Finlandiya Futbol Ligleri, Finlandiya Tüm Canlı ve Biten Maç Sonuçları

Saat Durum Ev Sahibi Sonuç Misafir Takım
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
14/11/2020 17:00 MS Turku PS 1-1 Kooteepee
11/11/2020 19:30 MS Kooteepee 0-0 Turku PS
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 MS AC oulu 6-0 MP
08/11/2020 17:00 MS FF Jaro 2-3 Kooteepee
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
08/11/2020 17:00 MS Kiffen 0-4 NJS
Finlandiya Naisten Liiga Finlandiya - Naisten Liiga ( Lig Maçı )
08/11/2020 15:00 MS PK-35 Helsinki 0-1 Ilves
08/11/2020 15:00 MS HJK 3-0 JyPK
08/11/2020 15:00 MS Honka W 1-3 Åland United
08/11/2020 15:00 MS PK-35 Vantaa W 3-0 TPS
08/11/2020 15:00 MS KuPS W 1-1 TiPS W
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
07/11/2020 15:00 MS VIFK 4-1 Vaajakoski
07/11/2020 15:00 MS GBK 3-1 JJK
07/11/2020 15:00 MS JS Hercules 2-1 Kiisto
07/11/2020 15:00 MS JIPPO 2-0 OLS
07/11/2020 15:00 MS PS Kemi Kings 2-1 RoPS II
07/11/2020 15:00 MS KuFu-98 3-2 JBK
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
04/11/2020 19:30 MS haka 0-1 IFK Mariehamn
04/11/2020 19:30 MS HJK helsinki 1-1 Inter Turku
04/11/2020 19:30 MS Rops 2-3 SJK
04/11/2020 19:30 MS FC Lahti 2-1 HIFK Elsinki
04/11/2020 19:30 MS Ilves Tampere 4-1 Honka
04/11/2020 19:30 MS Turku PS 3-2 KuPS
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
04/11/2020 19:30 MS vaasa PS 2-4 Kooteepee
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
04/11/2020 19:30 MS Honka Akatemia 3-1 EPS
04/11/2020 19:30 MS Viikingit 0-9 PKKU
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
03/11/2020 18:00 MS Ilves II 0-3 Klubi-04
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
01/11/2020 18:30 MS IFK Mariehamn 0-5 HJK helsinki
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
01/11/2020 17:00 MS Kiisto 0-3 JIPPO
01/11/2020 15:00 MS JBK 0-0 VIFK
Finlandiya Naisten Liiga Finlandiya - Naisten Liiga ( Lig Maçı )
01/11/2020 15:00 MS TPS 1-4 Honka W
31/10/2020 18:00 MS Åland United 3-0 KuPS W
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:00 MS Turku PS 1-0 SJK
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
31/10/2020 17:00 MS MP 2-2 vaasa PS
31/10/2020 17:00 MS IF Gnistan 5-0 KPV-j
31/10/2020 17:00 MS EIF 1-2 AC oulu
31/10/2020 17:00 MS Kooteepee 1-4 AC Kajaani
31/10/2020 17:00 MS Musa 3-1 FF Jaro
31/10/2020 17:00 MS SJK Akatemia 2-0 MyPa
Finlandiya Naisten Liiga Finlandiya - Naisten Liiga ( Lig Maçı )
31/10/2020 16:00 MS Ilves 4-1 PK-35 Vantaa W
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS PIF 2-0 FC Espoo
31/10/2020 15:00 MS HJS Akatemia 2-1 SalPa
31/10/2020 15:00 MS GrIFK 3-4 Atlantis
31/10/2020 15:00 MS FC jazz 6-0 TPV
31/10/2020 15:00 MS KaaPo 7-0 P-Iirot
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS Kultsu 1-2 Honka Akatemia
31/10/2020 15:00 MS JäPS 3-0 MiPK
31/10/2020 15:00 MS Reipas 1-2 Viikingit
31/10/2020 15:00 MS EPS 1-2 PK-35
31/10/2020 15:00 MS PKKU 2-5 PEPO
Finlandiya Naisten Liiga Finlandiya - Naisten Liiga ( Lig Maçı )
31/10/2020 15:00 MS PK-35 Helsinki 1-3 JyPK
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
30/10/2020 19:30 MS RoPS II 2-1 OLS
Finlandiya Naisten Liiga Finlandiya - Naisten Liiga ( Lig Maçı )
30/10/2020 19:00 MS TiPS W 3-0 HJK
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
28/10/2020 20:00 MS GBK 0-2 VIFK
28/10/2020 19:30 MS JBK 3-2 Kiisto
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
25/10/2020 17:00 MS vaasa PS 3-5 IF Gnistan
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:00 MS KuFu-98 0-2 Vaajakoski
25/10/2020 15:00 MS OLS 0-0 JS Hercules
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
