Estonya Futbol Ligleri, Estonya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
25/11/2020 19:00 MS Flora II 3-5 Elva
25/11/2020 19:00 MS Vaprus 4-1 Nõmme United
25/11/2020 19:00 MS Maardu 2-2 Luunja
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
24/11/2020 19:00 MS Trans Narva 1-1 Tallinna Kalev
24/11/2020 19:00 MS Legion 0-1 Kuressaare
22/11/2020 16:00 MS FC Levadia Tallinn 2-2 Paide
22/11/2020 14:00 MS Kalju Nomme 0-3 Flora Tallinn
22/11/2020 13:00 MS Tammeka 3-3 Tulevik
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
21/11/2020 17:00 MS Elva 0-0 Vaprus
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
21/11/2020 14:00 MS Tallinna Kalev 0-2 Legion
21/11/2020 14:00 MS Kuressaare 0-3 Trans Narva
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
21/11/2020 14:00 MS Maardu 3-5 Flora II
21/11/2020 14:00 MS Pärnu 2-0 FCI Levadia II
20/11/2020 21:30 MS K-Järve JK Järve 0-4 Vändra
20/11/2020 20:00 MS Luunja 0-5 Nõmme United
15/11/2020 14:00 MS Vändra 0-4 FCI Levadia II
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
14/11/2020 14:00 MS Legion 1-2 FC Levadia Tallinn
Estonya Cup Estonya - Cup ( Lig Maçı )
14/11/2020 14:00 MS Trans Narva 3-0 K-Järve JK Järve
12/11/2020 20:30 AWD Põhja-Sakala 0-3 Flora Tallinn
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
08/11/2020 16:00 MS Tammeka 0-1 Flora Tallinn
08/11/2020 14:00 MS Tallinna Kalev 1-0 Tulevik
08/11/2020 14:00 MS Paide 4-2 Trans Narva
07/11/2020 14:00 MS Kuressaare 1-1 Kalju Nomme
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
07/11/2020 14:00 MS Luunja 1-3 Elva
07/11/2020 14:00 MS Vaprus 0-3 Flora II
05/11/2020 20:00 MS Maardu 0-2 Nõmme United
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
04/11/2020 20:15 - FC Levadia Tallinn - Flora Tallinn
Estonya Cup Estonya - Cup ( Lig Maçı )
04/11/2020 19:00 PEN Paide 2-2
PS : 2-3
Tulevik
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 MS Flora Tallinn 0-0 Kalju Nomme
01/11/2020 14:00 MS Paide 6-2 Kuressaare
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
01/11/2020 14:00 MS Elva 1-2 Maardu
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:00 MS FC Levadia Tallinn 3-2 Tammeka
31/10/2020 14:00 MS Tallinna Kalev 4-1 Trans Narva
31/10/2020 14:00 MS Tulevik 0-0 Legion
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
30/10/2020 20:00 MS Vaprus 4-0 Luunja
29/10/2020 20:00 MS Flora II 3-1 Nõmme United
Estonya Cup Estonya - Cup ( Lig Maçı )
28/10/2020 21:30 MS Eston Villa 0-2 Maardu
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
28/10/2020 20:00 MS Flora Tallinn 1-0 Paide
Estonya Cup Estonya - Cup ( Lig Maçı )
28/10/2020 20:00 MS Kalju Nomme 3-0 Legion
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
25/10/2020 16:00 MS Kalju Nomme 1-3 Paide
25/10/2020 14:00 MS Kuressaare 0-4 Flora Tallinn
25/10/2020 14:00 MS Trans Narva 1-2 FC Levadia Tallinn
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
25/10/2020 14:00 MS Elva 0-1 Luunja
25/10/2020 14:00 MS Maardu 5-0 K-Järve JK Järve
25/10/2020 14:00 MS FCI Levadia II 2-0 Vändra
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
24/10/2020 15:00 MS Legion 2-0 Tallinna Kalev
24/10/2020 13:00 MS Tulevik 0-1 Tammeka
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
24/10/2020 13:00 MS Nõmme United 3-4 Flora II
22/10/2020 19:00 MS Pärnu 1-1 Vaprus
Estonya Cup Estonya - Cup ( Lig Maçı )
21/10/2020 19:30 MS FC Tallinn 0-3 FC Levadia Tallinn
21/10/2020 19:00 - Pärnu Sadam - K-Järve JK Järve
21/10/2020 19:00 MS Kompanii Marjamaa 0-15 Tammeka
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
21/10/2020 18:10 MS Trans Narva 1-2 Flora Tallinn
Estonya Cup Estonya - Cup ( Lig Maçı )
20/10/2020 19:00 MS Hell Hunt 0-4 Tallinna Kalev
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
18/10/2020 15:00 MS Legion 0-2 Paide
18/10/2020 13:00 MS Tammeka 4-2 Kuressaare
17/10/2020 16:00 İptal Edildi FC Levadia Tallinn - Tulevik
17/10/2020 16:00 MS Tallinna Kalev 1-4 Kalju Nomme
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
17/10/2020 13:00 MS Nõmme United 1-1 Pärnu
17/10/2020 13:00 MS K-Järve JK Järve 2-3 Elva
17/10/2020 13:00 MS Luunja 3-3 Maardu
16/10/2020 19:00 MS Vaprus 6-2 Vändra
15/10/2020 19:00 İptal Edildi Flora II - FCI Levadia II
Estonya Cup Estonya - Cup ( Lig Maçı )
14/10/2020 20:30 PEN Eston Villa 1-1
PS : 4-3
Põhja-Tallinna JK Volta
13/10/2020 19:00 MS Kalju Nomme 4-0 Piraaja
