Ekvator Futbol Ligleri, Ekvator Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
04/12/2020 03:00 TBD Guayaquil City FC - Independiente del Valle
04/12/2020 03:00 TBD CD Olmedo - Deportivo Cuenca
04/12/2020 03:00 TBD LDU Portoviejo - Mushuc Runa SC
04/12/2020 03:00 TBD Macara - LDU de Quito
04/12/2020 03:00 TBD Emelec - El Nacional
04/12/2020 03:00 TBD Orense SC - Tecnico Universitario
04/12/2020 03:00 TBD Universidad Catolica - Delfin SC
04/12/2020 03:00 TBD Aucas - Barcelona SC
02/12/2020 03:00 TBD Delfin SC - CD Olmedo
02/12/2020 03:00 TBD Mushuc Runa SC - Orense SC
02/12/2020 03:00 TBD Independiente del Valle - Emelec
02/12/2020 03:00 TBD Tecnico Universitario - Universidad Catolica
02/12/2020 03:00 TBD Deportivo Cuenca - Macara
02/12/2020 03:00 TBD LDU de Quito - LDU Portoviejo
02/12/2020 03:00 TBD Barcelona SC - Guayaquil City FC
02/12/2020 03:00 TBD El Nacional - Aucas
30/11/2020 02:00 MS Barcelona SC 3-0 Macara
29/11/2020 23:30 MS LDU Portoviejo 2-1 Universidad Catolica
29/11/2020 21:00 MS Aucas 4-1 Orense SC
29/11/2020 04:30 AWD El Nacional 0-3 Guayaquil City FC
29/11/2020 02:00 MS Delfin SC 1-0 Independiente del Valle
28/11/2020 23:30 MS Tecnico Universitario 1-1 Deportivo Cuenca
28/11/2020 03:00 MS Mushuc Runa SC 2-3 Emelec
28/11/2020 00:30 MS LDU de Quito 3-0 CD Olmedo
27/11/2020 03:00 TBD Emelec - Barcelona SC
27/11/2020 03:00 TBD Independiente del Valle - El Nacional
27/11/2020 03:00 TBD CD Olmedo - Tecnico Universitario
27/11/2020 03:00 TBD Deportivo Cuenca - Mushuc Runa SC
27/11/2020 03:00 TBD Universidad Catolica - LDU de Quito
27/11/2020 03:00 TBD Macara - Aucas
27/11/2020 03:00 TBD Orense SC - Delfin SC
27/11/2020 03:00 TBD Guayaquil City FC - LDU Portoviejo
24/11/2020 02:00 MS Macara 1-0 LDU Portoviejo
23/11/2020 23:30 MS Orense SC 0-0 Barcelona SC
23/11/2020 21:00 MS Universidad Catolica 1-1 Mushuc Runa SC
23/11/2020 02:00 MS Emelec 3-2 Delfin SC
22/11/2020 23:30 MS Deportivo Cuenca 3-3 Aucas
22/11/2020 21:15 MS CD Olmedo 1-2 El Nacional
22/11/2020 04:00 MS Guayaquil City FC 1-1 LDU de Quito
22/11/2020 01:30 MS Independiente del Valle 1-0 Tecnico Universitario
20/11/2020 03:00 MS Barcelona SC 2-0 Deportivo Cuenca
20/11/2020 00:45 MS LDU Portoviejo 1-2 Orense SC
19/11/2020 22:30 MS El Nacional 0-2 Universidad Catolica
19/11/2020 20:15 MS Mushuc Runa SC 1-1 CD Olmedo
19/11/2020 03:00 MS LDU de Quito 1-2 Emelec
19/11/2020 00:45 MS Tecnico Universitario 0-1 Macara
18/11/2020 22:30 MS Delfin SC 1-1 Guayaquil City FC
18/11/2020 20:15 MS Aucas 3-3 Independiente del Valle
16/11/2020 03:00 MS El Nacional 1-1 Barcelona SC
16/11/2020 00:45 MS Emelec 1-1 Tecnico Universitario
15/11/2020 22:30 MS Independiente del Valle 2-3 LDU Portoviejo
15/11/2020 20:15 MS CD Olmedo 2-1 Universidad Catolica
15/11/2020 04:30 MS LDU de Quito 4-1 Aucas
15/11/2020 02:15 MS Macara 0-1 Orense SC
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
14/11/2020 23:30 MS Duros del Balon 2-2 UT Cotopaxi
14/11/2020 23:30 MS Fuerza Amarilla 1-1 America de Quito
14/11/2020 23:30 - Santa Rita - Puerto Quito
14/11/2020 23:30 MS Manta FC 2-0 9 de Octubre
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
14/11/2020 21:00 MS Guayaquil City FC 3-2 Mushuc Runa SC
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
14/11/2020 21:00 MS Gualaceo SC 0-0 Chacaritas
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
14/11/2020 03:00 MS Deportivo Cuenca 2-1 Delfin SC
12/11/2020 03:00 MS LDU Portoviejo 0-6 Emelec