25/10/2020 15:00 MS MiPK 4-4 Kultsu
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
24/10/2020 17:00 MS MyPa 1-3 EIF
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
24/10/2020 16:00 MS Klubi-04 2-1 P-Iirot
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS KPV-j 0-1 Musa
24/10/2020 14:00 MS AC Kajaani 0-1 SJK Akatemia
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS JIPPO 2-0 PS Kemi Kings
24/10/2020 14:00 MS RoPS II 4-1 JJK
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS TPV 3-3 Atlantis
24/10/2020 14:00 MS Ilves II 2-0 PIF
24/10/2020 14:00 MS FC Espoo 0-2 FC jazz
24/10/2020 14:00 MS KaaPo 0-3 HJS Akatemia
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
24/10/2020 14:00 MS Reipas 1-2 Kiffen
24/10/2020 14:00 MS PEPO 1-1 PK-35
24/10/2020 14:00 MS NJS 2-2 JäPS
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
22/10/2020 18:30 MS Honka 2-1 FC Lahti
22/10/2020 18:30 MS KuPS 2-3 haka
22/10/2020 18:30 MS Inter Turku 3-0 Turku PS
22/10/2020 18:30 MS SJK 1-3 Ilves Tampere
22/10/2020 18:00 MS HIFK Elsinki 1-0 Rops
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
21/10/2020 18:30 MS AC Kajaani 10-2 MyPa
20/10/2020 18:30 MS MP 2-3 Kooteepee
20/10/2020 18:30 MS Musa 0-2 vaasa PS
20/10/2020 18:30 MS SJK Akatemia 2-3 FF Jaro
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
20/10/2020 18:30 MS SalPa 1-1 KaaPo
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
19/10/2020 18:30 MS FC Lahti 0-0 haka
19/10/2020 18:30 MS Turku PS 4-1 Rops
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
18/10/2020 19:15 MS KuFu-98 0-2 JS Hercules
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
18/10/2020 16:00 MS IFK Mariehamn 2-3 SJK
18/10/2020 16:00 MS KuPS 0-2 Honka
18/10/2020 16:00 MS HJK helsinki 3-0 HIFK Elsinki
18/10/2020 16:00 MS Ilves Tampere 0-2 Inter Turku
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
18/10/2020 14:00 MS JJK 2-1 PS Kemi Kings
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
18/10/2020 14:00 MS Honka Akatemia 1-2 MiPK
Finlandiya Naisten Liiga Finlandiya - Naisten Liiga ( Lig Maçı )
17/10/2020 17:00 MS Åland United 2-0 PK-35 Vantaa W
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
17/10/2020 16:00 MS Klubi-04 3-2 FC Espoo
Finlandiya Naisten Liiga Finlandiya - Naisten Liiga ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:30 MS KuPS W 4-1 PK-35 Helsinki
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 MS IF Gnistan 1-2 AC oulu
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
17/10/2020 15:00 MS PK-35 6-0 Kultsu
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS EIF 4-2 SJK Akatemia
17/10/2020 14:00 MS FF Jaro 1-1 AC Kajaani
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS Vaajakoski 3-1 GBK
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS TPV 3-3 PIF
17/10/2020 14:00 MS P-Iirot 1-0 Ilves II
17/10/2020 14:00 MS Atlantis 3-5 HJS Akatemia
17/10/2020 14:00 MS GrIFK 5-1 FC jazz
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS NJS 1-2 Viikingit
17/10/2020 14:00 MS PEPO 6-0 Reipas
17/10/2020 14:00 MS JäPS 0-3 Kiffen
17/10/2020 14:00 MS EPS 0-3 PKKU
Finlandiya Naisten Liiga Finlandiya - Naisten Liiga ( Lig Maçı )
17/10/2020 14:00 MS JyPK 2-1 Ilves
17/10/2020 14:00 MS TPS 0-1 TiPS W
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
16/10/2020 18:30 MS haka 2-1 Turku PS
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
16/10/2020 18:30 MS MP 4-0 MyPa
Finlandiya Naisten Liiga Finlandiya - Naisten Liiga ( Lig Maçı )
16/10/2020 18:30 MS Honka W 2-0 HJK
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
15/10/2020 18:30 MS Honka 1-0 IFK Mariehamn