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 MS Maardu 0-0 Elva
11/10/2020 13:00 MS Pärnu 2-3 Flora II
11/10/2020 13:00 MS K-Järve JK Järve 0-6 FCI Levadia II
08/10/2020 19:30 MS Elva 1-1 Flora II
08/10/2020 19:00 MS Vändra 1-0 K-Järve JK Järve
Estonya Cup Estonya - Cup ( Lig Maçı )
08/10/2020 19:00 MS Vaprus 0-1 Tammeka
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
06/10/2020 19:00 MS FCI Levadia II 1-1 Pärnu
06/10/2020 19:00 MS Nõmme United 6-0 Maardu
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 MS Paide 1-0 FC Levadia Tallinn
04/10/2020 13:00 MS Flora Tallinn 2-1 Tulevik
04/10/2020 13:00 MS Kalju Nomme 1-1 Legion
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
04/10/2020 13:00 MS Vändra 1-0 Luunja
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
03/10/2020 16:00 MS Kuressaare 0-1 Tallinna Kalev
03/10/2020 13:00 MS Tammeka 0-0 Trans Narva
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
03/10/2020 13:00 MS K-Järve JK Järve 1-8 Nõmme United
03/10/2020 13:00 MS Flora II 0-1 Vaprus
03/10/2020 13:00 MS Maardu 3-1 FCI Levadia II
01/10/2020 19:00 MS Pärnu 0-3 Elva
Estonya Cup Estonya - Cup ( Lig Maçı )
30/09/2020 19:30 MS FC Tallinn 2-0 Vändra
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
30/09/2020 19:00 MS Kalju Nomme 0-0 Tulevik
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
30/09/2020 19:00 MS FCI Levadia II 0-2 Vaprus
Estonya Cup Estonya - Cup ( Lig Maçı )
30/09/2020 19:00 MS Paide 13-0 Pocarr
30/09/2020 19:00 MS Legion 11-0 Saku Sporting
30/09/2020 16:30 MS Team Helm 1-2 Trans Narva
29/09/2020 19:00 MS Kompanii Marjamaa 2-1 Rumori Calcio II
29/09/2020 19:00 MS Tartu Welco 1-6 Kuressaare
29/09/2020 19:00 MS Maardu 5-3 Keila
29/09/2020 19:00 MS Imavere 0-3 Tallinna Kalev
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
27/09/2020 15:00 MS Kalju Nomme 2-1 Trans Narva
27/09/2020 13:00 MS Legion 3-1 Tammeka
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 MS Vaprus 1-0 Maardu
26/09/2020 19:00 MS FCI Levadia II 1-0 Nõmme United
26/09/2020 19:00 MS Luunja 1-5 Pärnu
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS Paide 0-0 Tallinna Kalev
26/09/2020 13:00 MS Tulevik 1-1 Kuressaare
Estonya Cup Estonya - Cup ( Lig Maçı )
23/09/2020 19:30 MS FC Levadia Tallinn 5-0 Lilleküla Retro
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
23/09/2020 19:00 MS Tammeka 0-0 Kalju Nomme
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
21/09/2020 19:00 MS Luunja 2-1 Vaprus
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:00 MS FC Levadia Tallinn 2-1 Kalju Nomme
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
20/09/2020 13:00 MS Elva 2-0 Vändra
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS Kuressaare 2-2 Legion
19/09/2020 13:00 MS Tallinna Kalev 1-2 Tammeka
19/09/2020 13:00 MS Trans Narva 0-1 Tulevik
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
17/09/2020 19:00 MS Vaprus 1-0 K-Järve JK Järve
17/09/2020 17:30 MS Nõmme United 1-2 Luunja
Estonya Cup Estonya - Cup ( Lig Maçı )
16/09/2020 20:30 MS Põhja-Tallinna JK Volta 4-0 Järva-Jaani
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
16/09/2020 19:00 MS Flora II 4-1 Vändra
Estonya Cup Estonya - Cup ( Lig Maçı )
16/09/2020 17:45 MS Kose 0-8 Tulevik
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
13/09/2020 15:00 MS Kuressaare 1-5 FC Levadia Tallinn
13/09/2020 15:00 İptal Edildi Legion - Trans Narva
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
13/09/2020 13:00 MS K-Järve JK Järve 0-1 Flora II
13/09/2020 13:00 MS Vändra 1-6 Nõmme United
12/09/2020 19:00 MS Vaprus 6-0 Elva
12/09/2020 19:00 MS Luunja 1-1 FCI Levadia II
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 MS Tulevik 1-4 Paide
12/09/2020 13:00 MS Tallinna Kalev 1-4 Flora Tallinn
Estonya Cup Estonya - Cup ( Lig Maçı )
10/09/2020 19:30 PEN Raplamaa 1-1
PS : 2-4
Hell Hunt
Estonya Esiliiga A Estonya - Esiliiga A ( Lig Maçı )
10/09/2020 18:00 MS Maardu 4-1 Pärnu
Estonya Cup Estonya - Cup ( Lig Maçı )
03/09/2020 20:30 MS Tallinna Wolves 0-3 K-Järve JK Järve
02/09/2020 20:45 - Eston Villa - K-Järve JK Järve II
02/09/2020 18:00 MS Läänemaa Haapsalu 0-2 FC Levadia Tallinn
02/09/2020 18:00 MS Põhja-Sakala 6-1 Lelle
Estonya Meistriliiga Estonya - Meistriliiga ( Lig Maçı )
30/08/2020 19:00 MS FC Levadia Tallinn 3-0 Tallinna Kalev
30/08/2020 15:00 MS Paide 3-1 Tammeka
30/08/2020 13:00 MS Trans Narva 0-0 Kuressaare
29/08/2020 19:00 MS Flora Tallinn 1-0 Legion