12/11/2020 00:45 MS Universidad Catolica 2-1 Guayaquil City FC
11/11/2020 22:30 MS Mushuc Runa SC 1-2 LDU de Quito
11/11/2020 20:15 MS Aucas 3-3 CD Olmedo
11/11/2020 03:00 MS Barcelona SC 2-0 Independiente del Valle
11/11/2020 00:45 MS Delfin SC 1-2 Macara
10/11/2020 22:30 MS Tecnico Universitario 1-0 El Nacional
10/11/2020 20:15 MS Orense SC 1-1 Deportivo Cuenca
09/11/2020 03:00 MS Emelec 2-0 Universidad Catolica
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
08/11/2020 23:30 MS Chacaritas 2-1 Duros del Balon
08/11/2020 23:30 - Puerto Quito - Fuerza Amarilla
08/11/2020 23:30 MS UT Cotopaxi 1-1 Manta FC
08/11/2020 23:30 MS America de Quito 1-0 Gualaceo SC
08/11/2020 23:30 MS 9 de Octubre 2-1 Santa Rita
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
08/11/2020 03:00 MS Guayaquil City FC 4-2 Aucas
08/11/2020 00:30 MS LDU Portoviejo 0-2 Tecnico Universitario
07/11/2020 03:00 MS CD Olmedo 1-0 Barcelona SC
07/11/2020 00:30 MS LDU de Quito 4-0 Orense SC
06/11/2020 22:00 MS El Nacional 1-3 Delfin SC
06/11/2020 03:00 MS Independiente del Valle 2-1 Deportivo Cuenca
06/11/2020 00:30 MS Macara 0-3 Mushuc Runa SC
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
05/11/2020 22:15 MS Manta FC 0-0 Santa Rita
05/11/2020 22:15 MS Gualaceo SC 3-2 9 de Octubre
05/11/2020 03:00 MS Duros del Balon 0-1 Puerto Quito
04/11/2020 23:30 MS Fuerza Amarilla 0-0 UT Cotopaxi
04/11/2020 23:30 MS Chacaritas 2-2 America de Quito
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
03/11/2020 02:30 MS Macara 1-1 Guayaquil City FC
02/11/2020 02:00 MS Barcelona SC 2-2 LDU de Quito
01/11/2020 23:15 MS Aucas 1-1 Emelec
01/11/2020 21:00 MS Orense SC 2-1 CD Olmedo
01/11/2020 02:00 MS Universidad Catolica 3-1 Independiente del Valle
31/10/2020 23:30 MS Delfin SC 4-2 LDU Portoviejo
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
31/10/2020 23:00 MS Santa Rita 0-0 Duros del Balon
31/10/2020 23:00 MS 9 de Octubre 1-0 Fuerza Amarilla
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
31/10/2020 21:15 MS Mushuc Runa SC 0-1 Tecnico Universitario
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
31/10/2020 20:00 MS Puerto Quito 1-0 Chacaritas
31/10/2020 18:45 MS Manta FC 3-2 Gualaceo SC
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
31/10/2020 03:00 MS Deportivo Cuenca 0-0 El Nacional
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
30/10/2020 03:00 MS UT Cotopaxi 0-3 America de Quito
28/10/2020 03:00 MS Duros del Balon 1-0 Manta FC
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
27/10/2020 01:30 MS Guayaquil City FC 1-1 Orense SC
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
26/10/2020 21:00 MS Chacaritas 1-1 9 de Octubre
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
26/10/2020 02:00 MS LDU Portoviejo 0-2 Barcelona SC
25/10/2020 23:30 MS CD Olmedo 2-1 Independiente del Valle
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
25/10/2020 23:00 MS Fuerza Amarilla 1-1 Santa Rita
25/10/2020 22:00 MS Gualaceo SC 1-0 UT Cotopaxi
25/10/2020 20:00 MS America de Quito 3-0 Puerto Quito
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
25/10/2020 04:30 MS LDU de Quito 1-0 El Nacional
25/10/2020 02:00 MS Tecnico Universitario 1-1 Delfin SC
24/10/2020 23:30 MS Emelec 0-0 Macara
24/10/2020 03:00 MS Universidad Catolica 0-1 Deportivo Cuenca
23/10/2020 23:30 MS Mushuc Runa SC 1-4 Aucas
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
23/10/2020 03:00 MS UT Cotopaxi 0-0 Puerto Quito