15/10/2020 18:30 MS Inter Turku 2-0 KuPS
15/10/2020 18:30 MS HIFK Elsinki 1-2 Ilves Tampere
15/10/2020 18:30 MS SJK 1-2 HJK helsinki
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
15/10/2020 18:30 MS Kooteepee 0-0 KPV-j
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
15/10/2020 18:00 MS Rops 0-4 FC Lahti
Finlandiya Naisten Liiga Finlandiya - Naisten Liiga ( Lig Maçı )
11/10/2020 16:00 - HJK - Åland United
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
11/10/2020 14:00 MS JIPPO 3-1 GBK
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
10/10/2020 17:00 MS MyPa 2-4 IF Gnistan
Finlandiya Naisten Liiga Finlandiya - Naisten Liiga ( Lig Maçı )
10/10/2020 16:00 MS PK-35 Vantaa W 0-2 KuPS W
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:00 MS KPV-j 8-2 AC Kajaani
10/10/2020 14:00 MS EIF 3-0 MP
10/10/2020 14:00 MS AC oulu 2-1 Musa
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:00 MS KaaPo 0-0 GrIFK
Finlandiya Naisten Liiga Finlandiya - Naisten Liiga ( Lig Maçı )
10/10/2020 14:00 MS Ilves 2-4 TPS
10/10/2020 14:00 MS PK-35 Helsinki 0-4 Honka W
10/10/2020 14:00 MS TiPS W 1-0 JyPK
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
08/10/2020 18:30 MS KuPS 3-2 HIFK Elsinki
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
08/10/2020 18:30 MS JJK 4-1 KuFu-98
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
05/10/2020 18:30 MS KuPS 1-1 Ilves Tampere
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
04/10/2020 18:30 MS IF Gnistan 3-3 EIF
04/10/2020 17:00 MS MyPa 1-5 Musa
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
04/10/2020 17:00 MS Reipas 4-1 NJS
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS FF Jaro 0-1 KPV-j
04/10/2020 16:00 MS Kooteepee 1-2 AC oulu
04/10/2020 16:00 MS AC Kajaani 0-2 vaasa PS
04/10/2020 16:00 MS MP 2-1 SJK Akatemia
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
04/10/2020 16:00 MS PKKU 2-0 JäPS
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 MS Ilves II 1-3 Atlantis
04/10/2020 15:00 MS PIF 0-1 Klubi-04
04/10/2020 15:00 MS FC Espoo 2-1 SalPa
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
04/10/2020 15:00 MS Viikingit 0-5 Honka Akatemia
04/10/2020 15:00 MS Kiffen 1-1 PK-35
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
04/10/2020 14:00 MS Vaajakoski 1-0 OLS
04/10/2020 14:00 MS PS Kemi Kings 2-0 JBK
04/10/2020 14:00 MS JS Hercules 2-1 JJK
Finlandiya Suomen Cup Finlandiya - Suomen Cup ( Kupa Maçı )
03/10/2020 14:00 MS Inter Turku 0-2 HJK helsinki
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
02/10/2020 18:30 MS HIFK Elsinki 1-1 Honka
02/10/2020 18:30 MS FC Lahti 3-1 IFK Mariehamn
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
02/10/2020 18:30 MS VIFK 1-1 Kiisto
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
02/10/2020 18:30 MS HJS Akatemia 5-2 TPV
02/10/2020 18:30 MS FC jazz 6-0 P-Iirot
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
01/10/2020 18:30 MS MiPK 2-2 EPS
01/10/2020 18:30 MS Kultsu 0-4 PEPO
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
30/09/2020 18:30 MS vaasa PS 1-3 FF Jaro
30/09/2020 18:30 MS MP 3-1 IF Gnistan
30/09/2020 18:30 MS EIF 1-1 Musa
30/09/2020 18:30 MS MyPa 0-3 Kooteepee
30/09/2020 18:30 MS SJK Akatemia 2-0 KPV-j
30/09/2020 18:30 MS AC oulu 1-1 AC Kajaani
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
28/09/2020 19:00 MS Honka Akatemia 0-1 Reipas
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
28/09/2020 18:30 MS SJK 3-2 HIFK Elsinki
28/09/2020 18:30 MS HJK helsinki 4-0 Rops
28/09/2020 18:30 MS Inter Turku 3-0 FC Lahti
27/09/2020 18:30 MS IFK Mariehamn 0-2 KuPS
27/09/2020 18:30 MS Honka 1-2 haka
