Faroe Adaları Futbol Ligleri, Faroe Adaları Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Faroe Adaları Løgmanssteypid Faroe Adaları - Løgmanssteypid ( Kupa Maçı )
29/11/2020 18:00 MS NSI Runavik 1-3 HB
28/11/2020 22:00 MS Vikingur Gota 2-1 B36 Torshavn
25/11/2020 22:00 PEN 07 Vestur 1-1
PS : 4-5
HB
25/11/2020 22:00 MS B36 Torshavn 3-0 AB
25/11/2020 22:00 MS NSI Runavik 1-0 Skála
25/11/2020 20:00 MS Vikingur Gota 1-0 TB
Faroe Adaları Meistaradeildin Faroe Adaları - Meistaradeildin ( Lig Maçı )
07/11/2020 17:00 MS TB 3-2 Skála
07/11/2020 17:00 MS Vikingur Gota 4-1 ÍF II
07/11/2020 17:00 MS B36 Torshavn 3-4 NSI Runavik
07/11/2020 17:00 MS KI Klaksvik 1-1 HB
07/11/2020 17:00 MS AB 4-0 EB / Streymur
Faroe Adaları 1. Deild Faroe Adaları - 1. Deild ( Lig Maçı )
06/11/2020 22:15 - KÍ II - B36 II
06/11/2020 22:00 - HB II - Víkingur II
06/11/2020 22:00 - B71 - B68
06/11/2020 22:00 - AB II - NSÍ II
06/11/2020 22:00 - 07 Vestur - Hoyvík
Faroe Adaları Meistaradeildin Faroe Adaları - Meistaradeildin ( Lig Maçı )
04/11/2020 20:00 MS KI Klaksvik 3-1 AB
Faroe Adaları 1. Deild Faroe Adaları - 1. Deild ( Lig Maçı )
03/11/2020 20:30 - B68 - 07 Vestur
Faroe Adaları Meistaradeildin Faroe Adaları - Meistaradeildin ( Lig Maçı )
01/11/2020 20:00 MS EB / Streymur 1-1 Skála
01/11/2020 18:00 MS Vikingur Gota 1-3 B36 Torshavn
01/11/2020 18:00 MS NSI Runavik 1-0 KI Klaksvik
01/11/2020 18:00 MS HB 4-0 TB
01/11/2020 17:30 MS ÍF II 1-0 AB
Faroe Adaları 1. Deild Faroe Adaları - 1. Deild ( Lig Maçı )
01/11/2020 16:00 MS B68 5-0 Hoyvík
31/10/2020 18:00 MS NSÍ II 1-1 KÍ II
31/10/2020 18:00 MS HB II 1-4 B36 II
31/10/2020 18:00 MS B71 1-5 07 Vestur
31/10/2020 16:00 MS Víkingur II 5-0 AB II
Faroe Adaları Meistaradeildin Faroe Adaları - Meistaradeildin ( Lig Maçı )
28/10/2020 22:30 MS ÍF II 1-2 B36 Torshavn
28/10/2020 21:00 MS Vikingur Gota 1-3 KI Klaksvik
28/10/2020 20:00 MS HB 2-2 NSI Runavik
Faroe Adaları 1. Deild Faroe Adaları - 1. Deild ( Lig Maçı )
27/10/2020 23:00 - Hoyvík - Víkingur II
27/10/2020 23:00 - HB II - KÍ II
27/10/2020 22:30 - B36 II - B71
27/10/2020 22:00 - 07 Vestur - AB II
Faroe Adaları Meistaradeildin Faroe Adaları - Meistaradeildin ( Lig Maçı )
25/10/2020 18:00 MS KI Klaksvik 4-1 ÍF II
25/10/2020 18:00 MS EB / Streymur 3-2 TB
25/10/2020 18:00 MS Skála 1-2 B36 Torshavn
24/10/2020 21:00 MS NSI Runavik 3-2 Vikingur Gota
Faroe Adaları 1. Deild Faroe Adaları - 1. Deild ( Lig Maçı )
24/10/2020 18:30 - AB II - HB II
24/10/2020 17:30 - NSÍ II - B71
24/10/2020 17:00 - B36 II - B68
24/10/2020 17:00 - Hoyvík - KÍ II
Faroe Adaları Meistaradeildin Faroe Adaları - Meistaradeildin ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 MS AB 2-3 HB
Faroe Adaları 1. Deild Faroe Adaları - 1. Deild ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 - Víkingur II - 07 Vestur
Faroe Adaları Meistaradeildin Faroe Adaları - Meistaradeildin ( Lig Maçı )
21/10/2020 20:30 MS KI Klaksvik 1-1 B36 Torshavn
Faroe Adaları 1. Deild Faroe Adaları - 1. Deild ( Lig Maçı )
20/10/2020 20:00 - B68 - AB II
20/10/2020 03:00 TBD B36 II - 07 Vestur
Faroe Adaları Meistaradeildin Faroe Adaları - Meistaradeildin ( Lig Maçı )
18/10/2020 20:00 MS Skála 2-0 AB
18/10/2020 17:00 MS ÍF II 2-3 NSI Runavik
18/10/2020 17:00 MS HB 4-0 Vikingur Gota
17/10/2020 20:30 MS KI Klaksvik 2-1 EB / Streymur
Faroe Adaları 1. Deild Faroe Adaları - 1. Deild ( Lig Maçı )
17/10/2020 18:00 - Hoyvík - HB II
