Haag
04/09/2020 15:00 İptal Edildi Genk - Willem II
04/09/2020 15:00 İptal Edildi Red Bull Salzburg - Bayern München II
04/09/2020 13:00 MS AC Horsens 2-0 Esbjerg
04/09/2020 11:30 MS Santa Clara 1-3 Vizela
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
03/09/2020 21:45 MS Almanya 1-1 İspanya
03/09/2020 21:45 MS Rusya 3-1 Sırbistan
03/09/2020 21:45 MS Bulgaristan 1-1 İrlanda
03/09/2020 21:45 MS Moldovya 1-1 Kosova
03/09/2020 21:45 MS Faroe Adaları 3-2 Malta
03/09/2020 21:45 MS Ukrayna 2-1 İsviçre
03/09/2020 21:45 MS Türkiye 0-1 Macaristan
03/09/2020 21:45 MS Finlandiya 0-1 Galler
03/09/2020 21:45 MS Slovenya 0-0 Yunanistan
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
03/09/2020 21:30 MS Cheadle Town 1-6 Chester
03/09/2020 19:30 MS Sporting Gijon 0-0 UD Logroñés
Dünya UEFA Nations League Dünya - UEFA Nations League ( Kupa Maçı )
03/09/2020 19:00 MS Letonya 0-0 Andorra
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
03/09/2020 18:00 MS Kasimpasa 2-2 Istanbul Basaksehir
Dünya Friendlies Dünya - Friendlies ( Kupa Maçı )
03/09/2020 17:00 MS Özbekistan 2-1 Tajikistan
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
03/09/2020 17:00 Canc PSV Eindhoven 0-0 VfL BOCHUM
03/09/2020 17:00 İptal Edildi Denizlispor - Bandırmaspor
03/09/2020 17:00 MS Galatasaray 1-1 Hatayspor
03/09/2020 17:00 İptal Edildi Galatasaray - Gazişehir Gaziantep
03/09/2020 03:00 TBD Gazişehir Gaziantep - Altay
02/09/2020 21:00 MS Benfica 2-1 SC Braga
Dünya UEFA U19 Championship Dünya - UEFA U19 Championship ( Kupa Maçı )
02/09/2020 20:30 Ertelendi Bulgaristan U19 - Belçika U19
02/09/2020 20:00 Ertelendi Hollanda U19 - Finlandiya U19
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
02/09/2020 20:00 MS Villarreal 2-0 Real Sociedad
02/09/2020 20:00 - Alcorcon - Cadiz
02/09/2020 20:00 MS Leganes 0-1 Rayo Vallecano
02/09/2020 20:00 MS Heeslinger SC 1-2 Hamburger SV II
02/09/2020 20:00 - Malaga - Espanyol
02/09/2020 19:45 MS Espanyol 3-0 Malaga
02/09/2020 19:30 İptal Edildi Cadiz - Alcorcon
Dünya UEFA U19 Championship Dünya - UEFA U19 Championship ( Kupa Maçı )
02/09/2020 19:00 Ertelendi Danimarka U19 - Ukrayna U19
02/09/2020 19:00 Ertelendi Gürcistan U19 - Rusya U19
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
02/09/2020 19:00 MS Asteras Tripolis 1-0 Atromitos
02/09/2020 19:00 - Real Betis - Lask Linz
Dünya UEFA U19 Championship Dünya - UEFA U19 Championship ( Kupa Maçı )
02/09/2020 18:00 Ertelendi İsviçre U19 - Çek Cumhuriyeti U19
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
02/09/2020 18:00 MS AC Milan 4-2 Novara
02/09/2020 18:00 MS Makedonija GjP 0-0 FK Rabotnicki
Dünya UEFA U19 Championship Dünya - UEFA U19 Championship ( Kupa Maçı )
02/09/2020 17:00 Ertelendi İspanya U19 - Kuzey Makedonya U19
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
02/09/2020 17:00 MS Heracles 4-0 Jong Utrecht
02/09/2020 16:30 MS Arminia Bielefeld 3-2 MSV Duisburg
Dünya UEFA U19 Championship Dünya - UEFA U19 Championship ( Kupa Maçı )
02/09/2020 16:00 Ertelendi Fransa U19 - İskoçya U19
02/09/2020 16:00 Ertelendi Hırvatistan U19 - Türkiye U19
02/09/2020 16:00 Ertelendi İtalya U19 - Slovenya U19
02/09/2020 15:00 Ertelendi Almanya U19 - Galler U19