27/09/2020 18:30 MS Ilves Tampere 4-0 Turku PS
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS JBK 0-2 JS Hercules
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
27/09/2020 17:00 MS Klubi-04 7-0 HJS Akatemia
Finlandiya Naisten Liiga Finlandiya - Naisten Liiga ( Lig Maçı )
27/09/2020 16:00 MS JyPK 3-4 Honka W
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
27/09/2020 15:00 MS OLS 2-1 GBK
27/09/2020 15:00 MS RoPS II 1-0 VIFK
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
26/09/2020 18:30 MS IF Gnistan 2-1 SJK Akatemia
26/09/2020 17:00 MS Musa 1-1 MP
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS PEPO 3-1 Kiffen
Finlandiya Naisten Liiga Finlandiya - Naisten Liiga ( Lig Maçı )
26/09/2020 17:00 MS Åland United 3-1 PK-35 Helsinki
26/09/2020 16:30 MS KuPS W 3-1 Ilves
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS NJS 3-3 Kultsu
Finlandiya Naisten Liiga Finlandiya - Naisten Liiga ( Lig Maçı )
26/09/2020 16:00 MS TPS 0-2 HJK
26/09/2020 16:00 MS TiPS W 6-1 PK-35 Vantaa W
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS KPV-j 0-1 vaasa PS
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS Kiisto 1-2 PS Kemi Kings
26/09/2020 15:00 MS Vaajakoski 0-1 JIPPO
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS P-Iirot 0-3 GrIFK
26/09/2020 15:00 MS FC Espoo 3-3 KaaPo
26/09/2020 15:00 MS Atlantis 5-1 FC jazz
26/09/2020 15:00 MS SalPa 1-1 PIF
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
26/09/2020 15:00 MS PK-35 2-0 PKKU
26/09/2020 15:00 MS Viikingit 1-1 MiPK
26/09/2020 15:00 MS JäPS 3-1 EPS
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
25/09/2020 18:30 MS FF Jaro 2-0 AC oulu
25/09/2020 18:30 MS Kooteepee 3-2 EIF
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
24/09/2020 18:30 MS HJK helsinki 2-2 Turku PS
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
24/09/2020 18:30 MS TPV 1-0 Ilves II
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
23/09/2020 18:30 MS Inter Turku 0-0 Honka
23/09/2020 18:30 MS haka 0-2 Rops
23/09/2020 18:30 MS IFK Mariehamn 0-2 Ilves Tampere
23/09/2020 18:30 MS SJK 0-1 FC Lahti
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
22/09/2020 18:30 MS JJK 3-1 Vaajakoski
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
20/09/2020 18:30 MS Rops 0-2 KuPS
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
20/09/2020 18:30 MS AC oulu 1-2 KPV-j
20/09/2020 18:30 MS IF Gnistan 3-1 Musa
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
20/09/2020 18:30 MS GrIFK 2-0 FC Espoo
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
20/09/2020 18:30 MS Viikingit 0-4 Honka Akatemia
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS MyPa 1-1 FF Jaro
20/09/2020 17:00 MS EIF 5-0 AC Kajaani
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS JIPPO 1-0 KuFu-98
20/09/2020 17:00 MS OLS 3-2 PS Kemi Kings
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Klubi-04 3-2 Atlantis
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
20/09/2020 17:00 MS Reipas 7-1 Kultsu
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
20/09/2020 15:00 MS SJK Akatemia 1-1 vaasa PS
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
20/09/2020 14:00 MS RoPS II 0-1 JS Hercules
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
20/09/2020 14:00 MS KaaPo 4-0 P-Iirot
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
20/09/2020 13:00 MS Honka 0-0 HJK helsinki
19/09/2020 17:00 MS Inter Turku 0-1 SJK
19/09/2020 17:00 MS Ilves Tampere 1-1 haka
19/09/2020 17:00 MS HIFK Elsinki 2-2 IFK Mariehamn
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS GBK 1-1 JBK
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