20/10/2020 03:00 TBD 9 de Octubre - America de Quito
20/10/2020 03:00 TBD Manta FC - Chacaritas
20/10/2020 03:00 TBD Duros del Balon - Fuerza Amarilla
20/10/2020 03:00 TBD Santa Rita - Gualaceo SC
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
20/10/2020 02:00 MS Deportivo Cuenca 2-1 LDU Portoviejo
19/10/2020 23:30 MS Guayaquil City FC 1-0 Emelec
19/10/2020 02:00 MS Macara 1-0 CD Olmedo
18/10/2020 23:30 MS Orense SC 1-1 Universidad Catolica
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
18/10/2020 23:00 MS Chacaritas 0-0 UT Cotopaxi
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
18/10/2020 21:00 MS El Nacional 2-1 Mushuc Runa SC
18/10/2020 03:30 MS Barcelona SC 1-0 Delfin SC
18/10/2020 01:00 MS Independiente del Valle 3-2 LDU de Quito
17/10/2020 22:30 MS Aucas 2-1 Tecnico Universitario
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
17/10/2020 20:00 MS Fuerza Amarilla 0-3 Manta FC
17/10/2020 20:00 MS Puerto Quito 1-4 9 de Octubre
17/10/2020 03:00 MS America de Quito 2-1 Santa Rita
16/10/2020 23:00 MS Gualaceo SC 1-1 Duros del Balon
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
16/10/2020 03:00 MS Universidad Catolica 2-1 Macara
16/10/2020 00:30 MS LDU Portoviejo 3-0 El Nacional
15/10/2020 22:15 MS CD Olmedo 1-2 Guayaquil City FC
15/10/2020 05:00 MS Emelec 1-0 Orense SC
15/10/2020 02:30 MS Tecnico Universitario 0-2 Barcelona SC
15/10/2020 00:00 MS LDU de Quito 5-0 Deportivo Cuenca
14/10/2020 21:30 MS Delfin SC 2-2 Aucas
14/10/2020 19:15 MS Mushuc Runa SC 3-2 Independiente del Valle
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
11/10/2020 19:00 MS Manta FC 1-0 Puerto Quito
10/10/2020 23:00 MS 9 de Octubre 5-1 UT Cotopaxi
10/10/2020 23:00 - Santa Rita - Chacaritas
10/10/2020 20:00 MS Gualaceo SC 1-1 Fuerza Amarilla
10/10/2020 03:00 MS Duros del Balon 0-1 America de Quito
06/10/2020 02:00 MS America de Quito 2-2 Manta FC
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
05/10/2020 02:00 MS Universidad Catolica 4-1 Emelec
04/10/2020 23:30 MS Guayaquil City FC 1-0 Tecnico Universitario
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
04/10/2020 22:30 MS UT Cotopaxi 2-2 Santa Rita
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
04/10/2020 21:15 MS Macara 5-1 Delfin SC
04/10/2020 02:30 MS Barcelona SC 0-0 El Nacional
03/10/2020 23:30 MS Orense SC 1-3 Independiente del Valle
03/10/2020 23:30 MS LDU de Quito 2-0 Mushuc Runa SC
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
03/10/2020 23:00 MS Chacaritas 0-0 Fuerza Amarilla
03/10/2020 20:00 MS Puerto Quito 0-1 Gualaceo SC
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
03/10/2020 03:00 MS Aucas 4-1 LDU Portoviejo
03/10/2020 00:30 AWD Deportivo Cuenca 0-3 CD Olmedo
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
02/10/2020 22:00 MS 9 de Octubre 2-0 Duros del Balon
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
01/10/2020 03:00 MS Guayaquil City FC 2-1 El Nacional
29/09/2020 02:15 MS LDU Portoviejo 2-2 Macara
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
29/09/2020 00:00 MS Manta FC 1-3 UT Cotopaxi
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
28/09/2020 02:00 MS Emelec 2-0 Deportivo Cuenca
27/09/2020 23:30 MS Delfin SC 0-0 Universidad Catolica
27/09/2020 03:30 MS Tecnico Universitario 0-5 LDU de Quito
27/09/2020 03:30 MS Independiente del Valle 1-1 Barcelona SC
27/09/2020 01:00 MS CD Olmedo 3-2 Aucas
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