02/09/2020 15:00 Ertelendi Avusturya U19 - Sırbistan U19
02/09/2020 15:00 Ertelendi İngiltere U19 - Letonya U19
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
02/09/2020 15:00 İptal Edildi FC Schalke 04 - FC Viktoria Koln
Dünya UEFA U19 Championship Dünya - UEFA U19 Championship ( Kupa Maçı )
02/09/2020 13:00 Ertelendi Portekiz U19 - Slovakya U19
02/09/2020 13:00 Ertelendi İzlanda U19 - Norveç U19
Dünya Friendlies Clubs Dünya - Friendlies Clubs ( Kupa Maçı )
02/09/2020 11:30 MS Pacos Ferreira 1-2 Rio Ave
02/09/2020 11:30 MS Santa Clara 2-0 Moreirense
02/09/2020 03:00 TBD Minai - Vorskla Poltava
01/09/2020 21:45 MS Warrington Town 0-4 Southport
01/09/2020 21:45 MS St Ives Town 2-6 Soham Town Rangers
01/09/2020 21:45 - Dover - Hythe Town
01/09/2020 21:45 MS Glossop North End 0-0 Hyde United
01/09/2020 21:45 MS Leek Town 2-1 Nantwich Town
01/09/2020 21:45 MS Mickleover Sports 1-2 Alfreton Town
01/09/2020 21:45 MS Coggeshall Town 2-1 Hertford Town
01/09/2020 21:45 MS Chasetown 1-3 Alvechurch
01/09/2020 21:45 MS Banbury United 6-1 Wantage Town
01/09/2020 21:45 MS Bowers & Pitsea 0-3 Welling United
01/09/2020 21:45 İptal Edildi Rotherham - Burton Albion
01/09/2020 21:45 MS Corby Town 1-0 Stamford
01/09/2020 21:45 MS Trafford 2-2 Ashton United
01/09/2020 21:45 MS AFC Totton 0-1 Weymouth
01/09/2020 21:45 MS Metropolitan Police 0-2 Aldershot Town
01/09/2020 21:45 MS Ilkeston Town 0-1 Grantham Town
01/09/2020 21:45 MS Rushall Olympic 3-2 Coleshill Town
01/09/2020 21:45 İptal Edildi Bury Town - Braintree
01/09/2020 21:45 MS Marlow 1-2 Winchester City
01/09/2020 21:45 MS Aveley 1-1 Cray Wanderers
01/09/2020 21:45 MS Faversham Town 4-0 Margate
01/09/2020 21:45 MS Northwood 0-6 Wealdstone
01/09/2020 21:30 MS Matlock Town 0-0 Sheffield
01/09/2020 21:30 MS AFC Hornchurch 0-0 Ebbsfleet United
01/09/2020 21:30 MS Çadderton 0-3 Mossley
01/09/2020 21:30 MS Bedworth United 0-1 Coalville Town
01/09/2020 21:30 MS Ballyclare Comrades 1-3 Carrick Rangers
01/09/2020 21:30 MS Worksop Town 0-0 Guiseley AFC
01/09/2020 21:30 MS Stalybridge Celtic 2-2 Belper Town
01/09/2020 21:00 MS Mallorca 2-0 Castellón
01/09/2020 21:00 - Victoria Hamburg - Holstein Kiel II
01/09/2020 21:00 MS Besiktas 0-1 Sivasspor
01/09/2020 20:30 MS YF Juventus 3-3 FC Aarau
01/09/2020 20:30 - Hassia Bingen - Gau-Algesheim
01/09/2020 20:30 İptal Edildi Telstar - Rijnsburgse Boys
01/09/2020 20:00 İptal Edildi Everton - Blackburn
01/09/2020 20:00 MS Albacete 2-0 Rayo Majadahonda
01/09/2020 20:00 - Blackburn - Everton
01/09/2020 19:00 MS Derby 0-2 Sheffield Utd
01/09/2020 19:00 MS Rain / Lech 4-1 Ingolstadt II
01/09/2020 18:00 MS Lazio 1-0 Padova
01/09/2020 18:00 İptal Edildi Reading - West Ham
01/09/2020 17:30 MS Kasimpasa 1-1 İstanbulspor
01/09/2020 17:00 MS Birmingham 3-0 Walsall
01/09/2020 16:00 MS Millwall 0-1 Crystal Palace
01/09/2020 15:30 MS Swansea 2-1 Forest Green
01/09/2020 15:00 MS SV Wehen 1-0 FC Kaiserslautern
01/09/2020 15:00 MS Middlesbrough 5-1 Newcastle
01/09/2020 14:00 - Sonderjyske - Vendsyssel FF
01/09/2020 03:00 Ertelendi Jahn Regensburg - SpVgg Greuther Furth
31/08/2020 21:00 MS Fenerbahce 4-0 Antalyaspor
31/08/2020 20:45 MS Chelmsford City 3-1 Cambridge City