17/10/2020 18:00 - AB II - B36 II
Faroe Adaları Meistaradeildin Faroe Adaları - Meistaradeildin ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:00 MS B36 Torshavn 2-0 TB
Faroe Adaları 1. Deild Faroe Adaları - 1. Deild ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 - 07 Vestur - NSÍ II
17/10/2020 16:00 - Víkingur II - B68
17/10/2020 13:00 - KÍ II - B71
10/10/2020 20:30 - KÍ II - NSÍ II
10/10/2020 16:00 - AB II - Hoyvík
10/10/2020 13:45 - B71 - B36 II
06/10/2020 21:00 - Víkingur II - HB II
Faroe Adaları Meistaradeildin Faroe Adaları - Meistaradeildin ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:15 MS EB / Streymur 2-6 B36 Torshavn
04/10/2020 15:00 MS AB 1-2 NSI Runavik
04/10/2020 14:30 MS HB 3-0 Skála
03/10/2020 18:00 MS TB 1-1 ÍF II
Faroe Adaları 1. Deild Faroe Adaları - 1. Deild ( Lig Maçı )
03/10/2020 17:00 - B36 II - Víkingur II
02/10/2020 22:00 - HB II - B71
02/10/2020 21:00 - Hoyvík - NSÍ II
02/10/2020 21:00 - 07 Vestur - B68
02/10/2020 20:00 - AB II - KÍ II
Faroe Adaları Meistaradeildin Faroe Adaları - Meistaradeildin ( Lig Maçı )
01/10/2020 21:00 MS Skála 1-3 B36 Torshavn
Faroe Adaları 1. Deild Faroe Adaları - 1. Deild ( Lig Maçı )
29/09/2020 22:00 - HB II - NSÍ II
29/09/2020 20:45 - B71 - Hoyvík
Faroe Adaları Meistaradeildin Faroe Adaları - Meistaradeildin ( Lig Maçı )
28/09/2020 21:00 MS B36 Torshavn 1-2 HB
27/09/2020 18:00 MS ÍF II 1-1 EB / Streymur
27/09/2020 17:00 MS TB 0-2 Vikingur Gota
27/09/2020 17:00 MS NSI Runavik 4-1 Skála
Faroe Adaları 1. Deild Faroe Adaları - 1. Deild ( Lig Maçı )
26/09/2020 19:00 - KÍ II - Víkingur II
Faroe Adaları Meistaradeildin Faroe Adaları - Meistaradeildin ( Lig Maçı )
23/09/2020 21:00 MS EB / Streymur 1-5 HB
23/09/2020 21:00 MS Skála 4-4 ÍF II
23/09/2020 20:00 Ertelendi Vikingur Gota - AB
23/09/2020 18:30 MS TB 0-1 NSI Runavik
Faroe Adaları 1. Deild Faroe Adaları - 1. Deild ( Lig Maçı )
22/09/2020 03:00 TBD B68 - NSÍ II
Faroe Adaları Meistaradeildin Faroe Adaları - Meistaradeildin ( Lig Maçı )
20/09/2020 20:30 MS HB 4-2 ÍF II
20/09/2020 17:00 MS Vikingur Gota 2-1 Skála
20/09/2020 16:00 MS B36 Torshavn 3-0 AB
19/09/2020 21:00 MS NSI Runavik 4-1 EB / Streymur
19/09/2020 16:00 MS TB 0-0 KI Klaksvik
Faroe Adaları 1. Deild Faroe Adaları - 1. Deild ( Lig Maçı )
18/09/2020 22:00 - NSÍ II - B36 II
18/09/2020 03:00 TBD HB II - B68
18/09/2020 03:00 TBD KÍ II - 07 Vestur
18/09/2020 03:00 TBD Víkingur II - B71
18/09/2020 03:00 TBD Hoyvík - AB II
15/09/2020 22:00 - NSÍ II - Hoyvík
Faroe Adaları Meistaradeildin Faroe Adaları - Meistaradeildin ( Lig Maçı )
15/09/2020 21:00 MS Skála 0-1 KI Klaksvik
Faroe Adaları 1. Deild Faroe Adaları - 1. Deild ( Lig Maçı )
15/09/2020 03:00 TBD 07 Vestur - B36 II
15/09/2020 03:00 TBD HB II - AB II
15/09/2020 03:00 TBD B68 - B71
15/09/2020 03:00 TBD Víkingur II - KÍ II
Faroe Adaları Meistaradeildin Faroe Adaları - Meistaradeildin ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 MS AB 0-3 TB
13/09/2020 17:00 MS EB / Streymur 2-3 Vikingur Gota
12/09/2020 22:00 MS NSI Runavik 4-2 B36 Torshavn
12/09/2020 20:00 MS KI Klaksvik 2-1 HB
Faroe Adaları 1. Deild Faroe Adaları - 1. Deild ( Lig Maçı )
12/09/2020 03:00 TBD B71 - AB II
11/09/2020 22:00 - NSÍ II - Víkingur II
11/09/2020 03:00 TBD B68 - KÍ II
11/09/2020 03:00 TBD B36 II - Hoyvík
11/09/2020 03:00 TBD 07 Vestur - HB II
05/09/2020 17:00 - B71 - NSÍ II
01/09/2020 22:00 - NSÍ II - HB II