19/09/2020 16:00 MS NJS 0-2 PKKU
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 MS VIFK 0-2 Kiisto
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
19/09/2020 15:00 MS Kiffen 0-1 EPS
19/09/2020 15:00 MS PK-35 3-1 JäPS
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
18/09/2020 18:30 MS TPV 1-0 HJS Akatemia
18/09/2020 18:30 MS FC jazz 4-1 Ilves II
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
17/09/2020 18:30 MS FC Lahti 1-1 Turku PS
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
17/09/2020 18:30 MS SalPa 0-0 PIF
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
17/09/2020 18:30 MS MiPK 1-2 PEPO
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
16/09/2020 18:30 MS AC Kajaani 0-0 MP
16/09/2020 18:30 MS Musa 3-2 SJK Akatemia
16/09/2020 18:30 MS FF Jaro 4-2 EIF
16/09/2020 18:30 MS vaasa PS 1-2 AC oulu
16/09/2020 18:30 MS Kooteepee 4-0 IF Gnistan
16/09/2020 17:00 MS KPV-j 6-0 MyPa
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
14/09/2020 18:30 MS HIFK Elsinki 0-0 Inter Turku
14/09/2020 18:30 MS FC Lahti 1-2 KuPS
14/09/2020 18:00 MS Turku PS 1-1 IFK Mariehamn
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
13/09/2020 19:00 MS Klubi-04 2-0 FC Espoo
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
13/09/2020 18:30 MS Ilves Tampere 1-2 HJK helsinki
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
13/09/2020 17:00 MS Honka Akatemia 0-1 Kiffen
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
13/09/2020 15:00 MS RoPS II 4-0 PS Kemi Kings
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
13/09/2020 15:00 MS PIF 2-1 KaaPo
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Rops 1-3 Honka
12/09/2020 17:00 MS haka 1-4 SJK
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS Musa 0-6 Kooteepee
12/09/2020 17:00 MS MyPa 3-6 vaasa PS
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS JS Hercules 2-1 OLS
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
12/09/2020 17:00 MS HJS Akatemia 1-0 SalPa
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 MS EIF 2-0 KPV-j
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
12/09/2020 16:00 MS EPS 4-1 Viikingit
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS IF Gnistan 1-0 AC Kajaani
12/09/2020 15:00 MS SJK Akatemia 1-1 AC oulu
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS Vaajakoski 2-2 KuFu-98
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS P-Iirot 1-2 FC jazz
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS JäPS 3-2 NJS
Finlandiya Naisten Liiga Finlandiya - Naisten Liiga ( Lig Maçı )
12/09/2020 15:00 MS Honka W 0-1 TPS
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
12/09/2020 14:00 MS TPV 1-3 Ilves II
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
11/09/2020 18:30 MS MP 1-2 FF Jaro
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
11/09/2020 18:30 MS JBK 1-0 VIFK
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
11/09/2020 18:30 MS PK-35 1-0 PKKU
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
11/09/2020 18:00 MS GBK 2-2 Kiisto
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
11/09/2020 18:00 MS Atlantis 2-1 GrIFK
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
10/09/2020 18:30 MS HIFK Elsinki 4-3 HJK helsinki
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
10/09/2020 18:30 MS MiPK 3-2 Kultsu
10/09/2020 18:30 MS PEPO 2-0 Reipas
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
09/09/2020 18:30 MS IFK Mariehamn 2-2 FC Lahti
09/09/2020 18:30 MS SJK 3-2 Inter Turku
09/09/2020 18:30 MS Honka 3-2 Ilves Tampere
09/09/2020 18:30 MS KuPS 3-0 Rops
09/09/2020 18:30 MS Turku PS 2-3 haka