26/09/2020 23:00 MS Gualaceo SC 1-0 America de Quito
26/09/2020 23:00 MS Fuerza Amarilla 0-0 Puerto Quito
26/09/2020 23:00 MS Santa Rita 1-1 9 de Octubre
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
26/09/2020 22:45 MS Mushuc Runa SC 2-1 Guayaquil City FC
26/09/2020 00:30 MS El Nacional 2-2 Orense SC
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
25/09/2020 22:15 MS Duros del Balon 1-0 Chacaritas
22/09/2020 02:00 MS America de Quito 1-2 Chacaritas
21/09/2020 23:00 MS Santa Rita 1-1 Manta FC
21/09/2020 23:00 MS UT Cotopaxi 2-0 Fuerza Amarilla
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
21/09/2020 02:00 MS Delfin SC 4-1 Mushuc Runa SC
20/09/2020 21:30 MS Universidad Catolica 2-1 Tecnico Universitario
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
20/09/2020 20:00 MS Puerto Quito 0-0 Duros del Balon
20/09/2020 19:00 MS 9 de Octubre 2-1 Gualaceo SC
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
20/09/2020 02:00 MS Emelec 1-1 LDU de Quito
19/09/2020 23:30 MS Orense SC 2-2 Aucas
19/09/2020 03:00 MS LDU Portoviejo 2-1 CD Olmedo
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
19/09/2020 00:30 MS America de Quito 1-0 UT Cotopaxi
17/09/2020 20:00 MS Gualaceo SC 0-1 Manta FC
17/09/2020 03:00 MS Duros del Balon 1-0 Santa Rita
16/09/2020 23:00 MS Fuerza Amarilla 0-0 9 de Octubre
16/09/2020 20:00 MS Chacaritas 3-3 Puerto Quito
15/09/2020 02:00 MS UT Cotopaxi 1-1 Gualaceo SC
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
14/09/2020 23:30 MS Orense SC 1-2 Macara
14/09/2020 02:00 MS Barcelona SC 1-0 Universidad Catolica
13/09/2020 23:30 MS Independiente del Valle 4-2 Delfin SC
13/09/2020 21:15 MS Aucas 2-0 Deportivo Cuenca
13/09/2020 02:30 MS CD Olmedo 1-1 Emelec
13/09/2020 00:00 MS El Nacional 0-1 Tecnico Universitario
12/09/2020 03:00 MS LDU de Quito 2-0 Guayaquil City FC
11/09/2020 23:30 MS Mushuc Runa SC 1-0 LDU Portoviejo
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
11/09/2020 20:00 MS Puerto Quito 1-0 America de Quito
11/09/2020 20:00 MS Santa Rita 1-2 Fuerza Amarilla
11/09/2020 18:30 MS 9 de Octubre 1-1 Chacaritas
11/09/2020 03:00 MS Manta FC 2-1 Duros del Balon
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
10/09/2020 03:00 MS Macara 1-1 Barcelona SC
10/09/2020 00:30 MS Deportivo Cuenca 1-3 Independiente del Valle
08/09/2020 03:00 MS Tecnico Universitario 2-0 Orense SC
07/09/2020 02:00 MS Emelec 2-2 Independiente del Valle
06/09/2020 23:30 MS Aucas 3-1 Guayaquil City FC
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
06/09/2020 23:00 Ertelendi Gualaceo SC - America de Quito
06/09/2020 23:00 Ertelendi Fuerza Amarilla - Puerto Quito
06/09/2020 23:00 Ertelendi Santa Rita - 9 de Octubre
06/09/2020 23:00 Ertelendi Manta FC - UT Cotopaxi
06/09/2020 23:00 Ertelendi Duros del Balon - Chacaritas
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
06/09/2020 21:15 MS Delfin SC 2-1 Deportivo Cuenca
06/09/2020 03:00 MS Macara 1-0 El Nacional
06/09/2020 00:30 MS LDU Portoviejo 1-1 LDU de Quito
05/09/2020 22:00 MS Universidad Catolica 3-1 CD Olmedo
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
05/09/2020 20:00 MS Gualaceo SC 2-1 Santa Rita
05/09/2020 19:30 MS Puerto Quito 0-1 UT Cotopaxi
Ekvator Serie A Ekvator - Serie A ( Lig Maçı )
05/09/2020 03:00 MS Mushuc Runa SC 1-2 Barcelona SC
Ekvator Serie B Ekvator - Serie B ( Lig Maçı )
04/09/2020 23:00 MS Chacaritas 2-1 Manta FC
04/09/2020 23:00 MS Fuerza Amarilla 0-2 Duros del Balon