31/08/2020 18:30 MS Vejle 3-1 FC Nordsjaelland
31/08/2020 18:00 İptal Edildi Blansko - Zbrojovka Brno
31/08/2020 17:30 - Gazişehir Gaziantep - Bandırmaspor
31/08/2020 17:00 MS Bishop's Stortford 0-1 Leyton Orient
31/08/2020 17:00 MS Witton Albion 3-0 Prescot Cables
31/08/2020 17:00 MS Fatih Karagümrük 0-2 Alanyaspor
31/08/2020 17:00 MS Sutton Coldfield Town 0-2 Bromsgrove Sporting
31/08/2020 17:00 MS Leatherhead 0-2 Dorking Wanderers
31/08/2020 16:00 MS Odense 1-2 Brondby
31/08/2020 16:00 MS Galatasaray 2-0 Ümraniyespor
31/08/2020 03:00 TBD Newcastle United U23 - Hartlepool
30/08/2020 22:00 - San Gwann - Marsaxlokk
30/08/2020 21:00 MS FC Cartagena 0-2 Tenerife
30/08/2020 20:00 MS Malaga 0-0 Granada CF
30/08/2020 20:00 - St. George's - Zebbug Rangers
30/08/2020 19:30 - Sabadell - Huesca
30/08/2020 16:00 MS TSV 1860 Munich 1-1 Lask Juniors Linz
30/08/2020 16:00 MS SW Essen 2-1 Frechen
30/08/2020 14:00 MS Ajax 2-2 Union Berlin
30/08/2020 12:00 MS AC Horsens 3-3 Kolding IF
29/08/2020 23:00 MS Mallorca 2-0 Tenerife
29/08/2020 20:00 MS Levante 0-0 Valencia
29/08/2020 20:00 MS Ajax 2-1 Eintracht Frankfurt
29/08/2020 19:30 MS Grasshoppers 1-1 FC Luzern
29/08/2020 19:30 İptal Edildi Sheffield Utd - FC Sion
29/08/2020 19:00 MS Union Nettetal 2-0 Friesdorf
29/08/2020 19:00 MS Oviedo 0-0 Mirandes
29/08/2020 18:30 MS FC Aarau 5-1 SC Kriens
29/08/2020 18:30 MS TSV 1880 Wasserburg 1-5 Wacker Burghausen
29/08/2020 18:00 MS Hertha Berlin 0-0 PSV Eindhoven
29/08/2020 18:00 MS Samsunspor 2-1 Trabzonspor
29/08/2020 18:00 MS ADO Den Haag 1-0 AZ Alkmaar
29/08/2020 17:00 MS Walsall 1-1 Burton Albion
29/08/2020 17:00 MS Atlas Delmenhorst 5-1 TB Uphusen
29/08/2020 17:00 MS SSVg Velbert 1-4 Wuppertaler SV
29/08/2020 17:00 MS Tottenham 1-0 Birmingham
29/08/2020 17:00 MS Clitheroe 0-3 United of Manchester
29/08/2020 17:00 MS VVV Venlo 0-1 Straelen
29/08/2020 17:00 MS Wealdstone 1-2 Colchester
29/08/2020 17:00 MS Southport 0-2 Barrow
29/08/2020 17:00 İptal Edildi Oldham - Blackpool
29/08/2020 17:00 MS Swindon Supermarine 1-2 Chippenham Town
29/08/2020 16:30 MS 1899 Hoffenheim 2-1 FSV Mainz 05
29/08/2020 16:10 MS Crystal Palace 3-0 Charlton
29/08/2020 16:00 MS SSV Jeddeloh 2-1 Brinkumer SV
29/08/2020 16:00 MS Oxford United 1-0 QPR
29/08/2020 16:00 İptal Edildi Rot-weiss Oberhausen - Fortuna Koln
29/08/2020 16:00 MS Rijnsburgse Boys 3-0 Volendam II
29/08/2020 16:00 MS Werder Bremen 4-0 Groningen
29/08/2020 15:30 MS SC Freiburg 3-1 FC ST. Gallen
29/08/2020 15:30 MS VfB Stuttgart 2-0 Arminia Bielefeld
29/08/2020 15:30 MS Northampton 0-3 Luton
29/08/2020 15:00 MS Kilia Kiel 0-1 Bordesholm
29/08/2020 15:00 MS Plymouth 2-1 Forest Green
29/08/2020 15:00 MS Barnsley 1-2 Newcastle
29/08/2020 15:00 İptal Edildi FC Gutersloh - Rot Weiss Ahlen
29/08/2020 15:00 MS FC Magdeburg 1-1 SV Rodinghausen
29/08/2020 15:00 MS FC Viktoria Koln 0-0 Borussia Dortmund II
29/08/2020 14:00 MS Aalborg 4-3 Randers FC
29/08/2020 14:00 MS Lyngby 5-1 Fremad Amager
29/08/2020 14:00 MS Leicester 0-0 Sheffield Wednesday
29/08/2020 14:00 İptal Edildi Sportfreunde Lotte - Havelse
29/08/2020 13:00 İptal Edildi Rio Ave - Boavista
29/08/2020 12:00 MS Heimstetten 1-1 Pullach