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
09/09/2020 18:30 MS JJK 2-0 JIPPO
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
07/09/2020 18:30 MS Kooteepee 4-0 SJK Akatemia
06/09/2020 18:30 MS FF Jaro 2-2 IF Gnistan
Finlandiya Naisten Liiga Finlandiya - Naisten Liiga ( Lig Maçı )
06/09/2020 18:30 MS HJK 4-2 PK-35 Vantaa W
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
05/09/2020 17:00 MS AC Kajaani 3-1 Musa
05/09/2020 17:00 MS KPV-j 1-2 MP
05/09/2020 17:00 MS AC oulu 4-0 MyPa
05/09/2020 16:30 MS vaasa PS 1-0 EIF
Finlandiya Naisten Liiga Finlandiya - Naisten Liiga ( Lig Maçı )
05/09/2020 16:00 MS JyPK 2-1 TPS
05/09/2020 16:00 MS Honka W 2-2 KuPS W
05/09/2020 15:00 MS PK-35 Helsinki 0-1 TiPS W
05/09/2020 15:00 MS Ilves 1-3 Åland United
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
02/09/2020 18:30 MS MyPa 1-1 KPV-j
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
02/09/2020 18:00 MS Ilves II 3-2 HJS Akatemia
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
01/09/2020 18:30 MS Honka 0-1 HIFK Elsinki
01/09/2020 18:30 MS haka 0-2 Ilves Tampere
31/08/2020 18:30 MS FC Lahti 2-2 Inter Turku
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
31/08/2020 18:30 MS OLS 1-2 RoPS II
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
30/08/2020 18:30 MS HJK helsinki 6-1 IFK Mariehamn
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
30/08/2020 18:30 MS MP 0-1 AC oulu
30/08/2020 18:30 MS Kooteepee 1-1 FF Jaro
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
30/08/2020 18:30 MS GrIFK 1-3 Klubi-04
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
30/08/2020 17:00 MS IF Gnistan 1-2 vaasa PS
30/08/2020 17:00 MS SJK Akatemia 1-4 AC Kajaani
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
30/08/2020 17:00 MS KuFu-98 4-1 JJK
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
30/08/2020 17:00 MS NJS 2-1 PK-35
Finlandiya Naisten Liiga Finlandiya - Naisten Liiga ( Lig Maçı )
30/08/2020 17:00 MS TiPS W 2-1 Ilves
30/08/2020 17:00 MS PK-35 Vantaa W 1-3 Honka W
30/08/2020 17:00 MS TPS 0-1 PK-35 Helsinki
Finlandiya Veikkausliiga Finlandiya - Veikkausliiga ( Lig Maçı )
29/08/2020 18:30 MS KuPS 3-1 Turku PS
29/08/2020 17:00 MS SJK 2-1 Rops
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
29/08/2020 17:00 MS Musa 3-2 KPV-j
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
29/08/2020 17:00 MS JIPPO 2-2 Vaajakoski
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
29/08/2020 17:00 MS FC Espoo 2-0 Atlantis
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
29/08/2020 17:00 MS Reipas 2-2 MiPK
Finlandiya Naisten Liiga Finlandiya - Naisten Liiga ( Lig Maçı )
29/08/2020 17:00 MS Åland United 3-0 JyPK
Finlandiya Ykkonen Finlandiya - Ykkonen ( Lig Maçı )
29/08/2020 16:00 MS EIF 3-0 MyPa
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
29/08/2020 15:00 MS SalPa 2-3 KaaPo
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
29/08/2020 15:00 MS PKKU 1-3 JäPS
Finlandiya Naisten Liiga Finlandiya - Naisten Liiga ( Lig Maçı )
29/08/2020 14:30 MS KuPS W 2-1 HJK
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
28/08/2020 18:30 MS FC jazz 2-3 TPV
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
28/08/2020 18:30 MS Honka Akatemia 1-0 EPS
Finlandiya Kakkonen - Lohko B Finlandiya - Kakkonen - Lohko B ( Lig Maçı )
27/08/2020 19:00 MS PIF 4-1 P-Iirot
Finlandiya Kakkonen - Lohko C Finlandiya - Kakkonen - Lohko C ( Lig Maçı )
27/08/2020 18:30 MS PS Kemi Kings 4-1 JS Hercules
27/08/2020 18:30 MS Kiisto 0-2 JBK
Finlandiya Kakkonen - Lohko A Finlandiya - Kakkonen - Lohko A ( Lig Maçı )
27/08/2020 18:00 MS Kultsu 1-5 PEPO